خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

نصب نرم افزار بر روی آندروید
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 118
  1. Top | #1

Old Moderator
    میزان امتیاز
    210711
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض نصب نرم افزار بر روی آندروید

خوب این هم اولین آموزش توی بخش آندروید!!

نصب نرم افزار که یکی از مهمترین کارهاست اما یه مشکلی که هست نبودن File Manager دیفالت روی این سیستم عامل هست (البته تا الان) که نمیتونید دسترسی به فایل های نصبی با پسوند apk.ی که از اینترنت گرفتید و روی مموری ریختید رو داشته باشید و اونهارو نصب کنید. به خاطر همین اولین کار نصب یه File Manager هست یا یه برنامه ای به نام App Installer هست که خوب ریختن یکی از همین ها هم برای اولین بار جای سوال داره و راه های مختلف و سخت و آسون!!

روش اول:

روش اول اینگونه هستش که شما اول Android SDK رو دانلود کنید.

میدونم مثل من :atten: اینجوری شدید!! چون حجم بالاست (500MB بدون فشرده سازی و 250MB بعد از rar. شدن) و اگر هم دانلود کنید (که گوگل اجازه دانلود به ایرانی ها نمیده و ...) باید با ویندوز توی Environment Variables اون رو Path کنید و بعد برید سراغ Cmd و دستورات Dos و با adb خود Android SDK نصب کنید که معلومه خیلی خسته کننده و غیر عادی هستش!!

اما واسه کسایی که این SDK رو میخوان من اونو توی 4Shared آپلود کردم تکه تکه و 50MBی، میتونید دریافت کنید:

روش دوم:

روش دوم استفاده از HTC Sync هست که روش کاملی نیست و فقط برای گوشی های HTC هستش، که اونجوری که میگن!! یه برنامه همراهشه به نام Application Installer که میتونید بعد از اتصال گوشی با PC به وسیله اون میتونید نرم افزار نصب کنید! اما من توی این برنامه همچین چیزی ندیدم و اینکه Sync شدنش یه بار میشد یه بار نمیشد (البته با Windows 7)
    از طرف دیگه حجم این نرم افزار هم خیلی کم نیست و حدود 36MB هستش، واسه همین با اینترنت دیال آپ که ممکنه دوستانی داشته باشند باز هم خیلی سخت باشه دریافت و اجراش!!

برای دریافت نرم ا فزار فوق با تاپیک زیر مراجعه کنید:

روش سوم: (آسانترین روش و پیشنهادی Ir-Tci.Org)

روش سوم روش به نسبت آسون تر و کم دردسرتری هستش که میتونید با اون یکی از دو برنامه File Manager و یا App Installer رو نصب کنید و دیگه راحت فقط برنامه روی مموری بریزید و نصب کنید!!
    البته این هم قبلش بگم که با برنامه دیفالت این سیستم عامل به نام Android Market هم میتونید برنامه App Installer رو سرچ و دریافت کنید و روی موری نصب کنید( اما به شخصه نتونستم چون هیچ برنامه ای توی این Android Market نمیومد و احتمال میدم بازم واسه IP بود که از ایران متصل میشدم)

قبل از هر کاری باید در قسمت All Programs به قسمت Setting برید و در اونجا به Applications و تیک گزینه اول رو که Unknown Source هست رو بزنید. (مراحل به صورت تصویری در زیر)

و حالا نوبت به ابن میرسه که یکی از دو برنامه ای که گفتم (File Manager or App Installer) رو دانلود کنید!
    برای این کار باید به اینترنت وصل شید ای از طریق وای فای یا GPRS ، و برای راحتی کار شما که بتونید کمترین هزینه GPRS رو بدید و یا کمترین زمان توی استفاده از WiFi من لینک مستقیم دانلود برنامه ها رو قرار دادم که فقط اگه تایپشون کنید و بزنید درجا میره واسه دانلود و تمام.
    و برای کمک به دوستان و مبتدی ها مراحل رو به صورت نوشتاری و تصویری واستون قرار میدم که جای هیچ شک و شبهه ای نمونه!!

اول از All Programe گزینه Browser رو انتخاب میکنید :

و توی فیلد بالا آدرس یکی از نرم افزار های زیر رو وارد میکنید: (به بزرگی و کوچکی حروف در آدرس های نقل قول شده دقت کنید)

App Installer:
    برنامه ای هست که بعد از نصب تمامی فرمت های apk. توی مموری رو براتون نشون میده و میتونید اجرا و نصب کنید.

Astro File Manager:
    این هم یکی از قدرتمندترین فایل منیجر های موجود برای آندروید هست اما چون تاریخ مصرف نرم افزار گذشته اولش میگه 30 ثانیه صبر کنید و بعد استفاده کنید. (خیلی دنبال ورژن جدیدش گشتم که v2 هست اما گیر نیاوردم)
    با این نرم افزار راحت میتونید به داخل مموری برید و برنامه های apk. رو اجرا و نصب کنید.

Root Explorer:
    این هم یه File Manager دیگه برای اینکه توی مموری و مموری داخی رو ببینید ، اینو بیشتر واسه این قرار دادم اگر از 30 ثانیه صبر کردن قبلی خسته شدید اینو نصب کنید.

و میبینید سریعا میره روی دانلود:

و با اشاره روی نرم افزار دانلود شده اون رو به راحتی میتوانید نصب و در آخر یا همان موقع باز کنید و یا گزینه Done و بعدا برنامه را انتخاب و اجرا کنید.

ویرایش توسط Reza WM : 2009-11-05 در ساعت 01:26 AM
    نیستم، اما هستم و میبینم...

هر قدیس گذشـــته‌ای دارد و هــــر گنــــاهکار آینـــــده‌ای...

2. 233 کاربر به خاطر ارسال مفید Reza WM از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

+Saeed,.AnonYmouS,.jalal.,0937482206,1134,168,5141358,A LI_REZA,A.M.I.R.,aaeiria,abdollah00,abolfazl0,afshint66,aghamoalem,ahl_Prince,ahmad_lori,alanm,ali326326,ali6098,alicnc1,alikila,aliza1355,ali_nokia,amcivil,AMiN.RapTure,amindepp,amirarses,Amirnaser,ANDRE,arash po,arash64a,arash8100,Arian73,armin10,avowunique,™Android,™Senatore,bahmanpes,BASER1,BehradGH,behrooz_hg,ben163s,BenyaminGH,bigbang2,boskabadi,btik,cholakbaz,come-on,cow01372,dadashi60,dani joon,david0711,david1312,delyalda,dj_m0hsen,DSAG,dz4976,ДŁI,Eclair,ef_3pehr,erhanbey,esmaeel11,essann,essi_baba,F4RSH4D,fabien.martin,Farbod,farhad 309,FARHAD.HI,FARSHADBOX,fery_lion,fifo,gasedak,grecee2004,h0x00i,h@p,hajaga7,hamed1297,hamed_nkh,hamid7900,hedayet_1,hen,hoom,hossein449,H_osSei_N,irandroid,iranvij.ir,itman2003,J A F A R,javad_sat,jijo2,JILI,kaivanika1,KaranDevil,kia.7013,kingnar,kohan 1390,kolilo,kont,l0st,M.I.D.⓪,mahdi_kh,mahmood201,mahmood207,mahmoodaka,Mahyar WM,majid-mf,Majid.Ebru,mak12,malool,mamad1371,man75,mani azizi,margrang,mashooly,MasihII,masood-b,maziar_she,mehdi-mmm,mehdiest,mehdihalla,mehfat0913,mehran.22,Mehrdad32,Meisamgh21,memitotti,mf2fx,mh67hm,miladrobot,minajongol,mjokar,mjtbfrh,mkill,mm_m11,mnp18,modi1362,mohamad_77,mohsenking,Mojtaba925,MoRTezA,Morteza-k,Mortezashk,moryan,mosiosaeed,mostafa031,mp3mp4,MR.A King,mr.sina,Mr.zeus WM,MrMasih,mrsaleki,msafavi,n-gage2,n87169,nahids,namakdooon,namar,Nazir Ahma,neptun,nokia 6120,omid_mobil,Oracle_Eldorado,paopao,pashakey,PATIOT,phoenix92,piter1111,pournader,qqqaaasss,r.gharravi,raha_7,Ramkaljoon,rashidkn,rasoolbest,RealUnknow,revengy55,rexona.coo,rezazy,reza_79,RM21,ROID&,roni2000,s.bn,S@ina@S,sa48,sadra1355,sadraking,Saeed WM,saeed.Evil,saeid1371,sandalisal,sara1384,sasili,seia,sejrik,seyedmohse,sh-hamidi,shaker007,shamdani,shylord,sia.music2,sina2asg,SINA_SE,SIRICCO,Skull2000,slashtci,sobhan92,soufy,taniamassi,tavakoli_h,tika-gsm,topogh,TPeria,TSCO,tx4,ufa,Unforgiven III,unknown0,vafa48,Vahdat666,vahid2531,Vergi,victory7,VIGOR,VIPER27,vnvn1,XmaN.,yektamorteza,yekta_206,zeiton_96,ZR-1,جلال,حامدکچل

3. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

Red face

سلام ..من گوشی اچ تی سی هرو رو گرفتم ولی سی دی راه انداز روی اون نبود..واسه همین نمیتونم گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم ...آیا شما راه اندازشو دارین ؟؟؟اگر دارین میشه برنامشو واسه من بفرستین

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید om_iid از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

کاربر
    میزان امتیاز
    1212
    نمایش سایر مشخصات

شما به این آدرس برید راهنمایی میشید
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mak12 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    119
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mak12 نمایش پست ها
    شما به این آدرس برید راهنمایی میشید

سلام تو رو خدا کمکم کن فکر کن منم خواهرتم منم hero دارم ولی نمیتومن email ام رو توش فعال کنم چیکار کنم . :cry:

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید parisa11 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

9. Top | #5

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام من یه tatto دارم این آدرس که شما میگی یه مثال بزن ما بفهمیم ادرس فایل معلوم نیست... بعد کجا بریزم فایل هارو که ادرس بهش بدم خواهشن آموزش میزارید کامل توضیح بدید

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید valve از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #6

عضو
    میزان امتیاز
    641
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa11 نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا کمکم کن فکر کن منم خواهرتم منم hero دارم ولی نمیتومن email ام رو توش فعال کنم چیکار کنم . :cry:
    نقل قول نوشته اصلی توسط valve نمایش پست ها
    سلام من یه tatto دارم این آدرس که شما میگی یه مثال بزن ما بفهمیم ادرس فایل معلوم نیست... بعد کجا بریزم فایل هارو که ادرس بهش بدم خواهشن آموزش میزارید کامل توضیح بدید

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید kiiiiiid از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

13. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

من سعی کردم یکی از منیجرهارو با جی وان دنلود کنم ولی نشد
    یعنی وقتی آدرس رو باز می کنه یه فایل متنی اجق وجق میاد که نمیشه سیوش کرد

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید nimaahoora از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

15. Top | #8

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام خواهشن یکی جواب بده منم مشکلم همینه وقتی روی لینک کلیک میکنم یه فایل متن .txt سیو میکنه !!!!:cry:

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید r4life از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

17. Top | #9

عضو
    میزان امتیاز
    641
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط omud نمایش پست ها
    aghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa salam harkari mikonam eroor mide torokhoda komak konin man kheyli ehtiaj daram be in narm afzar :cry::Smile (13):
    با این روش نصب کن عزیز.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید kiiiiiid از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

19. Top | #10

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام به دوستان. من x10 دارم و وقتی یکی از این آدرسها رو وارد میکنم بجای دانلود بک سری کد و عدد و رقم نشون میده و هیچی دان نمیشه. اون روش هم امتحان کردم (روش آسان) روی ویندوز 7 جواب نمیده و دستگاه رو نمیشناسه.
    کسی میدونه چه میشه کرد؟
    بی برنامه که بدرد هیچ نمیخوره :cry:

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Robot_Man از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع