PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیرفعال کردن gprs همراه اول

mahan21
2010-11-26, 06:41 AM
سلام.
من gprs همراه اول رو دیشب فعال کردم.حالا میخوام غیرفعالش کنم راهی هست که کلا از رو سیم کارت غیرفعال بشه؟
از رو گوشی میتونم غیرفعال کنم ولی سیم کارت نه.
ممنون

Nova view
2010-11-26, 12:41 PM
سلام.
من gprs همراه اول رو دیشب فعال کردم.حالا میخوام غیرفعالش کنم راهی هست که کلا از رو سیم کارت غیرفعال بشه؟
ممنون

با درود خدمت شما دوست عزیز
در حالت عادی امکان غیر فعال سازی را ندارد، مانند این است که شما بخواهید سرویس پیام کوتاه خود را غیر فعال کنید.

به امور مشترکین مراجعه کنید،

pegman
2010-11-26, 01:35 PM
سلام.
ممنون

بايد شماره 5 را بفرستي به يكي از اين 2 شماره خاطرم نيست..
8088
8080

بارون شدید
2010-11-29, 02:21 PM
سلام.
ممنون

سلام.کد 5 رو به 8088 ارسال کن از رو سیم کارت غیر فعال میشه.

rezagr2
2010-12-11, 11:28 PM
تا اونجایی که میدونم غیر فعال نمیشه

*Armin*
2010-12-11, 11:40 PM

اگر غیر فعال هم نشه میشه با پاک کردن کانکشن مربوطه مشکل رو حل کرد

unknoww
2010-12-12, 07:17 PM
چرا میشه! همون 5 رو به 8088 بفرستی یه پیام برتات میاد که میگه <نتیجه تا 30 دقیقه دیگه به اطلاع شما خواهد رسید
بعد غیر فعالش میکنه>

ramine30
2010-12-12, 07:56 PM
سلام.
ممنون

دوست عزیز مراجعه کنید به سایت همراه اول www.mci.ir (http://www.mci.ir)

jooooj0111
2010-12-17, 06:29 PM
نمیشه

™Mahdi
2011-01-04, 10:46 PM
چرا میشه! همون 5 رو به 8088 بفرستی یه پیام برتات میاد که میگه <نتیجه تا 30 دقیقه دیگه به اطلاع شما خواهد رسید
بعد غیر فعالش میکنه>

بنده هم به خاطر اینکه احساس کردم این سرویس هم کند است و هم گران (و هم اینکه نمی دونم چطور 8000 تومان توی قبض من امده بود با اینکه من معمولا با وایرلس به اینترنت وصل میشم و از این سرویس خیلی خیلی کم استفاده کردم) قصد غیر فعال کردنش را داشتم و به همین شماره 8088 عدد 5 را پیامک زدم کمتر از یک ساعت یک پیامک آمد که نوشته بود:
مشترک گرامی سیستم در حال بررسی درخواست شما در خصوص غیر فعال کردن سرویس GPRS می باشد، کمتر از 30 دقیقه نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

پس از آن هم پیامک زیر آمد :
مشترک گرامی در حال حاضر امکان غیر فعال سازی سرویس MMS شما وجود ندارد. لطفا بعدا تلاش نمایید.

الان کانکشن اون هست ولی وقتی خواستم کانکت بشم علامت دو تا فلش بالای گوشی از حالت غیر ممتدد به ممتد تبدیل میشه ولی صفحه ای باز نمی کند و میگه اتصال شما زمانش به پایان رسیده یعنی فکر کنم قطع شده باشد ولی MMS فعال باشد.
برای اینکه بالکل راحت شوم کانکش اون را هم پاک کردم.

حالا منتظر میشم تا قبض های بعدی بیاد باید هزینه ای اعمال نشده باشد وگرنه باید برم شرکت خدماتی محل سکونتمون ببینم باید چکارش کرد تا دست از سرمون بردارد.

علیمم
2011-01-06, 08:52 PM
سلام.
ممنون

سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم که برای غیرفعال کردن gprsباید عدد 5 را به شماره 8088 sms کنید

سیستم بعد از چند ثانیه انرا غیر فعال میکنه
نیازی به هیچ کار دیگری نیست

roya157
2011-02-28, 08:25 PM
من که همین کار را کردم به راحتی غیر فعال شد

™Mahdi
2011-02-28, 10:40 PM
سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم که برای غیرفعال کردن gprsباید عدد 5 را به شماره 8088 sms کنید

سیستم بعد از چند ثانیه انرا غیر فعال میکنه
نیازی به هیچ کار دیگری نیست

سلام
من تمام کارهای که این گونه بوده را انجام دادم پیامک های جوابش هم می امد
و تا یک مدتی فکر می کردم که قطع شده
ولی سیم کارت همراه اول دائمی دارم دو قبض آخر باز هم در هر کدام 7500 الکی gprs برام اومده با اینکه من تمام کانکشن ها و تنظیم های اینترنت را هم حذف کرده بودم یعنی اتصالم به اینترنت از این طریق محال است.
رفتم دفتر خدماتی جریان را گفتم اپراتورش گفت باید می اومدی اینجا قطع می کردی
حالا اونجا درخواست دادم ببینم چی میشه
این هم تجربه عملی من
وصل کردن gprs همراه اول یکی از بزرگ ترین اشتباهات موبایلی من بود.

.

G h a s e m
2011-03-02, 10:59 PM
سلام
من تمام کارهای که این گونه بوده را انجام دادم پیامک های جوابش هم می امد
و تا یک مدتی فکر می کردم که قطع شده
ولی سیم کارت همراه اول دائمی دارم دو قبض آخر باز هم در هر کدام 7500 الکی gprs برام اومده با اینکه من تمام کانکشن ها و تنظیم های اینترنت را هم حذف کرده بودم یعنی اتصالم به اینترنت از این طریق محال است.
رفتم دفتر خدماتی جریان را گفتم اپراتورش گفت باید می اومدی اینجا قطع می کردی
حالا اونجا درخواست دادم ببینم چی میشه
این هم تجربه عملی من
وصل کردن gprs همراه اول یکی از بزرگ ترین اشتباهات موبایلی من بود.

.
با سلام
دوست عزیز درصد اشتباه در محاسبه صورت حساب بسیار بسیار پائین بوده و من تا کنون ندیدم همراه اول در محاسبه قبوض مرتکب اشتباه کوچکی شود!
میتوانید با مراجعه به مخابرات از حق خود به خاطر این موضوع دفاع کنید!
موفق باشید:flower:

™Mahdi
2011-03-02, 11:25 PM
با سلام
دوست عزیز درصد اشتباه در محاسبه صورت حساب بسیار بسیار پائین بوده و من تا کنون ندیدم همراه اول در محاسبه قبوض مرتکب اشتباه کوچکی شود!
میتوانید با مراجعه به مخابرات از حق خود به خاطر این موضوع دفاع کنید!
موفق باشید:flower:

سلام
ممنون
دوست عزیز در مورد درصد اشتباه من قضاوتی نمیکنم و در مورد خودم احتمال بسیار قوی میدم که محاسبه مشکل دار است من تمام کارهای که توی این سایت و سایت های دیگر از قبیل فرستادن پیامک و ... را انجام دادم و با اطلاع کافی که از گوشی سیمبین خودم دارم باهاش کاری کردم که اتصال gprs اون محال باشد مثلا اومدم تمام تنظیمات اینترنت اون را به طور کل پاک کردم به طوری که هیچ اکسس پوینتی نداشتم و . . . و خودم هم تست کردم امکان اتصال با این کارها از بین رفت و تمام این کار ها را کردم به خاطر اینکه 7500 تومان هزینه gprs برام اومده بود هزینه ای که دور از انتظار من بود حالا پس از تمام اون کارها باز هم در این قبضم دقیقا همان قدر یعنی 7500 تومان هزینه gprs اومده .
رفتم به چند دفتر خدمات همراه اول مراجعه کردم گفتند باید می اومدی پیش ما قطع می کردی گفتم باشه شما قطع کنید الان که اونا به اصطلاح قطع کرده اند پس از چند روز کانکشن ها را ساختم و تنظیمات را درست کردم دیدم نه اگر اکسس پوینت و تنظیمات باشد gprs وصل می شود.
رفتم پیش همان دفتر خدماتی که متاسفانه خیلی هاشون هم تازه کار و کم تجربه اند قضیه را توضیح دادم گفتند ما درخواست را دادیم و ثبت شده و دیگه کاری از دست ما بر نمیاد شما باید برید مخابرات مرکزی. که رفتنش یعنی یک روز کاری را برای این کار گذاشتن اگر سیم کارت دائمی و شماره نزدیک به رند نبود یه پولی بهشون میدادم تا همان جا مشترک گرامی را سلب اشتراک کنند (:دی) .
نتیجه : باید به مخابرات مرکزی رفت و آنجا بالا و پایین رفت . نتیجه را بعدا براتون تعریف می کنم.
موفق باشید.
:flower:

m2o0m
2011-04-22, 11:11 PM
بچه ها امتحان نکرده ، یه حرفی میزنند.
همینه که پچه ها گفتند

h-b-a1200
2011-04-23, 01:00 AM
سلام به همگی
من عدد 5 رو به 8088 فرستادم اولش پیام اومد که سیستم در حال بررسی میباشد و تا 30 دقیقه دیگه نتیجه اطلاع داده میشه
بعد از 3 دقیقه اس ام اس غیر فعال شدن gprs برام اومد.ظاهرا که غیر فعال شده.

sina30660
2011-05-14, 11:15 AM
می خواهم gprs گوشیم را غیر فعال کنم باید چکار کنم مدل ان c7-00 است

sina30660
2011-05-14, 11:20 AM
از لطف شما خیلی ممنون هستم h-b-a- 1200 خیلی عزیزی

scorpio_55
2011-10-16, 10:50 AM
می خواهم gprs گوشیم را غیر فعال کنم باید چکار کنم مدل ان c7-00 است

عدد 5 رو به 8088 بفرست خیلی سریع غیرفعال میشه
منم گوشیم c7 هست
البته باید مسیج رو به حالت زبان انگلیسی قرار بدی و بعد 5 رو بفرستی

Emadeddin
2011-10-29, 11:45 AM
باسلام و تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردند من همین مشکل رو ( نحوه غیر فعال کردن gprs ) داشتم با ورود عدد 5 به 8088 خوشبختانه مشکلم حل شد .

ماجدکسری
2011-11-05, 10:14 AM
من این کاروکردم غیرفعال نشد.گوشی من سی7میباشد

سعید134
2012-01-29, 11:58 PM
دوستان این نکته یادشون نره بعضی برنامه ها بصورت اتوماتیک به اینترنت وصل میشن وهزینه زیادی روی قبض میاد.پس باید قابلیت وصل اتوماتیک به اینترنت برنامه ها رو غیرفعال کرد.

G h a s e m
2012-06-10, 08:03 PM
سلام غیر فعال کردن gprs را کسی بلده به من یاد بده

آخه تو خودت چی بلدی که نوشتی نمیشه بگو انشالله میشه نگران نباش خدا کریمه

کاربران عزیز هر اطلاعاتی که دارید باهم به اشتراک بگذارید یعضی ها اون حس حسادتی که دارن سعی کنند اونو از بین ببرن چون زکات علم یاددادن است ضمناً عدد5 را به 8080 بفرست تا اقدام بشه قربانت

دوست عزیز از ارسال پست بی مورد خودداری کنید.

در ضمن برای غیرفعالسازی سرویس GPRS همراه اول عدد 5 را به شماره ی 8088 ارسال کنید.

حاج مرتضی
2012-07-11, 08:50 AM
اگر غیر فعال هم نشه میشه با پاک کردن کانکشن مربوطه مشکل رو حل کرد
حتما غیرفعالش کنید چون بسیار هزینه بالا و سرعت بسیار پایینی داره من 918 کیلو بایت رو تو 40 دقیقه دانلود کردم و حدودا 9000 تومن شد

حاج مرتضی
2012-07-11, 08:55 AM
8080 یا 8088 برا غیر فعال کردن اینترنت همراه اول

+Farhad
2012-07-11, 09:11 AM
حتما غیرفعالش کنید چون بسیار هزینه بالا و سرعت بسیار پایینی داره من 918 کیلو بایت رو تو 40 دقیقه دانلود کردم و حدودا 9000 تومن شد

واسه 918 کیلوبایت نباید 9000 تومان هزینه بیاد!
احتمالا بیشتر از این مصرف کردید.

8080 یا 8088 برا غیر فعال کردن اینترنت همراه اول

عدد 5 را به شماره ی 8088 ارسال کنید.

hello21
2012-10-07, 06:53 PM
اصلا باورم نمیشد من3 ماه پیش فعال کردم و فقط اخبار رو بصورت rss میخوندم بعد هیزینه gprs امده 50 هزا رتومن باور کنید الان هم شماره 5 رو به 8088 فرستادم ولی هیج پیغامی نیومد

missmi70
2012-11-05, 10:50 AM
سایت خوده همراه اولم برین

POYALOVIS
2012-11-12, 12:13 AM
دمتون گرم پیام داد که غیر فعال شد

simava
2013-02-19, 11:08 PM
دوستان سلام . در تنظیمات گزینه ای به نام data usage هست وارد شوید و گزینه mobile data رو غیر فعال کنید . تمام

m.splendid
2013-08-05, 09:00 AM
سلام بچه ها منم GPRS فعال کردم و توی اولین قبض 39900 تومان برام هزینه استفاده از GPRS زده بود در صورتی که اصلا استفاده ای نداشتم .عدد 5 رو به 8088 ارسال کردم و همانطور که دوستان گفته بودن دوتا پیغام اومد و غیر فعالش کرد

m.splendid
2013-08-05, 09:07 AM
البته باید منتظر قبض باشم تا از غیرفعال شدنش مطمئن بشم خداکنه که غیر فعال بشه :wac:

sinbad
2013-08-05, 06:45 PM
چرا وقتی من میخوام فعال بشه حتما باید گوشی را خاموش و روشن کنم ؟

doom3
2013-08-24, 12:05 PM
دورد
چرا این همراه اخر اینقدر کلاه برداره
خدا را خوش میاد
ده تا پیامک فرستادم بسته قبلی غیر فعال بشه هنوز نشده
هر پیامک رو 30 تومن حساب میکنه
باید ده تا هم برای فعال سازی بسته جدید بفرستی این هم 300 تومن میشه سیصد

ده بار هم میپرسه ایا مطمئن هستید اخه این چه وضعی تقزیبا برای هر بسته هزار تومن الکی پول کم میکنه این دزدی اشکاراست

ashkanmah
2013-12-07, 02:47 PM
سلام.
ممنون

فهرست کامل دستورهای مربوطه در جدول زیر آمده است:

خرید بسته از سامانه پیامکی ۸۰۸۰ یا سامانه جامع خدمات *۱۱۱#

نوع درخواست
عدد ارسالی (لاتین) به سامانه پیامکی ۸۰۸۰
کد دستوری ارسالی (سامانه جامع خدمات)
اعلام وضعیت سرویس
۰
*۱۱۱*۳۲۰#
غیر فعال سازی
۸
*۱۱۱*۳۲۸#
دریافت راهنمای سرویس
ارسال پیامک خالی یا عدد ۹
*۱۱۱*۳۲۹#
فعال سازی بسته ۱
۱
*۱۱۱*۳۲۱#
فعال سازی بسته ۲
۲
*۱۱۱*۳۲۲#
فعال سازی بسته ۳
۳
*۱۱۱*۳۲۳#
فعال سازی بسته ۴
۴
*۱۱۱*۳۲۴#
فعال سازی بسته ۵
۵
*۱۱۱*۳۲۵#

delikanli6
2014-06-03, 05:56 PM
ارسال دستور #۲۳۲*۱۱۱*

پگاه و پری
2014-08-23, 03:16 PM
 سلان من چند وقت پیش که نتمون قط بود از جی پی ار اس استفاده میکردیم وای ابان نیازی ندارم چند بار عدد پنج رو ب ۸۰۸۸ ارسال کردم ولی پاسخی نداشتم الان هم زنگ زدم خدمات همراه اول گفت این کد رو بزن غیر فعال میشه. #۲۳۲*۱۱۱* ولی هر چی میزنم میگه غلطه چی کار کنم ؟ تو ده دقیفه این جی پی ار اس شارژمو‌که تازه خریدم تموم کرد😈😟😟😟😟😟😣😣😣😣