انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
دانلود رام
دانلود رام موبایل و تبلت
همراه با مطالب آموزشی کامل
bia2rom.com
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
AppleID9 خرید اپل آیدی
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض مشکل خاموشی بعد رایت dumed hd7

سلام
    برام یه گوشی hd7 اومد که بوت لودر گوشی به 5... ارتقا داده شده بود من میخواستم یه رام انلاک شده و جیلبرک شده براش بریزم اما نمیشد بخاطر ورژن بوت لودر...
    من بعد از کلی تلاش تصمیم گرفتم گوشی را با یه ورژن پایینتر بزنم که نشد چون s on بود تصمیم گرفتم با ریف چنج بوت لودر و **** cid کنم ولی متاسفانه بوت لودر تغییر نکرد ولی انلاک شد.. اما یه باره متوجه شدم که تو بوت لودر گزینه serial,usb پریده یا fuel facturi شده خواستم با فول فلش به کمک ریف عملیات دامپ کنم ولی با یک سری ارورهای ایگنور خود باکس روبرو شده... من بدون توجه به ارورها به فلش ادامه دادم ولی گوشی خاموش شد و با ترمیم بوت هم دیگه روشن نمیشه اریز کردم دامپ دیگه دانلود کردم الان دیگه دامپ قبول نمیکنه ولی فول بکاب میگیره فقط و ترمیم بوت قبول میکنه که روشن نمیشه!

2. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

ممنون! گوشیه من درست شد هم usb تو بوت لودر هم بوتلودرش اومد پایین.

3. Top | #3

Windows Phone & RT
    میزان امتیاز
    8177939
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    من که اصلا نفهمیدم چی گفتی شما بالاخره گوشیت درست شد یا نه ؟

به امید ظهور حضرت مهدی (عج)

------------------------------------------------------------
    Nokia Lumia 1520
    شاهکار نوکیا - قدرت نمایی ویندوز فون - زیبا و با کلاس

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir از ایشان سپاسگزاری کرده است :

5. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

اشکالی نداره...! اره گوشیم درست شد احتمالا تا به حال برای شما پیش نیومده تو بوت لودر گزینه serial,usb پریده باشه و گوشی هم بالا نیاد و ورژن بوت لودر 5 باشه...
    ولی بالاخره بعد کلی تلاش هم ورژن بوتلودر رو به 1.57 تغییر دادم هم usb , serial درست شد هم گوشی بالا اومد تو هیچ سایتی راحلی عنوان نشده و مدیران اکثر سایتها معتقد هستند که اگر بوت گوشی درست بشه usb,serial بر نمیگرده!
    درواقع حق هم دارند چون حتی با jtag هم درست نمیشه با ترمیم بوت حتی نمیشه بوت لودر گوشی رو دانگرید کرد چه برسه به اینکه usb,serial گوشی درست بشه...
    بله گوشی درست شد و مشتری با خوشحالی زیادی گوشی رو برد چون هم علاعدین برده بود هم کاووش ولی جواب نگرفته بود. راحل این مشکل یکم پیچیدست ولی سخت نیست اگر فرصتی پیش امد حتمن اموزش جامعی در مورد ترمیم این مشکل و بیسباند گوشیهای سامسونگ که میپره رو در اختیار انجمن قرار میدم ولی در حال حاضر هم سرم شلوغه هم تحقیقات شخصی خودم در مورد این مشکل به اخر نرسیده...

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohamadh73 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #5

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadh73 نمایش پست ها
    اشکالی نداره...! اره گوشیم درست شد احتمالا تا به حال برای شما پیش نیومده تو بوت لودر گزینه serial,usb پریده باشه و گوشی هم بالا نیاد و ورژن بوت لودر 5 باشه...
    ولی بالاخره بعد کلی تلاش هم ورژن بوتلودر رو به 1.57 تغییر دادم هم usb , serial درست شد هم گوشی بالا اومد تو هیچ سایتی راحلی عنوان نشده و مدیران اکثر سایتها معتقد هستند که اگر بوت گوشی درست بشه usb,serial بر نمیگرده!
    درواقع حق هم دارند چون حتی با jtag هم درست نمیشه با ترمیم بوت حتی نمیشه بوت لودر گوشی رو دانگرید کرد چه برسه به اینکه usb,serial گوشی درست بشه...
    بله گوشی درست شد و مشتری با خوشحالی زیادی گوشی رو برد چون هم علاعدین برده بود هم کاووش ولی جواب نگرفته بود. راحل این مشکل یکم پیچیدست ولی سخت نیست اگر فرصتی پیش امد حتمن اموزش جامعی در مورد ترمیم این مشکل و بیسباند گوشیهای سامسونگ که میپره رو در اختیار انجمن قرار میدم ولی در حال حاضر هم سرم شلوغه هم تحقیقات شخصی خودم در مورد این مشکل به اخر نرسیده...
    سلام داداش ما الان همچین موردی داریم تو صفحه سه رنگ یو اس بی ننوشته .
    راحلشو به ما هم میگید ؟