خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

اموزش جدید و ساده برای شیر کردن اینترنت بدون فیی...لتر kerio ( روش تضمینی ) برای بلک بری 10 - صفحه 2
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
  1. Top | #11

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

تو این روش و روش های مشابه حتما باید انتی ویروس فایروال Off بشن

2. Top | #12

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط m2ehrad نمایش پست ها

درود به همه دوستای نازنینم ....

بلک بری واقعا دیوایسی هست که کمتر کسی کار بر روی ان را به صورت کامل بلده وواقعا اموزش های فارسی بسیار بسیار کمی در این باره هست . دردسرایی که خودم وقتی بلک بری گرفتم ،داشتم و کم کم داشتم واقعا از خریدن Q10 ام پشیمون میشدم منو مجبور کرد که در مورد BB10 بیشتر تحقیق کنم و الانم خوب کار کامل با این دیوایس دوست دتشتنی رو بلدم. واقعا بلک بری 10 دیوایس کاملی هست و واقعا ادم هیچوقت از کا باهاش خسته نمیشه . به نظر من واقعا از اپل و اندروید واقعا سرتر و اگه کار باهاش رو بلد باشین مطمئنا شما هم حس منو خواهید داشت .

خوب اینم از این اموزش جدیدم که مطمئنم همه رو راحت میکنه از دردسر های تحریم ایران تو بلک بری . راستش من هیچ کدوم از روشای تو فرومها را نتونستم عملی کنم ولی خوب این روش خیلی ساده است برای اکتیو کردن و دسترسی به BlackBerry World و ... :

ابتدا یک سرویس انتی....***** کریو تهیه کنید ( از سایتهایی که کریو میفروشن )

بعد این نرفزار مجانی رو دانلود کنید :

در مرحله ی بعدی برنامه KERIO رو اجرا کنید و بهش کانکت شید . بهد برنامه ی Virtual Router راجرا کنید .

ابتدا می تونید تو قسمت Network Name اسمی برای شبکه ای که قراره ایجاد کنید ،انتخاب کنید . بعد در قسمت Password ، باید پسورد واسه شبکه ی جدیدتان انتخاب کنید . بهد تو قسمت کرکره ای Shared Connection گزینه ی Kerio Virtual Network را انتخاب کنید وگزینه ی Start Virtual Router را بزنید .

سپس در گوشی در قسمت انتخاب Wifi با توجه به اسمی که برای نتورک تو برنامه انتخاب کرده بودید را انتخاب کنید و به ان نتورک کانکت بشید .

فقط یه زره عکسا سنگینن ، کمی طول میکشه تا لود شن !!!

ضمیمه :

دوستان عزیز اولا برای این کار نیاز به یک نوت بوک و یا یک دستگاه وای فای برای کامپیوتر های خانگی PC دارید

ثانیا
    دوستانی که با وجود کارت شبکه اروره Hardware not found پیدا میکنن این بخاطر نبود درایو Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter هستش اگه نتونستید این درایو رو پیدا کنید فقط کافی برنامه Connectify رو نصب کنید این برنامه به طور اتوماتیک این درایو رو نصب میکنه بعد از نصب این برنامه و ریستارت کامپیوترتون میتون به راحتی از برنامه VirtualRouter استفاده کنید

ثالثا حتما نیازی نیست که با سیم به اینترنت کانکت بشید . میتونید با وایرلس هم به نک کانکت بشید و بعد شیر کنید

رابعا فک کنم برا کسایی که PC دارن و دسترسی به LApTOp ندارن بهترین کار این باشه که یه یه دستگاه وای فای که بتونه امواج وای فای روبفرسته بخرید که قیمتش حدود 30 هزار تومان هست رو بخرید تا اینکه بخواید هر دفه ببرید بیرون حداقل 100 هزار تومان بگیرن تا اکتیو کنن . تازه بهترین راه بلک بری هم همین شیرینگ هستش .

با تشکر از تمامی دوستان به خاطر پاسخ هاتون . لطفا کمی بیشتر فعالیت کنید و نظراتتون رو راجب پست هام بزلرید که خوب هست یا بد و یا این روش برا شما کار کرده یا نه . فقط نخونید . بزارید بقیه ی دوستان هم از نظرات مفید شما بهره ببرن . بفهمن واسه چند نفر کار کرده و ....

بازم مرسی دوستان

در ضمن هرگونه سوالی راجب BB10 داشتید مطرح کنید تا جواب بدم ....

لطفا تشکر از پست ها یادتون نره ... مرسی
    سلام دوست عزیز .. !! من روی گوشیم که بلک بری Z10 هست لیک 10.2.1.1057 ریختم ولی تو قسمت اولیه SyStem Update رد نمیکنه و وارد OS گوشی نمیشه !! با توضیحاتتون متوجه شدم که همون مشکل بلک بری World رو داره !! دقیقاً همینطوری که گفتید کری....و رو روت کردم ! از طریق گوشی به اینترنت بدون فی......ل....ت...ر هم وصل شدم !! ولی روی سیستم Update گیر میکنه و در نهایت یه Error میده که انگار کانکشنی که بهش وصل شدم اینترنت نداره در صورتی که روی دکمه HOT SPOT میزنم خود گوشی میگه You are Connected to the INTERNET ..

تا قبل از این لیک مشکلم APN خط بود !! ولی این مشکل RUN کردن OS نداشتم !! ورژن قبلی LEAKi که داشتم 10.2.1.1925 و 10.2.1.2141 بود ولی هر دو تا لیک APN هاشون خاموش بود و عملاً اینترنت خط و Mobile DATA هاشون کار نمیکرد !! و رفتم در مورد این LEAK 10.2.1.1057 تحقیق کردم که همه چیش OK .. ولی متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم RUN کنم OS رو از Setup اولیه توی قسمت SYStem Update گیر میکنه و نتیجه نمیگیره از LOADING کردن و در نهایت میگه به اینترنت وصل نیست .

ممنون میشم راهنماییم کتید !!

3. Top | #13

BlackBerry & Video Clip
    نام
    جواد
    میزان امتیاز
    4913870
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض Re: اموزش جدید و ساده برای شیر کردن اینترنت بدون فیی...لتر kerio ( روش تضمینی ) برای بلک بری 10

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyandeh0 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. !! من روی گوشیم که بلک بری Z10 هست لیک 10.2.1.1057 ریختم ولی تو قسمت اولیه SyStem Update رد نمیکنه و وارد OS گوشی نمیشه !! با توضیحاتتون متوجه شدم که همون مشکل بلک بری World رو داره !! دقیقاً همینطوری که گفتید کری....و رو روت کردم ! از طریق گوشی به اینترنت بدون فی......ل....ت...ر هم وصل شدم !! ولی روی سیستم Update گیر میکنه و در نهایت یه Error میده که انگار کانکشنی که بهش وصل شدم اینترنت نداره در صورتی که روی دکمه HOT SPOT میزنم خود گوشی میگه You are Connected to the INTERNET ..

تا قبل از این لیک مشکلم APN خط بود !! ولی این مشکل RUN کردن OS نداشتم !! ورژن قبلی LEAKi که داشتم 10.2.1.1925 و 10.2.1.2141 بود ولی هر دو تا لیک APN هاشون خاموش بود و عملاً اینترنت خط و Mobile DATA هاشون کار نمیکرد !! و رفتم در مورد این LEAK 10.2.1.1057 تحقیق کردم که همه چیش OK .. ولی متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم RUN کنم OS رو از Setup اولیه توی قسمت SYStem Update گیر میکنه و نتیجه نمیگیره از LOADING کردن و در نهایت میگه به اینترنت وصل نیست .

ممنون میشم راهنماییم کتید !!
    دوست عزیز یه بار با کیرو و بدون سیم کارت تست کنین و اگه نشد از قسمت فریم ور اخرین فرم ور دانلود کنید و انشاله که درست میشه و برای ای پی ان راهکار جدید ارایه شد که تو گوشی همه دوستان جواب داده
    موفق باشین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    همیشه سکوت نشانۀ تایید حرف طرف مقابل نیست،گاهی نشانۀ قطع امید، از سطح شعور اوست
    با یه خر بحث نکنﺳﻮﺍﺭﺵ ﺷﻮ

حل مشکلات گوشی های بلکبری عزیزان در دفتر انجمن موبایل اول

دوستان توجه فرمایند به مشکلات تو پیام خصوصی پاسخ داده نمیشود تو انجمن مطرح کنید

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Panicir از ایشان سپاسگزاری کرده است :

5. Top | #14

کاربر
    میزان امتیاز
    2447
    نمایش سایر مشخصات

من مراحل و انجام دادم همه چی انجام شد اما تو گوشی پیغام میده wifi connection limited به app word هم کانکت نمیشه
    نمیدونم چشه ، میخوام گوشیمو آپدیت کنم میترسم نتونم اکتیو کنم بمونم

در حال سپري كردن دوران دانشجويي!!!!

6. Top | #15

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

لطفا این راحل این APN رو به اشتراک بگزارید. ممنون...

7. Top | #16

BlackBerry & Video Clip
    نام
    جواد
    میزان امتیاز
    4913870
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ksi_xi_nt نمایش پست ها
    لطفا این راحل این APN رو به اشتراک بگزارید. ممنون...
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    با یه خر بحث نکنﺳﻮﺍﺭﺵ ﺷﻮ

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Panicir از ایشان سپاسگزاری کرده است :

9. Top | #17

کاربر
    میزان امتیاز
    2447
    نمایش سایر مشخصات

بجه ها يه سوال
    بلكبري ورلد رو كه بروزر بدون قند شكن باز ميكنه، چرا موقع استفاده بايد قند شكن داشته باشيم پس؟؟؟
    اكه با برنامه هايي كه ipرو تغيير ميدن به جاي قند شكن، ipرو عوض كنيم نميشه وصل شد؟؟؟؟

در حال سپري كردن دوران دانشجويي!!!!

10. Top | #18

BlackBerry & Video Clip
    نام
    جواد
    میزان امتیاز
    4913870
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط DJFOOOX نمایش پست ها
    بجه ها يه سوال
    بلكبري ورلد رو كه بروزر بدون قند شكن باز ميكنه، چرا موقع استفاده بايد قند شكن داشته باشيم پس؟؟؟
    اكه با برنامه هايي كه ipرو تغيير ميدن به جاي قند شكن، ipرو عوض كنيم نميشه وصل شد؟؟؟؟
    بلکبری به ایران اجازه دانلود نمیده ولی میتونی ببینی چی داره
    اگه واقعا ایپی رو تغییر بدن میشه
    با یه خر بحث نکنﺳﻮﺍﺭﺵ ﺷﻮ

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Panicir از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #19

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دست درد نکنه من واقعا گبر کرده بودم گوشیمz10خست و الان دارم حال میکنم باهاش خیلی زیاد متشکرم

13. Top | #20

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام.من اینکارو کردم.گوشیمو اپدیت کردم.ولی باز به بلک بری ورلد وصل نمیشه!منو باز با ipایران میشناسه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا کلافه شدم.اصلا برنامه خور نیس این گوشی.خیلی از برنمه های اندرویید هم ار نمیکنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12