PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه 1.5 ساپورت تمام دستگاه ها

صفحه ها : [1] 2 3

Mersad WM
2010-09-13, 08:02 PM
پارسی ساز مرصاد سریعترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه ی 1.5 بیلد 122

Mersad Persian language pack v1.5 build 122

بعد از حدود دو ماه از ریلیس ورژن بتا و فاینال که بیشتر از 21,000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن 1.5 برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
نسخه ی 1.5 سریع تر ، هماهنگ تر بوده و بارها توسط کاربران پاکت پی سی تست شده است

این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال کننده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برتری نسبت به سایر عربی ساز ها :

زبان رو تغییر نمی دهد
سرعت بسیار بالاتری داشته
قابلیت تغییر فونت برای تمامی قسمت ها به صورت جداگانه ایجاد شده ( با تشکر از دوست خوبم luigi برای برنامه )
بیشتر مشکلات فارسی ساز های دیگر برطرف شده
ساپورت htc HD mini و رزلوشن HVGA اضافه شده

دستگاه های پشتیبانی شده :

تمام پاکت پی سی ها / تمام رزلوشن ها / تمام ویندوز موبایل های خانواده 6

راهنمای حذف :
1. از منوی start > setting > system > remove programs برنامه رو انتخاب کنید
2. دکمه ی remove را بزنید
(** مانند اکثر فارسی ساز ها نیازی به غیرفعال کردن و سافت ریست قبل از حذف برنامه نیست***)

راهنمای نصب :
1. فایل رو در گوشی اجرا کنید
2. حافظه ی گوشی رو انتخاب کنید
3. تیک تایید فرم رو بزنید و install کنید
4. گوشی رو ریست کنید

این نسخه شامل کیبورد نبوده و می توانید از کیبورد زیر استفاده کنید
ورژن فیکس شده ی رسکو کیبورد 6 فاینال (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=646187&postcount=33)

اسکرین شات : پست 2 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=721269&postcount=2)
لاگ تغییرات : پست 3 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=721271&postcount=3)
سوالات و مشکلات متداول : پست 4 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=721272&postcount=4)

تمام حقوق این نرم افزار برای من ( Mersad WM (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=159814) ) و انجمن ir-tci (http://www.ir-tci.org/forum/www.ir-tci.org/forum) محفوظ است

Mersad WM
2010-09-13, 08:03 PM
اسکرین شات

Mersad WM
2010-09-13, 08:03 PM
تغییرات :

بیلد 122

اضافه شدن برنامه برای تغییر فونت
تغییر انتخاب فونت دیفالت
رفع مشکل نشان دادن متن به صورت مربع در گوگل مپ و فیس بوک
فیکس انتخاب متن در مسجینگ کلاینت
تغییر شرتکات های استارت منو
آپدیت و فیکس برنامه ی تست برای ویندوز 6.5.3

بیلد 105

فیکس چیدمان حروف در بعضی رام ها

بیلد 100

ساپورت اچ دی مینی و رزلوشن hvga
استفاده از فونت نازنین
اضافه شدن قابلیت حذف
استفاده از ان کدر موبیدیو 454
اضافه شدن برنامه ی تست و مشخصات
حل مشکل انتخاب متن مسجینگ کلاینت
حذف شرتکات در ورژن بتا

Mersad WM
2010-09-13, 08:04 PM
پرسش ها و مشکلات متداول :

Q: در گوشی hd mini مشکل تایپ نکردن یا کوچک بودن فونت فارسی و یا ... دارم ؟؟ ( همه ی موارد باهم پیش نیاد )
A: مشکل از مسجینگ کلاینت و رام گوشی است که ان.کدر های خارجی رو ساپورت نمی کنند و جز تغییر رام روش دیگر نیست

Q: مشکل چپ چین بودن حروف در بعضی از قسمت ها رو دارم ؟
A: مشکل از رام شماست و با تعویض رام مشکل برطرف می شود

Q: در بعضی رام ها به ویژه کوک شده مشکل مربع نشان دادن حروف رو دارم ؟
A: در برنامه ی تغییر فونت تمام گزینه ها رو tahoma انتخاب کرده و گوشی را ریست کنید

Q: هنگام انتخاب متن چیدمان بهم می ریزد ؟
A: فیکس ضمیمه شده در این تاپیک رو نصب و گوشی رو ریستارت کنید

Q: فونت به صورت مربع نمایش داده می شود ؟
A: پچ ضمیمه شده در این تاپیک رو نصب و گوشی رو ریستارت کنید (Mersad Persian Language Font.cab (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=325833&stc=1&d=1292524776)

Q: هر گونه سوالی ...
A: به دلیل اینکه در فارسی ساز از بیس ان.کدر موبیدیو 454 استفاده شده لطفا اول با آنها تست کنید و در صورت نبودن مشکل در آنها گزارش دهید

Q: اگر می خواهید انتخاب متن رو فعال کنید پچ Mersad HTC client fix (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=348465&stc=1&d=1295165204) رو نصب کنید

ed_7753
2010-09-13, 11:49 PM
مرصاد جان من با آخرین ورژن هم مشکل دارم.
sms مربع دیده میشه اما برنامه هان درستن.رامم رو هم آپدیت کردم.
HTC HD mini

erfan1987
2010-09-14, 02:31 AM
مرصاد جان فارسی سازت خوب یا بد به خاطر زحمت و وقتی که روش گذاشتی یه دنیا می ارزه. واقعاً تشکر.
تنها مشکلی که اذیتم می کنه اینه که نوشته های فارسی رو از چپ به راست نشون میده. hd mini هم دارم. نمی دونم این مشکل عمومیه یا که فقط من دارم.

Mersad WM
2010-09-14, 07:31 AM
HTC HD mini

مرصاد جان فارسی سازت خوب یا بد به خاطر زحمت و وقتی که روش گذاشتی یه دنیا می ارزه. واقعاً تشکر.
تنها مشکلی که اذیتم می کنه اینه که نوشته های فارسی رو از چپ به راست نشون میده. hd mini هم دارم. نمی دونم این مشکل عمومیه یا که فقط من دارم.

در پست 4 توضیح دادم و راهی جز اون نیست
لطفا قبل از مطالعه ی پست4 پست نزنید :flower:

aqaehsan
2010-09-14, 08:44 AM
سلام
میشه راهنمای نصبش رو هم بزارید.
ممنون

faras
2010-09-14, 08:59 AM
مرصاد خان بنده آخرین ورزن رام دیوتی را نصب کردم و مشکلاتی که در زمینه نسخه 1.5 فارسی ساز شما گفته بودم حل شد ولی حالا مشکل اساسی تری دارم.به هنگام نوشتن پیام انگلیسی یک دفعه یک قسمت پیام غیب می شه و بنده میبینم مثلا نصف سطر اول سفید هستش گویی من چیزی تایپ نکردم.ولی وقتی کمانک تایپ را این ور و اان ور می کنم متن ظاهر میشه!در ضمن من بعد از نصب فارسی ساز دیگه نمی تونم کمانک تایپ را در جایی که می خواهم بگذارم.لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

ed_7753
2010-09-14, 09:01 AM
در پست 4 توضیح دادم و راهی جز اون نیست
لطفا قبل از مطالعه ی پست4 پست نزنید :flower:

مرصاد عزیز
تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم ولی نتیجه نداشت. من با ورژن lite noncustomize مشکلی نداشتم.
اما این ورژن از نظر سرعت عالیه و ترجیح میدم از این استفاده کنم. راه حل دیگه ای نیست? در ضمن اگه این مشکلات به دلیل تعویض رام و کوک کردنه ایا میشه باز تنضیماتو به حالت اولیه برگردونم ?
شما خودت رامی که جواب داده رو داری?اگه اره لینکش کن.
باز هم متشکرم.

shamim104
2010-09-14, 12:33 PM
سلام مرصاد جان بسیار ممنون از زحمتی که کشیدی . من به تازگی یک گوشی HTC Touch2 خریدم و موبایل قبلیم خیلی قدیمی بوده الان نمی دونم این برنامه رو درست نصب کردم یا نه ؟ ۲ تا سوال دارم
۱- یکی اینکه کیبورد رو چه جوری می شه فارسی کرد یعنی یک دکمه که روش نوشته باشه FA یا EN به من نشون نمی ده اگه باید برم جایی چیزی رو تنظیم کنم لطفا بهم بگو
۲- ورژن فیکس شده رسکو کیبورد رو که گذاشتی نصب کردم در قسمت About نوشته که این نسخه آزمایشی و بعد ۷ روز از کار میافته آیا کد رجیستری یا کیگان داره ؟
ممنونم

Mersad WM
2010-09-14, 12:53 PM
سلام مرصاد جان بسیار ممنون از زحمتی که کشیدی . من به تازگی یک گوشی HTC Touch2 خریدم و موبایل قبلیم خیلی قدیمی بوده الان نمی دونم این برنامه رو درست نصب کردم یا نه ؟ ۲ تا سوال دارم
۱- یکی اینکه کیبورد رو چه جوری می شه فارسی کرد یعنی یک دکمه که روش نوشته باشه FA یا EN به من نشون نمی ده اگه باید برم جایی چیزی رو تنظیم کنم لطفا بهم بگو
۲- ورژن فیکس شده رسکو کیبورد رو که گذاشتی نصب کردم در قسمت About نوشته که این نسخه آزمایشی و بعد ۷ روز از کار میافته آیا کد رجیستری یا کیگان داره ؟
ممنونم

1. ابتدا باید در منوی برنامه فارسی رو فعال کنید سپس در قسمت انتخاب کیبورد کیبورد فارسی رو انتخاب کنید
2. در تاپیک کیبورد کیجن هم وجود دارد که می توانید استفاده کنید ( سوالات مربوط به کیبورد رو همون جا بیان کنید )

Mersad WM
2010-09-14, 12:58 PM
سلام
میشه راهنمای نصبش رو هم بزارید.
ممنون

به پست اول اضافه شد

مرصاد خان بنده آخرین ورزن رام دیوتی را نصب کردم و مشکلاتی که در زمینه نسخه 1.5 فارسی ساز شما گفته بودم حل شد ولی حالا مشکل اساسی تری دارم.به هنگام نوشتن پیام انگلیسی یک دفعه یک قسمت پیام غیب می شه و بنده میبینم مثلا نصف سطر اول سفید هستش گویی من چیزی تایپ نکردم.ولی وقتی کمانک تایپ را این ور و اان ور می کنم متن ظاهر میشه!در ضمن من بعد از نصب فارسی ساز دیگه نمی تونم کمانک تایپ را در جایی که می خواهم بگذارم.لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

در پست 4 توضیح دادم و فیکس نیز گزاشتم

مرصاد عزیز
تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم ولی نتیجه نداشت. من با ورژن lite noncustomize مشکلی نداشتم.
اما این ورژن از نظر سرعت عالیه و ترجیح میدم از این استفاده کنم. راه حل دیگه ای نیست? در ضمن اگه این مشکلات به دلیل تعویض رام و کوک کردنه ایا میشه باز تنضیماتو به حالت اولیه برگردونم ?
شما خودت رامی که جواب داده رو داری?اگه اره لینکش کن.
باز هم متشکرم.

ورژن 122 تمام مشکلات قبلی ها برطرف شده و اگه با قبلی مشکل نداشتید با این نخواهید داشت
مشکل از رام است و جز صبر کردن برای یک رام خوب هیچ راهی نیست

shamim104
2010-09-14, 01:34 PM
سلام مرصاد جان ممنون از زحمتی که کشیدی من تاحالا گوشی ویندوز موبایل نداشتم به تازگی خریدم و الان نسخه فیکس شده رسکو رو که گذاشتی نصب کردم اما اولا کیبوردی که نصب کردم امکان انتخاب زبان نداره یعنی هیچ جایی یه دکمه که روش نوشته باشه FA و EN نداره. دوم این نسخه ای که گذاشتی تریال و ۷ روز بیشتر اعتبار نداره چه جوری می تونم رجیستر کد بهش بدم
بازم ممنونم

Mersad WM
2010-09-14, 01:40 PM
سلام مرصاد جان ممنون از زحمتی که کشیدی من تاحالا گوشی ویندوز موبایل نداشتم به تازگی خریدم و الان نسخه فیکس شده رسکو رو که گذاشتی نصب کردم اما اولا کیبوردی که نصب کردم امکان انتخاب زبان نداره یعنی هیچ جایی یه دکمه که روش نوشته باشه FA و EN نداره. دوم این نسخه ای که گذاشتی تریال و ۷ روز بیشتر اعتبار نداره چه جوری می تونم رجیستر کد بهش بدم
بازم ممنونم

بیان کردم که در تاپیک مربوط به کیبورد بیان کنید بهتره
شما تاپیپک زیر رو مطالعه کنید مشکلاتتون برطرف خواهد شد
ورژن فیکس شده ی رسکو کیبورد 6 فاینال (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=646187&postcount=33)

faras
2010-09-14, 06:39 PM
مشکل حل شد.خیلی ممنون

alia4
2010-09-14, 08:28 PM
سلام استاد
من بعد نصب Font Changer فونت دستگام ریز شده Uninstall که کردم بازم ریزه فونت Menu و Popup
چطور میتونم به Font Default برگردم
ممنون

Mersad WM
2010-09-15, 12:05 AM
سلام استاد
من بعد نصب Font Changer فونت دستگام ریز شده Uninstall که کردم بازم ریزه فونت Menu و Popup
چطور میتونم به Font Default برگردم
ممنون

در پست4 که توضیح دادم ؟!!!
تمام گزینه ها رو به tahoma تغییر بدید و ریست کنید

shamim104
2010-09-15, 12:01 PM
سلام مرصاد جان .
من بعد از نصب این فارسی ساز وقتی کیبورد رو عوض می کنم و روی Qwerty می گذارم و دکمه ای که روش نوشته "۱۲۳" رو زنم تمام خانه های کیبورد را به شکل مربع نشون میده آیا این یه bug یا من باید تنظیم خاصی انجام بدم؟

سپاسگزارم

Mersad WM
2010-09-15, 12:03 PM
سلام مرصاد جان .
من بعد از نصب این فارسی ساز وقتی کیبورد رو عوض می کنم و روی Qwerty می گذارم و دکمه ای که روش نوشته "۱۲۳" رو زنم تمام خانه های کیبورد را به شکل مربع نشون میده آیا این یه bug یا من باید تنظیم خاصی انجام بدم؟

سپاسگزارم

در پست 4 توضیح دادم
شما در برنامه ی تغییر فونت تمام گزینه ها رو روی tahoma تنظیم کنید و ریست کنید

shamim104
2010-09-15, 12:31 PM
در پست 4 توضیح دادم
شما در برنامه ی تغییر فونت تمام گزینه ها رو روی tahoma تنظیم کنید و ریست کنید

در برنامه تغییر فونت شما همه فونت های من روی tahoma است بعد هم من با کیبورد رسکو این مشکل رو ندارم مشکل من با کیبورد اصلی موبایلم که همون qwerty است این مشکل رو دارم

Mersad WM
2010-09-15, 12:42 PM
در برنامه تغییر فونت شما همه فونت های من روی tahoma است بعد هم من با کیبورد رسکو این مشکل رو ندارم مشکل من با کیبورد اصلی موبایلم که همون qwerty است این مشکل رو دارم

دوستان دیگر مشکلی نداشتن شما جاهای دیگه رو هم تست کنید شاید جای دیگه اشتباه کردید

MAJID4120
2010-09-15, 04:42 PM
رو ورژن 1.72.8212hd2 نصب کردم حروفاش درست نیست از هم جدا جدا هستش
ریست هم کردم بازم درست نشد

faras
2010-09-15, 07:53 PM
مرصاد خان مشکل به هم خوردن چیدمان حروف بعد از نصب فیکسی که در پست 4 گذاشته بودید باز هم گاها رخ می دهد ولی کم تر رخ می دهد.برای رفع این مشکل چه راه حلی دارید؟

Mersad WM
2010-09-15, 08:12 PM
مرصاد خان مشکل به هم خوردن چیدمان حروف بعد از نصب فیکسی که در پست 4 گذاشته بودید باز هم گاها رخ می دهد ولی کم تر رخ می دهد.برای رفع این مشکل چه راه حلی دارید؟

هیچ راهی . این فیکس قسمتی رو درست کمی کنه اما چیدمان رو گاهی چپ به راست می کنه

رو ورژن 1.72.8212hd2 نصب کردم حروفاش درست نیست از هم جدا جدا هستش
ریست هم کردم بازم درست نشد

روی این رام تست شده و مشکلی هم نداشت

مشکلی با این رام نداره و روش تست شده

faras
2010-09-15, 08:19 PM
بله دقیقا همین اتفاق می افتد.واسه همین مجبور می شم کل پیام را پاک کنم و از اول بنویسم.واقعا این مشکل قابل حل نیست؟

Mersad WM
2010-09-15, 08:26 PM
بله دقیقا همین اتفاق می افتد.واسه همین مجبور می شم کل پیام را پاک کنم و از اول بنویسم.واقعا این مشکل قابل حل نیست؟

کدوم مشکل ؟
برای مشکل بالا هیچ نیازی به پاک کرن و دوباره نوشتن نیست

faras
2010-09-15, 08:44 PM
آخه وسط تایپ انگلیسی که یهو چیدمان را ازراست به چپ میکنه دیگه نمی شه دقیقا جایی را که آدم می خواد پاک کنه.منظورم از مشکل به هم خوردن ناگهانی چیدمانه.

Mersad WM
2010-09-15, 10:22 PM
آخه وسط تایپ انگلیسی که یهو چیدمان را ازراست به چپ میکنه دیگه نمی شه دقیقا جایی را که آدم می خواد پاک کنه.منظورم از مشکل به هم خوردن ناگهانی چیدمانه.

ورژن رام و مسجینگ کلاینت و مدل گوشی تون چیه ؟
بدون برنامه ی فیکس مشکلی نداره

faras
2010-09-15, 10:38 PM
مدل گوشی:Touch Diamond 2
ورژن رام :دیوتی ورژن 3
مسجینگ کلاینت: 1.8(build 2018.3325)

Mersad WM
2010-09-15, 11:59 PM
مدل گوشی:Touch Diamond 2
ورژن رام :دیوتی ورژن 3
مسجینگ کلاینت: 1.8(build 2018.3325)

مشکل از مسجینگ کلاینت است (2018) خیلی باگ داره و من خودم در رامم از 2016 و 2017 استفاده می کنم
2 3 روز صبر کنید رامم کامل شد دیگه این مشکلات رو ندارد

roki
2010-09-16, 12:36 AM
سلام من این فارسی ساز رو روی گوشیم نصب کردم متاسفانه رام گوشیم پرید و گوشیم dead شد . حالا باید چیکار کنم ؟:cry:

Mersad WM
2010-09-16, 12:47 AM
سلام من این فارسی ساز رو روی گوشیم نصب کردم متاسفانه رام گوشیم پرید و گوشیم dead شد . حالا باید چیکار کنم ؟:cry:

چی ؟!!!
دوست عزیز کاملا غیر ممکن است چون این برنامه کاری به رام شما نداره و با هارد ریست کاملا پاک می شه :not:
در بخش http://www.ir-tci.org/forum/clear.gif پرسش و پاسخ (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=125) بیان کنید دوستان راهنمایی های لازم رو انجام خواهند داد

kio4960
2010-09-16, 08:16 AM
دست شما درد نکند
hd mini من با ورژن بتا کار می کرد ولی با ارتقا با ورژن جدید نوشته های فارسی بسیار کوچک میشوند و با افزایش سایز فونت نیز مشکل رفع نشد اما جهت نوشتن بصورت عالی اصلاح شده بود..

MAJID4120
2010-09-16, 11:43 AM
کار میکنه ولی برعکس نوشته حروف جدا جدا
این فیکس هم زدم خبری نشد

Mersad WM
2010-09-16, 01:09 PM
کار میکنه ولی برعکس نوشته حروف جدا جدا
این فیکس هم زدم خبری نشد

مشکل از مسجینگ کلاینت شماست

پست 4 رو قبل از پست زدن مطالعه کنید

Q: هر گونه سوالی ...
A: به دلیل اینکه در فارسی ساز از بیس ان.کدر موبیدیو 454 استفاده شده لطفا اول با آنها تست کنید و در صورت نبودن مشکل در آنها گزارش دهید

roki
2010-09-16, 02:27 PM
اگه گوشیم درست شد خبر میدم . به هر حال ممنون از برنامه هاتون

MAJID4120
2010-09-16, 05:14 PM
كدوم رم رو بزنم

Mersad WM
2010-09-16, 07:49 PM
كدوم رم رو بزنم

در قسمت رام آپگرید در مورد رام سوال کنید
من برای HD2 رام دیوتی موجود در انجمن رو ترجیح می دم

Gallar2
2010-09-16, 09:52 PM
مرصاد جان سلام من از روز اول که شما شروع به کار کردی دارم دنبال مب کنم مشکلی که من رو گوشیم HD Mini دارم اینه که کیبوردی که گذاشتی برای من اول انگلیسیه و اصلاً فارسی نمیشه( در حالتی که زبان دوم فارسیه ولی وقتی که زبان اول رو هم فارسی می زارم کیبورد فارسی می شه ) ولی موقع تایپ فقط @ پشت سر هم تایپ می کنه این رو هم در نظر بگیر رامم هم 1.36 است ممنون از زحمتت

erfan1987
2010-09-16, 10:23 PM
سلام دوست عزیز بسیار ممنون که زحمت می کشی و وقت میگذاری تا مشکلات ما حل بشه.
مرصاد جان این نسخه از فارسی سازت روی hd mini با رام 1.07488.1 درست کار نمیکنه.
تو همۀ قسمت ها فارسی درست کار می کنه جز قسمت مسیجیگ. مریع مربع نشون میده. و وقتی با کیبورد هم تایپ می کنم باز مربع مربع تایپ میشه.
ورژنای قبلی با هیمن رام این مشکلو نداشتن و تنها مشکلش فونت و جهتش بود اگه میشه یه راه حلی واسه این مشکل پیدا کنید.

Mersad WM
2010-09-16, 10:39 PM
سلام دوست عزیز بسیار ممنون که زحمت می کشی و وقت میگذاری تا مشکلات ما حل بشه.
مرصاد جان این نسخه از فارسی سازت روی hd mini با رام 1.07488.1 درست کار نمیکنه.
تو همۀ قسمت ها فارسی درست کار می کنه جز قسمت مسیجیگ. مریع مربع نشون میده. و وقتی با کیبورد هم تایپ می کنم باز مربع مربع تایپ میشه.
ورژنای قبلی با هیمن رام این مشکلو نداشتن و تنها مشکلش فونت و جهتش بود اگه میشه یه راه حلی واسه این مشکل پیدا کنید.

بیس فایل ها تغییر نکرده
گمان کنم شما قبلی رو پاک کردید و این رو نصب کردید مگه نه ؟
باید هارد ریست کنید و این رو نصب کنید

erfan1987
2010-09-16, 11:01 PM
بیس فایل ها تغییر نکرده
گمان کنم شما قبلی رو پاک کردید و این رو نصب کردید مگه نه ؟
باید هارد ریست کنید و این رو نصب کنید

مرصاد جان همین الان همین کار رو هم کردم. باز همون مشکل قبلی سر جاشه.

Mersad WM
2010-09-16, 11:09 PM
مرصاد جان همین الان همین کار رو هم کردم. باز همون مشکل قبلی سر جاشه.

شما چک کنید ببینید کار دیگه ایی انجام ندادید ؟
فایل های اصلی هیچ تفاوتی نکده که چنین مشکلی پیش بیاد

SAEID
2010-09-16, 11:42 PM
عالیه
روی hd2 جواب داد
بسیار کامل و روان
هم توی مسیجینگ تست کردم هم تو مرورگرها
ممنون

erfan1987
2010-09-17, 02:33 PM
شما چک کنید ببینید کار دیگه ایی انجام ندادید ؟
فایل های اصلی هیچ تفاوتی نکده که چنین مشکلی پیش بیاد

من روی چند تا hd mini با همون رام تست کردم. بعد از هارد رست هم نصب میکنم. بدون این که نرم افزار دیگه ای نصب کنم! اما باز همون مشکل پا برجاست.
اگه مشکل از رام باشه باید ورژن قبلیتونم کار نکنه!

mahdi_o
2010-09-17, 02:38 PM
سلام
بسیار بسیار عالی!!!
تمام مشکلاتی که قبلا داشتم حل شد
یعنی کاملا راست چین شد و بعد از حروفی مثل پ گ ژ چ ، دیگه جابجایی ندارم و کاملا حرف بعدی بهش میچسبه و جدا نمیوفته!!
چون این واقعا روی مخم رفته بود ولی الان دیگه درست شده
و curser رو هم هرجا ببرم دقیقا همونجا قرار میگیره!!
تو ورژن قبلی اصلا عمل نمیکرد ولی الان هم این مورد و هم انتخاب متن درست شده!!

(حتی نیازی به استفاده از fix نبود! )

واقعا ممنون و متشکر :flower:

Mersad WM
2010-09-17, 02:40 PM
من روی چند تا hd mini با همون رام تست کردم. بعد از هارد رست هم نصب میکنم. بدون این که نرم افزار دیگه ای نصب کنم! اما باز همون مشکل پا برجاست.
اگه مشکل از رام باشه باید ورژن قبلیتونم کار نکنه!

دوست من در ورژن جدید هیچ فایل اصلی تغییر نکرده که باعث چنین مشکلی شود
برای مشکل شما هم فقط می تونید فونت ها رو به tahoma تغییر بدید و راه دیگه ایی نیست

m0007
2010-09-17, 03:45 PM
خسته نباشی آقا مرصاد رو ای ورژن حروف کیبورد علامت سوال میاد برخلاف ورژن قبلی 100رو hd rom energyتو ورژن قبلیم مشکل جداجدا شدن بود

Mersad WM
2010-09-17, 04:24 PM
خسته نباشی آقا مرصاد رو ای ورژن حروف کیبورد علامت سوال میاد برخلاف ورژن قبلی 100رو hd rom energyتو ورژن قبلیم مشکل جداجدا شدن بود

پست4 رو مطالعه می کردید کامل توضیح دادم
در برنامه ی تغییر فونت تمام موارد رو tahoma قرار بدهید و اوکی کنید تا برنامه خودش ریست کنه
مشکلتون کامل حل خواهد شد

rara
2010-09-18, 09:36 AM
دوست خوبم مرصاد جان سلام

من يك برنامه نويس هستم .
چند وقتي هست كه يك پست روي سايت شما قرار دادم مبني بر اينكه فارسي كامل مانيلاي 2.5 و ويندوز موبال 6.5 را قصد ارائه دارم . اما متاسفانه هيچ يك از دوستان فارسي زبانم علاقه نشان نداده اند .

در صورت تمايل براي ادامه همكاري من با اين سايت مرا مطلع بسازيد .

http://forum.xda-developers.com/show...06#post8138606 (http://forum.xda-developers.com/show...06#post8138606)

arazena
2010-09-18, 12:57 PM
مرصاد جان فارس سازت حرف نداره . قابل توجه دوستان روي دياموند 2 خيلي خوب جواب ميده در ضمن اقا مرصاد نمي تونم كيبورد را فارسي كنم اگه ميشه راهنمايي بفرماييد مرسي عزيزم عالي هستيد.

Mersad WM
2010-09-18, 01:09 PM
دوست خوبم مرصاد جان سلام

من يك برنامه نويس هستم .
چند وقتي هست كه يك پست روي سايت شما قرار دادم مبني بر اينكه فارسي كامل مانيلاي 2.5 و ويندوز موبال 6.5 را قصد ارائه دارم . اما متاسفانه هيچ يك از دوستان فارسي زبانم علاقه نشان نداده اند .

در صورت تمايل براي ادامه همكاري من با اين سايت مرا مطلع بسازيد .

http://forum.xda-developers.com/show...06#post8138606 (http://forum.xda-developers.com/show...06#post8138606)

لینکتون مشکل داره . در این مورد بهم پیغام خصوصی بدید تا بیشتر صحبت کنیم
در ضمن خودمم چنین کاری کردم اما منتظر تایید سرتیفیکت مایکروسافت هستم

Mersad WM
2010-09-18, 01:10 PM
مرصاد جان فارس سازت حرف نداره . قابل توجه دوستان روي دياموند 2 خيلي خوب جواب ميده در ضمن اقا مرصاد نمي تونم كيبورد را فارسي كنم اگه ميشه راهنمايي بفرماييد مرسي عزيزم عالي هستيد.

ممنون
در تاپیک کیبورد مطرح می کردید بهتر بود
از منوی کیبورد و در گزینه ی secondary language زبان فارسی رو تیک بزنید و تایید کنید حالا از لیست کیبورد ها کیبورد فارسی رو انتخاب کنید

rara
2010-09-18, 01:53 PM
لینکتون مشکل داره . در این مورد بهم پیغام خصوصی بدید تا بیشتر صحبت کنیم
در ضمن خودمم چنین کاری کردم اما منتظر تایید سرتیفیکت مایکروسافت هستم

دوست خوبم سلام

تقریباً 70% ویندوز رو فارسی شده .

آدرس صحیح :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=8138606#post8138606

.::reza.com::.
2010-09-18, 05:38 PM
سلام
مرصاد اومدم اینو بگم که سریعتر مشکل رو برطرف کنی
تازه فارسی سازت رو نصب کردم روی انرژی ولی متوجه یه مشکل شدم با حرف فارسی گچپژ
اینا رو اگه یه کدومشون رو با فارسی سازت بنویسیم مثل اون عکسی که برا گذاشتم میشه
ولی اگه در ادامه از ییشون استفاده کنیم دیگه درست نشون میده یعنی در هر متنی فقط یک بار اینجوریه اون عکس هم برای اینکه بقل هم باشن ادیت کردم خودم وگرنه دونه دونه هستن
به ترتیب نوشتم :
پرنده
چیز
ژپتو
گوشی

اینم عکس :

http://imgdl.ir/images/787ScreenShot1.jpeg

منتظر جوابم که این نقص برطرف شه

Mersad WM
2010-09-18, 10:19 PM
سلام
مرصاد اومدم اینو بگم که سریعتر مشکل رو برطرف کنی
تازه فارسی سازت رو نصب کردم روی انرژی ولی متوجه یه مشکل شدم با حرف فارسی گچپژ
اینا رو اگه یه کدومشون رو با فارسی سازت بنویسیم مثل اون عکسی که برا گذاشتم میشه
ولی اگه در ادامه از ییشون استفاده کنیم دیگه درست نشون میده یعنی در هر متنی فقط یک بار اینجوریه اون عکس هم برای اینکه بقل هم باشن ادیت کردم خودم وگرنه دونه دونه هستن
به ترتیب نوشتم :
پرنده
چیز
ژپتو
گوشی

اینم عکس :

منتظر جوابم که این نقص برطرف شه

رضا جان با موبیدیو هم تست کن اگه ماله من فقط مشکل داشت خبر بده
بعضی مشکلات از فارسی ساز نیست به همین دلیل هم می گم دوستان با عربی ساز ها هم تست کنند و اگه مشکلی نبود بیان کنند تا درستش کنم

2010-09-19, 05:45 AM
رضا جان با موبیدیو هم تست کن اگه ماله من فقط مشکل داشت خبر بده
بعضی مشکلات از فارسی ساز نیست به همین دلیل هم می گم دوستان با عربی ساز ها هم تست کنند و اگه مشکلی نبود بیان کنند تا درستش کنم

من کلارو گوشیم موبیدیو میریزم
ایندفه مال شما رو ریختم دیدم اینطوریه
راستی چرا اینقدر فونتش تو تاچ فلو ریزه ؟

Mersad WM
2010-09-19, 09:21 AM
من کلارو گوشیم موبیدیو میریزم
ایندفه مال شما رو ریختم دیدم اینطوریه
راستی چرا اینقدر فونتش تو تاچ فلو ریزه ؟

مشکل در موبیدیو نبود ؟
مشکل از رام هست و اگه یه رام جدید (پکیج هاش جدید باشه نه تاریخش) هیچ مشکلی نداره
برنامه ی برای تغییر و مدیریت فونت نیز قرار داده شده که می تونید از اون هم استفاده کنید

2010-09-19, 11:36 AM
مشکل در موبیدیو نبود ؟
مشکل از رام هست و اگه یه رام جدید (پکیج هاش جدید باشه نه تاریخش) هیچ مشکلی نداره
برنامه ی برای تغییر و مدیریت فونت نیز قرار داده شده که می تونید از اون هم استفاده کنید
پکیجاشرو نمیدنم ولی رام 4 سپتامبره انرژیه

Mersad WM
2010-09-19, 01:03 PM

ورژن مسجینگ کلاینت رو چک کن اگه 2018 باشه مشکل از اونه
2018 خیلی باگ داره و فارسی رو هم ساپورت نمی کنه
من خودمم به همین دلیل در رامم 2017 گزاشتم

SHAM65
2010-09-19, 02:15 PM
سلام
اول از همه از مرصاد جان تشکر میکنم واقعا فارسی سازشون عالیه
مرصاد جان شرمنده جسارت میکنم

دوست عزیز گوشی منم hd و رم 4 sep روشه
تاحالا از نسخه 1.5 مرصاد استفاده نکردم
ولی نسخه 1 تمامی ورژن ها را امتحان کردم غیر از ورژن
Mersad Persian Language pack V1 b100 Final non customized.cab (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=247694&d=1281894593)
که عالی کار میکند بدون هیچ مشکلی و کم کردن سرعت
بقیه ورژن ها یا مشکل سرعت داشت یا چپ به راست مینوشت

شما هم این ورژن امتحان کنید مشکلتان حل میشود ولی حتما بعد از ریستی که بعداز نصب فارسی ساز میشود یک ریست دیگه بکنین

oracle2007
2010-09-19, 03:59 PM
سلام به دوستان عزيز
من يه سامسونگ B7300 windows mobile 6 خريدم و حالا ميخوام بدونم كه با اين فارسي سازي كه اينجا گذاشتين مشكل فارسي اون هم حل ميشه ؟ لطفا راهنمايي كنيد . ممنونم

Mersad WM
2010-09-19, 07:53 PM
سلام به دوستان عزيز
من يه سامسونگ B7300 windows mobile 6 خريدم و حالا ميخوام بدونم كه با اين فارسي سازي كه اينجا گذاشتين مشكل فارسي اون هم حل ميشه ؟ لطفا راهنمايي كنيد . ممنونم

خودم شخصا تست نکردم اما باید جواب بده

star2010
2010-09-19, 08:25 PM
سلام مرصاد جان واقعا کولاک کردی:wow::wow::wow::wow: من hd mini دارم یه سری مشکلاتی داشتم گفتی از رامته راممو آپدیت کردم به ورژن. 3 1.36.707 بعد نسخه non customized رو نصب کردم الان دارم با سرعت عالی و فونت مناسب کار میکنم

فقط یه چیزی اون فینگر کیبوردی که reza wm گذاشته نسخش روسیه اگه بتونی نسخه انگلیسیشو بزاری ممنون میشم

(http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=247694&d=1281894593)

Mersad WM
2010-09-19, 08:26 PM
سلام مرصاد جان واقعا کولاک کردی:wow::wow::wow::wow: من hd mini دارم یه سری مشکلاتی داشتم گفتی از رامته راممو آپدیت کردم به ورژن. 3 1.36.707 بعد نسخه non customized رو نصب کردم الان دارم با سرعت عالی و فونت مناسب کار میکنم

فقط یه چیزی اون فینگر کیبوردی که reza wm گذاشته نسخش روسیه اگه بتونی نسخه انگلیسیشو بزاری ممنون میشم

(http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=247694&d=1281894593)

خواهش
بعدا بررسی می کنم

nivan
2010-09-19, 11:16 PM
روی Diamon2 بسیار عالی و بی دردسر کار می کنه، حتی اشکالاتی که قبلاً روی گوگل مپ دیدم هم برطرف شده.
ممنون، بسیار عالی است.

maziar5720
2010-09-20, 11:10 AM
روی امنیا 1 با رام 6.5 تا الان مشکلی نداشتم توی مسیج و مرورگر ممنونم مرصاد جان

samsungk
2010-09-20, 02:28 PM
با تشکر
من samsung i900 دارم بعد از مدتی دوربینش هنگ میکنه به نظر شما مشکل چیست

Mersad WM
2010-09-20, 02:44 PM
با تشکر
من samsung i900 دارم بعد از مدتی دوربینش هنگ میکنه به نظر شما مشکل چیست

پرسش و پاسخ در رابطه با نکات و مشکلات نرم افزاری پاکت پی سی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=3196)

moji08
2010-09-21, 09:50 AM
سلام . من اچ دی 2 دارم . این برنامه رو نصب کردم ( فارسی ساز ) سرعت گوشیمو میاره پایین .
نصب نکنیننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننن !
اگه هم نصب کردین زود پاکش کنین . :not:

Mersad WM
2010-09-21, 11:46 AM
سلام . من اچ دی 2 دارم . این برنامه رو نصب کردم ( فارسی ساز ) سرعت گوشیمو میاره پایین .
نصب نکنیننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننن !
اگه هم نصب کردین زود پاکش کنین . :not:

عزیزم اگه اطلاع کاملی ندارید دوستان رو نیز گمراه نکنید
اگه سرعت شما پایین اومده باشه مشکل از ناسازگاری رام است نه فارسی ساز یک رام خوب نصب کنید تفاوت رو متوجه می شوید . تمام دوستان در اچ دی 2 نیز تست کردند و هیچ تفوت سرعتی نداشتند

netfa
2010-09-22, 03:21 AM
سلام مرصاد جان.
من HD Mini دارم.
بیلد 122 کلا انگار نه انگار که فارسی سازه!! خدا رو شکر نه سرعت رو میاره پایین :) نه تو قسمت مسیجینگ، ایمیل، کانتکت گوشی کلمات فارسی رو نشون میده . فقط مربع نشون میده.
یه فکری بکن تورو خدا.
رام من هم. 1.36 هستش.
اگه از رامه پس چرا نسخه های قبلی (که البته اشکالاتی هم داشتن) فارسی رو نشون می دادن تو مسیجینگ. گویا یه جای کارو عوض کردی که اینجوری نتیجه نمی گیریم.
ممنون میشم به داد این بدبخت بیچاره ها برسی.
ممنون

parham219
2010-09-22, 10:41 AM
سلام من این فارسی ساز رو روی htc touch 2 نصب کردم و بغیر از مشکل کپی کردن متن همه چیز عالیه ممنونم

nullism
2010-09-22, 10:53 AM
سلام.
من الان فارسی ساز رو نصب کردم.
واقعا خسته نباشید داره.
هیچ مشکلی نیست فقط یه چیز که بین همه فارسی ساز ها مشترک بوده و کسی نتونسته اون رو حل کنه.
برنامه ی opera mini 5 حروف رو متاسفانه جدا از هم و نامرتب نشون میده.
اما با اپرا 9 یا 10 و همینطور اینترنت اکسپلورر هیچ مشکلی نیست.
من اپرا مینی 5 رو به خاطر عبور از ف..ی..لت...ر ش میخوام و یه سری سایت های فارسی که خیلی مهمن اما این مشکل هنوز پا برجاست.
راهی نیست برای حلش؟؟؟

reza_1360
2010-09-22, 11:31 AM
کسی رو X! نصب کرده؟
من اربایزر زدم ...خوبه ...این نسبت به اون چه مزاییایی داه؟

rozmaary
2010-09-22, 12:17 PM
سلام مرصاد جان
من برنامه شما رو ریختم همه چی عالی بود.دست شما درد نکنه...فقط یه مشکل کوچولو دارم انیکه وفتی مسیج را باز میکنم حروف ها جابه جا نشان میده در عوض موقع نوشتن درست نشان میده...چیکار باید کرد
در ضمن گوشی من SAMSUNG OMINA 2 هستش
ممنون

HellRider
2010-09-22, 04:40 PM
یه سری به این تاپیک بزنید

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=741179&page=1

برای افرادی که مثل من از رام های کوک شده استفاده میکنند و HTC Client Meesege اشون بالاتر از 2017 هست و مشکل فارسی ساز دارند به اونجا مراجعه کنند و فایل های رو دانلود کنند(باید عضو شد) بعد که نصب کردند جهت تست یه پیام فارسی بفرستند به خودشون
و میبینند دیگه از مشکل چپ چین بودن خبری نیست
در ضمن قابلیت بک اپ گیری از اس ام اس و غیره رو هم داره
قابلیت پخته شدن رو هم داره :دی
من خودم از رام Energy Leo استفاده میکردم که مشکلم حل شد

amir_ppc
2010-09-22, 07:46 PM
سلام مرصاد جان.
من HD Mini دارم.
بیلد 122 کلا انگار نه انگار که فارسی سازه!! خدا رو شکر نه سرعت رو میاره پایین :) نه تو قسمت مسیجینگ، ایمیل، کانتکت گوشی کلمات فارسی رو نشون میده . فقط مربع نشون میده.
یه فکری بکن تورو خدا.
رام من هم. 1.36 هستش.
اگه از رامه پس چرا نسخه های قبلی (که البته اشکالاتی هم داشتن) فارسی رو نشون می دادن تو مسیجینگ. گویا یه جای کارو عوض کردی که اینجوری نتیجه نمی گیریم.
ممنون

روی mini با ورژن رام 1.07.17 جواب میده

amir_ppc
2010-09-22, 07:48 PM
سلام.
من الان فارسی ساز رو نصب کردم.
واقعا خسته نباشید داره.
هیچ مشکلی نیست فقط یه چیز که بین همه فارسی ساز ها مشترک بوده و کسی نتونسته اون رو حل کنه.
برنامه ی opera mini 5 حروف رو متاسفانه جدا از هم و نامرتب نشون میده.
اما با اپرا 9 یا 10 و همینطور اینترنت اکسپلورر هیچ مشکلی نیست.
من اپرا مینی 5 رو به خاطر عبور از ف..ی..لت...ر ش میخوام و یه سری سایت های فارسی که خیلی مهمن اما این مشکل هنوز پا برجاست.
راهی نیست برای حلش؟؟؟

از پوشه opera این فایل رو پاک کنید encode مشکلتون حل میشه

amir_ppc
2010-09-22, 07:50 PM
کسی رو X! نصب کرده؟
من اربایزر زدم ...خوبه ...این نسبت به اون چه مزاییایی داه؟

خیلی تفاوت داره این هم خیلی سبک تره و هم باگ و مشکلی نداره و سرعتش عالیه

Mersad WM
2010-09-22, 08:10 PM
سلام من این فارسی ساز رو روی htc touch 2 نصب کردم و بغیر از مشکل کپی کردن متن همه چیز عالیه ممنونم

در پست4 توضیح دادم و فیکس نیز گذاشتم

یه سری به این تاپیک بزنید

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=741179&page=1

برای افرادی که مثل من از رام های کوک شده استفاده میکنند و HTC Client Meesege اشون بالاتر از 2017 هست و مشکل فارسی ساز دارند به اونجا مراجعه کنند و فایل های رو دانلود کنند(باید عضو شد) بعد که نصب کردند جهت تست یه پیام فارسی بفرستند به خودشون
و میبینند دیگه از مشکل چپ چین بودن خبری نیست
در ضمن قابلیت بک اپ گیری از اس ام اس و غیره رو هم داره
قابلیت پخته شدن رو هم داره :دی
من خودم از رام Energy Leo استفاده میکردم که مشکلم حل شد

مرسی
خودمم بار ها بیان کردم و نیز در انجمن نیز این آپدیت فایل آپلود شد

سلام مرصاد جان
من برنامه شما رو ریختم همه چی عالی بود.دست شما درد نکنه...فقط یه مشکل کوچولو دارم انیکه وفتی مسیج را باز میکنم حروف ها جابه جا نشان میده در عوض موقع نوشتن درست نشان میده...چیکار باید کرد
در ضمن گوشی من SAMSUNG OMINA 2 هستش
ممنون

اگر رامتون رسمی خاورمیانه و یا کوک شده با بیس خاورمیانه باشه مشکل از رام است و با تعویض حل خواهد شد

rozmaary
2010-09-22, 10:49 PM
ممنون از جوابتون
من اصلا رم عوض نکردم.آخه بلد نیستم عوض کنم هم می ترسم مشکل واسش پیش بیاد:cry:

Mersad WM
2010-09-22, 10:52 PM
ممنون از جوابتون
من اصلا رم عوض نکردم.آخه بلد نیستم عوض کنم هم می ترسم مشکل واسش پیش بیاد:cry:

خب به صورت پیشفرض زمانی که خریدید روش این رام نصب بوده

rozmaary
2010-09-22, 10:54 PM
حالا باید چیکار کرد؟:dont:

Mersad WM
2010-09-22, 11:51 PM
حالا باید چیکار کرد؟:dont:

با فارسی ساز های دیگه هم مشکل داشتید ؟
باید رام رو تعویض کنید

ed_7753
2010-09-23, 01:01 AM
سلام مرصاد جان.
من HD Mini دارم.
یه فکری بکن تورو خدا.
رام من هم. 1.36 هستش.
ممنون

من هم همین مشکلو داشتم و مرصاد گفت از رامه.رامو بارها عوض کردم ولی نتیجه نداد. مجبور شدم فارسی ساز دیگه نصب کنم. ولی من فکر میکنم مشکل از فارسی سازه نه رام.
از مرصاد خواهش میکنم یه باز بینی کنه که ما هم بتونیم از این برنامه عالی استفاده کنیم.

nullism
2010-09-23, 01:07 AM
از پوشه opera این فایل رو پاک کنید encode مشکلتون حل میشه

مطمئنی؟؟
چون چنین فایلی توی پوشه اپرا نیست.
اصلا فایلی که عبارت code داشته باشه موجود نیست

Mersad WM
2010-09-23, 01:09 AM
من هم همین مشکلو داشتم و مرصاد گفت از رامه.رامو بارها عوض کردم ولی نتیجه نداد. مجبور شدم فارسی ساز دیگه نصب کنم. ولی من فکر میکنم مشکل از فارسی سازه نه رام.
از مرصاد خواهش میکنم یه باز بینی کنه که ما هم بتونیم از این برنامه عالی استفاده کنیم.

دارم بررسی می کنم
شما از پک فارسی ساز در پرتال سایت که برای مینی قرار داده شده استفاده کنید جواب می ده

nullism
2010-09-23, 11:46 AM
مشکل فارسی اپرا مینی رو هر کی حل کنه 1000 شارژ ایرانسل تقدیمش می کنم.
اپرای خود رام نه البته.
اپرا مینی 5 منظورمه،که از سایت اپرا میگیریمش.

amir_ppc
2010-09-23, 12:12 PM
مطمئنی؟؟
چون چنین فایلی توی پوشه اپرا نیست.
اصلا فایلی که عبارت code داشته باشه موجود نیست

مگه میشه توی اپرا 9.7 و 10 هست
encode

amir_ppc
2010-09-23, 12:15 PM
مشکل فارسی اپرا مینی رو هر کی حل کنه 1000 شارژ ایرانسل تقدیمش می کنم.
اپرای خود رام نه البته.
اپرا مینی 5 منظورمه،که از سایت اپرا میگیریمش.

بنظرم از برنامه UC Browser استفاده کنید هیچ مشکلی نداره از اپرا خیلی سرتره

nullism
2010-09-24, 04:47 AM
مگه میشه توی اپرا 9.7 و 10 هست
encode

فدات شم من که گفتم اپرا مینی 5 !
با اپرا 9 یا 10 نمیشه از ف..ی..ل..تر عبور کرد آخه.
این مرورگری رو هم که گفتی یه تستی می کنم الان خبرشو میدم.مرسی
------------

آقا قربون مرامت کار کرد عالیه.سریع ترم هست.
فقط فلش رو پشتیبانی نمیکنه
جاوا php هم همینطور
بلاگفا رو مثلا خیلی درب و داغون نشون میده
فعلا همینارو دیدم!
یعنی اگه فقط اپرا مشکل فارسیش حل میشد توپ بود خیلی.
درسته فلش رو پشتیبانی نمیکنه اما خوب..
تونستین باز دنبال راه حل بگردین واسه اپرا مینی

Mersad WM
2010-09-24, 11:24 AM
فدات شم من که گفتم اپرا مینی 5 !
با اپرا 9 یا 10 نمیشه از ف..ی..ل..تر عبور کرد آخه.
این مرورگری رو هم که گفتی یه تستی می کنم الان خبرشو میدم.مرسی
------------

آقا قربون مرامت کار کرد عالیه.سریع ترم هست.
فقط فلش رو پشتیبانی نمیکنه
جاوا php هم همینطور
بلاگفا رو مثلا خیلی درب و داغون نشون میده
فعلا همینارو دیدم!
یعنی اگه فقط اپرا مشکل فارسیش حل میشد توپ بود خیلی.
درسته فلش رو پشتیبانی نمیکنه اما خوب..
تونستین باز دنبال راه حل بگردین واسه اپرا مینی

مشکل از فارسی ساز نیست خوده اپرا مینی با زبان های راست چین مشکل دارد

nullism
2010-09-24, 04:29 PM
اه بر سر اپرا مینی.
ممنون لطف کردین.
در کل فارسی سازی که شما تهیه کردی ارزشش با این مسخره بازی های اپرا مینی کم نمیشه.
بدرود

Gallar2
2010-09-24, 04:59 PM
دوستان من مشکل HD Mini خودم رو با این فارسی ساز و کیبورد Spb keyboard 4.2.1 حل کردم ورژن رامم هم 1.36.707.3 است واقعاً ممنون آقا مرصاد هم کیبورد رو دارم و هم مسیج فارسی دریافت می کنم یا علی:happy:

rozmaary
2010-09-24, 06:04 PM
با فارسی دیگه مشکلی ندارم فقط باگ داره که گوشیمو خاموش و روشن کنم که درست بشه
الان از فارسی ساز شما ریختم و برنامه رجیستر اس ام اس انجام دادم فارسی درست نشون میده دیگه باگ هم نداره
مشکل از برنامه اس ام اس هست نه فارسی سازتون:lol:

amir_ppc
2010-09-24, 07:37 PM
با فارسی دیگه مشکلی ندارم فقط باگ داره که گوشیمو خاموش و روشن کنم که درست بشه
الان از فارسی ساز شما ریختم و برنامه رجیستر اس ام اس انجام دادم فارسی درست نشون میده دیگه باگ هم نداره
مشکل از برنامه اس ام اس هست نه فارسی سازتون:lol:

بله برای من هم پیش امده بعضی وقت ها برنامه ها باگ دارند

mos4498
2010-09-28, 03:31 PM
من روی i8000 با رام xxjb1 نصب کردم توی قسمت پیامها پیامای فارسی توهم توهم میان و نمیشه خوندشون
مشکل از کجاست؟
رام هم مال اروپا هستش

Mersad WM
2010-09-28, 04:14 PM
من روی i8000 با رام xxjb1 نصب کردم توی قسمت پیامها پیامای فارسی توهم توهم میان و نمیشه خوندشون
مشکل از کجاست؟
رام هم مال اروپا هستش

رام های آفیشال سامسونگ خیلی مشکل دارند باید مشکل از رام باشد

ice_308
2010-09-29, 03:58 AM
من روی اکسپریا 1 نصب کردم اولش خوب بود همه فونت ها هم به صورت پیش فرض تهوما بودند و منم تغییرشون ندادم اما هر دفعه که خاموش روشن کردم یه قسمتی از گوشی فونتش تغییر کرد البته خیلی قشنگ شده بود تا اینکه یه دفعه همه نوشته های فارسی و حتی بعضی از نوشته های انگلیسی خود گوشی مثل قسمت remove program مربع شدند و داخله خود برنامه هم همه چی مربع بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mersad WM
2010-09-29, 11:37 AM
من روی اکسپریا 1 نصب کردم اولش خوب بود همه فونت ها هم به صورت پیش فرض تهوما بودند و منم تغییرشون ندادم اما هر دفعه که خاموش روشن کردم یه قسمتی از گوشی فونتش تغییر کرد البته خیلی قشنگ شده بود تا اینکه یه دفعه همه نوشته های فارسی و حتی بعضی از نوشته های انگلیسی خود گوشی مثل قسمت remove program مربع شدند و داخله خود برنامه هم همه چی مربع بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما حتما فونت ها رو تغییر دادید ، در پست 4 توضیح دادم که برای برگرداندن به حالت اولیه تمام گزینه ها را به Tahoma تغییر بدهید

ice_308
2010-09-29, 04:40 PM
شما حتما فونت ها رو تغییر دادید ، در پست 4 توضیح دادم که برای برگرداندن به حالت اولیه تمام گزینه ها را به Tahoma تغییر بدهید

تو پستی که زدم خدمتتون عرض کردم که من وارد برنامه که شدم هر 3 فونت تهوما بود و منم چون که کاملا همه ی پست ها رو مطالعه کرده بودم از مشکل تغییر فونت اطلاع داشتم و کاری به کارشون نداشتم حتی من قبل از نصب هارد ریست کرده بودم که اثری از قبلی ها نباشه

Mersad WM
2010-09-29, 05:17 PM
تو پستی که زدم خدمتتون عرض کردم که من وارد برنامه که شدم هر 3 فونت تهوما بود و منم چون که کاملا همه ی پست ها رو مطالعه کرده بودم از مشکل تغییر فونت اطلاع داشتم و کاری به کارشون نداشتم حتی من قبل از نصب هارد ریست کرده بودم که اثری از قبلی ها نباشه

برنامه بو صورت خودکار تغییری در فونت اجرا نمی کند
اما ممکنه مشکل شما در قسمتی انتخاب فونت باشه ، شما وقتی فونت رو تغییر می دید در مرحله ی آخر که زمان ریست شدن رو می دهد نباید اوکی کنید

behzad.f
2010-10-01, 01:11 PM
برنامه رو نصب کردم، fix پست 4 هم نصب کردم هیچ تغییری نکرد! هنوز مربع نشون میده.

Mersad WM
2010-10-01, 01:15 PM
برنامه رو نصب کردم، fix پست 4 هم نصب کردم هیچ تغییری نکرد! هنوز مربع نشون میده.

فیکس برای مربع نشان دادن نیست
در پست 4 تمام توضیحات را دادم

behzad.f
2010-10-01, 01:27 PM
فیکس برای مربع نشان دادن نیست
در پست 4 تمام توضیحات را دادم

Q: در بعضی رام ها به ویژه کوک شده مشکل مربع نشان دادن حروف رو دارم ؟
A: در برنامه ی تغییر فونت تمام گزینه ها رو tahoma انتخاب کرده و گوشی را ریست کنید

این کارم کردم، رام هم عوض نکردم.

TAEL
2010-10-01, 08:39 PM
فونت فارسی در Sense 2016 مشکل داره ، بصورت مربعی نشون میده . حتی با تغییر تمامی فونت ها توسط برنامه ی مربوطه ، مشکل حل نشد .

mamzzii
2010-10-02, 05:11 PM
سلام آقا کارت درسته ، میخوامت . باید ببرنت تو ماکروسافت شمارو بذارن رو سرشون. ماهم پز بدیم که ایشون دوسته ما هستن....:flower:
من تاچ 2 دارم، ورژن قبلی رو فاینالشو نصب کردم جواب نداد ینی حروفی که به ه و ی ختم میشد جدا میزد!!! پاک کردم non costomize رو نصبیدم درست شد. فقط تو مسیجینگ تاچ فلو اگه یه قسمتی از متن انگلیسی داشت جابجا میشد.باید خودم جمله سازی میکردم:student: ورژن جدیدو نصب کردم درست شد...:glass: مشکل ریز شدن هم که بعضیا تو مسیجینگ مطرح کردن پیش نیومد.خیلی هم سریع هست d: البته نوشته تو اس م اس ها چپ چین هست اما اصلا مهم نیس.
فقط الان نمیدونم اون پچ دومی رو هم نصب کنم یا همین کامله؟ و اینکه آیا میشه فونتامو به بی نازنین با هرچی که تو برنامه هس تغییربدم؟

Mersad WM
2010-10-03, 12:54 AM
سلام آقا کارت درسته ، میخوامت . باید ببرنت تو ماکروسافت شمارو بذارن رو سرشون. ماهم پز بدیم که ایشون دوسته ما هستن....:flower:
من تاچ 2 دارم، ورژن قبلی رو فاینالشو نصب کردم جواب نداد ینی حروفی که به ه و ی ختم میشد جدا میزد!!! پاک کردم non costomize رو نصبیدم درست شد. فقط تو مسیجینگ تاچ فلو اگه یه قسمتی از متن انگلیسی داشت جابجا میشد.باید خودم جمله سازی میکردم:student: ورژن جدیدو نصب کردم درست شد...:glass: مشکل ریز شدن هم که بعضیا تو مسیجینگ مطرح کردن پیش نیومد.خیلی هم سریع هست d: البته نوشته تو اس م اس ها چپ چین هست اما اصلا مهم نیس.
فقط الان نمیدونم اون پچ دومی رو هم نصب کنم یا همین کامله؟ و اینکه آیا میشه فونتامو به بی نازنین با هرچی که تو برنامه هس تغییربدم؟

مرسی
بله با برنامه ی تغییر فونت می تونید فونت رو تعویض کنید و یا فونت جدیدی را اضافه کنید
پچ هم فقط برای بعضی از دوستان است که با انتخاب متن کلمات بهم می ریزد است
موفق باشید

r0zeabi
2010-10-04, 10:55 AM
سلام آقا مرصاد
من رام مینیم 1.10.720.1 هست و قبلن از اینجا http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=69442 فارسی ساز نصب کردم که مجبور به هارد ریست شدم وکل اطلاعاتم پرید آیا این فارسی ساز رو رام من جواب میده؟ کیبردش چی؟ در ضمن چجور بک آپ بگیرم ؟

Mersad WM
2010-10-04, 01:24 PM
سلام آقا مرصاد
من رام مینیم 1.10.720.1 هست و قبلن از اینجا http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=69442 فارسی ساز نصب کردم که مجبور به هارد ریست شدم وکل اطلاعاتم پرید آیا این فارسی ساز رو رام من جواب میده؟ کیبردش چی؟ در ضمن چجور بک آپ بگیرم ؟

بهتره از دوستانی که مینی دارند سوال کنید که رام ها رو تست کرده باشند
PIMBackup - تهیه ی پشتیبان از مسیج ها و کانتکت ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=40458)

aminrezas
2010-10-04, 09:36 PM
سلام آقا مرصاد
پیشاپیش مرسی
گوشی من omnia2 هست
وقتی mersad 1.5 رو نصب میکنم smsa فارسی میشه ولی برای مثال اسم فایل هایی که فارسی هست مربعی می مونه
تنضیمات خاصی هم نداره که بخوام انجامش بدم
مجبورم mersad 1 beta رو نصب کنم که 2تا مشکل داره::cry:
1.هیچ آیکونی تو start مربوط به این برنامه نمیاد
2.داخل main storage هیچی نیست (یعنی برنامه جز با hard reset نمیشه پاکش کرد)
ممنون

r0zeabi
2010-10-04, 10:25 PM
بهتره از دوستانی که مینی دارند سوال کنید که رام ها رو تست کرده باشند
PIMBackup - تهیه ی پشتیبان از مسیج ها و کانتکت ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=40458)
خسته نباشید مرصاد جان
من فارسی ساز رو به همراه کیبرد نصب کردم جواب داد جز تو مسیج که مربع مربع میزنه و اصلن نمیخونتش فارسی رو ولی تو اپرا معمولی جواب میده هر دوش ولی تو اپرا مینی حروفو بر عکس میزنه که اگه یه راه حل بدی دیگه عالی میشه برام فقط مهمه بتونم اس ام اس فارسی بخونم .

Mersad WM
2010-10-05, 02:01 AM
خسته نباشید مرصاد جان
من فارسی ساز رو به همراه کیبرد نصب کردم جواب داد جز تو مسیج که مربع مربع میزنه و اصلن نمیخونتش فارسی رو ولی تو اپرا معمولی جواب میده هر دوش ولی تو اپرا مینی حروفو بر عکس میزنه که اگه یه راه حل بدی دیگه عالی میشه برام فقط مهمه بتونم اس ام اس فارسی بخونم .

اگر گوشیتون اچ دی مینی است از پکیج موجود در پرتال سایت هم استفاده کنید اگر حل نشد باید رام رو توضیح بدید
برای گوشی های دیگه هم در پست 4 توضیح دادم البته اگر رام شما با فارسی مشکل داشته باشه باید رام رو هم تعویض کنید

piH
2010-10-05, 10:15 AM
آقای مرصاد .... به نظر شما برنامتون روی امنیا 2 با چه رامی بدون مشکل کار میکنه؟؟
من JA1 و Jh2 رو امتحان کردم. .... در قسمت مسیج ها ....در هم و بر هم بود.... قاطی پاتی نشون میداد...(jh2 اروپا بود)
قابل ذکره که من هیچ فارسی ساز مناسب و درست و حسابییییی هنوز نتونستم برای گوشیم پیدا کنم...واقعا معضل بزرگی شده....
ما ایرانیا با این همه ادعاااا و دک وپزززز کسی به زبونمون محل نمیذاره!!! واقعا جای تاسف داره
اگه کسی از دوستان امنیا 2 دار با فارسی ساز مرصاد خان مشکلی نداشتن لطفا اسم رامشون رو بگن..و بگن کدوم ورژن رو نصب کردن...(خدا اجرتون بده)
مرصاد خان اگر ویندوز 6.5.3 رو هم یک امتحانی بکنی...1000000 بار دعات میکنم....یا حق!

Mersad WM
2010-10-05, 12:45 PM
آقای مرصاد .... به نظر شما برنامتون روی امنیا 2 با چه رامی بدون مشکل کار میکنه؟؟
من JA1 و Jh2 رو امتحان کردم. .... در قسمت مسیج ها ....در هم و بر هم بود.... قاطی پاتی نشون میداد...(jh2 اروپا بود)
قابل ذکره که من هیچ فارسی ساز مناسب و درست و حسابییییی هنوز نتونستم برای گوشیم پیدا کنم...واقعا معضل بزرگی شده....
ما ایرانیا با این همه ادعاااا و دک وپزززز کسی به زبونمون محل نمیذاره!!! واقعا جای تاسف داره
اگه کسی از دوستان امنیا 2 دار با فارسی ساز مرصاد خان مشکلی نداشتن لطفا اسم رامشون رو بگن..و بگن کدوم ورژن رو نصب کردن...(خدا اجرتون بده)
مرصاد خان اگر ویندوز 6.5.3 رو هم یک امتحانی بکنی...1000000 بار دعات میکنم....یا حق!

من خودم روی امنیا2 تست نکردم اما دوستان زیادی تست کردند و مشکلی هم نداشتند
گمان کنم رام های کوک شده خیلی بهتر ساپورت کنند ( مشکل از فارسی ساز نیست از رام است )

piH
2010-10-08, 12:22 PM
سلام...من بالاخره موفق شدم فارسی رو به گوشیم اضافه کنم...:wow:
البته نه با فارسی ساز مرصاد...با CSC مایکروتل...Smile (50)
و این طبق تحقیقات و آزمون خطا هایی که من انجام دادم...بهترین راه برای فارسی کردن امنیا 2 سامسونگ هست...
البته این CSC روی رامهایی که ویندوزشون 6.5 هست جواب میده...و روی ویندوز 6.5.3 جواب نمیده!:dont:
بهرحال رامی که نصب کردمI8000NXXJG5 رسمی هست...و با CSC مایکروتل....
که یک کیبورد فارسی رو هم به گوشیتون اضافه میکنه!
اگر کسی خواست این کارو انجام بده و مشکلی داشت من در خدمتم...
پ.ن : با این کار گوشیتون دیگه رسکو اکسپلورر رو اجرا نمیکنه...و میتونید بجاش از Total Commander استفاده کنید...فعلا بنده دارم روش کار میکنم تا بتونم رسکو رو هم اجرا کنم:glass:

Mersad WM
2010-10-08, 02:06 PM
سلام...من بالاخره موفق شدم فارسی رو به گوشیم اضافه کنم...:wow:
البته نه با فارسی ساز مرصاد...با CSC مایکروتل...Smile (50)
و این طبق تحقیقات و آزمون خطا هایی که من انجام دادم...بهترین راه برای فارسی کردن امنیا 2 سامسونگ هست...
البته این CSC روی رامهایی که ویندوزشون 6.5 هست جواب میده...و روی ویندوز 6.5.3 جواب نمیده!:dont:
بهرحال رامی که نصب کردمI8000NXXJG5 رسمی هست...و با CSC مایکروتل....
که یک کیبورد فارسی رو هم به گوشیتون اضافه میکنه!
اگر کسی خواست این کارو انجام بده و مشکلی داشت من در خدمتم...
پ.ن : با این کار گوشیتون دیگه رسکو اکسپلورر رو اجرا نمیکنه...و میتونید بجاش از Total Commander استفاده کنید...فعلا بنده دارم روش کار میکنم تا بتونم رسکو رو هم اجرا کنم:glass:

دوست عزیز این چجوری بهترین فارسی ساز برای امنیا2 است که این همه مشکل ایجاد می کنه ؟!!
شما اگر یک رام مناسب نصب کنید می توانید بدون هیچ مشکلی از فارسی ساز خودم استفاده کنید
موفق باشید

r0zeabi
2010-10-08, 06:04 PM
اگر گوشیتون اچ دی مینی است از پکیج موجود در پرتال سایت هم استفاده کنید اگر حل نشد باید رام رو توضیح بدید
برای گوشی های دیگه هم در پست 4 توضیح دادم البته اگر رام شما با فارسی مشکل داشته باشه باید رام رو هم تعویض کنید

اره گوشیم اچ دی مینیه ادرس پکیجی که فرمودید کجاس؟سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.
من تنها با مسیج مشکل دارم که اگه فقط بتونم بخونم برام کافیه.
ایا اپرا مینی پچ شده فارسیش درس کار میکنه؟

Mersad WM
2010-10-08, 08:27 PM
اره گوشیم اچ دی مینیه ادرس پکیجی که فرمودید کجاس؟سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.
من تنها با مسیج مشکل دارم که اگه فقط بتونم بخونم برام کافیه.
ایا اپرا مینی پچ شده فارسیش درس کار میکنه؟

http://www.ir-tci.org/archives/software/pocket_pc/mersad_persian_language_pack/

رام 1.36 ار نظر خواندن خوب است تنها مشکل نوشتن است

اپرا مینی با زبان فارسی و عربی کلا مشکل داره و با این فارسی ساز فقط حروف نمایش خواهد داده شد

piH
2010-10-09, 10:32 AM
دوست عزیز این چجوری بهترین فارسی ساز برای امنیا2 است که این همه مشکل ایجاد می کنه ؟!!
شما اگر یک رام مناسب نصب کنید می توانید بدون هیچ مشکلی از فارسی ساز خودم استفاده کنید
موفق باشید

والا من کسی رو ندیدم که بیاد بگه من فلان رام رسمی رو دارم ... و با فارسی ساز شما گوشیم فارسی شده....
برای همین هم از همین فارسی ساز مایکروتل استفاده میکنم...
من چند پست پیش هم خدمتتون عرض کردم که اگر رامی رو میشناسین که روی امنیا 2 با فارسی ساز شما کار میکنه ،اعلام کنید تا بقیه دوستان بتونن استفاده کنن ولی شما گفتی رام کوک شده... رامهای کوک شده مشکل دارند..در بعضی مواقع حافظه گوشی میپره ...و خیلی مشکلات دیگه..و در کل ریسک استفاده ی بالایی دارن...
و اصل این هست که با رام رسمی گوشی فارسی بشه...
بهر حال اگه اسم رام کوک شده رو هم بگید من میرم تست میکنم و میام به دوستان اطلاع میدم...
پ.ن : اگه کسی از دوستان فارسی ساز آقای مرصاد رو روی امنیا2 تست کرده و گوشیش فارسی شده ، لطفا اطلاع بده از کدوم رام استفاده میکنه..ممنون

mohamad_77
2010-10-11, 09:40 PM
سلام.
از اون جایی که شخصا به اعداد فارسی علاقه خیلی زیادی دارم میخواستم ببینم میشه جایی عددهاش رو هم فارسی کرد ؟

numlk
2010-10-12, 12:56 PM
سلام مرصاد جان دمت گرم من htc-hd2 دارم هر دوبرنامه رو نصب کردم هیچ مشکلی ندارم فقط keygen نخواست مشکلی ایجاد نمیکنه؟

aminrezas
2010-10-12, 02:14 PM
سلام آقا مرصاد
پیشاپیش مرسی
گوشی من omnia2 هست
وقتی mersad 1.5 رو نصب میکنم smsa فارسی میشه ولی برای مثال اسم فایل هایی که فارسی هست مربعی می مونه
مجبورم mersad 1 beta رو نصب کنم که 2تا مشکل داره::cry:
ممنون

Mersad WM
2010-10-13, 12:23 PM
سلام مرصاد جان دمت گرم من htc-hd2 دارم هر دوبرنامه رو نصب کردم هیچ مشکلی ندارم فقط keygen نخواست مشکلی ایجاد نمیکنه؟

برنامه کلا کیجن نمی خواهد و مشکلی نیز ندارد

سلام آقا مرصاد
پیشاپیش مرسی
گوشی من omnia2 هست
مجبورم mersad 1 beta رو نصب کنم که 2تا مشکل داره:http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%2854%29.gif
ممنون

در تاپبک قبل پاسخ دادم

shahin71mo
2010-10-14, 02:32 AM
واقعا حرف نداشت
بدون هیچ مشکلی جواب داد و به راحتی رو گوشی من نصب شد
فقط الان بین هر چند تا کلمه توی اس ام اس ها یک مربع هست
یه چیز دیگه هم هست
اس ام اس های فینگلیش راست چین شدن
در حالی که باید چپ چین باشن
اما اگر این مشکلات هم رفع بشه واقعا بهترینه
دمت گرم
ممنون از همه

Mersad WM
2010-10-14, 12:10 PM
واقعا حرف نداشت
بدون هیچ مشکلی جواب داد و به راحتی رو گوشی من نصب شد
فقط الان بین هر چند تا کلمه توی اس ام اس ها یک مربع هست
یه چیز دیگه هم هست
اس ام اس های فینگلیش راست چین شدن
در حالی که باید چپ چین باشن
اما اگر این مشکلات هم رفع بشه واقعا بهترینه
دمت گرم
ممنون از همه

علامت مربع مربوط به حروف غیر استانداردی می شود که در فریمور عربی بعضی از گوشی های برند ها مختلف وجود دارد

shahin71mo
2010-10-14, 12:53 PM
حالا من چی کار کنم که جملات راست چین بشن
و از سمت چپ نشونشون نده؟؟؟

Mersad WM
2010-10-14, 12:56 PM
حالا من چی کار کنم که جملات راست چین بشن
و از سمت چپ نشونشون نده؟؟؟

تنظیم چیدمان حروف به صورت اتوماتیک توسط برنامه انجام می شود و در صورت تغییر چیدمان تمام چیدمان ها به هم خواهد ریخت

shahin71mo
2010-10-14, 01:00 PM
یعنی راحتی نداره که درست بشه؟؟؟؟
به جز اینکه منتظر ورژن بعدی باشیم؟؟؟؟

shahbaz54
2010-10-15, 06:22 PM
من hd mini دارم برنامه در تمام قسمتها درست است اما فونت فارسی آنقدر ریز است که هیچ چیز مشخص نیست برنامه تغییر فونت هم تمام گزینه هایش را تغییر دادم که فقط حروف انگلیسی تغییر می کند اگر ممکن باشد مثل قبل نسخه بدون تغییر فونت فارسی را هم قرار دهید.باز هم از تولید کننده بسیار تشکر می کنم.

Mersad WM
2010-10-15, 07:25 PM
یعنی راحتی نداره که درست بشه؟؟؟؟
به جز اینکه منتظر ورژن بعدی باشیم؟؟؟؟

معمولا با تعویض رام مشکل حل خواهد شد

من hd mini دارم برنامه در تمام قسمتها درست است اما فونت فارسی آنقدر ریز است که هیچ چیز مشخص نیست برنامه تغییر فونت هم تمام گزینه هایش را تغییر دادم که فقط حروف انگلیسی تغییر می کند اگر ممکن باشد مثل قبل نسخه بدون تغییر فونت فارسی را هم قرار دهید.باز هم از تولید کننده بسیار تشکر می کنم.

با تعویض رام مشکل حل خواهد شد

hessam1
2010-10-15, 10:58 PM
سلام عزيز من وقتي فارسي ساز نصب كردم وقتي اس مياد ميخوام رپلاي كنم ديگه space كارنميكنه كمكم كنيد راستي من omina lite دارم بعد تعويض رام هم اين مشكل پا بر جا موند

allmass
2010-10-16, 07:56 PM
سلام مرشاد عزیز واقعا از شما ممنونم بهترین فارسی سازیه که تا حالا دیدم روی htc-hd2 به خوبی جواب داد ممنونم از شما دوست عزیز پاینده باشیدو در پناه حق.

™regedit
2010-10-16, 09:57 PM
آقا من يه فارسي ساز مي خوام كه فقط بتونم اپرا رو فارسي كنم همين!
بقيه جاها مشكلي ندارم وفارسي دارم!
حالا چي نصب كنم؟

8821212
2010-10-16, 10:48 PM
سلام خوبی مرصاد نرم افزار کیبورد فارسی برای اچ تی سی دیاموند2 نداری

8821212
2010-10-16, 10:53 PM
سلام واقعا نرم افزارای خوبی بود مرسی مرصاد جان

8821212
2010-10-16, 10:54 PM
نرم افزار فارسی سازی هم هست

8821212
2010-10-16, 10:54 PM
تشکر از شما که منو راهنمایی کردی

8821212
2010-10-16, 10:55 PM
من کد های تقلب اچ تی سی رو میخوام

Mersad WM
2010-10-16, 11:01 PM
آقا من يه فارسي ساز مي خوام كه فقط بتونم اپرا رو فارسي كنم همين!
بقيه جاها مشكلي ندارم وفارسي دارم!
حالا چي نصب كنم؟

این برنامه با اپرا مشکلی ندارد

سلام خوبی مرصاد نرم افزار کیبورد فارسی برای اچ تی سی دیاموند2 نداری

در پست اول توضیح دادم "resco keyboard"

mimix372
2010-10-17, 12:32 AM
گوشی من htc snap هستش کل ورژن ها رو تست کردم ولی جواب نداد هیچ فارسی سازی روش نصب نمیشه نه اس ام اس می شه خوند نه متن یه کمکی هم به ما بکنید دعاتون می کنیم خیله :cry:

جنوبی
2010-10-17, 12:56 AM
معمولا با تعویض رام مشکل حل خواهد شد

با تعویض رام مشکل حل خواهد شد

مرصاد عزیز:
منظور از تعویض رام با رام کوک شده هست یا آپدیت با رام رسمی هم مشکل را حل می کنه؟
ورژن رام 1.10.720.1 بود که از طریق سایت htc به 1.36.720.3 آپدیت کردم.از دوستان کسی تا حالا با این ورژن رام تست کرده؟

Mersad WM
2010-10-17, 07:11 AM
مرصاد عزیز:
منظور از تعویض رام با رام کوک شده هست یا آپدیت با رام رسمی هم مشکل را حل می کنه؟
ورژن رام 1.10.720.1 بود که از طریق سایت htc به 1.36.720.3 آپدیت کردم.از دوستان کسی تا حالا با این ورژن رام تست کرده؟

تمام رام های مینی سازگاری کاملی با فارسی ندارند ، مهم بیس رام است نه رسمی و یا غیر رسمی بودن
با ورژن جدید (36) فارسی کار می کند اما تایپ فارسی فقط با spb keyboard امکان پذیر است

جنوبی
2010-10-17, 02:02 PM
تمام رام های مینی سازگاری کاملی با فارسی ندارند ، مهم بیس رام است نه رسمی و یا غیر رسمی بودن
با ورژن جدید (36) فارسی کار می کند اما تایپ فارسی فقط با spb keyboard امکان پذیر است
ممنون.
برای خوندن SMS فارسی و تایپ فارسی باید هم فارسی ساز و هم کیبورد نصب بشه؟من نمی خوام زبان گوشی فارسی بشه منظورم اینه که فقط با نصب کیبورد مشکل من حل نمی شه؟
در این صورت همین فارسی ساز شما را نصب کنم ولی کیبورد اینی که شما فرمودید.آیا اون پچ پست 4 هم لازمه؟

ببخشید این قدر سوال پرسیدم.تازه کارم :student: و می ترسم گند بزنم به گوشی

mimix372
2010-10-17, 03:02 PM
آقا مرصاد مي شه به منم كمك كنيد خيلي ممنون مي شم :student: لطف مي كنيد

safavy2002
2010-10-17, 03:33 PM
دوست عزيز ميشه اين برنامه مرصاد رو تاچ ويوا نصب كرد هيچ مشكلي نداره ممنو ميشم دوست عزيز

Mersad WM
2010-10-17, 04:26 PM
ممنون.
برای خوندن SMS فارسی و تایپ فارسی باید هم فارسی ساز و هم کیبورد نصب بشه؟من نمی خوام زبان گوشی فارسی بشه منظورم اینه که فقط با نصب کیبورد مشکل من حل نمی شه؟
در این صورت همین فارسی ساز شما را نصب کنم ولی کیبورد اینی که شما فرمودید.آیا اون پچ پست 4 هم لازمه؟

ببخشید این قدر سوال پرسیدم.تازه کارم :student: و می ترسم گند بزنم به گوشی

درسته
فارسی ساز قابلیت نمایش و نوشتن فارسی را امکان پذیر می کند
پچ رو کامل توضیح دادم که اگر در هنگام انتخاب متن مشکل دارید فقط نصب کنید و در سایر مواقع نیازی نیست

دوست عزيز ميشه اين برنامه مرصاد رو تاچ ويوا نصب كرد هيچ مشكلي نداره ممنو ميشم دوست عزيز

بله و مشکلی نیز ندارد

جنوبی
2010-10-17, 08:27 PM
مرصاد عزیز:
فارسی ساز را نصب کردم ولی sms ها هنوز مربع هست.طبق پست 4 هم تمام فونت ها را به تاهوما تغییر دادم که بعد از چند ثانیه خودش ریاستارت کرد.ولی مشکل هنوز پابرجاست.
البته هنوز کیبورد را نصب نکردم که طبق فرمایش شما باید تا این جای کار قابلیت نمایش فارسی را داشته باشم.
ورژن رام هم که 1.36 هست که چند صفحه پیش یکی از دوستان نصب کرده بود و مشکلی نداشت.البه سه رقم بعدی فرق می کنه.اون 707 بود مال من 720 که مربوط به منطقه هند هست.
این مسیج کلاینت را از کجا بفهمم ورژنش چنده ؟چطوری می تونم تغییرش بدم.آیا مشکل از اینه؟
پیشاپیش ممنون.

hessam1
2010-10-17, 11:53 PM
سلام عزيز من وقتي فارسي ساز نصب كردم وقتي اس مياد ميخوام رپلاي كنم ديگه space كارنميكنه كمكم كنيد راستي من omina lite دارم بعد تعويض رام هم اين مشكل پا بر جا موند

Mersad WM
2010-10-18, 12:18 AM
یکی از کاربران عزیزed_7753 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=353408) (با تشکر از ایشون) Pm دادن و فرمودن با رام منطقه Middle East & Africa-English نیازی به فارسی ساز نیست که چون من نمی تونم پاسخ ایشون را در PM بدم سوالاتم را این جا می پرسم.
اول این که با توجه به رام اصلی گوشی و شماره سریال سایت htc اجازه دانلود رام را بهم نمی ده.آیا میشه از جای دیگه ای دانلود کرد یا نه؟
دوم این که آیا با این که این رام رسمی هست ولی با گوشی من نمی خونه روی گوشی من نصب میشه؟
اگر جواب مثبته امکانش هست یکی از دوستان که گوشیش مال این منطقه هست سریالش را در PM بهم بده تا بتونم دانلودش کنم؟
سوم حدس می زنم با این رام گچپژ را نداشته باشم که البته مهم هم نیست.ولی به هر حال آیا با نصب کیبورد تنها این مشکل حل میشه؟

پرسش و پاسخ در رابطه با گوشی های htc (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=12355)

ed_7753
2010-10-18, 12:40 AM
یکی از کاربران عزیزed_7753 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=353408) (با تشکر از ایشون) Pm دادن و فرمودن با رام منطقه Middle East & Africa-English نیازی به فارسی ساز نیست که چون من نمی تونم پاسخ ایشون را در PM بدم سوالم را این جا می پرسم.
حدس می زنم با این رام گچپژ را نداشته باشم که البته مهم هم نیست.ولی به هر حال آیا با نصب کیبورد تنها این مشکل حل میشه؟

سلام
با این رام گچپژ رو هم دارید.نیازی به نصب کیبورد جدید هم ندارید.
فقط فونت انگلیسی زیاد زیبایی نداره.ولی به هر حال من ازش راضیم.

ed_7753
2010-10-18, 12:42 AM
ببخشید نباید اینجا پیام میدادم.

™regedit
2010-10-18, 02:09 PM
این برنامه با اپرا مشکلی ندارد

مرصاد جان مي دونم با اپرا مشكلي نداره!
منظورم اين بود كه من يه فارسي سازي مي خوام كه فقط روي اپرا تاثير بزاره وحروف رو جدا جدا نشون نده وحروف رو بچسبونه به هم !همين!:lol:
حالا كدوم نسخه يا كدوم فارسي ساز رو نصب كنم؟؟:dont:

Mersad WM
2010-10-18, 11:02 PM
مرصاد جان مي دونم با اپرا مشكلي نداره!
منظورم اين بود كه من يه فارسي سازي مي خوام كه فقط روي اپرا تاثير بزاره وحروف رو جدا جدا نشون نده وحروف رو بچسبونه به هم !همين!:lol:
حالا كدوم نسخه يا كدوم فارسي ساز رو نصب كنم؟؟:dont:

این مورد به رام بستگی دارد ، اما ورژن آخر از همه بهتر است ولی اگر جواب نگرفتید از ورژن های قبلی استفاده کنید

BlackSoul
2010-10-19, 11:20 AM
روی دایاموند 2 تست کردم.عالی بود. ولی هنوز اس ام اس سمت چپ نمایش داده میشه!
:dont:

omid11000
2010-10-19, 01:04 PM
دوستان hd mini دار از رام جدید رسمی استفاده کنید کیبرد کاملا فارسی داره من رام نصب کردم هیچ مشکلی نداره عالی عالیه

جنوبی
2010-10-20, 12:04 AM
دوستان hd mini دار از رام جدید رسمی استفاده کنید کیبرد کاملا فارسی داره من رام نصب کردم هیچ مشکلی نداره عالی عالیه
چه رامی شما نصب کردید؟گوشی شما مال کدوم منطقه هست؟

Clestis
2010-10-20, 02:31 PM
چه رامی شما نصب کردید؟گوشی شما مال کدوم منطقه هست؟

سلام ...
دوست عزيز تو اين آدرس (http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=314&cat=2&dl_id=1044) ميتونيد با وارد كردن شماره سريال گوشيتون (هموني كه با HT شروع ميشه) و انتخاب سرور اين رام رسمي رو دريافت كنين .

جنوبی
2010-10-20, 11:40 PM
سلام ...
دوست عزيز تو اين آدرس (http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=314&cat=2&dl_id=1044) ميتونيد با وارد كردن شماره سريال گوشيتون (هموني كه با HT شروع ميشه) و انتخاب سرور اين رام رسمي رو دريافت كنين .
ممنون .به لطف ed-7753 این را دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم.گفتم شاید مورد نظر شما ورژنی باشه که نیاز نباشه گوشیم را آنلاک کنم.

arastazava
2010-10-20, 11:52 PM
دوست عزيز تو اين آدرس (http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=314&cat=2&dl_id=1044) ميتونيد با وارد كردن شماره سريال گوشيتون (هموني كه با HT شروع ميشه) و انتخاب سرور اين رام رسمي رو دريافت كنين .[/QUOTE]

سلام.
میدونم جاش اینجا نیست که بپرسم ولی من دوتا سریال دارم یکی مال هند هست که رامشو دان کردم و همون 1.36.720 هست. یکی هم با یه سریال دیگه دان کردم که ماله بقیه آسیا بود که موقع آپ اجازه نسب نداد.
ولی این آدرسی که دادین با هیچ کدام از سریال هایی که دارم میگه که مناسب دستگاه شما نیست.
حال شما راه دیگه ای میشناسید؟
با تشکر
و باز هم ببخشید که اینجا این سوالو پرسیدم.

Clestis
2010-10-21, 08:36 AM
ممنون .به لطف ed-7753 این را دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم.گفتم شاید مورد نظر شما ورژنی باشه که نیاز نباشه گوشیم را آنلاک کنم.

سلام ...
اگه رامتون آسيائي باشه نياز نيست برا نصب اين رام آنلاك كنين ولي در غير اينصورت راهي به غير از آنلاك نيست

سلام.
میدونم جاش اینجا نیست که بپرسم ولی من دوتا سریال دارم یکی مال هند هست که رامشو دان کردم و همون 1.36.720 هست. یکی هم با یه سریال دیگه دان کردم که ماله بقیه آسیا بود که موقع آپ اجازه نسب نداد.
ولی این آدرسی که دادین با هیچ کدام از سریال هایی که دارم میگه که مناسب دستگاه شما نیست.
با تشکر
و باز هم ببخشید که اینجا این سوالو پرسیدم.[/QUOTE]

از اين شماره سريال استفاده كنين HT04APZ04373

arastazava
2010-10-21, 05:32 PM
سلام ...
اگه رامتون آسيائي باشه نياز نيست برا نصب اين رام آنلاك كنين ولي در غير اينصورت راهي به غير از آنلاك نيست

سلام.
با تشکر
و باز هم ببخشید که اینجا این سوالو پرسیدم.

از اين شماره سريال استفاده كنين HT04APZ04373[/QUOTE]
دوست عزیز یه دنیا ممنون.
من اینو دان کردم ولی اجازه نسب نمیده و مثل اینکه باید آنلاک کنم گوشیمو.

esmail69
2010-10-22, 02:33 AM
من با این فارسی ساز هیچ مشکلی نداشتم تا امروز که با اپرا مینی کار کردم البته روی اپرا 10 خیلی خوب کار میداد.
مشکل من اینه که حرف رو از چپ به راست مینویسه یعنی برعکس.کسی راه حلی نداره؟

اول مربع مربع مینوشت ولی رفتم توی Font changer و همه فونت ها رو به Tahoma تغییر دادم همه چی درست شده. دوستان اگه شما هم همین مشکل رو دارید امتحان کنید.
گوشیم x1 و آخرین ورژن رام 826 رو نصب دارم.

جنوبی
2010-10-22, 02:33 AM
من این رام 1.36.415.4 را نصب کردم با کمک دوستان
ممنون از همشون ولی:
عربی هم نشد چه برسه به فارسی:lol:تو لیست انتخاب کیبورد هم اصلا عربی نداره.
از کجا باید تنظیم بشه؟

nazanin58
2010-10-22, 12:23 PM
من جایی رو نمیبینم که سریال نامبر با ht شروع بشه سریال نامبر گوشی من اینه 40SG101603910

nazanin58
2010-10-22, 03:12 PM
HTC HD mini

من همین مشکل رو داشتم البته ریسک عوض کردن رام رو نکردم یه جوری دور زدم اومدم برنامه Hirad Multilingual Ultra Lite 2 رو نصب کردم مشکل حل شد و حتی مشکل به هم ریختگی رو هم ندارم

ramin2020
2010-10-22, 09:09 PM
من امنیا دارم و رام رسمی jvhk1 روشه.
1- مشکل اینه که وقتی مثلا توی اس ام اس یه حرف می نویسی نشون نمیده تا حرف بعدی رو بنویسی تا بیاد
2- اگه هم یه اس ام اس رو از draft باز کنی، خط اول رو نشون نمیده تا اسکرول رو یکم بالا پایین کنی
3- cursor هم با یک tap در آخر جمله به آخر جمله نمیاد و اول جمله میمونه
این مشکلات در دو تا رام کوک هم که ریخته بودم، پابرجا بود. اگه راه حلی داره لطفاً بگین اگه نه که هیچی. گفتم بدونین که اگه تونستین رفعش کنین
مرسی

rezanasim
2010-10-24, 09:06 AM
روی htc snap هم کار میکونه؟
باتشکر

r0zeabi
2010-10-25, 02:02 AM
سلام مرصاد جان
من مدتیه از فارسیسازت دارم اسفا ه میکنم ازشم راضیم جز این رسکو کیبرد که یهخرده ریزه و تریال هم هست ارور میده کیبرد دیگه ای هم اگه با فارسیسازت و مینی سازگار باشه بلینکی ممنون میشم

amink69
2010-10-25, 04:16 PM
سلام من یک mobdiv + finger keyboard + Hd Mini arabzier Path داشتم که خود نمایندگی برام نصب کردش متاسفانه به مشکل خوردم مجبور شدم به هارد ریست
حالا اینی که شما گفتید رو نصب کردم اما بشدت فونتش کوچیکه
به شدت سرعت تایپش پایینه بعد توی اس ام اس که میرم چند ثانیه هنگ میکنه
راه حلی به ذهنتون نمیرسه به من بگید چیکار کنم؟!

amink69
2010-10-25, 11:02 PM
مرصاد جان کجایی داداش؟!

Mersad WM
2010-10-26, 01:43 AM
سلام من یک mobdiv + finger keyboard + Hd Mini arabzier Path داشتم که خود نمایندگی برام نصب کردش متاسفانه به مشکل خوردم مجبور شدم به هارد ریست
حالا اینی که شما گفتید رو نصب کردم اما بشدت فونتش کوچیکه
به شدت سرعت تایپش پایینه بعد توی اس ام اس که میرم چند ثانیه هنگ میکنه
راه حلی به ذهنتون نمیرسه به من بگید چیکار کنم؟!

رام رو به ورژن 36 آپدیت کنید و از این فارسی ساز + کیبورد اس پی بی استفاده کنید

سلام مرصاد جان
من مدتیه از فارسیسازت دارم اسفا ه میکنم ازشم راضیم جز این رسکو کیبرد که یهخرده ریزه و تریال هم هست ارور میده کیبرد دیگه ای هم اگه با فارسیسازت و مینی سازگار باشه بلینکی ممنون میشم

در پست کیبورد کیجن برای رجیستر کردن قرار داده شده که می توانید استفاده کنید
spb keyboard هم کیبورد خوبی است

1khaal
2010-10-27, 10:30 AM
خسته نباشید
اس ام اسو توی Sense درست نشون میده ؟

Mersad WM
2010-10-27, 12:01 PM
خسته نباشید
اس ام اسو توی Sense درست نشون میده ؟

بله هیچ مشکلی نداره در سنس

Jahanpoor
2010-10-27, 07:55 PM

سلام ...

من همین الان آپدیت کردم ولی نشد که
فارسی نداره

kingsun73
2010-10-27, 08:01 PM
سلام
بهترین فارسی ساز برای hd mini که مشکل هنگ نداشته باشه کدومه ؟
هر کدوم رو نصب میکنم گوشی هنگ میکنه !

Mersad WM
2010-10-28, 12:42 AM
سلام
بهترین فارسی ساز برای hd mini که مشکل هنگ نداشته باشه کدومه ؟
هر کدوم رو نصب میکنم گوشی هنگ میکنه !

در حال حاظر بهترین فارسی ساز مینی فارسی ساز بنده است ، شما رام رو آپگرید کنید و فارسی ساز رو نصب کنید مشکل هنگ نخواهید داشت

Clestis
2010-10-28, 10:50 AM
من همین الان آپدیت کردم ولی نشد که
فارسی نداره
(شرمنده از مرصاد عزيز براي بهم ريختن تاپيك )

اولا يه نرم افزار اضافه شده كه بايد اونرو نصب كنين كه بعد از اون بايد برين كيبر فارسي رو اد كنين
setting - all setting - sunysoft ...

دوست عزيز بهتره از اين به بعد بحث رو ببريم تو تاپيك رام اگه بازم مشكلي بود اونجا در خدمتم

fazel612
2010-10-28, 12:21 PM
سلام
من برنامه رو دانلود کردم اما نمیدونم پسوردشو از کجا بگیرم کمکم کنید:((

hrts
2010-10-28, 07:11 PM
سلام. خسته نباشيد. من چند بار سعي كردم دانلود كنم. ولي وقتي به 65% ميرسه دانلود تمام ميكنه. فكركنم لينك خراب شده

BlackSoul
2010-10-28, 10:12 PM
سلام
من برنامه رو دانلود کردم اما نمیدونم پسوردشو از کجا بگیرم کمکم کنید:((

فکر نکنم نیازی به سریال داشته باشه ها!!!

رو گوشی من که مشکلی نداشت!

بدون هیچ مشکلی دارم الان باهاش کار میکنم!

حتی روی دیکشنری SlovoED هم به خوبی کار میکنه!

fazel612
2010-10-29, 10:33 AM
منظورم اینه که وقتی دانلود کردم میخوام کپیش کنم ازم پسورد میخواد

fazel612
2010-10-29, 11:39 AM
سلام مرصاد جون
آقا من فارسی سازتو نصب کردم فقط اس ام اسام هنوز مربع هستش
پست 4 هم خوندم
چیکار باید بکنم؟
اشکال از رمه؟

nazanin58
2010-10-29, 06:59 PM
: هنگام انتخاب متن چیدمان بهم می ریزد ؟
A: فیکس ضمیمه شده در این تاپیک رو نصب و گوشی رو ریستارت کنید

عالی بود مشکل چپ به راست بودن اس ام اس فارسی رو کاملا حل کرد

Mersad WM
2010-10-29, 09:30 PM
منظورم اینه که وقتی دانلود کردم میخوام کپیش کنم ازم پسورد میخواد

باید مشکل از جای دیگری باشد چون برنامه پس نداره

سلام مرصاد جون
پست 4 هم خوندم
چیکار باید بکنم؟
اشکال از رمه؟

این مشکل در یکی از رام های مینی وجود دارد ، رام رو تعویض کنید

nazanin58
2010-10-31, 06:50 PM
سلام مرصاد جون
پست 4 هم خوندم
چیکار باید بکنم؟
اشکال از رمه؟

من خودم همین مشکل رو داشتم و متوجه نشدم ایراد از چیه اما یه ترفندی رو استفاده کردم و جواب داد برنامه hirad multi lingual رو در کنار این فارسی ساز نصب کردم و یه سافت ریست کردم حل شد و دیگه نیازی هم به تعویض رام نیست

Mersad WM
2010-11-01, 04:50 AM
من خودم همین مشکل رو داشتم و متوجه نشدم ایراد از چیه اما یه ترفندی رو استفاده کردم و جواب داد برنامه hirad multi lingual رو در کنار این فارسی ساز نصب کردم و یه سافت ریست کردم حل شد و دیگه نیازی هم به تعویض رام نیست

دوست عزیز برنامه ای که نام بردید اصلا مینی رو ساپورت نمی کند

switch
2010-11-02, 09:12 PM
سلام ،
من رام جدید Miri_Steve0007_Elegancia_V1.0_CHT2_FINAL رو نصب کردم و الان مرصاد دیگه کار نمی کنه !!!
چیکار باید بکنم که مشکل حل بشه ؟
نوع گوشی : HTC HD2
با تشکر

ANSARI1234
2010-11-03, 09:50 AM
رام چی نصب کنیم که با مرصاد کار کنه مربع نشه؟

Mersad WM
2010-11-03, 10:47 AM
رام چی نصب کنیم که با مرصاد کار کنه مربع نشه؟

برای مینی رام : 1.07 و 1.36

ak1_2004
2010-11-03, 10:51 AM
پس دانلود نسخه 1.5 کجاس ؟

switch
2010-11-03, 11:00 AM
مرصاد جان، مشکل ما چی می شه ؟

Mersad WM
2010-11-03, 11:15 AM
سلام ،
من رام جدید Miri_Steve0007_Elegancia_V1.0_CHT2_FINAL رو نصب کردم و الان مرصاد دیگه کار نمی کنه !!!
چیکار باید بکنم که مشکل حل بشه ؟
نوع گوشی : HTC HD2
با تشکر

مشکلتون چیه ؟

پس دانلود نسخه 1.5 کجاس ؟

Mersad Persian Language pack V1 b122.cab (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=265663&d=1284393729)

switch
2010-11-03, 11:17 AM
هر چی فارسی هست رو مربع مربع نشون میده

Mersad WM
2010-11-03, 11:21 AM
هر چی فارسی هست رو مربع مربع نشون میده

از پچ زیر استفاده کنید ببینید مشکل حل می شود

switch
2010-11-03, 11:31 AM
نه مشکل حل نشد ، تست کردم قبلا !!!

ak1_2004
2010-11-03, 11:40 AM
می گم این رو که می زاری برای دانلود می زنه V1 من 2 - 3 ماه پیش این و دانلود کردم !
فکر کردم جدیده !

Mersad WM
2010-11-04, 12:17 AM
می گم این رو که می زاری برای دانلود می زنه V1 من 2 - 3 ماه پیش این و دانلود کردم !
فکر کردم جدیده !

دوست عزیز در اسم فایل مشکل پیش اومده ، آخرین ورژن بیلد 122 است

Pharax
2010-11-04, 01:29 AM
برای مینی رام : 1.07 و 1.36
برای من 1.07 هست ولی بازم کار نکرد و مربع نشون میده! چیکار کنم؟ آپدیت کنم حل میشه 100%؟
چون تا حالا اینکارو نکردم واسه همون زیاد مشتاق نیستم آپدیت کنم! اگه راه ساده تری هست کمک کنید.
ممنون

Mersad WM
2010-11-05, 01:10 AM
برای من 1.07 هست ولی بازم کار نکرد و مربع نشون میده! چیکار کنم؟ آپدیت کنم حل میشه 100%؟
چون تا حالا اینکارو نکردم واسه همون زیاد مشتاق نیستم آپدیت کنم! اگه راه ساده تری هست کمک کنید.
ممنون

ورژن 1.36 در ساپورت فارسی ( بجز تایپ ) خیلی بهتر عمل می کند

Pharax
2010-11-05, 01:45 PM
ورژن 1.36 در ساپورت فارسی ( بجز تایپ ) خیلی بهتر عمل می کند
منظورتون از اینکه میگید بهتر عمل میکنه یعنی اینکه باید در این ورژن 1.07 هم نمایش داده میشد!؟
چون همون طوری که گفتم اس ام اس ها مربع مربع نمایش داده میشه!

Mersad WM
2010-11-05, 01:51 PM
منظورتون از اینکه میگید بهتر عمل میکنه یعنی اینکه باید در این ورژن 1.07 هم نمایش داده میشد!؟
چون همون طوری که گفتم اس ام اس ها مربع مربع نمایش داده میشه!

ورژن 1.36 در بیشتر ضمینه ها بهتر از بقیه است اما با بیشتر کیبورد های فارسی سازگار نیست و کیبورد های فارسی لاتین تایپ می کنند

iran2004
2010-11-06, 11:33 PM
سلام مرصاد جان
می خواستم بدونم نمی تونستید بجای تقویم میلادی یا قمری موجود در فارسی ساز تویم شمسی بود؟

ahmadaz
2010-11-07, 02:13 PM
باسلام خدمت استاد گرامی مرصادجان عزیز
آقا مرصاد فارسی سازتون سبک سریع خوب و در کال آلیه فقط یه مشکل توش دیدم که میخواستم در میون بذارم
البته من هم نمیدونم که شما ازش اطلاع دارید یانه.
این فارسی ساز فایلهای txt که درکامپیوتر وبه زبان فارسی با ووردپد ساخته میشه روبصورت حروف انگلیسی نامفهوم نشون میده که من قبلا از فارسی ساز بیلد 454 استفاده میکردم واین مشکلو نداشتم.
میشه راهنمایی بکنید؟
باتشکر
ویندوزموبایل من 6.1

qtek7
2010-11-10, 12:28 PM
با تشکر ازین برنامه ی خوب
من برای اولین بار ازین پارسی ساز استفاده کردم
روی امنیا لایت بخوبی جواب داد
فقط مسیج نوشتن فونت انگلیسی حالت جالبی نداره (tahoma)
از طریق fong changer راهی نداره مثله قبل شه؟فونت defult نمیدونم چیه
یه samsung gothic هست که زدم مسیج مربعی میشه . فونت انگلیسی هم تغییری نمیکنه همون حالت تاهما

oldadviser
2010-11-12, 02:33 AM
چجوری میشه اپرا مینی فارسی به شه؟
ممنون

iran2004
2010-11-12, 05:40 PM
چجوری میشه اپرا مینی فارسی به شه؟
ممنون

اگر رامت فارسی باشه خودش به صورت اتوماتیک فارسی میشه اگر نباشه یا تشخیص نده که رامتون فارسی هست انگلیسی نشون میده
اگر از رامهای اورژینال خاورمیانه استفاده کنی فارسی میشه

faras
2010-11-13, 12:42 PM
مرصاد جان این فارسی ساز روی ویندوز 6.5.3 دیاموند 2 کار نمی کند.اگر ممکنه این مشکل را حل کنید.مرسی.

Sia_k66
2010-11-13, 07:17 PM
سلام به همه ی دوستان من یه مشکل جدی دارم نمی دونم چرا وقتی فارسی ساز نصب میکنم فارسیام درسته ولی انگلیسی رو سرو ته نشون میده البته کلمه ها درسته اما جمله از راست به چپ نوشته میشه دیگه رفته رو عصابم هم مرصاد نصبیدم هم این 440 رو ولی بازم اینجوریه
مشکل از کجاست شما میدونین ؟
گوشیمم hd2
rom 1.66.405

sfotuhian
2010-11-13, 08:09 PM
دوست عزیز، زمانی كه از اربایزر یا سایر فارسی ساز ها ی دیگه استفاده كرده باشید ، دیگه نمیتونید اون رو پاك كنید و یك فارسی ساز دیگه بریزید،
احتمالا این 404 كه میگین ، نصب كردین ، بعد به گوشیتون نخورده و روی آن مرصاد رو نصب كردین ، این این كار باعث اختلال میشه ،

پیشنهاد میكنم اول یك بار هارد ریست كنید، بعد فارسی سازی كه مرصاد عزیز زحمتش رو كشیدن نصب كنید ،

بازم میگم برای پاك كردن فاری سازها ، (البته به جز پارسی ساز مرصاد) حتما باید هارد ریست كرد ،

Sia_k66
2010-11-13, 08:53 PM
متوجه شدم دوست عزیز اما من قبل 404 مرصاد رو نصب کردم که اینجوری شد و با اونیکی هم دو باره همین مشکل رو دارم
اینم بگم مرصاد رو درست بعد هارد ریست نصب کردم

iran2004
2010-11-14, 12:04 AM
سلام من نمیدونم شما که از رامهای اورژینال استفاده میکنید چرا از خود فارسی ساز رام استفاده نمی کنید؟
بهترین فارسی ساز برای رامهای اورژینال فارسی ساز خودشه روی ADDED VALUE INSTALLER کلیک کنید و ادامه
یا برای HD2 داران عزیز این رو به گوشی انتقال دهید و نصب کنید
http://87.106.248.77/download/Driver/%5CHTC%20HD2%5CLEO08805.exe

Mersad WM
2010-11-14, 02:57 AM
سلام من نمیدونم شما که از رامهای اورژینال استفاده میکنید چرا از خود فارسی ساز رام استفاده نمی کنید؟
بهترین فارسی ساز برای رامهای اورژینال فارسی ساز خودشه روی ADDED VALUE INSTALLER کلیک کنید و ادامه
یا برای HD2 داران عزیز این رو به گوشی انتقال دهید و نصب کنید
http://87.106.248.77/download/Driver/%5CHTC%20HD2%5CLEO08805.exe

دوست عزیز مشکلات این سری از برنامه ها بسیار زیاد است

Edas12345
2010-11-19, 02:35 PM
سلام
من این فارسی ساز رو رو گوشیم نصب کردم، وقتی ریست شد دیگه گوشیم بالا نمیآد. یعنی میاد تا جاییکه باید پین وارد کنی ولی دیگه گوشی هنگ میکنه.
گوشیم x1 هست و هیچ رامی روش نصب نکردم.

Mersad WM
2010-11-19, 10:45 PM
سلام
من این فارسی ساز رو رو گوشیم نصب کردم، وقتی ریست شد دیگه گوشیم بالا نمیآد. یعنی میاد تا جاییکه باید پین وارد کنی ولی دیگه گوشی هنگ میکنه.
گوشیم x1 هست و هیچ رامی روش نصب نکردم.

این برنامه کاملا تست شده و مشکلی ندارد و امکان داره برنامه های دیگه نصب کنید

ghasedake5
2010-11-20, 07:48 PM
ممنون از گذاشتن این فارسی ساز.من با هاش یه مشکل دارم نمیدونم از کجاست از خودشه یا از نصب برنامه ایه.من وقتی اس ام اس میدم فارسی در حالی که خودم فارسی رو درست میبینم و هیچ مشکلی ندارم اما کسی که دریافت میکنه علامت سوال میبینه علتش چیه؟

Mersad WM
2010-11-21, 12:53 AM
ممنون از گذاشتن این فارسی ساز.من با هاش یه مشکل دارم نمیدونم از کجاست از خودشه یا از نصب برنامه ایه.من وقتی اس ام اس میدم فارسی در حالی که خودم فارسی رو درست میبینم و هیچ مشکلی ندارم اما کسی که دریافت میکنه علامت سوال میبینه علتش چیه؟

این مشکل فقط در 3جی پیش می آید و باید کیبورد رو تعویض کنید

nazanin58
2010-11-21, 07:30 PM
میشه توضیح بدید تو قسمت تغییر فونت اون قسمت فونت پاپ و فونت اوم ، تو کدوم قسمت ها تغییرایجاد میکنه؟

safavy2002
2010-11-21, 07:35 PM
آقا این مرساد شما پیغام تریال رو گوشیم میده میشه بگید چطوری حلش کنم ممنون دوستان گوشی hd2

Mersad WM
2010-11-21, 11:51 PM
آقا این مرساد شما پیغام تریال رو گوشیم میده میشه بگید چطوری حلش کنم ممنون دوستان گوشی hd2

این مشکل از کیبورد است و باید در تاپیک مربوطه بیان کنید
نام گوشی خودتون رو در کیجن وارد کنید و سریال رو در گوشی وارد کنید

8311580
2010-11-22, 09:20 AM
سلام من این فارسی ساز را روی امنیا2 نصب کردم اما بعد از اینکه یکبار مجبور شدم گوشی هارد ریست کردم و خواستم دوباره فارسی ساز شما نصب کنم بعد از نصب گوشی تا مرحله قبل از وارد کردن کد پین جلو می اید و بعد هیچی و مجبورم هارد ریست کنم تا گوشی روشن شود علت چیست تشکر

8311580
2010-11-23, 11:29 AM
کسی جواب نمیدهد

ghasedake5
2010-11-24, 10:49 PM
قل قول: نوشته اصلي بوسيله ghasedake5 http://www.ir-tci.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=798720#post798720)
این مشکل فقط در 3جی پیش می آید و باید کیبورد رو تعویض کن

من کیبورد رو هم عوض کردم بازم همین مشکل رو داره از کیبورد فینگر کیبورد الان استفاده میکنم

gaspadin
2010-11-29, 04:46 AM
ممنون عالي بود
گوشي من HD2 )ROM 1.66.415.9 WWE) بود و همه چي عالي و بدون مشکل کار ميکنه:wow:

Mersad WM
2010-11-29, 12:51 PM
سلام من این فارسی ساز را روی امنیا2 نصب کردم اما بعد از اینکه یکبار مجبور شدم گوشی هارد ریست کردم و خواستم دوباره فارسی ساز شما نصب کنم بعد از نصب گوشی تا مرحله قبل از وارد کردن کد پین جلو می اید و بعد هیچی و مجبورم هارد ریست کنم تا گوشی روشن شود علت چیست تشکر

این برنامه چنین تغییراتی رو اعمال نمی کند و باید مشکل از سایر برنامه ها و یا تنظیمات شما باشد که بعد از سافت ریست اعمال شده باشد

قل قول: نوشته اصلي بوسيله ghasedake5 http://www.ir-tci.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=798720#post798720)
این مشکل فقط در 3جی پیش می آید و باید کیبورد رو تعویض کن

من کیبورد رو هم عوض کردم بازم همین مشکل رو داره از کیبورد فینگر کیبورد الان استفاده میکنم

قبلا هم پاسخ دادم
در بعضی از رام های 3جی این مشکل پیش می آید که مشکل کیبورد است نه فارسی ساز و با تعویض کیبورد برطرف می شود

morty0111
2010-12-01, 10:52 AM
سلام
این ورژن رو تازه نصب کردم ..
خیلی جالبه ! سرعت رو اصلا کم نمیکنه !!!!!
دست و پنجولت درد نکنه ...

Amin1.kh
2010-12-04, 08:21 PM
با سلام خدمت شما آقا مرصاد استاد گرامی
اولاً لازم است تشکر فراوان خودم را از شما دوست و البته استاد گرامی اعلام دارم ، زيرا اين برنامه تنها فارسی سازی است که روی گوشيهای SmartPhone با کمترين اشکال کار ميکند .
اما مشکلات اندکی جهت کار با اين فارسی ساز بر روی گوشی اينجانب ( که Toshiba G710ميباشد ) وجود دارد که متأسفانه موفق به رفع آن با استفاده از تمام راهنماييهای شما و استفاده از ورژن های مختلف ارایه شده نشده ام و اين مشکلات را به شرح زير به اطلاع جنابعالی ميرساند :
· اولاً سايز نمايش فونتهای درون گوشی ( در تمامی ورژن های ارایه شده ) در برنامه های مختلف به شدت بزرگ شده است . به طوری که کار کردن با گوشی را با توجه به صفحهكلیدكورتی(QWERTY)اين گوشی تا حدودی مشکل کرده است حتی در برخی مواقع ديدن قسمتهای مختلف برنامه های داخل گوشی به علت بزرگی سايز فونتها غير ممکن شده است .
· در ورژنهای Mersad Persian Language pack V1 Beta و Mersad Persian Language pack V1.5 b122 کلمات فارسی در برخی از صفحات نشان داده ميشود ولی در داخل اکثر برنامه ها مانند MessagesText و نرم افزارهای Java به صورت مربع نمايش داده ميشود و با نصب Mersad PLP font for cooked romS و Mersad PLP HTC client fix اين مشکل حل نشده است . البته پس از نصب نرم افزار Mersad Persian Language Font گوشی پس از ريست شدن هنگ کرده و در اصل Soft reset نميشود .
· در ورژن Mersad Persian Language pack V1 b100 Final ( و البته Mersad Persian Language pack V1 b100 Final non customized ) اين مشکل حل شده و کلمات در داخل برنامه ها هم به صورت کامل نمايش داده ميشود اما مشکل بزرکتری در گوشی بوجود مي آيد به طوری که اکثر نوشته ها در زمان تايپ و حتی ديدن محو ميشود گويا رنگ فونت با رنگ زمينه آن يکی ميشود و کار کردن با گوشی را به طور کامل غير قابل ممکن ميکند .
· در ضمن هيچکدام از نرم افزارهای ارايه شده )Font ChangerوMersad© PLP و ... )در اين گوشی کار نميکند و متأسفانه کيبورد ارايه شده نيز اين گوشی را ساپورت نميکند ( اينجانب تا اين زمان هيچ کيبوردی فارسی و يا عربی جهت اين گوشی پيدا نکرده ام )
خواهشمند است در صورت امکان با ارايه ورژنی ديگر اين اشکالات را جهت کمک به اينجانب و البته ديگر دارها حل بفرماييد و اگر کيبوردی که اين گوشی (Smart Phone Non-Touch ) را ساپورت کند ( فارسی و يا عربی ) سراغ داريد معرفی نماييد تا يک عمر دعا گويتان باشم .
در انتها مشخصات گوشی ( که متأسفانه فايل آنرا نتوانستم آپلود کنم ) و لينک آن را برای شما قرار داده ام .
فدای شما . :wow:
http://hp.mob.ir/print/phone/Toshiba/G710

reza_ict22
2010-12-05, 02:07 AM
agha mishe marhele nasb ro begid
in file setup kar nemide
rosh klik mikonam run nemishe
daghighan baiad che konam

.::EHSAN_GOLpesar::.
2010-12-05, 02:30 AM
agha mishe marhele nasb ro begid
in file setup kar nemide
rosh klik mikonam run nemishe
daghighan baiad che konam

دوست عزیز لطفا طبق قوانین فارسی تایپ كنین..
مراحل نصب توضیح داده شده دوباره فایل رو دانلود كنین و طبق آموزش پیش برید.

Mersad WM
2010-12-05, 04:11 AM
با سلام خدمت شما آقا مرصاد استاد گرامی
اولاً لازم است تشکر فراوان خودم را از شما دوست و البته استاد گرامی اعلام دارم ، زيرا اين برنامه تنها فارسی سازی است که روی گوشيهای SmartPhone با کمترين اشکال کار ميکند .
اما مشکلات اندکی جهت کار با اين فارسی ساز بر روی گوشی اينجانب ( که Toshiba G710ميباشد ) وجود دارد که متأسفانه موفق به رفع آن با استفاده از تمام راهنماييهای شما و استفاده از ورژن های مختلف ارایه شده نشده ام و اين مشکلات را به شرح زير به اطلاع جنابعالی ميرساند :
· اولاً سايز نمايش فونتهای درون گوشی ( در تمامی ورژن های ارایه شده ) در برنامه های مختلف به شدت بزرگ شده است . به طوری که کار کردن با گوشی را با توجه به صفحهكلیدكورتی(QWERTY)اين گوشی تا حدودی مشکل کرده است حتی در برخی مواقع ديدن قسمتهای مختلف برنامه های داخل گوشی به علت بزرگی سايز فونتها غير ممکن شده است .
· در ورژنهای Mersad Persian Language pack V1 Beta و Mersad Persian Language pack V1.5 b122 کلمات فارسی در برخی از صفحات نشان داده ميشود ولی در داخل اکثر برنامه ها مانند MessagesText و نرم افزارهای Java به صورت مربع نمايش داده ميشود و با نصب Mersad PLP font for cooked romS و Mersad PLP HTC client fix اين مشکل حل نشده است . البته پس از نصب نرم افزار Mersad Persian Language Font گوشی پس از ريست شدن هنگ کرده و در اصل Soft reset نميشود .
· در ورژن Mersad Persian Language pack V1 b100 Final ( و البته Mersad Persian Language pack V1 b100 Final non customized ) اين مشکل حل شده و کلمات در داخل برنامه ها هم به صورت کامل نمايش داده ميشود اما مشکل بزرکتری در گوشی بوجود مي آيد به طوری که اکثر نوشته ها در زمان تايپ و حتی ديدن محو ميشود گويا رنگ فونت با رنگ زمينه آن يکی ميشود و کار کردن با گوشی را به طور کامل غير قابل ممکن ميکند .
· در ضمن هيچکدام از نرم افزارهای ارايه شده )Font ChangerوMersad© PLP و ... )در اين گوشی کار نميکند و متأسفانه کيبورد ارايه شده نيز اين گوشی را ساپورت نميکند ( اينجانب تا اين زمان هيچ کيبوردی فارسی و يا عربی جهت اين گوشی پيدا نکرده ام )
خواهشمند است در صورت امکان با ارايه ورژنی ديگر اين اشکالات را جهت کمک به اينجانب و البته ديگر دارها حل بفرماييد و اگر کيبوردی که اين گوشی (Smart Phone Non-Touch ) را ساپورت کند ( فارسی و يا عربی ) سراغ داريد معرفی نماييد تا يک عمر دعا گويتان باشم .
در انتها مشخصات گوشی ( که متأسفانه فايل آنرا نتوانستم آپلود کنم ) و لينک آن را برای شما قرار داده ام .
فدای شما . :wow:
http://hp.mob.ir/print/phone/Toshiba/G710

سعی شده که برنامه برای تمام گوشی ها و رام ها پاسخ گو باشد اما با توجه به تفاوت های بسیار زیاد این موارد ساپورت کامل تمام گوشی ها غیر ممکن است
من به این گوشی دسترسی ندارم و پیشنهاد می کنم شما با رام های دیگه هم تست کنید و به احتمال زیاد رام مناسب و هماهنگ با فارسی زو برای دستگاه خودتون پیدا خواهید کرد

mehdiar
2010-12-05, 08:29 PM
سلام آقا مرصاد
باید بگم راضیم ازت
فقط فونتش یکم ریزه
از زحمت بی منتت ممنونم

Mr.zeus WM
2010-12-05, 08:38 PM
سلام آقا مرصاد
باید بگم راضیم ازت
فقط فونتش یکم ریزه
از زحمت بی منتت ممنونم

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=721272&postcount=4

mehdiar
2010-12-07, 12:23 AM
سرعت نوشتن اس‌ام‌اس بدک نیس ولی اگه یه کلمه اشتباه بنویسم و بخوام پاکش کنم خیلی خیلی کنده
فونتشم خیلی کوچیکه
رامم 1.10 بود به 1.36.415 آپگرید کردم

mehdiar
2010-12-09, 11:41 PM
سلام
بچه ها من حدوده یک هفتس که hd mini خریدم ولی کلافم کرده:wac:
قبل از این، ویوا داشتم که با پردازنده‌ی 200مگا هرتزیش راحت فارسی شد، سرعتش خوب بود و من باش مشکلی نداشتم ولی این پردازندش 600 مگا هرتزه، انگار نه انگار:thumbsdown:
گوشیم ساخته تایوانه، رامی که روی خودش بود 1.10 بود ولی واسه فارسی کردنش روش 1.36.415 ریختم و مرصادم نصب کردم که سرعتش پایین بود و فارسیش خیلی ریز بود. دوباره رامشو عوض کردم و 1.36.707 ریختم که مرصاد اصلن روی اون کار نکرد. و مجبور شدم همون 1.36.415 رو ریختمو با سرعته کمش دارم سر میکنم.:(
اگه میشه کسی که تجربه داره، یه رام سازگار با مرصاد بهم معرفی کنه لطفن
رزولیشنشم که ماشالا هیچ برنامه‌ای واسش یافت نمیشه:guilty:
فک کنم مجبور شم آخر گوشیو بفروشم؟! :hmm:

mehdiar
2010-12-10, 11:09 AM
سلام
قبل از این، ویوا داشتم که با پردازنده‌ی 200مگا هرتزیش راحت فارسی شد، سرعتش خوب بود و من باش مشکلی نداشتم ولی این پردازندش 600 مگا هرتزه، انگار نه انگار:thumbsdown:
گوشیم ساخته تایوانه، رامی که روی خودش بود 1.10 بود ولی واسه فارسی کردنش روش 1.36.415 ریختم و مرصادم نصب کردم که سرعتش پایین بود و فارسیش خیلی ریز بود. دوباره رامشو عوض کردم و 1.36.707 ریختم که مرصاد اصلن روی اون کار نکرد. و مجبور شدم همون 1.36.415 رو ریختمو با سرعته کمش دارم سر میکنم.:(
کمکککک

babakattar
2010-12-13, 11:55 AM
آلو الو آزمايش ميکنيم

babakattar
2010-12-13, 11:56 AM
فارسي ساز مربوطه روي گوشي SAMSUNG OMNIA I-900 نصب شد. بعد از رستارت ديگر ويندوز دستگاه بالا نمي آيد.
دست شما درد نکنه گوشيم به . . . رفت.

babakattar
2010-12-13, 12:05 PM

بازم شانس آوردي که با هارد ريست گوشيت بالا مياد. رو امنيا I-900 که اصلا ديگه گوشي بالا نمياد.

babakattar
2010-12-13, 12:08 PM
این برنامه کاملا تست شده و مشکلی ندارد و امکان داره برنامه های دیگه نصب کنید

نه بابا اشکال از برنامه است ر SAMSUNG OMNA I-900 هم همينجوره.

Mersad WM
2010-12-13, 09:31 PM
نه بابا اشکال از برنامه است ر SAMSUNG OMNA I-900 هم همينجوره.

دوست عزیز ممکنه مشکل از رام شما باشد
این برنامه روی بسیاری از دستگاهها تست شده و الان هم این همه یوزر از برنامه استفاده می کنند و مشکلی نیز ندارند

mehdiar
2010-12-14, 12:17 AM
سلام
سلام
مرصاد خان تا نرفتی این کاره منم راه بنداز

Mersad WM
2010-12-14, 12:23 AM
سلام
مرصاد خان تا نرفتی این کاره منم راه بنداز

رزلوشن غیر استاندارد مینی فشار خیلی زیادی رو روی پردازش گر قرار می ده که می شه گفت آزادی پی سی یو از ویوا کمتره
بهترین رام 1.36.707 است که البته زمانی که حجم اس ام اس ها زیاد می شه گوشی هم کند خواهد شد
مینی خیلی مشکل داره از نظر نرم افزاری و می شه گفت هیچ کار دیگه نمی توان کرد

mehdiar
2010-12-14, 01:26 AM
رزلوشن غیر استاندارد مینی فشار خیلی زیادی رو روی پردازش گر قرار می ده که می شه گفت آزادی پی سی یو از ویوا کمتره
بهترین رام 1.36.707 است که البته زمانی که حجم اس ام اس ها زیاد می شه گوشی هم کند خواهد شد
مینی خیلی مشکل داره از نظر نرم افزاری و می شه گفت هیچ کار دیگه نمی توان کرد
میشه هروقت میخوایم اسمس بدیم cpu رو overclock کنیم؟:cool: خودمون که نه، ینی شما یه برنامه بنویسی که هروقت مسیج ران شد cpu اورکلاک بشه و با بستن مسیج، cpu به حالت عادی برگرده. چطوره؟:blush:

Mersad WM
2010-12-14, 03:35 PM
میشه هروقت میخوایم اسمس بدیم cpu رو overclock کنیم؟:cool: خودمون که نه، ینی شما یه برنامه بنویسی که هروقت مسیج ران شد cpu اورکلاک بشه و با بستن مسیج، cpu به حالت عادی برگرده. چطوره؟:blush:

امکان اینکه چنین برنامه ای صحیح کار کند کم است درضمن به علت بالا و پایین بردن فرکانس سی پی یو گوشی خواهد سوخت

8870
2010-12-14, 06:06 PM
سلام من اين برنامه رو نصب كردم فارسي نميتونم بنويسم چيكار كنم؟

Mersad WM
2010-12-14, 08:05 PM
سلام من اين برنامه رو نصب كردم فارسي نميتونم بنويسم چيكار كنم؟

باید از کیبورد فارسی استفاده کنید

mohamad841
2010-12-16, 12:23 PM
یه سوال داشتم این فارسی ساز کاملتره یا اونی که زده نسخه نهایی آخه ورژن اون 1 ورزن این 1.5 من اونو نصب کردم درست کار میکرد اما سرعت گوشی کم شد اما این تو اس ام اس مربع دیده میشد

piH
2010-12-16, 01:02 PM
یه سوال داشتم این فارسی ساز کاملتره یا اونی که زده نسخه نهایی آخه ورژن اون 1 ورزن این 1.5 من اونو نصب کردم درست کار میکرد اما سرعت گوشی کم شد اما این تو اس ام اس مربع دیده میشد

شما گوشیت چیه؟
آخرین ورژن (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=265663&d=1284393729) 1.5 بیلد 122 هست.