PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات گوشي هاي جديد نوكيا

minooo
2007-12-16, 06:42 PM
دوستاني كه قصد خريد دارند بد نيست با برخي از مشكلات گوشي ها براي انتخاب بهتر اشنا بشوند: ئي90:عمر كم باتري-عدم خروجي tv-مشكل در اجراي همزمان برنامه ها----------ان95:عمر كم باتري-عدم مقاومت در برابر ضربه---------ئي65:نداشتن راديو-ضبط صدا به مدت كوتاه-----------ان76:نداشتن مادون قرمز-عدم فوكوس اتوماتيك----------5700:عدم فوكوس اتوماتيك-عمر باتري كم-عدم مقاومت در برابر ضربه--------8800 سيريكو:عدم بهره گيري از سيستم عامل-امكانات كم در مقابل قيمت بالا-محدوديت حجمي اجراي برنامه هاي جاوا-عدم امكان افزايش حافظه-عدم فوكوس اتوماتيك-ندشتن مادون قرمز---------با توجه به اطلاعات بالا و امكانات گوشي ها كدام يك بهتر است

اينها فقط تعدادي از مشكلات اين گوشي ها بود

شرمنده بقيشو نميتونم بگم

اگر تشكر و استقبال بشه چيزهاي بيشتري ميگم

لطفا اگه چيزي در اين باره به ذهنتون ميرسه بگين.

با تشكر از دوستان

خيلي ممنون از راهنمائي

يه مشكلم از ان95 8gb بگم:ميگن خيلي هنگ ميكنه.من از كاربران اين گوشي شنيدم

با تشكر از دوستان

holy
2007-12-16, 07:16 PM
ممنون ramsess نظرمو يراي خريد گوشي عوض كردي

Saeed_Veshagh
2007-12-16, 08:08 PM
شرمنده بقيشو نميتونم بگم

دوستاني كه قصد خريد دارند بد نيست با برخي از مشكلات گوشي ها براي انتخاب بهتر اشنا بشوند: ئي90:عمر كم باتري-عدم خروجي tv-مشكل در اجراي همزمان برنامه ها----------ان95:عمر كم باتري-عدم مقاومت در برابر ضربه---------ئي65:نداشتن راديو-ضبط صدا به مدت كوتاه-----------ان76:نداشتن مادون قرمز-عدم فوكوس اتوماتيك----------5700:عدم فوكوس اتوماتيك-عمر باتري كم-عدم مقاومت در برابر ضربه--------8800 سيريكو:عدم بهره گيري از سيستم عامل-امكانات كم در مقابل قيمت بالا-محدوديت حجمي اجراي برنامه هاي جاوا-عدم امكان افزايش حافظه-عدم فوكوس اتوماتيك-ندشتن مادون قرمز---------با توجه به اطلاعات بالا و امكانات گوشي ها كدام يك بهتر است

با تشكر از دوستان

خيلي ممنون از راهنمائي

با تشكر از دوستان

با سلام دوستان عزيز:flower:

1- اينها مشكلات گوشيها نيست بلكه كمبودهايي است كه خود شركتها روي اين گوشيها مي گزارند تا مدل هاي بالاتر را به فروش برسانند

2- اگر اين طور به گوشيها نگاه كنيم هيچ گوشي كامل نبوده و باعث سردرگمي در خريد گوشي ميشويم

3- كلا گوشي هاي كشويي و تاشو در برابر ضربه حساس هستند و اين مشكل براي تمام گوشيها است نه فقط نوكيا

4- در ضمن E90 كوشي براي تاجران و بيزينسمن ها مي باشد و نداشتن خروجي tv مشكل به حساب نمي آيد

5- از دادن پست هاي بيهوده خودداري كنيد

6- براي تشكر از دكمه تشكر استفاده كنيد

موفق باشيد :flower:

ramsess
2007-12-17, 01:46 PM
همين امروز يه ان95 از دست يكي افتاد كشوش شكست

ngf
2007-12-17, 02:49 PM
چرا اينها رو هم ميتونيم مشكل بدونيم چون وقتب يكي نياز به خروجي tv داره پس گوشي كه نداره يه مشكل براي كاربر

dba
2007-12-17, 10:37 PM
درسته بهتره بگيم كم بود

saeed2002
2007-12-27, 06:31 PM
بله بهتره بگیم کمبود

Behnam_wk8
2007-12-27, 11:45 PM
یه سری گوشی های جدید مثل N76 , E90 مشکل فلت دارن ... من یکی از دوستام E90 داره مشکل فلت براش پیش اومده ... پیش یکی از دوستانم بردم برای تعمیر ، گفت توی N76 , E90 این مشکل زیاده ...
مثل 6280 که همین مشکل رو داشت .. متاسفانه نوکیا توی این گوشی قدرتمندش ( E90) باز مشکل داره :dont:

ramsess
2007-12-28, 02:05 AM
یه سری گوشی های جدید مثل N76 , E90 مشکل فلت دارن ... من یکی از دوستام E90 داره مشکل فلت براش پیش اومده ... پیش یکی از دوستانم بردم برای تعمیر ، گفت توی N76 , E90 این مشکل زیاده ...
مثل 6280 که همین مشکل رو داشت .. متاسفانه نوکیا توی این گوشی قدرتمندش ( E90) باز مشکل داره :dont:
امیدوارم که این مشکل و از این به بعد نوکیا حل کنه

ramsess
2007-12-28, 02:11 AM
از دوستان دیگر نیز تقاضا میشود نظر یا اطلاعاتی دارند در اختیار ما بزارند.

Behnam_wk8
2007-12-28, 03:29 PM
امیدوارم که این مشکل و از این به بعد نوکیا حل کنه

حل میشه ... متآسفانه با ترفند تولید سری های i !!! ...
البته سری i نوکیا بیشتر برای پوشش مشکلات نرم افزاری و ظاهر گوشیه ...
در مورد 6280 نوکیا در اروپا 6288 رو وارد بازار کرد و تمام کسانی که 6280 داشتند می تونستند بدون پرداخت هزینه با این گوشی عوضش کنند ! ... که ما تو ایران این امکان رو نداریم ! ...

n93
2008-01-06, 12:50 PM
سلام به دوستان شرکتی مثل نوکیا هیچ وقت گوشی بدون عیب تولید نکرده البته نمیشه کفت عیب چون یه جورایی عمدی این جوری میزنه که همیشه بازار گوشیهاش داغ بمونه.تمام ایرادهیی که گفتید یه طرف تقلبی بودن گوشی که دست ما ایرانی ها میرسه یه طرف دیگه.

ramsess
2008-01-09, 02:21 PM
به هر حال موجب كمبود اون گوشي شده

baby_sosol
2010-06-05, 01:20 PM
سلام به دوستان عزیز و سپاس فراوان از مدیر سایت
عرض کنم خدمت شما من یه مشکلی دارم که از شما دوستان می خواستم مرا راهنمایی کنید. از این جا شروع می کنم که دو سه ماه پیش کامپیوترم یه مشکلی پیدا کرده بود که هر موقع می خواستم سی دی بزارم وقتی دکمه سی دی رام رو میزدم سی دی رام میومد بیرون و بلافاصله قبل از این که من کاری بکنم خودش می رفت تو و خلاصه باید چند بار این کار رو می کردم تا بلاخره سی دی رام بیرون می موند و من می تونستم سی دی رو بزارم. فقط همین رو میگم که بعد از تقریبا یک ماه خود به خود این مشکل برطرف شد ولی حالا dvd player مون این طوری شده و باید چند بار دکمهdvd player رو بزنم تا سیدی بیاد بیرون و عوضش کنم. یک بار هم بی هیچ دلیلی dvd player مون دیگه روشن نشد و ما بردیمش به نمایندگی و گفت این اولین باره که همچین مشکلی پیش اومده. جالب اینه که من یک آنتی ویروس 2009 رو کامپیوترم دارم که روش نوشته همه ویروس ها رو می کشه و 10 هزار تومان پول بابتش دادم و تقریبا هر روز هم اپدیتش می کنم اسمش کامیران هست. من هر چی با این اسکن می کنم هیچی پیدا نمی کنه و میگه سیستم پاک هست. من یک گوشی n85 دارم که بهمن 88 خریدمش. گوشی من یه مشکلی داره که بعضی وقت ها که خاموش روشن می کنی یه حالت هنگ داره (یعنی باید چند بار دکمه ها رو بزنی تا عمل مورد نظر انجام بشه) البته بعضی وقت ها و من باید چند بار خاموش روشن کنم تا درست بشه. من تا حالا چند انتی ویروس رو گوشیم نصب کردم ولی بازم هیچی پیدا نمی کنه. تازگی ها هم این مشکل حاد تر شده تا جایی که باید تقریبا 20 بار روشن خاموش کنی تا از حالت هنگ در بیاد. این مشکل اعصاب منو خورد کرده و خیلی سردرگم شدم. شاید شما فکر کنید که این ها چه ربطی به هم داره ولی من همه این ها رو گفتم که شاید شما ربط این ها رو بفهمید و من رو راهنمایی کنید. لطفا جواب رو به من ایمیل بزنید.
بسیار ممنون و سپاس گذار میشم اگه کمکم کنید