منو اصلی
همراه بانک ملت iPhone

همراه بانک ملت آیفون آپدیت شد (نسخه iOS)

  • 1 مرداد 1396
  • 25079
همراه بانک ملت iPhone

برنامه همراه بانک ملت آیفون (نسخه iOS)‌ که مدت ها بود آپدیت نشده بود, سر انجام در مرداد ماه 96 با نسخه جدید رونمایی شد. متاسفانه بانک های دولتی با وجود پیشرفت های تکنولوژی از این دنیا عقب هستند. در صورتی که بانک ها می توانند به جای تبلیغات های هزینه بر و شعار های تبلیغاتی و … با آپدیت ماندن در خدماتی چون همراه بانک و اینترنت بانک مشتریان بسیاری جذب کنند. در ماه های اخیر نسخه های غیر رسمی زیادی از موبایل بانک ملت iOS عرضه شده بود که اصلا امن نبود و حالا می توانید نسخه جدید و بسیار با کیفیت بانک را از سایت خود بانک ملت دریافت نمایید.

 

همراه بانک ملت آیفون

 

بانک ملت به نسبت سایر بانک ها خدمات بهتری در زیمنه اینترنت بانک عرضه کرده است ولی در زمینه همراه بانک ملت آیفون دارای ضعف بود که خوشبختانه حال رفع شده است.

 

همراه بانک ملت iOS

 

شما می توانید هم اکنون همراه بانک ملت آیفون را از آدرس زیر بر روی دستگاه خود نصب کنید. در هنگاه دانلود دقت نمایید که برای آیفون 5 و پایین تر و آیفون 5s و بالاتر نسخه های متفاوتی عرضه شده است. برای ورود پس از وارد کردن شماره موبایل, نام کاربری را نیز شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس از رمز همراه بانک قبل خود استفاده کنید. در داخل برنامه می توانید Touch ID را فعال نمایید.

 

همراه بانک ملت جدید

 

نکته: پس از نصب برنامه همراه بانک ملت آیفون شما باید Profile برنامه را تایید کنید. پس به مسیر زیر بروید:

Setting > General > Device Managment > rnadevelopers Ltd > Trust

 

دانلود همراه بانک ملت آیفون ( نسخه جدید و رسمی بانک )

 

 

منبع MobileAval

همچنین بخوانید