ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
  1. Top | #1

کاربر
    میزان امتیاز
    620
    نمایش سایر مشخصات

Thumbs up چگونه اعکس و فیلم را از گوشی به کامپیوتر منتقل کنم

با سلام دوستان من گوشی htc hd7 خود را از طریق سایت اپدیت کردم و فعلا راضیم فقط مشکلی که از روز اول دارم نمیدونم چطور میشه عکس ، فیلم و اطلاعات داخل گوشیم رو به کامپیوتر منتقل کنم چون برنامه زون هم این امکانات را نداره. ممنونم راهنمایی کنید

2. Top | #2

Windows Phone & RT
    میزان امتیاز
    8177939
    نمایش سایر مشخصات

دوست من سلام
    خوبید انشاله ؟؟
    میگم اصلا نگاه کردی انجمن رو که توی چند جا اینو گفتیم ؟؟؟
    اتفاقا برنامه Zune یکی از کاراش این که شما فیلم و موسیقی را از گوشی به PC و برعکس انتقال بدید
    روشش هم این هست که Zune یه مرکز داده برای خودش داره که شما خودتون تعیین میکنید اونجا کجا باشه مثلا Desktop کامپیوتر .... اونوقت مثلا هر آهنگی که روی دسکتاپ بریزید اتوماتیک توی Zune نشون داده میشه که میتونید یا Sync کنید با گوشی یا نادیده بگیرید ...
    برعکس هم همینطوره وقتی از گوشی چیزی رو با کامپیوتر Sync میکنید میاد توی همون مرکز داده که اینجا مثلا Desktop هست

یا علی

به امید ظهور حضرت مهدی (عج)

------------------------------------------------------------
    Nokia Lumia 1520
    شاهکار نوکیا - قدرت نمایی ویندوز فون - زیبا و با کلاس

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir از ایشان سپاسگزاری کرده است :

4. Top | #3

کاربر
    میزان امتیاز
    620
    نمایش سایر مشخصات

دوستان لطفا بصورت قدم به قدم توضیح دهید چون من چیزی متوجه نشدم یا سیستم زون کامپیوتر من تنظیم نیست متشکرم

5. Top | #4

Windows Phone & RT
    میزان امتیاز
    8177939
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط lila1355 نمایش پست ها
    دوستان لطفا بصورت قدم به قدم توضیح دهید چون من چیزی متوجه نشدم یا سیستم زون کامپیوتر من تنظیم نیست متشکرم
    عزیزم آخه به این واضحی چجوری مطرح کنم .. کار با Zune کاملا مشخصه

شما یه فولدر خالی توی هاردتون بسازید....
    تو اون فولدر 3تا فولدر به اسم های photo video music بسازین....زون رو اجرا کنین....setting رو کلیک کنین....سمت چپ گزینه collection رو انتخاب کنین....چهار تا گزینه ی manage روبروتون میاد....ما اغلب به 3تاش نیاز داریم....manage اول واسه اهنگ....پایینیش واسه عکس....
    سمت راست بالا هم واسه فیلم....
    روی یکیش کلیک کنین...مثلا manage اهنگ....اون فولدر خالی که به اسم music ساختین رو add کنین....
    این کار رو واسه ی اون 2تای دیگه (دوست داشتین 3 تای دیگه) انجام بدین....
    حالا فقط کافیه اهنگ هاتون رو به فولدر music عکس هاتون رو به فولدره photo و به همین صورت واسه ی فیلم هاتون انجام بدین....

حالا گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین....زون رو اجرا کنین...از توی برنامه ی زون هر کدوم رو خواستید انتخاب کنین....درگ (drag) کنین و گوشه ی صفحه که عکس یه موبایل کشید دروپ(drop) کنین....صبر بدین تا بریزه....دیگه تمومه....

نکته: این که گفتم فولدر بسازید برای اینکه کار خودتون راحت باشه....وگرنه میتونین توی قسمت manage هر فولدری رو دوست دارید انتخاب کنین....
    ویرایش توسط Amir : 2011-12-24 در ساعت 11:28 PM

Nokia Lumia 1520

6. Top | #5

Pocket PC & WP7
    میزان امتیاز
    3379475
    نمایش سایر مشخصات

اتفاقا برنامه Zune یکی از کاراش این که شما فیلم و موسیقی را از گوشی به PC و برعکس انتقال بدید
    روشش هم این هست که Zune یه مرکز داده برای خودش داره که شما خودتون تعیین میکنید اونجا کجا باشه مثلا Desktop کامپیوتر .... اونوقت مثلا هر آهنگی که روی دسکتاپ بریزید اتوماتیک توی Zune نشون داده میشه که میتونید یا Sync کنید با گوشی یا نادیده بگیرید ...
    برعکس هم همینطوره وقتی از گوشی چیزی رو با کامپیوتر Sync میکنید میاد توی همون مرکز داده که اینجا مثلا Desktop هست
    البته در تکمیل فرمایشات این دوست عزیز دایرکتوری یا محل اصلی ای که اطلاعات موزیک ها و ویدئو های شما رو در نظر گرفته my documents هست که در ویندوز 7 خیلی حرفه ای تر شده این بخش و بهتره فایل های موزیک و عکس و ویدئو و podcast های خود رو در بخش خودش بذارید.
    راستیاین podcast چیه ؟کسی میدونه من که نمیدونم.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ngame از ایشان سپاسگزاری کرده است :

8. Top | #6

Windows Phone & RT
    میزان امتیاز
    8177939
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ngame نمایش پست ها
    البته در تکمیل فرمایشات این دوست عزیز دایرکتوری یا محل اصلی ای که اطلاعات موزیک ها و ویدئو های شما رو در نظر گرفته my documents هست که در ویندوز 7 خیلی حرفه ای تر شده این بخش و بهتره فایل های موزیک و عکس و ویدئو و podcast های خود رو در بخش خودش بذارید.
    راستیاین podcast چیه ؟کسی میدونه من که نمیدونم.

چرا چیزی که نمیدونی و منم نمیدونم مطرح میکنی ؟؟ /..... دی

پادکست (به انگلیسی: Podcast) یا پادپخش انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت با استفاده از فید صورت می‌گیرد، و توسط کاربران معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند محبوبیت و گسترش یافت.
    برای دریافت آن، معمولاً از برنامه‌های خبر خوان که از خدمات وب استفاده می‌کنند استفاده می‌شود و بر روی رایانه‌های خانگی و یا پخش‌کننده‌های موسیقی دیجیتال قابل پیاده سازی است.
    ویرایش توسط Amir : 2011-12-24 در ساعت 11:49 PM

Nokia Lumia 1520

9. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

WM

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    عزیزم آخه به این واضحی چجوری مطرح کنم .. کار با Zune کاملا مشخصه

شما یه فولدر خالی توی هاردتون بسازید....
    تو اون فولدر 3تا فولدر به اسم های photo video music بسازین....زون رو اجرا کنین....setting رو کلیک کنین....سمت چپ گزینه collection رو انتخاب کنین....چهار تا گزینه ی manage روبروتون میاد....ما اغلب به 3تاش نیاز داریم....manage اول واسه اهنگ....پایینیش واسه عکس....
    سمت راست بالا هم واسه فیلم....
    روی یکیش کلیک کنین...مثلا manage اهنگ....اون فولدر خالی که به اسم music ساختین رو add کنین....
    این کار رو واسه ی اون 2تای دیگه (دوست داشتین 3 تای دیگه) انجام بدین....
    حالا فقط کافیه اهنگ هاتون رو به فولدر music عکس هاتون رو به فولدره photo و به همین صورت واسه ی فیلم هاتون انجام بدین....

حالا گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین....زون رو اجرا کنین...از توی برنامه ی زون هر کدوم رو خواستید انتخاب کنین....درگ (drag) کنین و گوشه ی صفحه که عکس یه موبایل کشید دروپ(drop) کنین....صبر بدین تا بریزه....دیگه تمومه....

نکته: این که گفتم فولدر بسازید برای اینکه کار خودتون راحت باشه....وگرنه میتونین توی قسمت manage هر فولدری رو دوست دارید انتخاب کنین....
    یه سوال داشتم چجوری تو هار فولدر بسازیم

10. Top | #8

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام و ممنون از راهنماییتون. من موقعی که عکس و یا هر فایلی رو میخاماز کامپیوترم بریزم تو گوشیم خیلی طول میکشه چرا؟ چکار باید بکنم ؟

11. Top | #9

Windows Phone & RT
    میزان امتیاز
    8177939
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط p.yavar نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون. من موقعی که عکس و یا هر فایلی رو میخاماز کامپیوترم بریزم تو گوشیم خیلی طول میکشه چرا؟ چکار باید بکنم ؟
    خوب این بخاطر ویندوز و سخت افزارت هست آخه چه سوالی میکنید شما ....

Nokia Lumia 1520