ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    20
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض معایب سونی اریکسون ARC S

با توجه به تجربه چند ماهه استفاده از این نوع گوشی معایبی در این گوشی به چشم میخورد که به شرح ذیل است :
    1 - عدم وجود منو و یا کلیدی جهت ریستارت گوشی
    2 - بسیار زیاد هنگ میکند و راهی هم جز باز کردن درپوش باطری و در آوردن آن جهت ریست وجود ندارد
    3 - اگز از مظامین انیمشن جهت کاغذ دیواری استفاده شود میزان مصرف باطری به میزان زیادی بالا میرود
    4 - با توجه به اینکه این نوع گوشی در ایران روت شده نمیباشند لذا امکان انتقال برنامه ها به مموری کارت وجود ندارد و بعد از نصب چند بازی رایج هشدار کمبود فضا مشاهده میگردد
    5 - برای عملیات HOME , BACK . MENU فقط کلید سخت افزاری وجود دارد ( در مقایسه با اچ تی سی ) که بعد از مدتی استفاده این کلید ها دچار خرابی خواهند شد
    6 - به علت عدم تعبیه کلیدی جهت ریست کلی سیستم و لزوم باز کردن پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن آن بعد از مدتی درپوش شل شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید shahramsae از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #2

کاربر
    میزان امتیاز
    8378
    نمایش سایر مشخصات

من گوشی ARC دارم و میتونم بگم واقعا شاهکار تمام گوشی هایی در این سطحه .
    گوشیمو روت نکردم و حدود 35 بازی که 12 تای اونا HD هستن رو به همراه بیش از 40 نرم افزار گوناگون نصب کردم و کوچکترین مشکلی در خصوص کمبود فضا ، سرعت گوشی و .... نداشتم .
    مصرف باتریش با توجه به بزرگ بودن صفحه نمایشش معقولانه و مناسبه . خوشبختانه با نرم افزار 91assistant_for_android_1.7.10.255 تو کامپیوترم تمام نرم افزارها بصورت اتوماتیک روی SD نصب می شه .
    خدارو شکر تو این 8 ماهی که گوشی رو دارم و علیرغم نصب بازیها و نرم افزارهای سنگین حتی یک مورد هم هنگ نکرده .
    نیازی به کلید سخت افزاری برای ریست کردن نداره و داخل منوش تنظیمات پیش فرض داره و بعیده که
    چنین گوشی با این سطح و کلاس ( کمی عجیب به نظر می رسه ) که سه کلید سخت افزاریش خراب بشه !!!!
    فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی دفن کنند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد .

کوروش بزرگ

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید farshad49 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramsae نمایش پست ها
    با توجه به تجربه چند ماهه استفاده از این نوع گوشی معایبی در این گوشی به چشم میخورد که به شرح ذیل است :
    2 - بسیار زیاد هنگ میکند و راهی هم جز باز کردن درپوش باطری و در آوردن آن جهت ریست وجود ندارد
    3 - اگز از مظامین انیمشن جهت کاغذ دیواری استفاده شود میزان مصرف باطری به میزان زیادی بالا میرود
    4 - با توجه به اینکه این نوع گوشی در ایران روت شده نمیباشند لذا امکان انتقال برنامه ها به مموری کارت وجود ندارد و بعد از نصب چند بازی رایج هشدار کمبود فضا مشاهده میگردد
    5 - برای عملیات HOME , BACK . MENU فقط کلید سخت افزاری وجود دارد ( در مقایسه با اچ تی سی ) که بعد از مدتی استفاده این کلید ها دچار خرابی خواهند شد
    6 - به علت عدم تعبیه کلیدی جهت ریست کلی سیستم و لزوم باز کردن پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن آن بعد از مدتی درپوش شل شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد

برادر حتی 1 مورد هم واسه من که این گوشی رو دارم اتفاق نیفتاده ! کل رام اورجینالش میرزه به 100 تا اچ تی سی سنس ! 3d پاناروما به صورت اورجینال و انحصاری روی نرمافزار دوربین قرار داره....اگه رام اپدیت باشه حداقل تا 3 روز با مصرف ایده آل باطری نگه میداره

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید omd_SS2007 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

کاربر
    میزان امتیاز
    8378
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط omd_SS2007 نمایش پست ها
    برادر حتی 1 مورد هم واسه من که این گوشی رو دارم اتفاق نیفتاده ! کل رام اورجینالش میرزه به 100 تا اچ تی سی سنس ! 3d پاناروما به صورت اورجینال و انحصاری روی نرمافزار دوربین قرار داره....اگه رام اپدیت باشه حداقل تا 3 روز با مصرف ایده آل باطری نگه میداره
    کاملا موافقم . من مدت طولانی اچ تی سی اینکریدیبل داشتم و ردش کردم رفت . وقتی آرک رو خریدم از انتخاب خودم لذت بردم .
    من احتمال میدم گوشی دوستمون مشکل داره چون نباید این مسائل رو داشته باشه .
    پیشنهاد میکنم گوشیتونو آپدیت کنید .
    فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی دفن کنند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد .

کوروش بزرگ

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farshad49 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

9. Top | #5

کاربر
    میزان امتیاز
    33591
    نمایش سایر مشخصات

ببخشید دوست عزیز اول تحقیق کن بعدن حرف بزن هر مورد رو توضیح میدم
    1-ابتدا گوشی را خاموش کنید-باطری را در بیاورید و دوباره جا بزنید-کلید های Home and Volume Down را همزمان فشار دهید و نگهدارید-کلید پاور را فشار داده و نگه دارید تا گوشی شروع به بالا آمدن کند-و در آخر با انتخاب گزینه ریست گوشی را ریست کنید جواب سوال اول
    2-این یکی هم معنی نداره من نزدیک 100 تا بازی با حجم های بالا از هر لحاظ نصب کردم هیچیش نشده و تازه توی یه کیف لبتاپی خوشگل هم هست و تا حالا باطیش رو در نیاوردم و هنگ هم نکرده
    3-همه گوشی ها اینجورین هرچی کیفیت بالاتر مصرف بیشتر تازه توی این گوشی یا این کیفیت تصویر و... به نظر عالی من خودم امتحان کردم مصرف خیلی بالا نرفته.
    4-توی انجمن سرچ کنید می بینید که اموزش تخصصی روت این گوشی توی بخش مربوطه وجود داره
    5-اگه فکر میکنید که کلید ها زود خراب میشن میتونید با نصب تم ها و برنامه ها خاص استفاده از کلید رو کمتر کنید(تازه نگاه به ترکیب کلید ها بندازید مثل این میمونه که گوشی داره به شما میخنده)
    6-درپوش خیلی خوب و عالی محکم و این بستگی به شخص داره که میخواد با گوشی کشتی بگیره یا نه

موفق باشید

برای یه امضا نیاز نیست خودت رو اذیت کنی سعی کن امضا امضا خودت باشه

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mansourab از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #6

عضو
    میزان امتیاز
    5030
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیز من یک سوال داشتم.شما چطوری با نرم افزار assistant. کار میکنید?چون من این نرم افزارو دارم اما گوشیمو نمیشناسه

داشـــــیـای مَــنَـن هــمــه فــضــانــوردا . . .

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hosein.a از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

13. Top | #7

کاربر
    میزان امتیاز
    15
    نمایش سایر مشخصات

این مشکل هنگ و دراوردن باطری تو گوشی منم هست

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید katakala از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

15. Top | #8

Banned
    میزان امتیاز
    48005
    نمایش سایر مشخصات

سلام

بعید می دونم این مشکلات وجود داشته باشه حداقل من که توی آرک ندیدم، آرک اس هم که ارتقاء یافته آرکه!

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید nosy از ایشان سپاسگزاری کرده است :

17. Top | #9

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    101209
    نمایش سایر مشخصات

1.تو رام های کاستوم هست

2.به هیچ وجه این طور نیست نه تنها آرک بلکه هیچ گوشی آندرویدی با کانفیگ آرک این مشکل رو نداره اگر اینجوریه مشکل از گوشی نیست!

3.فقط چند درصد! که خاصیت همه ی آندرویدی هاست! شما توصیه های سونی رو رعایت کنید تا حد زیادی مفیده!

4.چرا روت یک کلیکیش هست...شما نگشتی...آخه از کار خونه که روت شده نمیدن بیرون...

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

5.مربوط به لانچر میشه!

6.
    Android Developer

[IMG]http://***********/images/72194987802784310712.jpg[/IMG]

Xperia X10
    AminKernel

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید .::Amin::. از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

19. Top | #10

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    794852
    نمایش سایر مشخصات

مال منم فقط چند بار خود به خود ریستارت شده
    موقعی هم از گالری میام بیرون ایکون ها یکی یکی میان بالا و یکم اذیت میکنه که اینم با خالی کردن رم حل میشه
    اما در کل از انتخابم زاضیم چون واقعا گوشی خوشگلی هست

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید SAEEDBG از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین