منو اصلی

آموزش پاسخ خودکار به تماس دریافتی در iOS

  • 24 تیر 1397
  • 1908

در iOS 11 تنظیماتی وجود دارد مبنی بر پاسخگویی خودکار به تماس های دریافتی آیفون، بدون نیاز به اینکه به صفحه نمایش دستگاه دست بزنید، در این اینجا می خواهیم به آموزش پاسخگویی خودکار به تماس های دریافتی در iOS 11 بپردازیم. درصورتی که از نسخه قدیمی تر iOS استفاده می کنید می توانید با مراجعه با صفحه دانلود فریمور آیفون و آموزش ریستور آیفون و آیپاد و آیپد اقدام به بالا بردن ورژن دستگاه خود کنید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که دستتان خیس یا به کاری بند باشد و فردی با شما تماس بگیرد و به دلیل اینکه با دست خیس امکان کار کردن با گوشی نیست، نتوانید با لمس نمایشگر آیفونتان، پاسخگوی تماس دریافتی باشید. اپل در آپدیت iOS 11 چاره ای برای آن ارائه کرده است. در iOS 11 قابلیتی تحت عنوان Auto-Answer Calls ارائه شده است که به موجب آن شما می‌توانید بدون نیاز به لمس صفحه نمایش به تماس های دریافتی خود پاسخ دهید. در این پست قصد داریم به نحوه آموزش پاسخ خودکار به تماس دریافتی در iOS یا همان Auto-Answer Calls در iOS 11 بپردازیم.

 

 

آموزش پاسخگویی خودکار به تماس های دریافتی در iOS 11

 

 

آموزش پاسخ خودکار به تماس دریافتی در iOS:

زمانی که قابلیت Auto-Answer Calls را در آیفون با سیستم عامل iOS 11  فعال می کنید، بعد از  زمان مشخصی به طور خودکار به تماس دریافتی آیفون شما پاسخ داده می‌شود. برای مثال شما می‌توانید تنظیمات این بخش را به گونه‌ای تنظیم کنید که بعد از  10 ثانیه به آن تماس پاسخ داده شود. این پاسخگویی دقیقا مشابه با حالتیست که شما دکمه سبز رنگ قبول کردن تماس را بر روی صفحه نمایش گوشی خود انتخاب می کنید. در آموزش پاسخگویی خودکار به تماس های دریافتی در iOS 11 برای فعال کردن این قابلیت به مسیر زیر بروید:

 

Settings < General < Accessibility < Call Audio Routing < Auto-Answer Calls

 

در این منو با فعال کردن گزینه Auto Answer Call می توانید این قابلیت را فعال و یا غیر فعال کنید، و در زیر هم می توانید مدت زمانی که می خواهید بعد از گذشت آن به تماس شما پاسخ داده شود قابل تنظیم می باشد.

 

 

آموزش پاسخگویی سریع در آیفون با Auto Answer Call

 

 

منبع موبایل اول

همچنین بخوانید