PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سامسونگ Samsung S5330/S5333

wave 8500
2010-12-08, 02:42 PM
دوستانی که Samsung s5250/s5253 Wave 525 دارند
یکی دیگه از گوشی های با سیستم عامل بادا که فعلا ارزون ترین گوشی با این سیستم عامل هست
از مزایای این گوشی میشه به بلوتوث ورژن 3 - پشتیبانی از micro sd تا 16 گیگ - دوربین 3.2 - GPS - باتری 1200 و ... اشاره کرد
به امید اینکه این کلوپ هم مثل کلوپ wave a8500 فعال باشه.
این هم دو تا عکس از این گوشی :

http://www.irupload.ir/images/sj6o3bumrzzu4ohxy04.jpg

http://www.irupload.ir/images/io39pkun8h278dfwc7kr.jpg

saeed711
2010-12-08, 03:07 PM
سلام

ممنون از شما که این تاپیک و راه انداختین :)

باتری این گوشی که خیلی خوب جواب میده :laughing: 933 ساعت استند بای
قیمتشم مناسبه نسبت به خصوصیاتی که داره

شاید از معایب هم این باشه که ویجت نمی خوره , تو سایت سامسونگ اپس هم ویجت براش نبود :worried: رزولوشن 240*400
و کلا خیلی کمتر از wave نرم افزار و بازی و تم و ... داره , احتمالا به خاطر ه پردازشگر ضعیفتر نسبت به ویو هست .

اقلام همراه گوشی هم کابل - شارژر و هندسفری هست .

من که راضیم ازش به عنوان اولین گوشی سامسونگ خودم:blush:

wave 8500
2010-12-08, 03:47 PM
سلام

ممنون از شما که این تاپیک و راه انداختین :)

باتری این گوشی که خیلی خوب جواب میده :laughing: 933 ساعت استند بای
قیمتشم مناسبه نسبت به خصوصیاتی که داره

شاید از معایب هم این باشه که ویجت نمی خوره , تو سایت سامسونگ اپس هم ویجت براش نبود :worried: رزولوشن 240*400
و کلا خیلی کمتر از wave نرم افزار و بازی و تم و ... داره , احتمالا به خاطر ه پردازشگر ضعیفتر نسبت به ویو هست .

اقلام همراه گوشی هم کابل - شارژر و هندسفری هست .

من که راضیم ازش به عنوان اولین گوشی سامسونگ خودم:blush:

رفیق مطمئنی که ویجت نمیخوره ؟

nafi3n
2010-12-08, 06:40 PM
1- آخرین قیمت گوشی با گارانتی پارس مایکروتل چقدره؟2- پردازنده این گوشی چنده؟3- گوشی Ebookهای فارسی رو به راحتی باز می کنه؟

wave 8500
2010-12-08, 10:26 PM
1- آخرین قیمت گوشی با گارانتی پارس مایکروتل چقدره؟2- پردازنده این گوشی چنده؟3- گوشی Ebookهای فارسی رو به راحتی باز می کنه؟

هفته پیش 187000 ( تهران - بازار موبایل )
من جایی ندیدم که درباره پردازنده این گوشی اطلاعاتی گفته باشه ، در همه جا فقط سرعت پردازنده s8500 و s8530 گفته شده و 1GH هست
آره خیلی راحت ( تو s8500 که حداکثر تا 10M رو راحت باز میکنه ) ( فارسی بودن یا نبودن هم براش مهم نیست )

saeed711
2010-12-09, 10:33 AM
بله مطمئنم

شما برین سامسونگ اپس , مدل گوشی wave525 رو انتخاب کنین و کلمه ویجت رو سرچ کنین
چیزی نمیاد

ولی اگر اسم گوشی رو wave وارد کنین کلی ویجت میاد براتون

پردازشگر هم جایی دقیق گفته نشده ولی یا 500و خورده ای هست یا 300خورده ای

ebook هم امتحان نکردم

pdf , word هم باز نمیکنه , برنامه ش رو هم من ندیدم هنوز

وایرلس هم داره که گفته نشد

:flower::flower::flower:

wave 8500
2010-12-09, 11:30 AM
بله مطمئنم

چیزی نمیاد

ebook هم امتحان نکردم

سعید جان فکر کنم فهمیدم اشتباهت کجاست
تو وقتی کلمه ویجت رو تایپ میکنی سامسونگ به دنبال برنامه ای به این نام میگرده ( نه این که فکر کنی دنبال ویجت ها میگرده )
و این که میگی برای wave سرچ میکنم پیدا میکنه
دقت کن که همه این گوشیها wave هستن ( تو منظورت از wave در واقع مدل s8500 هست ) در حالی که گوشی خودت هم wave هست
پس بهتره از این به بعد به جای wave نام کامل گوشی ها رو بگیم.
تو ی کاری کن
برو تو ویجتهای s8500 و اونایی که سایزشون تمام صفحه نیست ( ویجتهای کوچک ) امتحان کن
یا اصلا برو تو صفحه اول گوشیت و ببین اون بالا کلمه ای به نام widget نوشته ؟
اگه نوشته که یعنی گوشیت ویجت میخوره

nafi3n
2010-12-09, 02:06 PM
چند تا سایت پردازنده این گوشی رو 300 نوشتن

amir1414
2010-12-09, 03:18 PM
man koli widget gereftamtuye site 4shared.com ebarate .wgt ro serch konid***** mitunid download konid albate pasvande .smt ham baraye them haye bishtar mitunid bezanid

saeed711
2010-12-09, 06:31 PM
سعید جان فکر کنم فهمیدم اشتباهت کجاست
تو وقتی کلمه ویجت رو تایپ میکنی سامسونگ به دنبال برنامه ای به این نام میگرده ( نه این که فکر کنی دنبال ویجت ها میگرده )
و این که میگی برای wave سرچ میکنم پیدا میکنه
دقت کن که همه این گوشیها wave هستن ( تو منظورت از wave در واقع مدل s8500 هست ) در حالی که گوشی خودت هم wave هست
پس بهتره از این به بعد به جای wave نام کامل گوشی ها رو بگیم.
تو ی کاری کن
برو تو ویجتهای s8500 و اونایی که سایزشون تمام صفحه نیست ( ویجتهای کوچک ) امتحان کن
یا اصلا برو تو صفحه اول گوشیت و ببین اون بالا کلمه ای به نام widget نوشته ؟
اگه نوشته که یعنی گوشیت ویجت میخوره

درسته که wave یک سری از گوشی های سامسونگ هست ولی کلا از wave منظورم s8500 هست .
من اسم رو که تایپ نمیکنم , از گزینه مدل گوشی انتخاب میکنم

بله گزینه ویجت دارم بالا سمت چپ

ویجت نصب هم میشه ولی روی صفحه نمیاد و این پیام میاد : it's too big to this home screen

خود گوشی هم ویجت داره فابریکی
شاید برای این رزولوشن هنوز ویجت از طرف سامسونگ نیومده !

من چنتا از ویجت های s8500 رو تست کردم و نشد
یکیش ساعت و اب و هوای htc بود یکی دیگه هم flip clock بود که همون خطا رو میده

دوستان کسی ویجت ساختن بلده؟ موقع ساخت میشه رزولوشن تعیین کرد؟
اگه اره که یکی لطف کنه 400*240 بسازه ما تست کنیم , ممنون

saeed711
2010-12-09, 06:34 PM
چند تا سایت پردازنده این گوشی رو 300 نوشتن

چند جا هم من دیدم 500 نوشتن

ضمنا" تم های s8500 رو یدونه رو تست کردم مشکلی نداشتم و استفاده کردم
تم رو هم بچه های همینجا ساخته بودن

wave 8500
2010-12-09, 06:57 PM
چند جا هم من دیدم 500 نوشتن

ضمنا" تم های s8500 رو یدونه رو تست کردم مشکلی نداشتم و استفاده کردم
تم رو هم بچه های همینجا ساخته بودن

نگاه کردی ببینی تو صفحه اول گوشیت ویجت نوشته یا نه ؟
مثل این ( مال گوشی خودمه )
http://www.irupload.ir/images/zyvi4wlc94n7cjfc419.jpg

تو هم ی اسکرین شات بذار ببینیم چه جوریه
جونه تو wave 525 باید ویجت بخوره مگه دست خودشه ?

این ویجت رو تست کن ببین جواب میده
http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=254469&d=1282827661

saeed711
2010-12-10, 12:46 AM
نگاه کردی ببینی تو صفحه اول گوشیت ویجت نوشته یا نه ؟
مثل این ( مال گوشی خودمه )
http://www.irupload.ir/images/zyvi4wlc94n7cjfc419.jpg

تو هم ی اسکرین شات بذار ببینیم چه جوریه
جونه تو wave 525 باید ویجت بخوره مگه دست خودشه ?

توی پست قبلیم که گفتم
بله دارم گزینه ویجت رو و خود گوشی هم ویجت داره یه چنتایی
ولی وقتی ویجت نصب میکنم نمیشه رو home screen بزارمش
it's too big on this home screen
اسکرین شات هم میزارم

saeed711
2010-12-10, 12:37 PM

اقا تست کردم رو هوم اسکرین میاد ولی کامل باز نمیشه
اول کیپد میاد بعد هم مسیج بقیه هم مشخص نمیشه
کیپد باز میشه ولی مسیج باز نمیشه ارور میده

کجا اپلود کنم اسکرین شات هارو ؟

b_parirokh
2010-12-19, 03:07 PM
دوستان 1 سوال از خدمتتون داشتم اگه ورژن های بالاتر از همین سیستم عامل بیاد آیا این گوشی قابل آپدیت هستش؟
یا احتمالا نیاز به سیستم های قوی تری (از لحاظ سخت افزاری دارن ) و نمیشه آپدیتش کرد؟
آیا در این سیستم عامل هم محدودیت حجم برای اجرا داریم ؟
من چند کلیپ که ازش دیدم احساس کردم صفحه تاچش خیلی حساسه من تجربه کار با آیفون htc و نوکیا 5800 رو داشتم احساس کردم یک چیزی بین آیفون و htc هستش دوستانی که گوشی رو دارن لطفا به ما بگن که چقدر صفحه حساس هستش با تشکر

wave 8500
2010-12-19, 09:00 PM
دوستان 1 سوال از خدمتتون داشتم اگه ورژن های بالاتر از همین سیستم عامل بیاد آیا این گوشی قابل آپدیت هستش؟
یا احتمالا نیاز به سیستم های قوی تری (از لحاظ سخت افزاری دارن ) و نمیشه آپدیتش کرد؟
آیا در این سیستم عامل هم محدودیت حجم برای اجرا داریم ؟
من چند کلیپ که ازش دیدم احساس کردم صفحه تاچش خیلی حساسه من تجربه کار با آیفون htc و نوکیا 5800 رو داشتم احساس کردم یک چیزی بین آیفون و htc هستش دوستانی که گوشی رو دارن لطفا به ما بگن که چقدر صفحه حساس هستش با تشکر

حساس از چه لحاظ ؟
اگه منظورت حساسیت تاچ هست باید بگم آره خیلی خیلی حساسه
ولی اگه منظورت حساس از لحاظ ضربه هست باید بگم اصلا حساس نیست اتفاقا حیلی هم جون سخته .

b_parirokh
2010-12-19, 10:45 PM
حساس از چه لحاظ ؟
اگه منظورت حساسیت تاچ هست باید بگم آره خیلی خیلی حساسه
ولی اگه منظورت حساس از لحاظ ضربه هست باید بگم اصلا حساس نیست اتفاقا حیلی هم جون سخته .

بله منظورم حساس از لحاظ تاچ هستش شاید معیار های کیفی زیاد بیانگر میزان نباشه بنده بهترین حساسیت رو در آیفون دیدم و بعد در htc اگر بخواهید شما رتبه به حساسیت تاچ بدید اون رو هم سنگ آیفون قرار میدید؟

بنده گوشیwave 2 pro را برای خریدن در نظر گرفتم و باطری و صفحه qwerty برام مهمه و تا حالا تجربه ای از سامسونگ ندارم ولی احساس خوبی نسبت به این سیستم عامل جدید دارم و قصد خرید wave 2 pro را دارم

ایا گزینه بهتری پیش روی بنده هست؟

راستی یک باور قدیمی در مورد خوب آنتن ندادن سامسونگ هست آیا در کل حقیقت داره؟
و در مورد این گوشی خاص چطور؟

پشاپیش از لطف اساتید بزرگوارم به این بنده حقیر سپاسگذارم.

b_parirokh
2010-12-20, 07:45 AM
آیا امکان تایپ فارسی در این گوشی هستش و اگر جواب مثبت است اینکه حروف فارسی زیاد هستند در کامپیوتر های معمولی این حروف به دکمه هایی که برای علامت های انگلیسی هستند اختصاص داده شده اند حروفی مانند (چ) (ج) (ژ) (گ) (ک) (و) (پ) با توجه به کمتر بودن دکمه های qwerty این مشکل رو چجوری حل کرده اند؟

wave 8500
2010-12-20, 09:25 AM
بله منظورم حساس از لحاظ تاچ هستش شاید معیار های کیفی زیاد بیانگر میزان نباشه بنده بهترین حساسیت رو در آیفون دیدم و بعد در htc اگر بخواهید شما رتبه به حساسیت تاچ بدید اون رو هم سنگ آیفون قرار میدید؟

بنده گوشیwave 2 pro را برای خریدن در نظر گرفتم و باطری و صفحه qwerty برام مهمه و تا حالا تجربه ای از سامسونگ ندارم ولی احساس خوبی نسبت به این سیستم عامل جدید دارم و قصد خرید wave 2 pro را دارم

ایا گزینه بهتری پیش روی بنده هست؟

راستی یک باور قدیمی در مورد خوب آنتن ندادن سامسونگ هست آیا در کل حقیقت داره؟
و در مورد این گوشی خاص چطور؟

پشاپیش از لطف اساتید بزرگوارم به این بنده حقیر سپاسگذارم.

نمیدونم تاچ wave 525 چه طوره ولی مطمئنم و مطمئن باش از آیفون کم نمیاره
الان حساس ترین تاچ رو بین همه گوشی ها wave 8500 - wave 8530 - galexy s دارند ( که همه هم مال سامسونگه )
من جایی خوندم تو htc desire تو lcd از تکنولوژی سامسونگ استفاده شده
اگه بخوای بیشتر هزینه کنی- بله گزینه های بهتری هم هست و لی تو این قیمت نه ( به نظرم بهترین گوشی رو انتخاب کردی چون بیشتر از پولت بهت امکانات میده )
من نشنیدم که بد آنتن بده
خب خودت داری میگی خاص -- پس خاصه

b_parirokh
2010-12-20, 02:28 PM
آیا گوشی s5330 یا (wave 2 pro s533) قابلیت آپدیت سیستم عامل به bada os 1.2 رو داره؟ یا به خاطر داشتم cpu ضعیف تر روش bada نصب شده و ورژن 1.2 قابل نصب نیست!

b_parirokh
2010-12-26, 07:05 PM
سلام دوباره به دوستان
آقا بالاخره من این s 5330 رو گرفتم سیستم عاملش 1.1 ماکروتل گفت قابل آپدیت هست منتها باید صبر کنی تا خودمون ورژن بذاریم و شعبه اصلیش توی مطهری این کارو میکنه
بعضی از دکمه هاش 2 تا حرف داره مثلا ج چ با هم هستن تاچش در حد htc هستش و حسگر شتاب سنجش عالیه!

b_parirokh
2010-12-29, 10:45 AM
من یک مشکلی بر خوردم تو گوشیم وقتی گوشیم به شارژ هستش تاچش هم ضعیف میشه هم اینکه وقتی یک جایی رو لمس میکنم بدون دخالت من جاهای دیگه هم خودش لمس میکنه اول فکر کردم به خاطر گرم شدن باطری هنگام شارژ هستش ولی بعدش متوجه شدم اگه همون موقع شارژ رو بکنم و شروع کنم به تایپ کردن دوباره به همون روانی و سرعت قبله مثلا وقت تو کیپدش عدد 3 رو فشار میدم عدد 9 یا دکمه مسیج رو خودش فشار میده انگار دستت اشتباهی بخوره اونجوری و با لمس شما یک جای دیگه رو هم لمس میکنه یعنی هنگام شارژ شما به سختی میتونی با استفاده از تاچش اگر کسی بهتون زنگ بزنه گوشی رو بردارین یا ریجکتش کنین چون برای این کار باید یکی از اون دکمه هارو 2 ثانیه نگه داری ولی چون موقع شارژ خودشم یک جای دیگه رو مس میکنه نمیشه من این کارو با اس دی کثیف و تمیز و در شرایط مختلف انجام دادم ولی تا حالا فهمیدم که فقط به خاطر وصل بودن به شارژره حتی با کابل کامپیوتر خودشم امتحان کردم چون اونم شارژش میکنه اونجا هم همچین مشکلی نبود و تاچش بسیار روان عالی بود

میخواستم ببینم من یک باگ کلی پیدا کردم یا تو گوشی من فقط اینجوریه
من گوشیمو از خود ماکروتل خریدم s533 و فریمورشم s5333jpji7/s5333ojpji8 هستش که تو خود کیز میزنه آخرین ورژنه و آپدیت نداره!

از دوستانی که گوشیشون s533 یا s525 هستش خواهش میکنم یک امتحان بکنن ببینن همین مشکلو دارن؟ یا به خاطر بد ریخته شدن فریمور من این مشکل پیش اومده!

bijbij
2010-12-30, 10:32 AM
سه تا سئوال داشتم .

از بین دو گوشی سامسونگ ویو ۲ و سامسونگ ویو ۲ پرو کدام یکشون بهترن .
مزیتهای سامسونگ ویو ۲ پرو نسبت به و سامسونگ ویو ۲ کدامها هستند .
توی ویجت یک ساعت هست که میتونید بیاریدش روی صفحه اصلی که دوتا ساعت رو میتونید براش تعریف و تنظیم کنید که در حالت عدیش یک ساعت بیشتر تنظیم نشده و سئوال من اینجاست که اگر هردو ساعت رو تنظیم کردیم چطور میتونیم اون ویجت رو به حالت اول برگردونیم و فقط یک ساعت تنظیم شده داشه باشیم ؟

با سپاس از همه شما دوستان

b_parirokh
2010-12-30, 05:30 PM
1.بستگی به این داره که شما صفحه qwertyبراتون مهم باشه یا نه!
2.با یک مقایسه ساده توی سایتا به راحتی جواب سولاتونو میگیرین
3.منم الان ین کار کردم و حالا نمیتونم حذفش کنم!!!!!! اگه تونستم به حالت اولیه برگردونمش خبرتون میکنم!

miladica
2010-12-31, 01:11 AM
سلام

بچه های کلوپ Wave 525 من به درخواست یکی از شما واستون یه ویجت گوشی wave رو تغییر سایز دادم و در فروم و در قسمت ویجت ساخت بچه های فروم آپلودش کردم . لطفا اون رو دانلود و نصب کنید و نتیجه و نظر و انتقاد یا پیشنهادتون و یا حتی درخواست واسه تغییر سایز یه ویجت دیگه رو همینجا مطرح کنید تا من هم مطلع بشم .
مرسی

b_parirokh
2010-12-31, 09:33 PM
دوست عزیزم دستتون درد نکنه ویجیت به خوبی کار میکنه فقط میشه ویجتای بیشتری رو ریسایز کنید و یا برامون یک آموزش ریسایز بذازید
راستی میگم اگه ویجیتای s525 و s533 در یک تاپیک دیگه بذارین فکر کنم تاپیک منظم تر بشه

miladica
2010-12-31, 10:09 PM
دوست عزیزم دستتون درد نکنه ویجیت به خوبی کار میکنه فقط میشه ویجتای بیشتری رو ریسایز کنید و یا برامون یک آموزش ریسایز بذازید
راستی میگم اگه ویجیتای s525 و s533 در یک تاپیک دیگه بذارین فکر کنم تاپیک منظم تر بشه

مرسی از نظرت داداش . حتما اگه وقت شد این کار رو میکنم . اما چون گوشی wave 525 دم دست ندارم تنظیم ارتفاع و عرض خیلی سخت میشه .

آموزش تغییر و ویرایش ویجت یا ایجاد یه ویجت جدید رو هم در فروم آموزش گذاشتم . خدایی زیاد سخت هم نیست یاد گرفتنش فقط یه خورده انگلیسی باید مسلط باشی .

طریقه ساخت و یا ویرایش widget (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=89929)

فقط تاپیک رو تا آخر بخون بعد شروع کن .

mandana300
2011-01-02, 09:36 PM
سلام دوستان
من دنبال یه گوشی لمسی هستم که کلید حرکتی (سخت افزاری) داشته باشه چون با صفحه لمسی راحت نیستم
میخواستم بپرسم که s5250 این امکان رو داره؟؟؟
و اینکه مشکلی با اس ام اس فارسی داره یا نه؟

wave 8500
2011-01-02, 09:48 PM
سلام دوستان
من دنبال یه گوشی لمسی هستم که کلید حرکتی (سخت افزاری) داشته باشه چون با صفحه لمسی راحت نیستم
میخواستم بپرسم که s5250 این امکان رو داره؟؟؟
و اینکه مشکلی با اس ام اس فارسی داره یا نه؟
کلا محرک های حرکتی wave ( همون کلید حرکت ) شامل ی کلید سخت افزاری است که مربوط به منوها میشه - ی کلید سخت افزاری دیگه که با استفاده از اون کلا به صفحه اول برمیگرده ( صفحه قبل از منو ) و ی کلید لمسی به نام back که مرحله به مرحله به عقب بر میگرده
در رابطه با این که میگی با تاچ راحت نیستی ولی رابط کاربری wave ( هر مدلش ) اون قدر راحت و خوب هست که هم بهش عادت کنی و هم راحت باهاش کار کنی ( بدون مشکل )
برای اس ام اس فارسی باید فریمور های فارسی رو نصب کنی که در این صورت هیچ مشکلی با فارسی نداره
( برای اطمینان بیشتر میتونی از پارس مایکروتل بخری که فریمور فارسی رو نصب داره )

bijbij
2011-01-07, 01:14 PM
دوستان اول همه خسته نباشید و ممنون از اطلاعات خوبتون توی این تاپیک
و اما پیش در آمد ...
من دوتا مدل از این گوشی گرفتم :

S525
S533

گوشیهای قبلیم :

HP iPaq 612C
Nokia N95

یک مشکل دارم الان با انتقال شماره تلفنها از گوشیهای قبلیم که HP و Nokia بودن به این دوتا گوشی که Wave 2 و Wave 2 Pro هستن .
آخرین ورژن برنامه Kies رو هم دانلود کردم اما فرمت فایلهای شماره تلفن گوشیهای قبلیم با این گوشیها فرق میکنه .
ممکنه راهنمائیم کنید که چکار باید بکنم ؟
ممنون :flower:

miladica
2011-01-13, 09:13 AM
دوستان اول همه خسته نباشید و ممنون از اطلاعات خوبتون توی این تاپیک
و اما پیش در آمد ...
من دوتا مدل از این گوشی گرفتم :

S525
S533
گوشیهای قبلیم :

HP iPaq 612C
Nokia N95
یک مشکل دارم الان با انتقال شماره تلفنها از گوشیهای قبلیم که HP و Nokia بودن به این دوتا گوشی که Wave 2 و Wave 2 Pro هستن .
آخرین ورژن برنامه Kies رو هم دانلود کردم اما فرمت فایلهای شماره تلفن گوشیهای قبلیم با این گوشیها فرق میکنه .
ممکنه راهنمائیم کنید که چکار باید بکنم ؟
ممنون :flower:

چرا شماره ها رو با سیم کارت انتقال نمیدی . درسته که دردسر داره اما لا اقل شماره هات رو از دست نمیدی .

miladica
2011-01-13, 09:15 AM
بچس باحال این کلوپ توجه کنند :

تاپیک مخصوص ویجت های گوشی wave 525 رو ساختم و آپدیتش هم کردم . امیدوارم خودتون هم اگه ویجتی دارید بزارید اونجا تا بقیه هم استفاده ببرن .

تاپیک ویجت های گوشی Samsung S5250/S5253 Wave525 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=102653)

bijbij
2011-01-20, 05:22 PM
چرا شماره ها رو با سیم کارت انتقال نمیدی . درسته که دردسر داره اما لا اقل شماره هات رو از دست نمیدی .
سلام
این راه خوبی نیست چون مثلا شما وقتی برای یک نفر چند تا شماره دارید از قبیل موبایل و تلفن منزل و تلفن محل کار و فکس با این روش عملا تنها یک شماره تلفن و اونهم شماره اولی کپی میشه و میاد توی سیم کارت .
دوما اینکه وقتی هم که چندتا شماره باشه از یک نام چندتا میاد و اگر شانس داشته باشیم دوتا از اونهمه شماره تلفن برمیگرده به گوشیمون .
من با گوشی نوکیا توی سیم کارت بک آپ گرفتم از شماره ها و همین مشکل پیش اومد .
نمیدونم چکار کنم ؟!؟ گفتم شاید برنامه ای برای اینکار باشه .

miladica
2011-01-20, 07:42 PM
سلام
این راه خوبی نیست چون مثلا شما وقتی برای یک نفر چند تا شماره دارید از قبیل موبایل و تلفن منزل و تلفن محل کار و فکس با این روش عملا تنها یک شماره تلفن و اونهم شماره اولی کپی میشه و میاد توی سیم کارت .
دوما اینکه وقتی هم که چندتا شماره باشه از یک نام چندتا میاد و اگر شانس داشته باشیم دوتا از اونهمه شماره تلفن برمیگرده به گوشیمون .
من با گوشی نوکیا توی سیم کارت بک آپ گرفتم از شماره ها و همین مشکل پیش اومد .
نمیدونم چکار کنم ؟!؟ گفتم شاید برنامه ای برای اینکار باشه .

آقا من با Nokia PC Suite مربوط به گوشی N82 پسر عمه ام امتحان کردم و موفق شدم یه روش خوب واسه انتقال contact پیدا کنم .
ابتدا با Nokia PC Suite از کل Contacts یه بک آپ گرفتم و بعد اون پوشه بک آپ رو به پوشه Others گوشی Wave انتقال دادم .
توی اون پوشه هر contact به صورت یه فایل vcf ذخیره میشن که با انتقال اونا به همون پوشه Others توی wave و کلیک رو هر contact یه صفحه با تمام شماره های مربوط به اون contact باز میشه و حتی با تفکیک شماره منزل یا موبایل و email و تاریخ تولدشون .
حالا اگر به پایین صفحه سمت چپ نگاه کنی می بینی که دکمه ای هست که نوشته register to contacts و با فشردنش اون contact به همون صورت ( با تفکیک شماره ها ) در دفترچه گوشی wave ذخیره شد .
من این کار رو همونطور که گفتم با nokia pc suite انجام دادم و امیدوارم واسه N95 شما هم جواب بده .
من باید ازت یه تشکر هم بکنم چون پست تو مجبورم کردم دنبال این کار برم و تونستم خیلی از شماره های قدیمیم رو دوباره استفاده کنم . :flower:

http://www.irupload.ir/images/5yxtnwrc8znxhawv4tqs.jpg

m.punisher
2011-01-27, 06:13 PM
سلام
من امروز 89/11/07 این گوشیه wave 525 را خریدم قبل از این هم ایفون و ایکس 10 داشتم باید بگم از لحاظ سیستم عامل نه به ios میرسه نه به اندروید ولی در کل با این قیمت خوبه ونباید بیشتر از این انتظار داشت یکم هم کیفیت صفحه نمایش پایینه بازهم میگم با این قیمت خیلی هم خوبه راستی من گوشیرو 155 هزار بدون گارانتی گرفتم که فارسی هم ساپورت میکنه

wave 8500
2011-01-27, 11:21 PM
سلام
من امروز 89/11/07 این گوشیه wave 525 را خریدم قبل از این هم ایفون و ایکس 10 داشتم باید بگم از لحاظ سیستم عامل نه به ios میرسه نه به اندروید ولی در کل با این قیمت خوبه ونباید بیشتر از این انتظار داشت یکم هم کیفیت صفحه نمایش پایینه بازهم میگم با این قیمت خیلی هم خوبه راستی من گوشیرو 155 هزار بدون گارانتی گرفتم که فارسی هم ساپورت میکنه

داداش دمت گرم دیگه
به قول خودت ی مدت هم با ios کار کردی و هم با android
حالا تجربه نسبتا طولانی مدتی که از ios و اندروید داری رو با تجربه یک روزه از bada مقایسه میکنی ؟
لااقل بذار یکی دو ماه بگذره بعد اینو بگو.
در ضمن فکر نمیکنم هیچ سیستم عامل هوشمندی رو با این قیمت کم بشه پیدا کرد
اندروید که فکر نمیکنم باشه
ios هم که هیچی ( گرونه )
فعلا فقط بادا رو میشه با این قیمت خرید
در ضمن تو رده بندی سایت gsmarena.com گوشی wave s8500 ( با سیستم عامل بادا ) از همه بالاتر قرار گرفته ( حتی از بهترین اندرویدهای سامسونگ (Galaxy s ) و اچ تی سی ( desire hd) که پرچم اندروید رو بردن بالا ) و ios هم که پیداش نیست
و جابتر اینکه از 5 گوشی اول این لیست، سیستم عامل 2 تا شون bada هست ( رتیه اول و سوم ) ( خوب نیست ؟ چنین آماری اون هم تو این مدت کم ؟)
( ضمن تشکر از miladica )
http://up.*************/images/u8t3lmvmumf1607tvte2.jpg

m.punisher
2011-01-28, 11:20 AM
باسلام
من وقتی گوشی را وصل کردم به کامپیوتر برنامه kies پیغام اپدیت جدید داده الان هم گذلشتم فریمور گوشی اپدیت بشه می خواستم بدونم اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد و بعد از اپدیت ساپورت فارسی هنوز هستش ممنون میشم دوستانی که اپدیت کردن راهنمایی کنن

miladica
2011-01-28, 11:32 AM
وقتی می خواستی آپدیت کنی زده بود از ورژن فلان به فلان ...

خوب بنویس از چه ورژنی به چه ورژنی آپدیت داری می کنی تا جوابت رو بدم داداش ؟

m.punisher
2011-01-28, 01:45 PM
وقتی می خواستی آپدیت کنی زده بود از ورژن فلان به فلان ...

خوب بنویس از چه ورژنی به چه ورژنی آپدیت داری می کنی تا جوابت رو بدم داداش ؟

ورژن قبلی را یادم نیست الان شده ver .2.0.0.11011_16 ولی هنوز تو قسمت about phone هنوز bada 1.1 هستش حدود 120 مگ هم دانلود شده به نظر شما درسته اپدیت شده
ممنون

loleil
2011-01-28, 09:34 PM
آقا برای دانلود هر نوع فایلی تو wave525 میشه کاری کرد؟
چون هرچی که به قول خودش not supported بزنه، دانلود نمیکنه دیگه!!!:(

wave 8500
2011-02-02, 03:38 PM
ورژن قبلی را یادم نیست الان شده ver .2.0.0.11011_16 ولی هنوز تو قسمت about phone هنوز bada 1.1 هستش حدود 120 مگ هم دانلود شده به نظر شما درسته اپدیت شده
ممنون

عزیز این که شما گفتی ( ver .2.0.0.11011_16 ) ورژن کیز هست نه ورژن فریمور
فکر کنم شما آخرین ورژن کیز رو دانلود کردی چون حجم فریمور ها معمولا حدود 300 مگ هست

wave 8500
2011-02-02, 03:45 PM
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=884067#post884067

miladica
2011-02-03, 02:45 AM
ممنون

ورژن گوشی رو همیشه می تونی با زدن کد #1234#* بفهمی . لطفا بگو الان که این کد رو بزنی روی صفحه چی می نویسه ؟

miladica
2011-02-03, 02:46 AM
آقا برای دانلود هر نوع فایلی تو wave525 میشه کاری کرد؟
چون هرچی که به قول خودش not supported بزنه، دانلود نمیکنه دیگه!!!:(

با برنامه opera mini می تونی همه نوع فایلی رو دانلود کنی

m.punisher
2011-02-03, 10:49 AM
ورژن گوشی رو همیشه می تونی با زدن کد #1234#* بفهمی . لطفا بگو الان که این کد رو بزنی روی صفحه چی می نویسه ؟

اقا با این کدی که دادی زدم این اومد
SW VER
S5253JPJK2
CSC VER
S52530JPJL1
خودشه

wave 8500
2011-02-03, 11:44 AM
اقا با این کدی که دادی زدم این اومد
SW VER
S5253JPJK2
CSC VER
S52530JPJL1
خودشه

آره همینه
SW VER همون ورژن فریمورت هست
حالا اگه گوشی رو به کیز وصل کنی و اگر آپدیت جدید برای این فریمور اومده باشه بهت میگه

moj57ba
2011-02-08, 11:09 PM
ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ ﯾﻪ ۵۲۵۳ ﺩﺍﺭﻡ.ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺱ
ﺍﻡ ﺍﺱ ﻣﯿﺪﺍﺩﻡ. ﮔﻮﺷﯽ ﻗﺎﻃﯽ ﮐﺮﺩ ﺑﻌﺪ ﮐﻪ
ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﭘﺮﺳﯿﺪﻥ ﭘﯿﻦ ﮐﺪ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺎﺩ
ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ. ﺭﻡ ﻭ
ﺳﯿﻢ ﮐﺎﺭﺕ ﻭ ﺑﺎﻃﺮﯼ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻡ
ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺷﺖ.
ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺍﺷﮑﺎﻝ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﯾﻪ ﯾﺎ ﮔﻮﺷﯽ
ﺭﻭ ﻓﻠﺶ ﮐﻨﻢ؟ ﺑﻌﺪﺵ ﻫﻢ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ
ﻓﻠﺸﺶ ﮐﻨﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺻﻼ ﺑﺎﻻ ﻧﻤﯿﺎﺩ
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﻢ ﮐﻨﯿﺪ

ahmadkasra
2011-02-09, 12:04 AM
ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ ﯾﻪ ۵۲۵۳ ﺩﺍﺭﻡ.ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺱ
ﺍﻡ ﺍﺱ ﻣﯿﺪﺍﺩﻡ. ﮔﻮﺷﯽ ﻗﺎﻃﯽ ﮐﺮﺩ ﺑﻌﺪ ﮐﻪ
ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﭘﺮﺳﯿﺪﻥ ﭘﯿﻦ ﮐﺪ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺎﺩ
ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ. ﺭﻡ ﻭ
ﺳﯿﻢ ﮐﺎﺭﺕ ﻭ ﺑﺎﻃﺮﯼ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻡ
ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺷﺖ.
ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺍﺷﮑﺎﻝ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﯾﻪ ﯾﺎ ﮔﻮﺷﯽ
ﺭﻭ ﻓﻠﺶ ﮐﻨﻢ؟ ﺑﻌﺪﺵ ﻫﻢ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ
ﻓﻠﺸﺶ ﮐﻨﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺻﻼ ﺑﺎﻻ ﻧﻤﯿﺎﺩ
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﻢ ﮐﻨﯿﺪ

اشکال نرم افزاریه ببرید 10 تومن میگیرن فلش میکنن خودتونم میتونید ربطی به روشن شدن گوشی نداره گوشی رو خاموش کنید این دکمه ها رو نگه دارید اگه دانلود مود رفت گوشی سالمه

قفل+ولوم کم + پایان تماس

saeed711
2011-02-09, 08:09 PM
سلام يه همه دوستان

برنامه Trekbuddy رو نصب كردم ، استفاده كردم خوب بود
بعد از 1-2 ماه الان بازم مي خواستم استفاد كنم كه چراغ ابي ميشه :(

Enable هم هست:worried:

كــــــــــــــمـــــــك:f lower::flower::flower:

scream612
2011-02-11, 01:53 AM
سلام اساتید عزیز واسه GPS ویو 525 چی پیشنهاد میکنین؟ آیا نقشه و نرم افزار هک شده ردیف وجود داره؟
من دیروز از طبقه شش علائدین بدون گارانتی گرفتم 160 مایکروتل فقط صورتی داشت 184 میگفت ... اولش دودل بودم اما الان مطمئنم خیلی ارزشمند تر از قیمتش... درکل سرگرمم میکنه و تاچش هم عالیه... صداشم به اندازه کافی بلند... فقط باید برم توکار ویجت ببینم چی میگه... راستی الان داره از ورژن J2 به K1 آبپ گرید میشه, نتیجش رو میگم. مرسی.:)

ahmadkasra
2011-02-11, 10:11 AM
سلام اساتید عزیز واسه GPS ویو 525 چی پیشنهاد میکنین؟ آیا نقشه و نرم افزار هک شده ردیف وجود داره؟
من دیروز از طبقه شش علائدین بدون گارانتی گرفتم 160 مایکروتل فقط صورتی داشت 184 میگفت ... اولش دودل بودم اما الان مطمئنم خیلی ارزشمند تر از قیمتش... درکل سرگرمم میکنه و تاچش هم عالیه... صداشم به اندازه کافی بلند... فقط باید برم توکار ویجت ببینم چی میگه... راستی الان داره از ورژن J2 به K1 آبپ گرید میشه, نتیجش رو میگم. مرسی.:)

مبارک باشه
شما میتونی از برنامه تراک بادی استفاده کنی که برنامه جاوا هست ولی خیلی خوب کار میده

wave 8500
2011-02-15, 11:38 PM
telesate جان
دمت گرم
ویجت Time که تو ویجتها گذاشتی خیلی خوب بود
درسته که این ویجت برای گوشی من ی کم بیشتر از ی کم کوچیکه ( خب این سایز ویجت برای s8500 نیست و برای گوشی های خودتون هست )
ولی خوبیش این جاست که این ویجت تو گوشیم پارسی رو قشنک نشون میده ( هم عدد و هم حرف ) آخه فریمور گوشی من پارسی نیست

abbas63
2011-02-17, 04:44 AM
بله مطمئنم

چیزی نمیاد

ebook هم امتحان نکردم

سلام گوشی واقعا خوبیه نسبت به قیمتش د ر ضمن ای بوک و فایل ورد رو به راحتی میخونه نرم افزارش روی خود بادا هست کافیه فقط فایلائی که ریختیو باز کنی

abbas63
2011-02-17, 04:47 AM
من یک مشکلی بر خوردم تو گوشیم وقتی گوشیم به شارژ هستش تاچش هم ضعیف میشه هم اینکه وقتی یک جایی رو لمس میکنم بدون دخالت من جاهای دیگه هم خودش لمس میکنه اول فکر کردم به خاطر گرم شدن باطری هنگام شارژ هستش ولی بعدش متوجه شدم اگه همون موقع شارژ رو بکنم و شروع کنم به تایپ کردن دوباره به همون روانی و سرعت قبله مثلا وقت تو کیپدش عدد 3 رو فشار میدم عدد 9 یا دکمه مسیج رو خودش فشار میده انگار دستت اشتباهی بخوره اونجوری و با لمس شما یک جای دیگه رو هم لمس میکنه یعنی هنگام شارژ شما به سختی میتونی با استفاده از تاچش اگر کسی بهتون زنگ بزنه گوشی رو بردارین یا ریجکتش کنین چون برای این کار باید یکی از اون دکمه هارو 2 ثانیه نگه داری ولی چون موقع شارژ خودشم یک جای دیگه رو مس میکنه نمیشه من این کارو با اس دی کثیف و تمیز و در شرایط مختلف انجام دادم ولی تا حالا فهمیدم که فقط به خاطر وصل بودن به شارژره حتی با کابل کامپیوتر خودشم امتحان کردم چون اونم شارژش میکنه اونجا هم همچین مشکلی نبود و تاچش بسیار روان عالی بود

میخواستم ببینم من یک باگ کلی پیدا کردم یا تو گوشی من فقط اینجوریه
من گوشیمو از خود ماکروتل خریدم s533 و فریمورشم s5333jpji7/s5333ojpji8 هستش که تو خود کیز میزنه آخرین ورژنه و آپدیت نداره!

از دوستانی که گوشیشون s533 یا s525 هستش خواهش میکنم یک امتحان بکنن ببینن همین مشکلو دارن؟ یا به خاطر بد ریخته شدن فریمور من این مشکل پیش اومده!
نه داداش یه نموره تاچش موقع شارژ ضعیف میشه مال منم همینه اما زیاد مشکلی نیست ما که رلضی

abbas63
2011-02-17, 05:14 AM
نا یادم نرفته راستی تو ویو 525 چجوری میشه شکلک اس ام اس داد البته بدون ایجاد کردن با کاراکترای گوشی منظور اینه که شکلک آماده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از اساتید

miladica
2011-02-17, 05:56 AM
نا یادم نرفته راستی تو ویو 525 چجوری میشه شکلک اس ام اس داد البته بدون ایجاد کردن با کاراکترای گوشی منظور اینه که شکلک آماده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از اساتید

نه داداش متاسفانه سيستم عامل بادا قابليت استفاده از شكلك ها و smiley ها رو نداره

a310
2011-02-26, 04:14 PM
با سلام خدمت دوستان
چه خوب میشد در کنار اسم این کلوپ نام
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro هم میومد.(چون این دو گوشی شبیه هم اند.).
یا یه کلوپ دیگه با این نام درست میشد.

miladica
2011-03-05, 01:42 AM
با سلام خدمت دوستان
چه خوب میشد در کنار اسم این کلوپ نام
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro هم میومد.(چون این دو گوشی شبیه هم اند.).
یا یه کلوپ دیگه با این نام درست میشد.

من با تغيير نام بيشتر موافقم .
قابل توجه امبرجان مدير محترم فروم سامسونگ

abtin_1995
2011-03-11, 02:58 PM
سلام به همه ی دوستان
اگه ممکنه یه دیکشنری فارسی - انگلیسی خوب برای گوشی ویو 525 معرفی کنین .
با تشکر

Roostaamir
2011-03-11, 03:23 PM
دوستان نام تاپیک تغییر کرد
ولی دفعه ی دیگه درخواستی داشتید توی پیغام کاربری یا پیام خصوصی بهم بگید.
تا زودتر عملی بشه

موفق باشید

b_parirokh
2011-03-14, 01:00 PM
سلام دوستان یک سوال داشتم الان یک آپدیت برا فریم ور 1.1 ریلیس شده ولی توی کیز وقتی میزنی انجامش یده برنامه بسته میشه توی یک کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم!
باید ببرم ماکروتل آپدیتش کنن؟
میزنه firmware update has stopped working
آپدیت هم از jpji8 به jpjl5هستش
کیز هم 49_14 هستش و پیغام آپدیت کیز ندارم!

مشکل از کجاست؟ 
گوشیمم گارانتی اصلی ماکروتل هستش

Roostaamir
2011-03-14, 01:46 PM
خب ورژن کیز شما خیلی قدیمیه.
الان ورژن 2 رو باید بگیرید.(توی امضام هست)
احتمالا مشکل از همینه مگر اینکه گوشی رو قبلا دستی فلش زده باشید

موفق باشید

saeidtrade
2011-03-22, 12:21 PM
کمک
سلام بچه ها من ویو 2 دارم قاطی کرده چطور فرمت دستی ازش کنم اصلا بالا نمیاد صفحش بین راه موقع لود کردن صفحه باز از نو رستارت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم

shayan.mr
2011-03-24, 01:25 AM
بله مطمئنم

چیزی نمیاد

ebook هم امتحان نکردم

pdf , word هم باز میکنه , برنامه ش رو خود گوشی هست.

Bada-os
2011-03-27, 12:49 PM
سلام.من مي خواهم يك گوشي wave 525بخرم.فقط از يك چيز ترس دارم.مي ترسم سيستم عامل اون مثل سيمبيان نوكيا باشه چون هنوز به سيستم عاملش كار نكرده ام.چون از سيستم عامل سيمبين بسيار متنفرم.حالا مي خواهم از شما بپرسم كه سيستم عامل اين گوشي بيشتر به چهسيستم عاملي شبيه است.اگر به جاواي سامسونم شبيه باشه خوبه حالا چجوريه؟

توي كل سايت هاي ايراني گشتم ولي فقط يك بررسي تخصصي از اين گوشي پيدا كردم.ازتون خواهش مي كنم اگر مقدور است يك بررسي تخصصي از گوشي بگذاريد.

بازي هاي اين گوشي چيست؟(براي تست لرزشگر و سنسور شتاب سنج)

شنيده ام اين گوشي بلوتوث 3دارد.اين سيستم چقدر كارايي دارد؟آيا مي توان از سرعت بالاي انتقال اطلاعات توسط بلوتوث3با يك گوشي با بلوتوث2 استفاده كرد؟

مي دانم كه سوالاتم زياد شد ولي چون امروز قصد دارم بخرم اگر برايتان مقدور است پاسخ سوالات را بدهيد.با تشكر.

miladica
2011-03-28, 10:29 PM
سلام.من مي خواهم يك گوشي wave 525بخرم.فقط از يك چيز ترس دارم.مي ترسم سيستم عامل اون مثل سيمبيان نوكيا باشه چون هنوز به سيستم عاملش كار نكرده ام.چون از سيستم عامل سيمبين بسيار متنفرم.حالا مي خواهم از شما بپرسم كه سيستم عامل اين گوشي بيشتر به چهسيستم عاملي شبيه است.اگر به جاواي سامسونم شبيه باشه خوبه حالا چجوريه؟

توي كل سايت هاي ايراني گشتم ولي فقط يك بررسي تخصصي از اين گوشي پيدا كردم.ازتون خواهش مي كنم اگر مقدور است يك بررسي تخصصي از گوشي بگذاريد.

بازي هاي اين گوشي چيست؟(براي تست لرزشگر و سنسور شتاب سنج)

شنيده ام اين گوشي بلوتوث 3دارد.اين سيستم چقدر كارايي دارد؟آيا مي توان از سرعت بالاي انتقال اطلاعات توسط بلوتوث3با يك گوشي با بلوتوث2 استفاده كرد؟

مي دانم كه سوالاتم زياد شد ولي چون امروز قصد دارم بخرم اگر برايتان مقدور است پاسخ سوالات را بدهيد.با تشكر.

نه داداش این سیستم به هیچ وجه هیچ ربطی نه از لحاظ کیفیت و نه از لحاظ برنامه به سیمبیان نداره.
بررسی تخصصی رو هم توی سایت G S M .ir می تونی پیدا کنی که کاملترین هست . اگه انگلیسیت خوبه برو سایت g s m a r e n a .
توی همون بررسی تخصصی ها عکس اینترفیس گوشی رو هم زدن . در ضمن می تونی توی y o u t u b e هم سرچ کنی و فیلمهاش رو پیدا کنی .
واسه این گوشی فقط بازیهای مجانی سامسونگ میشه اجرا بشه و امکان اجرای بازیهای هک شده رو نداره و به نظرم اون دوستانی که این مدل رو دارن جوابت رو بدن خیلی بهتره
بلوتوث 3 هم گرچه عالیه اما وقتی گیرنده های بلوتوث همه نسل 2 هستن اونوقت دیگه کاربرد خودش رو از دست میده . البته من با یه ویو دیگه تست کردم و فوق العاده بود

iman30v
2011-03-29, 11:15 PM
تازگیا گوشی ویو 525 رو خریدم.
تم من با تم بقیه گوشی ها فرق داره! نمیدونم چرا!
وقتی تم پیشفرض خود سامسونگ رو میزارم، داخل homepage آیکن keypad به جای اینکه سبز رنگ باشه، قرمز رنگه! و اندازه آیکونش هم کوچکتر هستش!
حتی آیکون های message و Contact هم با آیکن های screen هایی که شما آپلود کردی فرق داره!
چیکارش کنم؟ طبیعیه؟
در ضمن دفترچه گوشیم به زبان ایتالیایی هستش! موقعی هم که گوشی رو بار اول روشن کردن زبانش ایتالیایی بود!
زبان فارسی هم نداره!
موقعی هم که گوشی رو روشن یا خاموش میکنم یه آیکن به شکل حرف i میاد!
رو جعبه اش نوشته بود TIM
اینا رو بقیه گوشی ها هم دارن؟
راستی فارسی ساز برای گوشیم هست؟
ممنون میشم اگه کمکم کنی.

اینم عکسش:

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=425511&stc=1&d=1301424951

و اینم عکس آیکونی که موقع روشن و خاموش کردن گوشی، روی صفحه نمایش داده میشه. در ضمن بار اول که گوشی رو روشن کردم، این عکس به عنوان والپیپر گوشی بود:

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=425512&stc=1&d=1301425304

sean8
2011-03-30, 12:37 PM
سلام
ميشه يه جمع بندي كلي راجع به گوشي s5333 wave 2 pro بزاريد راستش من ميخوام يه گوشي با برند سامسونگ بگيرم(البته تاچ + كشويي) ولي بين دو مدل s5333 wave 2 pro و galaxy 551/15510 شك دارم گرچه خودم بيشتر تمايل به s5333 دارم.
با تشكر

miladica
2011-03-30, 03:25 PM
تازگیا گوشی ویو 525 رو خریدم.
تم من با تم بقیه گوشی ها فرق داره! نمیدونم چرا!
وقتی تم پیشفرض خود سامسونگ رو میزارم، داخل homepage آیکن keypad به جای اینکه سبز رنگ باشه، قرمز رنگه! و اندازه آیکونش هم کوچکتر هستش!
حتی آیکون های message و Contact هم با آیکن های screen هایی که شما آپلود کردی فرق داره!
چیکارش کنم؟ طبیعیه؟
در ضمن دفترچه گوشیم به زبان ایتالیایی هستش! موقعی هم که گوشی رو بار اول روشن کردن زبانش ایتالیایی بود!
زبان فارسی هم نداره!
موقعی هم که گوشی رو روشن یا خاموش میکنم یه آیکن به شکل حرف i میاد!
رو جعبه اش نوشته بود TIM
اینا رو بقیه گوشی ها هم دارن؟
راستی فارسی ساز برای گوشیم هست؟
ممنون میشم اگه کمکم کنی.

اینم عکسش:

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=425511&stc=1&d=1301424951

و اینم عکس آیکونی که موقع روشن و خاموش کردن گوشی، روی صفحه نمایش داده میشه. در ضمن بار اول که گوشی رو روشن کردم، این عکس به عنوان والپیپر گوشی بود:

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=425512&stc=1&d=1301425304

گوشی شما فریمویر مخصوص اپراتور tim روش نصبه که یک اپراتور ایتالیایی هستش .این فریمویرها رو میگن provider firmware .
مشکلی هم ندارن و فقط توی جزئیات به درخواست همون اپراتور شخصی سازی شدن .
به فریمویرهای دیگه فلش کنی گوشیت میشه مثل بقیه .
حالا دیگه میل خودته ...

iman30v
2011-03-30, 03:58 PM
حالا اینکه فریمور گوشیم اینجوریه، خوبه یا بده؟
برای اینکه فریمور رو عوض کنم چیکار کنم؟
خودم عوض کنم؟ یا ببرم تو بازار عوض کنن؟
هزینه اش تقریبا چقدره؟
عوض کردنش راحته؟ من رشته ام کامپیوتره و با اینجور برنامه ها یه آشنایی مختصری دارم.
میلاد جان لطفا راهنماییم کنید.

miladica
2011-03-30, 08:16 PM
حالا اینکه فریمور گوشیم اینجوریه، خوبه یا بده؟
برای اینکه فریمور رو عوض کنم چیکار کنم؟
خودم عوض کنم؟ یا ببرم تو بازار عوض کنن؟
هزینه اش تقریبا چقدره؟
عوض کردنش راحته؟ من رشته ام کامپیوتره و با اینجور برنامه ها یه آشنایی مختصری دارم.
میلاد جان لطفا راهنماییم کنید.

داداش به نظر من که نیازی به عوض کردن نداری . اگه حال می کنی باهاش ولش کن چون تجربه به من ثابت کرده هیچی فریمویر استوک نمیشه .
اما اگه حال نکردی به راحتی و خودت تنها می تونی فلش بزنی . فلش زدن هم خیلی خیلی ساده هستش و ظرف چند دقیقه انجام میشه و تازه اگه کمک خواستی بچه ها هم هستن . تو فقط فایل فریمویر مورد نظرت رو می خوای و لازم داری که اون هم همه فریمویرها با لینک دانلود و آموزش فلش در سایت www.samfirmware.com (http://www.samfirmware.com) موجود هست . فقط کافیه ثبت نام کنی (ثبت نام مجانی هست) و توی صفحه اصلی اون گوشه سمت چپ گزینه samfirmware toolbox رو انتخاب کنی و از لیست باز شده firmware و بعد هم که موس رو روش نگه داری از لیست بعدی bada رو انتخاب کنی . حالا توی صفحه باز شده گوشیت رو انتخاب کن تا کلیه فریمویرهای موجود واسش به همراه لینک دانلود و آموزش فلش رو ببینی .
دقت کن که بعضی فریمویرها فول نیستند و آپدیت هستند یعنی باید قبل از فلش به اونها اول به فریمویر پیش نیازشون فلش بزنی بعد به اونها ... پس اگه اونها رو خواستی هر دو هم پیش نیاز و هم اصلی رو دان کن .(خود سایت جلوشون می نویسه که پیش نیازشون چیه اگه ننوشته بود فول هستند ) در ضمن همونجا پسورد فایل رو هم داده که باید یادداشت کنی .

اینم تاپیک آموزش فلش :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=112993

سوال دیگه بود در خدمتم

iman30v
2011-04-01, 11:07 PM
مرسی داداش. واقعا دستت درد نکنه. خیلی حال کردم. واقعا ممنونم.:flower:

مسرور
2011-04-02, 05:26 PM
کسي ميدونه فارسي ساز سامسونگ گلکسي اس چيه ؟

iman30v
2011-04-04, 06:12 PM
لطفا راهنمایی کنید آخرین ورژن بادا که تا بحال عرضه شده چنده؟
روی گوشی من بادا 1.1 نصب است!

saeeeeeeid
2011-04-04, 06:45 PM
کسي ميدونه فارسي ساز سامسونگ گلکسي اس چيه ؟
دوست عزیز خوش آمدید
متآسفانه کسی جواب سوال شمارو در این تاپیک نمیده چون بارها تکرار شده که اینجا برای سیستم عامل بادا هست شما به لینک زیر مراجعه کن امیدوارم مشکلت حل شه
موفق باشی
http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=265

saeeeeeeid
2011-04-04, 06:50 PM
فعلآ همین 1.2 بادا

iman30v
2011-04-06, 01:22 PM
تفاوت S-5250 و S-5253 چیه؟
کدوم بهتره؟
قضیه چیه؟

habib1367
2011-04-06, 11:59 PM
سلام بچه ها

یه کمکی به میکنین
من گوشیم ویو 723 هستش و امروز گوشیمو خاموش کردم دوباره اومدم روشن کنم نشد که ند و هی پشت سر هم رسیت میشه تا میخاد بالا بیاره دوباره رسیت میشه باطری و سیم کارتو مموری هم در آوردم فایده نداره چیکار کنم؟

amir hass
2011-04-07, 03:07 AM
بجه ها سلام من دیروز کلوپ شما را دیدم وسریع عضو شدمخیلی باحاله
میگن جدیدا" قفل پازلی برای ویو 8500 اومده کسی میدونه از کجا وچطور میشهدانلو کرد .ممنون

miladica
2011-04-07, 04:12 AM
بجه ها سلام من دیروز کلوپ شما را دیدم وسریع عضو شدمخیلی باحاله
میگن جدیدا" قفل پازلی برای ویو 8500 اومده کسی میدونه از کجا وچطور میشهدانلو کرد .ممنون

Lock screen خود ويو به صورت پازلي هست . به صورت اريجينال همينجوريه

habib1367
2011-04-07, 09:31 AM
سلام بچه ها

یه کمکی به میکنین
من گوشیم ویو 723 هستش و امروز گوشیمو خاموش کردم دوباره اومدم روشن کنم نشد که نشد و هی پشت سر هم رسیت میشه تا میخاد بالا بیاره دوباره رسیت میشه باطری و سیم کارتو مموری هم در آوردم فایده نداره چیکار کنم؟

اساتید محترم کسی نیست جواب منو بده ؟

iman30v
2011-04-07, 10:42 AM
کسی نمیدونه تفاوت S-5250 و S-5253 چیه؟
این چه کلوپیه !!!:wac:

miladica
2011-04-07, 02:29 PM
اساتید محترم کسی نیست جواب منو بده ؟

یه هارد ریست کن

mandana300
2011-04-08, 09:19 PM
کسی نمیدونه تفاوت S-5250 و S-5253 چیه؟
این چه کلوپیه !!!:wac:
سلام
دوست عزیز هیچ فرقی با هم ندارند S 5253 مخصوص کشورهای خاورمیانه است که فارسی رو هم ساپورت میکنه

iman30v
2011-04-11, 06:14 PM
آقا تو رو خدا کمک.
منم امروز گوشیم رو (ویو 525) خاموش کردم و وقتی روشنش کردم دیدم بالا نمیاد و مدام ریست میشه. خواهشا کمک کنید.
چیکارش باید بکنم؟ فلش کنم؟
هارد ریست چیه؟ چه جوریه؟

iman30v
2011-04-11, 10:17 PM
آقا من مشکلم حل شد!
موبایلم رو فلش کردم و درست شد.
از مسئولین سایت صمیمانه تشکر دارم و از خدا سلامتیتون رو میخوام.
بخصوص داداش های گلم -> :x Miladica و Roostaamir! :x
فکر نمیکردم گوشیم دست بشه! اما به کمک راهنمایی های داداش های گلم (miladica و rostaamir) تونستم فریمور گوشیم رو آپدیت کنم و گوشیم بالا اومد!
ای ول. دمتون گرم. دوستتون دارم :flower::flower::flower:
:D:laughing:

20101368
2011-04-13, 11:59 AM
سلام سوالی داشتم برنامه samsung apps گوشیمو با wifi اپدیت کردم تا نصف رفت ولی کامل نشد ودیگه برنامه بالا نمیاد چیکار کنم

miladica
2011-04-13, 03:12 PM
سلام سوالی داشتم برنامه samsung apps گوشیمو با wifi اپدیت کردم تا نصف رفت ولی کامل نشد ودیگه برنامه بالا نمیاد چیکار کنم

ارور خاصی میده یا دیگه صرفا اجرا نمیشه ؟

iman30v
2011-04-19, 12:36 PM
لطفا راهنمایی کنید.
بعد از اینکه فریمور گوشیم رو عرض کردم، دیدم که دیگه برنامه سامسونگ اپس روش نصب نیست.
آیکنش خالی شده. یعنی زیر آیکونش نوشته سامسونگ اپس، اما جاش خالیه. وقتی هم روش کلیک میکنم اتفاقی نمیافته.
باید چیکار کنم تا درست بشه؟ راهی هست؟

miladica
2011-04-19, 01:07 PM
لطفا راهنمایی کنید.
بعد از اینکه فریمور گوشیم رو عرض کردم، دیدم که دیگه برنامه سامسونگ اپس روش نصب نیست.
آیکنش خالی شده. یعنی زیر آیکونش نوشته سامسونگ اپس، اما جاش خالیه. وقتی هم روش کلیک میکنم اتفاقی نمیافته.
باید چیکار کنم تا درست بشه؟ راهی هست؟

احتمالا فایل apps فریمویر جدیدتون مشکل داشته . دوباره به فریمویر قبل دانگربد کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟

mans2
2011-04-29, 01:46 AM
دوستان سلام میخواستم بدونم چطوری از طریق بلوتوث جی پی آر اس موبایل رو با لپ تاپ به اشتراک بزارم ممنون

Armin2pa
2011-05-13, 06:40 PM
سلام دوستان
من gps گوشی s5333 رو هنوز نتونستم فعال کنم.اگه کسی میدونه چطوری فعال میشه لطفا کمک کنه

siavashgdr
2011-05-19, 08:30 PM
بچه‌ها دیکشنری میخوام برای S5253.
تو سایت سامسونگ‌اپز یه دیکشنری خوب هست: Farsi Dic ولی برای S8500 و S8530 هست.
باید چیکار کنم؟

allpotter
2011-06-17, 03:22 AM
می خواستم بدونم s5250 هم فایل فلش کوک شده مثل nokia داره و بعد از فلشش میشه هر برنامه ای بدون محدودیت ریخت اگه میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

thank...

allpotter@yahoo.com

farshadb2
2011-06-17, 09:44 PM
اپرای جاوای نسخه ی 6 ، هندلر و غیر هندلرش آیا روی گوشی های سامسونگ با سیستم عامل آندروید 2.2 یا 1.6 و یا Bada کدوماش جواب میده؟

farshadb2
2011-06-20, 11:42 PM
اپرای جاوای نسخه ی 6 ، هندلر و غیر هندلرش آیا روی s5233 کار میکنه؟
آیا نرم افزارهای sisx. مثل Core player هم میتونه روی این گوشی نصب بشه؟

es1
2011-07-28, 01:17 AM
میشه کاری کرد که وقتی گوشی رو وصل میکنی PC شارj نشه ؟!

naser4321
2011-08-17, 11:02 PM
سلام.ببخشید گوشیه من ویو 525 هستش.چند روزیه شارژ زود تموم می کنه.آیا اشکالش از باتریه؟باتری اتمی برای گوشیه من هست؟

omid_shad
2011-09-20, 12:48 PM
سلام من این کد امنیتی سامسونگ مدا ویو2 رومیخواستم میخوام تنظیماتو برگردونم اول هرجی میزنم کدش اشتباه میشه ممنون

wave 8500
2011-09-20, 11:30 PM
سلام من این کد امنیتی سامسونگ مدا ویو2 رومیخواستم میخوام تنظیماتو برگردونم اول هرجی میزنم کدش اشتباه میشه ممنون
نیاز به کد نیست
setting >> reset
از این مسیر میتونید به تنظیمات اولیه فیرمور برگردید

nazanin58
2011-09-23, 11:22 AM
میشه کاری کرد که وقتی گوشی رو وصل میکنی PC شارj نشه ؟!

منم همین سوال رو دارم آیا راهی هست ؟

fardin64
2011-11-22, 06:07 PM
سلام به همگی . من تازه گوشیه samsung wave s5333 خریدم و نمی دونم چطوری باید کاری بکنم که چیزایی که از طریق بلوتوث برام میاد بره تو کارت حافظه ( رم ) . می خواد بره تو دستگاه ذخیره بشه و چیزی که می خوام دریافت کنم فیلمه و می گه حافظه کم داری در حالی که من تو کارت حافظم 4 Gb جای خالی دارم ولی نمی تونم دریافت هامو ارجاع بدم به سمت کارت حافظه . البته در مورد اس ام اس هم همین مشکلو دارم . خواهش میکنم کمکم کنید .
ممنونم
خداحافظ

MHDNt
2012-01-05, 06:31 PM
سلام . این گوشی خیلی گوشیه خوبیه ( البته اگه اهل برنامه نصب کردن نباشید !)
من این گوشی رو برای یکی خریدم چند روزی دستم بود خوشم نیومد ولی اون ازش خیلی راضیه !
سرعتش هم خیلی خوب بود یه رم 128 mb گزاشته بودم . رفتم براش یه رم 8 gb گزاشتم ، سرعتش خیلی اومد پایین . البته کلی برنامه جاوا و چند تا برنامه هم روی رم قبلی بود که نتونستم پاکشون کنم
الآن می خوام این گوشی رو فرمت کنم ، چجوری می تونم از کانتکت ها و اگه می شه از اس ام اس ها بک آپ بگیرم ؟؟

533
2012-01-06, 11:58 PM
سلام
صدای کی بورد رو چطور قطع کنیم ؟؟ ( منظور تیک تیک موقع شماره گیری و ... که روی آیکنها لمس میکنی صدای تیک میده )

توجه !
یه ولوم داره و قطع کن هم داره اما با این کار بقیه صداهای سیستم مثل ملودی هنگام بالا آمدن سیستم عامل هم کم و یا قطع میشه ؟؟؟!!!!!!

فایل یاداشتها :: روی گوشی کجا ذخیره میشن
و یا روش گرفتن پشتیبان ازفایلهای یادداشتها چگونه است >>

T_L_O_T_D
2012-01-08, 09:36 PM
دوستان مسنجری برای این گوشی سراغ دارید که وقتی minimize می شه پیغام میاد آلارم بده؟

ehsan622
2012-04-30, 01:29 AM
سلام خدمت دوستان (شارژشدن گوشی وقتی به pc وصل)
من 533 دارم خیلی دنبال این جواب گشتم که هیچی دست گیرم نشد نمایندگی سام بردم گفتن نه راه حلی داره و نه مشکل گوشی خود به خود بعد از شارژ شدن قطع میکنه شارژ کردن رو (البطه تکنسین اون ها گفت) خلاصه این که خوب صد در صد معلوم خوب نیست هردیقه باطری شارژ بشه...ولی اینم بگم هم گوشی خودم و 2تا از سامسونگ های دوستام سر شارژ کردن با فندکی ماشین برق دزدی پیدا کرده این جریان به تجربه بهم ثابت شده شایدم من اشتباه میکنم

ehsan622
2012-04-30, 01:43 AM
سلام دوستان
من gps گوشی s5333 رو هنوز نتونستم فعال کنم.اگه کسی میدونه چطوری فعال میشه لطفا کمک کنه
شما بعد از این که تنظیم هارو گرفتی از اوپراتورت نصب کن .برا ایرانسل کدش این #6*3*130* بعش هم که برای اسام اپس باید حساب کار بری دروست کنی که باید یه ایمیل بدی همین

ehsan622
2012-04-30, 01:57 AM
برای 533 و 525 بادا 2 که رسمانمیاد فقط اپدید داره که تو ایران به طور رسمی فریمور فول jpki1 برای گوشی های ما اومده البطه تو اروپا جدیدن فریمور اپ دیت اومده که معروف به بسته تکمیلی هست و میگن که کامل ترین فریمور و تو یه مواردی شبیه بادا 2 هست و اینم باید بگم که این اپدیت تکمیلی برای ایران هم میاد من شنیدم تا اخر پاییز

ehsan622
2012-05-01, 02:27 AM
لینک اپدیت معروف به بسته تکمیلی533 و
پیش نیازش xxjl6 فول فرم ور اروپایی

http://h-tnews.ru/mob/bada/123-samsu...alue-pack.html (http://h-tnews.ru/mob/bada/123-samsung-wave-533-poluchili-value-pack.html)

http://h-tnews.ru/mob/bada/137-russk...-wave-533.html (http://h-tnews.ru/mob/bada/137-russkaya-klaviatura-dlya-bada-11-value-pack-na-wave-533.html)

ehsan622
2012-05-05, 06:56 PM
سلام دوستان اینم لینک جدید ترین فرمور اروپایی که بسته تکمیلی روش اپ میشه

www.mediafire.com/?ksr1mts2dgklblt#

البطه اون مربع اول باید اخر قرار بگیره تو کپی کردن این طوری کپی میشه

zeus360
2012-05-27, 03:56 PM
دوستان من گوشیمو دادم بیرون فارسی ساز کنش فارسیش کرده ولی اس فارسی میدم خالی میره واسه طرف کمکم کنید اس انگلیسی گرونه پدرو دراومد انقدر شارژ خریدم :)
چیکارش کنم؟

alireza186
2012-07-19, 06:59 PM
سلام
یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!
اقا من گوشیم wave 525
گوشیمو به s5253 jpjl1 فلش زده بودم
مشکل داشت حالا که میخوام به یه فریمور دیگه فلش بزنم به حالت دانلود مود نمی ره
من تا حالا خیلی فلش زدم ولی تا حالا این مشکلو نداشته
حالا باید چیکار کنم؟

™A.M.I.R
2012-07-19, 07:12 PM
دوستان من گوشیمو دادم بیرون فارسی ساز کنش فارسیش کرده ولی اس فارسی میدم خالی میره واسه طرف کمکم کنید اس انگلیسی گرونه پدرو دراومد انقدر شارژ خریدم :)
چیکارش کنم؟

یه رام رسمی باپشتیبانی زبان فارسی روش فلش کن درست میشه.

Roostaamir
2012-08-06, 04:26 PM
سلام
یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!
اقا من گوشیم wave 525
گوشیمو به s5253 jpjl1 فلش زده بودم
مشکل داشت حالا که میخوام به یه فریمور دیگه فلش بزنم به حالت دانلود مود نمی ره
من تا حالا خیلی فلش زدم ولی تا حالا این مشکلو نداشته
حالا باید چیکار کنم؟

ببینید توی فیرمور های مختلف دکمه دانلود مود فرق میکنه
شما الان کدوم سه دکمه رو با هم میزنید؟

elnaz_azar
2012-08-10, 02:43 AM
با سلام
من گوشی 525 رو دارم کلی برنامه ها روش نصب کردم و بالاخره مموری فول شد. از همون قسمت منو تمامشو حذف کردم اما مموری هنوز پره! سوالی که داشتم اینه که الان چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samand.sef
2012-08-13, 06:12 PM
من نیاز به مورد ذیل دارم

دانلود دفترچه راهنمای گوشی سامسونگ ( Galaxy Y (GT-S5360 (http://funpersian.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%af%d9%81%d8%aa%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-galaxy-ace-gt/)

myandroid
2012-08-20, 10:33 PM
سلام / کسی میدونه چطور میشه گوشی s5253 رو ریست کارخانه ای کرد
منظورم این که وقتی می خوام ریسیت فکتوریش کنم رمز ازم می خواد اون رمز چنده ؟

با تشکر
یا علی مدد

ehsan622
2012-09-05, 08:18 PM
سلام
jpki1 برای s533
لطفالینک بدید اماده دانلود و رایگان
اخه نمیخوام 20هزار به سام سونگ بدم
پیش اپیش تشکررررر

hamidtwo
2012-10-02, 07:20 PM
salam khobin hamegi? ayaM b kame?
zyad vaghtetono nemigiram faghat 1soal dasghtam
man wave || daram verjen 1.2 -e mikham tabdilesh konam b 2.0
age mishe 1rahnamaie konid
darzemn man akharin verjene kies dl kardam appsesham okey kardam

digimon1
2013-03-22, 12:54 PM
بله دوست من میشه در قسمت اموزش سایت قرار داره...

لطفا دیگه انگلیسی تایپ نکن...

alireza186
2014-04-11, 04:06 PM
سلام خسته نباشید آقا من میخوام گوشیمو فلش کنم وقتی که سه تا دکمه رو میگیرم که بره رو حالت دانلود یک صفحه سیاه میاد که نوشته
Upload to PC
باید چیکار کنم؟
( من تا حالا چند بار فلش زدم تا حالا به این مشکل برنخوردم)

raja.ir
2014-09-19, 07:17 PM
سلام دوستان جدید من :-)
می خواستم به پرسم امکان داره ورژن wave533 که بادا 1.1 ارتقاداد

محسنf
2015-03-30, 01:20 PM
سلام خدمت همه دوستان ,سال نو مبارک
کمک فوری:من ویو 2 دارم یه ماهه که اندروید 4.4 رو نصب کردم امروز گوشیم قاطی کرده بود واسه همین ری استارتش کردم ولی در قسمتی که با رنگ قرمز مینویسه waveگیر میکنه و بالا نمیاد
هر چی هم کلیدهای Home + End Call رو میگیرم به قسمت تنظیمات پیشرفته گوشی نمیره
حالا موندم چیکار کنم از طرفیم باطری رو که میزارم خود گوشی خودکار روشن میشه و تو قسمت ویو گیر میکنه

حالا چی کار کنم دوباره فلش بزنم از کجا شروع کنم
یه سوال اگه گوشیمو بزنم به شارز باطریش شارز مبشه با نه؟؟
حالا که فک میکنم میبینم بدبخت شدم چون به دانلود مود هم که میره بعد سه ثانیه بیرون میاد باز میره به همو قسمت که ویو قرمز مینویسه با کادر ابی
فلش هم نمیشه زد اینجوری که
تو رو خدا کمک کنید من که دیگه نمیدونم چیکار کنم:riz273: