انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
  1. Top | #1

کاربر
    میزان امتیاز
    312873
    نمایش سایر مشخصات

Apple آموزش رفع مشکل کم شدن صدای یکی از earpod ها (هندزفری محصولات اپل)

سلام.
    من امروز که نع ولی دیشب رفته بودم یه سکته ناقصو رد کنم ! آخه خدایی سکته هم داره ؛ هندزفری 130 هزارتومنی گوشی که با چنگ و دندون خریدمش !!!
    امروز اومدم تو نت دنبال درست کردنش که از سایت های وطنی چیز خاصی پیدا نکردم !
    رفتم سراغ سایت اپل دیدم یه بنده خدایی همین مشکلو داشته که یه بنده خداتری امده بود و یادش داده بود چطور مشکل رو رفع کنه !
    مواد مورد نیاز :
    1- یک عدد earpod که از بدشانسی خراب شده و صدای یکی از هندزفری ها کم شده (یا 2 تاش) البته دلیل اصلیش اینه که شب که غده های تغییر شکل یافته عرق که جرم گوش رو ترشح میکنن فعالیت یه خورده بیشتری انجام میدن تا وقتی که ما در خواب غفلت هستیم میکروب ها به گوش وارد نشن (برای کسایی که شب موقع خواب هندزفری میزنن (که میگن کار خوبی هم نیست !!!) اتفاق می افته)! ((شد کلاس زیست شناسی))
    2- یک عدد مسواک تمیز
    3- یک عدد سشوار !
    حالا بردارین با سشوار تا جایی که میتونین earpod رو در حالی که رو به پایین گرفتین گرم کنین !(البته منظورم اینه تا جایی که احساس میکنید خوب گرم شده و همچنین آسیبی به خود earpod نمیزنین) (((منظورم اینه نزنین earpod بنده خدا رو ذوب کنین!!! فقط در حد 30 ثانیه که گرم شه اونم با درجه کم سشوار!)))
    بعدش در حالی که سشوار خاموش کردین و گذاشتین کنار با مسواک اون مجرایی که ازش صدا بیرون میاد رو خوب تمیز کنین !
    بعدش امتحان کنین ببینین درست شده یا نه ! اگه شده بود که مارو دعا کنید اگر هم نشد بازم در حالی که دارین مارو دعا میکنین اینکارو اینقد ادامه بدین تا درست بشه !
    ویرایش توسط amir0017 : 2015-11-07 در ساعت 09:55 PM
    ...i do my best only for 2group,s smile

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amir0017 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

[QUOTE=amir0017;1996125]سلام.
    من امروز که نع ولی دیشب رفته بودم یه سکته ناقصو رد کنم ! آخه خدایی سکته هم داره ؛ هندزفری 130 هزارتومنی گوشی که با چنگ و دندون خریدمش !!!
    رفتم سراغ سایت اپل دیدم یه بنده خدایی همین مشکلو داشته که یه بنده خداتری امده بود و یادش داده بود...

دمت گرم داداش هندزفری منم اصن صداش در نمیومد فک کردم خراب شده میخواستم برم ی هندزفری دگ بخرم ک متن تو رو دیدم کاری ک گفتی رو انجام دادم صدای هندزفریم از اولشم بهتر شد مرسی 😘😍

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamed.m25 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

کاربر
    میزان امتیاز
    312873
    نمایش سایر مشخصات

[QUOTE=Hamed.m25;2017126]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
    سلام.
    رفتم سراغ سایت اپل دیدم یه بنده خدایی همین مشکلو داشته که یه بنده خداتری امده بود و یادش داده بود...

دمت گرم داداش هندزفری منم اصن صداش در نمیومد فک کردم خراب شده میخواستم برم ی هندزفری دگ بخرم ک متن تو رو دیدم کاری ک گفتی رو انجام دادم صدای هندزفریم از اولشم بهتر شد مرسی [emoji8][emoji7]
    خواهش ميكنم داداش گلم ! بالاخره به درد يكي خورد !!! )
    يه راه راحت تر هم پيدا كردم واسش ! اگه يه وقت ديدي اين راه جواب نداد اين يكي رو امتحان كن فوري و بهترجواب ميده خودم كشفيدمش!!! با دهنت هواي داخلش رو خالي كن و دوباره آآآروووووم فوت كن توش تا درست بشه ! خوشحالم بالاخره به درد يه نفر خورد !

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amir0017 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

7. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

Smile

[QUOTE=amir0017;2017127]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.m25 نمایش پست ها

خواهش ميكنم داداش گلم ! بالاخره به درد يكي خورد !!! )
    يه راه راحت تر هم پيدا كردم واسش ! اگه يه وقت ديدي اين راه جواب نداد اين يكي رو امتحان كن فوري و بهترجواب ميده خودم كشفيدمش!!! با دهنت هواي داخلش رو خالي كن و دوباره آآآروووووم فوت كن توش تا درست بشه ! خوشحالم بالاخره به درد يه نفر خورد !

آقا دمت گرم ، من فقط عضو شدم ازت تشکر کنم ( و البته یه تکمیل )
    من یه هندزفری سامسونگ اصل واسم از دبی اورده بودن ، بعد دو هفته بلند گو هاش ضعیف شد ، از همون سشوار استفاده کردم و مسواک ، که بعد مدتی هندزفری آب شد ، الانم جلو چشممه

ولی به هندزفری jebra داشتم از قبل که یه بلند گوش ضعیف شده بود ، داده بودم گارانتی درستش کردن ولی دوباره بعد دو هفته همون طور شد که گفتم دیگه به درد نمیخوره بفرستمش گارانتی ، همین طور میشه.

بعد آب شدن اون هندزفری گفتم بیام این روش رو امتحان کنم رو این یکی :
    اول تو گوشی ( اونی که میره تو گوش ، نه موبایل :| ) فوت کردم محکم تا جرم های پشت طوری کنده بشه ، بعد چند بار به سمت پایین تکونش دادم و آخر سر با دهن مکیدم که جرم هاش بیاد بیرون ، بعد با دستمال تمیزش کردم.
    این از جرم هاش
    حالا یه مشکلی که میمونه بالانس هوای داخلشه که از همین روشی که گفتی ، اول هوای توش رو مکیدم و آروم فوت کردم

صداش عالی شد ، مثل روز اول ) خیللللللللللیی خیلللللللللللی دمت گرم الانم دارم باهاش آهنگ گوش میدم از روز اولش هم بهتر شد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید inventora از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

9. Top | #5

کاربر
    میزان امتیاز
    312873
    نمایش سایر مشخصات

[QUOTE=inventora;2018251]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها

آقا دمت گرم ، من فقط عضو شدم ازت تشکر کنم ( و البته یه تکمیل )
    من یه هندزفری سامسونگ اصل واسم از دبی اورده بودن ، بعد دو هفته بلند گو هاش ضعیف شد ، از همون سشوار استفاده کردم و مسواک ، که بعد مدتی هندزفری آب شد ، الانم جلو چشممه

ولی به هندزفری jebra داشتم از قبل که یه بلند گوش ضعیف شده بود ، داده بودم گارانتی درستش کردن ولی دوباره بعد دو هفته همون طور شد که گفتم دیگه به درد نمیخوره بفرستمش گارانتی ، همین طور میشه.

بعد آب شدن اون هندزفری گفتم بیام این روش رو امتحان کنم رو این یکی :
    اول تو گوشی ( اونی که میره تو گوش ، نه موبایل :| ) فوت کردم محکم تا جرم های پشت طوری کنده بشه ، بعد چند بار به سمت پایین تکونش دادم و آخر سر با دهن مکیدم که جرم هاش بیاد بیرون ، بعد با دستمال تمیزش کردم.
    این از جرم هاش
    حالا یه مشکلی که میمونه بالانس هوای داخلشه که از همین روشی که گفتی ، اول هوای توش رو مکیدم و آروم فوت کردم

صداش عالی شد ، مثل روز اول ) خیللللللللللیی خیلللللللللللی دمت گرم الانم دارم باهاش آهنگ گوش میدم از روز اولش هم بهتر شد
    سلام
    خوشحالم كه مشكل رو رفع كرد ! قضيه اونقد ها هم پيچيده نيست ! اصن به جرم ى اينا كار نداره ! مشكل همون بالانس هواي داخل محفظه است كه هروخ پيش اومد با هواي دهنت بالانسش كن حل ميشه + بشدت نيازمند دعاي خير هستم ! لطفا دريغ نكنيد ...

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amir0017 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

11. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    من فقط ثبت نام کردم که تشکر کنم. !
    عالی بود . فقط لازمه هوای داخل هندزفری بکشی بیرون و تمام.
    ممنون از همه دوستان

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید thankss از ایشان سپاسگزاری کرده است :

13. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

اون شیری که خوردی حلالت باشه مرد

14. Top | #8

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دم همتون واقعا گرم
    من یک ساله هندزفریم اینطوری شده بود چند بار هم با مسواک حسابی تمیزش کردم ولی درست نشد قبلا هم سرچ کرده بودم و راهکاری ندیده بودم
    امروز بصورت اتفاقی ی کلیپ راجع ب هندزفری دیدم یاد هندزفری خودم افتادم و سرچ کردم. تا تو این فروم حرفای شمارو دیدم
    گرفتمش رو بخاری بعد با مسواک تمیز کردم و بعد حسابی هواشو مکیدم
    عالی شد دمتون گرم
    ب قول دوستمون شیرمادرت حلالت داداش
    امیدوارم تو زندگیتون شاد و موفق باشین

کلمات کلیدی این موضوع