ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 112
  1. Top | #1

Pocket PC & GPS
    میزان امتیاز
    741675
    نمایش سایر مشخصات

Cool فارسی ساز رسمی HTC تست شده روی HD2

فارسی ساز رسمی HTC تست شده روی HD2

پچ فارسی ساز رسمی HTC ، میشه گفت آخرین نسخه نرم افزار Mobidiv هست اما به صورت رسمی و آفیشالی از طرف HTC ارائه شده
    البته این پچ به تازگی ریلیز نشده و یه 6 ماهی از تاریخ انتشار اون میگذره اما از اونجا که تعداد زیادی از دوستان با این پچ آشنایی نداشتن و از وجودش مطلع نبودن گفتم قرار بدم توی انجمن تا دوستان استفاده کنن

این پچ روی گوشی HTC HD2 با آخرین رام رسمی خاورمیانه و تعدادی از آخرین رام های رسمی سایر کشورها مثل هند و انگلیس و غیره تست شده و به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار میکنه

بعد از نصب این پچ برای تایپ فارسی میتونید کیبورد فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند یا هر کیبورد دلخواه دیگه ای رو روی گوشی نصب و استفاده کنید.

طریقه استفاده:

1- ابتدا هر 3 فایل موجود در ضمیمه رو دانلود کرده و محتویات اونها که یک فایل با فرمت EXE هست رو روی مموری کارت گوشی کپی کنید
    2- فایل EXE رو روی گوشی اجرا کرده و مراحل نصب رو طی کنید، توجه کنید که فایل به صورت اتوماتیک بر روی حافظه اصلی گوشی نصب میشود
    3- بعد از اتمام نصب پیغامی حاوی این مطلب که گوشی نیاز به ریستارت دارد نمایان میشود، پیغام را OK کرده و گوشی را یک بار ریست کنید.
    4- بعد از بالا آمدن ویندوز منوها و تعدادی از تنظیمات و برنامه ها به زبان عربی هست. برای تغییر زبان گوشی به پیشفرض انگلیسی با زدن کلید سخت افزاری Start و یک با زدن کلید نرم افزاری ابدأ (یعنی Start) به منوی استارت بروید و برنامه "عرب وییر" رو پیدا کنید و واردش بشید. حال برنلمه "دعم تعدد اللغات" رو اجرا کنید
    5- در برنامه، در سربرگ "التحکیم" کشویی که نوشته "لغة واحهة التطبیق العربیة" رو باز کنید و گزینه English with Arabic Enabled رو انتخاب کنید و سپس یک بار گوشی رو ریستارت یا خاموش و روشن کنید
    6- بعد از بالا آمدن ویندوز گوشی، همه منوها به زبان انگلیسی برگشته ، حال برای تنظیم زبان نمایش تاریخ دوباره به منوی استارت رفته و وارد برنامه ArabWare بشید و سپس وارد MultiLangual Support شده و از سربرگ Country گزینه فارسی (ایران) و یا English (United States رو انتخاب کنید.

تذکرات:
    1- قبل از نصب این پچ، چنانچه رام گوشی شما از ورژن های قدیمی هست بهتره که اول رام گوشی خودتون رو با آخرین رام ارائه شده آپگرید کنید، بعد از اون اقدام به نصب این پچ کنید. و چنانچه آخرین رام ارائه شده از قبل روی گوشی نصب هست، بهتره ابتدا گوشی رو یک بار Hard Reset کنید تا اگه فارسی ساز دیگه ای روی گوشی نصب هست با این فارسی ساز تداخل نکنه و باعث بهم ریختگی متون فارسی در گوشی نشه.
    2- از عملکرد این پچ روی سایر گوشی ها مطلع نیستم و دوستانی که مایل هستن میتونن تست کنن و نتیجه رو برای استفاده سایر دوستان توی همین تاپیک اعلام کنن

حجم کل فایل 5MB هست که در 3 پارت براتون آپلود کردم.

در گذشته HTC این پچ رو به صورت Value Added Installer درون رام های خاورمیانه قرار داده بود و در صورت استفاده از این گزینه رام دستکاری شده و عربی میشد و حتی با هارد ریست هم باز رام عربی بود
    اما بعد از مدتی HTC این پچ رو به صورت مجزا از رام ارائه داد و با نصب این پچ دیگه رام دستکاری نشده و عربی نمیشه و به راحتی میشه پچ رو آنینستال کرد و بعد از هارد ریست هم به کلی پاک میشه و اثري ازش نميمونه

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط Reza WM : 2011-01-06 در ساعت 03:05 PM

2. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    اين برنامه روي گوشي من نصب نميشه رام من آخرين رام رسمي منطقه هند است. ميشه لطفا راهنمايي کنيد
    با تشکر

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mamrez2005 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

4. Top | #3

Pocket PC & GPS
    میزان امتیاز
    741675
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez2005 نمایش پست ها
    سلام
    اين برنامه روي گوشي من نصب نميشه رام من آخرين رام رسمي منطقه هند است. ميشه لطفا راهنمايي کنيد
    با تشکر
    گوشی شما چیه؟
    این پچ برای HD2 ارائه شده و احتمال داره روی گوشی های دیگه کار نکنه

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Carbuncle از ایشان سپاسگزاری کرده است :

6. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

با سلام دوست عزيز
    از لطفت ممنون
    من گوشيم HTC -HD2 هستش يا مشخصات رام :
    Rom Version : 1.48.7202.2 ( 71294 ) WWE
    Rom date : 11/25/09
    OS Version: 5.2.21869
    Manila version : 2.5.19211619.0
    ممنون ميشم به من بفرماييد آيا اين نرم افزار براي گوشي من سازگار هست يا بايد من هم رام را آپديت كنم .
    در ضمن براي كي برد هم همين رو صلاح مي دونيد.
    اگر بايد آپديت كنم آدرس لينك مناسب براي رام خوب را براي من بدهيد ممنون خواهم شد.
    ضمنا آيا اين رام براي آسيا هستش يا مال كجاست و از كجا مي شه فهميد كه رام براي كدام منطقه هستش
    خيلي ممنونم [/SIZE][/SIZE]

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید blu1351 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #5

Pocket PC & GPS
    میزان امتیاز
    741675
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط blu1351 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزيز
    از لطفت ممنون
    من گوشيم HTC -HD2 هستش يا مشخصات رام :
    Rom Version : 1.48.7202.2 ( 71294 ) WWE
    Rom date : 11/25/09
    OS Version: 5.2.21869
    Manila version : 2.5.19211619.0
    ممنون ميشم به من بفرماييد آيا اين نرم افزار براي گوشي من سازگار هست يا بايد من هم رام را آپديت كنم .
    در ضمن براي كي برد هم همين رو صلاح مي دونيد.
    اگر بايد آپديت كنم آدرس لينك مناسب براي رام خوب را براي من بدهيد ممنون خواهم شد.
    ضمنا آيا اين رام براي آسيا هستش يا مال كجاست و از كجا مي شه فهميد كه رام براي كدام منطقه هستش
    خيلي ممنونم [/SIZE][/SIZE]
    شما میتونید برای مشخص شدن منطقه رسمی گوشیتون و دریافت لینک دانلود آخرین رام رسمی که بتونید بدون آنلاک کردن گوشی ، روی گوشیتون نصب کنید به فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند مراجعه کنید
    بعد از مشخص شدن منطقه رسمی گوشی و دریافت لینک دانلود آخرین رام رسمی و نصب کردن اون رام روی گوشی میتونید از این فارسی ساز یا از فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند برای اضافه کردن ساپورت زبان فارسی به گوشی استفاده کنید.
    برای کیبورد هم از یک کیبورد دلخواه مثل فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند و یا فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند استفاده کنید.

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Carbuncle از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط carbuncle نمایش پست ها
    گوشی شما چیه؟
    این پچ برای HD2 ارائه شده و احتمال داره روی گوشی های دیگه کار نکنه
    گوشي من HD2 است و اين نسخه از رام رو روش ريختم (RUU_Leo_S_hTC_Asia_India_3.14.720.3_Radio_15.42.5 0.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship)

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mamrez2005 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

12. Top | #7

کاربر
    میزان امتیاز
    4537
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    دوست عزیز اگه اینو بریزم روی رام گوشیم تغییری ایجاد نمی کنه؟یعنی رام گوشی عربی میشه؟
    یعنی اگه گوشیمو هارد ریست کردم گوشی با زبان عربی بالا میاد یا همونی که قبلا رو گوشیم بوده؟
    چون من از رام عربی اصلا خوشم نمیاد.(باگ داره)
    A S H K A N

13. Top | #8

Pocket PC & GPS
    میزان امتیاز
    741675
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط g00dboy نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اگه اینو بریزم روی رام گوشیم تغییری ایجاد نمی کنه؟یعنی رام گوشی عربی میشه؟
    یعنی اگه گوشیمو هارد ریست کردم گوشی با زبان عربی بالا میاد یا همونی که قبلا رو گوشیم بوده؟
    چون من از رام عربی اصلا خوشم نمیاد.(باگ داره)

خیر دوست عزیز این پچ رام رو عربی نمیکنه و بعد از هارد ریست پاک میشه و رام عربی نمیشه
    اون چیزی که رام رو عربی میکنه استفاده از Value Added Installer در رام های خاورمیانه هست که برنامه توی خود رام موجوده و بعد از اجرا رام رو عربی میکنه و تنها راهش تعویض رام هست
    اما این بعد از هارد ریست پاک میشه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Carbuncle از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

15. Top | #9

Pocket PC & GPS
    میزان امتیاز
    741675
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez2005 نمایش پست ها
    گوشي من HD2 است و اين نسخه از رام رو روش ريختم (RUU_Leo_S_hTC_Asia_India_3.14.720.3_Radio_15.42.5 0.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship)

من روی رام خاورمیانه و اروپا تست کردم و به راحتی نصب شد و مشکلی هم نداشت
    اگه با نصبش مشکل دارید از فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند استفاده کنید که اونم فارسی ساز بسیار خوب و کاملی هست
    .

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Carbuncle از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

17. Top | #10

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض ممنون

عالی بود.خیلی ممنون

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید leonar از ایشان سپاسگزاری کرده است :

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع