PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DTarasov.Mobile.SMS.Monitor.Lite.v1.0.S60v3 ارسال sms های دریافتی و ارسالی فرد مورد نظرتون برای شما

ali_v
2010-08-01, 09:50 PM
برنامه بسیار جالبی برای کنترل SmS بچه‌ها (یا هر فرد مورد نظر!) با نصب این برنامه روی گوشی شخص مورد نظر، بعد از این یک کپی از هر پیام ارسالی و یا دریافتی آن شخص برای شما هم ارسال می‌شه! البته بدون اینکه طرف مقابل در جریان باشه و یا متوجه بشه! این برنامه در منوی گوشی قابل دیدن نیست و نکته جالب اینه که پیام‌هایی که برای شما می‌فرسته هم در بخش Send و یا Report قابل دیدن و پی‌گیری نیست! همچنین می‌تونید برنامه رو طوری تنظیم کنید که فقط پیام‌های شماره‌های بخصوصی رو براتون کپی بفرسته.
فایل راهنما داخل فایل زیپ شده هست و پسورد ali_v است

حتما فایل راهنمای داخل فایل زیپ شده را مطالعه کنید.
الان که روی گوشی خودتون نصب کردید باید با یک خط دیگه به گوشی ای که الان روش نصب هست یک اس ام اس با فرمتی که در فایل راهنما گفته شده بفرستید. در حقیقت باید یک اس ام اس بفرستید و داخلش این 2 کلمه رو بنویسید: Set admin (قبل و بعد این 2 کلمه هیچ فاصله و چیزی نگذارید. به کوچک بزرگ بودن کلمات هم حساس نیست و مهم نیست)
باز هم توصیه می کنم که فایل راهنما را مطالعه کنید چون این برنامه جایی برای تنظیمات نداره و همه تنظیمات را باید با فرستادن اس ام اس با فرمت های خاص ذکر شده در فایل راهنما انجام داد.

http://///up_new_key////files/2/1rrz5d0tuv3lk9/hskq5xh6py4k7yydt0bf.png

تشکر......

behdadfu
2010-08-01, 11:00 PM
وقتی از اون طرف اس میام خوب اعتبارش کم میشه میفهمه دیگه؟

feryhan
2010-08-04, 11:37 PM
دوستان مواظب باشین لو نرین .
چون گاهی وقتا تو sent های طرف مسیجی که بهتون میاد پاک نمیشه ...
من خیلی وقت بودکه استفادش میکردم تا اینکه لو رفتم .
تا وقتی که trial استفاده می کنین مواظب باشین .

ZEALUS
2010-08-05, 03:56 AM
آخرش یکی بگه قراره لو بریم یا نه؟
چجوری کرک کنیم ؟

feryhan
2010-08-05, 11:10 AM
آره اعتبارش کم میشه ولی فکرش نمیرشه که یکی یه برنامه تو گوشیش نصب کرده و ...
بیشتر احتمال میدن که خطشون قاطی کرده .

ali_v
2010-08-06, 09:44 PM
فایلش خراب شده _ از حالت rar بیارش بیرون بزار دانلود کنم ممنون میشم ؛ واقعا تشکر

اینم خدمت دوست عزیزم بازم سوالی داشتی و بتونم در خدمتم

اینجا هم یک سری بزن :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=80025

:wow::flower:

feryhan
2010-08-09, 09:11 PM
آقا بالاخره فرمت دستوري ديگه غير از اين 1 دونه كه تو راهنما هست وجود داره يا اينكه كلا سره كاريم
آخه با اين 1 دستور كه نميشه كاره خاصي كرد پس اون كارهايي كه نوشتيد اين برنامه انجام ميده رو چطور بايد انجام داد كسي نيست؟
برنامه رو نصب کن . بعد یدونه اس ام اس با متن set admin واسش بفرست.
اگه خواستی غیر فعالش کنی یدونه اس ام اس با متن off بفرست .
برای فعال کردن دوباره هم یه اس ام اس با متن on بفرست .
امکانات دیگه ای هم داره که باید کرک یا رجیستری شه .

ali_v
2010-08-13, 06:31 PM
اینم کدهای جدید توی دوتا فایل ورد البته هر دوتا یک مطلب اما یکی ورد 2007 یکی 2003 پسورد فایل هم همون ali_v است
اگر وقت کردم ترجمش میزارم و + توضیحات جدید و رجیستر اما اگر بتونم و پیدا کردم پس باز دوستان طلبکار نشن که این چرا............

ali_v
2010-08-13, 06:57 PM
اینم یک ترجمه فارسی البته با نرم افزار ترجمه کردم و شما باید هم انگلیسی هم فارسی باهم دانلود کنید و نگاه کنید تا متوجه بشید چون نرم افزار کد هایی که باید به انگلیسی سند کنید را هم ترجمه فارسی کرده ولی شما باید همون انگلیسی سند کنید حالا اگر وقت کردم خودم توضیح کامل فارسی میزارم

farokh12
2010-08-13, 11:28 PM
واسه گوشیای هک نشده هست؟؟؟؟

ali_v
2010-08-14, 02:04 PM
واسه گوشیای هک نشده هست؟؟؟؟

بله رو گوشی های هک نشده هم نصب میشه
میگم دوستان دانود میکنن و از کلید تشکر استفاده نمیکنن بعد اون دنیا مدیون میشن ها

:beel::nono:

farokh12
2010-08-14, 09:54 PM
بله رو گوشی های هک نشده هم نصب میشه
میگم دوستان دانود میکنن و از کلید تشکر استفاده نمیکنن بعد اون دنیا مدیون میشن ها

:beel::nono:
نصب نشد رو 6120classic ممنون میشم بگین چطوری نسبش کنم؟؟؟؟؟ یا registration code رو نمیشه جایی پیدا کرد؟؟

zaferani82
2010-08-15, 12:33 AM
سلام علی جان.
من هم از تو تشکر کردم هم از همه برو بچ که دیگه جای شکایت نباشه:wow:
هیچ کدومتون به این فکر کردید که چطوری میشه این نرم افزارو از راه دور غیر فعال کرد؟؟؟ نه که نکردین:not:
یه اس ام اس سند میکنید با محتوای OFF همینو بس. اگه خواستید دوباره میتونید با set admin فعالش کنید.
حالا شما تشکر کنید:beel:

Soroush
2010-08-15, 02:23 AM
سلام داداش علی دوستم گوشی 5220 داره من گوشی 5800 اگه این نرم افزار رو نصب کنم از گوشی خودم کلمه set admin رو واسش بفرستم ا س ام اس هاش واسم میاد؟ من فایل راهنما رو نخوندم لطفا بگین درست متوجه شدم یا نه

ali_v
2010-08-15, 11:05 AM
سلام داداش علی دوستم گوشی 5220 داره من گوشی 5800 اگه این نرم افزار رو نصب کنم از گوشی خودم کلمه set admin رو واسش بفرستم ا س ام اس هاش واسم میاد؟ من فایل راهنما رو نخوندم لطفا بگین درست متوجه شدم یا نه

بله و اگر فایل ترجمه شده و انگلیسی هر 2 (پست 31 + پست 30 ) دانلود کنی و بخونی متوجه میشی ها اخه متن سختی نداره ترجمش هم بد نیست

سلام علی جان.
من هم از تو تشکر کردم هم از همه برو بچ که دیگه جای شکایت نباشه:wow:
هیچ کدومتون به این فکر کردید که چطوری میشه این نرم افزارو از راه دور غیر فعال کرد؟؟؟ نه که نکردین:not:
یه اس ام اس سند میکنید با محتوای OFF همینو بس. اگه خواستید دوباره میتونید با set admin فعالش کنید.
حالا شما تشکر کنید:beel:

ضمن تشکر از شما خب اینکه شما گفتی من خودم توی کدهای دستوری جدید گذاشتم حتی نحوه گذاشتن شماره خاص و قفل کردن شماره

ali_v
2010-08-17, 10:49 PM
دوستان گرامي حالا درسته كه اين نرم افزار به نظر بنده و اونطور كه خودم تست كردم ايراد زياد داره ولي اين دوستمون علي آقا هم به هر جهت زحمت كشيده پس لطفا" اگه دانلود ميكند و مي بينيد كه به براتون مفيد هست او دكمه تشكر و يك كليك بكنيد تا اين دوستمون هم دلگرم تر به كارشون ادامه بدن .
علي آقا من اين برنامه رو اول دانلود كردم اما بنا به دلايلي كه قبلا" نوشتم ديدم به كارم نمياد پاكش كردم ولي اينجا تشكر ميكنم كه اون دنيا شما مديون نشي.:wow::wow::wow:

از اخرم من هرچیم بزارم شما یکی نمیتونم راضی کنم :student::flower: و یک ایرادی میگیری اما سعی میکنم اگر بتونم یک راهی برای مشکلات شما دوست عزیز هم پیدا کنم تا راضی بشی
ممنون از حمایت

reza125k
2010-08-21, 06:32 PM
سلام....مرسي از دوستي كه اين لينكي گذاشتن...اما رو گوشيه 5800 هر كار ميكنم نميتونم نصب كنم...ارور expire certificate رو ميده...داستانش چيه لطفا راهنمايي كنيد.

feryhan
2010-08-21, 11:42 PM
سلام....مرسي از دوستي كه اين لينكي گذاشتن...اما رو گوشيه 5800 هر كار ميكنم نميتونم نصب كنم...ارور expire certificate رو ميده...داستانش چيه لطفا راهنمايي كنيد.
سلام دوست عزيز .
ارورتون در مورد تاريخ گوشيتونه اگه تاريخ گوشيتون رو عوض كنيد مشكلتون حل ميشه .
و اگه گوشيتون هك شده .كافيه برنامه ي rom patcher رو اجرا و پچ install server رو اكتيو كني . برنامه به راحتي نصب و اجرا ميشه .

reza125k
2010-08-22, 03:29 AM
سلام دوست عزيز .
ارورتون در مورد تاريخ گوشيتونه اگه تاريخ گوشيتون رو عوض كنيد مشكلتون حل ميشه .
و اگه گوشيتون هك شده .كافيه برنامه ي rom patcher رو اجرا و پچ install server رو اكتيو كني . برنامه به راحتي نصب و اجرا ميشه .

سلام و ممنون از پاسخ گويي سريعتون....اين كار رو كردم حالا يه پيغام ديگه ميده يه security warning ميده كه اين متن رو نوشته application is untrusted and may be harmfful to your phon و يه گزينه continue داره كه وققتي ميزنم يه پيغامي مياد كه اينو نوشته application not coppatible whith phone.continue any way كه yes or no داره و وقتي گزينه yes رو ميزنم unable to install product application fom an untrusted******** ....الان مشكلش چييه در ضمن من گوشيم رو هك نكردم.

reza125k
2010-08-23, 02:18 PM
لطفا كسي در اين زمينه راهنمايي كنه تا بتونم اين نرم افزار رو نصب كنم

feryhan
2010-08-23, 02:41 PM
دوست عزیز شما دو راه دارین .
راه اول: شما باید گوشیتونو هک کنید.
راه دوم هم اینه که نرم افزار رو ساین و بعد نصبش کنید .

ali_v
2010-08-26, 11:20 AM

ببخشید من چند وقتی کم میام کار دارم
برنامه ساین کن یا گوشی هک کن

swallow
2010-08-29, 07:32 AM
با عرض سلام و خسته نباشید میشه بگید این برنامه رو 7610 نصب میشه یا نه؟
اگه نصب نمیشه برنامه شو دارید که روی 7610 هم نصب بشه؟بذارید ممنون میشم

feryhan
2010-08-29, 10:29 AM
با عرض سلام و خسته نباشید میشه بگید این برنامه رو 7610 نصب میشه یا نه؟
اگه نصب نمیشه برنامه شو دارید که روی 7610 هم نصب بشه؟بذارید ممنون میشم
سلام دوست عزیز فکر نکنم بتونی رو گوشی 7610 اجراش کنی .
برای اطمینان بیشتر یه سری به انجمن زیر بزن و سرچ کن .
نوکیا سری 60 - v.1 , v.2 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=30)

swallow
2010-09-11, 11:37 AM
سلام دوست عزیز فکر نکنم بتونی رو گوشی 7610 اجراش کنی .
برای اطمینان بیشتر یه سری به انجمن زیر بزن و سرچ کن .
نوکیا سری 60 - v.1 , v.2 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=30)

سلام ممنون دوست عزیز تو اون انجمن سرچ کرده بودم نبود گفتم شاید بچه های این انجمن کمک کنن،بعید میدونم گیر بیاد چون تو اینترنت خیلی سرچ کردم ولی نتونستم پیدا کنم.بازم ممنون:flower:

reza125k
2010-09-22, 06:22 PM
سلام ...من رو گوشی n73 نصب کردم و خوب جواب میده ...اما یه مشکلی پیش آمده که امیدوارم بتونین کمک کنید...این نرم افزار فقط چند روز اول کار میکنه واسه من و بعد از مدتی هیچ smsi رو نمیفرسته به گوشی که قرار بوده بفرسه...نمیدونم چه اختلالی پیش میاد که اینطوری میشه و وقتی برنامه رو پاک میکنم و دوباره اینستال میکنم دوباره تا چند روز کار میکنه...به نظرتون مشکل از چیه

feryhan
2010-09-22, 09:14 PM
دوست عزیز تو بعضی از گوشی ها از جمله n73 اون مشکل هست .
احتمالا اگه رجیستر یا کرک شه مشکل حل میشه .
که متاسفانه تا حالا کرکی که کلا برنامه رو رجیستر کنه نیومده.

amin-531
2011-12-01, 02:03 PM
به نظر من برید تو سایت اصلیش همه توضیحاتو داده، این برنامه دو ورژن داره، یکیش اصلیشه که Config های مختلفو داره، یکیش نسخه Lite هست که فقط اس ام اس Send میکنه و کانفیگ خاصی نداره، قیمت این نرم افزار توی سایتشون 29 یورو هست اما موقع پرداخت توی فاکتور نهایی 18.99 دلار میشه. شما خیلی راحت میتونید با خرید یه Visa Prepaid Card حدود 40 هزار تومن (که خیلی از سایت ها آنلاین میفروشن) لایسنس قانونی این برنامرو بخرید و خودتونو راحت کنید...

hamed02
2011-12-05, 02:37 AM
ايا برنامه فقط تو كوشي طرف نصب باشه كافيه؛يا بايد تو كوشي خودم هم نصب كنم

07mohammad
2011-12-17, 02:12 PM
من اينو نصب كردم اما icon چيزي نداري چيجورياست؟ من 5800 دارم

ali_v
2012-03-27, 05:54 AM
من اينو نصب كردم اما icon چيزي نداري چيجورياست؟ من 5800 دارم

دوست عزیز اگر از پست 1 مطالب دنبال کنی گفته شده که هیج آیکنی نداره فقط شما باید یک سری دستورات براش بفرستی

irajsk
2012-03-28, 04:26 AM
سلام داش علی شرمنده من قشنگ متوجه نشدم الان که این نرم افزارو دانلود کردم باید رو گوشی خودم نصبش کنم یا گوشی دوستم که میخوام اس ام اساش برام بیاد در ضمن اگه اطلاعات داری بهم بگو دقیقا این نرم افزار چجوری کار میکنه

Firebirds
2012-09-19, 06:04 PM
من این برنامه رو از یک جای دیگه دانلود و نصب کردم روی گوشی، همه چی خوب کار می کنه به جز اینکه یه کپی از اس ام اس های Outgoing ( سِند شده ) رو برام نمی فرسته ولی مشکلی سر دریافت اس ام اس های دریافتی incoming نداره !

می خوام ببینم این نسخه هم همین مشکل رو داره ؟

behesht4u
2012-12-04, 11:21 AM
ممنون که این برنامه خوب رو گذاشتید . تمام مطالبی رو که گذاشتید رو خوندم
یه مشکل دارم . برنامه رو روو گوشی دوست دخترم نصب کردم Nokia 5800 . بعد از موبایل خودم کلمه ی set admin رو میفرستم اما این پیام توو گوشی دوست دخترم پاک نمیشه !!! هیچ پیامی هم از گوشی دوست دختر ، نمیاد !!!
ترجیح میدم با کسی که این برنامه رو گذاشته تلفنی صحبت کنم . این ایمیل منه
behesht4u@gmail.com
خواهش میکنم کمک کنید :flower:

Hossein 3H
2014-07-23, 05:06 AM
سلام چنین برنامه ای میخوام که روی تمام گوشیها نصب بشه و میخوام قبل از اینکه روی گوشی دیگران نصب کنم شمارم رو توش بنویسم و وقتی نصب بشه خودکار فعال بشه اگر این نرم افزار رو میتونم چنین قابلیتهایی بهش بدم خواهشن بهم بگید چطوری تشکر

66ehsan
2014-08-02, 11:41 AM
سلام - روی گوشی E72 نصب میشه؟ نیازی به هک نیس؟

titan7
2014-08-07, 12:26 PM
سلام - روی گوشی E72 نصب میشه؟ نیازی به هک نیس؟

نرم افزار برای نصب و اجرا نیاز به هک بودن گوشی دارد،این برنامه بر روی گوشی های سری 60 ورزن 3 نیز قابل نصب است که شامل گوشی شما هم میشه .

حمید1990
2014-08-23, 02:42 AM
سلام
این برنامه روی نوکیا n72 جواب میده ؟ کسی امتحان کرده ؟