انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
دانلود رام
دانلود رام موبایل و تبلت
همراه با مطالب آموزشی کامل
bia2rom.com
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
AppleID9 خرید اپل آیدی
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
  1. Top | #41

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.norouz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اس 4 مدل 9505 دارم.ی مدتی میشه انتن گوشیم زیاد تغییر میکنه و پایین بالا میشه قدرت انتن دهی.حتی جوریه ک ی جا 1خط انتن داره بعد گوشی رو در حد چن سانت ک جاشو عوض میکنم انتن پر میشه. گاهی هم قطع میشه. البته این مشکل از زمانی به چشم اومد ک واسه بار دوم رام 5.0.1 که از داخل همین سایت دانلود کردم و طبق راهنمایی نصب کردم پیش اومد . بار اول مشکل نداشتم.ولی چون گوشی رو روت کرده بودم بعد از حدود 1 سال هنگ میکرد.واس همین دوباره رام رو نصب کردم و بعد از اینکه زبان فارسی رو اضافه کردم طبق راهنمایی داخل سایت گوشی رو ک روت کرده بودم آنروت کردم.
    باطری گوشیم هم ی مقدار باد کرده.
    ممکنه از باطری باشه؟
    یا از چیزی دیگه هس؟
    ime :3574

داداش دقیقا منم همین کارو کردم همین مشکلو دارم اگه راهی پیدا کردی 09356309504 به این شماره یه زنگ بزنی ممنون میشم خدا خیرت بده

2. Top | #42

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام داداشم خوبی کمک ازت میخاستم. گوشیم نوت4 سری fاست. فراموش کردم از رام اصلی گوشی بکاب بگیرم.الان هر کاسترومی که میریزم وقتی میاد بالا فایل مودم و بوت لودرشو که میخام با odin نصب کنم خطا مید.هم رو کاستروم اندرویید5 هم رو 6 الان گوشیم انتن ندار تازه ام خریدمش نوت4 سری اف هست.خاهشن راهنماییم کنید.درضمن رام رسمیم عین فایل مودم و بوت لودر رو گوشیم فلش نمیخور.فقط کرنال فلش میخور.و کاستروم میتونم از ریکاوری بزنم.ولی تو هیچ کاسترومی آنتن ندارم.میتونی کمکم کنی داداشم.ساکن م
    شهدم داداشم @behnamoj

3. Top | #43

کاربر
    نام
    hadi
    میزان امتیاز
    65077
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط moeincruz نمایش پست ها
    سلام داداشم خوبی کمک ازت میخاستم. گوشیم نوت4 سری fاست. فراموش کردم از رام اصلی گوشی بکاب بگیرم.الان هر کاسترومی که میریزم وقتی میاد بالا فایل مودم و بوت لودرشو که میخام با odin نصب کنم خطا مید.هم رو کاستروم اندرویید5 هم رو 6 الان گوشیم انتن ندار تازه ام خریدمش نوت4 سری اف هست.خاهشن راهنماییم کنید.درضمن رام رسمیم عین فایل مودم و بوت لودر رو گوشیم فلش نمیخور.فقط کرنال فلش میخور.و کاستروم میتونم از ریکاوری بزنم.ولی تو هیچ کاسترومی آنتن ندارم.میتونی کمکم کنی داداشم.ساکن م
    شهدم داداشم @behnamoj
    سلام.

به نظر بنده رام 4 فایله باید بزنین اگه ندارین بدین بیرون با باکس راحت براتون اوکی میکنن/حدود 30 تا 40 تومن میگیرن

موفق باشید

4. Top | #44

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام اگه کسی راهی پیدا کرده به ماهم کمک کنه . ضعف آنتن داریم

5. Top | #45

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام داداش،گوشی منم اس۴ مدل ۹۵۰۰هست.برای منم مشگل پرش انتن داره،بردشم عوض کردم اوکی نشد،چندتا رام دیگه امتحان کردم باز جواب نداد.ممنون میشم کسی اگه اطلاع داره پیغام بده.ممنون

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345