PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرایز نرم افزار جدید About X-plore v1.51

javadmahda
2010-09-16, 09:41 AM
سلام به دوستان عزیز خسته نباشید نرم افزار جدید اکسپلورر که به صورت فول هستش خدمت شما عزیزان گذاشتم اگه چیزی نصیبتون شدش امتیاز و تشکر یادتون نره ممنون از شما اسکرین شات هم گذاشتم براتون :student:

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=267248&d=1284630648

javadmahda
2010-09-16, 11:34 AM
دوست عزیز ممنون بابت اینکه زحمت کشیدی این برنامه رو ضمیمه کردی اما چیزی که هست این نرم افزار بعد از چند دفعه باز و بسته کردن از کار میوفته و دیگه باز نمیشه. این ورژن از لحاظ کرک مشکل داره.

سلام به شما دوست عزیز من بعد از پستی که شما زدید تو گوشی خودم امتحانش کردم هیچ ایرادی نداره حدود 30 تا 30 بار این کارو انجم دادم خیالتون راحت باشه نرم افزار ایرادی ندارهSmile (50)

javadmahda
2010-09-18, 12:42 AM
رو N82 تست شد بعد از 5 ، 6 بار باز و بسته کردن دیگه باز نشد:cry:

دوست عزیز برای یکی از کاربران هم نصب شدش ولی بعد از چند بار بازو بسته کردن همین مشکل پیش اومد فکر کنم رو ورژن 3 درست جواب نمیده

ROID&
2010-10-03, 01:25 PM
دوست عزیز روی n97 دقیقا بعد از 10 بار دیگه اجرا نشد.

تشکر دوست عزیز ولی نباید مینوشتی about xplore
این about که تو سکرین شاته مربوط به قسمت about
نه اسم برنامه
برنامه هم بعد از چندبار باز شدن دیگه بالا نمیاد

سلام تو گوشی منم بعد از هفته دیگه کار نکرد.
همین که زحمت کشیدید و برنامه رو گذاشتی ممنون.

با سلام
اینی که من گذاشتم ( ضمیمه پست 11) کار میکنه بدون مشکل %100

ROID&
2010-10-03, 03:48 PM
سلام چون همه این برنامه ها کرک شدست واسه همیم بعد از چند روز از کار می افته و اگه دوباره هم نصبش کنید درست نمیشه .
تنها راه حل درست شدن دوبارش اینه که ورژن قدیمیه X-plore 1.35 رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید یکبار اجرا کنید دوباره پاکش کنید و دوباره ورژن جدید رو نصب کنید.
275215

نه عزیز این از کار نمیوفته :beel:
من الان بیش از یک ماه نصب کردم سالم :lol:
(ضمیمه پست 11) :feel:

javadmahda
2010-10-07, 04:16 PM
بله دوست عزیز کرک هستش

دست شما درد نکنه فقط کرک هستش دیگه....:glass: