منو اصلی

آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 12

  • 16 مرداد 1397
  • 2295

هنگامی که اپل آیفون X را معرفی کرد مجموعه ای جدید از حرکات کاربردی به آیفون اضافه شد و نحوه استفاده ما برای برقراری ارتباط با آیفون خود دچار تغییراتی کاربردی شد. یکی از این تغییرات شامل App Switcher یا همان بستن برنامه ها می باشد، اپل همواره به دنبال راه برای ژست های حرکتی ساده تر از آیفون های قبل (که دکمه Home داشتند) بوده است. تا بتواند سرعت و راحتی کار کردن با دستگاه را بهبود بخشد. در آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 12 به ساده تر شدن این ویژگی در iOS 12 خواهیم پرداخت.

 

آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 11:

 

برای بستن برنامه ها در iOS 11، آیفون X ابتدا باید Swipe Up یا همان از پایین به بالا کشیدن و کمی نگه داشتن انگشت بر روی صفحه را انجام دهید تا علامت منفی قرمز رنگ در بالا سمت چپ برنامه ها دیده می شد سپس با زدن آن یا از پایین به بالا کشیدن برنامه ها آن ها برنامه بسته می شد.

 

 

آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 12

 

 

آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 12:

 

1- هنگامی که در صفحه Home Sceen آیفون خود هستید، Swipe Up یا همان از پایین به بالا کشیدن و کمی نگه داشتن انگشت بر روی صفحه را انجام دهید.

2- سپس برای بستن برنامه ها نیازی به نگه داشتن روی آن ها نیست و فقط بعد از مشاهده Switcher کافیست آن ها را به سمت بالا Swipe یا پرتاب کرد.

آموزش بستن برنامه ها آیفون 10 در iOS 12 را در زیر به صورت تصویری می توانید مشاهده نمایید:

 

منبع موبایل اول

همچنین بخوانید