PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای اتصال بدون رمز به اینترنت wlan یا هک پسورد

rezafu
2010-11-06, 11:15 PM
سلام دوستان.من تو شهر چندجا که مودم وایرلس دارن پیدا کردم ولی همشون رمز دارن اگه میشه یه برنامه برای پیدا کردن رمز یا بدون رمز کانکت شدن به اینترنت رو بگین.یا یه رمز پیش فرض برا چندتا مودم معرفی کنید.
منتظر جوابتون هستم.مرسی

Black.Hawk
2010-11-06, 11:40 PM
سلام دوستان.من تو شهر چندجا که مودم وایرلس دارن پیدا کردم ولی همشون رمز دارن اگه میشه یه برنامه برای پیدا کردن رمز یا بدون رمز کانکت شدن به اینترنت رو بگین.یا یه رمز پیش فرض برا چندتا مودم معرفی کنید.
منتظر جوابتون هستم.مرسی

سلام
پیدا کردن رمز شبکه وایرلس درعمل کار راحتی نیست . شما باید کار با چند تا نرم افزار رو یاد بگیری . همشون رو دانلود کنی . نرم افزار ها با کارت شبکه ای که داری سازگار باشن . بسته به نوع رمزنگاری کلی صبر و البته شانس داشته باشی !!!Smile (50)
در کل به نظر من بیخیال شبکه های پسورد دار شو !!!( از روی تجربه میگم )
در مورد پسورد پیش فرض هم عرض کنم که همچین چیزی واسه شبکه وایر لس وجود نداره فقط اون روتر یا مودم adsl واسه تنظیمات یه پسورد دارن که حتی اگه اون رو هم داشته باشی تا نتونی به شبکه وصل شی به دردت نمی خوره !!!
نمی خوام نا امیدت کنم ولی احتمال اینکه بتونی این کار رو انجام بدی به 1 درصد هم نمی رسه:lol:

parsiak72
2010-11-07, 10:17 AM
منتظر جوابتون هستم.مرسی
این کار از روی موبایل غیر ممکن هست و فقط از روی pc می شه که کاره ساده یی نیست

rezafu
2010-11-07, 03:41 PM
سلام.دو جارو پیدا کردم که اصلا رمز ندارن فعلا با اونا سر میکنیم.یکیش رمز داشت ولی من ۱۲۳۴۵۶۷۸ امتحان کردم کانکت شد.مرسی از از پاسختون.

farshad662
2010-12-23, 09:51 PM
سلام
همونطور دوسه parsiak72 گفتن این کار از روی موبایل غیر ممکن هست و فقط از روی pc می شه که کاره ساده یی نیست
منم همینا میخام میشه اموزشه پیدا کردن پسوردا بزارید برا pc ممنون

otkjvdk
2011-04-11, 09:12 AM
سلام
پیدا کردن رمز شبکه وایرلس درعمل کار راحتی نیست . شما باید کار با چند تا نرم افزار رو یاد بگیری . همشون رو دانلود کنی . نرم افزار ها با کارت شبکه ای که داری سازگار باشن . بسته به نوع رمزنگاری کلی صبر و البته شانس داشته باشی !!!Smile (50)
در کل به نظر من بیخیال شبکه های پسورد دار شو !!!( از روی تجربه میگم )
در مورد پسورد پیش فرض هم عرض کنم که همچین چیزی واسه شبکه وایر لس وجود نداره فقط اون روتر یا مودم adsl واسه تنظیمات یه پسورد دارن که حتی اگه اون رو هم داشته باشی تا نتونی به شبکه وصل شی به دردت نمی خوره !!!
نمی خوام نا امیدت کنم ولی احتمال اینکه بتونی این کار رو انجام بدی به 1 درصد هم نمی رسه:lol:
salam dar morere posti ke dade budid baraye hacke wierless mikhastam bebianam age emkan dare un prog haii ke mikhado be man moarefi konid
agar ham kharidanie ke az khodetun bekharam
montazere javabetun hastam:ph34r2:

ka-gash
2011-04-12, 04:09 PM
salam dar morere posti ke dade budid baraye hacke wierless mikhastam bebianam age emkan dare un prog haii ke mikhado be man moarefi konid
agar ham kharidanie ke az khodetun bekharam
montazere javabetun hastam:ph34r2:

لطفا طبق قوانين پارسي(فارسي)بنويسيد.:flower:

aliparham
2011-04-14, 01:05 PM
با سلان دوستان گرامی اصلا همچین عملی ممکن نیست با گوشی اگر هم نرم افزارهایی وجود داشته باشه، عمومی نیست مثلا برای یه مودم اگر تنظیمات اون روی ppoe نباشه که میشه Bridge شما فقط میتونین برین توی قسمت تنظیمات مودم که اونم اگر یوزر و پسورد اینترنت طرف رو نداشته باشین به هیچ دردی نمیخوره ولی اگه وارد باشین حداقل میتونین اذیت کنین از طریق وارد کردن این url
http://192.168.1.1
که پیش فرض مودم های D-Link برای هر دو Admin هستش باز شما اگر وارد باشین و مودم هم روی حالت ppoe باشه، شما میتونین رمزشو بردارین یا hاگر از گزینه ی Mc ****** استفاده کرده باشه، اونو غیرفعال کنین
در هر صورت اینا رو من برای اطلاع خودتون گفتم، وگرنه خیلی کم پیش میاد که این شرایط همش با هم براتون جور بشه

n78nokia
2011-04-14, 01:23 PM
می تونید از این روش که در سایت نارنجی معرفی شده استفاده کنیدhttp://www.***********/---narenji-sections-54/70/1419---------wifi----backtrack

n78nokia
2011-04-14, 01:24 PM
http://www.***********/---narenji-sections-54/70/1419---------wifi----backtrack

به جای ستاره ها narenji و به جای دامنه اش .ir بنویسید

hamed soot
2011-04-18, 03:05 AM
سلام دوستان
من یه کتاب انگلیسی دارم که روش هک رو با pc توضیح داده خواستید بگین بزارم

_Stranger_
2011-04-18, 04:13 PM
سلام دوستان

اونوقت شما زحمت ترجمه رو میکشید؟؟!!! :whistle:

hamed soot
2011-04-21, 01:30 PM
اگه وقت داشتم حتما برات ترجمه میکردم
انا پدیده های دیگه ای مثل google translator هم هست که میشه ازش استفاده کرد
در ضمن برای یاد گرفتن چنین چیزی باید زحمت بکشی
خیلی ساده اس اگه زبانت متوسط باشه می فهمی

DR.SAHA
2011-04-21, 01:56 PM
خب اگه بعضی از wlan ها نوعی پسورد دارن که به صورت کدهایی هست که اصلا نمیشه ازشون عبور کرد....میمونه تعداد کمی که از همین پسوردهای معمولی دارن:ph34r2:

shahinfe
2011-04-23, 07:21 PM
خب اگه بعضی از wlan ها نوعی پسورد دارن که به صورت کدهایی هست که اصلا نمیشه ازشون عبور کرد....میمونه تعداد کمی که از همین پسوردهای معمولی دارن:ph34r2:

سلام به همگی یک سوال فنی دارم به نظر شما این افرادی که دارن از وایزلس به اشتراک گذاشتن کار و کاسبی می کنن اینقدر به ذهنشون نمیرسه که مثلا یک فایر وال قوی روی سرور نصب کنن. تا از این حمله و نفوذ ها جلو گیری کنن ____این به کنار فرض می کنیم شما از لایه اول امنیت که پسورد داره گذشتی اون وقت شاید اون ای اس پی هم تو لایه هفتم یک وی پی ان سوار کرده باشه که گذشتن از اون کار من و شما نیست....خو ب اگه وی پی ان باشه که با موبایل اصلا هیچ کاری نمی تونی بکونی

navidboy
2012-01-27, 11:58 AM
سلام دوستان

اگه بزاری ممنونت میشم عزیز:flower::flower:

morteza699
2012-01-27, 12:27 PM
دوستان عزیز هک شبکه مودم های وایرلس کار آسونی نی
خودم دنبالش بودم
فیلمای آموزشیشم گیر آوردم
نرین دنبالش
سخته
و دزدی
خواستین یه سایت معرفی میکنم که خدای این کاراس

ilia90
2012-01-27, 12:49 PM
اگه سایتشو بدی ممنون میشم
برم یه دوری توش بزنم

sajad1994
2012-01-27, 12:58 PM
برادر خودتو خسته نکن ! من 3 ماه از وقتمو گذاشتم پاش ولی نشد که نشد !

کار الکی که نی ! اگه به این راحتیا بود که امنیت وجود نداشت!

morteza699
2012-01-28, 05:54 PM
اگه سایتشو بدی ممنون میشم
برم یه دوری توش بزنم

اولین انجمن هک و امنیت در ایران (http://ashiyane.org/forums/)
اگه وقت داشته باشی و از ابتدا شروع کنی یه هکر توووووووووووپ میشی
یا علی

sabi396
2012-02-24, 07:25 PM
واقعا خجالت داره‏!یکی دیگه پولشو بده نصب کنه اونوقت تو حالشو ببری‏?سر کیسرو شل کن،احتیاج به هک نداره‏;‏‏)‏

+Pourya
2012-02-24, 11:28 PM
اولا اگه به این راحتی بود که الان همه پسوردهای هم دیگه رو هک میکردن
دوما شما اصلا هک هم کردی ایا خوشت میاد یکی با خودتم چنین کاری بکنه ؟

usb_no
2015-08-27, 02:51 AM
سلام دوستان نرم افزاربرای هک مودم های ای دی اس ال هم وجوددارد خواستید به این ایمیل درارتباط باشید

پیام مدیر بخش: از قرار دادن ایمیل در پستهای انجمن خودداری کنید!