ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46
  1. Top | #11

کاربر حرفه ای
    نام
    hamid reza
    میزان امتیاز
    404837
    نمایش سایر مشخصات

فساد نیست عزیز ولی میتونه باشه مثل ماهواره میمومنه تا تو چیزای بدش نری که مشکل نداره

Sent from my E15i using Tapatalk 2
    اگر کسی کمک بخواهد کمکش میکنیم ولی اگر بینازی بورزد خداوند اورا بی نیاز میکند

2. Top | #12

کاربر مجرب
    نام
    فرشید
    میزان امتیاز
    470993
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط androidyek نمایش پست ها
    فساد نیست عزیز ولی میتونه باشه مثل ماهواره میمومنه تا تو چیزای بدش نری که مشکل نداره

Sent from my E15i using Tapatalk 2
    اخه برادر من،اینترنت کجاش فساده،چت تصویری کجا فساده،همش یکی میخواد جلوی پیشرفت جامعه ایرانو بگیره
    بهترین سایت موبایل

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Farshidwb از ایشان سپاسگزاری کرده است :

4. Top | #13

عضو
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan.eh نمایش پست ها
    سلام
    داداش تو انزلی 4 تا دکل تا الان وصل کرده ولی هیچکدومش فعال نیست فکر کنم تا یک ماه آینده فعال بشه راستی لطفا مایی که رشت نیستیم آدرس اون نمایندگی که سیمکارت رایتل داره رو دقیق به ما بده که یه بار مسیرمون خورد بیاییم تهیه کنیم چون انزلی طول میکشه تا نمایندگی فعال بشه.
    اون مغازه که میدان صیغلان رشت هست نمایندگی نیست فقط سیم میفروشه.اطراف میدان یکی مغازه موبایل فروشی هست.من خودم برای تهیه سیم از طریق اینترنت خریدم از نمایندگی رایتل تو تهران، اونم برام ثبت نام کرد و فرداش با پست فرستاد.زود رسید.وقتی دستم رسید فعال بود. برای ثبت نام هم باید آدرس و شماره تهران بدی.

5. Top | #14

کاربر
    میزان امتیاز
    4192
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط loosari نمایش پست ها
    اون مغازه که میدان صیغلان رشت هست نمایندگی نیست فقط سیم میفروشه.اطراف میدان یکی مغازه موبایل فروشی هست.من خودم برای تهیه سیم از طریق اینترنت خریدم از نمایندگی رایتل تو تهران، اونم برام ثبت نام کرد و فرداش با پست فرستاد.زود رسید.وقتی دستم رسید فعال بود. برای ثبت نام هم باید آدرس و شماره تهران بدی.
    من سيم كارت كه اينترنتي از تهران خريدم فعال نيست؟دادم خواهرم برد شيراز فعال نكردن گفتن سيم كارت تهران بايد تهران فعال كنن
    با دين يا بدون آن، انسانهاي خوب کارهاي خوب مي کنند و انسانهاي شرور، کارهاي شرارت بار. اما براي اينکه انسانهاي خوب کارهاي شرورانه بکنند، به دين نياز است.

6. Top | #15

عضو
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط zartsht نمایش پست ها
    من سيم كارت كه اينترنتي از تهران خريدم فعال نيست؟دادم خواهرم برد شيراز فعال نكردن گفتن سيم كارت تهران بايد تهران فعال كنن
    باید نمایندگی تهران واست ثبت نام میکرد بعد میفرستاد با سندش.با وبکم میببیندت و اسکن مدارکتو هم واسش میفرستی.به همین سادگی.

7. Top | #16

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    داداش اگه امکان داره به من بگی چجوری میتونم با همون شخصی نماینگی که کاره شامرو راه انداخت کاره من هم بگم اینطوری راه بندازه؟ پیشاپیش ممنون

8. Top | #17

عضو
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan.eh نمایش پست ها
    سلام
    داداش اگه امکان داره به من بگی چجوری میتونم با همون شخصی نماینگی که کاره شامرو راه انداخت کاره من هم بگم اینطوری راه بندازه؟ پیشاپیش ممنون
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید loosari از ایشان سپاسگزاری کرده است :

10. Top | #18

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

در *****ی اذربایجان بعد از د موده شدن و کهنه شدن انواع ارتباطات موبایل سیستم 4g در حال راه ا ندازی ولی ما با فانوس دنبال انتن دادن ومنت کشی هستیم اگه به استارا رفتید به انتن موبایل انها وصل شوید تا ببنید تکنولوژی یعنی چه

11. Top | #19

عضو
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

تو رشت همه جا سیم رایتل میفروشن.چه جوریه؟!هنوز اعلام رسمی نشده!

12. Top | #20

عضو
    میزان امتیاز
    155
    نمایش سایر مشخصات

باید نمایندگی تهران واست ثبت نام میکرد بعد میفرستاد با سندش.با وبکم میببیندت و اسکن مدارکتو هم واسش میفرستی.به همین سادگی.
    ای بابا با وبکم چی رو ببینه!!!!!
    اگه ثبت نام اینترنتی باشه پستچی که سیم کارت رو میاره کپی شناسنامه و کارت ملی رو هم بهش میدی اونا رو خودش تحویل میده ظرف چند ساعت فعال میشه اگه مشکل داشتی 2920 - 021 تماس بگیر

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین