انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
  1. Top | #1

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض روشن نشدن HTC Desire 500 Dual sim بعد از روت

سلام گوشیم Desire 500 Dual Sim هست اخیرا خواستم گوشی رو روت کنم.طبق آموزش هایی که در این
    لینک
    موجوده گوشی رو آنلاک کردم.در مرحله بعد یه کاستوم ریکاوری نصب کردم و بعدش هم فایل *****SU رو از طریق ریکاوری منو نصب کردم.گوشی رو که روشن کردم همه چی خوب بود.وقتی برنامه *****Su رو اجرا کردم پیغامی داد به این مضمون"*****SU Binary Update" بعدش هم دو گزینه پیش رو داشت:Update و cancel .وقتی کنسل کردم گوشی ریست شد و دوباره بالا اومد.دیگه کاری باهاش نداشتم تا وقتی که گوشی خاموش کردم تا سیم کارت هامو داخلش بزارم.بعد از قرار دادن سیم کارت دیگه گوشیم روشن نشد و نمیشه و هر از چند گاهی یه 6 یا 7 بار پشت سر هم ویبره میزنه و وقتی گوشی رو به شاژر و یا USB وصل می کنم یه چراغ LED قرمز رنگ بالا سمت چپ گوشی شروع به چشمک زدن میکنه و هیچ علایم حیاتی از خودش نشون نمیده.لطفا کمکم کنید که باید چکار کنم؟
    (این رو هم بگم که گوشی رو پیش چند نفر از تعمیر کار ها تو شهرمون بردم ولی چیزی بلد نیستند. )

2. Top | #2

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

گوشی رو بردم تعمیرات برام RIFF JTAG BOX زدند.گوشی حالا بالا میاد ولی مشکلی که پیش اومده اینه که دیگه شکاف 2 سیم کارت رو نمیخونه و فقط سیم 1 کار می کنه.به نظر شما مشکل از چیه؟

3. Top | #3

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    721761
    نمایش سایر مشخصات

یعنی واقعا کارت احمقانه بود ببخشید که میگم اخه مرد مومن گوشی led روشنه رفتی ترمیم بوت کردی!!!!!!
    این گوشی دست من بود ۱۰ دقیقه برات روشنش میکردم.این مشکل برام پیش اومده که میگم...
    هیچی دیگه اون تعمیرکار noob یه جورایی میشه گفت خاک تو سرش.رفته مدل تک سیم رو ترمیم بوت کرده در صورتی که هیچ نیازی به ترمیم بوت نداشت.حالا روتش کن اگه باز اینطور شد من در عرض ده دقیقه برات روشنش میکنم.بدون ترمیم بوت

بدرود
    ترمیم بوت گوشی های بریک شده توسط j-tag با تخفیف ویژه [HTC-SAMSUNG-LG]

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mzc1993 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام منم همین مشکلو دارم میشه بگید چیکار باید بکنم ؟ اینم شمارمه اگه میشه راهنماییم کنین 09123123077

6. Top | #5

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

این مشکل برای من هم پیش اومده.
    باتری را 15 دقیقه در بیار.بعد 15 دقیقه دوباره جا بزن پاور را چند ثانیه نگه دار گوشی روشن میشه.
    گوشی کار میکنه اما هروقت باتری را در بیاری باید15 دقیقه بعد جا بزنی تا روشن بشه.
    این مشکل با فلش کردن حل نمیشه و با فلش فقط کاستوم ریکاوری پاک میشه.

7. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    آقا من هم همین مشکل رو دارم اما حتی گوشی روشن نمیشه
    گوشی که به شارژ زده میشه چراغش چشمک میزنه و بعد از چند دقیقه 7 بار ویبره میزنه

چیکار باید بکنم

8. Top | #7

کاربر
    میزان امتیاز
    122288
    نمایش سایر مشخصات

سلام گوشی من دیزایر 500 دو سیم هست
    من طبق اموزش xda انلاک بوت لودر کردم و ریکاوری رو هم نصب کردم همه چیز خوب پیش رفت مرحله اخر بعد از ریکاوری گوشی روشن شد من **** یوزر رو در مموری ریختم گوشی و خاموش کردم که با بوت لودر بیام و **** یوزر رو نصب کنم ولی نه دیگه روشن میشه نه میره رو بوت لودر [IMG]http://********/images/smilies/%28sad%29.png[/IMG] دوستان اگه میتونید کمک کنید
    اینم شماره تماسم
    09387836110

9. Top | #8

All Multimedia
    میزان امتیاز
    46102714
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط RasulIzadi نمایش پست ها
    سلام گوشی من دیزایر 500 دو سیم هست
    من طبق اموزش xda انلاک بوت لودر کردم و ریکاوری رو هم نصب کردم همه چیز خوب پیش رفت مرحله اخر بعد از ریکاوری گوشی روشن شد من **** یوزر رو در مموری ریختم گوشی و خاموش کردم که با بوت لودر بیام و سوپـر یوزر رو نصب کنم ولی نه دیگه روشن میشه نه میره رو بوت لودر دوستان اگه میتونید کمک کنید
    اینم شماره تماسم
    سلام.
    دوست عزیز باتری گوشی رو به مدت 20 الی 30 دقیقه از گوشی بیرون بیارید و دوباره قرار بدید.
    گوشی رو به شارژ بزنید گوشی پس از مدتی (شاید چند ساعت) خودش روشن میشه.
    اگر پس 2 یا 3 ساعت روشن نشد دوباره باتری رو بیرون بیارید و مراحل رو انجام بدید. 100% روشن میشه.

Great Ex Multimedia Manager: Shahram-m

All Multimedia Moderators
    PaYaM_P!c, 2Apple, Morteza-k, ABOLFAZL™, A LI_REZA, *Armin*, Borna Fire, D@riush, Hessam™, S A N A Z, doctorcopy, R E Z V A N

Cold is the night, cold are my hands, cold as my heart
    Kalt ist die Nacht, Kalt sind meine Hände, Kalt wie Mein Herz
    If we were not for each other, why we loved each other? I can't live without you

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Morteza-k از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #9

عضو
    میزان امتیاز
    16
    نمایش سایر مشخصات

با سلام خدمت همه همکاران
    گوشی DESIRE 500 روی آرم htc میمونه و بعد از روشن شدن فقط هفت بار ویبره می زنه و تمام
    لطفا کمک کنید من باکسی هم برای فلش htc ندارم
    دوستان لطفا راهنمایی کنید
    این گوشی وارد fastboot میشه ریکاوری هم براش دانلود کردم و نصب کردم ولی وارد ریکاوری نمیشه
    احتمالا سافت بریک شده
    من تحقیق کردم وبه این نتیجه رسیدم که احتمالا بشه با نصب فایل boot.img با cmd بشه گوشی رو بالا آورد
    حالا از دوستان اگه کسی رام این گوشی و یا این فایل از این گوشی رو داره برام آپلود کنه ممنون میشم
    ورژن hboot هم اینه :
    HBOOT-1.02.0001
    RADIO-14.13.36Q4.03
    OS-1.32.401.1

12. Top | #10

عضو
    میزان امتیاز
    62393
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mzc1993 نمایش پست ها
    یعنی واقعا کارت احمقانه بود ببخشید که میگم اخه مرد مومن گوشی led روشنه رفتی ترمیم بوت کردی!!!!!!
    این گوشی دست من بود ۱۰ دقیقه برات روشنش میکردم.این مشکل برام پیش اومده که میگم...
    هیچی دیگه اون تعمیرکار noob یه جورایی میشه گفت خاک تو سرش.رفته مدل تک سیم رو ترمیم بوت کرده در صورتی که هیچ نیازی به ترمیم بوت نداشت.حالا روتش کن اگه باز اینطور شد من در عرض ده دقیقه برات روشنش میکنم.بدون ترمیم بوت

بدرود
    سلام دستم به دامانت منم افتادم تو همین دردسر لطفا راهنمایی کنید چطور احیا ش کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین