PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری نصب Nokia OVI Map بر روی ویواز و ساتیو بدون نیاز به هک

payam20
2010-08-09, 09:02 PM
با سلام

یه راس میرم سره اصل مطلب:

1) این فایل (http://www.4shared.com/file/s2d-uKab/siscontents157.html) رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنین.

2) این فایل (http://www.4shared.com/file/3dst7716/OviMaps_303_54__m0h1t_MOD.html) رو هم دانلود و از حالت فشرده خارج کنین.

3) در داخل پوشه ای که در مرحله اول دانلود کردین، یه فایل هست به اسم extsis.exe. اونو باز کنین. و طبق تصاویر پایین ادامه بدین:

4) open file رو بزنین:

http://up.*************/Files/b336a3daee2b4355a8bf.jpg

5) فایل sis که در مرحله دوم دانلود کرده و غیر فشرده کردین رو انتخاب کنین

http://up.*************/Files/92c0b346590b492d9277.jpg

6) گزینه delet signature را انتخاب کنین.

http://up.*************/Files/738e8fee4f0445f98bc8.jpg

7) گزینه Sign Package را زده و مراحل رو طی کنین.

http://up.*************/Files/05ebee5437da4ed38cae.jpg

8) پنجره جدیدی برای sign کردن فایل sis باز می شه. در این مرحله شما به فایل های cer & key که از سایت **** یا جاهای دیگر دریافت کردین نیاز دارین. طبق چیزی که در شکل میبینید مراحل رو ادامه بدین.

http://up.*************/Files/7bffeba4fb5c4c02acbd.jpg

http://up.*************/Files/1ec633cadfc742af8ada.jpg

http://up.*************/Files/58f942a2779c4b62b71f.jpg

9) بعد از انجام کارهای بالا و بستن پنجره قبل باید فایل sis رو ذخیره کنین. پیشنهاد میشه اونو با نام جدیدی متفاوت از فایل اصلی ذخیره کنین تا در صورت نیاز به فایل اصلی دسترسی داشته باشین.

http://up.*************/Files/4b4ff160cddd4d4eacb9.jpg

http://up.*************/Files/5b42ee7192cf470da206.jpg

حالا فایل sisx ساین شده شما آماده است. اونو به گوشی خودتون منتقل کرده و از OVI Map خود لذت ببرین.
برای نصب نقشه ها هم می تونین اونها رو بصورت دستی دانلود کرده و به مموری کارت خود منتقل کنین.

موفق باشین

.

dashmamad2
2010-08-09, 09:49 PM
وقتی میخوام نصب کنم میگه اول باید بیسش رو نصب کنی.حالا چیکار کنم؟:dont:

roozi.666
2010-08-10, 01:17 AM
دوست عزیز این Nokia OVI Map ورژن آخرشه یا آپدیدت هم شده اگه نسخه جدید ترش هم هست بذار.....

roozi.666
2010-08-10, 01:34 AM
دوست عزیز کاشکی لینک دانلود کامل نقشه ها رو هم قرار میدادی ......

payam20
2010-08-10, 01:47 AM
وقتی میخوام نصب کنم میگه اول باید بیسش رو نصب کنی.حالا چیکار کنم؟:dont:

بیس؟!
اولین باری هست که اینو میشنوم! شما خود برنامه رو میخواین نصب کنین و این پیغام رو میده؟ OVIMap ای که تو این تاپیک لینک شده رو نصب میکنین یا ورژن دیگه ای رو؟

M E Y S A M
2010-08-10, 01:48 AM

می تونید به اینجا مراجعه کنید:

سورپرایز ویژه:نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ Ovi Map! (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=70889)

payam20
2010-08-10, 01:48 AM
دوست عزیز این Nokia OVI Map ورژن آخرشه یا آپدیدت هم شده اگه نسخه جدید ترش هم هست بذار.....

این نسخه ای هست که راحت نصب میشه و برای ما ویواز دار ها و ساتیو دارایی که گوشیشون آپدیت شده و هک نمیشه میشه ساینش کرد... زیاد دنبال تغییر ورژن های صدمی نباشین... فرقی برای ما ایرانی ها ندارن...

payam20
2010-08-10, 01:52 AM

منظورتون نقشه های ایرانه؟
اونا از قبل توی انجمن های فارسی معرفی شدن...
نخواستم کپی پیست باشه...
میتونین از اینجا (http://www.**********.net/showpost.php?p=1359108&postcount=2) و اینجا (http://www.**********.net/showpost.php?p=1359185&postcount=3) دانلودشون کنین با حجم 47 مگابایت

-----------

ویرایش:
دو تا پست بالاتر یکی از دوستان از همین انجمن هم لینک دادن

dashmamad2
2010-08-10, 11:55 AM
بیس؟!
اولین باری هست که اینو میشنوم! شما خود برنامه رو میخواین نصب کنین و این پیغام رو میده؟ OVIMap ای که تو این تاپیک لینک شده رو نصب میکنین یا ورژن دیگه ای رو؟

بله ovi map ای که تو این تاپیک هست رو خواستم نصب کنم که این پیغام رو داد:cry:

payam20
2010-08-10, 12:12 PM
بله ovi map ای که تو این تاپیک هست رو خواستم نصب کنم که این پیغام رو داد:cry:

در این مورد نمی تونم چیزی بگم! چون نه شنیدم و نه تجربه کردم
گوشیتون ویواز یا ساتیو هست دیگه؟
قبلا ورژن دیگه ای نصب کرده بودین؟
شاید از کانفلیکت این با ورژن های قبلی باشه...
تنها چیزی که به فکرم میرسه فرمت کردنه گوشیه...

ROYAL SOFT
2010-08-10, 05:17 PM
منظورتون نقشه های ایرانه؟
اونا از قبل توی انجمن های فارسی معرفی شدن...
نخواستم کپی پیست باشه...
میتونین از اینجا (http://www.**********.net/showpost.php?p=1359108&postcount=2) و اینجا (http://www.**********.net/showpost.php?p=1359185&postcount=3) دانلودشون کنین با حجم 47 مگابایت

-----------

ویرایش:
دو تا پست بالاتر یکی از دوستان از همین انجمن هم لینک دادن

عزیزم هر لینک که به غیر از خود انجمن داده بشه به صورت اتوماتیک حذف میشه لینک هایی که گذاشتی حدف شدند.

sinaaa0098
2010-08-10, 05:36 PM
tanx ali bod

behzad_68
2010-08-11, 01:43 AM
مرسی اما من تا روی آبکونهاش تو ویواز کلیک میکنم میپره بیرون از برنامه کمک کنید

payam20
2010-08-11, 02:54 PM
عزیزم هر لینک که به غیر از خود انجمن داده بشه به صورت اتوماتیک حذف میشه لینک هایی که گذاشتی حدف شدند.

بابت اینجور سیاست ها همچنان برای وب فارسی متاسفم...
به هر حال یکی از دوستان از همین انجمن هم لینک دادن، میشه ازونا استفاده کرد...

payam20
2010-08-11, 02:55 PM
مرسی اما من تا روی آبکونهاش تو ویواز کلیک میکنم میپره بیرون از برنامه کمک کنید

شما بعد از ریختن نقشه ها تست کردین و اینجوری بود؟

behzad_68
2010-08-11, 09:12 PM
درود؛پیام جان ما یبار دیگه تو سایت ............. باهم اینو حرفشو زدیم مشکلم حل نشده اما باز جواب اونجا ر. اینجا هم میذارم تا دوستان استفاده کنند

من: ورژن 3.03 نصب شد اما وقتی تو برنامه رو آیکونها میزنم میپره بیرون
ورژن 3.04 ارور میده no access could not install
کمک کنید
گوشیم ویوازه

شما: شما برنامه لینک شده تو همین تاپیک رو نصب کردین؟ ورژن این 3.03 هست...
اگه ورژن دیگه ای نصب کرده باشین باید هم مموری و هم گوشی فرمت بشه تا بتونین دوباره نصبش کنین و کار کنه

من: اول همینو نصب کردم نشد بعد اونو امتحان کردم ارور داد(روی 5800 داداشم درست نصب شد) ساین هم با همین روش کردم مپ هم که کامل فوادر cities رئ با cities گوشی خودم جایگزین کردم.مموری کارت رو فرمت کردم اما حافظه تلفن رو بلد نیستم ضمنا اگه فرمت کنم چیرایی که از اول رو حافظه گوشی بوده پاک میشه؟مثل والپیپر ها؟

payam20
2010-08-12, 01:01 PM
من: اول همینو نصب کردم نشد بعد اونو امتحان کردم ارور داد(روی 5800 داداشم درست نصب شد) ساین هم با همین روش کردم مپ هم که کامل فوادر cities رئ با cities گوشی خودم جایگزین کردم.مموری کارت رو فرمت کردم اما حافظه تلفن رو بلد نیستم ضمنا اگه فرمت کنم چیرایی که از اول رو حافظه گوشی بوده پاک میشه؟مثل والپیپر ها؟

سلام

ظاهرا کسانی که قبلا ورژن دیگه ای رو نصب کرده بودن، اعم از موفق یا ناموفق با این مشکل مواجه میشن...
تنها چیزی که به نظر من میرسه همون فرمت کامل گوشی و مموریه... البته منطقیش اینه، چون اون موقع دیگه ربطی به گذشته پیدا نمیکنه. ولی در مورد اینکه جواب بده یا نه مطمئن نیستم. تنها چیزیه که اگه خودم بودم انجام میدادم.

برای فرمت حافظه خود گوشی هم میشه از کد ستاره - مربع - 7370 - ستاره استفاده کرد.
با فرمت گوشی همه چی کلا پاک میشه. از جمله شماره تلفن ها و sms ها و ... تمام چیزهایی که غیر از متعلقات کارخونه ای گوشی هستن... قبلش میتونین با pc suite یه بک آپ بگیرین... البته اینم بگم که sms ها واسه من بعد از برگردوندن بک آپ درست بر نمیگردن. فقط شماره ها هستن که درست ریکاور میشن. پس اگه چیزه مهمی تو sms ها دارین یادداشت کنین. در ضمن موقع بک آپ گیری از کل c پشتیبان نگیرین. چون اون موقع تمام چیزایی رو که احتمال میره مانع از نصب درست OVI بشن هم بک آپ گیری میشن.

break hear
2010-08-12, 11:36 PM
پیمان جان سلام
من دوباره کارهایی که گفته بودی انجام دادم .ovimap 3.3 نصب میشود و بالا می اید ولی موقعیکه نقشه ها را داخل سیتی قرار میدهم و یا تهران مپ را نصب میکنم بمحض بالا امدن از برنامه خارج میشود در ضمن نقشه ها را از چند سایت مختلف دانلود کردم باز هم جواب نداد .در ضمن این گوشی را یکماهه خریدم ویکدفعه هم فرمت کامل کردم لطفا اگر راه حلی به نظرتان میرسد راهنمایی کنید. متشکرم

payam20
2010-08-13, 11:25 AM
پیمان جان سلام
من دوباره کارهایی که گفته بودی انجام دادم .ovimap 3.3 نصب میشود و بالا می اید ولی موقعیکه نقشه ها را داخل سیتی قرار میدهم و یا تهران مپ را نصب میکنم بمحض بالا امدن از برنامه خارج میشود در ضمن نقشه ها را از چند سایت مختلف دانلود کردم باز هم جواب نداد .در ضمن این گوشی را یکماهه خریدم ویکدفعه هم فرمت کامل کردم لطفا اگر راه حلی به نظرتان میرسد راهنمایی کنید. متشکرم

سلام (پیام :دی )

مشکل از نقشه هاست... شما مراحل نصب نقشه رو درست و به ترتیب انجام دادین؟
یه تعدادی این مشکل رو دارن... احتمال میدم مراحل ریختن نقشه رو درست انجام نمیدن... شما با map loader نقشه ریختین یا دستی؟

break hear
2010-08-13, 02:51 PM
سلام (پیام :دی )

مشکل از نقشه هاست... شما مراحل نصب نقشه رو درست و به ترتیب انجام دادین؟
یه تعدادی این مشکل رو دارن... احتمال میدم مراحل ریختن نقشه رو درست انجام نمیدن... شما با map loader نقشه ریختین یا دستی؟
باسلام مجدد
من به دو صورت نقشه را ریخته ام.اول tehran map sisx را نصب کردم نقشه را نشان میدهد ولی زودی خارج میشود بعد انرا پاک کردم وفولدر تهران مپ و صدا را داخل پوشه ای که در سیتی قرار دارد ریختم ولی دوباره از برنامه خارج میشود:flower:

jhopiter-2
2010-08-13, 08:51 PM
سلام من اپدیت 50 دارام تمام مراحل رفتم ولی update error میگه

behzad_68
2010-08-13, 10:16 PM
پیام من 7370 هم زدم دزست بشو نیست

ضمنا گرچه بی ربطه اما اگه تو مسیج ستینگ مموری رو عوض کنی و رو مموری کارت بذاری اس ام اس ها منتقل میشن و با ریست پاک نمیشن

dashmamad2
2010-08-14, 05:08 PM
در این مورد نمی تونم چیزی بگم! چون نه شنیدم و نه تجربه کردم
گوشیتون ویواز یا ساتیو هست دیگه؟
قبلا ورژن دیگه ای نصب کرده بودین؟
شاید از کانفلیکت این با ورژن های قبلی باشه...
تنها چیزی که به فکرم میرسه فرمت کردنه گوشیه...
این مشکل بعد از فرمت کردن درست شد و وقتی وارد برنامه میشم یهو میپره بیرون

break hear
2010-08-14, 05:37 PM
باسلام مجدد
من به دو صورت نقشه را ریخته ام.اول tehran map sisx را نصب کردم نقشه را نشان میدهد ولی زودی خارج میشود بعد انرا پاک کردم وفولدر تهران مپ و صدا را داخل پوشه ای که در سیتی قرار دارد ریختم ولی دوباره از برنامه خارج میشود:flower:
d::lol::lol:

™Mahdi
2010-08-15, 02:53 AM
سلام
من NokiaMaps را روی ساتیو نصب کردم ونقشه های اصفهان مشهد شیراز و ... را هم آفلاین از همین سایت یا ********** گرفتم بهش دادم ( با حالت زیب 46 مگا بایت و از زیب خارج شده اون حدود 66 مگابایت) می خواستم بدون این نقشه ها جدیدترین نقشه ها هستند یا جدیدترش هم اومده ؟
نقشه های ماهواره ای هم ظاهرا هیچی نداره اگه کسی لطف کنه راهنمای کنه که چطور می تونم اونا را بهش اضافه کنم ممنون میشم
یا علی مدد

ashkan10
2010-08-15, 04:51 AM
سلام و ممنون
شمارو به خدا ببخشيد كه اينجا اين سوالارو ميپرسم هر جا پرسيدم كسي جواب نداد
اول ميخواستم بپرسم تو اين برنامه هايي كه هست ( smartcom - treckbody - ovimap ) كدومش براي ويواز بهتره و بهتر جواب ميده ؟
من روي گوشي اي كه خريدم خود فروشنده smartcom رو نصب كرد ، ولي نقشه هارو بايد در مموري خود گوشي بريزم ، ميخواستم بپرسم راهي هست كه اين نقشه هارو روي مموري اكسترنال يا همون رم 8 گيگي بريزم ؟؟
بازم ببخشيد اينجا سوال كردم
ممنون ميشم كمكم كنيد

behzad_68
2010-08-15, 10:52 AM
سلام و ممنون
شمارو به خدا ببخشيد كه اينجا اين سوالارو ميپرسم هر جا پرسيدم كسي جواب نداد
اول ميخواستم بپرسم تو اين برنامه هايي كه هست ( smartcom - treckbody - ovimap ) كدومش براي ويواز بهتره و بهتر جواب ميده ؟
من روي گوشي اي كه خريدم خود فروشنده smartcom رو نصب كرد ، ولي نقشه هارو بايد در مموري خود گوشي بريزم ، ميخواستم بپرسم راهي هست كه اين نقشه هارو روي مموري اكسترنال يا همون رم 8 گيگي بريزم ؟؟
بازم ببخشيد اينجا سوال كردم
ممنون ميشم كمكم كنيد

آژه عزیزم لازم نیست تو گوشی بریزی بریز تو مموری به آدرس Memory card/data/smartcomgps/maps

ضمتا بهترین ها به ترتیب اینجورین:
1)Ovi maps
2)Garmin
3)Smart com

behzad_68
2010-08-15, 11:45 AM
دوستان مشکل بیرون پریدن از برنامه حل شد این دو برنامه رو پاک کنید
1)Nokia maps
2)license manager
بعد فولدر cities زو ار مموری و گوشی پاک کنید و این ورژن رو ساین کنید و نصب کنید

http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k/NokiaMapsv318S60v3SymbianOS9xU.html?err=no-sess

تشکر و امتیاز یادتون نره

dashmamad2
2010-08-15, 01:51 PM
1)Nokia maps
2)license manager

http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k/NokiaMapsv318S60v3SymbianOS9xU.html?err=no-sess

تشکر و امتیاز یادتون نره
برا من بدونه اینکه بپره بیرون کار کرد.اگه تونستی ورژن جدید رو هم بزار:wow:

ashkan10
2010-08-15, 02:45 PM
سلم
من تمام اين مراحل رو نجام دادم ولي وقتي كه توي گوشيم ميخوام اينستالش كنم پيغام certificate error رو ميده
چيكار بايد بكنم؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

behzad_68
2010-08-16, 01:13 AM
سلم
من تمام اين مراحل رو نجام دادم ولي وقتي كه توي گوشيم ميخوام اينستالش كنم پيغام certificate error رو ميده
چيكار بايد بكنم؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

اشکان جان حتما ساین نکردی اول ساین کن بعد نصب کن

behzad_68
2010-08-16, 01:16 AM
دوستان من فقط یه مشکل با ورژن 3.01 دارم اونم اینه که در حالت مسیر یابی حدود هر 28 ثانیه قطع میشه و میگه رانندگی و قدم زدن(مسیر یابی در این دو حالت) در این منطقه فعال نیست و باید دوباره بهش بگم که مسیر یابی کنه

کسی راه حلی داره؟

afshin30
2010-08-16, 09:35 PM
ولی وقتی نقشه رو ریختم میاد بیرون؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

M3HRD@D
2010-08-16, 11:52 PM
دستت درد نکنه مشکل منو حل کردی. ممنونم.
من ورژن 3.01 را نصب کردم کار هم میکنه. فقط نقشه ایران را که روی گوشی میریزم نشون نمیده.

اصلاح میکنم: یکبار تمام فولدر نقشه ها را از روی گوشیم پاک کرذم و دوباره نصب کردم درست شد. مثل ساعت کار میکنه.

ashkan10
2010-08-17, 08:19 AM
1)Nokia maps
2)license manager

تشکر و امتیاز یادتون نره
سلام
ممنون مشكل منم حل كردين فقط 1 مشكلي كه دارم اينه كه نميتونم برنامه رو توي فلش ( رم ) گوشيم بريزم
بعد چندتا هم سوال داشتم
اول اينكه همون نقشه هايي كه توي اون برنامه ميخوند تو اين برنامه هم كار ميكنه ؟
بعد براي نقشه ها بايد فقط اونارو توي فايلي كه گفتين بريزيم تا بخوندش ؟من راستش ايلي كه تمام نقشه ها توش بود رو دان كردم ميخواستم بپرسم كه چطوري ميتونم شهر خاصي رو پيدا كنم ؟راهنماي صدا هم توي اين ورژن هست؟
بعد اينكه چطوري بايد GPS رو توش فعال كنم ؟ مثل اسمارت كام هست كه بايد حدود 5 دقيقه توي فضاي باز باشم تا فعال بشه يا ...؟
راستي ميشه ورژنهاي بالاتر رو ساين كردو ريخت؟
تورو خدا ببخشيد اينقدر سوال كردم راستش تازه كارم
ممنون ميشم كمكم كنيد

behzad_68
2010-08-17, 12:25 PM
ولی وقتی نقشه رو ریختم میاد بیرون؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

این مشکل رو خود منم داشتم ورژن 3.01 که لینک گذاشتم رو نصب کن فقط چک کن ببین نویگیشن 30 ثانیه ای شده یا درسته خبرشو بده

behzad_68
2010-08-17, 12:29 PM
سلام
ممنون مشكل منم حل كردين فقط 1 مشكلي كه دارم اينه كه نميتونم برنامه رو توي فلش ( رم ) گوشيم بريزم
بعد چندتا هم سوال داشتم
اول اينكه همون نقشه هايي كه توي اون برنامه ميخوند تو اين برنامه هم كار ميكنه ؟
بعد براي نقشه ها بايد فقط اونارو توي فايلي كه گفتين بريزيم تا بخوندش ؟من راستش ايلي كه تمام نقشه ها توش بود رو دان كردم ميخواستم بپرسم كه چطوري ميتونم شهر خاصي رو پيدا كنم ؟راهنماي صدا هم توي اين ورژن هست؟
بعد اينكه چطوري بايد GPS رو توش فعال كنم ؟ مثل اسمارت كام هست كه بايد حدود 5 دقيقه توي فضاي باز باشم تا فعال بشه يا ...؟
راستي ميشه ورژنهاي بالاتر رو ساين كردو ريخت؟
تورو خدا ببخشيد اينقدر سوال كردم راستش تازه كارم
ممنون ميشم كمكم كنيد

1)شاید باریست 7370 درست بشه
2)بله نقشه ها مشترکن
3)باید فقط 16 تا فولدر توی DISKCACHE رو بریزی جایگزین کنی
4)راهنمای صوتی هم هست فارسی هم هست
5)جی پی اس فعاله فقط برید تو فضای باز
6)ورژن 3.04 برای بعضیا کار میده امتحان کنید

امر دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behzad_68
2010-08-17, 12:31 PM
خبر جدید از NAVIGATION ورژن 3.01 کسی نداد!!! مال من هر 28 ثانیه راهنما غیر فعال میشه

payam20
2010-08-18, 11:20 AM
پیام من 7370 هم زدم دزست بشو نیست

ضمنا گرچه بی ربطه اما اگه تو مسیج ستینگ مموری رو عوض کنی و رو مموری کارت بذاری اس ام اس ها منتقل میشن و با ریست پاک نمیشن

چند روزی نبودم، خوشبختانه ظاهرا مشکلات نصب حل شده... البته فکر کنم این ورژنی که شما نصب کردین نسخه ریپک باشه...

سلام
من NokiaMaps را روی ساتیو نصب کردم ونقشه های اصفهان مشهد شیراز و ... را هم آفلاین از همین سایت یا ********** گرفتم بهش دادم ( با حالت زیب 46 مگا بایت و از زیب خارج شده اون حدود 66 مگابایت) می خواستم بدون این نقشه ها جدیدترین نقشه ها هستند یا جدیدترش هم اومده ؟
نقشه های ماهواره ای هم ظاهرا هیچی نداره اگه کسی لطف کنه راهنمای کنه که چطور می تونم اونا را بهش اضافه کنم ممنون میشم
یا علی مدد

نوکیا تا حالا برای شهرهای ایران فقط یه سری نقشه داده. اگه جدیدش بیاد حتما خبرشو میدیم. نقشه ها هم فقط به همین یه شکل موجود هستن. البته همینشم جای شکر داره. چون اگه مثلا wisepilot خود ویواز رو باز کنین میبینین که روی ایران کاملا سفیده و اصلا حسابش نزاشته...

ashkan10
2010-08-21, 03:01 AM
سلامببخشيد اينقدر سوال ميكنم
ovi map رو ريختم و نقشه هارو هم همينطور ولي توي فضاي آزاد كه قرار ميگيرم GPS فعال نميشه امروز حدود 4-5 دقيقه توي فضاي باز بودم ولي فعال نشد يعني 1 قسمتي هست كه مقدار ارتباط با ماهواره رو نشون ميده نهايتا به جاي رنگ قرمز به رنگ زرد تغيير كرد ميخواستم بپرسم چيكار بايد بكنم؟
پيشاپيش ممنون

payam20
2010-08-22, 01:39 AM
فقط باید صبر کنین ... زرد شدنش نشونه خوبیه. باید صبر کنین تا سبز بشه.
بار اول معمولا طول میکشه. ولی بعد از اون تا ریستارت شدن بعدی گوشی، سریعا وصل میشه.
موفق باشین

pemi_jetli
2010-08-22, 07:17 PM
نقشه هارو گجا بريزم كه نشونشون بده ...؟

venoosh
2010-08-23, 12:36 AM
نقشه هارو گجا بريزم كه نشونشون بده ...؟

e:/cities/diskcache

behzad_68
2010-08-23, 03:12 PM
مشکل قظع شدن حالت navigation بعد از 30 ثانیه ورژن 3.01 حل نشد؟ نکنه فقط من این مشکلو دارم؟

rezahajiya
2010-08-23, 09:35 PM
:dont:Ghadam be Ghadam ajra kardam ama nashod ka nashod goshim Vivaz pro bazam mamnon

ashkan10
2010-08-25, 04:43 AM
سلام دوستان
3 تا سوال داشتم
اولي اينكه اين نقشه هاي ماهواره اي اي كه وجود دارند به چه صورتند يعني اونها بهترن و يا همون نقشه هاي اوليه ؟؟؟
دومي هم اينكه اين نقشه هاي ماهواره اي ميتونن مقدار ترافيك رو نشون بدن روي تصوير يا نه ؟؟
آخريشم اينكه راستش امروز بيش از يك ساعت در محيط باز قرار گرفتم و حتي اسكرول يا همون نوار پايين تصوير هم سبز شد ( اولش تا وسط سبز شد و بعدش تا 2 تا مونده به آخرو بعد يكي و براي چند ثانيه هم سبز شد ) ولي هيچ نقشه اي باز نشد . چيكار بايد بكنم ؟؟؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

ashkan10
2010-08-26, 06:16 AM
راستي اينو هم بگم كه هر چي توي فولدر maps بود رو ريختم توي گوشيم يعني اينكه به غير از اون فولدرهاي تك كاراكتري يك سري فايل ديگه بود كه نديدمشون ولي كپيشون كردم توي گوشيم به نظر شما چه كنم ؟؟؟

emran_no
2010-08-27, 01:20 AM
سلام اگه میشه راهنمایی کنین
من وقتی میخوام ساین کنم و روی لایسنس منیجر کلیک می کنم و پروفیل رو انتخاب می کنم وقتی روی add signature کلیک میکنم
پیغام خطا میده
signature algorith is not supported
گوشی من ویواز است
لطفاً راهنمایی کنید

morteza_no
2010-08-28, 04:46 PM
دوست عزیز این عکسها برای من باز نمیشه
اگه زحمتی نیست برام میل کنید ممنون
mortezanouri67@gmail.com

sardius
2010-08-28, 05:07 PM
هرچی کردم نشد که نشد!!

emran_no
2010-09-02, 11:39 PM
دوستان بهترین کار اینه که می گم تست شده و مطمئن
ورژن 3.01 هک شده رو تو فروم بگردین پیدا می کنین بعد کافیه ساین و نصب کنین
بسیار عالی کار میکنه بدون مشکل
خواستین بگین آپلود کنم

سربنان
2010-09-12, 11:56 AM
سلام

هنوز مشکل بیرون پریدن از برنامه برای این ورژ ن 3.3 حل نشده ؟ اگه دوستان به نتیجه ای رسیدند ما را هم بی نصیب نگذارند.

sepehrjan
2010-09-14, 12:13 AM
من ورژن 3.1.8 ریختم رو ویواز پرو کار می کنه ولی راهنمای درایو بعده چند سانیه قطع می شه
حالا باید چیکار کرد؟

islam1803
2010-09-15, 08:09 PM
سلام من روی ساتیو نصب کردم ولی وقتی وارد برنامه میشم از من دوتا سریال میخواد ؟

iman4web
2010-09-16, 07:45 PM
کسی ورژن 3.04 رو روی ویواز نصب کرده ؟؟
نقشه های جدید تهران و اصفهان و کرج رو از کجا دانلود کنم ؟

tony80
2010-09-24, 11:58 AM
با سلام من روی ساتیو نصب کردم ولی وقتی مسیر یابی اونو فعال میکنم (رانندگی به) اولش مسرو مشخص میکنه ولی بعد از 30ثایه مینویسه امکان رانندگی به مقصد مورد نظر وجود ندارد لطفا کمکم کنید

jabi_james
2010-09-24, 03:23 PM
نوکیا مپ فقط ورژن 3.01

a_r81
2010-09-24, 05:31 PM
با سلام من روی ساتیو نصب کردم ولی وقتی مسیر یابی اونو فعال میکنم (رانندگی به) اولش مسرو مشخص میکنه ولی بعد از 30ثایه مینویسه امکان رانندگی به مقصد مورد نظر وجود ندارد لطفا کمکم کنید

دقیقاً وقتی ميزاريم که راهنمای کنه بعد از چند ثانيه قطع ميشه و ميگه در اين مکان امکان پذير نيست،در واقع وقتی يه مسيرو انتخاب ميکنيم و ميگيم drive to یا walk to خانمه اول مسيرو ميگه بدش ديگه مياد از حالت route بيرون، بقيه دوستان اين مشکلو نداشتن؟

nokia maps
v3.1.8

a_r81
2010-09-24, 05:42 PM
دوستان بهترین کار اینه که می گم تست شده و مطمئن
خواستین بگین آپلود کنم

شما خودت کامل تست کرديد؟ مشکل navigation که 30 ثانيه بود حال شده؟
اگه تونستی آپلود کنی هم خوبه چون من يه چند تا پيدا کردم که مخصوص خوده nokia بود.
ساين که ميکردی رو گوشی جواب نميداد
ممنون از شما

parsiak72
2010-09-24, 06:24 PM

دقیقاً وقتی ميزاريم که راهنمای کنه بعد از چند ثانيه قطع ميشه و ميگه در اين مکان امکان پذير نيست،در واقع وقتی يه مسيرو انتخاب ميکنيم و ميگيم drive to یا walk to خانمه اول مسيرو ميگه بدش ديگه مياد از حالت route بيرون، بقيه دوستان اين مشکلو نداشتن؟

nokia maps
v3.1.8

شما باید از ورژن جدید تر استفاده کنی که کرک نمی خواد و free هست
یا باید از ورژن کرک شده اسفتاده کنید

sepehrjan
2010-09-25, 02:26 AM
شما باید از ورژن جدید تر استفاده کنی که کرک نمی خواد و free هست
یا باید از ورژن کرک شده اسفتاده کنید

از راهنمایت تشکر میکنم
ولی ورژن های جدید روی ویواز کار نمی کنه
اگه راهی داری بگو لطفاً:dont:

a_r81
2010-09-25, 02:16 PM
دوستان من تونستم version 3.01 کرک شده را پيدا کنم و نصب کنم، مشکلم حل شد و به راحتی از navigation استفاده ميکنه، برنامه ساين نشده را براتون upload ميکنم.
دوستانه ديگه درست ميگفتن بايد از همين ورژن استفاده کرد. اين ورژن پولی nokia map بوده و از همه لحاظ بهتر از ورژن جديدا کار ميکنه.

http://www.4shared.com/file/qP4j8sDP/NokiaOviMapsv3014401s60v5Symbi.html

parsiak72
2010-09-25, 09:32 PM
دوستان من تونستم version 3.01 کرک شده را پيدا کنم و نصب کنم، مشکلم حل شد و به راحتی از navigation استفاده ميکنه، برنامه ساين نشده را براتون upload ميکنم.
دوستانه ديگه درست ميگفتن بايد از همين ورژن استفاده کرد. اين ورژن پولی nokia map بوده و از همه لحاظ بهتر از ورژن جديدا کار ميکنه.

از راهنمایت تشکر میکنم
ولی ورژن های جدید روی ویواز کار نمی کنه
اگه راهی داری بگو لطفاً:dont:

شما از این لینکی که دوستمون دادن استفاده کنید اگر مشکل نداشت توی انجمن اپ کنم برای دوسنام

sepehrjan
2010-09-28, 01:58 AM

خیلی تشکر میکنم
ولی این کلاً نصب نشد :atten:

jalali2007
2010-09-28, 07:47 PM
با سلام من گوشیم ساتیو برنامه OviMaps_3.03_54__m0h1t_MOD.sis را روش نصب کردم و بصورت صحیح نصب شد بعدش وقتی نقشه میریزم داخل برنامه که میشم صفحه زرد است و نقشه نمیاد لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم ؟

parsiak72
2010-09-28, 09:03 PM
با سلام من گوشیم ساتیو برنامه OviMaps_3.03_54__m0h1t_MOD.sis را روش نصب کردم و بصورت صحیح نصب شد بعدش وقتی نقشه میریزم داخل برنامه که میشم صفحه زرد است و نقشه نمیاد لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم ؟
شما map هارو داخل این ادرس بریز
[code]cities /diskcache]
بعد صبر کن تا یک بار موقعیت رو پیدا کنه

ali_1991
2010-09-30, 11:23 AM
وسط ست آپ پیغام میده update error
please help me

kurosh08
2010-09-30, 11:43 AM
منم روی ساتیو از ورژن 3.01 استفاده میکنم و راضیم.
راهی هست که بهش نسخه 3.04 یا 3.06 رو روی ساتیو نصب کرد؟؟؟؟

ashkan10
2010-09-30, 12:25 PM

سلام
ممنون
فکر کنم نویپیشن درست کار میکنه فقط 2 تا مشکل دارم
1 اینکه توی نقشه مکان منو خوب نمایش نمیده مثلا با 300 متر اختلاف نشون میده البته با 3تا ماهواره ارتباط داشتم ممکنه ماهواره ها بیشتر بشه درست بشه ؟؟؟
2 اینکه روی این ورژنهای کرک شده صدا یا همون راهنمای صوتی جواب نمیده ؟؟؟ چون یک نسخه کرک شده دیگه داشتم که خوب کار نمیکرد و صداشم کار نمیکرد توی این هم صدا برام کار نمیکرد
راه حلی داره ؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

ali_1991
2010-09-30, 01:14 PM
salam vasate setup barname error mide ke :update error chi kar konam

emran_no
2010-09-30, 01:20 PM
آره تست کردم به راحتی مسیریابی می کنه بین شهرهای کرمانشاه و سنندج رانندگی کردم مسیریاب قطع نشد

emran_no
2010-09-30, 01:35 PM
شما خودت کامل تست کرديد؟ مشکل navigation که 30 ثانيه بود حال شده؟
اگه تونستی آپلود کنی هم خوبه چون من يه چند تا پيدا کردم که مخصوص خوده nokia بود.
ساين که ميکردی رو گوشی جواب نميداد
ممنون از شما

آره تست کردم
فاصله بین شهرهای کرمانشه و سنندج رو باهاش مسیریابی کردم بدون مشکل و قطعی
فقط کافیه ساین کنی
اینم لینک دانلود
http://rapidshare.com/files/422280071/nokia_maps_3.01_09wk44_b01_s60_3.2_lm_rom.SIS
موفق باشید

majid-n
2010-10-11, 02:00 AM
سلام دوستان من مدتی که ovia mapرو نصب کردم برنامه رو اجرا میکنم تا اینکه به ماهواره وصل میشه سریع برنامه خود به خود خارج میشه کمک کنیک

satio_sh
2010-10-13, 04:55 AM
با سلام

یه راس میرم سره اصل مطلب:

1) این فایل (http://www.4shared.com/file/s2d-uKab/siscontents157.html) رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنین.

2) این فایل (http://www.4shared.com/file/3dst7716/OviMaps_303_54__m0h1t_MOD.html) رو هم دانلود و از حالت فشرده خارج کنین.

3) در داخل پوشه ای که در مرحله اول دانلود کردین، یه فایل هست به اسم extsis.exe. اونو باز کنین. و طبق تصاویر پایین ادامه بدین:

4) open file رو بزنین:

http://up.*************/Files/b336a3daee2b4355a8bf.jpg

5) فایل sis که در مرحله دوم دانلود کرده و غیر فشرده کردین رو انتخاب کنین

http://up.*************/Files/92c0b346590b492d9277.jpg

6) گزینه delet signature را انتخاب کنین.

http://up.*************/Files/738e8fee4f0445f98bc8.jpg

7) گزینه Sign Package را زده و مراحل رو طی کنین.

http://up.*************/Files/05ebee5437da4ed38cae.jpg

8) پنجره جدیدی برای sign کردن فایل sis باز می شه. در این مرحله شما به فایل های cer & key که از سایت **** یا جاهای دیگر دریافت کردین نیاز دارین. طبق چیزی که در شکل میبینید مراحل رو ادامه بدین.

http://up.*************/Files/7bffeba4fb5c4c02acbd.jpg

http://up.*************/Files/1ec633cadfc742af8ada.jpg

http://up.*************/Files/58f942a2779c4b62b71f.jpg

9) بعد از انجام کارهای بالا و بستن پنجره قبل باید فایل sis رو ذخیره کنین. پیشنهاد میشه اونو با نام جدیدی متفاوت از فایل اصلی ذخیره کنین تا در صورت نیاز به فایل اصلی دسترسی داشته باشین.

http://up.*************/Files/4b4ff160cddd4d4eacb9.jpg

http://up.*************/Files/5b42ee7192cf470da206.jpg

حالا فایل sisx ساین شده شما آماده است. اونو به گوشی خودتون منتقل کرده و از OVI Map خود لذت ببرین.
برای نصب نقشه ها هم می تونین اونها رو بصورت دستی دانلود کرده و به مموری کارت خود منتقل کنین.

موفق باشین

.

salam aziz,khaste nabashi.

ye moshkeli beyne rah daram va on ine k LICENCE MANEGER baram zaher nemishe baraye click kardan,vaghti k cert va key ro vared mikonam.
montazere komaketon hastam
ghorbane hame

™ARASH
2010-10-13, 11:07 AM
salam aziz,khaste nabashi.

ye moshkeli beyne rah daram va on ine k LICENCE MANEGER baram zaher nemishe baraye click kardan,vaghti k cert va key ro vared mikonam.
montazere komaketon hastam
ghorbane hame

ضمن خوشامدگویی به انجمن . باید طبق قوانین فارسی تایپ کنید
نرم افزار رو پاک کن از نو نصب کن

majid-n
2010-10-13, 12:59 PM
سلام دوستان میشه نحوه درست کردن نقشه ovi mapیا هرچیزی که بشه خودمان نقشه شهر مورد نظر را تهیه کنیم

™ARASH
2010-10-13, 04:14 PM
سلام دوستان میشه نحوه درست کردن نقشه ovi mapیا هرچیزی که بشه خودمان نقشه شهر مورد نظر را تهیه کنیم

ببخشید شما میخواید چه جوری نقشه درست کنید که قدم به قدمش مختصات دقیق میخواد ؟
نرم افزاری هم واسه درست کردن وجود نداره ؟
واسه گرفتن نقشه ها هم میتونی از ovi map loader استفاده کنی

rzgh
2010-10-15, 07:24 PM
آقا دستت درد نکنه من همین نرم افزار ری که تو 4 shared آپلود کردید رو دانلود کردم ساین کردم و روی ویواز پرو نصب کردم اگر نقشه ها را نریزید میپره بیرون ولی نقشه ها رو درست بریزید کامل کار میکنه و مشکلی نداره

majid-n
2010-10-15, 09:43 PM
دست تون درد نکنه بالاخره یکی جواب ما رو داد میدونم باید از اونجا یعنی خود سایت نوکیا دانلود کرد ولی مشکل اینجاس که برای شهرای مهم کشورمون فقط درست کرده
حالا یه سوال دیگه دارم
منهم مثل بقیه مشکل دارم اینکه وقتی نصب میکنم oviرو روی vivaz بعد از چند ثانیه از نرافزار خارج میشه

nagi
2010-10-21, 09:35 AM
روی ورژن جدید نوکیا مپ هم می شود انجام داد

™Mahdi
2010-10-21, 10:14 AM
دست تون درد نکنه بالاخره یکی جواب ما رو داد میدونم باید از اونجا یعنی خود سایت نوکیا دانلود کرد ولی مشکل اینجاس که برای شهرای مهم کشورمون فقط درست کرده
حالا یه سوال دیگه دارم
منهم مثل بقیه مشکل دارم اینکه وقتی نصب میکنم oviرو روی vivaz بعد از چند ثانیه از نرافزار خارج میشه

سلام و خسته نباشید به همه بچه ها
برای گوشی ویواز و ستیو فعلا بهترین ورژن که جواب میده 3.1 هست نه 3.03 شما ورژن 3.01 را نصب کنید .
یا علی

nagi
2010-10-21, 07:26 PM
ورژن v.3.04 چگونه

™Mahdi
2010-10-21, 09:33 PM
ورژن v.3.04 چگونه

بهترین ورژن که هیچ مشکلی نداشته باشد همان است که عرض کردم.

nagi
2010-10-25, 07:05 PM
من نسخه 3.1 را روی گوشی دارم
نسخه جدی برنامه نوکیا مپ 3.6 هم امکان دارد روی ویواز نصب و اجرا کرد

yas2you
2010-10-30, 12:52 AM
ببخشید 3.1.4بهتر کار کرد یا3.1.8

™Mahdi
2010-10-30, 01:29 AM
سلام
بنده ورژن 3.01 روی گوشیم نصب هست که بسیار عالی کار میکنه و نقشه ها معمولی و ماهواره ای هرجایی را هم خواستم بهش دادم عالی کار کرده و با فارسی شدن گوشی هم برنامه تماما فارسی میشه خلاصه بگم بنده مشکلی تا به حال باهاش نداشتم.

majid-n
2010-10-31, 05:22 PM
سلام دستون درد نکنه که جواب میدین
درسته من 3.1 را نصب کردم قطع نمیشه.ولی الان مشکلم اینه که من نقشه های جدید رو میدم جواب نمیده
سوال دوم من اینه که خارج از gpsو مربوط به نصب برنامه است اخطاری که من تو نصب دارم اینه
که
Requested application access nat geranted

سربنان
2010-11-01, 12:46 PM
سلام
بنده ورژن 3.01 روی گوشیم نصب هست که بسیار عالی کار میکنه و نقشه ها معمولی و ماهواره ای هرجایی را هم خواستم بهش دادم عالی کار کرده و با فارسی شدن گوشی هم برنامه تماما فارسی میشه خلاصه بگم بنده مشکلی تا به حال باهاش نداشتم.

سلام

منظور از نقشه ها معمولی و ماهواره ای هرجایی را هم خواستم بهش دادم عالی کار کرده چیه مگه میشه نقشه هم برای ovi map ساخت؟ خود نوکیا که نقشه ها جاهای محدودی در ایران را داره.

smagooli70
2010-11-07, 03:39 AM
salam khaste nabashid
man balad nistan sain konam mishe komak konid?

™Mahdi
2010-11-07, 09:02 AM
سلام

منظور از نقشه ها معمولی و ماهواره ای هرجایی را هم خواستم بهش دادم عالی کار کرده چیه مگه میشه نقشه هم برای ovi map ساخت؟ خود نوکیا که نقشه ها جاهای محدودی در ایران را داره.

سلام عزیز

بنده هم منظورم همون نقشه های ارائه شده توسط خود شرکت نوکیا هست آخه بنده نقشه های بعضی از شهر های بزرگ را میخواستم که همشون ارائه شده اند.

یا علی

™Mahdi
2010-11-07, 09:08 AM
salam khaste nabashid
man balad nistan sain konam mishe komak konid?

سلام دوست عزیز ورود شما به انجمن را خوش آمد میگیم
ولی لطفا قوانین سایت را رعایت بفرمایید و فارسی تایپ بفرمایید و سوال را در تاپیک مربوطه دنبال کنید ولی حتما دو تاپپک زیر را مطالعه بفرمایید اگه باز هم مشکلی بود پیام بدید بنده در خدمت هستم.

ساين چيست؟ و چرا بايد ساين كنيم؟(همه چيز در مورد ساين كردن) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=11121)

تاپیک مخصوص درخواست فایل cer از سایت **** (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81068)

kurosh08
2010-11-07, 09:19 AM
از وقتی که من روی ساتیو نسخه 3.01 رو نصب کردم هیچ مشکلی با ovi map نداشتم.
همه نقشه ها به درستی روش کار میکنن.
فقط قبل از اینکه وارد ovi map بشین بهتره اول با gps data به gps کانکت شین بعدش همینطوری که gps data باره واره ovi بشین.

smagooli70
2010-11-08, 01:34 AM
salam
mishe begin chetori sain konam??????????????

™Mahdi
2010-11-08, 08:34 AM
salam
mishe begin chetori sain konam??????????????

سلام جناب سماگلی عزیز
چون عضو تازه وارد بودید بنده نخواستم گزارش خلاف بدهم ولی مثل اینکه شما پست 91 را نخوندید و در صورت تکرار مجبور به گزارش هستیم.
لطفا قوانین را مطالعه و رعایت بفرمایید.
قوانین و اساسنامه انجمن (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=4)
موفق باشید.

majid-n
2010-11-08, 11:18 PM
درسته من 3.1 را نصب کردم قطع نمیشه.ولی الان مشکلم اینه که من نقشه های جدید رو میدم جواب نمیده
سوال دوم من اینه که خارج از gpsو مربوط به نصب برنامه است اخطاری که من تو نصب دارم اینه
که

™Mahdi
2010-11-08, 11:33 PM
که

سلام عزیز
شما بفرمایید که نقشه های جدید را چطور میدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

مطلب دوم اینکه شما مگه برنامه را صحیح نصب نکردید و توی مرحله نقشه دادن نیستید پس جریان اخطار توی نصب چی هست ؟!
اما مختصر در مورد این پیام عرض کنم که این پیام مربوط به خوب ساین نشدن برنامه هست ( و در گوشی های که هک شده اند مربوط به خوب هک نشدن هست) پس شما حتما برنامه را با یک نرم افزار خوب ساین کنید مانند SignSiS و تاپیک زیر را هم مطالعه بکنید بد نیست.

دریافت ارور required application access not granted در نصب نرم افزار (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=23256)

nargan
2010-11-08, 11:48 PM
سلام من طبق همین تایپیک نوکیامپ را دانلود و ساین کردم ولی موقع نصب تا 50 درصد پیش میره وبعد میگه نصب ممکن نیست .گوشی ویواز لطفا راهنمایی کنین کدوم ورژن راحت روی ویواز نصب میشه؟ درضمن من قبلا یکبار خیلی راحت این برنامه را نصب واجراکرده ام اما به خاطر فرمت گوشی حالا دیگه نصب نمیشه ونمی دونم کدوم ورژن را نصب کرده بودم..با تشکر

™Mahdi
2010-11-09, 12:32 AM
سلام من طبق همین تایپیک نوکیامپ را دانلود و ساین کردم ولی موقع نصب تا 50 درصد پیش میره وبعد میگه نصب ممکن نیست .گوشی ویواز لطفا راهنمایی کنین کدوم ورژن راحت روی ویواز نصب میشه؟ درضمن من قبلا یکبار خیلی راحت این برنامه را نصب واجراکرده ام اما به خاطر فرمت گوشی حالا دیگه نصب نمیشه ونمی دونم کدوم ورژن را نصب کرده بودم..با تشکر

سلام
برنامه زیر ورژن 3.01 هست که هیچ مشکلی نداره و با فارسی شدن زبان گوشی هم برنامه فارسی میشه . ( برنامه نیاز به ساین کردن دارد )

http://www.mediafire.com/?jdkbsack9r6ms2a

h.arbabi
2010-11-10, 04:19 PM
salam
man taze ozv in site shodam
az amozeshe khobet mamnon
faghat ye soal?
man hame karae ke goftiyo anjam dadam
barname ham nasb shod
ama dafe aval ke ejrash mikonam hich moshkeli nadare vali az dafe haye badi ke ejra mikonamesh ,bad az 5 saniye az barname be tore khodkar kharej misham
yoho barname baste mishe

™Mahdi
2010-11-10, 06:04 PM
salam
man taze ozv in site shodam
az amozeshe khobet mamnon
faghat ye soal?
man hame karae ke goftiyo anjam dadam
barname ham nasb shod
ama dafe aval ke ejrash mikonam hich moshkeli nadare vali az dafe haye badi ke ejra mikonamesh ,bad az 5 saniye az barname be tore khodkar kharej misham
yoho barname baste mishe
سلام دوست عزیز
ورود شما را به این انجمن خوش آمد میگیم و روزهای خوشی را برای شما آرزو میکنیم
لطفا قوانین و اساسنامه انجمن (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=4) را هم رعایت بفرمایید و فارسی تاپپ کنید اما جواب :
شما لازم نیست کار خاصی انجام بدید فقط برنامه ای را که بنده در پست قبل گذاشتم دانلود کرده و نصب کنید طبق قاعده نباید مشکلی داشته باشید چون برنامه تست شده و هیچ مشکلی ندارد.
باز هم اگه مشکلی بود بنده و دوستان در خدمت شما هستند.

isc1571
2010-11-11, 01:36 PM
سلام. ضمن تشکر از راهنمایی هاتون
من هم بالاخره تونستم با همین ورژن (مربوط به پست شماره 98) نصب کنم. اجرا هم میشه اما همون مشکل خارج شدن از حالت NAVIGATE رو دارم. براش راه حلی پیدا شده؟
ممنون

™Mahdi
2010-11-11, 03:11 PM
سلام. ضمن تشکر از راهنمایی هاتون
من هم بالاخره تونستم با همین ورژن (مربوط به پست شماره 98) نصب کنم. اجرا هم میشه اما همون مشکل خارج شدن از حالت NAVIGATE رو دارم. براش راه حلی پیدا شده؟
ممنون

سلام عزیز
ورود شما به این انجمن را خوش آمد میگیم.

شک نکنید که برنامه مشکلی نداره چون من خودم از این برنامه استفاده میکنم و نقشه هم به صورت آفلاین بهش دادم و حتی باهاش مسیر یابی صوتی هم کردم .
آیا شما با خود گوشی هم وقتی NAVIGATE (پیمایش) می کنید همین مشکل را دارید یا نه این مشکل را فقط در هنگام استفاده از ovi دارید ؟

و وقتی از NAVIGATE خارج میشه پیغامی نمیدهد ؟

(و آیا شما در یک فضای باز امتحان می کنید ؟ )

isc1571
2010-11-12, 12:37 PM
سلام عزیز
ورود شما به این انجمن را خوش آمد میگیم.

شک نکنید که برنامه مشکلی نداره چون من خودم از این برنامه استفاده میکنم و نقشه هم به صورت آفلاین بهش دادم و حتی باهاش مسیر یابی صوتی هم کردم .
آیا شما با خود گوشی هم وقتی NAVIGATE (پیمایش) می کنید همین مشکل را دارید یا نه این مشکل را فقط در هنگام استفاده از ovi دارید ؟

و وقتی از NAVIGATE خارج میشه پیغامی نمیدهد ؟

(و آیا شما در یک فضای باز امتحان می کنید ؟ )

سلام.

موقع کار با خود نرم افزار OVI مشکلی ندارم. اما وقتی گزینه های Drive to یا walk to رو انتخاب میکنم، بعد از چند ثانیه از حالت Navigate خارج میشه و صفحه معمولی OVI میآد.
پیغامش هم همونی هست که توی پست های قبلی اومده:
Drive and Walk is not available in this region

در فضای باز امتحان میکنم.

از راهنمایی شما و وقتی که صرف میکنید متشکرم

™Mahdi
2010-11-12, 02:50 PM
سلام.

موقع کار با خود نرم افزار OVI مشکلی ندارم. اما وقتی گزینه های Drive to یا walk to رو انتخاب میکنم، بعد از چند ثانیه از حالت Navigate خارج میشه و صفحه معمولی OVI میآد.
پیغامش هم همونی هست که توی پست های قبلی اومده:
Drive and Walk is not available in this region

در فضای باز امتحان میکنم.

از راهنمایی شما و وقتی که صرف میکنید متشکرم

سلام عزیز
خوش تیپ هم که هستی ان شاء الله همیشه سالم باشی.

خب حالا بهتر موضوع روشن شد این طور که شما فرمودید برنامه روی گوشی شما به خوبی نصب شده و مشکلی نداره و وقتی شما گفتید که اون مشکل را دارید بنده تعجب کردم آخه این نسخه ای که بنده در پست 98 آپ کردم نه تنها روی گوشی خودم بلکه روی گوشی خیلی از دوستانم هم نصب هست و باهاش هیچ مشکلی ندارند .

اما این پیامی که فرمودید در قسمت مسیر یابی هست یعنی شما میخواهید مسیری برای رانندگی یا پیاده روی به شما معرفی بشه و این پیام میگه که رانندگی یا پیاده روی در این منطقه مقدور و ممکن نیست وقتی این طوری هست خب دیگه پیمایش (Navigate) و پیدا کردن مسیر معنی ندارد و از پیمایش خارج میشه که وقت شما را بیش از این نگیره.

حالا چرا نمیتونه مسیری را پیدا کنه چون یا نقشه اون منطقه ای که شما میخواهید اصلا توسط شرکت نوکیا فراهم نشده یا فراهم شده و شما آنلاین نیستید تا نقشه را دریافت کنید و آفلاین هم نقشه ها را به اون اضافه نکرده اید.

شما نقشه ی اون منطقه ای که در آن هستید را بهش بدید بعد مسیریابی بفرمایید.

یا علــــــــــــــــی

isc1571
2010-11-12, 03:34 PM
سلام عزیز
خوش تیپ هم که هستی ان شاء الله همیشه سالم باشی.

خب حالا بهتر موضوع روشن شد این طور که شما فرمودید برنامه روی گوشی شما به خوبی نصب شده و مشکلی نداره و وقتی شما گفتید که اون مشکل را دارید بنده تعجب کردم آخه این نسخه ای که بنده در پست 98 آپ کردم نه تنها روی گوشی خودم بلکه روی گوشی خیلی از دوستانم هم نصب هست و باهاش هیچ مشکلی ندارند .

اما این پیامی که فرمودید در قسمت مسیر یابی هست یعنی شما میخواهید مسیری برای رانندگی یا پیاده روی به شما معرفی بشه و این پیام میگه که رانندگی یا پیاده روی در این منطقه مقدور و ممکن نیست وقتی این طوری هست خب دیگه پیمایش (Navigate) و پیدا کردن مسیر معنی ندارد و از پیمایش خارج میشه که وقت شما را بیش از این نگیره.

حالا چرا نمیتونه مسیری را پیدا کنه چون یا نقشه اون منطقه ای که شما میخواهید اصلا توسط شرکت نوکیا فراهم نشده یا فراهم شده و شما آنلاین نیستید تا نقشه را دریافت کنید و آفلاین هم نقشه ها را به اون اضافه نکرده اید.

شما نقشه ی اون منطقه ای که در آن هستید را بهش بدید بعد مسیریابی بفرمایید.

یا علــــــــــــــــی

سلام.

از ارسال پاسخ سریع شما ممنونم.

من نقشه ها رو دارم. اما احتمال میدم که مشکلی توی نحوه استفاده از نرم افزار داشته باشم.

(توضیح: وقتی من Drive to رو انتخاب میکنم، مسیر رو نشون میده، صدا رو هم بهش دادم. مثلاً میگه اکنون به سمت راست بپیچید. من هم که حرکت میکنم روی نقشه نشون میده. برای امتحان یکبار یک مسیر خیلی خیلی کوتاه رو انتخاب کردم و کامل جواب گرفتم. اما در هر صورت، چند ثانیه پس از شروع عملیات navigation، از این عملیات خارج میشه. ضمناً برای اطمینان بیشتر، یکبار diskcache رو پاک کردم و مجدد کچی کردم)

من نقشه تهران رو بهش دادم. یکبار هم ازم پرسید که آنلاین بشم یا نه؟ من هم دستم خورد و صفحه رفت. نمیدونم چی زدم.

لطفا راهنمایی کنین.

در ضمن، یه سوال دیگه هم دارم. چطوری میتونم چند تا نقشه رو همزمان به نرم افزار بدم؟

مثلا میخوام هم نقشه تهران رو داشته باشم، هم نقشه جاده ها و هم نقشه ارومیه.

ممنونم/

™Mahdi
2010-11-12, 04:03 PM
سلام.

از ارسال پاسخ سریع شما ممنونم.

من نقشه ها رو دارم. اما احتمال میدم که مشکلی توی نحوه استفاده از نرم افزار داشته باشم.
من نقشه تهران رو بهش دادم. یکبار هم ازم پرسید که آنلاین بشم یا نه؟ من هم دستم خورد و صفحه رفت. نمیدونم چی زدم.

لطفا راهنمایی کنین.

در ضمن، یه سوال دیگه هم دارم. چطوری میتونم چند تا نقشه رو همزمان به نرم افزار بدم؟

مثلا میخوام هم نقشه تهران رو داشته باشم، هم نقشه جاده ها و هم نقشه ارومیه.

ممنونم/

سلام مجدد
اگه شما نقشه تهران را بهش دادید بیاید و دستی یکی ازمناطقی از تهران را که با شما چند خیابانی فاصله دارد را بیاورید بعد از قسمت تب مشکی بالای صفحه روی اون علامتی که شکل سه تا خط روی هم است را کلیک کنید ( فشردن این علامت در حکم راست کلیک کردن هست) یک منوی باز میشه بعد شما save (ذخیره) را بزنید و یک اسم دلخواهی برای مختصات اون منطقه بزارید و اکی کنید حالا فاصله مکان کنونی شما که با علامت قرمز رنگ مشخص هست تا اون نقطه نمایش داده میشه و شما میتونید با زدن options پایین صفجه و انتخاب گزینه favourites (نمونه ها) و بعد انتخاب places (مکان ها) مکانی را که ذخیره کرده اید ببینید سپس روی اون کلیک کنید تا یک منوی جدید باز بشه بعدش گزینه drive to (رانندگی به) را بزنید اگه ارتباط شما با gps برقرار باشه ( در فضای بازی قرار داشته باشید) مسیر حرکت به شما نمایش داده میشه و اگه راهنمایی صوتی را هم به اون داده باشید به صورت صوتی هم تکه به تکه شما را راهنمایی میکنه البته به شرطی که اون خیابون ها توی نقشه ای که شما بهش دادید باشه .

اما راجع به نقشه های دیگه شما هر نقشه ای که به ovi میدید در پوشه ای به نام diskcache داخل پوشه cities روی رم گوشی اضافه میشه شما میتونید همیشه این پوشه را با دادن نقشه های جدید بروز کنید بنده خودم همیشه هر وقت فایل جدید diskcache را برای یک شهری دانلود میکنم جایگزین قبلی نمیکنم بلکه از طریق ویندوز سون بدون پاک کردن پوشه قبلی فایل های جدید را بهش اضافه میکنم و اینطوری نقشه هایم چیزی شبیه آبدیت شده است و با دادن یک شهر شهرهای دیگه پاک نمیشه چون ربطی به هم ندارند .

حتی بنده نقشه های ماهواره ای با حجم های 300 و 400 مگابایت را از همین طریق به راحتی بهش داده ام.

علی یارتون

isc1571
2010-11-12, 04:24 PM
سلام مجدد
اگه شما نقشه تهران را بهش دادید بیاید و دستی یکی ازمناطقی از تهران را که با شما چند خیابانی فاصله دارد را بیاورید بعد از قسمت تب مشکی بالای صفحه روی اون علامتی که شکل سه تا خط روی هم است را کلیک کنید ( فشردن این علامت در حکم راست کلیک کردن هست) یک منوی باز میشه بعد شما save (ذخیره) را بزنید و یک اسم دلخواهی برای مختصات اون منطقه بزارید و اکی کنید حالا فاصله مکان کنونی شما که با علامت قرمز رنگ مشخص هست تا اون نقطه نمایش داده میشه و شما میتونید با زدن options پایین صفجه و انتخاب گزینه favourites (نمونه ها) و بعد انتخاب places (مکان ها) مکانی را که ذخیره کرده اید ببینید سپس روی اون کلیک کنید تا یک منوی جدید باز بشه بعدش گزینه drive to (رانندگی به) را بزنید اگه ارتباط شما با gps برقرار باشه ( در فضای بازی قرار داشته باشید) مسیر حرکت به شما نمایش داده میشه و اگه راهنمایی صوتی را هم به اون داده باشید به صورت صوتی هم تکه به تکه شما را راهنمایی میکنه البته به شرطی که اون خیابون ها توی نقشه ای که شما بهش دادید باشه .

اما راجع به نقشه های دیگه شما هر نقشه ای که به ovi میدید در پوشه ای به نام diskcache داخل پوشه cities روی رم گوشی اضافه میشه شما میتونید همیشه این پوشه را با دادن نقشه های جدید بروز کنید بنده خودم همیشه هر وقت فایل جدید diskcache را برای یک شهری دانلود میکنم جایگزین قبلی نمیکنم بلکه از طریق ویندوز سون بدون پاک کردن پوشه قبلی فایل های جدید را بهش اضافه میکنم و اینطوری نقشه هایم چیزی شبیه آبدیت شده است و با دادن یک شهر شهرهای دیگه پاک نمیشه چون ربطی به هم ندارند .

حتی بنده نقشه های ماهواره ای با حجم های 300 و 400 مگابایت را از همین طریق به راحتی بهش داده ام.

علی یارتون

ممنون از پاسختون.

من هم همین کار رو میکنم. مسیریابی هم فعال میشه اما چند ثانیه بعد...

در مورد اضافه کردن نقشه ها، فایل ها رو کدوم فوادر اضافه کنم؟

ممنون

™Mahdi
2010-11-12, 04:58 PM
ممنون از پاسختون.

من هم همین کار رو میکنم. مسیریابی هم فعال میشه اما چند ثانیه بعد...

در مورد اضافه کردن نقشه ها، فایل ها رو کدوم فوادر اضافه کنم؟

ممنون

بعضی نقشه ها هست که خودش به صورت فایل sis هست که فقط کافی هست شما اونا را مثل بقیه برنامه ها نصب کنید خودش اتوماتیک اضافه میشه ولی بعضی از نقشه ها را که شما دانلود میکنید یک فایل diskcache هست که شما باید اون را به همون روشی که گفتم به فایل مشابه اون که همین نام را دارد و داخل رم خارجی گوشی داخل پوشه cities هست انتقال بدهید.
موفق باشید.

isc1571
2010-11-12, 05:37 PM
بعضی نقشه ها هست که خودش به صورت فایل sis هست که فقط کافی هست شما اونا را مثل بقیه برنامه ها نصب کنید خودش اتوماتیک اضافه میشه ولی بعضی از نقشه ها را که شما دانلود میکنید یک فایل diskcache هست که شما باید اون را به همون روشی که گفتم به فایل مشابه اون که همین نام را دارد و داخل رم خارجی گوشی داخل پوشه cities هست انتقال بدهید.
موفق باشید.

ممنون

به خاطر کمکهاتون

majid-n
2010-11-13, 11:01 PM
من مثل همیشه اول نقشه قبلی رو پاک میکنم سپس نقشه جدیدرو جایگزین میکنم ولی باز جواب نمیده
میشه آدرس برای دانلود ovia map 6ورژن جدید رو بدین با نقشه راستی واقا دانلود شه

ericssony
2010-11-15, 12:45 AM
سلام

من این کارو انجام دادم

اما در حال نصب مینویسه

could not inistal a pro......

حالا باید چیکار کنم

™Mahdi
2010-11-15, 01:14 AM
سلام

من این کارو انجام دادم

اما در حال نصب مینویسه

could not inistal a pro......

حالا باید چیکار کنم

سلام
برنامه را از پست #98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) همین تاپیک دانلود کنید و توجه داشته باشید که برنامه نیاز به ساین دارد و به راحتی نصب می شود.

*kambiz*
2010-11-17, 03:41 PM
سلام كسي ميدونه vivaz چطوري آپديت ميشه؟
ممنونم

™Mahdi
2010-11-17, 05:14 PM
سلام كسي ميدونه vivaz چطوري آپديت ميشه؟
ممنونم

سلام دوست عزیز
ورود شما را به این انجمن خوش آمد میگیم

اما توجه داشته باشید که قوانین و اساسنامه انجمن (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=138) را رعایت بفرمایید و سوال خودتون را در جای مناسب به خودش طرح بفرمایید این تاپیکی که الان شما تشریف دارید درباره آموزش تصویری نصب Nokia OVI Map بر روی ویواز و ساتیو بدون نیاز به هک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81985) است که ربطی به آپدیت ندارد شما باید سوال خودتون را در بخش زیر مثلا طرح می کردید :

پرسش و پاسخ (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=163)

ولی این پست # 5 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=791862&postcount=5) را که درباره ستیو هست بخونید بد نیست فقط یادتون باشد که به جای دانلود نرم افزاری که آدرس داده شده است به آدرس زیر برید و نرم افزار مربوط به ویواز را دانود کنید و نصب کنید.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication/vivaz?cc=in&lc=en

kurosh08
2010-11-18, 09:05 AM
بالاخره نسخه های جدید Ovi روی ساتیو و ویواز نصب میشن؟؟؟؟
من که دارم از همون نسخه 3.01 استفاده میکنم.
ولی خیلی دوست دارم 3.6 روی ساتیو نصب بشه

HSN_MAYA
2010-11-18, 10:06 AM
بالاخره نسخه های جدید Ovi روی ساتیو و ویواز نصب میشن؟؟؟؟
من که دارم از همون نسخه 3.01 استفاده میکنم.
ولی خیلی دوست دارم 3.6 روی ساتیو نصب بشه

سلام.
دوست عزیز فکر نکنم خیلی فرقی داشته باشه.
مخصوصا تو ایران که نمیشه از همه امکانات استفاده کرد.
من که زیاد با ورژن قبلی هم کار نکردم.
نقشه شهرمون رو نداره!
ولی در کل کارایی هر دو خیلی خیلی باید شبیه باشه.
چون آپدیت های ممیزی کوچیک خیلی تفاوتی نداره.
موفق باشی

xerxeshadi
2010-11-18, 08:28 PM
سلام. خسته نباشید. کلی چیز یاد گرفتم. ولی موقع نصب در vivaz pro ارور میده. certificated error چکار کنم؟؟؟:dont:

™Mahdi
2010-11-18, 08:50 PM
سلام. خسته نباشید. کلی چیز یاد گرفتم. ولی موقع نصب در vivaz pro ارور میده. certificated error چکار کنم؟؟؟:dont:

سلام
ورود شما را به این انجمن خوش آمد میگیم
و
روزهای خوشی را براتون آرزو میکنیم

نرم افزار در پست #98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) را نصب کنید و لذت ببرید. (ساین برنامه یادتون نره و گرنه با پیغام خطا مواجه میشید)

majid-n
2010-11-18, 09:12 PM

سلام دوست من اون
اخطار ساين ميگه كه يا بايد هك كش كني يانرم افزار رو ساين كني كه راه وروش همش رو تو همي سايت هست

majid-n
2010-11-18, 09:20 PM
سلام من قبلا OVI MAPرو نصب كردم
بلي اين آخرين باري كه ا.ن. ريموو كردم دوباره گه نصب كردم
هي اين سوالو ميپرسه ميگه بولوتوسو روشن كن چه كار كنم

majid-n
2010-11-18, 09:23 PM
ولي اين آخرين باري كه اونو ريموو كردم دوباره كه نصب كردم

™Mahdi
2010-11-18, 09:25 PM
بلي اين آخرين باري كه ا.ن. ريموو كردم دوباره گه نصب كردم

سلام
شما در تنظیمات برنامه دستکاری کرده اید و مشکلی نیست به قسمت زیر برید :

menu/location/locationpositioning/positioning methods

و گزینه دوم (Bluetooth GPS) را از قسمت آبشن disable کنید تا تیک آن برداشته بشود .
موفق باشید.

majid-n
2010-11-20, 12:08 AM
سلام من منظور شما رو خوب منوجه نشدم آیا منظور شما خودovi mapیا گوشی یه مشکل دیگه که مربوط به این بخش نیست
اینکه هنگام دریافت اس ام اس اسم فرستنده که من ذخیره کردم برای همه شماره هام نمی افتد

™Mahdi
2010-11-20, 12:16 AM
سلام من منظور شما رو خوب منوجه نشدم آیا منظور شما خودovi mapیا گوشی یه مشکل دیگه که مربوط به این بخش نیست
اینکه هنگام دریافت اس ام اس اسم فرستنده که من ذخیره کردم برای همه شماره هام نمی افتد

سلام
منظور من تنظیمات اصلی gps در گوشی است و این با آدرسی که برای شما دوست عزیز گذاشتم روشن است.

اون مشکل دوم هم ربطی به این تاپیک ندارد و اینجا نباید طرح می فرمودید. در اینجا مختصر عرض می کنم که این یک مشکلی هست که در گوشی ستیو سابقه دارد و شما اگه شمارهها را با +98 ذخیره کنید ظاهرا مشکل شما حل خواهدشد.

لطفا سوال های خودتون را در تاپیک های مرتبط بپرسید.

با تشکر

amma1
2010-11-21, 01:04 AM
1)Nokia maps
2)license manager

تشکر و امتیاز یادتون نره

هر کاری کردم نتونستم فقط از دکمه تشکر استفاده کنم. خیِــــــــــــــــــلی کارم رو راه انداختی. مرســـــــــــی.
ذوستان ببخشید. بعد از 100 تا تست ورژن های مختلف این ورژن روی ستیو جواب داد. :flower::flower::flower::flower::flower::flower::w ow:

ahmius
2010-11-22, 10:50 PM
سلام
برنامه زیر ورژن 3.01 هست که هیچ مشکلی نداره و با فارسی شدن زبان گوشی هم برنامه فارسی میشه . ( برنامه نیاز به ساین کردن دارد )

سلام
این نسخه رو نصب کردم
بدون هیچ مشگلی اجرا شد
خیلی ممنون
البته نمیدونم آیا نسخه های جدید تر امکانات بهتری داره یا نه
به هر حال همین که کار میکنه جای شکرش باقیه
فقط یه سوال داشتم
مسیریابی این نسخه درست کار میکنه ؟
وقتی میزنم مثلا از مکان حاضر به نقطه ای دیگه میخوام برم ، مسیر رو نشون میده ولی بعد از چند ثانیه خط راهنما پاک میشه
راهنمای صوتی این نسخه درست کار میکنه ؟
تو قسمت مربوطه فارسیش کردم ولی فکر کنم به دلیل مشگل اول ، این مورد هم درست کار نمیکنه
با تشکر مجدد

™Mahdi
2010-11-22, 11:00 PM
سلام
این نسخه رو نصب کردم
بدون هیچ مشگلی اجرا شد
خیلی ممنون
البته نمیدونم آیا نسخه های جدید تر امکانات بهتری داره یا نه
به هر حال همین که کار میکنه جای شکرش باقیه
فقط یه سوال داشتم
مسیریابی این نسخه درست کار میکنه ؟
وقتی میزنم مثلا از مکان حاضر به نقطه ای دیگه میخوام برم ، مسیر رو نشون میده ولی بعد از چند ثانیه خط راهنما پاک میشه
راهنمای صوتی این نسخه درست کار میکنه ؟
تو قسمت مربوطه فارسیش کردم ولی فکر کنم به دلیل مشگل اول ، این مورد هم درست کار نمیکنه
با تشکر مجدد

سلام
مسیریابی اون هم مشکلی ندارد و اگه ارتباط شما با ماهواره دائم برقرار باشد و قطع نشود و مسیری را که میخواهید مسیریابی بفرمایید نقشه اش موجود باشد نباید مشکلی باشد.
یا علی

majid-n
2010-11-30, 01:56 PM
روش اضافه کردن نقشه قم و کرج به نوکیا مپ Nokia Ovi Maps v3.01.4401 v5

1- فایل زیر را در گوشی پیدا کرده و پاک کنید:
e:\cities\diskcache\2\5\5652.cdt
2- سه ضمیمه پست را دانلود کنید سپس اکسترک کرده و با همان نام فایل(5652.cdt) در جای خودش کپی کنید.

در ضمن فایل Nokia Ovi Maps v3.01.4401 v5 برای دانلود در دو بخش نیز ضمیمه کردم.

http://www.irupload.ir/images/3a6175ksdv8nx3ec63lt.jpg
فايل ضميمهhttp://www.ir-tci.org/forum/images/attach/rar.gif5652.part1.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=306304&d=1289943646) (2.57 مگابايت, 451 نمايش)http://www.ir-tci.org/forum/images/attach/rar.gif5652.part2.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=306305&d=1289943704) (2.57 مگابايت, 389 نمايش)http://www.ir-tci.org/forum/images/attach/rar.gif5652.part3.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=306306&d=1289943771) (1.64 مگابايت, 346 نمايش)http://www.ir-tci.org/forum/images/attach/rar.gifNokia Ovi Maps v3.01.4401 v5 (Unsigned Cracked).part1.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=306307&d=1289943839) (2.86 مگابايت, 140 نمايش)http://www.ir-tci.org/forum/images/attach/rar.gifNokia Ovi Maps v3.01.4401 v5 (Unsigned Cracked).part2.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=306308&d=1289943892) (2.23 مگابايت, 89 نمايش)
__________________http://www.irupload.ir/images/qbya3s6v0cj7xdhp7be5.jpg

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95215

helio
2010-12-22, 09:42 PM
سلام

سلام.ببخشید ولی اگه میشه بگید چجوری ساین کنیم.

™Mahdi
2010-12-22, 10:00 PM
سلام.ببخشید ولی اگه میشه بگید چجوری ساین کنیم.

سلام
نرم افزار زیر را دانلود بفرمایید و این طور عمل کنید.

فایل CER و KEY مربوط به گوشی خودتون را بزارید داخل یک پوشه و برنامه هر جا باشد مهم نیست بعد برنامه را اجرا کنید در جای خواسته شده آدرس فایل برنامه را بدهید و بعد هم آدرس این دو فایل را و رمز هم همان 0000 و بعد گزینه ساین در پایین را بزنید و صبر کنید تا عمل ساین انجام شود و در پایان OK کنید تا فایل ساین شده در محل همان فایل ساین نشده با حروف بزرگ و اضافه شدن عبارت Signed ساخته شود.
توجه اگر فایل شما sisx باشد پس از اجرای برنامه برای نشان دادن فایل باید از منوی Files of type گزینه دوم را انتخاب کنید تا فایل شما نمایش داده شود.

SignSiS .rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=266719&d=1284541625)

این دو فایل را با دادن نوع گوشی و شماره سریال گوشی (که با کد#06#* به شما نمایش داده می شود) از تاپیک زیر دریافت کنید.
تاپیک مخصوص درخواست فایل cer از سایت **** (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81068)

A-R-M-A-N
2010-12-24, 04:22 AM
سلام
این نقشه ای که حدود 700 مگه و برای تهران در تاپیک نقشه های ovi هست رو میشه روی ورژن 3.1.8 برای ویواز استفاده کرد؟
شنیدم که بر روی ورژن 3.04 به بعد کار میکنه

™Mahdi
2010-12-24, 11:13 AM
سلام
این نقشه ای که حدود 700 مگه و برای تهران در تاپیک نقشه های ovi هست رو میشه روی ورژن 3.1.8 برای ویواز استفاده کرد؟
شنیدم که بر روی ورژن 3.04 به بعد کار میکنه

سلام
اگر درست دانلود بشود و درست نصب بشود باید جواب بدهد چون ظاهرا ورژن 3.06 یک کم نقشه هاش اختصاصی هست.
اگر لینک اون تاپیک را هم بزارید اگر خدا بخواد شاید یک نگاهی بهش انداختیم.
یا علی

arvin7zx
2010-12-25, 12:41 AM
سلام من نقشه هارو گرفتم اما داخل فولدرها که هست هیچی نیست وخالی هستن

™Mahdi
2010-12-25, 12:59 AM
سلام من نقشه هارو گرفتم اما فولدرهاهی که هستن هیچی نیست

سلام
میشه واضح تر و بهتر توضیح بفرمایید
دقیقا چیکار کردید .
نقشه ها را از کجا گرفتید و منظورتون کدوم فولدرها هست و مشکلتون در کجاست؟

arvin7zx
2010-12-29, 01:19 AM
سلام من یه مشکلی دارم وقتی سخنگو فعال میکنم بعد 1 سخنگو غیر فعال مشه اما از نقشه خارج نمیشه گوشیم ویواز هست

™Mahdi
2010-12-29, 09:04 AM
سلام من یه مشکلی دارم وقتی سخنگو فعال میکنم بعد 1 سخنگو غیر فعال مشه اما از نقشه خارج نمیشه گوشیم ویواز هست

سلام
شما بفرمایید ورژن چند را نصب کردید و از کجا برنامه را تهیه فرمودید؟
بنده در خدمتم

khelane
2010-12-29, 09:18 AM
سلام من قبلا" 5800 داشتم الان تمام نقشه هاش رو کپی گرفتم و اونو فروختم و یه ویواز خریدم از همین نسخه استفاده کردم و نقشه هاش رو کپی کردم و راهنمای سحنگوش رو روی فارسی-زن انتخاب کردم کار میکنه ولی خدایش اگه میشد نسخه جدید رو که تو 5800 نصب کردم رو این نصب میشد خیلی عالی بود نمیدونم واسه چی ورژنی برای این گوشی ها نمیاد

™Mahdi
2010-12-29, 09:47 AM
سلام من قبلا" 5800 داشتم الان تمام نقشه هاش رو کپی گرفتم و اونو فروختم و یه ویواز خریدم از همین نسخه استفاده کردم و نقشه هاش رو کپی کردم و راهنمای سحنگوش رو روی فارسی-زن انتخاب کردم کار میکنه ولی خدایش اگه میشد نسخه جدید رو که تو 5800 نصب کردم رو این نصب میشد خیلی عالی بود نمیدونم واسه چی ورژنی برای این گوشی ها نمیاد

سلام
باید منتظر یکی از دو امر زیر بود :
1. هک گوشی ویواز و ستیو (فریمور جدید منظورم هست) اون وقت با کوک فریمور هر کاری میشود کرد.
2. ورژن های جدیدتر از این برنامه که سازگار با ستیو و ویواز باشد.

فعلا سازگارترین ورژن 3.01 است.

arvin7zx
2010-12-30, 11:46 PM
سلام ورز ن 3.1 از همین اینجا گرفتم

™Mahdi
2010-12-31, 03:25 PM
سلام ورز ن 3.1 از همین اینجا گرفتم

سلام مجدد
از پست اول یا از پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) ؟

majid-n
2011-01-02, 09:16 PM
سلام دوستان من ورژن 3.1 دارم کاملا هم کار میکنه الان میخوام از دوستان برا من نقشه جدید بزارید یعنی این نقشه شیراز اصفهان کرج قم مشهد و کرمانشاه داشته باشه
اگه راهی داره.با جابه جا کردن فایلها یا هرکار دیگه ای
آقای مدیران اگه میشه جواب بدین خواهشا

majid-n
2011-01-09, 07:37 PM
[QUOTE=majid-n;844875]سلام دوستان من ورژن 3.1 دارم کاملا هم کار میکنه الان میخوام از دوستان برا من نقشه جدید بزارید یعنی این نقشه شیراز اصفهان کرج قم مشهد و کرمانشاه داشته باشه
آقای مدیران اگه میشه جواب بدین خواهشا[/QU

کاش یکی بود جواب مارو میداد

ashkan45
2011-01-09, 09:42 PM
[QUOTE=majid-n;844875]سلام دوستان من ورژن 3.1 دارم کاملا هم کار میکنه الان میخوام از دوستان برا من نقشه جدید بزارید یعنی این نقشه شیراز اصفهان کرج قم مشهد و کرمانشاه داشته باشه
آقای مدیران اگه میشه جواب بدین خواهشا[/QU

کاش یکی بود جواب مارو میداد

برای شیراز اصفهان مشهد و کرمانشاه وتهران و تبریز از اینجا:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=70889
برای قم وکرج همازاینجا میتونی بگیری:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95215

majid-n
2011-01-11, 01:34 PM
مرسی ممنون قبلی اینکه شما بزارید برا دانلود من خودم از جای دیگه تهیه کردم الان هم اومده بودم بگم که شما ها هم برید که شما این کارو کرده بودین

A-R-M-A-N
2011-01-12, 08:42 PM
من نقشه تهران 700 مگی رو روی ویواز ریختم کاملا کار کرد

amin dd
2011-01-15, 02:13 AM
من نقشه تهران 700 مگی رو روی ویواز ریختم کاملا کار کرد
کدومو میگی؟

amin dd
2011-01-15, 05:13 PM
می تونید به اینجا مراجعه کنید:

سورپرایز ویژه:نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ Ovi Map! (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=70889)
من این نقسه ها رو گرفتم ولی با این نقشه ها وقتی میرم تو بعد چند ثانیه میاد بیرون
چرا؟؟؟؟؟

shirzad200
2011-01-15, 09:06 PM
دوست گرامی یه گوشی نوکیا c7 نو برای فارسی اوردن منهم از قسمت مموری پوشه cities کپی ودر مموری خودم ریختم قشنگ داره کار میکنه

cathodic
2011-01-15, 10:23 PM
با سلام اين ورژن 3.1 ساين مثل همون مراحلي پيش برم كه صفحه اول همين انجمن گفتيد ؟
نقشه ها رو چي از كجا بيارم؟ورژن كه صفحه اول گفته بوديد نصب ميشه بعد خارج ميشه گوشيم ويواز گفتيد 3.1 مشكل حل ميكنه حالا طبق همون مراحل كه گفته برم جلو نقشه ها رو چي؟

™Mahdi
2011-01-15, 10:59 PM
با سلام اين ورژن 3.1 ساين مثل همون مراحلي پيش برم كه صفحه اول همين انجمن گفتيد ؟
نقشه ها رو چي از كجا بيارم؟ورژن كه صفحه اول گفته بوديد نصب ميشه بعد خارج ميشه گوشيم ويواز گفتيد 3.1 مشكل حل ميكنه حالا طبق همون مراحل كه گفته برم جلو نقشه ها رو چي؟

دوست عزیز ورژن 3.01 که در پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) از همین تاپیک گذاشتم را پس از ساین نصب کنید که روی گوشی ستیو و ویواز تست شده و هیچ مشکلی ندارد.

cathodic
2011-01-15, 11:09 PM
ديگه نقشه نميخاد؟كه بگيرم بريزم ؟ساين مثل ورژن OviMaps_3.03_54 اول با نرم افزار extsis.exe مراحل انجام بدم؟

™Mahdi
2011-01-16, 12:00 AM
ديگه نقشه نميخاد؟كه بگيرم بريزم ؟ساين مثل ورژن OviMaps_3.03_54 اول با نرم افزار extsis.exe مراحل انجام بدم؟

عزیزم نقشه را که اگر آنلاین نشی همه میخواند
ساین هم هر جوری دوست داشتی انجام بده ولی با نرم افزار SignSiS (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=266719&d=1284541625) خیلی راحت تر است.
.........
....
..
.

amin dd
2011-01-17, 12:09 AM
سلام

این که زده ورژن 3

™Mahdi
2011-01-17, 12:19 AM
این که زده ورژن 3

دوست عزیز پس میخواستی چند زده باشد؟

cathodic
2011-01-17, 06:01 PM
با تشكر از asal3214 نصب شد خوبم كار ميكنه از راهنمايي شما ممنونم فقط وقتي driver (مسير براي رانندگي)ميزنم چند دقيقه وصل ميشه بعدش error ميده مياد به حالت معمولي؟

™Mahdi
2011-01-17, 11:54 PM
با تشكر از asal3214 نصب شد خوبم كار ميكنه از راهنمايي شما ممنونم فقط وقتي driver (مسير براي رانندگي)ميزنم چند دقيقه وصل ميشه بعدش error ميده مياد به حالت معمولي؟

باید از فکر مشکل داشتن برنامه بیایم بیرون چون برنامه روی گوشی خودم نصب هست و مشکلی ندارد و هیچ وقت تا به حال ارور نداده و به چند نفر دیگه هم معرفی کردم چیزی نگفتند.
احتمالات زیادی میشه بدی یکیش شاید قطع شدن ارتباط شما با ماهواره ها است که به هر دلیلی بالاخره ارتباط شما قطع شده و احتمالات دیگه . . .

اگر بتونید از ارورش یک اسکرین شات بزارید یا متن پیامش را بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.

یا علی

amin dd
2011-01-18, 12:48 PM
s60v5

™Mahdi
2011-01-18, 06:41 PM
دوست عزیز ورژن 3.01 که در پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) از همین تاپیک گذاشتم را پس از ساین نصب کنید که روی گوشی ستیو و ویواز تست شده و هیچ مشکلی ندارد.

این که زده ورژن 3

s60v5

امین جان
اونی که بنده عرض کردم ورژن 3.01 است خود برنامه را عرض کردم چون خود برنامه ها هم هر کدومشون یک ورژنی دارند و وقتی بنده عرض می کنم روی گوشی ستیو و ویواز تست شده واضح است که برنامه از جهت سیمبینی مربوط به سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=254) است.
در ضمن اگر به بالای تاپیک دقت بفرمایید می بینید که این تاپیک در بخش :

http://www.ir-tci.org/forum/images/misc/navbits_start.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81985&page=16#) انجمن تخصصی موبایل (http://www.ir-tci.org/forum/index.php) > انجمن سیمبیان (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=27) > سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=254) > نرم افزار (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=255) > ابزار GPS و نقشه ها (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=462)
http://www.ir-tci.org/forum/images/misc/navbits_finallink_rtl.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81985&page=16) آموزش تصویری نصب Nokia OVI Map بر روی ویواز و ساتیو بدون نیاز به هک

زده شده است پس ورژن سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=254) بودن اون مفروض است.
موفق باشید.

soosan2
2011-01-19, 08:17 PM
با سلام. من طبق دستور رو ویواز نصبش کردم ولی بعد از یکبار باز و بسته کردن نرم افزار و در دفعات بعدی فقط 8 ثانیه باز می مونه و بعد از 8 ثانیه فوری برنامه بسته می شه. علتش چیه؟

™Mahdi
2011-01-19, 08:46 PM
با سلام. من طبق دستور رو ویواز نصبش کردم ولی بعد از یکبار باز و بسته کردن نرم افزار و در دفعات بعدی فقط 8 ثانیه باز می مونه و بعد از 8 ثانیه فوری برنامه بسته می شه. علتش چیه؟

سلام
طبق دستور کدام پست ؟

jooooj0111
2011-01-19, 08:59 PM

دوست من این ورژن برنامتون مشکل داره منم همین مشکلو داشتم شما برنامه MAPS_INSTALLER_3.03
رو با همون روش درست کنید وبعد از نصب دیگه برنامه مشکلی نداره
فقط یادتون باشه برنامه را اول حزف وبعد برنامه MAPS_INSTALLER_3.03 را نصب کنید.

™Mahdi
2011-01-19, 09:29 PM
دوست من این ورژن برنامتون مشکل داره منم همین مشکلو داشتم شما برنامه MAPS_INSTALLER_3.03
رو با همون روش درست کنید وبعد از نصب دیگه برنامه مشکلی نداره
فقط یادتون باشه برنامه را اول حزف وبعد برنامه MAPS_INSTALLER_3.03 را نصب کنید.

ورژن 3.01 که در پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) از همین تاپیک گذاشتم را پس از ساین نصب کنید. روی گوشی ستیو و ویواز تست شده و هیچ مشکلی ندارد.

amin dd
2011-01-21, 02:11 PM
این چقدر طول میکشه به ماهواره وصل بشی؟
ورژن 3.01

™Mahdi
2011-01-21, 02:40 PM
این چقدر طول میکشه به ماهواره وصل بشی؟
ورژن 3.01

دوست عزیز وصل شدن بیش تر از اونی که به ورژن برنامه ربط داشته باشد به سخت افزار گوشی و فضای که شما در آن قرار دارید ربط دارد.

amin dd
2011-01-21, 03:07 PM
دوست عزیز وصل شدن بیش تر از اونی که به ورژن برنامه ربط داشته باشد به سخت افزار گوشی و فضای که شما در آن قرار دارید ربط دارد.
اشتباه از من بود
sorry
ولی تو این ورژن گزینه ای که جای خودتو نشون بده نداره ؟چون من پیدا نکردم

™Mahdi
2011-01-21, 05:59 PM
اشتباه از من بود
sorry
ولی تو این ورژن گزینه ای که جای خودتو نشون بده نداره ؟چون من پیدا نکردم

این ورژن (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98)هیچ مشکلی ندارد و وقتی به ماهواره وصل باشید مکان شما با یک نقطه قرمز نشان داده می شود.

gatsby
2011-01-23, 03:34 PM
سلام به همه
بچه ها Ovi map روی ویواز پرو هم تست شده؟
کسی میتونه لینک بده به من؟
:)

bnzd
2011-01-25, 03:01 PM
سلام به همه
بچه ها Ovi map روی ویواز پرو هم تست شده؟
کسی میتونه لینک بده به من؟
:)
بله دوست عزیز .فقط نسخه 3.01 جواب میده .از پست 98 تاپیک دریافت کنید.

sirbiebi
2011-01-26, 04:26 PM
سلام.من برنامه رو نصب كردم اما وقتي نقشه ها رو كپي كردم موقع اجرا سريع خارج ميشه از برنامه تازه گوشي هم خاموش ميشه

™Mahdi
2011-01-26, 07:01 PM
سلام.من برنامه رو نصب كردم اما وقتي نقشه ها رو كپي كردم موقع اجرا سريع خارج ميشه از برنامه تازه گوشي هم خاموش ميشه

سلام
برنامه را از کدام پست گرفتید و نصب کردید ؟

alivivaz
2011-02-03, 08:28 AM
ببخشید دوست عزیز 4share ***** شده! لطفا" لینگ دیگه ای رو بذارید

payamgholi
2011-02-03, 11:42 AM
الان من تست کردم باز بود ...
شاید یه چند ساعتی ف_یلتر شده بوده باشه .
الان که بازه ..
می تونید برید دانلود کنید :santa:

™Mahdi
2011-02-03, 12:46 PM

الان من تست کردم باز بود ...
شاید یه چند ساعتی ف_یلتر شده بوده باشه .
الان که بازه ..
می تونید برید دانلود کنید :santa:

سلام
برنامه ای که در پست اول هست و لینک از 4share دارد پس از نصب مشکل خروج از برنامه دارد که اگر پست های این تاپیک را خوانده باشید متوجه می شوید دوستان عزیز برنامه در پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) را پس از ساین کردن نصب بفرمایید که روی گوشی ستیو و ویواز تست شده است.
موفق باشید

سربنان
2011-02-23, 12:53 PM
سلام

وقتی ورژن 3.1 روی ساتیو نصب میکنم پیغام میده که با گوشی شما سازگار نیست ولی اگه ادامه نصب رو بزنم نصب میشه ولی مشکلی که داره اینه که وقتی مسیر یابی را انتخاب میکنیم مسیر را مارک میکنه و راهنمای صوتی هم فعاله ولی بعد از 30 ثانیه از حالت مسیر یابی خارج میشه . چندین نفر از دوستان هم این مشکل را داشتند که در این تایپیک ذکر شد ولی راه حلی برای آن داده نشده لطفا راهنمائی کنید.

™Mahdi
2011-02-23, 03:02 PM
سلام

وقتی ورژن 3.1 روی ساتیو نصب میکنم پیغام میده که با گوشی شما سازگار نیست ولی اگه ادامه نصب رو بزنم نصب میشه ولی مشکلی که داره اینه که وقتی مسیر یابی را انتخاب میکنیم مسیر را مارک میکنه و راهنمای صوتی هم فعاله ولی بعد از 30 ثانیه از حالت مسیر یابی خارج میشه . چندین نفر از دوستان هم این مشکل را داشتند که در این تایپیک ذکر شد ولی راه حلی برای آن داده نشده لطفا راهنمائی کنید.

سلام
شما برنامه را از کجا گرفتید و نصب فرمودید ؟

.

itsme_0o0
2011-02-23, 11:49 PM
بچه ها جی پی اس گوشی من قبل از اینکه گوشی رو مستر ریست کنم مثل هلو کار می کرد
اماحالا دیگه کار نمی کنه چه کنم؟
آهان راستی من ovi map رو نصب کردم!

سربنان
2011-02-24, 12:53 PM
سلام
شما برنامه را از کجا گرفتید و نصب فرمودید ؟

.

سلام

از پست 98 .

davidg
2011-02-28, 11:21 PM
با سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام اجرا کنم بعد از چند ثانیه از برنامه می پره بیرون علت چیه؟

™Mahdi
2011-02-28, 11:25 PM
با سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام اجرا کنم بعد از چند ثانیه از برنامه می پره بیرون علت چیه؟

سلام
من برنامه پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) را نصب کردم مشکلی نداشتم.

(این پست هزارمین پست من است)

.

mhns
2011-03-02, 11:21 PM
سلام
من به یه مشکل بر خوردم:(
ovimap رو به روشی که توی صفحه اول توضیح داده شده، نصب کردم.
وارد برنامه هم میشه. اما فقط یکبار!!
یعنی اگه از برنامه خارج شم، مجددا نمیتونم وارد شم:( چون 5 ثانیه بعد از ورود خود به خود خارج میشه:((
مجبورم هربار برنامه رو از اول نصب کنم:( لطفا راهنمایی کنید

ممنون

sina_ra
2011-03-02, 11:39 PM
سلام
من برنامه پست 98 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=786356&postcount=98) را نصب کردم مشکلی نداشتم.

(این پست هزارمین پست من است)

.

من به نیابت از شما برای بار هزاروبکم می گم اون ورژنی که آقا مهدی توی پست 98 گفتن برای تعداد زبادی کار کرده بدون مشکل اگه نشد یک مستر ریست بزنید به احتمال 98% درست میشه
ساین رو فراموش نکنید

mhns
2011-03-03, 12:29 AM
من به نیابت از شما برای بار هزاروبکم می گم اون ورژنی که آقا مهدی توی پست 98 گفتن برای تعداد زبادی کار کرده بدون مشکل اگه نشد یک مستر ریست بزنید به احتمال 98% درست میشه
ساین رو فراموش نکنید

مرسی اون رو نصب کردم
در حال حاضر من کرمانشاه هستم.
GPS گوشی من(vivaz) مشکل داره یا کلا GPS سونی اریکسون ویواز ضعیفه؟؟
آخه توی خونه اصلا کار نمیکنه!:(
توی خیابان هم به سختی کار میکنه!:(
راهی هست که تقویتش کنم؟؟

ممنون از کمکتون:x

™Mahdi
2011-03-03, 03:32 AM
مرسی اون رو نصب کردم
در حال حاضر من کرمانشاه هستم.
GPS گوشی من(vivaz) مشکل داره یا کلا GPS سونی اریکسون ویواز ضعیفه؟؟
آخه توی خونه اصلا کار نمیکنه!:(
توی خیابان هم به سختی کار میکنه!:(
راهی هست که تقویتش کنم؟؟

ممنون از کمکتون:x

عزیز توی خونه که اصلا امید نداشته باش چون برای استفاده از GPS شما باید حداقل با سه ماهواره اتصال برقرار کنید و این نیاز به فضای باز دارد و این طبیعی است.
مگر اینکه شما از گوگل مپ و اینترنت برای موقعیت یابی استفاده کنید که توی زیرزمین و هر جایی که گوشی آنتن بدهد هم می توانید موقعیت خودتان را بیابید زیرا اتصال شما به دکل های TBS است نه ماهواره ها از این بگذریم
اگر شما GPRS داشته باشید و اکسس پوینت می توانید طوری تنظیم کنید که نخست اطلاعات از طریق ان گرفته شود سپس از طریق GPS این طوری سرعت اتصال بهتر می شود.
در ضمن از GPS و نقشه های آفلاین گوگل مپ از لینک زیر نیز می توانید بهره ببرید.
البته با توضیحاتی که در پست 47 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=878712&postcount=47) اون دادم.

نقشه راه های شهر های ایران برای Google Map (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=104508)

.

mhns
2011-03-04, 09:28 PM
عزیز توی خونه که اصلا امید نداشته باش چون برای استفاده از GPS شما باید حداقل با سه ماهواره اتصال برقرار کنید و این نیاز به فضای باز دارد و این طبیعی است.
مگر اینکه شما از گوگل مپ و اینترنت برای موقعیت یابی استفاده کنید که توی زیرزمین و هر جایی که گوشی آنتن بدهد هم می توانید موقعیت خودتان را بیابید زیرا اتصال شما به دکل های TBS است نه ماهواره ها از این بگذریم
اگر شما GPRS داشته باشید و اکسس پوینت می توانید طوری تنظیم کنید که نخست اطلاعات از طریق ان گرفته شود سپس از طریق GPS این طوری سرعت اتصال بهتر می شود.
در ضمن از GPS و نقشه های آفلاین گوگل مپ از لینک زیر نیز می توانید بهره ببرید.
البته با توضیحاتی که در پست 47 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=878712&postcount=47) اون دادم.

نقشه راه های شهر های ایران برای Google Map (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=104508)

.

ببخشيد google map روي ويواز نصب ميشه؟!
اخه شنيدم كه فقط ovimap نصب ميشه!!
طريقه نصبش رو توضيح ميديد؟
راستي روشي واسه هك كردن ويواز اومده كه بدون ساين كردن نرم افزار نصب كنيم و ...؟!

™Mahdi
2011-03-04, 09:36 PM
ببخشيد google map روي ويواز نصب ميشه؟!
اخه شنيدم كه فقط ovimap نصب ميشه!!
طريقه نصبش رو توضيح ميديد؟
راستي روشي واسه هك كردن ويواز اومده كه بدون ساين كردن نرم افزار نصب كنيم و ...؟!

دوست عزیز
هر دو نصب می شود و برای google map من که لینک زیر را دادم :
توضیحات لازم را هم در پست 47 (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=878712&postcount=47) همان تاپیک دادم .

فریمور جدید ویواز هنوز هک نشده است و باید ساین بفرمایید.

itsme_0o0
2011-03-04, 11:08 PM
بچه ها کسی نقشه های satellite برای OVI نداره؟
این لینک هست اما فایل هاش کار نمی کنه:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=77665

™Mahdi
2011-03-05, 12:17 AM
بچه ها کسی نقشه های satellite برای OVI نداره؟
این لینک هست اما فایل هاش کار نمی کنه:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=77665

دوست عزیز
بنده از مدیران مربوط درخواست تغییر لینک ها را کردم
ان شاء الله به زودی لینک های جدید جایگزین خواهد شد فقط چون حجم فایل ها زیاد است باید صبر کنید.
موفق باشید.

.

koosha_17
2011-03-05, 01:03 AM
با سلام به همه عزیزان
من از وقتی تو سایت ثبت نام کردم هیچ پستی ندادم و این اولین هستش. چون معمولا کامل میگردم و اگه مشکلم حل نشد بعد پست میدم. همه پستهای این موضوع رو هم خوندم و خیلی هم تو سایت گشتم.
واسه کسانی که ویواز دارن از ورژن 3.1 به بالا نصب نمیشه و ارور میده.
ضمناً یک سری از نقشه های تهران و سایر شهرها روی ورژنهای جدید کار میکنه که متاسفانه ما نمیتونیم ازش استفاده کنیم.
از دوستان وارد در این زمینه خواهش دارم همه نقشه هایی که در ورژن 3.1 قابل اجرا هستند رو در یک پست اینجا بگذارند. چون از بس گشتم گیج شدم.
با تشکر

sia_soh136
2011-03-06, 06:08 PM
سلام برای دانلود بر نامه به مشکل خوردم میشه میشه سایت دیگه ای برای دانلود معرفی کنید مچکرم

™Mahdi
2011-03-06, 10:34 PM
سلام برای دانلود بر نامه به مشکل خوردم میشه میشه سایت دیگه ای برای دانلود معرفی کنید مچکرم

سلام
این هم لینک جدید که همان لینک است ولی با زیر آبی رفتن :دی

http://cdn.mediafire.com/?jdkbsack9r6ms2a

.

سربنان
2011-03-07, 12:08 PM
سلام

سلام

من قبلا ورژن 3.1 را از جای دیگه دانلود ونصب کرده بودم وقتی ورژن 98 را نصب میکنم با مشکل بالا مواجه میشم فکر میکنم علت مشکل ورژن قبلی باشه که بطور کامل پاک نمیشه . لطفا راهنمائی کنید چطوری میشه ورژن قبلی را کاملا پاک کرد .

™Mahdi
2011-03-07, 05:45 PM
سلام

من قبلا ورژن 3.1 را از جای دیگه دانلود ونصب کرده بودم وقتی ورژن 98 را نصب میکنم با مشکل بالا مواجه میشم فکر میکنم علت مشکل ورژن قبلی باشه که بطور کامل پاک نمیشه . لطفا راهنمائی کنید چطوری میشه ورژن قبلی را کاملا پاک کرد .

شما باید اول ورژن قبلی را از مسیر زیر
Menu\settings\Application mgr\Installed app
پیدا می کردید و از طریق گزینه Options حذف می کردید سپس گوشی را خاموش روشن می کردید و برنامه جدید را نصب می کردید.
الان هم همین ورژن را همین کار را بکنید اگر مشکلتون حل نشد یک مستر ریست با کد #7370#* بفرمایید (بکاپ های لازم فراموش نشود.)

سربنان
2011-03-10, 01:44 PM
شما باید اول ورژن قبلی را از مسیر زیر
Menu\settings\Application mgr\Installed app
پیدا می کردید و از طریق گزینه Options حذف می کردید سپس گوشی را خاموش روشن می کردید و برنامه جدید را نصب می کردید.
الان هم همین ورژن را همین کار را بکنید اگر مشکلتون حل نشد یک مستر ریست با کد #7370#* بفرمایید (بکاپ های لازم فراموش نشود.)

sghl

آنچه فرمودید انجام دادم و مستر ریست هم کردم ولی مشکل رفع نشد.

سربنان
2011-03-12, 08:59 AM
امکان داره فایل cities مشکل داره . لطف کنید لینک دانلود این فایل بذارید.

parvizkei
2011-03-13, 09:39 AM
با سلام و عرض خسته نباشيد
دانلود هاي اول و دوم هر كدام 1 كيلوبايت بيشتر نيستند و باز هم نميشن. لطفا راهنمايي كنيد
سپاسگزارم

parsiak72
2011-03-13, 09:51 AM
با سلام و عرض خسته نباشيد
دانلود هاي اول و دوم هر كدام 1 كيلوبايت بيشتر نيستند و باز هم نميشن. لطفا راهنمايي كنيد
سپاسگزارم
فایل ها سالم هستن برای دانلود از دانلود منجر استفاده کنید

mhns
2011-03-20, 03:44 PM
sghl

آنچه فرمودید انجام دادم و مستر ریست هم کردم ولی مشکل رفع نشد.

سلام
متاسفانه اون مشکل 30 ثانیه حل نمیشه...
لصفا راهنمایی کنید.

your-roz
2011-03-22, 01:03 PM
دوستان روي ويواز ساتيو و سامسونگ تنها ورژني كه درست جواب ميده 3.1 هستش بقيشون نصب ميشن اما بعد از چند ثانيه ميپره بيرون پس تمام مراحل رو فقط براي اين ورژن انجام بدين .

araryan
2011-03-30, 01:26 AM
تا اينجا چند دسته شديم
بعضيا كلا نتونستن نصب كنن
بعضيا نصب كردن نميتونن اجرا كنن
بعضيا بدون مشكل از همه امكاناتش از جمله نويگيشن بدون مشكل بهره ميبرن
اما خيليا مثل من تو حالت عادي برنامه كار ميكنه اما در حالت نويگيشن بعد از 30 ثانيه به حالت معمولي ميره
ورژن3/01 پست 98 رو نصب كردم(گوشيم ويواز پروئه)
فايل 47 مگي CITIES ايرانو دانلود و كپي كردم
معلوم نيست كجاي كار ما با اونايي كه مشكل ندارن متفاوت بوده

™Mahdi
2011-03-30, 09:28 AM
تا اينجا چند دسته شديم
بعضيا كلا نتونستن نصب كنن
بعضيا نصب كردن نميتونن اجرا كنن
بعضيا بدون مشكل از همه امكاناتش از جمله نويگيشن بدون مشكل بهره ميبرن
اما خيليا مثل من تو حالت عادي برنامه كار ميكنه اما در حالت نويگيشن بعد از 30 ثانيه به حالت معمولي ميره
ورژن3/01 پست 98 رو نصب كردم(گوشيم ويواز پروئه)
فايل 47 مگي CITIES ايرانو دانلود و كپي كردم
معلوم نيست كجاي كار ما با اونايي كه مشكل ندارن متفاوت بوده

ماشاء الله دسته بندی شما خوبه :دی
دوست عزیز اولا که یک مدت هست که GPS خیلی از گوشی ها یک کم مشکل دار شده است (شاید چند تا از ماهواره ها شون افتاده پایین و به کسی نمیگند :دی) حتی گوشی خود من هم که قبلا هیچ مشکلی نداشتم جدیدا مشکل پیدا کردم حتی در اصل کانکت شدن به ماهواره ها.
شما یک بار گوشی را با کد :
#7370#*
فرمت کنید که البته این کد چون درایو C گوشی را فرمت می کند اگر بکآپ از جای نیاز دارید بگیرید فقط از تنظیمات بکاپ نگیرید.
سپس همان برنامه ای که از پست 98 گرفته اید و ساین کرده اید نصب بفرمایید نقشه ها را هم اگر درست داده باشید باید بتونید مشاهده بفرمایید.

.

hadikh59
2011-03-31, 10:51 AM
من ورژن 3.03 رو رو ویواز نصب کردم هی از برنامه میپره بیرون. این ورژن (3.01) این مشکل رو نداره به جاش وقتی می خوای نویگیت کنی باهاش بعد از چند ثانیه از حالت نویگیت خارج می شه و میره تو حالت مپ معمولی

hadikh59
2011-03-31, 10:55 AM

nokia maps
v3.1.8
منم همین مشکلو دارم. بعد از چند ثانیه از این حالت خارج می شه!

mhns
2011-04-01, 02:50 AM
ماشاء الله دسته بندی شما خوبه :دی
دوست عزیز اولا که یک مدت هست که GPS خیلی از گوشی ها یک کم مشکل دار شده است (شاید چند تا از ماهواره ها شون افتاده پایین و به کسی نمیگند :دی) حتی گوشی خود من هم که قبلا هیچ مشکلی نداشتم جدیدا مشکل پیدا کردم حتی در اصل کانکت شدن به ماهواره ها.
شما یک بار گوشی را با کد :
#7370#*
فرمت کنید که البته این کد چون درایو C گوشی را فرمت می کند اگر بکآپ از جای نیاز دارید بگیرید فقط از تنظیمات بکاپ نگیرید.
سپس همان برنامه ای که از پست 98 گرفته اید و ساین کرده اید نصب بفرمایید نقشه ها را هم اگر درست داده باشید باید بتونید مشاهده بفرمایید.

.

سلام و خسته نباشيد
دوست عزيز بهتره به دوستان عضو انجمن اعلام كنيد :
به دليل اينكه ovimap مخصوص برند نوكيا ميباشد و توسط اعضاي سايت براي برند سوني اريكسون كرك شده؛ لذا مشكل navigationاون در برنامه بست ٩٨ حل نخواهد شد! و بايد مجددا كرك شده و در سايت قرار داده شود.

™Mahdi
2011-04-01, 12:29 PM
سلام و خسته نباشيد
دوست عزيز بهتره به دوستان عضو انجمن اعلام كنيد :
به دليل اينكه ovimap مخصوص برند نوكيا ميباشد و توسط اعضاي سايت براي برند سوني اريكسون كرك شده؛ لذا مشكل navigationاون در برنامه بست ٩٨ حل نخواهد شد! و بايد مجددا كرك شده و در سايت قرار داده شود.

سلام و درود
یک مدت هست که کلا GPS خیلی از گوشی ها یک سری مشکلات پیدا کرده اند که قابل ملاحظه است و من قبلا خودم با همین نسخه مسیریابی کردم ولی الان چرا مشکل پیدا کرده نمی دونم. پس از یک مستر ریست روی گوشی خودم نتیجه را اعلام خواهم کرد.
موفق باشید.

.

M-O-H
2011-04-04, 12:26 PM
اقا این فاسلا که تو 4 share گذاشتین قیلتر هست که کاریش کنین:skull::whistle::worried::angry::ohno:

parvizkei
2011-04-04, 04:15 PM
باز هم سلام
متشكر و عيدتان مبارك
ما كه نتونستيم لينكهار رو دانلود كنيم
دانلود منيجر هم مي‌گويد "شما اجازه دانلود اين فايل را نداريد"
فقط اگه امكان داره سريع جواب بدين چون طرف امشب گوشيش رو مياره تا براش نقشه ها و مسيريابي رو بريزم .تا اينجا كه شرمندش مي‌شم.
بازم ممنون

parvizkei
2011-04-04, 05:17 PM
خودم جواب ميدم
با چيزشكن رفتم روي لينكها دانلود دومي كامل شد ولي اولي فقط 148 KB حجم داره نمي‌دونم كامله يا نه
باز هم ممنون

0918987
2011-04-05, 03:03 PM

اصلا link ***** هست:blush:

™Mahdi
2011-04-05, 03:30 PM
باز هم سلام
متشكر و عيدتان مبارك
ما كه نتونستيم لينكهار رو دانلود كنيم
دانلود منيجر هم مي‌گويد "شما اجازه دانلود اين فايل را نداريد"
فقط اگه امكان داره سريع جواب بدين چون طرف امشب گوشيش رو مياره تا براش نقشه ها و مسيريابي رو بريزم .تا اينجا كه شرمندش مي‌شم.
بازم ممنون

اصلا link ***** هست:blush:

سلام دوستان
فایل های زیر را پس از ساین کردن تست بفرمایید :

http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k...ml?err=no-sess (http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k/NokiaMapsv318S60v3SymbianOS9xU.html?err=no-sess)

http://www.persianupload.com/106470

alsh
2011-04-06, 09:58 PM
سلام خسته نباشید!
گوشیه من ویواز ، وقتی برنامه ریختم نقشه هم ریختم ، بعد که می خوام اجرا کنم چند ثانیه بعدش از برنامه یهو خارج می شه!
میشه کمکم کنید؟

parvizkei
2011-04-09, 08:49 AM
آره تست کردم
فاصله بین شهرهای کرمانشه و سنندج رو باهاش مسیریابی کردم بدون مشکل و قطعی
فقط کافیه ساین کنی
اینم لینک دانلود
http://rapidshare.com/files/422280071/nokia_maps_3.01_09wk44_b01_s60_3.2_lm_rom.SIS
موفق باشید

با سلام و تشكر
اين فايل در رپيد موجود نيست .
اگه ممكنه مجددا لينك بگذاريد
باز هم ممنون

™Mahdi
2011-04-09, 08:55 AM
با سلام و تشكر
اين فايل در رپيد موجود نيست .
اگه ممكنه مجددا لينك بگذاريد
باز هم ممنون

دوست عزیز
برنامه که در آنجا آپ شده همین ورژن زیر است :

http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k...ml?err=no-sess (http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k/NokiaMapsv318S60v3SymbianOS9xU.html?err=no-sess)

.

parvizkei
2011-04-13, 03:57 PM
سلام دوستان
فایل های زیر را پس از ساین کردن تست بفرمایید :

با سلام و تشكر از پاسخهاي شما
لينك دوم بهتر جواب مي‌دهد.
به هر حال فايل را دانلود كردم.
امروز دوباره از صفحه اول اين تاپيك را خواندم تا به اينجا رسيدم .
چون گوشي vivaz مال خودم نيست نمي‌توانم همراه با پستها جلو بيايم و راستش را بخواهيد الان گيج شده ام .
آيا امكان دارد لطف فرموده و مراحل كار را به ترتيب و با ذكر نام كامل فايلها ، مناسب ترين لينك دانلود، محل نصب آنها و محل اجراي آنها در يك پاراگراف ذكر كنيد .
باور كنيد اين تاپيك مفيد خيلي شلوغ شده است. بنده شاهد هستم كه شما محبت كرده‌يد و اصلاحات ضروري را متذكر شده و با حوصله به همة اشكالات پاسخ مي‌دهيد.به همين دليل جسارت تقاضاي چنين زحمتي را از شما پيدا كردم .
پاسخ شما هر چه باشد از ارزش كارتان كم نخواهد كرد.
به هر حال در حال حاضر مراحل انجام كار به دلايل زير براي من مبهم است:
بعد از نصب فايل آمده در پست 98 ، map loader لازم است يا خير؟ در صورت جواب مثبت از چه لينكي و چه نگارشي؟
نقشه مورد نياز و سازگار كدام نگارش است ( فعلا فقط تهران يا شايد هم ايران) و از چه لينكي گرفته شود و چگونه روي گوي نصب شود؟
فايلهاي مربوط به مسيريابي و voice مناسب كدام هستند و از چه لينكهايي مي‌توانند دريافت شوند و در كجاي گوشي و چگونه بايد نصب شوند؟
از اينكه اينقدر طولاني شد عذر خواهي مي‌كنم و باز هم سپاسگزارم.

™Mahdi
2011-04-13, 04:39 PM
با سلام و تشكر از پاسخهاي شما
لينك دوم بهتر جواب مي‌دهد.
به هر حال فايل را دانلود كردم.
امروز دوباره از صفحه اول اين تاپيك را خواندم تا به اينجا رسيدم .
چون گوشي vivaz مال خودم نيست نمي‌توانم همراه با پستها جلو بيايم و راستش را بخواهيد الان گيج شده ام .
آيا امكان دارد لطف فرموده و مراحل كار را به ترتيب و با ذكر نام كامل فايلها ، مناسب ترين لينك دانلود، محل نصب آنها و محل اجراي آنها در يك پاراگراف ذكر كنيد .
باور كنيد اين تاپيك مفيد خيلي شلوغ شده است. بنده شاهد هستم كه شما محبت كرده‌يد و اصلاحات ضروري را متذكر شده و با حوصله به همة اشكالات پاسخ مي‌دهيد.به همين دليل جسارت تقاضاي چنين زحمتي را از شما پيدا كردم .
پاسخ شما هر چه باشد از ارزش كارتان كم نخواهد كرد.
به هر حال در حال حاضر مراحل انجام كار به دلايل زير براي من مبهم است:
بعد از نصب فايل آمده در پست 98 ، map loader لازم است يا خير؟ در صورت جواب مثبت از چه لينكي و چه نگارشي؟
نقشه مورد نياز و سازگار كدام نگارش است ( فعلا فقط تهران يا شايد هم ايران) و از چه لينكي گرفته شود و چگونه روي گوي نصب شود؟
فايلهاي مربوط به مسيريابي و voice مناسب كدام هستند و از چه لينكهايي مي‌توانند دريافت شوند و در كجاي گوشي و چگونه بايد نصب شوند؟
از اينكه اينقدر طولاني شد عذر خواهي مي‌كنم و باز هم سپاسگزارم.

سلام و درود
از لطف شما نسبت به بنده سپاس گذارم
دوست عزیز همان برنامه در پست 98 را که یک لینک دیگر برای دانلود آن نیز در اینجا قرار داده ام را ساین کرده و نصب بفرمایید.

http://big4web.com/up/download.php?file=edfb16999bf170049e3d1d8e539d3c4e
نقشه ها را هم می توانید مستقیم به صورت آنلاین دریافت کنید و یا اینکه به صورتی دستی و آفلاین به پوشه زیر :

e:\cities\diskcache

اضافه کنید که می توانید نقشه های کرج و قم مربوط به این ورژن را از لینک زیر

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95215 دریافت کنید و توضیح اضافه کردن آن نیز به صورت روشن بیان شده است.
برای شهرهای دیگر نیز می توانید از تاپیک های زیر نیز استفاده کنید :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=70889

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=72370
نکته ای که در اینجا باقی می ماند که تذکر بدهم این است که متاسفانه ورژن های بعدی از نوکیا مپ روی گوشی ستیو و ویواز جواب نمی دهد و همین ورژن هم با تست های که بنده اخیرا انجام دادم در مسیریابی مشکل دارد به این صورت که چند ثانیه پس از نشان دادن مسیر و اولین راهنمایی دیگر از حالت مسیریابی خارج می شود.
خلاصه شما تنها از نقشه ها و مکان یابی آن می توانید استفاده کنید و نه مسیریابی.
موفق باشید.

.

behzad_68
2011-04-15, 01:17 PM
خب اینجور که معلومه هنوز مشکل navigation حل نشده چندین ماه پیش من این مشکلو داشتم تو هیچ سایتی راه حل براش پیدا نکردم اما راه دیگه هم داره اینکه از حالت add to rout استفاده کنید فرق داره با navigation اما مسیر رو نشون میده که گم نشید

ضمنا دوسن عزیزم asal3214 کمک زیاد کردی اما شما خودت که مشکل نداری دلیل نمیشه بقیه هم با navigation مشکل نداشته باشم کلافه شدیم از بس نوشتی ""از پست چند گرفتی؟98؟ مشکل نداره من دارم.""شما مشکل نداری ما مشکل داریم باهاش

™Mahdi
2011-04-15, 05:58 PM
خب اینجور که معلومه هنوز مشکل navigation حل نشده چندین ماه پیش من این مشکلو داشتم تو هیچ سایتی راه حل براش پیدا نکردم اما راه دیگه هم داره اینکه از حالت add to rout استفاده کنید فرق داره با navigation اما مسیر رو نشون میده که گم نشید

ضمنا دوسن عزیزم asal3214 کمک زیاد کردی اما شما خودت که مشکل نداری دلیل نمیشه بقیه هم با navigation مشکل نداشته باشم کلافه شدیم از بس نوشتی ""از پست چند گرفتی؟98؟ مشکل نداره من دارم.""شما مشکل نداری ما مشکل داریم باهاش

سلام و درود
امیدوارم خدا ان شاء الله مشکل همگی ما را حل کند.
دوست عزیز قصد ما کمک به شما و امثال شما هست و غرض از سوال کردن این بوده که معلوم باشد که سر کدام برنامه صحبت می کنیم و خوب بود شما پست قبل را مطالعه می فرمودید بنده عرض کردم که در تست های اخیری که با ستیو به gps وصل شدم هم زمان اتصال بیشتر شده و هم اینکه از حالت مسیریابی خارج می شود.
امیدوارم که ورژن های بعدی این نرم افزار که می آید روی ستیو و ویواز نصب بشود تا شاید این مشکل هم برطرف شود.

موفق باشید.

.

xbxbxb
2011-05-17, 10:26 AM
سلام خسته نباشی من برنامه رو نصب کردم ولی بیرون می پره

™Mahdi
2011-05-18, 07:19 AM
سلام خسته نباشی من برنامه رو نصب کردم ولی بیرون می پره

سلام و خداقوت
دوست عزیز اگر پست قبل از پست خودتون را نگاه بفرمایید می بینید که این مشکل در آنجا بیان شده است.
موفق باشید.

abto
2011-05-18, 10:19 AM
دوست عزیز
برنامه که در آنجا آپ شده همین ورژن زیر است :

.سلام رفيق اين فور شاردي كه گذاشتي فيلتره

™Mahdi
2011-05-18, 02:20 PM
سلام رفيق اين فور شاردي كه گذاشتي فيلتره

سلام عزیز
من الان تست کردم باز است. اگر مشکلی داشتید بفرمایید در خدمتیم.

.

vahedmig
2011-06-22, 04:00 AM
سلام
آيا اين نتيجه گيري صح تدارد؟
با توجه به خوندن 22 صفحه قبل نتيجه مگيريم كه اگر بعد از نصب برنامه ovimap3.01 از برنامه بيرون امد بايد گوشي خود را مستر ريست كنيد.

™Mahdi
2011-06-22, 03:03 PM
سلام
آيا اين نتيجه گيري صح تدارد؟
با توجه به خوندن 22 صفحه قبل نتيجه مگيريم كه اگر بعد از نصب برنامه ovimap3.01 از برنامه بيرون امد بايد گوشي خود را مستر ريست كنيد.

سلام
ربطی به مستر ریست ندارد و فقط برنامه در مسیریابی از مسیریابی خارج می شود.

vahedmig
2011-06-27, 11:19 AM
سلام
دست همگي درد نكنه من مشلمه تقريبا حل شده ولي يه سول دارم ميخواستم بدونم كه اين نرم افزار حالت دنبال كردن داره يا فقط مثل يك نقطه قرمز فقط مسير رو نشون ميده.

™Mahdi
2011-06-28, 10:30 PM
سلام
دست همگي درد نكنه من مشلمه تقريبا حل شده ولي يه سول دارم ميخواستم بدونم كه اين نرم افزار حالت دنبال كردن داره يا فقط مثل يك نقطه قرمز فقط مسير رو نشون ميده.

سلام
اگر منظورتون مسیریابی است بله نرم افزار نوکیا مپ به طور کلی این قابلیت را دارد ولی این نرم افزار روی گوشی های ستیو و ویواز از حالت مسیریابی خارج می شود.

tohiiiii
2011-07-06, 09:22 PM
سلام خدمت مدیر محترم ممنون از سایت خوبتون عرضم به حضور شما میخواستم بدونم درخواست فایل key و cer میتونیم بدیم ممنون میشم از شما

parsiak72
2011-07-06, 09:28 PM
سلام خدمت مدیر محترم ممنون از سایت خوبتون عرضم به حضور شما میخواستم بدونم درخواست فایل key و cer میتونیم بدیم ممنون میشم از شما
به این تاپیک مراجعه کنید

تاپیک درخواست و دریافت فایل cer برای ساین بازیها برنامه ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81068)

tohiiiii
2011-07-07, 02:11 PM
سلام خدمت مدیریت عزیز ببخشید این نرم افزار sis contents157 باز نمیشه لطف کنید اگه امکانش هست قفلش رو باز کنید بازم از زحماتتون سپاسگزارم

™Mahdi
2011-07-22, 08:34 PM

سلام خدمت مدیریت عزیز ببخشید این نرم افزار sis contents157 باز نمیشه لطف کنید اگه امکانش هست قفلش رو باز کنید بازم از زحماتتون سپاسگزارم

سلام
لطفا قوانین انجمن را رعایت فرموده و سوال هر بخش را در قسمت مربوط به خودش مطرح بفرمایید.
در ضمن فعلا فایل فایل key و cer را ارائه نمی شود :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=127139

majid-n
2011-07-31, 10:37 PM
سلام به هم خودم چند پست تو این تایپک زدم الان سوالم اینه که فقط همون ورژن 3.01 رو ویواز کار میکنه یا این که ورژن جدید ها هم جواب میده

maxmax2010
2011-07-31, 10:52 PM
سلام به هم خودم چند پست تو این تایپک زدم الان سوالم اینه که فقط همون ورژن 3.01 رو ویواز کار میکنه یا این که ورژن جدید ها هم جواب میده

با سلام به شما
دوست عزیز اره فقط همین یک نسخه روی گوشیهای ویواز و ساتیو نصب میشه

jooooj0111
2011-08-01, 09:58 PM
سلام بر دوستان
فایل های دانلود *****ه

nmoslem
2012-01-11, 09:03 PM
آقایون سلام ویواز هک میشه هک ش هم بسیار ساده است با استفاده از nortonانتی ویروس

pouria25
2012-02-21, 07:24 PM
ovi maps روی satio نصب کردم ولی میرم توش میاد بیرون!

pouria25
2012-02-21, 10:38 PM
ovi map

™Mahdi
2012-02-22, 01:01 AM
ovi maps روی satio نصب کردم ولی میرم توش میاد بیرون!

سلام
توضيحات مفيدي را درباره نصب اين نرم افزار روي گوشي ستيو در پست زير:
ـ برنامه نوکیا مپ (Ovi Maps GPS 3.01) به زبان فارسی قابل نصب روی ستیو و ویواز (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1123951&postcount=68)
عرض كردم.

نسخه موجود را حذف كرده و آن نسخه را دوباره نصب كنيد و به مطالبي كه عرض كردم توجه كنيد اميدوارم كه مشكل برطرف بشود.
(براي من هم يك دفعه اين طور شد ولي بعدا درست شد. )

.

Ram0024
2012-02-22, 01:41 AM
سلام و خسته نباشید

رو ویواز نصب کردم

بعد از قفل کردن روی ماهواره از برنامه میپره بیرون

مشکل کجاست؟

™Mahdi
2012-02-23, 08:57 PM
سلام و خسته نباشید

رو ویواز نصب کردم

مشکل کجاست؟

سلام
كدام برنامه را نصب كرديد و دقيقا چه ورژني است؟ اگر 3.01 است بعد ادامه آن چند است؟

.

mosiosaeed
2012-02-23, 09:43 PM
سلام و خسته نباشید

رو ویواز نصب کردم

مشکل کجاست؟
دوست عزیز اگر طبق روشی که آقا مهدی گفتن عمل کنید هیچ مشکلی بوجود نمیاد.
برای من یک بار اینطوری شد و اون وقتی بود که فایل های پوشه diskcache رو با فایل های آپدیت شده این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=146459) عوض کردم و با تغییر به فایل های قبلی دوباره درست شد.

Ram0024
2012-02-25, 01:34 PM
دوست عزیز اگر طبق روشی که آقا مهدی گفتن عمل کنید هیچ مشکلی بوجود نمیاد.
برای من یک بار اینطوری شد و اون وقتی بود که فایل های پوشه diskcache رو با فایل های آپدیت شده این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=146459) عوض کردم و با تغییر به فایل های قبلی دوباره درست شد.

دقیقا همین کارو کردم

™Mahdi
2012-02-25, 10:34 PM
دقیقا همین کارو کردم

براي من هم يك بار اين طور شد ولي بعد از مدتي با قرار گرفتن در فضاي باز و اتصال با ماهواره مشكل برطرف شد.
اگر مشكل شما همچنان باقي است بهتر است گوشي را مستر ريست كنيد و برنامه اي كه در چند پست بالا عرض كردم را نصب كنيد.

.

mina136612
2012-03-16, 01:05 AM
دوستان میشه یکی لطف کنه و لینک ساین شده اش رو بذاره

™Mahdi
2012-03-26, 09:27 AM
دوستان میشه یکی لطف کنه و لینک ساین شده اش رو بذاره

دوست عزیز شما باید گوشی خودتون را با روش زیر به راحتی هک کنید: http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=136230 موفق باشید.

saeed13681
2012-05-11, 11:53 PM
کسی میدونه ورژن 3.6 به بالا واسه ویواز اجرا میشه یا نه؟من نقشه کاملو دانلود کردم منتهی رو 3.06 به بالا.بالا میاد که هیچکدوم رو گوشیم نصب نمیشه

™Mahdi
2012-05-13, 07:00 PM
کسی میدونه ورژن 3.6 به بالا واسه ویواز اجرا میشه یا نه؟من نقشه کاملو دانلود کردم منتهی رو 3.06 به بالا.بالا میاد که هیچکدوم رو گوشیم نصب نمیشه

متاسفانه جواب نمیده.

موفق باشید.

.

ali7524
2012-12-28, 01:21 AM
ببخشید میشه آخرین نسخه سازگار با ساتیو و همچنین بروزترین نقشه های ایران رو لینکشو براید ممنون میشم

™Mahdi
2013-01-07, 08:16 PM
ببخشید میشه آخرین نسخه سازگار با ساتیو و همچنین بروزترین نقشه های ایران رو لینکشو براید ممنون میشم

متاسفانه با آپدیت نشدن این گوشی نسخه های جدید این برنامه نیز روی این گوشی نصب نمی شود و باید از همان ورژن و همان نقشه های قبلی استفاده کرد.

.