خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

رام 2.3.6 رسمی با فارسی ساز
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    205721
    نمایش سایر مشخصات

Android رام 2.3.6 رسمی با فارسی ساز

با سلام خدمت دوستان دیدم خیلی هادنبال رام 2.3.6 رسمی فارسی این گوشی هستند گفتم حالا که سامسونگ مارو تحویل نمیگیره خودمون دست به کار شیم.
    فقط اولش بگم این رام مال اروپا هست و منوی فارسی نداره ولی کیبورد و مسیج فارسی رو ساپورت میکنه پس اگه منوی فارسی واستون مهم نیست این رامو حتما دانلود کنید.
    خب اول ویژگیهای این رام:

اضافه شدن قابلیت Face Unloack
    استفاده از لاک اسکرین Galaxy S II ICS
    Photo Editor
    استفاده از رابط کاربری تاچ ویز4 برای اولین بار در رام های رسمی سامسونگ !
    بهبود رابط کاربری دوربین و امکان عکس برداری حین فیلم گرفتن
    عملکرد بسیار سریع Auto-Rotation و بهبود عملکرد شتاب سنج ها
    بهبود نسبی عملکرد GPU
    آپدیت برخی از Google Apps

کد:
     begin build properties # autogenerated by buildinfo.sh ro.build.id=GINGERBREAD ro.build.display.id=GINGERBREAD.XXKQB ro.build.version.incremental=XXKQB ro.build.version.sdk=10 ro.build.version.codename=REL ro.build.version.release=2.3.6 ro.build.date=Tue Mar 20 11:04:55 KST 2012 ro.build.date.utc=1332209095 ro.build.type=user ro.build.user=dpi ro.build.host=DELL176 ro.build.tags=release-keys ro.product.model=GT-I9001 ro.product.brand=samsung ro.product.name=GT-I9001 ro.product.device=GT-I9001 ro.product.board=GT-I9001 ro.product.cpu.abi=armeabi-v7a ro.product.cpu.abi2=armeabi ro.product.manufacturer=samsung ro.product.locale.language=en ro.product.locale.region=GB ro.wifi.channels= ro.board.platform=msm7k # ro.build.product is obsolete; use ro.product.device ro.build.product=GT-I9001 # Do not try to parse ro.build.description or .fingerprint ro.build.description=GT-I9001-user 2.3.6 GINGERBREAD XXKQB release-keys ro.build.fingerprint=samsung/GT-I9001/GT-I9001:2.3.6/GINGERBREAD/XXKQB:user/release-keys # Samsung Specific Properties ro.build.PDA=I9001XXKQB ro.build.hidden_ver=I9001XXKQB ro.build.changelist=1044586 ro.flash.resolution=720 # end build properties # # system.prop for surf #  rild.libpath=/system/lib/libsec-ril.so rild.libargs=-d /dev/smd0 persist.rild.nitz_plmn= persist.rild.nitz_long_ons_0= persist.rild.nitz_long_ons_1= persist.rild.nitz_long_ons_2= persist.rild.nitz_long_ons_3= persist.rild.nitz_short_ons_0= persist.rild.nitz_short_ons_1= persist.rild.nitz_short_ons_2= persist.rild.nitz_short_ons_3= DEVICE_PROVISIONED=1 debug.sf.hw=1 dalvik.vm.heapsize=64m ro.sf.lcd_density=240 ro.dev.dmm=1 dev.dmm.dpd.trigger_delay=30  # # system props for the cne module # persist****e.UseCne=vendor persist****e.bat.range.low.med=30 persist****e.bat.range.med.high=60 persist****e.loc.policy.op=/system/etc/OperatorPolicy.xml persist****e.loc.policy.user=/system/etc/UserPolicy.xml persist****e.bwbased.rat.sel=false persist****e.snsr.based.rat.mgt=false persist****e.bat.based.rat.mgt=false persist****e.rat.acq.time.out=30000 persist****e.rat.acq.retry.tout=0  # lpa.decode=false ro.hdmi.enable=true  # # system props for the data modules # ro.use_data_netmgrd=true  # # system props for SD card emulation of emmc partition # ro.emmc.sdcard.partition=16  # # system props for telephony modules # #device supports EHRPD ro.config.ehrpd=true  # # system props for the MM modules # media.stagefright.enable-player=true media.stagefright.enable-meta=false media.stagefright.enable-scan=false media.stagefright.enable-http=true  # # system prop for opengles version # ro.opengles.version=131072 # Samsung USB default mode persist.service.usb.setting=0  # #System property for qemu # ro.kernel.qemu=0  # # ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES # ro.opengles.version=131072 ro.config.ringtone=01_Minimal_tone.ogg ro.config.notification_sound=01_Sherbet.ogg ro.config.alarm_alert=Good_Morning.ogg wifi.interface=eth0 wifi.supplicant_scan_interval=15 keyguard.no_require_sim=true ro.com.android.dateformat=MM-dd-yyyy ro.com.android.dataroaming=false ro.ril.hsxpa=1 ro.ril.gprsclass=10 ro.config.notification_sound=OnTheHunt.ogg ro.config.alarm_alert=Alarm_Classic.ogg media.stagefright.enable-player=1 media.stagefright.enable-meta=false media.stagefright.enable-scan=false media.stagefright.enable-http=true media.stagefright.enable-rtsp=false ro.url.legal=http://www.google.com/intl/%s/mobile/android/basic/phone-legal.html ro.url.legal.android_privacy=http://www.google.com/intl/%s/mobile/android/basic/privacy.html ro.com.google.locationfeatures=1 ro.setupwizard.mode=DISABLED ro.com.google.clientidbase=android-samsung ro.com.google.gmsversion=2.3_r9 ro.com.google.clientidbase=android-samsung ro.secdevenc=true ro.error.receiver.default=com.samsung.receiver.error dalvik.vm.dexopt-flags=m=y net.bt.name=Android dalvik.vm.stack-trace-file=/data/anr/traces.txt

خب حالا آموزش نصب رام :
    1.گوشیتون رو در حالت downloading ببرید و به کامپیوتر وصل کنید:
    2.اول از همه برنامه odin رو از فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند بگیرید.
    3.بعد از اون این فایل رو دانلود کنید:فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    از حالت فشرده خارج کنید و در قسمت ops نرم افزار odin اون رو open کنید
    حالا رام رسمی اروپا از لینک زیر دانلود کنید و در قسمت one package نرم افزار odin قرار بدید:
    کد:
    http://www.hotfile.com/dl/151902003/fbfff2d/I9001XXKQB_I9001OXXKP8_AUT.zip.html
    4.بعد از ریستارت شدن گوشی و بالا اومدن اون(برای اولین بار ممکنه بیشتراز 5 دقیقه طول بکشه)
    اون رو خاموش کنید و دوباره در حالت downloading به کامپیوتر وصل کنید
    حالا فایل cwm روبرو رو دانلود واز طریق one package در odin نصب کنید:
    کد:
    http://www.mediafire.com/?u9996yn6i7rc92z
    5.گوشیتون رو از طریق تاپیک زیر روت کنید:
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    6.بعد از ریستارت شدن و بالا اومدن گوشی اون رو خاموش کنید و به روش معمول(دکمه power+ولوم بالا)به حالت رویکاوری برید حالا وارد cwm recovery شدید گوشی خود را با کابل به کامپیوتر متصل کنید و از قسمت mounts and storage روی mount usb storage کلیک کنید تا مموری شما روی کامپیوتر نمایش داده شود حالا فایل زیر را دانلود کرده و در مموری قرار دهید حالا unmount رو روی گوشی خود کلیک کنید و ار طریق install zip from sdcard فایل zip زیر رو روی گوشی بریزید:
    7.حالا گوشی رو ریبوت کنید(اگر گوشی دیرتر بالا اومد درست انجام دادین)
    8.فایلفقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند رو دانلود کنید و در مموری کارت قرار دهید و از طریق ریکاوری نصب نمایید.
    بهتون تبریک میگم حالا شما یه رام 2.3.6 فارسی دارید فقط کافیه یه کیبرد فارسی مثل swype یا smart keyboard نصب کنید
    تذکرات:
    1.شما میتونید بعد از مرحله 4 فایل زیر رو برای آپدیت cwm نصب کنید و باقی مراحل رو ادامه بدید:
    2.حتما بعد از مراحل بالا وارد قسمت مسیج شده و آدرس روبرو رو دنبال کنید:menu>setting>input mode>change to automatic
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط pejman t : 2012-06-28 در ساعت 06:58 PM
    I am NOT RESPONSIBLE IF U SCREW UP UR DEVICE

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید pejman t از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #2

Android
    نام
    امیر
    میزان امتیاز
    11727820
    نمایش سایر مشخصات

این فارسی ساز منو رو هم فارسی می کنه؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ™A.M.I.R از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    205721
    نمایش سایر مشخصات

Android

نقل قول نوشته اصلی توسط amir@inter نمایش پست ها
    این فارسی ساز منو رو هم فارسی می کنه؟
    دوست عزیز توی توضیحات گفتم که منو رو فارسی نمیکنه خط اول

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید pejman t از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    وقتی می خوام از CWM دئوکس رو نصب کنم این پیغام رو میده : signature verification failed
    istallation aborted.
    چیکار کنم ؟؟؟

8. Top | #5

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    205721
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط f4rid2140 نمایش پست ها
    سلام
    وقتی می خوام از CWM دئوکس رو نصب کنم این پیغام رو میده : signature verification failed
    istallation aborted.
    چیکار کنم ؟؟؟
    گوشیتون روت هست؟؟
    مراحل رو از اول دنبال کنید

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید pejman t از ایشان سپاسگزاری کرده است :

10. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    332
    نمایش سایر مشخصات

سلام من پترن گوشیمو فراموش کردم هرکاری میکنم وارد محیط ریکاوری نمیشم میشه یه توضیح بدید؟

11. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    332
    نمایش سایر مشخصات

این توضیحاتو دادن ام جواب نداده

شما یا باید یه تاپیک مجزا براش ایجاد میکردین یا اینکه توی کلوپ گوشیتون مطرح میکردین .

مشکل شما با یه Factory Reset حل میشه .

گوشی رو خاموش کنید و با نگه داشتن دکمه های Vol-Up + Home روشن کنید .

تا زمانی که به محیط ریکاوری نرفتید دکمه ها رو رها نکنید .

از اونجا میتونید wipe data/factory reset رو انتخاب کنید . (دکمه های volume برای پیمایش و power برای انتخاب)

12. Top | #8

کاربر متخصص
    میزان امتیاز
    344452
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط تینا123 نمایش پست ها
    این توضیحاتو دادن ام جواب نداده

شما یا باید یه تاپیک مجزا براش ایجاد میکردین یا اینکه توی کلوپ گوشیتون مطرح میکردین .

مشکل شما با یه Factory Reset حل میشه .

گوشی رو خاموش کنید و با نگه داشتن دکمه های Vol-Up + Home روشن کنید .

تا زمانی که به محیط ریکاوری نرفتید دکمه ها رو رها نکنید .

از اونجا میتونید wipe data/factory reset رو انتخاب کنید . (دکمه های volume برای پیمایش و power برای انتخاب)
    دقت کردین توی همه بخش ها رفتین الا بخش مناسب ؟

کلاً نظم و قانون و همه چی رو باهم قاطی کردین

خب اول باید شما رو به بخش مربوطه راهنمایی کنم و بعد به شما پاسخ بدم .

اینجا بخش رام هستش . اگه دقت کرده باشید یه قسمت با عنوان "پرسش و پاسخ" بود .

باید به اونجا مراجعه و توی تاپیک
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند سؤالتون رو میپرسیدین .

خب حالا میرسیم به ادامه بحث . واسه مشکل شما همون راه حلی که گفتم کارسازه .

تا زمانی که به محیط ریکاوری وارد نشدید دکمه ها رو رها نکنید . گاهی اوقات به مدت طولانی باید نگهشون دارید .

××× شادمانی همه جا پشت در است ×××
    ××× در گشودن هنر است ×××

یکی از بهترین نعمت های خدا ، دوست خوبه . مثل MORTEZA-67

بازی خاطره انگیز آتاری دستی برای دوستداران اندروید

««« به دلیل شروع شدن سال تحصیلی و کار ، کمتر میام انجمن »»»
    «« کاری داشتید پیام (کوتاه یا خصوصی یا کاربری) بدید »»

13. Top | #9

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    332
    نمایش سایر مشخصات

بخدا دارم دیونه میشم به دل نگیرید اثر ناامیدیه مغذم هنگ کرده

14. Top | #10

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    205721
    نمایش سایر مشخصات

بخدا دارم دیونه میشم به دل نگیرید اثر ناامیدیه مغذم هنگ کرده
    سلام من پترن گوشیمو فراموش کردم هرکاری میکنم وارد محیط ریکاوری نمیشم میشه یه توضیح بدید؟
    سلام شما اصن نباید home رو بگیری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما دکمه ولوم بالا رو نگه دارید و و پاور رو بپیرید(volume up+power)و تا ظاهر شدن سامسونگ روی صفحه نگه دارید به محض اینکه دیدید مارک سامسونگ رو دستتون رو از جفتش بردارید و منتظر باشید تا آدمک اندروید با یه جعبه بیاد بعد دکمه بک(back) گوشیرو یکبار بزنید تا نور صفحه کم بشه بعد وارد ریکاوری میشید و از اونجا فکتوری ریست کنید البته کل اطلاعاتتون از دست میره

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین