منو اصلی

چه مدت در روز از اینستاگرام استفاده کرده اید؟

  • 28 خرداد 1397
  • 1147

در حال حاضر عده‌ی کثیری از کاربران شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، به استفاده از این اپلیکیشن‌ها اعتیاد دارند. اپل در سیستم عامل جدیدش یعنی iOS 12 قابلیت جدیدی توسعه داده بود که کاربران می‌توانستند با بکار گرفتن آن، میزان زمان استفاده‌ی خود از این موبایل را اندازه‌گیری کرده و آمار آن را داشته باشند. اکنون به نظر می‌رسد که اینستاگرام نیز در حال راه اندازی بخش مشابهی است.

 

میزان استفاده از اینستاگرام

 

اینستاگرام نام این قابلیت را User Insights گذاشته است و این قابلیت مدت زمانی که کاربران هر روز در این شبکه اجتماعی صرف می‌کنند را به آن‌ها گزارش می‌دهد. همانند قابلیت take a break reminder سرویس پخش ویدیو یوتیوب، کاربران در نسخه جدید (که البته هنوز منتشر نشده است) می‌توانند برای خود یادآوری تنظیم کنند که با عبور از حد مشخصی از استفاده از اینستاگرام، هشداری به آن‌ها در این زمینه نشان داده شود و آن‌ها برای کمی استراحت و دوری از این شبکه اجتماعی اقدام کنند.

 

قابلیت جدید اینستاگرام

 

ویژگی دیگری همراه این قابلیت این است که کاربران می‌توانند تعداد اعلان‌هایی که از جانب اپلیکیشن این شبکه اجتماعی برای آن‌ها ارسال می‌شود را محدود کنند و این گونه مقداری از استفاده خود از آن را کاهش بدهند. کاربران می‌توانند از منوی موجود در صفحه پروفایل خود در اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند این شبکه اجتماعی، برای دسترسی به گزینه User Insights اقدام کنند.

همچنین بخوانید