خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

یک سوال . این s off روانی کرده منو...اچ تی سی
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
  1. Top | #1

کاربر
    میزان امتیاز
    10851
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض یک سوال . این s off روانی کرده منو...اچ تی سی

یک گوشی سنسیشن معمولی دارم ...ورژن آندرویدش 4.0.3 شده .البته خریدم اینجوری بود وقتی میرم تو منی بوت لودر اس اف روشنه s-on و وقتی میخوام برم تو اون سایت که شماره سریال رو بدم و یک عدد بگیرم و با برنامه اس افش کنم ورژن hboot گوشی من 1.27.0000 هستش که تو گزینه های اون سایت اصلا وجود نداره ...ماشالله تو این سایت هم انقدر روشهای مختلفی را توضیح دادن که کلا گیج شدم ..من قبلا یک ارک اس داشتم خدایی راحت برنامه زدم روت کردم ..ولی این گوشی سرویسم کرده ...در ضمن مشکل من با این ورژن اینه که مشکل بلوتوث داره یعنی بعد مدتی تا بلوتوث رو روشن میکنم گوشی هی ریستارت میشه مجبورم تا گوشی روشن میشه برم بلوتوث رو خاموش کنم تا گوش روشن بمونه البته فکتوری که میکنم تا مدتی خوبه ...خلاصه که با این همه تجربه این گوشی مارو زمین گیر کرده ..کمک کنیین ..شاید اصلا از اول راه رو اشتباه رفتم ...از اون کلاس اول اول برام بگین
    همه به هم كمك ميكنند ,,,,,,, شما هم وظيفه داريد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید dastan2 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #2

کاربر
    میزان امتیاز
    10851
    نمایش سایر مشخصات

من منتظر هستم از دوستان و مدیران کمکم کنند

4. Top | #3

Android
    نام
    سید احسان
    میزان امتیاز
    4772195
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط dastan2 نمایش پست ها
    یک گوشی سنسیشن معمولی دارم ...ورژن آندرویدش 4.0.3 شده .البته خریدم اینجوری بود وقتی میرم تو منی بوت لودر اس اف روشنه s-on و وقتی میخوام برم تو اون سایت که شماره سریال رو بدم و یک عدد بگیرم و با برنامه اس افش کنم ورژن hboot گوشی من 1.27.0000 هستش که تو گزینه های اون سایت اصلا وجود نداره ...ماشالله تو این سایت هم انقدر روشهای مختلفی را توضیح دادن که کلا گیج شدم ..من قبلا یک ارک اس داشتم خدایی راحت برنامه زدم روت کردم ..ولی این گوشی سرویسم کرده ...در ضمن مشکل من با این ورژن اینه که مشکل بلوتوث داره یعنی بعد مدتی تا بلوتوث رو روشن میکنم گوشی هی ریستارت میشه مجبورم تا گوشی روشن میشه برم بلوتوث رو خاموش کنم تا گوش روشن بمونه البته فکتوری که میکنم تا مدتی خوبه ...خلاصه که با این همه تجربه این گوشی مارو زمین گیر کرده ..کمک کنیین ..شاید اصلا از اول راه رو اشتباه رفتم ...از اون کلاس اول اول برام بگین
    من منتظر هستم از دوستان و مدیران کمکم کنند
    دوست عزیز اول اینکه واسه هر سوال ایجاد تاپیک درست نیست شما که وارد هستین به فروم بیشتر انتظار هست..
    دوم اینکه شما طبق مراحلی که تو تاپیک زیر داده پیش برین هرجا به مشکل برخوردین سوال بفرمایین تا دوستان راهنمایی کنن چون الان معلوم نیست شما تا کجا رفتین و مشکل کجاست..
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

Phone Model:
    HTC 8X California Blue
    SonyEricsson MW600 & iBeats WoW

MY OLD Smart phones:
    SONY Xperia Z > SOLD
    HTC One X > SOLD
    SAMSUNG GALAXY SII > SOLD
    HTC Mr.LEO
    > IN MY HEART
    Sony Ericsson XPERIA X1i > SOLD
    Sony Ericsson P1i > SOLD

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید .::EHSAN_GOLpesar::. از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

6. Top | #4

کاربر
    میزان امتیاز
    10851
    نمایش سایر مشخصات

سلام مجدد من تو سایت که دیدم این مدل hboot یعنی 1.27.0000 رو نمیشه اس اف کرد چون مدل سنسیشن هایی که دوستان توضیح دادن و برنامه براش گذاشتن این مدل اچ بوت را ساپورت نمیکنه ....در ضمن من رفتم تو اون سایت خارجیه که تو اسم سایتش ایکس دی ای داره ( نمیخوام اسمش رو بگم تبلیغ میشه ) در مورد این نوع اچ بوت برنامه بود که بشه اس اف کرد ولی به قول بچه ها ما خارجکی مون ضعیفه ..اگه کمک کنین ممنون میشم...یک سایت هم راهی برای این کار توضیح داده بود و آن اتصال یک تکه سیم از نقطه ای به نقطه دیگر روی این نوع مدل بود که عکس آن را گذاشتم ..نمیدونم درسته یا نه ؟
    ویرایش توسط dastan2 : 2013-08-10 در ساعت 04:19 PM

7. Top | #5

کاربر
    میزان امتیاز
    10851
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط .::EHSAN_GOLpesar::. نمایش پست ها
    دوست عزیز اول اینکه واسه هر سوال ایجاد تاپیک درست نیست شما که وارد هستین به فروم بیشتر انتظار هست..
    دوم اینکه شما طبق مراحلی که تو تاپیک زیر داده پیش برین هرجا به مشکل برخوردین سوال بفرمایین تا دوستان راهنمایی کنن چون الان معلوم نیست شما تا کجا رفتین و مشکل کجاست..
    این سایت که شما لینک آن را گذاشتید مدل گوشی من رو ساپورت نمیکنه ..مثل این که مدل اچ بوت گوشی من نیاز به یک کار سخت افزاری کوچک داره که تو پستی که عکس داره توضیح دادم ولی میترسم اشتباه باشه

8. Top | #6

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

این سایت که شما لینک آن را گذاشتید مدل گوشی من رو ساپورت نمیکنه ..مثل این که مدل اچ بوت گوشی من نیاز به یک کار سخت افزاری کوچک داره که تو پستی که عکس داره توضیح دادم ولی میترسم اشتباه باشه
    برای 1.27 روی XE من خیلی وقت پیش همین کار رو کردم. شاید بگم 30-40 بار انجام دادم تا پیغام موفقیت داد. اگر روش جدیدی برای این نسخه نیومده باشه راهش همینه که به این وسیله ورژن میاد پایین و بعد قابلیت off شدن پیدا می کنه.

9. Top | #7

کاربر حرفه ای
    نام
    محسن
    میزان امتیاز
    920552
    نمایش سایر مشخصات

سلام دوستان
    نیاز به s-offنیست
    گوشی آنلاک باشه
    ریکاوری 4ext نصب باشه
    از قسمت tools ریکاوری enable smart flash رو فعال کنید

آموزشا داخل انجمن هست

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید .:MOHSEN:. از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #8

کاربر
    میزان امتیاز
    10851
    نمایش سایر مشخصات

میشه بگید کجای انجمن این روش رو توضیح داده ..اگه لینک بدید ممنون میشم ...متشکرم

12. Top | #9

کاربر حرفه ای
    نام
    محسن
    میزان امتیاز
    920552
    نمایش سایر مشخصات

میشه بگید کجای انجمن این روش رو توضیح داده ..اگه لینک بدید ممنون میشم ...متشکرم
    قسمت فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید .:MOHSEN:. از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #10

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیزاگرمنظوراز ازs onکردن گوشیتون فارسی کردن هست نیاز به دردسر اس ان نداریدبرنامه local more pro رودانلودونصب کنیدوپس از اجراکشور ایران رو انتخاب کنید وفقط یه کیبورد فارسی هم نصب کنید میبینید که فارغ از اینکه رام شما مال کدوم کشوره به زیبایی فارسی رو مثل فابریک ساپورت میکنه البته در رامهای 4.0.3کارایی داره که مال شما داره