ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض استفاده از اينترنت ايرانسل در كامپيوتر خود به صورت مجاني

بازم سلام آقا من يه چيزي جديد كشف كردم حالا نميدونم شايد تكراري باشه يا نه اول بگم كه Gprs ايرانسل من مجانيه خوب :
    يك روز گوشيم رو به كامپيوترم اتصال كردم بعد ديدم كه اتماتيك اينترنت كامپيوترم با خط ايرانسل كانكت شده
    حالا ديگه با كامپيوترم ولي با خط ايرانسل كانكت مي شم انم مجاني مجاني و هيچ نيازي به وايرلس يا مودم نداره فقط كابل USB گوشي البته گوشيم سوني W880 هستش
    اگه اينكارو هم شما انجام دادين و انجام شد به دوستان ديگه هم خبر بدين (نيازمند تشكر شما هستيم )

22 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed_2518 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

هيجا خاكه قشم نابوت

2. Top | #2

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

آقا خسته نباشی خوب وقتی gprs گوشی مجانی باشه خوب اگر با کامپیوتر هم بری باز هم مجانیه دیگه
    سیم پسر داییم هم اینجوره منم ازش گرفتم با گوشیم میرم اینترنت حالشو می برم فقط اینو بگم که گوشیم شارژش نصف بودو من گذاشتم تو شارژ و هم زمان هم باش اینترنت رفتم ولی بعد از 5 ساعت که کانکت بودم هنوز فول نشده بود دیگه گوشیم داشت ذوب می شد از گرما
    ویرایش توسط asheghepar : 2008-03-14 در ساعت 04:46 PM

3 کاربر به خاطر ارسال مفید asheghepar از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #3

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

:Smile (18):

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید gooshieN70 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

MAZHAB ra hamishe mitavan dar ELM moshahede kard vali ELM ra hichgah nemitavan dar MAZHAB jostojoo kard
    Georg Bernard Shaw

4. Top | #4

کاربر متخصص
    میزان امتیاز
    12699
    نمایش سایر مشخصات

آره خيلي شارژ مصرف مي كنه اينم آموزش نصب گوشي براي استفاده از اين نوع اينترنت:
    در اين روش شما مي تونيد با وصل كردن گوشيتون به كامپيوتر از طريق كابل يو اس بي به اينترنت متصل بشيد!
    اين مراحل رو دنبال كنيد:
    1-گوشي رو روشن كنيد
    2-گوشي رو با كابل يو اس بي به كامپيوتر متصل كنيد
    3-گزينه فون مد يا حالت تلفن رو انتخاب كنيد
    4-به بخش تنظيمات گوشي برويد
    5-به تب ارتباطات وارد شويد
    6-وارد گزينه يو اس بي شويد
    7-وارد قسمت يو اس بي اينترنت شويد
    8-اين امكان را روشن بنماييد
    7-در قسمت يو اس بي ديتا اكانت اين گزينه را انتخاب كنيد:
    Irancell-gprs
    8-در اين وضع بر روي كامپيوتر صفحه مخصوص نصب يك سخت افزار جديد مي آيد شما نصب را دنبال كنيد و اين آدرس را براي محل درايور وارد كنيد:
    Driver/usb cable/
    البته اين پوشه در سي دي گوشي شما موجود است
    پس از نصب اين درايور سخت افزار هاي ديگري نيز بايد نصب بشود كه همين عمل را براي هر كدام دنبال كنيد و همين آدرس را براي آنان وارد كنيد
    9-هر وقت تمام درايور ها نصب شدند آيكون اينترنت بر روي گوشي شما ظاهر مي شود! در اين وضع در كامپيوتر بدون اينكه كاري كنيد هميشه به اينترنت متصل مي باشد و از طريق كامپيوتر نيازي به كانكت كردن نيست!
    البته راه ديگري هم از طريق
    Pc suite
    خود گوشي وجود دارد كه گويا راحت تره اما من هنوز تستش نكردم دوستان هر دو راه رو تست كنن نظر بدن كودوم بهتره!
    اگه آموزش خوبي بود از دكمه تشكر استفاده كنيد!

5. Top | #5

کاربر
    میزان امتیاز
    1051
    نمایش سایر مشخصات

وی سیم من هم مجانیه.چه با کامپیوتر و چه با خود گوشی.:o

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Bia2learn از ایشان سپاسگزاری کرده است :

6. Top | #6

عضو
    میزان امتیاز
    42
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط metipalang نمایش پست ها
    آره خيلي شارژ مصرف مي كنه اينم آموزش نصب گوشي براي استفاده از اين نوع اينترنت:
    در اين روش شما مي تونيد با وصل كردن گوشيتون به كامپيوتر از طريق كابل يو اس بي به اينترنت متصل بشيد!
    اين مراحل رو دنبال كنيد:
    1-گوشي رو روشن كنيد
    2-گوشي رو با كابل يو اس بي به كامپيوتر متصل كنيد
    3-گزينه فون مد يا حالت تلفن رو انتخاب كنيد
    4-به بخش تنظيمات گوشي برويد
    5-به تب ارتباطات وارد شويد
    6-وارد گزينه يو اس بي شويد
    7-وارد قسمت يو اس بي اينترنت شويد
    8-اين امكان را روشن بنماييد
    7-در قسمت يو اس بي ديتا اكانت اين گزينه را انتخاب كنيد:
    Irancell-gprs
    8-در اين وضع بر روي كامپيوتر صفحه مخصوص نصب يك سخت افزار جديد مي آيد شما نصب را دنبال كنيد و اين آدرس را براي محل درايور وارد كنيد:
    Driver/usb cable/
    البته اين پوشه در سي دي گوشي شما موجود است
    پس از نصب اين درايور سخت افزار هاي ديگري نيز بايد نصب بشود كه همين عمل را براي هر كدام دنبال كنيد و همين آدرس را براي آنان وارد كنيد
    9-هر وقت تمام درايور ها نصب شدند آيكون اينترنت بر روي گوشي شما ظاهر مي شود! در اين وضع در كامپيوتر بدون اينكه كاري كنيد هميشه به اينترنت متصل مي باشد و از طريق كامپيوتر نيازي به كانكت كردن نيست!
    البته راه ديگري هم از طريق
    Pc suite
    خود گوشي وجود دارد كه گويا راحت تره اما من هنوز تستش نكردم دوستان هر دو راه رو تست كنن نظر بدن كودوم بهتره!
    اگه آموزش خوبي بود از دكمه تشكر استفاده كنيد!
    برای گوشیهای نوکیا هم راهی وجود دارد ؟؟؟

2 کاربر به خاطر ارسال مفید ™Majid از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #7

عضو
    میزان امتیاز
    13
    نمایش سایر مشخصات

Wink اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق Gprs

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid.w700 نمایش پست ها
    برای گوشیهای نوکیا هم راهی وجود دارد ؟؟؟
    برای اتصال کامپیوترتان به اینترنت از طریق GPRS به دو روش میتوایند عمل کنید.
    1 – از طریق نرم افزار موجود در PC Suite
    2 – از طریق Connection Wizard ویندوز
    که در این مطلب ما از روش دوم که ساده تر است استفاده میکنیم و برای تمامی گوشی ها قابل استفاده میباشد.
    قبل از شروع به کار ابتدا مطمئن شوید که تنظیمات GPRS بر روی گوشی شما بدرستی انجام گرفته است یعنی اینکه میتوانید از طریق موبایل خود به اینترنت متصل شوید . تنظیمات GPRS برای مشترکین ایرانسل
    برای شروع نرم افزار مربوط به گوشی خود را از درون CD بر روی کامپیوتر خود نصب کنید سپس از طریق کابل USBd یا بلوتوث گوشی را به کامپیوتر متصل نمایید و کمی صبر کنید تا مشخصات و تجهیزات گوشی شما بطور کامل توسط کامپیوتر شناخته شود و پیغام Found new hardware , your new hardware is installed and ready to use در Taskbar ظاهر شود.

حالا از طریق New Connection Wizard یک کانکشن dialup درست کنید ، پس از گذراندن سه مرحله اول به قسمتی میرسید که باید مودم گوشی را انتخاب کنید. ما در این آموزش از گوشی سونی اریکسون مدل w810i استفاده کردیم که مودم Sony Ericsson w810 USB WMC Modem که گذینه مورد نظر ماست را تیک میزنیم و مراحل کار را ادامه میدهیم.
    (توجه داشته باشید که نام مودم مورد استفاده در تمامی گوشی های سونی اریکسون به همین شکل است و فقط مدل گوشی تغییر میکند. در مورد مودم مورد استفاده در برند های دیگر اطلاعی ندارم )

پس از انتخاب نام کانکشن ، باید شماره #8***99* را بجای شماره تلفن ISP در کارد مربوطه وارد نمایید و در مرحله بعد کادرهای مربوط به Username و Password را خالی بگذارید و مراحل ساخت کانکش را به پایان ببرید

کار تمام است و تنها کاری که باید بکنید اینکه که مثل همیشه دکمه Dial را فشار دهید مطمئنا برای ورود به دنیای اینترنت شما را زیاد منتظر نمیگذارد.

در ضمن برای نوکیا هم شمار #99* رو بجای شماره بزنید.

.

7 کاربر به خاطر ارسال مفید gitare1111 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #8

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2518 نمایش پست ها
    بازم سلام آقا من يه چيزي جديد كشف كردم حالا نميدونم شايد تكراري باشه يا نه اول بگم كه Gprs ايرانسل من مجانيه خوب :
    يك روز گوشيم رو به كامپيوترم اتصال كردم بعد ديدم كه اتماتيك اينترنت كامپيوترم با خط ايرانسل كانكت شده
    حالا ديگه با كامپيوترم ولي با خط ايرانسل كانكت مي شم انم مجاني مجاني و هيچ نيازي به وايرلس يا مودم نداره فقط كابل USB گوشي البته گوشيم سوني W880 هستش
    اگه اينكارو هم شما انجام دادين و انجام شد به دوستان ديگه هم خبر بدين (نيازمند تشكر شما هستيم )
    اشکال نه از گوشی نه از کامپیوتر شماست
    مشکل از باگ های اینترنت ایرانسل هست که بزودی برطرف میشه و به حالت اول بر میگرده برای تعداد زیادی از مشترکین این امر واقعیت داره

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !MMT از ایشان سپاسگزاری کرده است :

9. Top | #9

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام دوستان.سیم کارته من هم اوایل که خریدم gprs مجانی بود ولی بعدش مثل چی اعتبار کم می کرد.یه مدته سخت پیگیر روش جدید مجانی کردن gprs هستم، چون با این کیفیت اشغالی که ایرانسل داره اصلا ارزش اینهمه پول خرج کردنو نداره.قضیه استفاده مجانی از gprs تو اکثر اپراتورایی که من بررسی کردم و آمارشونو گرفتم وجود داره ولی چون روش های اولیه خیلی سادس و در دسترس عموم قرار می گیره زود لو میره و مثلما روش های جدید و پیچیده تری برای هک کردن به وجود میاد. خیلی از اپراتورای کشورای اطراف در پیتی هستن و طبق ایمیلایی که واسم رسیده mms و gprs این اپراتورا بیشترین ضرر رو بهشون زده. دارم رو یکی از این موردا کار میکنم. این روش رو سیمکارتایه mtn که به کشورایه افریقایی خدمات میده کار کرده ولی در مورد ایرانسل مطمئن نیستم. دو تا از برنامه هایی رو که میتونه بهتون کمک کنه رو معرفی میکنم، اگه فکر می کنید می تونید روش کار کنید حتما پیگیری کنین. که هر دوشو میتونین تو رپیدشر بگیرید. یکی برنامه opera mini mod v 2.06 هست که باید به اسمه opera mini 206 دانلودش کنید و رو گوشی نصب کنین که البته تنظیمات خاص خودشو داره. اصل مطلب همین جاست که با این تنظیمات میتونین از gprs مجانی استفاده کنین و از حسابتون کم نمیشه. اگه تونستین تو گوشی نتیجه بگیرین بعدش میتونین با برنامه microemulator 2.02 gz برنامه opera رو رو کامپیوتر اجرا کنین و از طریق کامپیوتر هم صفحات رو مجانی نگاه کنید و هرچی خواستید دانلود کنید. اگه سوالی در این مورد دارید یا در مورد تنظیمات راهنمایی می خوایین سوالتونو واسم میل کنید. یا میتونین منتظره پست بعدیم بمونین. فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

6 کاربر به خاطر ارسال مفید top25 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #10

no available
    میزان امتیاز
    4258
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط top25 نمایش پست ها
    سلام دوستان.سیم کارته من هم اوایل که خریدم gprs مجانی بود ولی بعدش مثل چی اعتبار کم می کرد.یه مدته سخت پیگیر روش جدید مجانی کردن gprs هستم، چون با این کیفیت اشغالی که ایرانسل داره اصلا ارزش اینهمه پول خرج کردنو نداره.قضیه استفاده مجانی از gprs تو اکثر اپراتورایی که من بررسی کردم و آمارشونو گرفتم وجود داره ولی چون روش های اولیه خیلی سادس و در دسترس عموم قرار می گیره زود لو میره و مثلما روش های جدید و پیچیده تری برای هک کردن به وجود میاد. خیلی از اپراتورای کشورای اطراف در پیتی هستن و طبق ایمیلایی که واسم رسیده mms و gprs این اپراتورا بیشترین ضرر رو بهشون زده. دارم رو یکی از این موردا کار میکنم. این روش رو سیمکارتایه mtn که به کشورایه افریقایی خدمات میده کار کرده ولی در مورد ایرانسل مطمئن نیستم. دو تا از برنامه هایی رو که میتونه بهتون کمک کنه رو معرفی میکنم، اگه فکر می کنید می تونید روش کار کنید حتما پیگیری کنین. که هر دوشو میتونین تو رپیدشر بگیرید. یکی برنامه opera mini mod v 2.06 هست که باید به اسمه opera mini 206 دانلودش کنید و رو گوشی نصب کنین که البته تنظیمات خاص خودشو داره. اصل مطلب همین جاست که با این تنظیمات میتونین از gprs مجانی استفاده کنین و از حسابتون کم نمیشه. اگه تونستین تو گوشی نتیجه بگیرین بعدش میتونین با برنامه microemulator 2.02 gz برنامه opera رو رو کامپیوتر اجرا کنین و از طریق کامپیوتر هم صفحات رو مجانی نگاه کنید و هرچی خواستید دانلود کنید. اگه سوالی در این مورد دارید یا در مورد تنظیمات راهنمایی می خوایین سوالتونو واسم میل کنید. یا میتونین منتظره پست بعدیم بمونین. فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    من زیاد کاری به این مسایل ندارم می خوام اینو بگم:
    ایرانسل هم مثل همه شرکت ها و اپراتورها می تونه تبلیغ کنه این تبلیغات در ابتدا به صورت 2 روز رایگان در هفته بود و بعضی از سیم کارت ها که با اطلاع خود شرکت gprs رایگان دارند.
    باز قطعا راهی برای رایگان کردن اینترنت هست(!).
    ولی بیاید با هم زیاد خودمون رو اذیت نکنیم بالاخره هر چیزی یه بهایی داره که باید پرداخت پنج شنبه و جمعه که مگابایتی 200 تومن و ساعت 12 شب تا 6 صبح فرصت مناسبی برای استفاده از برنامه هایی مثل مسنجر و اینهاست و کمی گشت زنی بدون سیم!
    حالا فکرهاتون رو بکنید بعد اگه خواستید بگید محمد رو ایرانسل خریده بگید.

7 کاربر به خاطر ارسال مفید ™MOHAMMAD از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین