منو اصلی
برنامه iTunes ویندوز 10s

برنامه iTunes برای کاربران ویندوز 10 S در Windows Store قرار گرفت

  • 8 اردیبهشت 1397
  • 1056
برنامه iTunes ویندوز 10s

افراد بسیاری وجود دارند که در عین داشتن آیفون یا آیپد اپل، در خانه یا محل کار کاربر یکی از رایانه های رومیزی مجهز به ویندور هستند. البته سال هاست که برای مدیریت گجت های اپلی و پشتیبان گیری از آنها برنامه iTunes در محیط ویندوز در دسترس قرار گرفته، اما با معرفی آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب ویندوز یعنی 10 S و معرفی فروشگاه نرم افزاری اختصاصی این پلتفرم یعنی Windows Store ماجرا کمی متفاوت شد: برنامه iTunes ویندوز 10 S

تعداد قابل توجهی از کاربران مورد بحث تمایل دارند که تنها اپلیکیشن هایی را روی ویندوز ۱۰ رایانه شخصی خود نصب نمایند که مورد تایید سازنده ویندوز یعنی مایکروسافت بوده و از کارایی آن اطمینان حاصل کنند. ضمن این که به دلیل محدودیت منابع نصب نرم افزارها کاربران سیستم عامل ویندوز 10 S تا به امروز امکان استفاده از iTunes را نداشتند.

حالا و پس از آن که از مدت ها قبل وعده آن داده شده بود اپلیکیشن iTunes برای مدیریت گجت های همراه ساخت اپل در فروشگاه Windows Store قرار گرفت و از این پس امکان دانلود و به روز رسانی آن از این طریق برای کاربران محبوب ترین سیستم عامل ویندوز فراهم خواهد بود.

حجم، ظاهر و عملکرد آیتونز قرار گرفته در فروشگاه ویندوز تفاوتی با نسخه قابل دانلود از سایت اپل ندارد و تنها از این پس کاربران ویندوز 10 S نیز امکان استفاده از آن را روی رایانه های خود خواهند داشت.

منبع Digiato

همچنین بخوانید