PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کابل HDMI گوشی N8

behzadarja
2010-12-24, 12:33 AM
سلام
من یه سوال داشتم.N8
من در خانه سینما خانگی دارم و با کابل HDMI به هم وصلند.
گوشیمم با کابل hdmi آن به کابل HDMI تلویزیون وصل کردم
اما هیچی نشون نداد
خیلی ترسیدم
می خوام ببینم تنظیمی چیزی داره یا باید کاری اول انجام بدم
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید

xoz
2010-12-24, 03:11 PM
دوست عزيز سلام ببين ورودي hdmiدر سينماي خانگي شما با جاي كابل hdmi كه به گوشيت وصل كردي يكي است؟مثلا اگه صفحه نمايش سينماي خانگي شما 1 است بايد كابل hdm گوشيت به ورودي شماره 1 سينماي خانگيتون وصل شده باشه

behzadarja
2010-12-24, 07:31 PM
سلام عزیزم
همش درسته نه روی تلویزیون و نه موبایل هیچی نشون نمی ده
یکی کمکم کنه خیلی گیرم
یه سر کابل که به سینما خانگی وصله اون یکی هم به گوشی
رو تلویزیون هم امتحان کردم
کمککککککککککککککککککککک

mohammadi4
2010-12-24, 07:55 PM
سلام عزیزم
همش درسته نه روی تلویزیون و نه موبایل هیچی نشون نمی ده
یکی کمکم کنه خیلی گیرم
یه سر کابل که به سینما خانگی وصله اون یکی هم به گوشی
رو تلویزیون هم امتحان کردم
کمککککککککککککککککککککک

سورس تلوزیون رو مطابق با کابلی که وصل کردید بگذارید مثلا : HDMI 1
کابل اورجینال گوشیه؟ (ممکنه که کابل ایراد داشته باشه) یه لبتاب یا وسیله دیگه ای رو به تلوزیون وصل کنید تا از تنظیمات تلوزیون و سالم بودن کابل مطمئن بشید.
معمولا دستگاه باید تلوزیون رو بشناسه ، برید داخل تنظیمات گوشی ، تو قسمت conection دنبال تنظیمات hdmi بگردید.

behzadarja
2010-12-24, 08:06 PM
سلام
اصلا گوشی چنین تنظیمی نداره کابلش هم اصلیه
تلویزیون سالمه
نمی دونم چیکار کنم؟

M-shop-S
2010-12-24, 08:09 PM
دوست عزیز وقتی کابل رو به گوشی وصل میکنین هیچ پیغامی روی گوشی مشاهده نمیکنید !؟

behzadarja
2010-12-24, 08:13 PM
نه عزیزم
هیچی
حداقل تو کمکم کن

mohammadi4
2010-12-24, 08:44 PM
View pictures and videos on a TV ,Connect your device to a TV
You can use a compatible HDMI adapter and a standard HDMI cable (cable sold
separately) to connect your device to a TV or compatible home theatre. Pictures and
videos retain the original video and audio quality, even supporting surround sound.
1- Connect an HDMI adapter to the HDMI connector of your device.
2- Connect an HDMI cable to the adapter, and then to the HDMI connector of a TV. You
may need to manually select the HDMI input on the TV.
3- Select a picture or video to view on the TV.
http://mea.nokia.com/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/C/CA-156/R6_CA-156_150x150.jpg

کابلش که اورجینال نیست فقط تبدیلش اورجیناله ، اگه از کابلت اطمینان داری پس بند سه رو اجرا کن.
برو تو عکس یا فیلم ببین نشون میده ، اگه نشون نداد توی منو بگرد ببین چی پیدا می کنی مثل : view on hdmi , ...

behzadarja
2010-12-24, 09:13 PM
امتحان میکنم جیگر
ممنون
ان شا ا... که همینه

aliwilson
2011-01-08, 10:56 PM
من هم همین مشکل رو دارم
چیکار باید کرد؟

20025
2011-01-27, 08:07 PM
عزیز
سلام
من تنظیمات تلفن خودم رو بگم انشالله حل بشه .

برو به مسیر زیر و تنظیمات گوشیت رو مثل اینا کن.

setting/phone/Accessorise/TV Out/Defult Profile=active orofile/tv aspect rate =wid screen/tv system =pal/flicker ******=Off
سعی کن تمام گزینه های accessoris Setting روی Active profile باشه.همه رو چک کن

حال مسر زیر رو هم چک کن.
setting/conectivity/USBروی media کلیک کن

حالا یه کابل TV نه HDMI یه کابل tv گیر بیار وخروجی رو چک کن.از مسیر هدفون.... N8 هردو خروجی رو داره

اگه مشکلی نداشت کابل HDMI ورابطش رو بزن سعی کن با یه LCD دیگر تست کنی بعضی ها گیر دارن یا به هم نمی خونن.شاید هم کابل اچ دی مشکل داره.

اگه کاکت نشد یه مقدار کابل رو چپ وراست کن یه تکون کوچک یا یه مقدار عقب وجلو کن انشالله مشکت حل شه.

فقط عزیز بگو گوشین chin هست یا fanland

havesten
2011-05-28, 08:41 AM
سلام دوست عزیز
من هم روزی که گوشی ان8 رو خریدم دقیقا همین مشکل رو داشتم . ولی نمیدونم چی شد که خود به خود درست شد . الان تصاویر رو میتونم تو LCD خونه با کیفیت واقعا فوق العاده ببینم .

16130
2011-06-08, 06:48 PM
من کابل tv گیر اوردم وقتی میزنم هدفون میشناسه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behzadarja
2011-06-09, 08:34 AM
برو تو اين گزينه عزيزم setting/phone/Accessorise/TV Out/
و DEFAULT كن

hamedevil4
2011-06-09, 11:53 AM
به تمامي دوستان اول كابل hdmi به تلوزيون وصل كنيد بعد به گوشي وصل كنيد نتيجه رو بگين من تلوزيون معمولي هست من در فيلم هاي اينترنتي هم همين شكل وصل مي كنن

hamedevil4
2011-06-10, 03:44 PM
به تمامي دوستان اول كابل hdmi به تلوزيون وصل كنيد بعد به گوشي وصل كنيد نتيجه رو بگين من تلوزيون معمولي هست من در فيلم هاي اينترنتي هم همين شكل وصل مي كنن

دوستان كسي تست كرده كه با اين روش تصوير ميده كه به ما هم بگه و يك خانواده رو از نگراني دربياره:D:ph34r2:

masha_jj
2011-06-16, 04:03 PM
با سلام به همه دوستان
شما باید اول کابل HDMI رو به تلویزون وصل کنید بعد رابط HDMI گوشی و بعد این دوتارو به هم وصل کنید درصورتی که گوشی عمل نکرد حتما گوشی بدون جدا کردن کابلها خاموش و روشن بشه
100درصد جواب میده
در ضمن اگه کسی کابل 3 فیشه داره که میخواد بزنه به خروجی هدفون(همون کابل تلویزیون که واسه 5800)، بار اول به عنوان هدفون میشناسه ولی شما نگران نباشید و برید یه فایل تصویری باز کنید مثلا فیلمی یا یه موزیک ویدیو اونوقت کابلو از گوشی جدا و دوباره بزنید به همون خروجی هدفون میبینید که در بالا سمت راست بجای عکس هدفون یه عکس تی وی میاد
الان میتونید تصویر گوشی رو روی تلویزیون ببینید
ولی اینم بگم که کیفیتش به کابل HDMI نمیرسه
دوستان امتحان کنید من خودم تست کردم وجواب داده

hamedevil4
2011-06-17, 05:40 PM
با سلام به همه دوستان
شما باید اول کابل HDMI رو به تلویزون وصل کنید بعد رابط HDMI گوشی و بعد این دوتارو به هم وصل کنید درصورتی که گوشی عمل نکرد حتما گوشی بدون جدا کردن کابلها خاموش و روشن بشه
100درصد جواب میده
در ضمن اگه کسی کابل 3 فیشه داره که میخواد بزنه به خروجی هدفون(همون کابل تلویزیون که واسه 5800)، بار اول به عنوان هدفون میشناسه ولی شما نگران نباشید و برید یه فایل تصویری باز کنید مثلا فیلمی یا یه موزیک ویدیو اونوقت کابلو از گوشی جدا و دوباره بزنید به همون خروجی هدفون میبینید که در بالا سمت راست بجای عکس هدفون یه عکس تی وی میاد
الان میتونید تصویر گوشی رو روی تلویزیون ببینید
ولی اینم بگم که کیفیتش به کابل HDMI نمیرسه
دوستان امتحان کنید من خودم تست کردم وجواب داده

دست شما درد نكنه گويا اين روش من در پست بالا شما گفته بودما:ph34r2:

masha_jj
2011-06-17, 11:23 PM
دست شما درد نكنه گويا اين روش من در پست بالا شما گفته بودما:ph34r2:
اگه دقت کنی من اینو واسه پست 12 و 15 گفتم که بعد از سوالات این دو پست جوابی نداده بودن:angry:

sirvan_krd
2011-07-20, 12:00 AM
دوست عزیز خیلی ممنون
واقعا مفید بود کابل TV معمولی من پس از چند لحظه خروجی ویدیو داد با وجود اینکه گوشی اونو به عنوان میکروفون تشخیص داده بود.

samahdi
2011-09-09, 10:10 PM
سلام.من گوشی رو وصل کردم هیچ مشکلی نداشت فقط باید شبکه مخصوص رو بزنی که ببینی.
یه سوال.نوع کابل HDMI در کیفیت تصویر تاثیر داره ؟ چند جا خوندم که فرق نمیکنه ! ؟

mahdia1373
2011-09-10, 11:07 AM
بله کمی تاثیر داره .مطمئن باش که اون کابلی که میخری 10000تومن با اون کابل سونی 70000تومنی هم از لحاظ کیفیت و ظرافت تفاوت بسیار دارند البته به تلویزیون یا دستگاه پخش کننده هم مرتبط میشه.البته شاید در فیلم ها و عکس های کیفیت متوسط احساس تفاوت نکنی ولی در فیلم های 3Dو عکس ها و کلیپ های fullHDقطعا تفاوت به راحتی قابل تشخیص است