PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پیگیری گوشی سرقتی

meal
2010-08-25, 03:30 AM
سلام دوستان ابتدا آرزو می کنم به چنین بلایی دچار نشید ولی اگه شد چیکار کنیم؟
ابتدا خونسردی خودمون رو حفظ می کنیم و هر چه سریعتر به دفتر امور مشترکین می رویم و سیمکارت رو میسوزونیم (که جناب دزد نتواند نهایت استفاده را ببرد) و یک سیم نو میگیریم که این کار 5000 تومن هزینه داره که رو قبض بعدی میاد بعد جعبه گوشی (که بارکد داره) رو میبریم دادسرای منطقه ربوده شده و اونا 3 تا نامه بهت میدن یکی برای همراه اول یکی برای ایرانسل ویکی برای تالیا که باید هر کدوم رو باید به شرکتش ببری بعد اونا نامه هایی می دن که روش نوشته
"لطفا بعد از 30 روز به محل شکایتتون (همون دادسرا) مراجعه کنید"
بعد 30 روزی میری و همینطور ماها و ماها میری تا پیدا بشه که اکثر موارد در هموم ماه اول پیدا میشه فقط کافی برای حداقل 1 ثانیه جناب دزد سیم کارت دیگری داخل گوشی شما بندازد تا لو بره
همه این کارها که گفتم نصف روز وقت میبره من خودم یکی از این قربانی ها هستم که 24 اردیبهشت امسال دزدیدند هنوز هم پیدا نشده
اگه هم برات مهم نیست یا گوشیت کم قیمت بوده بیخیال شو
باز دوستان اگه سوالی داشتید پاسخگو هستم

ahoora lov
2010-08-25, 03:58 AM
اگه بارکد مال گوشی نباشه نمیشه؟؟؟
اینا دزده رو چطوری میگیرن؟
یعنی هروقت دزده گوشی رو روشن کرد اینها محلشو میفهمن و میرن اونجا (پلیس ) میگیرنش؟؟؟
چجوریه این؟؟:mixed:

meal
2010-08-25, 02:09 PM
اگه بارکد مال گوشی نباشه نمیشه؟؟؟
اینا دزده رو چطوری میگیرن؟
یعنی هروقت دزده گوشی رو روشن کرد اینها محلشو میفهمن و میرن اونجا (پلیس ) میگیرنش؟؟؟
چجوریه این؟؟:mixed:

سلام دوست عزیز اگه بارکد گوشی و جعبه یکی نباشه اصلا امکان نداره جناب دزد هر موقع سیمکارت دیگری داخل گوشی بندازد پلیس می
فهمه و از روی اطلاعات سیمکارت نام مالک و آدرس اون فرد رو پیدا میکنه

neomn
2010-08-25, 05:06 PM
اگه آقای دزد سیم کارت نندازه رو گوشی چی ؟

mehdi na7
2010-08-25, 05:17 PM
چه سوال عجیبی...
خوب معلومه گوشی بی گوشی.

saeed.dll
2010-08-30, 03:48 PM
جعبه گوشی (که بارکد داره) رو میبریم دادسرای منطقه ربوده شده

شما اگه گوشیتون سری اول که وارد بازار میشه بخرید این قضیه درسته:student:

وگرنه بعد از مدتی با وارد شدن گوشی درجه 2-3 که سریال هاشو دست کاری میکنن که نمیشه این کارو کرد .

متاسفانه یک سریال نامبر گوشی روی 100 تاگوشی دیگه هک میکنن تا مشکل ریجستری نداشته باشه ( همون بحث قاچاق - آنلاک کردن - ... )

بلاخره گوشی برای نصب سیم کارت و مکالمه هست در کل نفر آخر بدلیل نداشتن کارتون موبایل مجرم محسوب میشه ( خرید اموال مسروقه )

meal
2010-09-06, 03:46 PM
شما اگه گوشیتون سری اول که وارد بازار میشه بخرید این قضیه درسته:student:

وگرنه بعد از مدتی با وارد شدن گوشی درجه 2-3 که سریال هاشو دست کاری میکنن که نمیشه این کارو کرد .

متاسفانه یک سریال نامبر گوشی روی 100 تاگوشی دیگه هک میکنن تا مشکل ریجستری نداشته باشه ( همون بحث قاچاق - آنلاک کردن - ... )

بلاخره گوشی برای نصب سیم کارت و مکالمه هست در کل نفر آخر بدلیل نداشتن کارتون موبایل مجرم محسوب میشه ( خرید اموال مسروقه )

حرف های شما متین ولی دیگه فکر نکنم کسی اولا گوشی بدون کارتن بخره دوما سریالشو با کارتن چک نکنه الان دیگه همه خودشون تو این قضیه استادند

armin_gera
2010-09-06, 04:10 PM
از راهنماییتون ممنون امیدوارم گوشیتون هرچه زود تر پیدا بشه

saeed.dll
2010-09-07, 06:59 PM
حرف های شما متین ولی دیگه فکر نکنم کسی اولا گوشی بدون کارتن بخره دوما سریالشو با کارتن چک نکنه الان دیگه همه خودشون تو این قضیه استادند

بله دوست من دیگه کسی گوشی بدون کارتون نمیخره:not: - اگه جریان هک و آنلاک بلد باشی میگیری قضیه رو

اما من منظورم اینه که یه سریال ممکنه روی چندتا گوشی و کارتون ( یک مدل موبایل مثلا : k750 ) وجود داشته باشه که در این صورت با سرچ و ردیابی مخابرات چند سیم کارت شناسایی میشن . حالا کدومشون مشکل دارند ؟ الله اعلم Smile (50)

حرفه ای های توی سایت متوجه میشن

meal
2010-09-08, 02:17 AM
بله دوست من دیگه کسی گوشی بدون کارتون نمیخره:not: - اگه جریان هک و آنلاک بلد باشی میگیری قضیه رو

اما من منظورم اینه که یه سریال ممکنه روی چندتا گوشی و کارتون ( یک مدل موبایل مثلا : k750 ) وجود داشته باشه که در این صورت با سرچ و ردیابی مخابرات چند سیم کارت شناسایی میشن . حالا کدومشون مشکل دارند ؟ الله اعلم Smile (50)

حرفه ای های توی سایت متوجه میشن

آره دوست من منظورت رو کاملا فهمیدم ...این دیگه بسته به شانس فرد و مدل گوشی هست...
اصلا خیلی از دزدان حرفه ای اولین کارشون تغییر سریاله البته سیستم عامل داریم تا سیستم عامل و این کار هر کسی نیست

Mehdi soft
2011-02-05, 05:20 PM
سلام دوست عزیز اگه بارکد گوشی و جعبه یکی نباشه اصلا امکان نداره جناب دزد هر موقع سیمکارت دیگری داخل گوشی بندازد پلیس می
فهمه و از روی اطلاعات سیمکارت نام مالک و آدرس اون فرد رو پیدا میکنه

اگه اون اقادزده سیم کارت بی نام ونشون بندازه چی:laughing:

meal
2011-02-05, 07:36 PM

هیچی دیگه دوست عزیز بازم بد شانسی.راهی نداره
ولی الان اکثر خط ها سند و صاحب داره
اگه دقت کرده باشی ایرانسل اولا بی سند بود و به علت مشکلاتی از قبیلی سرقت دیگه بیشترشون سند پیدا کردن

Parsa Jaan
2011-02-07, 11:57 PM
سوال :

اگر سارق رو گرفتن چی میشه ؟
گوشی رو به صاحبش پس میدن ؟
یا
سارق باید پول گوشی رو به قیمت روز به صاحب گوشی بده ؟

Lgarena
2011-02-08, 01:03 AM
سوال :

یا

با سلام.
اگه گوشیتون پیش سارق باشه خوب معلومه که اونو بهتون پس میدن در غیر اینصورت قاضی پرونده تون باید تصمیم بگیره.

meal
2011-02-08, 01:19 AM
سوال :

یا

با سلام.
اگه گوشیتون پیش سارق باشه خوب معلومه که اونو بهتون پس میدن در غیر اینصورت قاضی پرونده تون باید تصمیم بگیره.

در بسیاری از موارد گوشی رو به قیمت روز محاسبه می کنند و پول گوشی آکبند و به روز شده رو میگیرند

Mehdi soft
2011-02-08, 03:25 AM
هیچی دیگه دوست عزیز بازم بد شانسی.راهی نداره
ولی الان اکثر خط ها سند و صاحب داره
اگه دقت کرده باشی ایرانسل اولا بی سند بود و به علت مشکلاتی از قبیلی سرقت دیگه بیشترشون سند پیدا کردن

کدوم سند بابا معلوم نیست به نام کدوم بدبختیه چند تامیخوای برات بیارم هنوزم فعالن خط خودم الان پنج ساله به نام کسه دیگست خودمم نمیدونم کیه
http://www.androidspin.com/wp-content/uploads/2010/02/sony-ericsson-x10.jpg

Lgarena
2011-02-08, 04:32 AM
در بسیاری از موارد گوشی رو به قیمت روز محاسبه می کنند و پول گوشی آکبند و به روز شده رو میگیرند

با سلام
اگر گوشی ارزانتر از زمان خریدش شده باشه یا دیگه اصلا اکبندش وجود نداشته باشه (بعنوان مثال سامسونگ D900 ) اونوقت تکلیف چیه ؟

meal
2011-02-08, 12:49 PM
با سلام

اگر گوشی ارزانتر از زمان خریدش شده باشه یا دیگه اصلا اکبندش وجود نداشته باشه (بعنوان مثال سامسونگ D900 ) اونوقت تکلیف چیه ؟

سلام دوست عزیز

هیچی فقط قربانی فاکتور خرید گوشی رو میاره و هر قیمتی باشه از سارق می گیرند.

حالا دوباره یه دوست عزیز دیگه می پرسه*اگه فاکتور نبود چی؟*

بالاخره یه جور توافق میکنند و یه پولی می گیرند که در آخر فرد قربانی سود میکنه یعنی پوله برای اون فرد بهتر از اون

گوشی قبلی

البته اگه اطلاعاتی تو گوشی از دست رفته نباشه که اونوقت فرد بیچاره شده و حاضره هر کاری بکنه تا اطلاعاتش برگرده

turk boy
2011-02-11, 06:34 PM
کدوم سند بابا معلوم نیست به نام کدوم بدبختیه چند تامیخوای برات بیارم هنوزم فعالن خط خودم الان پنج ساله به نام کسه دیگست خودمم نمیدونم کیه
http://www.androidspin.com/wp-content/uploads/2010/02/sony-ericsson-x10.jpg
مهم نیست سند به نام سارق یا نه.سند سیمکارت به نام هرکی باشه اون موظفه که پول گوشی رو بده

TURK ARAZ
2011-02-11, 07:25 PM
سیمکارت بی نام و نشونی وجود نداره.همشون قطع شدن

mobile ehs
2011-02-11, 07:51 PM
کافیه یه کپی کارت ملی داشته باشی انوقت میتونی 10تا سیم کارت نو به اسم اون سند بزنی

faramarz32
2011-02-11, 07:57 PM
چگونه مي توانم گوشي سرقتي را پيدا كنم؟

™Ali Gsm
2011-02-11, 08:23 PM

باید موضوع را به اپراتور مربوطه گزارش کنید در صورتی که سیمکارت شما روشن باشد میتوانند پیگیری کنند

amimaras
2011-02-12, 04:49 PM
باید خوش شانس باشی پیدا بشه من 3ماهه آیفون نازنینم دزدیدند همون روز کاراشو کردم و نامه برای شعبه جنایی هم فرستادند ولی خبری نشده:(

meal
2011-02-28, 01:05 PM
کافیه یه کپی کارت ملی داشته باشی انوقت میتونی 10تا سیم کارت نو به اسم اون سند بزنی

دوست عزیز حرف شما متین

ولی باز یه نفر هست که بتونی از اون پول بگیری پس قربانی ضرر نمیکنه فقط دزده به خیال خودش زرنگی کرده ولی خدا

که شاهد همه چی هست اگه این طوری فرار کنه از دست خدا که نمی تونه فرار کنه

Mehdi soft
2011-03-01, 04:27 AM
سیمکارت بی نام و نشونی وجود نداره.همشون قطع شدن

کی میگه قطع شده:whistle::D

اهان شاید من پنج تا دارم اونایادشون رفته :laughing:

محمدhashem
2011-03-01, 01:58 PM

دوست من بهتره مطالب این تاپیک رو مطالعه کنی

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=7012

G h a s e m
2011-03-02, 11:41 PM
با سلام
هم اکنون بدون استثنا تمامی سیم کارت های همراه اول و ایرانسل سند خورده و قابل پیگیری میباشد!عزیزانی که گوشی خود را به نوعی از دست داده اند میتوانند با پیگیری قاطعانه به گوشی خود دست یابند!
اگر شماره سریال گوشی خود را برای پیگیری ارائه نموده اید هنگام روشن شدن گوشی و با اتصال به یکی از اپراتور ها شماره فرد مورد نظر ثبت شده و پیگیری های بعدی صورت میگیرد!

احسان69
2011-05-05, 09:47 PM
ابتدا خونسردی خودمون رو حفظ می کنیم و هر چه سریعتر به دفتر امور مشترکین می رویم و سیمکارت رو میسوزونیم (که جناب دزد نتواند نهایت استفاده را ببرد) و یک سیم نو میگیریم که این کار 5000 تومن هزینه داره که رو قبض بعدی میاد بعد جعبه گوشی (که بارکد داره) رو میبریم دادسرای منطقه ربوده شده و اونا 3 تا نامه بهت میدن یکی برای همراه اول یکی برای ایرانسل ویکی برای تالیا که باید هر کدوم رو باید به شرکتش ببری بعد اونا نامه هایی می دن که روش نوشته
بعد 30 روزی میری و همینطور ماها و ماها میری تا پیدا بشه که اکثر موارد در هموم ماه اول پیدا میشه فقط کافی برای حداقل 1 ثانیه جناب دزد سیم کارت دیگری داخل گوشی شما بندازد تا لو بره
همه این کارها که گفتم نصف روز وقت میبره من خودم یکی از این قربانی ها هستم که 24 اردیبهشت امسال دزدیدند هنوز هم پیدا نشده
اگه هم برات مهم نیست یا گوشیت کم قیمت بوده بیخیال شو
باز دوستان اگه سوالی داشتید پاسخگو هستم

این مراحل خیلی وقت گیره بهتره بری شورای حل اختلاف و بگی گوشیت گم شده بهد از دو روز ردشو می زنند

829
2011-05-06, 02:14 PM
سلام دوستان
خسته نباشین
راستش گوشی منم آقا دزده برده و ضمنا مراحل قانونیشو رفتم ولی دوستان یه چیز عجیب
اگر فقط کافیه با یک بار قرار دادن سیم کارت تو گوشی ، مخابرات به راحتی میتونه اسم و آدرس طرف رو بزنه، پس چرا اینقد دیر جواب میدن
و بیشترشم میگن پیدا نشده
من حاضرم قسم بخورم که همه گوشیارو پیدا میکنن و واسه خودشون نگه می دارن
بعدشم تو مخابرات خودشون راحت میتونن کد رجیستریشو عوض کنن
شما چی میگین؟

mohammadi_
2011-05-06, 02:46 PM
کی میگه قطع شده:whistle::D

اهان شاید من پنج تا دارم اونایادشون رفته :laughing:

منم دارم دوست خوبم ولی اونا سند خوردن به نام کسی دیگه وگرنه قطعا قطع میشد.

$d$$d$
2011-06-10, 02:16 PM
سلام دوستان . اول اینكه میخوام هیچ دزدی پیدا نشه گوشی شما رو بدزده ولی خوب دزده دیگه.

قبل از اینكه گوشی تون رو بدزدن شماره شناسه گوشیتون رو با كارتن چك كنید و
یك جایی یادداشت كنید. #06#*

اون كدش . دوم از یك آنتی ویروس مثل كسپر استفاده كنید . (این نرم افزار قسمتی با عنوان دزد گیر رو داره) تا هرزمان سیم كارت گوشیتون عوض شد یك sms حاوی شماره تلفن فرد مورد نظر برای شماره ای كه قبلا شما به نرم افزار داده اید ارسال كند . بعد هم میتونید شماره رو پیگیری كنید. میتونید با كد اختصاصی نرم افزار تمام اطلاعات گوشیتون رو پاك كنید.
البته این برای گوشیهای هوشمند هست.
البته میتونید یك دوتا smsهم بدهید مگر دزد نباشه و آدم خوبی باشه گوشیتون رو پس بده!!!

ZIGOoL_m
2011-06-10, 02:39 PM
گوشی منم htc HD بود ولی توی قطار ازم زدن. منم رفتم و سیم کارتمو سوزوندم ولی هنوز برای گوشی کاری نکردم گذاشتم یکی دو ماه دیگه که آقا دزده فکر کنه آبا از آسیاب افتاده و گوشی رو روشن کرد شکایت کنم!
به نظرتون میتونن سریال گوشی های htc رو هم عوض کنن؟؟؟؟

mohri
2011-07-19, 05:04 PM
سلام دوستان
خسته نباشین
راستش گوشی منم آقا دزده برده و ضمنا مراحل قانونیشو رفتم ولی دوستان یه چیز عجیب
اگر فقط کافیه با یک بار قرار دادن سیم کارت تو گوشی ، مخابرات به راحتی میتونه اسم و آدرس طرف رو بزنه، پس چرا اینقد دیر جواب میدن
و بیشترشم میگن پیدا نشده
من حاضرم قسم بخورم که همه گوشیارو پیدا میکنن و واسه خودشون نگه می دارن
بعدشم تو مخابرات خودشون راحت میتونن کد رجیستریشو عوض کنن
شما چی میگین؟

دوست من!منم به اين حرف شما رسيدم!!
آخه من دوستم تو مخابراته !نامه دادگاه رو بهش دادم و بعد از دو ماه گفت كه هنوز جوابي نگرفتيم و در ثاني اگه سيمكارت اعتباري روش گذاشته باشن ديگه نميشه پيگيري كرد!!!
به نظر شما با عقل جور در مياد!!!؟
دروغ ميگن!!!نميدونم چه سري تو كاره!!تازه طرف به حساب پارتي منم هست!!
آخه گوشي من مهم نيست! فقط اون اطلاعات توش برامون خيلي مهمتره!!

sina2asg
2011-07-19, 05:31 PM
اگه گوشیتون سامسونگ بود و دزدگیر داشت دیگه این دردسر ها رو نداشتین ! اما اینم بگم سریال گوشی رو هم میشه سوزوند کلا یه کاری میکنن سریال گوشی میپره و اصلا دیگه سریالی برای نمایش نمیاد !

اما گوشی که رفته دیگه رفته پیدا نمیشه جز اینکه دزدگیر داشته باشه و اونم 50٪احتمال داره پیدا شه چون الان دیگه دست هر کسی 4تا سیم کارت ایرانسله دیگه --- باید قید گوشی رو زد.....

G h a s e m
2011-07-19, 10:25 PM
آخه من دوستم تو مخابراته !نامه دادگاه رو بهش دادم و بعد از دو ماه گفت كه هنوز جوابي نگرفتيم و در ثاني اگه سيمكارت اعتباري روش گذاشته باشن ديگه نميشه پيگيري كرد!!!

اگه گوشیتون سامسونگ بود و دزدگیر داشت دیگه این دردسر ها رو نداشتین ! اما اینم بگم سریال گوشی رو هم میشه سوزوند کلا یه کاری میکنن سریال گوشی میپره و اصلا دیگه سریالی برای نمایش نمیاد !

اما گوشی که رفته دیگه رفته پیدا نمیشه جز اینکه دزدگیر داشته باشه و اونم 50٪احتمال داره پیدا شه چون الان دیگه دست هر کسی 4تا سیم کارت ایرانسله دیگه --- باید قید گوشی رو زد.....
اتفاقا اگر سیم کارت ایرانسل درون گوشی سرقتی قرار داده شود خیلی سریعتر پیگیری خواهد شد.

BARBYBOY
2011-07-19, 10:54 PM

مطمئنی دوستت تو مخابراته؟؟!!!

من تاحالا 2-3 نفرو دیدم که پیدا شده گوشیشون برای یکی از دوستای منم دزدیدن که من رفتم دنبالش هنوز 1ماه نشده که دوباره برم دادسرا ببینم چی شده سیم کارتم ایرانسل باشه یا چیزه دیگه فرقی نداره

danyno1
2011-11-23, 01:15 AM
سلام
آقا من یه گوشی سونی اریکسون t650i داشتم هفته پیش گم شد
خود گوشی مهم نیس قیمتی نداره ولی یه سری اطلاعات توش داشتم واسم حیاتیه . همین کارا رو میخوام بکنم اما یکی از همین مسئولای دادسرا گفت گوشی های قدیمی سونی اریکسون رو نمیشه پیدا کرد ! درست گفته؟ گوشیمم حدودا مال 2 سال پیشه . چکار کنم؟ راهی هست؟

Dr.HTC
2011-11-23, 01:47 AM
مطمئنی دوستت تو مخابراته؟؟!!!

من تاحالا 2-3 نفرو دیدم که پیدا شده گوشیشون برای یکی از دوستای منم دزدیدن که من رفتم دنبالش هنوز 1ماه نشده که دوباره برم دادسرا ببینم چی شده سیم کارتم ایرانسل باشه یا چیزه دیگه فرقی نداره

قوربونتون برم اىن فکرا که شما مىکنىن رو دزده هم مىکنه.معمولا گوشى هاى بدون کارتون(بى ادبىش همون دزدىه)اوراق مىشن.ىعنى اقا دزده گوشىو به ىه موباىل فروش به عنوان گوشىه اوراقى مىفروشه.من موباىل فروشى داشتم برا همىن گفتم بگم.در اىن صورت احتمال پىدا شدن گوشى سرقتى خىلى کمه دوستان.دادسراها پره از اىن پرونده هاى بازو در حال پىگىرى که هىج وقت سرانجام ندارن.اما امىد به خداست ولا غىر

Sent from my MotoA953

hesyjoon
2011-12-06, 05:29 PM
دوستان برنامه دزدگیر بدرد نمیخوره

چون اگر دزده مموری رو در نیاره و برنامه هم کار بکنه و شما سریال سیم کارت اقا دزده رو هم داشته باشین و به خودتون جرات بدین برین از اون سیمکارت شکایت کنین هیچ مدرکی دستتون ندارین و اون اس ام اسی که اون برنامه برای شا فرستاده رو کسی قبول نداره و طرف اگر بیاد هم میاد انکار میکنه و ازتون شکایت هم میکنه

یه ایفون 4 هم از ما بردن 1.100 پولشو داده بودم . امیدوارم سرطان بشه بچسبه به وجود نازنین اقا دزده

.:SONY.:
2011-12-09, 02:04 AM
دوستان برنامه دزدگیر بدرد نمیخوره

چون اگر دزده مموری رو در نیاره و برنامه هم کار بکنه و شما سریال سیم کارت اقا دزده رو هم داشته باشین و به خودتون جرات بدین برین از اون سیمکارت شکایت کنین هیچ مدرکی دستتون ندارین و اون اس ام اسی که اون برنامه برای شا فرستاده رو کسی قبول نداره و طرف اگر بیاد هم میاد انکار میکنه و ازتون شکایت هم میکنه

یه ایفون 4 هم از ما بردن 1.100 پولشو داده بودم . امیدوارم سرطان بشه بچسبه به وجود نازنین اقا دزده

وقتی پیام از اون سیم کارت جدید دزده میاد به شماره ای که شما تایین کردین خیلی کار ها میتونین بکنین ! و در ضمن این برنامه رو باید در حافظه خود کوشی نصب کنید و دومن اگر اون شماره رو به یکی از اشناهاتون یا مثلا همین اقا قاسم خودمون بدین شاید بتونن که کاری کنن اگر هم نشد میتونین طرف رو سر کار بزارین مثلا خودتون که میدونید طرف رو برای کاری.... تو یه جا سر کار بزارین برین بگیرن همونجا کارشو بسازین ...

.:SONY.:
2011-12-09, 02:11 AM
کوشی قبلی بنده خدا بیامر(دخلشو اوردم)تو موقع در اوردن کیف پول برای دادن پول به راننده تاکسی موبایل افتاده بود رو کف ماشین و پیاده شدیم احساس کردم یه چیزی تو جیبم کم هست بعد فهیمدم تاکسی دور شده بود و رفته بود رفتیم کارتن کوشی رو برداشتیم اون موقع 12 سال سن داشتم رفتم کلانتری مدرس (قزوین)و رفتم تو قسمت جیب بری گفتن برو رفتم گفتن گفت گم شدن مربوط به ما نمیشه باید بری حل اختلاف و.......
رفتیم ب به بابام گفتم گفت دست مریزا پسر با ارزه خودم رفته کلانتری!!!؟؟؟!! :party: بعدش گفت دیگه قیدشو بزن فک کن گوشی نداشتی و... ما هم هر چه قدر که زنگ میزدیم خاموش بود که بود... بعد دیدیم خالم زنگ میزنه و میگه که یارو اس داده که کوشی پیدا شده زنگ بزنین قرار بزاریم بیاین بگیرین بعد نگو شماره خالم فقط تو خط بوده و موبایل هم پسورد داشت از اتون خفن هاش و قرار گذاشتیم موبایل رو هم گرفتیم و اینکه یادم میاتد به یارو گفتم رمش روشه ؟!!!! بابام بهم چپ چپ نگاه کرد بعدش هم واسه پسرا که دانشجو بودن و بهشون خونه مستعجری نمیدادن خونه گیر اوردیم !!! چون از یه شهر دیگه بودن!
بله باید تو این جور چیز ها شانس داشت که من دارم !

thisisates
2012-01-04, 10:36 PM
سلام
ببخشید من ی 5800 داشتم امروز دزدیدن :(
از اون جایی که 5800 هک خورش خوبه من انواع فریمور های کوک شده رو روش ریخته بودم می خوام بدونم بازم امکان پیگیری هست آیا ؟ :(

™Ali Gsm
2012-01-05, 01:36 AM
سلام
ببخشید من ی 5800 داشتم امروز دزدیدن :(
از اون جایی که 5800 هک خورش خوبه من انواع فریمور های کوک شده رو روش ریخته بودم می خوام بدونم بازم امکان پیگیری هست آیا ؟ :(

دوست عزیز هک و فریمور برای ردیابی سارق مشکلی ایجاد نمیکنه و شما میتونید پیگیری کنید.

mehdi_p
2012-01-10, 04:04 PM
من تقریبا" 2 ماه پیش یه Samsung Galaxy SII ازم دزدیدن . 1 ماهه از زمانی که نامه ردیابی رو واسه همراه اول و ایرانسل فرستادم میگذره ، اما هنوز خبری از جواب نامه ها نیست :)

G h a s e m
2012-01-10, 08:32 PM
من تقریبا" 2 ماه پیش یه Samsung Galaxy SII ازم دزدیدن . 1 ماهه از زمانی که نامه ردیابی رو واسه همراه اول و ایرانسل فرستادم میگذره ، اما هنوز خبری از جواب نامه ها نیست :)

احتمالا از گوشی شما استفاده نمیشود.
به محض اینکه سیم کارتی وارد گوشی شما شود شبکه مخابراتی شماره خط را ثبت کرده و از طریق شماره پیگیری میشود.

alino1367
2012-01-10, 08:50 PM
سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا قاسم جان اگه شماره سریال گوشی را عوض کنند چی بازم میشه ردیابی کرد؟

G h a s e m
2012-01-11, 12:30 PM
سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا قاسم جان اگه شماره سریال گوشی را عوض کنند چی بازم میشه ردیابی کرد؟

سلام
اگر سریال گوشی عوض شود دیگر نمیتوان پیگیری نمود.

s8003jet-s
2012-01-11, 12:46 PM
ای بابا ، داغ دل ما تازه شد ، یه htc touch diamond 2 پارسال از ما زدن ، هیچ کاریم صورت نگرفت :(

اکثر اونایی که میزنن گوشی رو ، اگه طرف ناشی باشه و بار اولش باشه ، امکان داره روشنش کنه و استفاده کنه ، اما اکثرا دزد این کارن ، گوشی میدزدن بعد حالا یا میارن جلو علاءالدین می فروشن ، یا اوراق می کنن می فروشن به تعمیرات موبایلی ها که اونا هم از لوازمش استفاده می کنن
خلاصه که یا اصلا پیدا نمی شه یا اگر هم بشه یه بنده خدای از همه جا بی خبر خریده اون گوشی رو

خدا لعنت کنه هر چی دزده

احسان69
2012-02-09, 07:11 PM
سلام من hd2 دارم که hspl کردم اخر سریالش 01 اضفه شده .یعنی اگر گم شد دیگه تمومه؟

G h a s e m
2012-02-09, 07:32 PM
سلام من hd2 دارم که hspl کردم اخر سریالش 01 اضفه شده .یعنی اگر گم شد دیگه تمومه؟

8 رقم اول شماره سریال گوشی مهمه !

Farzinhp
2012-02-16, 04:52 PM
سلام خسته نباشین

منم گوشیوم 3ماهی هستم گم کردم
htc G1 T-mobile بودش هنوز نرفتم دنباله شکایت اخه وقت نکردم فقط سیم کارتو سوزوندم

سوالم اینه که ایا گوشی من هم رد یابی میشه یا نه اخه ماله احده بوقه اولین اندرویدی

و دوم این که این روند پیگیریه مخابرات چقدر می تونه انجام بشه یعنی اینا چند مدت دنبال گوشی می گردن بعدش چی می شه؟؟؟؟

G h a s e m
2012-02-16, 06:10 PM
سلام خسته نباشین

منم گوشیوم 3ماهی هستم گم کردم
htc G1 T-mobile بودش هنوز نرفتم دنباله شکایت اخه وقت نکردم فقط سیم کارتو سوزوندم

سوالم اینه که ایا گوشی من هم رد یابی میشه یا نه اخه ماله احده بوقه اولین اندرویدی

و دوم این که این روند پیگیریه مخابرات چقدر می تونه انجام بشه یعنی اینا چند مدت دنبال گوشی می گردن بعدش چی می شه؟؟؟؟

'گوشی هائی که شماره سریالشون تو سیستم تعریف شده باشه ردیابی میشه.
تا وقتی که شخصی سیم کارت وارد گوشی کنه و اولین تماس رو برقرار کنه.

shishaa
2012-02-24, 04:33 PM
سلام،
یه سوال داشتم، اینکه در نظر می گیریم بنده هنوز سرقت گوشیم رو به پاسگاه خبر ندادم و دزد عزیز 1-2 ساعت با سیم کارت خودش از موبایل من استفاده می کرد !! آیا بعد از اینکه من به پاسگاه خبر بدم متوجه می شن که بعد از من طرف با چه شماره ای از موبایلم استفاده می کرده ؟

G h a s e m
2012-02-24, 08:53 PM
سلام،
یه سوال داشتم، اینکه در نظر می گیریم بنده هنوز سرقت گوشیم رو به پاسگاه خبر ندادم و دزد عزیز 1-2 ساعت با سیم کارت خودش از موبایل من استفاده می کرد !! آیا بعد از اینکه من به پاسگاه خبر بدم متوجه می شن که بعد از من طرف با چه شماره ای از موبایلم استفاده می کرده ؟
سلام
شما شکایت میکنی دادگاه یه نامه میزنه واسه مخابرات و پیگیری ها لازم از طریق مخابرات صورت میگیره.
با گذشته کاری ندارن (مگر در موارد بسیار خاص) .
بعد از شکایت ,هنگامی که دزده گوشی رو روشن میکنه اونوقت شماره ی آقا دزده تو سیستم ثبت میشه و شماره دزده رو میگیرن و از طریق مشخصات شماره , دزد یا مال خر رو پیدا میکنند و تحویل شما میدن.

gold1212
2012-03-12, 04:37 PM
سلام

اگه از یه سیم کارت سوخته شده استفاده کنه بازم پیگیری میشه ؟

من یه N73 پارسال گم کردم 2 هفته پیشم Vivaz امو دزدیدند:(

Mehdi soft
2012-03-14, 04:38 AM
بادرود

یک سری مطالب هست که بگم

دوستان عزیز سعی کنند اطلاعات شخصی خودشون رو اعم از عکس وفیلم درمموری کارت یاگوشیشون نگه ندارن چون اون اقا دزده اگه ادم ناجوری باشه میتونه سوء استفاده ویا در نت هم منتشر کنه همینطور سعی کنید شماره های خودتون رو تو سیم کارت ذخیره کنید و از گوشی خودتون حالت سیم کارت رو انتخاب کنید چون اولین کاری که میکنند سیم کارت رو درمیارن وشماره های شما تو سیم کارت میره ودراخر به نظر کلی کاربران معلوم نیست گوشی رو یابفروشند به یه از خدا بیخبر که موقع فروشم هزار جور حرف میارن مثلا:کارتنش موقع اساس کشی گم شده و... ویا بفروشن برای اوراق کردن قطعات و قاب و....اینو گفتم که برا بعضی ها اطلاعات داخل گوشی ومموری از خود گوشی هم مهمتره

mickysmart
2012-03-15, 06:01 PM
آقا ببینم دوست ما آیفون 4 رش رو دزدیدن رفتم واسش تحقیق کردم میگن طرف جلبریک کنه دیگه پیدا نمیشه !!! راسته !؟
اینجوری که طرف نابود میشه !!!
دوستم می گه بیخیال شه بهتره آخه اومد طرف به عنوان گوشی از آب رد شده بدون جعبه فروخت بیایم طرف بگیریم چیکارش کنیم اوونم 1 جوور قربانیه دیگه

jjefri
2012-03-17, 03:01 PM
دوستان من میخوام از یه آدم غریبه یه گوشی htc titan بخرم.به گفته خودش کارتنش تو اسباب کشی گم شده.
حاضره یه فاکتور با مهر هم برام جور کنه.
بنظر شما بخرم یا منصرف بشم؟؟؟

injaboodam
2012-03-19, 11:39 PM
سلام.چند روز پیش گوشی خواهر منو دزدیدن!سامسونگ بود مدلش.رفتیم کلانتری شکایت کردیم.گفتن که سیم کارتتو بسوزون اول!ما هم گفتیم باشه.بعدش فهمیدیم این سیم کارت به اسم خودش نبوده و به صاحب سند سیم کارت دسترسی نداریم!گفتن تا سیم کارتو نسوزونی نمیشه ردیابیش کرد!!!!!
کارتن گوشی هم هست.اما ظاهرا میگفتن که نمیشه اگه سیمکارت واسه خودت نبوده!
حالا جالب اینجاست که کسی که گوشی رو دزدیده سیمکارت رو روشن میذاره و Sms میفرسته که :چندتا اس ام اس قشنگ برام بفرست!:-o
دوستان یه راهی پیش پام بذارید چکار کنم؟
سرویس نمای دوستان رو میشه طوری فعال کرد که طرف نفهمه؟

roohalah.s
2012-03-20, 12:20 AM
به نظر بنده اگه یه ویروس کش کاسپراسکای روی گوشیتون نصب کنید ودر تنظیماتش ایمیلتون رو وارد کنید هرموقع که سیمکارت روی گوشی عوض بشه ویروسکش یه ایمیل به میلتون میفرسته که شماره جدید داخلش هست! حالا اگه گوشیتون دزدیده شده باشه راحت میتونید پیگیری کنید:):cool:

romass100
2012-03-20, 12:26 AM
به نظر بنده اگه یه ویروس کش کاسپراسکای روی گوشیتون نصب کنید ودر تنظیماتش ایمیلتون رو وارد کنید هرموقع که سیمکارت روی گوشی عوض بشه ویروسکش یه ایمیل به میلتون میفرسته که شماره جدید داخلش هست! حالا اگه گوشیتون دزدیده شده باشه راحت میتونید پیگیری کنید:):cool:

تنظیمات ایمیل فعال نباشه چی؟دزده میفهمه که ایمیلی در حال فرستاده شدن یا مخفی این کار صورت میگیره؟

mmmazar5
2012-04-01, 03:14 PM
سلام
گوشی های سامسونگ که دزدگیر دارند و وقتی سیمکارت عوض میشه یه پیام میفرستن,اگه اون سیمکارت اعتبار(شارژ) نداشته باشه بازم میتونه اس ام اس بفرسته

mohammadi_
2012-04-01, 03:58 PM
تنظیمات ایمیل فعال نباشه چی؟دزده میفهمه که ایمیلی در حال فرستاده شدن یا مخفی این کار صورت میگیره؟
مخفی میفرسته ولی شکل E or G کنار آنتن تابلو هست موقع فرستادن و تنظیمات مال خود برنامه فعال باشد کفایت میکنه دوست عزیز.ربطی به ایمیل گوشی نداره

سلام
گوشی های سامسونگ که دزدگیر دارند و وقتی سیمکارت عوض میشه یه پیام میفرستن,اگه اون سیمکارت اعتبار(شارژ) نداشته باشه بازم میتونه اس ام اس بفرسته
خیر دوست گرامی نمیفرسته

mohammadi_
2012-04-01, 04:07 PM
سلام.چند روز پیش گوشی خواهر منو دزدیدن!سامسونگ بود مدلش.رفتیم کلانتری شکایت کردیم.گفتن که سیم کارتتو بسوزون اول!ما هم گفتیم باشه.بعدش فهمیدیم این سیم کارت به اسم خودش نبوده و به صاحب سند سیم کارت دسترسی نداریم!گفتن تا سیم کارتو نسوزونی نمیشه ردیابیش کرد!!!!!
کارتن گوشی هم هست.اما ظاهرا میگفتن که نمیشه اگه سیمکارت واسه خودت نبوده!
حالا جالب اینجاست که کسی که گوشی رو دزدیده سیمکارت رو روشن میذاره و Sms میفرسته که :چندتا اس ام اس قشنگ برام بفرست!:-o
دوستان یه راهی پیش پام بذارید چکار کنم؟
سرویس نمای دوستان رو میشه طوری فعال کرد که طرف نفهمه؟
خیر دوست عزیز نمیشه بی اجازه فعالش کرد.
تو سایت ایرانسل تو قسمت صورت حساب کاربر رفتید؟ اگه آره برو سیمو معلق کن اگه پوکش دستته یا کدشو داری. خیلی کارای دیگه میتونی از تو سایتش و ویترین بکنی اگه کدشو داری!! تازه نگاه کن ببین بنام کیه و ازش بخوا قطعش کنه!!

اگه نتونستی هم برو خدمات ایرانسل یه شناس پیدا کن/البته به خط ربطی نداره بخوان پیداش کنن دارن میپیچوننت! تازه راحت تر پیداش میکنن با خطط

mohammadi_
2012-04-01, 04:09 PM
دوستان من میخوام از یه آدم غریبه یه گوشی htc titan بخرم.به گفته خودش کارتنش تو اسباب کشی گم شده.
حاضره یه فاکتور با مهر هم برام جور کنه.
بنظر شما بخرم یا منصرف بشم؟؟؟

نخر داداش به ریسکش نمیارزه

mohammadi_
2012-04-01, 04:13 PM
سلام

اگه از یه سیم کارت سوخته شده استفاده کنه بازم پیگیری میشه ؟

من یه N73 پارسال گم کردم 2 هفته پیشم Vivaz امو دزدیدند:(
بله نیازی به سیم نیست!

قابل توجه 3تا 4تایی که تو همین تاپیک گفته بودن باید سیم بزاره تو گوشی!

gold1212
2012-04-04, 12:12 AM
بله نیازی به سیم نیست!

قابل توجه 3تا 4تایی که تو همین تاپیک گفته بودن باید سیم بزاره تو گوشی!

مرسی بابت جواب .
من که الان 1 ماه میشه گم کردم اما خبری نیست از گوشیم و باز باید برم تمدید کنم که دنبالش بگردن یا خود شون( ایرانسل - همراه اول ) پیگیر هستند همیشه ؟

aliartshow
2012-04-04, 12:31 AM
کسی که گوشی رو سرقت کرده اگه گوشی رو فلش کنه دیگه نمیشه ردیابیش کرد؟

pouya_mob
2012-04-04, 12:50 AM
کسی که گوشی رو سرقت کرده اگه گوشی رو فلش کنه دیگه نمیشه ردیابیش کرد؟
نه اینطوری نیست

behnam98
2012-04-23, 03:30 PM
من رفتم مخابرات پرسیدم گفتم چه سیمکارتهایی بندازن پیگیری میشه ؟ گفت فقط 912 و یا به عبارتی خطوط دائمی فقط پیگیری داره و اعتباری ها مثل 919 و . . . پیگیری ندارن ، گفتم چرا ؟ گفت سیستماشو نداریم فعلا:(

gold1212
2012-04-24, 03:24 PM
من رفتم مخابرات پرسیدم گفتم چه سیمکارتهایی بندازن پیگیری میشه ؟ گفت فقط 912 و یا به عبارتی خطوط دائمی فقط پیگیری داره و اعتباری ها مثل 919 و . . . پیگیری ندارن ، گفتم چرا ؟ گفت سیستماشو نداریم فعلا:(

الکی گفته ، ایرانسل هم پیگیری میکنه اعتباری و دائمی
من شنیدم همراه اول هم همینه

G h a s e m
2012-04-25, 04:03 PM

الکی گفته ، ایرانسل هم پیگیری میکنه اعتباری و دائمی
من شنیدم همراه اول هم همینه

تمامی خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل و همچنین دائمی و اعتباری همراه اول قابل پیگیری هست.

pejmandrag
2012-04-25, 04:25 PM
دوست عزیز گوشی دوست من هم گم شد رفتیم هر سه تا اپراتور در خواست دادیم.

behnam98
2012-04-26, 02:44 PM
حالا من با تالیا کاری ندارم ، اما ایرانسل و همراه اول هم دائمی داره هم اعتباری ، که رفتم پرسیدم گفتن فقط دائمی ها (چه همراه اول چه ایرانسل) ردگیری میشه و اعتباری ها ردگیری نمیشه ، این حرفیه که خوده مسئول مخابرات که اونجا نشسته بود بهم گفت ، کلی هم چونه زدمو بحث کردم که یعنی چی نمیشه ؟ مگه میشه ؟ پس من چی کنم ؟ گفت همینی که هست ، نمیشه !!!

+Farhad
2012-04-26, 03:44 PM
حالا من با تالیا کاری ندارم ، اما ایرانسل و همراه اول هم دائمی داره هم اعتباری ، که رفتم پرسیدم گفتن فقط دائمی ها (چه همراه اول چه ایرانسل) ردگیری میشه و اعتباری ها ردگیری نمیشه ، این حرفیه که خوده مسئول مخابرات که اونجا نشسته بود بهم گفت ، کلی هم چونه زدمو بحث کردم که یعنی چی نمیشه ؟ مگه میشه ؟ پس من چی کنم ؟ گفت همینی که هست ، نمیشه !!!

برای ایرانسل نباید بری مخابرات! برو نمایندگی خوده ایرانسل سوال کن!

sami.sport
2012-08-02, 09:32 AM
سلام دوستان من يه گوشي c6-01داشتم كه 5 6 ماهي هست بسرقت رفته پيگيري كردم هنوزپيدانشده

G h a s e m
2012-08-03, 03:17 PM
سلام دوستان من يه گوشي c6-01داشتم كه 5 6 ماهي هست بسرقت رفته پيگيري كردم هنوزپيدانشده

احتمالا تاکنون سیم کارتی درون گوشی قرار داده نشده یا بصورت اوراق بفروش رفته است.

Amir
2012-08-03, 03:25 PM
احتمالا تاکنون سیم کارتی درون گوشی قرار داده نشده یا بصورت اوراق بفروش رفته است.

بصورت اوراق یعنی چی ؟
یکی از دوستام گوشی htc داشته 600 تومن پولشه اوراقی یعنی روشن نکرده خرابش میکنند ؟ از قطعاتش استفاده میکنند؟

™Ultimate
2012-08-03, 03:50 PM
بصورت اوراق یعنی چی ؟
یکی از دوستام گوشی htc داشته 600 تومن پولشه اوراقی یعنی روشن نکرده خرابش میکنند ؟ از قطعاتش استفاده میکنند؟

دقیقا!

مثلا hd7 خود شما رو ازت میدزدن یا یه جوریimei اش رو عوض میکنن یا قطعاتشو جدا جدا میفروشن!

از تاچ وال سی دی حساب کن :دی

googoolake
2012-08-24, 11:32 PM
دوستان من یه گوشی ال جی ke990 viewty داشتم. فروردین 90 دزدیدن. شکایت کردم.بعد رفتم نمایندگی ایرانسل گفتن ایرانسل پیگیری نمیکنیم! یک ماهه پیش نامه اومد از دادگاه که پیگیری شما لغو شده. به نظرتون الان برم باز شکایت کنم؟ قیمت روز گوشی ارزششو داره واسه من اگه پیدا بشه. طرف حتما تا الان روشن کرده. ولی آیا مطمئن هستید ایرانسل پیگیری میشه؟!

.NEWCELL
2012-09-07, 12:57 PM
دوستان یه پیشنهاد میکنم بیخودی وقت خودتونو هدر ندید گوشی که دزدیده شده از 100 درصد 10 درصدش پیدا میشه بقیه یا شماره سریال رو عوض میکنند یا اینکه اونو اوراق میکنند و چیزهای بدرد بخورشو برای گوشیهای دیگه استفاده میکنند

Amir.Mdi
2012-09-22, 01:06 AM
چند ساعتی هست که گوشیم رو زدن و هنوزم گیجم و نمیدونم چکار کنم

داشتیم از شمال بر میگشتیم توی جاده چالوس کنار سد کرج زدیم کنار یکم استراحت کنیم وقتی رسیدیم تهران دیدیم کیف خانم نیست، یه مقداری پول و مدارک شناسایی و گوشی Arc S که 20 روز نیست خریده بودیم توی کیف بود

الان هرچی شماره موبایلش رو میگیرم ، اولش هیچ بوقی نمیزنه و بعدش میگه فعلا تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نیست

گوشی منم تو ماشین بود ولی نبردن ولی گوشی خانم که تو کیفش بوده با کیفش بردن

گوشیش قفل داشت
دوستان به نظرتون من باید چکار کنم؟

لطفا من را راهنمایی کنید

+Farhad
2012-09-22, 10:32 AM
چند ساعتی هست که گوشیم رو زدن و هنوزم گیجم و نمیدونم چکار کنم

داشتیم از شمال بر میگشتیم توی جاده چالوس کنار سد کرج زدیم کنار یکم استراحت کنیم وقتی رسیدیم تهران دیدیم کیف خانم نیست، یه مقداری پول و مدارک شناسایی و گوشی Arc S که 20 روز نیست خریده بودیم توی کیف بود

الان هرچی شماره موبایلش رو میگیرم ، اولش هیچ بوقی نمیزنه و بعدش میگه فعلا تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نیست

گوشی منم تو ماشین بود ولی نبردن ولی گوشی خانم که تو کیفش بوده با کیفش بردن

گوشیش قفل داشت
دوستان به نظرتون من باید چکار کنم؟

لطفا من را راهنمایی کنید

سلام
نحوه پیگیری به این صورت هست

aziz.m 1
2012-10-08, 01:22 AM
سلام گوشی منو پریروز دزدیدند مدل گوشیمم galaxi not بود (واقعا نوشتن کلمه بود برام سخت هست) قیمتش حدود یک و چهارصد می ارزید
من پیگیری کردم پیش دفاتر خدماتی هم رفتم این جور که من تو پستها خوندم یه سوال برام پیش اومد
یعنی این اقا یا خانوم دزد گوشیمو روشن نکنه پیدا نمیشه ؟
اگر روشن کنه ولی سیم کارت نندازه چی فقط بخواد از قابلیتهای مختلفش استفاده کنه یعنی گیر نمیوفته ؟
یعنی باید قیدشو بزنم !!!!!! بابا نامردیه بخدا با اینکه اعراب قبول ندارم ولی وجدانن حقشون اینه که دست اینا رو قطع کنند

queen-tia
2012-10-14, 11:19 PM
سلام دوستان
امیدوارم کسی بتونه جواب سوال منو بده
من گوشیم رو 2 ماه پیش تو مغازه ازم دزدیدن الان مراحلش رو رفتم و شانسم گوشیم رو اوراق نکردن و یکی از شرکتهای مخابراتی پیداش کرده نامه شرکت مخابراتی که شامل شماره ای که تو گوشیم فعاله و آدرس طرف رو دادن و بردم دادگاه بقیه مراحلشم انجام دادم اگه آدرس درست نباشه یعنی دزده خونش دیگه اونجا نباشه و از اونجا رفته باشه چی میشه کسی شده با مشکل من مواجه شده باشه؟
من خط خودم مال خونه قبلیمون هست اگه دزده هم خونش رو عوض کرده باشه چه خاکی تو سرم کنم خسته شدم از بس دنبال گوشیم دوییدم

S.HAMID.M
2012-10-15, 01:33 AM
سلام دوستان
امیدوارم کسی بتونه جواب سوال منو بده
من گوشیم رو 2 ماه پیش تو مغازه ازم دزدیدن الان مراحلش رو رفتم و شانسم گوشیم رو اوراق نکردن و یکی از شرکتهای مخابراتی پیداش کرده نامه شرکت مخابراتی که شامل شماره ای که تو گوشیم فعاله و آدرس طرف رو دادن و بردم دادگاه بقیه مراحلشم انجام دادم اگه آدرس درست نباشه یعنی دزده خونش دیگه اونجا نباشه و از اونجا رفته باشه چی میشه کسی شده با مشکل من مواجه شده باشه؟
من خط خودم مال خونه قبلیمون هست اگه دزده هم خونش رو عوض کرده باشه چه خاکی تو سرم کنم خسته شدم از بس دنبال گوشیم دوییدم

سلام من هم گوشیم رو حدود 10 ماه پیش زدن مثل شما همه مراحل رو رفتم چند بار هم رفتم به آدرسی که داده بودند اما میگفتند اون فرد اینجا نیست
حدودا 5 ماه دوندگی کردم اما به هیچ جا نرسیدم
امید وارم شما برسید
در کل در کشوری مثل ایران هرچیزی دزدیده بشه دیگه پیدا نمیشه
موفق و پیروز باشید

queen-tia
2012-10-15, 11:01 AM
یعنی اگه آدرسش رو عوض کرده باشه همه چیز تمومه هیچ قانونی وجود نداره که بشه ازش استفاده کرد و پیگیری کنن آدرس جدید رو پیدا کنن؟ مگه ایرانسل gprs نداره نمیتونن داداگاه نامه بده و از شرکت مخابراتی بخواد که آدرس جدید که سیم کارت فعاله موقعیت یابی کنه؟
این که نمیشه اینجا باید یه قانون یه تبصره یه چیزی وجود داشته باشه کسی چیزی نمیدونه
:worried::worried::worried::worried:
:(:(:(:(

queen-tia
2012-10-15, 11:04 AM
سلام من هم گوشیم رو حدود 10 ماه پیش زدن مثل شما همه مراحل رو رفتم چند بار هم رفتم به آدرسی که داده بودند اما میگفتند اون فرد اینجا نیست
حدودا 5 ماه دوندگی کردم اما به هیچ جا نرسیدم
امید وارم شما برسید
در کل در کشوری مثل ایران هرچیزی دزدیده بشه دیگه پیدا نمیشه
موفق و پیروز باشید

بعدش که نامه رو از کلانتری بردن و گفتن دزده از اونجا رفته چه کار کردید؟ باز رفتید دادگاه؟ شکایت دیگه ای انجام دادید؟
وای قلبم درد گرفت من یه عالمه بدبختی کشیدم چقدر مرخصی گرفتم از حقوقم کم میشد به امید اینکه گوشیم پیدا میشه

soltan_110
2012-10-19, 11:20 AM
سلام گوشی من گلکسی اس 3 بود .تو همین بازی ایران کره جنوبی ازم زدن.میخواستم بدونم ایا سایتی هست که خود آدم سریال گوشیشو ردیابی کنه.آخه به این اپراتور ها اعتباری نیست.ممنون میشم اگه کمک کنین.

+Farhad
2012-10-19, 01:11 PM
سلام گوشی من گلکسی اس 3 بود .تو همین بازی ایران کره جنوبی ازم زدن.میخواستم بدونم ایا سایتی هست که خود آدم سریال گوشیشو ردیابی کنه.آخه به این اپراتور ها اعتباری نیست.ممنون میشم اگه کمک کنین.

خیر چنین سایتی وجود نداره!!!
ربطی به اعتباری بودن و یا دائمی بودن خط نداره شما حتما باید شکایت کنید بعد سریال گوشی شما به اپراتور ها داده میشه و اگر سیمکارتی در گوشی شما قرار بگیره اپراتور متوجه محل اون میشه و پیگری می کنند.

milkyway
2012-10-19, 02:01 PM
سلام
پیشگیری همیشه بهتر از درمانه . دوستانی که هنوز گوشی هاشون به سرقت نرفته بهتره برنامه های امنیتی گوشیشون رو فعال کنن . اگه هم به طور پیش فرض ندارن برن دانلود کنن ، خیلی به درد میخوره . من فقط اسم نرم افزار سیمبیان رو میدونم ، حتما آندروید و ios‏ هم نرم افزار مشابه دارن . F-secure‏ به طور پیش فرض روی symbian ‎‎^‎3 نصبه . کافیه فعالش کنید . یک شماره رو به عنوان شماره ی مورد اعتماد (trusted number‏)‏ تو بخش تنظیمات برنامه وارد کنید ، از این به بعد هر وقت سیم کارت گوشیتون عوض بشه برنامه به طور خودکار یک sms‏ به این شماره میفرسته و تغییر سیم کارت رو اطلاع میده . همین طور میشه با فرستادن sms‏ به شکل : رمز برنامه#LOCK# به گوشیتون اون رو قفل کرد . اگه به جای lock‏ بنویسید wipe‏ تمام اطلاعات گوشی پاک میشه . اگه به جای lock‏ بنویسید locate‏ گوشی بلافاصله یه sms‏ براتون میفرسته که در اون مختصات محلی که گوشی شما قرار داره ، به همراه لینک google maps‏ نوشته شده تا بتونید با خیال راحت خونه ی این دزد محترم رو پیدا کنید .
اگه اسم نرم افزار های مشابه سیستم عامل های دیگه رو هم فهمیدم همین جا اطلاع میدم .

queen-tia
2012-10-30, 12:59 PM
سلام
کسی میتونه مراحل بعد از آمدن جواب استعلام و اینکه هر مرحله چقدر طول کشیده رو برام توضیح بده
منظورم بعد از اینکه ردیابی شد و جوابش اومد؟

fery52
2012-12-09, 12:37 AM
متاسفانه امروز این گوشیو تو تاکسی از جیبم افتاد . هر چی زنگ میزنم خاموشه. فردا کارم با دادگستری مشغوله
یک سیم همراه اول ثابت
یک سیم ایرانسل

rezaajoon
2012-12-09, 12:54 AM
سلام
پیشگیری همیشه بهتر از درمانه . دوستانی که هنوز گوشی هاشون به سرقت نرفته بهتره برنامه های امنیتی گوشیشون رو فعال کنن . اگه هم به طور پیش فرض ندارن برن دانلود کنن ، خیلی به درد میخوره . من فقط اسم نرم افزار سیمبیان رو میدونم ، حتما آندروید و ios‏ هم نرم افزار مشابه دارن . F-secure‏ به طور پیش فرض روی symbian ‎‎^‎3 نصبه . کافیه فعالش کنید . یک شماره رو به عنوان شماره ی مورد اعتماد (trusted number‏)‏ تو بخش تنظیمات برنامه وارد کنید ، از این به بعد هر وقت سیم کارت گوشیتون عوض بشه برنامه به طور خودکار یک sms‏ به این شماره میفرسته و تغییر سیم کارت رو اطلاع میده . همین طور میشه با فرستادن sms‏ به شکل : رمز برنامه#LOCK# به گوشیتون اون رو قفل کرد . اگه به جای lock‏ بنویسید wipe‏ تمام اطلاعات گوشی پاک میشه . اگه به جای lock‏ بنویسید locate‏ گوشی بلافاصله یه sms‏ براتون میفرسته که در اون مختصات محلی که گوشی شما قرار داره ، به همراه لینک google maps‏ نوشته شده تا بتونید با خیال راحت خونه ی این دزد محترم رو پیدا کنید .
اگه اسم نرم افزار های مشابه سیستم عامل های دیگه رو هم فهمیدم همین جا اطلاع میدم .

ما منتظریم...
هنوز پیدا نکردین؟

AryanLAnd
2012-12-09, 01:28 AM
ما منتظریم...
هنوز پیدا نکردین؟

سلام.

برای آندروید که 100 ها برنامه هست.اکثر گوشیهای آندروید بصورت پیشفرض هم دارن.منتها توی ستینگهاشون اسم های متفاوتی دارن.اکثرا هم توی قسمت سکیوریتی هستن.مثلا" برای گالاکسی اس 2 با رام 4.1.2 اسمش هست Find My Mobile.:flower:

VHD_Nemesi
2012-12-09, 05:51 AM
دوستان اگه گوشی من رو زده باشن ولی من جعبه گوشیم رو دور ریخته باشم یا خراب شده باشه نمی تونم پیگیری کنم ؟

R EZ A
2012-12-22, 11:16 PM
آقا ما امروز گوشیمونو (i9000)تو پارک جا گذاشتیم
برگشتیم دیدم نیست
بدبختی گذاشته بودمش رو ایرپلین مود
آخر شب طرف سیم کارتو گذاشته بود تو یه گوشی دیگه و زنگ زد بهم که 100 بیار تا گوشیو بدم بهتO_o
با پلیس رفتیم سر قرار
طرف مجبور شد کوتاه بیاد
آخرش خودمون 30 دادیم که بازم گوشی پیدا کرد برسونه به صاحبش

ولی طرف خیلی آدم پولکی ای بود

shayanjoon
2013-02-27, 01:08 PM
خوب دوستان اگه دزد سیم کارت دست دوم بندازه که ادرس و اسمش به نام کسه دیگه باشه تکلیف چیه؟؟؟
چه جوری میشه پیداش کرد؟؟ تازه از رو آنتن دکل هم که دقیق نیست نمشه خونش رو فهمید؟؟
باید چی کار کرد؟؟؟

modi1362
2013-05-29, 01:42 PM
خوب دوستان اگه دزد سیم کارت دست دوم بندازه که ادرس و اسمش به نام کسه دیگه باشه تکلیف چیه؟؟؟
چه جوری میشه پیداش کرد؟؟ تازه از رو آنتن دکل هم که دقیق نیست نمشه خونش رو فهمید؟؟
باید چی کار کرد؟؟؟

هیچی الان روند اینجوریه که یک شکایت به اسم شما می نویسن برای حریدار یا دارنده الان گوشی
و از اون دعوت می کنن که تشریف بیاره توی شورای حل اختلاف گوشی تلفن مفقودی یا سرقتی
و اگر نیاد و یا بیاد بگه گوشی دستش نیست هیچی به هیچی
کلا اگه شهر دیگه باشه یا طرف حرفه ای باشه خیلی طول میکشه شاید ماهها و شاید سالها
به نظرم گوشی که گم شد یا دزدیده شد دیگه باید دندونشو بکنی

Pedram_mrn
2013-06-19, 09:45 PM
اگه طرف توش سیمکارت نندازه فقط بخواد با وای فای و برنامه بازی کار کنه نمیشه پیداش کرد؟
یعنی از طریق IP که گوشی از اونجا با وای فای وصله؟!! حتما باید سیم کارت باشه؟

خب معلوم یارو توش سیم نمیندازه، ولی شاید یه وقت به نت وصل کنه نه...؟:hmm:

Nova view
2013-06-19, 11:19 PM
اگه طرف توش سیمکارت نندازه فقط بخواد با وای فای و برنامه بازی کار کنه نمیشه پیداش کرد؟
یعنی از طریق IP که گوشی از اونجا با وای فای وصله؟!! حتما باید سیم کارت باشه؟

خب معلوم یارو توش سیم نمیندازه، ولی شاید یه وقت به نت وصل کنه نه...؟:hmm:

با درود
اگر سیمکارت استفاده نشود قابل ردیابی نیست.

vampire73
2014-08-29, 06:42 PM
سلام
من یه گوشی گلکسی S4 داشتم که دزدیده شده!
اگه دزد محترم سیم کارت توی گوشی نندازه هیچ راهی نداره؟!
هیچ جوره امکان پیدا شدن گوشی نیست؟!!!

mohammadi_
2014-08-29, 07:48 PM
سلام
من یه گوشی گلکسی S4 داشتم که دزدیده شده!
اگه دزد محترم سیم کارت توی گوشی نندازه هیچ راهی نداره؟!
هیچ جوره امکان پیدا شدن گوشی نیست؟!!!

با توجه به اینکه سیمکارت نوش نگزاره فرضا موقعیتشم پیدا بشه با اختلاف شدید هست که بازهم دستتون جایی بند نمیشه ولی شما شکایت رو تنظیم کنید چون وسوسه سیمکارت گزاشتن ممکنه برای چند لحظه هم به شما کمک کنه.تا سیمکارتی نباشه تو گوشی کسیو نمیشه به عنوان صاحب سیم نگزاشته پیدا کرد.

vampire73
2014-08-29, 08:43 PM
با توجه به اینکه سیمکارت نوش نگزاره فرضا موقعیتشم پیدا بشه با اختلاف شدید هست که بازهم دستتون جایی بند نمیشه ولی شما شکایت رو تنظیم کنید چون وسوسه سیمکارت گزاشتن ممکنه برای چند لحظه هم به شما کمک کنه.تا سیمکارتی نباشه تو گوشی کسیو نمیشه به عنوان صاحب سیم نگزاشته پیدا کرد.
آخه طرف توی این چند وقته سیم کارت نگذاشته چون سیم کارت بره داخلش مسیج میاد برام. آخه اطلاعات داخلش برام مهم هست. اگه طرف وسوسه نشد دیگه امیدی نیست؟!!!

yyyy
2014-08-29, 09:36 PM
آخه طرف توی این چند وقته سیم کارت نگذاشته چون سیم کارت بره داخلش مسیج میاد برام. آخه اطلاعات داخلش برام مهم هست. اگه طرف وسوسه نشد دیگه امیدی نیست؟!!!

با سلام
اگه گوشی مستر ریست بشه از رکاوری مسیج دستتون نمیاد که هیچ. بلکه ممکنه سیم گزاشته و استفاده میکنه. خیر امیدی نیست .اما فرض بر این بگیریم که سیم نزاره و شما تصاویری داشته باشید که بعدا فرضا پخش بشه و قانون به عنوان کیفری بخواد پیگیر موضوع بشه میشه طرفو پیدا کرد .همونطور که با گوشی بدون سیم اگه 110 رو بگیرید 912 یا 112 میتونن موقعیتتون رو پیدا کنن بشرطی سریال گوشی بیاد شبکه و شماره ای بگیره.
شاید سوال پیش بیاد که چطور ؟ موک لوکیشن گوگل هم همین روند رو داره!

vampire73
2014-08-30, 12:11 AM
با سلام
اگه گوشی مستر ریست بشه از رکاوری مسیج دستتون نمیاد که هیچ. بلکه ممکنه سیم گزاشته و استفاده میکنه. خیر امیدی نیست .اما فرض بر این بگیریم که سیم نزاره و شما تصاویری داشته باشید که بعدا فرضا پخش بشه و قانون به عنوان کیفری بخواد پیگیر موضوع بشه میشه طرفو پیدا کرد .همونطور که با گوشی بدون سیم اگه 110 رو بگیرید 912 یا 112 میتونن موقعیتتون رو پیدا کنن بشرطی سریال گوشی بیاد شبکه و شماره ای بگیره.
شاید سوال پیش بیاد که چطور ؟ موک لوکیشن گوگل هم همین روند رو داره!
حالا پس باید امید داشته باشم طرف یه تماس اضطراری بگیره؟!
اگه ارتباط برقرار بشه حله؟

ayob0631
2014-10-21, 12:58 PM
سلام دوستان دیروز گوشی من از جیبم افتاد ولی حواسم بهش نبود و رفتم ی دوری زدم و برگشتم خونه دیدم ای خدا هر چی دنبال گوشیم میگردم نیست که نیست زنگ هم میزنم میبینم در دسترس نیست فهمیدم که گوشی بی گوشی *155*شماره خودم# رو زدم که هر وقت گوشی رو روشن کرد بهم پیام بیاد زود رفتم کارتون گوشی و پوکه سیمکارت رو برداشتم و رفتم سمت خدمات ارتباطی گفتم خانم موضوع اینه میتونم چیکار کنم گفت اول زنگ بزن 700 خطت رو بسوزون بعد برو دادگاه شکایت کن گفتم اگه شکایت کنم چقدر طول میکشه گفت 1 ماه:12: خلاصه زنگ زدم به 700 و هفتصد دقیقه صبر کردم تا یکی جوابم داد گفتم اقا من گوشیم رو گم کردم چیکار کنم گوشیم رو پیدا کنم گفت شما که باید برید شکایت کنید گفتم خودتون نمیتونید ی جوری پیداش کنید از طریق سریال و اینا جوابش منفی بود ولی من نخواستم سیمکارت رو بسوزونم به امید اینکه شاید زنگ بزنه خلاصه رفتم عریضه (شکایت) خودم رو بنویسم وسطاش بود که ناگهان ایرانسل عزیز اس داد که این شماره به شبکه بازگشت زنگ زدم گفتم سلام اقا خوبی گفت مرسی شما؟(انگار خط عمشه)گفتم صاحب گوشی گفت خب کی؟گفتم فلانی خب گفت من این شخصم (اسم همسایه مون رو گفت!!!!!!!!!!!!!0_o)بعد گفتم اه آقا شمایین؟ گفت آره بیا گوشیت رو بردار منم با تمام سرعت و با دهن فول باز از خوشحالی رفتم سمت خونشون:4d564ad6: در رو زدم دخترش اومد بیرون گفتم پدرتون خونه ان؟ گفتن نه از دیروز رفتن بوشهر (ما خونمون شهرستان کنگان هست) اینجا بود که فهمیدم من تا دسته خوردمش و گوشیم افتاده سمت خونمون و من حواسم نبوده چون یارو قشنگ اسم همسایه مون رو آورد و تنها دلیلی که یارو زنگ زده بود این بود که خواست ببینه من آشنام یا نه که اگه آشنا بودم پس بده که انگار نبودم :13: و باز هم به خطم زنگ زدم ولی خاموش بود خلاصه عصر شد و اداره ها تعطیل ولی چون من اطلاعات خیلی خیلی خیلی مهمی توش داشتم راضی نشدم که ساکت بشینم گوشی من رمز داشت پس مجبور بود که بره گوشی رو فلش کنه ولی اطلاعات مهم من تو مموری بود که راحت میتونست کپی کنه خلاصه گفتم که اول و آخرش باید باید گوشی رو فلش کنه اگه وارد نباشه میبرتش تعمیرات منم رفتم مدل گوشی و سریال گوشی و شماره جدیدم رو نوشتم پخش کردم توی تمام موبایل فروشی ها تقریبا 20تا بودن (شهرستان ما این همه بزرگ نیست)با همه شون هماهنگی کردم و الان هم بعد از این پست میخوام برم شکایت کنم آخه گوشی من بخاطر اطلاعاتی که درونش هست خیلی برام مهمه آبروم همه اش توی این گوشیه و بزرگترین اشتباه من این بود که
1-اطلاعات مهمم رو توی مموری کارد گذاشته بودم
2-بسته اینترنت نگرفته بودم چون توی خونه از وایرلس استفاده میکردم اگه گوشی من به اینترنت وصل بود با android device manager گوگل راحت گوشی رو پیدا میکردم و خدا شاهده اگه خون ازش پایین نمیاوردم راحت نمیشدم ولی افسوس که نت خاموش بود

بچه ها ببخشید من این همه حرف زدم ولی دلم خونه, اعصابم خراب ,آبروم در حال فروپاشی اگه شما بودید چیکار میکردید؟ *ممنونم از همه تون*

ayob0631
2014-11-08, 07:54 PM
سلام دوستان دیروز گوشی من از جیبم افتاد ولی حواسم بهش نبود و رفتم ی دوری زدم و برگشتم خونه دیدم ای خدا هر چی دنبال گوشیم میگردم نیست که نیست زنگ هم میزنم میبینم در دسترس نیست فهمیدم که گوشی بی گوشی *155*شماره خودم# رو زدم که هر وقت گوشی رو روشن کرد بهم پیام بیاد زود رفتم کارتون گوشی و پوکه سیمکارت رو برداشتم و رفتم سمت خدمات ارتباطی گفتم خانم موضوع اینه میتونم چیکار کنم گفت اول زنگ بزن 700 خطت رو بسوزون بعد برو دادگاه شکایت کن گفتم اگه شکایت کنم چقدر طول میکشه گفت 1 ماه:12: خلاصه زنگ زدم به 700 و هفتصد دقیقه صبر کردم تا یکی جوابم داد گفتم اقا من گوشیم رو گم کردم چیکار کنم گوشیم رو پیدا کنم گفت شما که باید برید شکایت کنید گفتم خودتون نمیتونید ی جوری پیداش کنید از طریق سریال و اینا جوابش منفی بود ولی من نخواستم سیمکارت رو بسوزونم به امید اینکه شاید زنگ بزنه خلاصه رفتم عریضه (شکایت) خودم رو بنویسم وسطاش بود که ناگهان ایرانسل عزیز اس داد که این شماره به شبکه بازگشت زنگ زدم گفتم سلام اقا خوبی گفت مرسی شما؟(انگار خط عمشه)گفتم صاحب گوشی گفت خب کی؟گفتم فلانی خب گفت من این شخصم (اسم همسایه مون رو گفت!!!!!!!!!!!!!0_o)بعد گفتم اه آقا شمایین؟ گفت آره بیا گوشیت رو بردار منم با تمام سرعت و با دهن فول باز از خوشحالی رفتم سمت خونشون:4d564ad6: در رو زدم دخترش اومد بیرون گفتم پدرتون خونه ان؟ گفتن نه از دیروز رفتن بوشهر (ما خونمون شهرستان کنگان هست) اینجا بود که فهمیدم من تا دسته خوردمش و گوشیم افتاده سمت خونمون و من حواسم نبوده چون یارو قشنگ اسم همسایه مون رو آورد و تنها دلیلی که یارو زنگ زده بود این بود که خواست ببینه من آشنام یا نه که اگه آشنا بودم پس بده که انگار نبودم :13: و باز هم به خطم زنگ زدم ولی خاموش بود خلاصه عصر شد و اداره ها تعطیل ولی چون من اطلاعات خیلی خیلی خیلی مهمی توش داشتم راضی نشدم که ساکت بشینم گوشی من رمز داشت پس مجبور بود که بره گوشی رو فلش کنه ولی اطلاعات مهم من تو مموری بود که راحت میتونست کپی کنه خلاصه گفتم که اول و آخرش باید باید گوشی رو فلش کنه اگه وارد نباشه میبرتش تعمیرات منم رفتم مدل گوشی و سریال گوشی و شماره جدیدم رو نوشتم پخش کردم توی تمام موبایل فروشی ها تقریبا 20تا بودن (شهرستان ما این همه بزرگ نیست)با همه شون هماهنگی کردم و الان هم بعد از این پست میخوام برم شکایت کنم آخه گوشی من بخاطر اطلاعاتی که درونش هست خیلی برام مهمه آبروم همه اش توی این گوشیه و بزرگترین اشتباه من این بود که
1-اطلاعات مهمم رو توی مموری کارد گذاشته بودم
2-بسته اینترنت نگرفته بودم چون توی خونه از وایرلس استفاده میکردم اگه گوشی من به اینترنت وصل بود با android device manager گوگل راحت گوشی رو پیدا میکردم و خدا شاهده اگه خون ازش پایین نمیاوردم راحت نمیشدم ولی افسوس که نت خاموش بود

بچه ها ببخشید من این همه حرف زدم ولی دلم خونه, اعصابم خراب ,آبروم در حال فروپاشی اگه شما بودید چیکار میکردید؟ *ممنونم از همه تون*
پیداش کردم

jaberpc
2015-08-23, 01:50 PM
سلام اقا دیروز عرض 3 ثانیه از جیب من همچین نوت 2 رو زدن هنوز تو کف حرکت این بشر هستم خدایی باید ی اسلومویشن از حرکتش بزنن بعد جناب محترم دزد تو که این همه هنر داری چرا تو دزدی استفاده می کنه سرطان گرفته باشی تو محک رات ندن چون سنت زیاده
من امروز اقدام کردم خدا کنه پیدا شه پولش برام مهم نیست گوشیم رو خیلی دوس داشتم و کلی باهاش خاطره داشتم و اینم بگم کادو بود:14:

M0TRIX
2016-06-17, 07:29 PM
اقا سریال گوشی رو عوض کنن دیگ پیدا نمیشه نه؟:2:

hamyab24
2016-06-28, 10:02 PM
با سلام و احترام
دوستانی که گوشی یا لپ تاپ خودرا گم کرده اند یا به سرقت رفته است تنها در سامانه رسمی و کشوری به نام همیاب 24 ثبت نمایید و در سایت های نامعتبری که اطلاعات شخصی شما و کالا را به نمایش می گذارند جدا خودداری بفرماید تا دچار مشکلاتی هم چون اخاذی و سو استفاده از شماره تماس نشوید

hamyab24
2016-06-28, 10:03 PM
با سلام و احترام
دوستانی که گوشی یا لپ تاپ خودرا گم کرده اند یا به سرقت رفته است تنها در سامانه رسمی و کشوری به نام همیاب 24 ثبت نمایید و در سایت های نامعتبری که اطلاعات شخصی شما و کالا را به نمایش می گذارند جدا خودداری بفرماید تا دچار مشکلاتی هم چون اخاذی و سو استفاده از شماره تماس نشوید
سامانه ثبت و جستجوی کالای دیجیتال گم شده و سرقتی (گوشی ، تبلت ، لپ تاپ و...) (www.hamyab24.com)