PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات GPRS ايرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29

+ALIWM
2012-05-27, 11:29 AM
800 تومن من كه كم كرده بود با شارج 1000 تومني برگشت يعني 1800 تمن شارج شد .

T E Z A R
2012-05-27, 11:38 AM
عجب دنیاییه..........
اومده سه روز پیش بهم اس داده که 24000ریال اعتبار داخل شبکه بزودی واریز میشود...........
دیروز اس داد که24000ریال اعتبار داخل شبکه واریز شد..........
ولی بازم کم میکنه/.............//.........//
آقای مسول حالا هر کی که هستی.........
اس میدی عمل نمیکنی
عجب

arman10000
2012-05-27, 11:45 AM
نمیدونم چرا دوستان دارن تشکر میکنن از ایرانسل درصورتی که باید ...

Reza_g123
2012-05-28, 02:31 AM
آقا یــــــــــنی ما یه اشتباهی کردیم و اومدیم گفتیم سرعت ایرانسل طرف ما خوبه!! نمیدونم آه دوستان ما رو گرفت یا ایرانسل بهش بر خورد، هنوز یه روز از این تعریف و تمجید نگذشته بود که که سرعت افت کرد، نوسان پیدا کرد تا امروز هم دیگه کامل قطع بود، منم کارم گیر نته، خلاصه کلی اعصابمونو ریخت به هم.
آقا ما شیکر خوردیم که گفته باشیم سرعت ایرانسل خوبه، خیلی هم داغونه:grrr:

منم چندتا پست قبل گفتم سرعتم خوبه عکس هم گذاشتم ..اما بعدش علاوه بر کم شدن سرعت انتن هم هر روز قطع میشه

آقا شکر چیه این حرفا کدومه شکرو باید ایرانسل بخوره همراه با قند اضافه!
مقصر ما نیستیم عزیز ما کاربرای مظلوم و سختی کشیده اینقدر قلبمون پاکه که تا یه روز سرعت خوب میشه میایم صراحتا میگیم ، من مطمعنم 90% کسایی که اینجا گفتن سرعتشون خوبه 2 روز بعد بد شده! و فقط بهانه ای میشود برای مسئولان که آی نظر مثبت هم وجود دارد و مشکل کلی نیست !
به نظر این شخص حقیر دوستان بزارند حداقل 1 ماه بگزره اگر هنوز خوب بود بعد اعلام بفرمایند

پ.ن: در ضمن دوستان که هیچ وقت آه نمیکنن عزیز ، ما اگه بشنویم سرعت شما خوبه خیلی خوشحال هم میشویم ، من آرزوی قلبیم اینه که کل مردم ایران از این فلاکت و بدبختی نجات پیدا کنن ولی به نظر این شخص حقیر اینجا جای اعلام سرعت خوب نیست!

Reza_g123
2012-05-28, 03:03 AM
الان به فرض مثال شرکت ایرانسل میخواد فلان شرکت رو (مثلا) 150 میلیارد بخره و زیر مجموعش رو گسترش بده( جهت خدمات جدید):
خوب حالا 20 میلیاردم مثلا کسری بودجه داره به نظرتون این پول از کجا تامین میشه؟
1.توی مکالمه که هیچ جای کلاه برداری نیست به هرحال طرف یه شارژی رو میگیره و به اندازه اون شارژ صحبت میکنه هیچ کاریشم نمیشه کرد
2.توی اس ام اس هم که همینطور
3.اینترنت ، آها ! تنها جایی که ایرانسل میتونه کلاه برداری کنه و به اسم 30 کیلو اینترنت بده ولی 2 کیلوبایتم نباشه همینه! ، باید پهنای باند به شبکه اضافه کنه ولی نکنه! ، از سرعت شهرستانی ها کم کنه بده به شهری ها که حداقل دهن اونا رو ببنده!
اینجوریه که میاد کسریه بودجه هاش رو جبران میکنه و فردا پس فردا میشنوین یه خدمات جدید داره میده! با کدوم پول؟ با پول اینترنتی ها !
آقا ما نما و پما و نقشه و از این چرت و پرت ها رو نمیخوایم اگه خیلی کاربلد هستین همین اینترنت رو بدین بقیش پیش کشتون!
وقتی آقای الف الف میاد 3000 میلیارد میدزده کسی ککشم نمیگزه خوب ایرانسلم پیش خودش میگه چرا من ندزدم؟ مگه دستم کجه یا چلاقم؟
این روزا همه یه راه دزدی ای پیدا میکنن شما چطور؟؟

SAEEDBG
2012-05-28, 12:02 PM
بعد از 4 روز تست رو سرعت GPRS این نتیجه رو بدست اوردم

از چند روز پیش تصمیم گرفتم ببینم چرا سرعت نصف شب ها تا صبح خوبه اما از یک ساعت مشخص سرعت کم میشه..

خوب قبلا میگفتم شاید به صورت خودجوش سرعت کم میشده!!!!!!!!

اما امروز متوجه شدم یا به صورت دستی یا از پیش تنظیم شده هست که مثلا دقیق سر ساعت 8 صبح سرعت به 5 کیلو تغییر کنه..برای اینکه مطمئن بشم چند روز صبح تایم گرفتم و دقیق سر ساعت 8 صبح سرعت از 25 به 5 کاهش پیدا میکنه!!!!

خوب نمیشه بگیم یهو پهنای باند کم میشه یا یهو هر روز سر یک ساعت معین ترافیک شبکه میره بالا،پس نتیجه میگیریم از عمد سرعت رو کم میکنن..
حالا چرا کم میکنن؟؟؟ شاید به دلیل اینکه ظرفیت شبکه کم هست،شاید از بالا فشار میاد!! شاید هم میخواد اینجوری توی بررسی ها بگه شاخص سرعت اینترنت ایرانسل بالا هست اما درست در طی روز که احتیاج داریم کم میشه...

به هر حال اگه مشکلی هست پس باید 24 ساعت سرعت کم باشه نه اینکه از 2 شب تا 8 صبح خوب باشه بعد به صورت خودجوش سرعت کم بشه!!!

به هر حال همیشه ماه پشت ابر نمیمونه و حقیقت هرچقدر تلخ باشه ولی رو میشه.

mabdi1374
2012-05-28, 01:08 PM
منم با آقا سعید موافقم افت منظم سرعت در یک دقیقه خاص چیز مشکوکیه راستی از دوستان کسی اطلاع داره همراه اول جدیدا سرعت و کیفیتش چطور شده؟ اگه ثبات داره بریم سراغ اون!

SAEEDBG
2012-05-28, 01:48 PM
منم با آقا سعید موافقم افت منظم سرعت در یک دقیقه خاص چیز مشکوکیه راستی از دوستان کسی اطلاع داره همراه اول جدیدا سرعت و کیفیتش چطور شده؟ اگه ثبات داره بریم سراغ اون!
همراه اول فقط توی چند تا شهر که ادج داره یکم سرعتش خوبه اما اینجا که ما هستیم اصلا کانکت نمیشه

Reza_g123
2012-05-28, 07:56 PM
عاقا من فحشه مادر دادم به رگولاتوری.!

هرکی از رگولاتوری راضیه منو ببخشه! :D
شما بسیار کار نیک و پسندیده ای کردید انشالله که مورد قبول حق تعالی قرار بگیره :دی

به هر حال اگه مشکلی هست پس باید 24 ساعت سرعت کم باشه نه اینکه از 2 شب تا 8 صبح خوب باشه بعد به صورت خودجوش سرعت کم بشه!!!

کاملا موافقم

همراه اول فقط توی چند تا شهر که ادج داره یکم سرعتش خوبه اما اینجا که ما هستیم اصلا کانکت نمیشه

از دوستان کسی خبر داره سرعت همراه اول تو شهر قدس چقدره؟ نریم الکی کلی پول سیم کارت بدیم اونم یه پخی باشه بدتر از ایران ول ؟
فقط خداکنه هرچه زودتر پوشش رایتل به اینجا برسه حالا درسته قیمت رو 3 برابر کرده ولی... ولی هیچی!
فقط میتونم بگم سه نقطه!...:ohno:

acharhr
2012-05-30, 06:45 PM
امروز با اپرا رفتم تو اینترنت بعد بدون اینکه اینترنت و قطع کنم یه طرح زدم برگشتم به اپرا و ادامه گشت و گذار بعد که اومدم بیرون و اعتبار اینترنت گرفتم دیدم همشو از شارژم کم کرده دو تومن شارژ م پرید !

..:Exclusive:..
2012-05-30, 11:00 PM
امروز با اپرا رفتم تو اینترنت بعد بدون اینکه اینترنت و قطع کنم یه طرح زدم برگشتم به اپرا و ادامه گشت و گذار بعد که اومدم بیرون و اعتبار اینترنت گرفتم دیدم همشو از شارژم کم کرده دو تومن شارژ م پرید !

منم یه بار دقیقا این اتفاق واسم افتاد
ولی بعدا یاد گرفتم که قبل از شارژ کردن باید از اوپرا بیای بیرون.

amircji
2012-05-31, 02:12 PM
درود

الان 2 روزه که gprs خط ایرانسل من قطع شده؟؟!!!
تهران - منطقه نارمک.

نوا جان لطفاً رسیدگی کنید!

Nova view
2012-06-01, 12:08 AM
الان به فرض مثال شرکت ایرانسل میخواد فلان شرکت رو (مثلا) 150 میلیارد بخره و زیر مجموعش رو گسترش بده( جهت خدمات جدید):
خوب حالا 20 میلیاردم مثلا کسری بودجه داره به نظرتون این پول از کجا تامین میشه؟
1.توی مکالمه که هیچ جای کلاه برداری نیست به هرحال طرف یه شارژی رو میگیره و به اندازه اون شارژ صحبت میکنه هیچ کاریشم نمیشه کرد
2.توی اس ام اس هم که همینطور
3.اینترنت ، آها ! تنها جایی که ایرانسل میتونه کلاه برداری کنه و به اسم 30 کیلو اینترنت بده ولی 2 کیلوبایتم نباشه همینه! ، باید پهنای باند به شبکه اضافه کنه ولی نکنه! ، از سرعت شهرستانی ها کم کنه بده به شهری ها که حداقل دهن اونا رو ببنده!
اینجوریه که میاد کسریه بودجه هاش رو جبران میکنه و فردا پس فردا میشنوین یه خدمات جدید داره میده! با کدوم پول؟ با پول اینترنتی ها !
آقا ما نما و پما و نقشه و از این چرت و پرت ها رو نمیخوایم اگه خیلی کاربلد هستین همین اینترنت رو بدین بقیش پیش کشتون!
وقتی آقای الف الف میاد 3000 میلیارد میدزده کسی ککشم نمیگزه خوب ایرانسلم پیش خودش میگه چرا من ندزدم؟ مگه دستم کجه یا چلاقم؟
این روزا همه یه راه دزدی ای پیدا میکنن شما چطور؟؟

دوست عزیز
این گفته شما فقط کار شرکتهای مافیایی هست، ایرانسل یک مجموعه بسیار عظیم و متخصص هست که بخشهای مختلف آن به پیمانکاران مجرب سپرده شده.
تهمت دزدی بسیار جدی هست! با حرف و صحبت های بدون پشتوانه و تفکرات شخصی نمی توان چنین نتیجه گیری کرد.
بیشترین درآمد ایرانسل از حوزه سرویس پیامک هست.
سهم درآمد GPRS که جز خدمات ارزش افزوده محسوب می شود به نسبت کل کمتر از 5 درصد هست!
در صورتیکه هزینه نگهداری، تامین پهنای باند و ...بسیار بیشتر از درآمد آن است.
پس مطمئن باشید هیچ عقل سلیمی عمدا گفته های شما را انجام نمی دهد، چون نه تنها سود مالی ندارد بلکه باعث نارضایتی نیز می شود!

Nova view
2012-06-01, 12:13 AM
درود

الان 2 روزه که gprs خط ایرانسل من قطع شده؟؟!!!
تهران - منطقه نارمک.

نوا جان لطفاً رسیدگی کنید!

با درود خدمت شما دوست عزیز
ترجیحا از طریق سیستم جدید مشکل را ارسال کنید:

ارجاع و پیگیری درخواست ها و شکایات (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=168404)
اگر برطرف نشد بنده در خدمت هستم.

reasd
2012-06-02, 12:43 PM
بچه ها الان جی پی ار اس من تقریبا یه هفته ست که هی قطع و وصل میشه...میشه بگید مشکل از چیه؟
مشهد---گلشهر

+Farhad
2012-06-02, 01:00 PM
بچه ها الان جی پی ار اس من تقریبا یه هفته ست که هی قطع و وصل میشه...میشه بگید مشکل از چیه؟
مشهد---گلشهر

از این طریق پیگیری کنید!

ارجاع و پیگیری درخواست ها و شکایات (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=168404)

mabdi1374
2012-06-02, 04:58 PM
مگه اپرا درست شده مشکلش؟

oldadviser
2012-06-02, 05:25 PM
مگه اپرا درست شده مشکلش؟
دوست عزیز کدوم اپرا منظورتون هست .ماله کودوم گوشی؟

mabdi1374
2012-06-03, 11:24 AM
اپرا مینی (نسخه جاوا) منظورمه.

+Farhad
2012-06-03, 11:44 AM
اپرا مینی (نسخه جاوا) منظورمه.

اینجا تایپیک GPRS هست لطفا در اینجا سوالتون رو مطرح کنید.

انجمن جاوا (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=127) (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=127)

nokia6230i
2012-06-05, 06:52 PM
سلام دوستان
من 2 روزه بسته 1 گیگ گرفتم. ولی اصلا وصل نمیشه.(سمت پیروزی) حالا میخوام بدونم مشکل منطقه ماست یا از ایرانسله؟

+Farhad
2012-06-05, 07:47 PM
سلام دوستان
من 2 روزه بسته 1 گیگ گرفتم. ولی اصلا وصل نمیشه.(سمت پیروزی) حالا میخوام بدونم مشکل منطقه ماست یا از ایرانسله؟

سلام
اول مطمئن بشید اشکال از گوشی شما نیست! اگه اشکال از گوشی نبود از طریق این لینک نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کنید!

برای ارجاع و پیگیری درخواست ها و شکایات کلیک کنید (http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/login?_nfpb=true&_pageLabel=?_nfpb=true&_pageLabel=Login_Page&Login_Portlet_actionOverride=selectServiceType)

توضیحات (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1430037&postcount=1)

amir_naser
2012-06-05, 11:57 PM
مشکل از ایرانسله منطقه ما هم وضعش خرابه 3 الی 4 روز قطعی های بسیار مکرر و ازار دهنده در حوالی شهدا تا امام حسین مشاهده شده

Reza_g123
2012-06-06, 10:40 AM
این چه وضعیه آقا!!!
صفحه اصلی گوگل نوشته از امروز آیپی ورژن 6 شروع میشه
http://www.google.com
میخواستم ببینم سایت گوگل با ورژن 6 چجوریه تمام تنظیماتشم انجام دادم ولی ارور 734 میده
GPRS از چه موقعی lمیخواد IPv6 ساپورت کنه؟؟؟؟!:grrr:

SAEEDBG
2012-06-06, 01:08 PM
این چه وضعیه آقا!!!
صفحه اصلی گوگل نوشته از امروز آیپی ورژن 6 شروع میشه
http://www.google.com
میخواستم ببینم سایت گوگل با ورژن 6 چجوریه تمام تنظیماتشم انجام دادم ولی ارور 734 میده
GPRS از چه موقعی lمیخواد IPv6 ساپورت کنه؟؟؟؟!:grrr:
واسه من که باز میشه هیچ اروری نداده فعلا

rambo_jaky
2012-06-06, 01:48 PM
سلام
فکر کنم ساک س رو تو ایرانسل از کار انداختن دوستای زنجانی امتحان کنین ببینین درسته

SAEEDBG
2012-06-06, 02:01 PM
سلام
فکر کنم ساک س رو تو ایرانسل از کار انداختن دوستای زنجانی امتحان کنین ببینین درسته
بله برای منم هم ساکس کار نمیکنه

khalili99
2012-06-07, 12:44 AM
با سلام به نوا جان عزیز

می خواستم ببینم چرا 1 ماهی در محدوده تهرانپارس قطعیه اینترنت زیاده 2 دقیقه وصله 2 دقیقه قطع

ممنونم اکه رسیدگی بشه

Reza_g123
2012-06-07, 05:58 AM
واسه من که باز میشه هیچ اروری نداده فعلا

سلام
برای شما با آیپی ورژن 4 وصل میشه قربونت برم
شما روی کانکشن اینترنتتون راست کلیک کنید گزینه properties رو بزنید بعد تشریف ببرید تب Networking بعد به جز IPv6 همه تیک ها رو بردارید اگر وصل شد اعلام بفرمایید که فکر نمیکنم!
اگر تیک هر دو یعنی IPv4 و IPv6 باشه فقط از طریق 4 وصل میشه

Reza_g123
2012-06-07, 06:03 AM
سلام

بله برای منم هم ساکس کار نمیکنه
دوست عزیز همان طور که قبلا هم عرض کردم ایرانسل پیشرو در صنعت فیـلــتریـنگه و همه چی اول روی ایرانسلی ها آزمایش میشه (مثل موش آزمایشگاهی) بعد چند ماه به صورت عمومی در میاد!
خوشبختانه من از روشی استفاده میکنم که هیچ وقت قابیلت از کار انداختنش رو ندارن! و روی تمام نت های کشور هم جواب میده!
البته شرمنده یه 3 سالی طول کشید تا روش های مختلف رو امتحان کردم و به این نتیجه رسیدم نمیتونم اعلام کنم چون اگه عمومی بشه از کار میندازنش!

SAEEDBG
2012-06-07, 06:48 AM
سلام
برای شما با آیپی ورژن 4 وصل میشه قربونت برم
شما روی کانکشن اینترنتتون راست کلیک کنید گزینه properties رو بزنید بعد تشریف ببرید تب Networking بعد به جز IPv6 همه تیک ها رو بردارید اگر وصل شد اعلام بفرمایید که فکر نمیکنم!
اگر تیک هر دو یعنی IPv4 و IPv6 باشه فقط از طریق 4 وصل میشه

خوب ipv6 یا 4 مهم اینه باز میشه کارمون رو راه میندازه:D

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

Reza_g123
2012-06-07, 12:08 PM
خوب ipv6 یا 4 مهم اینه باز میشه کارمون رو راه میندازه:D

عزیز این چه حرفیست که شما میزنید کار که با هر چیزی راه میفته مهم اینه که درست راه بیفته!
پس از اعلام عمومی گوگل تمام دنیا الان دارن آیپی ورژن 6 رو تست میکنن بعضی ها از ماه ها پیش منتظر این روز بودن ما فقط این امکان رو نداریم

SAEEDBG
2012-06-07, 12:15 PM
عزیز این چه حرفیست که شما میزنید کار که با هر چیزی راه میفته مهم اینه که درست راه بیفته!
پس از اعلام عمومی گوگل تمام دنیا الان دارن آیپی ورژن 6 رو تست میکنن بعضی ها از ماه ها پیش منتظر این روز بودن ما فقط این امکان رو نداریم
داداش من
منم میدونم اینارو ولی خداییش کدوم امکانات ما مثل دنیاست که توقع این رو داشته باشیم؟:D
ما هنوز تو کانکت شدن به اینترنت موندیم :whistle:

Reza_g123
2012-06-07, 12:51 PM
داداش من
منم میدونم اینارو ولی خداییش کدوم امکانات ما مثل دنیاست که توقع این رو داشته باشیم؟:D
ما هنوز تو کانکت شدن به اینترنت موندیم :whistle:

اینو راست میگی :d
این خبر امروز تیتر اول سایت بی بی سی و خبرگزاری رویترز شده
شرکت تلفن همراه ایرانسل 'تحریم تجاری آمریکا را شکست
ظاهرا ایرانسل با ساختن یه تعداد شرکت مستقل تونسته مخفیانه یه سری قطعات رو از آمریکا وارد ایران کنه
اما سوال من از کسانی که از این برنامه آگاهی دارن اینه که این قطعات چی بوده؟؟؟ اصلا مربوط به خود شرکت ایرانسل میشده یا مربوط به غیر ....نکنه قطعات 3G بوده؟؟؟؟
به هر حال با شنیدن این خبر دولت آمریکا بلاخره مجبور میشه تصمیمی رو درباره ایرانسل بگیره که جزو تحریم ها هست یا نه!

alias2009
2012-06-07, 03:52 PM
جشنواره تابستون واسه حي پي آر اس همين ميمونه يا بدتر ميشه؟

maysam7026
2012-06-07, 05:15 PM
این که سوال نداره !! محدود تر میشه !

Skarfild
2012-06-07, 05:28 PM
اقا سرعت من بعد از مدتها از دیروز 20 و بالای 20 شده نمیدونم چطور شده که به اینجا هم توجهی کردند واقعا شک برانگیز هست من که هنوز فکر میکنم تو توهم هستم ولی خیلی عالیه روز و شب یکی هست

alias2009
2012-06-07, 08:26 PM
@skarfild
ايتجا تاپيك مشكلات ايرانسل، با گفتن خوبياش به ضرر خودتون عمل ميكنين ميگي نه؟ تو روزاي آينده ببين

alias2009
2012-06-07, 08:29 PM
این که سوال نداره !! محدود تر میشه !

آخه ميخام بدونم اگه بدتر ميشه تو روزاي باقيمونده طرح بزنم كه حداقل از اونور يه 25 روزي با همين طرح فعلي كار كنيم

Skarfild
2012-06-07, 09:03 PM
@skarfild
ايتجا تاپيك مشكلات ايرانسل، با گفتن خوبياش به ضرر خودتون عمل ميكنين ميگي نه؟ تو روزاي آينده ببين

داداش میدونم منم 1.5 سال هست که با سرعت بسیار کم سر کردم خوب به من حق بدید که اینجوری بگم اصلا وقتی دیدم سرعتو گفتم حتما اشکال از مودم گوشی هست

«R E Z A»
2012-06-08, 11:48 PM
خدایا این اینترنت پر سرعت 2 بایت بر ثانیه که به جای مودم از فناوری جدید هندل و موتور دیزلی استفاده میکنه رو از ما مگیر.
باور می کنید 3 ساعت می خوام 2 مگ با گوشیم دانلود کنم هنوز موفق نشدم.واقعا ایرانسل باید یک فکری برای سرعت اینترنت در اخر شب ها برداره.

Reza_g123
2012-06-09, 11:43 AM
خدایا این اینترنت پر سرعت 2 بایت بر ثانیه که به جای مودم از فناوری جدید هندل و موتور دیزلی استفاده میکنه رو از ما مگیر.
باور می کنید 3 ساعت می خوام 2 مگ با گوشیم دانلود کنم هنوز موفق نشدم.واقعا ایرانسل باید یک فکری برای سرعت اینترنت در اخر شب ها برداره.

جدیدا از 8 شب به بعد سرعت صفره
یه دفعه دیگم به ایرانسل نامه دادم گفتم فلان دکل سرعتش کمه ( تازه این دکلو پیدا کرده بودم سرعتشم رو 10 بود کلی هم ذوق داشتم ) ، گفتم شاید بیشترش کنن بعد دیدم بدترش هم کردن اصلا نباید به اینا نامه داد لج میکنن بدتر سرعتو کم میکنن

apriliyaa
2012-06-09, 04:50 PM
درود دوستان ...
زمانی gprs ایرانسل برو بیایی داشت برای خودش ! سرعت دانلودم بین 25 الی 30 متغیر بود اصلا سرعت دانلود می شد 20 حالم گرفته میشد حسابی ! کم کم سرعت اومد پایین تا جایی که به سرعت 15 هم قانع شده بودم و حسابی ذوق می کردم ... حدود دو سه ماه پیشم سرعت دور و بر 7 الی 8 بود اما حالا سرعت زیر 3 رسیده !
این رو کاملا قبول دارم که ایرانسل اپراتور تلفن همراه هست و سرویس دهندی اینترنتی نیست ولی شما فکرشو بکن وقتی ایرانسل فناوری اج رو یدک می کشه و در تبلیغاتش کلی از اون استفاده می کنه اونوقت سرعت دانلود باید به زور روی 3 باشه ! بارها و بارها تست کردم و هیچ مشکل سخت افزاری هم در کار نیست فقط طرفای ساعت 4 صبح سرعت طرفای 10 میرسه ! خواستم بدونم واقعا معنی فناوری اج که منطقه ی ما ساپورتشم می کنه همینه ؟؟؟ اونوقت کسایی که فن اوری اج منطقشون ساپورت نمی کنه چه مصیبتی می کشن؟؟؟

جناب نوا شما تنها مرجعی هستید که خیلی مطمئن از شما هستیم و می دونم که این حرفای ما رو به گوش مسولان ایرانسل می رسونی (کلا 700 که هیچی اصلا روش حساب نمی شه کرد) لطفا راهنمایی کنید شاید بنده اطلاع نداشته باشم فناوری اج رو که ایرانسل اینقدر حرفشو میزنه همینه یا چیزی دیگه ای هستش که ما بیخبریم
ممنون اگه راهنمایی کنی

mohammadi_
2012-06-09, 06:52 PM
خوشبختانه ایرانسل واسه من یکی که از ابتدا مشکل اینترنت نداشته.واسه همین تصویر بسته رو که گذاشتم چند روز پیش تاریخش تا 14 /6/ معتبر بود و حالا هم تا 8/14
http://img4up.com/up2/49359874043879515121.jpg

mehdidini
2012-06-10, 12:20 AM
دوستان من بعد از دو سه تا گوشی گرفتن و استفاده از این جی پی ار اس ایرانسل نتیجه گرفتم بعد از این که گوشی ضربه میخوره بهش آسیب میرسه و سرعت جی پی ار اسش کم میشه من قبلا هازل داشتم اینطوری شد بعد ایکس 10 مینی گرفتم بعد از چند بار افتادن از دستم سرعت کم شد حالا هم ارک اس دارم اولاش سرعت خیلی خوب بود ولی الان مزخرف شده شایدم نظریه من اشتباهه و مشکل از ایرانسله.

behroz61
2012-06-10, 12:59 AM
ای اقا رفقا دلتونو خوش کردین ایرانسل وقتی اینترنتشو محدودنکرده بود ونامحدودطرح میداد یجورایی ضررکرد اخه خیلیها واقعا احتیاجی به اینترنت مضخرفه مخابراتو بقیه شرکتها نداشتن د اخه بعدش هم واسه ایرانسل صرف نمیکرد هم بقیه شرکتها که با ادی اس ال وسرعت فضایی وصد الیته نامحدودشون هوای جیب ملتو داشتن اعتراض کردن واین بود که شیر اینترنت مخابرات تا نصف وحتی کمتر بسته شد پس بدونید ایرانسل درس بشو نیس چون اصلا نقصی درکار نیست که بااطلاع منو شما درس شه خودشون بهتر میدونن کدوم دکل چکارس من شش ماهه گفتم ما که ندیدم درس شه دانلود از سی اومد بیست شد ده حالا هم سه تا پنج تا ...تازه بخواییم صد کیلو دانلود کنیم هی قطع میکنه اینم جدیده البت نه خیلی جدید. خدمت جناب نوا باتشکر از اپراتور ایرانسل با فن اوری اج

Reza_g123
2012-06-10, 04:14 PM
دوستان من بعد از دو سه تا گوشی گرفتن و استفاده از این جی پی ار اس ایرانسل نتیجه گرفتم بعد از این که گوشی ضربه میخوره بهش آسیب میرسه و سرعت جی پی ار اسش کم میشه من قبلا هازل داشتم اینطوری شد بعد ایکس 10 مینی گرفتم بعد از چند بار افتادن از دستم سرعت کم شد حالا هم ارک اس دارم اولاش سرعت خیلی خوب بود ولی الان مزخرف شده شایدم نظریه من اشتباهه و مشکل از ایرانسله.

داداش شک نکن نظریت اشتباهه!
من سره همین قضیه یه گوشی خوب رو تقریبا تا مرض فنا ! پیش بردم!
بعد از چند ماهی که سرعتم رو 30 بود یه دفعه رفت رو 5 منم فکر کردم مشکل از گوشیه با مشت زدم تو سرش! کوبیدمش زمین !! اعصابم خورد شد کوبیدمش تو دیوار !!!!
بعد رفتم یه منطقه دیگه دیدم eee سرعت رو 30 کیلوبایته !!!!! فهمیدم مشکل از گوشی نبوده:grrr:
اینه که به خاطر ایرانسل احیانا گوشی رو داغون نکن http://www.pic4ever.com/images/1041.gif ارزشش رو نداره!!!!:laughing:
این الان قیافه ایرانسله بعد از داغون کردن گوشی من
هاااا!! کی مرده؟! http://www.pic4ever.com/images/prariedog1.gif

smart_boya
2012-06-12, 04:10 AM
سرعت دانلود پایین + محدودیت حجم دانلود بالا(در تعرفه ها) + قیمت بالا = دزدی در روز روشن + سکوت ملت = جهان سوم

sazeee
2012-06-12, 10:02 AM
سلام
تنظیمات اینترنت رو وارد میکنم به اینترنت وصل نمیشم؟راهنمایی بفرمایید.

nokia c601
2012-06-12, 10:33 AM
ديگه كار از كار گذشته ايرانسل رفته زير نظر سازمان ******كشور واسه همين براش محدوديت ايجاد ميكنن و نميزارن زياد سرعت و امكاناتو و ..... ببره بالا و از طرف ديگه هم ميخوان همراه اول اول بشه و ايرانسل دوم(شركت شخصيه و 49 درصدش مال ام تي ان هستش)
ياعلي
به اميد فردايي بهتر
شايد اين جمعه بيايد شايد...:flower:

stray
2012-06-12, 07:14 PM
اقا با بد و ببیراه گفتن کار درست نمیشه باید با هم متهد بشیم و در ی تاریخ معین ب شماره ی ۷۰۰ زنگ بزنیم و به هجم کم و سرعت پایین ایرانسل شکایت کنیم بلکه رسیدگی شه هر کی موافقه دکمه تشکر بزنه اینجا لایک نداره :دی

j@vad
2012-06-13, 01:39 AM
واسه یه اینترنت دارید خودتونو به فنا میدید....
خب به جای اینکه ماهانه 10 تومن بدید واسه اینترنت ایرانسل برید ADSL بگیرید با مودم وایرلس دارو و خیال خودتونو راحت کنید
برای گوشی های اندروییدی یه برنامه هست به نام speed up که روی سرعت تاثیر کمی میزاره

SAEEDBG
2012-06-13, 12:33 PM
دستت خالیه به خاطر اون خودتو کوچیک میکنی...
خود دانی ... هرچه میخواهد دل تنگت بگو

اما از نظر من بهترین اوپراتور توی ایرانه
من هفته پیش مسافرت بودم از GPRS ایرانسل استفاده می کردم که واقعا راضی بودم.

بهترین؟؟
خب وقتی رقیب نداشته باشه بدترین میشه بهترین..
همراه اول که هیچی رایتل هم که تعطیل پس میمونه ایرانسل ما هم باید همه جوره راضی باشیم
البته اگه دوستان باز خرابش نکنن سرعت من چن روزی هست که 25 شده اما در کل اینم ثابت نیس

s27moto
2012-06-13, 01:39 PM
چند روزیه با یکی از خطهای ایرانسل نمی تونم به GPRS کانکت شم توی یه گوشی دیگه هم تست کردم نشد فکر می کنید مشکل از کجاست ؟

Reza_g123
2012-06-13, 04:01 PM
واسه یه اینترنت دارید خودتونو به فنا میدید....
خب به جای اینکه ماهانه 10 تومن بدید واسه اینترنت ایرانسل برید ADSL بگیرید با مودم وایرلس دارو و خیال خودتونو راحت کنید
برای گوشی های اندروییدی یه برنامه هست به نام speed up که روی سرعت تاثیر کمی میزاره

سلام
اگه میشد روش دیگه ای استفاده کنیم که خودمون رو به فنا نمیدادیم برادر! شما خودت جای گرم نشستی خبر نداری!
الان اینجا خط تلفن نداریم یه ساله ثبت نام کردم پولشم گرفتن ولی نمیان سیم کشی کنن مخابرات میگه قدیما اول بستر مناسب و سیم کشی ها رو ردیف میکردن بعد شروع به ثبت نام میکردن ولی از وقتی مخابرات خصوصی شده اول ثبت نام میکنن وقتی تعداد زیاد شد اونوقت سیم کشی میکنن!!!!
تا الانم 34 نفر تو کوچه ما تو نوبتن منم نفر دوم لیستم!! دیگه نمیدونم باید چند نفر بشه تا شروع به سیم کشی کنن

شاید اینام میخوان مثل ایرانسل ما خودمون دکلش رو کار بزاریم بعد باهامون قسطی حساب کنن :D

SAEEDBG
2012-06-13, 05:21 PM
بر فرض محال 4G هم توی ایران راه اندازی شد،اما مگه میزارن سرعت بالا به من و شما بدن؟ همین رایتل قیمت و برده بالا چون میدونه من جوون نمیتونم از هزینه سنگینش بر میام پس بیخیالش میشم حالا این رایتل همچین اش دهن سوزی هم نیستاااا
یه بار یکی از دوستان گفتند که چرا توی ایران اپراتور ها گوشی نمیدن؟:blush:

خب ببین عزیز دل من وقتی رقابتی وجود نداره وقتی 2 تا اپراتور درست حسابی نداریم و مجبوریم از همین 2 تا استفاده کنیم دیگه اپراتور چرا بیاد همچین کاری کنه؟؟؟؟؟
اون کشور های ظالم هم چندین اپراتور دارن و رقابتشون هم سالمه نه مث اینجا که یه اپراتور دست فلان ارگانه یکیش دست یکی دیگه...
در کل الان 1 ماهی میشه که کلا نسبت به اینترتو پیشرفتو همه چی توی ایران نا امید شدم:(
به شما هم پیشنهاد میکنم الکی اعصابتونو بهم نریزید چون مشکلی حل نمیشه . ..

razeshgh2
2012-06-13, 08:03 PM
سلام

مگه GPRS قطع شده؟؟؟

من که دارم 24 ساعته اینترنت کار میکنم و اس ام اس میدم و زنگ...
:wac:

«R E Z A»
2012-06-13, 08:30 PM
دوستان الان طوری شده که اگر بخواهیم یه بازی رو دانلود کنید از صبح تا شب باید دنبالش بگردیم شب که فایل مورد نظر پیدا شد تا می زنیم روی دانلود می بینیم اصلا اینترنت قطع شده.

G h a s e m
2012-06-15, 12:58 AM
تاپیک مجددا پاکسازی و باز شد.

دوستان خواهشا رعایت کنید.
در این تاپیک فقط مباحث مربوط به مشکلات GPRS ایرانسل قرار خواهد گرفت نه اینکه تاپیک رو به حاشیه ببرید و از موضوع اصلی خارجش کنین.

این دفعه ی دوم بود .دیگه دفعه ی سومی وجود نداره.
مشکلات رو بیان کنید مطمئنا پاسخ دریافت خواهید کرد.

matrix2008
2012-06-15, 01:34 AM
با اینترنت ایرانسل که نمیشه به فکر دانلود بیشتر از 10 مگ بود! من واسه وبگردی از ایرانسل استفاده میکنم و برای دانلود میرم کافی نت با سرعت 4 مگ دانلود میکنم.

«R E Z A»
2012-06-15, 09:46 AM
با اینترنت ایرانسل که نمیشه به فکر دانلود بیشتر از 10 مگ بود! من واسه وبگردی از ایرانسل استفاده میکنم و برای دانلود میرم کافی نت با سرعت 4 مگ دانلود میکنم.

برای وبگردی هم پوست ادمو میکنه تا یه صفحه باز کنه چه برسه به دانلود.(هر روز بدتر از دیروز) شده شعار gprs ایرانسل.

SAEEDBG
2012-06-15, 12:15 PM
بازگشت به عقب..الان چند روز هست که ادج از کار افتاده و به جی پی ار اس تبدیل شده

mabdi1374
2012-06-15, 02:11 PM
سلام مشکل ‏GPRS‏ را که در منطقه ما بود سریعا توسط بخش ارجاع درخواست ها در سایت ایرانسل حل شد.میتونم بگم حتی سریعتر از ۷۰۰ عمل کردند.ضمنا به خاطر پست های قبلی از همه دوستان عذرخواهی میکنم امیدوارم انجمن با روال قبلی ادامه یابد.

«R E Z A»
2012-06-15, 11:25 PM
دوستان یادش بخیر قبلا بسته ی 200 مگ یک روزه می گرفتیم در عرض 2ساعت تمام میشد و باید انتظار می کشیدیم تا 24 ساعت بگذره تا دوباره بتونی بسته بگیری.اما الان یک بسته 150 مگ سه روزه میگیری چند دقیقه مونده به پایان اعتبار بسته می بینی هنوز 120 مگ از بسته ی افزایشی gprs مونده.واقعا چرا باید اینجوری باشه?????????????

Reza_g123
2012-06-16, 07:49 PM
بازگشت به عقب..الان چند روز هست که ادج از کار افتاده و به جی پی ار اس تبدیل شده
سلام
داداش پسرفت ایرانسل که تعجب نداره اگه ذره ای پیشرفت کرد باید از تعجب شاخ در بیاریم!!
باز ماله شما خوبه ، سمت ما کلا آنتن قطع میشه!!!

دوستان یادش بخیر قبلا بسته ی 200 مگ یک روزه می گرفتیم در عرض 2ساعت تمام میشد و باید انتظار می کشیدیم تا 24 ساعت بگذره تا دوباره بتونی بسته بگیری.اما الان یک بسته 150 مگ سه روزه میگیری چند دقیقه مونده به پایان اعتبار بسته می بینی هنوز 120 مگ از بسته ی افزایشی gprs مونده.واقعا چرا باید اینجوری باشه?????????????

به نظر من تحریم ها بدجوری داره بهشون فشار میاره ولی جیک نمیزنن در عوض اونام فشارو تقسیم کردن ریختن رو سر مردم
خیلی راحت ، خیلی با آرامش:)

arman10000
2012-06-16, 08:09 PM
نميدونم وقتي اين صحبت هاي شما هيچ تاثيري نداره چرا الان صحفه 507 ايم ؟

«R E Z A»
2012-06-16, 08:17 PM
کاملا درست میگن اینجوری فایده نداره حتی اگر به صفحه 100000000 برسیم.

Reza_g123
2012-06-16, 08:47 PM

کاملا درست میگن اینجوری فایده نداره حتی اگر به صفحه 100000000 برسیم.

منم با صحبت های شما دو دوست عزیز موافقم
این تایپیک هیچ خاصیت دیگه ای به جز بالا بردن آمار بازدید کننده های این انجمن نداره!
وجدانا اگه کسی از این تایپیک نتیجه گرفته بیاد اعلام کنه؟؟؟

Nova view
2012-06-16, 09:48 PM
منم با صحبت های شما دو دوست عزیز موافقم
این تایپیک هیچ خاصیت دیگه ای به جز بالا بردن آمار بازدید کننده های این انجمن نداره!
وجدانا اگه کسی از این تایپیک نتیجه گرفته بیاد اعلام کنه؟؟؟

قبلا نیز اعلام کردم، طبق تذکر و هماهنگی های ایجاد شده دیگر مشکلات سرعت در این تاپیک رسیدگی شود!
قبل از این تصمیم هر پست به طور اختصاصی بررسی می شد و در صورت امکان اصلاح صورت می گرفت، می توانید به پست های کاربران در صفحات قبلتر مراجعه کنید.
باز هم تاکید می کنم.
همانطور که در پست زیر عنوان شده دیگر به مشکلات سرعت رسیدگی اختصاصی نمی شود!
چنانچه مشکل قطعی و عدم دسترسی به GPRS دارید بنده در خدمت هستم.
همچنین سایر مشکلات نظیر تنظیمات ... قابل طرح هست.
خارج از این موارد چنانچه پستی پیرامون سرعت GPRS ارسال شود اظهار نظر شخصی و بحث و تبادل اطلاعات تلقی و بررسی بر روی آن صورت نمی گیرد!

با درود
چنین حالتی نیست، محل هایی که مشکل سرعت دارند ضعف زیرساخت هست و عمدی در کار نیست.

با درود
در چند پست قبل تاکید شد مشکلات و موارد مربوط به سرعت GPRS را با مرکز خدمات درمیان بگذارید.
در این تاپیک دیگر به مشکلات سرعت به طور اختصاصی رسیدگی نمی شود، سایر موارد راهنمایی صورت می گیرد.

همچنین از طریق تاپیک زیر می توانید بوسیله سیستم جدید پیگیری شکایات مشکل خود را برای بررسی مطرح کنید:

read
2012-06-16, 09:57 PM
ﺁﻗﺎ ﭼﺮﺍ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺍﻳﻨﻄﻮﺭﻱ ﺷﺪﻩ؟ ﻣﻦ ۲ ﻣﺎﻫﻲ ﻫﺴﺖ ﺑﺴﺘﻪ ﻧﺰﺩﻡ ﻭ ﺍﻻ ﻥ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺧﺮﻳﺪﺍﺭﻱ ﮐﺮﺩﻡ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺯ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﻫﻢ ~ﺍﻳﻴﻦ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻭ ﮐﻼ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﺍﻓﺘﻀﺎﺣﻲ ﺷﺪﻩ، ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ ﺩﺭ ﻧﻮﻉ ﺧﻮﺩﺵ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺣﺪﻭﺩ ۲۶ ﮐﻴﻠﻮ ﺑﺎﻳﺖ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﻲ ﺩﺍﺩ... ﻣﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻲ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺍﻭﻣﺪﻩ ~ﺍﻳﻴﻦ. ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﻬﻤﻦ ﻣﺎﻩ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺩﺍﺭﻡ. ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺘﺶ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻮﺩ ﻳﻌﻨﻲ ﺣﺪﻭﺩ ۲۵۶ ﮐﻴﻠﻮﺑﻴﺖ ﻓﻘﻂ ~ﻳﻨﮓ ~ﺍﻳﻴﻦ ﺗﺮﻱ ﻣﻲ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻥ ﭼﻨﺎﻧﻲ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻧﻤﻲ ﺷﺪ ﻭﻟﻲ ﺣﺎﻻ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﻫﻨﻮﺯ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﻫﻤﻮﻧﻪ ﻭ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺍﻓﺖ ﮐﺮﺩﻩ... ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺍﻳﻦ ﻳﻪ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﮐﺎﺭﻳﻪ! ﭼﻮﻥ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻲ ﺩﺍﺩﻥ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﻻ ﻳﻲ ﺗﺮﻱ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺭﻭ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﮐﻪ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﻴﺎﺭﻩ ~ﺍﻳﻴﻦ ﺗﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺗﻮ ﭼﺸﻢ ﺑﻴﺎﺩ ﻭ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺑﻴﻦ ﻧﺴﻞ ۲ ﻭ ۳ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻳﻦ ﻓﻘﻂ ﻳﻪ ﻓﺮﺿﻴﻪ ﺍﺳﺖ.

Reza_g123
2012-06-17, 12:19 AM
قبل از این تصمیم هر پست به طور اختصاصی بررسی می شد و در صورت امکان اصلاح صورت می گرفت، می توانید به پست های کاربران در صفحات قبلتر مراجعه کنید.

با درود
بنده الان بیشتر از سه ماهه که در 100 صفحه از این تایپیک حضور دارم (که شاید مشکلم حل بشه) بنابر این نیازی نیست به صفحه های قبل تر رجوع کنم:) و لذا یادمه به مشکل بنده در اون زمان هم رسیدگی اختصاصی نشد!

چنانچه مشکل قطعی و عدم دسترسی به GPRS دارید بنده در خدمت هستم.
الان توی شهر قدس وضع به حدی بحرانی شده که نصف روز نه تنها اینترنت قطعه ! بلکه گوشی کلا آنتن نمیده!!!
پس لطفا رسیدگی کنید!
امروزم از کوره در رفتم نمیدونم چه چیزایی تو ایمیل به ایرانسل گفتم!!!:wac:

خارج از این موارد چنانچه پستی پیرامون سرعت GPRS ارسال شود اظهار نظر شخصی و بحث و تبادل اطلاعات تلقی و بررسی بر روی آن صورت نمی گیرد!
یعنی اینجا جای اظهار نظر شخصی هم هست؟ اسپم حساب نمیشه؟ من فکر میکردم فقط جهت رسیدگی به مشکلاته!
:flower:

پی نوشت: ببخشید ولی من بعد از این 100 صفحه که گذشته هنوز نمیدونم شما چه سمتی در شرکت ایرانسل دارید؟ ، دارید؟؟ آیا واقعا میتونید به درخواست ها رسیدگی کنید یا خیر... آیا من سه ماهه سره کارم؟؟.... فکر میکنم بعد از این مدت حقم هست که یه کوچولو بدونم! بی زحمت اگه پستی در این ضمینه گذاشتید لینکش رو به من هم بدید!!

read
2012-06-17, 01:51 AM
ﺩﻭﺳﺘﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﺿﻮﻋﻲ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﻻ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻡ ﻧﻈﺮﻱ ﻧﺪﺍﺭﻳﺪ؟ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﻟﻴﻞ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻪ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺑﺎﺷﻪ؟

amir1691
2012-06-17, 09:40 AM
ﺩﻭﺳﺘﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﺿﻮﻋﻲ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﻻ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻡ ﻧﻈﺮﻱ ﻧﺪﺍﺭﻳﺪ؟ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﻟﻴﻞ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻪ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺑﺎﺷﻪ؟

به نظر من احتمالش زیاده
تنها اشتباه ایرانسل این بوده که اومده تو ایران خدمات میده

behroz61
2012-06-17, 10:53 AM
شرق تهران بالاترازجاجرود منطقه صنعتی کمرد
سرویس اینترنت افتضاحه برای ی منطقه صنعتی بااینهمه کارخونه وجاده مهمی که ازکنارش میگذره
الانم دوماهی میشه سرویس رندوم شده حتی انتن دهی هم روزی چندین بار قطع ووصل میشه لطفا رسیدگی کنید

Reza_g123
2012-06-17, 01:43 PM
به نظر من احتمالش زیاده
تنها اشتباه ایرانسل این بوده که اومده تو ایران خدمات میده

داداش شما حالتون خوبه؟
مگه غیر ایران کجای دنیا راهش میدادن؟؟ با این وضع خدمات و...

اگه نمیدونید صرفا جهت اطلاع عرض میکنم : اینی که میگن این سازمان ها خصوصیه همش کشکه ، ایرانسل بیشتر سهامش برای ارگان های وابسته به دولته ، همونطور که بیشتر سهام رایتل برای سازمان تامین اجتماعیه
اصلا غیر از سازمان های وابسته به دولت چه کســه دیگه ای میتونه همچین بودجه ای فراهم کنه که اپراتور بزنه؟؟؟؟؟
اینا خودشون جزو سازمان های دولتی ایران هستند بعد برن تو جایی غیر از ایران فعالیت کنن؟؟ با عقل جور در میاد؟؟؟

Nova view
2012-06-17, 02:24 PM
با درود
بنده الان بیشتر از سه ماهه که در 100 صفحه از این تایپیک حضور دارم (که شاید مشکلم حل بشه) بنابر این نیازی نیست به صفحه های قبل تر رجوع کنم:) و لذا یادمه به مشکل بنده در اون زمان هم رسیدگی اختصاصی نشد!

الان توی شهر قدس وضع به حدی بحرانی شده که نصف روز نه تنها اینترنت قطعه ! بلکه گوشی کلا آنتن نمیده!!!
پس لطفا رسیدگی کنید!
امروزم از کوره در رفتم نمیدونم چه چیزایی تو ایمیل به ایرانسل گفتم!!!:wac:

یعنی اینجا جای اظهار نظر شخصی هم هست؟ اسپم حساب نمیشه؟ من فکر میکردم فقط جهت رسیدگی به مشکلاته!

پی نوشت: ببخشید ولی من بعد از این 100 صفحه که گذشته هنوز نمیدونم شما چه سمتی در شرکت ایرانسل دارید؟ ، دارید؟؟ آیا واقعا میتونید به درخواست ها رسیدگی کنید یا خیر... آیا من سه ماهه سره کارم؟؟.... فکر میکنم بعد از این مدت حقم هست که یه کوچولو بدونم! بی زحمت اگه پستی در این ضمینه گذاشتید لینکش رو به من هم بدید!!

پست های زیر همگی در پاسخ به شما ارسال شده، شما در این تاپیک بالای 20 پست پیرامون این موضوع ارسال کردید.

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1408698&postcount=4720
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1425015&postcount=4949
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1413414&postcount=4737
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1410781&postcount=4729
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1379025&postcount=4514
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1416941&postcount=4825

و در نهایت پست زیر در رسیدگی اختصاصی به منطقه شما ارسال شده.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1408080&postcount=4712

دوست عزیز
پیشتر عرض شد، پیگیری موارد سرعت GPRS در حوزه پاسخگویی مرکز خدمات نیست.
اگر قطعی وجود داشته باشد پیگیری می شود.
در منطقه اعلامی شما ترافیک مکالمه بالا هست و اسلوت های دیتا به مکالمه اختصاص داده شده.
نیاز به فضا برای نصب یک دکل میکرو هست تا ظرفیت بیشتر شود.

فروم یعنی بحث و تبادل نظر هر فردی می تواند آزادانه نظر خود را برای دیگران با رعایت ادب و احترام به اشتراک بگذارد.

Nova view
2012-06-17, 02:35 PM
داداش شما حالتون خوبه؟
مگه غیر ایران کجای دنیا راهش میدادن؟؟ با این وضع خدمات و...

اگه نمیدونید صرفا جهت اطلاع عرض میکنم : اینی که میگن این سازمان ها خصوصیه همش کشکه ، ایرانسل بیشتر سهامش برای ارگان های وابسته به دولته ، همونطور که بیشتر سهام رایتل برای سازمان تامین اجتماعیه
اصلا غیر از سازمان های وابسته به دولت چه کســه دیگه ای میتونه همچین بودجه ای فراهم کنه که اپراتور بزنه؟؟؟؟؟
اینا خودشون جزو سازمان های دولتی ایران هستند بعد برن تو جایی غیر از ایران فعالیت کنن؟؟ با عقل جور در میاد؟؟؟

جهت اطلاع MTN جز 5 اپراتور برتر جهان هست بزودی با ادغام با اپراتور هندی بزرگترین اپراتور جهان می شود. ایران بازار بکر و موقعیت بسیار مناسب داشت که MTN به سختی توانست برنده مناقصه اپراتور دوم شود.
51 درصد سهام ایرانسل در اختیار بنیاد مستضعفان و صاایران هست و 49 درصد آن در اختیار MTN.
51 درصد سهام ایرانی هیچ سرمایه گذاری انجام نداده و هزینه و تجهیزات کل پروژه اپراتور دوم را MTN تامین کرده.
به نوعی سهام بخش ایرانی فقط جنبه اسم و نمادین دارد.
در مدیریت و عملکرد مجموعه نیز هیچ سازمان و ارگان دولتی حضور و دخالت ندارد.
ایرانسل اولین و تنها اپراتور سراسری کاملا خصوصی هست که هم سرمایه آن خصوصی تامین شده و هم مدیریت آن توسط بخش های غیر دولتی انجام می شود.
سازمان تامین اجتماعی شاید از پولدارترین سازمانهای دولتی هست و اعلام شده برای تامین هزینه اپراتور سوم مشکل کمبود بودجه ندارند. اما اینکه چقدر تفاوت بین عملکرد اپراتور دوم و سوم هست را می توانید در خصوصی بودن آن و استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده و تجهیزات بروز MTN ببینید. اپراتور سومی که هنوز بعد از یکسال نتوانسته حتی تهران را پوشش قابل قبول دهد در صورتیکه ایرانسل کمتر از یک هفته که رکورد هست جزیره همیشه ایرانی ابوموسی را آنتن گذاری پرقدرت کرد و حالا بر عکس شده مشترکان امارات را هم در خلیج فارس و حاشیه ساحل امارات سرویس دهی می کند.
مطمئن باشید اگر ایرانسل دولتی اداره می شد در طی این چند سال به موقعیت و کیفیت فعلی نمی رسید که بتواند با یک اپراتور با سابقه دولتی و پولداری مثل همراه اول آنهم در این شرایط کاملا نابرابر رقابت کند.

amin885
2012-06-17, 03:01 PM
جهت اطلاع MTN جز 5 اپراتور برتر جهان هست بزودی با ادغام با اپراتور هندی بزرگترین اپراتور جهان می شود. ایران بازار بکر و موقعیت بسیار مناسب داشت که MTN به سختی توانست برنده مناقصه اپراتور دوم شود.
51 درصد سهام ایرانسل در اختیار بنیاد مستضعفان و صاایران هست و 49 درصد آن در اختیار MTN.
51 درصد سهام ایرانی هیچ سرمایه گذاری انجام نداده و هزینه و تجهیزات کل پروژه اپراتور دوم را MTN تامین کرده.
ایرانسل اولین و تنها اپراتور سراسری کاملا خصوصی هست که هم سرمایه آن خصوصی تامین شده و هم مدیریت آن توسط بخش های غیر دولتی انجام می شود.
سازمان تامین اجتماعی شاید از پولدارترین سازمانهای دولتی هست و اعلام شده برای تامین هزینه اپراتور سوم مشکل کمبود بودجه ندارند. اما اینکه چقدر تفاوت بین عملکرد اپراتور دوم و سوم هست را می توانید در خصوصی بودن آن و استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده و تجهیزات بروز MTN ببینید. اپراتور سومی که هنوز بعد از یکسال نتوانسته حتی تهران را پوشش قابل قبول دهد در صورتیکه ایرانسل کمتر از یک هفته که رکورد هست جزیره همیشه ایرانی ابوموسی را آنتن گذاری پرقدرت کرد و حالا بر عکس شده مشترکان امارات را هم در خلیج فارس و حاشیه ساحل امارات سرویس دهی می کند.
مطمئن باشید اگر ایرانسل دولتی اداره می شد در طی این چند سال به موقعیت و کیفیت فعلی نمی رسید که بتواند با یک اپراتور با سابقه دولتی و پولداری مثل همراه اول آنهم در این شرایط کاملا نابرابر رقابت کند.

البته یه نکته به مطالب نوای عزیز اضافه کنم MTN در کشورهای دیگه خدمات بسیار خوب و هزینه های معقول و خوبی را ارائه میکند و کیفیت خوبی و عالی در بقیه کشورهای دنیا دارد و اگر در ایران با مشکلاتی روبرو هست بخاطر محدودیتهای کشورمون هست که این اپراتور را با مشکلات فراوانی روبرو میکند.

«R E Z A»
2012-06-17, 04:23 PM
دوستان معلوم نیست چرا هنوز در رسانه ها تبلیغ gprs با دو برابر سرعتو میکنه.در حالی که سرعت اینترنتش نصف حالت اولیه شده.

SAEEDBG
2012-06-17, 04:50 PM
سلام جناب نوا
امروز متاسفانه اخرین دکل توی شهر ما به فناوری gprs تنزل پیدا کرد,حالا همه دکل های ما فاقد پوشش edge هستن.میشه بگید مشکل کجاست؟از هفته پیش تا الان به ترتیب همه دکل ها به gprs برگشتن با سرعت 1 کیلوبایت.مکالمات هم که اصلا نمیشه برقرار کرد,100 بار شماره گیری میکنیم تا یه بارش بگیره..حالا مکالمه هیچی چرا اینترنتش اینجوری شده؟من موندم چرا به gprs برگشتن اونم همشون؟ ایا خودجوشه یا مشکلی هست واقعا؟؟؟ بخدا 2 روز دیگ بستم تموم میشه اما هنوز 1/5 گیگ دارم که اینم باطل میشه..کاش همون ادج میموند با سرعت 5 تا اینکه gprs باشه با سرعت 1..:confused:

Reza_g123
2012-06-17, 05:49 PM
با درود

پست های زیر همگی در پاسخ به شما ارسال شده، شما در این تاپیک بالای 20 پست پیرامون این موضوع ارسال کردید.

من 70 پست در این تایپیک ارسال کردم که هیچ جواب قانع کننده ای هم نگرفتم و مهمتر از اون مشکل هنوز پابرجاست!

در نهایت پست زیر در رسیدگی اختصاصی به منطقه شما ارسال شده.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1408080&postcount=4712

رسیدگی شد!! پس چرا هنوز سرعت رو 2 کیلوبابته؟؟
ضمنا این مشکل جدیده و بنده الان برای اولین بار دارم اون رو مطرح میکنم: ↓↓

پس لطفا رسیدگی کنید!

پس لطفا رسیدگی کنید...
شما هنوز جواب این سوال من رو ندادید... آیا دلیل خاصی داره که پاسخ نمیدید؟؟ ↓↓

در این که MTN اپراتور خوبیه شکی نیست حالا 5 تا برترش رو نمیدونم! ، اما الان MTN با ایرانسل تشکیل یه اپراتور جدید رو دادند حالا باید ببینیم این جدیده چی کارست ، در واقع مثل Sony Ericsson میمونه که یه شرکت جدید بود!

51 درصد سهام ایرانسل در اختیار بنیاد مستضعفان و صاایران هست

بنیاد مستضعفان که تحت نظر رهـبری جـمهوری اسلامی ایران قرار دارد و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صا ایران) که ظاهرا به وزارت دفاع ایران وابسته است.
جالبه شما این دو ارگان رو دولتی نمیدونید!!!

ایرانسل یه اسطوره نیست ، ایرانسل یه نماد ملی نیست ، ایرانسل مهر نماز نیست! ، ایرانسل فقط یه شرکته که در زمان نبود تحریم ها بدون رغیب اومد بالا!
همراه اول دوباره دولتی شد؟؟ :دی

the_legend
2012-06-17, 07:55 PM
یک سوال تخصصی:

قیمت هر کیلوبایت چنده(همراه طرح)؟؟ (دقیقا میخوام بدونم)
به مورد مشکوک برخوردم!!!

«R E Z A»
2012-06-17, 09:34 PM
سلام جناب نوا
امروز متاسفانه اخرین دکل توی شهر ما به فناوری gprs تنزل پیدا کرد,حالا همه دکل های ما فاقد پوشش edge هستن.میشه بگید مشکل کجاست؟از هفته پیش تا الان به ترتیب همه دکل ها به gprs برگشتن با سرعت 1 کیلوبایت.مکالمات هم که اصلا نمیشه برقرار کرد,100 بار شماره گیری میکنیم تا یه بارش بگیره..حالا مکالمه هیچی چرا اینترنتش اینجوری شده؟من موندم چرا به gprs برگشتن اونم همشون؟ ایا خودجوشه یا مشکلی هست واقعا؟؟؟ بخدا 2 روز دیگ بستم تموم میشه اما هنوز 1/5 گیگ دارم که اینم باطل میشه..کاش همون ادج میموند با سرعت 5 تا اینکه gprs باشه با سرعت 1..:confused:

ایرانسل این کارو میکنه تا دوباره ما بسته هامون رو تمدید کنیم و دوباره پول بدهیم.

محمد ابی
2012-06-17, 10:00 PM
همه‏ ‏فهمیدن‏ ‏که‏ ‏ایرانسل‏ ‏چه‏ ‏جوری‏ ‏وارد‏ ‏ایران‏ ‏شد‏ ‏با‏ ‏رشوه‏ ‏و‏ ‏تقلب‏ ‏مناقصه‏ ‏رو‏ ‏برد‏ ‏در‏ ‏حالی‏ ‏که‏ ‏حق‏ ‏ترکسل‏ ‏بود‏ ‏الانم‏ ‏که‏ ‏سودشو‏ ‏دراورده‏ ‏دیگه‏ ‏خدمات‏ ‏براش‏ ‏مهم‏ ‏نیست.

samadbg
2012-06-18, 07:03 PM
دوستان چند وقتیه جاسک دکل منطقه ما GPRS شده یعنی یک شده سرعتش . دوستان . کمک کنید .
ما EDGE نداریم .

«R E Z A»
2012-06-18, 07:46 PM
دوستان من هنوز موندم اون تقریبا 24% که گفتن سرعت ایرانسل خوبه کجای ایران عزیز هستن بگن ما هم بیاییم اونجا از سرعت خوب gprs ایرانسل استفاده کنیم.با تشکر.

mohammadi_
2012-06-18, 08:55 PM
دوستان من هنوز موندم اون تقریبا 24% که گفتن سرعت ایرانسل خوبه کجای ایران عزیز هستن بگن ما هم بیاییم اونجا از سرعت خوب gprs ایرانسل استفاده کنیم.با تشکر.
من خراسن جنوبیم گاهی هم درگز خراسان رضوی سرعتمم از 25 کیلو هرگز کمتر نشده .منتهی اگه والله مشکلات شمارو سر من بیاره ایرانسل در موقعیتی هستم که با ترک ایرانسل از طرف من حد اقل 1000 حامی دارم که ایرانسلو کنار بزارن"!
سخته بخدا درکتون میکنم من دیال آپ داشتم.!

Sent from my MT15i using Xparent Purpul Tapatalk

™A.M.I.R
2012-06-18, 08:59 PM
همیشه وقتی که یک جنس وارد بازار می شه خوب شروع می کنند ومردم رو جذب می کنند و بعد از چند وقت به همه چیز گند میزنند و ایرانسل هم دقیقا همین کار رو کرده

stray
2012-06-18, 10:19 PM
دوستِ عزیز تعداد پست هاتو با این روش زیاد نکن لطفا

داداشه گُلم مشکلات حل نمیشه که! حالا قرار باشه حل بشه هم این تاپیک تاثیر نداره که!
اینجا چنتا جوون جمع شدیم با هم به ممد و بقیه بچه های رگولاتوری فوش بدیم بلکه کمبود محبتمون جبران بشه! :D

رضا چطوری مبارز؟! :D

دوست عزیز اگه مشکلی با هر سرویس ایرانسل داری بجای حرف هایی که جاش نه تو این پست نه تو کل انجمن هست به شماره 700 از خطوت ایرانسل و 09377000000 تماس بگیرید وشکایت نامه مثلا در مورد جی پی آر اس براتون تشکیل میدن و به محلتون میان و درست میکنن! بنده سرعت نت در منطقمون 5 کیلوبیات بود ولی الان 35 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم!
موفق باشید!

samadbg
2012-06-19, 08:39 AM
مشکل ما حل شد !

رضا86
2012-06-19, 09:30 AM
اخه چه فايده وقتي حجم بسته هاش محدوده - من يه روزه را تو 4 ساعت تموم كردم - يه روز هم اصلا نتونستم چند كيلوبايت هم استفاده كنم -

Nova view
2012-06-19, 11:27 AM
دوستان چند وقتیه جاسک دکل منطقه ما GPRS شده یعنی یک شده سرعتش . دوستان . کمک کنید .
ما EDGE نداریم .

سلام جناب نوا

شهر خود را نیز بفرمایید

دوستان عزیز
چندین بار عرض شد، مشکلات سرعت را به طور مستقیم به مرکز خدمات اطلاع دهید.
تغییرات GPRS بر مکالمه تاثیری ندارد، اینکه شما مشکل برقراری تماس دارید نشان دهنده وجود مشکل آنتن دهی در محل شماست و بزودی رفع می شود.

متاسفانه به دلیل مسائل امنیتی و باند بازی های مخابراتی در اختیار گرفتن پهنای باند بیشتر در بخش GSM با مشکلاتی همراه هست.
در حال حاضر ایرانسل در میان سایر کشور ها بیشترین پهنای باند اینترنت بین الملل را در اختیار دارد.
بنا به دستور وزارت ارتباطات کلیه اپراتور ها موظف هستند پهنای باند داخلی را از خارجی تفکیک کنند.
اینکار در شبکه ایرانسل انجام نشده و در دستور کار هست.
همچنین لینکهای SMT1 جدید تحویل گرفته شده بزودی در جشنواره تابستان ظرفیت را بالاخواهد برد.

در هفته اول تیرماه مشکلات GPRS تا حد زیادی مرتفع می شود.

یک سوال تخصصی:

قیمت هر کیلوبایت چنده(همراه طرح)؟؟ (دقیقا میخوام بدونم)
به مورد مشکوک برخوردم!!!

تعرفه پایه به صورت زیر هست

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/SP_Fa_tbl10_big.jpg

اگر منظورتان از طرح بسته افزایشی است هر کیلوبایت یک ریال محاسبه می شود.

همه‏ ‏فهمیدن‏ ‏که‏ ‏ایرانسل‏ ‏چه‏ ‏جوری‏ ‏وارد‏ ‏ایران‏ ‏شد‏ ‏با‏ ‏رشوه‏ ‏و‏ ‏تقلب‏ ‏مناقصه‏ ‏رو‏ ‏برد‏ ‏در‏ ‏حالی‏ ‏که‏ ‏حق‏ ‏ترکسل‏ ‏بود‏ ‏الانم‏ ‏که‏ ‏سودشو‏ ‏دراورده‏ ‏دیگه‏ ‏خدمات‏ ‏براش‏ ‏مهم‏ ‏نیست.

دوست عزیز
نه رشوه و نه تقلبی وجود داشته!
در زمان مناقصه اپراتور دوم، ترکسل پیشنهاد بالاتری داده بود، اما به دلیل شنیدن تحریم های احتمالی علیه ایران تعلل کرد و خواست از ایران امتیاز بیشتری بگیرد.
دقیقا حالتی مشابه اپراتور سوم برای اتصالات! با این تفاوت که آن زمان MTN حضور داشت و مناقصه را برنده شد.
اما در اپراتور سوم به خاطر شدت تحریم ها هیچ اپراتور دیگری وجود نداشت!

حال که ترکسل به وضعیت و جایگاه ایرانسل نگاه می کند از تعلل خود پشیمان شده و بسیار مورد شماتت قرار گرفته، به هر دروغ و افترا و شکایت دست زده به امید اینکه کمی از فشار روانی سهامدارانش در ترکیه کم شود. چون ترکسل در رقابت با AVEA و وودافون در ترکیه تحت فشار شدید هست و حضور در یک کشور دیگر می توانست کمک بزرگی به تامین مالی آن کند.

کافیست کمی خودتان فکر کنید، اگر مدرک و سندی بود و اگر ادعای ترکسل درست بود چرا بعد از 5 سال حالا به فکر شکایت افتاده؟
فقط کافیست روی خبر هایی که می خوانید کمی تعمل کنید.

SAEEDBG
2012-06-19, 11:38 AM
شهر خود را نیز بفرمایید

دوستان عزیز
چندین بار عرض شد، مشکلات سرعت را به طور مستقیم به مرکز خدمات اطلاع دهید.
تغییرات GPRS بر مکالمه تاثیری ندارد، اینکه شما مشکل برقراری تماس دارید نشان دهنده وجود مشکل آنتن دهی در محل شماست

درود

بعد از 12 ساعت قطعیه کامل مشکل حل شده سرعت هم روی 25 کیلو هست،مشکل مکالمات هم بر طرف شده:flower:

Nova view
2012-06-19, 11:45 AM
با درود

من 70 پست در این تایپیک ارسال کردم که هیچ جواب قانع کننده ای هم نگرفتم و مهمتر از اون مشکل هنوز پابرجاست!

رسیدگی شد!! پس چرا هنوز سرعت رو 2 کیلوبابته؟؟
ضمنا این مشکل جدیده و بنده الان برای اولین بار دارم اون رو مطرح میکنم: ↓↓

پس لطفا رسیدگی کنید...
شما هنوز جواب این سوال من رو ندادید... آیا دلیل خاصی داره که پاسخ نمیدید؟؟ ↓↓

در این که MTN اپراتور خوبیه شکی نیست حالا 5 تا برترش رو نمیدونم! ، اما الان MTN با ایرانسل تشکیل یه اپراتور جدید رو دادند حالا باید ببینیم این جدیده چی کارست ، در واقع مثل Sony Ericsson میمونه که یه شرکت جدید بود!

بنیاد مستضعفان که تحت نظر رهـبری جـمهوری اسلامی ایران قرار دارد و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صا ایران) که ظاهرا به وزارت دفاع ایران وابسته است.
جالبه شما این دو ارگان رو دولتی نمیدونید!!!

ایرانسل یه اسطوره نیست ، ایرانسل یه نماد ملی نیست ، ایرانسل مهر نماز نیست! ، ایرانسل فقط یه شرکته که در زمان نبود تحریم ها بدون رغیب اومد بالا!
همراه اول دوباره دولتی شد؟؟ :دی

دوست عزیز
قبلا مشکلات بررسی میشد، اگر قابل حل نبود علت ذکر می شد، برای منطقه شما علت ذکر شده. مسلما بنده شخصا نمی توانم دستور نصب دکل یا جابجایی اسلوت ها را انجام دهم تا مشکل شما برطرف شود.
بخاطر ترافیک بالا سطح پوشش آنتن نیز کمی کاهش یافته، اقدام برای نصب آنتن میکرو در محل شما در دست انجام است.
مناطقی که طی این هفته پهنای باندشان کاهش داشته طی هفته اول تیرماه به حالت عادی بازخواهد گشت.

بنده می دانم این دو ارگان متعلق به کجا هستند اما شما ظاهرا پستها را با دقت مطالعه نمی کنید!
بخش ایرانی در پروژه اپراتور دوم حضور خاصی نداشته و فقط اسما سهامدار هست تا مشکل قانونی نداشته باشد.

لطفا پست ها را با دقت مطالعه بفرمایید:

kingage
2012-06-19, 01:59 PM
سلام من تازه در انجمن عضو شدنم و يه مشكلي با اينترنت ايرانسل داشتم كه اميدوارم باكمك كاربرا ومديران محترم انجمن حل شود من ساكن خوزستان -بندر امام خميني(سربندر)-شهرك شهيد صباغان هستم و اين چند روز است كه اينترنت از edgeبهgprsتبديل شده و سرعت خيلي كم شده است اين مشكل در بسياري ازمناطق شهر ما وجود ندارد و شايد فقط در منطقه ي ما اين مشكل وجود داشته باشد

behroz61
2012-06-19, 02:06 PM
اقا اینجا سرعت بهتر شد یعنی جی شده ای اما دانلودش پایینه بازم شکر وتشکر ازجناب نواشرقت تهران بالاتراز جاجرود

+Farhad
2012-06-19, 02:11 PM
سلام من تازه در انجمن عضو شدنم و يه مشكلي با اينترنت ايرانسل داشتم كه اميدوارم باكمك كاربرا ومديران محترم انجمن حل شود من ساكن خوزستان -بندر امام خميني(سربندر)-شهرك شهيد صباغان هستم و اين چند روز است كه اينترنت از edgeبهgprsتبديل شده و سرعت خيلي كم شده است اين مشكل در بسياري ازمناطق شهر ما وجود ندارد و شايد فقط در منطقه ي ما اين مشكل وجود داشته باشد

سلام
اگه گوشیتون نوکیا سیمبیان هست با استفاده از برنامه Field test آنتنی که ازش سیگنال میگیرید رو می تونید عوض کنید.
از طریق این لینک هم میتونید پیگیری کنید.

احتمالا مشکل مقطعی هست و بزودی باید حل بشه.

Nova view
2012-06-19, 02:59 PM

با درود
مشکل شما طی هفته جاری برطرف می شود.

apriliyaa
2012-06-19, 04:13 PM
یه شب درمیون از ساعت یک شب به بعد به مدت چند ساعت کلا جی پی ار اس از کار میوفته خواستم ببینم دلیل خاصی داره؟
منطقه ی شمال

Nova view
2012-06-19, 04:16 PM
یه شب درمیون از ساعت یک شب به بعد به مدت چند ساعت کلا جی پی ار اس از کار میوفته خواستم ببینم دلیل خاصی داره؟
منطقه ی شمال

لطفا دقیق تر آدرس را ذکر بفرمایید.

Hanjera
2012-06-19, 04:18 PM
سلام دوست عزيز Nova اگه ميشه به طرف ماهم رسيدگي کنيد سرعت دانلود بسيار کم هستش و اصلا صفحات رو هم نمياره بار مرورگر اپرا ميرم هم نمياره سرعت رو بررسي کنيد
ادرس
استان اذربايجان غربي،خوي، شهرک وليعصر،
البته شهرکمون داراي سرازيري هستش وقتي از سرازيري ميريم بالا سرعت به شکل وحشتناکي ميره بالا وقتي ميام از سرپاييني سرعت کم ميشه اصلا نميشه رفت اينترنت
البته خيلي از ادمايي که از اينترنت ايرانسل استفاده ميکنن پايين سرازيري هستش
اگه فکر کنم نشه اما ميگم اگه ميشه از سرعت بالاي سرازيري بکاهيد و به پايين سرازي بدهيد
البته خونمون هم نزديکاي دکل هستش اما اينتريت سرعت کم هستش

behroz61
2012-06-19, 05:49 PM
اقانوا تشکرازرسیدگیتون اما سرعت دانلود هنوز ضعیفه

the_legend
2012-06-19, 06:51 PM
تعرفه پایه به صورت زیر هست

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/SP_Fa_tbl10_big.jpg

بله منظورم بسته افزایشی هست.

چند روزه دارم به قطعیت می رسم که بیش از اونچه که مصرف می کنم ایرانسل از شارژ بسته کم میکنه...
مثلا 3 روز پیش من فقط 60 مگابایت(ریسیو+سند) مصرف داشتم که دیدم 30 هزار تومن از حساب بستم کم شده خب دیگه هر جور هم حساب کنیم(مثلا 100 مگابایت) نباید 30 هزار تومن بشه...( 60 مگابایت مصرف رو مطمئنم چون با چند برنامه مانیتور میکنم مصرف رو هر روز) و هر روز تقریبا شاهد اینم!

خب قبل از اینکه از قیمت مطمئن شم گفتم شاید قیمتا تغییر کرده ولی الان که دیدم قیمتا تغییر نکرده!! حالا چیکار باید کرد؟؟؟؟

ضمن اینکه بازم مثل قبل میگم این بسته ها نیاز امروز رو با شرایطی که سایت ها دارن(هر روز حجم صفحات سنگینتر میشه) پاسخگو نیست!!
با اینکه خودم بدون دیدن عکسا وبگردی می کنم ولی بازم مصرف رو میبینید!!!!!!!!!!!!!

«R E Z A»
2012-06-19, 07:35 PM
دوستان بلاخره تلاش دوستان جواب داد الان سرعت وبگردی خوب شده ولی دانلود نه.با تشکر.

Nova view
2012-06-19, 08:39 PM
بله منظورم بسته افزایشی هست.

چند روزه دارم به قطعیت می رسم که بیش از اونچه که مصرف می کنم ایرانسل از شارژ بسته کم میکنه...
مثلا 3 روز پیش من فقط 60 مگابایت(ریسیو+سند) مصرف داشتم که دیدم 30 هزار تومن از حساب بستم کم شده خب دیگه هر جور هم حساب کنیم(مثلا 100 مگابایت) نباید 30 هزار تومن بشه...( 60 مگابایت مصرف رو مطمئنم چون با چند برنامه مانیتور میکنم مصرف رو هر روز) و هر روز تقریبا شاهد اینم!

خب قبل از اینکه از قیمت مطمئن شم گفتم شاید قیمتا تغییر کرده ولی الان که دیدم قیمتا تغییر نکرده!! حالا چیکار باید کرد؟؟؟؟

ضمن اینکه بازم مثل قبل میگم این بسته ها نیاز امروز رو با شرایطی که سایت ها دارن(هر روز حجم صفحات سنگینتر میشه) پاسخگو نیست!!
با اینکه خودم بدون دیدن عکسا وبگردی می کنم ولی بازم مصرف رو میبینید!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز
واحد حساب ها ریال هست نه تومان.
هر کیلوبایت یک ریال محاسبه می شود یعنی عددی که در بسته خود مشاهده می کنید همان مقدار کیلوبایتی هست که باقی مانده.

slc-1390.
2012-06-19, 08:53 PM
واسه من چند روزی مشکل پیدا کرده

the_legend
2012-06-19, 09:18 PM
دوست عزیز
واحد حساب ها ریال هست نه تومان.
هر کیلوبایت یک ریال محاسبه می شود یعنی عددی که در بسته خود مشاهده می کنید همان مقدار کیلوبایتی هست که باقی مانده.

خب جناب نوا

مثلا دو مگابایت مصرف معادل چند ریال کم میشه؟(در بسته افزایشی)

+Farhad
2012-06-19, 09:31 PM
خب جناب نوا

مثلا دو مگابایت مصرف معادل چند ریال کم میشه؟(در بسته افزایشی)

با اجازه آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020)
2048 ریال!!

Nova view
2012-06-19, 09:35 PM
واسه من چند روزی مشکل پیدا کرده

مشکل خود را دقیقتر بفرمایید.

Reza_g123
2012-06-19, 09:37 PM
دوست عزیز
قبلا مشکلات بررسی میشد، اگر قابل حل نبود علت ذکر می شد، برای منطقه شما علت ذکر شده. مسلما بنده شخصا نمی توانم دستور نصب دکل یا جابجایی اسلوت ها را انجام دهم تا مشکل شما برطرف شود.
بخاطر ترافیک بالا سطح پوشش آنتن نیز کمی کاهش یافته، اقدام برای نصب آنتن میکرو در محل شما در دست انجام است.
مناطقی که طی این هفته پهنای باندشان کاهش داشته طی هفته اول تیرماه به حالت عادی بازخواهد گشت.
بنده می دانم این دو ارگان متعلق به کجا هستند اما شما ظاهرا پستها را با دقت مطالعه نمی کنید!
بخش ایرانی در پروژه اپراتور دوم حضور خاصی نداشته و فقط اسما سهامدار هست تا مشکل قانونی نداشته باشد.
لطفا پست ها را با دقت مطالعه بفرمایید:

با دوست عزیز!
منظور من قسمت خدمات پس از فروشش بود که با طرف ایرانیه و... در واقع ما هم سره همین قسمت مشکل داریم...

الان چند وقته که توی شهر قدس از 12 شب تا 3 صبح اینترنت قطعه
این قطعی ها جدیده و قبلا ذکر نشده لطفا پیگیری کنید

ببخشید جسارت نباشه میتونم بپرسم شغل شریف شما در شرکت ایرانسل چه است؟...

vahidgood
2012-06-19, 09:40 PM
سلام چند روزی سرعت GPRS ایرانسل افت کرده....
گیلان شهرستان رودســــــــــــــــــر لطفا رسیدگی شود.
با تشکر

samadbg
2012-06-19, 11:53 PM
آقا این چه وضعیه بازم که دکل طرف ما GPRS شدد . دوباره از EDGE خارج شده . لطفا رسیدگی .

elm10
2012-06-20, 12:05 AM
من خودم از جي پي ار اس ايرانسل به اين انجمن كانكت شدم خيلي هم سرعتش خوبه فقط اگر كار هاي زير رو انجام بديد:

1- نرم افزار fieldtest را نصب كنيد.
2- گوشيتان را عمودي نگه داريد.
3- اگر نرم افزار fieldtest را داريد، گوشي را در جايي نگه داريد كه RxL/RQ ان بين -55 و -60 باشد. در اينصورت سرعت ان بيشتر خواهد بود.

با تشكر

the_legend
2012-06-20, 12:29 AM
با اجازه آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020)
2048 ریال!!

خب پس برای 60 مگابایت مصرف باید تقریبا 60000 ریال از حساب بسته افزایشی کم بشه؟درسته؟

+Farhad
2012-06-20, 12:33 AM
خب پس برای 60 مگابایت مصرف باید تقریبا 60000 ریال از حساب بسته افزایشی کم بشه؟درسته؟

دقیقا برای 60 مگابایت مصرف باید 61440 ریال از حساب بسته کسر بشه.

elm10
2012-06-20, 12:34 AM
اون 60000 ريال نيست اون 60000 كيلوبايت هست كه ايرانسل در صورت حسابش واحد رو اشتباه گذاشته.:flower:

behroz61
2012-06-20, 09:46 AM
اقا نوا مشکل اینترنت رودهن سمت لاله صحرا هنوز حل نشده واقعا افتضاحه صفحه اول گوگل هم نمیتونم بازکنم لطفا توجه کنیید مرسی

samadbg
2012-06-20, 11:21 AM
خواستم بدونم این وضعیت ما همینجوره تا اخر تابستان یا نه ؟ از GPRS سرعت پایینش حرف میزنم .

SAEEDBG
2012-06-20, 02:50 PM
اقا بازم که ادج قط شدددددددددددد

یعنی کی درست میشه؟

read
2012-06-20, 02:59 PM
ﻓﺮﻡ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺍ~ﺭﺍﺗﻮﺭ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ:
http://www.cra.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=1c23b39b-60c4-41f5-a8ce-b0cf3835b64d
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ speedtest ﺳﺮﻋﺖ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﻋﻼ ﻡ ﮐﻨﻴﺪ.

ﻣﻦ ﺟﺎﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻲ ﺭﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ. ﺍﺻﻼ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺍﻓﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺥ ﺩﺍﺩﻩ. ﺗﻮ ﺷﻬﺮ ﻣﺎ ﮐﺮﺝ ﻫﻴﭻ ﺟﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺯﻳﺮ 200kbps ﻧﻤﻴﻮﻣﺪ ﻭﻟﻲ ﺍﻻ ﻥ ﺗﻮ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺣﺎﻟﺖ 60kbps. ﺑﻪ ﻭﺭﻭﺩ ﺧﻂ ﻫﺎﻱ 930 ﻭ 933 ﺭﺑﻄﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺭﺍﺳﺘﻲ؟ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﻬﻤﻦ ﻣﺎﻩ ﺍﻓﺖ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ.

kingage
2012-06-20, 03:35 PM
رفيق اين قطعي همه جا نيست و اين فرم شكايتي كه اوردي هيچ نتيجه اي نمياره من همه ي اينارو امتحان كردم فايده نداشت بهترين راه اينه كه صبر كنيم

elm10
2012-06-20, 04:43 PM
ﻓﺮﻡ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺍ~ﺭﺍﺗﻮﺭ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ:
http://www.cra.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=1c23b39b-60c4-41f5-a8ce-b0cf3835b64d
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ speedtest ﺳﺮﻋﺖ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﻋﻼ ﻡ ﮐﻨﻴﺪ.

ﻣﻦ ﺟﺎﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻲ ﺭﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ. ﺍﺻﻼ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺍﻓﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺥ ﺩﺍﺩﻩ. ﺗﻮ ﺷﻬﺮ ﻣﺎ ﮐﺮﺝ ﻫﻴﭻ ﺟﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺯﻳﺮ 200kbps ﻧﻤﻴﻮﻣﺪ ﻭﻟﻲ ﺍﻻ ﻥ ﺗﻮ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺣﺎﻟﺖ 60kbps. ﺑﻪ ﻭﺭﻭﺩ ﺧﻂ ﻫﺎﻱ 930 ﻭ 933 ﺭﺑﻄﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺭﺍﺳﺘﻲ؟ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﻬﻤﻦ ﻣﺎﻩ ﺍﻓﺖ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ.

آدرس Speedtest اينه:

92.42.51.77

البته اين رو هم بگم كه اين اماري كه اين سايت ميده يه جورايي اشتباهه چون مثلا مال من رو 100 كيلوبايت نشون ميده، در حالي كه بيشترين سرعت ممكن براي من 20 كيلوبايت بر ثانيه است.

the_legend
2012-06-20, 06:46 PM
اون 60000 ريال نيست اون 60000 كيلوبايت هست كه ايرانسل در صورت حسابش واحد رو اشتباه گذاشته.:flower:

دقیقا میخواستم به همین نتیجه برسم!
ولی در هر حال به جای اینکه بگن مصرف هر کیلوبایت بسته های افزایشی از مقدار کیلوبایت حساب 2 گیگه شما کم میشه میان میگن 1 ریال بابت هر کیلوبایت کم میشه!!!!!!!!!!!!

نمی دونم این حرکت ایرانسل اسمش چیه!

+Farhad
2012-06-20, 06:50 PM
دقیقا میخواستم به همین نتیجه برسم!
ولی در هر حال به جای اینکه بگن مصرف هر کیلوبایت بسته های افزایشی از مقدار کیلوبایت حساب 2 گیگه شما کم میشه میان میگن 1 ریال بابت هر کیلوبایت کم میشه!!!!!!!!!!!!

نمی دونم این حرکت ایرانسل اسمش چیه!

خوب الان مشکل چیه؟؟؟ وایمکس ایرانسل هم به همین صورت هست. کلا سیستم جوری طراحی شده که به ریال کسر میکنه و در اصل همون کیلوبایت هست.

amir1691
2012-06-20, 07:22 PM
قشم سرعت واقعا وحشتناک پایینه
بعد از ظهر و از مغرب به بعد که به زور وصل میشه هر جا رفتم همین سرعتو داشت

«R E Z A»
2012-06-21, 09:13 AM
دوستان تا چند وقت پیش صبح زود سرعت دانلود خوب بود ولی الان این رو برداشتن و الان کلا سرعت دانلود 24 ساعته خیلی پایین هست.دیگه واقعا توی دانلود 2 مگ هم موندم.

elm10
2012-06-21, 10:53 AM
من الان در رشت هستم سرعت اينترنتم خيلي خيلي خوبه طوری كه من با Skype كامپيوترم با دوستان ارتباط ويدئويی برقرار می كنم.
آموزش نرم افزار Fieldtest در انجمن هست با اين نرم افزار به دكل دورتر وصل شويد شايد جايی كه شما هستيد چون استفاده بالاست سرعت كم هست.
الان هم با اين اينترنت ايرانسل به انجمن كانكت شدم.

ASIIKAN
2012-06-21, 11:09 AM
دوستان سرعت اینترنت گوشیم پارسال مهر که بسته میزدم باور کنید تقریبا تا 256 kbts یا بهتر بگم تقریبا در هر ثانیه سی و خرده ای کیلوبایت میاورد ولی الان به زور به ده کیلوبایت. برسه که نمیرسه فقط گاهی.اوقات !!!!. به اپراتور هم زنگ.زدم گفتن مگه شما تنها استفاده میکنید. ? منم گفتم مگه میشه یه روزه صد هزار کتربر اینترنتی یه مرطبه اظافه بشه اخه از بهمن ما ه این پدیده ( شاندیز) رخ داد !!!! حالا یعنی درست میشه یا نه اگه درست نمیشه سیمکارتو یه کارش کنیم بریم ای دی اس ال بخریم

elm10
2012-06-21, 11:15 AM
اگر حرفمو باور نمي كنيد بياييد با Team Viewer به كامپيوترم وصل شويد و ببينيد چه سرعت زيادی داره.(البته برای اينكار بايد پيغام خصوصی بدهيد)

kingage
2012-06-21, 11:30 AM
نفرقبلي ماهم قبلا يه فايل 200مگابايتو تو يه ساعت يا كمتردانلود ميكرديم ولي الان يه فايل 2مگابايتيرو تو 3ساعت هم نميتونيم دانلود كنيم

SAEEDBG
2012-06-21, 11:37 AM
سرعت عالی شده الان 12 ظهره سرعت روی 30 ثابته

arman10000
2012-06-21, 11:52 AM

بلاخره اين همه تلاش جواب داد !!!!!!!!!!!!!!!!:D

nokia c601
2012-06-21, 03:11 PM

خوبه محل سكونت ننوشتي و گرنه برادران نيروي ايرانسل از جمله آقا نوا الان سرعت رو از30 به 3 كيلو مي آوردن:(
بخاطر جشنواره ي جديده كه سرعت در تمامي نقاط بهتر شده و اونجا هايي كه موندنم بهتر ميشن
شايد اين جمعه بيايد شايد
به اميد فردايي بهتر
ياعلي:flower::flower:

™A.M.I.R
2012-06-21, 03:37 PM
قبلا صبح ها وظهر ها اینترنت خوب بود ولی الان ظهر ها از ساعت ۱۲ تا ۲ خوبه و دوباره سرعت پایین میاد کی میشه ایرانسل آرزوی مشتری ها رو بر آورده کنه و همیشه سرعت خوب باشه

dvbsatir
2012-06-21, 03:49 PM
از امروز سرعت به شدت كم شده ما به 5 كيلو هم راضي بوديم ولي الان صفر شده هيچ چيزي رو هم نميشه آپلود كرد حتي يه متن ساده چند بايتي!

dvbsatir
2012-06-21, 04:36 PM
نوا جان 1سوال فني دارم كه شايد شما بدونيد اگر نمي دونيد لطفا برام استعلام كنيد.گوشي من ادج E رو ساپورت نميكنه وفقط ميتونمgprsاستفاده كنم-من در جايي كه هستم متاسفانه!چند آنتن رو ميتونم بگيرم!وفقط ازبعضي آنتن ها ميشه اينترنت استفاده كنم-خودم فكر ميكنم آنهايي كه نميتونم ادج دارند و من با گوشيم نميشه استفاده كنم-ازfieldtest هم نميتونم تو گوشيم استفاده كنم-سوال من؟آيا اين دو سيستم همزمان ميتونن در يك BTS باشند و يا فعال شدن ادج باعت قطع gprs مي شود؟

FarManaGer
2012-06-21, 05:03 PM
نوا جان 1سوال فني دارم كه شايد شما بدونيد اگر نمي دونيد لطفا برام استعلام كنيد.گوشي من ادج E رو ساپورت نميكنه وفقط ميتونمgprsاستفاده كنم-من در جايي كه هستم متاسفانه!چند آنتن رو ميتونم بگيرم!وفقط ازبعضي آنتن ها ميشه اينترنت استفاده كنم-خودم فكر ميكنم آنهايي كه نميتونم ادج دارند و من با گوشيم نميشه استفاده كنم-ازfieldtest هم نميتونم تو گوشيم استفاده كنم-سوال من؟آيا اين دو سيستم همزمان ميتونن در يك BTS باشند و يا فعال شدن ادج باعت قطع gprs مي شود؟

با اجازه جناب Nowa
بله، Edge یک قابلیت از GPRS با سرعت بالاست، پس یک دکل میتونه GPRS داشته باشه اما اج ساپورت نکنه، اما بالعکسش خیر!
گوشیتون هم اگر Edge ساپورت کنه که از این قابلیت آنتن استفاده می کنه، اما اگر گوشی اج نداشته باشه از همون GPRS با سرعت پایین استفاده می کنه و از این لحاظ مشکلی نیست

nokia c601
2012-06-21, 09:13 PM
الان تو شهر ما استان اردبيل شهرستان پارساباد شمال غربي شهر همش اينترنت ميره رو gprsبعد 5 دقيقه ديگه ميره رو edgeهمش اينطوري ادامه داره ؟
آقا نوا پيگيري ميكني؟
ادرس دقيق:خيابان امام-روبروي مخابرات قديم(شهيد قندي)
شايد اين جمعه بيايد شايد
به اميد فردايي بهتر

Nova view
2012-06-21, 09:18 PM
الان تو شهر ما استان اردبيل شهرستان پارساباد شمال غربي شهر همش اينترنت ميره رو gprsبعد 5 دقيقه ديگه ميره رو edgeهمش اينطوري ادامه داره ؟
آقا نوا پيگيري ميكني؟
شايد اين جمعه بيايد شايد
به اميد فردايي بهتر

با درود
این موضوع مشکل نیست.
شما در مرز سلول هستید که بین دو BTS سوئیچ می شوید.

SAEEDBG
2012-06-21, 09:19 PM
آقا نوا پيگيري ميكني؟
شايد اين جمعه بيايد شايد
به اميد فردايي بهتر
مال منم همینجوریه،با فیلد تست دکل عوض کردم..دکل نزدیک خونمون روی gprs هست اما دکل دورتر edge داره

arman10000
2012-06-21, 09:26 PM
مال منم همینجوریه،با فیلد تست دکل عوض کردم..دکل نزدیک خونمون روی gprs هست اما دکل دورتر edge داره

از ساعت دو امروز سرعتم از 30 اومده 3 . الان چهار ساعته دارم گوشي فلاش ميزنم ، ويندوز عوض ميكنم ، ... هيچ فايده اي نداشت و 50 تا دكل عوض كردم همون 3 . 13 روز پيش بسته زدم 2 گيگ تموم شد ! ديروز بسته زدم فك نكنم تا سال ديگه بشه 2 گيگ استفاده كرد !

SAEEDBG
2012-06-21, 09:30 PM
از ساعت دو امروز سرعتم از 30 اومده 3 . الان چهار ساعته دارم گوشي فلاش ميزنم ، ويندوز عوض ميكنم ، ... هيچ فايده اي نداشت و 50 تا دكل عوض كردم همون 3 . 13 روز پيش بسته زدم 2 گيگ تموم شد ! ديروز بسته زدم فك نكنم تا سال ديگه بشه 2 گيگ استفاده كرد !
اره منم نزدیک گوشی اندرویدی دارم اصلا کانکت نمیشه..اما با نوکیا دکل عوض میکنم سرعت روی 25 هست:wac:

توی روستا که کسی استفاده نمیکنه edge داره ما مثلا توی شهریم gprs هست خیلی عجیب غریبه:D

manandss
2012-06-21, 09:32 PM
سرعتم خیلی کم شده
توی باز کردن سایتا مخصوصا
اما تو دانلود هنوز هم خوبه

nokia c601
2012-06-21, 09:48 PM
با درود
این موضوع مشکل نیست.
شما در مرز سلول هستید که بین دو BTS سوئیچ می شوید.
نه اخه تو اين محلي كه ما زندگي ميكنيم فقط يك دكل است خيلي بهمون نزديكه من با برنامه ي فيلد فقط اونو انتخاب ميكنم و چند روز پيش بدليل باران شديد در اين شهرستان تو اين bts اختلال ايجاد شد بود امروز صبح نزديكاي 10 اومدن درست كردن ولي از اون موقع تند تند همين مشكل و داريم تو اين منطقه:hmm::hmm:

«R E Z A»
2012-06-21, 11:06 PM
دوستان همچنان دانلود روی 25 ولی وبگردی نمیشه کرد.اینم زودتر درست بشه خوبه.

arman10000
2012-06-21, 11:17 PM
دوستان همچنان دانلود روی 25 ولی وبگردی نمیشه کرد.اینم زودتر درست بشه خوبه.

وقتي چنين حالتي پيش مياد در واقع مشكل از ايرانسل نيست چون اون نميدونه سند و رسيو براي دانلوده يا براي لود !

matrix2008
2012-06-21, 11:22 PM
سرعت به شدت کند شده. دانلود که 3 کیلو بایت شده و وبگردی هم که دیگه هیچ! تقریبا هیچ سایتی رو باز نمیکنه:hmm:

.:SONY.:
2012-06-21, 11:30 PM
میتونین به 700 زنگ بزنید و اون منطقتون رو بگین تا براتون اون آنتن BTS که GPRS هست رو به EDGE ارتقا بدن

«R E Z A»
2012-06-22, 12:05 AM
میتونین به 700 زنگ بزنید و اون منطقتون رو بگین تا براتون اون آنتن BTS که GPRS هست رو به EDGE ارتقا بدن
دوستان ما که از این شماره 700جز اتلاف وقت و کم شدن شارژ چیزی دیگه ای ندیدیم.

Reza_g123
2012-06-22, 12:06 AM
سلام

وقتي چنين حالتي پيش مياد در واقع مشكل از ايرانسل نيست چون اون نميدونه سند و رسيو براي دانلوده يا براي لود !

چرا داداش میدونه !
مثلا میتونه ترافیک رو برای فایل هایی با پسوند zip ، rar ، exe و... که برای دانلوده باز بزاره برای بقیه محدود کنه!
راجع به اینترنت و کامپیوتر کار نشد نداره!

-----------------------

دیروز بلاخره بعد از 6 ماه شکایت های مختلف از ایرانسل تماس گرفتن اومدن منطقه ما ( شهر قدس ) رو دیدن بعدش هم بدون کارگزاری دکل یا هیچ کار دیگه ای اینجا رو ترک کردن ، بهشون زنگ زدم گفتم هنوز سرعت همون 2 کیلوبایته و خوب نشده
اعلام کردن که ما الان کاری نمیکنیم فقط گزارش میگیریم بعدا از داخل مرکز سرعتو میبرن بالا !!!
سپس فرمودند که شاید منطقه شما edge نداشته باشه !!!!
واقعا خسته نباشید....!

dvbsatir
2012-06-22, 12:04 PM
با اجازه جنابNowa
بله،Edge یک قابلیت از GPRS با سرعت بالاست،پس یک دکل میتونه GPRS داشته باشه اما اج ساپورت نکنه،اما بالعکسش خیر!
گوشیتون هم اگر Edge ساپورت کنه که ازاین قابلیت آنتن استفاده می کنه،اگر گوشی اج نداشت از همون GPRS باسرعت پایین استفاده می کنه
مرسي ولي اين گفته شمابا تجربه من مخالفه-اينطور باشد يعني همه آنتنها حداقل بايد gprsداشته باشن اماچرا جز2آنتن با بقيه نميشه اينترنت رفت؟-يعني gprs ندارن

dvbsatir
2012-06-22, 12:10 PM
با اجازه جنابNowa
بله،Edge یک قابلیت از GPRS با سرعت بالاست،پس یک دکل میتونه GPRS داشته باشه اما اج ساپورت نکنه،اما بالعکسش خیر!
گوشیتون هم اگر Edge ساپورت کنه که ازاین قابلیت آنتن استفاده می کنه،اگر گوشی اج نداشت از همون GPRS باسرعت پایین استفاده می کنه
مرسي ولي اين گفته شمابا تجربه من مخالفه-اينطور باشد يعني همه آنتنها حداقل بايد gprsداشته باشن اماچرا جز2آنتن با بقيه نميشه اينترنت رفت؟-يعني gprs ندارن

«R E Z A»
2012-06-22, 12:21 PM
کلا این برنامه سرعت gprs ایرانسل معلوم نیست.من الان بعد از نوشتن یک پست تا ارسال پاسخ رو زدم اینترنت قطع شد.ادم نمیفهمه پست ارسال شده یا دوباره از اول باید بفرسته.کی بشه سرعت وبگردی هم خوب بشه.

™A.M.I.R
2012-06-22, 01:44 PM
چرا وقتی ایرانسل می تونه سرعت بیشتری رو اراىه بده وقت مردم رو می گیره واقعأ چرا؟

SAEEDBG
2012-06-22, 01:45 PM
تنها مشکل ما در حال حاضر قطع بودنه EDGE هست..وقتی روی edge باشه سرعت روی 25 هست اما وقتی gprs میشه اصلا کانکت نمیشه..جناب نوا ایا مشکل موقتی هست یا کلا بعضی از BTS ها به gprs تبدیل شدن؟

™A.M.I.R
2012-06-22, 01:46 PM
چرا وقتی ایرانسل می تونه سرعت رو بیشترکنه وقت مردم رو می گیره واقعأ چرا؟

dvbsatir
2012-06-22, 02:27 PM
مديران عزيز مخصوصا نوا جان شرمنده شديم يك پست چند بار ارسال شد هرچند مشك از طرف ايرانسله كه هي گير ميكنه بعد ميبيني 10 بار ارسال شده كاش يه لينك براي حذف پست هاي اشتباه ميذاشتين-ولي نوا جان انتظار داشتم پاسخ كاملي در رابطه با مشكلم بدي

amir1691
2012-06-22, 02:45 PM
جناب نوا
جزیره ی قشم شهر درگهان از ظهر تا آخر شب عملا اینترنت نداریم سرعت در حد 2 کیلو البته اگه وصل بشه
لطفا رسیدگی کنید
این مشکل تازه نیست خیلی وقته اینجوریه

elm10
2012-06-22, 03:17 PM
من يك شكايت از ايرانسل داشتم چرا وقتی كه بسته EDGE اعتبارش به صفر ريال ميرسه ، ايرانسل با پيامك اعلام نمی كنه من ديشب اعتبارم صفر شد از 2000 تومان باقيمونده گوشيم استفاده كردم كلا اينترنت قطع شد. چرا وقتی كه اعتبار بسته به صفر ميرسه، با پيامك اعلام نمی كنيد؟ :angry:

دوستان برای شما تا حالا اين مورد پيش اومده؟؟!

™regedit
2012-06-22, 03:19 PM
سرعت منم امروز امده رو 1کیلو دیروز که به کل قطع بود

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

«R E Z A»
2012-06-22, 03:22 PM
من يك شكايت از ايرانسل داشتم چرا وقتی كه بسته EDGE اعتبارش به صفر ريال ميرسه ، ايرانسل با پيامك اعلام نمی كنه من ديشب اعتبارم صفر شد از 2000 تومان باقيمونده گوشيم استفاده كردم كلا اينترنت قطع شد. چرا وقتی كه اعتبار بسته به صفر ميرسه، با پيامك اعلام نمی كنيد؟ :angry:

بله دوست عزیز یکبار پس از اتمام بسته افزایشی gprs من متوجه نشدم و نزدیک 5000 تومان از شارژم دود شد رفت هوا.

Nova view
2012-06-22, 03:25 PM
نه اخه تو اين محلي كه ما زندگي ميكنيم فقط يك دكل است خيلي بهمون نزديكه من با برنامه ي فيلد فقط اونو انتخاب ميكنم و چند روز پيش بدليل باران شديد در اين شهرستان تو اين bts اختلال ايجاد شد بود امروز صبح نزديكاي 10 اومدن درست كردن ولي از اون موقع تند تند همين مشكل و داريم تو اين منطقه:hmm::hmm:

دو دکل وجود دارد، عرض کردم، این مشکل نیست، شما در مرز سلول قرار گرفتید و بین دو آنتنی که EDGE و GPRS هستند سوئیچ می شوید.
با استفاده از برنامه آنتن مورد استفاده را تثبیت کنید تا جابجایی نداشته باشید.

دوستان ما که از این شماره 700جز اتلاف وقت و کم شدن شارژ چیزی دیگه ای ندیدیم.

به هر حال تنها مرجع رسمی دریافت و رسیدگی مشکلات 700 هست.

سلام

چرا داداش میدونه !
مثلا میتونه ترافیک رو برای فایل هایی با پسوند zip ، rar ، exe و... که برای دانلوده باز بزاره برای بقیه محدود کنه!
راجع به اینترنت و کامپیوتر کار نشد نداره!

-----------------------

دیروز بلاخره بعد از 6 ماه شکایت های مختلف از ایرانسل تماس گرفتن اومدن منطقه ما ( شهر قدس ) رو دیدن بعدش هم بدون کارگزاری دکل یا هیچ کار دیگه ای اینجا رو ترک کردن ، بهشون زنگ زدم گفتم هنوز سرعت همون 2 کیلوبایته و خوب نشده
اعلام کردن که ما الان کاری نمیکنیم فقط گزارش میگیریم بعدا از داخل مرکز سرعتو میبرن بالا !!!
سپس فرمودند که شاید منطقه شما edge نداشته باشه !!!!
واقعا خسته نباشید....!

دوست عزیز
بنده بیش از این نمی توانم برای شما کاری انجام دهم.
لطفا منتظر باشید تا بررسی و پیگیری صورت گیرد.

مديران عزيز مخصوصا نوا جان شرمنده شديم يك پست چند بار ارسال شد هرچند مشك از طرف ايرانسله كه هي گير ميكنه بعد ميبيني 10 بار ارسال شده كاش يه لينك براي حذف پست هاي اشتباه ميذاشتين-ولي نوا جان انتظار داشتم پاسخ كاملي در رابطه با مشكلم بدي

دوست عزیز
همه آنتن های ایرانسل GPRS بدون استثنا دارند و حدود 70 درصد سطح کشور نیز تحت پوشش EDGE هستند.
برای دیتا TRX یعنی اسلوت های مشخصی تعیین می شود.
تمامی آنتن های ایرانسل مجهز به فناوری 3G هستند. اما بخاطر اینکه زیرساخت کشور در همه جا متوازن نیست بر روی برخی از آنتن ها EDGE فعال نمی باشد.
اگز گوشی شما EDGE را ساپورت می کند، می تواند از تمامی اسلوتهایی که برای دیتا در یک دکل تعیین شده استفاده کند و سرعت بالا داشته باشد.
اگر بر روی آنتنی EDGE فعال نباشد، به شما اجازه استفاده همزمان از تمامی اسلوت ها داده نمی شود و فقط از چند اسلوت می توانید ارسال و دریافت داشته باشید که باعث کاهش سرعت شما می شود.
بر روی G ماکزیمم 10 کیلوبایت در ثانیه و بر روی EDGE ماکزیمم 33 کیلوبایت در ثانیه دانلود امکان پذیر هست.

اما فقط این مورد نیست که بر روی سرعت شما تاثیر می گذارد.
وجود موانع فیزیکی و فاصله شما تا یک BTS باعث می شود تا گوشی شما نتواند همه اسلوت ها را گیرندگی داشته باشد.
بنابراین امکان دارد فاصله شما تا یک BTS که EDGE دارد آنقدر باشد که فقط از یک اسلوت بتوانید دریافت داشته باشید!
در این حالت سرعت شما از G هم کمتر خواهد بود!

بنابراین مهم ترین عامل فاصله شما تا BTS است، اگر توان سیگنال کافی نباشد شما حتی امکان دارد نتوانید به GPRS متصل شوید. این دلیل بر نبودن GPRS بر روی آن آنتن نیست،بلکه فاصله شما تا آن بقدری هست که گوشی شما گیرندگی از آن ندارد.
اگر آنتن دهی مطلوب بود، سپس وجود E تعیین کننده سرعت ماکزیمم شما خواهد بود.

تنها مشکل ما در حال حاضر قطع بودنه EDGE هست..وقتی روی edge باشه سرعت روی 25 هست اما وقتی gprs میشه اصلا کانکت نمیشه..جناب نوا ایا مشکل موقتی هست یا کلا بعضی از BTS ها به gprs تبدیل شدن؟

اقداماتی برای تنظیم ترافیک شبکه در دست اقدام هست.
این مورد موقتی است اما امکان دارد چند هفته نیز طول بکشد.

جناب نوا
جزیره ی قشم شهر درگهان از ظهر تا آخر شب عملا اینترنت نداریم سرعت در حد 2 کیلو البته اگه وصل بشه
لطفا رسیدگی کنید
این مشکل تازه نیست خیلی وقته اینجوریه

از طریق 700 موضوع را پیگیری بفرمایید

Aliakbari5
2012-06-22, 03:29 PM
تجربه به من ميگه كه هيچوقت گوشى خود را بيشتر از هزار تومان شارژ نكن!!!مگه در مواقع اضطرارى

elm10
2012-06-22, 03:42 PM
ببخشيد جناب نوا امكان دارد در اين مورد راهنمايی كنيد؟:hmm:

marsdl
2012-06-22, 03:51 PM
سلام .
من کرج نزدیکای میدان کرج زندگی می کنم .
وقتی تهران هستم ، تقریبا سرعت دسترسیم خوب هست . عالی نیست ، ولی راضی کنندس .
اما در کرج اصلا برای من پایدار نیست . اصلا و ابدا ثابت نمی مونه .
کلا من فقط برای اینترنت به یه دکل وصل میشم ، اونم دکل 7 تیر هست . یعنی مرکز کرج یه دونه دکل e داره ؟
مشکل رو چطور باید حل کنیم ؟ سرعت کرج افتضاح شده

FarManaGer
2012-06-22, 08:22 PM
درود بر ایرانسل درستکار
درود بر ایرانسل به فکر جیب مشترک!!!!
درود بر ایرانسل بخشنده به ملت، طوری که خودشون هم نفیفهمن!!

من موندم انگیزه ایرانسل از این کارا چیه؟!!!
طرح 1000تومنی GPRS ایرانول زدم که هزینم بیاد پایین، تموم شد اما حواسم نبود، بعدش حدود هزار تومن هم از شارژ اصلیم تموم شد تا نتم قطع شد، تازه متوجه شدم قضیه چیه؟!!!
اونوقت یک آهنگ پیشواز 250تومنی فعال کنی، یه هفته قبل تموم شدنش هی sms میده بهت!!!

«R E Z A»
2012-06-22, 08:57 PM
درود بر ایرانسل درستکار
درود بر ایرانسل به فکر جیب مشترک!!!!
درود بر ایرانسل بخشنده به ملت، طوری که خودشون هم نفیفهمن!!

من موندم انگیزه ایرانسل از این کارا چیه؟!!!
طرح 1000تومنی GPRS ایرانول زدم که هزینم بیاد پایین، تموم شد اما حواسم نبود، بعدش حدود هزار تومن هم از شارژ اصلیم تموم شد تا نتم قطع شد، تازه متوجه شدم قضیه چیه؟!!!
اونوقت یک آهنگ پیشواز 250تومنی فعال کنی، یه هفته قبل تموم شدنش هی sms میده بهت!!!

واقعا همه چیز ایرانسل همین جوری برعکسه.

the_legend
2012-06-22, 09:40 PM
خوب الان مشکل چیه؟؟؟ وایمکس ایرانسل هم به همین صورت هست. کلا سیستم جوری طراحی شده که به ریال کسر میکنه و در اصل همون کیلوبایت هست.

مشکل من اینه، اگه ایرانسل میاد همه جا مینوسه برای بسته های افزایشی هر کیلوبایت معادل 1 ریال از بسته افزایشی کم میشه این یعنی چی؟!!! یعنی در حال حاظر کارش کم فروشیه!!
اگر بنویسه هر کیلوبایت مصرفی به صورت معادل از مقدار بسته (مثلا 2گیگ) کم میشه اونوقت مشکلی نیست
ولی الان مشکل داریم و اون هم مورد اول هست.

elm10
2012-06-22, 10:00 PM
مشکل من اینه، اگه ایرانسل میاد همه جا مینوسه برای بسته های افزایشی هر کیلوبایت معادل 1 ریال از بسته افزایشی کم میشه این یعنی چی؟!!! یعنی در حال حاظر کارش کم فروشیه!!
اگر بنویسه هر کیلوبایت مصرفی به صورت معادل از مقدار بسته (مثلا 2گیگ) کم بشه اونوقت مشکلی نیست
ولی الان مشکل داریم و اون هم مورد اول هست.

:Dاين واحد برای اونايی هست كه از بسته افزايشی استفاده نمی كنند.
مثلا اگر من 2000 تومان يا 20000 ريال شارژ داشته باشم، با مصرف 20000 كيلوبايت (20 مگابايت) اين 2000 تومان شارژم را تمام كرده ام. پس بهتره از بسته افزايشی استفاده كنيد كه هم سرعت بالاتر باشد و هم اينكه اين واحد رو براي خودتان غيرفعال كنيد.

the_legend
2012-06-22, 10:06 PM
:Dاين واحد برای اونايی هست كه از بسته افزايشی استفاده نمی كنند.
مثلا اگر من 2000 تومان يا 20000 ريال شارژ داشته باشم، با مصرف 20000 كيلوبايت (20 مگابايت) اين 2000 تومان شارژم را تمام كرده ام. پس بهتره از بسته افزايشی استفاده كنيد كه هم سرعت بالاتر باشد و هم اينكه اين واحد رو براي خودتان غيرفعال كنيد.

نقل قول از جناب نوا:

...

elm10
2012-06-22, 10:35 PM
نقل قول از جناب نوا:

...

نه عزيز من اصلا بسته افزايشی اينطوری نيست من بسته افزايشی EDGE هفتگی فعال كردم 600 MB به من اعتبار داده اگر بخواهيم حساب كنيم:

1MB =1024 KB
600MB= 614400 KB OR RIAL

الان من 2000 تومان سود كردم. اصلا من مدرك از سايت ايرانسل به شما تقديم می كنم. ابتدا صفحه بسته EDGE رو ببينيد:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=787

حالا صفحه ساعات خوش GPRS بدون فعال كردن بسته EDGE رو ببينيد:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=834

درصفحه ساعات خوش GPRS نوشته شده:
«بهای سرویس GPRS، شنبه تا چهارشنبه از ۱۱ شب الی ۶ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!»

كاربران انجمن لطفا كمی دقت كنيد!:)

Reza_g123
2012-06-23, 08:13 AM
عاقا یکی بیاد بگه این سرعت GPRS چرا اینجوری شده
شبی 4 ساعتم که قطعی داره
شانس آوردین که مبین نت اینجا پوشش نمیده وگرنه بدجوری تحریمتون میکردم :دی لوول
دوستان شما با 20 تومن میتونید وایمکس مبین نت بگیرید با همین ترافیک با سرعت 2 مگابیت تازه دانلود شبانه رایگان هم داره حداقل شبی 4 گیگ میتونید دانلود کنید!!!!!
به خدا ایرانسل بی انصاف ترین شرکتیه که تا حالا دیدم وایمکسشم از جی پی آر اسش گرون تره! هیچیش به درد نمیخوره
هرچی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که باید دوباره حکم به تعطیلی ایرانسل بدم :دی
shutted down!

SAEEDBG
2012-06-23, 03:51 PM
به به عاقا رضاي خودمون
عاقا جفتشون تر زدن!
با ايرانسل كه كاري نداريم، كلن گوره باباي ام تي ان و همچنين صحاب مابقي سهام!
رضا از مبين نت گفتي داغ دلم تازه شد.
-تقريبن دو بار در هفته قطعي دارم هر كدوم ميانگين 3 ساعت
-پينگ دارم در حده 150 ميلي ثانيه، اونم واسه سروراي وطني!
-رعد و برق كه نه! اخبار كه راجع به توده هواي پر فشار در رشته كوه هاي البرز حرف بزنه آنتن محترم ميپره!

كلن من با ايرانسله تنها نه، با خوده اينترنته اين مرز و بوم مشكل دارم.
با ممد كرم مشكل دارم. توفه پاك و مطهره من به رخساره كثيفشو
یعنی مبین نتم مالی نیس؟تازه اومئه اینجا میخوام بگیرم.یعنی نگیرم؟

+Farhad
2012-06-23, 04:06 PM
عاقا یکی بیاد بگه این سرعت GPRS چرا اینجوری شده
شبی 4 ساعتم که قطعی داره
شانس آوردین که مبین نت اینجا پوشش نمیده وگرنه بدجوری تحریمتون میکردم :دی لوول
دوستان شما با 20 تومن میتونید وایمکس مبین نت بگیرید با همین ترافیک با سرعت 2 مگابیت تازه دانلود شبانه رایگان هم داره حداقل شبی 4 گیگ میتونید دانلود کنید!!!!!
به خدا ایرانسل بی انصاف ترین شرکتیه که تا حالا دیدم وایمکسشم از جی پی آر اسش گرون تره! هیچیش به درد نمیخوره
هرچی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که باید دوباره حکم به تعطیلی ایرانسل بدم :دی
shutted down!

به به عاقا رضاي خودمون
عاقا جفتشون تر زدن!
با ايرانسل كه كاري نداريم، كلن گوره باباي ام تي ان و همچنين صحاب مابقي سهام!
رضا از مبين نت گفتي داغ دلم تازه شد.
-تقريبن دو بار در هفته قطعي دارم هر كدوم ميانگين 3 ساعت
-پينگ دارم در حده 150 ميلي ثانيه، اونم واسه سروراي وطني!
-رعد و برق كه نه! اخبار كه راجع به توده هواي پر فشار در رشته كوه هاي البرز حرف بزنه آنتن محترم ميپره!

كلن من با ايرانسله تنها نه، با خوده اينترنته اين مرز و بوم مشكل دارم.
با ممد كرم مشكل دارم. توفه پاك و مطهره من به رخساره كثيفشو

اینجا تایپیک GPRS ایرانسل هست نه بحث و برسی وایمکس مبین نت. لطفا رعایت کنید.:santa:

M.jj
2012-06-23, 04:42 PM

مال كه چي بگم؟!

قطعيش در حده جي پي آر اسه ايرانسله.
كيفيتش هم يه خورده بيشتر از جي پي آر اسه ايرانسله
كلن چيزي بيشتر از اون سرويسي كه واست تعريف مي كنه در اختيارت نميذاره! كمتر نذاره جاي شكر داره!

فرهاد جان. ربط داره ديگه. داريم مبين نتو با جي پي آر اسه ايرانسل مقايسه مي كنيم.

«R E Z A»
2012-06-23, 05:02 PM
دوست عزیز به نظر من فعلا دست نگه دار.

ahmadgh99
2012-06-23, 05:22 PM
سرعت اینترنت شده مورچه شمار.قطعی هم داره.من که هرماه براسرگرمی میخرم.افتضاحه

the_legend
2012-06-23, 07:23 PM
نه عزيز من اصلا بسته افزايشی اينطوری نيست من بسته افزايشی EDGE هفتگی فعال كردم 600 MB به من اعتبار داده اگر بخواهيم حساب كنيم:

1MB =1024 KB
600MB= 614400 KB OR RIAL

الان من 2000 تومان سود كردم. اصلا من مدرك از سايت ايرانسل به شما تقديم می كنم. ابتدا صفحه بسته EDGE رو ببينيد:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=787
حالا صفحه ساعات خوش GPRS بدون فعال كردن بسته EDGE رو ببينيد:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=834
درصفحه ساعات خوش GPRS نوشته شده:
«بهای سرویس GPRS، شنبه تا چهارشنبه از ۱۱ شب الی ۶ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!»

كاربران انجمن لطفا كمی دقت كنيد!:)

حرف شما در اصل درسته ولی من خودم تو صفحه ی بسته های افزایشی(یا یه همچین صفحه ای) دیدم که نوشته بود که به ازای هر کیلو بایت، 1 ریال از حساب بسته شما کسر میشه(در حال حاضر همچین صفحه ای رو پیدا نمی کنم!)

حالا شما دقیقا این نوشته جناب نوا رو چی معنی میکنید:

لطفا همین متنو توضیح بدید دربارش...

adnan02
2012-06-23, 08:27 PM
باور کنید دوستان من یک ساله از بسته های ماهانه ایرانسل استفاده میکنم ولی این دوماه حتی یک هزار هم واسم کار نکرد همش قطع و وصل میشه الانم چند روزه که کلا شش ساعت به بالا قطع میشه
یکی نیــــــست بــــــگـــه مــــشکل چیـــه؟

«R E Z A»
2012-06-23, 08:51 PM
باور کنید دوستان من یک ساله از بسته های ماهانه ایرانسل استفاده میکنم ولی این دوماه حتی یک هزار هم واسم کار نکرد همش قطع و وصل میشه الانم چند روزه که کلا شش ساعت به بالا قطع میشه
یکی نیــــــست بــــــگـــه مــــشکل چیـــه؟
منم الان 3 روز پیش بسته 1000 تومانی گرفتم 3 ساعت دیگه وقت دارم هنوز برام 118 مگ مونده.حالا مجبورم دوباره تمدید کنم.

™A.M.I.R
2012-06-23, 09:05 PM
من نمی دونم ایرانسل پس فراگیر شدن سیم کارت های رایتل چطور می تونه مشتریاشو نگه داره به جای اینکه سرعت هارو زیاد کنه تا مردم سراغ رایتل نرند داره برعکس عمل می کنه

+Farhad
2012-06-23, 09:09 PM
من نمی دونم ایرانسل پس فراگیر شدن سیم کارت های رایتل چطور می تونه مشتریاشو نگه داره به جای اینکه سرعت هارو زیاد کنه تا مردم سراغ رایتل نرند داره برعکس عمل می کنه

تا موقعی که رایتل بخواد فراگیر بشه طبق قانون این 2 سال انحصار تموم میشه! و موقعی که ایرانسل نسل سوم رو ارائه کنه دیگه این مشکلات پهنای باند GPRS وجو نداره! و اپراتور موظف هست در هرکجا که تحت پوشش 3G باشه حداکثر سرعت مطلوب رو ارائه بده !

nasersiah
2012-06-23, 09:10 PM
شبی کمی سرعت ایرانسل بهترشده خداکنه همیشه همین طور باشه

SAEEDBG
2012-06-23, 10:15 PM
زمان سپری شده برای باز شدن صفحات وب 100 برابر زمان سپری شده برای مطالعه مطالب اون وب هست..این یعنی فاجعه

قبلا مشکل کمی سرعت بود،الان مشکل قطعی های مکرر..تبدیل شدن EDGE به GPRS اونم در شروع جشنواره تابستان 91 !!!!!

ما منتظر بهتر شدن خدمات بودیم اما . ..:(

elm10
2012-06-23, 10:28 PM
حرف شما در اصل درسته ولی من خودم تو صفحه ی بسته های افزایشی(یا یه همچین صفحه ای) دیدم که نوشته بود که به ازای هر کیلو بایت، 1 ریال از حساب بسته شما کسر میشه(در حال حاضر همچین صفحه ای رو پیدا نمی کنم!)

حالا شما دقیقا این نوشته جناب نوا رو چی معنی میکنید:
لطفا همین متنو توضیح بدید دربارش...

اگر پيدا نمي كنيد پس چنين صفحه اي كه شما مي گوييد وجود ندارد . اين صفحه ساخته و پرداخته ذهن شماست! :whistle:

من 600 مگابايت بسته فعال می كنم و براش 40000 ريال پرداخت می كنم يعنی 200 مگابايت سود می كنم پس هر كيلوبايت 1 ريال نيست. و در صورت حساب هم ايرانسل اشتباه به جاي كيلوبايت، ريال نوشته . چون ما براي فعال سازي بسته هفتگي، 60000 ريال پرداخت نمي كنيم 40000 ريال پرداخت مي كنيم.

Reza_g123
2012-06-23, 10:32 PM
عاقا قابل مقايسه هست برادر فرهاد.
شما جي پي آر اس رو ميبيني، سرويسه منو كه نديدي!
قابل قياس هس!!

بعد اينكه بريم اونجا مبين نتو با جي پي آرس مقايسه كنيم هم يكي مثل شما ميگه بريد تو فلان تاپيك مطرح كنيد.

اذيت نكن فرهاد.
میگم مجید جان مثلا اگه 2 مگ مبین بگیره فوقش 20 کیلوبایت افت سرعت داره ولی دیگه اون دویست و خورده ای کیلوبایت بقیه رو کامل دریافت میکنه دیگه؟ نه؟
کلا منظورم اینه مثلا اگه دو مگ 20 تومنی بگیره دیگه حداقل به اندازه 1 مگ که بهش سرعت میدن!!!!!!؟
هفته ای سه ساعت قطعیم اگه سرعت بالای 100 کیلوبایت باشه میشه تحمل کرد!...

تا موقعی که رایتل بخواد فراگیر بشه طبق قانون این 2 سال انحصار تومو میشه! و موقعی که ایرانسل نسل سوم رو ارائه کنه دیگه این مشکلات پهنای باند GPRS وجو نداره! و اپراتور موظف هست در هرکجا که تحت پوشش 3G باشه حداکثر سرعت مطلوب رو ارائه بده[/B] !
نخیر عزیزم
شما شدیدا در اشتباهید
اگه ایرانسل 3G هم بده تا همه دکل ها بیاد 3G بشه خودش 1 سال طول میکشه یعنی تا سال 93 ، مثل edge کردنش...! ( بعدم زجر کشمون مینه تا 3g کنه ) ( بعد پول 3g رو میگیره ولی دیگه کاری نداره منطقه شما 3g شده یا نه)
بعدم توی رایتل چیزی به نام دکل شما 3G نداره وجود نداره!!!! چون همه دکل هاش از بیخ و بن 3G دارن
مثل ایرانسل نیست که بعد 1 سال طول کشیدن برای edge کردن و کلی تبلیغات تلوزیونی کارمندش به من بگه ممکنه منطقه شما edge نداشته باشه

پی نوشت: فقط امیدوارم از این که این همه از این شرکت دزد طرفداری میکنی در آخر یه چیزی گیرت بیاد و فقط حسرتش برات نمونه! حسرت این که به هموطن هات خیانت کردی به خاطر این شرکت و حالا ... هم کف دستت رو نگرفته!!

SAEEDBG
2012-06-23, 10:34 PM
اگر پيدا نمي كنيد پس چنين صفحه اي كه شما مي گوييد وجود ندارد . اين صفحه ساخته و پرداخته ذهن شماست! :whistle:

من 600 مگابايت بسته فعال می كنم و براش 40000 ريال پرداخت می كنم يعنی 200 مگابايت سود می كنم پس هر كيلوبايت 1 ريال نيست. و در صورت حساب هم ايرانسل اشتباه به جاي كيلوبايت، ريال نوشته . چون ما براي فعال سازي بسته هفتگي، 60000 ريال پرداخت نمي كنيم 40000 ريال پرداخت مي كنيم.
هر کیلوبایت 1 ریال هست..

شما چون بسته افزایشی انتخاب کردید بنابراین به جای 400 مگابایت 600 مگابایت دریافت میکنید.. از اسم بسته هم مشخصه>>بسته افزایشی<<یعنی شما 200 مگ بیتشر دریافت میکند:)

+Farhad
2012-06-23, 10:39 PM
میگم مجید جان مثلا اگه 2 مگ مبین بگیره فوقش 20 کیلوبایت افت سرعت داره ولی دیگه اون دویست و خورده ای کیلوبایت بقیه رو کامل دریافت میکنه دیگه؟ نه؟
کلا منظورم اینه مثلا اگه دو مگ 20 تومنی بگیره دیگه حداقل به اندازه 1 مگ که بهش سرعت میدن!!!!!!؟

نخیر عزیزم
شما شدیدا در اشتباهید
اگه ایرانسل 3G هم بده تا همه دکل ها بیاد 3G بشه خودش 1 سال طول میکشه یعنی تا سال 93 ، مثل edge کردنش...! ( بعدم زجر کشمون مینه تا 3g کنه ) ( بعد پول 3g رو میگیره ولی دیگه کاری نداره منطقه شما 3g شده یا نه)
بعدم توی رایتل چیزی به نام دکل شما 3G نداره وجود نداره!!!! چون همه دکل هاش از بیخ و بن 3G دارن
مثل ایرانسل نیست که بعد 1 سال طول کشیدن برای edge کردن و کلی تبلیغات تلوزیونی کارمندش به من بگه ممکنه منطقه شما edge نداشته باشه

پی نوشت: فقط امیدوارم از این که این همه از این شرکت دزد طرفداری میکنی در آخر یه چیزی گیرت بیاد و فقط حسرتش برات نمونه! حسرت این که به هموطن هات خیانت کردی به خاطر این شرکت و حالا ... هم کف دستت رو نگرفته!!

دوست من طرفداری نمی کنم! این جمله که من در چند پست قبلی گفتم کجاش طرفداری بود؟؟
صحبت من این بود که موقعی که نسل سوم ارائه بشه دیگه مشکل سرعت و پهنای باند GPRS نباید وجود داشته باشه!
اتفاقا تا اونجایی که من میدونم در شهر های بزرگ و مراکز استان ها شبکه ایرانسل نسل سوم هست.

مشکل اینجاست که مثلا اینجا 20 نفر مشکل سرعت GPRS دارند و ما این مشکل رو به کل ایران نسبت میدیم!

«R E Z A»
2012-06-23, 10:46 PM
دوستان خیلی ها هستن مثل من که فقط اینترنت رو در برخی از موارد برای رفتن به انجمن ها و بازی های انلاین می خواهند.ولی ایرانسل هیچ بسته افزایشی gprs برای ما نداره که حجمش کم باشه وقتش زیاد و هزینه متناسب.مثلا یک بسته 1000 یا 2000 تومانی با حجم 50 یا 80 مگ به مدت 30 روز.

elm10
2012-06-23, 10:47 PM
هر کیلوبایت 1 ریال هست..

شما چون بسته افزایشی انتخاب کردید بنابراین به جای 400 مگابایت 600 مگابایت دریافت میکنید.. از اسم بسته هم مشخصه>>بسته افزایشی<<یعنی شما 200 مگ بیتشر دریافت میکند:)

خب پس در بسته افزايشي هر كيلوبايت 1 ريال نيست . خارج از بسته افزايشي مصرف GPRS هر كيلوبايت 1 ريال ميشه.:snitch:

SAEEDBG
2012-06-23, 10:49 PM
دوستان عزیز مشکل برای 20 نفر نیست !!!!!

شهر کوچک ما حدود 12 هزار نفر جمعیت داره+شهر هایی که بقیه دوستان میگن+شهر هایی که اینجا مطرح نمیشه..همه که به انجمن دسترسی ندارن یا اصلا نمیدونن همچین جایی وجود داره که بیان مشکلشونو بگن..

خودم هم به شهرستان هایی مثل لرستان،ارومیه که با دوستام در ارتباطم اون ها هم همین مشکل رو دارند.

پس مشکل خیلی بزرگتر از ایم چیز ها هست،با کوچیک کردن مشکل،دردی از ما دوا نمیشه
اگه کسی از دوستان مشکلی نداره خب خوشبحالش ولی نیازی نیست بگه همه چی خوبه و مشکل به این بزرگی رو به 20-30 نفر محدود نکنید..
ممنون از همتون:):flower:

elm10
2012-06-23, 10:53 PM
مشکل اینجاست که مثلا اینجا 20 نفر مشکل سرعت GPRS دارند و ما این مشکل رو به کل ایران نسبت میدیم!

عزيز شما ميانگين گرفتي؟ يه دقيقه برو بالاي همين صفحه نتيجه نظرسنجی رو نگاه كن ببين چقدر مشكل دارند.:wac:

alino1367
2012-06-23, 10:58 PM
عزيز شما ميانگين گرفتي؟ يه دقيقه برو بالاي همين صفحه نتيجه نظرسنجی رو نگاه كن ببين چقدر مشكل دارند.:wac:

عزیز شما اگه انتظار سرعت نور از gprs ایرانسل دارید امکانپذیر نیست واقعا باید اینو بدونید که اگه ایرانسل نبود الآن ما نمیدونستیم gprs چی هست واقعا میگم الان سرعت من 32 هستش دیگه بیشتر از این نمیشه انتظار داشت که؟!
درضمن شما و چند نفر از دوستانتون تو پستهاتون اونقدر ازسرعت 1 کیلوبایت نالیدی که فکر کنم اگه کارمندهای شرکت ایرانسل هم بیان اینجا دلشون براتون میسوزه ونظر سنجی را میزنند سرعت کم!
عزیز کمی منطقی باشید 1 کیلوبایت!؟ واقعا خنده داره!

«R E Z A»
2012-06-23, 11:15 PM
عزیز شما اگه انتظار سرعت نور از gprs ایرانسل دارید امکانپذیر نیست واقعا باید اینو بدونید که اگه ایرانسل نبود الآن ما نمیدونستیم gprs چی هست واقعا میگم الان سرعت من 32 هستش دیگه بیشتر از این نمیشه انتظار داشت که؟!
درضمن شما و چند نفر از دوستانتون تو پستهاتون اونقدر ازسرعت 1 کیلوبایت نالیدی که فکر کنم اگه کارمندهای شرکت ایرانسل هم بیان اینجا دلشون براتون میسوزه ونظر سنجی را میزنند سرعت کم!

دوست عزیز ما انتظار سرعت نور رو نداریم فقط می خواهیم هنگامی که یک صفحه وب رو باز می کنیم بیش از 2 دقیقه معطل نشیم.

mohammadi_
2012-06-23, 11:15 PM
بنظر من البته نظر من !
اگه میتونن درست کنن و درست کنن سرعت همه رو خدا خیرشون بده.
اگه میتونن و امکان داره و کوتاهی میکنن خدا لعنتشون کنه هرکی میخواد باشه چه معنی داره جوون مردم بجای پیشرفت درس و زندگیش دغدغه اینترنت داشته باشه. اونا که او بالا حرف صدتا به یک غاز میزنن که حرف منو شمارو نمیبینن خودتون خسته نکنید .مشکلاتونو رفع کنید"
به امید فرداهای بهتر امید است بانی این مشکلات میلاد بعدی امام حسین ع رو در قبرستان سپری کند.آمین.
ولی منکه سرعتم توپه. منتها بنی آدم اعضای یکدیگرند!

Sent from my MT15i using Xparent Purpul Tapatalk

alino1367
2012-06-23, 11:19 PM
دوست عزیز ما انتظار سرعت نور رو نداریم فقط می خواهیم هنگامی که یک صفحه وب رو باز می کنیم بیش از 2 دقیقه معطل نشیم.

مطمئنی 2 دقیقه طول میکشه من که گوشیم 5800 هستش صفحه سایت را کمتر از 8 ثانیه برام باز میکنه تازه 8 ثانیه در مواردی هستش که سرعتم پایینه شاید گوشیتون مشکل داره؟
به هر حال بهتره بیش از این دراین بحث نباشم شب دوستان خوش

omid756
2012-06-23, 11:21 PM
آذربایجان غربی بوکان قبلا" سرعت 35 بود الان 20

arman10000
2012-06-23, 11:27 PM

داداش چرا امكان نداره ، من خودم چند روز سرعتم حتي به يك هم نمي رسيد ! و داشتم از دايل آپ استفاده ميكردم البته الان هم چندان آش دهن سوزي نيست ! مشكل من اينه كه تو منطقه ما نه adsl ميدن نه wimax ! اينجا هم تاپيك مشكلات هست شما هم كه سرعتت 32 هست پس معلومه كه مشكلي نداري !

اگه ميخاي بدوني اين دوستامون چي ميگن كافيه با دايل آپ وصل شي و سرعتش رو نصف تصور كني !

mahsa_6001
2012-06-23, 11:28 PM
آره بیشتر شهر ها فعاله

«R E Z A»
2012-06-23, 11:38 PM
مطمئنی 2 دقیقه طول میکشه من که گوشیم 5800 هستش صفحه سایت را کمتر از 8 ثانیه برام باز میکنه تازه 8 ثانیه در مواردی هستش که سرعتم پایینه شاید گوشیتون مشکل داره؟
به هر حال بهتره بیش از این دراین بحث نباشم شب دوستان خوش
دوست عزیز من که فقط نیستم هر دو برادرم هم همین مشکلو دارن. مثلابرای ارسال پاسخ در همین انجمن مواقعی که سرعت پایینه تا 2 دقیقه هم معطل شدیم.

ahmadgh99
2012-06-23, 11:51 PM
دوروزهست که سرعت واقعالاکپشتیه.بیشترهم قطع هست.امان ازجی پی آراس وادج حداقل20مگ که شده آرزو .من که هرماه ده هزارپرداخت میکنم کم پیش اومده که سرعت به30برسه.استان کرمان

Reza_g123
2012-06-24, 12:19 AM
از نظر شما بدبختی مردم خنده داره؟؟ ایشالله خدا نسیبتون کنه ببینم میخندی یا گریه میکنی

مطمئنی 2 دقیقه طول میکشه من که گوشیم 5800 هستش صفحه سایت را کمتر از 8 ثانیه برام باز میکنه
این که شما یه نفر سرعتت خوبه دلیل نمیشه بیای اینجا و صحبت های این همه آدم رو کذب بدونی!!

اصلا اگه سرعتت خوبه چه نیازی داری بیای اینجا با ما کل کل کنی؟؟ ( آها یادم نبود افزایش پست! ) ما فقط داریم مشکلمون رو عنوان میکنیم شما اگه خوشحالی تشریف ببرید یه تایپیک با نام خوشحالان ایرانسل ! بزنید....
اگه مشکلی دارید بفرمایید اگه ندارید ما از شما توقع نداریم که مشکلات ما رو پاسخگو باشید !!!!
راستش در صلاحیتتون هم نمیدونیم!!!!

پی نوشت: من یکی که اگه اینقدر کنف میشدم دیگه تو اون تایپیک نمیرفتم نمیدونم شما با چه رویی اینجا تشریف میارید...

elm10
2012-06-24, 12:43 AM
درضمن شما و چند نفر از دوستانتون تو پستهاتون اونقدر ازسرعت 1 کیلوبایت نالیدی که ... .

من از سرعت اينترنت ناليدم؟ سرعت اينترنت من عاليه.:whistle:
اگر ميتوني اين حرفتو ثابت كن من پست در اين تاپيك دارم دنبال بگرد ببين من كی ناليدم. ادعاتو ثابت كن.:whistle:

kingzsk
2012-06-24, 01:01 AM
جی پی ار اس واسه من که مشکل داره

arman10000
2012-06-24, 01:12 AM
جی پی ار اس واسه من که مشکل داره

چه مشكلي داره اگه منظورت چيزي غير از كمي سرعته بحثش جداست ...

Reza_g123
2012-06-24, 01:50 AM

سلام فرهاد جان
شما اگه یه نگاه به نظرسنجی بالا بکنید عدد بالای 600 رو مشاهده میکنید من نمیدونم این عدد با 20 چه نسبتی داره؟!!!
بعدم نباید برن دونه دونه از کل مردم ایران بپرسن که! مشت نمونه خرواره!
شما درصد این نظرسنجی رو میتونی به کل ایران تعمیم بدی

الان توی ایران 76 درصد از اینترنت ایرانسل ناراضی هستند و این وخامت اوضاع رو نشون میده
بحرانی بودن اوضاع در حد تیم ملی رو نشون میده !

the_legend
2012-06-24, 01:54 AM

ببین اینکه سر هر بسته چقدر سود می کنی رو بذار کنار... چون بحثش جداست

بحث ما سر قیمت هر کیلوبایت هست..

منظور من از اینکه صفحه رو پیدا می نمی کنم اینه که توسط ایرانسل ممکنه پاک شده باشه(احتمال 99.9%)، مثل این صفحه که از ایرانسل پاک شده و احتمالا حاوی همون چیزی بوده که من روش تاکید دارم!!!

http://glamdring.se/users/4753c3ca1a477a1ec2f7d9d9519c75e7/95bbdaedcc5486da6483840aac477bca.JPG

www.irancell.ir/Layer2/?id=778

--------------------------------------------------------------

در ضمن شمایی که میگی امکان نداره سرعت جی پی ار اس به 1 برسه، چرا فکر میکنی امکان نداره همچنین چیزی؟؟؟!!! یعنی شما میگید دوستان بیکار و علافن که میان اینجا مشکلاتشون رو میگن و انتقاد میکنن؟!آخه به نظر خودِ شما کسی که هیچ مشکلی از این بابت نداره مگه مرض داره بیاد وقتشو بگیره اینجا مشکلاتشو مطرح کنه؟؟

amir1691
2012-06-24, 09:31 AM

باور نمیکنید سرعت 1 کیلوبایت رو؟
قشم و درگهان صبح سرعتش خوبه دیگه از ظهر تا مغرب کم میشه بعد از مغرب تا آخر شب که من امتحان کردم سرعت بین 1 و 2 کیلوبایت نوسان داره و ادج هی به جی پی آر اس تبدیل میشه
قطعی هم خیلی زیاد داره
شما نداشتید که باور نمیکنید

«R E Z A»
2012-06-24, 10:59 AM
دوستان الان سرعت بهتر شده ولی من مطمعنم که دو ساعت دیگه دوباره سرعت روی 2 میرسه.من نمی دونم چرا سرعت همیشه نباید مثل الان روی 15 باشه.

Maph7691
2012-06-24, 12:52 PM
باور نمیکنید سرعت 1 کیلوبایت رو؟
قشم و درگهان صبح سرعتش خوبه دیگه از ظهر تا مغرب کم میشه بعد از مغرب تا آخر شب که من امتحان کردم سرعت بین 1 و 2 کیلوبایت نوسان داره و ادج هی به جی پی آر اس تبدیل میشه
قطعی هم خیلی زیاد داره
شما نداشتید که باور نمیکنید

من هم مشکل شما رو دارم صبح سرعت ۴تا۱۰ اما ظهر تا عصر سرعت ۳تا۶ و اما عصر تا نیمه شب ۱تا۳

SAEEDBG
2012-06-24, 12:58 PM
منم سرعتم بهتر شده اما همش بین edge و gprs تغیرر میکنه..بدجور کلافه شدم

میخوام نمونه سوال 200 کیلوبایتی دانلود کنم از صبح تا الان نشده دانلود کنم:ohno:

ahmadgh99
2012-06-24, 01:01 PM
ازماکه همش قطع ووصل میشه.اعصاب خوردکن شده والا.الان 3روزه اینطوره.

™ACME
2012-06-24, 01:10 PM
دوستان سرعت من فضاست (بین35تا45):cool:
فقط حیف که سه روز دیگه کنکور دارم :(

Mraeisi
2012-06-24, 01:25 PM
دوستان بنده دیشب بسته یه روزه رو فعال کردم پیامک تایید هم آمد ولی صبح وقتی می خواستم برم اینترنت تمام پول باقیمانده ام رو کم کرد و بسته هم برام فعال نبود ، دوستان زیادی با این مشکل مواجه بودند ، میخواستم بپرسم شما هم با این مشکل مواجه شده اید؟
(سیستان و بلوچستان ،بندر صیادی پزم)

Nova view
2012-06-24, 09:26 PM

در رابطه با وایمکس با تاپیک مربوط مراجعه بفرمایید تا راهنمایی کامل در اختیار قرار گیرد.

نخیر عزیزم
شما شدیدا در اشتباهید

تعداد دکل های رایتل در تهران و کرج یک هفتصدم تعداد دکل های ایرانسل در این دو شهر نیست!
مشکلی نبود، این امکان بود در مراکز استانها پوشش و سرعت مناسب ایجاد شود و بقیه کشور پوشش نداشته باشد.
اما ایران بیش از 70 میلیون جمعیت دارد و همه حق دارند از تلفن همراه در محل زندگیشان استفاده کنند.

ارتقای نسل فعلی به 3G فقط با چند کلید و کلیک ساده هم اکنون در سراسر کشور امکان پذیر است!
کلیه تجهیزات و BTS های نصب شده فناوری نسل سوم را دارند و کافیست به طور نرم افزاری باند 2100 فعال شود.
اما مشکل اینجاست که تا سال دیگر مجوز نسل سوم داده نمی شود.

دوستان عزیز مشکل برای 20 نفر نیست !!!!!

شهر کوچک ما حدود 12 هزار نفر جمعیت داره+شهر هایی که بقیه دوستان میگن+شهر هایی که اینجا مطرح نمیشه..همه که به انجمن دسترسی ندارن یا اصلا نمیدونن همچین جایی وجود داره که بیان مشکلشونو بگن..

خودم هم به شهرستان هایی مثل لرستان،ارومیه که با دوستام در ارتباطم اون ها هم همین مشکل رو دارند.

پس مشکل خیلی بزرگتر از ایم چیز ها هست،با کوچیک کردن مشکل،دردی از ما دوا نمیشه
اگه کسی از دوستان مشکلی نداره خب خوشبحالش ولی نیازی نیست بگه همه چی خوبه و مشکل به این بزرگی رو به 20-30 نفر محدود نکنید..
ممنون از همتون:):flower:

دوست عزیز
مشکلات واقعا محدود هستند البته همین تعداد نیز نباید وجود داشته باشد.
این انجمن روزانه چند ده هزار بازدید کننده دارد!
اگر مشکل کلی و گسترده بود مطمئن باشید روزانه بالای 1000 پست در این تاپیک ارسال می شد!

سلام فرهاد جان
شما اگه یه نگاه به نظرسنجی بالا بکنید عدد بالای 600 رو مشاهده میکنید من نمیدونم این عدد با 20 چه نسبتی داره؟!!!
بعدم نباید برن دونه دونه از کل مردم ایران بپرسن که! مشت نمونه خرواره!
شما درصد این نظرسنجی رو میتونی به کل ایران تعمیم بدی

الان توی ایران 76 درصد از اینترنت ایرانسل ناراضی هستند و این وخامت اوضاع رو نشون میده
بحرانی بودن اوضاع در حد تیم ملی رو نشون میده !

دوست عزیز
این نظر سنجی مربوط به 2 سال پیش است!
مطمئن باشید مانیتور کاملا دقیق شبکه وضعیت را بهتر و دقیق تر از صحبت های شما نشان می دهد.
ایرانسل 26 میلیون مشترک اعتباری دارد!
مطمئن باشید مشترکانی که به خاطر خط خوردگی گوشی خود با اپراتور تماس و درخواست راهنمایی می کنند، اگر در همه جا مشکل وجود داشت و گفته های شما درست بود میلیون ها تماس در روز باید برقرار می شد!

مشکل به طور کلی و گسترده وجود ندارد و در اکثر مناطق دسترسی به حداکثر پهنای باند برای هر خط امکان پذیر است.
در این بین البته مناطقی هم هستند که بنا به دلایل مختلف ظرفیت پایینی در GPRS دارند اما کلی نیست.

دوروزهست که سرعت واقعالاکپشتیه.بیشترهم قطع هست.امان ازجی پی آراس وادج حداقل20مگ که شده آرزو .من که هرماه ده هزارپرداخت میکنم کم پیش اومده که سرعت به30برسه.استان کرمان

مشکل را از طریق تماس با 700 گزارش دهید.

از نظر شما بدبختی مردم خنده داره؟؟ ایشالله خدا نسیبتون کنه ببینم میخندی یا گریه میکنی

این که شما یه نفر سرعتت خوبه دلیل نمیشه بیای اینجا و صحبت های این همه آدم رو کذب بدونی!!

اصلا اگه سرعتت خوبه چه نیازی داری بیای اینجا با ما کل کل کنی؟؟ ( آها یادم نبود افزایش پست! ) ما فقط داریم مشکلمون رو عنوان میکنیم شما اگه خوشحالی تشریف ببرید یه تایپیک با نام خوشحالان ایرانسل ! بزنید....
اگه مشکلی دارید بفرمایید اگه ندارید ما از شما توقع نداریم که مشکلات ما رو پاسخگو باشید !!!!
راستش در صلاحیتتون هم نمیدونیم!!!!

پی نوشت: من یکی که اگه اینقدر کنف میشدم دیگه تو اون تایپیک نمیرفتم نمیدونم شما با چه رویی اینجا تشریف میارید...

اولین و آخرین اخطار به شما کاربر گرامی
چنانچه بار دیگر توهین و محتوای اسپم ارسال کنید دسترسی شما برای همیشه محدود خواهد شد!
لطفا بیشتر دقت بفرمایید تا دچار مشکل در استفاده از سایت نشوید.
سپاس گزارم.

ببین اینکه سر هر بسته چقدر سود می کنی رو بذار کنار... چون بحثش جداست

بحث ما سر قیمت هر کیلوبایت هست..

منظور من از اینکه صفحه رو پیدا می نمی کنم اینه که توسط ایرانسل ممکنه پاک شده باشه(احتمال 99.9%)، مثل این صفحه که از ایرانسل پاک شده و احتمالا حاوی همون چیزی بوده که من روش تاکید دارم!!!

http://glamdring.se/users/4753c3ca1a477a1ec2f7d9d9519c75e7/95bbdaedcc5486da6483840aac477bca.JPG

www.irancell.ir/Layer2/?id=778

--------------------------------------------------------------

در ضمن شمایی که میگی امکان نداره سرعت جی پی ار اس به 1 برسه، چرا فکر میکنی امکان نداره همچنین چیزی؟؟؟!!! یعنی شما میگید دوستان بیکار و علافن که میان اینجا مشکلاتشون رو میگن و انتقاد میکنن؟!آخه به نظر خودِ شما کسی که هیچ مشکلی از این بابت نداره مگه مرض داره بیاد وقتشو بگیره اینجا مشکلاتشو مطرح کنه؟؟

دوست عزیز
همانطور که ذکر شد احتمالا به علت خستگی مطالب را اشتباه مطالعه فرمودید
بنده برروی مطالب درج شده در سایت رسمی کاملا نظارت دارم.
هیچگاه در مورد بسته های افزایشی تعرفه هر کیلوبایت ذکر نشده.
عکسی هم که قرار دادید مربوط به کل صفحه جشنواره بهار هست که در آن علاوه بر بسته های افزایشی تعرفه ساعات خوش GPRS نیز وجود دارد.

دقت بفرمایید، کلیه حساب های افزایشی همگی به ریال هستند.
به طورمثال اگر بسته افزایشی ترکیبی خریداری کنید 10 دقیقه مکالمه بین خطوط در حساب مکالمه شما منظور یعنی 6200 ریال منظور می شود.
برای GPRSنیز همینطور است، حساب شما به ریال هست و تعرفه برنامه ریزی شده در تمامی ساعات شبانه روز یک ریال به ازای هر کیلوبایت است.
یعنی شما می توانید عدد درج شده را مقدار کیلوبایت باقی مانده از بسته خود در نظر بگیرید.

دوستان بنده دیشب بسته یه روزه رو فعال کردم پیامک تایید هم آمد ولی صبح وقتی می خواستم برم اینترنت تمام پول باقیمانده ام رو کم کرد و بسته هم برام فعال نبود ، دوستان زیادی با این مشکل مواجه بودند ، میخواستم بپرسم شما هم با این مشکل مواجه شده اید؟
(سیستان و بلوچستان ،بندر صیادی پزم)

با درود
با اپراتور تماس بگیرید و با ذکر روز و ساعت فعالسازی بسته درخواست پیگیری دهید.

Nova view
2012-07-08, 10:23 PM
دوستان عزیز ساکن مناطق جنوبی کشور،
طی 24 ساعت آینده امکان بروز اختلال در GPRS وجود دارد.

behroz61
2012-07-21, 10:16 PM
دوستان من طرح تابستانه اينترنت گرفتم
با145 اما فقط صفحه ويترين ايرانسل باز ميشه

فقط مال من اينطور نيست چندتا از دوستان واشنايان هم اين مشكلو دارن

قضيه چيه؟؟؟؟؟؟؟

«R E Z A»
2012-07-21, 10:21 PM
دوستان من طرح تابستانه اينترنت گرفتم
با145 اما فقط صفحه ويترين ايرانسل باز ميشه

فقط مال من اينطور نيست چندتا از دوستان واشنايان هم اين مشكلو دارن

قضيه چيه؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اینترنت ایرانسل فعلا با اشکال رو به رو شده و تا چند روز دیگر مشکل حل میشه.همه ایران این مشکلو از روز جمعه دارن البته بعضی از استان ها در روز چند ساعت اینطوری هست.موفق باشید.

s.bn
2012-07-21, 10:42 PM
دوست عزیز اینترنت ایرانسل فعلا با اشکال رو به رو شده و تا چند روز دیگر مشکل حل میشه.همه ایران این مشکلو از روز جمعه دارن البته بعضی از استان ها در روز چند ساعت اینطوری هست.موفق باشید.

دمت گرم رضا جون
یواش یواش داشت اعصابم از اینترنت ایرانسل خورد میشد
از شنبه اینطور شده
ولی جالب اینه نمیدونم چرا ولی وقتی droid ******* رو فعال میکنم خیلی راحت اینترنت کارمیکنه
الان دارم استفاده میکنم

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

omid756
2012-07-21, 10:49 PM
بدبختی اینه تا چند روزه دیگه طرحم تموم میشه

Sakhaey
2012-07-22, 03:24 PM

مشهد مشكلى نداره

mmilad1
2012-07-22, 03:29 PM
مشهد مشكلى نداره
منم مشهدم با گوشی موبایل نمیره ولی با پی سی سوییت نوکیا وصل میشه...:wac:

yashar1391
2012-07-22, 03:54 PM
سلام نوا جان ببخشید که اینجا پست میدم چون دیدم.مشکلات gprs. بسته شده الان حدود 2 هفته هست که در قسمت شرق مازندران و استان گلستان دسترسی به اینترنت قطع شده خواهشا پیگیری کنید

vazirnia
2012-07-22, 04:41 PM
منم مشهدم با گوشی موبایل نمیره ولی با پی سی سوییت نوکیا وصل میشه...:wac:
واسه من یوسی کار نمیکنه :grrr:. اما موبایل بانکام که با gprs هستن کارمیکنن مثل قبل .:cool:

SAEEDBG
2012-07-22, 07:17 PM
اینترنت ما که 2ماه هست قطعه اصلا ادج نداره،البته میدونم دیگهه درست نمیشه

Nova view
2012-07-22, 08:44 PM
ارتقای شبکه GPRS به NGN باعث بروز اختلالاتی شده که بزودی برطرف می شود.

تجهیز شبکه ایرانسل به سیستم NGN باعث اختصاص دادن IP به هر مشترک و حل مشکل کمبود پهنای باند و بهبود چشمگیر سرعت می شود.
همچنین امکان ارتقا به نسل چهارم تکنولوژی موبایل نیز فراهم خواهد شد.

behroz61
2012-07-22, 08:49 PM
اووووف نواي عزيز عجب خبري اگه اينطوره وسرعت ازاين بهتر ميشه واقعا ارزش چندروز بي نت بودنو داره

اقا حالا تاكي طول ميكشه

+Farhad
2012-07-22, 09:08 PM

تجهیز شبکه ایرانسل به سیستم NGN باعث اختصاص دادن IP به هر مشترک و حل مشکل کمبود پهنای باند و بهبود چشمگیر سرعت می شود.

واسه من الان IP تغییر کرده. قبلا با 2.1 شروع می شد. اسم ISP رو هم دیگه نمی زنه.

http://img4up.com/up2/85905148453591022505.jpg

«R E Z A»
2012-07-22, 09:09 PM
دوستان هیچ راهی نیست فعلا به اینترنت وصل بشیم من تمام کارامو با gprs انجام می دم این چند روز خیلی از کارام عقب افتاده.لطفا راهنمایی کنید.اصلا هیچ صفحه ای باز نمی کنه.

javid_7k
2012-07-22, 09:17 PM
من وقتایی که خونه نیستم استفاده میکنم سرعتش خوبه

™A.M.I.R
2012-07-22, 09:20 PM
دوستان کسی اطلاع دقیق نداره کی نت درست میشه؟

őяëñå§
2012-07-22, 09:38 PM
سلام دوستان کسی میدونه چرا با گوشی نه Page باز میکنه و نه Download ولی وقتی گوشی و به کامپیوتر وصل میکنم؛ هم Page باز میکنه و هم Download؟ مشکل از گوشیم هستش یا از GPRS؟ :wac:

+Farhad
2012-07-22, 09:42 PM
سلام دوستان کسی میدونه چرا با گوشی نه Page باز میکنه و نه Download ولی وقتی گوشی و به کامپیوتر وصل میکنم؛ هم Page باز میکنه و هم Download؟ مشکل از گوشیم هستش یا از GPRS؟ :wac:

در گوشی با opera وصل میشید؟

őяëñå§
2012-07-22, 09:50 PM
در گوشی با opera وصل میشید؟
نه وصل نمیشه. فرهاد جان جالبیش اینجاست من تنظیمارا هم پاک کردم ولی باز وقتی به کامپیوتر وصل میکنم هم Page باز میکنه و هم Download!!! :wac: البته بعدش که تنظیمارا به روز کردم (مجدد تنظیم برا گوشی گرفتم) بعضی مواقع باز میکنه بعضی مواقع خیر!!! :ohno: :wac:مشکل از کجاست؟؟؟ :ph34r2:

+Farhad
2012-07-22, 09:57 PM
نه وصل نمیشه. فرهاد جان جالبیش اینجاست من تنظیمارا هم پاک کردم ولی باز وقتی به کامپیوتر وصل میکنم هم Page باز میکنه و هم Download!!! :wac: البته بعدش که تنظیمارا به روز کردم (مجدد تنظیم برا گوشی گرفتم) بعضی مواقع باز میکنه بعضی مواقع خیر!!! :ohno: :wac:مشکل از کجاست؟؟؟ :ph34r2:

با مرورگر خوده گوشی هم تست کنید اگه با اون باز شد مشکل از اپرا هست.

őяëñå§
2012-07-22, 10:00 PM
با مرورگر خوده گوشی هم تست کنید اگه با اون باز شد مشکل از اپرا هست.
الآن که تست کردم باز میکنه ولی بعد از کار میفته و بعد دوباره باز میکنه!!! :wac: مشکل از Browser گوشی هستش یا GPRS؟؟؟؟؟؟ :worried:

SAEEDBG
2012-07-22, 10:01 PM

مشکل از ایرانسله،مال منم تو گوشی هیچ برنامه ای با نت کار نمیکنه

+Farhad
2012-07-22, 10:03 PM
الآن که تست کردم باز میکنه ولی بعد از کار میفته و بعد دوباره باز میکنه!!! :wac: مشکل از Browser گوشی هستش یا GPRS؟؟؟؟؟؟ :worried:

به نظر من مشکل از گوشی هست چون GPRS با کامپیوتر سند و رسیو داره.

őяëñå§
2012-07-22, 10:04 PM
من وقتایی که خونه نیستم استفاده میکنم سرعتش خوبه
دوست عزیز مشکل قطعی نداره برا شما؟؟؟!!!؟؟؟ سرعتش با گوشی چند KB هستش؟؟؟ در ضمن شما مشکل Download با GPRS ندارید؟؟؟ :ph34r2:

őяëñå§
2012-07-22, 10:05 PM
به نظر من مشکل از گوشی هست چون GPRS با کامپیوتر سند و رسیو داره.
چه طوری میشه حلش کنم؟؟؟ راه حلی براش داری فرهاد جان؟؟؟؟؟ :ohno: :(

őяëñå§
2012-07-22, 10:08 PM
مشکل از ایرانسله،مال منم تو گوشی هیچ برنامه ای با نت کار نمیکنه
دوست عزیز گوشیتو به کامپیوتر وصل کردی؟؟؟ Page باز میکنه؟؟؟ Download داره؟؟؟ :wac:

SAEEDBG
2012-07-22, 10:08 PM

ای پی من رو الان امریکا میزنه،دقیقا چند وقت دیگه به حالت قبلی برمیگرده شبکه؟؟

SAEEDBG
2012-07-22, 10:09 PM
دوست عزیز گوشیتو به کامپیوتر وصل کردی؟؟؟ Page باز میکنه؟؟؟ Download داره؟؟؟ :wac:
اره با کامپیوتر مشکلی نیست فقط با گوشی هیچی کار نمیکنه

محمد ابی
2012-07-22, 10:10 PM
واسه من تا قبل امروز صبح این جوری بود اما از امروز صبح درست شد.صبح با پی سی دانلود کردم سرعت بالای 35 بود.

+Farhad
2012-07-22, 10:10 PM
چه طوری میشه حلش کنم؟؟؟ راه حلی براش داری فرهاد جان؟؟؟؟؟ :ohno: :(

به تایپیک گوشیت مراجعه کن و آخرین نسخه اپرا مینی یا UC که مشکلی نداره رو دانلود کن بین مشکل حل میشه.

arman10000
2012-07-22, 10:12 PM
اين مشكلي كه شما ميگي هزار بار واسه من پيش اومده . من قبل از هر چيز تنظيمات رو حذف مي كردم و دوباره مي اوردمشون (هم با پر.و.كسي هم بدون پر.و.كسي ) بعد اگه درست نميشد فلاش ميزدم ديگه بعدش درست ميشد . البته همون طور كه فرهاد جان اشاره كردن اگر از اپرا استفاده مي كنيد نسخه سالم رو استفاده كنيد .

«R E Z A»
2012-07-22, 10:54 PM
به تایپیک گوشیت مراجعه کن و آخرین نسخه اپرا مینی یا UC که مشکلی نداره رو دانلود کن بین مشکل حل میشه.

من از نسخه اخر opera استفاده می کنم فقط با برنامه tigervp-ns می تونم صفحه ها رو باز کنم.بدون اون هیچ سایتی باز نمیشه.

s.bn
2012-07-22, 11:44 PM
یه بار چیز پی ان رو امتحان کنید
من وقتی ازش استفاده میکنم خیلی راحت کارمیکنم
ولی وقتی ازش استفاده نمیکنم کلا نت ندارم

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

amir1691
2012-07-23, 10:31 AM

ممنون از خبر خوبی که دادی
این ارتقا شبکه سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟

Hamiddosty
2012-07-23, 11:25 AM
یک کلاه برداری الان اونا gprsرو قطع کردن ولی کسایی که طرح فعال کردن داره زمانشان تمام میشه .ولی اونا عین خیالشان هم نیست