ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    1010
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض راهنمایی در مورد S off و Root کردن گوشی htc desire HD A9191

سلام

من دیروز یک گوشی htc desire HD A9191 خریدم ولی گوشی S On است و من از چند متخصص سوال کردم برای S off کردن گوشی و آنها به من در جواب گفتنند اگر گوشی s Off کنی از گارانتی درمیاد و ممکن است گوشی شما خراب شود و یا ایرادهایی به هم زند . با توجه به این که هر روز رام ها و برنامه های جدیدی می آید و اندروید 4 هم در راه است ایا لازم است گوشی را s Off کنیم یا نه

من در اینجا از اساتید محترم که تجربه دارند لطف کنند من را راهنمایی کامل کنند .
    با تشکر ........

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید pantera458 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

3. Top | #2

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    460802
    نمایش سایر مشخصات

این که گارانتی گوشی از بین میره درسته . چون لازمه S-off ، روت کردن گوشی هستش و همین عمل باعث از بین رفتن گارانتی میشه .

در مورد خرابی هم بگم من گوشیم رو فقط دو هفته اول به حالت فابریک گذاشتم و بقیه رو با s-off گذروندم .

ولی شما که گوشیتون گارانتی داره میتونین صبر کنین تا بزودی اندروید 4 بصورت رسمی برای این گوشی بیاد و با یک آپدیت ، سیستم عامل گوشیتون رو به ورژن 4 برسونید .

××× شادمانی همه جا پشت در است ×××
    ××× در گشودن هنر است ×××

یکی از بهترین نعمت های خدا ، دوست خوبه . مثل MORTEZA-67

بازی خاطره انگیز آتاری دستی برای دوستداران اندروید

««« به دلیل شروع شدن سال تحصیلی و کار ، کمتر میام انجمن »»»
    «« کاری داشتید پیام (کوتاه یا خصوصی یا کاربری) بدید »»

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Reza.L از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

عضو
    میزان امتیاز
    6132
    نمایش سایر مشخصات

منم گوشیم رو دو-سه هفته که گذشت روت و s-Off کردم ، چون دیدم برای استفاده از خیلی از برنامه ها یا ویدجت ها گوشی باید روت بشه ، 2 ماه نیست که خریدمش ، گارانتی هم داره که با روت کردنی که من انجام دادم گارانتیش پریده ، ولی به نظر من مهم اینه که آدم بتونه از گوشی خوب استفاده کنه ، گارانتی چیز زیاد مهمی نیست ( لازم به ذکره که این گارانتی ها در واقع اسماً گارانتی هستند و هرمشکلی که برای گوشی شما پیش بیاد(شکستن LCD ، مشکل باتری ، نوسانات برق ، رطوبت و ... ) طبق گقته شرکت های گارانتی کننده ، شامل گارانتی نمیشود!! ( پس این چه گارانتی ی هستش ؟؟ ) ، اگر روت و S-Off کنی و همه چیز به خوبی پیش بره هـــــــــــــیچ مشکلی برای گوشیت پیش نمیاد .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید VmaX از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    51813
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیز بدون روت و اس اف کردن خیلی محدودیت داری و لی با انجام این کارها میتونی بهترین اتفاده رو از گوشیت بکنی.
    ضمنا الان دیگه اموزش بر گر دوندن گوشی به روز اول توسط دوستان توی انجمن قرار داده شده.
    و به محض اینکه نیاز به گارانتی پیدا کردی میتونی گوشیرو به روز اول برگردونی و گارانتی گوشیت هم میاد سر جاش.
    دوستان خیلی دلم برای انجمن و بچه های گلش تنگ شده بود.
    ادم تو دنیا هیچی نداشته باشه ولی یک دوست خوب مثل
    Reza.L داشته باشه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MORTEZA-67 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

9. Top | #5

کاربر متخصص
    میزان امتیاز
    3141362
    نمایش سایر مشخصات

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺳﻼ ﻡ
    ﺍﻭﻻ ﮔﺎﺭﺍﻧﺘﻲ ﻫﻴﭻ ﺍﺭﺯﺷﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ..ﺩﻭﻣﺎ ﻫﺮ ﺍﻳﺮﺍﺩﻱ ﺑﻴﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ٩٠ ﺩﺭ ﺻﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﻲ ﻣﮕﺮ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﻱ ﺑﻴﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﻢ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﺨﻮﺭﻩ ﺍﺏ ﻧﺨﻮﺭﻩ ﺍﺻﻼ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ.
    ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﺱ ﺍﻑ ﻧﮑﻨﻲ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺩﺍﺭﻱ ﺍﺯ ٢٠ﺩﺭ ﺻﺪ ﮔﻮﺷﻲ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﮑﻨﻲ ..ﺗﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺭﺍﻡ ۴ﺑﺮﺍﺵ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ ﻥ ﺍﺧﺮﺍﻱ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻮﻡ ۴ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﮑﻤﻴﻞ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺎﮒ ﻫﺴﺖ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﻱ ﺍﻑ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﺍﻡ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﺪ ﮐﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺮﺗﺮﻱ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺭﺍﻡ ﺍﻓﻴﺸﺎﻝ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻣﺼﺮﻑ ﺑﺎﻃﺮﻱ ﻭ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺟﺮﺍﺵ.
    ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﺱ ﺍﻑ ﺩﻭ ﮔﻮﺷﻲ ﺩﻳﺰﺍﻳﺮ ﺯﺕ ﻭ ﺍﭺ ﺩﻱ ﺭﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺑﺨﺶ ﺩﻳﺰﺍﻳﺮ ﺯﺕ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺮﻱ ﺑﺎ ﻣﺴﻮﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻱ....
    ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻲ

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید S@MAN M5 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #6

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    460802
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط utex نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺳﻼ ﻡ
    ﺍﻭﻻ ﮔﺎﺭﺍﻧﺘﻲ ﻫﻴﭻ ﺍﺭﺯﺷﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ..ﺩﻭﻣﺎ ﻫﺮ ﺍﻳﺮﺍﺩﻱ ﺑﻴﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ٩٠ ﺩﺭ ﺻﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﻲ ﻣﮕﺮ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﻱ ﺑﻴﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﻢ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﺨﻮﺭﻩ ﺍﺏ ﻧﺨﻮﺭﻩ ﺍﺻﻼ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ.
    ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﺱ ﺍﻑ ﻧﮑﻨﻲ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺩﺍﺭﻱ ﺍﺯ ٢٠ﺩﺭ ﺻﺪ ﮔﻮﺷﻲ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﮑﻨﻲ ..ﺗﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺭﺍﻡ ۴ﺑﺮﺍﺵ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ ﻥ ﺍﺧﺮﺍﻱ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻮﻡ ۴ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﮑﻤﻴﻞ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺎﮒ ﻫﺴﺖ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﻱ ﺍﻑ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﺍﻡ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﺪ ﮐﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺮﺗﺮﻱ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺭﺍﻡ ﺍﻓﻴﺸﺎﻝ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻣﺼﺮﻑ ﺑﺎﻃﺮﻱ ﻭ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺟﺮﺍﺵ.
    ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺭﻭﺕ ﻭ ﺍﺱ ﺍﻑ ﺩﻭ ﮔﻮﺷﻲ ﺩﻳﺰﺍﻳﺮ ﺯﺕ ﻭ ﺍﭺ ﺩﻱ ﺭﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺑﺨﺶ ﺩﻳﺰﺍﻳﺮ ﺯﺕ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺮﻱ ﺑﺎ ﻣﺴﻮﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻱ....
    ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻲ
    خدمت دوست گلم ، طبق آخرین خبری که شرکت HTC اعلام کرده Desire HD توی لیست گوشی هایی بود که اندروید 4 قراره بصورت رسمی براش آپدیت بشه .

××× شادمانی همه جا پشت در است ×××
    ××× در گشودن هنر است ×××

یکی از بهترین نعمت های خدا ، دوست خوبه . مثل MORTEZA-67

بازی خاطره انگیز آتاری دستی برای دوستداران اندروید

««« به دلیل شروع شدن سال تحصیلی و کار ، کمتر میام انجمن »»»
    «« کاری داشتید پیام (کوتاه یا خصوصی یا کاربری) بدید »»

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Reza.L از ایشان سپاسگزاری کرده اند :