ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47
  1. Top | #1

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض Nimbuzz with chat room - مسنجر نیمباز با قابلیت ورود به چت روم به همراه آموزش

با درود فروان به هم دوستان بزرگوارم،در این تاپیک آخرین ورژن مسنجر نیمباز رو واسه شما عزیزان به همراه آموزش قرار میدم..از اونجایی که در ورژن حاضر(1.9.4) بسیاری از مشکلات ورژن های قبلی،از جمله پیمایش بین کانتکت ها،منوها،.. و همچنین عدم دریافت گزارش pm های ارسالی حل شده،پیشنهاد میکنم از این ورژن استفاده کنین.مطمئنم پشیمون نمیشین..
    ابتدا ضمیمه اول (java j2me runner) را که برای اجرای فایل های جاوا در آندروید ضروری هست نصب کنید.ضمیمه دوم هم که برنامه Nimbuzz هست،نصب و اجرا کنید.
    آموزش رو هم در پست دوم قرار میدم.
    این هم تصاویری از محیط برنامه...

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط code1391 : 2011-12-03 در ساعت 11:46 PM

2. Top | #2

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

با عرض پوزش،لینک دانلود برنامه Nimbuzz رو فراموش کردم..از ضمیمه دانلود کنین.

3. Top | #3

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

آموزش برنامه
    ابتدا ضمیمه پست اول را نصب و اجرا نمایید.
    سپس ضمیمه پست دوم نصب و اجرا نمایید.
    در ابتدای نصب،زبان مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

چنانجه دارای اکانت نیمباز هستید،از قسمت ورود نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و "ورود به برنامه" را بزنید.،در غیر اینصورت یک اکانت جدید بسازید.

پس از ورود به حساب کاربریتون،برای افزودن کانتکتهای یاهو،فیسبوک و سایر مسنجرها،از "منو" افزودن مخاطب را انتخاب نموده و سپس مسنجر موردنظرتون را انتخاب و در ضفحه ظاهر شده "بله" را بزنید و سپس مشخصات اکانتتون رو وارد و "تایید" نمایید..

برای تغییر سایز فونت برنامه،از "منو"،ابتدا "تنظیمات" و در صفحه باز شده،"نمایش" را انتخاب و در صفحه نمایش،سایز فونت مورد نظرتان رو انتخاب کنید.

و اما برای ورود به اتاق های چت هم از "منو"،گزینه "اتاق های چت" و سپس جهت پیدا کردن روم مورد نظر،"جستجوی اتاق های چت" را انتخاب کنید..در آخر هم نام مورد نظرتان را که می تواند نام شهر شما به زبان فارسی یا انگلیسی باشد،وارد نمایید.

باز هم سوالی بود در خدمتتون هستم..

4. Top | #4

eBook
    نام
    I'm the Messenger
    میزان امتیاز
    20273408
    نمایش سایر مشخصات

Cool Nimbuzz v2.0.10 - نسخه جدید مسنجر محبوب نیمباز

Nimbuzz v2.0.10 for Android Phones
    نسخه ٢.٠.١٠ از مسنجر محبوب نیمباز

برای اندروید ٢.١ و بالاتر و قابلیت App2SD

توضیحات مختصر (ترجمه از متن اصلی)

- تماس رایگان: تماس با کیفیت HD با فهرست مخاطبین نیمباز

- ارسال و دریافت پیام رایگان: چت نامحدود و رایگان بدون هزینه های اضافی

- تماس بین المللی ارزان: تماس با تلفنهای همراه و ثابت با قیمتی کمتر از ٢سنت/دقیقه

-
    حساب های VoIP SIP: اتصال به هر یک از همکاران ما در SIP موجود و یا به هر ارائه دهنده SIP دیگر.

- همگی در یگی!: اتصال به دیگر حساب های IM خود (Yahoo! Messenger, MSN Messenger, AIM, ICQ, GoogleTalk, Facebook, MySpace and Hyves)

- همیشه فعال: همیشه آنلاین ظاهر شوید، با قابلیت چت به همراه Push Notification (برای اندروید ٢.٢ و بالاتر)

- نیمباز یک مسنجر فوق العاده محبوب است با بیش از ٦٠ میلیون کاربر ثبت نام شده!!!!

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

نکته:
    بعد از دانلود، پسوند فایل رو به Rar یا Zip تغییر بدید و اونو اکسترکت کنید.

لطفا قبل از دانلود یک فاتحه بخوانید

سعی کن یاد بگیری، راهو وقتی تو جاده میری
    حتی اگه کج زنده بـودی، سعی کـن صاف بمیـری
    سعی کن بفهمی چشم نه واسه گفتنه نه واسه بستنه
    بفهمی کردن و دادن گوش به هرچی گفتن ینی زندگی تو مُردن...

Facebo0k, Twitter, Pheed, Instagram, Wechat: BornaFire

5. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید Borna Fire از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

6. Top | #5

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض یه سورپرایز فوق العاده!اجرای ورژن 1.9.5 نیمباز در آندروید

بعد از 4 شبانه روز تلاش مستمر و پیگیر و کلی بی خوابی!،بالاخره تونستم ورژن 1.9.5 نیمباز با قابلیت چت روم رو روی گوشیم اجرا کنم.در پست بعدی مراحل آموزشش رو به همراه تصاویر مربوطه قرار میدم..آموزش اجرای این ورژن برای اولین بار در دنیای وب در انجمن ir-tci ارائه میشه و امیدوارم این تاپیک مورد توجه بیشتر شما خوبان قرار بگیره!از این برنامه استفاده کنید و لذت ببرید.
    دوست دار همه شما جوانان عزیز ایران زمین،مازیار دهدارنسب.

ویرایش توسط code1391 : 2012-02-27 در ساعت 01:07 AM

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید code1391 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #6

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض آموزش اجرای نیمباز 1.9.5 با قابلیت چت روم در آندروید

خب دوستان خوبم،امیدوارم مراحل رو که از ابتدا و به صورت تصویری خدمتتون ارائه میکنم رو به درستی انجام بدین،اگه در اجرای برنامه مشکلی داشتین،حتما در همین تاپیک اعلام نمایید.
    پیش از شروع لازم می دونم یاداوری کنم که برای اجرای برنامه های root expelorer و Jbed گوشی شما حتما باید روت شده باشد.

مرحله اول: انتقال فایل libjbedvm.so به فولدر lib
    برنامه فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینندرو نصب و اجرا کنید.
    مطابق تصاویر زیر(pic1-6)،به پوشه sdcard برین و فایل فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینندرو در مسیر system/lib کپی کنید.
    نکته: فایل ضمیمه فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند را از حالت فشرده خارج کنید.

مرحله دوم: نصب برنامه Jbed و بهینه سازی فایل JAR
    فایل اصلی برنامه نیمباز رو از ضمیمه دانلود نموده و در پوشه اصلی مموری کارت کپی کنید.
    برنامه Jbed رو با توجه به ورژن آندرویدتان و از تاپیک زیر دانلود و نصب نمایید.
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    (ممنون از دوست خوبم آقا امیر گل بابت تاپیک مفیدشون)
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند(تا آندروید 2.7 بدون مشکل تست و اجرا شد.)
    بعد از اتمام نصب،برنامه را اجرا کنید.
    در صفحه باز شده،بر روی sdcard تپ کنید.(pic7)
    در صفحه باز شده با Empty مواجه می شوید(pic8)،اما نگران نباشید!
    دکمه منوی گوشی را بزنیدو بر روی sdcard تپ کنید تا برنامه فایل اصلی نیم باز شما رو با نام Nimbuzz with chatroom V1.9.5 شناسایی کند.(pic9)،سپس بر روی نام برنامه تپ کنید.
    از صفحه باز شده،SD card رو انتخاب و تپ نمایید.(pic10)
    در صفحه باز شده با تیتر Warning،بر روی "تایید" تپ کنید.(pic11)
    پس از بهینه سازی فایل JAR،بر روی آیکون برنامه تپ کنید و از کادر ظاهر شده،بر رویok تپ نمایید.(pic12)

ادامه در پست بعدی...
    ویرایش توسط code1391 : 2012-02-28 در ساعت 01:11 AM

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید code1391 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #7

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض ادامه آموزش اجرای نیمباز 1.9.5 در آندروید - nimbuzz with chatroom 1.9.5

ادامه پست پیشین...
    مرحله سوم: تایید مجوز اجرای برنامه
    در هنگام اجرای برنامه،چندین بار با پیغام های امنیتی سیستم مواجه می شوید.مطابق شکل یکی از دو گزینه مشخص شده را انتخاب و ادامه دهید..(pic13-14)

مرحله چهارم: اجرا و استفاده از برنامه نیمباز
    خب دوستان عزیزم،خسته نباشید.اگه همه مراحل رو درست رفته باشید،الان باید صفحه ورود نارنجی رنگ برنامه رو ببینید.(pic15)
    برنامه به سرور متصل نمیشه!؟نگران نباشید!!!این راه ها رو امتحان کنید،مطمئن باشین که با چند بار تلاش،به راحتی به سرور برنامه وصل می شوید.
    1-بر روی ok تپ کنید.2-از برنامه خارج و مجددا وارد شوید.3-زبان گوشی خود را از انگلیسی به فارسی یا بالعکس تغییر بدین4-اینترنت خود را غیر فعال و مجددا فعال کنید..
    حالا که به برنامه وارد شدین،می تونین از مسیر menu/chat room/cearch for chatroom به جستجوی چت روم های مورد نظرتون بپردازید.(pic16)
    و اما یکی از قابلیت ها و تغییرات مهم این ورژن که می دونم دوستان زیادی منتظرش بودن!!
    در این ورژن امکان ارسال عکس،فایل صوتی و کلیپ های تصویری برای مخاطبین فراهم شده..
    مخاطب مورد نظر رو انتخاب،send file رو تپ کنید(pic17) و سپس فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.(pic18)
    اما تغییر زبان..اگر در هنگام نصب گزینه ای برای انتخاب زبان برای شما نمایش داده نشد،در منوی اصلی،به مسیر setting/languages رفته(pic19)و زبان فارسی را انتخاب و بر روی ok تپ کنید.(pic20)

بالاخره تمام شد!!!تلاشم رو کردم آموزش کاملی باشه..لطفا تست کنین و نتیجه رو اطلاع رسانی کنید.پیشاپیش از لطف همه شما خوبان تشکر میکنم،شاد و پیروز و پایدار باشید.

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید code1391 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #8

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط iran.boy69 نمایش پست ها
    مازیار جان ممنون از زحمتی ک کشیدی.اما من گوشیم x10 ورژن 2.3 ک روت نشده یعنی خیلی سعی کردم اما نتونستم.حالا بهمین دلیل نمیتونم اون فایلو ب مسیری ک فرمودی انتقال بدم ارور میده.چیکار کنم اگه راهی بذهنت میرسه بگی ممنون میشم.ضمنا فکر کنم برنامه jbed هم نیاز ب روت داشته باشه.ممنون.
    خواهش می کنم دوست خوبم،ادای دینی بود به دوستان عزیزم در این انجمن بابت لطف و محبتی که تا به حال نسبت به من داشتن.
    فعلا که راهی به ذهنم نمی رسه اما حتما پیگیر میشم و یقین داشته باش اگه امکانش باشه بدون روت گوشی برنامه رو اجرا کرد،حتما مراحلش رو خدمتتون ارائه میدم.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید code1391 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #9

کاربر
    میزان امتیاز
    45045
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط n^vid نمایش پست ها
    آقا اىن ورژن 1.9.5 فاىل دانلودش نىست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bi_to نمایش پست ها
    درود
    بسیارممنون بابت زحمتهای که میکشید
    منم فایل دانلود نیمباز ۱.۹.۵ رو نمیبینم که دانلودکنم ممنون میشم راهنمای کنید
    ممنون از شما دوستان خوبم بابت تذکر به جایی که دادین..بگذارید به حساب خستگی!ساعت پست رو ببینین فکر میکنم بهم حق میدین!
    فایل اصلی برنامه نیمباز 1.9.5در پست شماره 26ضمیمه شد.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید code1391 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #10

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سایز چت بخوای بزرگ کنی چه کار میکنی بعد برای من 1 زره صفحه بالا پایین میشه

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 68196 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین