PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخگویی تخصصی به سوالات و مشکلات سیمکارتهای همراه اول

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

pouyasolhi
2012-02-15, 12:27 AM
اقا این چه وضعشه؟از صبح هرچی از ایرانسل به همراه اول اس ام اس میفرستیم یا دیر میرشه یا اصلا نمیرشه.تورو خدا مشکل این دوتا شبکه باهم چیه؟هر روزی یه مشکل پیش میاد بین این دوتا.میشه مشکل رو بین خودشون حل کنن و آسیبش به ما نرسه و شارژش کم نکنه تو این مواقع حداقل

goldengoal
2012-02-15, 11:10 PM
سلام به دوستان محترم یکسال پیش که رفته بودم عراق سیم کارتم و گذاشتم تو گوشیم که یک تماس با ایران بگیرم اما از اون به بعد هر موقع که سیم کارتم رو توی هر گوشی می ذارم نمی تونم اس ام اس بزنم و باید شماره شبکه پیام کوتاه را در قسمت تنظمات پیام گوشی وارد کنم مدتی گوشی نوکیا 1616 خریدم اما توی این گوشی وقتی می خوام برم در قسمت تنظیمات پیام که شماره شبکه را وارد کنم پیغام سیم کارت مشغول است را می ده و نمی گذاره که وارد تنظیمات بشم گوشی با سیم کارت های دیگه این مشکل رو نداره

G h a s e m
2012-02-16, 03:11 AM
سلام به دوستان محترم یکسال پیش که رفته بودم عراق سیم کارتم و گذاشتم تو گوشیم که یک تماس با ایران بگیرم اما از اون به بعد هر موقع که سیم کارتم رو توی هر گوشی می ذارم نمی تونم اس ام اس بزنم و باید شماره شبکه پیام کوتاه را در قسمت تنظمات پیام گوشی وارد کنم مدتی گوشی نوکیا 1616 خریدم اما توی این گوشی وقتی می خوام برم در قسمت تنظیمات پیام که شماره شبکه را وارد کنم پیغام سیم کارت مشغول است را می ده و نمی گذاره که وارد تنظیمات بشم گوشی با سیم کارت های دیگه این مشکل رو نداره

سیم کارتتون دائمی هست؟

G h a s e m
2012-02-16, 11:17 AM
بله سیم کارتم دائمی است

خط TCI هست یا MCI ؟!
اگر TCI بود بایستی تعویض شود.

G h a s e m
2012-02-16, 12:00 PM
داخل بعضی گوشی ها tci می زنه و بعضی گوشی ها mci می زنه

توی این گوشیم mci میزنه

شماره رو پ.خ کنید.

rezahtchd2
2012-02-22, 12:47 AM
سلام من یه سیمکارت اعتباری همراه اول دارم که سلب امتیازه شده اما الان در طرح هزاران لبخند نوشته که میشه از سلبه امتیازی درش اورد ایا میشه

™Ali Gsm
2012-02-22, 01:05 AM
سلام من یه سیمکارت اعتباری همراه اول دارم که سلب امتیازه شده اما الان در طرح هزاران لبخند نوشته که میشه از سلبه امتیازی درش اورد ایا میشه

دوست عزیز سیمکارت شما سلب امتیاز شده و قادر نیستید در مسابقه شرکت کنید.

rezahtchd2
2012-02-22, 01:16 AM
من نمیخوام تو مسابقه شرکت کنم من میخوام سیمکارتم از سلب امتیاز بودن در بیاد

™Ali Gsm
2012-02-22, 01:32 AM

برای این منظور به یک مرکز خدمات مشترکین مراجعه نمایید و مدارک خود را ارائه دهید در صورتی که شماره شما به کسی واگذار نشده باشد با پرداخت هزینه برقرار کردن مجدد سیمکارت در اولویت واگذاری قرار خواهد گرفت.

rezahtchd2
2012-02-22, 12:27 PM
سلام
من رفتم به مخابرات میگه که نمیشه از سلب امتیاز بودن در بیاد به نظر شما چیکار کنم

pouyasolhi
2012-02-22, 12:58 PM
سلام
من رفتم به مخابرات میگه که نمیشه از سلب امتیاز بودن در بیاد به نظر شما چیکار کنم
فکر کنم اصلا امکانش نیست یا اینایی که توی نمایندگی هستند از امکانات جدید خبر ندارن.چون مال منم صلب امتیاز شده دویار به جاهای متفاوت رفتم پرسیدم گفتن نمیشه

omid1961
2012-02-28, 01:00 PM
سلام . من تازه یک سیم کارت جدید که 150دقیقه رایگان داره دریافت کردم حالا چجوری فعال کنم ؟ سایتی داره که باهاش ثبت نامش کنم؟

alyy
2012-02-29, 09:43 AM
سلام . من تازه یک سیم کارت جدید که 150دقیقه رایگان داره دریافت کردم حالا چجوری فعال کنم ؟ سایتی داره که باهاش ثبت نامش کنم؟
اگه منظورتون فعال سازی سیم کارته تشریف برید خدمات ارتباطی همراه اول واستون فعال میکنه

kalkadar
2012-02-29, 01:04 PM
باسلام
من یه سوال داشتم چراهمراه اول کدهای دستوری نداره من خودم تاحالا چندین بارشده خواستم بسته gprs بخرم چندین بار smsزدم پیام اومده بسته شمادرحال فعال سازی میباشدولی فعال نشده کلی هم پول sms الکی ازم کم شده با 9990تماس گرفتم جوابی نگرفتم.

Google64
2012-03-01, 03:58 PM
اخبار اقتصادی که سامانه 2030 ارسال میکنه حذف نمیشه

Google64
2012-03-01, 04:06 PM
باسلام
من یه سوال داشتم چراهمراه اول کدهای دستوری نداره من خودم تاحالا چندین بارشده خواستم بسته gprs بخرم چندین بار smsزدم پیام اومده بسته شمادرحال فعال سازی میباشدولی فعال نشده کلی هم پول sms الکی ازم کم شده با 9990تماس گرفتم جوابی نگرفتم.

با عرض سلام برا فعال کردن gprs ابتدا از لینک ([Only registered and activated users can see links]) زیر ثبت نام کرده بعد مدل گوشی خودرا به 8008 به حروف بزرگ(مثال NOKIA N95) با رعایت فاصله ارسال کنید بعد از تایید ثبت نام و گوشی حداکثر ظرف 30دقیقه ارتباط شما برقرار خواهد شد/

Google64
2012-03-01, 04:14 PM
قبل از سلب امتیاز شدن خط همراه اول برای شما اخطار ارسال میکنه اگر تا زمان تعیین شده اقدام به تسویه نکنید خط تخلیه میشه و احتمال کمی هست برای دایری برای اطلاعات کامل به ارتباطات سیار استان خودتون مراجعه یا در ساعات اداری با 9990 و اپراتور تماس بگیرید

G h a s e m
2012-03-01, 06:08 PM
اخبار اقتصادی که سامانه 2030 ارسال میکنه حذف نمیشه

مجددا تلاش بفرمائید.

javad6546
2012-03-01, 08:45 PM
سلام
سیمکارت عتباری پین کد رو اشتباع زدم سوخته. نمیدونم بنام کیه راهی داره که فعالش کنم

+Farhad
2012-03-01, 09:54 PM
سلام
سیمکارت عتباری پین کد رو اشتباع زدم سوخته. نمیدونم بنام کیه راهی داره که فعالش کنم

بعد از 3بار اشتباه زدن pin code از شما puk درخواست میشه که با 10 اشتباه زدن puk سیم می سوزه!!
واسه دریافت سیم جدید حتما باید صاحب سیم کارت به دفتر خدمات ارتباطی مراجعه کنه!!!

javad6546
2012-03-02, 01:14 AM
بعد از 3بار اشتباه زدن pin code از شما puk درخواست میشه که با 10 اشتباه زدن puk سیم می سوزه!!
واسه دریافت سیم جدید حتما باید صاحب سیم کارت به دفتر خدمات ارتباطی مراجعه کنه!!!
puk چیه

simiaclien
2012-03-02, 01:30 AM
وقت بخیر.دوستان خواهشا سریع راهمایی فرمایئد.چندتا مسیج از شماره خودم فقط با مرکز پیام مختلف برام اومده که تهدید به پرداخت مبلغ پول که در غیر این صورت استفاده های بیشتری از سیمکارتم میکنن و به همه لیستم اس میدن.خواهشا راهنمایی فرمائید.

+Farhad
2012-03-02, 01:47 AM
puk چیه

رمز دوم سیمکارت هست! روی قاب سیمکارت این شماره موجوده!

.android.
2012-03-02, 02:02 AM
سلام صد در صد بلوتوثتو جایی هک کردن و الان دارن با یه سایت به شماره خودت بهت اس میدن.
این نظر منه

sohiran
2012-03-02, 03:15 AM
وقت بخیر.دوستان خواهشا سریع راهمایی فرمایئد.چندتا مسیج از شماره خودم فقط با مرکز پیام مختلف برام اومده که تهدید به پرداخت مبلغ پول که در غیر این صورت استفاده های بیشتری از سیمکارتم میکنن و به همه لیستم اس میدن.خواهشا راهنمایی فرمائید.

نگران نباش چیز مهمی نیست با سایت راحت می شه این کار را کرد احتمالا دوستانتون دارند بات شوخی می کنند

khalili99
2012-03-02, 03:43 AM
اره دوست عزیز نگران چیزی نباش .سایتایی هستند که هر شخصی با هر شماره ای به هر شماره ای که می خواد مسیج می ده پس زیاد جدیش نگیر

Hichkas.m
2012-03-02, 06:13 AM

واضحه...!! تا زمانى كه اقدامى جدى انجام نداده شما اصلأ جدي نگيرش و اهميتى نده!! ليكن در صورت بروز اقدامات مخاطره آميز از سمت شخص يا اشخاص ناشناس و چنين مواردى كه طرف مقابل قصد "باج گيرى" داره! بايد با حفظ خونسردى جرم رو به مراجع قضايى ذيربط و ذيصلاح گزارش كنيد و شكايتى بر عليه باج گيران مبنى بر "تهديد" و "ارعاب" و "نقض حريم خصوصى" و "اقدام به باج گيرى" تنظيم كنيد و پيگير برسى اون باشيد...!

simiaclien
2012-03-02, 09:52 PM
این موضوع قبلیم بوده/با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن.عزیزان من خودم مخابراتی هستم.اونم قسمت موبایل.شماره ام هم رندترین شماره استان خوزستان هست.از این سایتها اطلاع دارم و یه سال قبل این کارا رو خودمون مخابراتیا انجام میدادیم.ولی مشکل اینجاست که من بلوتوث رو در اماکت عمومی فعال نمیکنم.که اون لیستم رو داره.ضمنا با بازرسی کل هماهنگی کردم که به زودی به تمامی مشترکین همراه اول در سراسر کشور پیامی در رابطه با همین موضوع ارسال خواهد شد.بازم ممنونم از همه شماها اگه کسی هم به نتیجه ای رسید حتما اینجا نظرشو بگه.

simiaclien
2012-03-03, 12:36 AM
وقت بخیر
دوستان ظاهرا جوری شده که هر کسی که به من زنگ بزنه یا پیام بده شماره اش پیش اون مشخص میشه
قشنگ به کسایی که در طول روز با من تماس دارن اس میده و فوش میده

T E Z A R
2012-03-03, 12:42 AM
عزیزم خوب برو سیمکارتت رو مسدود کن که اگه کار بدی کرد حکم دادگاهش مال شما نباشه بعدم شکایت کن.

Google64
2012-03-03, 01:25 AM
وقت بخیر
دوستان ظاهرا جوری شده که هر کسی که به من زنگ بزنه یا پیام بده شماره اش پیش اون مشخص میشه
قشنگ به کسایی که در طول روز با من تماس دارن اس میده و فوش میده
با سلام دوست عزیز سیم کارت تو بسوزون به احتمال زیاد سیم کارت شما کپی شده

GHN007
2012-03-11, 12:34 AM
سلام دوستان من ی کدی میخوام که بعد از هر مکالمه مبلغ شارژ باقیمانده رو نشون بده
اصلا همیچن کدی برای همراه اول فعال شده یانه ؟

+Farhad
2012-03-11, 12:56 AM
سلام دوستان من ی کدی میخوام که بعد از هر مکالمه مبلغ شارژ باقیمانده رو نشون بده
اصلا همیچن کدی برای همراه اول فعال شده یانه ؟

اصلا همراه اول کد دستوری نداره!!!
قبلا بصورت پیشفرض بر روی سیمکارت های اعتباری فعال بود ولی الان خوده همراه اول غیر فعالش کرده!
و کدی واسه فعال سازی نیست!!

nokia c601
2012-03-12, 04:29 PM
با سلام و احترام
ازتون خواهش میکنم به این مشکل من رسیدگی کنید من یک اهنگ از همراه اول خریدم حدود ده روز هست ولی وقتی کدی رو برای تغییر اهنگ به 8989 میفرستم همش اس ام اس میاد که در حال حاضر تغییر اهنگ شما وجود ندارد دیگه کلافه شدم هر روزم حدود 6الی 10 تا اس میفرستم به 8989 که انگلیسی حساب میکنه و منم روزی 250 تومن هزینه اس ام اس به همراه اول می پردازم .واقعا این همره اول .............

jojoe
2012-03-12, 05:59 PM
سلام من خیلی عجله دارم لطفا زود بهم جواب بدین ممنون میشم.من میخواستم ببینم چطوری میشه فهمید مالک یه سیم کارت دائمی کیه؟من همه اطلاعاتشم دارم مثل کد پستی و اینا .صورت حسابشم میتونم ببینم .فقط میخوام ببینم مالکش کیه مرسی دوستان

G h a s e m
2012-03-13, 10:33 AM
با سلام و احترام
ازتون خواهش میکنم به این مشکل من رسیدگی کنید من یک اهنگ از همراه اول خریدم حدود ده روز هست ولی وقتی کدی رو برای تغییر اهنگ به 8989 میفرستم همش اس ام اس میاد که در حال حاضر تغییر اهنگ شما وجود ندارد دیگه کلافه شدم هر روزم حدود 6الی 10 تا اس میفرستم به 8989 که انگلیسی حساب میکنه و منم روزی 250 تومن هزینه اس ام اس به همراه اول می پردازم .واقعا این همره اول .............

قبلا عرض شد موقتا سرویس پیشواز همراه اول مشکل داره و تا وصل شدن کامل اطلاع رسانی خواهد شد.

سلام من خیلی عجله دارم لطفا زود بهم جواب بدین ممنون میشم.من میخواستم ببینم چطوری میشه فهمید مالک یه سیم کارت دائمی کیه؟من همه اطلاعاتشم دارم مثل کد پستی و اینا .صورت حسابشم میتونم ببینم .فقط میخوام ببینم مالکش کیه مرسی دوستان

سلام
با کد پستی و اطلاعات مربوط به آدرس مالک دسترسی به مشخصات امکان پذیر نمیباشد.
در صورت وجود آشنا در یکی از مراکز مخابراتی میتوان به مشخصات مالک رسید.

smartlord
2012-03-17, 02:39 PM
سلام سيمكارت با پيش شماره 0910 دارم وعازم خارج از كشور هستم
ايا از اين سيم كارت بدون پرداخت هزينه دويست هزار توماني ميتوانم استفاده كنم
و محدوديت اعمال شده براي چه خدماتي است
آيا ميتوانم پيامك يا تماس تلفني دريافت كنم

اگر اين شماره را روي شماره همراهي كه روينگ ان باز است دايورت كنم
در خارج نيز فعال است

+Farhad
2012-03-17, 08:11 PM

در خارج نيز فعال است

با توجه به اینکه سیم کارت دایمی جدید فاقد تضمین است، لذا مشترکین جهت استفاده از رومینگ می بایست به یکی ازدفاترخدمات ارتباطی مراجعه ونسبت به افزایش بستانکاری رومینگ (دریافت صورتحساب 2.000.000 ريال و پرداخت قبض) اقدام نمایند.

در مورد دایورت هم فکر نکنم مشکلی بوجود بیاد.

parvizb
2012-03-18, 01:01 AM
با سلام
دوستان من خط دایمی دارم و رفیقم خط اعتباری همراه اول.من بهشاس ام اس میدم دلیوری هم میشه بعدش بهم زنگ میزنه میگه من گوشیم خراب بوده و برام اس نیومده حالا با این وجود که اسی که براش فرستادم دلیوری شده .موضوع از چه قراره بهم راست میگه واقعا یا داره سرم رو شیره میمالونه گوشی خودم ان8 هست و گوشیرفیقم e250سامسونگ هست

+Farhad
2012-03-18, 01:12 AM
با سلام
دوستان من خط دایمی دارم و رفیقم خط اعتباری همراه اول.من بهشاس ام اس میدم دلیوری هم میشه بعدش بهم زنگ میزنه میگه من گوشیم خراب بوده و برام اس نیومده حالا با این وجود که اسی که براش فرستادم دلیوری شده .موضوع از چه قراره بهم راست میگه واقعا یا داره سرم رو شیره میمالونه گوشی خودم ان8 هست و گوشیرفیقم e250سامسونگ هست

واسه من هم این مشکل بوجود اومده! به نظر من میتونه مشکل از گوشی باشه چون شبکه اس ام اس رو به شماره سیمکارت داخل گوشی انتقال میده ولی اگه گوشی خراب باشه به شخص نمیتونه نشون بده برای همین واسه شما دلیور میشه!!
(البته چون برای خودم هم اتفاق افتاده اینو گفتم.)

amronstar
2012-03-18, 04:00 PM
با سلام

من دیروز اینترنت همراه اول را در گوشیم فعال کردم. تا امروز صبح حدوداً 10 هزار تومان هزینه برام افتاد. که با راهنمایی همراه اول بسته "رویایی" یک ماهه رو خریداری کردم. ظهر که دوباره قبض میان دوره گرفتم 3 هزار تومان دیگه هم علاوه بر 10هزار تومان دیروز و 10 هزار تومان خرید رویایی کسر شده درصورتیکه اصلا از صبح اینترنت استفاده نکردم. ولی اون فلش رفت و برگشت ایکن بالای صفحه گاهی خاموش روشن میشه که نشون میده اطلاعات رد و بدل میشه.
نمی دونم مشکل از کجاست.

آیا ممکنه برنامه هایی که روی گوشی هست خودشون به اینترنت وصل بشن؟
آیا ممکنه هنوز اینترنت با تعرفه عادی هم فعال باشه. بسته رویایی کع فعال شد و پیامکش اومد.
آیا ممکنه برنامه Gmail خودش اوتوماتیک اطلاعات رد و بدل کنه؟ به همین خاطر الان گزینه های Sync رو همه آف کردم.

لطفاً سریعاً راهنمایی کنید. چون اگه اینجوری پیش بره بیچاره میشم. اینترنت هم لازم دارم تو تعطیلات.

با تشکر فراوان

+Farhad
2012-03-18, 04:24 PM
با سلام

من دیروز اینترنت همراه اول را در گوشیم فعال کردم. تا امروز صبح حدوداً 10 هزار تومان هزینه برام افتاد. که با راهنمایی همراه اول بسته "رویایی" یک ماهه رو خریداری کردم. ظهر که دوباره قبض میان دوره گرفتم 3 هزار تومان دیگه هم علاوه بر 10هزار تومان دیروز و 10 هزار تومان خرید رویایی کسر شده درصورتیکه اصلا از صبح اینترنت استفاده نکردم. ولی اون فلش رفت و برگشت ایکن بالای صفحه گاهی خاموش روشن میشه که نشون میده اطلاعات رد و بدل میشه.
نمی دونم مشکل از کجاست.

آیا ممکنه برنامه هایی که روی گوشی هست خودشون به اینترنت وصل بشن؟
آیا ممکنه هنوز اینترنت با تعرفه عادی هم فعال باشه. بسته رویایی کع فعال شد و پیامکش اومد.
آیا ممکنه برنامه Gmail خودش اوتوماتیک اطلاعات رد و بدل کنه؟ به همین خاطر الان گزینه های Sync رو همه آف کردم.

لطفاً سریعاً راهنمایی کنید. چون اگه اینجوری پیش بره بیچاره میشم. اینترنت هم لازم دارم تو تعطیلات.

با تشکر فراوان

همراه اول از همون روز اول ارائه بسته واسه سیمکارت دائمی مشکل داشت. (شما طرح رو فعال میکنی ولی باز هم هزینه واست محاسبه میشه) تا پابان دوره صبر کنید تا صورت حساب ها دستی محاسبه بشن. اگه بعد از دریافت قبض باز هم هزینه استفاده اینترنت بعد از فعال سازی بسته محاسبه شده بود به امور مشترکین مراجعه کنید. ( برای راهنمایی بیشتر با 9990 تماس بگیر)

گوشی هم میتونه به صورت خودکار از اینترنت استفاده کنه. باید توی تنظیمات گوشی غیر فعالش کنی.

ariax77
2012-03-18, 10:44 PM
سلام. آيا راهي براي پيدا كردن شماره ي يه فرد خاص وجود داره؟!

Hichkas.m
2012-03-19, 05:05 AM
سلام. آيا راهي براي پيدا كردن شماره ي يه فرد خاص وجود داره؟!

تا جايي كه بنده اطلاع دارم خير!
دستيابى به چنين اطلاعاتى، نقض حريم شخصى و خصوصى محسوب ميشه!

s_saeed00
2012-03-21, 03:12 PM
این پستو یک نفر که سر در میاره از کارای همراه اول جواب بده
من میخوام یک بسته اینترنت شبانه بگیرم ولی هربار که میرم واسه خرید میگه GPRS شما فعال نیست در حالیکه توی سایت همراه اول همون لحظه برای ثبت نام GPRS که برم مینویسه، واسه شما فعال هست!!!!!!!!
ینی توی سایت در دو قسمتش دوتا پیغام متضاد میده!:ohno:
حالا هرکاری میکنم نمیتونم بخرم....:eh:
چیکار کنم؟:(
اقا قاسم شما میدونید؟

+Farhad
2012-03-21, 06:59 PM
این پستو یک نفر که سر در میاره از کارای همراه اول جواب بده
من میخوام یک بسته اینترنت شبانه بگیرم ولی هربار که میرم واسه خرید میگه GPRS شما فعال نیست در حالیکه توی سایت همراه اول همون لحظه برای ثبت نام GPRS که برم مینویسه، واسه شما فعال هست!!!!!!!!
ینی توی سایت در دو قسمتش دوتا پیغام متضاد میده!:ohno:
حالا هرکاری میکنم نمیتونم بخرم....:eh:
چیکار کنم؟:(
اقا قاسم شما میدونید؟

با 9990 تماس بگیر.
از طریق این لینک امتحان کن:
[Only registered and activated users can see links]

s_saeed00
2012-03-22, 01:32 AM
با 9990 تماس بگیر.
از طریق این لینک امتحان کن:

با تشکر از شما دوست گرامی...
عزیز با همین لینک امتحان کردم که داره اینجور پیغامی میده.
راه دیگه ای هم وجود داره؟
به اون شماره هم وقتی تماس بگیری هیچ اتفاقی نمیفته
ینی مثل ایرانسل اپراتور پیگیری نمیکنه :(

s_saeed00
2012-03-22, 01:36 AM
توی سایت همراه اول بعد از زدن دکمه ی تایید اون پیغام زیر نشون داده میشه :

بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید :

بسته ۱ -- ۲۴ ساعته بسته ۲ -- هفت روزه بسته ۳ -- یک ماهه بسته ۴ -- یک ماه از ساعت ۲۳ تا ۸ صبح

مشترک گرامی سرویس GPRS شما فعال نمی‌باشد. ابتدا سرویس GPRS را فعال کنید، سپس اقدام به فعال کردن بسته نمایید (لینک فعال سازی ([Only registered and activated users can see links])).

این در حالی ست که GPRS من فعال هست!!!

+Farhad
2012-03-22, 12:59 PM
توی سایت همراه اول بعد از زدن دکمه ی تایید اون پیغام زیر نشون داده میشه :

بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید :

بسته ۱ -- ۲۴ ساعته بسته ۲ -- هفت روزه بسته ۳ -- یک ماهه بسته ۴ -- یک ماه از ساعت ۲۳ تا ۸ صبح

مشترک گرامی سرویس GPRS شما فعال نمی‌باشد. ابتدا سرویس GPRS را فعال کنید، سپس اقدام به فعال کردن بسته نمایید (لینک فعال سازی ([Only registered and activated users can see links])).

این در حالی ست که GPRS من فعال هست!!!

از طریق اس ام اس امتحان کن:
یک اس ام اس بدون متن به 8080 بفرست.

s_saeed00
2012-03-22, 01:50 PM
از طریق اس ام اس امتحان کن:
یک اس ام اس بدون متن به 8080 بفرست.

چشم الان اینکارو میکنمو بهتون اطلاع میدم.
انشالله که درست بشه :worried:
ممنون از اطلاعتون.... اگه بازم راهی رو پیشنهاد میکنید بهم خبر بدید :flower:

hosein3000
2012-03-22, 02:28 PM
برای استفاده از gprs همراه اول باید اول فرم فعال سازی اون رو پر کنید بعد براتون فعال میشه و می تونید بسته بخرید

+Farhad
2012-03-22, 02:29 PM
برای استفاده از gprs همراه اول باید اول فرم فعال سازی اون رو پر کنید بعد براتون فعال میشه و می تونید بسته بخرید

این دوستمون نوشتند GPRS رو فعال کردند.

hosein3000
2012-03-22, 02:31 PM

در خارج نيز فعال است

دوست عزیز

برای خط هایی که در حالت رومینگ قرار دارند دایورت کار نمی کنه

s_saeed00
2012-03-22, 09:38 PM
با تشکر از آقا فرهاد عزیز بسته ی درخواستی من از طریق پیامک فعال شد :santa:
دوستان توجه فرمایند که متاسفانه سایت همراه اول فعلا در خرید بسته درست کار نمیکند.

ariax77
2012-03-25, 07:00 PM
آقا من دو تا شماره دارم ميخوام بدونم صاحب اين شماره ها كيه
كسي هست كه بتونه اين كارو واسم انجام بده؟

G h a s e m
2012-03-25, 07:39 PM
آقا من دو تا شماره دارم ميخوام بدونم صاحب اين شماره ها كيه
كسي هست كه بتونه اين كارو واسم انجام بده؟

سلام
برای دریافت اطلاعات شخصی مشترک نیازمند طی مراحل قانونیست.
ولی مشخصات مالک سیم کارت های همراه اول در سیستم امور مشترکین همراه اول موجود است.(اکثر پست بانکها)

ariax77
2012-03-25, 07:50 PM
قبلا يكي از دوستان بودن تو اين تاپيك كه اين كار رو ميكردن. يادم نمياد كي بود. من فقط مالك سيم كارت رو ميخوام. همين

G h a s e m
2012-03-25, 08:22 PM
قبلا يكي از دوستان بودن تو اين تاپيك كه اين كار رو ميكردن. يادم نمياد كي بود. من فقط مالك سيم كارت رو ميخوام. همين

بله بودن ولی ایشون دیگه بازنشست شدن!
از دفاتر خدمات ارتباطی میتونین بگیرین البته اگه آشنا داشته باشین.

ariax77
2012-03-26, 04:01 AM
پس هيچي ديگه!
آشنامون كجا بود!
مرسي!

nokia c601
2012-03-27, 10:56 AM
سلام
مشکل اوای انتظار همراه اول بر طرف شده یا خیر ؟

G h a s e m
2012-03-27, 06:51 PM
سلام
مشکل اوای انتظار همراه اول بر طرف شده یا خیر ؟

سلام
بله میتونید فعال کنید.

sadegh6959
2012-03-28, 01:25 AM
جریانه این هدیه همراه اول چیه؟الان من 1500تومن هدیه دارم ولی نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کرد

G h a s e m
2012-03-28, 11:25 AM
جریانه این هدیه همراه اول چیه؟الان من 1500تومن هدیه دارم ولی نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کرد

هر شارژی که بزنی درصدی از اون شارژ رو هدیه میگیری.
تو این تاپیک کاملا توضیح داده شده:

.:NARUTO:.
2012-03-28, 07:48 PM
درود.
شرمنده برای غیر فعال کردن sms " ایا میدانستید " باید چیکار کنم؟
روزی 50 تا برام میاد..
ایا میدانستید فلان چیز بزرگه
ایا میدانستید این چیه
......
و در اخرم فکنم اینو برام میفرسته " ایا میدانستید ما میخواهیم شما را سرویس کنیم " :))

G h a s e m
2012-03-30, 07:59 PM
درود.
شرمنده برای غیر فعال کردن sms " ایا میدانستید " باید چیکار کنم؟
روزی 50 تا برام میاد..
ایا میدانستید فلان چیز بزرگه
ایا میدانستید این چیه
......
و در اخرم فکنم اینو برام میفرسته " ایا میدانستید ما میخواهیم شما را سرویس کنیم " :))

سلام

کلمه : "آیا میدانید خاموش" رو به همون شماره ای که واستون پیام میده بفرستید.غیر فعال خواهد شد.

s_saeed00
2012-03-31, 12:30 PM
آقا دیگه از این بسته های رویایی همراه اول نخرید ینی مفت هم که باشه باز نمی ارزه !
امروز اینترنت کانکت نمیشه، فردا هزار مشکل دیگست...
اصلا با بسته های همراه اول به هیچ وجه نمیشه چیزی رو دانلود کرد.
نمیدونم مال شمام همیجوره ؟
خب این اپراتور اگه میخواد خدمات بده باید درستشو عرضه کنه
این چه وضعیه اخه.... صدای همه دراومده

.:SONY.:
2012-03-31, 04:53 PM
آقا دیگه از این بسته های رویایی همراه اول نخرید ینی مفت هم که باشه باز نمی ارزه !
امروز اینترنت کانکت نمیشه، فردا هزار مشکل دیگست...
اصلا با بسته های همراه اول به هیچ وجه نمیشه چیزی رو دانلود کرد.
نمیدونم مال شمام همیجوره ؟
خب این اپراتور اگه میخواد خدمات بده باید درستشو عرضه کنه
این چه وضعیه اخه.... صدای همه دراومده

دوست عزیز درباره این موضوع صد ها و صد ها هزار بار بحث شده
متاسفانه همراه اول در کیفیت GPRS از ایرانسل بسیار پایین تر است.
من پیشنهاد میکنم در مورد GPRS از خدمات ایرانسل استفاده کنید.

™Daryoosh
2012-04-01, 05:37 PM
سلام خسته نباشيد
جديدا يه مشكلي واسم پيش اومده واونم اينه كه وقتي پيام ميفرستم مينويسه در حالا انتظار.ممنون ميشم راهنمايي كنيد

G h a s e m
2012-04-01, 05:38 PM
سلام خسته نباشيد
جديدا يه مشكلي واسم پيش اومده واونم اينه كه وقتي پيام ميفرستم مينويسه در حالا انتظار.ممنون ميشم راهنمايي كنيد

گوشی رو خاموش روشن کنید ببینید درست میشه.

smartlord
2012-04-04, 09:17 PM
با سلام سيم كارت 910 دارم اخيرا براي برقراري تماس مي نويسه connection error بعد آنتن به كلي قطع ميشه براي اينكه درست بشه بايد گوشي رو چند با خاموش و روشن كنم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر

G h a s e m
2012-04-04, 09:29 PM
با سلام سيم كارت 910 دارم اخيرا براي برقراري تماس مي نويسه connection error بعد آنتن به كلي قطع ميشه براي اينكه درست بشه بايد گوشي رو چند با خاموش و روشن كنم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر
گوشیتونو عوض کنید.
شاید مشکل از گوشیتون باشه.
اگه مطمئن شدید که مشکل از سیم کارت هست میتونید تعویض کنید.

yass7216
2012-04-05, 04:24 PM
با سلام من یک مشکل خیلی خیلی جدی دارم اونم اینه که من یک سیم کارت دست دوم دارم که مال خودمه ولی پوکه و سندش رو گم کردم و یه چیز خیلی مهمتر من روی این سیم کارت سرویس جرینگ رو فعال کردم و حتی 200 هزار تومان هم حسابم رو شارژ کردم ولی حالا نمی تونم ازش استفاده کنم زنگ زدم به 9990 گفتن باید مشخصات صاحب سیم کارت رو بدی تا ما رمز مجدد ارسال کنیم از اساتید محترم راهنمایی می خوام یعنی هیچ راهی نیست آخه من سند و پوکه رو گم کردم و فقط سیم کارت رو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید فقط می خوام بدونم آیا امور مشترکین و یا اداره ی مخابرات می تونن سیم کارت رو به نام خودم بزنن آخه اگه به نام خودم باشه برام رمز مجدد ارسال می کنن در غیر اینصورت 200 تومنم پریده .

G h a s e m
2012-04-05, 07:50 PM
با سلام من یک مشکل خیلی خیلی جدی دارم اونم اینه که من یک سیم کارت دست دوم دارم که مال خودمه ولی پوکه و سندش رو گم کردم و یه چیز خیلی مهمتر من روی این سیم کارت سرویس جرینگ رو فعال کردم و حتی 200 هزار تومان هم حسابم رو شارژ کردم ولی حالا نمی تونم ازش استفاده کنم زنگ زدم به 9990 گفتن باید مشخصات صاحب سیم کارت رو بدی تا ما رمز مجدد ارسال کنیم از اساتید محترم راهنمایی می خوام یعنی هیچ راهی نیست آخه من سند و پوکه رو گم کردم و فقط سیم کارت رو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید فقط می خوام بدونم آیا امور مشترکین و یا اداره ی مخابرات می تونن سیم کارت رو به نام خودم بزنن آخه اگه به نام خودم باشه برام رمز مجدد ارسال می کنن در غیر اینصورت 200 تومنم پریده .
سلام
بدون حضور مالک سیم کارت, ارائه هرگونه سرویس به مشتریان خلاف قوانین بوده و دردسر ساز هست.به همین دلیل شما نمیتونین سیم کارت رو به نام خودتون انتقال بدین.اگه آشنائی تو مخابرات یا امور مشترکین دارین میتونین یه کاری بکنین.

miladfams
2012-04-06, 10:29 AM
با سلام
دیروز یه شماره به من زنگ زد که فقط نوشته بود 98+
فقط همین
این چه شماره ای هست و از کجا؟
ممنون

nikan4host
2012-04-06, 10:59 AM
سلام

یه سرویس فوتبالی داره همراه اول .. اسمش الان یادم نیست

آقا ما یه بار فعال کردیم فرداش لغوش کردیم همینجور داره پیامک میده
لغو میکنیم میگه شما باید اول IR رو به 7090 ارسال کنید عضو شید
عضو میشیم بعد IR OFF میدیم پیامک لغو عضویت میاد .. اما باز پیامک میاد

همش هم اخبار فتح الله زاده میاد نه اینکه ما استقلالی هستیم!! نکنه به خاطر این فتح الله رو قبض پول بیاد؟ چجوری لغوش کنم؟

G h a s e m
2012-04-06, 03:01 PM
با سلام
دیروز یه شماره به من زنگ زد که فقط نوشته بود 98+
فقط همین
این چه شماره ای هست و از کجا؟
ممنون

سلام
کد 98+ واسه ایرانه.
احتمالا با دبیت کارت یا همچین چیزی تماس گرفته شده.

سلام

یه سرویس فوتبالی داره همراه اول .. اسمش الان یادم نیست

آقا ما یه بار فعال کردیم فرداش لغوش کردیم همینجور داره پیامک میده
لغو میکنیم میگه شما باید اول IR رو به 7090 ارسال کنید عضو شید
عضو میشیم بعد IR OFF میدیم پیامک لغو عضویت میاد .. اما باز پیامک میاد

همش هم اخبار فتح الله زاده میاد نه اینکه ما استقلالی هستیم!! نکنه به خاطر این فتح الله رو قبض پول بیاد؟ چجوری لغوش کنم؟

برای لغو سرویس فوتبال کلمه ی : Football Off رو به همان شماره یا 2030 و یا 2034 ارسال بفرمائید.

اگر خبر های مربوط به باشگاه ها یا تیم خاصی برایتان ارسال میشود با 9990 تماس بگیرید و کلمه ی غیرفعالسازیش را از اپراتور بگیرید.

nikan4host
2012-04-06, 10:28 PM
برای لغو سرویس فوتبال کلمه ی : Football Off رو به همان شماره یا 2030 و یا 2034 ارسال بفرمائید.

اگر خبر های مربوط به باشگاه ها یا تیم خاصی برایتان ارسال میشود با 9990 تماس بگیرید و کلمه ی غیرفعالسازیش را از اپراتور بگیرید.[/QUOTE]

نه برای 2030 که نیست

برای خود همراه اوله این سوریس
7090 یه پیامک بزنید متوجه میشید

همینجور داره پیامک میزنه روزی 10 تا میاد من نمیدونم این هزینه داشته باشه در ریز مکالمات هزینه این سرویس نمایش داده میشه؟

mehrsat4u
2012-04-08, 02:29 PM
من مشترک خدمات غیر حضوری همراه اول هستم
زمانی که در این سرویس تقاضای ریز مکالکات میکنم، سیستم پس از 24 ساعت این تقاضا را برای من انجام میده ولی یک عدد پیامک برای شماره همراه من حاوی اینکه: "ریز مکالمات برای دوره .... اخذ گردید " را ارسال میکنه.

می خواستم ببینم چطوری میشه این پیام را دریافت نکرد و یا این پیام به یک شماره دیگه ایی ارسال بشه.

ممنون

mrmostafa
2012-04-11, 09:15 PM
من برای انتقال اعتبار اس ام اس خالی زدم به 8910 یه کد 8 رقمی داده بعد هر کاری میکنم انتقال نمیده میگه رمز اشتباه هست و از خود گویای 444 زنگ زدم نه پسورد رو عوض میکنه نه میفرسته میگه اشتباه هست. همراه اول مسخرش رو در آورده تا به حال با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم.

+Farhad
2012-04-11, 09:49 PM
من برای انتقال اعتبار اس ام اس خالی زدم به 8910 یه کد 8 رقمی داده بعد هر کاری میکنم انتقال نمیده میگه رمز اشتباه هست و از خود گویای 444 زنگ زدم نه پسورد رو عوض میکنه نه میفرسته میگه اشتباه هست. همراه اول مسخرش رو در آورده تا به حال با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم.

با 9990 بگیر

sina2asg
2012-04-13, 11:59 AM
سلام
داداش قاسم
ميگم يه زماني من اين سرويس كه هست رو فعال كردم حالا كدش يادم نيست قطش كنم ميشه بگي ؟
(هي اس ام اس مياد كه لباس سياه نپوشيد شما رو لاغر نشون ميده / روزانه يك عدد تخم مرغ بخوريد از اين جور چيزا روزانه هم 100 تومن كم ميكنه /

G h a s e m
2012-04-13, 12:26 PM
سلام
داداش قاسم
ميگم يه زماني من اين سرويس كه هست رو فعال كردم حالا كدش يادم نيست قطش كنم ميشه بگي ؟
(هي اس ام اس مياد كه لباس سياه نپوشيد شما رو لاغر نشون ميده / روزانه يك عدد تخم مرغ بخوريد از اين جور چيزا روزانه هم 100 تومن كم ميكنه /
سلام سینا جان

من دقیقا نمیدونم کدوم سرویس هست.با 9990 تماس بگیر درخواستتو اعلام کن.

sina2asg
2012-04-13, 10:18 PM
سلام سینا جان

من دقیقا نمیدونم کدوم سرویس هست.با 9990 تماس بگیر درخواستتو اعلام کن.

شما تمام سرويس هاشو بگو من پيداش ميكنم / ممنون

ويرايش : از 2030 مياد

poweriran
2012-04-16, 12:36 AM
سلام
خسته نباشين
يه سوال دارم
من سيم كارتم همراه اول هست و شخص مزاحم شونده ايرانسل
الان من از كجا اقدام كنم ببينم اين اشنا هست يا نه؟

hooss128
2012-04-17, 06:08 PM
سلام این میکرو سیم کارت های همراه اول چطورن ؟
مشکل خاصی نداشتن ؟
مخصوصا با آیفون ؟

hotshot
2012-04-18, 06:44 PM
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

عزیزان یک مشکل حاد برام پیش اومده به شرح زیر اگر تجربه ای دارید در موردش یا دلیل و پاسخش رو میدونید بفرمایید ممنونتون میشم ...

گوشیم vivaz تمام تاچ بدون کیبورده , سیمکارت هم سیمکارت همراه اول(دولتی 288 تومنی سابق) 0911119.... هستش . یه مدتیه که اس ام اس که میدم چند بار(6 تا 10 بار) برای طرف مقابل(یک نفر خاص نه) ارسال میشه ولیــــ فقط یک بار برای من دلیوری میـاد و اینکه این قضیه به صورت رندوم وار هستش معمولا . هزینه اس ام اسم بالا رفته رسیده تا ماهی 20000 فقط برای اس ام اس ! میخواستم بدونم به نظر شما با توجه به فقط یک بار دلیوری دادن ! آیا گوشی ویروسی شده و باید فلش شه یا اینکه سیمکارت مشکل داره و نیاز به تعویض هستش ؟!؟

واقـــــــــــعا ممنونتون میشم سریعتر پاسخ بدید عزیزان

خوش باشیـــد

+Farhad
2012-04-18, 08:23 PM
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

عزیزان یک مشکل حاد برام پیش اومده به شرح زیر اگر تجربه ای دارید در موردش یا دلیل و پاسخش رو میدونید بفرمایید ممنونتون میشم ...

گوشیم vivaz تمام تاچ بدون کیبورده , سیمکارت هم سیمکارت همراه اول(دولتی 288 تومنی سابق) 0911119.... هستش . یه مدتیه که اس ام اس که میدم چند بار(6 تا 10 بار) برای طرف مقابل(یک نفر خاص نه) ارسال میشه ولیــــ فقط یک بار برای من دلیوری میـاد و اینکه این قضیه به صورت رندوم وار هستش معمولا . هزینه اس ام اسم بالا رفته رسیده تا ماهی 20000 فقط برای اس ام اس ! میخواستم بدونم به نظر شما با توجه به فقط یک بار دلیوری دادن ! آیا گوشی ویروسی شده و باید فلش شه یا اینکه سیمکارت مشکل داره و نیاز به تعویض هستش ؟!؟

واقـــــــــــعا ممنونتون میشم سریعتر پاسخ بدید عزیزان

خوش باشیـــد

این مشکل قبلا در شبکه همراه اول وجود داشت که تا امروز خیلی بهتر شده.
ولی به نظر من اشکال از گوشی نیست و مشکل شبکه هست.

parvizb
2012-04-20, 01:07 AM
با سلام .... دوستان سیم کارت دایمی که میخواهیم بزنیم بنام شخصی دیگر هزینش چقدر هست البته کارکرده هست . چقدر هزینه بنام زدن هست و چه مدارکی میخوات هم برای خریدار و هم فروشنده

.::H.A.M.E.D::.
2012-04-20, 09:13 AM
یه سوال دیوز یه شارژ همراه اول را بیبش از 5باز زدم خطم یک طرفه شده چی کار کنم؟

HaMid_GSXR
2012-04-20, 10:11 AM
سلام. من یه سیمکارت همراه اول دائمی داشتم که دیروز گُمش کردم!
فورأ رفتم دفتر پستی و باطلش کردن و یکی دیگه تحویلم دادن و ....
سوالم اینه که اگه کسی اون سیمکارتی که باطل شده رو پیدا کنه، میتونه شماره های ذخیره شدش رو ببینه؟:worried:

+Farhad
2012-04-20, 12:05 PM

باید بری دفتر خدمات ارتباطی.

سوالم اینه که اگه کسی اون سیمکارتی که باطل شده رو پیدا کنه، میتونه شماره های ذخیره شدش رو ببینه؟:worried:

سلام
نه به خاطر اینکه سیمکارت قبلی میسوزه وشماره شما روی سریال سیمکارت جدید ثبت میشه این امکان وجود نداره!

.::H.A.M.E.D::.
2012-04-20, 12:24 PM
آیا تو دفتر خدمات برای باز کردن سیم کارتم پول می گیرند یا نه رایگانه؟

+Farhad
2012-04-20, 12:35 PM

آخرین دفعه ای که من رفتم ازم 500 گرفتن. شاید الان رایگان باشه!

noble-man
2012-04-20, 02:58 PM
سلام........

چطوری اس ام اس اذری ،قطع میشه.
اقا اصلا چیکار میشه کرد کلا اس ام اس های همراه اول قطع بشن.ممنون

noble-man
2012-04-21, 12:12 PM
سلام بر همگی.......:flower:

نحوه خاموش کردن اس ام اس اذری...

1 سه تا خط فاصله off7040

experes
2012-04-21, 04:19 PM
سلام دوستان

من سیم کارتم غیر فعال شده دو روز پیش مشکلی نداشت ولی از دیروز روی صفحه ی گوشی مینویسه سیم غیر فعال توی گوشیای دیگه هم امتحان کردم جواب نداد

لطفا بگید باید چیکار کنم با زنگ زدن به اپراتور حل میشه یا برم امور مشترکین؟؟؟؟:worried:

+Farhad
2012-04-21, 04:30 PM
سلام دوستان

من سیم کارتم غیر فعال شده دو روز پیش مشکلی نداشت ولی از دیروز روی صفحه ی گوشی مینویسه سیم غیر فعال توی گوشیای دیگه هم امتحان کردم جواب نداد

لطفا بگید باید چیکار کنم با زنگ زدن به اپراتور حل میشه یا برم امور مشترکین؟؟؟؟:worried:

سلام
سیمکارت شما TCI بود یا MCI؟؟

experes
2012-04-22, 01:02 PM
سلام
سیمکارت شما TCI بود یا MCI؟؟

MCI بود چی شده ؟ سوخته؟:(

+Farhad
2012-04-22, 03:19 PM
MCI بود چی شده ؟ سوخته؟:(
اول با 9990 تماس بگیر اگه درست جواب ندادند و مشکلت حل نشد برو دفتر خدمات ارتباطی!

G h a s e m
2012-04-22, 03:56 PM
با سلام .... دوستان سیم کارت دایمی که میخواهیم بزنیم بنام شخصی دیگر هزینش چقدر هست البته کارکرده هست . چقدر هزینه بنام زدن هست و چه مدارکی میخوات هم برای خریدار و هم فروشنده

سلام
هزینه ی انتقال سند سیم کارت دائمی مبلغ 5000 تومان است که در صورتحساب بعدی منظور خواهد شد.
مدارک مورد نیاز : اصل و یک کپی از کارت ملی فروشنده و خریدار.در ضمن فروشنده و خریدار هر دو باید حضور داشته باشند.

برای رفع مسدودی و یا خروج از لیست سیاه به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه بفرمائید. در ضمن این رفع مسدودی رایگان است.

بله . سیم کارت قبلی به حالت registion failed در آمده و میتوان مخاطبین سیم کارت را مشاهده نمود.

سلام دوستان

به امور مشترکین مراجعه بفرمائید. احتمالا سیم کارتتان یا قطع شده یا اینکه تعویض شده.

G h a s e m
2012-04-22, 04:16 PM
سلام........

چطوری اس ام اس اذری ،قطع میشه.
اقا اصلا چیکار میشه کرد کلا اس ام اس های همراه اول قطع بشن.ممنون

سلام بر همگی.......:flower:

نحوه خاموش کردن اس ام اس اذری...

1 سه تا خط فاصله off7040

سلام
آذری خاموش رو به همان شماره ارسال بفرمائید.

برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی با 9990 تماس بگیرید.

amsh1373
2012-04-22, 11:20 PM
سلام. گوشی X2-02 دارم میخام تنظیمات ACCESS POINT رو دستی وارد کنم،اما اصلا نمیشه تو این گوشی تنظیمات رو دستی وارد کرد. چیکار باید بکنم؟ هیچ برنامه ای حتی MAIL خود گوشی هم به اینترنت وصل نمیشه.........

parvizb
2012-04-23, 12:55 AM
با سلام ...دوستان من الان نزدیک یک هفته هست مشکل خط دارم و از صبح تا شب اس ام اس میدم ولی نزدیکای ساعت ده شب دیگه اس ام اس نمیفرسته چه خط دایمی به همراه اول و چه ایرانسل به همراه اول ایراد از کجاست ... مقصر اون طرف نیست که بهش اس میدم یکاری میکنه اسم نمیرسه بدستش ؟؟؟ یا کلا اشکال از خطها هست

+Farhad
2012-04-23, 01:20 AM
با سلام ...دوستان من الان نزدیک یک هفته هست مشکل خط دارم و از صبح تا شب اس ام اس میدم ولی نزدیکای ساعت ده شب دیگه اس ام اس نمیفرسته چه خط دایمی به همراه اول و چه ایرانسل به همراه اول ایراد از کجاست ... مقصر اون طرف نیست که بهش اس میدم یکاری میکنه اسم نمیرسه بدستش ؟؟؟ یا کلا اشکال از خطها هست

سلام
مشکل از خط شما یا خطی که واسش اس ام اس میفرستید نیست.
من هم مثل شما این مشکل رو دارم. طبق گفته دوستان این مشکل از شبکه همراه اول هست.:grrr:

mrmostafa
2012-04-23, 10:24 AM
دوستان همراه اول اعتباري شارژ ميكنيم هر چي تا 2000 تومان ميرسه قفل ميكنه و ديگه ميگه شارژ نداري و وقتي دوباره شارژ ميكنيم كار ميكنه تا ميرسه به 2000 تومان قفل ميكنه. مشكل از چيه؟؟؟

.:S!NA:.
2012-04-23, 10:59 AM
سلام من سیمکارت اعتباری همراه اول دارم0911 اپراتور رو واسمIR-TCI مینویسه‏!‏ حتی گوشیم عوض شد بازم همونة‏!‏
مشکلی نداره‏?چیکارکنم‏?‏‏!‏

G h a s e m
2012-04-23, 11:37 AM
سلام من سیمکارت اعتباری همراه اول دارم0911 اپراتور رو واسمIR-TCI مینویسه‏!‏ حتی گوشیم عوض شد بازم همونة‏!‏
مشکلی نداره‏?چیکارکنم‏?‏‏!‏

سلام
به امور مشترکین مراجعه کنید و سیم کارت خود را به رایگان به MCI تبدیل کنید.

D@riush
2012-04-23, 08:25 PM
سلام

دوستان این اس ام اس اخبار فوتبال رو چطور میشه خاموش کرد با پیامک ؟!!!:worried:

ی روز تو تلویزیون ی نظر سنجی گذاشتن ما بعد عمری شرکت کردیم !!! حالا واسه خودشون هی پشت سر هم ، وقت و بی وقت ، اس ام اس اخبار باشگاهها رو می فرستن مثلا دیشب ساعت 00:28 یدونه ش :hmm:

شماره پیامک که اس ام اس دادم و اس ام اس میاد : 2055

+Farhad
2012-04-23, 08:41 PM
سلام

ی روز تو تلویزیون ی نظر سنجی گذاشتن ما بعد عمری شرکت کردیم !!! حالا واسه خودشون هی پشت سر هم ، وقت و بی وقت ، اس ام اس اخبار باشگاهها رو می فرستن مثلا دیشب ساعت 00:28 یدونه ش :hmm:

سلام
فوتبال خاموش رو به شماره 2030 یا 2034 ارسال کن.

G h a s e m
2012-04-23, 08:47 PM
سلام

سلام
فوتبال خاموش رو به شماره 2030 یا 2034 ارسال کن.
سلام

اگه خبرهای ورزشی مختلف میفرسته همون فوتبال خاموش یا football off رو به 2055 یا 2030 یا 2034 بفرست.

اگه فقط واسه باشگاه خاصی رو میفرسته اسم باشگاه فاصله خاموش رو بفرست به همون شماره !
اگه نشد زنگ بزن 9990 تا 48 ساعت واست غیر فعال میکنن:D

G h a s e m
2012-04-23, 09:03 PM
همین الان دقیقا همین سرویس رو غیرفعال کردم
football off رو فرستادم به 2055

D@riush
2012-04-23, 10:41 PM
سلام

اگه خبرهای ورزشی مختلف میفرسته همون فوتبال خاموش یا football off رو به 2055 یا 2030 یا 2034 بفرست.

اگه فقط واسه باشگاه خاصی رو میفرسته اسم باشگاه فاصله خاموش رو بفرست به همون شماره !
اگه نشد زنگ بزن 9990 تا 48 ساعت واست غیر فعال میکنن:D

همین الان دقیقا همین سرویس رو غیرفعال کردم
football off رو فرستادم به 2055

همه اون کارا رو کردم هم فارسی و انگلیش بعدش ی اس اومد خوشحال شدم گفتم غیر فعال شده ! رفتم دیدم این بار نه یدونه 4 تا اس پشت سر هم فوتبالی اومد :D

زنگ زدم 9990 (همش فکر می کردم 09990 ه که می گرفتم نمی گرفت !!:) ) پرونده درست کردن تا ببینیم تا بعد چه شود !!

ممنون:flower:

همین الان اس ام اس خارج شدن از سرویسش اومد حالا یا پیامکه کارخودشو کرد یا زنگه :)

G h a s e m
2012-04-26, 06:33 PM
سلام!
من اون اویل که اس ام اس جیرینگ اومد کد رو زدم و مراحل رو دنبال کردم و نوشت اس ام اس براتون ارسال میشه.اما ارسال نشده.حالا هم هر کاری میخوام بکنم میگه رمز اشتباهه یا میگه حساب شما غیر فعال است.چی کار کنم؟؟؟؟
و اینکه میگین به 9990 زنگ بزنیم یعنی زنگ بزنیم به اون شماره بعد به اپراتورها متصل بشیم و مشکلمون رو بهش بگیم؟؟؟؟اگه باید با اپراتور ها حرف بزنیم باید چه موقعی زنگ زد؟توی وقت اداری؟؟؟
ممنون

هر ساعت از شبانه روز میتونید تماس بگیرید البته نصف شب میگیرن میخوابن:D

ارتباطتون که با 9990 برقرار شد داخلی صفر رو بگیرید تا به یکی از کارشناسان همراه اول وصل بشید.

noble-man
2012-04-26, 11:21 PM
سلام
آذری خاموش رو به همان شماره ارسال بفرمائید.

برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی با 9990 تماس بگیرید.

ممنون .

این کدی که گفتم ،وقتی میزنیش هر بسته ای فعال شده نحوه غیر فعال شدنشو میگه.:flower:

davodahmad
2012-04-29, 03:59 AM
با سلام خدمت شما من یک کارت شارژ 2 تومانی گرفتم که رمزش مخدوش شده و قابل شارژ شدن نیست میخواستم بدونم بدون اینکه به مخابرات برم از طریق سایت هم می تونم این رو درست کنم اخه بخاطر کارم وقت رفتن به مخابرات رو ندارم مرسی

+Farhad
2012-04-29, 10:41 AM
با سلام خدمت شما من یک کارت شارژ 2 تومانی گرفتم که رمزش مخدوش شده و قابل شارژ شدن نیست میخواستم بدونم بدون اینکه به مخابرات برم از طریق سایت هم می تونم این رو درست کنم اخه بخاطر کارم وقت رفتن به مخابرات رو ندارم مرسی

با تماس با 9990 میتونید این مشکل رو برطرف کنید!
البته حتما باید شماره سریال کارت شارژ رو داشته باشید!

G h a s e m
2012-04-29, 08:34 PM

حتما باید فرم کارت شارژ مخدوش از طریق دفاتر خدمات ارتباطی تکمیل شود تا شارز مجدد انجام شود.در ضمن سریال کارت شارژ نباید مخدوش شده باشد.

saeed_dv
2012-05-01, 10:17 AM
با سلام خدمت دوستان

منو راهنمایی کنید چطور از دست پیامک 2033و2034 خلاص شم اون موقع 2030 بود حالا اینا

+Farhad
2012-05-01, 01:15 PM
با سلام خدمت دوستان

منو راهنمایی کنید چطور از دست پیامک 2033و2034 خلاص شم اون موقع 2030 بود حالا اینا

چه سرویسی رو فعال کردی؟؟

alino1367
2012-05-01, 09:08 PM
سلام مدیران عزیز وگل یه سوال دارم یه بابایی خط همراه اول داره سرویس چیستان را فعال کرده طریق غیر فعال کردنشو میدونم ولی میگه خطش یه طرفس قبضشو نداده نمیدونم علتشو! وحالا میخواد این سرویسو غیر فعال کنه ولی میگه هیچ پیامی نمیتونه ارسال کنه به علت یه طرفه شدنخطش آیا راهی هست؟

+Farhad
2012-05-01, 09:16 PM
سلام مدیران عزیز وگل یه سوال دارم یه بابایی خط همراه اول داره سرویس چیستان را فعال کرده طریق غیر فعال کردنشو میدونم ولی میگه خطش یه طرفس قبضشو نداده نمیدونم علتشو! وحالا میخواد این سرویسو غیر فعال کنه ولی میگه هیچ پیامی نمیتونه ارسال کنه به علت یه طرفه شدنخطش آیا راهی هست؟

سلام
احتمالا اگه با 9990 تماس بگیره واسش غیر فعال می کنند.

alino1367
2012-05-01, 10:24 PM
سلام
احتمالا اگه با 9990 تماس بگیره واسش غیر فعال می کنند.

سلام عزیز بهش گفتم میگه حتی با 9990 هم نمیتونه تماس بگیره راهی نیست براش اینترنتی قطع کنم؟

+Farhad
2012-05-01, 10:27 PM
سلام عزیز بهش گفتم میگه حتی با 9990 هم نمیتونه تماس بگیره راهی نیست براش اینترنتی قطع کنم؟

نه اینترنتی نمیشه!
چطور نمیشه با 9990 تماس بگیره؟؟ رایگانه :)

با تلفن ثابت تماس بگیر: 09129990

alino1367
2012-05-01, 10:34 PM
نه اینترنتی نمیشه!
چطور نمیشه با 9990 تماس بگیره؟؟ رایگانه :)

با تلفن ثابت تماس بگیر: 09129990

ممنون عزیز .اوکی.. نمیدونم میگه نمیشه باید بتونه با 9990 تماس بگیره! باشه بهش میگم با 09129990 تماس بگیره با خط ثابت

ممنون Farhad 8904 عزیز ببخشید اسمتون را نمیدونستم! مرسی مشکلش حل شدبا همون 9990 تماس گرفته گویا شماره رو اشتباه میزده بهش گفتند تا 24 ساعت آینده غیر فعال میشه

h_kh_1367
2012-05-02, 10:03 AM
سلام
متاسفانه هفته قبل مجبور شدم به استفاده از اینترنت gprs همراه اول تن بدم ، پس سیمکارتمو شارژ کردم و یه بسته یک ماهه خریدم :snitch: ولی دیشب که داشتم از اینترنت استفاده می کردم یهو دیدم هیچ دانلود و آپلودی صورت نمی گیره و مودمم پیغامی با این مضمون داده : (( خدمات دانلود و آپلود در حال حاضر قابل استفاده نمی باشد ، لطفا با اپراتور تماس بگیرید )) :ph34r2:
سیمکارتمو زدم تو گوشی تا ببینم مانده شارژم واسه اینتر نت چقده که .... :wac:

آخه مگه میشه بسته gprs یک ماهه تو یه هفته تموم بشه !! آخه مگه میشه با این سرعت افتضاح بایت در دقیقه شایدم قرن 2.5 گیگ و دانلود کرد ؟:ph34r2:

لطفاً بفرمایید چکار کنم !؟

tanX
:x:x:flower::x:flower::flower:

khalili99
2012-05-02, 10:35 AM
;1402975']سلام
متاسفانه هفته قبل مجبور شدم به استفاده از اینترنت gprs همراه اول تن بدم ، پس سیمکارتمو شارژ کردم و یه بسته یک ماهه خریدم :snitch: ولی دیشب که داشتم از اینترنت استفاده می کردم یهو دیدم هیچ دانلود و آپلودی صورت نمی گیره و مودمم پیغامی با این مضمون داده : (( خدمات دانلود و آپلود در حال حاضر قابل استفاده نمی باشد ، لطفا با اپراتور تماس بگیرید )) :ph34r2:
سیمکارتمو زدم تو گوشی تا ببینم مانده شارژم واسه اینتر نت چقده که .... :wac:

آخه مگه میشه بسته gprs یک ماهه تو یه هفته تموم بشه !! آخه مگه میشه با این سرعت افتضاح بایت در دقیقه شایدم قرن 2.5 گیگ و دانلود کرد ؟:ph34r2:

لطفاً بفرمایید چکار کنم !؟

tanX
:x:x:flower::x:flower::flower:

دوست عزیز ببخشیدا اما اینا همه کلک پول اخاذی کردن از مردمه اخه جوریم نمیشه اثبات کرد که اون قدری که از اینترنت استفاده کردیم نباید حالا حالا ها تموم میشده اما برات بخوای پرینت میگیرن 1 دو تا چهارتام میکنن واست اخر 1 چیم بدهکار میشی بهشون

mina tina
2012-05-03, 07:41 PM
سلام
من ته کارت سیمکارت روگم کردم که pin - وشماره فعالسازی داره چطوری بایدبدست بیارم
آخه الان نیازبه پین کددارم

G h a s e m
2012-05-03, 07:43 PM
سلام
من ته کارت سیمکارت روگم کردم که pin - وشماره فعالسازی داره چطوری بایدبدست بیارم
آخه الان نیازبه پین کددارم

از طریق ادارات مخابرات مرکزی.

arezoo24
2012-05-09, 03:19 PM
سلام
من چند روز پیش یه شارژ همراه اول خریدم با استفاده از همرا بانک رمزی که داده 15 رقمی هست و خود سیم کارت هم قبول نمیکنه
من حالا چکار کنم؟
میشه منو راهنمایی کنید

+Farhad
2012-05-09, 03:24 PM
سلام
من چند روز پیش یه شارژ همراه اول خریدم با استفاده از همرا بانک رمزی که داده 15 رقمی هست و خود سیم کارت هم قبول نمیکنه
من حالا چکار کنم؟
میشه منو راهنمایی کنید

اگر سریال شارژ و یا شماره پیگیری رو دارید با 9990 تماس بگیرید و یا به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنید!

.:S!NA:.
2012-05-09, 03:28 PM
شما با گوشی زنگ بزن 9990 ازطریق گوشی و بعدش صفر روبزن به سیستم پاسخگو وصل میشی
سوالتو ازش بپرس تا راحت و زود جواب سوالتو پیدا کنی
تماسشم که رایگانة

kelwane
2012-05-09, 03:39 PM
سلام
من حالا چکار کنم؟
میشه منو راهنمایی کنید
شاید کد دستوری را اشتباه میزنید
*140*#کد پانزده رقمی#

parvizb
2012-05-11, 06:19 PM
با سلاگ
دوستان من خط ایرانسل دارم و اس میدم به همراه اول .حالا راهی هست که بتونم خطم رو از شبکه خارج کنم تا هر کسی بهم اس میده نرسه بدستم و بفهمه خطم از شبکه خارج شده و بگه مشترک مورد نظر در شبکه نمیباشد .تو رو خدا راهی داره بگین .گوشیم اس 2 هست و خطم ایرانسل

G h a s e m
2012-05-12, 10:55 AM
با سلاگ
دوستان من خط ایرانسل دارم و اس میدم به همراه اول .حالا راهی هست که بتونم خطم رو از شبکه خارج کنم تا هر کسی بهم اس میده نرسه بدستم و بفهمه خطم از شبکه خارج شده و بگه مشترک مورد نظر در شبکه نمیباشد .تو رو خدا راهی داره بگین .گوشیم اس 2 هست و خطم ایرانسل

سلام
یه راه بسیار ساده وجود داره.

خطتتون رو به شماره 09111234567 دایورت کنین گوشیتون رو هم خاموش کنین.
هر کی تماس بگیره میگه در شبکه موجود نمیباشد. هر کسی هم پیام بده نمیرسه بهتون.

+Farhad
2012-05-12, 11:46 AM
سلام
قاسم جان من تا الان هرچی بسته 1 روزه فعال کردم از شارژم کسر شده تا صفر بشه!
مشکل چیه؟؟ قابل پیگیری هست؟

mohammadi_
2012-05-12, 11:47 AM
سلام
یه راه بسیار ساده وجود داره.

خطتتون رو به شماره 09111234567 دایورت کنین گوشیتون رو هم خاموش کنین.
هر کی تماس بگیره میگه در شبکه موجود نمیباشد. هر کسی هم پیام بده نمیرسه بهتون.
باسلام
شماره داداه شده از شبکه خارج نمیکنه فقط میگه اشتباهه و میشه شماره دیگه هم داد مختص 09111234567 نیست/
از شبکه خارج بشه که بگه در دسترس نیست شماره ای سراغ دارید؟!!

+Farhad
2012-05-12, 11:50 AM
باسلام
شماره داداه شده از شبکه خارج نمیکنه فقط میگه اشتباهه و میشه شماره دیگه هم داد مختص 09111234567 نیست/
از شبکه خارج بشه که بگه در دسترس نیست شماره ای سراغ دارید؟!!

این شماره تالیا هم هست. میتونی امتحان کنی!

09329999999

G h a s e m
2012-05-12, 12:25 PM
سلام
قاسم جان من تا الان هرچی بسته 1 روزه فعال کردم از شارژم کسر شده تا صفر بشه!
مشکل چیه؟؟ قابل پیگیری هست؟

بسته ها نامحدود نیستش!

+Farhad
2012-05-12, 12:29 PM
بسته ها نامحدود نیستش!

مبدونم که نا محدود نیستش!!! :)
مثلا دیروز ساعت 17 اس ام اس فعال سازی بسته واسه من اومد و من بعدش استفاده کردم که بعد از 10 دقیقه شارژم تموم شد!
کلا هر دفعه که بسته فعال میکنم اینطوری میشه!

hadi03
2012-05-15, 01:05 AM
بعد اومدن اس ام اس که بسته فعال شد حدود 5 دقیقه صبر کنید بعد برید اینترنت

+Farhad
2012-05-15, 01:13 AM
بعد اومدن اس ام اس که بسته فعال شد حدود 5 دقیقه صبر کنید بعد برید اینترنت

مشکل از من نیست! چون دفعه اولم نیست که بسته فعال میکنم!
من اونروز چه 5 دقیق بعد و چه 10 ساعت بعد از بسته استفاده می کردم از شارژ اصلیم کسر میشد. که دیگه کلا صفر شد!

king ko
2012-05-17, 03:10 PM
سلام دوستان من روي سيم كارتم پين گذاشتم حالا رمزشو يادم رفته دو بار هم زدم اشتباه بود فقط يك بار ديكه فرصت دارم لطفا راهنمايي كنيد،.،.،.

+Farhad
2012-05-17, 03:16 PM
سلام دوستان من روي سيم كارتم پين گذاشتم حالا رمزشو يادم رفته دو بار هم زدم اشتباه بود فقط يك بار ديكه فرصت دارم لطفا راهنمايي كنيد،.،.،.

اگه پین سیمکارت رو عوض کردی که کاری نمیشه کرد به جز اینکه یک بار دیگه پین رو بزنی که 3 بار مهلت تموم بشه بعدش از روی قاب سیمکارت PUK رو بزنی.

king ko
2012-05-17, 03:48 PM
ببخشيد ميشه يه كم ساده تر حرف بزني منظور از puk جيه من نميفهمم.

+Farhad
2012-05-17, 04:15 PM

شما قاب سیمکارت رو داری یا نه؟

king ko
2012-05-17, 04:39 PM
نه ندارم زووووووود گمش کردم

kelwane
2012-05-17, 04:52 PM

در این صورتن بهتره ببریش مراکز همراه اول

king ko
2012-05-17, 04:59 PM
هزينه اي چيزي هم داره؛؛؛؛راه ساده تري نيست¿?¿?¿?

+Farhad
2012-05-17, 05:31 PM

نه دوست عزیز هیچ راه دیگه ای نداره!
باید بری دفاتر خدمات ارتباطی.

G h a s e m
2012-05-17, 05:39 PM

رمز puk1 در مواقع ای لازم میشود که کد pin سیم کارت را اشتباه وارد کرده باشید.

در واقع اگر رمز pin را 3 بار اشتباه وارد کنید سیم کارت از شما رمز puk1 را در خواست میکند.
رمز puk1 بر روی قاب سیم کارت درج شده است.
پس از وارد نمودن puk1 میتوان برای سیم کارت پین جدیدی ذخیره نمود.
اگر قاب سیم کارت را گم کرده اید میتوانید برای دریافت رمز puk در وقت اداری به مخابرات مرکزی شهر خود مراجعه کنید.

همچنین میتوانید اقدام به تعو یض سیم کارت کنید که 5000 تومان هزینه دارد.

روزبه44969
2012-05-17, 10:37 PM
سلام دوستان.

من چند وقت پیش سرویسی که اخبار فوتبال را اس ام اس می کند را فعال کردم حالا می خوام این سرویس را حذف کنم چطور می تونم این کار را انجام بدم؟

G h a s e m
2012-05-18, 12:55 PM
سلام دوستان.

من چند وقت پیش سرویسی که اخبار فوتبال را اس ام اس می کند را فعال کردم حالا می خوام این سرویس را حذف کنم چطور می تونم این کار را انجام بدم؟

کلمه ی football off رو به 2030 یا 2034 ارسال کنید.

boly007
2012-05-18, 08:54 PM
سلام من اعتباری دارم وقتی میخوام شارژ کنم اینو میزنم: #رمز#*140* اما گوشیم قبول نمیکنه فکر کنم بخاطر دو تا مربع باشه راه دیگه ای نیست که بتونم شارژ کنم؟ ممنون

mohammadi_
2012-05-18, 08:59 PM
سلام من اعتباری دارم وقتی میخوام شارژ کنم اینو میزنم: #رمز#*140* اما گوشیم قبول نمیکنه فکر کنم بخاطر دو تا مربع باشه راه دیگه ای نیست که بتونم شارژ کنم؟ ممنون

قبلا با شماره گیری 444گزینه ای جهت شارژ داشت الان نداره؟

Tapatalk froms moderate

G h a s e m
2012-05-18, 09:11 PM

تماس با 444 سپس گزینه 1 را انتخاب سپس شارژ را وارد کنید.

daniok
2012-05-23, 11:42 PM
آقا ما يه مزاحم تلفني داريم چجوري ميتونيم حالش رو بگيريم با پيش شماره 0939
مرسي

+Farhad
2012-05-24, 12:03 AM
آقا ما يه مزاحم تلفني داريم چجوري ميتونيم حالش رو بگيريم با پيش شماره 0939
مرسي

سلام
در این تایپیک توضیح داده شده!

سیستم مزاحم گیری ایرانسل به سادگی ارسال یک نمابر ([Only registered and activated users can see links])

saeid_sone
2012-05-27, 11:43 AM
سلام.

من 2-3 سال پیش یه سیمکارت دوقلو گرفتم (از اینایی که شمارش پشت سر همه) از اون موقع هم sms یکی از سیمکارتام بعضی جاها کلا سند نمیشه. مثلا "پاسداران"یا " فاطمی " و خیلی جاهای دیگه. کلا شهرستان هم هیچ جاش sms این سیمکارتم نمیره. ولی اون یکه سیمکارت میره .

اروری که موقع سند میده اینه: invalid phon number or messege center number آخه نمیشه که چون من که تغییری بش ندادم. مثلا: صادقیه Sms رو میدم دیگه تو ستارخان sms نمیره

10000000 بار هم زنگ زدم به پشتیبانی همراه اول رسیدگی نکردن

مرسی

smartlord
2012-05-27, 08:55 PM
سلام چطور از شر پيامك هايي كه خود همراه اول برام مي فرسته راحت بشم

+Farhad
2012-05-27, 10:29 PM

عدد 1 رو به شماره 8999 ارسال کنین.

G h a s e m
2012-05-27, 10:30 PM
سلام.

من 2-3 سال پیش یه سیمکارت دوقلو گرفتم (از اینایی که شمارش پشت سر همه) از اون موقع هم sms یکی از سیمکارتام بعضی جاها کلا سند نمیشه. مثلا "پاسداران"یا " فاطمی " و خیلی جاهای دیگه. کلا شهرستان هم هیچ جاش sms این سیمکارتم نمیره. ولی اون یکه سیمکارت میره .

اروری که موقع سند میده اینه: invalid phon number or messege center number آخه نمیشه که چون من که تغییری بش ندادم. مثلا: صادقیه Sms رو میدم دیگه تو ستارخان sms نمیره

10000000 بار هم زنگ زدم به پشتیبانی همراه اول رسیدگی نکردن

مرسی

سلام.
با چند تا گوشی تست کردین؟

با 9990 تماس بگیرید.

saeid_sone
2012-05-28, 02:37 PM
کلا ربط نداره به گوشی . تو هر گوشی میندازم همینه. مشکل از گوشی نیس. چون با بقیه سیمکارتا جواب میده. فقط این سیمکارتس که فقط بعضی جاها نمیره

nokia c601
2012-05-28, 02:54 PM
سلام
بابا اين همراه اول صاحاب نداره من خواستم خطمو از سايت همراه اول شار‍ژ كنم پول از حسابم كرد ولي گوشيم شار‍ژ نشد هرچي ام با 9990 تماس ميگيرم ميگه شما نفر 12 ام صف انتظار هستيد يك ساعت منتظر ميمونم و اخرش ام هيچي چيكار كنم/كجا شكايت كنم ؟

+Farhad
2012-05-28, 03:31 PM
سلام
بابا اين همراه اول صاحاب نداره من خواستم خطمو از سايت همراه اول شار‍ژ كنم پول از حسابم كرد ولي گوشيم شار‍ژ نشد هرچي ام با 9990 تماس ميگيرم ميگه شما نفر 12 ام صف انتظار هستيد يك ساعت منتظر ميمونم و اخرش ام هيچي چيكار كنم/كجا شكايت كنم ؟

سلام
شماره پیگیری بهتون داد؟

nokia c601
2012-05-28, 03:38 PM
نه نداد
يعني پول رو كسر كرد و نوشت تكميل فرايند خريد رو بزن و ما هم زديم و اصلا با چند بار رفريش هم به سايت همراه اول برنگشت

+Farhad
2012-05-28, 03:52 PM
نه نداد
يعني پول رو كسر كرد و نوشت تكميل فرايند خريد رو بزن و ما هم زديم و اصلا با چند بار رفريش هم به سايت همراه اول برنگشت

بدون شماره پیگیری یکم سخت میشه کار!
به نظر من تنها راه همون تماس با 9990 یا مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی هست!

9146129213
2012-05-31, 01:32 PM
چطور ميشه كاري كرد كه گوشي به جايي 28 ثانيه بوق زدن 51ثانيه بزنه؟
گوشيم :n95 8gb
سيم كارت :همراه اول0914

+Farhad
2012-05-31, 01:43 PM
چطور ميشه كاري كرد كه گوشي به جايي 28 ثانيه بوق زدن 51ثانيه بزنه؟
گوشيم :n95 8gb
سيم كارت :همراه اول0914

اگه منظورت بوق آزادی هست که موقع تماس گرفتن پخش میشه ، نمیشه این کار رو انجام داد چون صدای این بوق پیشفرض شبکه هست و نمیشه خوده مشترک اون تغییر بده!

J A F A R
2012-05-31, 01:57 PM
سلام دوستان...چه جوری میشه این فال حافظ و آیه رو که ثبت نام کردم برام بیاد غیر فعال کنم
مرسی

+Farhad
2012-05-31, 02:05 PM
سلام دوستان...چه جوری میشه این فال حافظ و آیه رو که ثبت نام کردم برام بیاد غیر فعال کنم
مرسی

سلام

کلمه ی HAFEZ OFF را اول به 2030 ارسال کنید اگر غیرفعال نشد به 2034 ارسال بفرمائید.
توجه کنید حروف بصورت بزرگ باشد.

اگه غیر فعال نشد با 9990 تماس بگیرید.

9146129213
2012-05-31, 02:51 PM
حالا اگه به اپراتور زنگ بزنم ميشه زمانشو زيادتر كنن؟

+Farhad
2012-05-31, 02:55 PM
حالا اگه به اپراتور زنگ بزنم ميشه زمانشو زيادتر كنن؟

نه کلا نمیشه این کار رو انجام داد.

ALI_GALAXY
2012-06-01, 10:05 AM
سلام من یه سیم کارت همراه اول دایمی دارم و دوستمم یه سیم ارت همراه اول اعتباری...وقتی من بهش از سیم کارت دایمی به همراه اول اون زنگ میزنم یا میگه در شبکه موجود نیست یا میگه شماره اختصاص داده شده است...با گوشی های مختلف امتحان کردیم با همین جوریه...اس ام اس مشکلی نداره و اون میتونه از اعتباریش به دایمی من زنگ بزنه.مشکل از چیه که فقط از خظ من نمیتونم بهش زنگ بزنم؟

mohammadi_
2012-06-01, 10:15 AM
سلام من یه سیم کارت همراه اول دایمی دارم و دوستمم یه سیم ارت همراه اول اعتباری...وقتی من بهش از سیم کارت دایمی به همراه اول اون زنگ میزنم یا میگه در شبکه موجود نیست یا میگه شماره اختصاص داده شده است...با گوشی های مختلف امتحان کردیم با همین جوریه...اس ام اس مشکلی نداره و اون میتونه از اعتباریش به دایمی من زنگ بزنه.مشکل از چیه که فقط از خظ من نمیتونم بهش زنگ بزنم؟

سلام
به احتمال زیاد خطو برای شما تنها دایورت کرده! و شماره شمارو فوروارد میکنه به شماره خاص
البته گاهی تو شلوغی ها اعتباری ها چندین دفعه باید شماره گیری کنید تا تماس برقرار بشه-همراه اول
اون سرویس برای ایران فعال نیست اگه امکان داره شماره رو پیام خصوصی کنید برسی کنم یا خودتون به خدمات مراجعه کنید

ALI_GALAXY
2012-06-02, 09:36 PM
سلام
به احتمال زیاد خطو برای شما تنها دایورت کرده! و شماره شمارو فوروارد میکنه به شماره خاص
البته گاهی تو شلوغی ها اعتباری ها چندین دفعه باید شماره گیری کنید تا تماس برقرار بشه-همراه اول
اون سرویس برای ایران فعال نیست اگه امکان داره شماره رو پیام خصوصی کنید برسی کنم یا خودتون به خدمات مراجعه کنید

امتحان کردیم دایوت نبود...اشکال دیگه ای میتونه وجود داشته باشه؟

iran100
2012-06-02, 11:19 PM
امتحان کردیم دایوت نبود...اشکال دیگه ای میتونه وجود داشته باشه؟
دوست عزیز
احتمالا مشکل از شبکه می باشد. به دوستتان بگید با 9990 تماس بگیرن و مشکل خودشون رو مطرح کنند. تا مشکل بررسی و حل شود. اگر مشکل باز هم ادامه داشت روی لینکی که در امضای من قرار دارد کلیک کنید و وارد سامانه شکایت سازمان تنظیم مقررات شوید. در آنجا می توانید با ارائه استان و شهر خود و نوع مشکلتان از همراه اول شکایت کنید.
پیروز باشید.

ALI_GALAXY
2012-06-06, 01:27 PM
دوست عزیز
احتمالا مشکل از شبکه می باشد. به دوستتان بگید با 9990 تماس بگیرن و مشکل خودشون رو مطرح کنند. تا مشکل بررسی و حل شود. اگر مشکل باز هم ادامه داشت روی لینکی که در امضای من قرار دارد کلیک کنید و وارد سامانه شکایت سازمان تنظیم مقررات شوید. در آنجا می توانید با ارائه استان و شهر خود و نوع مشکلتان از همراه اول شکایت کنید.
پیروز باشید.

مشکلم پیدا شد.
اول شماره ای که میگرفتم به جای صفر گوشی +98 گذاشته بود که نمیگرفت..به اون 0 گذاشتم درست شد

kalkadar
2012-06-06, 07:04 PM
سلام دوستان
درشبکه همراه اول روستایی چراهوا یه کمی ابری میشه این اقایونی که مسئول انتن هستند کلا شبکه رو قطع میکنن مگرجز اینکه موبایل توشرایط بحرانی بدرد میخوره؟

G h a s e m
2012-06-08, 02:31 PM
سلام دوستان
درشبکه همراه اول روستایی چراهوا یه کمی ابری میشه این اقایونی که مسئول انتن هستند کلا شبکه رو قطع میکنن مگرجز اینکه موبایل توشرایط بحرانی بدرد میخوره؟

سلام
دوست عزیز با توجه به شرایط جوی موجود در روستاها شبکه ی همراه اول نقاط ضعیف بسیاری دارد که باید رفع شود.
متاسفانه آقائونی که عرض کردید هیچ اقدامی نمیکنند.

M O S T A F A
2012-06-09, 07:49 PM
سلام
یه سوال من یه دائم دارم که خیلی کم ازش استفاده میکنم

در هر دوره که قبض می آید حدودا 10 تا sms زدم
و 5 دقیقه صحبت کردم
ولی
قبض 69000 ریال اوومد
من که کاری نکرده ام

قبلا هم تصفیه کردم

mohammadi_
2012-06-09, 08:02 PM
سلام
یه سوال من یه دائم دارم که خیلی کم ازش استفاده میکنم

در هر دوره که قبض می آید حدودا 10 تا sms زدم
و 5 دقیقه صحبت کردم
ولی
قبض 69000 ریال اوومد
من که کاری نکرده ام

قبلا هم تصفیه کردم
دوست عزیز با 9990 تماس بگیرید و کلید 9 سپس 1 رو بزنید ببینید خلاصه کارکرد شما تو مبالغ چقدره!
یا [Only registered and activated users can see links] یه نگاهی بندارید ببینید اگه اشتباهی در مبالغ پرداختی هست به خدمات مراجعه کنید.

M O S T A F A
2012-06-09, 08:09 PM
دوست عزیز با 9990 تماس بگیرید و کلید 9 سپس 1 رو بزنید ببینید خلاصه کارکرد شما تو مبالغ چقدره!
یا [Only registered and activated users can see links] یه نگاهی بندارید ببینید اگه اشتباهی در مبالغ پرداختی هست به خدمات مراجعه کنید.

خوب می خوام بدونم هر اس ام اس چه قدره؟

+Farhad
2012-06-09, 08:24 PM
خوب می خوام بدونم هر اس ام اس چه قدره؟

پیام کوتاهSMS فارسی 89 ريال (به ازاء هر صفحه)انگلیسی 222 ریال (به ازاء هر صفحه)

J A F A R
2012-06-11, 02:30 AM
پیام کوتاهSMS فارسی 89 ريال (به ازاء هر صفحه)انگلیسی 222 ریال (به ازاء هر صفحه)

داداش فک کنم این مبلغ برای دایمی هستش و برای اعتباری 106 ریال باشه

+Farhad
2012-06-11, 12:38 PM
داداش فک کنم این مبلغ برای دایمی هستش و برای اعتباری 106 ریال باشه

بله این نرخ دائمی هست. kargar11 گفتند خطشون دائمی هست.

amir_it
2012-06-15, 01:50 PM
سلام دوستان من یه سوال دارم چطور میشه کسی رو که خط منو شارژ کرده پیدا کنم اگز از طریق وب سایت همراه اول این کارو کرده باشه؟

+Farhad
2012-06-15, 02:15 PM
سلام دوستان من یه سوال دارم چطور میشه کسی رو که خط منو شارژ کرده پیدا کنم اگز از طریق وب سایت همراه اول این کارو کرده باشه؟

سلام
نه دوست عزیز نمیشه پیدا کرد چون اون فرد شماره خط شما رو داده و سیمکارت شارژ شده.

amir_it
2012-06-15, 09:18 PM
سلام
نه دوست عزیز نمیشه پیدا کرد چون اون فرد شماره خط شما رو داده و سیمکارت شارژ شده.

خوب دوست عزیز اگه از طریق اینترنت شارژ بشه سایت همراه اول یه شماره پیگیری میده بعدم دفتر ارتباطی همراه اول این اطلاعات شارژ ثبت نمیشه باید یه جایی ثبت شه همون سیستمی که sms میده میگه سیم کارت فلان مبلغ شارژ شد مطمئنا شماره پیگیری شارژ کننده رو داره.

G h a s e m
2012-06-15, 09:47 PM
خوب دوست عزیز اگه از طریق اینترنت شارژ بشه سایت همراه اول یه شماره پیگیری میده بعدم دفتر ارتباطی همراه اول این اطلاعات شارژ ثبت نمیشه باید یه جایی ثبت شه همون سیستمی که sms میده میگه سیم کارت فلان مبلغ شارژ شد مطمئنا شماره پیگیری شارژ کننده رو داره.

این سیستم فقط در مراکز مخابراتی ثبت میشود و دسترسی به اطلاعات تقریبا غیرممکن هست.چون نیازی به ذخیره سازی این اطلاعات دیده نمیشود.
در طی زمان مشخصی تمامی اطلاعات گذشته از سیستم خارج میشود تا اطلاعات جدید جایگزین اطلاعات قدیمی شود.

mehran4245
2012-06-17, 12:04 PM
چرا نوکیا سیمبین بل (فقط بل) با شبکه روستایی IRN 70 کار نمیکند؟

™Ali Gsm
2012-06-17, 01:13 PM
چرا نوکیا سیمبین بل (فقط بل) با شبکه روستایی IRN 70 کار نمیکند؟

دوست عزیز باید به بخش مربوط به گوشیتان مراجعه نمایید در مناطقی که پوشش ضعیف باشد میتوان به ir-70 متصل شد.

sn!per
2012-06-17, 11:47 PM
سلام
گوشی نوکیا 1800 من با سیمکارت همراه اول پیام نمیفرسته
لطفاکمک کنید
ussd کدهارومیفرسته
اما پیام ها نه

™Ali Gsm
2012-06-17, 11:51 PM
سلام
گوشی نوکیا 1800 من با سیمکارت همراه اول پیام نمیفرسته
لطفاکمک کنید
ussd کدهارومیفرسته
اما پیام ها نه

سلام
مسیج سنتر را بررسی نمایید باید 9891100500+ باشد.

őяëñå§
2012-06-18, 12:02 AM
سلام
مسیج سنتر را بررسی نمایید باید 9891100500+ باشد.

دوست عزیز مسیج سنتر میتونه از 500 تا 509 متغیر باشه ( 9891100500+ الی 9891100509+ )؛ باید دوستمون دونه دونه هر کدوم و تست کنه ببینه کدوم مسیج میفرسته. :santa: :flower:

™Ali Gsm
2012-06-18, 12:10 AM
دوست عزیز مسیج سنتر میتونه از 500 تا 509 متغیر باشه ( 9891100500+ الی 9891100509+ )؛ باید دوستمون دونه دونه هر کدوم و تست کنه ببینه کدوم مسیج میفرسته. :santa: :flower:

مسیج سنتر اصلی همان است که در پست قبلی اشاره شد با ان در ارسال پیامک مشکلی وجود ندارد.

alimooghas
2012-06-18, 09:10 AM
سلام
ببخشید همراه اول در کشور مکزیک آنتن میده؟
ممنون

mohammadi_
2012-06-18, 09:39 AM
سلام
ببخشید همراه اول در کشور مکزیک آنتن میده؟
ممنون
خیر
رومینگ اعتباری ([Only registered and activated users can see links])
رومینگ دائمی ([Only registered and activated users can see links])

[hamedesf]
2012-06-18, 08:44 PM
سلام ببخشید میخاستم تعرفه تماس از همراه اول داءمی به ایرانسل و داءمی به داءمی را بدونم دقیقه چنده
با تشکر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

+Farhad
2012-06-18, 10:21 PM
سلام ببخشید میخاستم تعرفه تماس از همراه اول داءمی به ایرانسل و داءمی به داءمی را بدونم دقیقه چنده
با تشکر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام
تعرفه کامل سیمکارت های دائمی همراه اول:

M O S T A F A
2012-06-19, 12:37 PM
سلام دوستان

میشه بگید اگه دوست داشته باشیم قبض همراه اول رو مبلغ و شماره قبض و .. به ما اس ام اس بدن باید چه طوری و به چه شماره ای باید اس ام اس کنیم

می دونم خودش میده ولی من اونو حذف کردم

+Farhad
2012-06-19, 02:30 PM
سلام دوستان

میشه بگید اگه دوست داشته باشیم قبض همراه اول رو مبلغ و شماره قبض و .. به ما اس ام اس بدن باید چه طوری و به چه شماره ای باید اس ام اس کنیم

می دونم خودش میده ولی من اونو حذف کردم

سلام

مشتركين تلفن همراه شركت ارتباطات سيار از اين پس مي‌‏توانند با ارسال يك پيام كوتاه (SMS) به شماره 990009 ، از قبض دوره وكاركرد ميان دوره تلفن همراه خود به تفكيك موارد كاركرد تلفن شهري، بين شهري، پيام‌كوتاه و ساير هزينه‌‏ها مطلع شوند. مشتركين تلفن همراه شرکت ارتباطات سيار مي‌‏توانند درخواست خود را طبق فرمت هاي ذيل به سيستم BillingSMS ارسال نمايند و چند لحظه بعد، خدمات مورد نظربراي شما ارسال خواهد شد.

خدمات

ساختار پيام كوتاه ارسالي به 990009

دريافت قبض پايان دوره

يک رقم شماره دوره صورتحسابگيري * دو رقم شماره سال 88*1) )

دریافت مبلغ کارکرد میاندوره

m

دريافت مبلغ كاركرد از تاریخ تا تاریخ

تاريخ پايان (6 رقمي) * تاريخ شروع(6 رقمي) (871210*871213)

دريافت راهنماي سيستم

H يا h يا help

دريافت ليست دوره هاي صورتحسابگيري

D يا d

دريافت خلاصه قبض آخرين دوره

S يا s

ثبت نام جهت دریافت قبض پایان دوره پیش از چاپ و توزیع قبوض

R

توضيحات :
- اطلاعات قبض ميان دوره به كاركرد يک بازه زماني بين دو دوره صورتحسابگيري گفته مي شود.
- به جاي کاراکتر * مي توانيد از ‚ يا . يا / يا _ يا \ و يا spaceاستفاده نمائيد.
- در صورت درخواست قبض آخرين دوره و يا خلاصه قبض، شناسه قبض و پرداخت نيز به منظور استفاده از خدمات پرداخت هاي غير حضوري بانك ها براي متقاضي ارسال خواهد شد.
- قبض پایان دوره از دوره 1 سال 87 پیش از توزیع قبوض پستی برای مشترکین به ترتیب زون، ارسال می گردد

ali aras
2012-06-21, 11:33 AM
چطور میشه پیامک های قبلی تلفن همراه خودرا چک کنم
سلام

این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت همراه اول اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:
[/QUOTE]

+Farhad
2012-06-21, 11:40 AM
چطور میشه پیامک های قبلی تلفن همراه خودرا چک کنم
سلام

این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت همراه اول اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:
[/QUOTE]

سلام
یکمی مفهوم تر بگید مشکلتون رو!!!
یعنی پیام هایی که پاک شدند؟؟:(

smartlord
2012-06-21, 12:51 PM
با سلام خدمت دوستان ببخشيد كه دوباره ميپرسم ولي با ارسال عدد1 به شماره اي كه گفتيد باز هم پيامك تبليغاتي مياد لطفا راهنمايي فرماييد

+Farhad
2012-06-21, 01:24 PM
با سلام خدمت دوستان ببخشيد كه دوباره ميپرسم ولي با ارسال عدد1 به شماره اي كه گفتيد باز هم پيامك تبليغاتي مياد لطفا راهنمايي فرماييد

سلام
با 9990 تماس بگیرید و در خواست عدم دریافت رو بدید.

mehran4245
2012-06-23, 01:24 AM
با سلام
چرا سیمبین بل با شبکه روستایی IRN 70 سازگار نیست؟
با این شبکه sms ردو بدل میشه ولی در تماس گیری بوق اشغال میزنه و پیغام "شبکه مشغول است" میده!

mehran4245
2012-06-23, 01:38 AM
دوستان عزیز
با سیمبین بل در روستاها که با IRN 70 کار میکند درست جواب نمیده به این صورت که آنتن فول نشون میده وsms هم ارسال میشه ولی در تماس بوق اشغال زده وپیغام "شبکه مشغول است" میده! دنبال علتش هستم؟؟؟

a.boroon73
2012-06-23, 12:54 PM
2010 , 2011 برام اس مس میفرستن .
یکیش رو خودم فعال کردم با فرستادن کلمه ی آیه یکیش خودش میاد - مرتیکه تکراری هم میفرسته ... چو کنم غیر فعال بشه - شرمنده اخلاق ورزشیتونم

nokia c601
2012-06-23, 01:25 PM
دوستان عزیز
با سیمبین بل در روستاها که با IRN 70 کار میکند درست جواب نمیده به این صورت که آنتن فول نشون میده وsms هم ارسال میشه ولی در تماس بوق اشغال زده وپیغام "شبکه مشغول است" میده! دنبال علتش هستم؟؟؟

دوست عزيز مدل گوشيتون چيه؟و از كدوم ورژن بلله استفاده مي كنييد؟

شايد اين جمعه بيايد شايد
به اميد فردايي بهتر
موفق باشيد.ياعلي

tarahsite
2012-06-23, 10:45 PM
با سلام
راهی دارد که شماره ای را روی خط یا گوشی دیگر دایورت کرد به طوری که پیامک ها و تمام امکانات هم دایورت شود
من گوشی n73 دارم
میخوام دو سیم کارته کار کنم و سیم کارت دوم هم تمام امکانات سیم کارت اول مثل اس ام اس یا ... داشته باشه و هم چنین بفهمم که از کدوم سیم کارت زنگ یا پیامکی اومده؟؟؟

البته به کمک این انجمن میخوام یه گوشی خوب بخرم اگه این مشگل حل بشه گوشی تک سیم کارته ولی اگه نه دو سیم کارته

+Farhad
2012-06-23, 10:57 PM
با سلام
راهی دارد که شماره ای را روی خط یا گوشی دیگر دایورت کرد به طوری که پیامک ها و تمام امکانات هم دایورت شود
من گوشی n73 دارم
میخوام دو سیم کارته کار کنم و سیم کارت دوم هم تمام امکانات سیم کارت اول مثل اس ام اس یا ... داشته باشه و هم چنین بفهمم که از کدوم سیم کارت زنگ یا پیامکی اومده؟؟؟

البته به کمک این انجمن میخوام یه گوشی خوب بخرم اگه این مشگل حل بشه گوشی تک سیم کارته ولی اگه نه دو سیم کارته

موقعی که دایورت انجام میشه فقط call انتقال پیدا میکنه و اس ام اس یا data انتقال پیدا نمیکنه!
موقعی که تماس دایورت شده دریافت می کنید هنگام برقراری تماس خوده گوشی میزنه که تماس دریافتی دایورت هست.

parvizb
2012-06-27, 02:51 PM
با سلام .دوستان من خط همراه اول دایمی و ایرانسل دارم و جایی که هستم همش انتن دارم .چکار کنم کسی که بهم تماس میگیره بگه در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد و هر کسی هم اس ام اس میده به دستم نرسه خیلی واجبه تو رو خدا اگر راهی هست بگین
با تشکر

+Farhad
2012-06-27, 03:09 PM
با سلام .دوستان من خط همراه اول دایمی و ایرانسل دارم و جایی که هستم همش انتن دارم .چکار کنم کسی که بهم تماس میگیره بگه در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد و هر کسی هم اس ام اس میده به دستم نرسه خیلی واجبه تو رو خدا اگر راهی هست بگین
با تشکر

سلام

اگه گوشیتون حالت Flight mode یا حالت offline داره گوشی رو در این حالت قرار بدید تا گوشی شما دیگه سیگنال دریافت نکنه.

یا میتونید خط رو مثلا روی این شماره 09329999999 دایورت کنی.

برای اس ام اس کاری نمی تونی بکنی چون وقتی دایورت می کنی فقط مکالمه انتقال پیدا می کنه مگر اینکه گوشی این دو حالت بالا رو داشته باشه.

parvizb
2012-06-28, 03:30 PM
این دو حالت رو داره ولی کسی که زنگ بزنه میگه دستگاه خاموش میباشد .اینجوری نمیخوام باشه من میخوام اون طرف که زنگ میزنه بگه در دسترس نمیباشد و یا اس که میده دایورت نشه فدات شم .راهی هست من گوشیم سامسونگ گالاگسی اس هست

+Farhad
2012-06-28, 03:50 PM
این دو حالت رو داره ولی کسی که زنگ بزنه میگه دستگاه خاموش میباشد .اینجوری نمیخوام باشه من میخوام اون طرف که زنگ میزنه بگه در دسترس نمیباشد و یا اس که میده دایورت نشه فدات شم .راهی هست من گوشیم سامسونگ گالاگسی اس هست

واسه در دسترس نبودن شماره دیگه ای نمیشناسم کلا اگه بخواس دایورت کنی حتی اگه شماره ای هم پیدا کردی که بگه در دسترس نیست بازم اس ام اس واست میرسه و دلیور میشه. احتمالا اگه باند فرکانسی گوشیت رو به 2100 یا همون 3G تغییر بدی گوشیت دیگه آنتن نمیگیره و میگه در دسترس نیست. اس ام اس هم واسه طرف مقابل دلیور نمیشه.

parvizb
2012-06-28, 04:08 PM
با تشکر فراوان از شما اگر راهی دیگه ای پیدا کردین اطلاع بدین عزیزم خیلی برام مهمه و بنظر شما اگر یک تکه ورق آلمینیوم بپیچم دور گوشیم انتنش میره ؟؟؟

+Farhad
2012-06-28, 04:27 PM
با تشکر فراوان از شما اگر راهی دیگه ای پیدا کردین اطلاع بدین عزیزم خیلی برام مهمه و بنظر شما اگر یک تکه ورق آلمینیوم بپیچم دور گوشیم انتنش میره ؟؟؟

من خودم امتحان کردم جواب میده! اما نه در حالتی که گوشی کمتر از -60 dbm سیگنال داشته باشه!

kalkadar
2012-06-28, 05:30 PM

برای اینکه گوشی دیگه انتن نده گوشیرو تویه قابلمه بزارید درشم ببندید دیگه انتن نمیده 100% عملی.

+Farhad
2012-06-28, 05:47 PM
برای اینکه گوشی دیگه انتن نده گوشیرو تویه قابلمه بزارید درشم ببندید دیگه انتن نمیده 100% عملی.

این روش زیاد عملی نیست خودم امتحان کردم.
آلمینیوم بهتر جواب میده.

parvizb
2012-06-29, 12:39 AM
آلومینیوم هم پیچیدم دورش نشد زنگ خورد و گوشی منم 3جی شبکه نداره و روی اون حالت هم گذاشتم بجز جی اس ام روی شبکه دیگر میگه گوشی خاموش هست و اینم نشد راهی دیگه ای نداره دوستان ؟؟؟؟؟

Amin2270
2012-06-29, 12:46 AM
سلام
همراه اول میکرو سیم کارت داره؟
اگه داره از کجا میشه گرفت؟

+Farhad
2012-06-29, 12:55 AM
سلام
همراه اول میکرو سیم کارت داره؟
اگه داره از کجا میشه گرفت؟

سلام
بله داره. بايد به دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كنيد.

+Farhad
2012-06-29, 12:58 AM
آلومینیوم هم پیچیدم دورش نشد زنگ خورد و گوشی منم 3جی شبکه نداره و روی اون حالت هم گذاشتم بجز جی اس ام روی شبکه دیگر میگه گوشی خاموش هست و اینم نشد راهی دیگه ای نداره دوستان ؟؟؟؟؟

برو توي بخش network شبكه رو دستي انتخاب كن يعني مثلا اكه الان خطت همراه اول هست شبكه رو ايرانسل انتخاب كن. اينو امتحان كن شايد جواب داد.

parvizb
2012-06-29, 01:23 AM
نه دوست گلم جواب نداد .اخه اونطرف مقابلم گوشیش e250 هست اینکارو میکنه ولی گالاگسی اس نمیشه

khbm
2012-06-29, 09:00 PM
سلام دوستان من یک شارژ همراه اول 20000ریالی خریده بودم حالا که برچسب روش کنده کاری کردم شمارش کامل خونده نمیشه من باید بخاطر بی کیفیت بودن شماره شارژ حالا چه کار کنم بندازمش بره یا از این شماره سریالی که روی کارته باید استفاده کنم دکوری که نیست تو رو خدا به این شارژ همین حالا احتیاج دارم لطفا کمکم کنین با تشکر

+Farhad
2012-06-29, 09:05 PM
سلام دوستان من یک شارژ همراه اول 20000ریالی خریده بودم حالا که برچسب روش کنده کاری کردم شمارش کامل خونده نمیشه من باید بخاطر بی کیفیت بودن شماره شارژ حالا چه کار کنم بندازمش بره یا از این شماره سریالی که روی کارته باید استفاده کنم دکوری که نیست تو رو خدا به این شارژ همین حالا احتیاج دارم لطفا کمکم کنین با تشکر

سلام
باید به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنید.
البته قبلش با 9990 تماس بگیر شاید تلفنی حل بشه! ( البته بعید می دونم)

shahrooz19
2012-06-29, 09:21 PM
سلام چرا دور بندازی با اپراتور همراه اول شماره 09990 تماس بگیر و کد ir رو قرائت کن مشکلت حل میشه

sagezard
2012-06-30, 12:29 AM
سلام من یه گوشی بلک بری 95 استورم از خارج آوردم ... آنتن دارم و زنگ میزنم اما فقط اس ام اس نمیتونم بدم ...اس برام میاد اما نمیشه فرستاد با کال و ... مشکلی ندارم :(

+Farhad
2012-06-30, 12:33 AM
سلام من یه گوشی بلک بری 95 استورم از خارج آوردم ... آنتن دارم و زنگ میزنم اما فقط اس ام اس نمیتونم بدم ...اس برام میاد اما نمیشه فرستاد با کال و ... مشکلی ندارم :(

سلام
شماره مرکز پیام (message center ) رو چک کن باید 9891100500+ باشه.

őяëñå§
2012-06-30, 01:13 AM
سلام
شماره مرکز پیام (message center ) رو چک کن باید 9891100500+ باشه.
در ادامه صحبت دوستمون باید بگم اگه با مرکز پیام 9891100500+ باز SMS ارسال نشد؛ از 500 تا 509 ادامه بده، حتما" میفرسته. (مثلا" 9891100501+ یا 9891100502+ و ...). :santa: "این در صورتیه که مشکل از مرکز پیامتون باشه و مشکل از خطتون نباشه". :ph34r2:

parvizb
2012-06-30, 12:01 PM
فرهاد جان شما چیز دیگه ای بنظرتون نمیرسه برای در دسترس نبودن و اینکه هر کسی اس ام اس میده دلیوری نشه

őяëñå§
2012-07-02, 04:38 PM
سلام دوستان، میخواستم بدونم اگه هزینه ی MMS بشتر از تعرفه ی معمول از سیم کارت کم بشه، باید چیکار کرد؟!؟ :worried:

+Farhad
2012-07-02, 04:57 PM
سلام دوستان، میخواستم بدونم اگه هزینه ی MMS بشتر از تعرفه ی معمول از سیم کارت کم بشه، باید چیکار کرد؟!؟ :worried:

سلام
اول تماس با 9990 و اگه جواب نگرفتی باید به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنی!
حالا مگه چقدر کم میکنه؟؟

őяëñå§
2012-07-02, 05:04 PM
سلام
اول تماس با 9990 و اگه جواب نگرفتی باید به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنی!
حالا مگه چقدر کم میکنه؟؟

مرسی داداش بابت راهنماییت. :flower: تا اونجا که من میدونم هر MMS تا سقف 50 کیلوبایت 50 تومانه ولی بعضی مواقع از من 100 تومان کم میکنه!!! :wac:

mahdi-1375
2012-07-02, 07:50 PM
سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید خدمت شما دوستای گل میخواستم بدونم مگه قیمت هر اس ام اس فارسی 10 تومن نیست پس چرا من وقتی اس میفرستم 20 تومن کم میکنه؟

mahdi-1375
2012-07-02, 07:54 PM
سیم کارتمم همراه اوله

+Farhad
2012-07-02, 08:12 PM
سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید خدمت شما دوستای گل میخواستم بدونم مگه قیمت هر اس ام اس فارسی 10 تومن نیست پس چرا من وقتی اس میفرستم 20 تومن کم میکنه؟

سیم کارتمم همراه اوله

سلام

قیمت هر اس ام اس فارسی برای اعتباری همراه اول دقیقا 106 ریال هست.

دقت کنید متن اس ام اس کاملا فارسی باشه حتی اعداد و علائم.
اگه دیدید همه چیز درسته ولی بازم زیاد کسر میشه با 9990 تماس بگیرید.

mahdi-1375
2012-07-02, 08:17 PM
ممنون اره همه چیز درسته ولی 20 تومن کسر میشه باشه ممنون

mahdi-1375
2012-07-03, 11:21 PM
سلام میخواستم بپرسم شارژ همراه اول چند رقمه؟روشی هست که بشه مثل ایرانسل که ستاره 145 بعد رمز رو میزنی خط طرف شارژ میشه همراه اول هم همین کار رو بکنی؟اگه نمیشه راه هایی که بشه یه خط رو از طریق خط دیگر شارژ کرد چیه؟

őяëñå§
2012-07-03, 11:35 PM
سلام میخواستم بپرسم شارژ همراه اول چند رقمه؟روشی هست که بشه مثل ایرانسل که ستاره 145 بعد رمز رو میزنی خط طرف شارژ میشه همراه اول هم همین کار رو بکنی؟اگه نمیشه راه هایی که بشه یه خط رو از طریق خط دیگر شارژ کرد چیه؟
درود :flower:
خیر دوست عزیز همراه اول مثل ایرانسل نمیشه سیمکارت طرف و شارژ کرد. ولی میتونی از سیمکارت خودت شارژ انتقال بدی. موفق باشی. :santa:

mahdi-1375
2012-07-03, 11:37 PM
مرسی دوست عزیز
رمز شارژ همراه اول چند رقمه؟16رقم؟
چطور باید انتقال داد و چقدر کم میکنه یعنی هزینه انتقال؟

őяëñå§
2012-07-03, 11:41 PM
مرسی دوست عزیز
رمز شارژ همراه اول چند رقمه؟16رقم؟
چطور باید انتقال داد و چقدر کم میکنه یعنی هزینه انتقال؟
خواهش :flower: بله گویا 16 رقم شده :ph34r2:
روش انتقال شارژ: *132*رمز انتقال (8رقم)*میزان اعتبار*شماره ی مشترک مورد نظر (989********)#
کارمزد این سرویس 400 ریال میباشد.

őяëñå§
2012-07-03, 11:42 PM
خواهش :flower: بله گویا 16 رقم شده :ph34r2:
روش انتقال شارژ: *132*رمز انتقال (8رقم)*میزان اعتبار*شماره ی مشترک مورد نظر (989********)#
کارمزد این سرویس 400 ریال میباشد.
کد دستوری از راست به چه خوانده شود! :ph34r2:

mahdi-1375
2012-07-03, 11:46 PM
بازم ممنون فقط یه سوال من یه شارژ خریدم بعد وقتی خراشش دادم 15 رقم بود خواستم بدونم چند رقمه شارژ همراه اخه خودم ایرانسل دارم و این رو میخوام منتقل کنم

őяëñå§
2012-07-03, 11:51 PM
بازم ممنون فقط یه سوال من یه شارژ خریدم بعد وقتی خراشش دادم 15 رقم بود خواستم بدونم چند رقمه شارژ همراه اخه خودم ایرانسل دارم و این رو میخوام منتقل کنم
خواهش میکنم؛ دوست عزیز من هم مثل شما ایرانسل دارم (البته همراه هم دارم ولی چون زیاد شارژ نمیکنم، متوجه تعداد ارقام شارژ نشدم)! :whistle: اگه شما کارت شارژ را صحیح خراش داده اید و شماره ای پاک نکرده اید، شماره صحیح است و با کد دستوری که دادم خدمتتون میتونید انتقال اعتبار انجام دهید). موفق باشید. :flower:

ebr11moham
2012-07-05, 09:06 PM
سلام دوستان
اگر کسی مشکلات ما رو حل کنه که چندین هفته است ذهن ما رو درگیر کرده خیلی ممنون دارش میشویم!:)

من دوتا سیم کارت دارم و میخوام از یه گوشی تک سیم کارته (sony ericsson xperia Arc s) استفاده کنم.چون گوشی دوسیم کارته خوب مثل این پیدا نکردم.
میخواستم یکیشو دایورت کنم روی اون یکی ولی هرجا سوال کردم نمیشد اس ام اس هاشو هم این کارو کرد. و سوالات من این است:

(سوالات در صورتی است که اون سیم کارته که دایورت شده داخل هیچ گوشی نمیباشد)

1) اگر یه سیم کارت مدت طولانی روی سیم کارت دیگه دایورت باشه مشکلی پیش میاد؟(مثلا یکی دو سال یا بیشتر)

2) آیا این کارت هزینه ای هم دارد؟یعنی پول کم میشه؟(چه اعتباری چه دائمی)

3) اگر بروم مخابرات یا دفاتر خدمات ارتباطی مشکل ارسال پیامک هم به سیم کارت دومی حل میشه؟یعنی اونا میتونند؟

در کل من چطوری میتونم دوتا سیم کارت داشته باشم در حالی که یه گوشی تک سیم کارته دنبالم باشه؟!:(

لطفا کمکم کنید خیلی واج می باشد

+Farhad
2012-07-05, 09:26 PM
سلام دوستان
اگر کسی مشکلات ما رو حل کنه که چندین هفته است ذهن ما رو درگیر کرده خیلی ممنون دارش میشویم!:)

من دوتا سیم کارت دارم و میخوام از یه گوشی تک سیم کارته (sony ericsson xperia Arc s) استفاده کنم.چون گوشی دوسیم کارته خوب مثل این پیدا نکردم.
میخواستم یکیشو دایورت کنم روی اون یکی ولی هرجا سوال کردم نمیشد اس ام اس هاشو هم این کارو کرد. و سوالات من این است:

(سوالات در صورتی است که اون سیم کارته که دایورت شده داخل هیچ گوشی نمیباشد)

1) اگر یه سیم کارت مدت طولانی روی سیم کارت دیگه دایورت باشه مشکلی پیش میاد؟(مثلا یکی دو سال یا بیشتر)

2) آیا این کارت هزینه ای هم دارد؟یعنی پول کم میشه؟(چه اعتباری چه دائمی)

3) اگر بروم مخابرات یا دفاتر خدمات ارتباطی مشکل ارسال پیامک هم به سیم کارت دومی حل میشه؟یعنی اونا میتونند؟

در کل من چطوری میتونم دوتا سیم کارت داشته باشم در حالی که یه گوشی تک سیم کارته دنبالم باشه؟!:(

لطفا کمکم کنید خیلی واج می باشد

سلام
دوست عزیز بهتر بود به جای ایجاد تایپیک جدید در تایپیک سوالات و مشکلات سیمکارت های همراه اول سوال خودتون رو مطرح می کردید!

1- مشکلی پیش نمیاد! فقط در مورد دائمی اگه سیمکارت خاموش باشه باید صورت حسابش پرداخت بشه! و در مورد اعتباری نباید اعتبار زمانی شارژ سیمکارت تمام بشه.

2- خوده دایورت کردن هزینه نداره! ولی موقعی که شخصی با خط دایورت شده شماتماس میگیره هزینه تماس هم از خط شما و هم ازخط تماس گیرنده کسر میشه.

3- خیر بارفتن به دفاتر خدمات ارتباطی مشکل حل نمیشه. چون در حال حاضر فقط مکالمه انتقال پیدا می کنه نه دیتا.

تنها کار همون دایورت کردن هست که در این صورت فقط میتونید مکالمه داشته باشید.

wto_5800
2012-07-05, 09:53 PM
حالا چه کاریه که دوتا سیم داشته باشی...ما که تو یدونشم موندیم به خدا

ebr11moham
2012-07-05, 11:08 PM
تشکر فراوان از پاسختون
فقط یک چیز برایم روشن نشده:
مثلا من یک خطی رو روی خط دیگه دایورت میکنم.
تا اینجا هزینه ای نداره

وقتی من با خط خود گوشی تماس میگیرم بازم هیچ هزینه ای برای خط دایورت شده به این خط نداره... درسته؟
در ضمن من که نمیتونم با خط دایورت شده روی خطی که داخل گوشیم هست تماس بگیرم! پس چه هزینه ای داره؟؟

+Farhad
2012-07-05, 11:27 PM
تشکر فراوان از پاسختون
فقط یک چیز برایم روشن نشده:
مثلا من یک خطی رو روی خط دیگه دایورت میکنم.
تا اینجا هزینه ای نداره

وقتی من با خط خود گوشی تماس میگیرم بازم هیچ هزینه ای برای خط دایورت شده به این خط نداره... درسته؟
در ضمن من که نمیتونم با خط دایورت شده روی خطی که داخل گوشیم هست تماس بگیرم! پس چه هزینه ای داره؟؟

نه هزینه ای نداره! هزینه فقط برای خط دایورت شده هست!!

در ضمن من که نمیتونم با خط دایورت شده روی خطی که داخل گوشیم هست تماس بگیرم! پس چه هزینه ای داره؟؟بله خوب مسلمه که نمی تونید تماس بگیرید! هنگامی که شخصی با خط دایورت شده شما تماس میگیره خط شما تماس رو منتقل میکنه به خط دیگه پس در این حالت هر دقیقه که تماس دایورت شده داشته باشید هزینه تماس از خط دایورت شده کسر میشه!