PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسنترین روش برای روت کردن دیزایر(بدون نیاز به ساختن گلد کارت)

sandroid
2010-11-20, 04:09 PM
در ابتدا وارد سایت بشوید... http://www.unrevoked.com/

حالا گوشی دیزایر رو انتخاب کنید...

حالا مناسب با سیستم عامل کامپیوترتون برنامه رو دانلود کنید...مثلا اگه ویندوز دارید download for windows رو انتخاب کنید...

1:برنامه رو باز کنید...در تب بالا برنامه گزینه disable security on phone تیک خورده باشد

2:در گوشی به این مسیر بروید...setting>Application>>development و usb debuging رو فعال کنید
3:حالا گوشی رو به سیستمتون وصل کنید...دیگه کاری نداشته باشید...خود نرم افزار گوشی رو روت میکنه...

این اموزش هم روی گوشیهای amoled تست شده و هم روی slcd...

hamidkurd
2010-12-08, 09:39 PM
سلام خسته نباشی
من هر کاری می کنم روت نمیشه یه پیغام عجیب و غریب میاره
لطفا راهنمای کنید

sandroid
2010-12-08, 11:00 PM
عزیزم این اموزش رو2 گوشی s-lcd و amoled تست شده و جواب داده...
شما مشکلتون کجاس؟
اگه میشه اسکرین شات بزارین تا بهتر راهنمایی بشید

sandroid
2010-12-10, 11:15 PM
من نمیدونم هدفشون از اینکه یه فایل سیستمی اندروید رو ***** میکنن چیه؟؟!!!!
این فایل رو تو اکانت خودم اپ کرده بودم...

به هر حالیجای دیگه اپش کردم دانلود درایور اندروید (http://www.4shared.com/file/_MotopiT/android-usb-driver_by_sandroid.html)

sandroid
2010-12-11, 11:58 AM
مث اینکه بعضی از دوستان مشکل دارن در نصب کردن درایور اندروید...خب.طبق این اموزش پیش برید

گوشی رو با usb به کامپیوتر وصل کنیدو در حالت شارژ (charge only)قرار دهید... اول رو my camputer کلیک سمت راست کنید بعد برید رو propertis و در آخر device manager رو انتخاب کنید و حالا browse my cmptr for driver software رو انتخاب کنید...
حالا مسیری که درایور اندروید هست رو بهش تعریف کنید و ok رو بزنید...اگه موفق نشدید این مراحل رو در بوت لودر انجام دهید

اگه بازهم موفق نشدید از اموزش http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95927 استفاده کنید

حالا درایور اندروید روی سیستم و گوشی شما نصب شده و کامپیوترتون گوشی شما رو خواهد شناخت.

hamidkurd
2010-12-13, 01:53 PM
دوباره امتحان کردم
همهی درایور و برنامه هایی رو که میخواست نصب کردم
اخر سر برنامه ی انروکد اینو نوشت و رووت نکرد
internal error cant find misc

sandroid
2010-12-13, 11:43 PM
حمید جان مطمئن باش اگه درایور رو به درستی نصب کنی روت کردن اصلا کار سختی نیس...
چند تا از ذوستای همین سایت با همین اموزش وایلدفایر و اریا خودشون رو روت کردن...مرحله اصلی نصب درایور هست...اگه نصب شده باشه در device manager سیستمتون...دیگه کاری باقی نمیمونه

bijan64
2010-12-24, 05:19 PM
سلام
دوستان نمی دونم چرا همه می گن مشکل درایو دارید و ...
شما وقتی htc sync مربوط به گوشیتون رو از سایت htc دانلود کنید و نصب کنید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و sync کنید خودش تمام درایورهای مورد نیاز رو نصب می کنه.دیگه نیاز به فایل های اضافه یا درایو و این چیزها نیست

aro
2010-12-30, 10:46 PM
با سلام
دیزایر من 2.2 هست.اگه اشتباه نکنم با همین روش روت شده.*****user موجوده....

hosseing
2011-01-01, 05:12 PM
:Dسلام دوستان من دقیقا مشکل شما رو داشتم اما تونستم رفعش کنم!
HTC SYNC رو نصب کنید
گوشی رو روی حالت Disk Drive قرار بدین و usb de***ing فعال باشه!
فایل زیر رو دانلود کنید
http://www.unrevoked.com/recovery/android-usb-driver.zip

گوشی رو در حالت air plane قرار بدین و بعد برنامه unrevoked مخصوص گوشیتون رو اجرا کنید(قبل از اجرا برنامه HTC SYNC رو کاملا ببندید)
گوشی به صفحه BOOT منتقل میشه و روی صفحع گوشی عبارت HBOOT USB PLUG میاد!هینجوری بزارید بمونه و
حالا اون فایلی رو که قبلا دانلود کرده بودی extract کنید و بعد به device manager کامپیوتر برید و در قسمت other devices میبینید نوشته ANDroid 1.0 و کنارش یه مثلث زرد هست که باید روش کلیک راست کنید و Update Driver Software رو بزنید از صفحه باز شده Browse my computer for driver software رو بزنید و آدرس اون فایلی که extract کردینو بدین/چند لحظه صبر کنید تا نصب با موفقیت تمام بشه وببینین روی صفحه pc می نویسه Android Bootloader Interface
حالا برنامه unrevoked به صورت خودکار ادامه پیدا می کنه و گوشی حدود یک دقیقه بعد روت شده.
در ویندوز seven 64bit تست شد.
تشکر یادتون نره:flower:

اضافه کنم گوشی من DESIRE با HBOOT93 و 2.2 هستش

hadipro
2011-01-06, 12:33 AM
برای من هم روت شد.این ورژن آخر unrevoked رو دانلود کردم.htc sync رو آنینستال کردم.گوشی رو وصل کردم سه چهار بار ریستارت شد خودش روت شد.
Hboot 0.93 و ورژن 2.2

hacker0011
2011-01-13, 02:13 PM
رو گوشي من هم جواب داد

Hboot 0.93 و ورژن 2.2

sandroid
2011-01-14, 11:24 AM
بله خوشبختانه هم روی 2.1 جواب میده.
هم 2.2

reza-fat
2011-01-14, 07:27 PM
سلام به همگی
من هم گوشی HTC Desire ورژن 2.2 با Hboot 0.93 دارم. همه راهها را برای root کردن امتحان کردم و به نتیجه نرسیدم. ولی با این روش بالاخره موفق شدم. این روش آسونترین و بی دردسر ترین روشه. فقط باید چند نکته رو کاملا رعایت کنید:
1- حتما آخرین نسخه نرم افزار را از آدرس http://www.unrevoked.com/ دانلود کنید. چونکه این نرم افزار با بالا رفتن ورژن Firmware گوشیها و Hboot آنها مرتبا آپدیت می شه و برای اینکه این روش روی گوشی شما جواب بده حتما باید آخرین ورژن رو دانلود کنید.
2- نرم افزار HTC Sync نصب شده روی کامپیوتر رو یا Uninstall کنید و یا اونرو کاملا ببندید. جوری که وقتی گوشیتون رو به کامپیوتر وصل می کنید، HTC Sync فعال نشه.
3- Driver گوشیتون باید حتما نصب شده باشه. روش امتحانش هم اینه که وقتی گوشی رو در حالت “Charge Only” به کامپیوتر وصل می کنید و به Device Manager کامپیوتر می رید، باید تو لیست سخت افزارای کامپیوتر، گزینه Android-USB-Devices رو حتما ببینید. روش نصب Driver گوشی رو هم که دوستان توضیح کامل دادند.
4- گزینه USB Deb***ing گوشی هم که باید فعال باشه. بقیه کارا رو بسپارید به نرم افزار Unrevoked . یعنی اینکه نرم افزار Unrevoked رو Run کنید. گوشیتون رو روی “AirPlane Mode” گذاشته و سپس در حالت “Charge Only” به کامپیوتر وصل کنید و بذارید که مراحل root طی بشه. تا وقتی هم که پیام “Done” روی نرم افزار Unrevoked ظاهر نشده، به گوشی دست نزنید. ممکنه گوشیتون 2,3 بار ریستارت بشه. نگران نباشید.
5- در آخر هم برای اینکه از root شدن گوشیتون مطمئن بشید، وارد منوی نرم افزارای گوشیتون بشید. اونجا باید یک گزینه جدید با نام “*****user Permission” رو ببینید.
در پایان از راهنماییهای آقای Sandroid و مابقی دوستان که اطلاعاتشون رو Share کردند، نهایت تشکر رو دارم.
Reza

bijan64
2011-01-19, 04:29 PM
ببخشید حالا چطوری آنروتش کنم؟! با universalandroot نشد آنروت کنم.من گوشی رو با همین روش روت کردم.

sandroid
2011-01-19, 07:35 PM
انروت نمیشه.انروت کردن به دردی هم نمیخوره

bijan64
2011-01-21, 01:37 PM
نمیششششششششششششششششششه؟ چرا همون اول نمی گی که نمیشه؟ یعنی چی نمیشه؟ من لازم دارم و به دردم میخوره.
اینجا مدیر نداره؟
تویه پست اول بزن آنروت نمیشه.آنروتم نشه دیگه گوشیتون آپدیت نمیشه.
هر کی خواست روت کنه مثل من از این روش روت نکنه که حالا آنروت نشه. با روش یک کلیک که تویه همین سایت هست روت کنید راحتم آنروت میشه.

sandroid
2011-01-21, 04:21 PM
نمیششششششششششششششششششه؟ چرا همون اول نمی گی که نمیشه؟ یعنی چی نمیشه؟ من لازم دارم و به دردم میخوره.
اینجا مدیر نداره؟
تویه پست اول بزن آنروت نمیشه.آنروتم نشه دیگه گوشیتون آپدیت نمیشه.
هر کی خواست روت کنه مثل من از این روش روت نکنه که حالا آنروت نشه. با روش یک کلیک که تویه همین سایت هست روت کنید راحتم آنروت میشه.

اولا اینکه لحن خودتون رو اصلاح کنید...اینجا من بدهکار شما نیستم.
دوما...مدیریت وظیفه نداره دنبال 400.000 کاربر بیفته و مشکلاتشون رو حل کنه.
سوما...انروت هیچ ربطی به اپدیت نداره...
شما میتونی با گشوی روت شده هم به 2.2 کوچ کنی.
چهارما...با روش یک کلیک شما ریکاوری نداری..

bijan64
2011-01-22, 03:34 PM
اولا لحنم کاملا درسته.پست اول رو درست کن.
دوما دوما نه و ثانیا
ثانیا ریکاوری رو میشه جدا ریخت.از پشت کوه نیومدیم.
ثالثا شما با گوشی روت شده نمی تونی از داخل گوشی ، گوشیت رو آپدیت کنی
رابعا وقتی شما اطلاع نمی دی که گوشی رو نمیشه آنروت کرد وظیفه مدیریته که پست شما رو اصلاح کنه
در ضمن با اطمینان نگو نمیشه آنروت کرد وقتی بلد نیستی.یه جست و جویی کن و بعد نظر بده.نه اینکه یه حرفی بزن که فقط نظر شخصیته.کسی نگفته باید جواب بدی.
روش زیاده واسه آنروتش.

beigi1355
2011-01-24, 01:08 AM
شرمنده روت کردن خیلی طول میکشه

rima_11788
2011-01-24, 01:17 PM
آاقا دستتون درد نکنه مشکل من کاملا حل شد و دستگاه به طور کامل روت شد

mamali_ja
2011-01-26, 02:32 AM
سلام
من يه مشگل دارم
بعد از ريست اول گوشي كه بالا مياد اين نوشته تو كامپيوتر مياد
communications with phone unexpectedly interrupted
try again
مشگل چي هستش
لطفا راهنمايي كنيد .

sandroid
2011-01-26, 08:53 AM
شما دراویر رو طی مراحلی که گفتم نصب کن....بعد هم وقتی htc sync رو پاک کردی از سیستمت...برنامه رو اجرا کن تا گوشیت روت بشه

mamali_ja
2011-01-26, 11:37 AM
وقتي usbدر حالت charge only هستش در دوايس مناجر نشون نميده ولي وقتي به حالت htc sync ميرم درايور رو نشون ميده
هر كاري هم ميكنم تو charge only درايور رو نشون نميده .
كمك كنيد لطفا

mamali_ja
2011-01-26, 01:07 PM
خوب من موفق شدم درايور رو نصب كنم و روت رو اجرا كردم
مراحل كامل شد و كلمه done نوشته شد
بعد يه برنامه در منوي گوشي من ازافه شد به اسم *****user permissions كه ايكن يك آدمك سياه پوش با يك اسلحه رو داره !
بعد متوجه شدم كه من گوشي رو در حالت air plane قرار نداده بودم . البته همون جور كه گفتم مراحل كامل شد
فكر ميكنم گوشيم روت نشده باشه . كمكم كنيد ...
چي كار كنم اين بره
ممنون از پيگيريتون

fed.da
2011-01-26, 04:38 PM
خوب من موفق شدم درايور رو نصب كنم و روت رو اجرا كردم
مراحل كامل شد و كلمه done نوشته شد
بعد يه برنامه در منوي گوشي من ازافه شد به اسم *****user permissions كه ايكن يك آدمك سياه پوش با يك اسلحه رو داره !
بعد متوجه شدم كه من گوشي رو در حالت air plane قرار نداده بودم . البته همون جور كه گفتم مراحل كامل شد
فكر ميكنم گوشيم روت نشده باشه . كمكم كنيد ...
چي كار كنم اين بره
ممنون از پيگيريتون

سلام دوست عزیز

درواقع اون uper userس یکی از نشانه های روت شدن هست و این برنامه باید باشه چون وقتی شما مثلا از نرم افزای که به فایل های سیستمی شما راه داره استفاده می کنید ااجازه ی این نرم افزار لازم هست.

موفق باشید

ROID&
2011-01-27, 12:53 PM
HTC SYNC رو نصب کنید
فایل زیر رو دانلود کنید

گوشی رو در حالت air plane قرار بدین و بعد برنامه unrevoked مخصوص گوشیتون رو اجرا کنید(قبل از اجرا برنامه HTC SYNC رو کاملا ببندید)
گوشی به صفحه BOOT منتقل میشه و روی صفحع گوشی عبارت HBOOT USB PLUG میاد!هینجوری بزارید بمونه و
حالا اون فایلی رو که قبلا دانلود کرده بودی extract کنید و بعد به device manager کامپیوتر برید و در قسمت other devices میبینید نوشته ANDroid 1.0 و کنارش یه مثلث زرد هست که باید روش کلیک راست کنید و Update Driver Software رو بزنید از صفحه باز شده Browse my computer for driver software رو بزنید و آدرس اون فایلی که extract کردینو بدین/چند لحظه صبر کنید تا نصب با موفقیت تمام بشه وببینین روی صفحه pc می نویسه Android Bootloader Interface
حالا برنامه unrevoked به صورت خودکار ادامه پیدا می کنه و گوشی حدود یک دقیقه بعد روت شده.

دوست عزیز من تا مرحله زبوت میرفتم ولی چون درایور ANDroid 1.0 نداشتم میموندم
شما میگید با این درایور گوشی رو میشناسه و من اصلا به گوشی دست نزنم دیگه
درسته/؟!!

popi12345
2011-02-03, 04:41 AM
سلام دوستان
من کارایی رو که گفتین انجام دادم ولی گوشی به حالت riboot رفت و اینم پیام برنامه unrevoked
http://efreephoto.com/pictures/13094433204d49f1385eae0.png

popi12345
2011-02-03, 01:32 PM
topic up

sandroid
2011-02-03, 11:52 PM
سلام دوستان
من کارایی رو که گفتین انجام دادم ولی گوشی به حالت riboot رفت و اینم پیام برنامه unrevoked
http://efreephoto.com/pictures/13094433204d49f1385eae0.png

شما از نرم افزار z4root استفاده کنید.

هرچند که اگه android driver در device manager نصب باشه و طبق اموزش پیش برید نباید مشکلی باشه.
فقط باید دقت کنید که قبل از اجرای برنامه...باید htc sync رو از سیستم پاک کنید

sandroid
2011-02-04, 12:52 PM
برای داشتن ریکاوری از برنامه رام منیجر استفاده کنید.

اون تاپیک فارسی سازی فقط و فقط با رام leedroid و ورژن خاصی هماهنگی داره

هر تغییری که بدید میتونید قبلش بکاپ بگیرید و به حالت قبلی برگردید

اون ارور بدین معناست که فایلی که دارید نصب میکنید...با گوشی شما سازگار نیس/یا اینکه/فایل دانلودی ناقص هست

بله میتونید در صورت پیدا کردن اموزش s-off برای گوشیتون اینکار رو انجام بدید.اگه زحمتی نیس اموزشش رو برای بقیه هم در دسترس قرار بدید

از این به بعد هم سوالات رو در جای مناسب مطرح کنید دوست من

popi12345
2011-02-04, 05:28 PM
من گوشیم رو وقتی برای روت کردن در حالت charge only قرار میدم به device manager میرم و روی گزینه android usb devices کلیک سمت راست میکنم driver software installation باز میشه ولی پیام no driver found رو میزنه. مشکل از چیه؟

sandroid
2011-02-04, 05:35 PM
سلام

من گوشیم دیزایر اچ دی هست 2.2 تمام این کار ها را انجام دادم ولی نرم افزار unrevoked این پیغام را میده.

Device"ace" is not supported at this time

کامپیوتر هم گوشی را میشناسه برنامه HTC SYNC هم پاک کردم لطفا راهنماییم کنیید مشکل از کجاست
مشکل اینه که شما دقت نمیکنی...این اموزش برای htc desire هست...نه htc desire hd

من گوشیم رو وقتی برای روت کردن در حالت charge only قرار میدم به device manager میرم و روی گزینه android usb devices کلیک سمت راست میکنم driver software installation باز میشه ولی پیام no driver found رو میزنه. مشکل از چیه؟
شما اصلا به اموزش دقت نکردی و خودتون یه روش جدید داری پیش میری که جواب نمیده.
اول باید درایور اندروید رو بریزید.
بعد برنامه رو اجرا کنید

ریختن درایور اندروید:
اگه htc sync رو داری حذف کن.
گوشی رو به پی-سی وصل کن و برنامه htc sync رو نصب کن.
گوشی رو به بوت لودر ببر و درایوری که دانلود کردی رو به device manager تعریف کن.

حالا htc sync رو پاک کن از سیستمت دوباره...برنامه رو اجرا کن

opss
2011-02-04, 06:08 PM
من تازه فهمیدم مشکلم چیه انگار واسه چند نفر دیگه هم پیش اومده مشکلم رو تو جای دیگه خوندم گفته بودن بریک شدن دلیلشه اینم متن مشکل: دوستان من گوشی رو با آخرین نسخه Unrevoked روت کردم . همه پیش خوب پیش رفت . گوشی روت شده و کاستوم ریکاوری نسخه 2.5.0.7 هم روش نصب شده. الان مشکل اینه که وقتی وارد ریکاوری می شم پایین این ارور هارو می ده : E:Can't find MISC: E:Can't mount CACHE:recovery/command E:Can't find MISC: E:Can't mount CACHE:recovery/log E:Can't find MISC: هر کاری می خوام بکنم باز همین ارور رو می ده . وایپ نمی شه . فایل رام نمی تونم نصب کنم و .... بریک شده؟ راه حل چیه؟

sandroid
2011-02-04, 06:19 PM
من تازه فهمیدم مشکلم چیه انگار واسه چند نفر دیگه هم پیش اومده مشکلم رو تو جای دیگه خوندم گفته بودن بریک شدن دلیلشه اینم متن مشکل: دوستان من گوشی رو با آخرین نسخه Unrevoked روت کردم . همه پیش خوب پیش رفت . گوشی روت شده و کاستوم ریکاوری نسخه 2.5.0.7 هم روش نصب شده. الان مشکل اینه که وقتی وارد ریکاوری می شم پایین این ارور هارو می ده : E:Can't find MISC: E:Can't mount CACHE:recovery/command E:Can't find MISC: E:Can't mount CACHE:recovery/log E:Can't find MISC: هر کاری می خوام بکنم باز همین ارور رو می ده . وایپ نمی شه . فایل رام نمی تونم نصب کنم و .... بریک شده؟ راه حل چیه؟
خب دوست عزیز...شما جواب سوالتون رو نمیگیرید...چون من تخصصی دراباره دیزایر ندارم و شما هم سوالت رو در جای نامناسب میپرسی.
سوالتون رو در بخش پرسش و پاسخ دیزایر مطرح کنید

android.
2011-02-10, 01:16 PM

اضافه کنم گوشی من DESIRE با HBOOT93 و 2.2 هستش[/QUOTE]
اینجا موبایل که دوباره روشن میشه خودش htc sync رو انتخاب میکنه میگرده پیداش نمیکنه بعدش همینجوری میمونه این unrevoked هم همش مینویسه waiting پنج دقیقه صبر کردم ولی نرفت رفتم disk drive رو انتخاب کردم.unrevoked ارور داد.
بعد از اینکه موبایل روشن میشه دقیقا باید چیکار کنیم؟

fed.da
2011-02-12, 09:16 AM
اینجا موبایل که دوباره روشن میشه خودش htc sync رو انتخاب میکنه میگرده پیداش نمیکنه بعدش همینجوری میمونه این [SIZE=4]unrevoked هم همش مینویسه waiting پنج دقیقه صبر کردم ولی نرفت رفتم disk drive رو انتخاب کردم.unrevoked ارور داد.
بعد از اینکه موبایل روشن میشه دقیقا باید چیکار کنیم؟

سلام دوست عزیز

شما وقتی گوشی رو وصل می کنید بهش دست نزنید و حتما اطمینان داشته باشید که درایور گوشیتون روی کامپیتور نصب باشه در غیر این صورت روت نمی شه.

موفق باشید.

OMID-FX
2011-02-14, 02:25 AM
سلام دوستان
منم این روش رو روی دیزایر با مشخصات زیر تست کردم

http://up.*************/images/rx2xaqpntbp733ts7b.jpg

ولی الان که میخوام فونت یا هر برنامه ای دیگه نصب کنم پیغام زیر رو میده البته گوشی در ظاهر روت شده

http://up.*************/images/bx6itn5bnjhefnpihdsu.jpg

لطقا راهنمایی کنید

با تشکر

AMiN.RapTure
2011-02-14, 02:43 AM
سلام دوستان
منم این روش رو روی دیزایر با مشخصات زیر تست کردم

http://up.*************/images/rx2xaqpntbp733ts7b.jpg

ولی الان که میخوام فونت یا هر برنامه ای دیگه نصب کنم پیغام زیر رو میده البته گوشی در ظاهر روت شده

http://up.*************/images/bx6itn5bnjhefnpihdsu.jpg

لطقا راهنمایی کنید

با تشکر
سلام.
با توجه به عکس ، واضحه که اشکال از مموریست. خیلی بهتره که مموریتون رو پارتیشن بندی کنید
تمام اطلاعات گوشیتون رو به جز فایل Clockwork mod recovery رو به کامپیوتر انتفال بدید
سپس به همین منو برگردید و مموریتون رو پارتیشن بندی کنید.انشاله درست میشه

OMID-FX
2011-02-14, 03:24 AM
سلام دوست عزیز م

مموری هم پارتیشن نمیشه اونم پیغام خطا میده

fed.da
2011-02-14, 03:52 AM
سلام دوست عزیز م

مموری هم پارتیشن نمیشه اونم پیغام خطا میده

سلام دوست عزيز

شما مشكل ريكاوري در رام هاي خاورميانه رو داريد و بايد S-off كنيد تا مشكلتون حل بشه.

موفق باشيد.

OMID-FX
2011-02-14, 09:29 AM
سلام دوست عزيز

شما مشكل ريكاوري در رام هاي خاورميانه رو داريد و بايد S-off كنيد تا مشكلتون حل بشه.

موفق باشيد.

سلام دوست عزیز

من تازه کارم تازه دوهفته هست دیزایر خریدم منظور شما از s-off چی هست اگه امکانش هست در موردش یه لینک بزارید ممنون میشم

باتشکر

fed.da
2011-02-14, 01:25 PM
سلام دوست عزیز

من تازه کارم تازه دوهفته هست دیزایر خریدم منظور شما از s-off چی هست اگه امکانش هست در موردش یه لینک بزارید ممنون میشم

باتشکر

بفرمایید:

آموزش S-off کردن HTC DESIRE (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=106723)

موفق باشید.

helina2
2011-02-22, 03:53 AM
سلام
خواهش می کنم یه نفر کمک کنه!
من فکر کنم خراب کردم قصد داشتم گوشیمو روت کنم و نمی دونم چی کار کردم!گوشیم هیچ واکنشی نشون نمیده روشنه اما عکس یه گوشی روشه که یه علامت خطر قرمز (وسط یه مثلث) روی اونه! می شه یه نفر بگه چی کار کنم!یا چی کار کردم؟
گوشی من htc desire

fed.da
2011-02-22, 04:50 PM
سلام
خواهش می کنم یه نفر کمک کنه!
من فکر کنم خراب کردم قصد داشتم گوشیمو روت کنم و نمی دونم چی کار کردم!گوشیم هیچ واکنشی نشون نمیده روشنه اما عکس یه گوشی روشه که یه علامت خطر قرمز (وسط یه مثلث) روی اونه! می شه یه نفر بگه چی کار کنم!یا چی کار کردم؟
گوشی من htc desire

سلام دوست عزیز

کار خاصی نکردید و مشکلی نیست باید پاور + ولوم بالا رو بگیرید بعدش وارد منوی ریکاوری می شید.

موفق باشید.

sezar_666
2011-02-28, 11:59 PM
اقا گوشی من تو اخرین مرحله که می نویسه runing root eror mide ke failed to get the root is your firmware too new? چی کار کنم

jujoo
2011-03-02, 10:42 AM
من قبلا گوشیم روت شده بود ولی بخاطر این برنامه جدید روت کردن پاکش کردم حالا این برنامه Unrevoked هم روی گوشیم نصب نمیشه اگه میشه منوراهنمایی کنید باتشکر

amirbrave
2011-03-07, 06:16 PM
سلام به همه.
من 2 3 روزه که یک سری مطالب راجع به دیزایر خوندم، چون به دنبال یک گوشی آندروئید با این حول هوش قیمت بودم.
اما یک مسئله که نگرانم کرد اینه که تو سایت GSM در بررسی این گوشی نوشته شده بود فقط 120mb فضا برای نسب نرم افزار در اختیار داریم. البته این رو هم بگم که قبلا آندروئید نداشتم و نمی دونم کاری در این باره می شه کرد یا نه. ممنون میشم که راهنماییم کنید.
و سوال دیگه اینکه برای خرید به چه نکته هایی توجه کنم؟ مثلا بهتره که ورژن HBoot گوشی چی باشه یا چین و تایوان رو چطور تشخیص بدم؟؟
و سوال آخر اینکه آیا میشه بلافاصله بعد از خرید مستقیم از آندروئید 2.1 به 2.3 آپ دیت بشم؟؟
بازم ممنون
خواهش دارم به سوالاتم کامل جواب بدید چون واقعا برام مهم هستن.

Chrome
2011-03-19, 01:17 AM
این ارور
communication with your phone unexpectedly interrupted
برا چیه ؟
درایور هم نصبه htc sync هم ندارم.

juve2008
2011-03-24, 10:06 AM
سلام دوست عزیز
من تمامی کارهای که گفتید رو انجام دادم
چطوری بفهمم که گوشیم روت شده

pedramwow
2011-03-29, 12:11 AM
اقا گوشی من تو اخرین مرحله که می نویسه runing root eror mide ke failed to get the root is your firmware too new? چی کار کنم

منم واسه روت آخرش به همین ارور برخورد می کنم
لطفا بگین چیکار کنیم

pedramwow
2011-03-30, 03:54 PM

دوست من ، من هم این مشکل رو داشتم ولی با راه حل زیر تونستم روت کنم

شما قبل از متصل کردن گوشی به کامپیوتر و روت ، اول رم رو با استفاده از گوشی فرمت کن. بعد خود گوشی رو reset factory data کن که گزینش زیر گزینه ی format sd card هست
بعد از انجام این کار ها با استفاده از برنامه unrevolked روت کن
من خودم انجام دادم و روت شد

Mammad Esh
2011-04-04, 09:30 AM

حالا مناسب با سیستم عامل کامپیوترتون برنامه رو دانلود کنید...مثلا اگه ویندوز دارید download for windows رو انتخاب کنید...

1:برنامه رو باز کنید...در تب بالا برنامه گزینه disable security on phone تیک خورده باشد

2:در گوشی به این مسیر بروید...setting>Application>>development و usb debuging رو فعال کنید
3:حالا گوشی رو به سیستمتون وصل کنید...دیگه کاری نداشته باشید...خود نرم افزار گوشی رو روت میکنه...

بابا ایول
واقعا ممنون از همه شما عزیزان
دقیقا همین کارو کردم و بدون هیچ دردسری روت شد
فقط توی درایور مشکل بود که نصب نبود ولی بعد از نصب و یکی دو بار ریست حل شد
الان گوشیم روت شده و دارم کیفشو میبرم:party: ولی اون آیکون نینجاهه یو منو نیومده
اصلا اونو میخام چیکار وقتی روت شده :laughing::D
:welove::welove:

bigpain
2011-04-05, 07:19 PM
من وقتي برنامه رو باز ميكنم و گوشي وصل ميكنم هيچ اتفاقي تو برنامه نميفته ثابت ميمونه ارور خاصي هم نميده از نظر شما مشكل چيه ؟
درايور ها نصبه
تنظيمان گوشيم رو م درست كرم -Charge only -developer setting
desire هست گوشيم

akbarv
2011-04-13, 02:11 PM

سلام آقا واسه disire HD نداره که چیکار کنم ؟

classicrgh
2011-04-16, 09:11 PM
من با این روش میخوام روت کنم این ارور رو میده:
Validation error:backup CID is missing

دوستان کسی با این ارور مواجه شده؟:worried:
لطفا راهنمایی کنید:ohno:

Judas.Kiss
2011-04-22, 11:41 PM
HTC SYNC رو نصب کنید
فایل زیر رو دانلود کنید

من هر کاری میکنم تو قسمتی که باید فایل extract شده رو Brows کنیم نصب نمیشه و ادامه پیدا نمیکنه

البته هنوز برنامه Sync گیرم نیومده و نصب نکردم

sirus333
2011-05-05, 02:06 PM
دوستان خیلی سادس خدا وکیلی خیلی راحته روت فقط باید سنس پاک باشه و درایور ها هم دقیقا نصب باشه

من همین امروز خوندم همین امروز هم روت کردم
به همینسادگی

Judas.Kiss
2011-05-08, 02:49 PM
یکی میگه باید سینس رو کلا پاک کنید ... یکی میگه ببندید....هر کسی یه چیی میگه من این کارو کردم دقیقا درایور رو یک بار وقتی گوشی روشن بود نصب کردم یک بار هم وقتی گوشی در حالت HBOOT بود نصب کردم حالا وقتی گوشی رو میزنم تو device manager دوتا گزینه میاد یکی Android Phone یکی هم تو Disk drives گزینه USB Htc هم میاد...برنامه هم از سینس رو گوشی نصب کردم...اینجا اگه مشکل داره بگید برنامه مخصوص روت گئشی رو هم دانلود کردم و میزنه found desire ولی دیگه تو گزینه ریکاوری میمونه و دیگه هیچ کاری نمیکنه

mmohsenmm
2011-06-13, 11:53 AM
سلام آندروید من 2.2 هست . درایور رو هم شناسوندم. اما تو قسمت آخر که نرم افزاره باز میکنم تو قسمت waiting for device میمونه. اینجا باید منتظر باشم تا دان بده؟ اما من یک ربع وایسادم تو همینجا موند. لطفا جواب رو به جی میل من بدبد.mohsen548@gmail.com
راستی اینم بگم که برای نصب درایور گوشی در حالت بوت بود.بعد سکسسفولی رو داد. اما وقتی روشن کردم زدم به رایانه دو تا چیز تو قسمت دیوایس منجر میاد.
1.تو قسمت دیسک درایوز اینو میشناسه:htc android phone usb device
2.تو قسمت آدر دیوایس جلوی این علامت تعجب میزنه(اخطار زرد) ADB
ویندوزم هم 7 هست

mmohsenmm
2011-06-16, 09:58 PM
یکی جواب نمیده ویندوز سون سی و دو بیتی

semerdis
2011-06-17, 08:59 PM
سلام
من تمام مراحل رو رفتم اما موقع لود شدن روت faild میده
بعد از running root هین پیغام میاد :

Error:Faild to get root .is your framware too new?l

از چیه؟
لطفن راهنمایی کنید

AMiN.RapTure
2011-06-17, 09:53 PM
سلام آندروید من 2.2 هست . درایور رو هم شناسوندم. اما تو قسمت آخر که نرم افزاره باز میکنم تو قسمت waiting for device میمونه. اینجا باید منتظر باشم تا دان بده؟ اما من یک ربع وایسادم تو همینجا موند. لطفا جواب رو به جی میل من بدبد.mohsen548@gmail.com
راستی اینم بگم که برای نصب درایور گوشی در حالت بوت بود.بعد سکسسفولی رو داد. اما وقتی روشن کردم زدم به رایانه دو تا چیز تو قسمت دیوایس منجر میاد.
ویندوزم هم 7 هست

یکی جواب نمیده ویندوز سون سی و دو بیتی

سلام
فایلی که ضمیمه کردم دانلود ، و هر دو رو اکسترکت کنید ، به کمک این فایل ها ، وقتی در Hboot هستید ، می تونید درایور گوشی رو به کامپیوتر بشناسونید !
تمام مشکلات که نمیشه یا ارور می ده ، از همینه ، درایور باید کاملا شناخته شده باشه.من بار ها با استفاده از این روش ، وقتی که ویندوز عوض می کردم ، درایور رو شناسوندم !
این روش ، واقعا آسانترین روشه ، اگر مراحل رو درست برید ، انجام میشه ، من 4 دیزایر رو با این روش روت کردم و بعد s-off

AMiN.RapTure
2011-06-17, 09:58 PM
سلام
من تمام مراحل رو رفتم اما موقع لود شدن روت faild میده
بعد از running root هین پیغام میاد :

Error:Faild to get root .is your framware too new?l

از چیه؟
لطفن راهنمایی کنید
سلام.
اینجوری که خودش میگه یعنی فریمورش شما خیلی جدیده و با این روش نمی شه !
شما یه کاری کن.
توی گوشی ، به قسمت setting ، و بعد ، connect to pc ، وارد بشید ، و بعد default connection type رو روی Charge Only قرار بدید ، از قسمت application و development هم تیک usb De.B***ing رو هم روشن کنید و دوباره تست کنید ، امیدوارم انجام بشه.

jafarjeni
2011-06-19, 01:34 AM
آقایون من به تازگی یه android2.3 disire s گرفتم میخواستم ببینم با چه روشی میتونم فونت فارسی رو
بریزم که زیر نویس فیلمها رو جدا از هم نشون نده
با تشکر

mmohsenmm
2011-06-20, 06:08 PM
ای بابا
من دوباره تو همون حالتی که صفحه 6 گفتم گیر گردم.
برتی اکسترکت درایور هم تو یه فولدر نمیذاشت انجام بدم چون اسمهاشون یکی بود. اولی یکی رو اکسترکت کردم بعد رینیمش کردم بعد دومی رو همونجا اکسترکت کردم.حالا چه کنم؟ تو اکسترکت کردن مشکلی نبود؟

mmohsenmm
2011-06-20, 06:51 PM
جواب سوال که خودم از مدیر سایت پرسیدم معلوم نبود چی میگه (آخر اوردمش)
من خودم یه روش زدم بایه حرکت ابتکاری به مرحله روت رسیدم و ازم پرسید از ریسکشو .... اطلاع داری حالا اوکی رو زدم باز یه مشکل دیکه حالا internall error داد فهمیدم مشکل از فضای کمه مموری فون هست.نرم افزار های پرحجم رو پاک کردم دوباره امتحان کردک روت شد. بازم خودم. بیخود نیست برای المپیاد میان دنبالم.
اون روش ابتکاری رو هم میگم دوستان استفاده کنن.
وقتی مراحل تو ضیح داده شده تو سایت رو برای شناسایی درایور رفتین و گوشی رو به کامپیوتر وصل کردین دو تا چیز تو قسمت دیوایس منجر(تو توضیحات سایت هست) میاد که یکیش ADB هست که جلوش اخطاره زرده . روش کلیک راست کرده دیسیبل رو بزنین. حالا دوباره کلیک راست پروپرتیس توقسمت GENERAL بالای اوکی وکنسل INSTALL رو بزنین که ارور میده بعدش به جای همون اینستال UPDATE DRIVER میاد .بزنین حالا BROWSE MY COMPUTRER FOR DRIVER SOFTWARE . حالا پایین LET ME PICK FROM.... رو بزنین چند تا جیز میاد حالا ADB INTERFACE که دو تاست اونی که شکل دو تا کامپیوتر داره رو نزنین اونی که یه کامپیوتر و یه چیز کوچیک جلوشه رو بزنین بزنین و تمام(تو تمام این مراحل که گفتم گوشی به کامپیوتر وصل باشه)
جان بچتون حال کردین روشو هیچ جای جهان بیدا نمیشه

این هم سوال
ویندوزم هم 7 هست 32 بیتی

موفق باشین

AMiN.RapTure
2011-06-29, 05:37 PM
جواب سوال که خودم از مدیر سایت پرسیدم معلوم نبود چی میگه (آخر اوردمش)
من خودم یه روش زدم بایه حرکت ابتکاری به مرحله روت رسیدم و ازم پرسید از ریسکشو .... اطلاع داری حالا اوکی رو زدم باز یه مشکل دیکه حالا internall error داد فهمیدم مشکل از فضای کمه مموری فون هست.نرم افزار های پرحجم رو پاک کردم دوباره امتحان کردک روت شد. بازم خودم. بیخود نیست برای المپیاد میان دنبالم.
اون روش ابتکاری رو هم میگم دوستان استفاده کنن.
وقتی مراحل تو ضیح داده شده تو سایت رو برای شناسایی درایور رفتین و گوشی رو به کامپیوتر وصل کردین دو تا چیز تو قسمت دیوایس منجر(تو توضیحات سایت هست) میاد که یکیش ADB هست که جلوش اخطاره زرده . روش کلیک راست کرده دیسیبل رو بزنین. حالا دوباره کلیک راست پروپرتیس توقسمت GENERAL بالای اوکی وکنسل INSTALL رو بزنین که ارور میده بعدش به جای همون اینستال UPDATE DRIVER میاد .بزنین حالا BROWSE MY COMPUTRER FOR DRIVER SOFTWARE . حالا پایین LET ME PICK FROM.... رو بزنین چند تا جیز میاد حالا ADB INTERFACE که دو تاست اونی که شکل دو تا کامپیوتر داره رو نزنین اونی که یه کامپیوتر و یه چیز کوچیک جلوشه رو بزنین بزنین و تمام(تو تمام این مراحل که گفتم گوشی به کامپیوتر وصل باشه)
جان بچتون حال کردین روشو هیچ جای جهان بیدا نمیشه

این هم سوال
ویندوزم هم 7 هست 32 بیتی

موفق باشین
سلام
از کدوم مدیر سایت پرسیدید؟!؟ :hmm:
این روش شما ابتکاری هست ، اما ابتکار شما نیست دوست عزیز.راه های زیادی برای شناسوندن ADB هست ، مثله 2تا فایل که مخصوص این کاره..
یا اینکه ، برنامه خوده HTC SYNC رو نصب کنید.
و بعد با برنامه های روت ، مثله unrevoked ، روت کنید.
موفق باشید:flower:

mmohsenmm
2011-07-05, 12:31 AM
دوست عزیز
با وجود htc synce
برنامه به مشکل میخوره

mmohsenmm
2011-07-07, 09:45 PM
با من کلکل نکن قاطی میکنم:grrr:

mmohsenmm
2011-07-07, 09:45 PM
شوخی کردم

miado
2011-07-19, 07:11 PM
آقا دمت گرم من روت کردم مثل آب خوردن خیلی راحته فقط باید مراحلی که دوستان گفتند صحیح طی بشه:santa:

freeamin
2011-07-23, 09:21 PM
سلام دوستان من کارایی که گفته بودید کردم اما تو مرحله آخر Root ... a این پیغام رو میده (توی عکس) ... در ضمن من ورژن جدید

Reflash 3.32 رو هم نصب کردم باز هم همین ارور رو داااد میشه یه راهنمایی بکنید

http://up.*************/images/t86len7w17qikd2mq07w.png

sayo7
2011-08-11, 05:22 PM
دوستان سلام. من چند روزيه که ديزاير گرفتم اولين بارم هست که دارم با اندرويد کار مي کنم ولي وقتي اومدم تو سايت ديدم که اولين قدم روت کردن گوشيه . چند بار اموزش مربوط به روش unrevoked رو اجرا کردم ولي درست پيش نرفت به اشتباه از نيمه هاي کار ولش کردم .مشکلي نداشتم تا دو روز پیش که ديدم رو گوشيم نمي تونم چيزي نصب کنم يک بار ريست کردم ولي ديگه روي لوگوي htc گير کرده بالا نمياد و دو سه تا ruu هم برای انروت امتحان کردم نشد تو رو خدا راهنمایی کنید دیگه نمیدونم چیکار کنم
Bravo PVT4 Ship S-on
Hboot-0.93.0001
Microp-051d
Touch Panel-synT0101
Radio-5.11.05.27
Aug 10 2010و17:52:18

Android2.2
Buid number 2.32.466.1

saberrebas
2011-08-12, 04:36 PM
من اندروید 2.3 دارم.
ایا امکان روت کردن هست؟
در ضمن گوشیم desire هستش

zenvo.st1
2011-09-15, 06:54 AM
سلام.این برنامه روی desire hd هم جواب میده؟؟

CJFM
2011-09-26, 08:06 PM
من این کار روی دیزایر انجام دادم
از کجا باید بفهمم که روت شده؟

sia.music2
2011-12-17, 05:21 PM
من با این روش میخوام روت کنم این ارور رو میده:
Validation error:backup CID is missing

دوستان کسی با این ارور مواجه شده؟:worried:
لطفا راهنمایی کنید:ohno:

منم همین مشکلودارم دقیقا.لطفا کمک کنید......

MAMALI_dmx
2012-03-07, 01:56 PM
من اندروید 2.3 دارم ایا امکان روت کردن هست
یعنی خودم 2.3 کردم کمک کنید:guitar::guitar:

danifeelth
2012-03-21, 02:46 AM
سلام / من تمام کارهایی که گفته اید را انجام دادم ولی گوشی روت نمیشه با اجرای نرم افزار unrevoked
not instialing میزنه

AMiN.RapTure
2012-03-27, 07:38 PM
من این کار روی دیزایر انجام دادم
از کجا باید بفهمم که روت شده؟
اگر با موفقیت به پایان رسیده باشه گذینه سوپـــربوزر توی منوی گوشی شما میاد (Su.Per user )

سلام.این برنامه روی desire hd هم جواب میده؟؟
برای d HD به انجمن خود گوشی مراجعه کنید.

darinow
2012-03-28, 01:35 PM
سلام.
اینجوری که خودش میگه یعنی فریمورش شما خیلی جدیده و با این روش نمی شه !
شما یه کاری کن.
توی گوشی ، به قسمت setting ، و بعد ، connect to pc ، وارد بشید ، و بعد default connection type رو روی Charge Only قرار بدید ، از قسمت application و development هم تیک usb De.B***ing رو هم روشن کنید و دوباره تست کنید ، امیدوارم انجام بشه.

لعنت به این ورژن 2.3 حتی نمایندگی هم نتونست دانکریدش کنه .3 ماهه که دارم روش کار میکنم ولی نمیشه که نمیشه.چیکار کنیم حالا؟

abxz
2012-04-22, 02:49 PM

گوشی من هم همین ارور رو میده. گوشیم دیزایر رام رسمی 2.2.2 هست. یه سایت پیدا کردم این رو گفته. نظرتون چیه؟ انجامش بدم. یکی امتحان کنه و خبر بده لطفا!

http://www.roms-au.com/installation/rooting/pvt4-issues/

3141
2012-04-27, 07:04 PM
cheghad tol mikeshe hich neshonei nadare ke dare kare rot ro anjam mide?

3141
2012-04-27, 07:15 PM
salam bebakhshid az koja malom mishe ke goshi rot shode ya na

farshidtr
2012-05-04, 01:41 AM

برادر گوشیه من یک بار ریست شد بعد دوباره اومد رو حالت عادی گوشی ولی تو نرم افزار unrevoked این پیغام رو نوشته
wait for system to settle(might be minute)

haghi252
2012-06-01, 03:10 PM
سلام
در هنگام روت شدن این پیام میاد
nternal error:installing package failed
Recovery image:clickworkMod recovery
لطفا بگین مشکل چیه؟ممنون میشم اگه زود بگین

ferarre
2012-10-26, 11:12 AM
سلام .به این روش نشد روش دیگری هست؟

Reza.L
2012-10-27, 07:24 PM
سلام .به این روش نشد روش دیگری هست؟

سلام

در تاپیک دیگه (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=78508&p=1597870) ای جوابتون داده شد .

ali_taheri
2012-11-08, 12:47 AM
من ورژن گوشیم 1.82.405.1 هستش این روش جواب نمیده وقتی برنامه unrevoked رو اجرا می کنم می نویسه device"vision" is not supported at this time لطفا راهنماییم کنیم ممنون

navid.k_20
2012-11-15, 12:34 PM
سلام ویندوز من نسخه ی 64 بیته....درایور android1.0 رو نمیشناسه

Aso1
2013-02-13, 09:51 PM
سلام
nternal error:installing package failed
Recovery image:clickworkMod recovery
لطفا بگین مشکل چیه؟ممنون میشم اگه زود بگین

ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﻣﺸﻜﻞ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﻛﺠﺎﺳﺖ

nouri_mori
2013-08-28, 02:25 PM
آقا من هر کاری کردم نشد.درایور اندروید هم درست نصب شده.مشکلم اینه که وسط پروسه یهو مینوسه cominucation with phone unexpectedly intrupted

rezacamp
2013-10-18, 04:40 PM
سلام
من همه مرحله هارو درست می رم اچ تی سی دزایر سی دارم
درایور رو هم نصب کردم
اما reflash_package.exe رو که اجرا می کنم ارور میده:
device "golfu" is not supportet at this time
recovery image : clockworkmod recovery

htc sync رو هم انیستال کردم!:|

!mu3tafa!
2014-01-03, 01:49 PM
داخل نرم افزار نوشته htc sync نصب نباشه:13:

!mu3tafa!
2014-01-03, 02:15 PM
nternal error:installing package failed:13:

kazem.alex
2014-01-24, 08:34 PM
در ابتدا وارد سایت بشوید... unrevoked (http://www.unrevoked.com/)

دوستان سلام
من همه اینکارا رو کردم
گوشیمم موقع hboot شناخته میشه
همه رو که میره جلو دوبار ریست میکنه موبایلو
بعد از همه کارا مینویسه
backup cid is missing
چه باید کرد؟

kazem.alex
2014-01-30, 02:14 PM
در ابتدا وارد سایت بشوید... unrevoked (http://www.unrevoked.com/)

اقا جكار كنم
backup cid is missing
اين ارور و ميده