PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک پاسارگاد به کد دستوری ایرانسل متصل شد(*720#)

amircji
2011-06-30, 02:42 PM
درود
تو این تاپیک یکی از خدمات جدید ایرانسل رو معرفی میکنم:

خرید پیامکی شارژ با 2% اعتبار رایگان.
"امپاد" یکی از روشهایی که به راحتی با اون میتونید از طریق ارسال پیامک شارژ خریداری کنید و از 2% اعتبار رایگان استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر یک پیامک خالی به شاره 7222 ارسال کنید.
در صورت تمایل برای استفاده از این سرویس به پایگاه اینترنتی "امپاد" ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید.
برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه ثبت نام از این لینک ([Only registered and activated users can see links]) و تعریف کارت بانکی میتونید از این لینک ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.
در صورت تمایل از طریق این لینک ([Only registered and activated users can see links]) میتونید تو این سامانه ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام تو این سامانه وارد صفحه اختصاصی خودتون میشید و اونجا میتونید به هر تعداد که مایل هستید کارت بانکی برای خودتون تعریف کنید و از این خدمت جدید استفاده کنید.

مهم
بعد از استقبال کم مشترکان از امپاد ، بانک پاسارگاد علاوه بر بانک سامان، به شبکه کد دستوری ایرانسل پیوست.
از این پس تمامی مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری کد *720# رمز عبور را دریافت و با ورود به سایت
mpay.bpi.ir بعد از ورود مشخصات فردی و اطلاعات کارت، در عابر بانک خود را در سرویس پرداخت همراه پاسارگاد ثبت کنند.

مزیت های برتر بانک پاسارگاد نسبت به سامان یعنی مزیت کد 720 نسبت به 724:

سرعت دو برابر انجام عملیات و منوها نسبت به بانک سامان که به دلیل مرکزی بودن درگاه پاسارگاد در شبکه شتاب و البته تازه فعال شدن این سرویس هست.
درج شماره سریال کارت شارژ علاوه بر شماره رمز برای پیگیری احتمالی خراب بودن کارت شارژ از طریق مرکز خدمات 700
امکان خرید شارژ همراه اول علاوه بر ایرانسل از طریق کد 720
امکان خرید شارژ هزار تومانی که پیشتر دوستان از عدم وجود این شارژ در منوی بانک سامان گلایه داشتند.

لازم به ذکر است به دلیل تازه فعال شدن این کد امکان دارد مشکلات و اختلالاتی را داشته باشد.
به همین دلیل هنگام خرید شارژ امکان دارد پیامک حاوی شماره رمز شارژ را دریافت نکنید، بنابراین سعی کنید منوی کد دستوری را نبندید تا در صورت نیاز شماره شارژ را جای دیگر یادداشت کنید.

معایت 720 نسبت به 724:
عدم دسترسی به اطلاعات تراکنش های قبلی حساب، اگر پیامک شارژ را به نحوی دریافت نکرده باشید و کد دستوری را نیز بسته باشید امکان دسترسی به سوابق مانند سامان از طریق کد دستوری فعلا وجود ندارد و باید از طریق سایت بانک پاسارگاد تاریخچه را مشاهده کنید.
عدم دریافت به موقع و گاه عدم دریافت پیامک حاوی اطلاعات کارت شارژ

Nova view
2011-06-30, 08:57 PM
درود
تو این تاپیک یکی از خدمات جدید ایرانسل رو معرفی میکنم:

خرید پیامکی شارژ با 2% اعتبار رایگان.
"امپاد" یکی از روشهایی که به راحتی با اون میتونید از طریق ارسال پیامک شارژ خریداری کنید و از 2% اعتبار رایگان استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر یک پیامک خالی به شاره 7222 ارسال کنید.
در صورت تمایل برای استفاده از این سرویس به پایگاه اینترنتی "امپاد" ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید.
برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه ثبت نام از این لینک ([Only registered and activated users can see links]) و تعریف کارت بانکی میتونید از این لینک ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.
در صورت تمایل از طریق این لینک ([Only registered and activated users can see links]) میتونید تو این سامانه ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام تو این سامانه وارد صفحه اختصاصی خودتون میشید و اونجا میتونید به هر تعداد که مایل هستید کارت بانکی برای خودتون تعریف کنید و از این خدمت جدید استفاده کنید.

موفق باشید.

البته این بخش مربوط به ایرانسل نمی شود و خدمت جدید بانک پاسارگاد هست.
به نظر شخصی بنده سامانه 24 به دلیل استفاده از کدهای دستوری امنیت و سرعت بهتری برای عملیات بانکی دارد.

Nova view
2011-08-17, 08:02 PM
مهم
بعد از استقبال کم مشترکان از امپاد ، بانک پاسارگاد علاوه بر بانک سامان، به شبکه کد دستوری ایرانسل پیوست.
از این پس تمامی مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری کد *720# رمز عبور را دریافت و با ورود به سایت
mpay.bpi.ir بعد از ورود مشخصات فردی و اطلاعات کارت، در عابر بانک خود را در سرویس پرداخت همراه پاسارگاد ثبت کنند.

مزیت های برتر بانک پاسارگاد نسبت به سامان یعنی مزیت کد 720 نسبت به 724:

سرعت دو برابر انجام عملیات و منوها نسبت به بانک سامان که به دلیل مرکزی بودن درگاه پاسارگاد در شبکه شتاب و البته تازه فعال شدن این سرویس هست.
درج شماره سریال کارت شارژ علاوه بر شماره رمز برای پیگیری احتمالی خراب بودن کارت شارژ از طریق مرکز خدمات 700
امکان خرید شارژ همراه اول علاوه بر ایرانسل از طریق کد 720
امکان خرید شارژ هزار تومانی که پیشتر دوستان از عدم وجود این شارژ در منوی بانک سامان گلایه داشتند.

لازم به ذکر است به دلیل تازه فعال شدن این کد امکان دارد مشکلات و اختلالاتی را داشته باشد.
به همین دلیل هنگام خرید شارژ امکان دارد پیامک حاوی شماره رمز شارژ را دریافت نکنید، بنابراین سعی کنید منوی کد دستوری را نبندید تا در صورت نیاز شماره شارژ را جای دیگر یادداشت کنید.

معایت 720 نسبت به 724:
عدم دسترسی به اطلاعات تراکنش های قبلی حساب، اگر پیامک شارژ را به نحوی دریافت نکرده باشید و کد دستوری را نیز بسته باشید امکان دسترسی به سوابق مانند سامان از طریق کد دستوری فعلا وجود ندارد و باید از طریق سایت بانک پاسارگاد تاریخچه را مشاهده کنید.
عدم دریافت به موقع و گاه عدم دریافت پیامک حاوی اطلاعات کارت شارژ

SAEEDBG
2011-08-17, 10:06 PM
7222 خیلی بهتره،فقط چند ثانیه طول میکشه و کدو اس ام اس میکنه

S.HAMID.M
2011-08-18, 01:35 PM
سلام ؛ اگر بخوام رمز خرید پیامکی رو تغییر بدم باید چه کار کنم؟

SAEEDBG
2011-08-22, 12:05 AM
یک سوال داشتم،من با یک خط ایرانسیم تو این سیستم ثبت نام کردم و کار میکنه

حالا با خط دیگه ایرانسلم هم از طریق گوشی ثبت نام کردم،*720# کار میکنه اما وقتی میخوام از طریق اس ام اس شارژ بگیرم میگه ثبت نام شما کامل نسی و میگه برو به سایتش وقتی وارد سایت میشم اطلاعات رو وارد میکنم میگه رمز عبور اشتباهه و وقتی هم میخوام ثبت نام کنم میگه این شناسیه قبلا ثبت شده است،

مشکل از کجاست؟؟؟

G h a s e m
2011-08-22, 12:15 AM
یک سوال داشتم،من با یک خط ایرانسیم تو این سیستم ثبت نام کردم و کار میکنه

حالا با خط دیگه ایرانسلم هم از طریق گوشی ثبت نام کردم،*720# کار میکنه اما وقتی میخوام از طریق اس ام اس شارژ بگیرم میگه ثبت نام شما کامل نسی و میگه برو به سایتش وقتی وارد سایت میشم اطلاعات رو وارد میکنم میگه رمز عبور اشتباهه و وقتی هم میخوام ثبت نام کنم میگه این شناسیه قبلا ثبت شده است،

مشکل از کجاست؟؟؟
آیا میخواهید با یک حساب بانکی برای دو سیم کارت استفاده بفرمائید؟!

SAEEDBG
2011-08-22, 12:58 AM
بله دقیقا دوست عزیز

SAEEDBG
2011-08-22, 12:58 AM
آیا میخواهید با یک حساب بانکی برای دو سیم کارت استفاده بفرمائید؟!

بله دقیقا دوست عزیز

Sakhaey
2011-08-22, 01:49 AM
بله دقیقا دوست عزیز

با تشكر از آقا قاسم عزيز
در سيستم پرداخت USSD بانك پاسارگاد امكان ثبت يك كارت بر روى دو سيم كارت وجود ندارد ولى در سامانه بانك سامان اين كار امكانپذير است

SAEEDBG
2011-08-22, 01:54 AM
با تشكر از آقا قاسم عزيز
در سيستم پرداخت USSD بانك پاسارگاد امكان ثبت يك كارت بر روى دو سيم كارت وجود ندارد ولى در سامانه بانك سامان اين كار امكانپذير است

مشکلم حل شد،الان رو بانک پاسارگاد با دو سیم کارت دارم استفاده میکنم.:santa:

.:ماهان:.
2011-08-23, 08:44 AM
سلام
این سرویس رو فعال کردم و دوتا هم کارت براش تعریف کردم. من ازش راضی هستم چون 1000 ایرانسل و همراه اول رو پشتیبانی میکنه.فقط یه چیزی اینجا مشکل داره من گوشیم سونی اریکسون هست و وقتی میخام شارژ بخرم اعداد رو بصورت مربع برام نمایش میده. حالا چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟ اصلا میشه مثه سامان زبانشو عوض کرد؟
تشکـــر

Sakhaey
2011-08-23, 09:29 AM
سلام
این سرویس رو فعال کردم و دوتا هم کارت براش تعریف کردم. من ازش راضی هستم چون 1000 ایرانسل و همراه اول رو پشتیبانی میکنه.فقط یه چیزی اینجا مشکل داره من گوشیم سونی اریکسون هست و وقتی میخام شارژ بخرم اعداد رو بصورت مربع برام نمایش میده. حالا چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟ اصلا میشه مثه سامان زبانشو عوض کرد؟
تشکـــر

سلام دوست عزيز
درسته همانطور كه شما گفتيد اين مشكل در گوشيهاى سونى اريكسون وجود داره كه اعداد فونت فارسى را نمیتونن نشون بدن
ظاهرا هیچ چاره اى براى اين كار نيست
البته میدونيم كه گزينه 1_ شارژ هزارتومانى 2_ دوهزارتومانى 3_ پنج هزارتومانى 4_ ده هزارتومانى هست

من اين مشكل را از طريق قسمت نظرات و پیشنهادات ([Only registered and activated users can see links]) به پاسارگاد گذارش دادم
بقيه دوستان هم كه اين مشكلو دارن گذارش بدن تا با تبديل فونت اعداد از فارسى به انگليسى اين مشكل از طرف بانك پاسارگاد برطرف شود
باتشكر

omid-123
2011-08-26, 08:59 AM
باسلام
چرا منوی عملیاتی امپاد ، با منوی بانک 24سامان فرق میکنه؟؟؟؟؟

2011-08-26, 09:07 AM
باسلام
سسلام دوست عزیز
منظورتون از این سوال دقیقا چیه؟
اینکه یه چیز معمولی که این منوی دو تا (سامان-پاسارگاد) منو هاشون فرق کنه چون دوتا بانک متفاوت هستند. اما اگه دقت کنید در واقع تفاوت خاصی تو اونا دیده نمیشه و شما به راحتی میتونید از این دو سرویس استفاده کنید و هرکدوم مزیت ها و کمبود های نسبت به اون یکی دارند....
موفق باشید

Nova view
2011-08-27, 10:31 PM
باسلام

با درود خدمت شما دوست عزیز
امپاد سرویس پرداخت امن بانک پاسارگاد هست، این سرویس را با خدمات بانکداری همراه از طریق کد دستوری اشتباه نگیرید.

2011-08-30, 10:38 AM
سلام
تو تاپیک سامان بانکینگ هم این مطلب رو زدم اما گفتم چون مربوط به پاسارگاد هست اینجا هم باشه که بقیه استفاده کنند.
شما در همین سرویس پاسارگاد کدها رو به ترتب وارد کنید و اونو مثه شماره موبایل رو گوشی ذخیره کنید تا لازم نباشه هی کد وارد کنید و هم اینکه در وقت خیلی صرفه جویی میشه مثلا شما زیاد موجودی کارت خودتونو چک میکنید کافیه کد ها رو به تریب تو گوشی سیو کنید و با یک بار ریکوست (زدن دکمه تماس) از اون سرویس استفاده کنید.مثلا برای خرید کارت شارژ دو هزاری ایرانسل اینجور شماره رو تو گوشیتون ذخیره کنید:
*720*رمز*2*1*2*انتخاب شماره کارت(مثلا 1)*رمز#
همینو تو گوشی ذخیره کنید و هربار خاستید شارژ بخرید کافیه یه با شما به سیستم درخواست بدید.اما من پیشنهاد میکنم برای خرید کارت شارژ اینجوری شماره ذخیره کنید چرا که ممکنه یکی بیاد اینو رو گوشیتون بزنه وسریع یه شارژ ازتون دزدی کنه،اگه زیاد کارت شارژ میخرید و میخاد از اینجور روشی استفاده کنید بهتره رمزی که در مرحله آخر شمار هست رو بردارید تا اونجا خودتو رمز رو وارد کنید و خرید رو انجام بدید.اینور کار کردن واسه مواقعی هست که شما از یک سیستم استفاده میکنید مثلا دیدن موجودی کارتتون مثلا اینطوری:
مثلا برای دیدن مانده حساب: *720*رمز*1*رمز#
نترسید کسی اگه موجودیتونو ببینه هیچی نمیشه و از اون نمیتونه برداره....
شاید این مطلب رو میدونستید ولی زدم تا بقیه هم اینو بدونن....
موفق باشید

alino1367
2011-08-31, 07:06 PM
سلام دوستان من قبلا درسامانه امپاید ثبت نام کردم ولی حالا که میخوام در سامانه 720 ثبت نام کنم وارد حساب کاربریم نمیشم میزنه رمز یا نام کاربری اشتباهه میتونم یه بار دیگه ثبت نام کنم میشه راهنمایی کنید تشکر

Sakhaey
2011-08-31, 08:57 PM
سلام دوستان من قبلا درسامانه امپاید ثبت نام کردم ولی حالا که میخوام در سامانه 720 ثبت نام کنم وارد حساب کاربریم نمیشم میزنه رمز یا نام کاربری اشتباهه میتونم یه بار دیگه ثبت نام کنم میشه راهنمایی کنید تشکر

سلام دوست عزيز
شايد اين پاسخ سوال شما باشه:

• ﻗﺒﻼ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﺖ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﭘﺎﺳﺎﺭﮔﺎﺩ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻛﺮﺩﻩﺍﻡ، ﺑﺎ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻛﺪ USSD ﭼﻄﻮﺭ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻢ ﺑﺎﻧﻜﺪﺍﺭﯼ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﭘﺎﺳﺎﺭﮔﺎﺩ ﺭﺍ ﻓﻌﺎﻝ ﻛﻨﻢ؟
• ﺩﺭﺻﻮﺭﺗﯽ ﻛﻪ ﻗﺒﻼ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﺖ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺑﺎﻧﻚ ﭘﺎﺳﺎﺭﮔﺎﺩ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻧﺎﻡ ﻛﺎﺭﺑﺮﯼ ﻣﯽﺑﺎﺷﯿﺪ، ﺑﺎ ﻧﺎﻡ كاﺭﺑﺮﯼ ﺧﻮﺩ ﻭﺍﺭﺩ ﺳﺎﯾﺖ ﺷﻮﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﻨﻮﯼ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﻤﺮﺍﻩ (USSD) ﻭ ﺯﯾﺮ ﻣﻨﻮﯼ ﺛﺒﺖ ﻛﺪ USSD ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﻛﺮﺩﻩ ﻭﻛﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﺛﺒﺖ ﻛﻨﯿﺪ.

براى مشاهده سوالات وجوابهاى بيشتر در اين باره به آدرس زير مراجعه كنيد
[Only registered and activated users can see links]
موفق باشيد

ohogaty
2011-09-07, 03:49 PM
بايد خدماتي مثل تمديد adsl كه بانك سامان خدمتي مشابه خريد كارت اينترنت گذاشته بود بذارند و يه فروشگاه با يه عالمه محصول!!!!!!!

alireza036
2011-09-07, 04:27 PM
با سلام
قابلیت تغییر زبان از فارسی به فینگلیسی و بالعکس فراهم شد:
#۵*رمز ورود*۷۲۰*

alireza036
2011-09-08, 07:41 PM
با سلام
برای ساده تر کردن عملیات بانکی در همراه بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) می تونید از ترکیب کدهای USSD هم استفاده کنید. مثلا با شماره گیری کدهای زیر می تونید تراکنش مورد نظر خودتون رو انجام بدید:
#۱*۱*رمز ورود*۷۲۰* برای دیدن مانده حساب اولین کارت تعریف شده
#۱*۱*۱*۲*رمز ورود*۷۲۰* برای خرید شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل با استفاده از اولین کارت تعریف شده
و ...

در مورد بانک سامان (#۷۲۴*) هم دو کد:
#شناسه پرداخت*شناسه قبض*۷۲۴* برای پرداخت قبض و
#مبلغ شارژ*۷۲۴* برای خرید شارژ
وجود داره.

AMIR W910i
2011-09-08, 08:37 PM
سوالات متداول در ارتباط با سیستم بانكداری همراه پاسارگاد مبتنی بر USSD

• آیا در زمان استفاده از این سرویس هزینه تلفن همراه برای من منظور می شود ؟
خیر استفاده از این سرویس هیچ گونه هزینه ای برای كاربر ندارد.

• چگونه می توانم مشترک بانكداری همراه پاسارگاد شوم ؟
برای این کار لازم است از سیم کارت ایرانسل خود کد #720* را شماره گیری نمایید و پس از دریافت كد در سایت پرداخت اینترنتی بانك پاسارگاد ثبت نام نمایید.

• برای استفاده از بانكداری همراه پاسارگاد آیا باید گوشی خود را عوض کنم ؟
خیر، سرویس بانكداری همراه پاسارگاد با تمام گوشی های موجود در بازار سازگار است.

• بانكداری همراه پاسارگاد چه امکاناتی در اختیار من قرار دارد ؟
در فاز اول شما می توانید عملیات دریافت موجودی کارت بانکی ، خرید شارژ سیم کارت اعتباری ، انتقال وجه بین کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، و پرداخت انواع قبوض را انجام دهید. سرویس هایی مانند خرید سهام، اطلاع از نرخ ارز، و خرید کالا نیز در فازهای بعدی به این سیستم اضافه خواهند شد.

• آیا برای استفاده از بانكداری همراه پاسارگاد، نیاز به داشتن کارت بانکی دارم ؟
بله ، برای استفاده از این سرویس لازم است حداقل یک کارت بانکی را در اختیار داشته باشید و رمز دوم ( یا رمز خرید اینترنتی PIN 2)آن را نیز بدانید.

• آیا تنها از کارت بانک های خاصی می توان در بانكداری همراه پاسارگاد استفاده کرد ؟
خیر، تمام کارت های بانک های عضو شبکه شتاب که قابلیت رمز دوم را داشته باشند می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

• كد USSD دریافت شده است چگونه می توانم برای فعال‌سازی سرویس بانكداری همراه از آن استفاده كنم ؟
جهت فعال سازی بانكداری همراه پاسارگاد به صفحه عضویت كاربران پرداخت همراه(USSD) مراجعه كنید. پس از وارد كردن اطلاعات فردی، كد USSD و شماره تلفن همراه خود را وارد كنید و با در اختیار داشتن یكی از كارت‌های عضو شتاب در سایت ثبت نام كنید. لازم به ذكر است در صورتی كه می‌خواهید از كارت ثبت شده جهت انجام تراكنش های خود از طریق بانكداری همراه پاسارگاد ‌استفاده كنید باید یكی از دو گزینه‌ی ذخیره اطلاعات كارت به همراه pin2 و یا ذخیره اطلاعات كارت به جز pin2 را انتخاب كنید. پس از تكميل عمليات ثبت نام در صورت تمايل جهت رعايت نكات امنيتي در سرويس USSD، به منوی پرداخت همراه (USSD) و زیر منوی ويرايش اطلاعات مراجعه كرده و برای استفاده از سرويس كلمه عبور انتخاب كنيد.

• قبلا در سایت پرداخت اینترنتی پاسارگاد ثبت نام كرده‌ام ، با دریافت كد USSD چطور می‌توانم بانكداری همراه پاسارگاد را فعال كنم ؟
در صورتی كه قبلا در سایت پرداخت اینترنتی بانك پاسارگاد ثبت نام كرده اید و دارای نام كاربری می‌باشید، با نام كاربری خود وارد سایت شوید به منوی پرداخت همراه (USSD) و زیرمنوی ثبت كد USSD مراجعه كرده و كد خود را در آنجا ثبت كنید.

• كلمه عبوری كه در هنگام ثبت كد ussd باید وارد شود چیست ؟
هر كد ussd مربوط به یك كاربر ussd (یك شماره موبایل) می‌باشد. به دلیل مسائل امنینی نیاز است كه به ازای هر كد یك كلمه عبور نیز در نظر گرفته شود . برای انجام تراكنش ‌از طریق سیستم پرداخت همراه نیاز به وارد كردن این كلمه عبور می‌باشد.

• برای تعریف کارت بانکی خود در سیستم چه مراحلی را باید انجام دهم ؟
برای استفاده از كارت های مختلف در این سرویس، با نام كاربری خود وارد سایت شده، به منوی پرداخت همراه (USSD) و زیر منوی ثبت كارت مراجعه نمایید. با استفاده از این منو می‌توانید مشخصات هر تعداد كارت را ذخیره نموده و در تراكنش‌های پرداخت همراه از آن‌ها استفاده نمایید . همچنین می‌توانید مشخصات كارت‌های ثبت شده را ویرایش نموده و یا در صورت نیاز كارت مورد نظر را حذف نمایید.

• چطور می‌توانم از طریق دو خط ایرانسل از كارت ‌های ثبت شده توسط نام كاربری خود برای انجام تراكنش استفاده كنم ؟
برای انجام این كار ابتدا نیاز است برای هر خط ایرانسل به صورت جداگانه كد USSD دریافت كرده سپس با نام كاربری خود وارد سایت شده و با استفاده از منوی ثبت كد USSD، كدهای مورد نظر را ثبت كنید. دقت شود از آنجایی كه هر كد مخصوص یك خط ایرانسل می‌باشد باید دارای كلمه عبور خاص خود نیز باشد.

• کد USSD خود را فراموش کرده ام چطور می توانم مجددا آن را بدست آورم ؟
مجددا #720* را شماره گیری نموده و کد خود را دریافت نمایید.

• چگونه میتوان زبان سیستم را تغییر داد؟
در منوی اصلی خدمات٬ شماره 5 به این امر اختصاص داده شده است. پس از انتخاب این گزینه میتوانید زبان سیستم را برای خود تغییر دهید. عدد 1 برای زبان فارسی و 2 برای فینگلیش در نظر گرفته شده است. همچنین میتوانید برای انتخاب یا تغییر زبان به زبان فارسی *720*5*1# یا *720*رمز ussd*5*1# و برای انتخاب یا تغییر زبان به فینگلیش
*720*5*2#یا *720*رمز ussd*5*2# را شماره گیری نمایید.

• نام کاربری مسدود شده برای فعال سازی مجدد آن چه باید كرد ؟
با مراجعه به صفحه‌ی "كلمه عبور خود را فراموش كرده‌اید" و وارد كردن نام كاربری، پست الكترونیكی و یكی از شماره كارت‌های ثبت شده در سایت نام كاربری شما مجددا فعال شده، كلمه عبور تغییر كرده و به پست الكترونیكی شما ارسال می‌شود. توجه كنید كه پس از فعال شدن نام كاربری تمامی اطلاعات كارت‌های ثبت شده به جز شماره كارت از سایت خذف می‌شوند و برای استفاده از بانكداری همراه نیاز است مجددا اطلاعات كارت را با استفاده از منوی ویرایش كارت در سایت ثبت كنید.

• نام کاربری فراموش شده است.
در صورتی كه نام كاربری خود را فراموش كرده‌اید می‌توانید به صفحه عضویت در سایت مراجعه كرده و اطلاعات این صفحه را توسط یكی از كارت‌هایی كه به نام كاربری فراموش شده متصل است تكمیل نمایید. پس از فشردن دكمه‌ی ثبت، نام كاربری متصل به این كارت نشان داده می شود

• چگونه می‌توان نام كاربری راتغییر داد ؟
نام كاربری شما قابل تغییر نمی‌باشد . در صورتی كه تمایل دارید از نام كاربری دیگری استفاده نمایید، با نام كاربری مورد نظر در سایت ثبت نام نموده سپس كارت‌های خود را به نام كاربری جدید انتقال دهید

• رمز عبور فراموش شده است چگونه می‌توان آن را بازیابی كرد ؟
با مراجعه به صفحه‌ی "كلمه عبور خود را فراموش كرده‌اید" و وارد كردن نام كاربری، پست الكترونیكی و یكی از شماره كارت‌های ثبت شده در سایت، كلمه عبور تغییر یافته و به پست الكترونیكی شما ارسال می‌شود. می‌توانید توسط كلمه عبور جدید وارد سایت شده و با استفاده از منوی ویرایش مشخصات كلمه عبور خود را تغییر دهید

• آیا سابقه تراکنش های انجام شده توسط بانكداری همراه در سیستم نگهداری می شود ؟
بله ، در سایت پرداخت اینترنتی بانك پاسارگاد رسید تراکنش های انجام شده به شما نمایش داده می شود

• مبلغ كارمزد اعلام موجودی از طریق بانكداری همراه پاسارگاد چقدر می‌باشد ؟
اعلام موجودی از این طریق فعلا مشمول كارمزد نمی‌باشد.

• مبلغ كارمزد خرید شارژ از طریق بانكداری همراه پاسارگاد چقدر می‌باشد ؟
خرید شارژ از این طریق فعلا مشمول كارمزد نمی‌باشد، تنها مالیات در نظر گرفته شده برای هر كارت شارژ از آن كسر می‌شود.

• مبلغ كارمزد انتقال وجه از طریق بانكداری همراه پاسارگاد چقدر می‌باشد ؟
در صورتی كه انتقال وجه بین كارت‌های بانك پاسارگاد انجام شود فعلا مشمول كارمزد نمی‌باشد. اما در صورتی كه كارت مقصد یكی از كارت‌های عضو شتاب باشد مبلغ كارمزد به صورت زیر است:
اگر مبلغ انتقال كمتر از 10،000،000 ریال باشد مبلغ كارمزد 5000 ریال می‌باشد.
اگر مبلغ انتقال بیشتر از 10،000،000 ریال و كمتر از 20،000،000 باشد مبلغ كارمزد 7000 ریال می‌باشد.
اگر مبلغ انتقال بیشتر از 20،000،000 ریال و كمتر از 30،000،000 ریال باشد مبلغ كارمزد 9000 ریال می‌باشد.

Nova view
2011-09-10, 01:36 PM
با سلام
برای ساده تر کردن عملیات بانکی در همراه بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) می تونید از ترکیب کدهای USSD هم استفاده کنید. مثلا با شماره گیری کدهای زیر می تونید تراکنش مورد نظر خودتون رو انجام بدید:
#۱*۱*رمز ورود*۷۲۰* برای دیدن مانده حساب اولین کارت تعریف شده
#۱*۱*۱*۲*رمز ورود*۷۲۰* برای خرید شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل با استفاده از اولین کارت تعریف شده
و ...

در مورد بانک سامان (#۷۲۴*) هم دو کد:
#شناسه پرداخت*شناسه قبض*۷۲۴* برای پرداخت قبض و
#مبلغ شارژ*۷۲۴* برای خرید شارژ
وجود داره.

دوست عزیز

بانک سامان با امنیت ترین بانک از نظر الکترونیکی در کشور هست.
سیستم کد دستوری بانک سامان طوری برنامه ریزی شده که تاریخچه آن بعد از هر بار درخواست پاک می شود.
با اینکار امکان سرقت رمز بر روی گوشی به صفر می رسد و به همین دلیل هست که حتما باید مرحله به مرحله روند را دنبال کنید و سرعت منو ها کند هست.
اما برنامه ریزی کد بانک پاسارگاد همانند کد دستوری شبکه هست و امکان ورود ترکیبی کد وجود دارد که امنیت را پایین می آورد.

برای سهولت در خرید شارژ نیز همانطور که اشاره فرمودید کد دستوری #مبلغ شارژ*۷۲۴* نوشته شده.
مقصود اینکه این نقص بانک سامان نیست، بلکه رعایت مسائل امنیتی هست.

Master Boy
2011-09-10, 02:06 PM
با سلام .
در سامانه بانک پاسارگاد ( 720 ) منظور از نام کاربری همون شماره تلفن هست ؟ با صفر یا بدون صفر ؟
چند وقت پیش کارتم رو اضافه کردم ولی الان هرکاری میکنم وارد نمیشه !

AMIR W910i
2011-09-10, 05:47 PM
با سلام .
در سامانه بانک پاسارگاد ( 720 ) منظور از نام کاربری همون شماره تلفن هست ؟ با صفر یا بدون صفر ؟

با سلام

منظور از نام کاربری ::

اسم ورود ب سایته ربطی ب شماره نداره

ohogaty
2011-09-11, 06:12 PM
اینم یه کد واسه امپادی ها *723#
چقدر وقته کسی به من امتیاز نداده!:(

XPERIA
2011-09-15, 09:13 PM
دوستان امروز برای شما هم کد بانک سامان کار نمیکنه؟
هر چی میزنم میگه Invalid MMI Code

™Ultimate
2011-09-15, 10:14 PM
دوستان امروز برای شما هم کد بانک سامان کار نمیکنه؟

من با سامان و پاسارگاد مشکلی نداشتم!این ارور میگه کدی که وارد کرده اید اشتباه است!!

XPERIA
2011-09-16, 12:28 AM
من با سامان و پاسارگاد مشکلی نداشتم!این ارور میگه کدی که وارد کرده اید اشتباه است!!

ممنون درست شده فعلا
راستی چرا پاسارگاد با من مشکل داره؟ هر چی کارت هام رو اضافه میکنم کد میزنم میگه به سایت مراجعه کنید.
تو سایتش همه کار رو درست انجام دادم

hamed_u139
2011-09-16, 09:26 AM
دوستان امروز برای شما هم کد شارژ ([Only registered and activated users can see links]*********.net) بانک سامان کار نمیکنه؟

الانم من هرکاری میکنم همین پیغام خطا invali mmi code میده، چجوریه جریانش؟

ohogaty
2011-09-16, 10:10 AM
من همین امروز از بانک سامان کارت شارژ 2 تومانی گرفتم ساعت 9:32 دقیقه.

irsamaneh
2011-09-16, 10:28 AM
دوستان بانک پارسیان و یا ملی به این سیستم وصل نشده اند
اگه هست لینک تاپیکشو بدید ممنون:flower:

Sakhaey
2011-09-16, 01:27 PM

دوست عزيز
شما با ثبت اطلاعات كارت بانكى خود در سايت بانك سامان ([Only registered and activated users can see links]) و يا در سايت بانك پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links])، ( فرق نمىكنه كارت بانكى شما ملى باشه پارسيان يا هر بانك ديگه فقط بايد عضو شتاب باشه ) مىتونيد از خدمات اين سرويسها استفاده كنيد
موفق باشيد

Nova view
2011-09-16, 01:59 PM
ممنون درست شده فعلا
راستی چرا پاسارگاد با من مشکل داره؟ هر چی کارت هام رو اضافه میکنم کد میزنم میگه به سایت مراجعه کنید.
تو سایتش همه کار رو درست انجام دادم
با درود
کمی سایت این بانک مشکل دارد، باید کلا تمامی کارتها را حذف و مجدد اضافه کنید.

با درود
بانک ملی بانک دولتی هست و بعید هست چنین کاری انجام دهد.
بعلاوه با همین بانکهای فعلی کلیه کارتهای شبکه شتاب به جز انتقال وجه، تمامی سرویس ها قابل استفاده هست.

l30l30y
2011-09-16, 02:19 PM
با درود
کمی سایت این بانک مشکل دارد، باید کلا تمامی کارتها را حذف و مجدد اضافه کنید.

با درود
بانک ملی بانک دولتی هست و بعید هست چنین کاری انجام دهد.
بعلاوه با همین بانکهای فعلی کلیه کارتهای شبکه شتاب به جز انتقال وجه، تمامی سرویس ها قابل استفاده هست.

دوستان من نزدیک 2 هفته است دارم از این سیستم بانک پاسارگاد استفاده میکنم خیلی آسون و راحت تونستم هر چهار کارت بانکی 1پاسارگاد2-ملت3-صادرات4-ملی رو به ترتیب ثبت و باهاشون همه عملیات بانکی حتی انتقال وجه رو هم انجام بدم...:)

Nova view
2011-09-16, 02:49 PM
دوستان من نزدیک 2 هفته است دارم از این سیستم بانک پاسارگاد استفاده میکنم خیلی آسون و راحت تونستم هر چهار کارت بانکی 1پاسارگاد2-ملت3-صادرات4-ملی رو به ترتیب ثبت و باهاشون همه عملیات بانکی حتی انتقال وجه رو هم انجام بدم...:)

با درود
بر طبق قانون بانک مرکزی، انتقال وجه از هر کارت عضو شتاب فقط از طریق خود بانک صادر کننده کارت امکان پذیر هست.
یعنی در کد دستوری بانک پاسارگاد فقط امکان انتقال وجه از عابر کارت پاسارگاد به سایر کار ها هست و در کد دستوری بانک سامان نیز فقط عابر کارت بانک سامان.

.:SONY.:
2011-09-28, 08:23 PM
من پسوردمو فراموش کردم باید چی کار کنم ؟

2011-09-28, 08:26 PM
من که فکر نمیکنم بانک ملی از این کارا کنه چون براش افت داره ! بانک ملی با ایرانسل ؟!!!!!!!!!!!!!! هه هه هه ! باز با همراه اول شاید ! البته اگه همراه اول این سرویس رو پشتیبانی کنه ! چرا فقط بانک خصوصی با ایرانسل این کار رو انجام دادن ؟

Nova view
2011-09-28, 11:10 PM
من پسوردمو فراموش کردم باید چی کار کنم ؟

با درود
پسورد کدام سرویس را فراموش کردید؟

من که فکر نمیکنم بانک ملی از این کارا کنه چون براش افت داره ! بانک ملی با ایرانسل ؟!!!!!!!!!!!!!! هه هه هه ! باز با همراه اول شاید ! البته اگه همراه اول این سرویس رو پشتیبانی کنه ! چرا فقط بانک خصوصی با ایرانسل این کار رو انجام دادن ؟

در حال حاضر بحث جیرینگ همراه اول متناقض با سیستم مالی شبکه بانک مرکزی شده و احتمالا بزودی حذف خواهد شد و یا تغییر خواهد کرد.

اصولا بانکهای دولتی به دلیل دولتی بودن خیلی دیرتر از سایر بانکها به سرویس های نوین تجهیز می شوند و این امر کلا برای هر ارگان دولتی صادق هست.

2011-09-29, 02:43 PM
من واسه پاسارگاد امپاد رو فراموش کردم ؟

Nova view
2011-09-29, 06:08 PM
من واسه پاسارگاد امپاد رو فراموش کردم ؟

از کد *723# گزینه دوم بازیابی رمز استفاده بفرمایید.

Sakhaey
2011-10-24, 02:51 PM
[Only registered and activated users can see links]*************/images/1gcxqypp1ym9cx4v8cs.png

متأسفانه جديدا دريافت موجودى از طريق اين سامانه فقط براى مشتريان بانك پاسارگاد كه دارنده حساب در بانك پاسارگاد هستند، امكان پذير است و به دارندگان بقيه كارتهاى بانكى موجودى داده نمىشود!

vahidgood
2011-10-24, 03:22 PM
[Only registered and activated users can see links]*************/images/1gcxqypp1ym9cx4v8cs.png

متأسفانه جديدا دريافت موجودى از طريق اين سامانه فقط براى مشتريان بانك پاسارگاد كه دارنده حساب در بانك پاسارگاد هستند، امكان پذير است و به دارندگان بقيه كارتهاى بانكى موجودى داده نمىشود!

آره درسته حتی برنامه موبایل بانک پاسارگاد هم موجودی نشون نمیده.
کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

Nova view
2011-10-24, 08:36 PM

آره درسته حتی برنامه موبایل بانک پاسارگاد هم موجودی نشون نمیده.
کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

با درود
قوانین مسخره بانک مرکزی برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در زمینه انتقال وجه به صورت کارت به کارت وجود داشت، به این معنی که از سایت یک بانک فقط کارت های همان بانک امکان استفاده از سرویس انتقال وجه را دارند!

از این هفته این قانون برای سرویس اعلام موجودی نیز انجام خواهد شد.
بدین معنی که از بخش اعلام موجودی 720 فقط کارت های پاسارگاد می توانند استفاده کنند.

این مورد بعد از شکایت بانک های دیگر مطرح شد مبنی بر اینکه تراکنش های فوق العاده زیادی از سیستم کد دستوری ایرانسل بخصوص برای بانک پاسارگاد انجام می شود و پرتال های بانکهای دیگر عملا بی استفاده مانده و ضرر می کنند.
به همین دلیل این مورد بر روی اعلام موجودی نیز اعمال شده است.
نتنها از کد دستوری بلکه از سایت بانکهای دیگر نیز امکان دریافت موجودی نیست و حتما باید از سایت بانک خود استفاده کنید!

دوستان در بخش بازاریابی ایرانسل در حال مذاکره با سایر بانکها بخصوص بانکهای دولتی هستند تا کد آنها نیز به شبکه ایرانسل بپیوندند و کد دستوری مجزا برای هر بانک تعریف شود.

vahidgood
2011-10-24, 08:53 PM
با درود
قوانین مسخره بانک مرکزی برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در زمینه انتقال وجه به صورت کارت به کارت وجود داشت، به این معنی که از سایت یک بانک فقط کارت های همان بانک امکان استفاده از سرویس انتقال وجه را دارند!

بدین معنی که از بخش اعلام موجودی 720 یا 724 فقط کارت های پاسارگاد و سامان می توانند استفاده کنند.

این مورد بعد از شکایت بانک های دیگر مطرح شد مبنی بر اینکه تراکنش های فوق العاده زیادی از سیستم کد دستوری ایرانسل بخصوص برای بانک پاسارگاد انجام می شود و پرتال های بانکهای دیگر عملا بی استفاده مانده و ضرر می کنند.
نتنها از کد دستوری بلکه از سایت بانکهای دیگر نیز امکان دریافت موجودی نیست و حتما باید از سایت بانک خود استفاده کنید!

دوستان در بخش بازاریابی ایرانسل در حال مذاکره با سایر بانکها بخصوص بانکهای دولتی هستند تا کد آنها نیز به شبکه ایرانسل بپیوندند و کد دستوری مجزا برای هر بانک تعریف شود.

سلام داداش
این قضیه فقط مربوط به موجودی میشه؟
یا کلا تمام خدمات از قبیل (خرید شارژ-پرداخت قبض)؟

Nova view
2011-10-24, 08:58 PM
سلام داداش
این قضیه فقط مربوط به موجودی میشه؟
یا کلا تمام خدمات از قبیل (خرید شارژ-پرداخت قبض)؟

فعلا فقط مربوط به موجودی هست، خرید شارژ و پرداخت قبوض همچنان با تمامی کارتهای عضو شتاب امکان پذیر می باشد.

Aliakbari5
2011-10-24, 09:07 PM
سلام خدمت اقا نوا
چرا بانك سامان هنوز مانده حساب رو اعلام ميكنه؟
كارت ملت و مسكن تست شد!

[abdullah]
2011-10-24, 09:21 PM
سلام خدمت اقا نوا
كارت ملت و مسكن تست شد!

واسه منم مانده حساب داد
بانک ملی

Nova view
2011-10-25, 09:19 AM
سلام خدمت اقا نوا
كارت ملت و مسكن تست شد!

واسه منم مانده حساب داد
بانک ملی

دوستان عزیز
در شبکه بانکی کشور مشاهده این موارد کاملا عادی هست، اگر قوانین اجرا میشد که این اختلاس اخیر به این راحتی و سادگی پیش نمی آمد!
بانک مرکزی دستور داده هر بانک فقط می تواند برای کارتهای خودش خدمات الکترونیکی ارائه کند.

حال اینکه چه شده بانک سامان رعایت نمی کند این مورد را فقط می توان به حساب آشفتگی وضع بانک ها و بحث رقابت گذاشت.
پیشتر نیز عرض کردم، بانک سامان قوی ترین بانک در زمینه خدمات الکترونیکی در کشور هست، حتما توان و امکانش را داشته که این دستور را اجرا نمی کند. بیشتر این مورد پیرامون بانک پاسارگاد مطرح شده.

بزودی سایر بانکها نیز به شبکه ایرانسل متصل می شوند تا این مشکلات کاملا برطرف شود.

vahidgood
2011-10-25, 05:28 PM
دوستان عزیز
در شبکه بانکی کشور مشاهده این موارد کاملا عادی هست، اگر قوانین اجرا میشد که این اختلاس اخیر به این راحتی و سادگی پیش نمی آمد!
بانک مرکزی دستور داده هر بانک فقط می تواند برای کارتهای خودش خدمات الکترونیکی ارائه کند.

حال اینکه چه شده بانک سامان رعایت نمی کند این مورد را فقط می توان به حساب آشفتگی وضع بانک ها و بحث رقابت گذاشت.
پیشتر نیز عرض کردم، بانک سامان قوی ترین بانک در زمینه خدمات الکترونیکی در کشور هست، حتما توان و امکانش را داشته که این دستور را اجرا نمی کند. بیشتر این مورد پیرامون بانک پاسارگاد مطرح شده.

بزودی سایر بانکها نیز به شبکه ایرانسل متصل می شوند تا این مشکلات کاملا برطرف شود.

یعنی اگر تمام بانک ها به شبکه ایرانسل متصل بشه...هر کدام یک کد دستوری مجزا به خودش رو داره
یعنی باید حتما از کد دستوری که مربوط به بانک صادر کننده کارتم است استفاده کنم؟؟
این بانک مرکزی چه قانون های بیخودی میزاره...فقط این قوانین مختص ایران است.
:wac:(مثل قضیه اجازه ندادن مربی گری مربیان بالا 60 سال در فوتبال که لغو شد):wac:

Aliakbari5
2011-10-27, 03:10 PM
به اميد هرچه زودتر وصل شدن بانك ها به كدهاى دستورى ايرانسل.
اقا نوا دقيق معلوم نيست كى بانكهاى ديگر وصل ميشوند؟

Nova view
2011-10-28, 09:33 PM
به اميد هرچه زودتر وصل شدن بانك ها به كدهاى دستورى ايرانسل.
اقا نوا دقيق معلوم نيست كى بانكهاى ديگر وصل ميشوند؟
مذاکرات در حال انجام هست اما زمان دقیق خیر مشخص نیست.

یعنی اگر تمام بانک ها به شبکه ایرانسل متصل بشه...هر کدام یک کد دستوری مجزا به خودش رو داره
یعنی باید حتما از کد دستوری که مربوط به بانک صادر کننده کارتم است استفاده کنم؟؟
این بانک مرکزی چه قانون های بیخودی میزاره...فقط این قوانین مختص ایران است.
:wac:(مثل قضیه اجازه ندادن مربی گری مربیان بالا 60 سال در فوتبال که لغو شد):wac:

بستگی به سیستم بانکها دارد، بانکهای جدید این امکان را می توانند داشته باشند.
اما بانکهای دولتی و نیمه خصوصی برای اینکار باید با سازمان خودشان هماهنگی داشته باشند.

romass100
2011-11-01, 10:51 AM
سلام.من یکی دوبار از امپاد استفاده کردم.

علت استفاده از امپاد هم این بود که نوشته بود این کار کاملا رایگانه و حتی اگه شارژت صفر هم باشه باز میتونی شارژ بخری.

اما در یه اتفاق عجیب با توجه به مانور سایت امپاد ، وقتی توی مسافرت توی یه جای دنج شارژم تموم شد ، اقدام به شارژ کردم اما در کمال تعجب با وجود مانور امپاد به در خواست من این پاسخ داده شد !!!

"به دلیل کافی نبودن موجودی اعتبار مکالمه ، یا مشغول بودن سیستم ، امکان انجام در خواست شما وجود ندارد"

خب اخه مریضید که دروغ میگید؟

[Only registered and activated users can see links]*****************.com/images/65mpha2w11bkafzt51yu.jpg

Nova view
2011-11-02, 06:35 PM
سلام خدمت اقا نوا
كارت ملت و مسكن تست شد!

بانک سامان به این جمع پیوست و دیگر موجودی کارت های سایر بانکها را اعلام نمی کند!
زین پس هر بانک موجودی کارت خودش را می تواند استعلام کند.

Aliakbari5
2011-11-14, 08:12 AM
سلام خدمت دوستان
چرا بانك پاسارگاد مثل بانك سامان مانده حساب رو براى كارت ديگر بانكها نميدهد؟

Sakhaey
2011-11-14, 01:15 PM
سلام خدمت دوستان
چرا بانك پاسارگاد مثل بانك سامان مانده حساب رو براى كارت ديگر بانكها نميدهد؟

سلام دوست عزيز
در پستهاى قبل گفته شده:

با درود

بدین معنی که از بخش اعلام موجودی 720 فقط کارت های پاسارگاد می توانند استفاده کنند.

Aliakbari5
2011-11-14, 02:12 PM
سخايى جان منظورم را اشتباه متوجه شدى!
منظورم اينه كه الان دوباره بانك سامان داره موجودى كارتها بانكى رو ميده بانك پاسارگاد چرا ميزنه درخواست مجاز نيست!؟

Sakhaey
2011-11-14, 02:54 PM
سخايى جان منظورم را اشتباه متوجه شدى!
منظورم اينه كه الان دوباره بانك سامان داره موجودى كارتها بانكى رو ميده بانك پاسارگاد چرا ميزنه درخواست مجاز نيست!؟
به قول مدير عزيز بانك مركزى يك قانون تعين مىكنه
حالا هر بانكى به صورت سليقه اى به اون عمل مىكنه

اى كاش بانك پاسارگاد هم به اين قانون عمل نمىكرد!

2011-11-21, 04:26 PM
سلام
من دیگه نمیتونم مانده حسابمو ببینم....
خیلی وقته...مشکلی پیش اومده؟

Nova view
2011-11-22, 12:07 AM
سلام
من دیگه نمیتونم مانده حسابمو ببینم....
خیلی وقته...مشکلی پیش اومده؟

خیر، فعلا به طور موقت و مخفیانه مانده حساب سامان به شتاب متصل هست و کلیه کارتها استعلام گیری می شوند.

mahan21
2011-12-01, 12:47 PM
خیر، فعلا به طور موقت و مخفیانه مانده حساب سامان به شتاب متصل هست و کلیه کارتها استعلام گیری می شوند.
سلام
مرسی...
اما فکر میکنم مشکلی هست حداقل برا من که اینطوریه....
مینویسه"تراکنش این درخوا ستی برای این کارت مجاز نیست" حتی من کارتامو حذف کردم و دوباره تعریف کردمش برا سیستم اما هونطوریه....
میشه بگید چطور سیستم امپاد رو کامل از رو. گوشیم حذف کنم.؟؟؟ شاید با حذف و دوباره تعریف کردن از اول اون برام درست بشه....
مرسی:)

Nova view
2011-12-02, 11:29 AM
سلام
مرسی...
اما فکر میکنم مشکلی هست حداقل برا من که اینطوریه....
مینویسه"تراکنش این درخوا ستی برای این کارت مجاز نیست" حتی من کارتامو حذف کردم و دوباره تعریف کردمش برا سیستم اما هونطوریه....
میشه بگید چطور سیستم امپاد رو کامل از رو. گوشیم حذف کنم.؟؟؟ شاید با حذف و دوباره تعریف کردن از اول اون برام درست بشه....

دوست عزیز
عرض کردم فقط شبکه سامان به شتاب متصل هست.
سایر بانکها فقط کارتهای خود را استعلام می کنند.
از 724 استفاده بفرمایید.

mahan21
2011-12-04, 11:13 AM
دوست عزیز
عرض کردم فقط شبکه سامان به شتاب متصل هست.
سایر بانکها فقط کارتهای خود را استعلام می کنند.
از 724 استفاده بفرمایید.
سلام.مرسی
یعنی الان من نمیتونم استعلام موجودی کنم از 724؟
قبلا میتونستم شارژ بخرم الان الان اروره تراکنش میده....!!!
باید چیکار کنم؟منتظر بمونم سیستم درست بشه؟؟؟
yasget
2011-12-07, 04:26 PM
به دستور بانک مرکزی مانده گیری شتابی از طریق اینترنت و موبایل متوقف شده و هر کارتی فقط از طریق درگاه همان بانک قادر به مانده گیری هست یعنی از 724 فقط مانده گیری کارت سامان و از 720 مانده **** کارت پاسارگارد

arman44
2011-12-08, 08:48 AM
به دستور بانک مرکزی مانده گیری شتابی از طریق اینترنت و موبایل متوقف شده و هر کارتی فقط از طریق درگاه همان بانک قادر به مانده گیری هست یعنی از 724 فقط مانده گیری کارت سامان و از 720 مانده **** کارت پاسارگارد

نه دوست عزیز اینطور نیست .الان میشه به راختی از طریق هردو سیستم پاسارگاد و سامان مانده سایر کارتها رو گرفت .من همین چند لحظه پیش مانده کارت ملت و صادراتم رو گرفتم

Aliakbari5
2011-12-08, 08:58 AM
نه دوست عزیز اینطور نیست .الان میشه به راختی از طریق هردو سیستم پاسارگاد و سامان مانده سایر کارتها رو گرفت .من همین چند لحظه پیش مانده کارت ملت و صادراتم رو گرفتم

كاملا تاييد ميشود
مثل اينكه سيستمشون رو بروز كردند چون قبلا نميشد حتى شارژ
خريد

mahan21
2011-12-18, 05:57 PM
كاملا تاييد ميشود
مثل اينكه سيستمشون رو بروز كردند چون قبلا نميشد حتى شارژ
خريد
سلام
720 برای من اپلیکیشن دون میبزنه شاید بعدا درست شد که بعید میبینم آخه 724 هم برام عملیات ناموفق میزنه....

Aliakbari5
2011-12-18, 06:16 PM
سلام
720 برای من اپلیکیشن دون میبزنه شاید بعدا درست شد که بعید میبینم آخه 724 هم برام عملیات ناموفق میزنه....

كاملا صحيح ميفرماييد
ولى724بعد از چند بار جواب ميده!
از بانك مسكن استفاده كنيد
*731#

USA2020
2011-12-18, 06:42 PM
آقا چرا نمیشه از این طریق موجودی کارت های دیگه رو چک کرد؟

USA2020
2011-12-18, 06:43 PM
قبلا میشد این کارو کرد

behzad2007
2011-12-23, 02:03 PM
سلام دوستان من یه شارژ گرفتم ولی کار نمیکنه چی کار کنم سریالش رد هم دارم

+Farhad
2011-12-23, 02:28 PM
سلام دوستان من یه شارژ گرفتم ولی کار نمیکنه چی کار کنم سریالش رد هم دارم

با اپراتور تماس بگیر ( 700 از خطوط ایرانسل- 09377000000 از سایر خطوط)

romass100
2011-12-25, 05:51 PM
من توی 720 عضو هستم با بانک صادراتم ، همه چیز عالی بود تا اینکه تصمیم گرفتم با بانک پارسیانم هم عضو بشم.

عضو هم کاملا به صورت درست شدم اما الان که میخوام شارژ بخرم این پیغامو مید :

خطا در خریدشارژ.تراکنش درخواستی برای این کارت مجاز نیست.

حالا سوالم اینه اشکال کار کجاست؟

ایا ممکنه بانک خوبی مثل پارسیانو که خدمات الکترونیکیه زیادی داره را ساپورت نکنه؟!

ایا ممکنه مشکل موقتی باشه؟

yasget
2011-12-25, 09:20 PM
من توی 720 عضو هستم با بانک صادراتم ، همه چیز عالی بود تا اینکه تصمیم گرفتم با بانک پارسیانم هم عضو بشم.

عضو هم کاملا به صورت درست شدم اما الان که میخوام شارژ بخرم این پیغامو مید :

حالا سوالم اینه اشکال کار کجاست؟

ایا ممکنه بانک خوبی مثل پارسیانو که خدمات الکترونیکیه زیادی داره را ساپورت نکنه؟!

ایا ممکنه مشکل موقتی باشه؟
مشکل پارسیان تایید میشه هم در 720 و هم 724 در ضمن بانک تجارت هم همین مشکلو داره

mosi_alfa
2011-12-28, 07:57 PM
واسه پرداخت قبض از سامان۷۲۴وپاسارگاد۷۲۰نا امید شدم تو مسکن۷۳۱ هم ثبت کار کردم،ناامیدتر شدم.
کدوم بانک درست و حسابی این خدماتو میده؟

Aliakbari5
2011-12-28, 08:16 PM
واسه پرداخت قبض از سامان۷۲۴وپاسارگاد۷۲۰نا امید شدم تو مسکن۷۳۱ هم ثبت کار کردم،ناامیدتر شدم.
کدوم بانک درست و حسابی این خدماتو میده؟

راستشو بخواى هيچكدام

*ABEDIN*
2012-01-02, 04:06 AM
سلام دوستان من توی امپادثبت نام کردم البته باکارت بانک ملی حالامیخوام عوضش کنم به ملت راهی داره؟

Aliakbari5
2012-01-02, 06:15 AM
سلام دوستان من توی امپادثبت نام کردم البته باکارت بانک ملی حالامیخوام عوضش کنم به ملت راهی داره؟

اره
شماره كارت جديدتو بفرست7222

vahidgood
2012-01-02, 06:24 AM
انگار خرید شارژ برای کارت بانک ملت هم لغو شده و پیغام میده:
...ولی با بانک سپه مشکل ندارد.
در صورتی موجودی رو برای کارت بانک ملت وسپه نشون میده:wac:
----------------------------------------------------------------------------------:flower:

Nova view
2012-01-02, 12:13 PM
انگار خرید شارژ برای کارت بانک ملت هم لغو شده و پیغام میده:
...ولی با بانک سپه مشکل ندارد.
در صورتی موجودی رو برای کارت بانک ملت وسپه نشون میده:wac:
----------------------------------------------------------------------------------:flower:

دوست عزیز
تا الان هم شبکه بانکی کشور بخصوص شتاب بسیار مشکل داشته، بعد از تحریم مطمئنا بدتر نیز خواهد شد.

alisat30
2012-01-04, 09:58 AM
با سلام من وقتی با سامانه 720 پاسارگاد عملیاتی انجام میدم میگه ترانکش مورد نظر برای این کارت مجاز نیست هر کاری کردم نشد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

Aliakbari5
2012-01-04, 10:51 AM
با سلام من وقتی با سامانه 720 پاسارگاد عملیاتی انجام میدم میگه ترانکش مورد نظر برای این کارت مجاز نیست هر کاری کردم نشد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

سلام اين مشكل براى من هم وجود دارد!
براى من فقط مانده حسابش كار ميكند!
اگر شما كارت بانكى خودش رو داشته باشيد اين مشكل وجود ندارد

mobail pay
2012-01-04, 01:14 PM
*720#
*724#
*731#
*737#
=============
*732#
*733#
*736#
*740#
*741#
*742#
applection down
=============
به تعداد 33 بانک ایرانی؛سی و سه کد دستوری

omidhj
2012-01-05, 12:58 PM
با بعضي بانك ها مشكل اره
براي صادرات و اقتصاد نوين هم 720 جواب ميده هم 724 اما تجارت هيچكدوم!!

*ABEDIN*
2012-01-14, 11:56 PM
سلام دوستان من همین حالاتوی 724ثبت نام کردم موقع فعال سازی میگه کد 724روی گوشی خود شماره گیری کنید من شماره میگیرم توگوشی میگه کارت بانکی ثبت نشده کجاباید وارد کنم
کمکم کنید.

Sakhaey
2012-01-15, 12:29 AM
سلام دوستان من همین حالاتوی 724ثبت نام کردم موقع فعال سازی میگه کد 724روی گوشی خود شماره گیری کنید من شماره میگیرم توگوشی میگه کارت بانکی ثبت نشده کجاباید وارد کنم
کمکم کنید
سلام دوست عزيز
اينجا كليك كنيد:

*ABEDIN*
2012-01-15, 12:34 AM
سلام دوست عزيز
اينجا كليك كنيد:

ممنون دوست عزیز ولی میگه دسترسی به این صفحه ممنوع

Sakhaey
2012-01-15, 08:46 AM
ممنون دوست عزیز ولی میگه دسترسی به این صفحه ممنوع

نه ممنوع نيست!
بايد باهمون نام كاربرى و پسوردى كه ثبت نام كرديد وارد بشيد
اگه نمىتونيد به اون آدرس بريد به اين آدرس بريد و بعد از ورود به اكانت خود از قسمت مديريت خدمات گزينه ثبت حساب را انتخاب كنيد:

سوال شما بايد در تايپك كد دستورى بانك سامان 724 مطرح ميشد اين تايپك مربوط به بانك پاسارگاد هست!
موفق باشيد

2012-01-15, 09:36 AM
سلام
برا ورود میگه رمز شما اشتباست.چیکار کنم؟
مرسی

Sakhaey
2012-01-15, 12:10 PM
سلام
برا ورود میگه رمز شما اشتباست.چیکار کنم؟
مرسی

سلام دوست عزيز
روى گزينه كلمه عبور خور را فراموش كرده ايد ([Only registered and activated users can see links]) كه در زير ورود نام كاربرى و كلمه عبور هست كليك كنيد
[Only registered and activated users can see links]*************/images/06934017496884339306.png

2012-01-17, 09:28 AM
سلام دوست عزيز
روى گزينه كلمه عبور خور را فراموش كرده ايد ([Only registered and activated users can see links]) كه در زير ورود نام كاربرى و كلمه عبور هست كليك كنيد
[Only registered and activated users can see links]*************/images/06934017496884339306.png

سلام مهدی جون
لطف کردی
من منظورم سیستم رو گوشی هست *720# رو میگم نه تو سایت.تو سایت میره اما رو گوشی نچ...
میگه کلمه عبور نادرست. لطفا مجدد سعی کنید
مرسی

Sakhaey
2012-01-17, 01:16 PM
سلام مهدی جون
لطف کردی
من منظورم سیستم رو گوشی هست *720# رو میگم نه تو سایت.تو سایت میره اما رو گوشی نچ...
میگه کلمه عبور نادرست. لطفا مجدد سعی کنید
مرسی

مجددا سلام رفيق
مىدونى كه بعد از شماره گيرى *720# بايد رمز ورود ussd خودتو وارد كنى كه اگه اشتباه باشه همين پيغامو ميده.
حتما شما رمز ورود USSD خودتو فراموش كردى
بايد به اين لينك برى و از قسمت تغير رمز اين رمزو عوض كنى: (نياز به دانستن رمز قبل كه فراموش كردى نيست)
USSD ويرايش اطلاعات مربوط به سرويس ([Only registered and activated users can see links])

به اين شكل:
[Only registered and activated users can see links]*************/index.php?module=thumbnail&file=11758794874426558883.jpgتصوير بزرگتر ([Only registered and activated users can see links]*************/images/11758794874426558883.jpg)
موفق باشيد

*ABEDIN*
2012-01-21, 12:37 AM
سلام دوستان
من میخوام توی720ثبت نام کنم واردسایت نمیشه بااپرا میرم

Sakhaey
2012-01-21, 08:36 AM
سلام دوستان
من میخوام توی720ثبت نام کنم واردسایت نمیشه بااپرا میرم

سلام دوست عزيز
سايتش مشكلى نداره من هم با اپرامينى ثبت نام كردم و كارتهامو ثبت كردم
از اين لينك وارد بشو:
موفق باشى

vahid6875
2012-01-22, 06:01 AM
سلام دوستان من از ابتدای راه انداری این سرویس دارم ازش استفاده میکنم سرویس خیلی خوبیه و تا حالا مشکل خاصی نداشتم-سامان بانک #724*
الان فقط یه مشکل دارم، زبانش انگلیسی شده ومیخوام فارسیش کنم راهی هست؟

Sakhaey
2012-01-22, 11:01 AM
سلام دوستان من از ابتدای راه انداری این سرویس دارم ازش استفاده میکنم سرویس خیلی خوبیه و تا حالا مشکل خاصی نداشتم-سامان بانک #724*
الان فقط یه مشکل دارم، زبانش انگلیسی شده ومیخوام فارسیش کنم راهی هست؟

سلام دوست عزيز
بله با شماره *724*1# ستاره ٧٢٤ ستاره ١ مربع تماس بگيريد فارسى ميشه

Mohsen4498
2012-01-22, 11:49 AM
سلام.دوستان اگه میخوان هر چه بهتر از خدمات الکترونیکی پارسیان استفاده کنن باید برن تو این بانک حساب باز کنن.اگرم کسی میخواد موجودی کارت شتابشو که مربوط به سایر بانک هاست چک کنه باید از همراه بانک خودش استفاده کنه و یه بدی داری که واسه هر بار استعلام موجودی هزینه در بر داره.من رو گوشیم همراه بانک سپه نصب دارم که متاسفانه قابلیت خرید کارت شارژ نداره ولی با تعریف کارت شتاب سپه توی همراه بانک پارسیان تو قسمت خرید شارژش میتونم شارژ تهیه کنم که این یک آبرو ریزی بزرگه واسه بانک سپه که بانکای دیگه واسش میان خدمات میدن.به همین دلیل بر این شدم همین فردا برم بانک پارسیان حساب باز کنم

*ABEDIN*
2012-01-25, 12:21 AM
سلام دوستان من توی720ثبت نام کردم
ولی این چراکارت شارژ هزاری و2هزاری ایرانسل رونمیده میگه شارژ بااین مبلغ وجودنداره

Nova view
2012-01-26, 01:32 PM
سلام دوستان من توی720ثبت نام کردم
ولی این چراکارت شارژ هزاری و2هزاری ایرانسل رونمیده میگه شارژ بااین مبلغ وجودنداره

با درود
مجددا تلاش بفرمایید، گاهی ارتباط با دیتا سنتر قطع می شود.

ansarweb
2012-02-09, 01:19 PM
USSDCode وارد شده معتبر نمی‌باشد
هر کاری میکنم این پیامو میده چکار کنم این کدم با شماره گیری*720# میگیرم

Nova view
2012-02-10, 01:44 PM
هر کاری میکنم این پیامو میده چکار کنم این کدم با شماره گیری*720# میگیرم

گاهی دقایقی امکان دارد اتصال از طرف بانک با ایرانسل قطع شود.
در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

ansarweb
2012-02-10, 02:39 PM
گاهی دقایقی امکان دارد اتصال از طرف بانک با ایرانسل قطع شود.
در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

هنوز مشکل پا برجاست

+Farhad
2012-02-10, 03:58 PM
هنوز مشکل پا برجاست
برای من هم الان 2 روزه این مشکل وجود داره!!!

Soroush
2012-02-14, 02:46 PM
با سلام

امروز صبح سفارش یک شارژ دارم دو هزار تومانی دیدم دیر شد دوباره یک بار دیگه ارسال کردم دیدم باز هم نداد

گفتم شاید سیستم مشکل داره

حرف c رو به7223 ارسال کردم گفت شارژ نداری در حالی که شارژ داشتم

گفتم شاید شارژ 140 میخواد رفتم یه شارژ خریدیم دوباره درخواست دادم گفت شارژ نداری دادم دادم دادم تا سه شارژ آخر رو داد

سه شارژ هزاری که من اصلا درخواست نداده بودم رففتم وارد کنم دیدم شارژ ها وارد نمیشن

من چکار کنم ؟

آخه چرا پول ما رو با کلک میگیرن ازمون

ماه قبل هم یه شارژ 10 ت به همین ترتیب ازم کم کرد ولی نداد

14 هزار تا حالا به خاطر این سیستم از حسابم کم شده

پشتیبانی هم جواب تلفن نمیدن

mobail pay
2012-02-19, 02:55 AM
به اطلاع کلیه کاربران محترم سامانه همراه 24 می‌رساند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان در حال به روز رسانی این سامانه بر اساس استاندارد بانک مرکزی برای سرویس‌های پرداخت از طریق تلفن همراه می‌باشد.
به همین دلیل، دارندگان برخی از کارت‌های بانکی در استفاده از خدمات سامانه همراه 24 با اشکال مواجه خواهند شد که این مسئله مربوط به بانک‌های صادر کننده کارت می‌باشد
اضافه شدن دو گزینه جدید:
خرید مجوز روزانه طرح ترافیک
پرداخت کمک های مردمی به سازمان بهزیستی
بزودی امکانات و خدمات جدید ارائه خواهد شد

khalili99
2012-02-19, 10:03 AM
با سلام

امروز صبح سفارش یک شارژ دارم دو هزار تومانی دیدم دیر شد دوباره یک بار دیگه ارسال کردم دیدم باز هم نداد

گفتم شاید شارژ 140 میخواد رفتم یه شارژ خریدیم دوباره درخواست دادم گفت شارژ نداری دادم دادم دادم تا سه شارژ آخر رو داد

سه شارژ هزاری که من اصلا درخواست نداده بودم رففتم وارد کنم دیدم شارژ ها وارد نمیشن

من چکار کنم ؟

دوست عزیزم سروش جان

من یا 720 و 724 کار کردم 720 که واسه بانک پاسارگاد هست هنوز خیلی ضعیف کار می کنه واسه من فقط اعلام موجودی می کنه ولاغیر اما 724 سامان خیلی قوی تره و تا حالا من به مشکلی بر نخوردم

mobail pay
2012-02-19, 02:34 PM
صامتی از راه‌اندازی سرویس‌های نوین مبتنی بر شبکه تلفن همراه و وایمکس ایرانسل در بخش‌هایی از جمله بهداشت و حمل‌ونقل عمومی خبر داد و با اشاره به پیاده‌سازی بحث پرداخت الکترونیک در ایرانسل گفت: در حوزه خدمات بانکداری همراه یا همان موبایل بانکینگ، ایرانسل بدون اینکه تمایلی به تبدیل شدن به بنگاه مالی و بانک داشته باشد، خدمات بانکداری همراه خود را با مشارکت شبکه بانکی کشور و از آبان ۸۸ راه‌اندازی کرده و اکنون امکان اتصال حداکثر ۵ کارت بانکی به سیم کارت ایرانسل را برای مشترکان خود فراهم کرده و مشترکان می‌توانند پرداخت‌های خود را از این طریق انجام دهند. همچنین اخیرا نیز روی این سیستم تکنولوژی NFC پیاده شده که بتوانیم آن را توسعه دهیم
در حال حاضر 5 بانک در این زمینه در حال همکاری با ایرانسل می باشند

فناوری پرداخت "NFC" از سال 92 در ایران

Near Field Communication
یک روز با NFC-موبایل

با یک مثال ساده ميتوان كاربردهاي متنوع تکنولوژی NFC-موبایل در زندگی روزمره بیان كرد. فرض کنید تکنولوژی NFC-موبایل را در اختیار دارید. میتوانید یک روز را به این شکل با این تکنولوژی بگذرانید:

• هزینه رفت وآمد به محل کار را با NFC-موبایل ميپردازيد.(اتوبوس ؛مترو؛ تاکسی و..)

• در مسير خود يك آگهی تبلیغاتی در مورد كنسرتي رایگان میبینید. NFC-موبایل خود را به سمت پوستر میگیرید و اطلاعات آن پوستر از طریق تکنولوژی NFC وارد موبایل شما شده و بلیط رايگان توسط موبایلتان دريافت میشود. یک پیام به دوستتان میفرستید و او را به یک شام و کنسرت دعوت مینمایید.

• بعد از ورود به ساختمان محل كار، ساعت ورود شما با نزديككردن گوشي موبايل به دستگاه

NFC reader به طور خودکار ثبت میشود.

• در وقت ناهار میتوانید هزینه غذای خود را با تلفن همراه بپردازید.

• بعد از کار با دوستتان به کنسرت میروید و رزرو شما فعال است. هنگامیکه در سالن انتظار نشستهاید با استفاده از این تکنولوژی میتوانید اطلاعاتی درمورد کنسرت و همچنین برنامه زمانی کنسرتهای آتی کسب كنید.

• بعد از کنسرت به خرید میروید و شام میخورید و علاوه بر پرداخت هزینه خرید، میتوانید از جدیدترین مدهای روز اطلاعاتی کسب نمایید.

• حال اگر در راه برگشت به خانه موبایل خود را جا بگذارید، میتوانید فورا با شبکه اپراتور تماس گرفته و از او بخواهید که خدمات NFC شما را از کار بیندازد. این خدمات سریعا غیرفعال میشود و شخص دیگری توانایی استفاده از خدمات NFC-موبایل شما را نخواهد داشت. اگر بعدا موبایل خود را یافتید میتوانید آن را به راحتی دوباره فعال كنيد

mobail pay
2012-02-19, 03:00 PM
با سلام

من چکار کنم ؟

این طور که متوجه شدم از طریق امپاد بانک پاساگارد ( خرید پیامکی) شارژخریداری کردید
بهتر از 7222 استفاده کنید برای خرید شارژ
وارد سایتهای زیر بشوید

بعد از ورود در قسمت گزارش خریدها تمام شارژها و رمز شارژها رو بهتون نشون میده

از سایت زیر

بعد از ورود در قسمت پیگری و گزینه شارژ ایرانسل ؛شارژها و رمز شارژها رو بهتون نشون میده

به اطلاع کاربران گرامی می‏رساند که با ارتقاء سامانه امپاد، امکان نمایش شارژهای خریداری شده در صفحه شخصی کاربران فراهم شده است. این امکان برای خریدهایی که پس از تاریخ 16/11/1390 انجام شده‏ اند فراهم می‏باشد.

morteza699
2012-02-22, 11:46 PM
سلام اساتيد
ي سوال و اونم اينكه:::::::::::::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
من با *720# شار‍امو ميخرم...ولي آخرين شار‍‍ژي كه خريدمو بهم اس نداد و شماره پيگيريشو هم ندارم...
آيا راهي هست كه بتونم شماره شارژو ي جوري بدست بيارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
مرسي
: :x :x :x :xx :x :x

mobail pay
2012-02-23, 12:15 AM
سلام اساتيد

ي سوال و اونم اينكه:::::::::::::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
من با *720# شار‍امو ميخرم...ولي آخرين شار‍‍ژي كه خريدمو بهم اس نداد و شماره پيگيريشو هم ندارم...
آيا راهي هست كه بتونم شماره شارژو ي جوري بدست بيارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
مرسي
: :x :x :x :xx :x :x

از سایت زیر

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعد از ورود در قسمت پیگری و گزینه شارژ ایرانسل ؛شارژها و رمز شارژها رو بهتون نشون میده

([Only registered and activated users can see links])

mmilad1
2012-02-23, 10:09 PM
باسلام.
من با این سرویس مشکل دارم .روی کارت عابر من تاریخ انقضارو ننوشته که برای ثبت نام لازمه .راهی وجود نداره که بدون تاریخ انقضا ثبت نام کرد.
ممنون

*ABEDIN*
2012-02-23, 10:37 PM
باسلام.
من با این سرویس مشکل دارم .روی کارت عابر من تاریخ انقضارو ننوشته که برای ثبت نام لازمه .راهی وجود نداره که بدون تاریخ انقضا ثبت نام کرد.
ممنون

دوست عزیزکارتت براکدوم بانکه?
اگه عضو شتاب هست یباربروATM‏*خودپرداز*منوی تغیر رمزدوم روبزن رمزتو انتخاب کن
بعد یه رسید بهت میده که توشCVV2وانقضانوشته

alimild
2012-03-17, 12:15 AM
من امروز باهاش شارژ خریدم ولی بهم اس ام اس نداد.وقتی هم میخام وارد اکانتم شم از طریق سایت میگه نام کاربری مورد نظر مسدود میباشد!!!چکار کنم؟

Sakhaey
2012-03-17, 12:42 AM
من امروز باهاش شارژ خریدم ولی بهم اس ام اس نداد.وقتی هم میخام وارد اکانتم شم از طریق سایت میگه نام کاربری مورد نظر مسدود میباشد!!!چکار کنم؟

سلام دوست عزيز
بعد از ورود مىتونيد رمز شارژ خريدارى شده را ببينيد

sky5
2012-03-17, 01:20 AM
سلام چرا جدیدا وقتی شارژ میگیریم با اس ام اس ارسال نمیشه بغییر این روشی هست که با اس ام اس شارژ ارسال بشه

alimild
2012-03-17, 01:20 AM
سلام دوست عزيز

کاربری با این مشخصات یافت نشد.نه میلم رو قبول میکنه نه شماره تلفنم رو:grrr:.جالب این که سرویسش رو سیم کارتم هنوزم کار میکنه. مسخره کردن با این سیستمشون بانک سامان این مشکلات رو نداره

alimild
2012-03-17, 01:30 AM
سلام چرا جدیدا وقتی شارژ میگیریم با اس ام اس ارسال نمیشه بغییر این روشی هست که با اس ام اس شارژ ارسال بشه
از #724* استفاده کنید در همون لحظه خرید اس ام اس میفرسته

sky5
2012-03-17, 01:40 AM
ممنونم اماوقتی به این سایت میرم واسه ثبت نام سایت باز نمیشه mpay724.com/

alimild
2012-03-17, 02:54 AM
ممنونم اماوقتی به این سایت میرم واسه ثبت نام سایت باز نمیشه mpay724.com/

مشکلی نداره الان که باز میشه برا من. این ادرس رو امتحان کنید.

mmiladd7
2012-03-29, 02:00 PM
سلام

دوستان خسته نباشيد

من تو بانك پاسار گارد عضوم بعد اين كارت ما شكست و يه كارت جديد گرفتيم

قبلا مي شد با #720*

هم شارز گرفت و هم حساب رو چك كرد ولي الان ميگه كارت اشتباه

بخوام با اين كار جديد وارد بشم بايد چي كار كنم ؟

ممنون مي شم راهنمايي كنيد

مرسي

doctorcopy
2012-03-29, 02:04 PM
دوست عزیز این کارتتم تو سامانه ثبت کن مثل قبلیت مشکلت حل میشه ولی رمز و ایناش جدیدش بده

mmiladd7
2012-03-29, 02:38 PM
ممنون ولي يادم نيست چه طوري بايد ثبتش كنم !

sky5
2012-03-29, 02:43 PM
شما 720 رو شماره گیری کنید اسم اون سایت به همراه رمز نمایش داده میشه

mmiladd7
2012-03-29, 03:07 PM
الان مي تونم حساب خودم رو چك كنم ولي نمي تونم شارژ بگيرم !

mmiladd7
2012-03-29, 04:37 PM
دوستان راه ديگه اي نيست براي خريدن كارت شارژ به وسيله

گوشي همراه ؟

singles1
2012-03-29, 04:58 PM
دوستان راه ديگه اي نيست براي خريدن كارت شارژ به وسيله

گوشي همراه ؟
اگه ایرانسل دارید فقط کافیه #723* را از خط ايرانسل خود شماره گيري كنيد
بعد فرآیند پبت نام براتون ارسال میشه

mobail pay
2012-03-31, 01:49 PM
اضافه شدن گزینه امپاد به خدمان 720
بانک پاساکارد دو روش خرید بانکی خود از طریف ussd ایرانسل و خرید پیامکی خود طرح امپاد رو در هم ادغام کرد و از طریق خدمات 720 قابل دسترسی و استفاده است

mahan21
2012-04-08, 01:54 PM
سلام
720 رو که میزنم و بعد رمز رو میزنم نمیدونم چرا رمزی که میزنم میگه اشتباهه.نمیدونم باید چطور درستش کنم؟

Sakhaey
2012-04-08, 03:01 PM
سلام
720 رو که میزنم و بعد رمز رو میزنم نمیدونم چرا رمزی که میزنم میگه اشتباهه.نمیدونم باید چطور درستش کنم؟

ansarweb
2012-05-11, 03:29 PM
لطفا از پاسارگاد استفاده نکنید
چون
1-من کارت شارژ با 720 گرفتم هزینه کم شد ولی رمز برام نیومد گزینه ای هم برا دسترسی به رمز قبلی نداره در صورتی که سامان داره
2- پیامک میزنید به 7223 هزینه رو میزنه صفر اما هر اس ام اس که از بانک بیاد 25 تومان از شما کم میکنه و جایی هم مشخص نیست و هر بار هم دو تا پیامک میاد
3- پیامک میزنم به 7223 میگه اطلاعات شما کامل نیست *723# رو بگیرید اینو میگیرم میگه کامله
4- میرم تو سایت نام کاربری و رمز میزنم میگه نیست کلمه عبور فراموش شده میزنم و اطلاعات وارد میکنم میگه همچین کاربری نیست پس من چطوری خرید کردم
خلاصه معذرت میخوام ولی خیلی خر تو خره درصورتی که از سامان کارت شارژ گرفتم نیومده بعد هزینش برگردونده شد اما پاسارگاد چه با پیامک و چه نفرستادن شارژ داره سو استفاده میکنه
شک دارید موجودیتون رو چک کنید و بعد پیامک بزنید به 7223 تا ببینید چطوری به مشتریش توهین میکنه و برای اسی که میفرسته هزینه کم میکنه

Sakhaey
2012-05-12, 12:53 AM
1-من کارت شارژ با 720 گرفتم هزینه کم شد ولی رمز برام نیومد گزینه ای هم برا دسترسی به رمز قبلی نداره در صورتی که سامان داره
مىتونيد از طريق سايت [Only registered and activated users can see links] و ورود به اكانت خود رمز كارت شارژهايى كه تابحال خريدارى كرديد به راحتى ببينيد

2- پیامک میزنید به 7223 هزینه رو میزنه صفر اما هر اس ام اس که از بانک بیاد 25 تومان از شما کم میکنه و جایی هم مشخص نیست و هر بار هم دو تا پیامک میاد
حق باشماست اگر پيام خالى به 7223 ارسال كنيد بابت راهنمايى 50 تومان از شارژ ايرانسل شما كم مىشود ولى اگر كارت شارژ خريدارى كنيد هيچ مبلغى بابت پيام گرفته نمىشود

3- پیامک میزنم به 7223 میگه اطلاعات شما کامل نیست *723# رو بگیرید اینو میگیرم میگه کامله
يادتون باشه در پيامكهاى ارسالى از اعداد انگليسى استفاده كنيد
شايد يك سرى اشكالات وجود داره

4- میرم تو سایت نام کاربری و رمز میزنم میگه نیست کلمه عبور فراموش شده میزنم و اطلاعات وارد میکنم میگه همچین کاربری نیست پس من چطوری خرید کردم
اين اشكال وجود داره
رمز ورود به سايت امپاد همان رمزى هست كه دفعه اول به شما پيامك شده نه رمزى كه شما آنرا از طريق كد ussd تعويض و دريافت كرديد
اگر اولين رمز را فراموش كرديد در سايت امپاد روى قسمت "نمىتوانم وارد شوم" كليك كنيد تا براى ورود به سايت بدون هيچ مشكلى رمز جديد دريافت كنيد
اين مشكل براى خودم وجود داشت كه با اين كار رفع شد

خلاصه معذرت میخوام ولی خیلی خر تو خره درصورتی که از سامان کارت شارژ گرفتم نیومده بعد هزینش برگردونده شد اما پاسارگاد چه با پیامک و چه نفرستادن شارژ داره سو استفاده میکنه
شک دارید موجودیتون رو چک کنید و بعد پیامک بزنید به 7223 تا ببینید چطوری به مشتریش توهین میکنه و برای اسی که میفرسته هزینه کم میکنه
همانطور كه گفته شد هزينه گرفته شده فقط به خاطر پيامك راهنمايى هست
و تمام شارژهايى كه تابحال خريدارى كرديد در اكانت شما در سايت امپاد قابل مشاهده است
بايد منتظر بمونيم تا اشكالات برطرف شود

لطفا از پاسارگاد استفاده نکنید
به نظر من هم چون بانك پاسارگاد نسبت به بانك سامان هنوز در ابتداى كار است همانطور كه ميدانيد امپاد هم به كد USSD پىپاد پيوست و يك سرى اشكالات در اون وجود داره
ولى به نظر من پيشترفتش نسبت به بانك سامان بيشتر است و در آينده استفاده كنندگان بانك پاسارگاد از بانك سامان بيشتر مىشود
فعلا بهترين مزيت بانك پاسارگاد اين هست كه بدون نياز به اينترنت و ثبت كارت در سايت ، فقط باشماره گيرى #720* مىتوان كارت خود را ثبت كرد و از اين خدمات استفاده كرد
شارژ 1000 تومانى و همچنين سرعت كار بيشتر از ديگر مزاياى بانك پاسارگاد است
موفق باشيد

amir_naser
2012-05-12, 02:37 AM
سلام این سامانه پاسارگاد چجوریه با گوشی نوکیا میزنم شماره کارتو قبول میکنه و ثبت نام میکنه ولی با گوشی سونی اریکسون میگه شماره کارت را به درستی وارد کنید مسخره است
گوشی های سونی اریکسون ساپورت نمیکنه ؟؟؟؟؟

Sakhaey
2012-05-12, 08:01 AM
سلام این سامانه پاسارگاد چجوریه با گوشی نوکیا میزنم شماره کارتو قبول میکنه و ثبت نام میکنه ولی با گوشی سونی اریکسون میگه شماره کارت را به درستی وارد کنید مسخره است
گوشی های سونی اریکسون ساپورت نمیکنه ؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز
من روى 2 تا گوشى سونى اريكسون تست كردم مشكلى نداره!
اعداد حتما بايد به انگليسى تايپ شوند
اگه مشكلتون حل نشد فعلا چاره اى نداريد جز اينكه سيمكارت خودتو روى گوشى نوكيا بگذارى كارتتو ثبت كنى بعد سيمكارتتو برگردونى روى سونى اريكسون
و يا ازطريق سايتش ثبت كنى
موفق باشى

amir_naser
2012-05-12, 02:47 PM
سلام دوست عزيز
من روى 2 تا گوشى سونى اريكسون تست كردم مشكلى نداره!
اعداد حتما بايد به انگليسى تايپ شوند
اگه مشكلتون حل نشد فعلا چاره اى نداريد جز اينكه سيمكارت خودتو روى گوشى نوكيا بگذارى كارتتو ثبت كنى بعد سيمكارتتو برگردونى روى سونى اريكسون
و يا ازطريق سايتش ثبت كنى
موفق باشى

با گوشی نوکیا 1200 ثبت نام کردم مشکلی نداشت و خرید انجام میده ولی وقتی گوشی سونی اریکسون ELM با هاش خرید انجام میدم میگه رمز پیامکی اشتباه است
با گوشی من سازگاری نداره

mahan21
2012-05-14, 11:30 AM
سلام
گذر واژه هم گرفتم حس میکنم نام کاربریم خرابه اما هرچی شماره موبایلمو میزنم و ایمیلم بازم جواب نمیده....
چیکار کنم؟
از اینجا میرمیا
پرداخت امن پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links])

mohammadi_
2012-05-14, 11:36 AM
با گوشی نوکیا 1200 ثبت نام کردم مشکلی نداشت و خرید انجام میده ولی وقتی گوشی سونی اریکسون ELM با هاش خرید انجام میدم میگه رمز پیامکی اشتباه است
با گوشی من سازگاری نداره
دوست عزیز زبان گوشی رو english قرار بده جواب میده.
دقیقا فرمایش جناب Sakhaey [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])باید اعداد انگلیسی تایپ شوند.
elm منکه درست شد

haghimahdi
2012-05-14, 12:36 PM
دوستان من در بانک پاسارگاد حساب ندارم ........... تا یکی دو ماه پیش میتونستم از این کد

استفاده کنم ولی حالا نمی تونم....کسی دلیلش رو میدونه؟

Sakhaey
2012-05-14, 12:51 PM
سلام
گذر واژه هم گرفتم حس میکنم نام کاربریم خرابه اما هرچی شماره موبایلمو میزنم و ایمیلم بازم جواب نمیده....
چیکار کنم؟
از اینجا میرمیا
پرداخت امن پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links])

سلام به دوست قديمى ماهان :)
همانطور كه بالا گفتم:

اين اشكال در امپاد وجود داره
رمز ورود به سايت امپاد همان رمزى هست كه دفعه اول به شما پيامك شده نه رمزى كه شما آنرا از طريق كد ussd تعويض و دريافت كرديد
اگر اولين رمز را فراموش كرديد و پيامك آنرا حذف كرديد در سايت امپاد روى قسمت "نمىتوانم وارد شوم" كليك كنيد تا براى ورود به سايت بدون هيچ مشكلى رمز جديد دريافت كنيد
اين مشكل براى خودم وجود داشت كه با اين كار رفع شد

amir_naser
2012-05-14, 04:00 PM
دوست عزیز زبان گوشی رو english قرار بده جواب میده.
دقیقا فرمایش جناب Sakhaey [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])باید اعداد انگلیسی تایپ شوند.
elm منکه درست شد
زبان گوشی و زبان نوشتنم انگلیسی می باشد ولی یا جواب نمیده یا میگه رمزتون اشتباه میباشد
ولی در گوشی نوکیا با اینکه زبان گوشی فارسی می باشد چنین مشکلی وجود ندارد و خرید انجام می گیرد

amir_naser
2012-05-14, 04:09 PM
مشکل من با سونی اریکسون اینکه اگه تو یک عملیات کل کد و رمزو وارد کنی مشکلی نداره مثلا #رمز پیامکی*1* 720*
ولی مرحله به مرحله جلو میری اونجایی که میگه رمز پیامکی رو وارد کنید بعد از ورود رمز میگه رمزتون اشتباه میباشد یا انجام نمیده

Sakhaey
2012-05-14, 04:55 PM
دوستان من در بانک پاسارگاد حساب ندارم ........... تا یکی دو ماه پیش میتونستم از این کد

استفاده کنم ولی حالا نمی تونم....کسی دلیلش رو میدونه؟

سلام دوست عزيز
تمام دارندگان كارتهاى عضو شتاب از امكانات اين سامانه مانند دريافت موجودى ، خريد شارژ و پرداخت قبض مىتوانند استفاده كنند
وقتى شماره #720* را شماره گيرى مىكنيد چه پيغامى دريافت مىكنيد؟

Sakhaey
2012-05-14, 05:41 PM
زبان گوشی و زبان نوشتنم انگلیسی می باشد ولی یا جواب نمیده یا میگه رمزتون اشتباه میباشد
ولی در گوشی نوکیا با اینکه زبان گوشی فارسی می باشد چنین مشکلی وجود ندارد و خرید انجام می گیرد

مشکل من با سونی اریکسون اینکه اگه تو یک عملیات کل کد و رمزو وارد کنی مشکلی نداره مثلا #رمز پیامکی*1* 720*
ولی مرحله به مرحله جلو میری اونجایی که میگه رمز پیامکی رو وارد کنید بعد از ورود رمز میگه رمزتون اشتباه میباشد یا انجام نمیده

دقيقا اين مشكلى كه مىفرماييد به خاطر فارسى بودن اعداد است كه سيستم اعداد شمارا شناسايى نمىكند
من فكر مىكنم زبان نوشتن شما انگليسى نيست
هنگام شماره گيرى اگر تمام مراحل پشت سرهم انجام شود فونت اعداد به انگليسى تايپ مىشود و ارسال مىشود
درگوشيهاى نوكيا هنگام استفاده از كدهاى ussd فقط مىتوانند از اعداد استفاده كنند ولى در گوشيهاى سونى اريكسون حتى از حروف هم مىتوانند استفاده كنند كه اين حروف و اعداد فارسى در سيستم غيرقابل شناسايى است

haghimahdi
2012-05-15, 12:55 PM
سلام دوست عزيز
تمام دارندگان كارتهاى عضو شتاب از امكانات اين سامانه مانند دريافت موجودى ، خريد شارژ و پرداخت قبض مىتوانند استفاده كنند
وقتى شماره #720* را شماره گيرى مىكنيد چه پيغامى دريافت مىكنيد؟

پس از شماره گیری رمز ورود میخواد ... بعد که وارد میشه مثلاً درخواست خرید شارژ میکنم پیغام

میده که باید از طریق سایت کارتت رو ثبت کنی !! در صورتیکه من ثبت کردم ... مشکل کار نمیدونم

کجاست

Sakhaey
2012-05-15, 03:50 PM
پس از شماره گیری رمز ورود میخواد ... بعد که وارد میشه مثلاً درخواست خرید شارژ میکنم پیغام

میده که باید از طریق سایت کارتت رو ثبت کنی !! در صورتیکه من ثبت کردم ... مشکل کار نمیدونم

کجاست

احتمالا به علت اتمام تاريخ انقضاى كارت و يا تغير رمز دوم كارت و يا .. اطلاعات كارت شما حذف شده
مىتوانيد با مراجعه به قسمت USSD ويرايش اطلاعات مربوط به سرويس ([Only registered and activated users can see links]) اطلاعات كارت خود را مشاهده و ويرايش كنيد
اگر هيچ اطلاعاتى از كارت نبود بايد از قسمت ثبت كارت دوباره كارت خود را ثبت كنيد
موفق باشيد

mahan21
2012-05-15, 04:15 PM
احتمالا به علت اتمام تاريخ انقضاى كارت و يا تغير رمز دوم كارت و يا .. اطلاعات كارت شما حذف شده
مىتوانيد با مراجعه به قسمت USSD ويرايش اطلاعات مربوط به سرويس ([Only registered and activated users can see links]) اطلاعات كارت خود را مشاهده و ويرايش كنيد
اگر هيچ اطلاعاتى از كارت نبود بايد از قسمت ثبت كارت دوباره كارت خود را ثبت كنيد
موفق باشيد
سلام
بله سی وی وی دوی من جدید بود ولی درستش کردم ولی الانم که میزنم 720 رو میگه رمز اشتباه هست.....
من نرم افزار پاسارگاد رو گوشیمه و باهاش خرید شارژ میکنم....
میخام بدونم چرا 720 رو گوشیم جواب نمیده....
مرسی

Sakhaey
2012-05-16, 08:42 AM
سلام
بله سی وی وی دوی من جدید بود ولی درستش کردم ولی الانم که میزنم 720 رو میگه رمز اشتباه هست.....
من نرم افزار پاسارگاد رو گوشیمه و باهاش خرید شارژ میکنم....
میخام بدونم چرا 720 رو گوشیم جواب نمیده....
مرسی

ماهان جان بگو ببينم مشكلت با ورود به mpaad.ir حل شد؟
حالا الآن دقيقا مشكلت چيه؟
شما با [Only registered and activated users can see links] مشكل دارى يا با [Only registered and activated users can see links]
در ضمن پستهاى قبلى نتونست كمكت كنه؟
بيشتر توضيح بدى شايد بتونم كمكت كنم

parvizb
2012-06-08, 11:55 PM
دوستان روی وان ایکس ارور application down میزنه ولی روی گوشیهای دیگه نه چرا ؟؟؟

mahan21
2012-06-09, 12:24 PM
سلام
من میتونم به لینک زیر وارد بشم و برم تو پروفایلم
تو لینک زیر هم میتونم برم به پروفایلم
اما 720 که میگیرم میگه رمزی که داری وارد میکنی اشتباست.دیگه دیونه شدم.....
حالا باید چیکار کنم؟
اصلا من میخام 720رو تماما غیر فعال کنم چطوری اینکارو کنم که دوباره بتونم خودمو ریجستر کنم؟
مرسی

mahan21
2012-06-09, 12:29 PM
ماهان جان بگو ببينم مشكلت با ورود به mpaad.ir حل شد؟
حالا الآن دقيقا مشكلت چيه؟
شما با [Only registered and activated users can see links] مشكل دارى يا با [Only registered and activated users can see links]
در ضمن پستهاى قبلى نتونست كمكت كنه؟
بيشتر توضيح بدى شايد بتونم كمكت كنم

سلام
خسته نباشی مهدی جون
با mpaad.ir مشکلی ندارم وقتی رمز میزنم میتونم برم داخل پروفایلم و با اینم مشکلی ندارم با این mpay.bpi.ir.
حالا نمیدونم چرا رو گوشی که 720 میزنم میگه رمز اشتباست....
720 میزنم میگه لطفا کلمه عبور را وارد کنید.هرچی میزنمش نمیره.....
مرسی

Sakhaey
2012-06-09, 03:41 PM
دوستان روی وان ایکس ارور application down میزنه ولی روی گوشیهای دیگه نه چرا ؟؟؟

فكر نمىكنم اين مشكل ربطى به گوشى داشته باشه
احتمالا مشكل از طرف شبكه است
مىتونيد براى امتحان جاى سيمكارتها را در دو گوشى عوض كنيد..

سلام
من میتونم به لینک زیر وارد بشم و برم تو پروفایلم
تو لینک زیر هم میتونم برم به پروفایلم
اما 720 که میگیرم میگه رمزی که داری وارد میکنی اشتباست.دیگه دیونه شدم.....
حالا باید چیکار کنم؟
اصلا من میخام 720رو تماما غیر فعال کنم چطوری اینکارو کنم که دوباره بتونم خودمو ریجستر کنم؟
مرسی

سلام
خسته نباشی مهدی جون
با mpaad.ir مشکلی ندارم وقتی رمز میزنم میتونم برم داخل پروفایلم و با اینم مشکلی ندارم با این mpay.bpi.ir.
حالا نمیدونم چرا رو گوشی که 720 میزنم میگه رمز اشتباست....
720 میزنم میگه لطفا کلمه عبور را وارد کنید.هرچی میزنمش نمیره.....
مرسی
سلام ماهان جان چاكرتم داداش
داداشى يكم بيشتر توضيح بده كه كدوم رمزتو ميگه اشتباهه؟
1_ رمزى كه بلافاصله بعد از شماره گيرى#720* ازت ميخاد؟
2_ يارمز دوم (رمز اينترنتى) كارت هنگام مثلا دريافت موجودى؟
3_ يا رمز خريد پيامكى امپاد هنگام مثلا خريد شارژ؟

اگر جوابت گزينه 1 است بايد به اين لينك برى و از قسمت تغير رمز اين رمزو عوض كنى: (نياز به دانستن رمز قبل كه فراموش كردى نيست)

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

mahan21
2012-06-11, 11:37 AM
فكر نمىكنم اين مشكل ربطى به گوشى داشته باشه
احتمالا مشكل از طرف شبكه است
مىتونيد براى امتحان جاى سيمكارتها را در دو گوشى عوض كنيد..

سلام ماهان جان چاكرتم داداش
داداشى يكم بيشتر توضيح بده كه كدوم رمزتو ميگه اشتباهه؟
1_ رمزى كه بلافاصله بعد از شماره گيرى#720* ازت ميخاد؟
2_ يارمز دوم (رمز اينترنتى) كارت هنگام مثلا دريافت موجودى؟
3_ يا رمز خريد پيامكى امپاد هنگام مثلا خريد شارژ؟

اگر جوابت گزينه 1 است بايد به اين لينك برى و از قسمت تغير رمز اين رمزو عوض كنى: (نياز به دانستن رمز قبل كه فراموش كردى نيست)

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]
سلام سخایی جان
مرسی.اولی مشکلمه.رفتم همون جا کد یو اس اس دی رو پاکیدم الان که میزنم میگه شماره کارتتو دقیقا وارد کن وارد میکنم میگه صحیح نیست با پشتیبانی بتمس.حالا چیکار کنم؟
قبلا که 720 میزدی برای اولین بار بهت اون کد ررو میداد مگه دیگه نمیده؟با اون میشد کاراتای زیاید اد کرد با اینم میشه؟
مرسی

Sakhaey
2012-06-11, 04:49 PM
سلام سخایی جان
مرسی.اولی مشکلمه.رفتم همون جا کد یو اس اس دی رو پاکیدم الان که میزنم میگه شماره کارتتو دقیقا وارد کن وارد میکنم میگه صحیح نیست با پشتیبانی بتمس.حالا چیکار کنم؟
قبلا که 720 میزدی برای اولین بار بهت اون کد ررو میداد مگه دیگه نمیده؟با اون میشد کاراتای زیاید اد کرد با اینم میشه؟
مرسی

سلام سخایی جان
مرسی

سلام مجدد
خب خدارو شكر كه اين مشكلت حل شد:)
از وقتى شماره USSD موبايل بانك پاسارگاد با شماره امپاد ادغام شد، سوالات زيادى براى كاربران پيش آمده!
اميدوارم بانك پاسارگاد با اختصاص يك شماره براى هركدام اين دو را از همديگر جدا كند تا ابهامات از بين بره
مثلا شماره #720* براى موبايل بانك پاسارگاد و شماره #723* براى استفاده از خدمات امپاد

فرقهاى موبايل بانك پاسارگاد با امپاد:
1_ ثبت نام امپاد نياز به اينترنت ندارد از طريق #720* كارت را مىتوان ثبت كرد ولى براى ثبت نام در موبايل بانك پاسارگاد بايد كارت بانكى خود را در [Only registered and activated users can see links] ثبت كنيم
2_ در موبايل بانك پاسارگاد مىتوانيم چندين كارت بانكى را ثبت كنيم ولى در امپاد فقط از يك كارت بانكى مىتوانيم استفاده كنيم
3_ هنگام خريد كارت شارژ از موبايل بانك پاسارگاد همان لحظه از طريف USSD رمز شارژ نمايش داده ولى در امپاد رمز شارژ فقط از طريق SMS به ما داده ميشه
4_ ...

خب حالا بريم سر مشكل شما؛
شما بايد برى دوباره كارتتو توى اين لينك ثبت كنى:

moshtologh
2012-06-17, 05:04 AM
با عرض سلام
کسی می تواند در مورد صدقه دادن به بهزیستی از طریق ایرانسل توضیحاتی را بدهد. من از طریق امپاد می خواهم صدقه بدهم موفق نمی شوم و هر وقت به 7223 کد صدقه را می فرستم این پیام را می دهد "شناسه پرداخت ارسالی پیدا نشد". لازم به ذکر است که من برای خرید شارژ از این سیستم مشکلی ندارم فقط صدقه نمی توانم بدهم.
با تشکر

Sakhaey
2012-06-17, 08:39 AM
با عرض سلام
کسی می تواند در مورد صدقه دادن به بهزیستی از طریق ایرانسل توضیحاتی را بدهد. من از طریق امپاد می خواهم صدقه بدهم موفق نمی شوم و هر وقت به 7223 کد صدقه را می فرستم این پیام را می دهد "شناسه پرداخت ارسالی پیدا نشد". لازم به ذکر است که من برای خرید شارژ از این سیستم مشکلی ندارم فقط صدقه نمی توانم بدهم.
با تشکر

سلام دوست عزيز
از طريق كد USSD بانك پاسارگاد اطلاعى ندارم
ولى براى اطلاع از مبالغ صدقات از طريق sms يك پيام كوتاه بدون متن به 8133 ارسال كنيد

براي کمک به کمیته امداد امام خمینی، با توجه به مبلغ اهدايي، یک پیام کوتاه به کد های زیر ارسال کنید:
دویست تومان 81331
پانصد تومان 81332
هزار تومان 81333
دو هزار تومان 81334
پنج هزار تومان 81335
پانصد تومان کمک به قحطی زده گان سومالی 81337

mahan21
2012-06-20, 09:07 AM
سلام
با کد 723 وقتی عدد کارت رو وارد میکنم میگه صحیح نیست و با فلان شماره تماس بگیرید.کارت دو تا بامک تجارت زدم ولی جواب نداد با کد 720 هم همین خطا رو داد.چیکار کنم؟

Sakhaey
2012-06-21, 08:24 AM
سلام
با کد 723 وقتی عدد کارت رو وارد میکنم میگه صحیح نیست و با فلان شماره تماس بگیرید.کارت دو تا بامک تجارت زدم ولی جواب نداد با کد 720 هم همین خطا رو داد.چیکار کنم؟

با شماره گيرى #2*1*723* كارت خود را به طور كامل حذف كن دوباره از اول وارد كن
1_ توى ساعات مختلف روز اين كار را انجام بده چون بعضى وقتها ممكنه اتصال شبكه بانكى باهم قطع باشه
2_ فكر مىكنم براى ثبت كارت در امپاد هم به 100 تومان موجودى (قابل برداشت) در كارت تجارت نياز است بنابر اين بايد 1200 تومان در كارت شما موجودى باشه
3_ كارت بانك تجارت من هم با بانك پاسارگاد مشكل داره: اصلا موجودى نشان نميده و خريد هم فقط از طريق امپاد انجام ميشه از طريق بانك پاسارگاد هيچ تراكنشى اصلا انجام نميشه
فكر مىكنم اين مشكل از طرف بانك تجارت است كه اجازه نمىدهد درگاههاى بانكى ديگه، موجودى كارت تجارت را نمايش دهد و يا حتى بعضى اوقات خريد انجام نميشه
اميدوارم بانك تجارت اين مشكل را رفع كنند

majid3678
2012-06-22, 11:45 PM
سلام
بچه هامن قبلا2تا حسابمو وارد کرده بودم از جفتشم میتونستم شارژ بگیرم.حسابامو چک کنم بدون اینکه رمز پیامکی بخاد.امروز امپادو حذف کردم دوباره 4تا حساب وارد کردم اما نمیشه همزمان از 4تاش استفاده کرد.چیکار باید کنم؟؟؟؟؟

Sakhaey
2012-06-23, 08:09 AM
سلام
بچه هامن قبلا2تا حسابمو وارد کرده بودم از جفتشم میتونستم شارژ بگیرم.حسابامو چک کنم بدون اینکه رمز پیامکی بخاد.امروز امپادو حذف کردم دوباره 4تا حساب وارد کردم اما نمیشه همزمان از 4تاش استفاده کرد.چیکار باید کنم؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز
براى ثبت كارتهاى خود از طريق اين آدرس وارد شويد:

به اين پست هم يك نگاه بندازيد:
موفق باشيد

majid3678
2012-06-23, 10:52 AM
سلام دوست عزيز
براى ثبت كارتهاى خود از طريق اين آدرس وارد شويد:

به اين پست هم يك نگاه بندازيد:
موفق باشيد

کارتهامو اینترنتی از این لینک(epayment.bankpasargad.com) ثبت کردم اما *720# که میزنم نمیاد.میرم توی سایت قسمت ویرایش اطلاعات جدول شماره موبايل‌های استفاده كننده از سرويس USSD که میزنم این میاد(هيچ شماره موبايلی جهت نمايش وجود ندارد )
من چجوری این قسمت شماره موبایل بذارم؟؟؟؟
یا چجوری قسمت ثبت کد USSD کدمو وارد کنم . این کد رو چجوری بدست بیارم؟
دمتون گرم کمکم کنین

Sakhaey
2012-06-23, 04:52 PM
کارتهامو اینترنتی از این لینک(epayment.bankpasargad.com) ثبت کردم اما *720# که میزنم نمیاد.میرم توی سایت قسمت ویرایش اطلاعات جدول شماره موبايل‌های استفاده كننده از سرويس USSD که میزنم این میاد(هيچ شماره موبايلی جهت نمايش وجود ندارد )
من چجوری این قسمت شماره موبایل بذارم؟؟؟؟
یا چجوری قسمت ثبت کد USSD کدمو وارد کنم . این کد رو چجوری بدست بیارم؟
دمتون گرم کمکم کنین

ببين مىتونى از طريق اين آدرس يك اكانت جديد بسازى:؟

majid3678
2012-06-23, 09:43 PM
ببين مىتونى از طريق اين آدرس يك اكانت جديد بسازى:؟

ثبت نام کردم . اما بازم باگوشی نمیاد . بهم یاد بدین چجوری کد USSD رو ثبت کنم

Sakhaey
2012-06-24, 08:04 AM
ثبت نام کردم . اما بازم باگوشی نمیاد . بهم یاد بدین چجوری کد USSD رو ثبت کنم

نمىدونم شما چطور ثبت نام كرديد كه شماره موبايل خودتونو ثبت نكرديد!
قبلا براى ثبت نام كد مىخواست ولى جديدا ديگه كد نميخاد
همانطور كه در تصوير پست قبل مىبينيم هنگام ثبت نام بايد شماره موبايل خود را ثبت كنيم
بعد از ثبت تمام اطلاعات، لينك فعالسازى به ايميل شما ارسال ميشه
اگه از اول ثبت نام كنيد احتمالا مشكل شما حل ميشه
موفق باشيد

majid3678
2012-06-24, 01:24 PM
نمىدونم شما چطور ثبت نام كرديد كه شماره موبايل خودتونو ثبت نكرديد!
قبلا براى ثبت نام كد مىخواست ولى جديدا ديگه كد نميخاد
همانطور كه در تصوير پست قبل مىبينيم هنگام ثبت نام بايد شماره موبايل خود را ثبت كنيم
بعد از ثبت تمام اطلاعات، لينك فعالسازى به ايميل شما ارسال ميشه
اگه از اول ثبت نام كنيد احتمالا مشكل شما حل ميشه
موفق باشيد

ثبت نامم درست بوده . آخه هروقت وارد یوزرم میشم واسم پیام میاد . اما نمیدونم را *720# ک میزنم نمیاد.

majid3678
2012-06-24, 01:53 PM
این کارو با یه سیمکارته دیگه امتحان کردم شد . اما با خط خودم نمیشه.کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟؟؟

mahan21
2012-06-27, 10:49 AM
با شماره گيرى #2*1*723* كارت خود را به طور كامل حذف كن دوباره از اول وارد كن
1_ توى ساعات مختلف روز اين كار را انجام بده چون بعضى وقتها ممكنه اتصال شبكه بانكى باهم قطع باشه
2_ فكر مىكنم براى ثبت كارت در امپاد هم به 100 تومان موجودى (قابل برداشت) در كارت تجارت نياز است بنابر اين بايد 1200 تومان در كارت شما موجودى باشه
3_ كارت بانك تجارت من هم با بانك پاسارگاد مشكل داره: اصلا موجودى نشان نميده و خريد هم فقط از طريق امپاد انجام ميشه از طريق بانك پاسارگاد هيچ تراكنشى اصلا انجام نميشه
فكر مىكنم اين مشكل از طرف بانك تجارت است كه اجازه نمىدهد درگاههاى بانكى ديگه، موجودى كارت تجارت را نمايش دهد و يا حتى بعضى اوقات خريد انجام نميشه
اميدوارم بانك تجارت اين مشكل را رفع كنند
سلام مرسي.
اما من بانك ملت و كشاورزي هم كه ميزنم جواب نميده و تا شماره كارت وارد ميكنم ميگه به پشتيباني بزنگ....
نميدونم چ مرگشه....
تنها سيستمي كه شارژ 1000 ميده هم اينه....
مرسي سخايي

Sakhaey
2012-06-27, 04:02 PM
سلام مرسي.
اما من بانك ملت و كشاورزي هم كه ميزنم جواب نميده و تا شماره كارت وارد ميكنم ميگه به پشتيباني بزنگ....
نميدونم چ مرگشه....
تنها سيستمي كه شارژ 1000 ميده هم اينه....
مرسي سخايي

خب حالا كه اينقدر اصرار مىكنه بزنگ خب زنگ بزن بپرس!:)
اين ايميل بانك پاسارگاد هست:
البته تمام كسانى كه با اين سيستم مشكل و يا سوالى داريد اول اين فايل pdf را مطالعه كنيد تا خيلى از ابهامات و مشكلات رفع شود:
USSDHelp.pdf ([Only registered and activated users can see links])
من كه نتونستم مشكل شمارو حل كنم ماهان جان ولى يك پيشنهاد بهت مىكنم:
استفاده از نرم افزار همراه بانك پاسارگاد

امكانات اين برنامه:
ارسال درخواست و دريافت پاسخ از طريق SMS و GPRS
امكان ثبت چندين كارت عضو شتاب در نرم افزار
دريافت موجودى پرداخت قبض و خريد شارژ حتى 1000 تومانى

لازم به ذكر است كه در انجام هر تراكنش از طريق GPRS فقط 2 كيلوبايت مصرف مىشود و پاسخ آن بلافاصله دريافت مىشود
لازم نيست حتما در بانك پاسارگاد حساب داشته باشيد فقط كافيه شماره موبايل و ايميل خود را در اين سايت ثبت كنيد:
لينك دانلود برنامه:

amir123
2012-07-06, 02:55 AM
متوجه نشدم که 720 با 723 جه تفاوتی داره

Sakhaey
2012-07-06, 03:07 PM
متوجه نشدم که 720 با 723 جه تفاوتی داره

كد 723 مخصوص ويرايش اطلاعات كارت و بازيابى رمز خريد پيامكى در امپاد است و كد 720 براى استفاده از خدمات امپاد و همچنين موبايل بانك پاسارگاد مىباشد

اين مطلب هم بى ربط نيست:

از وقتى شماره USSD موبايل بانك پاسارگاد با شماره امپاد ادغام شد، سوالات و ابهامات زيادى براى كاربران پيش آمده!
اميدوارم بانك پاسارگاد با اختصاص يك شماره براى هركدام اين دو را از همديگر جدا كند تا اين ابهامات از بين بره
مثلا شماره #720* براى موبايل بانك پاسارگاد و شماره #723* براى استفاده از خدمات امپاد

1_ ثبت نام امپاد نياز به اينترنت ندارد از طريق #720* كارت را مىتوان ثبت كرد ولى براى ثبت نام در موبايل بانك پاسارگاد بايد كارت بانكى خود را در [Only registered and activated users can see links] ثبت كنيم
2_ در موبايل بانك پاسارگاد مىتوانيم چندين كارت بانكى را ثبت كنيم ولى در امپاد فقط از يك كارت بانكى مىتوانيم استفاده كنيم
3_ هنگام خريد كارت شارژ از موبايل بانك پاسارگاد همان لحظه از طريف USSD رمز شارژ نمايش داده ولى در امپاد رمز شارژ فقط از طريق SMS به ما داده ميشه
4_ ...

taksa_m
2012-07-11, 08:15 PM
سلام و خسته نباشید
من از طریق امپاد از طریق همین شارژ پیامکی یه شارژ 5 هزار تومنی خریدم...از حسابم کم کرد 5 هزار تومن اما اس ام اسی حاوی شارژ ارسال نشد برام.اولین باره این اتفاق برام میوفته... یکی کمکم کنه من 5 تومنمو میخاااااام :(:(:( :دی

+Farhad
2012-07-11, 08:20 PM
سلام و خسته نباشید
من از طریق امپاد از طریق همین شارژ پیامکی یه شارژ 5 هزار تومنی خریدم...از حسابم کم کرد 5 هزار تومن اما اس ام اسی حاوی شارژ ارسال نشد برام.اولین باره این اتفاق برام میوفته... یکی کمکم کنه من 5 تومنمو میخاااااام :(:(:( :دی

سلام
تا 24 ساعت صبر کنید اگه تراکشن نا موفق باشه پول به حساب بر می گرده اگه بر نگشت با 700 تماس بگیرید.

Sakhaey
2012-07-11, 10:03 PM
سلام و خسته نباشید

سلام دوست عزيز
با ورود به اكانت خود در امپاد مىتوانيد رمز تمام كارت شارژهايى كه تابحال خريدارى كرديد را مشاهده كنيد:

mobail pay
2012-07-13, 03:14 PM
همراه بانک 24 سامان و همراه اول #724*

این خدمت که قبلا با همکاری بانک سامان و ایرانسل انجام شده بود [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
الان بر روی سیم کارتهای همراه اول فعال شده است

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

fb.atheist
2012-07-14, 12:43 PM
سلام سخایی جان
یه سوال داشتم که هرجا گشتم جوابشو پیدا نکردم، امیدوارم بتونی کمکم کنی
سوال من اینه که من برای دوستم میخوام ussd پاسارگاد رو فعال کنم، اول رفتم تو قسمت ثبت نام همراه پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links]) و شماره موبایل و اطلاعات کارت بانکی رو ثبت کردم خب بعدش وارد اکانتش شدم و میخوام کد ussd رو براش فعال کنم، خب بعدش اومدم #720* رو گرفتم اما همانطور که خودتم میدونی دیگه مثل گذشته کد ussd رو نمایش نمیده که بشه تو سایت واردش کرد، و میدونیم که امپاد اصلا بدرد نمیخوره چون فقط 1کارت رو میتونی ازش استفاده کنی و رمز شارژ هم که همون لحظه نمیده، من خودم ussd رو حدود 1سال پیش فعال کردم و 14 تا عابر بانک توش ثبت دارم و این خیلی مزیت خوبیه، حالا میخوام بدونم راهی داره که ما بتونیم کد ussd رو بدست بیاریم؟یا اینکه کلا این سیستم تعطیل شده و دیگه نمیشه همزمان از چند تا کارت استفاده کرد؟حتی من اومدم با #723* ثبت نام امپاد رو تکمیل کردم گفتم شاید دیگه امپاد به #720* کار نداشته باشه ولی بازم نشد و در هنگام شماره گیری #720* کد ussd رو نمایش نمیده و مستقیم میره تو منوی عملیات امپاد
لطفا اگه راهی بلدی برای دریافت ussd بگو

Sakhaey
2012-07-14, 05:54 PM
سلام سخایی جان
سوال من اینه که من برای دوستم میخوام ussd پاسارگاد رو فعال کنم، اول رفتم تو قسمت ثبت نام همراه پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links]) و شماره موبایل و اطلاعات کارت بانکی رو ثبت کردم خب بعدش وارد اکانتش شدم و میخوام کد ussd رو براش فعال کنم، خب بعدش اومدم #720* رو گرفتم اما همانطور که خودتم میدونی دیگه مثل گذشته کد ussd رو نمایش نمیده که بشه تو سایت واردش کرد، و میدونیم که امپاد اصلا بدرد نمیخوره چون فقط 1کارت رو میتونی ازش استفاده کنی و رمز شارژ هم که همون لحظه نمیده، من خودم ussd رو حدود 1سال پیش فعال کردم و 14 تا عابر بانک توش ثبت دارم و این خیلی مزیت خوبیه، حالا میخوام بدونم راهی داره که ما بتونیم کد ussd رو بدست بیاریم؟یا اینکه کلا این سیستم تعطیل شده و دیگه نمیشه همزمان از چند تا کارت استفاده کرد؟حتی من اومدم با #723* ثبت نام امپاد رو تکمیل کردم گفتم شاید دیگه امپاد به #720* کار نداشته باشه ولی بازم نشد و در هنگام شماره گیری #720* کد ussd رو نمایش نمیده و مستقیم میره تو منوی عملیات امپاد

سلام دوست عزيز
اين سوال سوال يكى ديگر از دوستان هم بود كه من متأسفانه هنوز جوابى براش پيدا نكردم!
اين سوال را از بانك پاساركاد هم پرسيدم ولى اينطورى جواب دادن:

سوال من:
سلام و خسته نباشيد
براى استفاده از سرويس USSD موبايل بانك پاسارگاد نياز به USSDcode دارم اين كد را چگونه مىتوانم به دست بيارم تا روى شماره موبايلم ثبت كنم؟ در جاى خالى كلمه عبور چه بنويسم؟

جواب بانك پاسارگاد:
با سلام و احترام
در سیستم جدید ussd نیازی به کد فعال ساری نیست.خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشترلینک زیر را مطالعه فرمایید.
با تشکر

من هم چون كامپيوتر ندارم نتونستم اين فايل pdf را مطالعه كنم ببينم توش چى نوشته!

شايد همينطور كه گفتيد از اين به بعد اين خدمات فقط از طريق امپاد قابل دسترسى باشه
البته براى كسانى كه از قبل كارتهاى خودرا ثبت كردند مشكلى وجود ندارد
اميدوارم كه اينطور نباشه به هرحال اگر اطلاعاتى در اين مورد پيدا كنم همينجا ميگم
دوستان ديگه اگه اطلاعاتى در اين مورد داريد بگيد
باتشكر

fb.atheist
2012-07-14, 07:41 PM
درود
منم خودم به بانک پاسارگاد ایمیل زدم دقیقا همین جواب رو دادن، اون pdf رو هم خوندم توش همون اطلاعات معمولی نسبت امپاد و همراه پاسارگاد هست و برای ussd توضیحی نیاورده
واقعا خیلی حیفه که این ussd از کار افتاده( البته برای کسانی که جدید ثبت نام میکنن، برای قدیمی ها کار میکنه) چون این امپاد اصلا بدرد نمیخوره فقط یه کارت میشه بهش معرفی کرد رمز شارژم که همون لحظه نمیده،
مشکل همراه 24 سامان هم اینه که بیشتر از 5 تا کارت رو نمیشه توش ثبت کردف یعنی تو سایتش ثبت میشه ولی تو گوشی بیشتر از 5تا کارت اول رو نشون نمیده
امیدوارم هرچه سریعتر مشکل ussd پاسارگاد حل بشه که همه بتونن استفاده کنن

mobail pay
2012-07-14, 08:41 PM
دوستان چندنکته توجه کنند

خرید پیامکی(امپاد) [Only registered and activated users can see links]
پرداخت امن پاساگارد(بازار چه خرید و فروش کالا) [Only registered and activated users can see links]
همراه بانک 24 یا موبایل بانک پاساگارد [Only registered and activated users can see links]
ثبت نام در موبایل بانک
عضویت سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
ورود به سیستم امپاد و پرداخت امن پاساگارد
=======================
برای موبایل بانک کد دستوری #720*
برای ثبت نام امپاد #723*
============
برای خرید پیامکی(امپاد) فقط یک کارت استفاده می شود(حتی اگه چند کارت تعریف کنید)
چون از طریق اس ام اس صورت میگیرد؛ هزینه دارد

ولی بانک پاساگارد خدمت امپاد در موبایل بانکش #720* گزینه شماره 5 قراد داده تا رایگان محسوب بشه و از این طریق خریدها راحتتر صورت بگیرد(امپاد رو در موبایل بانک ادغام کرده)
==========
دوستانی که هم شارژ می خرند می توانند از صفحات بالا که معرقی شد تمام خریدها و مخصوصا شارژها و کد شارژ خریداری شده رو بینند ؛ مخصوصا زمانی که براشون به هر دلیل اس ام اس نمیاد
============
نکته دیگه بر ای اینکه مشکلی برای کسی صورت نگیرد بانک پاساگارد خدمت جدیدی بنام
کارت مجازی [Only registered and activated users can see links]
راه اندازی کرده که به دوستان پیشنهاد می شود از این کارت برای خدمات فوق استفاده کنند تا کارت اصلیشون از خطرات و دزدی های اینترنتی و ... محفوظ باشه و چون کارت مال خود بانک پاساگارد و خدمات از درگاههای بانک پاساگارد استفاده میشه؛می توانید از خدمات فوق راحتتر استفاده کنید

mobail pay
2012-07-14, 09:48 PM
سلام سخایی جان

اگه دوست عزیز منظورتون این که امپاد می خواهید؛ براشون فعال کنید با #723* یا از طریق به سایت امپاد(Mobile.Paypaad.ir) ([Only registered and activated users can see links]) قسمت ثبت نام [Only registered and activated users can see links]
اقدام کنید به طور انومات عضو استفاده از موبایل بانک و دستورهای ussd همان #720* هم می شوید
و یا مستقیم بدون ثبت نام امپاد کد دستوری #720* بگیرید
برای استفاده از این سرویس نیاز به گذراندن مرحله فعال‌سازی و مراجعه به اینترنت ندارید. فقط کافی است از روی گوشی تلفن همراه خود #720* را شماره‌گیری نمایید و پس از گذراندن مراحل ثبت اطلاعات کارت، خدمات برای شما فعال خواهد شد و باز به طور خودکار عضو امپاد می شوید

به طور کلی اگه امپاد فعال کنید انگار ussd (موبایل بانک) فعال کردید و بر عکس وقتی (موبایل بانک) فعال کنید انگار به طور خودکار امپاد فعال کردید

حالا برای اینکه در (موبایل بانک) ussd چند کارت مختلف تعریف کنید برای این کار به سایت
[Only registered and activated users can see links] وارد شوید و کارتها رو تعریف کنید

==========
نکته: در امپاد هم می توانید وارد صفحه [Only registered and activated users can see links] شوید و چند کارت وارد کنید ولی فقط یک کارت بعنوان کارت اصلی مشخص می شود و فقط از اون می توانید استفاده کنید

Sakhaey
2012-07-14, 11:29 PM
...
ثبت نام در موبایل بانک
عضویت سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد

...
ممنون دوست عزيز از پاسخگويى شما
فرق اين دو باهم چيه؟
اگر كسى الآن بخاد در [Only registered and activated users can see links] ثبت نام كند چطور USSDcode خط خود را به دست آورد؟

mobail pay
2012-07-15, 12:23 AM
ممنون دوست عزيز از پاسخگويى شما
فرق اين دو باهم چيه؟
اگر كسى الآن بخاد در [Only registered and activated users can see links] ثبت نام كند چطور USSDcode خط خود را به دست آورد؟
یکی هستند و یک کار رو انجام میدن
اوایل که این خدمت(سیستم ) را افتاد یک کد امنیتی براتون ارسال می شد که باید اون را برای تایید وارد می کردی[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

حالا این مرحلش رو هم حذف کردن برای جذب بیشتر مشتری
فرض کنید سه روش بوده( از طریق کد؛امپاد؛و بدون کد) حالا چون در هم ادغام شدن؛ هموشون همون کار رو انجام میدن و صفحات و سایتهای قبلی موجود هستند
=========
برای استفاده از موبایل بانک ussd یا امپاد فرق نمیکنه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])l ([Only registered and activated users can see links])

یا کد دستوری #723*
ثبت نام کنید
همش براتون(امپاد و موبایل بانک) فعال میشه

Sakhaey
2012-07-15, 12:49 AM
یکی هستند و یک کار رو انجام میدن
اوایل که این خدمت(سیستم ) را افتاد یک کد امنیتی براتون ارسال می شد که باید اون را برای تایید وارد می کردی[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

حالا این مرحلش رو هم حذف کردن برای جذب بیشتر مشتری
فرض کنید سه روش بوده( از طریق کد؛امپاد؛و بدون کد) حالا چون در هم ادغام شدن؛ هموشون همون کار رو انجام میدن و صفحات و سایتهای قبلی موجود هستند
=========
برای استفاده از موبایل بانک ussd یا امپاد فرق نمیکنه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])l ([Only registered and activated users can see links])

یا کد دستوری #723*
ثبت نام کنید
همش براتون(امپاد و موبایل بانک) فعال میشه

ميدونيد كه امپاد با موبايل بانك فرق مىكنه
همه بچه ها موبايل بانك را ترجيح ميدن
تنها حسن امپاد اينه كه ثبت نامش نياز به اينترنت نداره
3_ هنگام خريد كارت شارژ از موبايل بانك پاسارگاد همان لحظه از طريق USSD رمز شارژ نمايش داده ولى در امپاد رمز شارژ فقط از طريق SMS به ما داده ميشه
4_ در امپاد حتما بايد رمز خريد پيامكى وارد شود ولى در موبايل بانك پاسارگاد امكان تنظيم آن به صورت عدم درخواست رمز وجود دارد
5_...

fb.atheist
2012-07-15, 01:34 AM
mobail pay عزیز زحمت کشیدی توضیح دادی ، ولی خب این توضیحات رو فکر میکنم اکثر دوستان میدونن و با روند ثبت نام اشنا هستند، حداقل خود من از زمانی که همراه بانک پاسارگاد شروع به کار کرد ازش استفاده میکنم و به چم و خمش اگاهم، همانطور که جناب سخایی گفت الان مشکل اینه که یه کاربر جدید به هیچ عنوان نمیتونه همزمان به صورت فعال از چند کارت بانکی بر روی ussd پاسارگاد استفاده کنه، چون ussd و امپاد یه جورایی با هم ادغام شدن
شما اگر راه حلی به نظرت میرسه که میشه از چند کارت بانکی به صورت همزمان استفاده کرد( برای کسانی که تازه عضو میشن) بگید،
چون الان شما اگه 100 تا کارت هم تو سایت پاسارگاد ثبت کنید وقتی کد دستوری #1*720* رو میگیری به جای اینکه لیست کارت ها رو بیاره و شما بتونی از کارت مورد نظر موجودی بگیری فقط بهت میگه رمز خرید پیامکی رو وارد کن و تنها موجودی کارت پیش فرض امپاد رو بهت میده
این تک کارتی بودن مشکل اساسیه ussd پاسارگاد هست

fb.atheist
2012-07-15, 03:37 PM
یه خبر خوش برای دوستان و اون هم اینکه بانک گردشگری سامانه ussd خودش رو فعال کرده که دقیقا مثل بانک پاسارگاد هست و مزیتش نسبت به پاسارگاد اینه که بهتون کد ussd میده که باهاش میتونید هرچندتا کارت خواستید ثبت کنید و به صورت همزمان استفاده کنید(بر خلاف امپاد)
کد دستوریش هم #746* هست با شماره گیری این کد و انتخاب زبان کد ussd رو بهتون میده(درست مثل چند ماه پیش پاسارگاد)
این هم لینک ثبت نامش برای وارد کردن مشخصات کاربری و کارتهای شتاب
وفتی ثبت نام کردید وارد محیط کاربریتون بشید و در قسمت ثبت کد ussd کد دریافتی از موبایل رو همراه با رمز دلخواه وارد کنید بعدش هم کارت هاتون رو ثبت کنید

moslem_f
2012-07-28, 01:04 PM
سلام
من ثبت نام کردم توی این سامانه
وقتی میخوام کاری انجام بدم
مثلا اینکه با دکمه ی 1 موجودی بگیرم
میگه کد خرید پیامکی رو وارد کنید
من اصلا این کد رو ندارم
از کجا بایدبگیرم
مرسی؟

™ ĢЊ●ДŁĺ
2012-07-28, 01:18 PM
سلام
من اصلا این کد رو ندارم
از کجا بایدبگیرم
مرسی؟
دوست عزیز شما بهتره موبایل بانک پاسارگاد و نصب کنید، بهتر جواب میده نصبت به کدهای USSD. (من خودم دارم، خیلی هم راضی ام. کلیه ی کارت های شتاب و قبول میکنه). :cool:

moslem_f
2012-07-28, 02:04 PM
دوست عزیز شما بهتره موبایل بانک پاسارگاد و نصب کنید، بهتر جواب میده نصبت به کدهای USSD. (من خودم دارم، خیلی هم راضی ام. کلیه ی کارت های شتاب و قبول میکنه). :cool:

اونوقت اونایی که گوشی ساده دارن چی؟

لطفا دوستان فقط پاسخ سوال رو بدن
راهکار ندن
مرسی

őяëñå§
2012-07-28, 02:26 PM
سلام
من اصلا این کد رو ندارم
از کجا بایدبگیرم
مرسی؟

اونوقت اونایی که گوشی ساده دارن چی؟

لطفا دوستان فقط پاسخ سوال رو بدن
راهکار ندن
مرسی
حق با moslem عزیز هستش. :santa: دوست عزیز من کد USSD و چک کردم (برا موجودی، خرید شارژ و ...) همچین کدی نخواست. :) شما در بانک پاسارگاد با کدی که ایرانسل میداد ثبت نام کردین و کارتتون را اونجا معرفی کردین؟! [Only registered and activated users can see links]

Sakhaey
2012-07-28, 03:27 PM
سلام
من اصلا این کد رو ندارم
از کجا بایدبگیرم
مرسی؟
سلام دوست عزيز
ﺭﻣﺰ ﺧﺮﻳﺪ ﭘﻴﺎﻣﮑﯽ رمزى هست كه شما هنگام ثبت نام از طريق پيامك دريافت مىكنيد
اگر اين رمز را نداريد ﺑﺮﺍﯼ
ﺑﺎﺯﻳﺎﺑﯽ ﺭﻣﺰ ﺧﺮﻳﺪ ﭘﻴﺎﻣﮑﯽ ﺗﺎﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻴﺪ ﺍﺯﮐﺪ ﺩﺳﺘﻮﺭﯼ #723* ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﺪ.
ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﭙﺎﺩ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻓﻌﺎﻝ ﮐﺮﺩﻩ
ﺑﺎﺷﻴﺪ، ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺑﻪ ﻣﻨﻮﯼ
ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﻣﭙﺎﺩ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺩﺍﺷﺖ.
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮔﺰﻳﻨﻪ 2 ﺍﺯ ﻣﻨﻮﯼ ﺍﻣﭙﺎﺩ، ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﻫﻮﻳﺘﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ (ﺭﻣﺰﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺘﯽ) ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﻴﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺭﻗﻢ ﺍﻧﺘﻬﺎﯾﯽ ﺷﻤﺎﺭﻩ
ﮐﺎﺭﺕ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.
ﭘﺲ ﺍﺯ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺻﺤﻴﺢ ﺭﻣﺰﺩﻭﻡ ﮐﺎﺭﺕ
ﺧﻮﺩ، ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻴﺪ ﺭﻣﺰ ﺟﺪﻳﺪ ﺍﻣﭙﺎﺩﯼ ﺧﻮﺩ
ﺭﺍ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﮐﻨﻴﺪ.
ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﺑﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﻣﺰ ﺍﻣﭙﺎﺩﯼ
ﺟﺪﻳﺪ، ﺭﻣﺰ ﺍﻣﭙﺎﺩﺗﺎﻥ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻣﯽ ﻳﺎﺑﺪ.

Sakhaey
2012-07-28, 03:47 PM
حق با moslem عزیز هستش. :santa: دوست عزیز من کد USSD و چک کردم (برا موجودی، خرید شارژ و ...) همچین کدی نخواست. :) شما در بانک پاسارگاد با کدی که ایرانسل میداد ثبت نام کردین و کارتتون را اونجا معرفی کردین؟! [Only registered and activated users can see links]

دوست عزيز ايشون كارت بانكى خود را از طريق خود گوشى در امپاد بدون ورود به سايت اينترنتى بانك پاسارگاد ثبت كرده اند
براى استفاده از خدمات از اين طريق نياز به رمز خريد پيامكى هست

moslem_f
2012-07-28, 06:34 PM
ببینین
من من اگه بخوام این ثبت نامی که کردم و کلا پاک کنم
و از دوباره ثبت نام کنم و کارت رو دوباره وارد کنم
باید چیکار کنم
میخوام کلی این سیم کارتم جوری بشه که مثل روز اول بشه
یعنی اصلا انگار ثبت نام نشده

بعد بشینم از اول ثبت نام کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

moslem_f
2012-07-28, 06:44 PM
اگه راه اینترنتی رو پیشنهاد بدین بهتره
به نظرم اینترنتی راحت تر باشه ثبت نامش
آخه وقتی میخوام یه ثبت نام دیگه انجام بدم
میگه شناسه از قبل موجوده
فکر کنم به کد ملیم گیر میده
آخه ایمیل نام و نام خانوادگی رو که عوض کردم
بام همین گیر رو میده
چطوری میتونم این ثبت نامی که روی این سیم کارتم شده رو کلا حذف کنم
و از اول ثبت نام کنم؟

Sakhaey
2012-07-29, 09:44 AM
ببینین
من من اگه بخوام این ثبت نامی که کردم و کلا پاک کنم
و از دوباره ثبت نام کنم و کارت رو دوباره وارد کنم
باید چیکار کنم
میخوام کلی این سیم کارتم جوری بشه که مثل روز اول بشه
یعنی اصلا انگار ثبت نام نشده

بعد بشینم از اول ثبت نام کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

اگه راه اینترنتی رو پیشنهاد بدین بهتره
به نظرم اینترنتی راحت تر باشه ثبت نامش
آخه وقتی میخوام یه ثبت نام دیگه انجام بدم
میگه شناسه از قبل موجوده
فکر کنم به کد ملیم گیر میده
آخه ایمیل نام و نام خانوادگی رو که عوض کردم
بام همین گیر رو میده
چطوری میتونم این ثبت نامی که روی این سیم کارتم شده رو کلا حذف کنم
و از اول ثبت نام کنم؟
متأسفانه اگر شما قبلا ازطريق اينترنت ثبت نام كرده باشيد ديگه نمىتونيد نام كاربرى خود را عوض كنيد و يا نام كاربرى خود را حذف كنيد و دوباره مجددا ثبت كنيد
فقط مىتوانيد اكانت خود را غير فعال كنيد و وقتى دوباره بخواهيد فعال كنيد با همان نام كاربرى بايد وارد شويد
چرا مىخواهيد اكانت خودرا حذف كنيد و مجددا ثبت كنيد؟
اگر هر مشكلى با اين سيستم داريد بفرماييد تا برطرف شود
باز هم پيشنهاد مىكنم ﺑﺎﻧﻚ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﻯ ﺑﺎ ﺷﻤﺎﺭﻩ #746*‬ ([Only registered and activated users can see links]) راهم امتحان كنيد
سيستم USSD بانك گردشگرى هم مانند بانك پاسارگاد هست ولى چندتا اختلاف كوچك با بانك پاسارگاد داره كه باعث شده از بانك پاسارگاد ضعيف تر باشه

moslem_f
2012-07-30, 09:23 PM
خب ببینید
من الان با شماره موبایل یا ایمیلم میخوام وارد حساب کاربریم بشم
ارور میده
و وارد نمیشه

نام کاربری/گذرواژه اشتباه است

بعد که گزینه ی
نمی توانم وارد حساب کاربری خود شوم
رو انتخاب میکنم
و میخوام پسوردم رو دوباره بگیرم
نه ایمیلم رو قبول میکنه
نه شمارمو
ارور

کاربری مطابق با مشخصات وارد شده یافت نشد.

خیلی گیج شدم چیکار کنم

واسه همین میخوام کلا حسابم رو پاک کنم و از اول شروع کنم به ثبت نام
آخه من توی سیستم قدیمی ثبت نام اینترنتی انجام دادم
اون زمان توی این صفحه

به جز دکمه ورود، دکمه ثبت نام هم داشت، که من از اون روش ثبت نام کردم
برای همین فکر کنم که خیلی قاطی شده همه چیز.
:@

moslem_f
2012-07-30, 09:33 PM
اقا وقتی واسه ثبت نام میگه
این شناسه قبلا در سیستم ثبت شده است
یعنی چی؟

moslem_f
2012-07-30, 09:36 PM
و یه سوال دیگه
از کجا میشه حساب رو غیر فعال کرد؟

doctorcopy
2012-07-30, 09:39 PM
توی تنظیمات لغو عضویت

Sent from my WT19i using Tapatalk 2 Beta-6

Sakhaey
2012-07-31, 08:56 AM
خب ببینید
من الان با شماره موبایل یا ایمیلم میخوام وارد حساب کاربریم بشم
ارور میده
و وارد نمیشه

نام کاربری/گذرواژه اشتباه است

بعد که گزینه ی
نمی توانم وارد حساب کاربری خود شوم
رو انتخاب میکنم
و میخوام پسوردم رو دوباره بگیرم
نه ایمیلم رو قبول میکنه
نه شمارمو
ارور

کاربری مطابق با مشخصات وارد شده یافت نشد.

خیلی گیج شدم چیکار کنم

واسه همین میخوام کلا حسابم رو پاک کنم و از اول شروع کنم به ثبت نام
آخه من توی سیستم قدیمی ثبت نام اینترنتی انجام دادم
اون زمان توی این صفحه

به جز دکمه ورود، دکمه ثبت نام هم داشت، که من از اون روش ثبت نام کردم
برای همین فکر کنم که خیلی قاطی شده همه چیز.

ببين شما مىتونى از اينجا وارد اكانتت بشى؟
اگه نتونستى روى "ﮐﻠﻤﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ؟" و يا "ثبت نام" كليك كن..

اقا وقتی واسه ثبت نام میگه
این شناسه قبلا در سیستم ثبت شده است
یعنی چی؟
يعنى اين نام كاربرى مال كسى ديگه هست كه قبل از شما ثبت نام كرده و اين نامو براى خودش انتخاب كرده

moslem_f
2012-07-31, 12:10 PM
ببين شما مىتونى از اينجا وارد اكانتت بشى؟
اگه نتونستى روى "ﮐﻠﻤﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ؟" و يا "ثبت نام" كليك كن..

يعنى اين نام كاربرى مال كسى ديگه هست كه قبل از شما ثبت نام كرده و اين نامو براى خودش انتخاب كرده

اقا چی میگین شما؟
اصلا توی ثبت نام که نام کاربری نمیخواد
ایمیل میخوادو اسمو فایلمو کد ملی و یه سری چیز دیگه
اصلا نام کاربری نمیخواد
بعدشم من وقتی میخوام پسوردمو بگیرم
چه موبایلمو میزنم
چه ایمیلمو
ارور میده که همچین کسی (یعنی با این ایمیل یا موبایل) وجود نداره

ممکنه برای ثبت نام به کد ملی گیر داده باشه؟
یعنی با یک کد ملی دیگه ثبت نام کنم، به نظرتون درست میشه؟

Sakhaey
2012-07-31, 05:19 PM
اقا چی میگین شما؟
اصلا توی ثبت نام که نام کاربری نمیخواد
ایمیل میخوادو اسمو فایلمو کد ملی و یه سری چیز دیگه
اصلا نام کاربری نمیخواد
بعدشم من وقتی میخوام پسوردمو بگیرم
چه موبایلمو میزنم
چه ایمیلمو
ارور میده که همچین کسی (یعنی با این ایمیل یا موبایل) وجود نداره

ممکنه برای ثبت نام به کد ملی گیر داده باشه؟
یعنی با یک کد ملی دیگه ثبت نام کنم، به نظرتون درست میشه؟

داداشى مگه شما از طريق چه سايتى ثبت نام كردى؟
اگه شما از طريق اينترنت ثبت نام كرده باشى بايد حتما يك نام كاربرى براى خودت انتخاب كرده باشى
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ببخشيد الآن ديدم
شما از طريق اين سايت ثبت نام كرديد
اگه نمىتونى از طريق آدرس [Only registered and activated users can see links] پسورد امپاد خودتو بازيابى كنى مىتونى با خود گوشى با شماره گيرى #723* سپس كليد 2 رمز امپادتو بازيابى كنى
موفق باشى

اميدوارم زودتر مسئولين بانك پاسارگاد اين دورا از هم جدا كنند تا كاربران دچار سردرگمى نشن من خودم گيج شدم!

mobail pay
2012-08-02, 09:14 PM

از طریق سایت فوق در سمت راست
گزینه پرداخت همراه (ussd) و انتخاب زیر گزینه ویرایش اطلاعات

می توانید اطلاعات در مورد شماره موبایل ؛حذف یا تغییر رمز دهید
هر كد ussd مربوط به یك كاربر ussd (یك شماره موبایل) می‌باشد. به دلیل مسائل امنینی نیاز است كه به ازای هر كد یك كلمه عبور نیز در نظر گرفته شود . برای انجام تراكنش ‌از طریق پرداخت همراه نیاز به وارد كردن این كلمه عبور می‌باشد

در مورد کارتهای ثبت شده : تغییر شماره ussdبدهید
شماره USSD كارت ترتيب نمايش كارت در سيستم پرداخت همراه را نشان مي‌دهد. در صورت تغيير اين شماره ترتيب نمايش كارت ها در پرداخت همراه تغيير مي‌يابد. اختصاص دادن شماره صفر به عنوان شماره‌ی USSD به منزله‌ی استفاده نكردن از كارت مورد نظر توسط اين سرويس مي‌باشد.

.

omidtop
2012-08-10, 06:46 PM
با ايفون ٤ اس كه وارد سيستم ussd ميشم، اگر زبان فارسي رو انتخاب كنيم، فونت ها به هم ميريزه و قاطي ميشه.
كسي به اين مشكل بر خورده؟
راه حلي هست؟

fb.atheist
2012-08-11, 05:31 PM
دوستان نمیدونم چرا ussd بانک گردشگری دیگه به کارت های شتاب هیچ خدماتی نمیده! قبلا فقط موجودی نمیداد ولی شارژ میشد خرید ولی الان حتی شارژم نمیشه خرید و میزنه که تراکنش برای این کارت مجاز نیست، من 14 تا کارت بهش معرفی کردم ولی واسه همشون همینو میگه، قبلا راحت شارژ میداد، کسی از ussd گردشگری استفاده کرده که ببینه واسه اونم همین مشکل هست یا نه؟

motey
2012-08-12, 11:47 AM
با درود
من هم با 4 اس هر کاری میکنم فونتها بهم ریخته هستش و از ابتدای ثبت نام پیامها نامفهومه و نمیدونم چیکار کنم .یه پیام مانند نمونه اینه : GE1'G و یا 4E'1G .... هر چه *724*2# رو میزنم پیام قاطع میفرسته مث قبلیها.
راه حلی هستش ؟ اینو بگم که قبلا با IPHONE 3GS راحت میرفتم ول نمیدونم چرا با 4اس نمیشه ؟ تنظیم خاصی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفن.

Sakhaey
2012-08-12, 05:51 PM
با ايفون ٤ اس كه وارد سيستم ussd ميشم، اگر زبان فارسي رو انتخاب كنيم، فونت ها به هم ميريزه و قاطي ميشه.
كسي به اين مشكل بر خورده؟
راه حلي هست؟
من درمورد گوشى شما اطلاعى ندارم ولى فكر مىكنم چاره اى نداريد جز اينكه زبان سيستم را از قسمت تنظيمات به انگليسى تغير دهيد

با درود
من هم با 4 اس هر کاری میکنم فونتها بهم ریخته هستش و از ابتدای ثبت نام پیامها نامفهومه و نمیدونم چیکار کنم .یه پیام مانند نمونه اینه : GE1'G و یا 4E'1G .... هر چه *724*2# رو میزنم پیام قاطع میفرسته مث قبلیها.
راه حلی هستش ؟ اینو بگم که قبلا با IPHONE 3GS راحت میرفتم ول نمیدونم چرا با 4اس نمیشه ؟ تنظیم خاصی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفن.
دوست عزيز لطفا مشكلات مربوط به كد 724 بانك سامان را در تايپك خودش مطرح فرماييد
سيمكارت خودرا داخل يك گوشى ديگر كه با اين سيستم مشكل ندارد بگذاريد و زبان سيستم را به انگليسى تغير دهيد شايد درست بشه!

دوستان نمیدونم چرا ussd بانک گردشگری دیگه به کارت های شتاب هیچ خدماتی نمیده! قبلا فقط موجودی نمیداد ولی شارژ میشد خرید ولی الان حتی شارژم نمیشه خرید و میزنه که تراکنش برای این کارت مجاز نیست، من 14 تا کارت بهش معرفی کردم ولی واسه همشون همینو میگه، قبلا راحت شارژ میداد، کسی از ussd گردشگری استفاده کرده که ببینه واسه اونم همین مشکل هست یا نه؟
لطفا مشكلات مربوط به كد بانك گردشگرى را در تايپك خودش مطرح فرماييد
براى من هم همينطور شده!

mobail pay
2012-09-14, 11:24 AM
معرفی نسل جدید بانکداری همراه امن

ایرانسل به معرفی دو خدمت جدید بانکداری همراه امن و سامانه رمز یکبار مصرف (OTP) در بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی پرداخت
در این خدمت یکی از مهمترین موانع بانکداری همراه که همان نیاز به ثبت نام اولیه بر روی وب است حذف شده چراکه به جهت ارتقای امنیت، مشترکین می توانند بدون نیاز به هیچ گونه دسترسی به وب، تمامی اطلاعات حساب خود را از طریق تلفن همراه منتقل کرده و در کمتر از یکدقیقه به جمع کاربران خدمات بانکداری همراه بپیوندند.
استفاده آسان تر با توجه به ذخیره اطلاعات کارتهای بانکی برروی فضای امن سیم کارت، اختصاص کلید رمزنگاری خاص به هر بانک، عدم نیاز به وب برای ثبت نام اولیه کاربران، امنیت بالا، امکان ارائه خدمات بانکی نظیر انتقال وجه پایا و ساتنا و به روزرسانی برنامه کاربردی سیم کارت از راه دور مبتنی بر (OTA) از جمله مزایای بانکداری همراه امن به شمار می روند.
============
برای دوستان که سوال کردند چرا با کدهای
723#*
720#*
دیگه براشون کد( رمز) ثبت نام اینترنتی ارسال نمیشه برای ثبت نام از طریق وب سایت

h_kh_1367
2012-10-07, 10:51 AM
دوستان سلام
من دیروز یه کارت شارژ 10000 ریالی خریدم ولی بعد اینکه پیامکش اومد گوشیم هنگ کرد و پیامک شارژ پاک شد ! :ph34r2: چطور می تونم کارت شارژم رو پیگیری کنم ؟

:x:x:flower::x:flower::flower:

Nova view
2012-10-07, 09:44 PM
;1583523']دوستان سلام
من دیروز یه کارت شارژ 10000 ریالی خریدم ولی بعد اینکه پیامکش اومد گوشیم هنگ کرد و پیامک شارژ پاک شد ! :ph34r2: چطور می تونم کارت شارژم رو پیگیری کنم ؟

با درود
اگر از 720 استفاده کردید در منوی شارژ این کد می توانید رمز 3 شارژ آخری که خریداری کردید را مشاهده کنید.

amircji
2012-10-07, 11:02 PM
درود

من نمیتونم از کد دستوری بانک پاسارگارد (#720*) شارژ بخرم
کارتم واسه بانک پارسیان، همه اطلاعات مربوطه رو درست وارد کردم ولی پیغام میده "خطا در خرید شارژ ، تراکنش درخواستی برای این کارت مجاز نیست"!
این در حالی که من با همین کارت از طریق سیستم امپاد بانک پاسارگاد به راحتی شارژ میخرم.
مشکل از کجاست؟؟!!

Sakhaey
2012-10-09, 04:59 PM
درود

من نمیتونم از کد دستوری بانک پاسارگارد (#720*) شارژ بخرم
کارتم واسه بانک پارسیان، همه اطلاعات مربوطه رو درست وارد کردم ولی پیغام میده "خطا در خرید شارژ ، تراکنش درخواستی برای این کارت مجاز نیست"!
این در حالی که من با همین کارت از طریق سیستم امپاد بانک پاسارگاد به راحتی شارژ میخرم.
مشکل از کجاست؟؟!!

سلام دوست عزيز
كارتهاى بانك تجارت هم همين مشكل را دارن
مشكل از طرف بانك صادر كننده كارت است كه اجازه نميده از طريق درگاه USSD بانك پاسارگاد هيچ تراكنشى انجام شود
اگر در همبانك پرشين سويچ با شماره #733* هم امتحان كنيد و بخواهيد كارت خود را ثبت كنيد با اين پيغام مواجه مىشويد:
"بانك شما تراكنشهاى موبايلى را پشتيبانى نمىكند"
از طريق ايميل با بانك تجارت تماس گرفتم ولى متأسفانه پاسخگو نيستن!

Mohsen4498
2012-11-16, 03:07 PM
چند روزیه سرعت خرید شارژ خیلی افتضاح شده بطوری که امروز درخواست کارت شارژ میدی فردا واست میاد مثل قضیه نوشدارو پس از مرگ سهراب میمونه ،اگه بخوان فقط تبلیغ کنن و مشتری جذب کنن و به فکر خدمات دهی بهتر نباشن بهتر اینه کاسه کوزشونو جمع کنن آقایون پاسارگادی

mobail pay
2012-11-16, 06:28 PM
چند روزیه سرعت خرید شارژ خیلی افتضاح شده بطوری که امروز درخواست کارت شارژ میدی فردا واست میاد مثل قضیه نوشدارو پس از مرگ سهراب میمونه ،اگه بخوان فقط تبلیغ کنن و مشتری جذب کنن و به فکر خدمات دهی بهتر نباشن بهتر اینه کاسه کوزشونو جمع کنن آقایون پاسارگادی
اگه اس ام اس شارژ به دستتون نرسید
از طریق #720* گزینه 2 شارز و دوبار انتخاب گزینه 4 آخرین تراکنش؛می توانید 3 شارژ آخرخریده شده رو پیگیری کنید
یا از طریق سایت [Only registered and activated users can see links]
سمت راست پایین صفحه منوی پیگیری خرید شارژ و پرداخت قبض و .. پیگیری کنید

mehrdad20o
2012-12-22, 09:15 AM
الان 3،4 روزه هر چی درخواست موجودی میدم میگه خطای بانکی!چی شده?

aminkhan20
2012-12-22, 11:31 AM
آره برای من هم اینجوری شده،نمیدونم چشه!!!

Nova view
2012-12-22, 02:04 PM
الان 3،4 روزه هر چی درخواست موجودی میدم میگه خطای بانکی!چی شده?

متاسفانه مجددا اعلام موجودی بانک پاسارگاد فقط برای کارتهای خود این بانک تنظیم شده
برای استعلام موجودی از سایر کدهای دستوری بانکها مانند بانک سامان استفاده کنید.

mehrdad20o
2012-12-22, 04:36 PM
متاسفانه مجددا اعلام موجودی بانک پاسارگاد فقط برای کارتهای خود این بانک تنظیم شده
برای استعلام موجودی از سایر کدهای دستوری بانکها مانند بانک سامان استفاده کنید.

ببخشید مگه ما مسخره هستیم؟ هر روز باید به یه سازشون برقسیم؟ من نمیتونم از سامان استفاده کنم بنا بر دلایلی به ایرانسل بگید اگه یه امکاناتی میده درست حسابی بده اینجوری ک نمیشه این از اینترنتش ... اینم ازین بانک طرف قراردادش... حتما فردا هم سامان اینجوری میشه...

Nova view
2012-12-22, 04:50 PM
ببخشید مگه ما مسخره هستیم؟ هر روز باید به یه سازشون برقسیم؟ من نمیتونم از سامان استفاده کنم بنا بر دلایلی به ایرانسل بگید اگه یه امکاناتی میده درست حسابی بده اینجوری ک نمیشه این از اینترنتش ... اینم ازین بانک طرف قراردادش... حتما فردا هم سامان اینجوری میشه...

دوست عزیز
این مورد به ایرانسل مربوط نمی شود، ایرانسل فقط پل ارتباطی شما با بانک هست، مشکل مربوط به موارد بین بانکی و بانک مرکزی هست و باید از بانک پاسارگاد سوال کنید.

sami jun
2013-01-04, 04:37 PM
دوستان من نمی تونم با کد بانک سامان و پاسارگاد و 733 موجودی کارت پارسیانم رو بگیرم ....

یک نفر که کارت پارسیان داره بگه چطوری و با چه کدی میتونم موجودیش رو بگیرم

hes_luckey
2013-01-08, 07:57 AM
انگار باز پولاشون کم شده میخوان یه کاری کنن مردم برن 100تومن بدن و موجودی بگیرن

منم ملی دارم نه با این کدها میشه موجودی گرفت نه با برنامه خود پاسارگاد

خدا لعنتشون کنه

linemohsen
2013-01-09, 12:25 AM
*** دوستان پس از پیگری و خواستار بودن جواب ، این بانک این پاسخ را به من داد :

موضوع: RE: خطا در اعلام مانده موجودی

با سلام
کاربر گرامی
در حال حاضر به دلیل محدودیت از سمت بانک مرکزی انتقال وجه و دریافت مانده حساب فقط از کارت های پاسارگاد امکان پذیر می باشد.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با مرکز تماس ارتباط برقرار نمایید.
با احترام
----------------------------------------------------
پرداخت امن پاسارگاد
مرکز پاسخگویی : 89517
زمان تماس : روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:30 الی 19
روزهای پنجشنبه ساعت 7:30 الی 14
> Date: Sat, 5 Jan 2013 11:38:25+0330

Nova view
2013-01-09, 05:17 PM
انگار باز پولاشون کم شده میخوان یه کاری کنن مردم برن 100تومن بدن و موجودی بگیرن

منم ملی دارم نه با این کدها میشه موجودی گرفت نه با برنامه خود پاسارگاد

خدا لعنتشون کنه

دوست عزیز
بانک سامان *724# و پرشین سوئیچ *733# همچنان امکان استعلام موجودی کارت های عضو شتاب را دارند.

mobail pay
2013-01-16, 06:42 PM
جریمه سنگین برای بانک‌های متوقف کننده خدمات "پرداخت همراه"

یک مقام مسئول بانک مرکزی گفت: به دنبال توقف پذیرش برخی کارت‌های بانکی بر روی درگاه‌های پرداخت موبایلی، بانک مرکزی ضمن پیگیری موضوع جریمه‌های سنگینی را برای این بانک‌ها درنظر گرفته است.
کاربران درگاه‌های پرداخت موبایلی طی دو هفته اخیر هنگام مراجعه به این درگاه ها نمی توانند خدمات مورد نیاز خود را با کارت‌های بانکی برخی بانک‌ها دریافت کنند.
پیگیری ها از مدیران چند شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت همراه نشان می دهد برخی از بانک ها از جمله بانک..... به تازگی پذیرش کارت های بانکی خود را بر روی درگاه های پرداخت موبایلی متوقف کرده اند.
به گفته منابع مطلع، بانک های متوقف کننده، بهانه های مختلفی از جمله تعداد بالای تقاضای دریافت موجودی و هزینه بر بودن ارایه این سرویس، به عنوان دلائل توقف پذیرش کارت های بانکی بر روی درگاه های پرداخت موبایلی را عنوان می کنند.
در همین راستا شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیران مرتبط در بانک مرکزی پس از اطلاع از این اتفاق ضمن صدور دستور بررسی موضوع، از در نظر گرفتن تنبیهات سختی مانند قطع ارتباط با شتاب در صورت تداوم این تخلف برای بانک های مورد نظر خبر داده اند

mobail pay
2013-01-20, 11:31 PM
جشنواره زمستانه امپاد

جشنواره زمستانه امپاد با قوانین جذاب و متفاوت و جوایز بسیار ارزنده از 1 بهمن ماه لغایت 15فروردین ماه برگزار خواهد شد.

جوایز جشنواره

جوایز ویژه: 2 کمک هزینه 250 میلیون ریالی خرید ویلا
جوایز روزانه: 75 نشان طلای 2 میلیون ریالی
جوایز همگانی: چندین پیشنهاد تخفیف شگفت ­انگیز از محصولات فروشگاه ­های برتر
ده­ ها کارت شارژ ایرانسل

h_kh_1367
2013-01-22, 01:33 PM
سلام

واقعاً از خدمات دهنده های اینجوری تشکر میکنم !! بانک مسکن در جا بعد از خرید بهت اس ام اس و ایمیل میداد حالا اس نمیده دو ساعت با این اینترنت باید دنبال ایمیلش بگردی !! امپاد هم که دو ساعت طولش میده 4 تا عدد فرستادن رو !!
سرعت در خدمات یعنی این !! :ph34r2:

majid3678
2013-01-28, 01:42 AM
بچه ها چرا من ثبت نام میکنم شمارم نمیاد ؟ این میاد ==> هيچ شماره موبايلی جهت نمايش وجود ندارد
چیکار کنم که شمارم اونجا بیاد ؟؟
720 iهم میزنم نمیاد
میخام 3 تا کارتمو همزمان استفاده کنم
اما نمیشه

Sakhaey
2013-01-28, 06:01 PM
بچه ها چرا من ثبت نام میکنم شمارم نمیاد ؟ این میاد ==> هيچ شماره موبايلی جهت نمايش وجود ندارد
چیکار کنم که شمارم اونجا بیاد ؟؟
720 iهم میزنم نمیاد
میخام 3 تا کارتمو همزمان استفاده کنم
اما نمیشه

سلام دوست عزیز
متاسفانه مدت زیادیست که امکان ثبت چندین کارت برای کسانی که تازه ثبت نام می‌کنند در این سیستم وجود ندارد
برای استفاده از سیستم قدیمی امپاد که قابلیت ثبت چندین کارت را دارد, باید USSDcode خط خود را داشته باشید ولی این کد دیگه داده نمیشه

میتونید از سیستم USSD بانک گردشگری که شبیه سیستم قدیم بانک پاسارگاد هست استفاده کنید

ویا میتوانید از سیستم فوق العاده آپ (آسان پرداخت) استفاده کنید
در این سیستم بدون نیاز به اینترنت میتوانید چندین کارت بانکی خود را ثبت کنید
خط خود و یا دوستان خود را بدون دریافت رمز به طور مستقیم شارژ کنید
قبض تلفن ثابت ویا تلفن همراه خود ویا دوستان خود را بدون دانستن شناسه قبض و شناسه پرداخت, پرداخت کنید
می‌تونید با هر مبلغ خوردی مثلا 6543 ریال شارژ ایرانسل بخرید (زیر 1000تومان- بالای 500تومان)
الان خیلی از بانکها مثل همین امپاد موجودی کارتهای دیگه را نمیده ولی آپ موجودی میده

mobail pay
2013-03-13, 06:06 PM
سامانه جدید نوبت‌دهی هوشمند بانک پاسارگاد راه‌اندازی شد
مشتریان می‌توانند کد شعبه مورد نظر خود را به شماره 200049146 ارسال کنند. پس از لحظاتی سامانه نوبت‌دهی هوشمند پیامکی حاوی شماره نوبت در صف شعبه، تعداد افراد حاضر در صف و زمان تقریبی انتظار را برای آنها ارسال می‌کند. به این‌ترتیب مشتریان قادر خواهند بود چند دقیقه قبل از زمان اعلام شده، برای دریافت خدمات در شعبه حضور بهم رسانند.

mmiladd7
2013-03-13, 08:26 PM
دوستان الان همه بانک ها بعد از برداشت sms میدن ؟

Sakhaey
2013-03-14, 08:43 AM
دوستان الان همه بانک ها بعد از برداشت sms میدن ؟

بعضی از بانکها بلافاصله بعد از کم شدن یا اضافه شدن پول به حساب, سریع sms میدن مثل باک تجارت پارسیان و...
بعضی از باکها فقط روزی یک بار یا دو بار در ساعتهای خاص, اطالاعات کم شدن یا اضافه شدن به حساب را گذارش میدن مثل باک صادرات و...
بعضی از بانکها هم اصلا sms نمیدن!
برای اطلاع و فعالسازی sms بانک باید به شعبه بانک خود مراجعه کنید

mmiladd7
2013-03-15, 08:15 PM
ممنون

یه سوال دیگه هم داشتم من بانک پاسارگاردم

فرق بین 720 با خود نرم افزار بانک پاسارگارد چیه ؟

و این که برای نرم افزار بانک که از سایت دانلود می کنیم با کدش رو حتما باید اینترنت باشه ؟ مرسی

Sakhaey
2013-03-16, 12:15 AM
ممنون

یه سوال دیگه هم داشتم من بانک پاسارگاردم

فرق بین 720 با خود نرم افزار بانک پاسارگارد چیه ؟

و این که برای نرم افزار بانک که از سایت دانلود می کنیم با کدش رو حتما باید اینترنت باشه ؟ مرسی

از لحاظ امکانات و خدمات دقیقا مثل هم هستند ولی همونطور که توی ←این تایپک→ ([Only registered and activated users can see links]) هم گفتم, مهمترین فرقشون اینه که استفاده از #720* رایگان است ولی استفاده از نرم افزار نیاز به ارسال SMS ویا gprs دارد
تازه استفاده از #720* روی تمام گوشیها امکانپذیر است ولی نرم افزار روی همه گوشیها قابل نصب نیست
منظور سوال دومتو نفهمیدم ! این کد برابع ثبت هویت گوشی شماست و این برنامه فقط با همین کدفعالسازی قابل استفاده است
بازم سوالی داری در خدمتم:)

mmiladd7
2013-03-16, 01:19 AM
ولی استفاده از نرم افزار نیاز به ارسال SMS ویا gprs دارد

این یعنی چی ؟ من کد رو ارسال کردم هیچ خبری نشده

Sakhaey
2013-03-16, 08:51 AM

این یعنی چی ؟ من کد رو ارسال کردم هیچ خبری نشده

ببین: وقتی نرم افزار بانک پاسارگاد را نصب کنی, از شما کد فعالسازی میخاد. برای فعال سازی اون باید کد فعال سازیشو که از سایتش گرفتی وارد کنی تا بتونی از برنامه استفاده کنی و کارت بانکیتو توش ثبت کنی
حالا از این به بعد هر وقت بخای موجودی حسابتو ببینی یا شارژ بخری یا.., نرم افزار این درخواست شمارو از طریق sms ویا gprs (که در تنظیمات برنامه قابل تغیر است) به بانک ارسال میکنه وبعد از چند ثانیه بانک به صورت sms جواب شمارو میده

mobail pay
2013-03-17, 08:21 AM
به‌منظور رفاه حال مشتریان گرامی، "سامانه همراه" بانک پاسارگاد، ارایه شد
به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک‌، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک پاسارگاد در اقدامی دیگر، خدمت همراه بانک (موبایل بانک) را همراه با سایر خدمات نوین بانکی خود به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. این عزیزان با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می‌توانند در تمام مدت شبانه‌روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره مند شوند.وی ادامه داد: وجه تمایز این سامانه با نرم‌افزار پرداخت همراه این است که در این نرم‌افزار علاوه بر خدمات مبتنی بر کارت، خدمات مبتنی بر سپرده نیز ارایه شده‌است. وی در خصوص خدمات این سامانه افزود: در این نرم‌افزار خدماتی مانند مشاهده فهرست و جزئیات سپرده‌ها (موجودی، شماره شبا و ...)، مشاهده صورت حساب سپرده‌ها، انتقال وجه بین سپرده‌های خود، انتقال وجه به سپرده‌های دیگر (سایر مشتریان در بانک پاسارگاد)، انتقال وجه بین بانکی، مشاهده موجودی کارت، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ تلفن همراه، مسدود نمودن کارت، خدمات تسهیلات، مشاهده فهرست تسهیلات و جزئیات آن‌ها، خدمات چک، ثبت مبلغ چک‌های صادر شده، مسدود کردن برگ چک، جستجو و مشاهده گزارش وضعیت تمام تراکنش‌های انجام‌شده از طریق گوشی تلفن همراه شامل انتقال وجه(سپرده)، پرداخت قبض، خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل و انتقال وجه(کارت) ارایه می‌شود. مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد تصریح کرد: مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه بانک‌پاسارگاد نسبت به دریافت رمز اقدام و با مراجعه به سایت بانک پاسارگاد، نرم‌افزار فوق را دریافت کرده و از انواع خدمات ارایه شده در آن بهره برند. نرم‌افزار مذکور به همراه دستورالعمل کاربری آن در سایت بانک به آدرس [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) قرار گرفته‌است.
گفتنی است هم‌میهنان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز اطلاع‌رسانی بانک به شماره 82898289 تماس و یا به سایت بانک‌پاسارگاد مراجعه کنند

"MoyA"
2013-03-27, 03:13 PM
آقا من جدیدت یه مشکلی با این امپاد دارم.. وقتی میخوام شارژ بگیرم پیغام میده:
خطای بانکی:پذیرنده کارت نامعتبر است
این مشکل یهویی ایجاد شده . اینم بگم که با ملت کارت شارژ میگیرم.
رفتم بانکی که کارتم رو گرفتم اونجا بررسی کردن گفتن کارتت هیچ مشکلی نداره..
خواستم بدونم مشکل از چیه؟!

mobail pay
2013-03-27, 05:22 PM
بعضی بانکها برخی از خدمات کد دستوری ussd بر روی کارتشون مسدود کردند
مثل : موجودی گرفتن یا خرید شارژ
به دو دلیل:
1) مشتریان را مجبور کنند از خود کدهای دستوری ussd بانک صادر کننده کارتشون یا نرم افزار موبایل بانک خودشون استفاده کنند
2)گرفتن هزینه بابت خدمات : مثل خدمات گرفتن موجودی یا خرید شارژ و انتقال و ...( این طرح بزودی با استقرار سامانه سپاس که مانند سامانه شاپرک هست اجرایی خواهد شد)

"MoyA"
2013-03-28, 12:33 AM
بعضی بانکها برخی از خدمات کد دستوری ussd بر روی کارتشون مسدود کردند
مثل : موجودی گرفتن یا خرید شارژ
به دو دلیل:
1) مشتریان را مجبور کنند از خود کدهای دستوری ussd بانک صادر کننده کارتشون یا نرم افزار موبایل بانک خودشون استفاده کنند
2)گرفتن هزینه بابت خدمات : مثل خدمات گرفتن موجودی یا خرید شارژ و انتقال و ...( این طرح بزودی با استقرار سامانه سپاس که مانند سامانه شاپرک هست اجرایی خواهد شد)

ولی الان که کارت پیش فرض رو عوض کردم و کارت بانک ملی رو گذاشتم شارژ میده .فقط با ملت کارت مشکل داره.

پس یعنی این مشکل من حل نمیشه دیگه؟؟ نه؟

mobail pay
2013-03-28, 10:02 AM
ولی الان که کارت پیش فرض رو عوض کردم و کارت بانک ملی رو گذاشتم شارژ میده .فقط با ملت کارت مشکل داره.

پس یعنی این مشکل من حل نمیشه دیگه؟؟ نه؟

اگه قصد شما شرکت در قرعه کشی و برنده شدن در مسابقه امپاد نیست دو کد زیر را برای خرید شارژ تست و امتحان کنید:

کد #733*
کد #712*
را چک کن

abia
2013-03-28, 11:25 AM
مسابقه فقط یک حرفه
باهمون 733خیلی راحته اخه من هم ازامپاداستفاده میکردم باتجارت همین مشکل رادارم
الان با733 خیلی راحته فقط یکبارکارت راثبت کن تمام

mobail pay
2013-05-11, 12:58 PM
در راستای حذف کارت بانکی و خرید موبایلی

کد #720*
گزیته 5 امپاد
گزینه 5 خدمات ویژه
وارد کردن کد قروشگاه ومبلغ خرید

کد مستفیم #5*5*720*

PAJI
2013-05-21, 05:02 AM
جديدا امباد قاطي كرده'من همش شارز هزاري ايرانسل ميخريدم از ش اما جديدا واسه هر اس ام اس شارز كم ميكنه تو عمليات خريدقبلا
كه كم نميكرد
كسي اين مشكلو داره?

PAJI
2013-05-22, 03:46 PM
کسی نیس جواب مارو بده؟:(

Sakhaey
2013-05-22, 06:39 PM
جديدا امباد قاطي كرده'من همش شارز هزاري ايرانسل ميخريدم از ش اما جديدا واسه هر اس ام اس شارز كم ميكنه تو عمليات خريدقبلا
كه كم نميكرد
كسي اين مشكلو داره?

من امتحان کردم هیچ مبلغی از شارژم کم نکرد. چرا با کد دستوریش شارژ نمیخری؟ حتی اگه کسی خارج از کشور هم باشه استفاده از کد دستوری (در حالت رومینگ) هیچ هزینه ای براش نداره

mobail pay
2013-05-22, 08:11 PM
كه كم نميكرد
كسي اين مشكلو داره?

اگه منظورتون ارسال پیامک عدد1 به 7222 است؛ خیر هیچ مبلغی کسر نمی کند و کاملا رایگان است

ثبت همزمان چندین شماره موبایل ( ایرانسل و همراه اول و رایتل)
بعد از ورود به سایت
انتخاب امپاد
ثبت نام در امپاد
اتنخاب درگاه ورودی به امپاد
می توانید چند شماره همزمان (ایرانسل و همراه اول و رایتل و تلویزیون هوشمند ) در امپاد ثبت نام کنید

PAJI
2013-05-23, 04:37 AM
ببنيد هر روز يك اس ام اس تخفيف مياد واسم كه شارز هزاري ايرانسله كه مايل بودم از *720#بخرم
براي فهميدن تخفيف روزانه ي بيشتر ميدونم كه 50 تومن شارز ميرهوقتي كلمه جند رو ميفرستيم اما الان مشكل اينه كه جديدا حتي خريد هم نكنم وقتي بم اس مياد كاهي تا 100 تومنم كم ميشه
عجيبه قبلا اينجوري نبود خريد ميكردم يا نميكردم شارزم كم نميشد
جالبه كه ايرنسل بعد اس دادنم ميزنه هزينه 0 ريال اما بعد كه دوباره استعلام ميكيرم كم شده!!!!!!

PAJI
2013-05-25, 01:11 PM
نميدونم منظورمو درست رسوندم يا نه
من از سامانه chi chand خريد ميكنم

mobail pay
2013-05-25, 01:40 PM
نميدونم منظورمو درست رسوندم يا نه
من از سامانه chi chand خريد ميكنم

آدرس سایت اینترنی را بیان کنید

alizali
2013-05-29, 07:20 PM
این مشکل کارت بانک ملت با امپاد حل نشد؟
راهی نداره
بحث شارژ نیست بحث بقیه خریدها است مثلا فروشگاه چی چند که فقط میشه از امپاد خرید کرد

mobail pay
2013-05-30, 10:12 AM
اگه منظور مسایقه پیامکی چی چند(اینجا رو ببینید) ([Only registered and activated users can see links]) هست

این مسابقه در تاریخ 1/3/1392 تمام شده ؛شاید مشکل دوستان به خاطر آن است

اما جديدا واسه هر اس ام اس شارز كم ميكنه تو عمليات خريدقبلا
كه كم نميكرد

ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند

mobail pay
2014-04-23, 06:17 AM
"برنامک ۷۲۰" برنامه‌ای است که برای سهولت استفاده از سامانه‌ امپاد پرداخت امن پاسارگاد از کانال USSD، که با شماره‌گیری #۷۲۰* قابل دسترس است طراحی شده‌است.این برنامه امکان بهره‌مندی آسان‌تر را از خدمات پرداخت الکترونیکی، برای کاربران فراهم می‌سازد.
کاربران پس از نصب این برنامک، قادر خواهند بود در مناطقی که تحت پوشش شبکه‌‌ مخابراتی است، انواع فعالیت‌های پرداخت الکترونیکی خود را از طریق اتصال یک یا چند کارت بانکی عضو شتاب به سیم‌کارت تلفن همراه خود، رایگان و بدون نیاز به اینترنت انجام دهند. همچنین از این طریق می‌توان خدماتی مانند خرید شارژ تلفن همراه، دریافت موجودی کارت، انتقال وجه کارت به کارت (در حال حاضر صرفاً برای کارت‌های بانک پاسارگاد )، هواداری باشگاه‌های فوتبال و تیم ملی، پرداخت قبوض، کمک به خیریه و خرید بلیت سینما را دریافت کرد. هم‌اکنون این برنامک برای تلفن‌های‌همراه دارای سیستم‌عامل اندروید و بر روی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل قابل اجراست.
دانلود "برنامک ۷۲۰"