ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم مدال اعطای مدال به برترین های انجمن
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43
  1. Top | #21

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

ني مي هاپ جان بعد اس ام اس رو چطو مي دي طرف كه شمارشو بدست بياري

بگو يه برنامه دارم كه از طريق بلوتوث شماره ي طرف رو اس ام اس مي كنه براتون نه از طريق اس ام اس

2. Top | #22

عضو
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

با sms میتوان به یک سری از گوشیهای نوکیا smsبفرستی و دیگه برای اون گوشی sms نمیره یک ویروس بود

3. Top | #23

کاربر
    میزان امتیاز
    58554
    نمایش سایر مشخصات

سلام خدمت دوستان
    بعد از مدت ها اومدیم ، چیزهای جدیدی دیده میشه تو انجمن ؟
    من یه چیزهایی بلدم
    اگه خواستین بگین آموزش بدم
    --
    ولی سو استفاده نشه !

4. Top | #24

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    5198
    نمایش سایر مشخصات

آره میخوایم، لطفا آموزش بده، به شرطی که نرم افزار و این چیزا احتیاج نداشته باشه

5. Top | #25

کاربر
    میزان امتیاز
    58554
    نمایش سایر مشخصات

بازم سلام

خوب این بستگی به این داره که دوستان منظورشون از هک کردن چی باشه ؟؟
    امیدوارم دوستان از هک منظور سرقت اطلاعات رو نداشته باشن ؟؟؟ - چون هکر دزد اطلاعات شخصی دیگران نیست :student:
    اونم چی از طریق اس ام اس ؟؟
    ولی از طریق ام ام اس و ایمیل میشه - هر چند با این سرعتی که اینترنت گوشی ها دارن همچین کاری زیاد امکان پذیر نیست
    مطمئن باشین
    البته واسه اونایی که اینترنتشون Wi-Fi 802.11 b/g خوب قضیه فرق می کنه :atten:
    اونم فقط زمانی اتفاق می افته که سمت مقابل به اینترنت از طریق گوشی وصل شده باشه
    ---
    خوب از طریق اس ام اس چند تا کار بیشتر نمیشه انجام داد؟ Smile (50)
    یکی ارسال کد مخرب که باعث رسیت گوشی مقابل میشه که در قالب html هم هست و اکثر گوشی ها قابلیت اجرا این فایل رو دارن
    که من این کد رو روی سامسونگ یکی از دوستان و N95 برادرم تست کردم
    که اگه بخواین این کد رو هم براتون میزارم
    چون فایل html هست که همون صفحه وب هست ، میشه از طریق همه ی راه های ارتباطی ارسالش کرد حتی اس ام اس
    و اما دو کار بعدی :
    که مخصوص سونی اریکسون دارهاست ؟!
    خوب اکثر دوستان با برنامه My Phone Explorer آشنا هستند ؟!
    که برنامش هم توی انجمن بگردین پیدا میشه - که من حوصله نداشتم دیگه جستجوش کنم : آخه خوابم هم میاد و فردا هم امتحان دارم - ولی خوب بریم سر اصل مطلب

---
    ما می خواهیم از طریق ارسال اس ام اس یک Contact به دفترچه تلفن طرف مقابل اضافه کنیم ! بدون این که خودش بفهمه !

ابتدا برنامه my phone explorer رو باز کنید . سپس روی گزینه write new message کلیک کنید ! برای اینکه Contact اضافه کنیم باید از امکان ارسال Vcard سوء استفاده کنیم بدین منظور متن زیر رو در پیام می نویسیم

BEGIN:VCARD
    VERSION:2.1
    N:;yourname
    TEL;CELL:yournum
    X-IRMC-LUID:00020000016C

خوب حالا باید به جای yourname نام مورد نظر که قراره اضافه شه و به جای yournum شماره مورد نظر خود را جایگزین کنید !
    مسلما ما نمیخوایم که شخص دریافت کننده اس ام اس شماره ما را ببیند ! بنابراین روی دکمه ای که عکس رعد و برق دارد ( Flash Sms ) کلیک می کنیم !
    حالا باید کاری کنیم که شماره مورد نظر ما بدون اجازه به Phone Book اضافه شه ! بنابراین باید شماره تلفن گیرنده اس ام اس را در نرم افزار My phone explorer سه بار وارد کنید !
    یعنی وقتی که میخواین اس ام اس رو ارسال کنید در قسمت To: باید شماره را به صورت زیر وارد کنید :
    09110000000;09110000000;09110000000
    برای جدا کردن شماره ها هم از ; استفاده کنین

روی دکمه Send کلیک کنید ! کسی که شماره اش را در بخش to وارد کرده اید با دریافت 3 تا اس ام اس پشت سر هم گوشی اش هنگ کرده و ریست میشه ! در نتیجه Contact مورد نظر شما اضافه میشه !

---

و همچنین می تونیم کاری کنیم که شخص دریافت کننده شماره ما را در Phone Book نبیند !!!!!! حالا این به چه دردی میخوره ؟
    شما نام خود را Hacker وارد می کنی و کاری می کنی که در Phone Book قابل مشاهده نباشه ! بنابر این وقتی با شخص تماس برقرار می کنیی دیگر شماره تلفنی از شما نمی مانه و می نویسه : Hacker Calling . . . ! و طرف رو ترس ور میداره ! :Smile (31): خوب حالا چطوری این کار رو انجام بدیم ؟

خیلی ساده است ! به شما گفته بودم که در قسمت message text کد زیر رو بنویسید :

BEGIN:VCARD
    VERSION:2.1
    N:;yourname
    TEL;CELL:yournum
    X-IRMC-LUID:00020000016C

خوب حالا شما قراره به جای yournum شماره کسی که قراره add شه رو بزنید ! مثلا 09121234567 ! خوب حالا اگر از اول شماره 2 یا 3 یا 4 رقم حذف کنید دیگر در phonebook قابل مشاهده نخواهد بود ! به صورت زیر :

یعنی به جای 09121234567 می تونید 1234567 یا 21234567 یا 121234567 رو وارد کنید ! در این صورت در Phone Book قابل مشاهده نخواهد بود ! بنابراین شخص در Phone Book شماره شما رو پیدا نمی کنه و وقتی شما تماس بگیرید به جای شماره تلفن Hacker می نویسه ! و شخص نمی تونه شماره شما رو پیدا کنه !!!!!!
    خوب حالا شما می تونید یه کار دیگه هم بکنید تا اتفاق بالا بیوفته ! به جای حذف کردن شماره از اول شماره اضافه کنید به اول ! یعنی به صورت زیر :

989121234567[yournuber]

به جای [yournum] هر شماره ای که بخواین می توانید بزنید ! مثلا :

09121668843989121234567

اگر شماره را به این صورت وارد کنین شماره شما در Phone Book نمایش داده نخواهد شد !

---

و یه چیزه خیلی تابلو بگم فقط برای اذیت کردن ؟ - البته این یکی با بلوتوث است

وارد Contacts شوید.

از گزینه Options مورد New contact را انتخاب کنید و متن مورد نظر خود را (برای نمایش در گوشی مقابل) در بخش First Name بنویسید ( مثلا" بنویسین چطوری **** ) d: و بقیه بخش ها را خالی بگذارید و گزینه Done را انتخاب نمایید

بنابراین الان متن شما به عنوان یک شماره در Contacts ذخیره شده . حالا این نام را انتخاب کرده و به ترتیب به گزینه های رو به رو بروید : Options -> Sent --> Via Bluetooth

گزینه more devices را انتخاب و گزینه select را انتخاب کنید و پیامی که نوشته اید به عنوان یک پیام به سوی فرد مقابل ارسال کنین بدون اینکه طرف حتی بخواد ؟!!

موفق باشین

تشکر ها فراموش نشه

در پناه حق
    بدرود

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید shafaei از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #26

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط Artoure نمایش پست ها
    من توی مقاله سازمان اطلاعاتی خوندم که از طریق اس ام اس می شه استراق سمع ، دریافت اطلاعات و هر کاری که فکرشو کنید انجام داد اما کار من و شما نیست ! البته اسمش هک نیست جاسوسیه ! :atten:
    بابا بی خیال!!!

8. Top | #27

کاربر
    میزان امتیاز
    1248
    نمایش سایر مشخصات

با سلام خدمت همگی می خواستم به عرض شما برسونم که با اس ام اس می شود هکرد البته به تنهایی نه با کمک بلوتوث . روش کار به این صورت هستش که با یک فایل خیلی کم حجم را برای گوشی طرف از طریق اس ام اس یا ام ام اس می فرستیم مثلا یک پیام تبلیغاتی که این فایل در داخلش ضمیمه شده است که به عنوان یک ربات نرم افزاری کوچک عمل می کند و حالا چرا گفتم به کمک بلوتوث برای اینکه این ربات به تنظیمات بلوتوث گوشی رفته و اون رو جوری تنظیم می کنه که در زمانی هم که بلوتوث گوشی قربانی روشن هست هیچ آیکنی برای روشن شدن بلوتوث نمایش داده نمی شود و کاری می کند تا وقتی که شما درخواست وصل شدن به گوشی قربانی از طریق بلوتوث رو دارید خودکار به این اتصال پاسخ مثبت دهد و شما با هر برنامه هک بلوتوثی می توانید هر کاری رو که با گوشی قربانی بخواهید انجام دهید

9. Top | #28

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

با سلام با کتاب ساز موبایل ورژن 2.6 هرکتابی ساخته ام هنگام اجرا پیامی می آید مبنی بر اینکه باید نرم افزار را ثبت کنید دکمه تایید را می زنم اما کتاب باز نمی شود وبه اصطلاح هنگ میکندواز سایت های مختلف نرم افزار راگرفته ام باز همان طور است نمی دانم چه کنم خواهش می کنم پاسخ مرا بدهید

10. Top | #29

کاربر
    میزان امتیاز
    438
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط hrsnhrsn نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی می خواستم به عرض شما برسونم که با اس ام اس می شود هکرد البته به تنهایی نه با کمک بلوتوث . روش کار به این صورت هستش که با یک فایل خیلی کم حجم را برای گوشی طرف از طریق اس ام اس یا ام ام اس می فرستیم مثلا یک پیام تبلیغاتی که این فایل در داخلش ضمیمه شده است که به عنوان یک ربات نرم افزاری کوچک عمل می کند و حالا چرا گفتم به کمک بلوتوث برای اینکه این ربات به تنظیمات بلوتوث گوشی رفته و اون رو جوری تنظیم می کنه که در زمانی هم که بلوتوث گوشی قربانی روشن هست هیچ آیکنی برای روشن شدن بلوتوث نمایش داده نمی شود و کاری می کند تا وقتی که شما درخواست وصل شدن به گوشی قربانی از طریق بلوتوث رو دارید خودکار به این اتصال پاسخ مثبت دهد و شما با هر برنامه هک بلوتوثی می توانید هر کاری رو که با گوشی قربانی بخواهید انجام دهید
    برنامشو نداری؟

که اگه بخواین این کد رو هم براتون میزارم
    بزار لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط nimi_hop نمایش پست ها
    من یه برنامه دارم که از طریق sms میشه شماره تلفن طرف رو بدست آورد
    اگه خواستین بگین تا بزارم
    بزار لطفا

11. Top | #30

کاربر
    میزان امتیاز
    438
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط hpanahi نمایش پست ها
    با سلام با کتاب ساز موبایل ورژن 2.6 هرکتابی ساخته ام هنگام اجرا پیامی می آید مبنی بر اینکه باید نرم افزار را ثبت کنید دکمه تایید را می زنم اما کتاب باز نمی شود وبه اصطلاح هنگ میکندواز سایت های مختلف نرم افزار راگرفته ام باز همان طور است نمی دانم چه کنم خواهش می کنم پاسخ مرا بدهید
    سلام
    فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین