منو اصلی
سوپر ماریو ران اندروید

سوپر ماریو ران اندروید عرضه شد

  • توسط مدیر
  • 03 فروردین 96
  • 636
سوپر ماریو ران اندروید

وقتی نینتندو بازی سوپر ماریو ران را برای آیفون معرفی کرد بسیاری از کاربران با توجه به تجربه بازی‌ها مختلف ماریوی نینتندو مشتاق عرضه آن شدند. این بازی سرانجام سال گذشته برای آیفون عرضه شد اما به تازگی به پلتفرم محبوب اندروید آمده است. گفتنی است سوپر ماریو ران موبایل تفاوت زیادی با سری بازی‌های پیشین سوپر ماریو دارد و در واقع بازی ساده‌ای در سبک Runner محسوب می‌شود که می‌توانید آن را با یک دست هم بازی کنید.

سوپر ماریو ران اندروید به صورت رایگان در اپ استور و پلی استور گوگل عرضه شده اما تنها چند مرحله ابتدایی آن رایگان است. برای آنلاک کردن سایر مراحل بازی بایستی از طریق پرداخت درون برنامه‌ای مبلغ ده دلار را پرداخت کنید. با توجه به این‌که بازی نیاز به اتصال دائم اینترنت دارد کرک شدن آن هم امری بعید به نظر می‌رسد و ظاهراً نینتندو قفل امنیتی سنگینی را برای این بازی در نظر گرفته است.

به هر حال این بازی از امروز در پلی استور آمریکا برای اندروید عرضه شده و قرار است در روزهای آینده برای سایر کشورها نیز منتشر شود. نینتندو نسخه 2.0 بازی را به اندروید آورده و به این ترتیب حالت Easy Mode و آپدیت‌های نسخه iOS را نیز شامل خواهد شد. شاید پرداخت ده دلار برای یک بازی موبایلی کمی غیرمنطقی به نظر برسد اما خوب است بدانید تنها پس از یک ماه نینتندو توانسته از این بازی در فروشگاه اپ استور iOS بیش از 53 میلیون دلار درآمد داشته باشد.

 

شما می توانید نسخه iOS و اندروید این بازی را دریافت کنید: بازی Super Mario Run

منبع engadget

همچنین بخوانید