PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشنواره زمستان 89 ایرانسل

صفحه ها : [1] 2

AsmoniA
2010-12-17, 10:48 PM
با سلام
با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان و ارایه جشنواره زمستانی که بدلیل وجود اپراتور جدید حتما باید تغییراتی با جشنواره های قبل داشته باشد
، بنابراین از دوستان خواهش میشود اگر اطلاعی از جزییات جشنواره دارند برای اطلاع سایر دوستان بیان کنند.
با تشکر

Mehrdad32
2010-12-17, 10:54 PM
ذكر منبع خبر هم الزاميست...

deniro60
2010-12-18, 04:09 AM
دوستان به نظر من اين چند روز هم بايد صبر كنيم تا از سايت ايرانسل و كانالهاي رسمي جریان طرح زمستانی اعلام بشه وگرنه اخبار بر پايه حدس و گمان و شنيده ها به نظرم كار درستي نيست فقط ممكن هست انتظارات مارو از اين شركت بالا ببره.پس بهتره منتظر باشيم تا طرح زمستاني امسال مشخص بشه.البته بعيد ميدونم از لحاظ كيفيت اينترنت تغييره خاصي انجام بشه.

MTNI
2010-12-18, 05:54 PM
* خبر جدید *
طبق آخرین تغییرات برای جشنواره زمستان
بسته های فعلی (محدود و نامحدود) حذف میشن
و بسته های زیر جایگزین میشن:
بسته روزانه با حجم محدود - هزار تومن
بسته 7 روزه با حجم محدود - 5 تومن
بسته 30 روزه با حجم محدود (احتمال خیلی زیاد 2.5 گیگ) - 10 تومن

نهایی نشده امکان تغییر در حجم بسته ها وجود داره.
انشالله از اول دی میشه فعال کرد.

منبع:
MTNclub.ir

™DASHHAMID
2010-12-18, 06:13 PM
* خبر جدید *
طبق آخرین تغییرات برای جشنواره زمستان
بسته های فعلی (محدود و نامحدود) حذف میشن
و بسته های زیر جایگزین میشن:
بسته روزانه با حجم محدود - هزار تومن
بسته 7 روزه با حجم محدود - 5 تومن
بسته 30 روزه با حجم محدود (احتمال خیلی زیاد 2.5 گیگ) - 10 تومن

نهایی نشده امکان تغییر در حجم بسته ها وجود داره.
انشالله از اول دی میشه فعال کرد.

منبع:

MTNclub.ir

یه دفعه بگو بسته های محدود بی محدود همش میشه حجمی
2.5 گیگ هم شد حجم

miladsabz
2010-12-19, 03:31 PM
جشنواره زمستان 89 ایرانسل
(http://www.irancell.ir/Layer2/?id=530)
پیشنهاد تشویقی (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=529)
سیم کارت هدیه (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=531)
ساعات خوش GPRS (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=532)
٢% اعتبار با شارژ رمزدار (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=533)
شارژ شگفت انگیز (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=534)
پیام چندرسانه‌ای (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=535)
کانون هواداران فوتبال (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=536)
کانون هم دانشگاهی‌ها (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=537)
بسته افزایشی GPRS (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=538)
طرح های تعرفه رنگی (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=539)
به زودی مطالب کلی قرار خواهد گرفت...

bigpain
2010-12-19, 03:44 PM
2.5 گیگ هم شد حجم
2 گیگ خوبه سرعت هم خیلی پایین نمیاد

Nova view
2010-12-19, 07:07 PM
تاپیک مهم شد.
لوگوها و بنر های تبلیغاتی در دست طراحی است، بزودی جزییات جشنواره زمستان در سایت رسمی توسط دوستان قرار می گیرد و تکمیل می شود.

mnk_666
2010-12-19, 08:02 PM
خب رجدید چیه نوا تو این جشنواره ؟
یا باز دوباره تکراریه؟
lbs هم که راه نیافتاد بیخودی رفتیم نمایشگاه اسم نوشتیم تا فعال کنن!!!

rezakhodad
2010-12-19, 08:06 PM
انشا الله که اینترنت نامحدود ارائه میده با سرعت بیشتر وهمه این حر ف ها که میزنند شایعه باشه

kivanman
2010-12-19, 10:05 PM
سرعت که فعلا خیلی کم شده من چهار روز دیگه از طرحم مونده ولی فکر کنم با این شرایط دیگه ایرانسل رو کنار بزارم برم همراه اول

farhadas
2010-12-19, 10:31 PM
فعلا خبری نیست فقط دعا کنید مثل بنزین نرخش نره بالا که طرفشم نمیشه رفت .باهم دعا کنید زودتر زمستون بیاد!!

maheroshan
2010-12-19, 10:47 PM
اگه اینطور که میگید حجمی شه اپرانسل از اپراتورای دیگه عقب میمونه باوجود اینکه اپراتور جدید هم میخواد بیاد فک نکنم ایرانسل به این سادگی بازارو بده دسته بقیه

azady1368
2010-12-20, 10:34 PM
تو ایران
اینترنت پر سرعت و واقعا نامحدود رو تجربه نخواهیم کرد
شاید این جمعه بیاید شاید......

™Ali Gsm
2010-12-20, 10:53 PM
تو ایران

سرعت اینترنت در ایران بسیار پایینه و محدودیت هم مشکل دیگر است ایران با سرعت 61دهم مگابیت پس از کشورهایی مانند ونزویلا -نیجریه-بولیوی-عراق-پاراگویه-جزایر ترک و کایکاس در رتبه 144 قرار دارد :(

AbbasQ
2010-12-20, 11:30 PM
به نظر من ارائه اینترنت های ماهیانه با حجم محدود ایده خوبی است،عده ی کمی از کاربران وقتی اسم نامحدود رو میشنون از خود بی خود میشن و شب و روز انواع و اقسام فیلم ها و نرم افزار های موجود در بازار رو دانلود میکنند و باعش اختلال در ترافیک شبکه میشن،ترافیک یک ماه خود من شاید از 2 گیگ هم تجاوز نکنه
البته به نظر من در کنار این طرح،طرح های دیگه هم بذاره مثلا دانلود از ساعت 11 شب تا 6 صبح رایگان باشه یا هر گیگ اضافی را با قیمت مناسب ارائه بده
این هم در نظر بگیرید با کاهش دانلود های غیر ضروری بعضی افراد پهنای باند بیشتر میشه و سرعت ما هم بهبود پیدا میکنه

mnk_666
2010-12-21, 12:13 AM
بسته های اعتباری با کد *140*3*7*1# آمدن

farhadas
2010-12-21, 02:58 AM
به نظر من ارائه اینترنت های ماهیانه با حجم محدود ایده خوبی است،عده ی کمی از کاربران وقتی اسم نامحدود رو میشنون از خود بی خود میشن و شب و روز انواع و اقسام فیلم ها و نرم افزار های موجود در بازار رو دانلود میکنند و باعش اختلال در ترافیک شبکه میشن،ترافیک یک ماه خود من شاید از 2 گیگ هم تجاوز نکنه
البته به نظر من در کنار این طرح،طرح های دیگه هم بذاره مثلا دانلود از ساعت 11 شب تا 6 صبح رایگان باشه یا هر گیگ اضافی را با قیمت مناسب ارائه بده
این هم در نظر بگیرید با کاهش دانلود های غیر ضروری بعضی افراد پهنای باند بیشتر میشه و سرعت ما هم بهبود پیدا میکنه

قضيه چوب بالاسرس ديگه!
اينجا اينجوريه شما ازين فكرا نكن اينترنتو گزاشتن باسه استفاده نه باسه نمايش
يه روزي به يكي از اقوامم كه تازه اومده بود ايران گفتم فيلم فرار از زندانو ديدي گفت اره تا اخرش گفتم پس بي زحمت بده منم ببينم ميدوني چي جواب داد؟! گفت من online ميديدم تو لپ تابم ندارم! وقتي داخل هارد لپ تابشو ديدم .ديدم خاليه! گفتم پس مگه فايلي عكسي نداري گفت چرا اما همشو ن تو هارد مجازيه اينترنتمه !
اين ميدوني يعني چي؟ يعني حقمون همون اينترنت 5 كيلوبايتيه محدوده كه به درد امسالوهم مي خوره

mehdyy
2010-12-21, 03:16 AM
اينترت پر سرعت :grrr: حق مسلم ماست

kont113
2010-12-21, 03:21 AM
بسته های اعتباری با کد *140*3*7*1# آمدن
درحال حاضر که فعال نیست،اینطورکه معلومه اینترنت نامحدودبدجوری دمار ازروزگارایرانسل درآورده،که دیگه خبری نیست تو این جشنواره ازش..:hmm:
درحال حاضر این سه تا آپشن رو ارائه کرده که هنوز فعال نیست
200MB روزانه
800MB هفتگی
2.5GB ماهیانه

farhadas
2010-12-21, 03:58 AM
سرعتش بالا باشه حجمشو حالا يكاري ميكنيم فوقش نشد همراه اول مگه مرده! در خدمت شماهاست مردم شريف ايران

<javid>
2010-12-21, 09:58 AM
سرعت همونه هیچ فرقی نکرده max 30kb/sec

armin39
2010-12-21, 10:04 AM
اينم از ايرانسل؛لعنت به همه اين دزد ها؛

azady1368
2010-12-21, 10:11 AM
دوستان
این طرح ها چقدر پول کم میکنند

™Ali Gsm
2010-12-21, 10:27 AM
با این محدودیت شدید خیلی از کاربراشو از دست میده

asaldn
2010-12-21, 11:29 AM
2.5 گیگ هم شد حجم

دقیقا همین طور شد .... نا محدود بی نامحدود
این اصلا خوب نیست
با این کار من که قید جی پی ار اس رو می زنم
سرعتش که افتضاح بود
حالا حجمش رو هم محدود کردن

AbbasQ
2010-12-21, 11:35 AM
من طرح 2.5 گیگ رو فعال کردم ولی پشیمونم!!!!!!!
من فکر کردم مثل adsl این محدودیت فقط برای دانلوده ولی ایرانسل برای باز کردن صفحه هم از حسابت کم میکنه،خیلی خیلی مزخرفه این طرح.
من که از وقتی طرح های نا محدود رو داد هر ماه فعال میکردم و با همه ی قطعی هاش و افت سرعتاش میساختم دیگه طرحی از ایرانسل فعال نمیکنم و میرم adsl میگیرم
کامنت صفحه ی قبل خودمو پس میگیرم و از همه عذز خواهی میکنم:flower:

asaldn
2010-12-21, 11:36 AM
سرعتش بالا باشه حجمشو حالا يكاري ميكنيم فوقش نشد همراه اول مگه مرده! در خدمت شماهاست مردم شريف ايران

همراه اول هم انگار همین کار رو می خواد بکنه
من 3 روز پیش طرح نا محدودش رو فعال کردم
اما الان دو روزه که قطعه

یکی نیست بگه
می خواین تغییرات بدین خب از اولش فعال نکنین
پولش رو می گیرن بعدم قطعش می کنن
اینجا ایرانه دیگه

asaldn
2010-12-21, 11:39 AM
سرعت که فعلا خیلی کم شده من چهار روز دیگه از طرحم مونده ولی فکر کنم با این شرایط دیگه ایرانسل رو کنار بزارم برم همراه اول
همراه اول هم قطعی زیاد داره
هم سرعتش با این هیچ فرقی نمی کنه
فعلا هم دو روزه که قطع شده
فکر کنم اونها هم می خوان در رقابت با ایرانسل طرح های نا محدودشون رو قطع کنن

farhadas
2010-12-21, 12:08 PM
همراه اول هم قطعی زیاد داره
هم سرعتش با این هیچ فرقی نمی کنه
فعلا هم دو روزه که قطع شده
فکر کنم اونها هم می خوان در رقابت با ایرانسل طرح های نا محدودشون رو قطع کنن

اينكه رقابت نيست چشم رو هم چشميه كه به ضرر جفتشونه يا اصلا جفتشون دستشون تو يه كاسس ما خبر نداريم!
:wac::wac::wac::wac::wac::wac::wac:

xyster
2010-12-21, 12:59 PM
من طرح 2.5 گیگ رو فعال کردم ولی پشیمونم!!!!!!!
من فکر کردم مثل adsl این محدودیت فقط برای دانلوده ولی ایرانسل برای باز کردن صفحه هم از حسابت کم میکنه،خیلی خیلی مزخرفه این طرح.
من که از وقتی طرح های نا محدود رو داد هر ماه فعال میکردم و با همه ی قطعی هاش و افت سرعتاش میساختم دیگه طرحی از ایرانسل فعال نمیکنم و میرم adsl میگیرم
کامنت صفحه ی قبل خودمو پس میگیرم و از همه عذز خواهی میکنم:flower:

adsl هم براي باز كردن صفحه حجم كم ميكنه ولي اين حجم اونقدر كمه كه به چشم نمياد.

OXCIGEN
2010-12-21, 01:15 PM
دوستان قيمت بسته هاي gprs چقدره؟

goodarz.s
2010-12-21, 01:20 PM
به نظرم به علت مشکلات پهنای باند و تجهیزات استفاده از اکانت های نامحدود فقط باعث تضییع حقوق خودمون میشه.ایرانسل اکانت رو میده و میزاره به عهده خودمون.ما هم باهاش فیلم دانلود میکنیم.یکی دانلود میکنه و 1 میلیون نفر منتظر اتمتم کار اون فرد"(مثال بود)
اگه مقداری محدودیت داشته باشه در کل سرعت بهبود پیدا میکنه و میشه روی استفاده ازش حساب باز کرد.البته 10 هزار تومن کمک زیاده برای 2.5 گیگ

SoRoUsH198
2010-12-21, 02:12 PM
دوستان قيمت بسته هاي gprs چقدره؟
روزانه : 200 مگابایت 1000 تومان
هفته ای 800 مگابایت 5000 تومان
یک ماهه 2.5 گیگابایت 10000 تومان
در کل خیلی بیخود هستن:whistle:

MEAYSAM
2010-12-21, 02:17 PM
دوستان خود اینترنت ایرانسل تعرفش درساعت پیک شده 5ریال ودرساعت غیرپیک 1ریال ازاول دی وام ام اسم 32تومان شده است ازاول دی توسایت mtnclub.irنوشته بود.

Black.Hawk
2010-12-21, 02:55 PM
تو این چند سال تنها کار مثبتی که انجام داده بودن همین بسته های نا محدود بود ( هر چند باسرعت خیلی پایین ) ! حالا همون هم بر داشتن ؟!!! :angry:
خدا کنه اپراتور سوم اینجوری گدا بازی در نیاره !:wink:

™Ultimate
2010-12-21, 03:10 PM
آره والا خدا کنه

arman44
2010-12-21, 03:29 PM
تو این چند سال تنها کار مثبتی که انجام داده بودن همین بسته های نا محدود بود ( هر چند باسرعت خیلی پایین ) ! حالا همون هم بر داشتن ؟!!! :angry:
خدا کنه اپراتور سوم اینجوری گدا بازی در نیاره !:wink:

آره والا خدا کنه

متاسفانه اونم بیاد نمیتونه کاری از پیش ببره تازه اول راهش و سال اول فقط تو 8 شهر قرار سرویس بده

™Ali Gsm
2010-12-21, 03:48 PM
اپراتورا به جای اینکه پیشرفت کنن و مشترکینشونو راضی نگه دارن هرروز نسبت به قبل افت میکنن و از مشترکین هم هیچ کاری ساخته نیست

mnk_666
2010-12-21, 03:50 PM
۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹

در طول جشنواره زمستان ایرانسل، از محصولات آشنا و پیشرفته ایرانسل و همچنین طرح‌های گوناگون تخفیفی و تشویقی ارائه شده، برخوردار شوید...

شارژ شگفت‌انگیز به همراه امکان خرید محصولات ویترین و آهنگ پیشواز ایرانسل ...
کاهش تعرفه خدمات پیام چندرسانه‌ای (MMS)!
یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای ۷۵ دقیقه دریافت تماس خارج از شبکه!
خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه ۲% اعتبار رایگان!
۲۴%شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل!
ارسال هر پیام چندرسانه ای (MMS) ... یک پیام چندرسانه ای رایگان!
مشاهده و پرداخت صورت‌حساب از طریق پیام کوتاه و اینترنت به همراه ۲% تخفیف (ویژه مشترکین دائمی) !
نما (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه جوایز استثنائی! (به زودی)
بهای تخفیفی سیم کارت در جشنواره زمستان ایرانسل!
طرح سیم کارت هدیه ایرانسل به همراه طرح های تشویقی ... از ١ تا ٣٠ دی ٨٩ !
کانون‌های جدید ایرانسل!
امکان سفارش مجموعه‌ای از آهنگ‌های پیشواز به جای تک آهنگ! (به زودی)
امکان کپی آهنگ پیشواز یک مشترک دیگر!
ساعات خوش GPRS: هر کیلو بایت فقط ۱ ریال!
۲% اعتبار رایگان ویژه شارژ سیم کارت با استفاده از ۵ روش شارژ رمزدار!
پرداخت صورت‌حساب از طریق کارت شارژ به همراه ۲% افزایش اعتبار کارت! (ویژه مشترکین دائمی)
بسته افزایشی GPRS ایرانسل!
۵ محصول رایگان ویترین، بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان پستچی، ١٠٠ پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان، ۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه!
طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!
اعتبار هدیه... برای تمامی مشترکین!
فرصت ثبت نام رایگان خدمات پست الکترونیک ایرانسل به همراه دریافت رایگان ٢٠ نامه الکترونیکی از طریق MMS !

شارژ شگفت انگیز به همراه امکان خرید محصولات ویترین و آهنگ پیشواز ایرانسل ...

در این طرح، شما می توانید پس از خرید کارت شارژ های ایرانسل، کد دستوری مخصوص شارژ شگفت انگیز را که دارای مزایای ویژه (۲۰٪ شارژ بیشتر) است به جای کد دستوری موجود در کارت شارژ، شماره گیری کنید. مزیت «شارژ شگفت انگیز» آن است که مشترک می تواند در صورت تمایل برای مصرف بیشتر در یک دوره زمانی مشخص، با شماره گیری کد دستوری مخصوص آن، ۰۲٪ بیش از مبلغ شارژ درج شده روی کارت مکالمه کرده و یا تعداد زیادی پیام کوتاه و پیام‌چندرسانه‌ای ارسال کند و یا از اینترنت همراه استفاده نماید. شما همچنین می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز ایرانسل نیز استفاده کنید. به طور مثال، اگر مشترک اطمینان دارد که در ۳ روز آتی، باید تماس های داخل شبکه زیادی برقرار کرده و یا پیام کوتاه داخل شبکه ارسال کند و یا به دلیل سفر قصد ارسال پیام‌چند‌رسانه‌ای بیش از حد معمول را دارد، با خرید یک کارت شارژ ۲۰,۰۰۰ ریالی و شماره گیری کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز»، می تواند علاوه بر ۲۰,۰۰۰ ریال اعتبار خود، از ۴۰۰۰ ریال اعتبار نیز برای تماس داخل شبکه استفاده نماید. (ارقام مذکور شامل ۳ ٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد.)
شما مشترکین اعتباری ایرانسل، همچنین می توانید با دریافت رمز ۱۲یا ۱۶ رقمی به مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریال از طریق مراجعه به خودپرداز بانک های طرف قرارداد ایرانسل و یا خرید کارت شارژ و استفاده از دستگاه های پایانه فروش، رمز خریداری شده را از طریق کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز» وارد کرده و به ترتیب معادل ۱۱۶۵۰، ۲۳۳۰۱، ۵۸۲۵۲، ۱۱۶۵۰۵ و ۲۳۳۰۱۰ ریال شارژ دریافت کنید.
مدت اعتبار هر شارژ شگفت انگیز ایرانسل به ترتیب ۳، ۵، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ روز خواهد بود.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/wow_vat_fa.jpg

شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید از ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹ با «شارژ شگفت انگیز» در یک مدت زمانی معین، بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیام کوتاه و پیام‌چند‌رسانه‌ای ارسال کنید. یعنی با یک تیر هر نشانی که خواستید بزنید!

نحوه فعال سازی «شارژ شگفت انگیز» ...
شرکت ایرانسل آسان ترین راه ممکن را برای فعال سازی «شارژ شگفت انگیز» در اختیار شما قرار داده است. بدین ترتیب که کافیست، به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت‌انگیز» را شماره گیری کنید.
برای مثال، شما می توانید پس از دریافت رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی خود برای شارژ ۱۰,۰۰۰ ریالی، به جای شماره‌گیری کد دستوری همیشگی، که سیم کارت شما را معادل ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ می‌نمود، همان شماره رمز ۱۲یا ۱۶رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز» شماره‌گیری کنید، تا سیم کارت شما ۱۲,۰۰۰ ریال شارژ شود که همان شارژ اضافه شده برای تماس‌های داخل شبکه ایرانسل است. به این معنا که ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ شامل تماس های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما ۲۰۰۰ ریال شارژ اضافه شده تنها برای تماس‌های داخل شبکه است. (ارقام شامل ۳ ٪ مالیات بر ارزش افزوده است)

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/wow_ussd_fa.jpg

نکات مهم:
• طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ۱ دی آغاز و تا پایان جشنواره زمستان ایرانسل ارائه می‌شود.
• اعتبار افزوده شده پس از وارد کردن کد شارژ شگفت انگیز، تنها برای تماس های داخل شبکه ایرانسل است.
• به یاد داشته باشید که همچنان می توانید از کد دستوری شارژ عادی نیز استفاده کنید.
• برای اطلاع از میزان اعتبار خود #۱*۱۴۰* را شماره گیری نمایید.

کاهش تعرفه خدمات پیام چندرسانه‌ای (MMS)!

در جشنواره زمستان ایرانسل از ۱ دی تا ۲۹ اسفند تعرفه خدمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) ایرانسل از ۴۸۰ ریال به ۳۲۰ ریال کاهش می‌یابد.

یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای ۷۵ دقیقه دریافت تماس خارج از شبکه!

در فاصله ۱ دی تا ۲۹ اسفند ٨٩، در صورتی که به میزان ۷۵ دقیقه از خطوطی به غیر از شبکه ایرانسل با شما تماس برقرار کنند، ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان (به انتخاب خود) به شما هدیه خواهد داد.

توجه:

مشترکین تنها پس از ۷۵ دقیقه دریافت مکالمه از سایر خطوط، آهنگ پیشواز رایگان را دریافت می کنند.
در طول جشنواره زمستان ۸۹ مشترکین تنها یکبار واجد شرایط دریافت آهنگ پیشواز رایگان از طریق ۷۵ دقیقه تماسی که با خط آنها گرفته شده، خواهند بود.
آهنگ پیشواز رایگان تنها در انتهای ماه برای مشترکین واجد شرایط فعال خواهد شد.

خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه ۲% اعتبار رایگان!

ایرانسل در گامی جدید، برای آسان‌تر شدن دریافت اعتبار، سرویس «خرید اعتبار از طریق وب‌سایت ایرانسل» را که پیش از این وعده داده بود برای مشترکین اعتباری راه اندازی کرد. هم‌اکنون تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با مراجعه به لینک ecare.irancell.ir ، کلیک بر روی «حساب» و انتخاب گزینه «شارژ الکترونیکی»، اعتبار مورد نظر خود را دریافت نمایید. بدین ترتیب بعد از پرداخت اینترنتی، اعتبار خود را مستقیماً بر حسب میزان شارژ و به همراه ٢% اعتبار رایگان مکالمه و پیام کوتاه دریافت می‌کنید.
با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی مشترک کسر شده و به اعتبار سیم‌کارت وی افزوده می‌شود.
به طور مثال اگر شما با ورود به لینک ecare.irancell.ir، مبلغ ١٠٠ هزار ریال شارژ دریافت کنید، ٢% از این مبلغ که معادل ٢ هزار ریال است، به صورت رایگان به اعتبار شما افزوده می گردد.

دو گام آسان تا شارژ مستقیم از وب سایت ایرانسل...

گام اول
پس از ورود به لینک ecare.irancell.ir، «نام کاربری»، «رمز ورود» و شماره سریال (KIT) سیم‌کارت خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که نام کاربری، همان شماره تلفن همراه و رمز‌عبور، همان رمز «کنترل حساب اینترنتی» شماست.
توجه: درصورتی که قبلا از سرویس کنترل حساب اینترنتی (e-Care) استفاده نکرده اید، می‌توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۱۳۰، رمز اختصاصی خود را دریافت کنید.

گام دوم
پس از ورود به پورتال کنترل حساب اینترنتی، بر روی لینک «حساب» کلیک کرده و در ادامه گزینه ورود به «شارژ الکترونیکی» را انتخاب نمایید. با انتخاب نوع شارژ و بانک مورد نظر، به درگاه «پرداخت اینترنتی» هدایت شده و در این مرحله شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را به همراه رمز عبور اینترنتی بانکی و نیز شماره ۳ رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید. بدین ترتیب، مبلغ اعتبار درخواستی از حساب بانکی مشترک برداشت شده و به حساب شرکت ایرانسل واریز می‌شود و اعتبار مورد نظر مشترک به سیم‌کارت وی افزوده می‌گردد.
توجه:

برای دریافت رمز ورود اینترنتی بانکی، می توانید با بانک خود تماس بگیرید.
شماره سریال سیم کارت (KIT)، روی قاب سیم کارت در سمت راست پایین، زیر علامت بارکد و نیز بر روی خود سیم کارت درج شده است.

شما همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه «خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل»، مستقیما به صفحه «پرداخت اینترنتی» در پورتال e-Care وارد شده و پس از ثبت شماره‌تلفن، رمزعبور و شماره‌سریال، اعتبار مورد نیاز خود را خریداری کنید. یادآور می‌شود، با دریافت شارژ از طریق «شارژ الکترونیک» (e-Charge)،
می‌توانید از ۲% اعتبار رایگان نیز برخوردار شوید.

%۲۴ شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل!

در جشنواره زمستان ۸۹، در صورتی که با مراجعه به وب سایت ایرانسل و ورود به لینک «خرید اعتبار از طریق وب سایت» و کلیک بر روی«شارژ الکترونیکی» و ادامه دستورهای وب‌سایت، شارژ شگفت انگیز دریافت کنید، به جای ۲۰%، از ۲۴% شارژ شگفت انگیز بهره‌مند خواهید شد.

ارسال هر پیام چندرسانه ای (MMS) ... یک پیام چندرسانه ای رایگان!

در طول جشنواره زمستان ایرانسل و در فاصله ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹ هریک از شما مشترکین دائمی، اعتباری و پیام رسان می توانید به ازای هر بار ارسال پیام‌چند‌‌رسانه‌ای (MMS)، یک پیام چند رسانه ای رایگان ارسال کنید!
برای ارسال پیام چندرسانه‌ای، گوشی شـما بــاید دارای قابـلیت استفـاده از ایـن سرویـس باشد و تنظیمات پیام‌چندرسانه‌ای نیز می بایست بر روی آن ذخیره شده باشد. ایرانسل پیش از این، تنظیمات GPRS و MMS را از طریق پیام‌کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. درصورتیکه پیام‌کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید با شماره‌گیری کد دستوری زیر از خط ایرانسل، این تنظیمات را دریافت نمایید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/code_mms.gif

به یاد داشته باشید که پس از دریافت پیام کوتاه حاوی تنظیمات، می بایست آن را باز و سپس ذخیره (save) نمایید تا این تنظیمات در گوشی وارد شود.
* برای ثبت نام رایگان خدمات MMS ایرانسل به فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت صورت‌حساب از طریق پیام کوتاه و اینترنت به همراه ۲% تخفیف (ویژه مشترکین دائمی)!

مشترکین دائمی ایرانسل می‌توانند هر زمان که مایل باشند صورت‌حساب خود را از دو طریق وب سایت ایرانسل و یا پیام‌کوتاه مشاهده کنند.

• از طریق پیام کوتاه:
در این روش، شما مشترکین دائمی ایرانسل می توانید جهت استفاده از سرویس «دریافت صورت‌حساب از طریق پیام‌کوتاه» یک پیام کوتاه بدون متن به ۵۴۵۹ بفرستید.
سپس می توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۵۴۵۵ خلاصه صورت‌حساب قبلی را در یک پیام‌کوتاه دریافت کنید.
برای انصراف از این سرویس نیز می توانید یک پیام کوتاه بدون متن به ۵۴۵۸ بفرستید.

• از طریق وب سایت ایرانسل:
در این روش لازم است مشترکین دائمی پس از ورود به پورتال کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، به صفحه «صورت‌حساب اینترنتی» مراجعه کرده و سپس از طریق گزینه های موجود، به مشاهده «خلاصه صورت‌حساب»، «صورت‌حساب تفکیکی» و «صورت‌حساب دوره های یافت نشده در سیستم» بپردازند.
شما همچنین می‌توانید با پرداخت صورت‌حساب خود از طریق اینترنت از ۲٪ تخفیف ویژه استفاده از این سرویس برخوردار شوید.

برای ورود به پورتال کنترل حساب اینترنتی (e-Care) کافیست...
۱- به لینک کنترل حساب اینترنتی (e-Care) در صفحه نخست وب سایت مراجعه کنید.
۲- در صورتی که از قبل ثبت نام کرده اید، نام کاربری (شماره سیم کارت)، رمز ورود و شماره سریال سیم کارت (KIT number) را وارد کرده و به پورتال وارد شوید.
۳- در صورتی که از قبل ثبت نام نکرده اید، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به شماره ۱۳۰ ارسال نموده و یا از خط خود با شماره ۷۰۰ (مرکز خدمات مشترکین ایرانسل) تماس حاصل کرده و رمز ورود اختصاصی کنترل حساب اینترنتی خود را دریافت کنید.
توجه: شماره سریال سیم کارت (KIT)، روی قاب سیم کارت در سمت راست پایین، زیر علامت بارکد و نیز بر روی خود سیم کارت درج شده است.

نما (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه جوایز استثنائی! ( به زودی )

ایرانسل در راستای ارائه خدمات جدید به شما مشترکین گرامی، سرویس «نقشه مجازی» را برای نخستین بار در ایران ارائه می کند. در سال های اخیر خدمات «مبتنی بر موقعیت» بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خدمات «نقشه مجازی ایرانسل» سرویسی است که می تواند موقعیت مکانی مشترکین تلفن همراه را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ایرانسل، تشخیص داده و کاربرد های متنوعی را بر اساس آن ارائه دهد.

مزایا و کاربرد های «نمای دوستان»
به کمک این سرویس شما می توانید موقعیت جغرافیایی دوستانتان رامعین نموده و یا محل خود را به آنها اطلاع دهید و نیز از دیگر امکانات جذاب و مفید این خدمات استفاده کنید.
شما می توانید با پیگیری لینک های موجود در سایت و به کمک بخش راهنما، دوستان و اعضای خانواده خود را برای موقعیت یابی دعوت نمایید که این اقدام با ارسال یک پیام کوتاه به خط ایرانسل آنان و به سادگی انجام می پذیرد و پس از تایید آنها، دوستان و یا اعضای خانواده به نقشه مجازی ایرانسل شما می پیوندند و شما از آن پس می توانید موقعیت مکانی دوستان و اعضای خانواده را پیگیری کرده و به یکدیگر اطلاع دهید. گفتنی است، هیچ محدودیتی در میزان دعوت شدگان به نقشه مجازی ایرانسل وجود ندارد و شما تا هر تعداد که خواستید می توانید اعضای خانواده و دوستان خود را دعوت نمایید.
برای ثبت نام و فعال سازی این سرویس می توانید از طریق پیام کوتاه و یا وب سایت ایرانسل اقدام کنید.

بهای تخفیفی سیم کارت در جشنواره زمستان ایرانسل!

از ۱ تا ۳۰ دی ۸۹، سیم کارتهای اعتباری ایرانسل را با تخفیف ویژه (به شرح جدول زیر) خریداری نمایید.
همچنین به یاد داشته باشید که بهای سیم کارت دائمی ایرانسل نیز با احتساب ۳% مالیات بر ارزش افزوده در فاصله ۱ تا ۳۰ دی ۸۹، با بهای تخفیفی ۱.۲۰۰.۰۰۰ ریال ارائه می شوند.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/sim_discount_fa.jpg
* توجه فرمایید که مبلغ ۲۰ هزار ریال اعتبار اولیه موجود در سیم کارت های اعتباری ایرانسل، شامل ۵۸۳ ریال مالیات بر ارزش افزوده است.

طرح سیم کارت هدیه ایرانسل به همراه طرح های تشویقی ... از ١ تا ٣٠ دی ٨٩ !

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg ۵ محصول رایگان ویترین ایرانسل!
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان یک ماهه (پستچی ایرانسل)!
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg ۱۰۰پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان یک ماهه!
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg ۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه!

برای دریافت سیم کارت هدیه ...
۱- تکمیل ثبت نام
۲- ارسال مدارک به ایرانسل
۳- برقراری نخستین تماس
۴- ارسال پیام کوتاه بدون متن به ۲۱۱۲ و بعد ۲۱۱۵
برای اینکه حائز شرایط دریافت سیم کارت هدیه شوید، کافیست در فاصله ۱ تا ۳۰ دی ۸۹ پس از تکـمیل ثبت نام و ارسـال مـدارک (کپی شناسنامه یا کارت ملی) به ایرانسل، نخستین تماس را از سیم کارت خریداری شـده برقرار نمـایید. همچـنین می بایست در همین فاصـله، ابتدا یک پیام‌کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به ۲۱۱۲ بفرستید. به این ترتیب، کد پستی ای که در سیستم ایرانسل برای پرونده شما ثبت شده است، برایتان از طریق پیام کوتاه ارسال می‌گردد. این کد را حتماً کنترل کنید تا با کد پستی ۱۰ رقمی که در قبوض تلفن، آب، برق یا گاز درج می‌شود، یکسان باشد، زیرا این کد نشان دهنده نشانی محـلی است که سیم کارت هدیه به آن ارسال خواهـد شـد. بنابراین، در صورتیکه کد پستی صـحیح بود، برای تأیید آن، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به ۲۱۱۵ بفرستید؛ به این شکل، کد پستی محلی را که سیم کارت هدیه باید به آن ارسال شود، به ما اعلام می کنید. اگر کد دریافتی صحیح نبود، سریعاً به محل خریداری سیم‌کارت‌تان مراجعه کرده، کدپستی را تصحیح و مراحل ذکر شده را دوباره تکرار کنید.

در صورتیکه حداکثر تا ۳۰ روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس را از سیم کارت هدیه برقرار ننمایید، این سیم کارت باطل می شود!
سیم کارت هدیه دارای ۲ هزار ریال اعتبار اولیه (شامل ۳٪ مالیات بر ارزش افزوده) است.
سیم کارت هدیه کاملاً رایگان بوده و جهت دریافت آن نیازی به پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌ای نیست.
توجه فرمایید ارائه نشانی دقیق و کد پستی ۱۰ رقمی صحیح (که در قبوض تلفن ثابت، آب، برق یا گاز ثبت می‌شود) الزامی است؛ چرا که سیم کارت های هدیه، تنها از طریق پست و مطابق کد پستی ارائه شده از سوی مشترک، به نشانی محل سکونت وی ارسال می گردد.
توجه فرمایید، ارائه کپی مدرک شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی) با درج شماره همراه ایرانسل روی آن جهت تکمیل ثبت نام، الزامی است.
توجه فرمایید چسباندن برچسب سیم‌کارت (موجود در بسته راه اندازی سیم‌کارت‌های ایرانسل) بر روی کپی مدرک شناسایی و همچنین در محل تعیین شده روی فرم ثبت نام (محل الصاق برچسب) موجب تسریع در تکمیل ثبت نام شما می شود.
هنگام دریافت سیم کارت هدیه، ارائه اصل مدرک شناسایی معتبر مالک سیم کارت الزامی است.
پس از انجام مراحل تأیید کد پستی، سیم کارت هدیه به نشانی مـربوط به آن کد ارسـال می گردد. در صـورتیکه پس از ۲ بار مراجعـه مسوول اداره پست برای تحویل سیم کارت هدیه، در مـحل حضور نداشته باشید، سـیم کارت هدیه شـما به مناطق پـست (در تهران) و یا دفتر مرکـزی پسـت (در شهرستانها) ارجاع داده می شود. در این حالت نیز مالک سیم کارت می بایست تا پیش از پایان مهلت ۳۰ روزه از زمان تکمیل ثبت نام با اصل مدرک شناسایی معتبر برای دریافت سیم کارت مراجعه کرده و پس از دریافت سیم‌کارت آن را فعال نماید. در غیر اینصورت، سیم‌کارت هدیه باطل می شود.
سیم کارت هدیه به صورت خودکار، عیناً با مشخصات ارائه شده به هنگام ثبت نام اولیه، به نام مالک آن سیم‌کارت، در سیستم ایرانسل ثبت می گردد. بنابراین، نیازی به مراجعه مجدد برای ثبت نام سیم کارت هدیه وجود ندارد.
محدودیتی در تعداد سیم کارت هایی که هر فرد می تواند خریداری نماید، وجود ندارد ولی توجه داشته باشید، به علت محدودیت تعداد کل سیم کارت های هدیه، در صورت خریداری بیش از ۵ سیم کارت نیز نهایتاً ۵ سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می‌شود.
مشترکین باید حتماً پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل، از فعال سازی سیم کارت اطمینان حاصل کنند. در صورت عدم انجام تمامی مراحل، سیم کارت هدیه به شما تعلق نخواهد گرفت.
در صورتیکه مایل به واگذاری سیم کارت هدیه خود به شخص دیگری هستید، باید با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز ایرانسل مراحل انتقال مالکیت سیم کارت هدیه خود را به خریدار انجام دهید. برای انتقال مالکیت، حضور هر دو فرد با همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه یا کارت ملی و قاب سیم کارت هدیه الزامی است. انتقال مالکیت سیم کارت به شرح فوق برای هر دو طرف رایگان است.

کانون‌های جدید ایرانسل!
در جمع دوستان خود باشید! (ویژه مشترکین اعتباری)

کانون هم دانشگاهی‌ها!

همان‌طور که می‌دانید، ایرانسل با ارائه این سرویس جدید که پیش از این با راه‌اندازی کانون هواداران باشگاه های فوتبال ایران، در اختیار مشترکین ایرانسل قرار گرفته بود، این امکان را ایجاد کرده است که شما مشترکین اعتباری ایرانسل با عضویت در کانون دانشگاه مورد علاقه خود در ارسال پیام کوتاه با دیگر اعضای آن کانون از ١٠ % تخفیف برخوردار شوید. شما می توانید حداکثر در ٣ کانون مورد علاقه خود عضو شوید. با عضویت در نخستین کانون دلخواهتان، یک آهنگ پیشواز رایگان نیز برای شما فعال می گردد.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/community_uni_fa.jpg

کانون هواداران باشگاه‌های فوتبال!

ایرانسل با ارائه سرویس جدید کانون هواداران باشگاه های فوتبال ایران، این امکان را در اختیار شما مشترکین عزیز قرار می‌دهد که با توجه به تیم محبوب خود در هر کدام از کانون های دلخواه عضو شوید و در ارسال پیام کوتاه با دیگر اعضای آن کانون از۱۰% تخفیف برخوردار شوید.

در این مرحله شما طرفداران لیگ برتر فوتبال می توانید در کانون های هواداران مورد علاقه خود عضو شده و از مزایای آن به همراه دیگر دوستان خود و اعضای آن کانون ها استفاده کنید.

شما می توانید حداکثر در ۳ کانون مورد علاقه خود عضو شوید. با عضویت در نخستین کانون دلخواهتان، یک آهنگ پیشواز رایگان به انتخاب خودتان نیز برای شما فعال می گردد.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/community_football_fa.gif (http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/community_football_fa.jpg)
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

نحوه انصراف و دریافت فهرست کانون هواداران باشگاه‌های فوتبال ایران و هم‌دانشگاهی‌ها:

به منظور انصراف از عضویت در یک کانون و یا دریافت فهرست کانون‌های ایرانسل، کدهای دستوری زیر را از چپ به راست، از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نمایید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/community_ussd_fa.jpg

توجه:

هزینه عضویت در هر کانون ٥٠٠٠ ریال است که پس از عضویت مشترک، از اعتبار حساب وی کسر می‌گردد.
مدت عضویت و مهلت استفاده از خدمات هر کانون ٣٠ روز است.
با توجه به اینکه ظرفیت هر کانون هواداری محدود است، توصیه می شود هرچه سریعتر پیش از تکمیل ظرفیت کانون دلخواه، نسبت به عضویت اقدام نمایید.
آهنگ پیشواز هدیه به اولین کانون فعال شده مشترک تعلق می گیرد وحتی درصورت عضویت در بیش از یک کانون، تنها یک آهنگ پیشواز هدیه برای مشترک فعال می گردد.

منتظر کانون های جدید ایرانسل نیز باشید!

امکان سفارش مجموعه‌ای از آهنگ‌های پیشواز به جای تک آهنگ!
( به زودی )

در جشنواره زمستان ایرانسل، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند از قابلیت جدید دیگری که به زودی در سرویس آهنگ پیشواز ارائه خواهد شد، برخوردار شوند.
بر اساس این قابلیت جدید، شما می توانید به جای خرید یا سفارش یک آهنگ پیشواز، مجموعه‌ای از آهنگ‌های پیشواز که دارای تم (زمینه) مشترک هستند را سفارش دهید تا در زمان تماس با شما، این آهنگ‌ها به شکل تصادفی پخش شوند.

امکان کپی آهنگ پیشواز یک مشترک دیگر!

ممکن است هنگامی که شما با یک مشترک دیگر ایرانسل تماس می‌گیرید و آهنگ پیشواز او را می‌شنوید، از آن آهنگ خوشتان بیاید و مایل باشید که آن را برای خط خودتان فعال نمایید. در این هنگام کافیست همزمان با پخش این آهنگ پیشواز، کلید ۷ و سپس کلید # را فشار دهید.

در صورتیکه از میان مشترکین تماس گیرنده با شما، ۱۰ نفر آهنگ پیشواز شما را کپی کنند، ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان ۳۰ روزه به شما هدیه خواهد داد.

توجه: فرصت استفاده از آهنگ های پیشواز کپی شده و یا هدیه ۳۰ روز است.

ساعات خوش GPRS: هر کیلو بایت فقط ۱ ریال!

در جـشنـواره زمستان ایرانسل، بهای سرویس GPRS، شنبه تا چهارشنبه از ۱۱ شب الی ۶ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلو بایت خواهد بود!

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_happy_fa.jpg

٢ % اعتبار رایگان ویژه شارژ سیم کارت با استفاده از ۵ روش شارژ رمزدار!

در طول جشنواره زمستان ایرانسل، هریک از شما مشترکین اعتباری ایرانسل، در صورتی که سیم‌کارت خود را از طریق هر یک از روش های شارژ رمزدار (مراجعه به پایانه های فروش، شارژ با خودپرداز، شارژ از طریق وب سایت بانکهای طرف قرارداد، نرم افزار همراه بانک و مراجعه به باجه‌های خدمات بانکی) شارژ کنید، برحسب میزان شارژ، ۲% اعتبار رایگان از ایرانسل دریافت خواهید کرد. به طور مثال اگر شما با مراجعه به خودپرداز یکی از بانکهای طرف قرارداد ایرانسل، مبلغ ۱۰۰ هزار ریال شارژ دریافت کنید، ۲ % از این مبلغ که معادل ۲ هزار ریال است، به صورت رایگان به اعتبار شما افزوده می شود.

روش های دریافت شارژ رمزدار:
١-از طریق خودپرداز (ATM)
٢-از طریق پایانه‌های فروش (POS)
٣-از طریق وب سایت بانکهای طرف قرارداد
٤-از طریق باجه‌های خدمات بانکی
(Web kiosk)
٥-از طریق نرم افزار «همراه بانک»

در هریک از ۵ روش فوق شما می‌توانید مبلغ شارژ مورد نظر خود را از میان مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی انتخاب کنید. سپس با دریافت شماره رمز و شماره گیری آن به صورت زیر، علاوه بر شارژ سیم کارت خود، می توانید از ۲% اعتبار رایگان نیز استفاده کنید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/code_charge.gif

توجـه: بانک‌های طرف قـرارداد ایرانسـل که هم اکنـون خدمات شارژ به مشتـرکیـن ایرانسـل ارائـه می دهنـد عبارتنـد از: بانک ملـی ایـران، بانک صادرات ایران، بانک کشاورزی، بانک سامان، بانک اقتصاد نوین، بانک ملت، بانک تجارت، بانک پاسارگاد، بانک سرمایه، پست بانک، بانک سینا، بانک سپه، ، بانک مسکن و بانک پارسیان.

پرداخت صورت‌حساب از طریق کارت شارژ به همراه ۲% افزایش اعتبار کارت! (ویژه مشترکین دائمی)

در جشنواره زمستان ایرانسل، یک فرصت جالب توجه دیگر در اختیار مشترکین دائمی قرار گرفته است تا صورت‌حساب خود را از طریق خرید کارت شارژ پرداخت کنند. به این ترتیب با خرید هر کارت شارژ، ۲% بر مبلغ آن افزوده می شود. به عنوان مثال اگر مشترکی برای پرداخت صورت‌حساب خود کارت شارژ ۲۰۰ هزار ریالی خریداری نماید، در هنگام پرداخت صورت‌حساب از این روش، میزان اعتبار کارت شارژ مذکور معادل ۲۰۴ هزار ریال محاسبه خواهد شد. به این ترتیب تمامی مشترکینی که به غیر از روش‌های گوناگون پرداخت صورت‌حساب ایرانسل، مایل هستند تا روش‌های آسان پرداخت دیگری را تجربه کنند می توانند با خرید کارت شارژ به میزان بدهی‌شان، صورت‌حساب خود را پرداخت کنند و از ۲% تخفیف ویژه استفاده از این روش برخوردار شوند.
برای پرداخت صورت‌حساب از این طریق کافیست شماره رمز دوازده یا شانزده رقمی موجود در کارت شارژ خریداری شده را با شماره‌گیری کد دستوری زیر ارسال کنید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/code_bill.gif

توجه:
اگر رقم بدهی شما به گونه ای بود که مجبور بودید بیش از رقم خالص پرداختی، کارت شارژ خریداری کنید، باقیمانده آن پس از تسویه حساب، در صورت‌حساب دوره بعدی از حساب شما کسر خواهد شد.
به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از این روش، تنها مشمول ۲ درصد تخفیف ویژه پرداخت صورت‌حساب از طریق کارت شارژ می شوید و ۲% اعتبار رایگان شارژ از طریق شارژ سیم کارت با روش های شارژ رمز دار، شامل این روش پرداخت صورت‌حساب نمی گردد.

بسته افزایشی GPRS ایرانسل!

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با انتخاب بسته‌های افزایشی GPRS ایرانسل از ۹۹% تخفیف باورنکردنی بهر‌ه‌مند شوند:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.jpg (http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.gif)
همان‌طور که در جدول فوق مشاهده می کنید، این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر احساس می کنید در هفته پیش روی، مثلاً ۸۰۰ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ۴۰.۰۰۰ ریال و با سفارش بسته محدود ۸۰۰ مگابایتی از مهلت ۷ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.

شیوه فعال سازی بسته افزایشی GPRS ایرانسل
شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. برای فعال‌سازی، تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

توجه:

هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ۲۴ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ۲۴ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه است.

قابلیت تمدید بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل
در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان و حجم باقی مانده از بسته قبلی به مدت و حجم بسته جدید اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.
برای مثال، اگر شما یک بسته ۸۰۰ مگابایتی ۷ روزه را قبلا خریداری کرده و به جای روز هفتم در روز پنجم ، همان بسته افزایشی را سفارش دهید به طوریکه از بسته قبلی تان ۱۰۰ مگابایت و ۲ روز اعتبار باقی مانده باشد، بسته جدید دارای ۹۰۰ مگابایت و ۹ روز اعتبار خواهد بود

حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ۹۰ روز خواهد بود.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_ussd_fa.jpg

۵ محصول رایگان ویترین، بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان پستچی، ١٠٠ پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان، ۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه!

در جشنواره زمستان ایرانسل، مشترکین می توانند از تاریخ ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹، با خرید هر سیم کارت دائمی یا اعتباری، از پیشنهادهای تشویقی زیر نیز برخوردار شوند:

۵ محصول رایگان ویترین ایرانسل!
برای انتخاب ۵ محصول الکترونیکی رایگان، مشترکین جدید می‌توانند با ورود به پورتال ویترین (http://vitrin.irancell.ir/) (Vitrin)، در منوی «ایرانسل من» بر روی لینک «هدایای پیشنهادی» کلیک کنید.

بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان پستچی!
مشترکین جدید می‌توانند پس از ثبت نام و اشتراک پستچی ایرانسل از بسته ٢٠ تایی پیام‌الکترونیک رایگان بهره‌مند شوند.
توجه: مهلت استفاده از بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان، تا ۲۹ اسفند ۸۹ است.

۱۰۰ پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان!
تمامی مشترکینی که سیم کارت خود را در فاصله ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹ خریداری نمایند، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک می‌توانند از ۱۰۰ MMS رایگان بهره مند شوند.
به یاد داشته باشید که مهلت استفاده از اینترنت رایگان تنها ۳۰ روز است.

۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه رایگان یک ماهه!
تمامی مشترکینی که سیم کارت خود را در فاصله ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۸۹ خریداری نمایند، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک می‌توانند از ۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه رایگان بهره مند شوند.
به یاد داشته باشید که مهلت استفاده از اینترنت رایگان تنها ۳۰ روز است.

طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!

طرح های تعرفه رنگی قرمز، آبی، طلایی و طلایی دو ستاره در جشنواره زمستان ایرانسل نیز ارائه خواهند شد. در این جشنواره، مشترکین ایرانسل می‌توانند بنا به نیاز خود این طرح ها را همان‌طور که در جداول زیر مشاهده می نمایید به صورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هریک از طرحهای تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیام کوتاه، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می باشد. مشترکین ایرانسل می توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب‌ترین طرح را در دوره های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.

تـوجـه: طرح «هفتگی» تنها مختص مشترکین اعتباری بوده و مشترکین دائمی می توانند این طرح‌ها را به‌صورت «ماهانه» بر روی خط خود فعال کنند.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/color_tariffs_postpaid_fa.gif (http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/tariffs_postpaid_fa.jpg)

در جداول فوق، مبالغ تـماس بر حسب ریـال/ دقـیقه، مبالغ پیـام کوتـاه و پیام چند رسانه ای بر حسب ریال/ پیام و هزینه GPRS بر حسب ریال/ کیلوبایت تعیین شده است.

توجه: برای اطلاع از نحوه انتخاب طرح دلخواهتان می توانید یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به ۲۱۴۰ بفرستید تا دستورالعمل انتخاب طرحهای تعرفه تشویقی برایتان ارسال شود.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/color_tariffs_prepaid_fa.gif (http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/tariffs_prepaid_fa.jpg)

مثال: برای فعال سازی طرح تعرفه هفتگی طلایی برای سیم کارت های اعتباری می توانید کد دستوری #۱*۲*۵*۷*۱۴۰* را از گوشی خود شماره گیری نموده و یا با ٧٠٠ تماس گرفته و طبق دستورالعمل، ابتدا ٧، سپس ۵، بعد ٢، پس از آن ١ و در آخر برای تایید ١ را وارد کنید.
شما می توانید همزمان با استفاده از طرح های تعرفه رنگی ایرانسل، از بسته های افزایشی محصولات گوناگون ایرانسل به همراه تمامی تخفیف های موجود در آنها بهره مند شوید.

۱- شرایط عمومی:
۱-۱ همانند تمامی تعرفه های مخابراتی، تعرفه های فوق نیز بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده‌اند. مطابق تغییرات جدید قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده مربوطه ٣ درصد است.
۱-۲ فراموش نکنید که پیش از انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، باید ثبت نام خود را تکمیل نموده و مدارک لازم را به ایرانسل ارسال کرده باشید!

۲- شرایط مربوط به سیم کارت های اعتباری:
۲-۱ مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین اعتباری (از زمان فعال شدن) برای اشتراک هفتگی، ٧ روز و برای اشتراک ماهانه، ٣٠ روز می باشد. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان #١*٨*٧*۱۴٠* را از خط خود شماره‌گیری نمایید.
۲-۲ مشترکین اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی انتخابی (هفتگی، ماهانه) به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و یک پیام کوتاه مبنی بر بازگشت به طرح تعرفه قبلی خود دریافت خواهند کرد.
۲-۳ در صورت انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، مشترکین اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره مربوطه مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طـرح تـعرفـه موجود را مجددا تمدید نمایند. برای اطلاع از مدت زمان باقی مانده از طـرح تـعرفـه تـشویـقی، کد دستوری #٢*٨*٧*۱۴٠* را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.
۲-۴ هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین اعتباری، از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است، مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.
۲-۵ مشترکین اعتباری ایرانسل تنها تا ۳۰ بهمن امکان فعال‌سازی هریک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه و هفتگی را دارند ولی تا پایان جشنواره زمستان ٨٩ امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.
۲-۶ طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تایید، فعال می شود.

۳- شرایط مربوط به سیم کارت های دائمی:
۳-۱ جهت تغییر طرح تعرفه، مشترکین می توانند به روشهای ذکر شده در بخش مربوط به نحوه تغییر طرح تعرفه در وب سایت و بروشورهای ایرانسل مراجعه نمایند. برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای #١*٧*١٣٠* را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود #٢*١*١٣٠* را از خط خود شماره گیری نمایید.
۳-۲ طرحهای تعرفه تشویقی مربوط به سیم کارت دائمی، از زمانیکه فعال شوند تا پایان اسفند ٨٩ فعال می مانند. درصورتیکه مشترک مایل به برگشت به طرح تعرفه قبلی باشد، می تواند در هر زمان به سادگی از طریق روش های ذکر شده در بروشورهای ایرانسل، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.
۳-۳ طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تایید فعال می شود.
۳-۴ در صورتیکه مشترکین دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزینه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.
۳-۵ توجه داشته باشید در صورتیکه طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.
۳-۶ با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل، طرح های تعرفه تشویقی خود را تغییر دهند.
۳-۷ مشترکین دائمی، پس از پایان مدت جشنواره ها به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه‌ای بازگردانده می شوند.
۳-۸ هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین دائمی در صورت‌حساب ماهانه آنها منظور می‌شود.
۳-۹ در صورت انتخاب هر یک از طرح های تعرفه طلایی، مشترک می بایست مبلغی برابر یا بیشتر از هزینه اشتراک دو ماه طرح تشویقی را در حساب خود داشته باشد. درغیراین‌صورت، درخواست اجرا نخواهد شد.
۳-۱۰ مشترکین دائمی ایرانسل تنها تا ۳۰ بهمن امکان فعال‌سازی هریک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه و هفتگی را دارند ولی تا پایان جشنواره زمستان ٨٩ امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.

اعتبار هدیه... برای تمامی مشترکین!

در جشنواره زمستان ایرانسل، درصورتی‌که سیم کارت اعتباری خود را تا میزان مشخصی شارژ نموده و یا صورت‌حساب سیم‌کارت دائمی شما مربوط به آن دوره را تا میزان مشخصی پرداخت کرده باشید، بر حسب میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب:
• درصورتی‌که سیم کارت اعتباری یا پیام رسان داشته باشید، اعتبار رایگان هدیه می گیرید.
• درصورتی‌که سیم کارت دائمی داشته باشید، مبلغی معادل اعتباری که هدیه می‌گیرید، از بدهی شما کسر می‌شود.

نحوه اطلاع از «اعتبار هدیه»:

طرح «اعتبار هدیه» طی ۳ دوره اجرا می شود:
۱- دوره اول: ۱۸ دی تا ۱۸ بهمن ؛
۲- دوره دوم: ۲۱ بهمن تا ۲۱ اسفند ؛
۳- دوره سوم : ۲۴ اسفند تا ۲۴ فروردین.

به این ترتیب، در ابتدای هر دوره، میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب دوره گذشته تمامی مشترکین محاسبه شده و از طریق پیام کوتاه به هر یک اطلاع داده می شود که با چه میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب ، چه مقدار اعتبار هدیه به حساب سیم کارت اعتباری آنان واریز و یا در صورت‌حساب سیم کارت دائمی آنان محاسبه خواهد شد. به طور مثال، شما مطلع می‌شوید که بر حسب شارژ یا پرداخت صورت‌حساب دوره آذر ماه ۸۹، شارژ یا پرداخت صورت‌حساب دی ماه ۸۹ چه میزان باید باشد تا اعتبار هدیه به هر فرد تعلق گیرد.

«اعتبار هدیه» تا چه زمانی قابل استفاده است؟
در جشنواره زمستان ایرانسل، مشترکین اعتباری و پیام رسان می بایست ظرف مدت ۳۰ روز از اعتبار هدیه استفاده نمایند؛ همچنین برای مشترکین دائمی، معادل ارزش ریالی اعتبار هدیه، از مبلغ بدهی صورت‌حساب بعدی آنها کسر می شود.

فرصت ثبت نام رایگان خدمات پست الکترونیک ایرانسل به همراه دریافت رایگان ٢٠ نامه الکترونیکی از طریق !MMS

در جشنواره زمستان ایرانسل، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری می توانند به صورت رایگان در سرویس پست الکترونیک ایرانسل ثبت نام کنند و بعد از فعال‌سازی سرویس پستچی، از طریقMMS ،ا۲۰ نامه الکترونیک رایگان دریافت کنند.
برای استفاده از ۲۰ پیام الکترونیک رایگان (از طریق MMS) می توانید آن را به یکی از روش های زیر فعال کنید:

شبکه اینترنت: در این روش شما می توانید به پورتال تنظیمات (Self care) وارد شده و در قسمت خرید بسته افزایشی پستچی (Bolt-on purchase)، این بسته تشویقی را فعال کنید.
پیام کوتاه: جهت فعال سازی بسته پیام الکترونیک رایگان ۲۰ تایی پستچی از طریق پیام کوتاه، عبارت PMا۲۰ را به شمارۀ ۸۶۰۰ ارسال نمایید.
کدهای دستوری: با شماره گیری کدهای دستوری زیر از خط ایرانسل، نسبت به دریافت رایگان ۲۰ نامه الکترونیک اقدام کنید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/pushmail_register_fa.jpg
توجه: مهلت اعتبار استفاده از این بستۀ تشویقی تا ۲۹ اسفند ماه می باشد.

جشنواره زمستان 89 ایرانسل
(http://irancell.ir/Layer2/?id=530)

malek911
2010-12-21, 04:13 PM
هر شرکتی به فراخر درک وشعورش راههایی برای جذب مشتری داره.ایرانسل هم یکی از این شرکتاست
روش ایرانسل به تبعیت از روش فروشندگان مواد مخدر(پست ترین نوع معامله)این طور هستش که اول بسته های نا محدود رو با 10 تومن به مردم داد و بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد که مصرف کننده گان محترم خوششون اومده و معتاد شده اند دیگه اون روشو نشون داد و خبری از اونهمه دست و دلبازی(البته تو ایران به 128kb میگن دست و دل بازی)نیست و باید ایندفعه چندین برابر قبل پول مواد بدین

نظر شما چیه معتادان عزیز؟

به امید روزی که هیچ معتادی تو جامعه ما وجود نداشته باشند و تمام مواد فروشان هم به سزای اعمال خود برسند.

pooste
2010-12-21, 04:23 PM
میدونستم ضدحال اساسی خواهیم خورد ... من بد شانس رو بگو که تازه 1ماه بود از این سرویس استفاده میکردم :(

حالا یه سوال :

اگه مثلا تو 10 روز من این 2/5 گیگ رو مصرف کنم میشه دوباره 2/5 گیگ دیگه فعال کنم؟ یا باید وایستم تا ماه دیگه؟

Arash1984
2010-12-21, 05:04 PM
میدونستم ضدحال اساسی خواهیم خورد ... من بد شانس رو بگو که تازه 1ماه بود از این سرویس استفاده میکردم
حالا یه سوال :
اگه مثلا تو 10 روز من این 2/5 گیگ رو مصرف کنم میشه دوباره 2/5 گیگ دیگه فعال کنم؟ یا باید وایستم تا ماه دیگه؟

میتونی

تو ایران

دقیقن. این کلمه نامحدود خیلی مفاهیم وحالات داره که حتا اینترنت با محدودیت 10گیگی جاشو نمیگیره.
من کل استفاده ماه قبل GPRSم 3گیگ بود . یعنی حول وحوش همین طرح جدید.
اما همین که با اعصاب راحت ایمیلم رو چک میکردم و صفحات رو بدون ناراحتی از فلش و عکس وحجمشون باز میکردم یه لذت وآسایش بودوخیلی کارای دیگه.... اما حالا.....
این اولین طرح نامحدود اینترنت ایران بود که شکست هم خورد

SoRoUsH198
2010-12-21, 05:04 PM
میدونستم ضدحال اساسی خواهیم خورد ... من بد شانس رو بگو که تازه 1ماه بود از این سرویس استفاده میکردم :(

حالا یه سوال :

چرا نشه دوست عزیز اینا فقط پول می خوان شما توی یک روز هم 2.5 گیگ رو مصرف کنی باز روز بعد میتونی فعال کنی ولی آدم عاقل 10000 پول میده با این سرعت و کیفیت پایین Adsl هم با همین قیمت با کیفیت خیلی بالاتر میشه تهیه کرد.به نظر خودت این که بعد یه هفته 10000 دیگه بدی بسته فعال کنی عاقلانه است؟

pooste
2010-12-21, 05:56 PM
حق با شماست ...

این سرویس مساوی با ارزانترین سرویس ADSL

http://www.parsonline.com/fa/services/adsl/adsl_price_tehran

خواستن نه سیخ بسوزه نه کباب ! ... به خدا افسرده شدیم ... چرا در این خرابشده چشم به این دنیا گشودیم ...

Behnah
2010-12-21, 06:45 PM
این یه دست به یکیه (ایرانسل_همراه اول) ایرانسل مشترک gprs پاس می ده همراه اول یه چیز دیگه؟!

pooste
2010-12-21, 06:48 PM
هر شرکتی به فراخر درک وشعورش راههایی برای جذب مشتری داره.ایرانسل هم یکی از این شرکتاست
روش ایرانسل به تبعیت از روش فروشندگان مواد مخدر(پست ترین نوع معامله)این طور هستش که اول بسته های نا محدود رو با 10 تومن به مردم داد و بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد که مصرف کننده گان محترم خوششون اومده و معتاد شده اند دیگه اون روشو نشون داد و خبری از اونهمه دست و دلبازی(البته تو ایران به 128kb میگن دست و دل بازی)نیست و باید ایندفعه چندین برابر قبل پول مواد بدین

به امید روزی که هیچ معتادی تو جامعه ما وجود نداشته باشند و تمام مواد فروشان هم به سزای اعمال خود برسند.

واقعا ... درود و صد درود به این نظر ... بهتر از این نمیشد توصیفش کرد ... وای بر ما ...

Nova view
2010-12-21, 09:03 PM
با درود خدمت شما دوستان عزیز
به طور خلاصه موارد جدید و نکات مهم این جشنواره را عرض می کنم تا دوستان در یک نگاه بتوانند ببینند چه طرح هایی ارائه شده است.

از این پس از شارژ شگفت انگیز علاوه بر کارکرد های قبلی می توانید در زمینه محصولات ویترین و آهنگ پیشواز نیز استفاده کنید.

در زمینه MMS تعرفه پایه آن از 480 به 320 ریال کاهش داده شده. علاوه بر آن هر ارسال پیام چند رسانه ای، پیام بعدی رایگان ارسال خواهد شد، به عبارت دیگر تعرفه پایه متوسط هر پیام چند رسانه ای دراین جشنواره به اندازه یک پیام کوتاه لاتین یعنی 160 ریال خواهد بود.

در این جشنواره یکبار به ازای 75 دقیقه مکالمه با خطوط غیر ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان بر روی خط شما در انتهای ماه فعال می شود.

با خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل در صورت شارژ عادی 2 درصد و در صورت شارژ شگفت انگیز به جای 20 درصد، 24 درصد اعتبار پیام کوتاه و مکالمه دریافت می کنید.
همچنین خرید شارژ رمزدار نیز 2 درصد اعتبار رایگان در پی خواهد داشت.

مشترکان دائمی همانند دوره های قبل با پرداخت صورت حساب از طریق سایت ایرانسل، همچنین از طریق کارت شارژ 2 درصد مبلغ پرداختی را در ستون تخفیف قبض تخفیف خواهند گرفت.

بهای سیمکارت های اعتباری 5 هزار تومان به همراه 2 هزار تومان اعتبار اولیه و یک سیمکارت هدیه همچنین سیمکارت های دائمی ایرانسل مبلغ 120 هزار تومان خواهد بود.

کانون های ایرانسل هم اکنون در عنوان کانون هم دانشگاهی ها و هواداران فوتبال قابل فعال سازی با هزینه 500 تومان به همراه یک آهنگ پیشواز رایگان قابل دسترسی است. با عضویت تعرفه ارسال پیام کوتاه به شمارگان عضو کانون شما 10 درصد تخفیف خواهد گرفت.

همانند قبل امکان کپی آهنگ پیشواز در حال پخش با کلید ۷ و سپس کلید # وجود دارد.

در زمینه GPRS تعرفه پایه این سرویس در ساعات کم بار از هر کیلوبایت 2 ریال به نصف یعنی 1 ریال کاهش یافته است.

بسته های افزایشی GPRS به طور هماهنگ هم برای دائمی و هم برای اعتباری با حل باگ های سیستم در هر دو سیستم، روزانه 200 مگابایت به مبلغ هزار تومان، هفت روز 800 مگابایت به مبلغ 4 هزار تومان و یکماه 2560 مگابایت یا همان 2.5 گیگابایت به مبلغ 10 هزار تومان قابل فعال سازی است.

طرح های رنگی همانند قبل با همان تعرفه ها قابل فعالسازی می باشد، البته در بخش تعرفه GPRS با توجه به کاهش تعرفه پایه کم بار 1 ریال و پربار 3 ریال به ازای هر کیلوبایت برای کلیه طرح های رنگی تغییر کرده است.

Nova view
2010-12-21, 09:23 PM

دوست عزیز
از مواردی که مطلع نیستید به این قاطعیت اظهار نظر نفرمایید.

میتونی

دقیقن. این کلمه نامحدود خیلی مفاهیم وحالات داره که حتا اینترنت با محدودیت 10گیگی جاشو نمیگیره.
اما همین که با اعصاب راحت ایمیلم رو چک میکردم و صفحات رو بدون ناراحتی از فلش و عکس وحجمشون باز میکردم یه لذت وآسایش بودوخیلی کارای دیگه.... اما حالا.....
این اولین طرح نامحدود اینترنت ایران بود که شکست هم خورد

هیچ طرحی شکست نخورده دوست عزیز

این یه دست به یکیه (ایرانسل_همراه اول) ایرانسل مشترک gprs پاس می ده همراه اول یه چیز دیگه؟!

واقعا ... درود و صد درود به این نظر ... بهتر از این نمیشد توصیفش کرد ... وای بر ما ...

علل اینکه در این جشنواره هوشمندانه تر بسته های GPRS ارائه شده به دلایل زیر است:

دلیل اول شکایات دائمی دوستان به مرکز خدمات بود. بسته چون نامحدود بود دوستان بسیار گلایه داشتند که به دلیل مشکلات نظیر کم بودن سرعت و قطعی های ناحیه ای در محل خود نمی توانند از بسته خود استفاده کنند، چون هزینه آنرا داده اند حق آنها تضییع می شد به همین دلیل مرکز خدمات از پاسخگویی در این زمینه ناتوان بود.

دلیل دوم تعدادی از مشترکان با توجه به فرهنگ ایرانی ما، به لفظ نامحدود معنای منفی دادند و خارج از حد متعارف اقدام به دریافت پهنای باند کردند که این مورد باعث میشد بقیه مشترکان از کیفیت مناسب نتوانند برخوردار شوند.
دقت بفرمایید نزدیک به 10 میلیون مشترک ترافیک بسیار بسیار شگفت انگیزی ایجاد می کرد که با توجه به استقبالات گسترده دوستان در برخی مناطق با توجه به ترافیک مکالمه مشکل ظرفیت بوجود می آورد.
البته فشار غیر عادی بر شبکه طی این دو فصل بود که بخصوص در فصل پاییز به افزایش ظرفیت ها باعث شد زیرساخت قدرتمندی در سطح کشور برای خدمات نسل سوم ایجاد شود.

دلیل سوم یکسان کردن خدمات برای خطوط دائمی و اعتباری بود، در حال حاضر کلیه دائمی و اعتباری بر روی تغییر حجم تست شدند و بدون مشکل آماده سرویس دهی می باشند.

دلیل آخر و از همه مهمتر تغییر سیاست ایرانسل و فاصله گرفتن این اپراتور از ارائه خدمات دیتای سیار جهت بازگشایی فضای رقابت برای اپراتور سوم است.
البته این بدان معنی نیست که ایرانسل اجازه بدهد جایگاه خود را از دست بدهد، اپراتور دوم همواره کمترین تعرفه در زمینه اینترنت سیار را خواهد داشت!
حجم های تعیین شده کاملا بر مبنای صحیح و درست و بررسی آماری میزان مصرف مشترکان در طول ارائه بسته های نامحود محاسبه شده.

به جرات عرض می کنم این حجم بسیار بالاتر از میانگین مصرف شما دوستان در جشنواره های قبل است و بالای 90 درصد مشترکان را پوشش می دهد.
به عبارت دیگر 90 درصد مشترکان می توانند تصور کنند بسته های فعلی برایشان نامحدود است و بدون هیچ کمبودی می توانند از حجم های تعیین شده استفاده کنند.
این کار مزیت بزرگی دارد، آنهم جلوگیری از سواستفاده برخی مشترکان همچنین فروش پهنای باند ایرانسل به متقاضیان و حذف بازار سیاه اینترنت است!
بنابراین در عمل تغییری صورت نگرفته و قسمت اعظم مشترکان می توانند مانند قبل و حتی بهتر از آن از GPRS استفاده کنند.

دوستان اگر نظری و یا بحثی دارند بنده پاسخ خواهم داد.
موفق باشید

miladsabz
2010-12-21, 10:38 PM
***با عرض تبریک و درود فراوان بنده به تمامی زحمت کشان ایرانسل(مدیران...کارکنان و...)بابت برپا کردن جشنواره های پی در پی و در ادامه ان ارائه خدمات بی نظیر و با کیفت به مشترکین قدر شناس! ایرانسل***

سوالاتی از مدریت محترم انجمن داشتم که چرا بسته های اس ام اس و سبد های تخفیف در این جشنواره ارائه نشد؟
ایا در این جشنواره شاهد اغاز ازمایشی خدمات نقشه مجازی خواهیم بود؟
و یک سوال ای که شاید تکراری باشه این جوایزی که تا سال گذاشته به جشنواره ها تعلق می گرفت مانند(ماشین...سکه) چرا برداشته شد؟
با تشکر:flower::flower::flower:

mnk_666
2010-12-21, 10:46 PM
چرا بسته های محدود کم حجم برداشته شد تکلیف کسی که 2.5 گیگ در ماه نخواه چی هست و هزینه 10تومن برای او زیاد است چی؟

Arash1984
2010-12-21, 10:48 PM
ممنون از پاسخگویی
نوای عزیز من اصلن نمیخام بحث کنم، چون کاریست که شده و اگر هم نمیشد مگر ما دستی در تصمیم سازی داریم یا این نظرات راهی به جایی میبرند؟
اما خود شما میفرماید به این و آن علت نشد طرح نامحدود ادامه پیدا کنه(بعد از دو فصل). حالا شمااسمش رو میزاری عدم ادامه من میگم شکست . مفهوم یکیه

به جرات عرض می کنم این حجم بسیار بالاتر از میانگین مصرف شما دوستان در جشنواره های قبل است و بالای 90 درصد مشترکان را پوشش می دهد.

اتفاقن من هم همین رو گفتم:

اما شما بفرمایید اگه مزیت قابل حمل بودن موبایل رو با استهلاکش بقول معروف در کنیم. چه تفاوتی داره این طرح با ADSL با حدود همین قیمت و شبانه نامحدود؟

دست آخر من فهمیدم پس اپراتور دوسوم (3/2) بگوییم بهتر است! این چه ضد وبندی در بازار رقابتی! است که از طرفی دو اپراتورونصفی اول حق ارایه نسلهای جدید ارتباطات را بخاطر حضور سومی ندارند و از طرفی سهام اولیه هم را در دست دارند و با حیرت بسیار رقابت تبدیل به رفاقت و حمایت وتبلیغات به له میشود!!!؟:

دلیل آخر و از همه مهمتر تغییر سیاست ایرانسل و فاصله گرفتن این اپراتور از ارائه خدمات دیتای سیار جهت بازگشایی فضای رقابت برای اپراتور سوم است.
البته این بدان معنی نیست که ایرانسل اجازه بدهد جایگاه خود را از دست بدهد، اپراتور دوم همواره کمترین تعرفه در زمینه اینترنت سیار را خواهد داشت!
حجم های تعیین شده کاملا بر مبنای صحیح و درست و بررسی آماری میزان مصرف مشترکان در طول ارائه بسته های نامحود محاسبه شده.

:flower:

mohsen1390
2010-12-21, 10:51 PM
فرمایش جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) کاملا صحیح هست ... واقعا کسانی که از یه سیمکارت انتظار دانلود فیلم و ... راه رو اشتباهی اومدن ، و به جای بد و بیراه گفتن و ... و اینکه دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنن ، بهتره تشریفشون رو ببرن و از همون ای دی اس ال استفاده کنن . نیازی به اینهمه جار و جنجال نیست ...

nosy
2010-12-21, 10:55 PM
[QUOTE=miladsabz;828803]
***با عرض تبریک و درود فراوان بنده به تمامی زحمت کشان ایرانسل(مدیران...کارکنان و...)بابت برپا کردن جشنواره های پی در پی و در ادامه ان ارائه خدمات بی نظیر و با کیفت به مشترکین قدر شناس! ایرانسل***

شما خوبی!؟

luchylook
2010-12-21, 11:05 PM
من كه هر چي فحش بود تو دلم باروشون كردم
من كه ميگم
ايرانسل تا تحريم نشه
دست از دزدياش بر نميداره
آدم بايد چيز خول باشه تا براي 2.5 گيگ 10 تومان بده
البته اگه مثل خودشون از راه دزدي بدست بياريم ميرزه

ما كه رفتيم سراغ همراه اول
شايدم اپراتور جديد كه قراره بيام

تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره
تحريم ايرانسل يادت نره

r0zeabi
2010-12-21, 11:06 PM
دوست عزیز

دلیل اول شکایات دائمی دوستان به مرکز خدمات بود. بسته چون نامحدود بود دوستان بسیار گلایه داشتند که به دلیل مشکلات نظیر کم بودن سرعت و قطعی های ناحیه ای در محل خود نمی توانند از بسته خود استفاده کنند، چون هزینه آنرا داده اند حق آنها تضییع می شد به همین دلیل مرکز خدمات از پاسخگویی در این زمینه ناتوان بود.

دلیل دوم تعدادی از مشترکان با توجه به فرهنگ ایرانی ما، به لفظ نامحدود معنای منفی دادند و خارج از حد متعارف اقدام به دریافت پهنای باند کردند که این مورد باعث میشد بقیه مشترکان از کیفیت مناسب نتوانند برخوردار شوند.
دقت بفرمایید نزدیک به 10 میلیون مشترک ترافیک بسیار بسیار شگفت انگیزی ایجاد می کرد که با توجه به استقبالات گسترده دوستان در برخی مناطق با توجه به ترافیک مکالمه مشکل ظرفیت بوجود می آورد.
البته فشار غیر عادی بر شبکه طی این دو فصل بود که بخصوص در فصل پاییز به افزایش ظرفیت ها باعث شد زیرساخت قدرتمندی در سطح کشور برای خدمات نسل سوم ایجاد شود.

دلیل سوم یکسان کردن خدمات برای خطوط دائمی و اعتباری بود، در حال حاضر کلیه دائمی و اعتباری بر روی تغییر حجم تست شدند و بدون مشکل آماده سرویس دهی می باشند.

به عبارت دیگر 90 درصد مشترکان می توانند تصور کنند بسته های فعلی برایشان نامحدود است و بدون هیچ کمبودی می توانند از حجم های تعیین شده استفاده کنند.
این کار مزیت بزرگی دارد، آنهم جلوگیری از سواستفاده برخی مشترکان همچنین فروش پهنای باند ایرانسل به متقاضیان و حذف بازار سیاه اینترنت است!
بنابراین در عمل تغییری صورت نگرفته و قسمت اعظم مشترکان می توانند مانند قبل و حتی بهتر از آن از GPRS استفاده کنند.

موفق باشید

با تشکر از بحث خوبتون
ابهاماتی در استفاده از طرح بوده که چون تا بحال محدودیت وجود نداشته بود سوال نشده اینکه آیا حجم مورد نظر مربوط به فایلهای دانلود شده از سرویس مورد نظر میباشد یا مجموع حجم دانلود و بارگذاری صفحات وب بطور ساده آیا لود صفحات وب جزء 2.5 گیک میشود؟

Arash1984
2010-12-21, 11:08 PM
فرمایش جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) کاملا صحیح هست ... واقعا کسانی که از یه سیمکارت انتظار دانلود فیلم و ... راه رو اشتباهی اومدن ، و به جای بد و بیراه گفتن و ... و اینکه دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنن ، بهتره تشریفشون رو ببرن و از همون ای دی اس ال استفاده کنن . نیازی به اینهمه جار و جنجال نیست ...

دوست عزیز کسی با سیم کارت دانلود نمیکنه با گوشی بعضن چند صد تومنی ارتباط با آنتنها برقرار میشه. سیم کارت چیزی یشتر از یه ID نیست.
ایرانسل خودش آگاهانه پا به عرصه های اینترنت پرسرعت مثل Wi-MAX ویا GPRS گذاشته و با ADSL رقابت میکنه. از همه مهمتر خودش بقول معروف مزه اینترنت نامحدود رو به کاربرش چشوند ومعلومه پس گرفتنش سر وصدا به پا میکنه...
کسی ازش نخاسته و براش میصرفه. فقط شما تصور کن کسری از 10 میلیون مشترک وارد این طرحها بشند...البته خدمات هزینه و نیاز به صرفیدن هم داره

Arash1984
2010-12-21, 11:10 PM
با تشکر از بحث خوبتون
ابهاماتی در استفاده از طرح بوده که چون تا بحال محدودیت وجود نداشته بود سوال نشده اینکه آیا حجم مورد نظر مربوط به فایلهای دانلود شده از سرویس مورد نظر میباشد یا مجموع حجم دانلود و بارگذاری صفحات وب بطور ساده آیا لود صفحات وب جزء 2.5 گیک میشود؟

بله در تمام انواع سرویسهای اتصال به اینترنت محاسبه میشود.

اصلن از نظر فنی این دو قابل تفکیک نیست و هردو بارگذاری داده به حساب میاد

vision89
2010-12-21, 11:11 PM
ایرانسل مثل این فیلمها كه یكی رو معتاد میكنن بعد میندازن تو هچل فكر كرده میتونه چند ماه بزاره بعد همشو در بیاره اونم تو یه ماه!
یكی نیست بگه آخه مورچه چیه كه كله پاچش چی باشه؟
خیلی اینترنتش كیفیت داره كه اینقدر ناز می كنه!!!!!
حداقل یه طرح 1 گیگ ماهیانه میذذاشت قیمت 2 تومن یا 2500
مگه چند نفر میتونن هر ماه 10 تومن واسه اینترنت لاك پشتی ایرانسل بدن
خوب همه میرن همون adsl یا یه همچین چیزی میگیرن
واسه بیرون خونه هم كلی پارك و مكان دیگه هست كه اینترنت مجانی داشته باشه

mhmd1373
2010-12-22, 12:06 AM
بسته ی ساعات کم مصرف چی شد ؟ ما که صبح تا شب سر کلاسیم و فقط شب می رسیم اینترنت کار کنیم چه کنیم:(

r0zeabi
2010-12-22, 12:20 AM
بله در تمام انواع سرویسهای اتصال به اینترنت محاسبه میشود.

اصلن از نظر فنی این دو قابل تفکیک نیست و هردو بارگذاری داده به حساب میاد

با توضیحات فوق 2.5 گیگ برا وبگردی وچکمیل بنظرم کم بیاد چه رسد به دانلود فایل!!
کدی وجود داره که میزان مصرف شده در زمانیکه تو طرح هستیم رو نشون بده
میخام چرتکه بندازم ببینم میصرفه با توجه به استفادم د ر ماه

A M I R
2010-12-22, 01:09 AM
درود .
دیگه خبری از طرح شبانه نیست ؟ یعنی انقدر اینترنت آگاهی بخشه که تو این کشور با این شدت کوبیده میشه ؟؟؟

خیلی اینترنتش كیفیت داره كه اینقدر ناز می كنه!!!!!
حداقل یه طرح 1 گیگ ماهیانه میذذاشت قیمت 2 تومن یا 2500
مگه چند نفر میتونن هر ماه 10 تومن واسه اینترنت لاك پشتی ایرانسل بدن

دوستان انتظار بیشتری از غارت گرانی که دورمون رو با اسم خدمت دهی گرفتن دارید ؟

vahidaaa
2010-12-22, 02:13 AM
کسی میدونه قضیه این 200 مگابایت چیه روزانه یعنی 200 مگ فقط برای دانلوده و وقتی صفحه باز میکنیم جزئ اون نمیشه یا کم نمیکنه از 200 مگابایت ؟

goodarz.s
2010-12-22, 02:48 AM
کسی میدونه قضیه این 200 مگابایت چیه روزانه یعنی 200 مگ فقط برای دانلوده و وقتی صفحه باز میکنیم جزئ اون نمیشه یا کم نمیکنه از 200 مگابایت ؟

تا جایی که من میدونم این اصطلاح صحیحه:
مقدار ترافیک=200مگ
یعنی کل تبادل اطلاعات اعم از دریافت و ارسال چه در قالب فایل چه در قالب صفحه
حالا شاید یه حالی بدن و ارسال (آپلود فایل)رو نادیده بگیرن که بعید میدونم.

green hell
2010-12-22, 02:59 AM
دوست عزیز

موفق باشید

دوست عزیز بهتره این حرفها را در پیامهای بازرگانی بگویید نه اینجا من فکر نمیکنم کسی دلش بخواهد یک نفر بالای سرش باشد و بگوید چقدر مصرف کن چقدر مصرف نکن.
مردم خودشان میدانند دلیلش چیست لطفا مردم را ساده فرض نکن.

vahidaaa
2010-12-22, 03:10 AM
پس اینجوری که بوش میاد هر صفحه که باز میکنیم از 100 تا 1000 کیلو بایت ممکنه حجمش باشه مثلا اگه چنتا صفحه متوسط مثلا 600 کیلوبایت باشه مثل صفحه اصلیه همین انجمن میشه 300 تا 400 صفحه رو باز کنیم میانگین و بعد باید طرح به پایان برسه جالبه در کل باید دانلود رو بیخیال شیم فکر کنم ته حرف ایرانسل همینه

renjer0009
2010-12-22, 03:27 AM
با توضیحات فوق 2.5 گیگ برا وبگردی وچکمیل بنظرم کم بیاد چه رسد به دانلود فایل!!
کدی وجود داره که میزان مصرف شده در زمانیکه تو طرح هستیم رو نشون بده
میخام چرتکه بندازم ببینم میصرفه با توجه به استفادم د ر ماه

*140*3*7*3*1#
اطلاع از مانده حساب حجمى

vahidaaa
2010-12-22, 03:35 AM
فکر کنم هنوز استقبال خوبی داره میشه دیشب سرعتم خیلی بالا بود الان نمیدونم چرا انقدر افت کرد سرعت دانلود از 9 بالا نمیره درحالی که 30 بود ایرانسل کم کرده یا ملت هنوز بیخیال این ایرانسل نشدن

nikan4host
2010-12-22, 06:21 AM
واسه اینکه گوشی نابود نشه همون 2.5 گیگ خوبه بیشتر از اون خوب برو ADSL بخر مجبوری انقدر فشار بیاری؟

ولی خداییش طرح شبانه حیف بود نباید حذف میکردین الان 10 تومن واقعا زیاده ه ه ه ه :(

Nova view
2010-12-22, 10:29 AM

سوالاتی از مدریت محترم انجمن داشتم که چرا بسته های اس ام اس و سبد های تخفیف در این جشنواره ارائه نشد؟
ایا در این جشنواره شاهد اغاز ازمایشی خدمات نقشه مجازی خواهیم بود؟
و یک سوال ای که شاید تکراری باشه این جوایزی که تا سال گذاشته به جشنواره ها تعلق می گرفت مانند(ماشین...سکه) چرا برداشته شد؟
با تشکر:flower::flower::flower:

با درود
برای دوستانی که در نمایشگاه تلکام ثبت نام کرده اند به امید خدا زودتر از سایرین فرصت تست و فعالسازی این امکان ایجاد خواهد شد.
ارائه جوایز آنچنینی به دور از اهداف اپراتور دوم است. آن زمان برای روی پا آمدن اپراتور و همینطور تشویق مشترکان به استفاده از شبکه برای بررسی مواردی بود که حال چنین نیازی وجود ندارد.

چرا بسته های محدود کم حجم برداشته شد تکلیف کسی که 2.5 گیگ در ماه نخواه چی هست و هزینه 10تومن برای او زیاد است چی؟
دوست عزیز
به همین دلیل تعرفه پایه GPRS در حالت کم بار به نصف کاهش پیدا کرده است.

ممنون از پاسخگویی
نوای عزیز من اصلن نمیخام بحث کنم، چون کاریست که شده و اگر هم نمیشد مگر ما دستی در تصمیم سازی داریم یا این نظرات راهی به جایی میبرند؟
اما خود شما میفرماید به این و آن علت نشد طرح نامحدود ادامه پیدا کنه(بعد از دو فصل). حالا شمااسمش رو میزاری عدم ادامه من میگم شکست . مفهوم یکیه

اتفاقن من هم همین رو گفتم:

اما شما بفرمایید اگه مزیت قابل حمل بودن موبایل رو با استهلاکش بقول معروف در کنیم. چه تفاوتی داره این طرح با ADSL با حدود همین قیمت و شبانه نامحدود؟

دست آخر من فهمیدم پس اپراتور دوسوم (3/2) بگوییم بهتر است! این چه ضد وبندی در بازار رقابتی! است که از طرفی دو اپراتورونصفی اول حق ارایه نسلهای جدید ارتباطات را بخاطر حضور سومی ندارند و از طرفی سهام اولیه هم را در دست دارند و با حیرت بسیار رقابت تبدیل به رفاقت و حمایت وتبلیغات به له میشود!!!؟:

:flower:
با درود
دوست عزیز
برای مصارف ثابت و خانگی اداری در مناطقی که ADSL Wimax و ... وجود دارد مسلما اولویت با این روش دسترسی هاست، ایرانسل هیچگاه قصد نداشته وارد رقابت با این شرکت ها شود، بخصوص اینکه خودش نیز یکی از اپراتور های وایمکس است.
بعلاوه اینکه استفاده فعلی دوستان از GPRS باید به جای آن نسل سوم باشد! چون GPRS محدودیت و هزینه های بیشتری نسبت به 3G دارد. مسلما به صرفه نیست اگر شما آنقدر مصرف بالا و مداوم دارید از GPRS استفاده کنید. GPRS برای موبایل و دیتاهای کم طراحی شده که البته با افزایش تعداد درگاهها سرعت آن تا به این حد افزایش پیدا کرده است.

در مورد اپراتور سوم نیز این کار از روی اخلاق حرفه ای در نظر گرفته می شود. حوزه فعالیت اپراتورسوم همین است!
بیشتر از نصف سیمکارت های این اپراتور دیتا بوده، یعنی امکان برقراری تماس ندارند و شما فقط می توانید از آنها برای اینترنت پر سرعت سیار استفاده کنید. رقابت وقتی معنا پیدا می کند که اپراتوری وجود داشته باشد، وقتی هنوز آغاز به کار نکرده رقابت نیز مفهومی خاص ندارد.

با تشکر از بحث خوبتون

دوست عزیز کسی با سیم کارت دانلود نمیکنه با گوشی بعضن چند صد تومنی ارتباط با آنتنها برقرار میشه. سیم کارت چیزی یشتر از یه ID نیست.
ایرانسل خودش آگاهانه پا به عرصه های اینترنت پرسرعت مثل Wi-MAX ویا GPRS گذاشته و با ADSL رقابت میکنه. از همه مهمتر خودش بقول معروف مزه اینترنت نامحدود رو به کاربرش چشوند ومعلومه پس گرفتنش سر وصدا به پا میکنه...
کسی ازش نخاسته و براش میصرفه. فقط شما تصور کن کسری از 10 میلیون مشترک وارد این طرحها بشند...البته خدمات هزینه و نیاز به صرفیدن هم داره

بسته ی ساعات کم مصرف چی شد ؟ ما که صبح تا شب سر کلاسیم و فقط شب می رسیم اینترنت کار کنیم چه کنیم:(

دوست عزیز بهتره این حرفها را در پیامهای بازرگانی بگویید نه اینجا من فکر نمیکنم کسی دلش بخواهد یک نفر بالای سرش باشد و بگوید چقدر مصرف کن چقدر مصرف نکن.
مردم خودشان میدانند دلیلش چیست لطفا مردم را ساده فرض نکن.
دوست عزیز
اگر شما علاقمندید با فکر خودتان دلیل بسازید مشکلی وجود ندارد. مواردی که وجود داشت را بنده عرض کردم.
قضاوت همواره با شما خواهد بود.

پس اینجوری که بوش میاد هر صفحه که باز میکنیم از 100 تا 1000 کیلو بایت ممکنه حجمش باشه مثلا اگه چنتا صفحه متوسط مثلا 600 کیلوبایت باشه مثل صفحه اصلیه همین انجمن میشه 300 تا 400 صفحه رو باز کنیم میانگین و بعد باید طرح به پایان برسه جالبه در کل باید دانلود رو بیخیال شیم فکر کنم ته حرف ایرانسل همینه
چنین نیست دوست عزیز
در تاپیک مشکلات GPRS عرض کردم، اگر بعنوان مثال بسته هفتگی را خریداری کنید، روزانه اگر سرعت شما 20 کیلوبایت در ثانیه ثابت باشد می توانید بیشتر از 2 ساعت مداوم دانلود داشته باشید!
به این پست مراجعه بفرمایید:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=829179&postcount=1829

فکر کنم هنوز استقبال خوبی داره میشه دیشب سرعتم خیلی بالا بود الان نمیدونم چرا انقدر افت کرد سرعت دانلود از 9 بالا نمیره درحالی که 30 بود ایرانسل کم کرده یا ملت هنوز بیخیال این ایرانسل نشدن
از دیروز که طرح اعلام شده پهنای باند مصرفی کل مجدد به شدت در حال افزایش پیدا کردن است که این نشان دهنده استقبال خوب مشترکان از طرح های اعلام شده می باشد.

واسه اینکه گوشی نابود نشه همون 2.5 گیگ خوبه بیشتر از اون خوب برو ADSL بخر مجبوری انقدر فشار بیاری؟

ولی خداییش طرح شبانه حیف بود نباید حذف میکردین الان 10 تومن واقعا زیاده ه ه ه ه :(

در مورد حجم همانطور که دوستان اشاره فرمودند حجم مصرفی شما مقدار کل ارسال و دریافت شماست، زمانیکه شما صفحه وب نیز باز می کنید به نوعی بارگذاری انجام می دهید که تفاوتی با دانلود یک فایل ندارد. نه تنها ایرانسل، بلکه همراه اول ADSL وایمکس و همه خدمات دهنده اینترنت مبنای محاسبه حجمشان در تمام دنیا چنین است.

در مورد بسته های شبانه، پیشتر ساعات کم بار شب کمترین ترافیک در شبکه را دارا بود به همین دلیل طرح شبانه برای استفاده مفید از ظرفیت شبکه در این ساعات ارائه شد.
اما با استقبالی که صورت گرفت ترافیک شب ها حتی تا مقدار روز افزایش یافت، به همین دلیل دیگر این طرح معنی خود را از دست داد.

دوستانی که به طور مداوم صحبت از دزدی و درآمد ایرانسل از طریق GPRS می کنند باید بدانند همچنان درآمد اپراتور دوم از محل خدمات ارزش افزوده بسیار بسیار کمتر از مکالمه و پیام کوتاه است! ارائه بسته های این چنینی نیز حتی این درآمد را کاهش می دهد!
در مواردی که اطلاعات کافی ندارید به این صراحت و راحتی صحبت نفرمایید.

aMooMasoud
2010-12-22, 11:22 AM
اينم از همون سري ارزونياست كه دولت خدمتگزار قول داده بود كه با اجراي هدفمند كردن يارانه ها به وجود مياد =))

دروغگوهاي خالي بند هر شب ميان تو تلويزيون ايران ميگن همه چي ارزون شده :)

فقط پول از جيب ملت ميكشن ميكنن تو جيب دولت :)) .

farhadas
2010-12-22, 12:25 PM
بحس سیاسی ممنوع
ما که کاره ای نیستم بخوان بما توجه کنن مگه اینکه متحدباهم بخواییم بسته جی پی ار اس نخریم که نمیشه اما در کل اگه یه گیگ با دو گیگ بیشتر بود هم ما راحتتر تو وب میگشتیم هم افراد سود جو بقوله خودشون دستشون کوتاه میشود
اما افسوس اینجا ایران استو کروش کبیر مرده

x11416
2010-12-22, 12:33 PM
واقعا حیف شد که طرح شبانش برداشته شد تازه داشتیم مزه واقعی اینترنت رو مچشیدیم به نظر من همون طرح ها رو میذاشت ولی قیمت ها رو بیشتر میکرد تا اینطوری هم اون سود کنه و هم ما چون این طرح هاش که فقط به درد بچه مایه دار ها میخوره نه ما ها
از مسولین این کشور که هیچ خیری به ما نرسیده تنها امید و دلخوشیمون همین ایرانسل بود که ایرانسل هم اینطوری شد

خدا کنه حداقل تو نوروز دوباره اون طرح های قبلیش را بذاره نه این طرح های گرونش

H A W K
2010-12-22, 01:51 PM
اقا اين طرح قرمز كه فعال نميشه!هنوزم ميگه مدت فعالسازيش تموم شده!
بابا اين يكي دو هفته آخر پاييز كه طرح نداشتم مجبورم هر روز 2 تومن شارژ كنم!:wac::wac:

Nova view
2010-12-22, 02:37 PM
بالاخره بعد از چند سال تلاش سرور های جدید ویژه خطوط دائمی وارد نصب و راه اندازی شد.
از این پس طرح های جدیید بر روی این خطوط قابل اجرا خواهد بود.
همچنین حساب آنلاین خود را می توانید با کد *130*1*1# مشاهده بفرمایید.
رقم اول همان کارکرد کلی و میزان بدهی کلی خط با احتساب مالیات می باشد و رقم دوم میزان بدهی این دوره شماست.

H A W K
2010-12-22, 02:39 PM
ای بابا اخه چرا هیچ کسی به داد دل ما جوون هایی که نیاز به اینترنت ارزون و پرسرعت و بدون هیچ محدودیت داریم نمیرسه تنها دلخوشیمون هم که ایرانسل بود اینطوری شد
دوستان همه ایرانسل رو تحریم کنید هیچ ** هیچ کدوم از این طرح ها رو خریداری نکنه هر چند که نیازی نبود که من این حرف رو بزنم چون هر ادم عاقلی اگر یک نگاهی به این قیمت ها و محدودیت های این طرح بندازه حاظر نمیشه که این طرح ها رو فعال کنه

ایرانسل هم هدفمند شد

اينترنت گوشي كلا جوابگو نيست به نظر من بهتره يه وايمكس بگيري راحت شي!!البته اين بسته ها و امكاناتي كه ميدادن واقعا تحريك كننده بود!
منم تا 2-3 سال پيش با اينترنتGPRS ميومدم بعد ديدم سختمه و سرعتش پايينه و قطعي زياد داره بيخيال شدم و به جاي اينكه ماهي 30-40 تومن پول اينترنت داغون بدم رفتم وايرلس گرفتم الان هم با لپ تاپ ميام هم با گوشي!

mnk_666
2010-12-22, 02:40 PM
بالاخره بعد از چند سال تلاش سرور های جدید ویژه خطوط دائمی وارد نصب و راه اندازی شد.
از این پس طرح های جدید بر روی این خطوط نیز قابل اجرا خواهد بود.
همچنین حساب آنلاین خود را می توانید با کد *130*1*1# مشاهده بفرمایید.
رقم اول همان کارکرد کلی و میزان بدهی کلی خط با احتساب مالیات می باشد و رقم دوم میزان بدهی این دوره شماست.

آره خدا رو شکر یعنی منطقه طلایی و کانون ها و غیره هم میشه ؟یه سوال دیگه حساب آنلاین با تاخیر 5دقیقه تا 10 دقیقه ای است یا همون لحظه اعمال میشه؟

x11416
2010-12-22, 02:44 PM
آخه با این وضع گرونی که نمیشه وایمکس و ADSL گرفت تازه اون هم با محدودیت 128 کیلوبایت که حتی واقعا هم 128 کیلوبایت نیست

x11416
2010-12-22, 02:51 PM
امیدوارم که مسولان ایرانسل تصمیم خود را عوض کنند و دوباره همان طرح های قبلی را بذارند

ای کاش به جای حذف کامل , قیمت طرح ها را افزایش میدادند

Nova view
2010-12-22, 02:55 PM
آره خدا رو شکر یعنی منطقه طلایی و کانون ها و غیره هم میشه ؟یه سوال دیگه حساب آنلاین با تاخیر 5دقیقه تا 10 دقیقه ای است یا همون لحظه اعمال میشه؟

در حال حاضر با کنترل حساب اینترنتی آپدیت هر 10 دقیقه تنظیم شده است.
طرح هایی مانند نمای ایرانسل برای خطوط دائمی نیز به امید خدا ارائه خواهد شد.

اكشن22
2010-12-22, 03:04 PM
جهار روز ديكه اين ميكن
به دليل استكبار جهاني و سازمان موسادو سران فتنه ايران و كي خره آمريكا
ميكن دليلش اينه كه اينترنت قطع شده _جيب مردم رو زدن و آب بيارو دستاتو بشور

اي خدا _خداي راحت روح و مفتاح روح _خداي عزل و نصب اي خداي جبار و كريم .اي خداي كه انسان را از عرش به فرش مي آوري اي خداي كه به اذن تو حتي بركي از درخت نمي افتد _
آيا روزي خواهد رسيد كه ما ايراني هاي بدبخت اسم خود را آدم بناميم و بكويم در خط بشريت قرار كرفته ايم _اي خداوندا جرا اين ها رو از عرشي كه برا آن قرار كرفته اند به فرش نمي آوري جرا خشم جباري خود را برسر اينها در نمي آوري _جرا رحمانت را بر اين مردم ستم ديده و ظلم ديده نمي فشاني شما كه راحت روح ومفتاح روح هستيد جرا جرا جرا جرا جرا جرا به كدامين كناه ما ملت بدبخت بايد اينطوري زندكي كنيم
اينا كه جيب ما رو زدن شما به بزركي خودتون كاري كنيد

خيلي عصبانيم

miladsabz
2010-12-22, 03:24 PM
یکی از کاربران محترم انجمن تخصصی ایرانسل بسیار حرف قشنگی را گفت:
واقعا همراه اول کار درستی می کنه . خدمات هیچی نمیده هیچ کسم بدیشو نمیگه حالا ایرانسل بدبخت خدمات میده بعد اگه مدلشو عوض کنه دیگه فحش و بد و بیراهه که نصیبش میشه ! واقعا هیچ شرکتی نباید تو این مملکت امکانات ارائه بده تا یه روزی فحش نخوره !

H A W K
2010-12-22, 03:29 PM
واقعا همراه اول کار درستی می کنه . خدمات هیچی نمیده هیچ کسم بدیشو نمیگه حالا ایرانسل بدبخت خدمات میده بعد اگه مدلشو عوض کنه دیگه فحش و بد و بیراهه که نصیبش میشه ! واقعا هیچ شرکتی نباید تو این مملکت امکانات ارائه بده تا یه روزی فحش نخوره !

خب چرا وقتي خدمات خوب ميده يه دفعه پا پس ميكشه؟مثلا من خودم چون اس ام اس زياد ميزنم خط ثابت همراه اولمو انداختم كنارو يه طرح قرمز ميزنمو يه ماه حال ميكنم اما الان اعصابم خورده كه چرا فعال نميشه!
دوستان ديگه هم در مورد اينترنت حق دارن خب!كاراي اينجوري ايرانسل مثل اينه كه آدمو تا لب چشمه ببرنو تشنه برگردونن!!:wac:

mosyflash
2010-12-22, 04:02 PM
:(:(ايرانسل خيلي ناجو حالگيري کرد با اين بسته هاي gprs زمستونيش
من همون شبانش برام کافي بود
آخه 10 هزار تومن بدي برا يه ماه
اونم با 2.5 گيگ؟
واقعا زوره
ايرانسل تو رو خدا شبانه رو هم درياب!
ما روز از gprs استفاده نميکنيم

SoRoUsH198
2010-12-22, 04:12 PM
من که نمیدونم منت چی رو سر ملت میزارید خوبه نه رایگانه نه ارزونتر از جایی
برداشتن نامحدود رو محدود کردن قیمت رو ولی تغییر ندادن
همراه اولم همینطور

parsianm
2010-12-22, 04:35 PM
برداشتن نامحدود رو محدود کردن قیمت رو ولی تغییر ندادن
همراه اولم همینطور

ببخشید ولی همراه اول که نامحدوده من دیشب طرح یک ماهه فعال کردم

اكشن22
2010-12-22, 04:49 PM
همراه اول جاي خودش باقي مانده است و اصلا تغيير نخواهد داد سرعتش هم خوبه اصلا قطعي نداره دانلودش تا 30كيلوبايت بالاترهم خواهد رفت من شنيدم ميخوان همين بسته هاي نامحدود حتي ارزانتر كنند والله الان من دو ماه از اينترنت همراه اول استفاده ميكنم خيلي خوب جواب داده_

در جواب اون اخوي كه كفته ايرانسل خدمات ميده بعد بهش فحش ميدن مردم
اخوي جان كدام يك از خدماتش كامل و سالم بوده كدامش بفرما بكو به جز دزدي جكار كردن

virus30ya
2010-12-22, 05:13 PM

دمت گرم خيلي وقت بود جك باحال نشنيده بوديم،حال دادي!ميرم اينو به دوستام اس ميزنم حال كنن

Kabangaroo
2010-12-22, 05:53 PM
دوستان این تعرفه ها ی افرایشی اینترنت روزی هر کیلوبایت 5 تومن حساب میکنه دیگه درسته؟ یعنی
در واقع اگه بخوایم شنبه تا چهارشنبه و روزها کارکنیم کلا 2 ونیم گیگ میشه 500 مگ درسته؟

mehdi_np
2010-12-22, 05:58 PM

حاجي چرا دعوا داري ايرانسل مگه ماله باباته؟
يا از پروكسي استفاده ميكني ؟!
هركسي كه سيم اين شركت رو ميخره حق اظهار نظر و دريافت خدمات بهتر رو داره
چون هم هزينش رو ميده هم مالياتش رو!!

mehdi_np
2010-12-22, 06:17 PM

آقا بنظر مياد شما دچار توهمي! خدمات اگر رو اصول و استاندارد باشه هيچوقت مشكلي پيش نمياد!
اين ايرانسل هست كه براي سود و منفعت غير معقول كارهاي عجيب غريب ميكنه!!
يعني واقعا ايرانسل نميدونست يا نميتونست تخمين بزنه وقتي 10گيگ به مشتري ميفروشه چه بار سنگيني رو شبكه ميوفته واصلا شبكه پاسخگو هست؟
وقتي فروخت ترافيك رو بايد مصرفش شده بحساب بياره به اون هيچ ربطي ديگه نداره كه مشترك ترافيك رو مصرف كنه يا نه!!!
مياد ترافيك ميفروشه بعد انتظار داره استفاده نشه؟!!! (با كدوم منطق به اين نتيجه رسيده!؟)
اومده هو انداخته اينترنت نامحدود حجم 10 گيگ 10 تومن ملت رو وسوسه كرده براي تهيه سيم كارت خريد ترافيك بعد يهو يادش ميوفته نه اين 10 گيگ زياده متوسط مصرف ملت 2.5 گيگه(هاها خنديدم!!)
من خودم سه ماه نا محدود گرفتم ميتونم بجرات بگم 1 ماه در مجموع اينترنتم قطع بود! و خدا ميدونه چندفعه 60تمومن 60 تومن پول تماس با اپراتور دادم( حساب كنيد چه پولي از تماس با اپراتور براي اينترنت در آورده)

سر آخر بگم تو مملكتي كه حرف زور كار رو پيش ميبره همين هست و خواهد بود و اون هايي كه دفاع غير معقول ميكنن حتما ذي نفعي بيش نيستند همين و بس!

mehdi_np
2010-12-22, 06:31 PM
پيشنهادي به دوستاني كه اين حجم ترافيك جوابگوشون نيست
بهترين كار استفاده از adsl هست با سرويس رايگان شبانه
و ناچارا صرف هزينه بيشتر براي تداوم سرويس در صورت نبود امكانات جايگزين
خودتون رو اذيت نكنيد اين قيمت ايرانسل يعني 3.90 تومن براي هر مگابايت( در طرح 10توماني) در شرايط فعلي اينترنت كشور قيمت بدي نيست اما و اما بشرطي كه همواره سرويس دهي در سطح معقول و پايداري باشه نه يك ساعت 1 كيلو يا 0.5 كيلو بعد يهو 30 كيلو
ببخشيد سرتون رو درد آوردم يا علي

AbbasQ
2010-12-22, 07:05 PM
دوستان این تعرفه ها ی افرایشی اینترنت روزی هر کیلوبایت 5 تومن حساب میکنه دیگه درسته؟ یعنی
در واقع اگه بخوایم شنبه تا چهارشنبه و روزها کارکنیم کلا 2 ونیم گیگ میشه 500 مگ درسته؟

نه خیر درست نیست،شما حق استفاده از اینترنت به مقدار 2.5 گیگ را دارید و اون حساب فقط برای اطلاع شما می باشد

xyster
2010-12-22, 07:09 PM
بابا من یادمه جام جهانی 2010 شروع شده بود که همراه اول اومد گفت اینترنت نامحدود میدم... بعد از دو روز ایرانسل (که اون موقع اینترنت حداکثر 50 مگابایتی اون هم با قیمت بسیار زیاد ارائه میداد) برای اینکه کم نیاره اومد گفت منم اینترنت نامحدود میدم ولی بیچاره نمیدونست:
1. مشترکین ایرانسل با مشترکین همراه اول فرق دارند. (خودتون میدونید چرا)
2.همراه اول تجهیزات بهتر و بیشتری داره.
3. همراه اول از قبل برنامه ریزی کرده بوده و میتونه جوابگو باشه ولی ایرانسل چی؟
در نتیجه الان ایرانسل اومده اینترنت نامحدود رو برداشته...

solikh
2010-12-22, 07:44 PM
کلا اینارو ول کنین من طرح شبانه می خوام چیکار کنم :(:guitar:

xyster
2010-12-22, 08:15 PM
کلا اینارو ول کنین من طرح شبانه می خوام چیکار کنم :(:guitar:

ایرانسل دیگه شبانه نداره فقط حجمی داره. سیم کارت همراه اول بگیرید

miladsabz
2010-12-22, 08:33 PM
بابا من یادمه جام جهانی 2010 شروع شده بود که همراه اول اومد گفت اینترنت نامحدود میدم... بعد از دو روز ایرانسل (که اون موقع اینترنت حداکثر 50 مگابایتی اون هم با قیمت بسیار زیاد ارائه میداد) برای اینکه کم نیاره اومد گفت منم اینترنت نامحدود میدم ولی بیچاره نمیدونست:
کاملا اشتباه فکر می کنید همراه اول تجهیزات خود را از یک شرکت چینی تهیه می کند و هنوز در کل تهران هم نتوانسته فناوری 2|75 (EDGE) پوشش دهد و سرجمع تعداد مشترکین کاربر GPRS همراه اول به یک ملیون نفر هم نمی رسد
در مورد برنامه ریزی هم که همراه اول اول خرداد ماه امسال بسته های نامحدود را ارائه کرد و ایرانسل پس از افزایش پهنای باند و برنامه ریزی های درست پس از یک ماه یعنی اول تیر این بسته ها را ارائه کرد
در حال حاضر هم با حذف بسته های نا محدود سرعت بسیار رضایت بخش تر از گذشته است... ایرانسل هم اکنون در380 شهر فناوری(EDGE) را برپا کرده است

xyster
2010-12-22, 08:39 PM
کاملا اشتباه فکر می کنید همراه اول تجهیزات خود را از یک شرکت چینی تهیه می کند و هنوز در کل تهران هم نتوانسته فناوری 2|75 (EDGE) پوشش دهد و سرجمع تعداد مشترکین کاربر GPRS همراه اول به یک ملیون نفر هم نمی رسد
در مورد برنامه ریزی هم که همراه اول اول خرداد ماه امسال بسته های نامحدود را ارائه کرد و ایرانسل پس از افزایش پهنای باند و برنامه ریزی های درست پس از یک ماه یعنی اول تیر این بسته ها را ارائه کرد
در حال حاضر هم با حذف بسته های نا محدود سرعت بسیار رضایت بخش تر از گذشته است... ایرانسل هم اکنون در380 شهر فناوری(EDGE) را برپا کرده است

ممنون از اطلاعات خوبتون. ولی کاملا اشتباه هم نگفتم مورد 1 که مربوط به تفاوت و تعداد مشترکین ایرانسل و همراه اول بود رو درست گفتم :D

vahidsgk
2010-12-22, 08:49 PM
EDGE خودش باز توی شهر ها فرق میکنه مثلا توی شیراز EDGE تا بیست کیلوبایت میرفت ولی توی خرمشهر تا 5 کیلوبایت. هر دوتاشون هم EDGE بودند.

miladsabz
2010-12-22, 08:54 PM
EDGE خودش باز توی شهر ها فرق میکنه مثلا توی شیراز EDGE تا بیست کیلوبایت میرفت ولی توی خرمشهر تا 5 کیلوبایت. هر دوتاشون هم EDGE بودند.
خوب دلیل نداره که اگه EDGE باشه سرعت 5 نباشه
در حال حاضر سرعت من بین 13 تا 30 است ولی در زمان ارائه بسته های نامحدود سرعت خیلی کم از 10 بالا می رفت

A S H K A N
2010-12-22, 09:02 PM
همراه اول جاي خودش باقي مانده است و اصلا تغيير نخواهد داد سرعتش هم خوبه اصلا قطعي نداره دانلودش تا 30كيلوبايت بالاترهم خواهد رفت من شنيدم ميخوان همين بسته هاي نامحدود حتي ارزانتر كنند والله الان من دو ماه از اينترنت همراه اول استفاده ميكنم خيلي خوب جواب داده_

در جواب اون اخوي كه كفته ايرانسل خدمات ميده بعد بهش فحش ميدن مردم
اخوي جان كدام يك از خدماتش كامل و سالم بوده كدامش بفرما بكو به جز دزدي جكار كردن

اگه اینطوری که میگین باشه.من ایرانسلو میزارم کنار خیال خودمو راحت می کنم ولی فکر کنم همراه اول هم راه ایران سرطان رو ادامه بده.
منم معتقدم کسی که پول واسه اینترنت نامحدود میده حق داره هر جوری که عشقش میکشه استفاده کنه و به من و ایرانسل هم ربطی نداره.(فقط ترافیک شبکه بالا میره که اونم ایرانسل باید با پهنای باند بالا این مشکل رو حل کنه)الان اکثر گوشی ها امکانات تماشای tv و ویدیو و موزیک و... دارن(مثلا یوتیوب)
پس نباید گفت توقع فیلم دیدن و... از اینترنت یه سیمکارت کار درستی نیست.الان اوپراتور های جهان همگی امکانات مولتی مدیا عرضه می کنن و همین طور اینترنت با سرعت مگابایت بر ثانیه.
من نمی دونم چرا بعضی از شما خودتون حق خودتون رو محدود می کنین؟

A S H K A N
2010-12-22, 09:07 PM
در حال حاضر سرعت من بین 13 تا 30 است ولی در زمان ارائه بسته های نامحدود سرعت خیلی کم از 10 بالا می رفت

پس خواهشن اون امضاتون رو حذف کنید آخه ناسلامتی اوپراتوری که موقع استفاده کاربرانش این قدر سرعتش بیاد پایین و نمی تونه پاسخگوی نیاز به حق کاربرانش باشه دیگه نمی شه گفت موفق ترین اوپراتور!!!

miladsabz
2010-12-22, 09:11 PM
پس خواهشن اون امضاتون رو حذف کنید آخه ناسلامتی اوپراتوری که موقع استفاده کاربرانش این قدر سرعتش بیاد پایین و نمی تونه پاسخگوی نیاز به حق کاربرانش باشه دیگه نمی شه گفت موفق ترین اوپراتور!!!
این سرعت بنده بود در زمان ارائه بسته های نا محدود نه سرعت کل مشترکین در ان زمان

vahidsgk
2010-12-22, 09:14 PM
خوب دلیل نداره که اگه EDGE باشه سرعت 5 نباشه

بله درسته من هم که قبلا فقط با 5 کیلوبایت میرفتم. الان سرعتم بین 14 تا 19 شده است. و خیلی راضیم. حتی دیگه این ماه ADSL نمیگیرم و ایرانسل رو فعال میکنم . من ADSL پارس انلاین رو سه گیگ 128KB هجده هزار تومان میگیرم که اخرش 15 کیلوبایت میره و ایرانسل برای من بهتره می ارزه. اما کسانی که در مراکز استانها هستند موقعیتشون فرق میکنه.

kamran61
2010-12-22, 09:24 PM
ببینید دوستان ایرانسل که اینطوری که شما فکر میکنید نیست اون بناشو بر این گذاشته که شما با موبایل از طرحها استفاده میکنید و کاری به این نداره که کاربراش از اون با اینترنت کامپیوتر وصل بشید و به همین دلیل بسته هاشو محدود کرده مگه ادم چقدر با مکوبایل میتونه وب گردی و دانلود داشته باشه در اصل GPRS برای موبایله نه PC پس برگ برنده دست اوناست یه جورایی تا نظر بقیه چی باشه البته ADSL هم در کنار اون داریم که اینهمه دغدغه نداشته باشیم

xyster
2010-12-22, 09:43 PM
ببینید دوستان ایرانسل که اینطوری که شما فکر میکنید نیست اون بناشو بر این گذاشته که شما با موبایل از طرحها استفاده میکنید و کاری به این نداره که کاربراش از اون با اینترنت کامپیوتر وصل بشید و به همین دلیل بسته هاشو محدود کرده مگه ادم چقدر با مکوبایل میتونه وب گردی و دانلود داشته باشه در اصل GPRS برای موبایله نه PC پس برگ برنده دست اوناست یه جورایی تا نظر بقیه چی باشه البته ADSL هم در کنار اون داریم که اینهمه دغدغه نداشته باشیم

اتفاقا برعکس خودشون همیشه اینجوری شعار میدن:
درهنگام حرکت و رفت و آمد، بدون هیچ زحمتی می توانید به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.
(General Packet Radio Service) GPRS سرویسی است که از طریق آن شما همیشه و همه جا آنلاین بوده و می توانید از اینترنت استفاده نمایید. شما می توانید از طریق لپ تاپ، رایانه دستی (PDA) یا مرورگر WAP روی گوشی خود در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.

parsa5564
2010-12-22, 10:24 PM
این طرح ابی ایرانسل هم انگار مورد داره.هرچی میزنم فعال نمیشه

.:ماهان:.
2010-12-22, 10:55 PM
با سلام خدمت همه
من چند روزی که میخاستم بسته ایرانسل رو برا خودم فعال کنم دیدم که مشکل داره الان که اومدم میبینم تعرفه ها تغییر کرده.
به نظر من خیلی بد شده برای اونایی که زمان استفاده براشون مهم است . مثلا من همیشه تعرفه یک ماه آخر هفته رو فعال میکردم و کل ماه رو میتونستم اینترنت کار کنم.
اما الان قیمتا که خیلی خیلی رفته بالا و انواع تعرفه هاشون خیلی کمه....
من به شدت ناراضی ام.....
من میرم از همراه اول استفاده میکنم....
اولین بار هست که اینو میگم"لعنت بر ایرانسل"

shedayat
2010-12-22, 11:04 PM
ما رو باش که فکر می کردیم که ایرانسل می خواد جشنواره زمستون رو بترکونه. ولی نمی دونستم می خواد ..........
گور پدر ایرانسل.

media2708
2010-12-23, 12:33 AM
حلالا چرا طرح شبانشو (11 تا 6) رو برداشته؟؟؟
فکر کنم سر گردنس!

seeb20
2010-12-23, 12:39 AM
خبري ازشبانه نيست

nader008
2010-12-23, 12:43 AM
کلاهبرداری زیرکانه ایرانسل "

و اما این بار >>>

همین الان متوجه شدم ایرانسل یک کلک زیرکانه زده مثلا برای روزانه 200 مگ شما فقط 40 مگ میتونید در ساعات غیر از شب11 تا 6 صبح استفاده کنید تنها زمانی میتونید 200 مگ بگیرید که در ساعات شب11 تا 6 صبح یا روز های پنجشنبه و جمعه باشه تمام بسته ها همینطورن یعنی بسته 1 هفته ای فقط میتونید 160 مگ در روز عادی بگیرید و ماهانه فقط 500 مگ حالا چه چوری و اثباتش

شما با خرید 1 بسته 1 روزه 200000 ریال معادل 20 هزار تومان برای حساب gprs شارژ میشید که میتونید با کد دستوری زیر ببینید

خوب با فعال کردن بسته 1 روزه شما به اندازه 20 هزار تومان میتونید اینترنت استفاده کنید که در ساعات معمولی/ یعنی غیر از ساعت 11 شب تا 6 صبح و روز پنج شنبه جمعه/ که قیمت هر کیلو بایت 5 ریال است شما 40 مگ دانلود بیشتر نمیتونید بکنید

200000ریال تقسیم بر 5 ریال بر کیلو بایت میشه 40000 کیلو بایت و معادل 40 مگ

ولی اگر در ساعات 11 شب تا 6 صبح و یا روز های اخر هفته پنج شنبه و جمعه باشه هر کیلو بایت 1 ریال هست که میش دقیقا 200 مگ

200000ریال تقسیم بر 1 ریال بر کیلو بایت میشه 200000 کیلو بایت معادل 200 مگ

حال خودتون ببینید چه کلک زیرکانه ای زده!!! من بسته فعال کردم دقیقا 41 مگ دانلود کردم قطع شد و تموم شد!!

واقعا چی بگم؟؟؟
نظر شما چیه؟

آقا لطفا سریعا اطلاع رسانی کنید! زود باشید هم میهن و دوستانتان رو آگاه کنید"

mosyflash
2010-12-23, 01:08 AM
دوست عزیز

موفق باشید

بر فرض که حرف شما درست
حالا چرا سرویس شبانه و آخر هفته رو برداشت؟
خیلی از افراد براشون شب میصرفه که از اینترنت استفاده کنن
بنابراین باید هزینه کمتری بدن
ایرانسل به این عده اصلا توجهی نکرده

mosyflash
2010-12-23, 01:10 AM

و اما این بار >>>

همین الان متوجه شدم ایرانسل یک کلک زیرکانه زده مثلا برای روزانه 200 مگ شما فقط 40 مگ میتونید در ساعات غیر از شب11 تا 6 صبح استفاده کنید تنها زمانی میتونید 200 مگ بگیرید که در ساعات شب11 تا 6 صبح یا روز های پنجشنبه و جمعه باشه تمام بسته ها همینطورن یعنی بسته 1 هفته ای فقط میتونید 160 مگ در روز عادی بگیرید و ماهانه فقط 500 مگ حالا چه چوری و اثباتش

شما با خرید 1 بسته 1 روزه 200000 ریال معادل 20 هزار تومان برای حساب gprs شارژ میشید که میتونید با کد دستوری زیر ببینید

خوب با فعال کردن بسته 1 روزه شما به اندازه 20 هزار تومان میتونید اینترنت استفاده کنید که در ساعات معمولی/ یعنی غیر از ساعت 11 شب تا 6 صبح و روز پنج شنبه جمعه/ که قیمت هر کیلو بایت 5 ریال است شما 40 مگ دانلود بیشتر نمیتونید بکنید

ولی اگر در ساعات 11 شب تا 6 صبح و یا روز های اخر هفته پنج شنبه و جمعه باشه هر کیلو بایت 1 ریال هست که میش دقیقا 200 مگ

حال خودتون ببینید چه کلک زیرکانه ای زده!!! من بسته فعال کردم دقیقا 41 مگ دانلود کردم قطع شد و تموم شد!!

واقعا چی بگم؟؟؟
نظر شما چیه؟

ایرانسل ازت انتظار نداشتیم
من که از اول بسته های نامحدود پشت سر هم بسته زدم و معمولی استفاده کردم
یعنی اونطور نبود که همش دانلود کنم
اما حالا با این قیمت های افتضاح و این ترافیک اصلا برام صرف نمیکنه
فکر کنم بقیه هم براشون نصرفه که از این بسته های زمستانه استفاده کنن

MOHSEN S60i
2010-12-23, 01:11 AM

و اما این بار >>>

واقعا چی بگم؟؟؟
نظر شما چیه؟

اگه اینجور که شما میگید باشه اصلا بصرفه نیست

mosyflash
2010-12-23, 01:14 AM

دوست عزیز این 200 مگ برای هر نوع ارسال و دریافت اطلاعات هست
یعنی به محض اینکه شما به اینترنت متصل میشید و وبگردی میکنید،دانلود میکنید،چت میکنید همه و همه حساب میشن و از این 200 مگ کم میشن
با این تفاوت که وبگردی به مراتب کمتر از دانلود کردن نیاز به رد و بدل کردن اطلاعات داره و دیرتر این 200 مگابایت تموم میشه
ایرانسل با این کارش خواسه جلوی دانلود حجیم رو بگیره

nothingmas
2010-12-23, 01:17 AM
این دوستمون همچین دفاع کردند که انگار 49د رصد سهام mtnافریقا جنوبی مال ایشونه!
دوست عزیز اگه ملت دادشون هواست جون میفهمند.
قبول بفرمایید که اومدن ابرو رو درست کنند زدند چشمو کور کردند.
به نظر من ایراسل از مشتریانش دور از جناب مثل گوسفند قربونی سر بریده.
ابنم شده نامحدود!!!!!!!!!!
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.gif

mosyflash
2010-12-23, 01:34 AM
ایرانسل گند زدی
مرد حسابی آخه چه خبره 10 تومن؟
بابا ما 3تومن میدادیم واسه شبانه
همه کار هم میکردیم
بابا همون شبانه رو بزار ترافیکشو کم کن.بازم راضی هستیم
چطور باید این حرفا رو به گوش مسئولین ایرانسل برسونیم؟
پس تکلیف مایی که شبها فقط میرسیم بریم اینترنت چی میشه؟
باید 10 تومن پول بدیم؟
بخدا زوره

mehdi_np
2010-12-23, 09:43 AM
ایرانسل گند زدی
مرد حسابی آخه چه خبره 10 تومن؟
بابا ما 3تومن میدادیم واسه شبانه
همه کار هم میکردیم
بابا همون شبانه رو بزار ترافیکشو کم کن.بازم راضی هستیم
چطور باید این حرفا رو به گوش مسئولین ایرانسل برسونیم؟
پس تکلیف مایی که شبها فقط میرسیم بریم اینترنت چی میشه؟
باید 10 تومن پول بدیم؟
بخدا زوره

adsl بگير ماهي 1 گيگ روزانه دانلود نامحدود شبانه رايگان

x11416
2010-12-23, 11:13 AM
ایرانسل فکر کرده ملت مثل خودش شب ها میرن دزدی که حاضرند برای 2.5 گیگ 10 هزار تومان بدند اخه مسولین احمق ایرانسل خوب ادم به جای اینکه اون 10 هزار تومان رو بده برای 2.5 گیگ دانلود میره هرچیزی که میخواد دانلود کنه مثل فیلم و موزیک را با یک دهم اون قیمت از بیرون میخره
خدا رو شکر چیزی که زیاده تو این مملکت دی وی دی فیلم و اهنگ و نرم افزار هستش اون هم با قیمت های خیلی خیلی کم
خداوکیلی حیف که نمیشه تو اینجا فحش داد وگرنه هرچی از دهنم میومد بیرون به این مسولان احمق ایرانسل میگفتم فکر کرده ملت مثل خودشون خرن
فقط تحریمشون کنید بچه بیاد برای یک ماه حتی کارت شارژ هم نخریم چه برسه به این طرح ها

x11416
2010-12-23, 11:15 AM
خوب لامسب یکدفعه بگو اصلا سرویس GPRS نمیدم دیگه این کارهای عجیب و غریبت چیه

AMIRWWE619
2010-12-23, 11:27 AM
این شد وضع؟ من فقط تو یه روز هیچی دانلود نکردم فقط صفحه باز کردم 150 مگ از اعتبارم کم شد
اینجوری باید دوتا بسته بگیرم دو ماه

behdadfu
2010-12-23, 11:27 AM
چرا اینقدر گیر دادین به اینترنت ایرانسل؟ آخه ارزش داره واسه اینترنت زغالی ایرانسل این همه اعصاب خودتون رو خراب کنید برین adsl بگیرین راحت بشین شهر ما (تبریز) 3 ماه adsl با مودم و هزینه راه اندازی 49 هزار تومن 5 گیگ هم حجم میده سرعت دانلود بین 105 تا 120 هست شبا از 2 تا 8 صبح هم رایگانه
حالا ببینید adsl بهتره یا اینترنت زغالی ایرانسل.

kamran61
2010-12-23, 11:49 AM
در شهر ما adsl میدن ماهی 11 تومان با ترافیک 3 گیگ و اونهم 128 به نظر شما چطوره اگه با بقیه شهرها مقایسه کنم در ضمن اون 3 گیگی هم که گفتم ایا فقط شامل دانلود میشه یا بارگیری صفحات رو هم حساب میکنه

mehrdad2mm
2010-12-23, 11:52 AM
دوستان ما بد بخت هستیم تمام این کار ها زیر سر یارانه ها است ایرانسل با خودش گفته
آره مردم ایران دارن ماهی 40 هزار تومان پول میگیرن
داخل پرانتز این پول آنقدر زیاد هست که دیروز نتونستم از در خونمون داخل بیارم پرانتز بسته

ایرانسل هم با خودش گفته چه بهتر منم توی این پول بزرگ شریک شوم و با دولت ملت رو بد بخت کنم
دوستان خاک بر سرمون شد میان تویصدا و سیما قیمت گازویل را با آلمان مقایسه می کنند
خدا کنه روزی بیاد که سرعت اینترنت ایران را حداقل با افغانستان هم مقایسه کنند
کمجاست 7 هزار سال تمدن
وزیر ارتباطات میاد میگه اینترنت 64 برای استفاده خانگی خوبه و چه لزومی داره آدم از اینترنت فیلم بگیره ؟
به نظر من و میدونم خیلی ها دیگه اون وزیر با گوسفند فرقی نمیکنه جالب هم میدونید چی هست تحصیلات وزیر هست ببینی چی خونده اقتصاد آخه مرتیکه تو از آی تی وب اینترنت چی می فهمی
بازم دارم میگم دست رو دست نزارید به ایرانسل زنگ بزنید
اگر بخواهیم می توانیم
تحریم میکنیم تا پیروز شویم

پایان...

SoRoUsH198
2010-12-23, 11:52 AM
چرا اینقدر گیر دادین به اینترنت ایرانسل؟ آخه ارزش داره واسه اینترنت زغالی ایرانسل این همه اعصاب خودتون رو خراب کنید برین adsl بگیرین راحت بشین شهر ما (تبریز) 3 ماه adsl با مودم و هزینه راه اندازی 49 هزار تومن 5 گیگ هم حجم میده سرعت دانلود بین 105 تا 120 هست شبا از 2 تا 8 صبح هم رایگانه
حالا ببینید adsl بهتره یا اینترنت زغالی ایرانسل.
سلام
من 2 سال Adsl 128Kb نامحدود داشتم (3 ماهه 50 تومان) یک ماه پول نداشتم تمدید کنم شبانه ایرانسل گرفتم و من یه سایت دارم که روزی یکی 2 پست توش میزارم اما همه اینا به کنار با GPRS که یک فایل 20 کیلو بایتی هم نمیشه آپلود کرد. سرعتش که دیگه خودتون بهتر میدونید من حساب کردم بیشتر از اون پول adsl توی یک ماه ضرر کردم و باطری گوشیم هم که دیگه وضش خراب شده چون همش به شارژر وصل بود و شدیدآ مصرف میشد که دمای باطریش تا 50 درجه هم میرفت حالا به نظر شما این به صرفه هست؟:worried:

saeid1371
2010-12-23, 12:13 PM
این مقداری که برای بسته ها تعیین شده از استفاده من بیشتر نیست ولی پس بسته Off Peak چی شد؟
در ضمن این تعیین سقف برای تبادل هم به اندازه خودش رو مصرف کننده تاثیر منفی داره

™Ali Gsm
2010-12-23, 12:28 PM
اگه ایرانسل محدودیت گذاشت بازم امید هست چون همراه اول هنوز نامحدوده سرعتش هم خوبه

mahdi_p300
2010-12-23, 12:38 PM
من ديشب بسته يك روزه فعال كردم ،تاريخ انقضاشو زده 25 دي!
اون تاريخ واقعيه؟؟
ضمنا تا الان حجم رو درست محاسبه كرده
البته من بعد از ساعت 11 شب فعال كردم

anida45
2010-12-23, 12:44 PM
بسته ها که برای دانلود نیست که!
برای کسانی هست که مدام در حال جابجایی هستند!
ADSL بسیار بصرفه تر هست تا بسته!

بسته =
اشغال بودن
خرابی باطری
سرعت کم
قطعی مداوم
و ...

malek911
2010-12-23, 01:01 PM
وزیر ارتباطات میاد میگه اینترنت 64 برای استفاده خانگی خوبه و چه لزومی داره آدم از اینترنت فیلم بگیره ؟
به نظر من و میدونم خیلی ها دیگه اون وزیر با گوسفند فرقی نمیکنه جالب هم میدونید چی هست تحصیلات وزیر هست ببینی چی خونده اقتصاد آخه مرتیکه تو از آی تی وب اینترنت چی می فهمی

به شدت موافقم:hmm:

armin39
2010-12-23, 01:05 PM
تو اين كشور نميخوان اينترنت دست مردم باشه؛ميترسن اكاهي بخشي كنه؛خاك بر سرشون؛ ميخوان جلوي نسل ما مقابله كنند

hexa_ss
2010-12-23, 01:20 PM
سلام Nova جان..

آقا ما این طرح الکی(مثلا رایگان)آبی و چند روز پیش فعال کردیم..و الان 26 روز مونده تموم شه!
الان که طرحها اومده نمیتونم طرح قرمز و فعال کنم..و شبکه میگه باید صبر کنم تا این 26 روز تموم شه!!!!!
چیکار کنم؟!:hmm::hmm:

H A W K
2010-12-23, 04:34 PM
سلام Nova جان..

آقا ما این طرح الکی(مثلا رایگان)آبی و چند روز پیش فعال کردیم..و الان 26 روز مونده تموم شه!
الان که طرحها اومده نمیتونم طرح قرمز و فعال کنم..و شبکه میگه باید صبر کنم تا این 26 روز تموم شه!!!!!

اي واااي!منم همينجوري شدم!
به 700 م زنگ زدم يارو ميگه به ما ربطي نداره شما از تراكم شبكه استفاده كرديد و امكان تغيير تعرفه نداريد
يا بايد صبر كنيم يا بايد يه سيمكارت ديگه بگيريم مال من 18 روز مونده!:(:(:(:(:(

aMooMasoud
2010-12-23, 06:28 PM
حقتونه =))) دزدي دزديه چه ايرانسل دزدي كنه چه ما . خواستين سوء استفاده كنيد حالا هم بايد

عواقبش و بكشين :)) . خاك تو سر هركي بخواد از جيبه يكي ديگه بكشه ...

sohiran
2010-12-23, 06:37 PM
این طرح های ایرانسل زیاد جالب نیستند مخصوصا آبی و قرمزش که اگه فعال کنی باز هم هزینش بیشتر از همراه اول هست پس زیاد ناراحت نباشید

*Hitler*
2010-12-23, 07:32 PM
خيلي جالبه دوستان هم پول بدي و هم محدوديت داشته باشي تازه سر ادم منت هم ميذارن كه ما قيمت gprs و edge رو يكسان حساب كرديم .
البته شركتي كه از افريقا بياد بهتر از اين نميشه . ايرانسل رتبه اول رو تو دزدي و كلاهبرداري داره . پيشنهاد من اينه كه سيم كارت هاي ايرانسل رو بندازيد سطل اشغال چون جاش همونجاست .

hexa_ss
2010-12-23, 07:40 PM
aMooMasoud جان ماله من فعال شد..حالا اوونجات بسوزه..!!!:cool:

H A W K
2010-12-23, 08:05 PM

چه جوري؟؟ميشه بگي ماهم فعال كنيم؟
من الانم درخواست ميدم همونو ميگه!:ohno:

ReziOnline
2010-12-23, 08:18 PM

چطور میگید که تونستید؟!
در صورت انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، مشترکین اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره مربوطه مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طـرح تـعرفـه موجود را مجددا تمدید نمایند. برای اطلاع از مدت زمان باقی مانده از طـرح تـعرفـه تـشویـقی، کد دستوری #٢*٨*٧*۱۴٠* را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.
طرح های تعرفه رنگی (http://www.irancell.ir/layer2/?id=539)

aMooMasoud
2010-12-23, 09:14 PM
بابا اين از مزدوراي ايرانسله حتما" :)) جدي نگيريد زياد .

هر شركتي 3 4 تا كاربر تبليغاتي تو سايتاي پر بازديد دارن :blush:

green hell
2010-12-23, 11:27 PM
واقعا همراه اول کار
درستی می کنه . خدمات هیچی نمیده هیچ کسم بدیشو نمیگه حالا ایرانسل بدبخت خدمات میده بعد اگه مدلشو عوض کنه دیگه فحش و بد و بیراهه که نصیبش میشه ! واقعا هیچ شرکتی نباید تو این مملکت امکانات ارائه بده تا یه روزی فحش نخوره !

انگار ایرانسل خوب به تو پول میدهد که اینگونه ازش تعریف میکنی.
بجای اینکه شرکتهایی مانند ایرانسل به خواسته های مردم جواب دهد فقط به فکر بدست آوردن پول بیشتر است(زهی خیال باطل)

toti
2010-12-23, 11:39 PM
انگار ایرانسل خوب به تو پول میدهد که اینگونه ازش تعریف میکنی.
بجای اینکه شرکتهایی مانند ایرانسل به خواسته های مردم جواب دهد فقط به فکر بدست آوردن پول بیشتر است(زهی خیال باطل)

نه دوست عزیز این جور که میگی نیست دوست ما نظر خودشو گفت؟

ولی بدهم بیراه نمیگه؟اگه ایرانسل این امکانتو نمی داد همراه اول صد سال دیگه هم از این کارا نمی کرد؟

aMooMasoud
2010-12-23, 11:42 PM
انگار ايرانسل داره مجاني خدمات ميده :)) خوب خدمات ميده 10 برابر بقيه جاها پولشو ميگيره

همراه اول خدمات نميده پولم نميگيره ... دركش اينقد برات سخته ؟ :))

green hell
2010-12-23, 11:58 PM

ولی بدهم بیراه نمیگه؟اگه ایرانسل این امکانتو نمی داد همراه اول صد سال دیگه هم از این کارا نمی کرد؟

دوست عزیز زمانی که ایرانسل قرارداد اپراتور دوم را امضا کرد موظف به دادن این امکانات بود پس وظیفشان است خدمات دهند همچنین فکر کنم خود شما هم موافق باشید که مردم ایران لیاقت بهترینها دارند.

nader008
2010-12-24, 12:19 AM
دوستان به نظر شما ایرانسل طرح زمستانی خود رو اصلاح میکنه!؟ یا اینکه میمونه برا بهار؟؟؟

sport_m77
2010-12-24, 12:21 AM
namahdood bood kheyli behtar boooooooooooooooooooooob

toti
2010-12-24, 12:21 AM
دوستان کسی مجبور به استفاده از این خدمات نیست؟

AbbasQ
2010-12-24, 01:04 AM
دوستان به نظر شما ایرانسل طرح زمستانی خود رو اصلاح میکنه!؟ یا اینکه میمونه برا بهار؟؟؟

مگه قراره اصلاح کنه؟؟؟!!!

green hell
2010-12-24, 03:24 AM

دوست عزیز فکر نمیکنم آن را اصلاح کند شاید بسته های دیگری به آن اضافه کند که آن هم بعید است.

harry_potter
2010-12-24, 09:03 AM
اي كاش ايرانسل يه گزينه چهارمي هم عين دوره هاي قبل به گزينه هاي اينترنت نامحدودش اضافه ميكرد تا ما هم استفاده كنيم
با تشكر از بهترين اپراتور كشورمون

hexa_ss
2010-12-24, 10:13 AM
aMooMasoud عزیز کم کم میری توو باقالیا ها..!!!! این بار توهینات و با توهین جواب میدم.....گوشی دستت باشه

ReziOnline و HAWK عزیز والا خودمم نمی دونم چجوری..آلان دیگه مینویسه :شما هیچ یک از طرحهارو فعال نکردین....:)

ولی اس ام اس هام 8 تومان و مکالمه هم مثل طرح آبی و منطقه طلایی ام هم فعاله.(من فقط 4-3 بار پشت سر هم کد طرح آبی و قرمز و زدم و نمیدونم چطور فعال شد...نمیدونم شاید تا یه مدت طرحم اینجوری باشه)...:flower:

mehrdad2mm
2010-12-24, 10:30 AM

دوست من این رو نمیدونی بدون اینترنت نا محدود را برای اولین بار در ایران بر روی موبایل همراه اول داد اون موقعی که من می رفتم تو طرح همراه اول ایرانول نمی دونست نا محدود چی هست هدفمم این نیست که از همراه اول تعریف کنم می خوام دوستام روشن شوند

toti
2010-12-24, 10:40 AM
دوست من این رو نمیدونی بدون اینترنت نا محدود را برای اولین بار در ایران بر روی موبایل همراه اول داد اون موقعی که من می رفتم تو طرح همراه اول ایرانول نمی دونست نا محدود چی هست هدفمم این نیست که از همراه اول تعریف کنم می خوام دوستام روشن شوند

دوست عزیز اونموقع همراه اول ازمایشی داد بود این طرح رو و وقتی داد که ایرانسل اومد بود؟

x11416
2010-12-24, 03:15 PM
بازم دمش گرم همراه اول که حداقل اون قیمت تعرفه هاش رو افزایش نداد

همه باید ایرانسل رو تحریم کنیم تا حساب کار دستش بیاد و بفهمه که اگر ملت اراده کنند میتونند یک شرکت رو میلیادر یا ورشکست کنن

MTNI
2010-12-24, 04:42 PM

خیر دوست عزیز سال ها پیش ایرانسل, 5 شنبه جمعه اینترنت نامحدود میداد. بدون هزینه فعال سازی..

خواج
2010-12-24, 04:52 PM
سلام!
میشه یه توضیح در مورد زمان استفاده از بسته ها بدید من یه بسته 24 ساعته فعال کردم تا 48 ساعت فعال شد.
یکی از دوستان هم طرح یک ماهه فعال کرده 45 روز فعال شد.
پیش شماره هر دو مون هم 0937 بود آیا به پیش شماره ربطی داره؟
اینو یکی برا من توضیح بده

Nova view
2010-12-24, 04:58 PM
اجازه بدهید به صحبت های برخی دوستان که منطقا صحبت فرمودند پاسخ بدهم زیرا بقیه دوستان توهین را به جای صحبت ترجیح دادند.

انگار ايرانسل داره مجاني خدمات ميده :)) خوب خدمات ميده 10 برابر بقيه جاها
پولشو ميگيره

همراه اول خدمات نميده پولم نميگيره ... دركش اينقد برات سخته ؟ :))
تعرفه های ایرانسل به نسبت تمامی اپراتور کشور در بخش اعتباری حداقل می باشد.

خب چرا وقتي خدمات خوب ميده يه دفعه پا پس ميكشه؟مثلا من خودم چون اس ام اس زياد ميزنم خط ثابت همراه اولمو انداختم كنارو يه طرح قرمز ميزنمو يه ماه حال ميكنم اما الان اعصابم خورده كه چرا فعال نميشه!
دوستان ديگه هم در مورد اينترنت حق دارن خب!كاراي اينجوري ايرانسل مثل اينه كه آدمو تا لب چشمه ببرنو تشنه برگردونن!!:wac:
دوست عزیز
فضای مخابراتی کشور متاسفانه فضای سالم و آزادی برای رقابت نیست، در غیر اینصورت طرح های بسیار زیادی برای عرضه وجود دارد.
ایرانسل تحت فشار شدید برخی مجبور به جمع آوری طرح نامحدود شد، مواردی است که امکان ذکر ندارد.

حاجي چرا دعوا داري ايرانسل مگه ماله باباته؟
يا از پروكسي استفاده ميكني ؟!
هركسي كه سيم اين شركت رو ميخره حق اظهار نظر و دريافت خدمات بهتر رو داره
چون هم هزينش رو ميده هم مالياتش رو!!
کاملا حق با شماست دوست عزیز
به شرطی که با رعایت احترام باشد، صحبت های منطقی کاملا پذیرفته هستند و صحبت های بدون از واقعیت پاسخ داده می شود.

آقا بنظر مياد شما دچار توهمي! خدمات اگر رو اصول و استاندارد باشه هيچوقت مشكلي پيش نمياد!
اين ايرانسل هست كه براي سود و منفعت غير معقول كارهاي عجيب غريب ميكنه!!
يعني واقعا ايرانسل نميدونست يا نميتونست تخمين بزنه وقتي 10گيگ به مشتري ميفروشه چه بار سنگيني رو شبكه ميوفته واصلا شبكه پاسخگو هست؟
وقتي فروخت ترافيك رو بايد مصرفش شده بحساب بياره به اون هيچ ربطي ديگه نداره كه مشترك ترافيك رو مصرف كنه يا نه!!!
مياد ترافيك ميفروشه بعد انتظار داره استفاده نشه؟!!! (با كدوم منطق به اين نتيجه رسيده!؟)
اومده هو انداخته اينترنت نامحدود حجم 10 گيگ 10 تومن ملت رو وسوسه كرده براي تهيه سيم كارت خريد ترافيك بعد يهو يادش ميوفته نه اين 10 گيگ زياده متوسط مصرف ملت 2.5 گيگه(هاها خنديدم!!)
من خودم سه ماه نا محدود گرفتم ميتونم بجرات بگم 1 ماه در مجموع اينترنتم قطع بود! و خدا ميدونه چندفعه 60تمومن 60 تومن پول تماس با اپراتور دادم( حساب كنيد چه پولي از تماس با اپراتور براي اينترنت در آورده)

سر آخر بگم تو مملكتي كه حرف زور كار رو پيش ميبره همين هست و خواهد بود و اون هايي كه دفاع غير معقول ميكنن حتما ذي نفعي بيش نيستند همين و بس!

حق با شماست دوست عزیز
متاسفانه فرهنگ کشور ما با سایر جاها متفاوت است.
مسلما دوستان در هنگام مطالعات تصور نمی کردند بسیاری پهنای باند ایرانسل را بفروشند! و یا اینکه اقدام به دریافت 24 ساعته فیلم و کلیپ با حجم های بالای 800 مگابایت کنند!

اگر همین حالا اعلام کنند که با پرداخت مبلغی استفاده از برق طی یک ماه نامحدود و رایگان خواهد بود، اکثر دوستان تمامی چراغ های خود را 24 ساعته حتی در روز روشن خواهند گذاشت، هیچ وسیله ای را خاموش نخواهند کرد و از تمامی وسایل برقی تا می توانند استفاده می کنند!
اگر مطالعه ای بر روی اینکار در حالت عادی انجام شود هیچگاه محاسبه نمی شود که مثلا 50 درصد افراد این چنین استفاده بی رویه کنند!

چیزی که دقیقا بر سر بسته های نامحدود پیش آمد.

به همین دلیل بسته ها با حجم عرضه شد.

همانطور که دوستان به درستی فرمودند بنده نیز یکبار دیگر عرض می کنم در تمامی ساعات یک ریال از بسته شما کسر می شود و حجم همان 2.5 گیگ خواهد بود.

همراه اول نیازی به برنامه ریزی و تجهیزات خاص ندارد، چون مشترکان GPRS آن یک شانزدهم اپراتور دوم نمی شود.

اگه اینطوری که میگین باشه.من ایرانسلو میزارم کنار خیال خودمو راحت می کنم ولی فکر کنم همراه اول هم راه ایران سرطان رو ادامه بده.
منم معتقدم کسی که پول واسه اینترنت نامحدود میده حق داره هر جوری که عشقش میکشه استفاده کنه و به من و ایرانسل هم ربطی نداره.(فقط ترافیک شبکه بالا میره که اونم ایرانسل باید با پهنای باند بالا این مشکل رو حل کنه)الان اکثر گوشی ها امکانات تماشای tv و ویدیو و موزیک و... دارن(مثلا یوتیوب)
پس نباید گفت توقع فیلم دیدن و... از اینترنت یه سیمکارت کار درستی نیست.الان اوپراتور های جهان همگی امکانات مولتی مدیا عرضه می کنن و همین طور اینترنت با سرعت مگابایت بر ثانیه.
من نمی دونم چرا بعضی از شما خودتون حق خودتون رو محدود می کنین؟
دوست عزیز
این مواردی که اشاره فرمودید کاملا صحیح است، اما در صورتیکه شبکه بر روی نسل سوم باشد!
زمانی که تا دوسال انحصار آن در اختیار اپراتور سوم است این انتظارات از نسل دوم کمی بدور از منطق است.

اتفاقا برعکس خودشون همیشه اینجوری شعار میدن:
درهنگام حرکت و رفت و آمد، بدون هیچ زحمتی می توانید به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.
(General Packet Radio Service) GPRS سرویسی است که از طریق آن شما همیشه و همه جا آنلاین بوده و می توانید از اینترنت استفاده نمایید. شما می توانید از طریق لپ تاپ، رایانه دستی (PDA) یا مرورگر WAP روی گوشی خود در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.

کاملا صحیح است، ولی منظور انتظار دانلود فایل های 700 مگابایتی نمی باشد.
اگر GPRS برای این کارها مناسب بود چرا اپراتور ها به سمت نسل سوم حرکت کردند و نسل چهارم یعنی وایمکس در حوزه ارتباطات بیسیم وارد عرصه رقابت شد؟

سلام Nova جان..

این طرح ابی ایرانسل هم انگار مورد داره.هرچی میزنم فعال نمیشه
اگر طرح بر روی خط شما فعال شده و هزینه ثبت شده امکان لغو آن نیست.

و اما این بار >>>

واقعا چی بگم؟؟؟
نظر شما چیه؟

همانطور که در بالا توضیح دادم و دوستان هم فرمودند استفاده در تمامی ساعات به ازای هر کیلوبایت یک ریال از بسته شما کسر می کند.
لطفا اینقدر شایعه پردازی نکنید دوست من

این مقداری که برای بسته ها تعیین شده از استفاده من بیشتر نیست ولی پس بسته Off Peak چی شد؟
در ضمن این تعیین سقف برای تبادل هم به اندازه خودش رو مصرف کننده تاثیر منفی داره
هدف نیز چنین است!
برخی از دوستان با دیدن لفظ نامحدود تصور می کنند که اگر یک ثانیه از سرویس استفاده نکنند ضرر کرده اند، به همین دلیل حتی زمانی که نیازی به استفاده ندارند به زور هم که شده فایلی را دانلود می کنند.

اي واااي!منم همينجوري شدم!
به 700 م زنگ زدم يارو ميگه به ما ربطي نداره شما از تراكم شبكه استفاده كرديد و امكان تغيير تعرفه نداريد
يا بايد صبر كنيم يا بايد يه سيمكارت ديگه بگيريم مال من 18 روز مونده!:(:(:(:(:(

بازم دمش گرم همراه اول که حداقل اون قیمت تعرفه هاش رو افزایش نداد

همه باید ایرانسل رو تحریم کنیم تا حساب کار دستش بیاد و بفهمه که اگر ملت اراده کنند میتونند یک شرکت رو میلیادر یا ورشکست کنن

دوست عزیز
ایرانسل درآمد خاصی از سرویس های ارزش افزوده ندارد و این چنین بسته ها به شدت درآمدش را کاهش می دهد!
همچنان درآمد اصلی از مکالمه و پیام کوتاه می باشد.

در انتها دوستانی که علاقمند اپراتور اول هستند می توانند از سرویس های این اپراتور استفاده فرمایند.
اما مشکلات و گزارشات مشکل در شبکه همراه اول از قبیل قطعی GPRS، پرش آنتن، قطعی های مکرر کمبود ظرفیت و ... از همین ابتدا به شدت رو به افزایش رفته، تصور می کنم مدیران محترم این اپراتور قبل از اینکه شبکه اشان با مشکل جدی تر مواجه شود مانند ایرانسل تجدید نظری در بسته ها خواهند کرد، چون همراه اول زیرساخت قدرتمند ایرانسل را ندارد و نمی تواند بیش از چند ماه جوابگوی این فشار باشد و بخش مکالمه که پرطرفدارترین سرویس همراه اول است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرد.

vahidsgk
2010-12-24, 04:59 PM
دوست عزیز من هم یک ماهه فعال کردم و 45 روز مهلت دارد.پیش شماره من 0938 است.

خواج
2010-12-24, 05:51 PM
پس چرا برای بعضی از دوستان برای یک ماه فعال شده؟

خواج
2010-12-24, 05:53 PM
من تازه استفاده از جی پی ار اس رو شروع کردم و حجم این بسته ها هم با استفاده از کاری که دارم مناسبه برای من.
فقط یه چیز منو نگران کرده آیا گوشی موبایل رو خراب میکنه یا فقط باطریش رو ضعیف میکنه استفاده مداوم از جی پی ار اس؟

M.ZARIF
2010-12-24, 06:59 PM
باسلام به تمام ايرانسل دارهاي محترم.
طبق خبري كه مسئول خدمات اينترنتي(gprs) ايرانسل هفته گذشته اعلام كرد.تمامي طرح هاي نامحدود از سامانه اينترنتي خطوط ايرانسل حذف شد. اين يعني توهيني بزرگ به تمامي كاربران اينترنت.سال گذشته شركت ايرانسل كه معلومنيست مال كيه و دقيقا كجاست اعلام كرد: اگر تمامي كار بران با اينتر نت نامحدود دانلود يك زمان انجام دهند ما مشكل بار ترافيكي نخواهيم داشت.(زرشك). اما متاسفانه اقاي نام برده هفته گذشته اين خبر رو تكذيب كرد و گفت به علت بار ترافيكي شركت ايرانسل ديگه قادر ب اراعهطرح هاي نامحدود نميباشد.
طرح هاي موجود هم كه شبانه -هفتگي و ماهانه بر اساس مگابايت است.كه از 2000تومان تا 10000تومان دسته بندي شده.ظلم ازاين بيشتر نبود.اينشركت بجاي اينكه خدماتشو بيشتر كنه يا در اراعه خدمات كمي با شركتهاي مخابراتي اروپائي كنه داره با گرفتن پول بيشتر كاربرهاي اينترنت كم ميكنه.
من بحثي در مورد همراه اول ندارم.چون اين شركت قديميه و خدماتشم انالوگ.تازه زحمت كشيدن اينترنت با سرعت دانلود 22-25 كيلو بايت داده.ولي ايرانسل كه يه شركت چند مليت يه .تركيه سرعت دانلود 56 رو تجربه ميكنه.طرحهاي نامحدود هم كه مشكلي نداره.
به نظر من تمامي كاربران با انتخاب نكردن طرح هاي اينتر نتي.شايد اين تصميمو تقيير بديم.البته اگر غيرت بخرج بديم.

ايران هميشه جاويد....

™DASHHAMID
2010-12-24, 07:00 PM
من تازه استفاده از جی پی ار اس رو شروع کردم و حجم این بسته ها هم با استفاده از کاری که دارم مناسبه برای من.
فقط یه چیز منو نگران کرده آیا گوشی موبایل رو خراب میکنه یا فقط باطریش رو ضعیف میکنه استفاده مداوم از جی پی ار اس؟

بله ضعیف میشه بخاطر استفاده مداوم و افزایش حرارت باتری طول عمرش کم میشه بعلاوه اینکه همش باید روی شارژ باشه

nikan4host
2010-12-24, 07:19 PM
با سلام
سرویس ام ام اس خیلی کیفیتش خوب شده تازه قیمتش شده ۳۲ تومان یکی در میان هم رایگان میشه یعنی ۱۶ تومان
الان ۲ روز میشه با اس ام اس خداحافظی کردم

فقط ۲ سوال:
۱. این بسته ۲۰ تایی ام ام اس چقدهزینش میشه؟
۲. برای بسته ی افزایشی هم ام ام اس رایگان وجود داره؟؟ اگه امکان پذیر باشه خیلی عالیه

alidodar1
2010-12-24, 07:19 PM
خدا وکیلی خیلی بی انصافیه که سرویس های نامحدودشون رو برداشتن.این حجم های چرندی که گذاشتن بیشتر به درد عمشون میخوره!!
اگه شما به یه مودم edge وصل شین با در نظر گرفتن سرعت دانلود 120 مگابایت در ساعت، اگه یه نفس دانلود کنین تو کمتر از 24 ساعت !! 2 و نیم گیگابایتی که این حرومزاده ها تو طرح ماهیانشون بهتون میدن تموم میشه!!! به همین سادگی... . فکرشو بکنین یعنی این طرح 30 روزه یه روز هم دووم نمیاره !!

به نظر من به 2 دلیل ایرانسل این سرویس رو غیر فعال کرده:
1- احتمال داره رقبای ایرانسل در زمینه اینترنت پر سرعت مثل سرویس دهنده های وزین و حروم خور ADSL و... از ایرانسل شکایت کرده باشن.
البته این فقط به یه فرضیه شبیهه. چون تو بازار رقابت هرکس بهتر سرویس بده پرچمش بالاتره و هیچکس نمیتونه بابت سرویس دهی بهتر از کسی شکایت کنه ولی بالاخره محترمانه میتونه بره از طرف انتقاد کنه!

2- در جشنواره پاییزی، طرح نامحدود یک ماهه (10 هزار تومن) خیلی واسه مشترکین به صرفه بود.یعنی اگه یا یه مودم edge میرفتن تو اینترنت کلی میتونستن دانلود کنن(تقریبا 80 گیگ در ماه با فرض دانلود یه نفس!)
از اون طرف دیگه هیچ ** نمیرفت وایمکس ایرانسل رو با این قیمت های سرسام آور و دردسرهایی مثل عدم سیگنال دهی در آپارتمان های چسبیده به هم و... تهیه کنه.یعنی ایرانسل خودش با دستای خودش مشتریشو میپروند. پس یکی از دلایل قطع سرویس نامحدود همین میتونه باشه.
حالا برین خدا رو شکر کنین همراه اول مثل ایرانسل از این مسخره بازیا نداره که بخواد سرویس نامحدودشو قطع کنه

البته شاید دلایل دیگه ای مثل نسرفیدن قیمت واسه ایرانسل و... باعث شده تا دیگه آقای ایرانسل دست و دل بازی نکنه.
در پایان حرفام همونطور که گفتم همراه اول هنوز نفسش بند نیومده و داره سرویس نامحدودش رو با همون ماهی 10 تومن ارائه میده(البته سرعت دانلودش به پای ایرانسل نمیرسه)
به نظر من جای اینکه بشینین این پست مذخرف (اگه درست تایپ کرده باشم!) بنده ی حقیر رو بخونین، تا اون ها هم مثل ایرانسل سنگدل نشدن زودتر یه سرویس یه ماهه سفارش بدین تا فردا روز پشیمون نشین!!!!
:123:

nikan4host
2010-12-24, 07:48 PM
داداش جوک نگو از چیزی خبر نداری تحلیل نکن
۸۰ گیگ دانلود ! همین یه نفس هارو زدین که پدر اینترنت در اومده
به کارمندای ایرانسل هم فحش نده

ولی خداییش خیلی تحلیل با حالی نوشتی رنگی هم که هست مخصوصا اون تیکه مودم edge خیلی باحال بود یا اون مقایسه وایمکس با اینترنت ایرانسل

البته ناراحت نشیا من خودمم اولش پر سوتی بوم مثلا فایل rar رو با اکروبات ریدر سعی میکردم باز کنم :دی

خوش باش اما بی تحلیل :دی

mehrdad2mm
2010-12-24, 10:46 PM
سلام خدمت دوست عزیزمون Nova view اول تشکر میکنم که اینقدر وقت گذاشتید و به نظرات پاسخ دادید
اما چند نکته
از ابتدا که ایرانسل آمد با کلاهبرداری شروع کرد اگر حضور ذهن داشته باشید طرح ثانیه ای ایرانسل یعنی چه 2 ثانیه و چه 59 ثانیه صحبت می کردید همان یک دقیقه حساب میشد که این طرح برای بسیاری از مردم ضرر بود و این طرح را به صورت پیش فرض بر روی تمام سیم کارت ها فعال کرده بود

چند جا گفته بودید که تعرفه های ایرانسل به نسبت تمامی اپراتور کشور در بخش اعتباری حداقل می باشد
.
آخه داداش یه جوری داری میگی مثل اینکه 20 تا اپراتور داخل کشور هست یه تالیا یه همراه اول یه اسپادان و... پس جنگ اصلی هم بین همراه اول وایرانسل هست پس این قدر روی حرفتون پا فشاری نکنید

دوست عزیز فضای مخابراتی کشور متاسفانه فضای سالم و آزادی برای رقابت نیست، در غیر اینصورت طرح های بسیار زیادی برای عرضه وجود دارد. ایرانسل تحت فشار شدید برخی مجبور به جمع آوری طرح نامحدود شد، مواردی است که امکان ذکر ندارد.

خوب در این بین باید مردم قربانی شوند شما که این طور از ایرانسل دفاع می کنید پس باید موارد را ذکر کنید البته فکر کنم منظورتان را متوجه شده باشم

دوست عزیز در جایی تمام ذکر کردی فایل های 700 و 800 مگی و چند تا علامت تعجب جلوی آن

داداش من آخه 700 مگ زیاده ؟ واقعا چقدر بدبختیم ما که شما میگید فیلم 700 مگی برای دانلود زیاد هست من خودم به شخصه از پرو توکل دی اس ال فیلم های 1080p با حجم 14 گیگ دانلود می کنم پس نگو 700 مگ زیاد است شما کره جنوبی را نمی خواهد نگاه کنید اینترنت ایران را با افغانستان مقایسه کنید

هدف نیز چنین است! برخی از دوستان با دیدن لفظ نامحدود تصور می کنند که اگر یک ثانیه از سرویس استفاده نکنند ضرر کرده اند، به همین دلیل حتی زمانی که نیازی به استفاده ندارند به زور هم که شده فایلی را دانلود می کنند.

چرا که این کار را نکنند مگر در شارژ شگفت انگیز ایرانسل می گذارد ایرانسل می زاره یه ساعت بیشتر استفاده کنیم؟

دوست عزیز ایرانسل درآمد خاصی از سرویس های ارزش افزوده ندارد و این چنین بسته ها به شدت درآمدش را کاهش می دهد!

پس ایرانسل کم داره؟ در آخر کلام ایرانسل دزد تشریف دارد تمام نقطه سر خط...

kamran61
2010-12-24, 11:27 PM
الان ما که وایمکس نداریم و همچنین در محدوده gprs ایرانسل نیستیم چکار کنیم خوبه بعضی ها وایمکس یا همراه اول دارند بازم ناشکری میکنن اما شاید adsl گرفتم البته اونهم محدوده

Nova view
2010-12-24, 11:54 PM
باسلام به تمام ايرانسل دارهاي محترم.
طبق خبري كه مسئول خدمات اينترنتي(gprs) ايرانسل هفته گذشته اعلام كرد.تمامي طرح هاي نامحدود از سامانه اينترنتي خطوط ايرانسل حذف شد. اين يعني توهيني بزرگ به تمامي كاربران اينترنت.سال گذشته شركت ايرانسل كه معلومنيست مال كيه و دقيقا كجاست اعلام كرد: اگر تمامي كار بران با اينتر نت نامحدود دانلود يك زمان انجام دهند ما مشكل بار ترافيكي نخواهيم داشت.(زرشك). اما متاسفانه اقاي نام برده هفته گذشته اين خبر رو تكذيب كرد و گفت به علت بار ترافيكي شركت ايرانسل ديگه قادر ب اراعهطرح هاي نامحدود نميباشد.
طرح هاي موجود هم كه شبانه -هفتگي و ماهانه بر اساس مگابايت است.كه از 2000تومان تا 10000تومان دسته بندي شده.ظلم ازاين بيشتر نبود.اينشركت بجاي اينكه خدماتشو بيشتر كنه يا در اراعه خدمات كمي با شركتهاي مخابراتي اروپائي كنه داره با گرفتن پول بيشتر كاربرهاي اينترنت كم ميكنه.
من بحثي در مورد همراه اول ندارم.چون اين شركت قديميه و خدماتشم انالوگ.تازه زحمت كشيدن اينترنت با سرعت دانلود 22-25 كيلو بايت داده.ولي ايرانسل كه يه شركت چند مليت يه .تركيه سرعت دانلود 56 رو تجربه ميكنه.طرحهاي نامحدود هم كه مشكلي نداره.
به نظر من تمامي كاربران با انتخاب نكردن طرح هاي اينتر نتي.شايد اين تصميمو تقيير بديم.البته اگر غيرت بخرج بديم.

ايران هميشه جاويد....

دوست عزیز
لطف بفرمایید تاریخ این گفته بنده را نیز ذکر کنید!
اپراتور دوم 6 ماه به نیاز بیش از 16 میلیون مشترک به خوبی پاسخ داد، یعنی نیم سال! پس حرف من کاملا درست بوده و الان نیز حرف آن موقع خودم را تایید می کنم!
اما زمانیکه اجازه گسترش در حوزه اینترنت سیار را نداشته باشید، رشد مصرف با رشد ظرفیت ناهمگونی پیدا می کند و در یک نقطه ای نیاز از ظرفیت بیشتر می شود!
پس تنها کار این است که برای حفظ کیفیت باید شیب رشد درخواست ها را متعادل کرد تا این اپراتور سوم مجهول الحال آغاز به کار کند.
نکته دیگر اینکه عرض کردم همه دلیل آن مشکل ظرفیت نیست، چون تا پایان بهار سال آینده در صورت استمرار بسته های نامحدود مشکل حادی در ظرفیت ایجاد نمی شد.

خدا وکیلی خیلی بی انصافیه که سرویس های نامحدودشون رو برداشتن.این حجم های چرندی که گذاشتن بیشتر به درد عمشون میخوره!!
اگه شما به یه مودم edge وصل شین با در نظر گرفتن سرعت دانلود 120 مگابایت در ساعت، اگه یه نفس دانلود کنین تو کمتر از 24 ساعت !! 2 و نیم گیگابایتی که این حرومزاده ها تو طرح ماهیانشون بهتون میدن تموم میشه!!! به همین سادگی... . فکرشو بکنین یعنی این طرح 30 روزه یه روز هم دووم نمیاره !!

به نظر من به 2 دلیل ایرانسل این سرویس رو غیر فعال کرده:
1- احتمال داره رقبای ایرانسل در زمینه اینترنت پر سرعت مثل سرویس دهنده های وزین و حروم خور ADSL و... از ایرانسل شکایت کرده باشن.
البته این فقط به یه فرضیه شبیهه. چون تو بازار رقابت هرکس بهتر سرویس بده پرچمش بالاتره و هیچکس نمیتونه بابت سرویس دهی بهتر از کسی شکایت کنه ولی بالاخره محترمانه میتونه بره از طرف انتقاد کنه!

2- در جشنواره پاییزی، طرح نامحدود یک ماهه (10 هزار تومن) خیلی واسه مشترکین به صرفه بود.یعنی اگه یا یه مودم edge میرفتن تو اینترنت کلی میتونستن دانلود کنن(تقریبا 80 گیگ در ماه با فرض دانلود یه نفس!)
از اون طرف دیگه هیچ ** نمیرفت وایمکس ایرانسل رو با این قیمت های سرسام آور و دردسرهایی مثل عدم سیگنال دهی در آپارتمان های چسبیده به هم و... تهیه کنه.یعنی ایرانسل خودش با دستای خودش مشتریشو میپروند. پس یکی از دلایل قطع سرویس نامحدود همین میتونه باشه.
حالا برین خدا رو شکر کنین همراه اول مثل ایرانسل از این مسخره بازیا نداره که بخواد سرویس نامحدودشو قطع کنه

البته شاید دلایل دیگه ای مثل نسرفیدن قیمت واسه ایرانسل و... باعث شده تا دیگه آقای ایرانسل دست و دل بازی نکنه.
در پایان حرفام همونطور که گفتم همراه اول هنوز نفسش بند نیومده و داره سرویس نامحدودش رو با همون ماهی 10 تومن ارائه میده(البته سرعت دانلودش به پای ایرانسل نمیرسه)
به نظر من جای اینکه بشینین این پست مذخرف (اگه درست تایپ کرده باشم!) بنده ی حقیر رو بخونین، تا اون ها هم مثل ایرانسل سنگدل نشدن زودتر یه سرویس یه ماهه سفارش بدین تا فردا روز پشیمون نشین!!!!
:123:
مورد اول را درست فرمودید، از ایرانسل شکایت های بسیار از همه جهت طی این 6 ماه صورت گرفت اما اعتنا نشد که این اواخر بهانه اپراتور سوم توان نفس کشیدن را سلب کرد. چون اینطور ناگهانی تمام مشترکان اینترنت جذب شدند و بسیاری این بین ضرر های هنگفتی متحمل شدند که این بسیاری ها از افراد بسیار مهم کشور هم تصادفا بودند.

این مطلب را نیز عرض می کنم، هیچ ارتباطی بین وایمکس ایرانسل و سرویس های تلفن همراه ایرانسل وجود ندارد، سرمایه گذاری ایرانسل در زمینه وایمکس بسیار زیاد بوده، اما اصلا این انتظار نیست که طی 3 سال آینده بازگردد!
برنامه ریزی که انجام شده ورود جدی وایمکس به عرصه رقابت بعد از دوسال حضور اپراتور سوم است که با ارائه وایمکس سیار با سرعت بالای 10 مگابیت با تعرفه باورنکردنی بازار اینترنت کشور را متحول خواهد کرد، پس هیچ ارتباطی وجود ندارد و دوستانی که معتقد هستند عدم فروش وایمکس دلیل حذف بسته نامحدود است، باید بدانند اگر چنین بود که اصلا بسته نامحدود از اول ارائه نمیشد.

سلام خدمت دوست عزیزمون Nova view اول تشکر میکنم که اینقدر وقت گذاشتید و به نظرات پاسخ دادید اما چند نکته از ابتدا که ایرانسل آمد با کلاهبرداری شروع کرد اگر حضور ذهن داشته باشید طرح ثانیه ای ایرانسل یعنی چه 2 ثانیه و چه 59 ثانیه صحبت می کردید همان یک دقیقه حساب میشد که این طرح برای بسیاری از مردم ضرر بود و این طرح را به صورت پیش فرض بر روی تمام سیم کارت ها فعال کرده بود چند جا گفته بودید که تعرفه های ایرانسل به نسبت تمامی اپراتور کشور در بخش اعتباری حداقل می باشد. آخه داداش یه جوری داری میگی مثل اینکه 20 تا اپراتور داخل کشور هست یه تالیا یه همراه اول یه اسپادان و... پس جنگ اصلی هم بین همراه اول وایرانسل هست پس این قدر روی حرفتون پا فشاری نکنید دوست عزیز فضای مخابراتی کشور متاسفانه فضای سالم و آزادی برای رقابت نیست، در غیر اینصورت طرح های بسیار زیادی برای عرضه وجود دارد. ایرانسل تحت فشار شدید برخی مجبور به جمع آوری طرح نامحدود شد، مواردی است که امکان ذکر ندارد. خوب در این بین باید مردم قربانی شوند شما که این طور از ایرانسل دفاع می کنید پس باید موارد را ذکر کنید البته فکر کنم منظورتان را متوجه شده باشم دوست عزیز در جایی تمام ذکر کردی فایل های 700 و 800 مگی و چند تا علامت تعجب جلوی آن داداش من آخه 700 مگ زیاده ؟ واقعا چقدر بدبختیم ما که شما میگید فیلم 700 مگی برای دانلود زیاد هست من خودم به شخصه از پرو توکل دی اس ال فیلم های 1080p با حجم 14 گیگ دانلود می کنم پس نگو 700 مگ زیاد است شما کره جنوبی را نمی خواهد نگاه کنید اینترنت ایران را با افغانستان مقایسه کنید هدف نیز چنین است! برخی از دوستان با دیدن لفظ نامحدود تصور می کنند که اگر یک ثانیه از سرویس استفاده نکنند ضرر کرده اند، به همین دلیل حتی زمانی که نیازی به استفاده ندارند به زور هم که شده فایلی را دانلود می کنند. چرا که این کار را نکنند مگر در شارژ شگفت انگیز ایرانسل می گذارد ایرانسل می زاره یه ساعت بیشتر استفاده کنیم؟ دوست عزیز ایرانسل درآمد خاصی از سرویس های ارزش افزوده ندارد و این چنین بسته ها به شدت درآمدش را کاهش می دهد! پس ایرانسل کم داره؟ در آخر کلام ایرانسل دزد تشریف دارد تمام نقطه سر خط...

با درود خدمت شما دوست عزیز
اجازه بدهید مورد به مورد جهت شفاف سازی خدمتان عرض کنم.

سلام خدمت دوست عزیزمون Nova view اول تشکر میکنم که اینقدر وقت گذاشتید و به نظرات پاسخ دادید اما چند نکته از ابتدا که ایرانسل آمد با کلاهبرداری شروع کرد اگر حضور ذهن داشته باشید طرح ثانیه ای ایرانسل یعنی چه 2 ثانیه و چه 59 ثانیه صحبت می کردید همان یک دقیقه حساب میشد که این طرح برای بسیاری از مردم ضرر بود و این طرح را به صورت پیش فرض بر روی تمام سیم کارت ها فعال کرده بود چند جا گفته بودید که تعرفه های ایرانسل به نسبت تمامی اپراتور کشور در بخش اعتباری حداقل می باشد. آخه داداش یه جوری داری میگی مثل اینکه 20 تا اپراتور داخل کشور هست یه تالیا یه همراه اول یه اسپادان و... پس جنگ اصلی هم بین همراه اول وایرانسل هست.

تالیا اپراتور کیش و همچنین همراه اول سه اپراتور فعال در زمینه سیمکارت اعتباری هستند، عرض کردم ایرانسل بین تمامی اپراتور های کشور کمترین تعرفه اعتباری را دارد.

ایرانسل تحت فشار شدید برخی مجبور به جمع آوری طرح نامحدود شد، مواردی است که امکان ذکر ندارد. خوب در این بین باید مردم قربانی شوند شما که این طور از ایرانسل دفاع می کنید پس باید موارد را ذکر کنید البته فکر کنم منظورتان را متوجه شده باشم

مقداری را در بالا ذکر کردم، بیشتر از این معذورم دوست عزیز، اگر قرار بود رسانه ای شود می شد.

وست عزیز در جایی تمام ذکر کردی فایل های 700 و 800 مگی و چند تا علامت تعجب جلوی آن داداش من آخه 700 مگ زیاده ؟ واقعا چقدر بدبختیم ما که شما میگید فیلم 700 مگی برای دانلود زیاد هست من خودم به شخصه از پرو توکل دی اس ال فیلم های 1080p با حجم 14 گیگ دانلود می کنم پس نگو 700 مگ زیاد است شما کره جنوبی را نمی خواهد نگاه کنید اینترنت ایران را با افغانستان مقایسه کنید

دوست عزیز
700 مگابایت برای GPRS فوق العاده زیاد است !
شما GPRS را با نسل سوم اشتباه گرفتید! براستی شما انتظار دارید از گوشی خود 700 مگابایت بر روی نسل دوم دانلود کنید؟
اصلا آیا باتری شما آنقدر دوام می آورد؟
عرض کردم GPRS سرویس قدیمی است و بنا به محدودیت های قانونی امکان ارائه نسل نیست، مثال نیز زدم که از پیکان تصور امکانات BMW و یا بنز را دارید. مسلما جواب نمی دهد.
کره جنوبی و سایر کشور ها محدودیت برای نسل سوم ندارند، اجازه بدهید مجوزش داده شود، آنوقت رکورد های جهانی MTN را مشاهده خواهید کرد و می توانید هرچقدر مایل بودید حجیم و بدون محدودیت استفاده کنید..

چرا که این کار را نکنند مگر در شارژ شگفت انگیز ایرانسل می گذارد ایرانسل می زاره یه ساعت بیشتر استفاده کنیم؟ دوست عزیز ایرانسل درآمد خاصی از سرویس های ارزش افزوده ندارد و این چنین بسته ها به شدت درآمدش را کاهش می دهد! پس ایرانسل کم داره؟

باز نیز عرض کردم، به خاطر همین صحبت های شما که البته کاملا صحیح هم هست، بسته های نامحدود موقتا برداشته شدند.
طرح های تشویقی جهت احترام به مشترکان و دادن سرویس های ویژه ارائه می شود.
اینکه اپراتور به شما GPRS سرویس بدهد برایش هزینه ای ندارد، به همین دلیل با ارائه طرح ها آنرا در ارزانترین حالت عرضه می کند. این بین اگر استفاده آنقدر زیاد باشد که بسیاری معترض و مدعی شوند همچنین خود مشترکان از کاهش کیفیت گلایه کنند بسته ها به نوع محدود تر عرضه شود کاملا منطقی است.

farhadas
2010-12-25, 12:05 AM
بنظر من وقت خودمونو ديگه تو اين پست بابت اين موضوع تلف نكنيم و اعصاب خودمونو خرد نكنيم ودنبال چيزايه ديگه باشيم تا بتونيم مثله خودشون باحاشون رفتار كنيم مثل راحهاي استفاده رايگان اينترنت ايرانسل كه البته الان يكي از بچه ها تونسته (سرچ كنيد)
اينا كه اگه تك باشيم بهمون اهميت نميدن يا بايد همه با هم بسته فعال نكنيم .

mehrdad2mm
2010-12-25, 12:29 AM
سلام دوست عزیز شرمنده که با نقل قول جواب نمیدم امکانات کم هست دایل آپی حساب کن دیگه

دوست عزیز

فکر نکنم

شما GPRS را با نسل سوم اشتباه گرفتید! براستی شما انتظار دارید از گوشی خود 700 مگابایت بر روی نسل دوم دانلود کنید؟

آره انتظار داریم اگه انتظار نداشته باشیم چه کار کنیم؟
تا کی باید منتظر 3g باشیم ؟
تا ظهور آقا ؟
دیال آپ رو بی خیال وایرلس هم که گرونه 128 ماهی 75 تومن و می مونه ای دی اس ال که اونم هر جایی نمیدن

مشکل ایرانسل نیست مشکل کشوره مشکل اون وزیر ارتباطات است که می یاد میگه اینترنت64 کیلو بایت برای استفاده خانگی خوب هست

من خودم به شخصه در دوره قبلی بازی pes2011 را با همین ایرانسل دانلود کردم

فکر نمی کردم که شما با این اطلاعاتتون این حرف را می زدید
برادر وقتی که گوشی را با کابل به سیستم وصل می کنیم باتری در حال شارژ شدن هست و یا وقتی که با وایرلس و یا بلوتوث به سیستم متصل می شویم میتوانیم گوشی را شارژ کنیم

عرض کردم GPRS سرویس قدیمی است
و بنا به محدودیت های قانونی امکان ارائه نسل نیست، مثال نیز زدم که از پیکان تصور امکانات BMW و یا بنز را دارید. مسلما جواب نمی دهد.

چه محدودیتی؟

شما که هر حرفی می زنید می فرمایید که نمی توانم واضح صحبت کنم چه محدودیت قانونی؟
اگر اینجا نگیم کجا میتوانیم صدامون را برسانیم؟

با مثال شما موافق نیستم چرا در این دوره زمستانی طرح ها محدودیت حجمی دارند؟

می توانیم از پیکان درست استفاده کنیم به قولی اورکلاک کنیم
آره سرعت خوب باشه میشه دانلود کرد اونم زیاد در حد تیم ملی

کره جنوبی و سایر کشور ها محدودیت برای نسل سوم ندارند، اجازه بدهید مجوزش داده شود، آنوقت رکورد های جهانی MTN را مشاهده خواهید کرد و می توانید هرچقدر مایل بودید حجیم و بدون محدودیت استفاده کنید..

تا کی ما باید منتظر مجوز باشیم
ظهور آقا و یا قیامت و یا بعد از مردن
شما لطف کن و یه تاریخ بده با یه شماره تماس اگر عمری بود با شما تماس می گیرم و تشکر میکنم

شاعر میگه یه روز خوب میاد

منم در جواب میگم

که ما هم 100 تا کفن پوسوندیم

تمام شد نقطه سر خط.......

Nova view
2010-12-25, 12:43 AM
سلام دوست عزیز شرمنده که با نقل قول جواب نمیدم امکانات کم هست دایل آپی حساب کن دیگه

دوست عزیز

فکر نکنم

آره انتظار داریم اگه انتظار نداشته باشیم چه کار کنیم؟
تا کی باید منتظر 3g باشیم ؟
تا ظهور آقا ؟
دیال آپ رو بی خیال وایرلس هم که گرونه 128 ماهی 75 تومن و می مونه ای دی اس ال که اونم هر جایی نمیدن

مشکل ایرانسل نیست مشکل کشوره مشکل اون وزیر ارتباطات است که می یاد میگه اینترنت64 کیلو بایت برای استفاده خانگی خوب هست

من خودم به شخصه در دوره قبلی بازی pes2011 را با همین ایرانسل دانلود کردم

فکر نمی کردم که شما با این اطلاعاتتون این حرف را می زدید
برادر وقتی که گوشی را با کابل به سیستم وصل می کنیم باتری در حال شارژ شدن هست و یا وقتی که با وایرلس و یا بلوتوث به سیستم متصل می شویم میتوانیم گوشی را شارژ کنیم

عرض کردم GPRS سرویس قدیمی است
و بنا به محدودیت های قانونی امکان ارائه نسل نیست، مثال نیز زدم که از پیکان تصور امکانات BMW و یا بنز را دارید. مسلما جواب نمی دهد.

چه محدودیتی؟

شما که هر حرفی می زنید می فرمایید که نمی توانم واضح صحبت کنم چه محدودیت قانونی؟
اگر اینجا نگیم کجا میتوانیم صدامون را برسانیم؟

با مثال شما موافق نیستم چرا در این دوره زمستانی طرح ها محدودیت حجمی دارند؟

می توانیم از پیکان درست استفاده کنیم به قولی اورکلاک کنیم
آره سرعت خوب باشه میشه دانلود کرد اونم زیاد در حد تیم ملی

تا کی ما باید منتظر مجوز باشیم
ظهور آقا و یا قیامت و یا بعد از مردن
شما لطف کن و یه تاریخ بده با یه شماره تماس اگر عمری بود با شما تماس می گیرم و تشکر میکنم

شاعر میگه یه روز خوب میاد

منم در جواب میگم

که ما هم 100 تا کفن پوسوندیم

تمام شد نقطه سر خط.......

با درود
منظور بنده از محدودیت ایزوله بودن دوسال اپراتور سوم در زمینه ارائه خدمات نسل سوم است، یعنی تا دوسال هیچ اپراتوری حق ارائه خدمات نسل سوم را ندارد.
شما از هر وسیله ای بیش از توان استفاده کنید بعد از مدتی فرسوده و از کار می افتد.
700 مگابایت دانلود آن هم در حالت شارژ تصور می کنم باتری را منهدم کند و کارایی آنرا کاملا از دست می دهد.
به زور که نمی توانید با پیکان 200 کیلومتر در ساعت سرعت بروید و انتظارات این چنینی داشته باشید. طبیعت GPRS برای انتقال کیلوبایتی در تلفن همراه است و برای این منظور اختراع شد، نسل سوم و وایمکس برای مصارف مورد نیاز شما ساخته و عرضه شده که متاسفانه نیاز هست، اما مشکلات جلوی این امکانات را می گیرد.

شما می توانید هر اندازه اعتراض کنید و نظر خود را مطرح کنید، اصلا فروم یعنی همین. اما لطفا به عامل اصلی مشکل اعتراض کنید نه به گروهی که تمام تلاشش ارتقا و تحول در زمینه مخابرات و اینترنت کشور است.

دوست عزیز لطفا به اعتقادات دینی گروهی خاص توهین نکنید! در غیر اینصورت اخطار دریافت می کنید چون اینکار سبب رنجش برخی دوستان می شود و جو صمیمی را از بین می برد.
اعتراض خودتان را می توانید بدون توهین و کاملا صریح بفرمایید.
ممنونم:flower:

farhadas
2010-12-25, 01:01 AM
با درود
منظور بنده از محدودیت ایزوله بودن دوسال اپراتور سوم در زمینه ارائه خدمات نسل سوم است، یعنی تا دوسال هیچ اپراتوری حق ارائه خدمات نسل سوم را ندارد.
شما از هر وسیله ای بیش از توان استفاده کنید بعد از مدتی فرسوده و از کار می افتد.
700 مگابایت دانلود آن هم در حالت شارژ تصور می کنم باتری را منهدم کند و کارایی آنرا کاملا از دست می دهد.
به زور که نمی توانید با پیکان 200 کیلومتر در ساعت سرعت بروید و انتظارات این چنینی داشته باشید. طبیعت GPRS برای انتقال کیلوبایتی در تلفن همراه است و برای این منظور اختراع شد، نسل سوم و وایمکس برای مصارف مورد نیاز شما ساخته و عرضه شده که متاسفانه نیاز هست، اما مشکلات جلوی این امکانات را می گیرد.

شما می توانید هر اندازه اعتراض کنید و نظر خود را مطرح کنید، اصلا فروم یعنی همین. اما لطفا به عامل اصلی مشکل اعتراض کنید نه به گروهی که تمام تلاشش ارتقا و تحول در زمینه مخابرات و اینترنت کشور است.

دوست عزیز لطفا به اعتقادات دینی گروهی خاص توهین نکنید! در غیر اینصورت اخطار دریافت می کنید چون اینکار سبب رنجش برخی دوستان می شود و جو صمیمی را از بین می برد.

تاحالا شده يه چيزي بدن بهت مثلا خدا بهت دندون داده بعد باكتري مياد اونو مي پوسونه بعد دندون از دست مي دي تازه ميفهمي دندون چيه! بچه هاي ما تازه داشتن تعم دندون داشتني كه قدرشو ميدونستن مي چشيدن كه باكتريايي كه نميدونن ازكجا اومدن سريعتر از موقع ،ازشون گرفتن پس الان كارد بزني خونشون درنمياد .حققم دارن اخه بندهايه خدا
دركل ايرانسل بوسيله باكتريها به ما نامردي كردن تمام وسلام

hadishb
2010-12-25, 01:18 AM
جالبه

mahdi_p300
2010-12-25, 01:26 AM
همانطور که در بالا توضیح دادم و دوستان هم فرمودند استفاده در تمامی ساعات به ازای هر کیلوبایت یک ریال از بسته شما کسر می کند.
لطفا اینقدر شایعه پردازی نکنید دوست من

يه سوال:
چرا شما مشكلي كه ميدونيد وجود داره (و حتما تا حالا كاربران ايرانسل به مركز خدمات گزارش كردن) رو با قاطعيت انكار ميكنيد هيچ ، ديگران رو هم به شايعه پراكني متهم ميكنيد؟
البته شغل شما اين رو ايجاب ميكنه!
اين چندمين كاربريه كه اين مشكلو مطرح ميكنه؟؟؟ (چه اينجا ،چه فروماي ديگه)
البته يادمه كه شما توي طرح نامحدود تابستان هم محدوديت 10 گيگ ماهانه و 1 گيگ روزانه رو انكار ميكرديد!
اگه توي مركز خدمات و هنگام پاسخگويي به مشتركين ،مجبور به انكار و تكذيب هستيد ، لطف كنيد اين اخلاقتون رو براي همونجا نگه داريد نه اينجا

سلام خدمت دوست عزیزمون Nova view اول تشکر میکنم که اینقدر وقت گذاشتید و به نظرات پاسخ دادید اما چند نکته از ابتدا که ایرانسل آمد با کلاهبرداری شروع کرد اگر حضور ذهن داشته باشید طرح ثانیه ای ایرانسل یعنی چه 2 ثانیه و چه 59 ثانیه صحبت می کردید همان یک دقیقه حساب میشد که این طرح برای بسیاری از مردم ضرر بود و این طرح را به صورت پیش فرض بر روی تمام سیم کارت ها فعال کرده بود چند جا گفته بودید که تعرفه های ایرانسل به نسبت تمامی اپراتور کشور در بخش اعتباری حداقل می باشد. آخه داداش یه جوری داری میگی مثل اینکه 20 تا اپراتور داخل کشور هست یه تالیا یه همراه اول یه اسپادان و... پس جنگ اصلی هم بین همراه اول وایرانسل هست
.
.
.
در آخر کلام ایرانسل دزد تشریف دارد تمام نقطه سر خط...
البته كلاهبرداري ايرانسل به دقيقه اي حساب كردن مكالمات محدود نميشد، اگه يادتون باشه تا قبل از مهر 87 روش محاسبه اينترنتش اينطور بود كه اول 150 تومن كم ميكرد و بعد از ديسكانكت شدن، هزينه اينترنت رو كم ميكرد و مابقيش به حساب برميگشت ولي بعضي وقتا هم برنميگشت و يادمه از خود من اعتبار زيادي بابت اون قضيه خورده شد
و موارد زياد ديگه اي مثل كم شدن هزينه طرحا بدون اينكه فعال بشن و ...
البته همه موارد رو نميشه گفت كلاهبرداري!

هميشه روش ايرانسل همين بوده كه اول طرح رايگان و نامحدود ميده و بعد از حدود 4 5 ماه ، به غلط كردن ميفته و توي طرح بعديش همه رو نقره داغ ميكنه
مثل چند سال پيش كه تابستان و پاييز طرحاي رنگي با اس ام اس و مكالمه رايگان داد و بعد حذفشون كرد
البته من نميگم نامحدود بده ، منظورم اينه كه طوري طرح بده كه معقول باشه تا به مشكل برنخوره!

ضمنا دوستان غصه كدوم سرويس نامحدود رو ميخورن؟
اون سرويسي كه ما توي آبان و آذر ديديم كه فقط نصف شب اونم از ساعت 3 تا 6 خوب بود و بقيه تعطيل!
عده معدودي از سرعت راضي بودن و بقيه ناراضي!
پنج شنبه ها هم يك هفته در ميان ، قطع!
غير از اين بود؟؟

J A F A R
2010-12-25, 01:33 AM
کجاش جالبه
این که یه ماهه بگیری و دم به دقیقه بشینی حجمت تموم شه
ولی جالبه ایرانسل هم بی سواد زیاد داره بعد از اینکه کد مربوط به باقیمانده بسته فعلی رو میزنی به جای kb مینویسه ریال؟
دی:

media2708
2010-12-25, 02:07 AM
جناب نوا چرا طرح شبانه حذف شده؟
حداقل اونو برگردونید حالا با هر محدودیت حجمی که باشه !
ما به تب راضی شدیم

media2708
2010-12-25, 02:08 AM
البته قسمتی از حرفای ایرانسل هم درسته بعضی از اینترنت ندیده ها شبانه روز ! دان میکردن

malek911
2010-12-25, 09:21 AM
با درود
به زور که نمی توانید با پیکان 200 کیلومتر در ساعت سرعت بروید و انتظارات این چنینی داشته باشید.

فکر کنم بیشتر آقایونی که از gprs استفاده میکنن با edge modem وصل میشن.این حکومت هم بغیر از پیکان انتخاب دیگه ای واسمون نذاشته و اصل مترقی اختیار رو از ما سلب کرده,پس ما هم پیکان رو منهدم میکنیم و هم ...

ایشون هم به نظر بنده به چیزی توهین نکرده فقط از ادبیات و منطق مسئولان حکومت استفاده کرده.تو مملکتی که پول یارانه ها رو امام زمان میده و مال اونه پس حتما gprs هم دست امام زمانه.

جمله آخر بنده و دوستمون استعاره هستش و خودتون هم خوب میدونید توهین به دین ویا مذهب خاصی نیستش و بازتاب افکار مریض یه عده هستش

miskan
2010-12-25, 12:42 PM
سلام دوستان
این 200 مگابایتی رو فقط در یه روز باید استفاده کرد؟
نمیشه 100 مگ رو الان 100 مگ رو چند روز دیگه استفاده کرد؟

J A F A R
2010-12-25, 01:10 PM
نه دوست من حجم یا زمان مشخص هر کدوم به پایان برسه مثل شارز شگفت انگیز اما اگه بعد از یک طرح حجم باقی بمونه بعدا طرح دیگه رو فعال کنی حجم اضافه میشه به جدیده

محمد110
2010-12-25, 01:56 PM
2.5 گیگ که خیلی کمه !!!!!

خدا کنه این اپراتور جدید بیاد ببینیم این دیگه چکار میکنه ....

نمی دونستیم استعاره رو به این صورت بکار می برند ... استعاره مصرحه توهینه !

x11416
2010-12-25, 02:03 PM
راست میگه اصلا به هیچ چیزی توهین نکرده فقط با حرف های خودشون جواب خودشون رو داد این مملکت همینه دیگه آدم نباید انتظار زیادی داشته باشه ماشالله همه دزد شدن ایرانسل هم یکی از این دزد ها حداقل دزدها شب ها و یواشکی دزدی میکنند تا کسی نفهمه ولی ایرانسل و بعضی های دیگه تو روز روشن دزدی میکنند و هیچ ** هم نیست جلوشون رو بگیره

تنها راه و بهترین راه تحریم ایرانسل و استفاده از سیم کارت های همراه اول است

Nova view
2010-12-25, 02:05 PM
يه سوال:
چرا شما مشكلي كه ميدونيد وجود داره (و حتما تا حالا كاربران ايرانسل به مركز خدمات گزارش كردن) رو با قاطعيت انكار ميكنيد هيچ ، ديگران رو هم به شايعه پراكني متهم ميكنيد؟
البته شغل شما اين رو ايجاب ميكنه!
اين چندمين كاربريه كه اين مشكلو مطرح ميكنه؟؟؟ (چه اينجا ،چه فروماي ديگه)
البته يادمه كه شما توي طرح نامحدود تابستان هم محدوديت 10 گيگ ماهانه و 1 گيگ روزانه رو انكار ميكرديد!
اگه توي مركز خدمات و هنگام پاسخگويي به مشتركين ،مجبور به انكار و تكذيب هستيد ، لطف كنيد اين اخلاقتون رو براي همونجا نگه داريد نه اينجا

البته كلاهبرداري ايرانسل به دقيقه اي حساب كردن مكالمات محدود نميشد، اگه يادتون باشه تا قبل از مهر 87 روش محاسبه اينترنتش اينطور بود كه اول 150 تومن كم ميكرد و بعد از ديسكانكت شدن، هزينه اينترنت رو كم ميكرد و مابقيش به حساب برميگشت ولي بعضي وقتا هم برنميگشت و يادمه از خود من اعتبار زيادي بابت اون قضيه خورده شد
و موارد زياد ديگه اي مثل كم شدن هزينه طرحا بدون اينكه فعال بشن و ...
البته همه موارد رو نميشه گفت كلاهبرداري!

هميشه روش ايرانسل همين بوده كه اول طرح رايگان و نامحدود ميده و بعد از حدود 4 5 ماه ، به غلط كردن ميفته و توي طرح بعديش همه رو نقره داغ ميكنه
مثل چند سال پيش كه تابستان و پاييز طرحاي رنگي با اس ام اس و مكالمه رايگان داد و بعد حذفشون كرد
البته من نميگم نامحدود بده ، منظورم اينه كه طوري طرح بده كه معقول باشه تا به مشكل برنخوره!

ضمنا دوستان غصه كدوم سرويس نامحدود رو ميخورن؟
اون سرويسي كه ما توي آبان و آذر ديديم كه فقط نصف شب اونم از ساعت 3 تا 6 خوب بود و بقيه تعطيل!
عده معدودي از سرعت راضي بودن و بقيه ناراضي!
پنج شنبه ها هم يك هفته در ميان ، قطع!
غير از اين بود؟؟
با درود مجدد
بنده شغلی را که شما متصور هستید ندارم دوست عزیز
جهت اطلاع شما به عنوان نمونه حجم کنترل بسته های نامحدود 62 گیگ تنظیم شده بود!
در این انجمن نیز اولین بار است فقط شما مطرح کردید، بنده هم عرض کردم این چنین نیست که شما با آن آب و تاب قصد اطلاع رسانی داشتید.
در تمامی ساعات یک ریال از بسته شما کسر می شود. می توانید تست کنید.
در این سطح تعداد مشترکان طرح های اینچنین با احتیاط بیشتری عرضه می شود.

جناب نوا چرا طرح شبانه حذف شده؟
حداقل اونو برگردونید حالا با هر محدودیت حجمی که باشه !
ما به تب راضی شدیم
با درود
برخی شبها ترافیک شبکه از روز نیز بیشتر میشد، به همین دلیل دیگر کمبار معنی خود را از دست داد.

فکر کنم بیشتر آقایونی که از gprs استفاده میکنن با edge modem وصل میشن.این حکومت هم بغیر از پیکان انتخاب دیگه ای واسمون نذاشته و اصل مترقی اختیار رو از ما سلب کرده,پس ما هم پیکان رو منهدم میکنیم و هم ...

ایشون هم به نظر بنده به چیزی توهین نکرده فقط از ادبیات و منطق مسئولان حکومت استفاده کرده.تو مملکتی که پول یارانه ها رو امام زمان میده و مال اونه پس حتما gprs هم دست امام زمانه.

جمله آخر بنده و دوستمون استعاره هستش و خودتون هم خوب میدونید توهین به دین ویا مذهب خاصی نیستش و بازتاب افکار مریض یه عده هستش

بنده می دانم دوست من اما چند مورد پیش آمده که برخی دوستان شکایت داشتند که اینگونه موارد برخورد شود.
رعایت بفرمایید ممنون می شوم.

x11416
2010-12-25, 02:15 PM
ا

دوست عزیز
ایرانسل درآمد خاصی از سرویس های ارزش افزوده ندارد و این چنین بسته ها به شدت درآمدش را کاهش می دهد!
همچنان درآمد اصلی از مکالمه و پیام کوتاه می باشد.

در انتها دوستانی که علاقمند اپراتور اول هستند می توانند از سرویس های این اپراتور استفاده فرمایند.
اما مشکلات و گزارشات مشکل در شبکه همراه اول از قبیل قطعی GPRS، پرش آنتن، قطعی های مکرر کمبود ظرفیت و ... از همین ابتدا به شدت رو به افزایش رفته، تصور می کنم مدیران محترم این اپراتور قبل از اینکه شبکه اشان با مشکل جدی تر مواجه شود مانند ایرانسل تجدید نظری در بسته ها خواهند کرد، چون همراه اول زیرساخت قدرتمند ایرانسل را ندارد و نمی تواند بیش از چند ماه جوابگوی این فشار باشد و بخش مکالمه که پرطرفدارترین سرویس همراه اول است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرد.

مطمعن باش اگه سود نداشته باشه ضرر هم نداره چون ایرانسل که دلش به حال من و شما که نمیسوزه که بیاد ضرر کنه و سرویس دهی کنه در ضمن مطمعن باش همراه اول دقیقا برعکس ایرانسل فکر همه جا رو کرده در ضمن تمام این مشکلاتی که گفتید ایرانسل هم داشته همچین ایرانسل هم بی عیب نبوده بیشتر روز های پنجشنبه و جمعه GPRS ایرانسل قطع بوده که البته این هم یک روش دزدی نوین است

mahdi_p300
2010-12-25, 02:31 PM
با درود مجدد
بنده شغلی را که شما متصور هستید ندارم دوست عزیز
جهت اطلاع شما به عنوان نمونه حجم کنترل بسته های نامحدود 62 گیگ تنظیم شده بود!
در این انجمن نیز اولین بار است فقط شما مطرح کردید، بنده هم عرض کردم این چنین نیست که شما با آن آب و تاب قصد اطلاع رسانی داشتید.
در تمامی ساعات یک ریال از بسته شما کسر می شود. می توانید تست کنید.
در این سطح تعداد مشترکان طرح های اینچنین با احتیاط بیشتری عرضه می شود.
البته امروز تست كردم ، داره درست محاسبه ميشه
ولي اگه صفحات قبل (پستاي قبل از پنجشنبه) و فروماي ديگه رو مطالعه بفرمايين متوجه عرض من ميشيد
ضمن اينكه من قبلا راجع به اين قضيه،پست نداده بودم!
بسته ها عمدا يا سهوا مشكلاتي داره ، مثلا من بسته روزانه فعال كردم تا 20 روز ديگه مهلت داره

همچنين حجم كنترلي بسته ها براي پاييز زياد شد ،ولي براي تابستان همون 10 گيگ بود كه البته شما به كل منكر محدوديت ميشدي

aMooMasoud
2010-12-25, 02:34 PM
5 شنبه جمعه كه كلا" كشور تعطيله , جديدا" 4شنبه هم اضافه شده بود كه خدا پدر باد و بارون و بيامرزه كه نجاتشون داد از

دست 16 آذر و اين صحبتا ... :))

حالا اين بسته ها محدوديت زماني داره محدوديت حجمي هم داره =)) معلوم نيست عنوان بسته چيه ! 2.5 گيگ تموم شه ميشه باز فعال كرد يا بايد 1 ماه بدون gprs بود تا ايرانسل يه وقت بهش فشار نياد =)))) اي خدا ببين كجا انداختيمونا :)

mehrdad2mm
2010-12-25, 03:31 PM
سلام به دوستان مخصوصا آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) می تونید بگید من چه توهینی کردم که باید اخطار بگیرم؟

مگه حرفی به غیر از حق زده ام؟

خوب در کل ما بدبختیم !!!!!!

چرا ؟

الان که شما گزارش پست بدهید و من را از فروم بشوتن بیرون!!!!!!!

دوست من شما برو جلوی آقای ایکس بگیر که می یاد میگه این پول پول امام زمان هست!!!!

چرا حرف من که گفتم باید تا ظهور آقا صبر کنیم توهین است ولی اگر می گفتم این پول ماله امام زمان است توهین نبود؟

انصافا جواب بده؟

بعد هم اگر قرار بود از نسل دوم به اندازه زیاد دانلود نداشته باشیم چرا مودم edge وارد بازار شد ؟

چرا ایرانسل چپ و راست تبلیغ edge میکند؟

چرا قبل از شروع جشواره زمستان تبلیغ اینترنت می کند و جلوی هر تعرفه می نویسد دانلود نا محدود ؟

درست در ایام محرم این تبلیغ پخش میشد!!!

حالا که نوبت ارائه اینترنت در جشواره زمستان شده است یک دفعه می یاد میگه حجم 200 مگ

چرا این طرح 200 مگی با هدف مند شدن یارانه ها با هم توی یک صف ایسادن

آیا ماجرا بو دار نیست ؟

الان که این مطالب را می نویسم از پروتوکل دی اس ال یک فیلم بانام next 2007 با حجم 2.5 گیگ دانلود کردم خوب یعنی دوستان دیگر حق ندارند یک فیلم با کیفیت ببینند ما باید تا کی جواب بدهیم چپ و راست دارن ایران رو تحریم میکنند و کی ضرر میکنه من و شما

در آخر کلام من قصد توهین به شخص و یا دینی را نداشته و در اینجا این موضوع را تکذیب می کنم و اگر هم احیانا کسی از صحبت های من ناراحت شده است از آنها معذرت می خواهم
نقطه سر خط/.........

karkas20
2010-12-25, 03:48 PM
درود.
دوستان فعلا من با نامحدود 2.5گیگ امدم.
ولی قبل از این که این طرفه بیاد
وقتی با اپراتور در تماس بودم و سوالاتی در مورد بودن اینترنت نامحدود میپرسیدم
در جواب میفهمیدم اینا میگفتند
نامحدود هنوز هست ولی در جشنواره زمستانی
این طرح دوباره اجرا میشود
ولی نمیدونم چرا اینطوری شده
حرف خودشونم تایید نمیکنن.

بس جای تاسف دارد.

من که اگر تمام بشه به امید خدا یک adsl
میگیرم و خودم را از این دردسرا راحت میکنم.
جالب میان پشت تلویزیون تبلیغ میکنن ما 24 ساعت در خدمت مردم هستیم برای پاسخ گویی به
سوالاتشان
ولی هروقت زنگ میزنیم یا 7دقیقه باید در حالت انتظار باشیم
یا کسی پاسخ ادم را نمیدهد.
تو ایران جنس زیاد حالا از هرچی ولی
گارانتی و ضمانت نامه و پشتیبانی خوبی ندارد.

موفق وپیروز باشید.:flower:

vahidsgk
2010-12-25, 04:02 PM
اگر حد اقل فقط شبها رو نا محدود کنن خیلی خوب میشه

Nova view
2010-12-25, 05:08 PM
مطمعن باش اگه سود نداشته باشه ضرر هم نداره چون ایرانسل که دلش به حال من و شما که نمیسوزه که بیاد ضرر کنه و سرویس دهی کنه در ضمن مطمعن باش همراه اول دقیقا برعکس ایرانسل فکر همه جا رو کرده در ضمن تمام این مشکلاتی که گفتید ایرانسل هم داشته همچین ایرانسل هم بی عیب نبوده بیشتر روز های پنجشنبه و جمعه GPRS ایرانسل قطع بوده که البته این هم یک روش دزدی نوین است
دوست عزیز
صحبت های بنده را با دقت مطالعه نفرمودید، دوستی فرمودند ایرانسل سود کرده، حال که سود کرده بسته ها را برداشته، بنده در این جواب گفتم که ایرانسل سودی از ارائه بسته ها ندارد، اگر با تعرفه معمولی عرضه شود سود آن نیز بیشتر است.

البته امروز تست كردم ، داره درست محاسبه ميشه
ولي اگه صفحات قبل (پستاي قبل از پنجشنبه) و فروماي ديگه رو مطالعه بفرمايين متوجه عرض من ميشيد
ضمن اينكه من قبلا راجع به اين قضيه،پست نداده بودم!
بسته ها عمدا يا سهوا مشكلاتي داره ، مثلا من بسته روزانه فعال كردم تا 20 روز ديگه مهلت داره
همچنين حجم كنترلي بسته ها براي پاييز زياد شد ،ولي براي تابستان همون 10 گيگ بود كه البته شما به كل منكر محدوديت ميشدي
دوست عزیز
حجم کنترل در تابستان اصلا وجود نداشت!
ماه دوم بود که با دیدن سواستفاده برخی حجم بالایی برای شناسایی این افراد قرار داده شد! بر عکس بسیاری که بدون هیچ پایه ای اعلام کردند بسته نامحدود دارای محدودیت است، بسیاری از مشترکین فراتر از حجم های اعلام شده آنها تبادل دیتا داشتند.
در مورد تعداد روز که فرمودید حتما برای بررسی با اپراتور تماس بگیرید، چون نباید اینگونه باشد.

سلام به دوستان مخصوصا آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) می تونید بگید من چه توهینی کردم که باید اخطار بگیرم؟

مگه حرفی به غیر از حق زده ام؟

خوب در کل ما بدبختیم !!!!!!

چرا ؟

الان که شما گزارش پست بدهید و من را از فروم بشوتن بیرون!!!!!!!

دوست من شما برو جلوی آقای ایکس بگیر که می یاد میگه این پول پول امام زمان هست!!!!

چرا حرف من که گفتم باید تا ظهور آقا صبر کنیم توهین است ولی اگر می گفتم این پول ماله امام زمان است توهین نبود؟

انصافا جواب بده؟

بعد هم اگر قرار بود از نسل دوم به اندازه زیاد دانلود نداشته باشیم چرا مودم edge وارد بازار شد ؟

چرا ایرانسل چپ و راست تبلیغ edge میکند؟

چرا قبل از شروع جشواره زمستان تبلیغ اینترنت می کند و جلوی هر تعرفه می نویسد دانلود نا محدود ؟

درست در ایام محرم این تبلیغ پخش میشد!!!

حالا که نوبت ارائه اینترنت در جشواره زمستان شده است یک دفعه می یاد میگه حجم 200 مگ

چرا این طرح 200 مگی با هدف مند شدن یارانه ها با هم توی یک صف ایسادن

آیا ماجرا بو دار نیست ؟

الان که این مطالب را می نویسم از پروتوکل دی اس ال یک فیلم بانام next 2007 با حجم 2.5 گیگ دانلود کردم خوب یعنی دوستان دیگر حق ندارند یک فیلم با کیفیت ببینند ما باید تا کی جواب بدهیم چپ و راست دارن ایران رو تحریم میکنند و کی ضرر میکنه من و شما

در آخر کلام من قصد توهین به شخص و یا دینی را نداشته و در اینجا این موضوع را تکذیب می کنم و اگر هم احیانا کسی از صحبت های من ناراحت شده است از آنها معذرت می خواهم
نقطه سر خط/.........

دوست عزیزم
شما در پست خودتان به نوعی به امام زمان و باور های عده ای که برایشان مقدس شاید باشد طعنه زدید، این کار قبلا نیز توسط دیگر دوستان در پست هایشان پیش آمده بود، بنده پیغام های شخصی داشتم مبنی بر اینکه طبق قوانین انجمن توهین به هر عقیده دین و ...ممنوع است. به همین دلیل طبق وظیفه به عنوان مدیر این بخش که خدمتگزار شما بیشتر نیستم این تذکر را به شما دوست عزیز عرض کردم.
اینجا انجمن تخصصی موبایل است، بحث سیاسی و خارج از موضوع لطفا نفرمایید، ما مسئول کار خودمان هستیم دوست من، نه بقیه.
اما مطالبی که اشاره فرمودید،
EDGE چیست؟
فناوری که همان GPRS است، اما با افزایش تعداد درگاهها و بهینه سازی فضای فرکانسی تا حدی توانستند پهنای باند در دسترس را افزایش دهند. اما باز هم در حوزه موبایل و نیاز آن است!

چیزی فرق نکرده،تکنولوژی همان قدیم است، اگر شما در اینترنت سرچ کنید به طور مثال عبارت دانگل به زحمت می توانید نوع GPRS را پیدا کنید، همگی نسل سوم هستند. بعلاوه اینکه این مسئله چه نتیجه ای را خواهد داشت؟ در قدیم زمانیکه بحث اینترنت موبایل از طریق نسل اول یعنی چیزی شبیه دایل آپ خودمان بود، با این فرق که به جای مودم و خط تلفن از موبایل و سیمکارت استفاده میشد، مودم ها با این قابلیت به بازار آمدند، اما آیا این دلیل می شود که آن فناوری خوب و نوین است؟
بلی، در شرایطی که شما در بیابان و یا کوه یا جنگل هستنید! دسترسی به هیچ مرکز مخابراتی هم ندارید، نیاز به اینترنت هم دارید این مودم و GPRS می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، اما اینکه بخواهید فیلم با این روش دانلود کنید واقعا انتظار عجیب و غیر منطقی است.
تبلیغ شد، دانلود نامحدود نیز بود، کسی نیز جریمه نشد که چرا مصرف و دانلود داشتند، برای اینکه این حرف بعدا نیز زده نشود بسته های نامحدود موقتا برداشته شد چون مشکلات فنی حقوقی پیش آورد.

™Ali Gsm
2010-12-25, 05:41 PM
جناب نوا ایرانسل با افزایش هزینه ی اینترنت با ارایه بسته های محدود سرعت اینترنتو افزایش نمیده؟ با نسل 2.75 میتونه تا 400 کیلوبیت ارایه بده و اینکه ایرانسل تا ٢سال پس از اپراتور سوم حق ارایه نسل سوم نداره ایا به فکر افزایش سرعت هست؟

Nova view
2010-12-25, 06:01 PM
جناب نوا ایرانسل با افزایش هزینه ی اینترنت با ارایه بسته های محدود سرعت اینترنتو افزایش نمیده؟ با نسل 2.75 میتونه تا 400 کیلوبیت ارایه بده و اینکه ایرانسل تا ٢سال پس از اپراتور سوم حق ارایه نسل سوم نداره ایا به فکر افزایش سرعت هست؟

خیر دوست عزیز
مخابرات زیرساخت به دلایلی که می دانید پهنای باند و زیرساخت در اختیار ایرانسل قرار نمی دهد.
تعدادی سایت در سطح کشور وجود دارند که به این دلیل با پوشش های EDGE با حداکثر ظرفیت نمی توانند تغذیه می شوند.
اما در شهر هایی که ایرانسل تجهیزات وایمکس دارد این مورد امکان پذیر است و افزایش پیدا خواهد کرد، ولی گوشی های فعلی ساپورت چنین پهنای باند بر روی نسل دوم را ندارند.
خطی مشی حرکت به سمت نسل سوم می باشد.

™Ali Gsm
2010-12-25, 06:17 PM
نباید به ایرانسل به دلیل اینکه خصوصیه اینگونه ظلم شود این میتونه از سیاستهای گرفتن حق ارایه اینترنت از بخش خصوصی و واگذاری کامل انواع اینترنت چه adsl ‎‏ و gprs‏ و غیره به بخش دولتی است این موضوع رقابت را بین این دو از بین میبره و فقط کاربران متضرر میشوند

vision89
2010-12-26, 05:38 AM
سلام دوستان
من یه طرح روزانه 200 مگ گرفتم الان میگه تا 30 دی فرصت دارید؟
یعنی دو سه هفته دیگه!!!!
نمی دونم طرح 1 روزس یعنی فردا تمام میشه یا تا 30 فرصت استفاده 200 مگ هست؟

من قبلا یه پست زدم نمی دونم كجاش مشكل داشت كه حذف شد!!!!
در پی اون 2 تا تاپیك دیگه هم كه من زده بودم یه شبه حذف شدن!!!!!
حالا چرا؟ خدا میدونه!!! اینكه دوستان بحث امام زمان رو میارن تو همچین سایتهایی میخوان اینجا كه بحث تكنولوژیه هم ایمه به عنوان كسایی كه عالم به همه چیز هستن یاد بشه ازشون
آخه روایت هست كه بعد ظهور همه چیز به بهترین حالت ممكن در میاد حتی همین ارتباطات!!!
حالا مسایل مهدویت جای خودش!! بجای حذف كردن لطفا...
خواهشا...
با كلی طمنا!!!!! جواب من مسكین رو بدین 1 روزس یا تا 30 ام فرصت هست؟

سوال 2:
چرا ایرانسل به فكر افراد مستضعف نیست؟ مگه اینا حق زندگی تو اینترنت رو ندارن؟
در حالی كه از همراه اول خوششون نمیاد و دوست دارن با ایران سلولار (سالار) باشن
چرا یه طرح شبانه نمیندازه تنگ این سه تا؟

یه نكته دیگه:
این بحث وایمكس كه بالا اشاره شد هم عجب نكته ظریفی توش هست!!!
واقعا اصل اینكه سرعتتو شهرهای وایمكس داربالاس بخاطر استفاده از زیرساخت وایمكسه؟
یا یه تبلیغ واسه وایمكس؟
شابدم هر دو؟

بهر حال من كه میدونم دوستان الان حذفش میكنن ولی حداقل جواب سوالمو بدین!!!!!!!

mr2mr2
2010-12-26, 09:11 AM
[SIZE="4"]با سلام
در پاسخ به اون دوستايي كه گفتن بسته هاي نامحدود همراه اول رو ميگيرن بايد بگم كه من هم امروز(پس از دو سه ماه استفاده از بسته هاي ايرانسل) يك بسته يك روزه از همراه اول فعال كردم و مبلغ لازم از حسابم كم شد و ظاهرا فعال شد . ولي از 4 ساعت پيش كه فعال شده تا الان هنوز هم نتونستم با كامپيوتر با اينترنت ارتباط برقرار كنم ولي با گوشي جواب ميده اونم با سرعت بسيار كم !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
ظاهرا همراه اول هم تنظيماتشو بگونه اي تغيير داده كه هيچكس نتونه با كامپيوتر و بصورت نامحدود استفاده كنه و ظاهرا اسم اونو گذاشته نامحدود !!!!مثل اينه كه پاهاي شمارا ببندند و بعد بگويند شما آزاديد با هر سرعتي كه دوست داريد بدويد!؟!!؟؟

bigpain
2010-12-26, 09:35 AM
به نظر من اول اینکه شما ایران رو با خارج مقایسه نکنید هر کشوری شرایط خودش رو داره -و دوم اینکه اینترنت موبایل رو معنی کنید واسه من = چت -وبگردی-نرم افزارهای ارتباط اجتماعی-بازی آنلاین -رادیو اینترنتی-دانلود نرم افزار موبایل-شما باید دست ایرانسل رو ببوسید تو ایرانی که خونه با 5 ک دانلود میکنه موبایل 20 ک هست -این واقعا پیشرفت هست -حالا شما فقط نیمه ی خالی لیوان رو نگاه کنید و به این و اون فحش بدید-نامحدود همش قطعی داشت و این نداره و کسی هم نمیتونه خارج از مصرف استفاده کنه-در کل خوبه - برای دانلود فیلم و موزیک ویدیو باید ADSL داشت راحت با سرعت 120 دانلود کنید -اگه شک دارید با همراه آخر حتما کار کنید اون میفهمید با این همه محدودیت ایرانسل چقدر خوب کار کرده-

x11416
2010-12-26, 11:30 AM
ایرانسل اگر میخواست بهش فشار نیاد میتونست همون بسته های نامحدود شبانه قبل را با همان قیمت فقط با یکم محدودیت حجمی ارائه کنه نه اینکه هم محدودیت حجمی بگذارد اون هم فقط 2.5 گیگ و هم قیمت ها را 3 برابر کند
حداقل یکی از این کار ها را انجام میداد یا قیمت ها را افزایش میداد یا یکم محدودتر میکرد نه هر دوتاش اخه این خیلی بی انصافیه

x11416
2010-12-26, 11:30 AM
دوستانی که با طرح های GPRS همراه اول کار کردند بگند که سرعتش خوب است و اصلا ارزش داره که ده هزار تومان پول بدم و یک سیمکارت اعتباری بگیرم یا نه ؟
البته خداوکیلی منصفانه و بی طرف بگید نه تعصبی

Nova view
2010-12-26, 12:11 PM
سلام دوستان
من یه طرح روزانه 200 مگ گرفتم الان میگه تا 30 دی فرصت دارید؟
یعنی دو سه هفته دیگه!!!!
نمی دونم طرح 1 روزس یعنی فردا تمام میشه یا تا 30 فرصت استفاده 200 مگ هست؟

من قبلا یه پست زدم نمی دونم كجاش مشكل داشت كه حذف شد!!!!
در پی اون 2 تا تاپیك دیگه هم كه من زده بودم یه شبه حذف شدن!!!!!
حالا چرا؟ خدا میدونه!!! اینكه دوستان بحث امام زمان رو میارن تو همچین سایتهایی میخوان اینجا كه بحث تكنولوژیه هم ایمه به عنوان كسایی كه عالم به همه چیز هستن یاد بشه ازشون
آخه روایت هست كه بعد ظهور همه چیز به بهترین حالت ممكن در میاد حتی همین ارتباطات!!!
حالا مسایل مهدویت جای خودش!! بجای حذف كردن لطفا...
خواهشا...
با كلی طمنا!!!!! جواب من مسكین رو بدین 1 روزس یا تا 30 ام فرصت هست؟

سوال 2:
چرا ایرانسل به فكر افراد مستضعف نیست؟ مگه اینا حق زندگی تو اینترنت رو ندارن؟
در حالی كه از همراه اول خوششون نمیاد و دوست دارن با ایران سلولار (سالار) باشن
چرا یه طرح شبانه نمیندازه تنگ این سه تا؟

یه نكته دیگه:
این بحث وایمكس كه بالا اشاره شد هم عجب نكته ظریفی توش هست!!!
واقعا اصل اینكه سرعتتو شهرهای وایمكس داربالاس بخاطر استفاده از زیرساخت وایمكسه؟
یا یه تبلیغ واسه وایمكس؟
شابدم هر دو؟

بهر حال من كه میدونم دوستان الان حذفش میكنن ولی حداقل جواب سوالمو بدین!!!!!!!
سوال اول شما: اگر طرح یک روزه خریداری کردید طبق قانون شما مجازید فقط یک روز از حجم دریافت شده استفاده کنید، اگر بعد از چند روز بسته شما ناگهانی غیر فعال شد گلایه نکنید.
البته امکان دارد شما از قبل بسته باقی مانده داشتید و با خریداری این بسته تاریخ اعتبار آن به قبلی اضافه شده باشد.

سوال دوم شما: در این رابطه چندین بار عرض کردم، آنقدر استقبال از طرح شبانه بالا بود که دیگر ساعات کمبار شبانه معنی نداشت و ترافیک شب از روز نیز بیشتر میشد.

مورد آخر سوال شما، به پست زیر مراجعه بفرمایید.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=834146&postcount=7
مزیت های دیگر باند پهن پایداری مکالمه و عدم وجود قطعی ها است، به همین دلیل است ایرانسل پایدارترین و با کیفیت ترین مکالمه را در میان تمامی اپراتور ها دارد.

mr2mr2
2010-12-26, 12:19 PM
باسلام
در پاسخ به دوستاني كه فرمودند " اين بسته ها ي نامحدود براي استفاده در گوشي طراحي شده نه كامپيوتر"!!! بايد عرض كنم كه اولا پس چرا اينهمه تبليغ دستگاههاي اينترنت همراه يا اج مودم (edge modem) در اين چند ماه كه بسته ها ي نامحدود وجود داشت ميشد (حتي اين اواخر توسط خود شركت)
و دوم اينكه هزاران نفر در كشور انواع و اقسام اين مودم هاي همراه را با قيمتهاي بين 70 تا 140 هزار تومان خريداري نموده اند كه اگر قرار باشد بسته هاي قبلي وجود نداشته باشد نميتواننداز اين مودم ها استفاده مناسب و در هرجايي بنمايند و اصلا اين مودم ها توجيه اقتصادي ندارند پس تكليف ضرر اين افراد چه ميشود ؟
و اصلا اين سوال پيش ميآيد كه اگر قرار باشد فقط در موبايل استفاده شود نيازي به تكنولو‍ژي edge و يا 3G و بالاتر نبود!!! و همان GPRS معمولي جوابگوي گوشي بود.!

™DASHHAMID
2010-12-26, 12:19 PM
دوستانی که با طرح های GPRS همراه اول کار کردند بگند که سرعتش خوب است و اصلا ارزش داره که ده هزار تومان پول بدم و یک سیمکارت اعتباری بگیرم یا نه ؟
البته خداوکیلی منصفانه و بی طرف بگید نه تعصبی

اولا شما سوالتون رو باید درقسمت اپراتور همراه اول میپرسیدید به هر حال :
معلوم نیست خوبه یاد بد
بستگی به محل زندگی شما داره اگه از آنتن های EDGE پشتیبانی میکنه خوبه اگه نداره نگیری بهتره در حد دیال آپ هم نیست و قعطی زیاد داره من خودم 1 روزش رو دیروز زدم امروز هم تموم شد دانلود که هیچ بعضی اوقات تو وبگردی هم مشکل داشتم البته باز هم میگم بستگی به محل زندگی شما داره
با یه سیم کارت امتحان کن و بسته 1روزه رو فعال کن ببین چه جوریه

Nova view
2010-12-26, 12:36 PM
باسلام
در پاسخ به دوستاني كه فرمودند " اين بسته ها ي نامحدود براي استفاده در گوشي طراحي شده نه كامپيوتر"!!! بايد عرض كنم كه اولا پس چرا اينهمه تبليغ دستگاههاي اينترنت همراه يا اج مودم (edge modem) در اين چند ماه كه بسته ها ي نامحدود وجود داشت ميشد (حتي اين اواخر توسط خود شركت)
و دوم اينكه هزاران نفر در كشور انواع و اقسام اين مودم هاي همراه را با قيمتهاي بين 70 تا 140 هزار تومان خريداري نموده اند كه اگر قرار باشد بسته هاي قبلي وجود نداشته باشد نميتواننداز اين مودم ها استفاده مناسب و در هرجايي بنمايند و اصلا اين مودم ها توجيه اقتصادي ندارند پس تكليف ضرر اين افراد چه ميشود ؟
و اصلا اين سوال پيش ميآيد كه اگر قرار باشد فقط در موبايل استفاده شود نيازي به تكنولو‍ژي edge و يا 3G و بالاتر نبود!!! و همان GPRS معمولي جوابگوي گوشي بود.!

ایرانسل هیچگاه مودم های GPRS را تبلیغ نکرد دوست عزیز!
همراه اول بود که چون سرویس برای معرفی در نمایشگاه کم داشت تعدادی دانگل را برای نمایش در نمایشگاه تلکام عرضه کرد.
مورد بعدی اینکه ضرر این افراد را اپراتور تلفن همراه باید پرداخت کند؟
سرویس GPRS که قطع نشده، می فرمایید ضرر کردند، هنوز هم با بسته ها می توانند استفاده کنند.
در آینده نیز بسته های حجیم تر و گسترده تر عرضه می شود، همه چیز در همین جشنواره که متوقف نمی شود.

بنده پست خودم را عینا کپی می کنم:

EDGE چیست؟
فناوری که همان GPRS است، اما با افزایش تعداد درگاهها و بهینه سازی فضای فرکانسی تا حدی توانستند پهنای باند در دسترس را افزایش دهند. اما باز هم در حوزه موبایل و نیاز آن است!

چیزی فرق نکرده،تکنولوژی همان قدیم است، اگر شما در اینترنت سرچ کنید به طور مثال عبارت دانگل به زحمت می توانید نوع GPRS را پیدا کنید، همگی نسل سوم هستند. بعلاوه اینکه این مسئله چه نتیجه ای را خواهد داشت؟ در قدیم زمانیکه بحث اینترنت موبایل از طریق نسل اول یعنی چیزی شبیه دایل آپ خودمان بود، با این فرق که به جای مودم و خط تلفن از موبایل و سیمکارت استفاده میشد، مودم ها با این قابلیت به بازار آمدند، اما آیا این دلیل می شود که آن فناوری خوب و نوین است؟
نکته بعدی اینکه این مودم ها اکثرا چینی بوده و فاقد کیفیت و سلامتی هستند! در این بین عده ای از تجار با سواستفاده از موقعیت تعدادی از این مودم ها را بدون گارانتی و پشتوانه وارد کشور کردند و پول زیادی به جیب زدند.

جهت اطلاع شما دوست عزیز، موبایل های جدید را اگر مشاهده فرموده باشید نرم افزار های پخش فیلم آنلاین از یوتیوب و ...حتی دارند! مسلما برای استفاده از این برنامه ها پهنای باند بیشتر در ثانیه نیاز است! به همین دلیل EDGE و نسل سوم تهیه شدند. اما این نیز نهایتا یکی دو ساعت است! نه اینکه صبح یک فایل یک گیگابایتی را دانلود کنید تا شب دریافت آن تمام شود و هر روز این کار را ادامه بدهید آنهم از طریق GPRS!

بحث نسل سوم و دوم کاملا جداست، شما در همه جا نمی توانید نسل سوم داشته باشید، فقط در مناطق پرجمعیت توجیه اقتصادی دارد.
اما GPRS از همان فرکانس و کانال های مکالمه استفاده می کند و می توان حتی در بیابان نیز آنرا ایجاد کرد.
عرض کردم ماهیت GPRS مناسب برای دانلود فیلم ها و فایل های حجیم چند صد مگابایتی نیست!
در حد خودش با توجه به پهنای باند در دسترس می تواند جوابگوی نیاز های روزمره بسیاری باشد.
شما و دیگر دوستانی که می خواهید فیلم و فایل های حجیم دانلود کنید، مسلما GPRS برای شما مناسب نیست و باید از سایر روش های دسترسی به اینترنت استفاده بفرمایید.
اینگونه دوستانی که استفاده درست و مفید دارند متناسب با نیازشان می توانند از GPRS با کیفیت و با سرعت استفاده کنند.

ardalan_p
2010-12-26, 01:37 PM
با سلام
طرح قرمز رو فعال کردم و مسیج اومد که شبکه مشکل داره بعدا امتحان کنید
ولی از اعتبارم همون 3000 تومان رو کم کرده !!!! ولی تعرفه ها تغییری نکرده
به علت اینکه خط مال خودم نیست نمیتونم زنگ بزنم 700
راه دیگه ای دارم ؟

vision89
2010-12-26, 01:47 PM
سوال اول شما: اگر طرح یک روزه خریداری کردید طبق قانون شما مجازید فقط یک روز از حجم دریافت شده استفاده کنید، اگر بعد از چند روز بسته شما ناگهانی غیر فعال شد گلایه نکنید.
البته امکان دارد شما از قبل بسته باقی مانده داشتید و با خریداری این بسته تاریخ اعتبار آن به قبلی اضافه شده باشد.

سوال دوم شما: در این رابطه چندین بار عرض کردم، آنقدر استقبال از طرح شبانه بالا بود که دیگر ساعات کمبار شبانه معنی نداشت و ترافیک شب از روز نیز بیشتر میشد.

مورد آخر سوال شما، به پست زیر مراجعه بفرمایید.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=834146&postcount=7
مزیت های دیگر باند پهن پایداری مکالمه و عدم وجود قطعی ها است، به همین دلیل است ایرانسل پایدارترین و با کیفیت ترین مکالمه را در میان تمامی اپراتور ها دارد.

اولا ممنون بابت حذف نشدن

من طرح دیگه ای ندارم نمیدونم چرا زده تا 30 ام البته امروز انشالله تمامش میكنم

بخش دوم: خوب حالا كه طرح شبانه نداره پس یعنی ترافیك شب اومده پایین دیگه!!
حالا باید دوباره فعال كنه!!!!!

یه سوال دیگه:قبلا یه طرح تخفیف مكالمه خارج شبكه رایگان بهم هدیه داده بودن ولی اصلا كار نمیكرد بعد یه هفته غیر فعال شد این طرحها چجوری كار میكنن؟؟؟

لطفا بجای چسبیدن به اینترنت طرح های دیگه رو هم معرفی كنید
اینترنت كه دیگه همینه كه هست زورشون میرسه به ما
ما هم ساده.........!!!!!

حداقل طرح های دیگه رو با هزینه هاشون بگین
آخه رفتم نمایندگی ایرانسل هزار ماشالله منبع اطلاعات بودن!!!!!
حتی یه بروشور!!!!! یا نه همین طرح های اینترنت رو هم اصلا خبر نداشتن!!!!!!

mr2mr2
2010-12-26, 02:06 PM
سلام
دوستان حالا يه سوال ديگه هم پيش مياد:
گفته شده كه بعلت بار ترافيكي زيادي كه به سيستم وارد شده بسته هاي نا محدود رو برداشتن. حالا فرض كنيد همه كاربران قبلي يك بسته يك ماهه فعال كنن و مثلا ده روزه 2.5 گيگ تموم بشه و روز يازدهم يه بسته ديگه فعال كنن و بهمين ترتيب روز بيست و يكم هم بسته سوم ....... يعني در اين حالت در عرض يك ماه سي هزارتومان پرداخت كردند براي 7.5 گيگ (كه البته باز هم مانند نامحدود نميشه) ولي مسلما ترافيك شبكه در اين حالت حدودا سه برابر شده .آيا باز هم به شبكه فشاري وارد ميشود يا نه ؟ پاسخ يا مثبت است يا منفي ، اگر منفي باشد پس اصل بهانه بار ترافيكي زير سوال ميرود و ....(بقيه تفاسير با خودتان!) و اگر پاسخ مثبت باشد پس باز هم بايد محدوديت زماني براي شارژ مجدد بسته ها در نظر گرفته شود مثلاهر كاربر در هر ماه نميتواند بيش از 2 يا 3 يا ....بار بسته جديد خريداري كند!!!!

itmaysam
2010-12-26, 02:10 PM
در این رابطه چندین بار عرض کردم، آنقدر استقبال از طرح شبانه بالا بود که دیگر ساعات کمبار شبانه معنی نداشت و ترافیک شب از روز نیز بیشتر میشد.

شبانه با محدودیت میزاشت .
یکم احترام میزاشت به کسایی که 6 ماه از این طرح استفاده میکردند

S.HAMID.M
2010-12-26, 02:11 PM
سلام
دوستان من یک سیم کارت دائمی دارم
وقتی به gprs وصل میشم کسی به من زنگ میزنه میگه در دسترس نمیباشد
این مشکل رو میشه برطرف کرد؟
با تشکر

iran100
2010-12-26, 02:40 PM
سلام
با تشکر

دوست عزیز مشکل از شبکه ایرانسل می باشد.
با مرکز تماس ایرانسل 700 تماس بگیرید.
موفق باشید.

mehrdad2mm
2010-12-27, 12:46 AM
سلام
گفته شده كه بعلت بار ترافيكي زيادي كه به سيستم وارد شده بسته هاي نا محدود رو برداشتن. حالا فرض كنيد همه كاربران قبلي يك بسته يك ماهه فعال كنن و مثلا ده روزه 2.5 گيگ تموم بشه و روز يازدهم يه بسته ديگه فعال كنن و بهمين ترتيب روز بيست و يكم هم بسته سوم ....... يعني در اين حالت در عرض يك ماه سي هزارتومان پرداخت كردند براي 7.5 گيگ (كه البته باز هم مانند نامحدود نميشه) ولي مسلما ترافيك شبكه در اين حالت حدودا سه برابر شده .آيا باز هم به شبكه فشاري وارد ميشود يا نه ؟ پاسخ يا مثبت است يا منفي ، اگر منفي باشد پس اصل بهانه بار ترافيكي زير سوال ميرود و ....(بقيه تفاسير با خودتان!) و اگر پاسخ مثبت باشد پس باز هم بايد محدوديت زماني براي شارژ مجدد بسته ها در نظر گرفته شود مثلاهر كاربر در هر ماه نميتواند بيش از 2 يا 3 يا ....بار بسته جديد خريداري كند!!!!

براوو دمت گرم نوا جان منتظرم بازم جواب های بی خودت را بدهی به فکر خودت ما هم....

mahdi_p300
2010-12-27, 02:26 AM
سلام
به نظر من حرفتون كاملا غيرمنطقيه!
يعني چي كه ترافيك شبكه 3 برابر ميشه؟
چه ربطي داره؟
با اين استدلال شما ، اگه مثلا يه نفر در ماه، 10 بار طرح ماهانه رو فعال كنه ، ترافيك شبكه 10 برابر ميشه!!!
در حالي كه در اين حالت 25 گيگ ميتونه استفاده كنه ، ولي در حالت نامحدود ، احتمالا بيشتر از اين ميشه دانلود كرد و مسلمه كه در حالت محدود كسي نميتونه 24 ساعت به دانلود بپردازه و شبكه رو اشغال كنه
در محال ترين حالت ميشه تصور كرد كه ترافيك به حد قبلي برسه كه با اين قيمت گزاف مسلما نميرسه

mr2mr2
2010-12-27, 08:33 AM
به نظر من حرفتون كاملا غيرمنطقيه!
يعني چي كه ترافيك شبكه 3 برابر ميشه؟
چه ربطي داره؟
با اين استدلال شما ، اگه مثلا يه نفر در ماه، 10 بار طرح ماهانه رو فعال كنه ، ترافيك شبكه 10 برابر ميشه!!!
در حالي كه در اين حالت 25 گيگ ميتونه استفاده كنه ، ولي در حالت نامحدود ، احتمالا بيشتر از اين ميشه دانلود كرد و مسلمه كه در حالت محدود كسي نميتونه 24 ساعت به دانلود بپردازه و شبكه رو اشغال كنه
در محال ترين حالت ميشه تصور كرد كه ترافيك به حد قبلي برسه كه با اين قيمت گزاف مسلما نميرسه

سلام دوست عزيز
متشكرم از توضيحات مفيدتان
ولي فكر كنم شما بد نيست يك بار جدول ضرب رياضي را مرور بفرماييد ، در مثال شما اگر كسي 10 بار بسته 2.5 گيگي را شارژ كند ميشود 2.5 ضربدر 10 برابر با 25 (بيست و پنج) گيگ !
موفق باشيد

Sami.N72
2010-12-27, 08:57 AM
سلام دوست عزيز

متشكرم از توضيحات مفيدتان

ولي فكر كنم شما بد نيست يك بار جدول ضرب رياضي را مرور بفرماييد ، در مثال شما اگر كسي 10 بار بسته 2.5 گيگي را شارژ كند ميشود 2.5 ضربدر 10 برابر با 25 (بيست و پنج) گيگ !

موفق باشيد

دوست عزيز دوست خوبمون هم گفتند 25 گيگ

لطفا قوانين انجمن را رعايت كنيد و از اسپم خودارى كنيد ‏

با تشكر:wac:

mr2mr2
2010-12-27, 09:03 AM
با سلام دوباره
البته لازم است كه اين نكته را يادآوري نمايم كه اگرچه من برداشته شدن بسته هاي نامحدود را در پست هاي قبلي مورد انتقاد قرار دادم ولي خودم در طول مدتي كه (حدود سه چهار ماه) از بسته ها استفاده نمودم شايد ترافيك استفاده من بطور ميانگين ماهانه به 2.5 گيگ هم نميرسيد و به گفته جناب نواي عزيز شايد 80 درصد كاربران ديگر هم در همين حد يا كمتر استفاده داشته اند ولي با وضعيت جديد شايد اوضاع براي همان 80 درصد نيز متفاوت شود . همانگونه كه ميدانيد طبيعت انسان ها بگونه اي است كه نسبت به هرچيزي كه محدوديت ايجاد شود حريص تر ميشوند آنچنان كه حضرت علی علیه السلام میفرمایند: الانسان حریص بما منع - انسان نسبت به چیزی که از آن منع میشود، حرص میورزد . مانند موارد ديگري كه خودتان هم ميدانيددر بعضي جوامع ايجاد محدوديت ميشود و مردم نسبت به آن موارد حساس تر و حريص تر ميشوند حال آنكه همان موارد ممكن است در كشورها و جوامع ديگر بعنوان موضوعات خيلي ساده و پيش پا افتاده و بي اهميت تلقي شود.
با اين تفاسير با وضعيت جديد همان 80 درصد نيز كه شايد قبلا كمتر از 2.5 گيگ استفاده ميكردند از اين پس تلاش كنند تمام آن را مصرف كنند و حتي يك كيلوبايت آن را هم ازدست ندهند !!!
بهتر بود بجاي اينها فقط براي افرادي كه واقعا بيش از حد و بسيار غير منطقي به شبكه فشار وارد ميكنند محدوديت در نظر گرفته شود و البته سقف بالاتري هم بصورت غيرعلني براي سايرين درنظر گرفته شود
و همچنين بسته ها بگونه اي طراحي ميشد كه پاسخگوي نيازهاي همه گروههاي كاربران باشد.كه انشاء ا... در پست هاي بعدي بيشتر به آن خواهم پرداخت.
موفق باشيد.

mr2mr2
2010-12-27, 09:16 AM
دوست عزيز دوست خوبمون هم گفتند 25 گيگ

لطفا قوانين انجمن را رعايت كنيد و از اسپم خودارى كنيد ‏

با تشكر:wac:

با عرض معذرت از اين دوست خوبمان شايد چشم من اشتباه ديده (من 2.5 ديدم)
ولي بهرحال باز هم در حالت نامحدود هم بسيار نادر اتفاق ميافتد كه كسي بتواند بيش از اين(25 گيگ) يا به همين اندازهدانلود داشته باشد و نكته ديگر اينكه در اين حالت يك فرد بجاي 2.5 گيگ در ماه 25 گيگ در ماه ترافيك دارد و آيا به نظر شما اين ترافيك ده برابر نيست؟!(در پاسخ به ايشان كه فرمودند "چه ريطي دارد و ترافيك چند برابر نميشود")

در ضمن جناب Sami.N72 عزيز كسي قصد ايجاد اسپم نداشته و فقط يك اشتباه چشمي بوده است لطفا به موارد اصلي و مهمتر توجه بفرماييد . متشكرم

mr2mr2
2010-12-27, 10:25 AM
باسلام
به نظر من يك خدمات دهنده اگر در برنامه ريزي هاي خود نيازهاي گروههاي بيشتري از مخاطبان را در نظر بگيرد و بر اساس احترام به همه گروههاي موجود برنامه ريزي كند از بقيه رقيبان خود موفق تر است و محبوبيت بيشتري پيدا ميكند ونه تنها مشتريان خود را ازدست نميدهد بلكه روز بروز بر تعداد آنها ميافزايد و با افزايش درآمدحاصل نيز حتما بايستي كيفيت و كميت خدمات خود رابهبود ببخشد تا مشتريان هميشگي خود را ازدست ندهد.
به نظر من اگرهم قرار باشد محدوديت هايي داشته باشد برنامه پيشنهادي زير منطقي تر و مناسب تر است و ساير دوستان نيز ميتوانند در بهبود اين پيشنهاد همكاري فرمايند :

1 - بسته روزانه (يك شبانه روز) 500 مگابايت 10000 ريال
2 - " يك ماهه 5 گيگابايت 100000 ريال
3 - " يك ماهه وقت اداري (ساعت 8-16) 4 گيگابايت 60000 ريال
3 - " " شبانه 4 " 40000 "
4 - " يك ماهه نامحدود 150000 ريال
5 - " يك هفته اي 2 گيگابايت 50000 "

eee30eee
2010-12-27, 10:56 AM
این چه زندگیه ما داریم
مگه میشه هر فصل یه ساز بزنن
شب میخوابی صبح نون دونه ای 200 تومنی بخری
شب بخوابی صبح ایرانسل طرح بده واسه خودش بیرون
خدایا یعنی فردا چه اتفاق جدیدی قراره بیوفته؟؟

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.jpg

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

mahdi_p300
2010-12-27, 11:53 AM
با عرض معذرت از اين دوست خوبمان شايد چشم من اشتباه ديده (من 2.5 ديدم)
ولي بهرحال باز هم در حالت نامحدود هم بسيار نادر اتفاق ميافتد كه كسي بتواند بيش از اين(25 گيگ) يا به همين اندازهدانلود داشته باشد و نكته ديگر اينكه در اين حالت يك فرد بجاي 2.5 گيگ در ماه 25 گيگ در ماه ترافيك دارد و آيا به نظر شما اين ترافيك ده برابر نيست؟!(در پاسخ به ايشان كه فرمودند "چه ريطي دارد و ترافيك چند برابر نميشود")

در ضمن جناب Sami.N72 عزيز كسي قصد ايجاد اسپم نداشته و فقط يك اشتباه چشمي بوده است لطفا به موارد اصلي و مهمتر توجه بفرماييد . متشكرم
من مثال تقريبا محال زدم ، وگرنه كسي نمياد ماهي 100 هزار تومن توي حلقوم ايرانسل بريزه ، در حالي كه تعرفه 1 مگ نامحدود وايمكس هم كمتر از اينه و روشهاي پايدار و پرسرعت تري وجود داره
منظورم اين بود كه كسي كه بتونه با اين قيمت گزاف و محدوديت ،25 گيگ تبادل ترافيك داشته باشه ، مسلما در حالت نامحدود و قيمت كمتر بيشتر از اين استفاده ميكنه
نگفتم الزاما ميتونه يا نميتونه
شما قيمت سرويس رو در نظر نميگيري ، فقط امكان فعال كردن بيش از يك بار رو در نظر ميگيري؟؟

vahidgood
2010-12-27, 12:08 PM
سلام دوستان از کجا میتونم
کدهای فعال سازی بسته های GPRS رو مشاهده کنم...

mahdi_p300
2010-12-27, 12:18 PM
از اينجا:
www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.gif

iran100
2010-12-27, 12:49 PM

دوست عزیز
کد فعالسازی اینترنت ایرانسل در جشنواره زمستان:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.gif

موفق باشید
iran100

shahab314
2010-12-27, 01:07 PM
باسلام
به نظر من يك خدمات دهنده اگر در برنامه ريزي هاي خود نيازهاي گروههاي بيشتري از مخاطبان را در نظر بگيرد و بر اساس احترام به همه گروههاي موجود برنامه ريزي كند از بقيه رقيبان خود موفق تر است و محبوبيت بيشتري پيدا ميكند ونه تنها مشتريان خود را ازدست نميدهد بلكه روز بروز بر تعداد آنها ميافزايد و با افزايش درآمدحاصل نيز حتما بايستي كيفيت و كميت خدمات خود رابهبود ببخشد تا مشتريان هميشگي خود را ازدست ندهد.
به نظر من اگرهم قرار باشد محدوديت هايي داشته باشد برنامه پيشنهادي زير منطقي تر و مناسب تر است و ساير دوستان نيز ميتوانند در بهبود اين پيشنهاد همكاري فرمايند :

موافقم
اما چه فایده ؟ فکر میکنی مسئولین ایرانسل واسشون مهمه ؟

AbbasQ
2010-12-27, 03:36 PM
نوا جان این 2.5 گیگ جواب وب گردی ساده هم نمی دهد!
اگر به ایرانسل اعتراض کنیم احتمال دارد حجم بسته ها را افزایش دهد؟؟؟

Nova view
2010-12-27, 06:37 PM
سلام
با تشکر

خیر، متاسفانه با ارتقای سرور بخش دائمی چنین مشکلی پیش آمده که در هنگام دریافت دیتا و مشغول بودن GPRS شبکه شماره شما را هنگام تماس پیدا نمی کند.
البته دوستان مشغول بررسی برای حل این مشکل می باشند.

با سلام
طرح قرمز رو فعال کردم و مسیج اومد که شبکه مشکل داره بعدا امتحان کنید
ولی از اعتبارم همون 3000 تومان رو کم کرده !!!! ولی تعرفه ها تغییری نکرده
به علت اینکه خط مال خودم نیست نمیتونم زنگ بزنم 700
راه دیگه ای دارم ؟
با درود
خیر دوست عزیز، مالک خط با اپراتور تماس بگیرد، مشکل مرتفع خواهد شد.

اولا ممنون بابت حذف نشدن

من طرح دیگه ای ندارم نمیدونم چرا زده تا 30 ام البته امروز انشالله تمامش میكنم

بخش دوم: خوب حالا كه طرح شبانه نداره پس یعنی ترافیك شب اومده پایین دیگه!!
حالا باید دوباره فعال كنه!!!!!

یه سوال دیگه:قبلا یه طرح تخفیف مكالمه خارج شبكه رایگان بهم هدیه داده بودن ولی اصلا كار نمیكرد بعد یه هفته غیر فعال شد این طرحها چجوری كار میكنن؟؟؟

لطفا بجای چسبیدن به اینترنت طرح های دیگه رو هم معرفی كنید
اینترنت كه دیگه همینه كه هست زورشون میرسه به ما
ما هم ساده.........!!!!!

حداقل طرح های دیگه رو با هزینه هاشون بگین
آخه رفتم نمایندگی ایرانسل هزار ماشالله منبع اطلاعات بودن!!!!!
حتی یه بروشور!!!!! یا نه همین طرح های اینترنت رو هم اصلا خبر نداشتن!!!!!!
با درود مجدد
اگر پست شما خلاف قوانین انجمن نباشد هیچگاه حذف نخواهد شد، باید با اخلاق بنده حقیر آشنا باشید که کمتر سعی می کنم پستی را حذف کنم مگر اینکه واقعا مطابق با شان دوستان و فروم نباشد.

عرض کردم، به طور موقت در این جشنواره بسته ها به صورت حجمی ارائه می شود و ساعات مصرف در آن نقشی ندارد.
تا جایی که بنده اطلاع دارم دوستان به دلیل مشکلات اینترکانکشن با سایر اپراتور ها و مخابرات هیچگاه طرح مکالمه رایگان به سایر خطوط ارائه نکردند و اگر طرحی بوده فقط برای خطوط بین ایرانسل بوده، ممکن است بیشتر توضیح بدهید؟

منظورتان از سایر طرح ها چیست دوست عزیز؟
بنده به طور خلاصه کلیه طرح های ارائه شده را در این پست پیشتر توضیح دادم:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=828690&postcount=48

سلام
دوست عزیز
لطفا طوری موضوع را مطرح کنید که قابل تصور باشد.
همین حالا تمامی دوستان اعلام می کنند 2.5 گیگابایت با مبلغ 10 هزار تومان گران است، آنوقت شما می فرمایید چند بسته فعال کنند؟
مسلما چنین نیست و هیچگاه با میزان مصرف به اندازه دوره بسته های نامحدود نخواهد رسید.

با سلام دوباره
البته لازم است كه اين نكته را يادآوري نمايم كه اگرچه من برداشته شدن بسته هاي نامحدود را در پست هاي قبلي مورد انتقاد قرار دادم ولي خودم در طول مدتي كه (حدود سه چهار ماه) از بسته ها استفاده نمودم شايد ترافيك استفاده من بطور ميانگين ماهانه به 2.5 گيگ هم نميرسيد و به گفته جناب نواي عزيز شايد 80 درصد كاربران ديگر هم در همين حد يا كمتر استفاده داشته اند ولي با وضعيت جديد شايد اوضاع براي همان 80 درصد نيز متفاوت شود . همانگونه كه ميدانيد طبيعت انسان ها بگونه اي است كه نسبت به هرچيزي كه محدوديت ايجاد شود حريص تر ميشوند آنچنان كه حضرت علی علیه السلام میفرمایند: الانسان حریص بما منع - انسان نسبت به چیزی که از آن منع میشود، حرص میورزد . مانند موارد ديگري كه خودتان هم ميدانيددر بعضي جوامع ايجاد محدوديت ميشود و مردم نسبت به آن موارد حساس تر و حريص تر ميشوند حال آنكه همان موارد ممكن است در كشورها و جوامع ديگر بعنوان موضوعات خيلي ساده و پيش پا افتاده و بي اهميت تلقي شود.
با اين تفاسير با وضعيت جديد همان 80 درصد نيز كه شايد قبلا كمتر از 2.5 گيگ استفاده ميكردند از اين پس تلاش كنند تمام آن را مصرف كنند و حتي يك كيلوبايت آن را هم ازدست ندهند !!!
بهتر بود بجاي اينها فقط براي افرادي كه واقعا بيش از حد و بسيار غير منطقي به شبكه فشار وارد ميكنند محدوديت در نظر گرفته شود و البته سقف بالاتري هم بصورت غيرعلني براي سايرين درنظر گرفته شود
و همچنين بسته ها بگونه اي طراحي ميشد كه پاسخگوي نيازهاي همه گروههاي كاربران باشد.كه انشاء ا... در پست هاي بعدي بيشتر به آن خواهم پرداخت.
موفق باشيد.
حجم های اعلام شده کاملا مطالعه شده و در صورت مصرف تمامی آن باز بسیار ظرفیت خالی وجود خواهد داشت.
شما هر طور که در بدترین شرایط هم شده حساب کنید هیچگاه میزان مصرف به اندازه بسیار بالای دوره بسته های نامحدود نخواهد رسید.

باسلام

موافقم
اما چه فایده ؟ فکر میکنی مسئولین ایرانسل واسشون مهمه ؟

نوا جان این 2.5 گیگ جواب وب گردی ساده هم نمی دهد!
اگر به ایرانسل اعتراض کنیم احتمال دارد حجم بسته ها را افزایش دهد؟؟؟

مطمئنا تاثیر دارد.
اگر بیاد داشته باشید اولین بار که صحبت از بسته های GPRS شد در این فروم سال گذشته بود.
دوستان زیادی تاپیک های متعددی سال گذشته ایجاد کردند و درخواست داشتند بسته هایی ارزان تر برای GPRS ارائه شود، چون در همه جای ایران امکانات مخابراتی خوب در دسترس نیست و از این طریق آنها نیز می توانند به اینترنت با سرعت مناسب دسترسی داشته باشند.
البته بنده نیز همان موقع محدودیت های GPRS را برای دوستان تشریح کردم.
اما آن زمان آنقدر در تاپیک درخواست زیاد شد و استقبال صورت گرفت که بنده مجبور به بستن آن شدم و پذیرفتم که مطالعه شود.

که در همان موقع بود در جشنواره بعدی دوستان پس از مطالعه نظر ها بسته های GPRS را امکان پذیر و سودمند اعلام کردند و بسته های حجمی چندین مگابایتی در جشنواره بعدی ارائه شد.
بنابراین اینطور نیست که نظر های شما دوستان تاثیری نداشته باشد، جشنواره ها و طرح ها اصلا متناسب با نیاز مشترکان و نظر های شما دوستان طراحی می شود. یکی از دلایل حذف بسته های نامحدود نیز به خاطر نظر شما و اعتراض های مختلف بود!
در هر جشنواره زمانی که اعلام می شود، طرح ها به ندرت تغییر می کند، اگر تغییری صورت گیرد نیز در جشنواره بعدی می باشد.
به همین دلیل اگر پیشنهادی، طرحی و ... دارید حتما بفرمایید.
حتی می توانید این پیشنهادها را مستقیما از طریق ایمیل به بخش روابط عمومی نیز ارسال کنید. مطمئن باشید در نظر گرفته خواهد شد.

agagagag
2010-12-27, 09:31 PM
سلام.من به همه این مسایل واقفم فقط میدونم روز به روز داریم رو به زوال و بدبختی میریم اینو میتونین از مقایسه با کشورهایی مث افغانستان بفهمین

x11416
2010-12-27, 10:10 PM
من از مدیر محترم این انجمن درخواست میکنم که اگر امکان دارد یک نظر سنجی در مورد قیمت های جدید بسته های افزایشی GPRS ترتیب بدهد تا بتونیم نتیجه را به بخش روابط عمومی ایرانسل ارسال کنیم تا شاید یکم تغییراتی در قیمت و بسته ها صورت گیرد
با تشکر از مدیر محترم انجمن

shahab314
2010-12-27, 11:08 PM
من از مدیر محترم این انجمن درخواست میکنم که اگر امکان دارد یک نظر سنجی در مورد قیمت های جدید بسته های افزایشی GPRS ترتیب بدهد تا بتونیم نتیجه را به بخش روابط عمومی ایرانسل ارسال کنیم تا شاید یکم تغییراتی در قیمت و بسته ها صورت گیرد

موافقم

vision89
2010-12-28, 03:07 AM
سلام
به نظر من اصل اینكه بسته ها حجمین مشكل اصلی نیست در واقع همین محدودیت زمانیه كه مشكل اصلیشه!!
وگر نه خیلیها با همین 200 مگ هم اگه ماهانه بود بلاجبار راه میومدن!
هر چند طرح من هنوز بعد دو روز غیر فعال نشده ولی ترس از غیر فعال شدن ناگهانی وجود داره

اون بسته خارج شبكه رو یك مسج اومدگفت فعال شده و شما در مكالمه خارج شبكه تخفیف میگیرید
با هر تماس هم از بسته كم میشد ولی هزینه تماس كم نمیشد
یه مبلغ عجیب غریب هم توش بود در حد 500 هزار تومان
منم به این امید زنگ زدم به یكی از دوستام خارج كشور!!! ولی سر جمع حتی 2 دقیقه هم نتونستم حرف بزنم و شارژم تمام شد
از بسته هم كم شده بود ولی هیچ تاثیری نداشت!!

Atheist
2010-12-28, 06:46 AM
آن از sms که قیمت بدون حساب و سرسام اوری دارد این هم از سرویس های به قول خودشان ارزش افزوده ( یا بهتر بگیم چپاول افزوده )
حتی اگر نرخ مکالمه دقیقه ای حدود 45 تومان را هم قبول کنیم (که آنهم به دلیل سیستم انحصاری مافیای دولتیست ) برمبنای همین رقم هم با احتساب اینکه هر sms نهایت برابر با 5 ثانیه مکالمه معمولیست روشن است که باید نهایتن هر sms معادل 6 تومان تعرفه بخورد ولی می بینیم که قیمتی دارد ( ناگفته نماند بسیار دیده ام که sms های فارسی را هم 16 تومان حساب میکنند )
سرویس gprs هم همانند دیگر سرویس ها قیمت و کیفیت فوق العاده ای دارد!!!!
کافیست یک جستجو روی وب کنید ببینید اوضاع خارج از این کشور گل و بل بل چگونه است
برای نمونه بشنوید :
یک سیم کارت رایگان + 600 دقیقه مکالمه رایگان + 500 sms رایگان + اینترنت نامحدود و....
قیمت 10 یورو در ماه
با احتساب اینکه که حدود 5 تا 10 برابر ما حقوق ماهانه شان است (حدود 2000 دلار برای کارمندان معمول) ببینید ایرانسل و همراه اول و کلن این سیستم چه دارد بر سرمان می اورد
http://www.thephonenetwork.co.uk/sim-card-deals.asp
http://www.hotukdeals.com/deals/sim-only-600mins-500txt-unlimited-i/828579
و ....

vogle
2010-12-28, 12:17 PM
یه سوال کدوم طرح برای من که فقط می خواهم تماس وپیامک بزنم خوبه؟

rezaa_gh
2010-12-28, 04:21 PM
یه سوال کدوم طرح برای من که فقط می خواهم تماس وپیامک بزنم خوبه؟

آبی استفاده کن

rezaa_gh
2010-12-28, 04:29 PM

اکر انجام بشه خیلی مفیده

vortex-66
2010-12-28, 07:23 PM
یه سوالی داشتم من هر جور که حساب کردم وقتی که هر کدوم از این طرح ها رو فعال کنی کیلوبایتی 1 ریال نمیشه،ینی از 1 ریال باید کمتر باشه،خوب اگه این طور باشه کسی که مثلا فقط شبا با اینترنت کار داره همون 11 به بعد کانکت میشه و دیگه مهلت مصرف هم نداره

jtiran
2010-12-28, 08:25 PM
ایرانسل با ارئه موقت اینترنت نامحدود موبایل اولا کاربرها رو وابسته کرد و ثانیا خدا تومن به جیب زد . چون میزان خرید پهنای باند ایرانسل مقدار ثابتیه و حتی اگر سرعت هم پایین بیاد ، باز هزینه ی اضافه ای رو ایرانسل نمی پردازه .
و اما ثانیا ، همراه اول رو که به مراتب اینترنت کمتری می خره وارد گود کرد . حالا باید دید همراه اول می خواد با این سرویس های نامحدود چیکار کنه ؟

vision89
2010-12-28, 10:28 PM
به نظرم بهترین حالت واسه طرحهای اینترنت (البته بعد از نامحدود) این باشه:
1 گیگ هزار تومن
3 گیگ دو هزار و پانصد
5 گیگ چهار هزار
اگه هم نامحدود بزاره همون ده هزار با این اواع خیلی ها راضی تر میشن
البته به شرط اینكه همشون 1 ماهه باشه نه اینكه 1 روز 1 هفته

حالا فكر كنم بهتره یكی این پیشنهاد كه به نفع هر دو طرفه رو بهشون بده
هر چند بعد 3 روز هنوز طرح 1 روزه من غیر فعال نشده و الان دیگه آخرای 200 مگه!!!!

نظر شما چیه؟

والا من چند بار زد به سرم برم همراه اول بگیرم ولی دلم نیومد آخه من كلی با ایرانسل زندگی كردم
پدر ... بدم از دیوار آویزونت كنند!!! (جنبه شوخی داشت)
در كل باید دید اپراتور سوم چه گلی قراره بزنه تو سرمون!!
فكرشو بكنید دیدن كارتون پت و مت از اینترنت بدون قطع و وصل در كنار بچتون تو بییابون در حالی كه جیغاش مختون رو تركونده
(یكم فیلم هندی شد نه)
میخوام مثل اصحاب كهف آرضو كنم قبل مردن اینترنت فوق پرسرعت رو تو ایران تجربه كنم!!!
اما میترسم شب بخوابم و سیصد سال دیگه بیدار شم
(خدایی كسی این پست رو پاك نكنه حتی اگه مغایرت احساس كردین)

bestboy454
2010-12-29, 12:08 AM
من قبلا 3000 تومن میدادم و یه بسته شبانه نامحدود فعال میکردم......تازه میانگینش 10 گیگ بدو بستون داشتم...

ولی حالا 10000 تومن باید بدم واسه 2.5 گیگ!!!!!!!!!!!!!

خیلی بی انصافیه:hmm:
به نظرم همه باهم باید ایرانسلو تحریم کنیم و هیچ ** این بسته هارو فعال نکنه...اولیش خودمم!:angry:

singles1
2010-12-29, 12:29 AM
سلام من میخوام فقط اس ام اس بفرستم کدوم طرحو انتخاب کنم بهتره؟
راستی قیمت اس ام اس فارسی افزایش یافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟16تومن حساب میکنه

vision89
2010-12-29, 01:42 AM
سلام من میخوام فقط اس ام اس بفرستم کدوم طرحو انتخاب کنم بهتره؟
راستی قیمت اس ام اس فارسی افزایش یافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟16تومن حساب میکنه

طرح قرمز ویژه sms
آبی ویژه مكالمه و sms
طلایی ویژه استفاده بیش از حد از همه چی (البته بیشتر واسه بچه مایه داراس كه اونها هم نیازی به این طرح ندارن)

sms فارسی در صورتی كه توش عدد یا كاراكتر دیگه ای (مثلا @ یا / یا ...) باشه به قیمت انگلیسی حساب میكنه

وگرنه فارسی خالی فكر كنم 9 تومان باشه (شایدم 8 تومان)

دوستان تنظیمات mms رو واسه گوشیم كه یه پاكت پی سی هست از كجا باید پیدا كنم؟
لینكش و یا خود تنظیمات رو همینجا بزارین ممنون میشم

vision89
2010-12-29, 01:55 AM
من قبلا 3000 تومن میدادم و یه بسته شبانه نامحدود فعال میکردم......تازه میانگینش 10 گیگ بدو بستون داشتم...

ولی حالا 10000 تومن باید بدم واسه 2.5 گیگ!!!!!!!!!!!!!

خیلی بی انصافیه:hmm:
به نظرم همه باهم باید ایرانسلو تحریم کنیم و هیچ ** این بسته هارو فعال نکنه...اولیش خودمم!:angry:

به نظرم بی انصافی اینه كه شما بتونی 10 گیگ دانلود كنی ولی من و امثال من نهایتا 3 گیگ!!
همین شما ها باعث شدین طرح ها جمع بشه!!!
البته من كاری به شخص شما ندارم عزیز دل
ولی آخه شما مگه چی دان میكردی كه 10 گیگ شده
اصلا سرعت دانلود شما مگه چقدر بود؟
ما كه نهایتا به 10 كیلو میرسید ولی الان سرعت حداقل 10 كیلو و حداكثر 20 هستش
به نظرم این منصفانه تر باشه
هر چند كلا منم با ظرفیت و سرعتش و همینطور هزینش مشكل دارم ولی به نظرم
حداقل سرعتش الان خیلی بهتره قبله!!!!

mr2mr2
2010-12-29, 08:48 AM
نوشته اصلي يوسيله vision89 :
[QUOTE=vision89;838256]به نظرم بهترین حالت واسه طرحهای اینترنت (البته بعد از نامحدود) این باشه:
1 گیگ هزار تومن
3 گیگ دو هزار و پانصد
5 گیگ چهار هزار
اگه هم نامحدود بزاره همون ده هزار با این اواع خیلی ها راضی تر میشن
البته به شرط اینكه همشون 1 ماهه باشه نه اینكه 1 روز 1 هفته

حالا فكر كنم بهتره یكی این پیشنهاد كه به نفع هر دو طرفه رو بهشون بده
هر چند بعد 3 روز هنوز طرح 1 روزه من غیر فعال نشده و الان دیگه آخرای 200 مگه!!!!

نظر شما چیه؟

به نظر من هم اين برنامه از بقيه منطقي تره
(((( هر گيگ هزار تومن و هرچه حجم آن بيشتر شد درصدي تخفيف داشته باشد (مانند ساير عمده فروشي هاي غير مجازي ) مثلا 5 گيگ 4 هزار تومن 10 گيگ 7.5 هزار 20 گيگ 14 هزار و ......)))))

mr2mr2
2010-12-29, 09:02 AM
سلام
دو سه روزه كه سكوت معناداري بر فضاي انجمن حاكم شده !؟!
بنظر ميرسه كه اينترنت بازهاي ايرانسلي نه تنها ايرانسل رو تحريم كردن و بسته هاي جديد رو كمتر فعال ميكنن بلكه اصلا اينترنت رو هم تحريم كردن و از روشهاي ديگه هم كمتر وارد بحث ميشن !!!! (البته خود من هم كه قبلا بسته هاي ماهيانه فعال ميكردم فعلا با اينترنت دايال آپ سنتي ! و يا گاهي بسته يك روزه وارد ميشوم ) تا ببينيم آيا ايرانسل تجديد نظري در مورد بسته هاي زمستاني دارد يا نه؟

mr2mr2
2010-12-29, 12:12 PM
در پاسخ به دوستاني كه گفتند با وضعيت جديد سرعت بهتر شده بايد عرض كنم كه براي من كه نه تنها سرعت بيشتر نشده بلكه حتي اغلب كمتر از گذشته هم ميشود و تعداد ديسكانكتي ها هم بيشتر شده و ....... با توجه به اينكه نه از نظر مكاني تغييري وجود داشته نه از نظر سيستم و كامپيوترهايي كه استفاده ميكرده ام (بخاطر اينكه نگوييد شايد مشكل منطقه اي يا .... است)

x11416
2010-12-29, 01:16 PM
فقط باید تحریم کرد حتی کارت شارژ هم نخرید

™Ali Gsm
2010-12-29, 02:45 PM
این محدودیت دانلود که ایرانسل گذاشته و بارگزاری صفحه را هم حساب میکنه اصلا جوابگوی کاربرا نیست خوبه ایرانسل سقف دانلود را بالاتر ببره

mansour3
2010-12-29, 02:57 PM
هیچ کاری نمی تونیم بکنیم فقط میگیم خیلی نامردن خیلی .........
اگه واقعا به فکر ملت بودن این کارا رو نمی کردن چه از سرعت دیال آپ چه از این وضعیتی که ایرانسل داره سرمون در میاره
همشون دزدن .....
من یکی حلالشون نمی کنم نامردا ...

Sami.N72
2010-12-29, 03:20 PM
دوستان اين كارى كه ايرانسل كرد منظورش اين بود كه دانلود ديگه بيخيال شيد

واضح تر بگم ديگه جواب گو اين همه كاربر نيست ( كم آورده )

rezatati
2010-12-29, 05:24 PM
با سلام خدمت دوستان
دوست عزیر حدسی که زدین کاملا درست نیست و ایرانسل جوابگوی بیشتر از اینهاست تنها دلیلی که باعث شد بسته های نامحدود حذف بشه پول بود میدونین چه جوری شما فکر کنین یه نفر تو ماه 1 گیگ دانلود داشته باشه و با ده هزار تومان میتونه این حجم رو دانلود کنه و لی در این وضعیت فعلی همین فرد باید مبلغ چهل هزار تومان یعنی 4 برابر قبل رو پرداخت کنه و تنها دلیلی که ایرانسل این بسته ها رو حذف کرد این بود و تنها دلیلی که دوباره این بسته هارو دوباره فعال کنه تحریم ایرانسل از طرف کاربران این اپراتور هستش که اونهم فکر نکنم بشه چون خیلی ها مایه دارن و ده هزار که هیچ صد هزارتومن هم قیمت بسته باشه میگیرن من که دیگه از ایرانسل استفاده نمی کنم و منتظرم که GPRS همراه اول تو شهر ما فعال بشه تا بسته های نا محدود اونو فعال کنم اگه شما هم می تونین از بسته های ایرانسل فعلا استفاده نکنین تا ببینیم وضعیت این بسته ها درست میشه یا نه .
در ضمن در جواب دوستمون که میگه مسئولین ایرانسل نظرات ما را تو کاراشون دخالت میدن من که فکر نمی کنم چون همین مسئولینی که شما می گین می دونستن که تقریبا همه از این بسته های نامحدود راضی هستن ولی پول کافی به جیب مبارکشون نمی رفت و این کارو کردن و افرادی مثل شما رو راحت فریب می دن و فکر می کنین که نظرات ما براشون مهم هستش

™DASHHAMID
2010-12-29, 06:51 PM
ما همچنان منتظر می مانیم تا ایرانسل حجم بسته ها را افزایش دهد
دیگه وضعیت افتضاح شده این سرعت دیال آپ هم ما رو خسته کرده 46.6kbps=4kbs
این هم شد سرعت یعنی در حد زغال
حتی اگر این بسته را در موبایل هم استفاده کنیم با ز حجم کم میاوریم

alireza036
2010-12-29, 08:09 PM
حق می دم به بعضی از دوستان مثل خود من ، از این که بسته های نامحدود برداشته شد ناراحت باشن ولی این دلیل نمی شه که توهین کنند . بنده هم از طرح نامحدود شبانه استفاده می کردم ، اما الان دیگه مجبورم با Dial up وصل بشم چون ADSL برای من به صرفه نیست . ولی ایرانسل هم حق داره هر جور که خواست طبق قوانین تنظیم مقررات خدمات خودش رو ارائه کنه .

ali24_fa
2010-12-29, 08:28 PM
من یکی که از این نامردا نمیگذرم !!

عجب آدمای کثیفی هستنا !! یه مقدار هم افراط از سمت کاربرا بوده که میزاشتن شب تا صبح فیلم دانلود شه !!