ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 209
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض نقشه های جدید جهت استفاده در SmartCom

با سلام خدمت دوستان عزیز،

در این تا پیک سعی دارم هر چند روز یکی از نقشه هایی که با دوستان عزیز در بخش PPC تهیه کرده ایم رو برای استفاده شما قرار دهم. البته کار تبدیل این نقشه ها کمی وقت گیره و انتظار میره با وجود کار های دیگه ای که دارم دوستان صبر بیشتر بخرج دهند.
    لینک تاپیک های مربوطه:
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

دوستان در صورت تمایل لطف کنند و نقشه هایی رو که میخواهند برای SmartCom تهیه بشه و در 2 تاپیک بالا آورده شده رو ذکر کنند.
    لطفاً جهت جلوگیری از شلوغی بی مورد و گیج کننده ای که بر اثر پست های تکراری پیش می آید دوستان لطف کنند و نقشه هایی رو درخواست بدهند که دوست دیگری درخواست نداده باشه و در صورت علاقه مندی نسبت به آماده سازی نقشه ای که دوستی مطرح کرده اند تنها با استفاده از دکمه "تشکر" این امر را اطلاع دهند.
    سعی می شود نقشه هایی که طرفدار بیشتری دارد ابتدا آماده گردد

نحوه ساختن نقشه های آماده
    نرم افزار OziExplorer برای SmartCom

بعلت اینکه دوستان امکان داره یک سری نقشه نیاز داشته باشند که در تاپیک نرم افزار OziExplorer (که مربوط به Windows Mobile هست) موجود باشه خواستم یه توضیحی بدم تا اگر تمایل داشتند اون نقشه ها رو برای SmartCom آماده کنن تا هم خودشون استفاده کنن و هم برای استفاده سایرین در این تاپیک بزارند!

تاپیک نقشه های ویندوز موبایل(که دوستان زحمت مرتب ساریش رو کشیدند و آپدیت میشه):

شما ابتدا پس از دانلود نقشه ها باید اونها رو از حالت Rar در بیارید
    پس از اون هر نقشه به دو فایل تقسیم میشه: .map و .Ozf2 یا .Ozfx3
    اگه Ozf2 باشه که با این نرم افزار میتونید اونو بفرمت OGF2 تبدیل کنید : فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند (پس از زدن ادرس فایل نقشه و انتخاب نقشه مورد نظر کلید "Create OGF2 Files" رو بزنید)
    و اگر هم OZFX3 بود که باید اونو با فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند باز کنید(تحت PC) و باانتخاب گزینه "Save Map To Image File" در منوی File اونو بفرمت تصویری (ترجیحاً PNG) در بیارید و پس از اون با فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند اونو بفرمت OGF2 تبدیل کنید.

و در مرحله بعد باید یه تغییر کوچیک در فایل .map بدید!
    ابتدا با یه نرم افزار Text Editor مثل Notepad فایل .map رو باز میکنید و بعد در خط سوم آدرس فایل اصلی نقشه رو باید تصحیح کنید
    به این صورت که مثلاً اگه در خط سوم نوشته بود Shiraz.Ozf2 باید اونو بصورت .OGF2 یعنی shiraz.OGF2 تغییر بدید
    تنها دقت کنید که اگه در خط سوم آدرس فایل بود مثل h:\shiraz.ozf2 باید آدرس رو حذف کنید و تنها نام فایل باقی بمونه!

در نهایت دو فایل رو میتونید در کنار هم قرار بدید و در گوشی خود کپی کنید
    اگر همه چیز درست کار کرد تنها یک کار دیگه باقی میمونه و اونم مهم ترین قسمت کار هست:
    شما باید در همین تاپیک یه پست برنید و اون رو برای استفاده سایر همشهری ها تون قرار بدید!

یه مطلب دیگه: اگر یک سری از فایل های OZFX3 رو نتونستید توی PC با اون نرم افزار بفرمت های تصویری تبدیل کنید خیلی زور نزنید! چون اونها خیلی بزرگ هستند و قابل اجرا بر روی گوشیتون نیست! البته شاید تنها یک یا دو مورد باشه که نقشه کامل ایران که در فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینندمعرفی شده یکیش هست
    میتونید کیفیت تمام نقشه ها رو قبل از تبدیل با همون نرم افزاری( که تحت PC اجرا میشه ) ببینید.

از همکاری شما سپاسگزارم
    طه
    ویرایش توسط Farbod : 2010-03-03 در ساعت 07:07 PM

2. Top | #2

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

Red face نقشه ایران

در ابتدا به نقشه ایران می پردازیم!

این نقشه تهیه شده از نقشه های Googleهست و تا اونجایی که شده حجمش پائین اومده

موفق باشید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

3. Top | #3

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها

می خواستم ببینم این نقشه ها دقیق و کالیبره هستند(با توجه به حجم کم نقشه راههای ایران)
    و دوم اینکه اگه ممکنه نقشه اهواز و همدان رو هم محبت کنید(اهواز رو بیشتر نیاز دارم)
    از نظر کالیبراسیون دقیقترین در نوع خودش هست!
    اونم ای به چشم.

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #4

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

Cool نقشه کل ایران - ناهمواریها

قشه کل ایران
    Full Color کیفیت بالا
    فرمت OGF2 قابل استفاده در SmartCom

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

6. Top | #5

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط david-ebi نمایش پست ها
    با نشکر از شما عزیز من جدیدترین نقشه مشهد را می خواهم که حد اقل مال دو یا سه سال گذشته باشه چون خودم مال شش سال پیشش را دارم
    من به تنها نقشه ای که دسترسی دارم و جدید هست مال گوگله اگر مناسبه که بفرمایید تا انجام بشه و گرنه که از شما بعنوان کسی که با نقشه مشهد کار داره انتظار میره که نقشه بهتری رو دیده باشید که انتظار اون رو دارید!
    اگر اینطوره میتونید نقشه مورد نظر رو به هر فرمتی که هست برام بفرستید تا اون رو برای شما آماده کنم.

7. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #6

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 110 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

من جدید ترین نقشه اصفهان رو میخواستم . :feel:

در تاپیک های قبلی 2 نمونه وجود داشت : یکی ماهواره ای و دیگری که خیلی قدیمی بود . :cry:

خیلی مشتاق ورژن جدیدش هستم :wow:
    هر کدوم که به نظرتون مناسبتر میاد رو بین تا تبدیل بشه
    لینک پست رو بزارید
    ممنون

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #7

کاربر
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط taha_u نمایش پست ها
    من به تنها نقشه ای که دسترسی دارم و جدید هست مال گوگله اگر مناسبه که بفرمایید تا انجام بشه و گرنه که از شما بعنوان کسی که با نقشه مشهد کار داره انتظار میره که نقشه بهتری رو دیده باشید که انتظار اون رو دارید!
    اگر اینطوره میتونید نقشه مورد نظر رو به هر فرمتی که هست برام بفرستید تا اون رو برای شما آماده کنم.
    دوست عزیز نقشهای که من الان روی مکان یابم دارم مربوط میشه به حدود هفت یا هشت سال پیش چون بعضی از خیابانهای جدید این دو یا سه ساله را ندارد منظور من از نقشه جدید مشهد نقشهای هست که علاوه بر این مزیت دارای جزییات بیشتری هم باشه متلا وقتی خیابان رضا را نشان می دهد کوچه های آنرا هم با ذکر شماره اشان نشان دهد نه فقط بی نام و بی شماره حالا اگه شما می توانید این نقشه های توریستی مشهد را که هر شش ماه یکبار در می آیند و روزنامه فروشیها دارند کالیبره کنید برای موبایل که من یک جوری اسکنش کنم و براتون آپلود کنم چون دقیقا همون چیزی که من می خواهم جدید و با ذکر همه جزییات
    DAVID-SH :glass: IRAN FOR EVER IS GREEN

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید david-ebi از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #8

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط david-ebi نمایش پست ها
    دوست عزیز نقشهای که من الان روی مکان یابم دارم مربوط میشه به حدود هفت یا هشت سال پیش چون بعضی از خیابانهای جدید این دو یا سه ساله را ندارد منظور من از نقشه جدید مشهد نقشهای هست که علاوه بر این مزیت دارای جزییات بیشتری هم باشه متلا وقتی خیابان رضا را نشان می دهد کوچه های آنرا هم با ذکر شماره اشان نشان دهد نه فقط بی نام و بی شماره حالا اگه شما می توانید این نقشه های توریستی مشهد را که هر شش ماه یکبار در می آیند و روزنامه فروشیها دارند کالیبره کنید برای موبایل که من یک جوری اسکنش کنم و براتون آپلود کنم چون دقیقا همون چیزی که من می خواهم جدید و با ذکر همه جزییات
    اگر این کار رو انجام بدی که فک کنم کمک خیلی بزرگی به تمام زائرین و همشهری های خودت کردی!
    شما فقط فایل Scan شده رو برای من بفرست مابقی کارها بامن:student:

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #9

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 110 نمایش پست ها
    دوست عزیز من این نقشه رو روی SmartCom دارم و منظورم اینه که نقشه سال 87 به بعد با جزئیات بیشتر را میخوام .

چون نقشه قدیمی اصفهان بیشتر خیابان های جدید رو نداره .
    دوست گرامی نه من و نه افراد دیگری که توی این سایت رفت و آمد دارن هیچکردم توانایی کشیدن و تهیه نقشه های جدید رو ندارن!
    شما میتونید مثل دوستی که نقشه مشهد رو میخواستند بیاین و یه نقشه جدید رو به من بدید (Scan شده) تا من سایر کار هاش رو انجام بدم
    یا اینکه مثل افراد بسیاری که در تهران دارند اطلاعات نقشه تهران رو در گوگل کامل میکنند (فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند) بیاین و اطلاعات شهرتون رو کامل کنید تا در آینده دقیقترین نقشه های شهری رو داشته باشیم! برای این کار کافیه که نام کوچه ها رو تنها واردکنید تا پس از مدتی Publish بشه!
    درهر صورت هر زمان که هر نقشه جدیدی رو به بدید در خدمتم و نقشه اماده شده اون رو براتون میزارم

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #10

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    58743
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mjhoveida نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر مجدد
    فکر نمی کنی عکس ها خیلی کوچیک شده؟؟
    کیفیت بایین نیست؟؟
    این تصاویز دقیقاً همون تصاویر هستند و هیچ تغییر ابعاد نداشته!
    تنها ممکنه بعلت فشرده سازی قدری کاهش کیفیت داشته باشه که خیلی مشخص نیست!
    و اگه شما تغییر ابعاد احساس میکنی بعلت تفاوت PPI یا همون تعداد پیکسل در اینچ صفحه کامپیوتر و صفحه موبایله!

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TPeria از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع