ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    97
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض ورژن جديد .013.016 نوكيا براي n8 ,c7 و روش اپديت با wireless

من تو خونه يه مودم wireless دارم امروز ديدم ورژن 13 بجاي 11 اومده وگوشيرو اپديت كردم اين تغييرات رو حس كردم لمس گوشي كمي بهتر شده يك كم سرعت انجام فرامين بالاتر رفته در قسمت برنامه ايميل كافي يوزر وپسورد وارد كني ايميل در گوشي دريافت ميشه و تنظيمات اضافي ديگه نميخواد وقتي توي يك برنامه هستي يكدفه از برنامه نميزنه بيرون تنظيمات agps ياgps كمكي كاملتر شده
    روش اپديت با wireless
    اول از همه اگه ميخوايد adsl بگيريد بجاي مودم معمولي 20 تومن بيشتر خرج كنيد wireless دار ميتونيد بگيريد گوشيو برداريد كافي فقط بريد تو قسمت راست بالاي صفحه اگه فارسي چپ رو لمس كنيد بعد 2 خط كه ميبينيد بزنيد يك صفحه باز ميشه كه روشن خاموش كردن bluetooth هم جزو اون هست بالاي bluetooth نوشتهwireless وارد ميشي دستگاه به صورت اتوماتيك wireless شما رو پيدا ميكنه حالا به wireless كا نكت ميشيد وصبر ميكنيد كه كانكت انجام شه صفحه رو نبند يد سپس بريد اين شماره تلفن رو بگيريد #0000#* يك صفحه باز ميشه حالا اپشن رو بزنيد سپس جستجوي نسخه هاي بروز روبزنيد اگه نسخه جديد اونو بگيريد وبعد مي پورسه اپديت الان نصب شه اكه ميخوايد نصب بشه حتما باطري پر يا گوشي به شارژ باشه گوشي شما اپديت ميشه نه فلش ومعمولا 6يا 7 مگ هست نه 150 يا 160 مگ خوبيش اينكه برنامه ها وهمه چيز گوشي سر جاش ميمونه وفقط ورژن عوض ميشه با GPRS هم ميشه اپديت كرد ولي وستش قطع ميشه ولي فكر كنم اگه بشه هم مشكلي پيش نيا د ميشه از همون جا ادامه داد
    تنظيمات GPRS در N8 C7
    چون تنظيمات گوشي هاي نوكيا شبيه به هم هست كافيه تنظيمات N97 رو بخواهيد از اپراتور مثلا براي همراه اول كافي هست
    NOKIA N97 روSMS كني به شماره 8008

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید masoudta از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

3. Top | #2

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    5640
    نمایش سایر مشخصات

من از طریق ovi‌گذاشتم آپدیت شد 211 مگابایت بود همچبن حجم بعد رفتم بیرون اومدم دیدم که دانلود شده finish آورده من هم finish رو زدم و بعد دیستارت کرد ولی هیچ اتفاقی نیفتاده حتی phone pad هم تغییر نکرده. داخل مشخصات گشوی رفتم اصلا به ورژن 13 تغییر نکرده. از خود گوشی هم نمیاره برای آپدیت خوب مشکل کجاست؟؟؟ این چه وضعی هست که درست آپدیت نمیکنه؟؟/ میتونه برای فلش هک باشه؟؟ در ضمن الان در زبانها فارسی نیستش خودم فريمور فارسی فلش كرده بودم داشتم انگار بعد آپديت با ovi اينجوري شده ولي گوشي نه ريست شد نه هيچي خودم ريست كردم تغييراتي هم احساس نكردم.
    در ضمن از وقتي كه وايرلس رو كانكت ميكنم بعد كد رو ميزنم بعد آپديت رو ميزنم خطاي connection eeror ميده نميدونم چرا وصل نميشه
    ویرایش توسط mrmostafa : 2011-02-08 در ساعت 10:56 AM

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mrmostafa از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    97
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmostafa نمایش پست ها
    من از طریق ovi‌گذاشتم آپدیت شد 211 مگابایت بود همچبن حجم بعد رفتم بیرون اومدم دیدم که دانلود شده finish آورده من هم finish رو زدم و بعد دیستارت کرد ولی هیچ اتفاقی نیفتاده حتی phone pad هم تغییر نکرده. داخل مشخصات گشوی رفتم اصلا به ورژن 13 تغییر نکرده. از خود گوشی هم نمیاره برای آپدیت خوب مشکل کجاست؟؟؟ این چه وضعی هست که درست آپدیت نمیکنه؟؟/ میتونه برای فلش هک باشه؟؟ در ضمن الان در زبانها فارسی نیستش خودم فريمور فارسی فلش كرده بودم داشتم انگار بعد آپديت با ovi اينجوري شده ولي گوشي نه ريست شد نه هيچي خودم ريست كردم تغييراتي هم احساس نكردم.
    در ضمن از وقتي كه وايرلس رو كانكت ميكنم بعد كد رو ميزنم بعد آپديت رو ميزنم خطاي connection eeror ميده نميدونم چرا وصل نميشه

من چند وقت پيش يه 5800 رو با فونيكس فلش زدم وايرلسش از كار افتاد يعني كار ميكرد ولي كانكت نمي شد با 3 تا پروداكت 3 بار فلش زدم اخر كار افتاد گوشي شما مشكل نرم افزاري پيدا كرده اگه به n*p*v* دسترسي داري ابتدا n *p*v* رو فعال كن بعد به سايت نوكيا برو عضو بشو چون ايرا نو تحريم كرده نمي توني بدون *** وارد سايت ovi بشي بايد سرورتو مثلا امريكا نشون بده . بعد يوز و پسوردي كه گرفتي رو وارد بر نامه ovi كه رو كامپيوتررت نصب كردي بكن ضربدر log in رو هم بزني بهتره حالا برو n*p*v* رو فعال كن وبعد گوشي رو به كامپيوتر وصل كن *n*p* v و ا يترنت اگه قطعي ندهد ميتوني اپديت كني بدون n*p*v* تا اخر دانلود ميكنه ولي بيشتر مواقع اخرش كه ميخواد گوشي فلش كنه قطع ميشه براي *** هم يه گشت توگوگل برو
    ویرایش توسط masoudta : 2011-02-08 در ساعت 03:16 PM

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید masoudta از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

وقتی update می کنم بعد از ریستارت این پیغام رو میده phone not update . update package not compatible with the phone contact your service provider سه بار update کردم اما باز هم همین پیغام رو میده باید چکار کنم ؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed91 از ایشان سپاسگزاری کرده است :

9. Top | #5

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    97
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed91 نمایش پست ها
    وقتی update می کنم بعد از ریستارت این پیغام رو میده phone not update . update package not compatible with the phone contact your service provider سه بار update کردم اما باز هم همین پیغام رو میده باید چکار کنم ؟
    ترجمه پيغام شما فكر كنم اين بشه دوست عزيز
    بروز رسانی بسته با گوشی سازگار نیست با ارائه دهند خدمات خود
    تماس بگيريد
    ولي اگه با wireless اپديت كردي اين پيغام گرفتي ميخواي چند روز صبر كن . من بيشتر از 20 گوشي روتا بحال با wireless اپديت كردم به اين مشكل نخوردم درهر صورت ببخشيد نتونستم كمك كنم

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید masoudta از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

11. Top | #6

old moderator
    میزان امتیاز
    682606
    نمایش سایر مشخصات

برای من آپدیت جدید نمیده ورژن الان گوشی 011
    دوست عزیز این ورژن فقط مربوط به نوکیا N8 میباشد
    ملاحظه بفرمایید :
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    ویرایش توسط ™M.ReZa : 2011-02-08 در ساعت 11:19 PM
    .:محمد رضای عزیز روحت شاد و یادت گرامی:.
    لطفا قبل از ارسال پست یا تاپیک ، قوانین بخش مربوطه را کاملا مطالعه کنید

CopyRight © 2006 - 2012 ,
    MobileAval - First Iranian Mobile Portal , All Rights Reserved

درخواست رام های رسمی HTC
    (از طریق پیام خصوصی)

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ™M.ReZa از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

13. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    97
    نمایش سایر مشخصات

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط [MOHAMAD REZA] نمایش پست ها
    برای من آپدیت جدید نمیده ورژن الان گوشی 011
    دوست عزیز این ورژن فقط مربوط به نوکیا N8 میباشد
    ملاحظه بفرمایید :
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    سلام
    اگه گوشي شما c7 هست ديروز خودم يكيشو اپديت كردم خيلي بهتر شده تغييرات مثل n8هست دوباره امتحان كن يا از برنامه sw update داخل گوشي چك كن

14. Top | #8

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    5640
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudta نمایش پست ها
    من چند وقت پيش يه 5800 رو با فونيكس فلش زدم وايرلسش از كار افتاد يعني كار ميكرد ولي كانكت نمي شد با 3 تا پروداكت 3 بار فلش زدم اخر كار افتاد گوشي شما مشكل نرم افزاري پيدا كرده اگه به n*p*v* دسترسي داري ابتدا n *p*v* رو فعال كن بعد به سايت نوكيا برو عضو بشو چون ايرا نو تحريم كرده نمي توني بدون *** وارد سايت ovi بشي بايد سرورتو مثلا امريكا نشون بده . بعد يوز و پسوردي كه گرفتي رو وارد بر نامه ovi كه رو كامپيوتررت نصب كردي بكن ضربدر log in رو هم بزني بهتره حالا برو n*p*v* رو فعال كن وبعد گوشي رو به كامپيوتر وصل كن *n*p* v و ا يترنت اگه قطعي ندهد ميتوني اپديت كني بدون n*p*v* تا اخر دانلود ميكنه ولي بيشتر مواقع اخرش كه ميخواد گوشي فلش كنه قطع ميشه براي *** هم يه گشت توگوگل برو
    من خودم وي پي ان دارم و با نرم افزار ovi هم آپديت كردم آخرش فينيش رو هم زدم ولي هيچ اتفاقي نيفتاده و اصلا نسخه نرم افزاري عوض نشده. نميدونم چيكار بايد بكنم. از خود گوشي هم كه connection eeror ميده

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mrmostafa از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #9

old moderator
    میزان امتیاز
    682606
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudta نمایش پست ها
    سلام
    اگه گوشي شما c7 هست ديروز خودم يكيشو اپديت كردم خيلي بهتر شده تغييرات مثل n8هست دوباره امتحان كن يا از برنامه sw update داخل گوشي چك كن
    من N8 دارم تا حالا هزار بار بیشتر چک کردم آپدیت نمیده
    .:محمد رضای عزیز روحت شاد و یادت گرامی:.
    لطفا قبل از ارسال پست یا تاپیک ، قوانین بخش مربوطه را کاملا مطالعه کنید

CopyRight © 2006 - 2012 ,
    MobileAval - First Iranian Mobile Portal , All Rights Reserved

درخواست رام های رسمی HTC
    (از طریق پیام خصوصی)

17. Top | #10

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    45668
    نمایش سایر مشخصات

آپدیت نوکیا N8 و C7 هفته دیگه میاد!
    منبع : Nokia conversations