با سلام .
دوستان لطفاً گوشی هایی که در رنج 5 میلیون مد نظر دارین معرفی کنید.
باتری ، دوربین و ... همه چیز رو هم در مقایسه در نظر بگیرید.

مد نظر خودم:
هواوی میت 10 : تنها عیبی که به چشم هم نمیاد میگن صفحه نمایش هست که میتونست با ال ای دی باشه، فقط به نظر خودم چون 2017 هست برای این موقعه گرفتن دیگه خیلی دیر میشه چند ماه دیگه میشه سه سال از اومدنش به بازار و آپدیت شدنش به مشکل میخوره.

galaxy A50 : در دو نوع RAM 4 / 6 G داره ، که عده ای معتقدن رَم 4 گیگ یه هنگی کوچولو داره که عادی هست برای گوشی های میانی ، رَم 6 گیگ هم عده ای معتقد بودن مصرف باتری زیاد میشه و مشکلاتی به وجود میاره. البته میگن حسگر اثر انگشت هم دیر عمل میکنه یا بعضی وقتا خوب نیست که گفتن اگه با زاویه درست اسکن کنی این مشکلو نداری.

galaxy A70 : کسی گفته بود بهتره بجای رَم 6 گوشی آ50 ، رَم 6 گوشی آ70 بگیری. خب در گوشی آ 70 معتقدن که بدنه پلاستیکی داره نسبت به A9 2018 ، کیفیت دوربین نسبت به آ9 کمتر هست ، از لحاظ باتری آ70 پلیمری هست و آ9 لیتیوم یونی هست که میگن لیتیوم یونی بهتره . اما از لحاظ سرعت کارکرد گوشی آ 70 بهتر هست. و مشکل دیگه ای که میگفتن سایه انداختن روی صفحه آ70 هست که کسی گفته بود تا یکسال باهاش کار نکنی نشون نمیده که آیا سایه میندازه یا نه.

A9 2018 : اینم گوشی خوبیه ، ولی خب قیمتش یکم برای گوشی 2018 دیگه زیاد هست. چون آ 70 یک رده بالاتر هست.

نوکیا 8.1 : اینم پیشنهاد یکی از دوستان بود ، که من زیاد بررسیش نکردم البته یکم خب قیمتش زیادتر از اونا هست.

حالا به نظر شما دوستان اگه گوشی بهتری بود تو این رنج ها معرفی کنید.
یا اینکه گوشی جدیدی که قرار باشه به بازار بیاد تاریخ ارائه ش نزدیک هست یا نه ؟؟؟
اگه تجربه کار با آ50 رَم 6 گیگ داشتین بگین چجوره آیا مشکل ایجاد میکنه ؟؟
و تجربه با آ70 هم داشتین بگین آیا این مشکلاتی که گفته بودن صحت داره ؟؟
خودم بیشتر مد نظرم هست گوشی برزو تر بگیرم تا به مشکلات آپدیتی بعدا بر نخورم. ولی خب الان آ 9 میگن خیلی بهتره.
با تشکر