انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
دانلود رام
دانلود رام موبایل و تبلت
همراه با مطالب آموزشی کامل
bia2rom.com
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
AppleID9 خرید اپل آیدی
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
  1. Top | #31

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام.من گوشی سونی اکسپریا ال دارم.وقتی وای فای رو روشن میکنم گوشی هنگ میکنه و یکسره ریست میشه و باز قبل از بالا اوردن کامل دوباره ریست میشه.گوشی رو فلش هم کردم درست نشد.

2. Top | #32

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmajid نمایش پست ها
    سلام بالاخره یه روش ابداعی توسط خودم کشف کردم
    ابتدا یه رام رسمی رو گوشی نصب کنید و سپس گوشی رو روت کنید
    و سپس برنامه wifi fixer رو دانلود کنید،گوشی رو رو حالت air plane mode قرار بدید و سپس وارد برنامه wifi fexedشوید و وای فای را روشن کنید اگر باز هم روشن نشد گوشی را رو حالت air plane mod ری استارت کنید
    اگر باز هم نشد دوباره ری استارت کنید (من خودم سه بار ری استارت کردم،تا جواب گرفتم)و سپس میبینید که وای فای روشن میشود در همان حال که وای فای روشن است 10 دقیقه برید تواینترنت و بچرخید و سپس گوشی رو از حالت airplane mode در بیاورید تا سیم کارت شناسایی شود و دیگر وای فای کار میکند و درست میشود(زمانی که گوگل ما را ایرانی شناسایی میکند وای فای ما را قطع میکند و یا به دلیل تعداد زیاد نصب رام های غیر رسمی بوجود می آید) تست شده روی xperia L
    سلام ممنونم ازت باورم نمیشه کار کرد و وای وام درست شد ---- البته من روت نکردم -- 3 بار رو ایرپلین مود روشن خاموش کردم بعد wifi fixer رو اجرا کردم در جا درست شد ممنون

3. Top | #33

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmajid نمایش پست ها
    سلام بالاخره یه روش ابداعی توسط خودم کشف کردم
    ابتدا یه رام رسمی رو گوشی نصب کنید و سپس گوشی رو روت کنید
    و سپس برنامه wifi fixer رو دانلود کنید،گوشی رو رو حالت air plane mode قرار بدید و سپس وارد برنامه wifi fexedشوید و وای فای را روشن کنید اگر باز هم روشن نشد گوشی را رو حالت air plane mod ری استارت کنید
    اگر باز هم نشد دوباره ری استارت کنید (من خودم سه بار ری استارت کردم،تا جواب گرفتم)و سپس میبینید که وای فای روشن میشود در همان حال که وای فای روشن است 10 دقیقه برید تواینترنت و بچرخید و سپس گوشی رو از حالت airplane mode در بیاورید تا سیم کارت شناسایی شود و دیگر وای فای کار میکند و درست میشود(زمانی که گوگل ما را ایرانی شناسایی میکند وای فای ما را قطع میکند و یا به دلیل تعداد زیاد نصب رام های غیر رسمی بوجود می آید) تست شده روی xperia L
    دمت گرممممممممممممممممممممممم ممممم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234