ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 57
  1. Top | #21

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیز من تمام مراحل رو رفتم وConnectifyرو هم نصب کردم. یه اسم به دلخواه خودم واسه network انتخاب کردم. پسوورد هم گذاشتم. اما زمانی که Start Virtual Router رو میزنم این ارور رو میده : the group or resource is not the correct state to perform the requested opration.
    حالا چیکار کنم ؟

2. Top | #22

BlackBerry & Video Clip
    نام
    جواد
    میزان امتیاز
    6759019
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط cow boy نمایش پست ها
    دوست عزیز من تمام مراحل رو رفتم وConnectifyرو هم نصب کردم. یه اسم به دلخواه خودم واسه network انتخاب کردم. پسوورد هم گذاشتم. اما زمانی که Start Virtual Router رو میزنم این ارور رو میده : the group or resource is not the correct state to perform the requested opration.
    حالا چیکار کنم ؟
    این یعنی اینکه یه جای کارت میلنگه
    wifi بازه؟
    و خیلی نکته دیگه چک کن لا اقل متنو میخوندی تا بدونی که اشکال از برنامه نیست

همیشه سکوت نشانۀ تایید حرف طرف مقابل نیست،گاهی نشانۀ قطع امید، از سطح شعور اوست
    با یه خر بحث نکنﺳﻮﺍﺭﺵ ﺷﻮ

حل مشکلات گوشی های بلکبری عزیزان در دفتر انجمن موبایل اول

دوستان توجه فرمایند به مشکلات تو پیام خصوصی پاسخ داده نمیشود تو انجمن مطرح کنید

3. Top | #23

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

»ن انجام دادم
    درست هم انجام دادم.. هم شیر شد هم کانکت.. اما پیجها رو وا نیمکنه فقط وایبر و اینا کار میکنه.. ممکنه واسه سرعتم باشه ؟ لطفاً پیام خصوصصی ج بدید

4. Top | #24

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    29978
    نمایش سایر مشخصات

سلام دوست عزیز،من همه مراحل انجام دادم ولی وقتی وارد بلک بری ورلد میشم چنین پیغامی میده :
    There is an issue with blackberry world.blackberry world must now close.
    علت میدونید؟

5. Top | #25

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

من تمام کارایی که گفته بودین رو انجام دادم اما بلک بری ورلد میزنه که there was a connection problem ... البته دیدم که بروزرش حتی سایت های معمولی هم باز نمی کته ... به نظر شما دلیلش چیه؟
    +فلایت مودم روشنه .
    +سرعتم هم 1 مگه.

6. Top | #26

عضو
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

سلام.من همه مراحل رفتم ولی وقتی تو گوشی می خوام کانکت بشم وصل نمیشه و رو ACQUIRING IP میمونه.

7. Top | #27

کاربر
    نام
    katalan
    میزان امتیاز
    138207
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط as7266 نمایش پست ها
    سلام.من همه مراحل رفتم ولی وقتی تو گوشی می خوام کانکت بشم وصل نمیشه و رو ACQUIRING IP میمونه.
    سلام ، همه firewall های ویندوزتون غیر فعال باشه ، آنتی ویروس رو هم غیر فعال کنید . *** ش ک ن حتما کریو باشه .
    سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدن آن پول میگیرد

8. Top | #28

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

salam doste golam khoda biyamorze rafteganeto man yeki alan yek haftast kharidame daghon shodame va kheyli pashimonam ke kharidame ama ba in harfaye shoma kheyli degargon shodam ye lotfi konid man mitonam az tarighe digei ba shoma dar ertebat basham bavar onid hazeram hazinasham pardakht konam age mishe ye ori bahaton dar ertebat basham ke mostaghim rahnamaim koni cheori be in bb10 ya bb world vasl besham har kari kardam nashod nemidonam chikar konam toro ane hame kaset ramon bendaz savab dare karet age narm afzar darid bedid polesham pardakht mikonam age shomare midid z bezanam che behtar ya u tamas begirid ya s bedid 09356321010 ahmadian hastam az khozestan mamnoneton misham

9. Top | #29

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

salam doste azizam bavar konid man khaste shode bodam az in goshi be man goftan android ham saport mione ama bazi az barnameha rosh konde ya baz nemishan man in rahnamai ke shoma goftido anam dadam mishe man shomareye shomaro dashte basham manam shomaramo mizaram ye s bedid mamnon misham ke az whats up rahnamaim konid karamo rah bendazid hazineye dastet harcheghad bashe midam ba kamale meyl ali ahmadian hastam az khozestan inam shomare tel 09356321010 shomarato bedi yek donya mamnoneton mishami

10. Top | #30

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین