PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تنظیمات مودم ADSL WI-FI و اتصال تمامی برند های گوشی برای اینترنت پرسرعت

صفحه ها : 1 [2] 3

vahedmig
2011-11-09, 01:29 AM
سلام شما اگر میخواهید با اینترنت ADSL وصل شید باید مودم وایرلس بگیرید ( که مدل هایی مانند D-link ) و زمانی که کامپیوتر هم خاموش است میتوانید استفاده کنید
اما اگر میخواهید از اینترنت گوشی برای کامپیوتر استفاده کنید متناسب با نوع گوشی خود PC suite مخصوص را دانلود کنید و با استفاده از آن میتوانید با اینترنت موبایل به وب گردی با PC بپردازید
اگر با ایرانسل یا همراه اول میخواید در گوشی به اینترنت بروید باید از این 2 سایت نوع گوشی را انتخاب کنید تا تنظیمات مخصوص گوشی را از اپراتور خود دریافت کنید .

برای همراه اول :

http://www.mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

برای ایرانسل :

http://www.irancell.ir/layer2/?id=73
آقا واقا دستتون درد نکنه
آقا من ميخوام با adsl وصل شم ميخواستم بدونم هزينه اين مودم چقدر و اينکه از اينرنت سيم كارت استفاده ميشه ديگه؟

vahedmig
2011-11-10, 07:54 PM
سلام
اقا تلوزیون ما یک مودم SWA-5000 - Samsung داره میشه با اون اشتراک گذار کرد

2Apple
2011-11-10, 08:43 PM
سلام
اقا تلوزیون ما یک مودم SWA-5000 - Samsung داره میشه با اون اشتراک گذار کرد
با سلام دوست عزیز
اگر این مودم که میگید پورت Lan یا Usb داشته باشه میشه اشتراک کرد
http://www.cashregistersite.com/images/lan.jpg

™Mahdi
2011-11-11, 02:16 PM
آقا واقا دستتون درد نکنه
آقا من ميخوام با adsl وصل شم ميخواستم بدونم هزينه اين مودم چقدر و اينکه از اينرنت سيم كارت استفاده ميشه ديگه؟

سلام
مودم وای فای (وایرلس دار) حدودا از چهل هزارتومان شروع می شود و می رود بالا که همان 45 و 50 تومانی آن هم برای مصارف خانگی خوب و جواب گو است و هیچ مشکلی ندارد.

.

vahedmig
2011-11-12, 04:28 PM
سلام
مودم وای فای (وایرلس دار) حدودا از چهل هزارتومان شروع می شود و می رود بالا که همان 45 و 50 تومانی آن هم برای مصارف خانگی خوب و جواب گو است و هیچ مشکلی ندارد.

.

منظورم اینه که اگر بخوام با وای فای گوشی کانکت شم باید از اینترنت سیم کارتم استفاده کنم یا باید یک اشتراک بگیرم؟

Koorosh.R
2011-11-12, 05:01 PM
منظورم اینه که اگر بخوام با وای فای گوشی کانکت شم باید از اینترنت سیم کارتم استفاده کنم یا باید یک اشتراک بگیرم؟

واسه استفاده از وای فای گوشیت باید از به یه اکسس پوینت استفاده کنی.
مثلا تو فرودگاه ها رایگان نت میدن که ملت با وای فای گوشی یا لب تاپ استفاده کنند.
حالا شما یا باید از یه جا پیدا کنی که اکثرا پسورد دارن و نمیشه . یا از نت خودت اشتراک بگیری.
از سیم کارت هم نت نمیگیره میتونی از اشتراک adsl ‎‏ بگیری اگه مودمت وای فای داشته باشه اگه نه هم میشه با یه کارت وایرلس این امکان رو به سیستم خونه بدی و با اون adsl ‎‏ رو به اشتراک بزاری و با گوشی از نت استفاده کنی.

™Mahdi
2011-11-12, 11:39 PM

خیلی روشن است که اینترنت سیم کارت ربطی به وای فای ندارد حتی گوشی های که وای فای هم ندارند می توانند از اینترنت سیم کارت (GPRS) استفاده کنند.

وقتی شما مودم وای فای داشته باشید با خرید یک اشتراک و راه افتادن اینترنت پرسرعتتان می توانید با اتصال به آن مودم از اینترنت آن روی گوشی استفاده کنید بدون اینکه هیچ ربطی به سیم کارت داشته باشد.

.

masoud_j25
2011-11-21, 07:58 PM
سلام

چند وقت پیش مشکلی برای اتصال wifi گوشیم داشتم که در این پست مطرح کرده بودم

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1167679&postcount=179

خواستم بگم خوشبختانه مشکلم تا حدودی با نصب برنامه Connectify روی ویندوز سون حل شد , چون این روش هم فقط در صورت فعال بودن ویندوز عمل میکنه

ضمنا بنظر میاد نصب این برنامه سرعت باز کردن پیج اینترنتی خود ویندوز هم کم میکنه

prd
2011-11-22, 11:10 PM
سلام دوستان من میخواستم موبایلم را به مودم وایرلسم وصل کنم من هر کاری میکنم ارور اینولید سرور نیم میده مودمم دیلینک 2640 است و موبایلم e52 ممنون میشم راهنمایی کنید

djmmd
2011-11-29, 11:36 PM
با سلام
من گوشی htc HD2 با سیستم عامل اندورید 2.3.4 دارم ومیخوام مستقیم از wifi مودم adsl خودم برای گوشیم استفاده کنم لطفا تنظیمات مربوطه رو مشخص کنید
مودمم tp-link w8151 است
متشکرم.

2Apple
2011-11-29, 11:44 PM
سلام دوستان من میخواستم موبایلم را به مودم وایرلسم وصل کنم من هر کاری میکنم ارور اینولید سرور نیم میده مودمم دیلینک 2640 است و موبایلم e52 ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام دوست عزیز
در پست اول مهدی عزیز تمام توضحات رو داده اند
طبق آموزش پیش بروید
در ضمن هم مودم Dlink 2640 شما و هم گوشی E52 که دارید باید از وایرلس پشتیبانی کنند!

با سلام
من گوشی htc HD2 با سیستم عامل اندورید 2.3.4 دارم ومیخوام مستقیم از wifi مودم adsl خودم برای گوشیم استفاده کنم لطفا تنظیمات مربوطه رو مشخص کنید
مودمم tp-link w8151 است
متشکرم.
دوست عزیز مودم شما تنظیمات اسانی رو داراست!
اگر تنظیمات مودم بر روی حالت PPPOE باشد به نحوی که لپ تاپ یا هر گوشی دیگه از طریق وایرلس بتونه به مودم کانکت بشه
با این گوشی هم میتونید از قسمت وایرلس سرچ کنید
اسم وایرلس مودم رو شناسایی کنید
پسوورد ست شده بر روی مودم رو وارد کنید و کانکت کنید
موفق پیروز باشید
در ضمن قبل از زدن پست یه سرچ کوچیک در پست اول انجام دهید
با تشکر:flower:

behdaad
2011-12-21, 11:15 PM
بعد از کلی سوال و جوابهای عجیب و غریب و تنظیمات پیچیده که بواقع موثر هم نبود یکی تو کل این فروم نیومد اصل قصه رو بگه تا اینکه یه بنده خدایی الان در یه فروم غیر تخصصی مشکل رو حل کرد .
آقا در کانفیگر مادم از حالت بریج در بیاین و برین روی pppoe .
در تنظیمات pppoe یه گزینه هست بنام nat
اون رو تیک بزنید (فعال کنید ) .
save and reboot و تمام.
با اینترنت ADSL کامپیوتر خونگیتون برین رو گوشیتون حال کنید و دعا کنید اون مهندسی که این مسئله رو گفت و ما رو نجات داد.
چندجور برنامه به ما معرفی کردن که از بیخ و بن نت ما رو قطع میکرد . ده بار ویندوز صفر کیلومتر ریختیم گفتیم مشکل از ویندوز شاید باشه .
هزار بار مطالب چند ده صفحه ای رو خوندیم که هیچکس یه اشاره هم به این موضوع نداشت .
خلاصه ما که این شب یلدایی به کام رسیدیم .
خوبیشم اینه که PC تون هم خاموش باشه بازم به نت وصلید فقط مادم وایرلستون روشون باشه .
مادم وایرلس من هم از همین D-LINK های 2640u هست .

Majid1313
2011-12-21, 11:29 PM
بعد از کلی سوال و جوابهای عجیب و غریب و تنظیمات پیچیده که بواقع موثر هم نبود یکی تو کل این فروم نیومد اصل قصه رو بگه تا اینکه یه بنده خدایی الان در یه فروم غیر تخصصی مشکل رو حل کرد .
آقا در کانفیگر مادم از حالت بریج در بیاین و برین روی pppoe .
در تنظیمات pppoe یه گزینه هست بنام nat
اون رو تیک بزنید (فعال کنید ) .
save and reboot و تمام.
با اینترنت ADSL کامپیوتر خونگیتون برین رو گوشیتون حال کنید و دعا کنید اون مهندسی که این مسئله رو گفت و ما رو نجات داد.
چندجور برنامه به ما معرفی کردن که از بیخ و بن نت ما رو قطع میکرد . ده بار ویندوز صفر کیلومتر ریختیم گفتیم مشکل از ویندوز شاید باشه .
هزار بار مطالب چند ده صفحه ای رو خوندیم که هیچکس یه اشاره هم به این موضوع نداشت .
خلاصه ما که این شب یلدایی به کام رسیدیم .
خوبیشم اینه که PC تون هم خاموش باشه بازم به نت وصلید فقط مادم وایرلستون روشون باشه .
مادم وایرلس من هم از همین D-LINK های 2640u هست .

تو پست اول که توضیحات کامله کامله

1. کانکشن مودم باید به حالت PPPoE یا PPPoA تنظیم بشود نه حالت Bridge .

behdaad
2011-12-22, 12:23 AM
تو پست اول که توضیحات کامله کامله

اونو که هر بچه دبستانی هم میدونه باید pppoe بشه . داستان nat رو تو کل این انجمن سرچ کن کسی در این رابطه بهش اشاره نکرده .
کاری از دستمون برنمیاد اقلا یکی یه کاری برامون میکنه نیایم شعار بدیم اقلا

2Apple
2011-12-22, 12:43 AM
اونو که هر بچه دبستانی هم میدونه باید pppoe بشه . داستان nat رو تو کل این انجمن سرچ کن کسی در این رابطه بهش اشاره نکرده .
دوست عزیز
اینجا کسی شعار نمیده!
هر کسی بسته به نوع تجربه ای که داره آموزش میده!
بنده بیش از 20 نمونه مودم رو کانفیگ کردم که در تمامی موارد گزینه Nat به طور پیش فرض در حالت PPPOE فعال هست!

behdaad
2011-12-22, 02:32 AM
دوست عزیز
اینجا کسی شعار نمیده!
هر کسی بسته به نوع تجربه ای که داره آموزش میده!
بنده بیش از 20 نمونه مودم رو کانفیگ کردم که در تمامی موارد گزینه Nat به طور پیش فرض در حالت PPPOE فعال هست!

دروود بر شما که 20 مدل مودم کانفیگ کردی پس احتمالا اطلاع دارید که یکی از عمومی ترین مدلهای بازار یعنی D-LINK 2640 u زمانی که از بریج به PPPOE ادیت میشه بصورت دیفالت گزینه NAT غیر فعال خواهد شد.
شما برو همون پستها رو بدقت مطالعه کن حتی در قسمتهایی که داره کانفیگ مادم به PPPOE توضیح داده میشه کلا نامی از گزینه NAT برده نشده . بعدشم این همه پستهای سوال مطرح شده که در هیچکدوم از جوابها به عدم فعال بودن این گزینه اشاره نشده . میدونید چرا چون اون بنده خدا مثل چند ساعت قبل بنده از کارکرد NAT اطلاعی نداشته .
اینجا هم اگه به پست من دقت کنید عرض کردم که یه بنده خدایی این مسئله رو در یه فروم غیرتخصصی در اولین پاسخ به سوال من درج کرده که اگه مشکلی نباشه لینک اون انجمن رو هم میزارم .
غرض این هست که در این بین بنده نیومدم ادعا کنم که این رو خودم کشف کردم یا ... بلکه عرض کردم اون بنده خدا ظرف 20 دقیقه راهنمایی کرد و مشکل برطرف شد اینجا چهار روز مطلب میخوندم و همه راه ها رو امتحان میکردم فقط . سه روز هم طول کشید این عزیز اومد مثلا پاسخ بده که یه نوشته درج کرد به پست دوم مراجعه کنید
میدونید از یه انجمن تخصصی موبایل انتظارات مطمئنا بالاتر هست . همینطور نیایم یه نوشته ای رو بذاریم و بریم پی کارمون .
در هر حال ایشالله در آینده اگر دوستان از این طریق مشکلشون حل شد ته دلشون یه تشکر از اون بنده خدا که باعث حل مشکل شد بکنن .

2Apple
2011-12-22, 02:47 AM
میدونید از یه انجمن تخصصی موبایل انتظارات مطمئنا بالاتر هست . همینطور نیایم یه نوشته ای رو بذاریم و بریم پی کارمون .

دوست عزیز بیشتر از این تاپتیک اسپم ساز میشه!
من از شما معذرت میخوام :)
بسیار ممنون بابت اطلاع رسانی مفیدی که انجام دادید
امیدوارم شاهد فعالیت گسترده تر شما در این انجمن باشیم
موفق پیروز باشید:flower:

Majid1313
2011-12-22, 03:47 AM

کسی اینجا بدهکارت که نیست
تو اگه مودمتو ریست میکردی و دوباره کانفینگ میکردی مشکلی نداشتی اون داستان nat هم خودش تیک میخورد
فکر میکنی مودم ما خودبخود تنظیم شده که به اینترنت وصل میشیم؟؟
کسی مجبور نکرده بیای تو این انجمن که کسی چیزی بلد نیست فعالیت کنی برو همون فرومی که کاربراش همه چی رو بلدن

behdaad
2011-12-22, 12:11 PM
کسی اینجا بدهکارت که نیست
تو اگه مودمتو ریست میکردی و دوباره کانفینگ میکردی مشکلی نداشتی اون داستان nat هم خودش تیک میخورد
فکر میکنی مودم ما خودبخود تنظیم شده که به اینترنت وصل میشیم؟؟
کسی مجبور نکرده بیای تو این انجمن که کسی چیزی بلد نیست فعالیت کنی برو همون فرومی که کاربراش همه چی رو بلدن

حالا تو این وسط اینا رو نمینوشتی........ ؟
در احترام به پیام 2Apple پاسخ به این بنده خدا ادیت شد

javadbohlu
2011-12-25, 08:08 PM
با سلام :santa:
من عضو جدیدم وقت خوندن (حوصله ) این همه صفحه رو نداشتم
ای این امکان هم وجود دارد
که از طریق اینترنت گوشی و ارتباط وای فای با کامپیوتر بشه اینترنت گوشی را روی کامپیوتر داشت

اخ منطقه ما خبری از ای دی اس ال نیست
ولی اینترنت ایرانسل خوب جواب میده

با تشکر از همراهی دوستان

Majid1313
2011-12-28, 04:42 PM
با سلام :santa:
من عضو جدیدم وقت خوندن (حوصله ) این همه صفحه رو نداشتم
ای این امکان هم وجود دارد
که از طریق اینترنت گوشی و ارتباط وای فای با کامپیوتر بشه اینترنت گوشی را روی کامپیوتر داشت

اخ منطقه ما خبری از ای دی اس ال نیست
ولی اینترنت ایرانسل خوب جواب میده

با تشکر از همراهی دوستان

برای اینکار نیازی به وایرلس نیست گوشیت رو با کابل وصل کن به کامپیوتر یه کانکشن جدید بساز و شماره اتصال به شبکه رو #99* بزار بعد کانکت شو

sprightly
2011-12-29, 05:47 PM
سلام گوشی من sony erixsson xperia neo هست، مودم کامپیوترم بیسیم داره یعنی وایلس داره، ولی wi-fi من اصلا کانکت نمیشه و مدام پیغام disconnect میده روشی هم که برای windows xp ارائه دادید در کامپیوترم بود اگه راه حلی هست ممنون میشم بهم بگید.

zare71
2011-12-30, 08:28 PM
سلام
گوشی من 5800 هست
به مودم کانکت میشه و صفحه هم باز می کنه، اما وقتی که فایلی رو برای دانلود میزنم اصلا پیشرفتی نمی کنه!!
در ضمن برنامه ی Opera mini و opera Mobile هم جواب نمیده روی Wi-Fi لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

™Mahdi
2011-12-31, 12:15 AM
سلام
گوشی من 5800 هست
به مودم کانکت میشه و صفحه هم باز می کنه، اما وقتی که فایلی رو برای دانلود میزنم اصلا پیشرفتی نمی کنه!!
در ضمن برنامه ی Opera mini و opera Mobile هم جواب نمیده روی Wi-Fi لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

سلام
وقتی صفحه باز می شود یعنی در اتصال به مودم هیچ مشکلی وجود ندارد و بحث پیش نرفتن فرایند دانلود می تونه دلیل های مختلفی داشته باشد مانند پشتیبانی نکردن مرورگر شما برای دانلود از آن سرور یا مشکل داشتن آن سرور و ...

برای استفاده از اپرا شما باید از نسخه های استفاده کنید که سرورهای آنها فعال است. (در انجمن با یک جستجو می توانید پیدا کنید.)

یا علی

javadbohlu
2011-12-31, 06:15 PM
برای اینکار نیازی به وایرلس نیست گوشیت رو با کابل وصل کن به کامپیوتر یه کانکشن جدید بساز و شماره اتصال به شبکه رو #99* بزار بعد کانکت شو

با سلام
ضمن تشکر از شما دوست عزیز که به خوبی جواب دادید

چون این روش که شما توضیح دادید در دراز مدت بر عمر گوشی و مخصوصن باطری تاثیر بد میگذارد
دنبال این روش بودم که اگ بشه با وای فای اینکار رو انجام بدم

با تشکر مجدد اش شما دوست گرامی

salam2009
2012-01-01, 03:47 PM
درود بر همه اعضایی ir-tci
سال نو ترسایی را شادباش میگویم
یک مشکلی داشتم همه جارو زیرو رو کردم نتونستم پاسخی پیدا کنم

من adsl دارم و از کارت شبکه استفاده میکنم . کارت وایرلس هم دارم منتها نمیتونم چطوری اینترنت کارت شبکه رو اتصال بدم به کارت وایرلس تا با اا کار در گوشی هم نت داشته باشم

استادان بنظر شما راه حل این کار چیست؟

2Apple
2012-01-01, 05:50 PM
درود بر همه اعضایی ir-tci
سال نو ترسایی را شادباش میگویم
یک مشکلی داشتم همه جارو زیرو رو کردم نتونستم پاسخی پیدا کنم

من adsl دارم و از کارت شبکه استفاده میکنم . کارت وایرلس هم دارم منتها نمیتونم چطوری اینترنت کارت شبکه رو اتصال بدم به کارت وایرلس تا با اا کار در گوشی هم نت داشته باشم

استادان بنظر شما راه حل این کار چیست؟

با درد فراوان خدمت شما دوست عزیز
مشکل شما بسیار ساده هست!
شما تنظیمات مودم رو بر روی حالت PPPOE بزارید!
هم کارت شبکه وایرلس میتونید کانکت کنید هم هر گوشی که WiFi داشته باشه!
فقط مهم تنظیمات مودم مهم نیست!

salam2009
2012-01-01, 10:23 PM
با درد فراوان خدمت شما دوست عزیز
مشکل شما بسیار ساده هست!
شما تنظیمات مودم رو بر روی حالت PPPOE بزارید!
هم کارت شبکه وایرلس میتونید کانکت کنید هم هر گوشی که WiFi داشته باشه!
فقط مهم تنظیمات مودم مهم نیست!

سپاسگزارم دوست گرامی عالی جواب داد
آیا نمیشه بجایpppoe از بریج استفاده کنیم چون من شبها که دانلود میکنم باید سر ساعت دیسکانکت بشوم؟

2Apple
2012-01-01, 10:55 PM
آیا نمیشه بجایpppoe از بریج استفاده کنیم چون من شبها که دانلود میکنم باید سر ساعت دیسکانکت بشوم؟

حواهش میکنم دوست عزیز وظیفه هست :flower:
اگر شما دانلود شب دارید کانکشن PPPOE به درد شما نمیخوره!
مگر اینکه موقع استارت دانلود شب یا یکبار مودم رو خاموش روشن کنید!
یا اینکه یک کانکشن Brighe بسازید قبل از دانلود شب مودم رو دوباره تنظیم کنید!
البته بعضی از مودم ها هست که میتوان دو نمونه کانکشن ساخت که در یک زمان معین خود به خود مودم تغییرات رو انجام دهد البته آموزش بسیار سخت و پرکاری دارد که در این تاپتیک نمیگنجد!
موفق پیروز باشی دوست عزیز

™Mahdi
2012-01-01, 11:04 PM

حواهش میکنم دوست عزیز وظیفه هست :flower:
اگر شما دانلود شب دارید کانکشن PPPOE به درد شما نمیخوره!
مگر اینکه موقع استارت دانلود شب یا یکبار مودم رو خاموش روشن کنید!
یا اینکه یک کانکشن Brighe بسازید قبل از دانلود شب مودم رو دوباره تنظیم کنید!
البته بعضی از مودم ها هست که میتوان دو نمونه کانکشن ساخت که در یک زمان معین خود به خود مودم تغییرات رو انجام دهد البته آموزش بسیار سخت و پرکاری دارد که در این تاپتیک نمیگنجد!
موفق پیروز باشی دوست عزیز

سلام
من همان طوری که در پست اول گفتم تنظیمات کانکشن را روی PPPOE تنظیم کردم و هر وقت که بخوام دسترسی به شبکه نداشته باشم به صورت دستی از روی کانکشنم دیسکانت میشم.

.

djmmd
2012-01-04, 08:35 PM
دوست عزیز مودم شما تنظیمات اسانی رو داراست!
اگر تنظیمات مودم بر روی حالت PPPOE باشد به نحوی که لپ تاپ یا هر گوشی دیگه از طریق وایرلس بتونه به مودم کانکت بشه
با این گوشی هم میتونید از قسمت وایرلس سرچ کنید
اسم وایرلس مودم رو شناسایی کنید
پسوورد ست شده بر روی مودم رو وارد کنید و کانکت کنید
موفق پیروز باشید
در ضمن قبل از زدن پست یه سرچ کوچیک در پست اول انجام دهید
با تشکر:flower:[/QUOTE]

با سلام دوباره خدمت شما
تمام مراحل رو باتمام جزئیات مشخص شده در تمامی سایتها انجام دادم به wifi مودمم وصل میشم پسورد مودمم رو هم وارد میکنم کانکت میشم اما اینترنت تو گوشیم نمیاد یا همچین چیزی با لپ تاب میتونم وصل بشم و وب گردی میکنم اما گوشیم نه
لطفا بیشتر و دقیق تر توضیح بفرماید متشکر میشم!

behroozroc
2012-01-04, 09:26 PM
اقا من شنیدم این وایرلس به ناباروری مردان کمک میکنه
راسته که وایرلس مضره

™Mahdi
2012-01-04, 09:55 PM
اقا من شنیدم این وایرلس به ناباروری مردان کمک میکنه
راسته که وایرلس مضره

دوست عزیز
سوال خودتون را در تاپیک های عمومی باید می پرسیدید.
در ضمن ما که وایرلسم همیشه روشنه و رومون مشکلی نداشته :دی
موفق باشید.

.

ALFA99
2012-01-13, 10:53 AM
باسلام و خسته نباشید
این پست خیلی کامل و عالی بود
ازتون بابت گذاشتن این پست نهایت تشکر را دارم
فقط یه سوال!
سرعت wifi در گوشی من(ویواز)خیلی پایینه و هر کاری که میکنم این سرعت افزایش پیدا نمیکنه
در صورتی که سرعت اینترنتم در داخل pc بسیار خوب هستش
انتن wifi پره.
ممنونم میشم در این مورد راهنماییم کنید.
باز هم از زحماتتون کمال تشکر را دارم.
پاینده باشید.

2Apple
2012-01-13, 11:21 AM
باسلام و خسته نباشید
این پست خیلی کامل و عالی بود
ازتون بابت گذاشتن این پست نهایت تشکر را دارم
فقط یه سوال!
سرعت wifi در گوشی من(ویواز)خیلی پایینه و هر کاری که میکنم این سرعت افزایش پیدا نمیکنه
در صورتی که سرعت اینترنتم در داخل pc بسیار خوب هستش
انتن wifi پره.
ممنونم میشم در این مورد راهنماییم کنید.
باز هم از زحماتتون کمال تشکر را دارم.
پاینده باشید.

بادرود فراوان
ورود شمارو به انجمن خوش آمد میگم :flower:
ممکن هست که WIFI مودم شما ارسال های ناقصی انجام میده!
با یک لپ تاپ تست کنید اگر سرعت خوب بود از مروگر های مختلف در گوشی خودتون استفاده کنید

ALFA99
2012-01-13, 11:32 AM
سلام
خسته نباشید
من مودم D-Link-2730u دارم
این کانفیک و گزینه NAT کجاست؟؟؟
هر جایی رو که گشتم پیداش نکردم...
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ALFA99
2012-01-13, 11:38 AM
بادرود فراوان
ورود شمارو به انجمن خوش آمد میگم :flower:
ممکن هست که WIFI مودم شما ارسال های ناقصی انجام میده!
با یک لپ تاپ تست کنید اگر سرعت خوب بود از مروگر های مختلف در گوشی خودتون استفاده کنید

این کار رو قبلا کردم
روی لپ تاپ امتحان کردم
البته گوشی خودم رو روی یک wifi دیگه تست کردم
که سرعتش خیلی خوب بود
اما روی مودم خودم متاسفانه اینطور نیست:(

™Mahdi
2012-01-13, 01:28 PM
این کار رو قبلا کردم
روی لپ تاپ امتحان کردم
البته گوشی خودم رو روی یک wifi دیگه تست کردم
که سرعتش خیلی خوب بود
اما روی مودم خودم متاسفانه اینطور نیست:(

سلام
روي لپ تاپ كه امتحان مي كنيد سرعت چطور است؟
در ضمن بايد توجه داشته باشيد وقتي گوشي خودتان را جاي ديگري امتحان مي كنيد گاهي شرايط چندان يكسان نيست. (آيتم هاي زيادي در سرعت تاثير دارند مانند سرعت خريداري شده و حتي نوع شركتي كه خدمات را ارائه مي دهد و حتي اينكه زمان پرترافيك خط باشد يا نباشد و ...).

.

djmmd
2012-01-17, 12:45 AM
با سلام دوباره خدمت شما
تمام مراحل رو باتمام جزئیات مشخص شده در تمامی سایتها انجام دادم به wifi مودمم وصل میشم پسورد مودمم رو هم وارد میکنم کانکت میشم اما اینترنت تو گوشیم نمیاد یا همچین چیزی با لپ تاب میتونم وصل بشم و وب گردی میکنم اما گوشیم نه
لطفا بیشتر و دقیق تر توضیح بفرماید متشکر میشم!:wac::worried:

2Apple
2012-01-17, 01:14 AM
با سلام دوباره خدمت شما
لطفا بیشتر و دقیق تر توضیح بفرماید متشکر میشم!:wac::worried:

دوست عزیز فکر میکنم قبلآ این مشکل بوده !
ار فعال بودن تیک Nat در تنظیمات مودم اطمینان حاصل کنید!

majid.zare
2012-01-19, 11:14 AM
با عرض سلام و تشکر
من از اینترنت صبانت استفاده می کنم که برای این که از شبانه رایگان استفاده کنم باید یوزر و پسورد مودم را عوض کنم و بعد مودم را ریست کنم برا همین اگه بتونم مودم را روی حالت bridge بزارم خیلی خوب می شه ولی روی این حالت نمیشه با موبایل وصل شده می خواستم بدونم راهی هست که روی این حالت با موبایل به اینترنت وصل شد؟؟؟
یا برای عوض کردن یوزر و پسورد مودم راه راحت تری نیست؟؟
در ضمن با گوشی های ویواز و n8 می خوام وصل بشم
با تشکر

2Apple
2012-01-19, 11:45 AM
با عرض سلام و تشکر
من از اینترنت صبانت استفاده می کنم که برای این که از شبانه رایگان استفاده کنم باید یوزر و پسورد مودم را عوض کنم و بعد مودم را ریست کنم برا همین اگه بتونم مودم را روی حالت bridge بزارم خیلی خوب می شه ولی روی این حالت نمیشه با موبایل وصل شده می خواستم بدونم راهی هست که روی این حالت با موبایل به اینترنت وصل شد؟؟؟
یا برای عوض کردن یوزر و پسورد مودم راه راحت تری نیست؟؟
در ضمن با گوشی های ویواز و n8 می خوام وصل بشم
با تشکر

با سلام دوست عزیز
ورود شمارو به انجمن خوش آمد میگم
شما میتونید مودم رو Brighe کانفیگ کنید!
2تا کانکشن بسازید و یوزر پسوورد روز شبتون رو وارد کنید که در دسترس باشه
وایرلس بودن مرتبط به PPOE نیست!
آنتن مودم شما وایرلس رو انتشار میکنه! چه PPPOE چه Brighe!
فقط شما یاید در حالت Brighe باید در گوشی یا لپ تاپ IP رو به صورت دستی وارد کیند
در لپ تاپ هم باید Defalut Gateway رو هر چی که IP مودم هست ست کیند! منتهی آخرش رو 1 بزارید:flower:

majid.zare
2012-01-19, 03:22 PM
با سلام دوست عزیز
در لپ تاپ هم باید Defalut Gateway رو هر چی که IP مودم هست ست کیند! منتهی آخرش رو 1 بزارید:flower:
سلام
توی حالت bridge من با موبایل می تونم کانکت بشم ولی به اینترنت دسترسی ندارم
در ضمن در حالت bridge که یوزر و پسورد اینترنتم را داخل مودم وارد نمی کنم باید در موبایل کجا وارد کنم
و دیگه این که توی گوشی ای پی را چطوری باید دستی وارد کنم
(وقتی تنظیمات روی بریج هست من با لپ تاپ بدون هیچ تنظیمات خاصی و فقط با یک کانکشن و وارد کردن یوزر و پسورد می تونم به اینترنت وصل بشم و احتیاجی به وارد کردن ای پی و .. نیست):wac:

chita
2012-01-22, 10:43 PM
سلام.تنظیمات wi-fi من بهم ریخته.چراغ مدم من روشن نمیشه.چیکار کنم.

Hamïd
2012-01-23, 04:07 AM
سلام
اگه ممکنه طریقه hidden کردن مودم وای فای رو هم توضیح دهید.
ترجیحا مودم وایرلس tp-link
سپاس...

™Mahdi
2012-01-23, 07:04 PM
سلام.تنظیمات wi-fi من بهم ریخته.چراغ مدم من روشن نمیشه.چیکار کنم.

سلام
شما بايد مودم را ريست بفرماييد و دوباره تنظيم بفرماييد.

.

jolo
2012-01-23, 07:24 PM
سلام دوستان.
گوشیم اکسپریا مینی هست و مودم هم adsl روتر دار هستش.
از حدود دو هفته پیش که هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده، وقتی با گوشی میخوام کانکت بشم، بعد از اینکه کانکت میشه
کناره علامت سیگنال wifi یه مثلث زرد میاد و مینویسه limited connection و با اینکه کانکت هست ولی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم.انگار وصل نیست.
اینم عرض کنم که با n97 پدرم هم امتحان کردم وصل نشد،
آدرس آی پی بعد از کانکت شدن تغییر میکنه،
واین که وقتی با همون حالت limit کانکت هست، با یه نرم افزار از داخل گوشیه خودم یوزر و پسوورد adsl رو میزنم کانکت میشه.
حالا من میخوام مثله اول شه صد دفه از اول روتر و مودم رو تنظیم کردم مثله دفه اول ولی نشد که نشد.
لطفا به داده من برسید.
ممنون:flower:

™Mahdi
2012-01-23, 07:41 PM
سلام دوستان.
گوشیم اکسپریا مینی هست و مودم هم adsl روتر دار هستش.
از حدود دو هفته پیش که هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده، وقتی با گوشی میخوام کانکت بشم، بعد از اینکه کانکت میشه
کناره علامت سیگنال wifi یه مثلث زرد میاد و مینویسه limited connection و با اینکه کانکت هست ولی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم.انگار وصل نیست.
اینم عرض کنم که با n97 پدرم هم امتحان کردم وصل نشد،
آدرس آی پی بعد از کانکت شدن تغییر میکنه،
واین که وقتی با همون حالت limit کانکت هست، با یه نرم افزار از داخل گوشیه خودم یوزر و پسوورد adsl رو میزنم کانکت میشه.
حالا من میخوام مثله اول شه صد دفه از اول روتر و مودم رو تنظیم کردم مثله دفه اول ولی نشد که نشد.
لطفا به داده من برسید.
ممنون:flower:

سلام
با توجه به نوع مودمتان بايد مودم را روي حالت PPPOE تنظيم كنيد و همه آدرس آي پي ها را روي اتوماتيك تنظيم بفرماييد به گونه اي كه لپ تاپ با تنظيم روي آي پي اتوماتيك و همچنين DNS اتوماتيك به راحتي به مودم وصل شود و وارد اينترنت شود تا بتوانيد به راحتي اينترنت مودم را روي گوشي هم بياوريد.

موفق باشيد.

.

.

jolo
2012-01-23, 07:46 PM
سلام
با توجه به نوع مودمتان بايد مودم را روي حالت PPPOE تنظيم كنيد و همه آدرس آي پي ها را روي اتوماتيك تنظيم بفرماييد به گونه اي كه لپ تاپ با تنظيم روي آي پي اتوماتيك و همچنين DNS اتوماتيك به راحتي به مودم وصل شود و وارد اينترنت شود تا بتوانيد به راحتي اينترنت مودم را روي گوشي هم بياوريد.

موفق باشيد.

.

.
همه تنظیمات به صورت اتوماتیک مثله همون اول که میتونستم استفاده کنم هستش.

™Mahdi
2012-01-23, 07:58 PM
همه تنظیمات به صورت اتوماتیک مثله همون اول که میتونستم استفاده کنم هستش.

اگر تنظيمات به گونه اي باشد كه در پست اول عرض كرده ام بايد گوشي n97 به راحتي با شناسايي و كانكت شدن وارد اينترنت شود.

.

jolo
2012-01-23, 08:01 PM
اگر تنظيمات به گونه اي باشد كه در پست اول عرض كرده ام بايد گوشي n97 به راحتي با شناسايي و كانكت شدن وارد اينترنت شود.

.

اونو بیخیال.
من مهمم این وسط.اون گوشیه بابامه.
من چیکار کنم؟

™Mahdi
2012-01-23, 08:11 PM
اونو بیخیال.
من مهمم این وسط.اون گوشیه بابامه.
من چیکار کنم؟

ببين عزيز يه چيز عرض مي كنم كه در عين طنز بودنش پاسخ همه هست:
«اگر بابا درست بشه بچه هم درست ميشه»

من اتصال اون گوشي N97 به راحتي را خواستم نشونه اي براي اين قرار بدم كه تنظيمات مودم دقيقا مطابق با پست اول ست شده و اگر اون گوشي نتونه به راحتي وصل بشه شك نداشته باش كه يه جاي تنظيمات مودم مشكل دارد.

.

mahdiimm
2012-01-28, 10:08 PM
سلام.من میخوام برعکس این کارو کنم.یعنی میخوام از اینترنت ولان گوشیم که از همسایه گرفتم تو کامپیوتر استفاده کنم.میخوام از گوشیم به عنوان مودم usb وایرلس استفاده کنم آیا میشه؟

™Mahdi
2012-01-28, 11:27 PM
سلام.من میخوام برعکس این کارو کنم.یعنی میخوام از اینترنت ولان گوشیم که از همسایه گرفتم تو کامپیوتر استفاده کنم.میخوام از گوشیم به عنوان مودم usb وایرلس استفاده کنم آیا میشه؟

سلام
گوشي را با كابل به حالت پي سي سوئيت به كامپيوتر متصل كنيد و بعد از طريق نرم افزار پي سوئيت وارد قسمت اتصال به شبكه بشويد و گوشي را به عنوان مودم بهش معرفي كنيد و وارد اينترنت شويد.

.

mahdiimm
2012-01-29, 10:27 PM
چی جوری یکم جزئی تر لطفا توضیح بدید.باتشکر

mahdiimm
2012-01-31, 01:07 PM
کسی نیست جواب منو بده.کمک

majid84
2012-01-31, 01:57 PM
سلام
من با گوشي ميتونم به اينترنت ويرلس مودم وصل بشم ولي با كامپيوتر نميتونم چرا ؟

™Mahdi
2012-01-31, 07:01 PM
چی جوری یکم جزئی تر لطفا توضیح بدید.باتشکر

عزيز اينكه از كدام يك از نرم افزارهاي مديريتي زير :
pc suite
ovi suite
pc companion
براي اتصال گوشي به كامپيوتر استفاده مي كنيد يك كم تفاوت داره ولي اصل كار يكي است و اون هم اينكه شما پس از اتصال گوشي با كابل به كامپيوتر و برقرار شدن ارتباط گوشي با كامپيوتر بايد وارد قسمتي با عنوان Internet Connection يا مشابه آن بشويد سپس خودش شما را راهنمايي مي كند تا نوع گوشي خودتان را به عنوان مودم معرفي كنيد و در نهايت وارد مرورگر شده و به اينترنت وصل شويد.

.

™Mahdi
2012-01-31, 07:06 PM
سلام
من با گوشي ميتونم به اينترنت ويرلس مودم وصل بشم ولي با كامپيوتر نميتونم چرا ؟

سلام
به پست اول مراجعه بفرماييد و با توجه به ويندوزتان كه xp باشد يا 7 به توضيحاتي مربوط به كانكشن ها دقت بفرماييد و IP ها و DNS ها را روي اتوماتيك تنظيم كنيد و امتحان كنيد.

موفق باشيد.

.

mahdiimm
2012-01-31, 09:11 PM
با تشکر.من از نوکیا پی سی سویت استفاده میکنم.از اونجا فقط با ایرانسل وصل میشه.و چیز دیگه ای درباره وایرلس ننوشته

™Mahdi
2012-01-31, 10:12 PM
با تشکر.من از نوکیا پی سی سویت استفاده میکنم.از اونجا فقط با ایرانسل وصل میشه.و چیز دیگه ای درباره وایرلس ننوشته

لازم نيست چيزي درباره وايرلس نوشته باشد شما اگر گوشيتون وايرلس داشته باشد پس از آوردن اينترنت روي گوشي همان اينترنت را از طريق كابل يا بلوتوث روي كامپيوتر مياريد.

.

mahdiimm
2012-02-01, 06:59 AM
نمیشه.من خیلی امتحان کردم.از اونجا فقط با ایرانسل جی پی ار اس وصل میشه.من تو گوشیم همه نقاط دستیابی رو به غیر از وایرلس حذف کردم.اما نمیشه

mostafa206
2012-02-03, 08:09 PM
با سلام خدمت اساتید
من تمام مراحل گفته شده در اول تاپیک را انجام دادم . گوشی هم شبکه وایرلس را پیدا میکند و وصل میشود اما موقع اتصال به اینترنت اصلا وصل نمیشود. با لپ تاپ هم امتحان کردم . شبکه را پیدا میکند و متصل میشود اما وقتی مرورگر را باز میکنم اصلا هیچ سایتی را باز نمیکند.
در ضمن من به تازگی شرکت adsl ام را عوض کرده ام. وقتی با شرکت قبلی بودم به راحتی وصل میشد اما الان نه

™Mahdi
2012-02-05, 05:45 PM
با سلام خدمت اساتید
من تمام مراحل گفته شده در اول تاپیک را انجام دادم . گوشی هم شبکه وایرلس را پیدا میکند و وصل میشود اما موقع اتصال به اینترنت اصلا وصل نمیشود. با لپ تاپ هم امتحان کردم . شبکه را پیدا میکند و متصل میشود اما وقتی مرورگر را باز میکنم اصلا هیچ سایتی را باز نمیکند.
در ضمن من به تازگی شرکت adsl ام را عوض کرده ام. وقتی با شرکت قبلی بودم به راحتی وصل میشد اما الان نه

سلام عزيز
به احتمال 90 درصد IP و DNS هاي شما روي اتوماتيك ست نشده است و چه بسا حالت مودم نيز به حالت PPPoE یا PPPoA تنظيم نشده باشد.

شما بايد همه تنظيمات را به حالت بيان شده در پست اول داشته باشيد و اگر كوچك ترين تفاوتي داشته باشد جواب نمي دهد.

موفق باشيد.

.

mykamran
2012-02-11, 02:00 PM
سلام خدمت شما دوست عزیز و خسته نباشید

من قبلا از تایپک شما استفاده میکردم و به راحتی به وای فای وصل و از اینترنت استفاده میکردم ولی حالا با همان تنظیمات مشکل دوستمان mostafa206 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=7704) را دارم که در تایپک بالا هست من مثل همیشه از همان تنظیمات استفاده میکنم به وای فای وصل میشم ولی نمی تونم از اینترنت استفاده کنم تمام کارها را هم مو به مو کردم ویندوزم هم هست xp خیلی به وای فایم نیاز دارم
لطفا کمک کنید

™Mahdi
2012-02-11, 11:52 PM
سلام خدمت شما دوست عزیز و خسته نباشید

من قبلا از تایپک شما استفاده میکردم و به راحتی به وای فای وصل و از اینترنت استفاده میکردم ولی حالا با همان تنظیمات مشکل دوستمان mostafa206 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=7704) را دارم که در تایپک بالا هست من مثل همیشه از همان تنظیمات استفاده میکنم به وای فای وصل میشم ولی نمی تونم از اینترنت استفاده کنم تمام کارها را هم مو به مو کردم ویندوزم هم هست xp خیلی به وای فایم نیاز دارم
لطفا کمک کنید

سلام
اگر مطمئن هستيد كه مودم دستكاري نشده پس حتما تنظيمات گوشي به هم ريخته كه شايد بهتر باشد شما همه تنظيمات گوشي را ريست بفرماييد و دوباره امتحان بفرماييد.
براي ريست تنظيمات از كد #7780#* استفاده بفرماييد.

موفق باشيد.

.

jmasoud
2012-02-12, 01:31 PM
آیا سخت افزاری برای وایرلس دار کردن گوشی هایی که وایرلس ندارند هست مثل s60v3)6120

eehadi
2012-02-13, 01:25 AM
اپراتور ADSL من دو تا شماره (DNS) داده که فقط وقتی تو ویندوز اونا رو وارد می کنم می تونم به اینترنت وصل بشم. تنظیمات اینا تو گوشی کجاست؟ قبلاً یک بار وارد کرده بودم ولی الان هر چی میگردم پیدا نمی کنم.

eehadi
2012-02-13, 01:57 AM
اپراتور ADSL من دو تا شماره (DNS) داده که فقط وقتی تو ویندوز اونا رو وارد می کنم می تونم به اینترنت وصل بشم. تنظیمات اینا تو گوشی کجاست؟ قبلاً یک بار وارد کرده بودم ولی الان هر چی میگردم پیدا نمی کنم.

پیدا کردم. [Connectivity>Destinations>[my wifi connection
کلیک روی کانکشن وای فای، کلید پایین سمت چپ > advanced settings
ipv4 settings

raad07
2012-03-11, 09:02 PM
سلام عسل جان
من تو اینترنت این متن رو جستجو کردم
"طریقه اتصال گوشی wi-fi به مودم DLINK"
بعد یکی از چیزایی که پیدا کرد این سایت و این تاپیک بود
خوندم، انجام دادم، دقیقا همونی شد که میخواستم

پس چیکار کردم؟؟؟
سریع عضو سایت شدم،"اگر کسی سایت را به شما معرفی کرده ... ؟؟؟" رو asal2314 زدم
بعدم هدفم از عضویت این بود که بیام اینجا و فقط یه شتکر توپ کنم که اومدم

واقعا دست شما درد نکنه

بی اغراق بگم مفید ترین مطلب سال 90 بود برام

دم شما گرم

masoud_j25
2012-03-12, 11:58 PM
سلام

قبلا گفته بودم در اتصال گوشی htc به وای فای مودمم مشکل داشتم که مدتی مجبور شدم از برنامه connectify استفاده کنم, ولی مشکل اینجا بود که سیستم pc بایستی فعال میبود تا اینترنت شیرینگ برقرار بمونه

اخیرا تجربه جالبی دارم که بد نیست مطرح کنم :

خوشبختانه با نصب ویندوز سون 64 بیتی مشکل اتصال وای فای گوشی htc حل شد

چرا که قبلا بدلایلی از نسخه 32 بیتی استفاده می کردم

بنظر میاد آب بندی شدن مودم با نسخه 64 بیتی ویندوز جواب بهتری در اتصال وای فای داره , شاید این مسئله مربوط به پسوردها و کاراکترهای 64 بیتی باشه

"/

saeed6648
2012-03-14, 11:04 AM
سلام آیا با بلوتوز هم می شه اینترنت adsl رو رو مبایل راه انداخت

" Mahdi "
2012-04-03, 02:00 AM
یه سوال
برای من که شرکتم شبانش یوزر و پسورد عوض میشه
نمیشه کاری کرد که هردو کانکشنو داشته باشم و بتونم با گوشی در هردوحالت{هم صبح و هم شب } وارد اینترنت بشم ؟

mabani
2012-04-03, 01:51 PM
باسلام

مدم من مدلش U.S.Robotics است و راحت با كامپيوتر وصل مي شوم و به انترنت مي رم اما مشكلي كه هست اينه وقتي Wi-Fi گوشيو باز مي كنم وايلس رو نشون مي ده كه وصل شم اما يعدفه آيكن ناپديد ميشه و دوباره مياد(گوشي اپل-گلكسي اس, نوكيا N95 دارم)

اگه بشه يه راه نمايي كنيد

باتشكر

™Mahdi
2012-04-03, 07:46 PM
باسلام

مدم من مدلش U.S.Robotics است و راحت با كامپيوتر وصل مي شوم و به انترنت مي رم اما مشكلي كه هست اينه وقتي Wi-Fi گوشيو باز مي كنم وايلس رو نشون مي ده كه وصل شم اما يعدفه آيكن ناپديد ميشه و دوباره مياد(گوشي اپل-گلكسي اس, نوكيا N95 دارم)

اگه بشه يه راه نمايي كنيد

باتشكر

سلام
مشکل در ست شدن کانکشن گوشی با مودم است شما باید تنظیمات مودم را به حالت اتوماتیک تعریف کنید که در پست اول کامل توضیح دادم یا اینکه بتونید کانکشن های گوشی را دقیقا از جهت IP و DNS با مودم ست کنید.

موفق باشید.

.

masoud_j25
2012-04-06, 02:06 PM
سلام

خواستم بعرضتون برسونم با upgrade کردن firmware مودم مشکل اتصال گوشی های htc به wi - fi مودم کاملا حل شد

/

prosoftwar
2012-04-18, 12:28 AM
سلام دوستان
من تنظیمات مودم رو انجام دادم و گوشی وایرلس رو میشناسه و باهاش کانکت میشم اما وقتی از اتصال با وایرلس قطع میشم دوباره unknown میشه
تا دیروز درست بود تا اینکه فریم وار کوک شده فلش زدم ولی قبلا هم با همین فریم وار به وایرلس وصل شدم و فک نمیکنم مشکل از فریم وار باشه به نظر شما چیکار کنم؟:(:(

mojtabadj8
2012-04-19, 02:42 AM
سلام دوستان خواستم بدونم با مودم وایرلس مبین نت میشه اتصال وای فای به موبایل داشت ؟ مممنون میشم کامل توضیج بدین

farzinrock
2012-04-19, 02:44 AM
بله میشه

mojtabadj8
2012-04-19, 03:39 PM
بله میشه
عزیز اگه منظورت پست من بود میشه لطف کنین بگین باید چیکار کنم؟ چجوری این کار رو انجام بدم ؟ مودمی چیزی باید بخرم :)؟

cold_virus
2012-04-21, 01:38 PM
سلام - من این کارا رو انجام دادم کانکت هم میشم ولی نمیتونم صفحه باز کنم
گوشیم ساتیو
با نوکیا c5 مشکلی نداشت و خیلی راحت وصل شد و صفحه باز کرد
چی کار کنم ؟؟

mojtabadj8
2012-04-21, 07:51 PM
کسی نیست جواب پست های قبلی من رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moji69m
2012-04-22, 04:00 PM
سلام من یه مودم zyxel دارم که هم مودم هست هم روتر...حالا میخوام یه روتر وایرلس رو به این مودمم وصل کنم که لپ تاپ و گوشی هم بتونن استفاده کنن..ولی هر کاری میکنم وصل نمیشه...هر دوتاشون ip میدن...کسی میتونه کمکم کنه؟

™Mahdi
2012-04-23, 12:43 AM
سلام دوستان
من تنظیمات مودم رو انجام دادم و گوشی وایرلس رو میشناسه و باهاش کانکت میشم اما وقتی از اتصال با وایرلس قطع میشم دوباره unknown میشه
تا دیروز درست بود تا اینکه فریم وار کوک شده فلش زدم ولی قبلا هم با همین فریم وار به وایرلس وصل شدم و فک نمیکنم مشکل از فریم وار باشه به نظر شما چیکار کنم؟:(:(

سلام
گوشی را یکبار مستر ریست بفرمایید و سپس امتحان بفرمایید اگر مشکل همچنان باقی باشد می تونه مشکل از فریمور کوک شده باشه.

™Mahdi
2012-04-23, 12:46 AM
سلام دوستان خواستم بدونم با مودم وایرلس مبین نت میشه اتصال وای فای به موبایل داشت ؟ مممنون میشم کامل توضیج بدین

سلام
اگر مودم وایرلس باشد و گوشی هم وایرلس داشته باشد نباید مشکل خاصی باشد.
من هم با مودم وایرلس خانگی وصل شدم و هم با مودم وایرلس ایرانسل.

.

™Mahdi
2012-04-23, 12:51 AM
سلام - من این کارا رو انجام دادم کانکت هم میشم ولی نمیتونم صفحه باز کنم
گوشیم ساتیو
با نوکیا c5 مشکلی نداشت و خیلی راحت وصل شد و صفحه باز کرد
چی کار کنم ؟؟

سلام عزیز
من همین الان با گوشی ستیو کار می کنم و مشکلی در اتصال ندارد.
به احتمال زیاد تنظیمات مودم شما روی حالت اتوماتیک نیست از جهت IP و DNS و از جهات دیگری که در پست اول مفصل توضیح دادم.

پس یکبار دیگر از صحت همه این موارد مطمئن شوید حتمی پیشنهاد می کنم که مودم ریست شود و یکبار دیگه با توجه به تنظیمات در پست اول تنظیم شود.

پس از آن اگر باز هم مشکل داشتید شما باید گوشی را مستر ریست کنید.

اسکرین شات های که در پست اول تهیه شده همه مربوط به گوشی ستیو است.

موفق باشید.

mojtabadj8
2012-04-23, 03:58 PM
ممنون از همه گی تونستم مشکل رو حل کنم :)

™Mahdi
2012-04-23, 05:42 PM
ممنون از همه گی تونستم مشکل رو حل کنم :)

سلام
خدا را شکر که مشکلتون حل شد.
فقط اگه لطف کنید و بفرمایید که چطور مشکلتون حل شد ممنون میشیم تا دوستان هم در جریان باشند شاید یه روزی به کار بیاد.

سپاس

.

mojtabadj8
2012-04-25, 12:19 AM
سلام
خدا را شکر که مشکلتون حل شد.
فقط اگه لطف کنید و بفرمایید که چطور مشکلتون حل شد ممنون میشیم تا دوستان هم در جریان باشند شاید یه روزی به کار بیاد.

سپاس

.
بنده اینترنت مبین نت دارم و زنگ زدم شرکت پسورد وای فای رو ازشون گرفتم یه کلید داره پشت مودم واسه فعال کردن وای فای اون رو روشن کردم پسورد رو دادم به موبایل دیگه حل شد مشکل ممنون از همه گی :)

" Mahdi "
2012-04-25, 01:40 AM
2Apple[/B] ;1274762]نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله 2Apple http://www.ir-tci.org/forum/images/irtci/buttons/viewpost.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1274592#post1274592)
با سلام دوست عزیز
در لپ تاپ هم باید Defalut Gateway رو هر چی که IP مودم هست ست کیند! منتهی آخرش رو 1 بزاری

سلام
توی حالت bridge من با موبایل می تونم کانکت بشم ولی به اینترنت دسترسی ندارم
در ضمن در حالت bridge که یوزر و پسورد اینترنتم را داخل مودم وارد نمی کنم باید در موبایل کجا وارد کنم
و دیگه این که توی گوشی ای پی را چطوری باید دستی وارد کنم
(وقتی تنظیمات روی بریج هست من با لپ تاپ بدون هیچ تنظیمات خاصی و فقط با یک کانکشن و وارد کردن یوزر و پسورد می تونم به اینترنت وصل بشم و احتیاجی به وارد کردن ای پی و .. نیست):wac:

ببخشید میشه جواب اقا مجید رو بدید این مشکل اساسیه منم هس :ohno:
لطفا:flower:

2Apple
2012-04-25, 11:13 AM
ببخشید میشه جواب اقا مجید رو بدید این مشکل اساسیه منم هس :ohno:
لطفا:flower:

با سلام دوست عزیز
خدمت شما عرض کنم که
توضحی میدم واسه تمامی دوستان !
لطفآ مطالعه شود
با تشکر

در اینترنت ADSL دو نوع ارتباط وجود دارد

یکی تنظیمات کانکشنی
یعنی اینکه شما بر روی سیستم خود کانکشنی درست میکنید یوزر پسوورد اینترنت رو وارد میکنید و از اینترنت استفاده میکنید !
این نوع اینترنت واسه مواقعی هست که شما اینترنت رایگان دارید !
میخواید از اینترنت رایگان شب استفاده کنید
شرکت ارائه دهنده اینترنت رایگان رو با یوزر پسوردی به غیر از یوزر روز به شما ارائه میدهد !
به این حالت میگند Brighe
در این نوع تنظیمات شما میتونید هر تعداد کانکشنی که داشته باشید ویوزر پسوورد های مختلفی رو ست کنید
در این نوع تنظیم مودم فقط فقط از کابل پشتیبانی میکند!
هر سیستمی که از طریق کابل به مودم وصل شود اینترنت دارد
بعضی از مودم ها دارای 4 پورت LAn میباشند که تا 4 سیستم رو ساپورت میکنند
البته به شرطی که به صورت تک تک کانکنت شده و جدا جدا استفاده کنند !!
تنظیمات بعدی یه طوری هست که شما مودم رو کانکشن میکنید !
یعنی یوزر پسوورد رو بر روی مودم ست میکنید
در این تنظیمات مودم های دارای WiFi استفاده میشوند
یک نوع یوزر پسورد ست میشود
کانکشنی در کار نیست
PPPOE به این حالت میگند
PPPOE مودم یک روتر میشه که تا 50 تا سیستم از طریق WIFI و 4 تا سیستم از طریق کابل به صورت همزمان از اینترنت استفاده میکنند !!

این تاپتیک بر اساس PPPOE نوشته شده
در بعضی از مواق دوستانی هستند که باید از تنظیمات Brighe استفاده کنند و Wifi مودم بلا استفاده میمونه !
یکسری تنظیمات هست که وایرلس مودم رو بر روی آنتن شیر میکنه !
هر مودمی این قابلیت رو نداره !
آموزش در این تاپتیک نمیگنجه !
و این که معایب کار خودش رو داره !
یکی اینکه یک سیتم نقش سرور رو بازی میکنه و همیشه باید روشن باشه !
بسیاز تنظیمات سختی داره و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه نیست !
پس کسانی که میخواند این تنظیمات رو داشته باشند بهتر هست که 2 نوع مودم خریداری کنند !
یک مودم رو برروی Brighe تنظیم کرده و کانکشنی استفاده کنند
و یک مودم هم به صورت PPPOE با اسپلیتر های جدا بر روی همان خط تلفن ست کنند و از WiFi استفاده کنند
راه دوم هم استفاده از Acsses Point هست که ازارنترین مودل آنها رو پایه قیمت 150 تومن هست !
پس سوالاتی که در این زمینه باشند پاسخگوی داده نمیشوند
موفق پیروز باشید :flower::santa:

جکول خان
2012-04-29, 01:10 PM
سلام
اگه میشه لطف کنید نحوه اتصال به اینترنت wifi در حالت access point رو هم توضیح بدید البته قسمت مربوط به موبایلشو
چطور میشه کانکشن روی گوشی ساخت؟؟ من گوشی ppc دارم..htc touch 2
میخوام از اینترنت دانشگاه استفاده کنم ولی نیاز به ساخت کانکشن داره فکرکنم..چون به شبکه wifi وصل میشم .. شبکه پسورد نداره ولی به اینترنت هم وصل نمیشه مثل حالتی که به bridge وصلی..
لطفا راهنمایی کنین

™Mahdi
2012-05-02, 08:04 AM
سلام
اگه میشه لطف کنید نحوه اتصال به اینترنت wifi در حالت access point رو هم توضیح بدید البته قسمت مربوط به موبایلشو
چطور میشه کانکشن روی گوشی ساخت؟؟ من گوشی ppc دارم..htc touch 2
میخوام از اینترنت دانشگاه استفاده کنم ولی نیاز به ساخت کانکشن داره فکرکنم..چون به شبکه wifi وصل میشم .. شبکه پسورد نداره ولی به اینترنت هم وصل نمیشه مثل حالتی که به bridge وصلی..
لطفا راهنمایی کنین

سلام
ضمن خوش آمدگویی به شما
اینجا بخش سیمبین است و برای شما باید سوال خودتون را در انجمن مربوط به گوشی خودتون طرح بفرمایید.

موفق باشید.

.

M.I.D.⓪
2012-06-08, 11:19 AM
سلام.
الان مدت2روزه تو بخش Conectivity/WLAN تو همون WLAN wizard مودمو که وایرلسه نمیشناسه.
مستر ریست کردم، دوباره فلش کردم درست نشد تا قبل اینم بدرستی کار می کرد.
دوستان اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه.
ممنون

™Mahdi
2012-06-09, 01:23 AM
سلام.
الان مدت2روزه تو بخش Conectivity/WLAN تو همون WLAN wizard مودمو که وایرلسه نمیشناسه.
مستر ریست کردم، دوباره فلش کردم درست نشد تا قبل اینم بدرستی کار می کرد.
دوستان اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه.
ممنون

سلام
توی این دو روز چه اتفاق خاصی افتاده؟ هم از جهت دستکاری در مودم و هم از جهت دستکاری در گوشی؟

با یک گوشی دیگر که مشکلی در شناسایی شبکه های وایرلس ندارد امتحان کنید اگر اون هم مودم را شناسایی نمی کند مشکل از تنظیمات مودم است که باید مودم را ریست کنید.
ولی اگر گوشی دیگر شناسایی کرد مشکل از گوشی است که در صورت جواب ندادن با مستر ریست و فلش، مشکل به احتمال زیاد سخت افزاری است.

موفق باشید.

M.I.D.⓪
2012-06-09, 06:20 AM
خودم ریست کردم درست شد نخواستم ریست کنم ممنون
یه سوال دیگه که اسپمی نشیم تو قسمتSW Update  نرم افزارهارونمیشه دیگه آپدیت کرد راه حلی نداره بجز NSU‏ منظورم ازطریق خودگوشی‏?‏

eman habib
2012-06-19, 02:14 AM
سلام و خسته نباشید.
من مودم d-link 2730u گرفتم.
با گوشی sonyericson hazel راحت کانکت میشه اما با و ... nokia n97 ,5530 داغون کانکت میشه.
میشناسه وصل میشه 10k.b نت میگشه دیگه نمیکشه چند ثانیه دوباره یه کم نت میکشه باز قطع میشه.
بعد از چند بار نت كشيدن ديگه 1k.b هم نت نميشكه ! ( ولي تو تمام مدت با مودم كانكته )
کلا مثل بچه آدم نمیشه کار کنم باهاش.
چند جا خوندم بايد تنضيمات سكوريتي مودم رو تغيير بدم اما توضيح كاملي پيدا نكردم
اضافه كنم كه من هم مودمو با پسورد هم بدون پسورد امنيتي هم با مك آدرس و هم بدون مك آدرس تنظيم كردم اما تو 4 حالت هيچ فرقي نداره.

stefan0
2012-06-21, 02:37 AM
سلام
اگه میشه یه راهنمایی بکنید در ضمن تمام مطالب رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم اخرش مجبور شدم براتون عکس بزارم ببینید شاید مشکل بنده رو بگید کجاست.گوشی بنده اکسپریا نو وی هست ویندوز هم 7 مودم بنده tp-link چهار پورت می باشد.اگه اطلاعات کمه بگید تا بزارم راستی با این مودم با کامپیوتر به اینترنت بدون مشکل وصل می شم و گوشی بنده هم مودم رو شناسایی میکنه و طبق مشکل بیشتریها صفحه وب لود نمیشه.با تشکر

2Apple
2012-06-21, 10:21 AM
خودم ریست کردم درست شد نخواستم ریست کنم ممنون
یه سوال دیگه که اسپمی نشیم تو قسمتSW Update نرم افزارهارونمیشه دیگه آپدیت کرد راه حلی نداره بجز NSU‏ منظورم ازطریق خودگوشی‏?‏

با سلام دوست عزیز در فریمور های کوک شده SW Update دیگه کارایی ندارند:)

سلام و خسته نباشید.
من مودم d-link 2730u گرفتم.
با گوشی sonyericson hazel راحت کانکت میشه اما با و ... nokia n97 ,5530 داغون کانکت میشه.
میشناسه وصل میشه 10k.b نت میگشه دیگه نمیکشه چند ثانیه دوباره یه کم نت میکشه باز قطع میشه.
بعد از چند بار نت كشيدن ديگه 1k.b هم نت نميشكه ! ( ولي تو تمام مدت با مودم كانكته )
کلا مثل بچه آدم نمیشه کار کنم باهاش.
چند جا خوندم بايد تنضيمات سكوريتي مودم رو تغيير بدم اما توضيح كاملي پيدا نكردم
اضافه كنم كه من هم مودمو با پسورد هم بدون پسورد امنيتي هم با مك آدرس و هم بدون مك آدرس تنظيم كردم اما تو 4 حالت هيچ فرقي نداره.
دوست عزیز مودم رو ریسیت و دوباره تنظیمات رو اعمال کنید در ضمن قسمت پرو کسی گوشی رو هم چک کنید ! ربطی به پرو کسی مودم نداره :)

سلام
اگه میشه یه راهنمایی بکنید در ضمن تمام مطالب رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم اخرش مجبور شدم براتون عکس بزارم ببینید شاید مشکل بنده رو بگید کجاست.گوشی بنده اکسپریا نو وی هست ویندوز هم 7 مودم بنده tp-link چهار پورت می باشد.اگه اطلاعات کمه بگید تا بزارم راستی با این مودم با کامپیوتر به اینترنت بدون مشکل وصل می شم و گوشی بنده هم مودم رو شناسایی میکنه و طبق مشکل بیشتریها صفحه وب لود نمیشه.با تشکر
با سلام دوست عزیز
مودم شما دارای آسانترنین کانفیگ میباشد !
با توجه به عکس هایی که گزاشتی کمی بیش از اندازه مودم خودتون رو دستکاری کردید!!:)
تو قسمت Wierles خیلی تغیرات انجام دادید!
گزینه Quick Start رو بزنید از پنجره باز شده
تنظیمات بر روی PPPOE بزارید
VPI VCI
بعد گزینه LLC
بعد اسم وایرلس رو انتخاب کنید
سپس پسوورد بر اساس Wappsk2
و در آخر پنجره رو ببندید !
سپس در قسمت maintenance
گزینه Curect Factory setting رو انتخاب کنید و یک دور مودم رو ریسیت کنید :)
به همین آسونی

stefan0
2012-06-22, 01:06 PM
سلام با تشکر از جوابتون تست کردم بازم جواب نداد جایی که گفتین روی llcبزارم چهارتا گزینه داره که دوتاش مثل همه یکی pppoe llcودیگریpppoa llcروی کدوم بزارم من روی اولی گذاشتم.بعد داخل maintenance چنین گذینه ای نیست اونجا دوتا گزینه هستش یکی Current SettingsوFactory Default Settingsمن روی اولی گذاشتم.البته یه سوال اینجا دارم مگه من مودم رو تنظیم نکردم واسه جی باز برگدونم به تنظیمات اولیه.ایا منظورشما این بوده که اول این کار رو بکنم بعد برم تنظیمات رو انجام بدم.

2Apple
2012-06-22, 02:45 PM
سلام با تشکر از جوابتون تست کردم بازم جواب نداد جایی که گفتین روی llcبزارم چهارتا گزینه داره که دوتاش مثل همه یکی pppoe llcودیگریpppoa llcروی کدوم بزارم من روی اولی گذاشتم.بعد داخل maintenance چنین گذینه ای نیست اونجا دوتا گزینه هستش یکی Current SettingsوFactory Default Settingsمن روی اولی گذاشتم.البته یه سوال اینجا دارم مگه من مودم رو تنظیم نکردم واسه جی باز برگدونم به تنظیمات اولیه.ایا منظورشما این بوده که اول این کار رو بکنم بعد برم تنظیمات رو انجام بدم.

با سلام دوست عزیز وظیفه هست :)
توجه کنید فقط گزینه PPPOE !!!
نه PPPOA
شما به دومی کاری نداشته باشید !
رو همون PPPOE LLC
بزارید

برای ریسیت منظورم همون Current Setting
بود ریسیت کنید
و بعد از دوباره بالا اومدن مودم
مجدد به زمان 1 دقیقه خاموش کنید تا بتونه IP از سرور دریافت کنه

واسه سوال سوم هم شما مودم رو تنظیم کردید !
ولی طبق اسکرین شات در قسمت وایرلس دستکاری های زیادی انجام شده !
که با ریسیت مجدد درست میشوند
اگر بازم مشکل حل نشد
با یک سوزن ته گرد از پشت مودم رو ریسیت کنید سپس تنظیمات رو دوباره اعمال کنید :)

eman habib
2012-06-22, 10:39 PM
دوست عزیز مودم رو ریسیت و دوباره تنظیمات رو اعمال کنید در ضمن قسمت پرو کسی گوشی رو هم چک کنید ! ربطی به پرو کسی مودم نداره :)

آقا من تو قسمت وايرلس نوكيا تا حال هيچ تنضيمات پروكسي نديدم ؟؟!!!!!
شما كه ديدي آدرس ميشه بدي ؟
وايرلس نوكيا هيچ تنضيمات پروكسي نداره
مورد دوم با ريست كردن مودم هم فرقي نكرد !
كسي راه حل درست درمون نداره ؟؟!!!!

stefan0
2012-06-23, 12:34 AM
بسیار ممنون بدونید چقدر با این مودم ور رفتم تا بالاخره وصل شدم الان هم با گوشیم دارم می‌نویسم چی حالی میده با سرعت بالا یه جا نشستی می‌نویسی.راستی اشکال کارم pvcبود که من روی صفر می‌ذاشتم در صورتی که ای دی اس من روی 8 بودش .بازم ممنون از راهنماییتون.

2Apple
2012-06-23, 09:46 AM

آقا من تو قسمت وايرلس نوكيا تا حال هيچ تنضيمات پروكسي نديدم ؟؟!!!!!
شما كه ديدي آدرس ميشه بدي ؟
وايرلس نوكيا هيچ تنضيمات پروكسي نداره
مورد دوم با ريست كردن مودم هم فرقي نكرد !
كسي راه حل درست درمون نداره ؟؟!!!!

با سلام دوست عزیز:)
تنظیمات پرو کسی نوکیا تو قسمت setting>Connectivity>adminsetting>sip setting
میباشد
این قسمت رو چک کنید و دوباره امتحان کنید
صفحات قبلی مرور شود همچنین مجدد تنظیمات رو به صورت دقیق بر اساس پست شماره 1 صفحه اول وارد نمایید:)

stefan0
2012-06-23, 10:24 AM
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم یه سوال دارم می خواستم بدونم چطوری میشه اینترنت سیستم رو طوری تنظیم کنم که به صورت اتومات وصل نشه یعنی کانکت کنم خودم البته گوشیم هم وصل بشه مثل قبل.با تشکر

2Apple
2012-06-23, 12:18 PM
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم یه سوال دارم می خواستم بدونم چطوری میشه اینترنت سیستم رو طوری تنظیم کنم که به صورت اتومات وصل نشه یعنی کانکت کنم خودم البته گوشیم هم وصل بشه مثل قبل.با تشکر

با سلام مجدد :)
شدنی نیست دوست عزیز
باید مودم رو بزارید در حالت Brighe که در این حالت فقط یک دستگاه میتونه کانک بشه !
اگر سیستم خاموش باشه میتونید از وایرلس بر روی آنتن استفاده کنید
دقت کنید که فقط یک دستگاه !
هر کسی که زودتر لوگین کرد :)

2Apple
2012-06-24, 06:57 PM
ba salam o khaste nabashid.man gooshiye SAMSUNG modele S8300 daram. mikhastam bedoonam roo in gooshi mishe WI-FI nasb kard ya na? ba tashakor

سلام دوست عزیز لطفآ فارسی تایپ کنید
خیر گوشی شما وایرلس ساپورت نمیکند:)

جهان01
2012-06-29, 01:55 PM
سلام

من يك مودم وايفا دارم كه هر وقت به صورت bridge به اينترنت وصل ميشم(با ايجاد كانكشن مربوطه) تمام سايت ها رو با سرعت بالا باز ميكنه . بدون هيچ مشكلي !!!

ولي چون ميخوام از اينترنت بيسم (وايفا) هم استفاده كنم مجبورم مودم رو به حالت PPPoE قرار بدم.ولي سرعت اينترنت در اين حالت خيلي خيلي پايين مياد.و فقط صفحه گوگل رو باز ميكنه .براي موبايل هم به همين صورت هست يعني سايت ها رو به سختي باز ميكنه و بيشتر سايت ها رو هم اصلا باز نميكنه.
(بر روي قسمت وايفا رمز گذاشتم.پس كسي از وايفاي من استفاده نميكنه ولي بازم سرعتش پايينه)

مدل مودم
TAC FAM

مشكل من از كجاست؟؟؟

2Apple
2012-06-29, 02:26 PM
سلام

من يك مودم وايفا دارم كه هر وقت به صورت bridge به اينترنت وصل ميشم(با ايجاد كانكشن مربوطه) تمام سايت ها رو با سرعت بالا باز ميكنه . بدون هيچ مشكلي !!!

ولي چون ميخوام از اينترنت بيسم (وايفا) هم استفاده كنم مجبورم مودم رو به حالت PPPoE قرار بدم.ولي سرعت اينترنت در اين حالت خيلي خيلي پايين مياد.و فقط صفحه گوگل رو باز ميكنه .براي موبايل هم به همين صورت هست يعني سايت ها رو به سختي باز ميكنه و بيشتر سايت ها رو هم اصلا باز نميكنه.
(بر روي قسمت وايفا رمز گذاشتم.پس كسي از وايفاي من استفاده نميكنه ولي بازم سرعتش پايينه)

مدل مودم
TAC FAM

مشكل من از كجاست؟؟؟

با سلام دوست عزیز :)
مشکل شما مربوط به DNS ست شده بر روی مودم هست
از پشت ریسیت کنید تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده سپس مجدد بر روی حالت PPPOE تنظیم کنید
VPI VCI رو درست انتخاب کنید
و فاصله لپ تاپ یا پی سی رو به حده اقل برسونید سپس تست بزنید :)

جهان01
2012-06-29, 05:49 PM
مشکل شما مربوط به DNS ست شده بر روی مودم هست
از پشت ریسیت کنید تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده سپس مجدد بر روی حالت PPPOE تنظیم کنید
VPI VCI رو درست انتخاب کنید
و فاصله لپ تاپ یا پی سی رو به حده اقل برسونید سپس تست بزنید :)

دوست عزيز ريست كردم ولي مشكلم حل نشد و فقط بعضي از سايت ها باز ميشن.:ohno:

DNS روي حالت اتوماتيك قرار داره.:(

فاصله از مودم چند سانت هست.

2Apple
2012-06-29, 06:57 PM
دوست عزيز ريست كردم ولي مشكلم حل نشد و فقط بعضي از سايت ها باز ميشن.:ohno:

DNS روي حالت اتوماتيك قرار داره.:(

فاصله از مودم چند سانت هست.
http://smiles.kolobok.us/standart/pleasantry.gifhttp://smiles.kolobok.us/standart/pleasantry.gif

hamed kami
2012-07-02, 05:11 PM
اقا مال من کانکت نمی شه به اینترت d link مودمم

2Apple
2012-07-02, 07:13 PM
اقا مال من کانکت نمی شه به اینترت d link مودمم

با سلام دوست عزیز
ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم :)
دوست عزیز پست اول رو با دقت انجام دهید
سپس نوع گوشی
نوع دقیق مودم
نو اخطار و ویندوز خودتون رو بیان کنید
با تشکر:)

ashiyanehh
2012-07-02, 11:36 PM
با سلام
ممنون از سایت بسیار خوبتان .من در گوشی خود خواستم نقشه را به روز کنم و پیغام داد اتصال با WI-FI می خواهم بدانم از چه راهی می توانم این عمل را انجام بدهم. گوشی من نوکیا 5800 اکسپرس میوزیک هست

™Mahdi
2012-07-03, 12:32 AM
با سلام
ممنون از سایت بسیار خوبتان .من در گوشی خود خواستم نقشه را به روز کنم و پیغام داد اتصال با WI-FI می خواهم بدانم از چه راهی می توانم این عمل را انجام بدهم. گوشی من نوکیا 5800 اکسپرس میوزیک هست

سلام
دوست عزیز اگر تنظیمات وای فای شما در مودم و در گوشی درست تنظیم شده باشد پس از آمدن پیغام اتصال با وای فای شبکه های موجود در اطراف شما نمایش داده می شود و با انتخاب شما اتصال برقرار می شود ولی اگر در جای از تنظیمات مشکلی داشته باشید اتصال به صورت درست برقرار نخواهد شد.

موفق باشید.

editmysoft
2012-07-03, 10:22 PM
بسمه تعالی

بنده دو مودم وایمکس دارم یکی مبین نت و یکی ایرانسل اما تنظیمات ایرانسل کمی متفاوت است زیرا هر بار برای وصل شدن به آن باید یوزر پسورد را وارد کنم حال آنکه تنظیمات مبین نت را عینا برای ایرانسل هم انجام دادم اما همچنان در هنگام وصل شدن کنار نمایش قدرت انتن ها ایکنی متفاوت است : http://editmysoftwer.persiangig.com/other/wifi%20set.jpg

اولی وای فای مبین نت و دومی ایرانسل است
راه حل چیست

با تشکر /

2Apple
2012-07-03, 11:23 PM
بسمه تعالی

بنده دو مودم وایمکس دارم یکی مبین نت و یکی ایرانسل اما تنظیمات ایرانسل کمی متفاوت است زیرا هر بار برای وصل شدن به آن باید یوزر پسورد را وارد کنم حال آنکه تنظیمات مبین نت را عینا برای ایرانسل هم انجام دادم اما همچنان در هنگام وصل شدن کنار نمایش قدرت انتن ها ایکنی متفاوت است : http://editmysoftwer.persiangig.com/other/wifi%20set.jpg

اولی وای فای مبین نت و دومی ایرانسل است
راه حل چیست

با تشکر /

با سلام دوست عزیز
ببخشید راه حل چی چیست ؟:snitch:

editmysoft
2012-07-05, 12:04 AM
اینکه شکل آنتن دومی مثل اولی بشه

مشکل اینجاست که وقتی عکس دو فلش به دور هم کنار آنتن وجود داره . آنتن ذخیره نمیشه و هر بار باری اتصال باید به دنبال آنتن بگردم و هر بار هم رمز وارد کنم. راه حل چیست؟

2Apple
2012-07-05, 01:12 AM
اینکه شکل آنتن دومی مثل اولی بشه

مشکل اینجاست که وقتی عکس دو فلش به دور هم کنار آنتن وجود داره . آنتن ذخیره نمیشه و هر بار باری اتصال باید به دنبال آنتن بگردم و هر بار هم رمز وارد کنم. راه حل چیست؟

دوست عزیز بازم من متوجه نشدم !
یه کم ناقص توضیح میدید !
اگر این اسکرین شات از محیط وایرلس گوشی شما میباشد یه چیز طبیعی هست !
چون وایرلس گوشی یکی رو میشناسه و وقتی باهاش ست بشید اون علامت ست شدن میاد کنارش و دیگری و در حالت آماده بکار قرار میده !
مگر اینکه یک کانکشن رو Forget بزنید یعنی فراموشی تا بتونید به اون یکی کانکشن کانکت بشید !
اگر هم مشکل از کانفیگ کردن هر باره پسورود مودم ها هست ممکن هست که یکی از مودم ها پسوورد ست شده آن از بین رفته باشد
در ضمن دوست عزیز این مشکل شما خیلی کوچیک میباشید !
پس از ادامه بحث خودداری کنید با تشکر:):flower:

hussein628
2012-07-15, 12:59 PM
سلام . من مودم وای فای ندارم ولی لب تابم وای فای داره یکی دوبار هم تونستم به هم متصلشون کنم ولی نمیدونم چطوری از اینترنت استفاده کنم . اگه راهی داره راهنمایی کنید.

romass100
2012-07-15, 01:30 PM
سلام.من یه ایکس 6 دارم و مودمم هم دلینک هستش.حالا 2 تا سوال دارم !

موقع اتصال با لینک http://192.168.1.1 من پسورد دیفالتشو که ادمین بود تغییر نداردم اما اون یکی پسوورد اتصال به اینترنت که داخل مودم بود را تغییر دادم.

ایا کسی میتونه از اکانت من سو استفاده کنه؟یعنی من ادمین را که برای ورود به تنظیمات مودم هستش اگه تغییر ندم مشکلی پیش خواهد اومد در اینده یا خیر؟

سوال بعدیم هم اینه که من میخوام گوشیو به مودمم بشناسونم که دیگه هر وقت خواستم پسوورد نخواد ازم.ایا همچین چیزی شدنیه؟

™Mahdi
2012-07-16, 02:33 AM
سلام.من یه ایکس 6 دارم و مودمم هم دلینک هستش.حالا 2 تا سوال دارم !

موقع اتصال با لینک http://192.168.1.1 من پسورد دیفالتشو که ادمین بود تغییر نداردم اما اون یکی پسوورد اتصال به اینترنت که داخل مودم بود را تغییر دادم.

ایا کسی میتونه از اکانت من سو استفاده کنه؟یعنی من ادمین را که برای ورود به تنظیمات مودم هستش اگه تغییر ندم مشکلی پیش خواهد اومد در اینده یا خیر؟

سوال بعدیم هم اینه که من میخوام گوشیو به مودمم بشناسونم که دیگه هر وقت خواستم پسوورد نخواد ازم.ایا همچین چیزی شدنیه؟

سلام عزیز

پاسخ سوال اول:
اینکه یکی دیگه بخواد به تنظیمات مودم شما دسترسی پیدا کنه و به عنوان ادمین وارد تنظیمات شما شود دو راه دارد:
۱. از طریق وایرلس به شبکه شما وصل شود.
۲. از طریق کابل (LAN) به شبکه شما وصل شود.

خب وقتی شما روی وایرلس رمز داشته باشید دسترسی دیگران از این طریق منتفی می شود.

اما دسترسی از طریق دوم:
اگر مودم شما در یک جای محفوظی باشد که دیگران به پورت شبکه آن دسترسی نداشته باشند باز هم مشکلی نیست.
پس مشکل وقتی پیش میاد که طرف بتونه از طریق کابل به شبکه شما وصل بشه. (مودم های که پورت LAN ندارند که این نوع دسترسی درشون منتفی است.)

پاسخ سوال دوم:
اما در مورد دوم هم شما پس از اولین اتصال که گوشی می خواد به مودم پیدا کند و رمز وارد کنید از شما پرسیده می شود که آیا برای یکبار اجازه می دهید یا همیشه و اگر شما همیشه را انتخاب کنید در دفعات بعدی دیگه رمز نمی خواد.

موفق باشید.

.

romass100
2012-07-16, 10:21 AM
اما در مورد دوم هم شما پس از اولین اتصال که گوشی می خواد به مودم پیدا کند و رمز وارد کنید از شما پرسیده می شود که آیا برای یکبار اجازه می دهید یا همیشه و اگر شما همیشه را انتخاب کنید در دفعات بعدی دیگه رمز نمی خواد.

اخه این چیزی که میگید نبودش.فقط میگه کانکت شم؟بعد که میزنی پسوورد را هم میزنی و کانکت میشه.همچین اپشنیم توی ایکس 6 نداره.:(

™Mahdi
2012-07-16, 10:35 PM
اخه این چیزی که میگید نبودش.فقط میگه کانکت شم؟بعد که میزنی پسوورد را هم میزنی و کانکت میشه.همچین اپشنیم توی ایکس 6 نداره.:(

معمولا این پیام را به هنگام اولین اتصال می پرسد و الان شما باید اکسس پوینت های مربوط به آن شبکه را پاک کنید تا دوباره به عنوان یک مقصد ناشناخته در بیاد و بعد دوباره اقدام به اتصال به آن پیدا کنید تا آن پیام ظاهر شود.

موفق باشید.

.

mosen75
2012-07-18, 08:48 PM
سلام دوست عزیز

گوشی من neo v هستش
من تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم
wifi وصل میشه
ولی نمی تونم به هیچ سایتی برم
انگار که اصلا به اینترنت وصل نیست
اگه میشه راهنماییم کنید
باتشکر:flower:

mosen75
2012-07-21, 11:41 PM
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rayka23
2012-08-05, 05:55 AM
سلام دوست عزیز
گوشیم n95 هستش تنظیمات صفحه ی اول رو که مربوط به com بود رو انجام دادم(اصلا رو همون تنظیماتی که فرمودین بود)ولی مشکلی که دارم وقتی که سرچ میکنم مودمم رو شناسایی نمیکنه!مودم همسایه ها رو میشناسه ولی مودم خودم رو نه!!!به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟

2Apple
2012-08-05, 10:59 AM
سلام دوست عزیز

گوشی من neo v هستش
من تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم
wifi وصل میشه
ولی نمی تونم به هیچ سایتی برم
انگار که اصلا به اینترنت وصل نیست
اگه میشه راهنماییم کنید
باتشکر:flower:

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام دوست عزیز
ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم :):flower:
طبق پست اول

اگر تنظیمات مودم شما این گونه تعریف شده باشد شما به راحتی می توانید گوشی را به مودم وصل کرده و از اینترنت آن بهرمند شوید.
ولی اگر هنگام انجام تنظیمات مودم برای بار اول آدرس IP خاصی تعریف شده باشد و روی حالت اتوماتیک قرار داده نشده باشد شما نمی توانید از اینترنت مودم روی گوشی استفاده کنید نه اینکه گوشی به مودم وصل نشود بلکه گوشی به مودم وصل می شود ولی این صرفا یک اتصال است ولی هیچ گونه اطلاعاتی انتقال داده نمی شود و شما با پیغام خطا مانند (no gateway replay) مواجه می شوید.

. . .

دوستانی که تنظیمات مودم آنها غیر از موارد بالا است و در اتصال و استفاده اینترنت مشکل دارند یا باید تنظیمات مودم خود را تغییر داده یا به طور کل مودم را ریست کرده و از اول تنظیم بفرمایند.
(در صورت عدم توانایی نسبت به تغییر یا ریست مودم با دفتر فنی ارائه دهنده سرویس خود تماس بگیرید.)

برای مشاهده تنظیمات مودم خود می توانید وارد مرورگر اینترنت شده و آدرس زیر را تایپ بفرمایید (یا روی لینک زیر کلیک کنید.) :
كد:
http://192.168.1.1 (http://192.168.1.1/)
تنظیمات رو دوباره چک کنید و حتی المقدور با یک دستگاه لپ تاپ تست کنید

سلام دوست عزیز
گوشیم n95 هستش تنظیمات صفحه ی اول رو که مربوط به com بود رو انجام دادم(اصلا رو همون تنظیماتی که فرمودین بود)ولی مشکلی که دارم وقتی که سرچ میکنم مودمم رو شناسایی نمیکنه!مودم همسایه ها رو میشناسه ولی مودم خودم رو نه!!!به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟

با سلام دوست عزیز نوع مودم رو بیان کنید و با یک گیرنده WIFI دیگه تست بزنید
باید اول مطمئن شود که اینترنت شما از طریق وایرلس انتشار پیدا میکنند :)

rayka23
2012-08-05, 06:24 PM
ممنون دوست عزیز بابت جوابتون
مودمم tp_link w8960n
فعلا گیرنده ی wi-fi دیگه ای در دسترس ندارم

2Apple
2012-08-05, 06:54 PM
ممنون دوست عزیز بابت جوابتون
مودمم tp_link w8960n
فعلا گیرنده ی wi-fi دیگه ای در دسترس ندارم

خواهش میکنم دوست عزیز
آسانترین کانفیگ رو مودم شما داره
طبق پست اول اقدام کنید
گزینه VPI
VCI رو چک کنید
و اینم کتاب آموزشی مودم شما از اینجا (http://www.cyberconnect.ir/index.php/learningmenu/9-config8960.pdf) دانلود کنید
طبق کتاب آموزش رو پیش برید
همچنین میتوانید از این لینک (http://www.sabanetwork.com/showthread.php?tid=478) و این لینک (http://30metri.persianblog.ir/post/36/)اقدام کنید
باید یک دستگاه موبایل لپ تاپ پیدا کنید تا از انتشار وایرلس مطمئن شوید !
شاید آنتن مودم شما مشکل پیدا کرده و نمیتوانند اینترنت رو پخش کند

rayka23
2012-08-07, 08:19 AM
سلام دوست عزیز
مشکل اینترنت گوشیه من هم حل شد.درایور مودم نصب نبود.به خاطر همون بود که مودمم رو نمیشناخت
فقط یه سوال برام پیش اومده اینه که من الان یک ماهه دارم با اینترنتم کار میکنم اگه درایورم نصب نبوده.چه جوری من کار میکردم؟در هر صورت مهم اینه که درست شد
با تشکر و ممنونم از شما

2Apple
2012-08-07, 09:50 AM
سلام دوست عزیز
مشکل اینترنت گوشیه من هم حل شد.درایور مودم نصب نبود.به خاطر همون بود که مودمم رو نمیشناخت
فقط یه سوال برام پیش اومده اینه که من الان یک ماهه دارم با اینترنتم کار میکنم اگه درایورم نصب نبوده.چه جوری من کار میکردم؟در هر صورت مهم اینه که درست شد
با تشکر و ممنونم از شما

با سلام مجدد
خوشحالم که مشکل شما برطرف شده :)
تو بعضی از مواقع سی دی راه اندازی فقط مربوط به درایور USB مودم میباشد
اکثر مودم های که وارد ایران میشوند به نوعی سازگار با مخابرات ایران هستند
شما با اتصال کابل Lan و تنظیمات پیش فرض تونسته بودید که کانکنت بشید
موفق پیروز باشید :):flower:

hamta_love
2012-08-10, 05:26 PM
من تمام این کارارو انجام دادم اما نتونستم با گوشیم از wifi استفاده کنم گوشی من galaxymini هست و مودمم iplink هست خواهش میکنم راهنماییم کنین

117Willie
2012-08-18, 02:02 AM
Ba Salam
Mikhastam beporsam chegone mishe az ye ipade 2 jaye modem estefade kard man mikham az chon pc man karte wifi nadare age mishe rahnemaim konid ba sepas.

salam2009
2012-08-22, 11:10 PM
درود
چطوری میشه از پ.ر.و.ک.س.ی که تو نت کامپیوتر استفاده میکنیم توی شبکه ad hoc هم استفاده کرد؟

2Apple
2012-08-22, 11:17 PM
من تمام این کارارو انجام دادم اما نتونستم با گوشیم از wifi استفاده کنم گوشی من galaxymini هست و مودمم iplink هست خواهش میکنم راهنماییم کنین

با سلام دوست عزیز لطفآ نوع اروری رو که بهتون میده رو بیان کنید یا اسکرین شات بزارید:)

درود
چطوری میشه از پ.ر.و.ک.س.ی که تو نت کامپیوتر استفاده میکنیم توی شبکه ad hoc هم استفاده کرد؟

با سلام دوست عزیز این پست ها رو امتحان کنید
و اگر مشکلی هم داشتید در همون تاپتیک بیان کنید
با تشکر :flower:

حذف محدودیت ها با نرم افزار هات اسپات شیلد Hotspot Shield v p n (نسخه سازگار با آندروید 4 و 4.1 اضافه شد) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=169429&p=1438183)

عبور از محدودیت ها با ANONdroid (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=170064&p=1444852)

حذف محدودیت ها با سایفون 3 آندروید (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=173954)

ترفند استفاده از پروکســی در دستگاه های روت نشده (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1497481&postcount=14)

حل مشکل برنامه Real APK Leecher (دانلود از گوگل پلی با کامپیوتر) (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1504993&postcount=30)

حذف محدودیت ها در دستگاه های آندرویدی با یک کلیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=178748&p=1513995)

salam2009
2012-08-22, 11:40 PM
دوست عزیز همه این ها برای اندروید هستند .گوشی من 5800 هست هیچ کدوم ازینا روش جواب نمیده

™Mahdi
2012-08-23, 03:17 AM
دوست عزیز همه این ها برای اندروید هستند .گوشی من 5800 هست هیچ کدوم ازینا روش جواب نمیده

سلام
من الان گوشی 5800 دستم نیست ولی توی منوها دیدم خیلی شبیه به ستیو و ویواز هست.
در این دو گوشی از طریق آدرس زیر می توان پـروکسی تنظیم کرد:

settinge/connectivity/Destinations/Internet

بعد روی کانکشن مورد نظر خودتون قرار گرفته و با یک ضربه وارد ویرایش آن می شوید سپس گزینه Options در پایین صفحه سمت چپ را زده و گزینه Advanced settinge را انتخاب می کنید و از آنجا پـروکسی مورد نظر خودتون را تنظیم می کنید.

(خدا را فراموش نکنیم تا فراموش نشویم.)

salam2009
2012-08-24, 11:34 PM
سلام
من الان گوشی 5800 دستم نیست ولی توی منوها دیدم خیلی شبیه به ستیو و ویواز هست.
در این دو گوشی از طریق آدرس زیر می توان پـروکسی تنظیم کرد:

settinge/connectivity/Destinations/Internet

بعد روی کانکشن مورد نظر خودتون قرار گرفته و با یک ضربه وارد ویرایش آن می شوید سپس گزینه Options در پایین صفحه سمت چپ را زده و گزینه Advanced settinge را انتخاب می کنید و از آنجا پـروکسی مورد نظر خودتون را تنظیم می کنید.

(خدا را فراموش نکنیم تا فراموش نشویم.)

خب دوست عزیز چی بنویسم اینجا؟ ادرس و پورت رو مینویسم ولی چیزی لود نمیکنه
مثلا 127.0.0.1 پورت 9050 ؟؟؟

™Mahdi
2012-08-25, 03:51 PM
خب دوست عزیز چی بنویسم اینجا؟ ادرس و پورت رو مینویسم ولی چیزی لود نمیکنه
مثلا 127.0.0.1 پورت 9050 ؟؟؟

این که با یک پـروکسی صفحه لود نشود بر می گرده به سرور آن و دیگه ربطی به تنظیمات گوشی ندراد.

موفق باشید.

amir201065
2012-09-02, 05:32 PM
طریقه مخفی کردن نام wifi در مودم tp link چگونه است؟

2Apple
2012-09-02, 09:44 PM
طریقه مخفی کردن نام wifi در مودم tp link چگونه است؟

سلام دوست عزیز
ورود شمارو به انجمن خوش آمد میگم:)
اگر جهت امنیت بیشتر میخواید این کار رو انجام دهید احتیاجی نیست !
چون هک کردن پسوورد وایرلس درصد 1 در میلیون داره
اما اگر تنظیمات رو داشته باشه میتونید از گزینه SSID hidden
استفاده کنید
اکثر مودم های Tp Link همچین قابلیتی رو ندارند
موفق پیروز باشید :flower:

am-23
2012-09-05, 12:20 PM
با سلام

گوشی 5800 دارم مودم وای فای رو گوشیم میشناسه اما نمیتونم وارد هیچ صفحه ای بشم.

وقتی تنظیمات رو هم مثل توضیح صفحه اول گذاشتم نه تنها درست شد بلکه مودم وای فای کامپیوترم هم قطع شد.

لطفا" راهنمایی فرمایید. با تشکر

™Mahdi
2012-09-05, 02:34 PM
با سلام

گوشی 5800 دارم مودم وای فای رو گوشیم میشناسه اما نمیتونم وارد هیچ صفحه ای بشم.

وقتی تنظیمات رو هم مثل توضیح صفحه اول گذاشتم نه تنها درست شد بلکه مودم وای فای کامپیوترم هم قطع شد.

لطفا" راهنمایی فرمایید. با تشکر

سلام
اینکه اتصال کامپیوتر شما قطع شده نشونه اینه که تنظیمات مودم شما روی حالت اتوماتیک نبوده (آی پی ست شده بوده) و الان شما که تنظیمات آی پی کامپیوتر را تغییر داده اید به حالت اتوماتیک با هم مچ نمیشند و نباید هم ارتباط داشته باشید.
اگر تنظیمات مودم شما هم روی حالت قرار بگیرید هم با کامپیوتر هماهنگ می شود و هم با گوشی و روی هر دو اتصال دارید.

در کل پیشنهاد می کنم خودتون یا کسی دیگر مودم را ریست کنه و از اول مطابق پست اول تنظیم کند.

موفق باشید.

.

hjj_kh
2012-09-05, 02:51 PM
درسته که جاش اینجا نیست ولی جایی پیدا نکردم بپرسم:

کمک: نحوه وصل شدن به پخش کننده وایرلس power station 2.4GHz از طریق گوشی آندرویدی

با سلام
ما بین چنتا همسایه یا اینترنت وایرلس راه اندازی کردیم:
1- یک nano station m5 loco
2- یک آنتن D-link
3-یک power station 2-ext 2.4GHz
4-هاب

از نانو استیشن شروع میکنم: نانو استیشن تنظیم شده به آنتن وایرلس شرکت ISP و از طریق کابل اینترنتی که دریافت میکنه میده به هاب.
آنتن وصل شده به powe station2-ext و پاور استیشن از طریق کابل اینترنتو از هاب میگیره و پخش میکنه.
یعنی اینجوری پیکربندی شده:
6 تا همسایه هستیم ، که هرکدوم user name و پسورد (حساب کاربری) جداگانه داریم تو ISP، و موقع وصل شدن این نانو استیشن مارو لینک میکنه جداگانه.
از طریق لپ تاپ اول وصل میشیم به شبکه وایرلس(همون power station) بعد وصل شدن به وایرلس یه کانکشن broad band درست میکنیم که آخرش با دادن یوزر نیم و رمز حساب کاربری میتونیم وصل بشیم(این روشو چون با مشکل قطعی مواجه شد گذاشتیم کنار)
به جای Broad band connection به روش زیر از ISPاومدن و مشکلو درست کردن:
setup a new connection or network---->Connect to a workplace----->Use my internet Connection(***
بعد تو internet address: آی پی ISP خودشونو دادن. و next و تو صفحه بعدی حساب کاربری هر یوزرو میدادن.
بعد گفتن واسه حل مشکل قطع شدن باید واسه هر یوزر یه آی پی از آی پی های خالی ISP بدیم. اینو هم واسه wireless network connection ست کردن(همونی که مارو به power station وصل کرده).
خب الان این کارارو چجوری رو گوشی انجام بدم؟ sony xperia P

2Apple
2012-09-05, 06:07 PM

کمک: نحوه وصل شدن به پخش کننده وایرلس power station 2.4GHz از طریق گوشی آندرویدی

با سلام
2- یک آنتن D-link
4-هاب

از نانو استیشن شروع میکنم: نانو استیشن تنظیم شده به آنتن وایرلس شرکت ISP و از طریق کابل اینترنتی که دریافت میکنه میده به هاب.
آنتن وصل شده به powe station2-ext و پاور استیشن از طریق کابل اینترنتو از هاب میگیره و پخش میکنه.
6 تا همسایه هستیم ، که هرکدوم user name و پسورد (حساب کاربری) جداگانه داریم تو ISP، و موقع وصل شدن این نانو استیشن مارو لینک میکنه جداگانه.
از طریق لپ تاپ اول وصل میشیم به شبکه وایرلس(همون power station) بعد وصل شدن به وایرلس یه کانکشن broad band درست میکنیم که آخرش با دادن یوزر نیم و رمز حساب کاربری میتونیم وصل بشیم(این روشو چون با مشکل قطعی مواجه شد گذاشتیم کنار)
setup a new connection or network---->Connect to a workplace----->Use my internet Connection(***
بعد تو internet address: آی پی ISP خودشونو دادن. و next و تو صفحه بعدی حساب کاربری هر یوزرو میدادن.
بعد گفتن واسه حل مشکل قطع شدن باید واسه هر یوزر یه آی پی از آی پی های خالی ISP بدیم. اینو هم واسه wireless network connection ست کردن(همونی که مارو به power station وصل کرده).

بزار من اینطوری بگم !
شما از طریق یک مودم نانو اینترنت وایرلس رو از طریق شرکت به وسیله آی پی دریافتی از سمت شرکت بر روی سیستم هاتون دارید !
حالا شما اولین کاری که میکنید از شرکت میپرسید که آیا میتونید تو هر خونه مودم بزارید یا اکسس پوینت !
کابل لن رو به اکسس پوینت بدید
اینترنت رو به وسیله وایرلس Share کنید تو محیط خونه و از طریق همین تاپیک گوشی رو وصل کنید !
اگر شد که هیچی ! نشد باید اینترنت سیستم رو بر روی گوشی استفاده کنید !
یعنی نمیتونید از طریق وایرلس استفاده کنید
باید از طریق کابل خود گوشی و نرم افزار Pc Suite سونی اریکسون اینترنت رو استفاده کنید

از این روش هم میتونید استفاده کنید
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=126837 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=126837)
موفق پبروز باشید :flower:

hjj_kh
2012-09-06, 09:31 PM

با سلام
2- یک آنتن D-link
4-هاب

ممنون
خودم حل کردم

am-23
2012-09-07, 03:06 PM
سلام
اینکه اتصال کامپیوتر شما قطع شده نشونه اینه که تنظیمات مودم شما روی حالت اتوماتیک نبوده (آی پی ست شده بوده) و الان شما که تنظیمات آی پی کامپیوتر را تغییر داده اید به حالت اتوماتیک با هم مچ نمیشند و نباید هم ارتباط داشته باشید.
اگر تنظیمات مودم شما هم روی حالت قرار بگیرید هم با کامپیوتر هماهنگ می شود و هم با گوشی و روی هر دو اتصال دارید.

در کل پیشنهاد می کنم خودتون یا کسی دیگر مودم را ریست کنه و از اول مطابق پست اول تنظیم کند.

موفق باشید.

.

مودمم درست شد

چون توي قسمت wireless network و قسمت Advenced دو تا تيک زير را فعال کرده بودم.

http://*****************.com/images/0d077a2104n9gu50i64.jpg

تیک هاشو برداشتم و گزینه اول را انتخاب کردم و درست شد.

اما با گوشی وصل نمیشه کانکت میشه wifi رو هم میشناسه اما هر صفحه ای که میری مینویسه

unable to connect.try again

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alicris7
2012-09-14, 02:44 AM
باسلام.وخسته نباشی خدمت اعضای انجمن...
مشکلی برای من پیش اومده که تااین لحظه جوابشو نیافتم....گوشی من سونی اریکسون اکسپریا مینی پرو هست و از وقتی که به ورژن ساندویج بستنی ارتقاش دادم نمیتونم به مودم WiFi که مودلش Alfex کانکت بشم.یعنی گوشی مودم رو میشناسه وکانکت میشه وبعد چند لحظه قطع اتصال و مینویسه در حال دریافت IP .ضمنا اشاره کنم که روی مودم های دیگه به راحتی کانکت میشه.کسی هست بدونه چیکار باید کرد؟بدون اینکه گوشی رو روت کرد یا مودم رو عوض کرد؟ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه...

سلام دوستِ عزیز و خوش آمدید به انجمن
شما به تاپیکِ مخصوصِ آندروید باید مراجعه کنید اینجا سیمبین هست...
یا اینکه در تاپیک های مخصوصِ گوشیتون مطرح کنید :
Xperia Mini , Mini Pro (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=827)

.
موفق باش

am-23
2012-09-15, 04:14 PM
یکی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™Mahdi
2012-09-16, 08:43 PM
مودمم درست شد

چون توي قسمت wireless network و قسمت Advenced دو تا تيک زير را فعال کرده بودم.

تیک هاشو برداشتم و گزینه اول را انتخاب کردم و درست شد.

اما با گوشی وصل نمیشه کانکت میشه wifi رو هم میشناسه اما هر صفحه ای که میری مینویسه

unable to connect.try again

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با کامپیوتر با حالت آی پی اتوماتیک و DNS اتوماتیک به راحتی وصل می شوید پس به احتمال زیاد تنظیمات گوشی را هم دستکاری کردید پس یک بار تنظیمات گوشی را ریست کنید و امتحان کنید و اگر درست نشد گوشی را مستر ریست کنید.
(قبل از مستر ریست بکاپ از مخاطبین و پیام ها فراموش نشه)

موفق باشید.

.

yac1236yac
2012-11-03, 04:51 AM
سلام.اگه ممکنه سوال من هم جواب بدید؟من مودم adsl وای فای نداره!اما یه یو اس بی گرفتم که امکان شیر کردن رویش هست ولی راستش نتونستم راهش بندازم:اگه امکانش هست و میدونید راهنمایی کنید

xpxps
2012-12-20, 12:07 AM
سلام
من بیشتر پستهای ارسالی را خوندم و تعدادی با وصل شدن به وای فای مودم های مبین نت و ایرانسل مشکل داشتن
دوستان میتونن با مراجعه به این سایت آموزش بصورت تصویری را ببینند .
http://www.wimaxmobin.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=62

و اگر مدیران اجازه دهند بنده میتونم آموزشو تو همین سایت بزام که همه بتونن استفاهده کنند

mehdinilo
2012-12-20, 09:02 PM
سلام
من یه راهنمایی در خصوص اتصال WiFi موبایل HTC-HD2 به مودم مبین نت میخواستم که به صفحه 34 راهنمایی شدم ولی ظاهرا هیچ ** جواب سوالهای دیگه را هم نداده چه برسه به سوال من

™Mahdi
2012-12-22, 12:58 PM
سلام
من بیشتر پستهای ارسالی را خوندم و تعدادی با وصل شدن به وای فای مودم های مبین نت و ایرانسل مشکل داشتن
دوستان میتونن با مراجعه به این سایت آموزش بصورت تصویری را ببینند .
http://www.wimaxmobin.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=62

و اگر مدیران اجازه دهند بنده میتونم آموزشو تو همین سایت بزام که همه بتونن استفاهده کنند

سلام
این انجمن همان گونه که از اسمش پیداست در درجه اول مرتبط به موبایل است و آموزش های که به نحوی مرتبط با موبایل باشد اشکالی ندارد البته روشن است که قوانین انجمن را نیز باید رعایت کرده باشد که در این صورت نیازی به اجازه ندارد فقط بهتر است قبل از گذاشتن یک آموزش با مدیران مربوط مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

برخی از قوانین:
ـ آموزش تکراری نباشد.
ـ مرتبط با موبایل باشد.
ـ تاپیک آن در انجمن مرتبط زده شود.
ـ همراه با توضیحات و شفاف باشد.
ـ در حد امکان تست شده باشد یا از جای معتبری تهیه شده باشد.
ـ ....

موفق باشید.

shagh2
2013-02-11, 09:11 AM
مدل مودم من اینه
TD-8811

به نظرتون میشه ؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون من زیاد سر در نمیارم :wac:

2Apple
2013-02-11, 09:53 AM
مدل مودم من اینه
TD-8811

به نظرتون میشه ؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون من زیاد سر در نمیارم :wac:

سلام دوست عزیز ورود شمارو به انجمن خوش آمد میگم:)
خیر مودم شما معمولی هست
این تنظیمات برای مودم های وایرلس دار هست :)

ali doosti
2013-02-25, 12:44 PM
سلام دوستان
من یه مودم الفکس وایرلس دارم با وای فای گوشی نمیتونم کانتک بشم ( مودم رو می شناسه اما سایتی باز نمی کنه ) لطفاً اگه کسی میتونه کمک کنه.
در ضمن با گوشی چند گوشی تست کردم همین مشکل رو داره.

™Mahdi
2013-03-03, 10:08 PM
سلام دوستان
من یه مودم الفکس وایرلس دارم با وای فای گوشی نمیتونم کانتک بشم ( مودم رو می شناسه اما سایتی باز نمی کنه ) لطفاً اگه کسی میتونه کمک کنه.
در ضمن با گوشی چند گوشی تست کردم همین مشکل رو داره.

سلام
با لپ تاپ راحت وصل میشید و مشلکی ندارید؟
و آیا وقتی با لپ تاپ وصل میشید آی پی دستی دادید یا اتوماتیک است؟

.

roseabi98
2013-03-08, 12:15 AM
salam man tebgh tozihat shoma amal kardam ama moshkelam hanoz pa bar jast]
.:. آموزش تنظیمات مودم ADSL وای فای برای اتصال گوشی (ستیو ، ویواز و گوشی های سیمبین مشابه) به آن .:.
و استفاده از اینترنت پرسرعت آن روی گوشی بدون نیاز به روشن بودن کامپیوتر
با رمز و بدون رمز
و
رفع خطای معروف no gateway replay

« کلیه حقوق این مطلب متعلق به مجموعه www.Ir-Tci.org (http://www.ir-tci.org/) می باشد.»

سلام خدمت همه دوستان

ـ در این تاپیک قصد دارم تنظیمات مودم adsl wi-fi (وایرلس دار) را برای استفاده از اینترنت آن روی گوشی های وایرلس دار مانند ستیو و ویواز قرار بدهم به گونه ای که پس از یک بار انجام تنظیمات مودم توسط کامپیوتر دیگری نیازی به روشن بودن کامپیوتر نباشد و تنها روشن بودن مودم کافی باشد تا شما به آن وصل شوید و از اینترنت پرسرعت آن روی گوشی خود لذت ببرید.

. . .

ّـ در این روش اینترنت کامپیوتر به اشتراک گذاشته نمی شود بلکه گوشی به طور مستقیم به مودم وصل می شود در نتیجه شما می توانید با گوشی به اینترنت وصل شوید بدون اینکه کامپیوتر روشن باشد و نه تنها یک گوشی بلکه چندین گوشی همزمان می توانند به یک مودم وصل شوند و امکان استفاده همزمان گوشی و کامپیوتر نیز وجود دارد بدون هیچ اشتراکی بلکه هر کدام یک سرور جداگانه محسوب می شوند.

. . .

آنچه در این تاپیک در بخش اول می آید تنظیمات مربوط به مودم های ADSL خانگی می باشد و هیچ ربطی به شبکه های پرسرعت دیگر ندارد و در صورتی مفید است که شما توانایی دستکاری تنظیمات مودم را داشته باشید پس دوستانی که در اتصال به اینترنت دانشگاه ها و جاهای دیگر که دسترسی به تنظیمات مودم ممکن نیست مشکل دارند در این تاپیک سوال نفرمایند.

. . .

مطالب این تاپیک در دو بخش ارائه می شود :
بخش اول تنظیمات مودم
بخش دوم تنظیمات گوشی

. . .

در این تاپیک، به جهت تنوع مودم های ADSL تنظیمات مودم به طور خلاصه و کلیدی بیان شده است.
دوستان در صورت بروز مشکل خاص می توانند از دفترچه راهنمای مودم خود استفاده کنند یا با دفتر فنی و پشتیبانی سرویس ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرند.

.:. بخش اول : تنظیمات مودم .:.
« کلیه حقوق این مطلب متعلق به مجموعه www.Ir-Tci.org (http://www.ir-tci.org/) می باشد.»

اینکه فرق این ها به زبان علمی و حرفه ای چیست سزاوار این تاپیک نیست فقط همین را عرض کنم که :
در حالت PPPoE یا PPPoA تنظیمات کانکشن روی خود مودم ذخیره می شود و دیگر نیازی به ساختن کانکشن در دستگاهای که قرار است به مودم وصل شود نیست و عمل اتصال به طور اتوماتیک انجام می شود و حتی اگر شما ویندوز کامپیوتر را هم عوض کنید هیچ تاثیری در تنظیمات مودم ندارد و براحتی می توانید به اینترنت وصل شوید و می شود همزمان چندین دستگاه به اینترنت وصل شوند برخلاف حالت Bridge که تنظیمات کانکشن روی کامپیوتر ذخیره می شود و برای هر بار اتصال باید مانند دایل آپ از طریق کانکشن داخل ویندوز متصل شوید و امکان اتصال دو کامپیوتر به صورت مستقل (هر کدام یک سرور) ممکن نیست و برای استفاده چند کامپیوتر حتما باید یکی سرور باشد و همیشه روشن تا بقیه هم بتوانند در صورت به اشتراک گذاشتن اینترنت سرور از آن استفاده کنند.

2. آدرس IP باید اتوماتیک باشد و هیچ IP خاصی داده نشود و گرنه با پیغام خطای (no gateway replay) هیچ درگاهی پاسخ نمی دهد مواجه می شوید.
توضیح : پس از تنظیم کانکشن روی یکی از دو حالت بالا می شود که به مودم IP خاصی داد و در نتیجه هنگام اتصال کامپیوتر به اینترنت نیز باید IP خاصی را وارد کنید ( البته وارد کردن این آدرس برای همان بار اول کافی است و برای دفعات بعد ذخیره می شود و چند کامپیوتری که قرار است وصل شوند باید آدرس IP آنها متفاوت باشد و گرنه به صورت همزمان نمی توانند به اینترنت وصل شوند.)

در اینجا روش فهم اینکه آدرس IP مودم ما روی اتوماتیک تنظیم شده یا روی آدرس خاص ، در ویندوز XP و 7 بیان می کنیم.

ویندوز XP
ـ وارد Control panel سپس Network Connections شوید و سپس روی Local Area Connection راست کلیک کرده و گزینه Properties را بزنید و از منوی (This connection uses the following items)
گزینه (Internet Protocol(TCP/IP را انتخاب و گزینه Properties را بزنید. (مطابق عکس شماره 1)

http://www.up1.ir/download.php?img=4113 (http://www.up1.ir/download.php?img=4113)http://up.*************/images/f6t09sol9m4pdq75qcf5.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/81048494448571381808.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ سپس پنجره Internet Protocol(TCP/IP) Properties باز می شود و باید IP address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (مطابق عکس شماره 2)

http://www.up1.ir/download.php?img=4114 (http://www.up1.ir/download.php?img=4114)http://up.*************/images/tpyvi4wnr84rebuir9vt.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/71631115488957039563.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ و همچنین در همین پنچره باید در پد Alternate Configuration حالت Automatic انتخاب شده باشد. (مطابق عکس شماره 3)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/86299993809035000362.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

* توجه : اگر ویندوز xp شما از طریق وایرلس به مودم وصل شده باشد شما باید پس از وارد شدن به پنجره Network Connections روی آیکن Network Connections Wireless راست کلیک کرده و همان مراحل بالا را ادامه دهید.

ویندوز 7
_ وارد مسیر زیر بشوید
Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
و روی قسمت Local Area Connection کلیک کنید. (مطابق عکس شماره 4)

ـ در پنجره باز شده روی گزینه Properties کلیک کنید (عکس شماره 5) تا پنجره Local Area Connection Properties باز شود. (عکس شماره 6)

ـ در پنجره باز شده از منوی (This connection uses the following items)
گزینه (Internet Protocol Version 6 (TCP/IPv6 را انتخاب کرده و گزینه Properties را بزنید.(عکس شماره 6)
باید IPv6 address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (مطابق عکس شماره 7)

http://www.up1.ir/download.php?img=4128 (http://www.up1.ir/download.php?img=4128)http://up.*************/images/gyp0atevjpua9cfbkw27.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/77981752857578809715.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ هم چنین باید (Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4 که در عکس شماره 6 دیده می شود پس از زدن Properties در قسمت IP address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (که به علت شباهت آن با ویندوز xp نیاز به عکس جدید نیست به عکس شماره 2 نگاه کنید.)

* توجه : در صورتی که ویندوز سون شما از طریق وایرلس به شبکه وصل می شود پس از وارد شدن به پنجره Network and Sharing Center به جای مرحله اول روی گزینه Wireless Network Connection که نام شبکه شما زیر آن نمایش داده شده است کلیک کنید و همان مراحل بالا را دنبال کنید.
...

اگر تنظیمات مودم شما این گونه تعریف شده باشد شما به راحتی می توانید گوشی را به مودم وصل کرده و از اینترنت آن بهرمند شوید.
ولی اگر هنگام انجام تنظیمات مودم برای بار اول آدرس IP خاصی تعریف شده باشد و روی حالت اتوماتیک قرار داده نشده باشد شما نمی توانید از اینترنت مودم روی گوشی استفاده کنید نه اینکه گوشی به مودم وصل نشود بلکه گوشی به مودم وصل می شود ولی این صرفا یک اتصال است ولی هیچ گونه اطلاعاتی انتقال داده نمی شود و شما با پیغام خطا مانند (no gateway replay) مواجه می شوید.

. . .

دوستانی که تنظیمات مودم آنها غیر از موارد بالا است و در اتصال و استفاده اینترنت مشکل دارند یا باید تنظیمات مودم خود را تغییر داده یا به طور کل مودم را ریست کرده و از اول تنظیم بفرمایند.
(در صورت عدم توانایی نسبت به تغییر یا ریست مودم با دفتر فنی ارائه دهنده سرویس خود تماس بگیرید.)

برای مشاهده تنظیمات مودم خود می توانید وارد مرورگر اینترنت شده و آدرس زیر را تایپ بفرمایید (یا روی لینک زیر کلیک کنید.) :
كد:

در پنجره ای که باز می شود در قسمت user name و password عبارت admin را تایپ کنید.
البته در صورتی که (نام یا رمز) را تغییر داد باشید باید آنچه تعریف کرده اید وارد کنید.

. . .

توضیحی درباره کد امنیتی (رمز) برای شبکه شما

تنظیمات بالا برای اتصال گوشی به مودم از طریق وایرلس و استفاده از اینترنت آن روی گوشی چه در حالت داشتن کد امنیتی و چه در حالت نداشتن کد، مشترک می باشد.

به عبارت دیگر اگر کامپیوتری با وایرلس به مودم شما وصل شود در صورتی که رمز بخواهد گوشی هم رمز می خواهد و در صورتی که شبکه شما باز باشد و کامپیوتر وایرلس دار بدون رمز بتواند به گوشی شما وصل شود گوشی هم بدون رمز وصل می شود.
و این بستگی دارد که شما سکوریتی مودم در بخش WLAN را چگونه تعریف کرده باشید.

نداشتن کد امنیتی به هیچ وجه توصیه نمی شود
زیرا تا فاصله ای که مودم وایرلس شما برد داشته باشد (مثلا حدود 50 متر) هر کسی می تواند با روشن بودن مودم شما از اینترنت شما استفاده کند.
و غصه وارد کردن رمز برای هر بار را نخورید چون در صورت تمایل شما می توانید پس از اتصال کامپیوتر یا گوشی برای بار اول اجازه بدهید که دفعات بعد آن کامپیوتر خاص یا گوشی خاص بدون کد متصل شود و برای وسایل دیگر کد امنیتی باقی باشد.

.:. بخش دوم : تنظیمات گوشی .:.

پس از اطمینان از اتصال صحیح مودم و روشن بودن آن برای استفاده از اینترنت آن روی گوشی مراحل زیر را دنبال کنید.

ـ از منوی اصلی گوشی به قسمت Settings بروید و روی Connectivity دوبار کلیک کنید تا باز شود. (عکس شماره 8)

ـ روی گزینه Wi-Fi (در عکس 8) کلیک کنید تا شبکه های وایرلس موجود در محیط شما نمایش داده شود.
(عکس شماره 9)
. . .
توضیحاتی درباره این قسمت :

1. در این پنجره (عکس شماره 9)تمام شبکه های که به حالت مخفی تنظیم نشده باشند به صورت لیست نشان داده می شود ولی شبکه های که به صورت مخفی باشند نشان داده نمی شوند و شما با انتخاب گزینه (Other (hdidden network می توانید با دادن نام آن شبکه به آن وصل شوید و این شبیه مخفی کردن نام بلوتوث خود می باشد و کارایی مشابه به آن دارد.

2. نام شبکه های که در بالا نشان داده می شود تابع آن چیزی می باشد که شما در تنظیمات مودم تعریف کرده اید و ما آن را به سلیقه خود و احترام به این سایت (asal-tci) گذاشته ایم.

3. اگر در جلوی نام شبکه مانند آنچه شما در عکس شماره 9 مشاهده می کنید علامت قفل وجود داشته باشد یعنی شبکه قفل (رمز) دارد و شما بدون دادن رمز نمی توانید به آن متصل شوید.

4. علامت آنتن جلوی آن میزان آنتن دهی شبکه را نشان می دهد.

5. زیر نام شبکه عبارت (Unkown) یا (Kown) نوشته شده است. در صورتی که شما تا به حال با آن شبکه متصل نشده باشید و شناخته نشده باشد عبارت (Unkown) و در صورتی که قبلا با آن متصل شده باشید و اجازه اضافه شدن به عنوان یک access point را به آن داده باشید عبارت (Kown) یعنی شناخته شده می آید.

6. برای نمایش جزییات بیشتر شبکه ها در حالی که نمایش داده می شوند روی شبکه مورد نظر خود قرار گرفته و روی گزینه Options کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Details را انتخاب کنید تا جزییات بیشتری از جمله مقدار سیگنال موجود از آن شبکه (همان که به صورت مختصر مانند علامت آنتن جلوی نام شبکه نشان داده می شد) و همچنین اگر جلوی Security کلمه WEP باشد یعنی شبکه رمز دارد (همان که به صورت قفل جلوی نام شبکه نشان داده می شود).
. . .

ـ روی شبکه نمایش داده شده کلیک کرده و گزینه Connect را بزنید. (عکس شماره 10)
در صورتی که شبکه شما رمز نداشته باشد عمل اتصال انجام می شود ولی در صورتی که شبکه شما رمز داشته باشد صفحه کلید برای دادن رمز نمایش داده می شود. (عکس شماره 11)
توجه :
پیش فرض صفحه کلید روی حروف انگلیسی است همان طور که بالای گوشی جلوی نماد مداد نشان داده شده است و شما برای وارد کردن رمز به صورت عدد بایستی دکمه # را برای چند ثانیه نگه دارید تا بتوانید عدد تایپ کنید.

http://www.up1.ir/download.php?img=4145 (http://www.up1.ir/download.php?img=4145)http://up.*************/images/6m7vd6cy8nhjqs4pkqu.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/18275748633590997854.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

پس از وارد کردن رمز به صورت صحیح OK را بزنید تا عملیات اتصال انجام بشود. (عکس شماره 12)

پس از آن پنجره ای (مانند عکس شماره 13) باز می شود که از شما می پرسد آیا قصد دارید یک access point مربوط به همین شبکه در قسمت اینترنت ایجاد بشود.
در صورتی که شما گزینه Skip را بزنید این فرایند رها شده و این شبکه هنوز به صورت ناشناس (Unkown) باقی می ماند و برای دفعات بعد شما دوباره باید رمز وارد کنید ولی اگر گزینه Allow را انتخاب کنید اتصال برقرار شده و از این به بعد پس از نمایش اون شبکه زیر آن عبارت (Kown) نوشته شده است و برای کانکت شدن دیگر از شما رمز نمی خواهد.
و اگر به آدرس زیر بروید :
Menu\Settings\Connectivity\Destinations\Internet
خواهید دید که یک access point با نام شبکه شما ایجاد شده است. (عکس شماره 14)
و با کلیک روی آن می توانید مشخصات آن را ببینید و البته دستکاری این تنظیمات پیشنهاد نمی شود.
اگر شما این access point را پاک کنید آن شبکه از حالت (Kown) به حالت (Unkown) تبدیل می شود و اگر قفل داشته باشد دوباره برای اتصال از شما رمز می خواهد.( و همان مراحل بالا تکرار می شود.)

یک تجربه شخصی که زیاد برای بنده اتفاق افتاده است :
در صورتی که شبکه شما شناخته شده (Kown) بود ولی به هنگام اتصال به شبکه مشکل داشتید و پیام داد که شبکه یافت نشد شما access point مربوط به آن را از مسیری که در بالا گفته شد پاک کنید تا به حالت (Unkown) تبدیل شود سپس اقدام به برقراری اتصال کنید می بینید که براحتی وصل می شود.

ـ الان گوشی شما به مودم متصل است و شما می توانید مرورگر خود را باز کرده و به جستجو در اینترنت بپردازید (عکس شماره 15) یا برنامه یوتیوب را باز کرده و فیلم های مورد علاقه خود را مشاهد کنید.

http://www.up1.ir/download.php?img=4146 (http://www.up1.ir/download.php?img=4146)http://up.*************/images/28vkk3az9m8pahv6bf.jpg (http://up.*************/)http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/51461958206807414187.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)
. . .

چند نکته :

1. پس از اتصال علامت وای فای تا زمانی که اتصال برقرار باشد بالای گوشی نمایش داده می شود و به محض قطع شدن محو می شود.

2. در صورتی که شبکه شما رمز داشته باشد روی علامت آن در قسمت بالای گوشی یک قفل نمایش داده می شود.

3. شما پس از اتصال به یک شبکه می توانید بلافاصله Options را زده و گزینه Start browsing را انتخاب کنید تا مرورگر گوشی باز شود.

4. برای قطع ارتباط کافی است شما روی همان شبکه قرار گرفته و Options را زده و گزینه Disconnect Wi-Fi را انتخاب کنید.

5. وای فای گوشی در صورت استفاده نکردن سریع قطع می شود و شما باید دوباره کانکت شوید دلیل این مطلب هم روشن است زیرا این طوری هم در مصرف باطری صرفه جویی می شود و هم سی پی یو و حافظه گوشی کم تر در گیر می ماند و در نتیجه سرعت گوشی بهتر خواهد بود.

6. گیرندگی سیگنال های وای فای گوشی از جهت سخت افزاری اگر نگوییم در حد پایین قرار دارد در حد بالای هم قرار ندارد و نباید با دستگاه های چون لپ تاپ مقایسه شود .
همین امر سبب شده که در حین کار با وای فای گوشی بارها پیش بیاید که اتصال ناگهان قطع شود و اعصاب شما خورد شود و این یک امر طبیعی است که شما باید با آن کنار بیاید بخصوص اگر فاصله شما بیش از پنج متر باشد.
در نتیجه توصیه می شود تا می توانید به مودم نزدیک شوید.

7. برخی از برنامه ها به صورت اتوماتیک به هنگام استفاده ،اتصال وای فای را برقرار می کنند به خصوص اگر شما آن را به عنوان اتصال پیش فرض تعریف کرده باشید و برنامه یوتیوب هم گاهی این کار را انجام می دهد ولی در بیشتر مواقع پیام خطای اتصال کانکشن می دهد پس همیشه برای استفاده از برنامه یوتیوب نخست به شبکه وصل شوید سپس سریع برنامه را اجرا کنید.

8. گاهی در اثر استفاده زیاد و پشت سرهم از وای فای گوشی ممکن است گوشی هنگ جزئی کند و حتی پیش بیاید که در قسمت Connectivity گزینه Wi-Fi ناپدید شود زیاد ناراحت نشوید کافی است شما گوشی را ریست کنید تا همه چیز به حالت عادی برگردد.

موفق و سربلند باشید
یا علــــــــی
مدد

دریافت عکس اول (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/WwQsZv9_KS/1.jpg)

دریافت عکس دوم (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/srExByt3SR/2.jpg)

دریافت عکس سوم (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/NJ4oJ2P43O/3.jpg)

دریافت عکس چهارم، پنجم، ششم و هفتم (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/NgvUICAALy/4.jpg)

دریافت عکس هشتم، نهم، دهم و یازدهم (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/6wQ9tMAt58/8.jpg)

دریافت عکس دوازدهم، سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم (http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/MCCXeFZGQ4/12.jpg)

.
[/QUOTE]

™Mahdi
2013-03-13, 06:21 PM
salam man tebgh tozihat shoma amal kardam ama moshkelam hanoz pa bar jast][/QUOTE]

سلام
دوست عزیز از قوانین این انجمن فارسی تایپ کردن است.
شما باید توضیح بدهید که گوشیتون چیه و پیام خطای که میده چیه؟

موفق باشید.

.

_KOUROSH
2013-04-02, 11:01 AM
سلام ببخشید دوستان یک سوال. کسی اطلاع داره چطوری میشه مثلا مودمی که 4 پورتداره برای سیم رو کاری کرد که به پورت 1 مثلا 50 کیلو سرعت دانلود برسه به بقیه پورت هام مثلا 10 کیلو بایت؟ یا چطوری میشه کاری کرد که پورت 2 و 3و 4 بلوکک بشن؟ نرم افزار میخواد؟ اصلا امکانش هست؟ شرمنده زیاد سوال شد

Sayra
2013-04-09, 11:03 PM
من همین روشی ک واسه ویندوز 7 گفتینو رفتم ولی گوشیم کانکت نمیشه نمیدونم دیگه باید چیکار کنم :(

tohid67
2013-04-12, 01:40 AM
سلام من تا چند وقت پیش برای اتصال وای فای مشکل نداشتم اما چند روزی نمی تونم کانکت شم.گوشی من C6-01 ،رفتم تو تنظیمات پیکر بندی ولی فایده ای نداشت

اول وارد قابلیت اتصال >تنظیمات>افزودن نقطه جدید>انتخاب شبکه وای فای >TOHID_PC این پیغام میاد شبکه انتخابی از راه اندازی آسان برای دریافت تنظیمات پشتیبانی می کند.اکنون پیکربندی انجام شود؟بله رو که فشار میدم این پیغام میاد"برای شروع روند راه اندازی اسان دکمه ایستگاه بیسیم را فشار دهید سپس ادامه را انتخاب کنید بعد انتخاب ادامه>پیغام در حال پیکربندی تنظیمات اتصال میاد بعدش این پیغام اومد پیکربندی وای فای انجام نشد مجددا سعی کنید!!

مشکل از کجاست؟لپ تاپ راحت کانکت میشه ولی گوشی من نه!!ایراد از خود گوشیه؟

™Mahdi
2013-04-15, 07:33 PM
من همین روشی ک واسه ویندوز 7 گفتینو رفتم ولی گوشیم کانکت نمیشه نمیدونم دیگه باید چیکار کنم :(

مدل گوشیتون چی هست؟
و آیا با لپ تاپ از طریق وایرلس به راحتی کانکت می شوید؟

.

tohid67
2013-04-20, 11:43 PM
سلام من تا چند وقت پیش برای اتصال وای فای مشکل نداشتم اما چند روزی نمی تونم کانکت شم.گوشی من C6-01 ،رفتم تو تنظیمات پیکر بندی ولی فایده ای نداشت

اول وارد قابلیت اتصال >تنظیمات>افزودن نقطه جدید>انتخاب شبکه وای فای >TOHID_PC این پیغام میاد شبکه انتخابی از راه اندازی آسان برای دریافت تنظیمات پشتیبانی می کند.اکنون پیکربندی انجام شود؟بله رو که فشار میدم این پیغام میاد"برای شروع روند راه اندازی اسان دکمه ایستگاه بیسیم را فشار دهید سپس ادامه را انتخاب کنید بعد انتخاب ادامه>پیغام در حال پیکربندی تنظیمات اتصال میاد بعدش این پیغام اومد پیکربندی وای فای انجام نشد مجددا سعی کنید!!

مشکل از کجاست؟لپ تاپ راحت کانکت میشه ولی گوشی من نه!!ایراد از خود گوشیه؟

گوشیمو ریست کردم درست شد!!

ولی بعد یک روز دوباره از کار افتاد دوباره ریست کردم بازم دو روز بیشتر جواب نداد.

مشکل از کجاست؟ویروس؟

™Mahdi
2013-04-21, 05:09 PM
گوشیمو ریست کردم درست شد!!

ولی بعد یک روز دوباره از کار افتاد دوباره ریست کردم بازم دو روز بیشتر جواب نداد.

مشکل از کجاست؟ویروس؟

به احتمال زیاد یک نرم افزاری روی گوشی شما باعث تغییر در تنظیمات اینترنت میشه که میتونه یک نرم افزار معمولی البته غیر مناسب با گوشی باشه و احتمال ویروس هم اگر چه کمه ولی شاید باشد.

شما بهتره که بعد از ریست گوشی چند روزی روی گوشی هیچ برنامه ای نصب نکنید و ببینید نتیجه چی می شود.

(البته اینکه منظورتون از ریست، ریست تنظیمات باشد یا هارد ریست یعنی ریست درایو c یک کم فرق می کنه ولی فعلا بماند.)

.

khardarn
2013-04-26, 04:06 PM
سلام. آيا اين كار هزينه اضافي در بر دارد؟ ( به جز هزينه اي كه هر ماه بابت adsl پرداخت ميشود)

2Apple
2013-04-26, 06:18 PM
سلام. آيا اين كار هزينه اضافي در بر دارد؟ ( به جز هزينه اي كه هر ماه بابت adsl پرداخت ميشود)

سلام دوست عزیز
خیر هیچ گونه هزینه ای نداره !
یکی از قابلیت های ADSL و البته قابلیت های مودم وایرلس دار هست :)

tohid67
2013-05-02, 11:05 PM
به احتمال زیاد یک نرم افزاری روی گوشی شما باعث تغییر در تنظیمات اینترنت میشه که میتونه یک نرم افزار معمولی البته غیر مناسب با گوشی باشه و احتمال ویروس هم اگر چه کمه ولی شاید باشد.

شما بهتره که بعد از ریست گوشی چند روزی روی گوشی هیچ برنامه ای نصب نکنید و ببینید نتیجه چی می شود.

(البته اینکه منظورتون از ریست، ریست تنظیمات باشد یا هارد ریست یعنی ریست درایو c یک کم فرق می کنه ولی فعلا بماند.)

.

ایول داداش کارت درسته!!!!! خدا خیرت بده!!

داداش فقط یه مشکلی هست اونم اینه که نرم افزارو پیدا نمی کنم!! فعلا چند روزی بدون نصب نرم افزار میرم نت!!

ممکنه از کاسپر اسکای ،فرینگ،کیو کیو برووس باشه؟؟

یا بازیابی فایل های نصب شده زمانی که نرم افزاره اینترنت گوشیمو از کار انداخته بود و من نسخه پشتیبان گرفتم باشه؟

™Mahdi
2013-05-04, 02:23 PM
ایول داداش کارت درسته!!!!! خدا خیرت بده!!

داداش فقط یه مشکلی هست اونم اینه که نرم افزارو پیدا نمی کنم!! فعلا چند روزی بدون نصب نرم افزار میرم نت!!

ممکنه از کاسپر اسکای ،فرینگ،کیو کیو برووس باشه؟؟

یا بازیابی فایل های نصب شده زمانی که نرم افزاره اینترنت گوشیمو از کار انداخته بود و من نسخه پشتیبان گرفتم باشه؟

در خدمتیم عزیز
اگه بدون نصب نرم افزار مشکلی ندارید پس به احتمال زیاد از همون برنامه هاست و برای اینکه بفهمید کدام نرم افزار است بهتره که شما چند نرم افزار را با هم نصب نکنید بلکه نرم افزارها را یکی یکی نصب کنید و بعد هر نرم افزاری را که نصب کردید تا مدتی (حداقل چند روزی) حالت گوشی را رصد کنید تا بالاخره نرم افزار مورد نظر را پیدا کنید.

در ضمن در برگرداندن فایل های نصب شده احتمال برگشت مشکلات قبلی گوشی بسیار زیاد است و بهتره که بعد از ریست گوشی برنامه ها را مجدد نصب کنید.

موفق باشید.

.

orbit2000
2013-06-21, 03:56 PM
اقای مدیریامسبول سایت که برداشتی واسه خودت تاپیک بازکردی که مثلااستفاده ازوای فای گوشی ازطریق مودم وایرلس رواموزش بدی شمالطفااول خودت برویادبگیربیابعدکاری بکن که 421نفربیان مشکلات مربوط به این موضوع روکه خودشان دچاذش شدن روبتشمادرمیان بذترن به وامیداینکه حتماشماکخ این تاپیک روبازکردی حتمااطلاعات کافی هم داشتی من پست نزدم تاالان داشتم تک تک پست هارومیخوندم فقط مشکل 3نفرحل شده که دونفرازاونهادست اخرخودشون راه حل پیداکردن یکی دیگه هم اصلا مودم وایرلس نداشته که شمامتوجه شدی !!!!
دوست عزیزخودت این421پست رویک مرورمختصربکن بدنیست درجواب به همه یاگفتی باپشتیباتی شرکت اینترنت تماس بگیریااین سوال مربوط به این انجمن نیست!یترک وپوست کنده گفتی راستش من چون خودم این مدل گوشی یامودم روندارم بلدنیستم!خوب مردمومن مجبوزبودی گنذه بیای?مثلامیخواستی بگی توکل اینترنت وانجمن های تخصصی گوشی ازهمه سرترهستی?حتمابایدیکی مثل من پیدامیشداینجوزی باهات حرف بزنه?پست اول روباعنوان اموزش استفاده ازمودم وایرلس وگشوی ووای فای زدی همچین که هرکی ندونه فکرمیکنه مهندس ناساهستی ودرحدیک پروفسورازهمه جی خبرداری.تازه دوستان ورفیقات هم بعضی وقت هاباهات همکاری تااخرفهمیدین اون یک نغرهم اصلامودمش وایرلس نداره البته ااصدداارصدبعدازسرچ کردم مدل مودم طرف که ازش پرسیده بودی!این روکه مثلامنطقی
جوابت بوذه گفتی یاپشتیباتی تماس بگیریدهمه خودشون میدونستم دیگه چه تیازی بودتوبیای باهمچین عنوانی وباهمچین اعتمادبه نفسی این تاپیک روبازکنی?این روهرکسی که این تاپیک روبخونه میفهمه که چون تازه بلدشده بودی موذم خودت روکانفیگ کتی ق زده شدی وتوهم زدی اومدی تانفراخریعنی421نفرهم به سبک وروش خودن راهنمایی کردی.عزیزم حالاکه پست روزدی دیدی کارتوتیست پس وقتی یک نفرجدیدمیادسوال میپزسه لزومی نداره دخالت کنی وجواب بدی بذارشایدیمی ییادبلدباشه جواب طرف روبده مشکلش حل بشه.اصلابه ذهنت نرسیدکه چراگوشی خای سونی اکسپزیاجدیداکثرامشکل وای فادارن?چون مودم خای وایرلس ماروحداکثرتوان وقدزت تنظیم شدن یعنی دامنه سیگنال خیلی بیشترازحدتعریف شده پاشه سونی هست وتمام ترانزیستورهای تقویت RFبه حالت اشباع درمیان وبتوجوداینکه طرف بامودم یک مترفاصله داره امااصلاگوشی مودم رونمیشناسهnotin rang یاout of rangeمیده مودم تمام همسایه هاروراحت ثیدامیکته ولیست میکته بیخودهم به طرف نگومودم روریست کن وسوزن بکن توسوزاخش اون شایددیگه نتونه مودم روتوتنظیم کنه دسترسی به اینارنت هم نداره وزایدکلی پل بده وکلی منت این واون روبکشه تابیان واسش تنظیم کنن وتازه بشه مثل اول چون ایرادازمودم نیشت دیدی200نفرتست کردن کفتن مشکل ازتعریف استانداردهاییه که جدیداولسه سطح ظیگنال انتن گوشی یاوای فای تعریف کردن که یابایدیک کم دل وجزات داشته باشی وگوشی روروت کنی وفایل های سیستمی مثلbuild.propروخودت ویرایش کنی یارام غیررسمی یعنی کاستوم بریزی.الان هم بازنگواینجاانجمن نوکیاست!چطور300نفراندرویدی روبه سبک خودت راهنمایی کرذی!?کسی که لب تاپش مودم رومیشناسه یعنی مودم مشکل نداره پس بیخودراهنمایی اشتباخ نکن ومشکل طرف روبیشترنکن.یارومیگه چجوری***روبامودم سنت کنم میگی این اصلاشدنی نیست!یااون یکی5-6بارسوال پرسیدخیلی هم واضح پرسیدبرگشتی میگی پست اول روخوب مطالعه کن.اخه اگه پست اولت درست بودکه دیگه تا40هم نمیرسیدچه برسه به411!اخرش هم طرف گفت تونمیفهمی من چی بهت میکم یاخودت رومیزنی به نفهنیدن.زشته به خدامن جان بودم تاثیک روکامل
حذف میکردم چون هیچ چیزمثبتی نداره جزاینکه گفتی زنگ بزن isp!
سرکارگذاشتن مردم هم خوب نیست طرف باکلی امیدمیادتوسایت ثبت نام میکنه که سواب بپرسه مشکلش حل بشه توفکراسم درکردن خودت هستی'?یک مودم اشغال هم کذاشتیردست یکی دیگه که ازت پرسیدمودم وایرلس خوب چی بگیرم یه چیزی گفتی کع اصلامسی ندیده رفت گرفت بدبخت بدشرکت ispبهش کفته بوداگه تونسای این روکامفیگ کنی به ماهم یادبده.من الان عکس میگیرم ازچندتاازجواب هایی که دادی وحالایابایدپست من روحذف کنی که نمیذارم!!یابه جای معذزت خواهی از422!نفرفقط این تاپیک بدردنخورروپاک کنی.شب بخیر

orbit2000
2013-06-21, 05:42 PM
اقای مدیریامسبول سایت که برداشتی واسه خودت تاپیک بازکردی که مثلااستفاده ازوای فای گوشی ازطریق مودم وایرلس رواموزش بدی شمالطفااول خودت برویادبگیربیابعدکاری بکن که 421نفربیان مشکلات مربوط به این موضوع روکه خودشان دچارش شدن روباشمادرمیان بذارن به وامیداینکه حتماشماکه این تاپیک روبازکردی حتمااطلاعات کافی هم داشتی.
من پست نزدم تاالان داشتم تک تک پست هارومیخوندم فقط مشکل 3نفرحل شده که دونفرازاونهادست اخرخودشون راه حل پیداکردن یکی دیگه هم اصلا مودم وایرلس نداشته که شمامتوجه شدی !!!!
دوست عزیزخودت این421پست رویک مرورمختصربکن بدنیست درجواب به همه یاگفتی باپشتیباتی شرکت اینترنت تماس بگیریااین سوال مربوط به این انجمن نیست!خیلی باوقاحت هردفعه به همه روک وپوست کنده گفتی راستش من چون خودم این مدل گوشی یامودم روندارم بلدنیستم!
خوب مردمومن مجبوربودی گنده بیای?مثلامیخواستی بگی توکل اینترنت وانجمن های تخصصی گوشی ازهمه سرترهستی?
حتمابایدیکی مثل من پیدامیشداینجوری باهات حرف بزنه?
پست اول روباعنوان اموزش استفاده ازمودم وایرلس وگوشی ووای فای و... زدی همچین که هرکی ندونه فکرمیکنه مهندس ناساهستی ودرحدیک پروفسورازهمه چی خبرداری.!
450تاپست الکی بخاطرتوزده شده که یک نفرهم چیزی ازت یادنگرفته.
تازه دوستان ورفیقات هم بعضی وقت هاباهات همکاری تااخرفهمیدین اون یک نفرهم اصلامودم وایرلس نداره.
البته صددرصدبعدازسرچ کردم مدل مودم طرف که ازش پرسیده بودی!
این روهم که مثلامنطقی ترین
جوابت بوده که گفتی یاپشتیباتی تماس بگیریدهمه خودشون میدونستن!
دیگه چه نیازی بودتوبیای باهمچین عنوانی وباهمچین اعتمادبه نفسی این تاپیک روبازکنی?
این روهرکسی که این تاپیک روبخونه میفهمه که چون خودت تازه بلدشده بودی مودم خودت روکانفیگ کنی ذوق زده شدی وتوهم زدی اومدی تانفراخریعنی421نفرهم به سبک وروش خودن راهنمایی کردی!!!.
عزیزم حالاکه پست روزدی دیدی کارتوتیست پس وقتی یک نفرجدیدمیادسوال میپرسه لزومی نداره دخالت کنی وجواب بدی بذارشایدیکی بیادواقعابلدباشه جواب طرف روبده مشکلش حل بشه.
اصلابه ذهنت نرسیدکه چراگوشی های جدیدمخصوصاسونی اکسپزیااکثرامشکل وای فادارن?!
چون مودم وای وایرلس ماروحداکثرتوان وقدرت تنظیم شدن یعنی دامنه سیگنال خیلی بیشترازحدتعریف شده واسه گوشی تعریف شده که باعث میشه تمام ترانزیستورهای تقویت RFبه حالت اشباع درمیان وباوجوداینکه طرف بامودم وایرلس یک مترفاصله داره امااصلاگوشی مودم رونمیشناسه
not in rang یاout of rangeمیده امامودم تمام همسایه هاروراحت پیدامیکنه ولیست میکنه چون به نسبت فاصله ودورشدن تقریبااون اعواجاج ازبین رفته و... .
پس بیخودبه طرف نگومودم روریست کن وسوزن بکن توسوزوراخش دیدی ازاین 400نفریکی هم موفق نشدباراهنمایی جنابعالی ازوایرلس یاوای فااستفاده کنه.
همه فکرمیکردن واقعاچیزی حالیته .ری استارت کردن وریست کردن مودم روهم که تنهاتخصصت بودهمه بلدبودن اماجواب نگرفته بودن فکرمیکردن چون این پست روزدی میتونی مشکل اون هاروحل کنیو.
به اونی هم که بیدلیل میگی مودم راریست کن شایدواقعادیگه نتونه مودم روتوتنظیم کنه ودیگه همین دسترسی به اینترنت هم نداره.بهدیابایدکلی پول بده وکلی منت این واون روبکشه تابیان واسش تنظیم کنن وتازه بشه مثل اول چون ایرادازمودم نبوده دیدی200نفرتست کردن گفتن.
مشکل ازتعریف استانداردهاییه که جدیداواسه سطح سیگنال انتن گوشی یاوای فای تعریف کردن که یابایدیک کم دل وجرات داشت وگوشی روروت کردوفایل های سیستمی مثلbuild.propروخودت ویرایش کنی یارام غیررسمی یعنی کاستوم بریزی.
الان هم بازنگواینجاانجمن نوکیاست!چطور300نفراندرویدی روبه سبک خودت راهنمایی کردی!?کسی که وایرلس لپ تاپش مودم رومیشناسه یعنی مودم مشکل نداره پس بیخودراهنمایی اشتباه نکن ومشکل طرف روبیشترازاونی که هست نکن.
یارومیگه چجوری*******روبامودم ست کنم میگی این اصلاشدنی نیست!
یااون یکی5-6
دفعه سوال پرسیدخیلی هم واضح پرسیدبرگشتی بهش میگی پست اول روخوب مطالعه کن.
اخه اگه پست اول که توزدی درست بودکه دیگه تا40هم نمیرسیدچه برسه به420!!!
اخرش هم طرف گفت توواقعانمیفهمی من چی بهت میگم یاخودت رومیزنی به نفهمی!
زشته به خدامن جات بودم تاپیک روکامل
سرکارگذاشتن مردم هم خوب نیست طرف باکلی امیدمیادتوسایت ثبت نام میکنه که یک سوال بپرسه مشکلش حل بشه اونوقت توفکراسم درکردن خودت هستی'?
یک مودم اشغال هم گذاشتی رودست یکی دیگه که ازت پرسیدمودم وایرلس چی خوبه بگیرم یه چیزی گفتی که اصلاکسی تاحالا ندیده نه اسمش روشنیده بعدهم که خریداومدوخودتوکه مثلابلدبودی نتونستی تتظیم کردنش روبهش یادبدی,بیچاره زنگ زدپشتیبانی که شرکت ispهم بهش گفته بوداین روچراخریدی حالااگه تونسنی این روکانفیگ کنی به ماهم یادبده!!!.
من ازچندتاازجواب هایی که دادی حالایابایدپست من روحذف کنی که کسی نبینه که نمیذارم!!!
یابه جای معذزت خواهی از422!نفرفقط این تاپیک بدردنخورروپاک کنی.شب بخیر

Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta

2Apple
2013-06-21, 08:02 PM
اقای مدیریامسبول سایت که برداشتی واسه خودت تاپیک بازکردی که مثلااستفاده ازوای فای گوشی ازطریق مودم وایرلس رواموزش بدی شمالطفااول خودت برویادبگیربیابعدکاری بکن که 421نفربیان مشکلات مربوط به این موضوع روکه خودشان دچاذش شدن روبتشمادرمیان بذترن به وامیداینکه حتماشماکخ این تاپیک روبازکردی حتمااطلاعات کافی هم داشتی من پست نزدم تاالان داشتم تک تک پست هارومیخوندم فقط مشکل 3نفرحل شده که دونفرازاونهادست اخرخودشون راه حل پیداکردن یکی دیگه هم اصلا مودم وایرلس نداشته که شمامتوجه شدی !!!!
دوست عزیزخودت این421پست رویک مرورمختصربکن بدنیست درجواب به همه یاگفتی باپشتیباتی شرکت اینترنت تماس بگیریااین سوال مربوط به این انجمن نیست!یترک وپوست کنده گفتی راستش من چون خودم این مدل گوشی یامودم روندارم بلدنیستم!خوب مردمومن مجبوزبودی گنذه بیای?مثلامیخواستی بگی توکل اینترنت وانجمن های تخصصی گوشی ازهمه سرترهستی?حتمابایدیکی مثل من پیدامیشداینجوزی باهات حرف بزنه?پست اول روباعنوان اموزش استفاده ازمودم وایرلس وگشوی ووای فای زدی همچین که هرکی ندونه فکرمیکنه مهندس ناساهستی ودرحدیک پروفسورازهمه جی خبرداری.تازه دوستان ورفیقات هم بعضی وقت هاباهات همکاری تااخرفهمیدین اون یک نغرهم اصلامودمش وایرلس نداره البته ااصدداارصدبعدازسرچ کردم مدل مودم طرف که ازش پرسیده بودی!این روکه مثلامنطقی
جوابت بوذه گفتی یاپشتیباتی تماس بگیریدهمه خودشون میدونستم دیگه چه تیازی بودتوبیای باهمچین عنوانی وباهمچین اعتمادبه نفسی این تاپیک روبازکنی?این روهرکسی که این تاپیک روبخونه میفهمه که چون تازه بلدشده بودی موذم خودت روکانفیگ کتی ق زده شدی وتوهم زدی اومدی تانفراخریعنی421نفرهم به سبک وروش خودن راهنمایی کردی.عزیزم حالاکه پست روزدی دیدی کارتوتیست پس وقتی یک نفرجدیدمیادسوال میپزسه لزومی نداره دخالت کنی وجواب بدی بذارشایدیمی ییادبلدباشه جواب طرف روبده مشکلش حل بشه.اصلابه ذهنت نرسیدکه چراگوشی خای سونی اکسپزیاجدیداکثرامشکل وای فادارن?چون مودم خای وایرلس ماروحداکثرتوان وقدزت تنظیم شدن یعنی دامنه سیگنال خیلی بیشترازحدتعریف شده پاشه سونی هست وتمام ترانزیستورهای تقویت RFبه حالت اشباع درمیان وبتوجوداینکه طرف بامودم یک مترفاصله داره امااصلاگوشی مودم رونمیشناسهnotin rang یاout of rangeمیده مودم تمام همسایه هاروراحت ثیدامیکته ولیست میکته بیخودهم به طرف نگومودم روریست کن وسوزن بکن توسوزاخش اون شایددیگه نتونه مودم روتوتنظیم کنه دسترسی به اینارنت هم نداره وزایدکلی پل بده وکلی منت این واون روبکشه تابیان واسش تنظیم کنن وتازه بشه مثل اول چون ایرادازمودم نیشت دیدی200نفرتست کردن کفتن مشکل ازتعریف استانداردهاییه که جدیداولسه سطح ظیگنال انتن گوشی یاوای فای تعریف کردن که یابایدیک کم دل وجزات داشته باشی وگوشی روروت کنی وفایل های سیستمی مثلbuild.propروخودت ویرایش کنی یارام غیررسمی یعنی کاستوم بریزی.الان هم بازنگواینجاانجمن نوکیاست!چطور300نفراندرویدی روبه سبک خودت راهنمایی کرذی!?کسی که لب تاپش مودم رومیشناسه یعنی مودم مشکل نداره پس بیخودراهنمایی اشتباخ نکن ومشکل طرف روبیشترنکن.یارومیگه چجوری***روبامودم سنت کنم میگی این اصلاشدنی نیست!یااون یکی5-6بارسوال پرسیدخیلی هم واضح پرسیدبرگشتی میگی پست اول روخوب مطالعه کن.اخه اگه پست اولت درست بودکه دیگه تا40هم نمیرسیدچه برسه به411!اخرش هم طرف گفت تونمیفهمی من چی بهت میکم یاخودت رومیزنی به نفهنیدن.زشته به خدامن جان بودم تاثیک روکامل
سرکارگذاشتن مردم هم خوب نیست طرف باکلی امیدمیادتوسایت ثبت نام میکنه که سواب بپرسه مشکلش حل بشه توفکراسم درکردن خودت هستی'?یک مودم اشغال هم کذاشتیردست یکی دیگه که ازت پرسیدمودم وایرلس خوب چی بگیرم یه چیزی گفتی کع اصلامسی ندیده رفت گرفت بدبخت بدشرکت ispبهش کفته بوداگه تونسای این روکامفیگ کنی به ماهم یادبده.من الان عکس میگیرم ازچندتاازجواب هایی که دادی وحالایابایدپست من روحذف کنی که نمیذارم!!یابه جای معذزت خواهی از422!نفرفقط این تاپیک بدردنخورروپاک کنی.شب بخیر

سلام دوست عزیز :)
ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم :)
1 پست اول 184 تشکر خورده این به این معنی هست که بیش از اینها این تاپیک مورد استفاده قرار گرفته ! پست های با این حجم تشکر تو انجمن کم پیدا میشه

2 متنی رو که شما نوشتید خیلی غلط املایی داره فاصله بین کلمات رو رعایت نکردید

3 وصل شدن به اینترنت وایرلس یکی از مبتدی ترین روش های استفاده از اینترنت مودم در گوشی هست
4 اکثر دوستانی که مشکلات خودشون رو بیان کردند و جوابی نگرفتند مشکل از تنظیمات مودم هست !
یک اموزش کلی قرار میگیره ولی بیش از 50 نمونه مودم هست بنده خودم بیش از 30 مدل مودم رو کانفیگ کردم ! نمیشه تمامی مودم ها رو به یاد سپرد تا به کاربر بشه کمک کرد !مجبوریم که کاربر رو به سمت تماس با پشتیبانی رجوع بدیم تا اون ها و شرکتی که ازش اینترنت استفاده میکنند بتونند با دسترسی به ادمین راهنمایشون کنند

5 کاربر فعال مهدی عزیز یکی از بهترین و خوش اخلاق ترین فعالان این انجمن هست

6 از این 422 پست بنده حدود 64 تا پست رو جوابگو بدم و تا جایی که تونستم عزیزان مجموعه رو یاری کردم

7 دلیل نمیشه که یک تاپیک صفحات زیادی رو پیش رفته مشکل داره ! کاربران زیادی من جلمه خود شما قوانین رو رعایت نمیکنند و اسپم و پست های نامربوط به موضوع اصلی تاپیک ارسال میکنند !

8 این تاپیک جزو اشتراک های بنده و مهدی عزیز هست و تا جایی که از دستمون بربیاد کاربران رو راهنمایی میکنیم

ودر آخر با استارتر تاپیک صحبت میشه در مورد بروز رسانی پست اول

موفق پیروز باشید :flower:

porofesor1
2013-07-03, 02:16 AM
سلام خدمت شما

میدونم اینجا جاش نیست ولی مجبورم

اینترنتی که یوزر و پسورد بخاد رو چجوری استفاده کنم روی 5800 ؟ به مودم و تنظیماتش هم دسترسی ندارم.

ممنون از شما

™Mahdi
2013-07-03, 11:40 AM
سلام خدمت شما

میدونم اینجا جاش نیست ولی مجبورم

اینترنتی که یوزر و پسورد بخاد رو چجوری استفاده کنم روی 5800 ؟ به مودم و تنظیماتش هم دسترسی ندارم.

ممنون از شما

سلام عزیز
اگه مودم و تنظیماتش دست شما نیست و پسورد بخواد دیگه فرق نمی کنه گوشی شما چی باشه شما می خواهید از پسورد اینترنت رد بشید و به قول خودمون پسوردش را هک کنید و این کار ساده ای نیست و اگر چه با کامپیوتر یه راه های داشته باشه ولی با گوشی تقریبا میشه بگی راهی نداره.

موفق باشید.

.

porofesor1
2013-07-04, 01:04 AM
سلام عزیز
اگه مودم و تنظیماتش دست شما نیست و پسورد بخواد دیگه فرق نمی کنه گوشی شما چی باشه شما می خواهید از پسورد اینترنت رد بشید و به قول خودمون پسوردش را هک کنید و این کار ساده ای نیست و اگر چه با کامپیوتر یه راه های داشته باشه ولی با گوشی تقریبا میشه بگی راهی نداره.

موفق باشید.

.

سلام دوست عزیز

من منظورمو بد رسوندم

موضوع از این قراره که من میخام به اینترنت دانشگاهمون وصل بشم..این اینترنت جوریه که باید یوزرم که شماره دانشجوییمه و پسوردی که بهم دادن رو یزنم تا به اینترنت وصل شم (مثله وی پـی ان)

ولی توی گوشی 5800 اینجا رو نداره که یوزر و پسوردی که دارمو بزنم..
امکانش هست در این خصوص راهنماییم بفرمایین؟

ممنون :)

2Apple
2013-07-04, 01:19 AM
سلام دوست عزیز

من منظورمو بد رسوندم

موضوع از این قراره که من میخام به اینترنت دانشگاهمون وصل بشم..این اینترنت جوریه که باید یوزرم که شماره دانشجوییمه و پسوردی که بهم دادن رو یزنم تا به اینترنت وصل شم (مثله وی پـی ان)

ولی توی گوشی 5800 اینجا رو نداره که یوزر و پسوردی که دارمو بزنم..
امکانش هست در این خصوص راهنماییم بفرمایین؟

ممنون :)

سلام دوست عزیز :)
خیلی ساده هست شما وایرلس گوشی رو روشن کنید برید تو قسمت تنظیمات
شبکه دانشگاه رو پیدا کنید
بعد که گزینه کانکنت رو بزنید یوزر پسوورد ازتون میخواد که میتونید اونجا وارد کنید
اگر هم به صورت دستی هست به این آدرس برید

Settings-> Connectivity -> Internet -> select the access point mathing your WLAN network->

IP address وایرلس رو بگیرد در این قسمت (access point). وارد کنید
توضیحات تکمیلی در این لینک (http://www.its.hku.hk/documentation/guide/network/wifi/Uwifi/nokia-s60v5)
و این لینک (http://www.amozesh.org/?p=463) به زبان فارسی
موفق پیروز باشید :):flower:

joje66
2013-07-27, 05:22 AM
سلام
من ایکون v..p..n بالای گوشیم ظاهر میشه ولی وصل نمیشه همین کارو رو یه مودم دیگه امتحان کردم و وصل شدم
لطفا کمکم کنین
با تشکر

™Mahdi
2013-07-27, 02:30 PM
سلام
من ایکون v..p..n بالای گوشیم ظاهر میشه ولی وصل نمیشه همین کارو رو یه مودم دیگه امتحان کردم و وصل شدم
لطفا کمکم کنین
با تشکر

سلام
چه گوشی؟
منظورتون آیکن اتصال به شبکه است؟
...
احتمالا در مودم دوم آی پی ها روی حالت اتوماتیک تنظیم شدند ولی روی مودم اول نه .

.

joje66
2013-07-27, 03:35 PM
افرین دقیقا مشکل من همینه چجوری رو حالت اتومات بذارمش ؟
برند مودمم تی پی لینک هست و موبایلمم ایپاد ۴
مرسی از راهنماییتون

™Mahdi
2013-07-28, 11:52 AM
افرین دقیقا مشکل من همینه چجوری رو حالت اتومات بذارمش ؟
برند مودمم تی پی لینک هست و موبایلمم ایپاد ۴
مرسی از راهنماییتون

ببین داداش عزیزم
کار خیلی سختی نیست بخصوص برای مودم های تی پی لینک که اکثرا دفترچه فارسی هم دارند فقط بعضی جاهاش یک کم دقت می خواد و همین سبب میشه که شاید هر کسی از پسش برنیاد.

مودم باید ریست بشه بعد از اول روی حالت PPPoE یا PPPoA و آی پی اتوماتیک تنظیم بشه که در این میان باید رمز و پسورد را هم داشته باشید. (رمز و پسوردی که شرکت سرویس دهنده اینترنت به شما داده)
در ضمن باید مقدار درست VPI و VCI را هم از شرکت مورد نظر بپرسید و بعد برای وایرلسش رمز تعریف کنید و از این کارها ....

موفق باشید.

.

sadegh_hsa
2013-08-06, 01:37 AM
سلام.خسته نباشید.من یه گوشی ال جی پرادا دارم که شبکه وایرلس رو پیدا میکنه ولی وصل نمیشه.اگه میتونین منو راهنمایی کنین لطفا؟؟؟

gh90
2013-09-16, 12:11 PM
سلام ممنون از سایت عالی تون گوشی من 5800 نوکیا ست من تمام مراحل رو رفتم اما در اخر مینویسه کلید اشتراک شبکه بی سیم نادرست است wpa معتبر نیست مشکل از کجاست ؟ wpa چی باید وارد کنم ؟

™Mahdi
2013-09-18, 04:32 PM
سلام ممنون از سایت عالی تون گوشی من 5800 نوکیا ست من تمام مراحل رو رفتم اما در اخر مینویسه کلید اشتراک شبکه بی سیم نادرست است wpa معتبر نیست مشکل از کجاست ؟ wpa چی باید وارد کنم ؟

سلام
شما تا حالا با دستگاه های وایرلس دار دیگه مثل لپ تاپ و غیر به مودمتون وصل شدید؟
اگر وصل شدید مطمئن هستید که دقیقا همون رمزی را در گوشی وارد می کنید که در اون دستگاه ها وارد کردید؟

ehsas1
2013-09-20, 03:11 PM
آقا من دیروز یه مودم tp link 8901N خریدم و خودم طبق راهنماش کانفیگ کردم و براحتی با لپ تاپ و گوشی 5530 خودم کانکت شدم اما از سر کنجکاوی و بیشتر مرض دوبار زدم کانکشنی رو که ساخته بود رو پاک کردم که به این کار میگن مرض
حالا گوشیم تو قسمت wlan مینویسه network available و وقتی میرم توش اسم وایرلسم هست اما وقتی روش کانکت رو میزنم پسورد میخواد که درست وارد میکنم و بعدش conecting via arshia رو نشون میده و آنتن وایرلسم داره خودشو کانکت میکنه اما گزینه conecting via arshia میره و هیچ اتفاقی نمیفته و آنتن وایرلس هم از حات بازشدگی کانکت شدن بسته میشه.یادمه بار اول و دوم کانتکشن رو بعد از گزینه conecting via arshia ذخیره میکرد اما الآن نه
کجارو گند زدم که برم درستش کنم؟
کارایی که انجام دادم:
ریست کانفیگ مودم به تنظیمات کارخانه و کانفیگ دوباره
فقط یه راهی تست کردم که سخت و زیاده ولی کانکت میشه اونم اینه که :
یه اکسس پوینت دستی تو گوشی همنام وایرلسم ساختم و باهاش کانکت میشم و هم زمان مرورگر گوشی رو باز میکنم که فورا کانکشن رو بشناسه و طی زمانی که conecting هست مرورگرم باز میشه و کانکشن رو میشناسه و میرم اینترنت
یه چیزم بگم.توی قسمت wlan گوشیم(وقتی که هیچ اکسس پوینت دستی درست نکردم)فقط مینویسه network availlable ولی وقتی دستی میسازم مینویسه arshia available .وقتی هم مرورگر رو باز میکنم که میپرسه از کدوم کانکشن استفاده کنم هیچی نمیاره درحالی که وایرلس روشنه
مستر ریست گوشی که به عنوان گزینه آخر الآن روی میزه . بنظرتون درست میکنه؟
با لپ تاپم راحت کانکت میشم و همه تنطیمات مودم رو طبق دستور رفتم
مرسی

ehsas1
2013-09-20, 06:01 PM
آقا بالاخره با توسل به گزینه نظامی مستر ریست گوشی که تنها گزینه روی میز بود روی آوردم و مشکلم برطرف شد :thumbsup::thumbsup:
ولی رایزنی ها برای فهمیدن علت مشکل کماکان ادامه داره :shades::specool:

oorooj
2013-11-07, 06:36 PM
من مودمم وایفای نداره میشه بهم یه لینک یا توضیح بدید که از چه روشی برای اتصال اینترنت کامپیوتر به گوشی سیمبین استفاده کنم؟؟
میخام اینترنت کامپیوترو شر کنم به گوشی

oorooj
2013-11-18, 01:16 AM
من مودمم وایفای نداره میشه بهم یه لینک یا توضیح بدید که از چه روشی برای اتصال اینترنت کامپیوتر به گوشی سیمبین استفاده کنم؟؟

بچه ها میشه اینکارو انجام داد یا نمیشه؟؟؟

mr.95
2013-12-28, 12:20 AM
سلام خسته نباشید
من اونکارایی که گفته بودید رو رو ویندوز 7 انجام دادم گوشیم هم سونی اریکسون k970 هس
adsl هو دارم مودم هم وای فای داره
اون کارایی که گفتید رو انجام دادم با گوشی زدم شبکه هارو بگرده پیدا نکرد میگه هیچ شبکه ای یافت نشد ....
اشکال از چیه و باید چیکار کنم من ؟؟؟؟؟

2Apple
2013-12-28, 12:33 AM

بچه ها میشه اینکارو انجام داد یا نمیشه؟؟؟

خیر دوست عزیز
این آموزش برای گوشی های هست که از Wifi پشتیبانی میکنند همچنین مودم هایی که قابلیت وایرلس دارند
به تاپیک مربوط به گوشی خودتون مراجعه کنید و یا از نرم افزار Nokia Pc Suite استفاده کنید

سلام خسته نباشید
من اونکارایی که گفته بودید رو رو ویندوز 7 انجام دادم گوشیم هم سونی اریکسون k970 هس
adsl هو دارم مودم هم وای فای داره
اون کارایی که گفتید رو انجام دادم با گوشی زدم شبکه هارو بگرده پیدا نکرد میگه هیچ شبکه ای یافت نشد ....
اشکال از چیه و باید چیکار کنم من ؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزیز
شما به غیر از این گوشی با دستگاه دیگه امتحان کنید !
اگر لپ تاپ یا دستگاه دیگه ای وایرلس محیط شما رو شناسایی کرد مشکل از تنظیمات گوشی شما میباشد

mr.95
2013-12-28, 04:51 PM
بله با گوشی دیگه هم امتحان کردم و با لبتاب هم امتحان کردم هر دو وصل شد البته گوشی اندروید بود
خودم که با گوشی سونی اریکسون k970 امتحان میکنم میزنم سرچ میگه هیچ شبکه ای پیدا نشد
خب اگه از تنظیمات گوشی هست باید چیکار کنم کجاشو درست کنم میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون میشم
دستتون درد نکنه

2Apple
2013-12-28, 10:05 PM
بله با گوشی دیگه هم امتحان کردم و با لبتاب هم امتحان کردم هر دو وصل شد البته گوشی اندروید بود
خودم که با گوشی سونی اریکسون k970 امتحان میکنم میزنم سرچ میگه هیچ شبکه ای پیدا نشد
خب اگه از تنظیمات گوشی هست باید چیکار کنم کجاشو درست کنم میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون میشم
دستتون درد نکنه

دوست عزیز
شما میتونید در تاپیک مربوط به گوشی خودتون سوال بپرسید تا دوستان اهل فن جوابگو باشند !
ولی به نظر من
شما گوشی خودتون رو در محیط دیگری که شبکه وایرلس داره تست بزنید و مطمئن باشید که گوشی شما در هیچ محیطی وایرلس اون منطقه رو پیدا نمیکنه !

habibs85
2014-01-03, 05:08 AM
با سلام
مودم من زایکسل p660hn میباشد و گوشی من c6-01 است تمام تنظیماتی را که شما گفتید انجام دادم ولی گوشی وای فای را پیدا میکند ولی نمی تواند وصل شود . گوشی دیگری با مودم چک کردیم مشکلی نداشت و گوشی خودم را با هر مودمی تست کردم نشد .لطفا کمکم کنید:12:

saman-mo
2014-01-08, 08:38 PM
سلام دوستان من چطور تلوزیونمو واسه وای فای تنظیم کنم سامسونگ اسمارت5600

2Apple
2014-01-09, 01:14 AM
با سلام و درود فراوان خدمت همه عزیزان IRTCI
:riz304:
با تشکر از مهدی عزیز
امروز اموزش کامل این تاپیک رو براتون قرار میدم

گوشی های هوشمندی امروزی اکثرآ از فناوری WiFi پشتیبانی میکنند

لیست گوشی های که فناوری WiFi رو دارا هستند میتونید از
لینک های زیر مشاهده کنید

لیست گوشی های Samsung با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/samsung-phones-f-9-12.php)

لیست گوشی های Nokia با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/nokia-phones-f-1-12.php)

لیست گوشی های Sony با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/sony-phones-7.php)

(http://www.gsmarena.com/htc-phones-f-45-12.php)لیست گوشی های HTC با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/samsung-phones-f-9-12.php)

لیست گوشی های LG با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/lg-phones-f-20-12.php)

(http://www.gsmarena.com/huawei-phones-58.php)لیست گوشی های Huawei با قبلیت Wifi (http://www.gsmarena.com/samsung-phones-f-9-12.php)
احتیاج به بررسی

مابقی برند ها به این قسمت (http://www.gsmarena.com/) مراجعه کنید
در سمت چپ برند گوشی خود رو پیدا کنید و قابلیت WiFi رو ف ی ل ت ر کنید تا نمایش داده شود

برای سرچ مدل گوشی از دکمه F3 بر روی کیبرد استفاده کنید
نکته : اگر گوش شما در لیست نبود به سایت سازنده گوشی مراجعه کنید یا از گزینه تنظیمات گوشی دنبال قابلیت WiFi باشید معمولآ همراه با تنظیمات بلوتوث و یا بالای سر تنظیمات بلوتوث قابلیت WiFi میباشد

برای مشخص شدن قابلیت وایرلس بودن مودم ADSL
1- مهم ترین مشخصه یک مودم ADSL وایرلس دار این هست که این گونه مودم ها دارای آنتن میباشند

2- این گونه مودم ها دارای یک چراغ چشمک زن برای نمایش پخش وایرلس هستند

مانند تصویر زیر
فلش مشکی رنگ

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/fb/m16uMs14xN.Wifi_light_thumb.PNG (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/m16uMs14xN/wifi-light.png)

البته شکل کلی این چراغ به این صورت هست ولی نمای کلی این لوگو به این شکل میباشد
لینک
(http://www.google.com/search?q=adsl+modem+wifi+light&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VbbNUrrAI8mGkQfP9IDIAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1829&bih=938#q=wifi+icon&tbm=isch)
http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Wifi.gif http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Wifi.gifhttp://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Wifi.gifhttp://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Wifi.gifhttp://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Wifi.gif

3 - مدل مودم خود رو در پشت دستگاه یا برروی کارتون یادداشت کنید و به سایت سازنده مراجعه کنید

سایت مرجع مودم های Tp Link (http://www.tp-link.us/products/?categoryid=201)

سایت مرجع مودم های D link (http://www.dlink.com/us/en/)

سایت مرجع مودم های linksys (http://www.linksys.com/en-mea/home)

سایت مرجع مودم های zyxel (http://www.zyxel.com/za/en/)

سایت مرجع مودم های cisco (http://www.cisco.com/web/consumer/support/prod_modems.html)

مودم های وایمکس مبین نت و سایر به سایت سازنده مراجعه شود

تمامی مدل های در سایت سازنده با قابلیت سرچ هست نوع مدل رو در قسمت سرچ سایت سازنده وارد کنید

برای وارد شدن به تنظیمات هر مودم باید از یک کد دستوری به صورت IP یا Cd درون جعبه استفاده کنید
اما 90 % مودم ها با Ip

192.168.1.1

و مابقی با IP

192.168.1.2

192.168.2.1

192.168.0.1

192.168.2.0

192.168.1.0

192.168.2.2

وارد تنظیمات میشوند
این IP رو در یک مروگر ترجیحآ FireFox در قسمت Adress bar وارد کنید
و کلید اینتر رو بزنید
بعد از زدن IP با صفحه User Pass مواجعه میشوید
مجدد 90 % مودم ها با user pass
admin
به صورت دیفالت هستند
مگر اینکه از قبل عوض شده باشند
بعضی از مودم ها هم بر پشت دستگاه User pass نوشته شده

خوب برسیم بر سر تنظیمات مودم

تمامی مودم های گزینه های مشابه دارند

quick setting

advanced setup

setup

Manual

Start

و غیره

طبق تصاویر زیر

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/b9/h6kgryQTOC.2_thumb.png (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/h6kgryQTOC/2.png)

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/92/kZjmKk7uU-.21_thumb.jpg
(http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/kZjmKk7uU-/21.jpg)

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/1c/zqfDG3XHfj.33_thumb.jpg
(http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/zqfDG3XHfj/33.jpg)

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/0e/ErXRUpBAy-.quickstart_thumb.png (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/ErXRUpBAy-/quickstart.png)

بعد از این گزینه نوبت به انتخاب نوع اتصال مودم میرسد
روی مودم خودم آموزش میدم ولی همه مودم ها مثل هم دیگه هستند با قدری تفاوت در چینش گزینه ها و قرار گیری آنها در صفحات

برای اینکه مودم شما روتر بشه و به اصطلاح اینترنت بیاد پشت مودم قرار بگیره و ربطی به کامپیوتر نداشته باشه باید نوع اتصال شما PPPOE باشه
این گزینه در تمامی مودم ها قرار دارد با کمی سرچ در قسمت Setup میتونید این گزینه رو پیدا کنید
فلش قرمز رنگ

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/10/8QgJJ7x0WN.1_thumb.PNG (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/8QgJJ7x0WN/1.png)

بعد از انتخاب User Password که از شرکت اینترنت خودتون گرفتید رو وارد کنید

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/79/QIe16mMqlq.2_thumb.PNG (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/QIe16mMqlq/2.png)

در قسمت بعد نوبت به پسوورد وایرلس میرسد
اسم مودم خودتون رو انتخاب کنید و یک پسوورد بالای 6 کاراکتر رو برای پسوورد انتخاب کنید
فلش قرمز اسم وایرلس
فلش آبی پسوورد وایرلس

http://upload.ir-tci.org/thumbstore/ec/yFxK8rPT0J.3_thumb.PNG (http://upload.ir-tci.org/index.php/image/show/yFxK8rPT0J/3.png)

و در پایان گزینه Save Reboot رو بزنید تا مودم با تنظیمات جدید بالا بیاد

چند نکته در پایان

چراغ ADSL یا DSL باید حتمآ ثابت باشه !
تا ثابت نشه خبری از اینترنت نیست

بعد از انجام مراحل چراغ اینترنت بر روی مودم که با آیکون کره زمین هست باید سبز رنگ بشه و شروع به چشمک زدن کنه

همچنین چراغ WiFi باید چشمک زن باشه

اگر چراغ اینترنت قرمز رنگ باشه
با پشتیبانی اینترنت خودتون تماس بگیرد
یا تنظیمات رو اشتباه رفتید یا اینکه مدت اعتبار یا حجم ترافیک شما به پایان رسیده !

کسانی که گوشی انها مودم رو شناسایی میکنه ولی وصل نمیشه
1 - پسوورد رو چک کنند ! حساس به حروف کوچک بزرگ
2 - با یک وایرلس دیگه در یک محیط دیگه امتحان کنند
3 - تنظیمات گوشی خودتون رو چک کنید
4 - به دفترچه راهنما مراجعه کنید و وصل شدن صحیح WiFi رو بررسی کنید
5 - در تنظیمات مودم گزینه های

Enable IGMP Snooping

Enable Bit Swap

Enable SRA

Falkon nat

رو تیک بزنید

ودر اخر دوستانی عزیز اگر سوالی بود همنیجا پاسخگو عزیزان هستیم
دوستانی که مدل دقیق گوشی و مودم رو در سوال خودشون مطرح نکنند از پاسخگویی معذوریم
صفحات قبلی تاپیک مطالعه شود شاید مشکل شما قبلآ جواب داده شده
حتی المقدور با پشتیبانی اینترنت خودتون در تماس باشید

کپی کردن این آموزش با ذکر منبع انجمن موبایل اول و نام کاربر 2Apple و Mehdi بلامانع میباشد
موفق پیروز باشید
2Apple
پنج شنبه 19 دیماه 1392
:riz304:

پریسا2000
2014-01-28, 10:02 AM
سلام گوشی من GLX G3 میباشد وای فای اونو چطور تنظیم کنم

2Apple
2014-01-28, 10:24 AM
سلام گوشی من GLX G3 میباشد وای فای اونو چطور تنظیم کنم

با سلام دوست عزیز
ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم گوشی وایرلس دار تنظیماتی نداره!
فقط شما باید پسوورد WiFi محلی رو که هستید داشته باشید تا از طریق گوشی بتونید کانکت بشید

نکته : اگر گوش شما در لیست نبود به سایت سازنده گوشی مراجعه کنید یا از گزینه تنظیمات گوشی دنبال قابلیت WiFi باشید معمولآ همراه با تنظیمات بلوتوث و یا بالای سر تنظیمات بلوتوث قابلیت WiFi میباشد

katrin2
2014-01-29, 04:45 PM
سلام
تنظیمات وای فا درسته گوشیم- اس3 -متصل میشه ولی نت ندارم!!!چـــــــــــــــــ ا؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

2Apple
2014-01-29, 09:49 PM
سلام
تنظیمات وای فا درسته گوشیم- اس3 -متصل میشه ولی نت ندارم!!!چـــــــــــــــــ ا؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

با گوشی دیگه تست بزنید اگر وصل شد
مشکل از تنظیمات گوشی هست
اگر فی لتر شکن یا پر وکسی قبلآ رو گوشی ست کردید تنظیمات رو به صورت دیفالت بزارید

soltani69
2014-02-08, 12:30 PM
سلام
من برای استفاده لپ تاپ و گوشی از وای فای مودمم با توجه به فرمایشات شما باید نوع کانکشن روی PPPOEبه جای bridge تنظیم کرد
وقتی این کار می کنم حتی خود کامپیوترم هم نمی تونم به اینترنت وصل کنم چی کار باید بکنم؟
من اینترنتم از مخابرات می گیرم می تونم علتش اون باشه؟
چون اطلاعات تنظیماتی که به ما داده بودن گفته بودن روی brige بزاریم

2Apple
2014-02-08, 07:26 PM
سلام
من برای استفاده لپ تاپ و گوشی از وای فای مودمم با توجه به فرمایشات شما باید نوع کانکشن روی PPPOEبه جای bridge تنظیم کرد
وقتی این کار می کنم حتی خود کامپیوترم هم نمی تونم به اینترنت وصل کنم چی کار باید بکنم؟
من اینترنتم از مخابرات می گیرم می تونم علتش اون باشه؟
چون اطلاعات تنظیماتی که به ما داده بودن گفته بودن روی brige بزاریم

با سلام دوست عزیز
با پشتیبانی تماس بگیرید
به احتمال زیاد VPI VCI یا یوزر پسوورد رو اشتباه وارد میکنید

پشتیبانی اینترنت شما رو بهتر راهنمایی میکنند

benign
2014-02-08, 07:40 PM
لطفا و خواهشا کمک کنید.

میخوام واسه تبلتم یک وایرلس یا همون وای فای ۵۱۲ بگیرم خدایش ارزشش رو داره که بگیرم .
خواهشا راهنمایی کنید به پای پی سی میرسه سرعتش.
تبلتم اندروید »mtk

™Mahdi
2014-02-08, 11:47 PM
لطفا و خواهشا کمک کنید.

میخوام واسه تبلتم یک وایرلس یا همون وای فای ۵۱۲ بگیرم خدایش ارزشش رو داره که بگیرم .
خواهشا راهنمایی کنید به پای پی سی میرسه سرعتش.
تبلتم اندروید »mtk

دوست عزیز
لطفا درخواست و سوال خودتون را در تاپیک مرتبط طرح بفرمایید.

.

aliking242
2014-02-13, 04:07 PM
سلام دوستان ... من مودم وای فای دار گرفتم تنظیماتش انجام دادم ... با گوشی جستجو کردم پیدا میشه وصل هم میشه ولی هیچ سایتی بالا نمیاره و هیچ مسنجری ... کمک کنید لطفا با چند مدل گوشی سامسونگ و جی ال ایکس و مال خودم نوکیا سی 5 هم تست کردم نشد ...

2Apple
2014-02-13, 06:08 PM
سلام دوستان ... من مودم وای فای دار گرفتم تنظیماتش انجام دادم ... با گوشی جستجو کردم پیدا میشه وصل هم میشه ولی هیچ سایتی بالا نمیاره و هیچ مسنجری ... کمک کنید لطفا با چند مدل گوشی سامسونگ و جی ال ایکس و مال خودم نوکیا سی 5 هم تست کردم نشد ...

با سلام دوست عزیز
با پشتیبانی تماس بگیرید برای چک کردن وضعیت اکانت شما

این مراحل رو هم طی کنید

Enable IGMP Snooping

Enable Bit Swap

Enable SRA

Falkon nat

رو تیک بزنید

aliking242
2014-02-13, 11:43 PM
با سلام دوست عزیز
با پشتیبانی تماس بگیرید برای چک کردن وضعیت اکانت شما

این مراحل رو هم طی کنید
ممنون داداش ، مشکلم حل شد :riz304:

aliking242
2014-02-24, 02:48 PM
سلام من چطوری کانکشن وای فای رو کانکش پیشفرض کنم و ذخیره ککنم؟اصلا نمیشه ... گوشیم c5 03

2Apple
2014-02-24, 06:14 PM
سلام من چطوری کانکشن وای فای رو کانکش پیشفرض کنم و ذخیره ککنم؟اصلا نمیشه ... گوشیم c5 03

سلام دوست عزیز

Go to the menu page and choose "Settings" then choose "Connectivity" the choose "Wireless LAN". The phone will scan for available wireless networks, choose your home network and connect. You may need to input the Pre-shared key (password) for your home network the first time you log on but it will remember it from then on.

این قابلیت رو نداره گوشی
با هر بار کانکت شدن باید وایرلس رو به صورت دستی پیدا کنید و کانکت بشید
این قابلیت برای گوشی های با سیستم عامل اندروید هست

saman151
2014-02-25, 07:00 PM

از کجا بدونم کانکشنم روی کدوم حالت تنظیم شده؟؟؟..چجوری میتونم روی دو حالت بالا تنظیمش کنم؟؟..

2Apple
2014-02-25, 11:19 PM
از کجا بدونم کانکشنم روی کدوم حالت تنظیم شده؟؟؟..چجوری میتونم روی دو حالت بالا تنظیمش کنم؟؟..

با سلام دوست عزیز
در اموزش گفتم
اگر سیستم شما با کانکشن به اینترنت وصل میشه بر روی حالت Bridge
هست ولی اگر سیستم رو که روشن میکنید اتوماتیک سیستم وارد اینترنت میشه کانکشن شما PPPoE هست
نشانه کانکشن PPPoE هم این هست که بر روی مودم چراغ اینترنت یا Status به صورت چشمک زن کار میکند
این هم آموزش کامل
446 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=97783&p=1848236&viewfull=1#post1848236)

aliking242
2014-02-26, 07:49 PM
192.168.1.1 اینو تو مرورگرت بزن بعد یوزر نیم رو بزن admin پسورد هم admin (البته اگه پسوردو عوض نکردی که پیشنهاد میشه عوض کنی برای امنیت) بعدش وارد مودم میشی و میزنی quick start و next میزنی حالت رو نگاه کن (این مال اکثر مودم های tp link هستش ) . موفق باشید.واسه وای فای باید
PPPoE یا PPPoA باشه.با تشکر

aliking242
2014-02-26, 07:50 PM
سلام دوست عزیز

این قابلیت رو نداره گوشی
با هر بار کانکت شدن باید وایرلس رو به صورت دستی پیدا کنید و کانکت بشید
این قابلیت برای گوشی های با سیستم عامل اندروید هست
ااها ممنون داش:riz304:

tp-link
2014-03-05, 01:55 AM
سلام من امروز یه مودم wirles گرفتم همه چیز اوکی هست و گوشی میرم پسورد مودم میزنم کانکت میشه اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه تو رو خدا بگید چه کار کنم دارم دیونه میشم :15:

2Apple
2014-03-05, 02:08 PM
سلام من امروز یه مودم wirles گرفتم همه چیز اوکی هست و گوشی میرم پسورد مودم میزنم کانکت میشه اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه تو رو خدا بگید چه کار کنم دارم دیونه میشم :15:

قبلآ توضیح داده شده

Enable IGMP Snooping

Enable Bit Swap

Enable SRA

Falkon nat

رو تیک بزنید

tp-link
2014-03-05, 04:17 PM
قبلآ توضیح داده شده

داداش مشکل از گوشی بود ریست فکتوری کردم حل شد الان مثل بنز داره کار میکنه :6_002::400:

bookmaker
2014-03-15, 11:28 AM
باسلام
مودم روتر Tp-Link td-w8901g دارم که از اینترنت ADSL استفاده میکنم و گوشی سونی اریکسون p990
متاسفانه بدلیا ای کیو پایین زیادمتوجه توضیحات این تاپیک نشدم به صورت خلاصه وساده بگین چطورمیشه گوشی رووصل کنم به اینترنت

nafas55
2014-03-18, 11:23 AM
سلام می خواهم با گوشی به اینترنت وصل شوم .مودم بیسیم تی پی لینک دارم اما توی گوشی نام کاربری میاد اما نمیشه تو اینترنت سرچ کرد

mbz11
2014-03-20, 09:42 PM
سلام
من گوشیم هوآوی g600
مودمم d-link DSL2640U هستش
مودم رو کانفینگ میکنم و تنظیمات شبکه بیسیم یا همون وایرلس رو هم درست انجام میدم(طبق سی دی درایوری که خودش داره)
تو قسمت وای فای گوشیم اسم شبکه ای که درست کردم میاد و حتی پسورد رو هم وارد میکنم ولی بعدش وصل نمیشه و همش مینویسه درحال اتصال
خودم فکر میکنم مشکل از مودم باید تنظیماتش چیکار کنم و چجوری باشه راهنمایی کنید لطفا

mbz11
2014-03-21, 06:54 AM
سلام
من گوشیم هوآوی g600
مودم رو کانفینگ میکنم و تنظیمات شبکه بیسیم یا همون وایرلس رو هم درست انجام میدم(طبق سی دی درایوری که خودش داره)
تو قسمت وای فای گوشیم اسم شبکه ای که درست کردم میاد و حتی پسورد رو هم وارد میکنم ولی بعدش وصل نمیشه و همش مینویسه درحال اتصال
خودم فکر میکنم مشکل از مودم باید تنظیماتش چیکار کنم و چجوری باشه راهنمایی کنید لطفا

کسی جواب نمیده

™EHSAN
2014-03-21, 11:51 AM
سلام
من گوشیم هوآوی g600

کسی جواب نمیده

لطفا اسپم ندید و منتظر بمانید تا مدیران محترم به شما رسیدگی کنند

زینب سیفی
2014-03-22, 01:04 PM
ســـــــــــلام:hey:
من تمام تنظیمات رو انجام داد و مدم من روي حالت PPPOE است.تمام چراغ adsl روشنه به جز اینترنت ا کامپیوتر متصل میشم ولی با گوشی نمیشه . حتا رمزی که گذاشتم رو هم وارد میکنم با گوشی کانکت هم میشه و علامت ورودی خروجی رو نمایش میده اما نمیتونم وب گردی کنم دیگه نمیدونم چکارم کنم با چنتا گوشی هم امتحان کردم نمیشــــــــــــه لطفا اگه راهشو میدونید به ایمیلم پیام بفرستید
مچکرم:54:

mahdirod1
2014-03-26, 12:20 PM
.:. آموزش تنظیمات مودم ADSL وای فای برای اتصال گوشی (ستیو ، ویواز و گوشی های سیمبین مشابه) به آن .:.
و استفاده از اینترنت پرسرعت آن روی گوشی بدون نیاز به روشن بودن کامپیوتر
با رمز و بدون رمز
و
رفع خطای معروف no gateway replay

سلام خدمت همه دوستان

ـ در این تاپیک قصد دارم تنظیمات مودم adsl wi-fi (وایرلس دار) را برای استفاده از اینترنت آن روی گوشی های وایرلس دار مانند ستیو و ویواز قرار بدهم به گونه ای که پس از یک بار انجام تنظیمات مودم توسط کامپیوتر دیگری نیازی به روشن بودن کامپیوتر نباشد و تنها روشن بودن مودم کافی باشد تا شما به آن وصل شوید و از اینترنت پرسرعت آن روی گوشی خود لذت ببرید.
توضیحات تکمیلی اموزش در پست #446 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=97783&p=1848236&viewfull=1#post1848236) همین تاپیک قرار گرفت..

. . .

ّـ در این روش اینترنت کامپیوتر به اشتراک گذاشته نمی شود بلکه گوشی به طور مستقیم به مودم وصل می شود در نتیجه شما می توانید با گوشی به اینترنت وصل شوید بدون اینکه کامپیوتر روشن باشد و نه تنها یک گوشی بلکه چندین گوشی همزمان می توانند به یک مودم وصل شوند و امکان استفاده همزمان گوشی و کامپیوتر نیز وجود دارد بدون هیچ اشتراکی بلکه هر کدام یک سرور جداگانه محسوب می شوند.

. . .

آنچه در این تاپیک در بخش اول می آید تنظیمات مربوط به مودم های ADSL خانگی می باشد و هیچ ربطی به شبکه های پرسرعت دیگر ندارد و در صورتی مفید است که شما توانایی دستکاری تنظیمات مودم را داشته باشید پس دوستانی که در اتصال به اینترنت دانشگاه ها و جاهای دیگر که دسترسی به تنظیمات مودم ممکن نیست مشکل دارند در این تاپیک سوال نفرمایند.

. . .

مطالب این تاپیک در دو بخش ارائه می شود :
بخش اول تنظیمات مودم
بخش دوم تنظیمات گوشی

. . .

در این تاپیک، به جهت تنوع مودم های ADSL تنظیمات مودم به طور خلاصه و کلیدی بیان شده است.
دوستان در صورت بروز مشکل خاص می توانند از دفترچه راهنمای مودم خود استفاده کنند یا با دفتر فنی و پشتیبانی سرویس ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرند.

.:. بخش اول : تنظیمات مودم .:.

اینکه فرق این ها به زبان علمی و حرفه ای چیست سزاوار این تاپیک نیست فقط همین را عرض کنم که :
در حالت PPPoE یا PPPoA تنظیمات کانکشن روی خود مودم ذخیره می شود و دیگر نیازی به ساختن کانکشن در دستگاهای که قرار است به مودم وصل شود نیست و عمل اتصال به طور اتوماتیک انجام می شود و حتی اگر شما ویندوز کامپیوتر را هم عوض کنید هیچ تاثیری در تنظیمات مودم ندارد و براحتی می توانید به اینترنت وصل شوید و می شود همزمان چندین دستگاه به اینترنت وصل شوند برخلاف حالت Bridge که تنظیمات کانکشن روی کامپیوتر ذخیره می شود و برای هر بار اتصال باید مانند دایل آپ از طریق کانکشن داخل ویندوز متصل شوید و امکان اتصال دو کامپیوتر به صورت مستقل (هر کدام یک سرور) ممکن نیست و برای استفاده چند کامپیوتر حتما باید یکی سرور باشد و همیشه روشن تا بقیه هم بتوانند در صورت به اشتراک گذاشتن اینترنت سرور از آن استفاده کنند.

2. آدرس IP باید اتوماتیک باشد و هیچ IP خاصی داده نشود و گرنه با پیغام خطای (no gateway replay) هیچ درگاهی پاسخ نمی دهد مواجه می شوید.
توضیح : پس از تنظیم کانکشن روی یکی از دو حالت بالا می شود که به مودم IP خاصی داد و در نتیجه هنگام اتصال کامپیوتر به اینترنت نیز باید IP خاصی را وارد کنید ( البته وارد کردن این آدرس برای همان بار اول کافی است و برای دفعات بعد ذخیره می شود و چند کامپیوتری که قرار است وصل شوند باید آدرس IP آنها متفاوت باشد و گرنه به صورت همزمان نمی توانند به اینترنت وصل شوند.)

در اینجا روش فهم اینکه آدرس IP مودم ما روی اتوماتیک تنظیم شده یا روی آدرس خاص ، در ویندوز XP و 7 بیان می کنیم.

ویندوز XP
ـ وارد Control panel سپس Network Connections شوید و سپس روی Local Area Connection راست کلیک کرده و گزینه Properties را بزنید و از منوی (This connection uses the following items)
گزینه (Internet Protocol(TCP/IP را انتخاب و گزینه Properties را بزنید. (مطابق عکس شماره 1)

http://www.up1.ir/download.php?img=4113 (http://www.up1.ir/download.php?img=4113)http://up.*************/images/f6t09sol9m4pdq75qcf5.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/81048494448571381808.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ سپس پنجره Internet Protocol(TCP/IP) Properties باز می شود و باید IP address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (مطابق عکس شماره 2)

http://www.up1.ir/download.php?img=4114 (http://www.up1.ir/download.php?img=4114)http://up.*************/images/tpyvi4wnr84rebuir9vt.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/71631115488957039563.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ و همچنین در همین پنچره باید در پد Alternate Configuration حالت Automatic انتخاب شده باشد. (مطابق عکس شماره 3)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/86299993809035000362.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

* توجه : اگر ویندوز xp شما از طریق وایرلس به مودم وصل شده باشد شما باید پس از وارد شدن به پنجره Network Connections روی آیکن Network Connections Wireless راست کلیک کرده و همان مراحل بالا را ادامه دهید.

ویندوز 7
_ وارد مسیر زیر بشوید
Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
و روی قسمت Local Area Connection کلیک کنید. (مطابق عکس شماره 4)

ـ در پنجره باز شده روی گزینه Properties کلیک کنید (عکس شماره 5) تا پنجره Local Area Connection Properties باز شود. (عکس شماره 6)

ـ در پنجره باز شده از منوی (This connection uses the following items)
گزینه (Internet Protocol Version 6 (TCP/IPv6 را انتخاب کرده و گزینه Properties را بزنید.(عکس شماره 6)
باید IPv6 address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (مطابق عکس شماره 7)

http://www.up1.ir/download.php?img=4128 (http://www.up1.ir/download.php?img=4128)http://up.*************/images/gyp0atevjpua9cfbkw27.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/77981752857578809715.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

ـ هم چنین باید (Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4 که در عکس شماره 6 دیده می شود پس از زدن Properties در قسمت IP address و DNS server addresses هر دو روی حالت automatically باشد. (که به علت شباهت آن با ویندوز xp نیاز به عکس جدید نیست به عکس شماره 2 نگاه کنید.)

* توجه : در صورتی که ویندوز سون شما از طریق وایرلس به شبکه وصل می شود پس از وارد شدن به پنجره Network and Sharing Center به جای مرحله اول روی گزینه Wireless Network Connection که نام شبکه شما زیر آن نمایش داده شده است کلیک کنید و همان مراحل بالا را دنبال کنید.
...

. . .

كد:

در پنجره ای که باز می شود در قسمت user name و password عبارت admin را تایپ کنید.
البته در صورتی که (نام یا رمز) را تغییر داد باشید باید آنچه تعریف کرده اید وارد کنید.

. . .

توضیحی درباره کد امنیتی (رمز) برای شبکه شما

تنظیمات بالا برای اتصال گوشی به مودم از طریق وایرلس و استفاده از اینترنت آن روی گوشی چه در حالت داشتن کد امنیتی و چه در حالت نداشتن کد، مشترک می باشد.

به عبارت دیگر اگر کامپیوتری با وایرلس به مودم شما وصل شود در صورتی که رمز بخواهد گوشی هم رمز می خواهد و در صورتی که شبکه شما باز باشد و کامپیوتر وایرلس دار بدون رمز بتواند به گوشی شما وصل شود گوشی هم بدون رمز وصل می شود.
و این بستگی دارد که شما سکوریتی مودم در بخش WLAN را چگونه تعریف کرده باشید.

نداشتن کد امنیتی به هیچ وجه توصیه نمی شود
زیرا تا فاصله ای که مودم وایرلس شما برد داشته باشد (مثلا حدود 50 متر) هر کسی می تواند با روشن بودن مودم شما از اینترنت شما استفاده کند.
و غصه وارد کردن رمز برای هر بار را نخورید چون در صورت تمایل شما می توانید پس از اتصال کامپیوتر یا گوشی برای بار اول اجازه بدهید که دفعات بعد آن کامپیوتر خاص یا گوشی خاص بدون کد متصل شود و برای وسایل دیگر کد امنیتی باقی باشد.

.:. بخش دوم : تنظیمات گوشی .:.

پس از اطمینان از اتصال صحیح مودم و روشن بودن آن برای استفاده از اینترنت آن روی گوشی مراحل زیر را دنبال کنید.

ـ از منوی اصلی گوشی به قسمت Settings بروید و روی Connectivity دوبار کلیک کنید تا باز شود. (عکس شماره 8)

ـ روی گزینه Wi-Fi (در عکس 8) کلیک کنید تا شبکه های وایرلس موجود در محیط شما نمایش داده شود.
(عکس شماره 9)
. . .
توضیحاتی درباره این قسمت :

1. در این پنجره (عکس شماره 9)تمام شبکه های که به حالت مخفی تنظیم نشده باشند به صورت لیست نشان داده می شود ولی شبکه های که به صورت مخفی باشند نشان داده نمی شوند و شما با انتخاب گزینه (Other (hdidden network می توانید با دادن نام آن شبکه به آن وصل شوید و این شبیه مخفی کردن نام بلوتوث خود می باشد و کارایی مشابه به آن دارد.

2. نام شبکه های که در بالا نشان داده می شود تابع آن چیزی می باشد که شما در تنظیمات مودم تعریف کرده اید و ما آن را به سلیقه خود و احترام به این سایت (asal-tci) گذاشته ایم.

3. اگر در جلوی نام شبکه مانند آنچه شما در عکس شماره 9 مشاهده می کنید علامت قفل وجود داشته باشد یعنی شبکه قفل (رمز) دارد و شما بدون دادن رمز نمی توانید به آن متصل شوید.

4. علامت آنتن جلوی آن میزان آنتن دهی شبکه را نشان می دهد.

5. زیر نام شبکه عبارت (Unkown) یا (Kown) نوشته شده است. در صورتی که شما تا به حال با آن شبکه متصل نشده باشید و شناخته نشده باشد عبارت (Unkown) و در صورتی که قبلا با آن متصل شده باشید و اجازه اضافه شدن به عنوان یک access point را به آن داده باشید عبارت (Kown) یعنی شناخته شده می آید.

6. برای نمایش جزییات بیشتر شبکه ها در حالی که نمایش داده می شوند روی شبکه مورد نظر خود قرار گرفته و روی گزینه Options کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Details را انتخاب کنید تا جزییات بیشتری از جمله مقدار سیگنال موجود از آن شبکه (همان که به صورت مختصر مانند علامت آنتن جلوی نام شبکه نشان داده می شد) و همچنین اگر جلوی Security کلمه WEP باشد یعنی شبکه رمز دارد (همان که به صورت قفل جلوی نام شبکه نشان داده می شود).
. . .

ـ روی شبکه نمایش داده شده کلیک کرده و گزینه Connect را بزنید. (عکس شماره 10)
در صورتی که شبکه شما رمز نداشته باشد عمل اتصال انجام می شود ولی در صورتی که شبکه شما رمز داشته باشد صفحه کلید برای دادن رمز نمایش داده می شود. (عکس شماره 11)
توجه :
پیش فرض صفحه کلید روی حروف انگلیسی است همان طور که بالای گوشی جلوی نماد مداد نشان داده شده است و شما برای وارد کردن رمز به صورت عدد بایستی دکمه # را برای چند ثانیه نگه دارید تا بتوانید عدد تایپ کنید.

http://www.up1.ir/download.php?img=4145 (http://www.up1.ir/download.php?img=4145)http://up.*************/images/6m7vd6cy8nhjqs4pkqu.jpg (http://up.*************/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/18275748633590997854.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

پس از وارد کردن رمز به صورت صحیح OK را بزنید تا عملیات اتصال انجام بشود. (عکس شماره 12)

پس از آن پنجره ای (مانند عکس شماره 13) باز می شود که از شما می پرسد آیا قصد دارید یک access point مربوط به همین شبکه در قسمت اینترنت ایجاد بشود.
در صورتی که شما گزینه Skip را بزنید این فرایند رها شده و این شبکه هنوز به صورت ناشناس (Unkown) باقی می ماند و برای دفعات بعد شما دوباره باید رمز وارد کنید ولی اگر گزینه Allow را انتخاب کنید اتصال برقرار شده و از این به بعد پس از نمایش اون شبکه زیر آن عبارت (Kown) نوشته شده است و برای کانکت شدن دیگر از شما رمز نمی خواهد.
و اگر به آدرس زیر بروید :
Menu\Settings\Connectivity\Destinations\Internet
خواهید دید که یک access point با نام شبکه شما ایجاد شده است. (عکس شماره 14)
و با کلیک روی آن می توانید مشخصات آن را ببینید و البته دستکاری این تنظیمات پیشنهاد نمی شود.
اگر شما این access point را پاک کنید آن شبکه از حالت (Kown) به حالت (Unkown) تبدیل می شود و اگر قفل داشته باشد دوباره برای اتصال از شما رمز می خواهد.( و همان مراحل بالا تکرار می شود.)

یک تجربه شخصی که زیاد برای بنده اتفاق افتاده است :
در صورتی که شبکه شما شناخته شده (Kown) بود ولی به هنگام اتصال به شبکه مشکل داشتید و پیام داد که شبکه یافت نشد شما access point مربوط به آن را از مسیری که در بالا گفته شد پاک کنید تا به حالت (Unkown) تبدیل شود سپس اقدام به برقراری اتصال کنید می بینید که براحتی وصل می شود.

ـ الان گوشی شما به مودم متصل است و شما می توانید مرورگر خود را باز کرده و به جستجو در اینترنت بپردازید (عکس شماره 15) یا برنامه یوتیوب را باز کرده و فیلم های مورد علاقه خود را مشاهد کنید.

http://www.up1.ir/download.php?img=4146 (http://www.up1.ir/download.php?img=4146)http://up.*************/images/28vkk3az9m8pahv6bf.jpg (http://up.*************/)http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/51461958206807414187.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)
. . .

چند نکته :

1. پس از اتصال علامت وای فای تا زمانی که اتصال برقرار باشد بالای گوشی نمایش داده می شود و به محض قطع شدن محو می شود.

2. در صورتی که شبکه شما رمز داشته باشد روی علامت آن در قسمت بالای گوشی یک قفل نمایش داده می شود.

3. شما پس از اتصال به یک شبکه می توانید بلافاصله Options را زده و گزینه Start browsing را انتخاب کنید تا مرورگر گوشی باز شود.

4. برای قطع ارتباط کافی است شما روی همان شبکه قرار گرفته و Options را زده و گزینه Disconnect Wi-Fi را انتخاب کنید.

5. وای فای گوشی در صورت استفاده نکردن سریع قطع می شود و شما باید دوباره کانکت شوید دلیل این مطلب هم روشن است زیرا این طوری هم در مصرف باطری صرفه جویی می شود و هم سی پی یو و حافظه گوشی کم تر در گیر می ماند و در نتیجه سرعت گوشی بهتر خواهد بود.

6. گیرندگی سیگنال های وای فای گوشی از جهت سخت افزاری اگر نگوییم در حد پایین قرار دارد در حد بالای هم قرار ندارد و نباید با دستگاه های چون لپ تاپ مقایسه شود .
همین امر سبب شده که در حین کار با وای فای گوشی بارها پیش بیاید که اتصال ناگهان قطع شود و اعصاب شما خورد شود و این یک امر طبیعی است که شما باید با آن کنار بیاید بخصوص اگر فاصله شما بیش از پنج متر باشد.
در نتیجه توصیه می شود تا می توانید به مودم نزدیک شوید.

7. برخی از برنامه ها به صورت اتوماتیک به هنگام استفاده ،اتصال وای فای را برقرار می کنند به خصوص اگر شما آن را به عنوان اتصال پیش فرض تعریف کرده باشید و برنامه یوتیوب هم گاهی این کار را انجام می دهد ولی در بیشتر مواقع پیام خطای اتصال کانکشن می دهد پس همیشه برای استفاده از برنامه یوتیوب نخست به شبکه وصل شوید سپس سریع برنامه را اجرا کنید.

8. گاهی در اثر استفاده زیاد و پشت سرهم از وای فای گوشی ممکن است گوشی هنگ جزئی کند و حتی پیش بیاید که در قسمت Connectivity گزینه Wi-Fi ناپدید شود زیاد ناراحت نشوید کافی است شما گوشی را ریست کنید تا همه چیز به حالت عادی برگردد.

توضیحات تکمیلی اموزش در پست #446 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=97783&p=1848236&viewfull=1#post1848236) همین تاپیک قرار گرفت..

موفق و سربلند باشید
یا علــــــــی
مدد

دریافت عکس اول (http://///up_new_key////index.php/files/get/WwQsZv9_KS/1.jpg)

دریافت عکس دوم (http://///up_new_key////index.php/files/get/srExByt3SR/2.jpg)

دریافت عکس سوم (http://///up_new_key////index.php/files/get/NJ4oJ2P43O/3.jpg)

دریافت عکس چهارم، پنجم، ششم و هفتم (http://///up_new_key////index.php/files/get/NgvUICAALy/4.jpg)

دریافت عکس هشتم، نهم، دهم و یازدهم (http://///up_new_key////index.php/files/get/6wQ9tMAt58/8.jpg)

دریافت عکس دوازدهم، سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم (http://///up_new_key////index.php/files/get/MCCXeFZGQ4/12.jpg)

.

**********************مهم********************** **********************مهم********************** *********************مهم*********************** *********************مهم********************** ا سلام و وقت بخیر دوستان مشکلی دارم هیشکی از پسش بر نمیاد تو رو خدا هرکی بلده کمک کنه ما یک آنتن وای فای داریم که بون نیاز به خط هستش برا محلمون وصل کردن برای وصل شدن با کامپیوتر یه مودم tplink خریدم و یک broad band conection ساختم و یوزرو پسمو وارد میکنم و باهاش به اینترنت وصل میشم اما وقتی میخوام با گوشی اندرویدی خود به آنتن وای فای وصل بشم وای فای گوشیم آنتن رو پیدا میکنه اما به اینترنت وصل نمیشه یعنی قسمتی که بشه یوزر پس اینترنتم رو وارد کنم وجود نداره فقط نام وای فای هستش حالا میخوام بدونم مشکل چیه برا استفاده نرم افزارهای اشتراک وای فای نصب کردم اما اینطوری همش باید سیستمم روشن باشه که با گوشی از وای فای سیستمم استفاده کنم تورو خدا کمک کنید

**********************مهم********************** **********************مهم********************** *********************مهم*********************** *********************مهم**********************

shepiran
2014-04-01, 04:37 PM
با عرض سلام تنظیمات مودم کامپیوتر من با تنظیماتی که شما فرمودین مطابقت میکنه ولی من هر چی جستجو میکنم شبکه ای رو نمیاره لطفا دلیلشو بیان کنید ممنونم..

m000000
2014-04-09, 04:01 PM
سلام لطفا کمک کنید. گوشی من شبکه وایرلس رو میشناسه و ازم پسوردش رو میخواد وقتی که پسورد رو وارد میکنم میگه که با موفقیت وصل شده ولی هیچ سایتی رو تو گوشی نمیتونم باز کنم و خطا میده که اینترنت موجود نیست.
این تنظیمات مودمم هستش.
http://s5.picofile.com/file/8119474034/1b.png

http://s5.picofile.com/file/8119474292/2b.png

http://s5.picofile.com/file/8119474318/3b.png

ra_almasi
2014-04-09, 06:25 PM
سلام
با تشکر از زحماتی که دوستان میکشند یک سوال داشتم

من امروز یک گوشی Sony Ericsson XPERIA X10 به دستم رسید ولی هر کاری میکنم وای فال را نمیشناسه با لب تاب و گوشی های دیگه راحت وصل میشم ولی با این گوشی نتونستم پیغام خطایی که میده را در زیر مینویسم
*******not in range,secured with wpa/wpa2 psk******
من از مودم وای فای ایرانسل استفاده میکنم.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

با سلام گوشي من galaxy ace هست و دقيقا مشابه گوشي بالا با wi-fiبه لب تاپ وصل ميشه ولي با wi-fi به گوشي وصل نميشه.
لطفا راهنمايي كنيد.

majid1986f
2014-04-09, 06:42 PM
خوب بود مرسی

2Apple
2014-04-09, 09:32 PM
با عرض سلام تنظیمات مودم کامپیوتر من با تنظیماتی که شما فرمودین مطابقت میکنه ولی من هر چی جستجو میکنم شبکه ای رو نمیاره لطفا دلیلشو بیان کنید ممنونم..

سلام لطفا کمک کنید. گوشی من شبکه وایرلس رو میشناسه و ازم پسوردش رو میخواد وقتی که پسورد رو وارد میکنم میگه که با موفقیت وصل شده ولی هیچ سایتی رو تو گوشی نمیتونم باز کنم و خطا میده که اینترنت موجود نیست.
این تنظیمات مودمم هستش.

شما تیک Vlan رو بزنید و سیو کنید

با سلام گوشي من galaxy ace هست و دقيقا مشابه گوشي بالا با wi-fiبه لب تاپ وصل ميشه ولي با wi-fi به گوشي وصل نميشه.
لطفا راهنمايي كنيد.

Enable IGMP Snooping

Enable Bit Swap

Enable SRA

Falkon nat

رو تیک بزنید

m000000
2014-04-09, 09:45 PM
vlan رو باید چه مقداری بدم؟

2Apple
2014-04-09, 09:52 PM
vlan رو باید چه مقداری بدم؟

دوست عزیز مقدار نداره
تو قسمت wan تیک VLna رو بزنید تنظیمات رو سیو کنید
اگر عدد خواست 1491 تنظیم کنید

m000000
2014-04-10, 11:25 AM
آخه چرا برای من عمل نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکاری میکنم گوشی نمیتونه وبگردی بکنه.
درضمن مگه نباید وقتی روی PPPOE تنظیم میکنیم خودکار با شروع ویندوز وصل شه اینترنت؟
برای من خودکار وصل نمیشه باید کانکشن بسازم

amirvar
2014-04-10, 12:19 PM
سلام من چند وقته دچار یک مشکل شدم موقعی که رمز عبور وایرلس رو می زنم تو مرحله شناسایی امنیتی گیر می کنه
گوشی سونی اریکسون لایو

2Apple
2014-04-10, 01:16 PM
آخه چرا برای من عمل نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکاری میکنم گوشی نمیتونه وبگردی بکنه.
درضمن مگه نباید وقتی روی PPPOE تنظیم میکنیم خودکار با شروع ویندوز وصل شه اینترنت؟
برای من خودکار وصل نمیشه باید کانکشن بسازم

کانکشن بسازید !
دوست عزیز کلآ شما دارید مراحل رو اشتباه انجام میدید
حالت PPPOE مودم روتر میشه و به اینترنت وصل میشه دیگه ربطی به سیستم نداره که شما کانکشن بسازید با پشتیبانی ADSL تماس بگیرید

سلام من چند وقته دچار یک مشکل شدم موقعی که رمز عبور وایرلس رو می زنم تو مرحله شناسایی امنیتی گیر می کنه
گوشی سونی اریکسون لایو

پسوورد وایرلس رو یا اشتباه میزنید یا عوض شده
تو گوشی وایرلس خودتون رو انتخاب کنید گزینه فراموش کردن رو بزنید مجدد پسوورد رو وارد کنید پسوورد وایرلس خودتون رو با یه دستگاه دیگه تست بزنید

m000000
2014-04-10, 01:34 PM
دوست عزیز ممنون از راهنمایی ها الان تنها مشکل من این هست که گوشی به اینترنت وصل میشه ولی عمل Send و Recieve انجام نمیگیره.

2Apple
2014-04-10, 02:11 PM
دوست عزیز ممنون از راهنمایی ها الان تنها مشکل من این هست که گوشی به اینترنت وصل میشه ولی عمل Send و Recieve انجام نمیگیره.

شما با یه گوشی دیگه تست بزنید
با یه لپ تاپ تست بزنید
به احتمال زیاد مودم شما هنوز روتر نشده و نمیتونه اینترنت رو Share کنه
بهتر هست با پشتیبانی اینترنت خودتون تماس بگیرید

amirvar
2014-04-10, 11:22 PM
کانکشن بسازید !
دوست عزیز کلآ شما دارید مراحل رو اشتباه انجام میدید
حالت PPPOE مودم روتر میشه و به اینترنت وصل میشه دیگه ربطی به سیستم نداره که شما کانکشن بسازید با پشتیبانی ADSL تماس بگیرید

پسوورد وایرلس رو یا اشتباه میزنید یا عوض شده
تو گوشی وایرلس خودتون رو انتخاب کنید گزینه فراموش کردن رو بزنید مجدد پسوورد رو وارد کنید پسوورد وایرلس خودتون رو با یه دستگاه دیگه تست بزنید

با گوشی های دیگه و لپ تاپ های دیگه وصل میشه
به نظرم مک آدرس ها با آی پی دیگه شناخته میشه

2Apple
2014-04-11, 12:53 AM
با گوشی های دیگه و لپ تاپ های دیگه وصل میشه
به نظرم مک آدرس ها با آی پی دیگه شناخته میشه

تو تنظیمات وایرلس مودم گزینه Mac Adress ****** رو پیدا کنید و غیر فعال کنید

amirvar
2014-04-11, 10:45 AM
تو تنظیمات وایرلس مودم گزینه Mac Adress ****** رو پیدا کنید و غیر فعال کنید

میشه بیشتر توضیح بدید؟
تو کجای تنظیمات هست؟

matde
2014-05-25, 06:28 PM
سلام توی Setting گوشی من connectivity نیست . از کدوم آیکون اقدام کنم ؟؟

™Mahdi
2014-05-31, 11:55 PM
سلام
مدل گوشی شما؟

sahbaaaa
2014-06-15, 01:28 PM
سلام.آیا استفاده از وای فای مودم بدون کامپیوتر ممکنه؟اگه ممکنه یکی دقیق گام به گام بگه؟

2Apple
2014-06-15, 07:13 PM
سلام.آیا استفاده از وای فای مودم بدون کامپیوتر ممکنه؟اگه ممکنه یکی دقیق گام به گام بگه؟

با سلام دوست عزیز
بله ممکن هست منتهی شما باید تنظیمات رو یکبار رو یک سیستم کانفیگ کنید بعد هرجایی که خواستید استفاده کنید
آموزش کامل در این پست هست
آموزش تنظیمات مودم ADSL WI-FI و اتصال تمامی برند های گوشی برای اینترنت پرسرعت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=97783&page=45&p=1848236&viewfull=1#post1848236)

altec666
2014-07-22, 07:18 PM
درود بر همگی
گوشی من huawi و مودم وایرلس دارم.گاهی پس از وصل گوشی به اینترنت مودم بعد از 2 ساعت متوجه میشم که ارتباط قطع شده است.جالب اینجاست که کلا امکان وصل شدن مجدد نیست و حتما باید مودم را یکبار خاموش روشن کنم.دلیلش چیست؟
راههای زیادی را تست کردم و مودم را ریست و تنظیم مجدد نموده ام.حالاتی که باعث این مشکل میشود رو لطفا بیان کنید و به نظرتون مشکل از چیست و چگونه باید برطرف کرد؟
با سپاس

diamard
2014-08-05, 11:21 AM
سلام. دوستان گوشي من گلكسي پاكت s5300 با لپ تاپ يه ad-hoc ساختم تا از اينترنت adsl توي گوشي استفاده كنم تمام مراحل درست شده كانكت هم ميشم ولي سرعت اينترنت توي گوشي خيلي كمه و تا صفحه اي رو باز مي كنم مينويسه اتصال اينترنت را چك كن بايد چكار كنم؟در ضمن گوشي وقتي شبكه واي فاي رو اضافه مي كنم علامت واي فاي نمياد.

mona0d0
2014-08-08, 09:44 PM
سلام
مودمم Dlink هستش. فقط وقتی رو bridge میزارم می تونم با لپ تاپ کانکت شم. رو pppoe ارور میده و ویندوز گیر می کنه. راهی هست؟

baharman
2014-08-14, 02:01 AM
سلام
ابتدا از پست بسیار مفید شما تشکر میکنم
من گوشی سونی اکسپریا دارم که قابلیت وای فای رو هم داره قبلا درمکانهای مختلف به وای فای کانکت شدم ولی به تازگی از مخابرات اینترنت گرفتم برای منزل که مودم وای فای تی پی لینک مدل 8901 رو هم دارم با پی سی مشکلی ندارم ولی با گوشی که کانکت میشم مودم رو پیدا میکنم و کانکت میشه علامت قدرت سیگنال هم عالیه ولی هیچ سایت باز نمیشه تمام تنظیمات مودم رو بصورتی که شما فرمودید انجام دادم ولی باز موفق نمیشم لطفا راهنمایی کنید

baharman
2014-08-15, 04:34 AM
سلام
ابتدا از پست بسیار مفید شما تشکر میکنم
من گوشی سونی اکسپریا دارم که قابلیت وای فای رو هم داره قبلا درمکانهای مختلف به وای فای کانکت شدم ولی به تازگی از مخابرات اینترنت گرفتم برای منزل که مودم وای فای تی پی لینک مدل 8901 رو هم دارم با پی سی مشکلی ندارم ولی با گوشی که کانکت میشم مودم رو پیدا میکنم و کانکت میشه علامت قدرت سیگنال هم عالیه ولی هیچ سایت باز نمیشه تمام تنظیمات مودم رو بصورتی که شما فرمودید انجام دادم ولی باز موفق نمیشم لطفا راهنمایی کنید

یافتم یافتم
هوراااااااااااا
برای حل این مشکل ابتدا مودمم رو ریست کلی کردم بعد تنظیمات مودم رو درقسمت وایرلس ست کردم

Yaralı
2014-08-15, 01:59 PM
دوستان دیگر که مشکلشون درست نشد
wifipppoew رو نصب کن بعد کانکشن داره با رمز و کد وصل شو
درضمن من ده بار ریسیت کردم دوبارم فرستادم گارانتی نو فرستادن ولی نشد ک نشد

semobina
2014-08-16, 07:45 PM
سلام و عرض ادب
بابت مطالب مفیدتون سپاسگذارم.
من گوشی سونی اریکسون اکسپریا آرک اس دارم که قابلیت وای فای رو هم داره قبلا درمکانهای مختلف به وای فای کانکت شدم اینترنتم رو از مخابرات گرفتم برای منزل . مودم وای فای تی پی لینک مدل td-w8951nd رو هم دارم با پی سی مشکلی ندارم ولی با گوشی که کانکت میشم مودم رو پیدا میکنم و کانکت میشه علامت قدرت سیگنال هم عالیه ولی هیچ سایت باز نمیشه تمام تنظیمات مودم رو بصورتی که شما فرمودید انجام دادم ولی باز موفق نمیشم لطفا راهنمایی کنید.

semobina
2014-08-16, 07:48 PM
آقای baharman منظورت از (برای حل این مشکل ابتدا مودمم رو ریست کلی کردم بعد تنظیمات مودم رو درقسمت وایرلس ست کردم ) چیه؟ من اصلا نمی فهم منظور شما رو؟:19: