خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

اجراي اپرا ميني بر روي كامپيوتر به صورت فول اسكرين باور نكردني 100 % عملي-همه برنامه هاي جاوا روي pc
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 82 123451151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 815
  1. Top | #1

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض اجراي اپرا ميني بر روي كامپيوتر به صورت فول اسكرين باور نكردني 100 % عملي-همه برنامه هاي جاوا روي pc

مي دونم اين تاپيك با اين موضوع ميتركونه. اين كار 100% عمليه و به عنوان اولين سايت فارسي زبان اينجا ارائه ميدمش.
    خوب بريم سر اصل مطلب.آيا اينترنت شما با اپرا ميني مجانيه؟و آرزو مي كردين ميتونستين اپرا ميني رو رو كامپوترتون اجرا كنيد؟آيا اپرا ميني رو به عنوان يك مرور گر سريع دوس دارين؟خوب من حالا روشي رو بهتون ياد ميدم كه بتونيد.اپرا ميني رو رو كامپيوترتون و به صورت فول اسكرين دقت كنيد فول اسكرين يعني مثل مرور گر اينترنت اكسپلورر رو كامپيوترتون داشته باشين.من الان دارم اين پست رو از رو كامپيوترم و با اپرا ميني ميفرستم اونم فول اسكرين.:wow::wow::wow:

مواد لازم:
    اول از همه شما نياز به جاوا رانتايم دارين كه ميتونين از اينجا بگيرين

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

لينك غير مستقيمه و بايد بازش كنيد نه سيو با حجم 15.2 مگا بايت

دوما شما نياز به ميكرو امولاتور دارين كه از اين زير ميتونيد بگيرين

لينك غير مستقيم با حجم 1.6 مگا بايت
    اگه دانلود نشد direct link رو بزنين دانلود ميشه

با winrar يا winzip ميشه باز كرد اين فايل رو

سوما شما بايد يه ورژن از برنامه اپرا ميني رو از تو سايتش بگيرين

آخرين ورژن رو بگيرين همون كه نوشته اپرا ميني 4.1 بتا.دقت كنيد كه هم jar رو بگيرين وهم jad رو اين برنامه با jad كار ميكنه

خوب حالا روش كار:

اول از همه جاوا رانتايم رو نصب كنيد(همون اولي با حجم 15.2 مگا بايت)

دوم فايل ميكرو امولاتور رو باز كنيد و همه رو تو يه پوشه بريزين

سوما برين تو پوشه ي ميكرو امولاتور و روي

microemulator.jar

كليك كنيد

توجه كنيد :چون شما جاوا رانتايم رو نصب كردين حالا كامپيوترتون قابليت باز كردن اين فايل jar رو داره

حالا مسير زير رو برين

options=>select device=>add

و برين تو پوشه ي

microemulator/devices

و فايل

microemu-device-resizable.jar

رو انتخاب كنيد

حالا

Resizable device

رو انتخاب كنيد و

Set as default

رو بزنين

حالا دكمه resize

رو در گوشهي پايين سمت راست بزنين و 1024 در 800 رو بنويسين

حالا برين توي منوي بالايي و file رو بزنين

و فايل جاد اپرا ميني رو انتخاب كنيد

ميبينيد كه اپرا ميني تو ليست برنامه هاتون مياد

حالا استارت رو كليك كنيد و از اپرا ميني فول اسكرين رو كامپوترتون لذت ببرين.

اينكار 100% تست شده است. من الان دارم اين مطلب رو با اپرا ميني مينويسم.

نتيجه ي كار مثل شكل زير ميشه

خوب خوبيه ديگه ي اين برنامه اينه كه ميتونين بازي هاي جاوا رو رو pc اجرا كنيد يا هر برنامه ي جاواي ديگه.خود من با nimbuzz ميشينم ساعت ها چت ميكنم البته ورژن جاواش كه از getjar گرفتم.

تشكر يادتون نره

فعال کردن دانلود و همچنین ذخیره obml فایل ها در اپرا مینی بر روی کامپیوتر

1-ابتدا در داخل پوشه microemulator-2.0.2 پوشه ی apps را پیدا نمایید و دو فایل
    opera-mini-5.0.17443-advanced-en.jar
    opera-mini-5.0.17443-advanced-en.jad
    را آنجا کپی نمایید

2-برروری microemulator-sources.jar راست کلیک می کنیم و create shortcut را کلیک می کنیم

3-بر روی Shortcut to microemulator-sources.jar راست کلیک می کنیم و properties را انتخاب می کنیم

4-روی تب shortcut در قسمت target این جمله را می نویسیم

C:\WINDOWS\system32\java.exe -cp microemulator.jar;lib/microemu-jsr-75.jar org.microemu.app.Main --impl org.microemu.cldc.file.FileSystem org.microemu.examples.fcview.FCViewMIDlet apps\opera-mini-5.0.17443-advanced-en.jad

تبصره 1 : این جمله به فرض این است که شما از نسخه opera-mini-5.0.17443-advanced-en از اپرا استفاده می کنید چنانچه ورژن نرم افزار فرق می کند باید نام همان فایل را بنویسید.

تبصره 2 : فرض بر این است که ویندوز شما روی درایو c نصب شده.

5-فایل config2.xml را که در مسیر زیر است اصلاح می کنیم
    C: \ Documents and Settings \ Your Name \. Microemulator\config2.xml
    قبل از تگ </config> یعنی خط یکی به آخر مانده این جملات را اضافه می کنیم و فایل را ذخیره می نماییم

<extensions>
    <extension>
    <className>org.microemu.cldc.file.FileSystem</ className>
    <properties>
    <property VALUE="C:\" NAME="fsRoot"/>
    </properties>
    </extension>
    </extensions>

خوب حالا از این به بعد برای باز کردن نرم افزار باید Shortcut to microemulator-sources.jar را باز کنید و دانلود و ذخیره هم باید
    فعال شده باشد.

ویرایش توسط Nova view : 2011-05-13 در ساعت 10:55 PM

2. 387 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran_xd از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

#*تارا*#,*Armin*,+PEYMAN,.::Ehsan_M::.,.NOKIA,10224,17870,1mehran1,20blueman,3alijoon,3artar,6990,A.M.I.R.,A M I R,AbBaS.IR-WM,abbas72,abbsall,afshinsiah,aghaee77,Ahamid5,ahmad1354,ahmadjavad,airman,ali adaby,Ali-TP,ali0447,ali1307,ali2771,alihila,alihossin,alimooghas,alivali09,ali_cyrus,allee2500,amid348,AMIN,Amin.07,amir13633,amirk2,amirking8,amirpesar,amirreza11,amirzebel,amir_ms,arakstar,Arash00,arash00985,arefiyan,arian137,Ariansh22,arman0000,arman44,armin3378,arsalan7,aspirelove,atashius,ayad90164,Aydin2013,•MaJiD•,™ABOLFAZL,™ACME,™Ali Gsm,™Ali.M,™Android,™EHSAN,™MarZing,™MOHAMMAD,™Saleh,ÒMÏÐ,babak010,babak121,babak_star,bahramrooh,bahram_mil,baloch67,bayat_ase,behnam1369,behnamart,Behnam_ren,behrouz425,Behzad,benyamin71,Bia2learn,Blackwolf,borzoo6120,BOYNUMBER1,bravefight,Brindar,bugmenot,cheraghi m,come-on,cow01372,crab_1056,D@riush,dacochir,DANG3R,dariushkho,dariushr,dashtahoo,Dearmobina,DIGO,dj1000,Dr.HTC,dragon67,driver,duman77,ebrahim13,ebrom,Edison0111,Elijah11,elm10,EN-Com,erfan web,erfan235,esnforce,estefan,experes,F-AminI,F-U-N.iR,f.magic,f4mclaren,fabien.martin,fardad205,farhad36,farhad4b2,farhang2,farin61,farshad286,farzad0312,fed.da,felakat72,fikfikoo33,fograd,ford-gt,frozendust,fun310i,ganymede,ghanem,GHN007,go to hell,hackerbaz,hadi009900,hafniomvt,Hamed 902,hamed1073,hamed8cpu,hamedlz,hamed_hx,hamid1635,hamidbenz,hamiddzh,hamidroter,hasan3166,hassantajd,hdjalili,heh,heksoos,hevakph,HITMAN-CREED,hlp1176,homay_1990,Hos$ein,hosein559,hoss67,hossein pc,hossein449,hosseinfas,hossein_g,hossien535,hznm,h_kh_1367,h_w20,I.O.S,ilikenokia,ir-tci5800,irallkaz,iran100,iran2004,Iranish,iranvij.ir,javadmahda,jfmoradi,jjhamed,Juvem007,K4797,kami11222,karin31731,Kaveh-HHH,kay1_metal,kazem_e99,keyvan812,khanpour,khosro82,kia66,kianoosh-f,KJHG,kronos_e93,k_mo1374,lamp23,lastclick,linemohsen,Lion Pars,lovelybia2,M.K 73,m.mahdi.j,M.R.2,M.R.S.$y$TEM,m309990,majid33,majidre,makan.net,mamadsuse,mamal65,Marmolak9,marshal38,masoud_371,masterfire,Master_tab,matam,matrix2008,MCII,Mehdï,mehrabr,mehrdad2al,mertool,messi69,meysam-t,meysamty00,mhor,milad.xp,milad5147,miladdark,milad_1374,mitra007,MJHamed,MMJ431,mmv68,mobinipour,moein_J,mohamad975,mojiorange,mor360,moradi367,morise,moriw810,MoRTezA,Morteza AMG,Mosaieeb s,mosi2404,mosiosaeed,moslem1000,MP Karol,mp2009,mr.sina,Mr.zeus WM,mt_mohajer,mykamran,mymaha,nader6718,najjm,nartsis,naser061,nasery.nas,nematiali,nnp,OFFLINBAZ,oldadviser,Omid20112,omidx360,OXCIGEN,Panicir,panisher71,paniz88,parto77,pazinali,pedram ph,PEGASUS1,pegi_mahi,pelinoos,pes1374,petr-cech,peyman2023,Pinaregham,pire360,pouyastar,poweriran,poya_0003,prototype2,psolati,PSPHPC,R.Nadal,raak2003,radiohead,Rainy.Eyes,ram3di,rameshk,rasol112,rasoo1,RasulIzadi,razi4888,resentlove,reza1353r,reza1994,reza31,reza4455,reza77203,reza90,rezaa_gh,rezabik596,roger670,ronics,r_mostafa5,s.bn,s.j@v@d.s,s4ra_lio,s619,sad580,saeed.gh,SAEID,saeid1371,saeidadb,safarpour,sajjads24,SalehShd,sami_jojo,SAMYAR^RAD,sarko,SASANYR,sasparatan,sbsb,sdh-sdh,SEMPITERNAL,sepenta779,setra,shahab001,shamedta,Shamsa TBG,shayanjoon,shra1367,shylord,SINA_SE,smhoseini,smsbaz,sohiran,solikh,sonkia,Sony_K970,sorena,sorna_11,stormboy20,syahyaei,s_j,T E Z A R,takvb,TIMSAR NO1,tirex.wolf,tisi43,torabidj,tsr,T_L_O_T_D,ub_jojo,قاسم..ش,مهدی چراغی,محمد110,مصطفی.ر,گاندول,Va3eta,vahid4251,vahidgood,vanjelis,vavolian,VIPER27,vnvn1,w910,waran1,xbit10601030,YA---ALI,yaldapc,yasspor,zakaria9,zaqw,zzzzesht,~Amir~,اخراج شده,ترانه بهار,رامین_زلات,شاغلام

3. Top | #2

کاربر
    میزان امتیاز
    1051
    نمایش سایر مشخصات

حجمشون خیلی بالاست.با برنامه sjboysmuilt که حجمش 300 کیلوبایته هم میشه این کارو کرد ولی نه تمام صفحه...

4. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Bia2learn از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دقيقا مسئله همين جاست دوست عزيز.شما با اون برنامه تو صفحه ي كوچيك و تو يه صفحه ي موبايل مسخره كه چشم آدم رو كور ميكنه ميبينيد اما اينجا فول اسكرين .اون جور برنامه هاي مسخره زياده .فرقش از زمين تا آسمونه .مثل موبايل اسباب بازي بچه ها با n73 :d.خيلي ها تو همين سايت بارها خواسته بودن اپرا ميني رو پي سي و فول اسكرين يكي بهشون ياد بده كه من اين كار رو كردم.لطفا با پست هاي بي مورد تاپيك رو بي ارزش نكنيد.چون اين كار براي اولين بار تو يه وب سايت فارسي زبان آموزش داده ميشه.به هر حال ممنون از نظرتون.

6. Top | #4

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    191094
    نمایش سایر مشخصات

یعنی باید از اینترنت ایرانسل استفاده کرد یا با دیال آپ هم میشه ؟

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ettesaal از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #5

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

از هز نوع اينتزنتي ميشه استفاده كرد . فقط كافيه به اينترنت وصل باشين چه dial up چه gprs . مثله يه مرورگر فوق سريع كار ميكنه. راه استفاده ي مجاني هم داره.كافيه يه سيم كارت با اعتبار صفر يا 1 ريال داشته باشين ميتونين مجاني از اينترنت ايرنسل اشتفاده كنين .من هر دو اعتبار صفر و هم يك ريال رو چك كردم مطمئنم ميشه. البته فقط با اپرا ميني ها. و اگه بخواين تو كامپيوتر از اين روش استفاده كنين بايد روشي رو كه تو اين تاپيك گفتم استفاده كنين.حال كنين با اين روش :d
    ویرایش توسط mehran_xd : 2008-04-21 در ساعت 02:41 PM

9. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran_xd از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #6

old moderator
    میزان امتیاز
    65936
    نمایش سایر مشخصات

بدون هیچ مشکلی جواب داد:student:
    با تشکر

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Amin.07 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #7

no available
    میزان امتیاز
    4258
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_xd نمایش پست ها
    از هز نوع اينتزنتي ميشه استفاده كرد . فقط كافيه به اينترنت وصل باشين چه dial up چه gprs . مثله يه مرورگر فوق سريع كار ميكنه. راه استفاده ي مجاني هم داره كه اگه تاپيك شلوغ بشه ميگم.با ايرانسل اعتباري ميشه.
    من با این روش کار می کنم:
    وقتی سیمکارتتون اعتبار نداشته باشه میشه باهاش رفت توی اینترنت(اعتبارتون منفی نمیشه!!) فقط اپرا.
    ببخشید نتونستم جلوی خودمو بگیرم!

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ™MOHAMMAD از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #8

no available
    میزان امتیاز
    4258
    نمایش سایر مشخصات

خیلی کارت درسته اومدم تا اولین پست رو با برنامه که شما گفتی بزنم سرعت 2 برابر خط تلفنه و کاملا رایگان خیلی دمت گرم
    فقط با جاوا ران تایم مشکل داشتم که یه لینک دیگه پیدا کردم که زیپ شده و حجمش 12 مگابایته

15. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید ™MOHAMMAD از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #9

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ™MOHAMMAD نمایش پست ها
    خیلی کارت درسته اومدم تا اولین پست رو با برنامه که شما گفتی بزنم سرعت 2 برابر خط تلفنه و کاملا رایگان خیلی دمت گرم
    فقط با جاوا ران تایم مشکل داشتم که یه لینک دیگه پیدا کردم که زیپ شده و حجمش 12 مگابایته

دمت گرم داداش من هم با اون لینک بالا مشکل داشتم ببینم لینک تو چجوری هست
    بسوزد بخت سربازی که سوزان جگرم دوست دخترم مادر شدو,..,من هنوزم پسرم.

... یاشاسین ...

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید s_p990i_el از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

18. Top | #10

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط ™mohammad نمایش پست ها
    من با این روش کار می کنم:
    وقتی سیمکارتتون اعتبار نداشته باشه میشه باهاش رفت توی اینترنت(اعتبارتون منفی نمیشه!!) فقط اپرا.
    ببخشید نتونستم جلوی خودمو بگیرم!
    آره عزيز همينه اون روشي كه گفتم. با اعتبار صفر مجاني ميشه با اپرا ميني رفت اينترنت و لذت برد. قابل شما رو نداشت.

19. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran_xd از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 82 123451151 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع