PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک کردن هم محدوده ای دارد.

meysam_700
2007-12-06, 09:30 PM
قبل از هر چیز این رو بگم که من قصد خرابکاری و موش دوندن تو کار دوستان خوبم رو ندارم ولی جالب دونستم که این امر رو به اطلاع همگان برسونم

هک کردن گوشی ها اصولا کار خطرناکی چون امکان داره به گوشی شما آسیب برسه ،این جمله ایه که هزار بار اونو خوندیم و میخونیم و خیلی ساده از کنار اون میگذریم
هک کردن مرز و محدوده داره ، هر گوشی موبایل تشکیل شده از چند قطعه الکترونیکی ،هر قطعه الکترونیکی هم ظرفیتی داره اگر ما بخوایم بیشتر از حد مجاز از اون کار بکشیم مطمئا به اون آسیب خواهد رسید به نظر شما چرا به جایه اینکه ما با تمام این مشکلات دست و پنچه نرم کنیم
شرکتان سازنده همچین کاری نمیکنن ؟چون کاری که ما میکنیم در واقع بیگاری کشیدن از قطعات گوشیمونه
برای مثال اگر شما از یک آلمیچر 1.5 ولتی بخواید که کارایی یک آلمیچر 15 ولتی استفاده کنید چی میشه؟
من این رو امتحان کردم همون آلمیچر 1.5 .لتی با برق 15 ولتی کار میکنه ولی بعد ا حدود نیم ساعت کار کردن متوالی خواهد سوختچون بیشتر از حد مجاز کار ایی داشته

حد و مرز هک گوشی هم به نظر من تو همین موارد تغییر آیکون ،بیشتر کردن فضای اس ام اس یا قفل کردن گوشی کافیه و پیشنهاد میکنم که جدا از هک کردن و برای افزایش صدا و کیفیت دوربین خوداری کنید

Sobh@n
2007-12-06, 10:39 PM
ببین دوست من ما درایور هایی که برای تقویت صدا میزاریم یا کیفیت دوربین میزاریم در حدین که به گوشی آسیب نمیرسونن
شرکت سونی اریکسون صدای گوشی رو کم میزاره که گوشیای بعدیش فروش بره و روی دستش باد نکنه اگر دقت کنی بعد از تولید w800 همه کا 750 شون رو به این گوشی تبدیل کردن و اونم تولید 800 رو تعطیل کرد
دوست من همه برای همیشه گوشیشون رو نگه نمیدارن میفروشنش پس تا میتونن ازش کار میکشن افزایش صدا بر خلاف بالا بردن اکولایزر هیچ آسیبی به باند نمیرسونه اگه از درایور صدای خوبی استفاده کرده باشه
من یک نفرو میشناسم سه ساله صدای گوشیش از هر گوشی باتره گوشیشم کا750 است ولی هیچ وقت باندش خراب نشده
دوست من ما اینجا هیچ ** رو مجبور به کاری نمیکنیم هر ** ریسکشو میپذیره انجام میده و لذت میبره هر ** هم نمیخاد استفاده نمیکنه

meysam_700
2007-12-07, 12:45 PM
سلام آقا سبحان

نه من قبل از همه حرفهام گفتم که قصد کم کردن ارزش کار شما رو ندارم

و این رو هم قبول دارم که این یه امر 100% اختیاری

و کسی کسی رو مجبور نکرده

به هر حال به نظر من این هک کردن گوشی یه امر مثبته و اگر به نظر من کار خوبی نبود که خودم انجام نمیدادم

به نظر من سو تفاهم شده و منظور من بد منتقل شده!

به هر حال هک هرچی هست خارج از پیشنهاد شرکت سازنده است .

Sobh@n
2007-12-07, 02:53 PM
دوست من گفتم که شرکت سونی فکر سود خودشه نه ما پس صدا و دوربین یک گوشی رو ضعیف میسازه که گوشیای بعدیش فروش بره

Sony Ericsson
2007-12-07, 03:26 PM
اینو بگم اگه چیز بدی بود اصلا ساخته نمیشد مانند نوکیا .
پس برای سونی اریکسون ایرادی تداره.

سایت های بزرگ دنیا مانند تاپ سونی که متعلق به سونی اریکسون هست
این کار رو بدون ضرر اعلام کرده
حق با صبحان عزیز هست

meysam_700
2007-12-07, 07:08 PM
:)3

خلاصه گفتم یه کم هم در مورد این بحث تبادل نظر کنیم

وقتی همه میگن ضرر نداره خوب حتما ضرر نداره

من هم مخلص نظر دوستانم هستم:Smile (28):

anti
2008-01-04, 11:46 PM
با برنامه هک کسی هک کنی ورینگتونشو پایین یا بالا ببری یا جایشو دسکاری کنه ضررداره به گوشه طرف

anti
2008-01-05, 10:56 AM
لطفا جواب بدهید

arashpour
2008-01-05, 12:59 PM
شرکت سونی اریکسون صدای گوشی رو کم میزاره که گوشیای بعدیش فروش بره و روی دستش باد نکنه

اتحادیه اروپا چند سال پیش قانونی رو به تصویب رسوند که طبق اون هیچ کمپانی حق تولیل لوازم پرتابل با صدای بیش از حد مجاز رو نداره تا به گوش آسیبی نرسه. سونی اریکسون هم به خاطر اینکه توی اروپا واقع شده ناچار به اطاعت از این قانون هست و ربطی به فروش و این مسائل نداره.
لطفا بدون اطلاع حرفی نزنید که باعث گمراهی بشه