دانلود نرم افزار موبایل همراه بانک پارسیان جاوا


همراه بانک Parsian

برنامه کاربردی موبایل بانک پارسیان (Parsian Mobile Banking (PMB ، گام جدیدی در جهت دستیابی به اهداف بانک در زمینه بانکداری موبایل (Mobile Banking) و ارائه خدمات اطلاع رسانی نوین به مشتریان می باشد.

این برنامه که قابل نصب روی کلیه گوشی های موبایل در برگیرنده فن آوری جاوا می باشد، به منظور رفاه و آسایش بیشتر مشتریان در استفاده از خدمات سیستم پرسش و پاسخ بانک پارسیان (SOD) در نظر گرفته شده است. به این ترتیب که مشتری با دریافت نسخه جاوا ۲٫۱٫۰۰۱برنامه PMB  و نصب آن روی گوشی موبایل خود ، می تواند بدون نیاز به ارسال پیامهای کوتاه تقاضا به صورت دستی و تنها با انتخاب منوی مربوطه از روی گوشی خود ، از کلیه خدمات خاص و عام سیستم PMB استفاده نموده و از جزئیات فعالیتهای بانکی حساب خود بدون نیاز به مراجعه به شعبه مطلع گردد. همچنین امکان تبادل اطلاعات در بستر GPRS هم فراهم شده است.

در نگارشهای بعدی برنامه همراه بانک پارسیان امکانات بیشتری پیش بینی شده است.


منبع: موبایل

سازنده: بانک پارسیان

زبان: فارسی

سیستم عامل: Java

پسوند: .jar

فعالسازی: رایگان

گوشی های تست شده: Sony Ericsson W995

ورژن: 2.1


دانلود مستقیم:


رمز فایل: www.ir-tci.org

تذکر1 : اگر قبلا نسخه دیگری را نصب نموده اید، نسخه قبلی را Remove یا Uninstall نموده و سپس نسخه جدید را نصب نمایید. تذکر2 : به هیچ وجه فایل Day1-5.jar را از حالت فشرده خارج ننمایید. تذکر3 : از طریق فایل Jad نصب کنید (به غیر از سری W و K)

لطفا کمی صبر کنید ...