PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سامسونگ s8500 wave

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

saeid1371
2011-07-11, 08:06 PM
بعد از گذشت یکسال از خریدش
هنوز موندم خریدم خوب بود یا نه؟

N9 نوکیا با سیستم عامل meego 1.2 با بلوتوث 4
وای که دلم ضعف رفت
Wave 1 , 2 به خودی خود گوشی های خوبی هستن به شرطی که بادا کمی بزرگتر و جاافتاده تر بشه چون هنوزم اول راهه

alia1991
2011-07-14, 12:22 PM
سلام بچه ها یکی کمک کنه .من چندروز پیش آندروید ریختم رو گوشیم(اس8500)یه کار کردم که شتابسنجم قاطی کرد حالا هرکاری کردم درست نشد.اومدم دوباره به اون فریمورهای خود بادا فلش زدم اما باز درست نشد تورو خدا کمک کنید مرسی

mehde_682
2011-07-19, 07:34 PM
سلام.من تازه گوشی s8500 خریدم و ورژن اون S8500BVIJJK1 بود که یه ورژن آمریکاییه.به این دلیل که از کیز دانلود نمیکرد به ورژن S8500JPJG2 تغییر دادم ولی گوشی خوب آنتن نمیده سیم کارت رو هم عوض کردم بدون سیم کارت هم یه بار دیگه این ورژن رو ریختم ولی آنتن هی کم و بعد از اون قطع میشه و چند ثانیه بعدش باز 2 یا 3 خط پر میکنه ولی بازم قطع میشه.
یه فریمور دیگه رو هم روش ریختم ولی بازم همین مشکل رو داشت ورژنش هم اینه S8500XXJID که اروپاییه و بادا 1.2 هستش.
میخواستم بپرسم چه جوری میتونم درستش کنم اگه فارسی باشه چه بهتر

sina2asg
2011-07-19, 07:50 PM
سلام.من تازه گوشی s8500 خریدم و ورژن اون S8500BVIJJK1 بود که یه ورژن آمریکاییه.به این دلیل که از کیز دانلود نمیکرد به ورژن S8500JPJG2 تغییر دادم ولی گوشی خوب آنتن نمیده سیم کارت رو هم عوض کردم بدون سیم کارت هم یه بار دیگه این ورژن رو ریختم ولی آنتن هی کم و بعد از اون قطع میشه و چند ثانیه بعدش باز 2 یا 3 خط پر میکنه ولی بازم قطع میشه.
یه فریمور دیگه رو هم روش ریختم ولی بازم همین مشکل رو داشت ورژنش هم اینه S8500XXJID که اروپاییه و بادا 1.2 هستش.
میخواستم بپرسم چه جوری میتونم درستش کنم اگه فارسی باشه چه بهتر
ورژن
با حجم 315.6مگابایت با ساپورت زبان فارسی
(http://ariafile.com/rtl/DownloadFile.aspx?id=5418)

S8500 Wave JPKC1 (http://ariafile.com/rtl/DownloadFile.aspx?id=5418)

mehde_682
2011-07-19, 09:10 PM
ورژن
با حجم 315.6مگابایت با ساپورت زبان فارسی
(http://ariafile.com/rtl/DownloadFile.aspx?id=5418)

S8500 Wave JPKC1 (http://ariafile.com/rtl/DownloadFile.aspx?id=5418)

خیلی ممنون....
الان فریمور آمریکاییشو نصب کردم مشکل آنتن حل شد ولی وقتی با کیز برای دانلود برنامه میزنم میگه فزیمور شما رو ساپورت نمیکنه...
یه سوال دیگه
برنامه های اسپوف شده رو اجرا میکنه؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-07-20, 12:02 AM
چرا گوشی من با برنامه های چت مشکل داره (برنامه های نیم باز - جیم - بومبوس) گوشیم ریست میشه !

neomn
2011-07-20, 12:43 PM
چرا گوشی من با برنامه های چت مشکل داره (برنامه های نیم باز - جیم - بومبوس) گوشیم ریست میشه !

بادا یک تو اکثر فریمور هاش با برنامه های جاوا مشکل داره و بعضی وقتا

در حال اجرای بعضی از برنامه های جاوا ری استارت میشه

neomn
2011-07-20, 12:48 PM
سلام بچه ها یکی کمک کنه .من چندروز پیش آندروید ریختم رو گوشیم(اس8500)یه کار کردم که شتابسنجم قاطی کرد حالا هرکاری کردم درست نشد.اومدم دوباره به اون فریمورهای خود بادا فلش زدم اما باز درست نشد تورو خدا کمک کنید مرسی

فریمور رو از کجا دان کردی ؟ لینکش رو بده تا بررسی بشه

abdollah00
2011-07-20, 06:18 PM
سلام دوستان لطفا بهم کمک کنید.
من امروز رفتم ویه ویو2 خریدم.بعد با کد *#0*# تست زدو و تو رنگ سیاه و سفید اون مشکلاتی که مربوط به پیکسل سوخته بود ندیدم.الان همینجوری دوباره کد را زدم ورنگهای دیگرش هم تست کردم.تمام رنگها را به دقت نگاه کردم.تمام رنگها سالم بودن اما تو رنگ قرمز یه نقطه خیلی ریز(سرسوزن) سیاه هست میخواستم بدونم الان این ال سی دیش مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا مشکل پیکسل سوخته داره؟؟؟آیا تو دراز مدت تاثیر میگذارد؟؟؟؟؟؟

saeid1371
2011-07-20, 10:52 PM
سلام دوستان لطفا بهم کمک کنید.
من امروز رفتم ویه ویو2 خریدم.بعد با کد *#0*# تست زدو و تو رنگ سیاه و سفید اون مشکلاتی که مربوط به پیکسل سوخته بود ندیدم.الان همینجوری دوباره کد را زدم ورنگهای دیگرش هم تست کردم.تمام رنگها را به دقت نگاه کردم.تمام رنگها سالم بودن اما تو رنگ قرمز یه نقطه خیلی ریز(سرسوزن) سیاه هست میخواستم بدونم الان این ال سی دیش مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا مشکل پیکسل سوخته داره؟؟؟آیا تو دراز مدت تاثیر میگذارد؟؟؟؟؟؟
خیلی خوبه که ت ورنگ مشکی مشکل نداره خیلی از Wave II ها مشکل Hot Pixel دارن که تو رنگ مشکی روشن می مونه.
در ضمن یک سوال با این کد تو قسمت تست سنسور ها شما سنسور شتاب سنج گوشیت کاملا درسته؟ آخه خیلیا رو دیدم که سنسور شتاب سنجشون کمی انحراف داره

abdollah00
2011-07-21, 09:33 AM
خیلی خوبه که ت ورنگ مشکی مشکل نداره خیلی از Wave II ها مشکل Hot Pixel دارن که تو رنگ مشکی روشن می مونه.
در ضمن یک سوال با این کد تو قسمت تست سنسور ها شما سنسور شتاب سنج گوشیت کاملا درسته؟ آخه خیلیا رو دیدم که سنسور شتاب سنجشون کمی انحراف داره
بايستي چه شكلي باشه؟؟؟؟من زدم اعدادش كم و زياد ميشد يه خط سفيد و قرمز هم بود كه وقتي گوشيو ميچرخونم با چرخش گوشي ميچرخه.باس چه شكلي باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehde_682
2011-07-21, 10:30 AM
خیلی ممنون....
الان فریمور آمریکاییشو نصب کردم مشکل آنتن حل شد ولی وقتی با کیز برای دانلود برنامه میزنم میگه فزیمور شما رو ساپورت نمیکنه...

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟
من با فریمور jjk1 مشکلی ندارم ولی وقتی با کیز وصل میشم میزنه که گوشی شما رو ساپرت نمیکنه حتی کشورش رو هم از قاره آمریکا انتخاب کردم ولی کار نکرد حتی برنامه و ویجت رایگان رو هم نمیتونم از کیز دانلود کنم.
یه ورژن اروپایی نصب کردم از کیز دانلود میکنه و هم رو گوشی نصب میشه هم کار میکنه ولی آنتن دهی گوشی قطع میشه و باز دوباره آنتن وصل میشه.فریمور فارسی هم ریختم نشد بازم مشکل آنتن داشت و فقط رو همین فریمور آمریکایی کار میکنه.
فریمور فارسی که من نصب کردم:S8500JPJG2 و بعد از اون به این ارتقا دادم S8500JPJH1 ولی مشکل آنتن داشت
اگه کسی این مشکلو داشته و حلش کرده به منم بگه تا درستش کنم.
میخواد هر فریموری باشه فقط به کیز وصل بشه و دانلو کنه.

saeid1371
2011-07-21, 12:41 PM
بايستي چه شكلي باشه؟؟؟؟من زدم اعدادش كم و زياد ميشد يه خط سفيد و قرمز هم بود كه وقتي گوشيو ميچرخونم با چرخش گوشي ميچرخه.باس چه شكلي باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماله من یه فلش داره که فقط افقی یا عمودی میشه یه خط آبی قرمز داره که وضعیت قطب نماست و یکی هم هست که مال سنسور مجاورت هست.
در ضمن یه سوال دیگه! اون که نوشته Dimming باید چیکار کنه؟

Yazaki
2011-07-21, 05:05 PM
امروز جدیدترین ورژن کیز رو دان کردم گوشیمو وصلیدم هر کاری می کنم پیدا نمی کنه اصلا درایورشو نصب نمی کنه

abdollah00
2011-07-21, 05:32 PM
ماله من یه فلش داره که فقط افقی یا عمودی میشه یه خط آبی قرمز داره که وضعیت قطب نماست و یکی هم هست که مال سنسور مجاورت هست.
در ضمن یه سوال دیگه! اون که نوشته Dimming باید چیکار کنه؟

گوشی را به صورت افقی بزار رویه میز بعد بچرخونش یا کف دستت وقتی اون خطوط نصبت به حرکت شما واکنش نشون میدن(میچرخن) خوب یعنی سنسور درست کار میکنه.من امروز دوتا ویو2 را کنارهم گذاشتم و این تستو زدم.اون گوشیه آک در حالت یکسان با گوشی خودم انحرافش بیشتر بود.ولی فکر نکنم اشکالی باشه.اونم فکرکنم واسه تست رنگ خاکستری باشه(دقیقا نمیدونم).گوشی شما هم تو رنگ هایی که تست میکنید نقطه تاریک داره؟؟؟؟بعضی از دوستان میگن که دارن ولی رنگش سفیده!!!!

saeid1371
2011-07-21, 10:05 PM
گوشی را به صورت افقی بزار رویه میز بعد بچرخونش یا کف دستت وقتی اون خطوط نصبت به حرکت شما واکنش نشون میدن(میچرخن) خوب یعنی سنسور درست کار میکنه.من امروز دوتا ویو2 را کنارهم گذاشتم و این تستو زدم.اون گوشیه آک در حالت یکسان با گوشی خودم انحرافش بیشتر بود.ولی فکر نکنم اشکالی باشه.اونم فکرکنم واسه تست رنگ خاکستری باشه(دقیقا نمیدونم).گوشی شما هم تو رنگ هایی که تست میکنید نقطه تاریک داره؟؟؟؟بعضی از دوستان میگن که دارن ولی رنگش سفیده!!!!
بله مال من هم یک نفقطه سفید داره و دوتا دیگه از پیکسل هاش استعداد سفید شدنو دارن و ظاهرا چند نفر دیگه هم همین مشکل رو دارن

Yazaki
2011-07-23, 09:56 PM
امروز جدیدترین ورژن کیز رو دان کردم گوشیمو وصلیدم هر کاری می کنم پیدا نمی کنه اصلا درایورشو نصب نمی کنه

تورو خدا یکی بگه چجوری درستش کنم

sina2asg
2011-07-23, 10:06 PM
كمي تامل داشته باشيد تا انجمن بروز و پاكسازي شود

.:Mohammad-RSH:.
2011-07-25, 08:57 PM
سلام به همه دوستان
مدتیه می خوام ویو s8500 بگیرم ولی الان با اومدن ویو2 شک کردم
ویو2 صفحه نمایشش بزرگتره ولی کیفیتش کمتر از ویو هست
به جز این مورد چه تفاوت خاصی وجود داره؟
gps ویو2 هم 30روزه هست؟ این مشکل 30 روزه بودن برای ویو1 حل نمیشه؟

عزیزانی که دارن اگه میشه کمکن کنن.

ممنون

reza_khof
2011-07-25, 11:50 PM
سلام به همه دوستان

ممنون
نرم افزار GPS واسه بادا هست نگران نباش رایگانه
شما فقط یکیشو بپسند

test84
2011-07-26, 10:45 PM
سلام به همه دوستان

ممنون
GPS خود گوشی اصلا ایران رو نداره، بی خیالش میشی. ضمنا خود GPS ـش 30 روزه نیست، یه سری سرویس اضافه داره، اونا پولیه. دوستان تصحیح کنن اگه اشتباه عرض کردم.

test84
2011-07-26, 11:10 PM
بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی واسه s8500 چیه بچه ها؟

Yazaki
2011-07-27, 06:56 PM
بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی واسه s8500 چیه بچه ها؟

collins advanced cobuild

معرکس من با هاش خیلی حال می کنم

تو سامسونگ اپس هست

Yazaki
2011-07-27, 07:02 PM

ای بابا یکی نیست به ما جواب بده؟
مردم:grrr::grrr::grrr::grrr:

alia1991
2011-07-29, 10:13 AM
فریمور رو از کجا دان کردی ؟ لینکش رو بده تا بررسی بشه
سلام داداش.مرسی که خواستی کمکم کنی.من راه حل مشکلمو پیدا کردم،من تو آندروید گوشیمو تو حالت عمودی کالیبره کرده بودم واسه همین شتاب سنجم مشکل پیدا کرده بود.

2011-07-29, 12:56 PM
سلام به همه دوستان
کسایی که با هردو گوشی ویو کارکردن لطفا تو انتخاب کمک کنن

helio
2011-07-30, 03:02 AM
سلام به همه دوستان
کسایی که با هردو گوشی ویو کارکردن لطفا تو انتخاب کمک کنن

سلام.اگه میتونی با صفحه نمایش کوچیک کار کنی ویو1 بهتره اگه نه ویو2 بهتره.ویو1 چندتا مزایا داره.مثلاً اندروید روش نصب میشه{البته نسخه ی کاملش نیومده و قراره واسه 2 هم پورت بشه} و همچنین قابلیت اسپوف{نصب بازی های پولی به صورت رایگان}رو داره در حالی که در ویو 2 یا باید زبان فارسی رو داشته باشی یا اسپوف رو.
در مورد جی پی اس میتونید روی گوشی ویو 1 و 2 نرم افزار نویتل نصب کنید و نقشه ی ایران رو هم بریزید داخلش.

من خودم با هر 2تاشون کار کردم و ویو 2 گرفتم.

در ضمن از لحاظ سخت افزاری یکین.

Navid_1371
2011-08-01, 03:38 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل
من میخواستم ببینم که,میشه ایکون های منو رو تو صفحه جا سازی کرد یعنی برنامه ای چیزی داره که اینکارو کرد مثل اندروید,اگه برنامه داره لطفا اسم برنامه رو پست کنید
با تشکر

2011-08-01, 09:20 PM
گوشی ویو با گارانتی مایکروتل پیدا نمیشه!
زنگ زدم مایکروتل گفت دیگه گارانتی نمی کنیم!!!!
گوشی بدون گارانتی اگه داشتین مشکلی نداشته؟

PORIA N96
2011-08-01, 09:45 PM
sسلام به همه

دوستان من یکی از فامیلامون گوشی ویو 1 گرفته بعد الان 6 ساعت نیست خریدش ولی وقتی میره تو اینترنت و برنامه ها ای مثل بازی آسفالت و کلا بازی و برنامه هاش یا رستارت میکنه یا از برنامه میپره بیرون حتی تو گالری قسمت ویدئو هم میره همونجور میشه

هنوز هیچ کاری باهاش نکرده هیچیم نصب نکرده مشکلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟
ببره به فروشنده بگه ؟؟؟؟
یا با ریستی چیزی درست میشه
فریمور چی فریمور خوب براش اومده ؟؟؟؟
عوض کردن فریمور مشکلی به وجود نمیاره ؟

ممنون

PORIA N96
2011-08-01, 10:20 PM
sسلام به همه

دوستان من یکی از فامیلامون گوشی ویو 1 گرفته بعد الان 6 ساعت نیست خریدش ولی وقتی میره تو اینترنت و برنامه ها ای مثل بازی آسفالت و کلا بازی و برنامه هاش یا رستارت میکنه یا از برنامه میپره بیرون حتی تو گالری قسمت ویدئو هم میره همونجور میشه

ببره به فروشنده بگه ؟؟؟؟

ممنون

PORIA N96
2011-08-01, 11:36 PM
:(:(:(:(

چرا هیچ کی نیست ضروریه اگه مشکل داره فردا پس بدیم

test84
2011-08-02, 05:20 PM
firmware رو عوض نکنین چون ممکنه گارانتیتون بپره، به نظر من یه مستر ریست بکنین. باز ببین اساتید چی میگن.

saman13468
2011-08-04, 01:43 AM
سلام.من گوشی wave525 مدل 5253 با فریمور kc1 هست 1.1 بادا.چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.فریمور 1.2 یا2.0 براش میاد یا سامسونگ بیخیاله این مدل شده؟اگه فریمور جدیدی هم اومده معرفی کنین این فریمور بازی با برنامه هایی که داره خیلی ابتدایی هست.ممنون

neomn
2011-08-04, 02:21 PM
sسلام به همه

ببره به فروشنده بگه ؟؟؟؟

ممنون

ببر پسش بده داداش
مشکلش با عوض کردن فریم ور حل میشه ولی چه کاریه ببر عوض کن
حالا اول این کد *#33284*# رو بزن و بزارش رو LOW بعد اگه نشد پسش بده
یه نوشو بگیر

2011-08-04, 02:51 PM
سلام به همه
من آخرین ورژن kies رو از سایت سامسونگ گرفتم و نصب کردم ولی تو قسمت samsungapps نوشته ok رو بزنید تا آپدیت بشه ولی هرچی میزنم اتفاقی نمی افته!!!!
در ضمت تو قسمت firmware هم نوشته this version of the device cannot be update؟؟
به نظرتون مشکل کجاست؟

وقتی هم به کامپیوتر وصل می کنم تا چند ساعت آنتن نداره...

farehe
2011-08-04, 09:06 PM
دوست عزیز اشکال از خود سرور برنامه کیز هست و این مشکل دو روزه که حل نشده. انشاا... درست میشه

saeid1371
2011-08-04, 09:36 PM
سامسونگ به جای اینکه با هر آپدیت باگ های بیشمار Kies رو کمتر کنه یه چیز میزاره روش تحویل میده. واقعا تو بخش Kies ضعیف عمل کرده این نرم افزار حتی از ورژن 4 سال پیش PC Suite نوکیا هم بدتر کار میکنه

2011-08-05, 02:57 AM
قطع شدن آنتن چی؟
گوشیم از دیشب که وصل کردم و آنتنش قطع شد هنوز وصل نشده

s8500Wave
2011-08-05, 03:46 PM
سلام دوستان

يه سوال داشتم :
چطور ميتونم توي قسمت راديو , بيش از 6 كانال ذخيره كنم ؟

ممنون ميشم دوستان ويو دار راهنمايي كنن

arash.i7
2011-08-05, 04:20 PM
دوستانی که ویو 1 یا 2 دارن یه مقایسه ای داشته باشن با اندروید من موندم وایلد فایر اس بگیرم یا ویو 2 ؟ به اندازه اندروید بازی و نرم افزار داره ؟

saeid1371
2011-08-06, 12:10 AM
دوستانی که ویو 1 یا 2 دارن یه مقایسه ای داشته باشن با اندروید من موندم وایلد فایر اس بگیرم یا ویو 2 ؟ به اندازه اندروید بازی و نرم افزار داره ؟

بادا مخصوصا در ورژن 1.2 سیستم عامل کم سن و سالی هست و از نظر پشتوانه نرم افزاری و طرز نوشته شدن سیستم عامل قابل مقایسه با آندروید نیست. وقتی باهاش کار می کنید احساس می کنید گوشیتون فقط یه گوشی بدون سیستم عامله که قابلیت مولیت تسک بهش اضافه شده. در مورد بازی و برنامه باید گفت که به اندازه کافی داره اما بیشترشون پولی هستن که دردسرای خودشونو دارن. اگر به زیبایی سیستم عامل اهمیت می دیدن بادا بد نیست اما اگر یک سیستم عامل قوی می خواین که کارکرد همه جاش منطقس نوشته شده باشه من بادا حداقل ورژن 1.2 رو بهتون توصیه نمیکنم.

arash_M3x
2011-08-06, 12:18 AM
آندروید بگیر.
بادا اصلان فایده نداره.
منم شش هفت ماه پیش که Wave گرفتم فکر میکردم بادا آینده ی روشنی داره ما که روزنه هم ندیدیم.
واسه اونایی که خوراکشون بازی و نرم افزاره آندروید.

s8500Wave
2011-08-06, 04:22 AM
سلام دوستان

يه سوال داشتم :
چطور ميتونم توي قسمت راديو , بيش از 6 كانال ذخيره كنم ؟

ممنون ميشم دوستان ويو دار راهنمايي كنن

راهنمايي كنيد لطفا

2011-08-07, 08:07 PM
سلام
من وقتی برنامه kies رو باز می کنم فقط منوهای بالا در دسترس هست و بقیه صفحه نرم افزار خالیه!!!
لطفا کمک کنید!
آخرین ورژن کیز رو نصب کردم

majidbb
2011-08-09, 01:52 AM

سلام رفیق به نظر من برو ویو بگیر چون قراره رو ورژن 2بادا اندروید هم باشه البته الان هم اومده ولی یه سری مشکلات داره که انشاا...حل میشه تشکر یادت نره

1ehsan1111
2011-08-09, 12:44 PM
سلام به دوستان
من گوشیه wave 525 با فریمور JPJI4 داریم میخواستم از دوربین موبایل به عنوان وبکم استفاده کنم آیا راهی هست ؟قبلا نرم افزار MPBILIO V رو نصب کردم ولی جواب نداد . لطفا راهنمایی بفرمایید
amirhk73
2011-08-10, 01:07 PM
سلام...

آقا من گوشیمو به kies وصل میکنم 3 ساعت میشینم پاش نمیشناسه.... همش مینویسه connecting...

چه کار کنم...؟ کمک کنید لطفا...

saeid1371
2011-08-10, 07:42 PM
سلام...

آقا من گوشیمو به kies وصل میکنم 3 ساعت میشینم پاش نمیشناسه.... همش مینویسه connecting...

عزیز Kies کلکسیون مشکلو باگو این حرفاس
اگر تو محیط Win7 اجرا می کنی از Properties تنظیم کن تو XP اجرا بشه احتمالا مشکلت حل میشه...

wave 8500
2011-08-11, 12:26 PM
سلام...

--------------------
احتمالا ورژن کی شما قدیمی هست
ببین ورژنش چیه اگه جدیدترش هست اون رو دانلود و نصب کن
کیز همیشه فقط با آخرین ورژنش مثل آدم کار میکنه

amirhk73
2011-08-11, 06:44 PM
آقا دمتون گرم... مشکل از کامپوترم بود... چون تو یه کامپیوتر دیگه کار کرد....

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید...

amirhk73
2011-08-12, 06:53 PM
سلام دوستان....:)

گوشیم ویو یکه با فریمور xxjf1 الانم کلی بازی روش اسپوف کردم.... ولی چون بادا 1 داره یه سری بازیا روش اجرا نمیشن.....

اگه من اگه گوشیمو با kies آپدیت کنم , میتونم بازی هارو روش اسپوف کنم ؟؟؟ اگه نمیشه باید چیکار کنم...؟؟

majidbb
2011-08-14, 12:26 PM
سلام دوستان یه سوال دارم من گوشی s8500 دارم میخواستم بدونم چطوری میشه از طریق kies روی گوشیم برنامه نصب کنم یا از روی گوشیم برنامه ها رو تو کامپیوتر کپی کنم میدونم حتما قبلا جواب این سوالو دادین ولی گشتن 200 صفحه خیلی سخته لطفا جواب بدین با تشکر

wave 8500
2011-08-15, 07:31 PM
سلام دوستان یه سوال دارم من گوشی s8500 دارم میخواستم بدونم چطوری میشه از طریق kies روی گوشیم برنامه نصب کنم یا از روی گوشیم برنامه ها رو تو کامپیوتر کپی کنم میدونم حتما قبلا جواب این سوالو دادین ولی گشتن 200 صفحه خیلی سخته لطفا جواب بدین با تشکر

اول درایور های گوشی رو نصب میکنی
همیشه سعی کن از آخرین ورژن کیز استفاده کنی آخرین ورژن الان Kies_2.0.2.11071_128_2 هست که مشکل داره شما Kies_2.0.1.11053_99_3 رو نصب کن
بعد کیز رو باز کن گوشی رو تو حالت کیز به کامپیوتر وصل کن و صبر کن تا کیز گوشی رو بشناسه
حالا یا با خود کیز یا با ی مرورگر برو تو سایت samsungapps.com تو بخش smart phone و هر چی خواستی دانلود کنی get رو بزن خودش اتومات میاد تو کیز و از اونجا اول دانلود میکنه و بعد خوش تو گوشی نصب میکنه
حتما باید java runtime رو کامپیوترت نصب باشه

amirhk73
2011-08-16, 04:28 PM
سلام دوستان....:)

گوشیم ویو یکه با فریمور xxjf1 الانم کلی بازی روش اسپوف کردم.... ولی چون بادا 1 داره یه سری بازیا روش اجرا نمیشن.....

اگه من اگه گوشیمو با kies آپدیت کنم , میتونم بازی هارو روش اسپوف کنم ؟؟؟ اگه نمیشه باید چیکار کنم...؟؟

یه سوال دیگه .... اگه آپدیت کنم همه ی برنامه ها و بازیا که اسپوف کرده بودم یا از سامسونگ اپز دانلود کرده بودم نابود میشه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید...

من منتظرم.....:whistle:

sezon1990
2011-08-16, 06:09 PM
سلام روي bada1.2
1103160025lISS8500JPKC1
ميشه بازي نصب كردبا تشكر

wave 8500
2011-08-16, 09:28 PM
یه سوال دیگه .... اگه آپدیت کنم همه ی برنامه ها و بازیا که اسپوف کرده بودم یا از سامسونگ اپز دانلود کرده بودم نابود میشه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید...

من منتظرم.....:whistle:

اگه به فریمور فول فلش بزنی ، بله ، کلا هرچی داری پاک میشه ( گوشی میشه مثل روز اول که خریدی ( باید بک آپ بگیری )
برنامه هایی هم که نصب کرده بودی بعد از فلش باید دوباره نصب کنی
اما اگه با فریمور آپدیت فلش کنی هیچی از گوشی پاک نمیشه و همه چی سر جای خودش باقی میمونه

wave 8500
2011-08-16, 09:32 PM
سلام روي bada1.2
1103160025lISS8500JPKC1
ميشه بازي نصب كردبا تشكر

بازی و برنامه که میشه نصب کرد
اسپوف نمیشه کرد
اگه میخوای هم بادا 1.2 داشته باشی هم پارسی و هم اسپوف از فریمور ترکیبی استفاده کن
اول با xxjid فول فلش بزن ( با تیک های بوت چنج و فول دانلود )
بعد با xxjk1 فلش بزن ( بدون تیک های بوت چنج و فول دانلود )
مرحله سوم با فایل rc1 فریمور jpkc1 به صورت تکی فلش بزن ( بدون تیک های بوت چنج و فول دانلود )
فقط خیلی حواست رو جمع کن
البته با این روش نمیتونیپارسی تایپ کنی کیبرد پارسی هم نداری ) فقط میتونی پارسی رو بخونی

reza_khof
2011-08-16, 11:33 PM
نصب برنامه و بازی روی همه ی فریمور ها
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1114793#post1114793

amirhk73
2011-08-17, 06:38 PM
بازی و برنامه که میشه نصب کرد
اسپوف نمیشه کرد
اگه میخوای هم بادا 1.2 داشته باشی هم پارسی و هم اسپوف از فریمور ترکیبی استفاده کن
اول با xxjid فول فلش بزن ( با تیک های بوت چنج و فول دانلود )
بعد با xxjk1 فلش بزن ( بدون تیک های بوت چنج و فول دانلود )
مرحله سوم با فایل rc1 فریمور jpkc1 به صورت تکی فلش بزن ( بدون تیک های بوت چنج و فول دانلود )
فقط خیلی حواست رو جمع کن
البته با این روش نمیتونیپارسی تایپ کنی کیبرد پارسی هم نداری ) فقط میتونی پارسی رو بخونی

دمت گرم...

حالا اگه حواسمو جمع نکنم , بد ترین اتفاقی که ممکنه بیفته چیه؟؟؟ خیلی بد بخت میشم یا راه درمان داره؟؟؟

اگه میشه لینک دانلود اینارو هم بدید....

helio
2011-08-19, 01:38 AM
دمت گرم...

حالا اگه حواسمو جمع نکنم , بد ترین اتفاقی که ممکنه بیفته چیه؟؟؟ خیلی بد بخت میشم یا راه درمان داره؟؟؟

نیازی نیست که فلش بزنی.چند پست بالاتر برات لینک گذاشتن که چجوری روی همین ورژن فریمورت بتونی بازی و برنامه اسپوف کنی.

ultratonia
2011-08-21, 12:17 AM
سلام دوستان
نمیدونم خبرم دسته اول هست یا نه اما تو Samsung Apps نرم افزارNdriveرودیدم همون که مخصوص بادا طراحی شده البته اسمشSamsung Navi Iranکه یعنی مخصوص ایران ونقشه های ایرانه من نصبش کردم خوبه مخصوصا سرعت قفل شدنش رو ماهواره ها خیلی بالاست ولی خوب نقشه هاش زیاد تعریفی نداره جرئیاتشون کمه:(

saeid1371
2011-08-21, 01:57 AM
سلام دوستان
نمیدونم خبرم دسته اول هست یا نه اما تو Samsung Apps نرم افزارNdriveرودیدم همون که مخصوص بادا طراحی شده البته اسمشSamsung Navi Iranکه یعنی مخصوص ایران ونقشه های ایرانه من نصبش کردم خوبه مخصوصا سرعت قفل شدنش رو ماهواره ها خیلی بالاست ولی خوب نقشه هاش زیاد تعریفی نداره جرئیاتشون کمه:(
من قبلا یه تاپیک برای همین موضوع در بخش نرم افزار ایجاد کردم تا دوستانی که نصب می کنن دربارش صحبت کنن! اونقدر استقبال زیاد بود که هیشکی نیومد!!
جزییات نقشه هاش از اونی که برای نویتل هست که بهتره در ضمن یکم روون تر از نویتل کار می کنه اما حیف که پینچ زوم نداره

wave 8500
2011-08-21, 06:45 PM
دمت گرم...

اتفاق که همون اتفاق های بد مرسوم
البته همه این مشکلاتی که بعد فلش زدن به وجود میآد به خاطر بد فلش زدنه
شما طبق راهنما و مو به مو پیش برو هیچ مشکلی نیست
برای دانلود فریمور هم همیشه برو تو samfirmware.com ی ثبت نام کن و از همون جا دانلود کن ( مولتی لور رو هم از اونجا میتونی بگیری )

ahmadkasra
2011-08-22, 04:24 PM
سلام دوستان خبر خوب دارم براتون

پکیج ویو اپدیت شد 6 دی وی دی قیمتش 17 تومنه با هزینه پست که تا اخر تابستون با تخفیف میدم 14 تومن

ultratonia
2011-08-22, 09:34 PM
سلام دوستان خبر خوب دارم براتون

پکیج ویو اپدیت شد 6 دی وی دی قیمتش 17 تومنه با هزینه پست که تا اخر تابستون با تخفیف میدم 14 تومن

میشه بفرمایین توش چی داره؟

ahmadkasra
2011-08-24, 01:35 PM
میشه بفرمایین توش چی داره؟

تمامی بازیها و برنامهایی که تا حالا واسه بادا اومده
فریمورها
ویجت
تم
اندروید برای ویو 1
بادا 2 بتا
اموزش
جی پی اس با نقشه ها
و....

اگه خواستید بهم ایمیل بدید

4tt@d
2011-08-26, 06:42 PM
با عرض سلام و خسته نباشید

نمی دونم این سوال جاش اینجا است یا نا اگر نبود معزرت می خوام

سوالم اینه که کل رینگ تنها و زنگ اس ام اس های ای روی خود گوشی رو از کجا می تونم گیر بارم . من این گوشی را ندارم . دوستم داره هر کاری کردم نشد رینگ تنها شو از طریق بلوتوث بگیرم . کسی داره برام بفرسته؟

nilisky69
2011-08-29, 03:02 AM
شرمنده میدونم جاش اینجا نیس ولی یه سووال . به نظرتون Wave II گوشیه خوبیه ؟؟ شما که دارید راضی هستید ازش ؟؟ اذیتتون نمیکنه ؟؟ ممکنه بعدا روش آندروید پورت شه ؟؟

saeid1371
2011-08-29, 03:10 AM
شرمنده میدونم جاش اینجا نیس ولی یه سووال . به نظرتون Wave II گوشیه خوبیه ؟؟ شما که دارید راضی هستید ازش ؟؟ اذیتتون نمیکنه ؟؟ ممکنه بعدا روش آندروید پورت شه ؟؟
به هیچ وجه روی پورت شدن آندروید حساب باز نکنید.
گوشیه بدی نیست به شرطی که قبلا تجربه کار با اسمارت فون نداشته باشید.
به اندازه یه سیستم عامل کم سن و سال اذیت می کنه بسته به کاربریتون از گوشی هست.

nilisky69
2011-08-29, 03:29 AM
ببخشید یه چیز دیگه. تو نصب نرم افزار اذیتتون نمیکنه ؟؟؟

saeid1371
2011-08-29, 03:37 AM
ببخشید یه چیز دیگه. تو نصب نرم افزار اذیتتون نمیکنه ؟؟؟
لطفا منظورتو از اذیت و همچنین نرم افزار بگو.

nilisky69
2011-08-29, 04:23 AM
منظورم از نرمافزار همون برنامه و بازی و از اذیت کردن هم منظورم اینه که یه چیزایی در رابطه با اسپوف و این چیزا دیدم احساس کردم سخت روش میشه چیزی نصب کرد

erfan.iau
2011-08-29, 10:26 AM
دوست عزیز اگر گوشی شما آپدیت شده باشد برنامه ضبط صوت آن MP3 می باشد و نیاز به نصب نرم افزار نیست

saeid1371
2011-08-29, 02:34 PM
منظورم از نرمافزار همون برنامه و بازی و از اذیت کردن هم منظورم اینه که یه چیزایی در رابطه با اسپوف و این چیزا دیدم احساس کردم سخت روش میشه چیزی نصب کرد
قبول دارم سوالم کمی غیر عادی بود!!
منظور از نرم افزار می تونه از پیکسل ویور باشه تا ویرچوال دیزی!! که در مورد اولی اسپوف و درد سر داره اما دومیو فقط کافیه با گوشی بری Samsung Apps ودانلود کنی.
بادا هنوز سیستم عامل پایداری نیست و برای نرم افزار غیر از خود گوشی راه دیگه فقط استفاده از Kies هست که اونم فرشته غذابه!!

elaheh24
2011-08-30, 04:21 PM
سلام خدمت تمامی دوستای گلم من یه مشکلی داشتم که امیدوارم دوستان با تجربه انجمن بادا من رو راهنمایی کنن
من گوشیم زود شارز تموم میکنه و اینکه گاهی یه سری پیغام هم میده از جمله وقتی میخوام اس ام اس باز کنم ارور میده که ظرفیت حافظه پر هست من حدودا 500 اس ام اس رو گوشیم هست و یا ارور میده که برنامه کاربردی باز است امکان باز کردن اس ام اس وجود ندارد یا همین چند روز پیش کلی از اس ام اس های صندوق ارسال شدم خود بخود غیبشون زد نمیدونم شکلش چیه اما میخوام فریمور گوشیو عوض کنم و اینیم ورژن فریمورم هست :
sw:s8500JPJG2
CSC VER:S8500OJPJG1
حالا میشه دوستان مجربون بگن چه فریموری که حوب باشه و هیچ شکلی نداشته باشه و خوب جواب بده و مثل همین فریمورک فارسی باشه رو به من عرفی کنن و بگن از کجا و کدوم سایت بگیرم؟

wave 8500
2011-08-30, 09:45 PM
سلام خدمت تمامی دوستای گلم من یه مشکلی داشتم که امیدوارم دوستان با تجربه انجمن بادا من رو راهنمایی کنن
من گوشیم زود شارز تموم میکنه و اینکه گاهی یه سری پیغام هم میده از جمله وقتی میخوام اس ام اس باز کنم ارور میده که ظرفیت حافظه پر هست من حدودا 500 اس ام اس رو گوشیم هست و یا ارور میده که برنامه کاربردی باز است امکان باز کردن اس ام اس وجود ندارد یا همین چند روز پیش کلی از اس ام اس های صندوق ارسال شدم خود بخود غیبشون زد نمیدونم شکلش چیه اما میخوام فریمور گوشیو عوض کنم و اینیم ورژن فریمورم هست :
sw:s8500JPJG2
CSC VER:S8500OJPJG1
حالا میشه دوستان مجربون بگن چه فریموری که حوب باشه و هیچ شکلی نداشته باشه و خوب جواب بده و مثل همین فریمورک فارسی باشه رو به من عرفی کنن و بگن از کجا و کدوم سایت بگیرم؟

مشکل باتری که احتمالا از فریمور هست چون میشناسم کسی رو که با همین فریمور دقیقا مشکل باتری شما رو داشت
الان بهترین فریمور پارسی jpkc1 با آپدیت jpke1 هست ( البته برای wave I ) برای wave II هم هست که الان دقیق فریمورش یادم نیست - همیشه معتبر ترین فریمور ها رو میشه از سایت samfirmware.com گرفت ( البته با ی عضویت مختصر تو سایت ) تو این سایت هم فریمور ها از اون جا نام برده میشه
----------
در مورد sms هم من اطلاع کافی در این باره ندارم

amirali112
2011-08-30, 10:38 PM
سلام
ببخشید چجوری میشه بازی های دانلود شده روی گوشی را پاک کرد؟؟؟

saeid1371
2011-08-30, 10:55 PM
سلام
ببخشید چجوری میشه بازی های دانلود شده روی گوشی را پاک کرد؟؟؟
تو منو Edit رو بزنید . روی اون علامتی که کنار آیکون بازی یا نرم افزار میاد کلیک کنید

ultratonia
2011-09-07, 02:15 PM
دوستان راهی هست که گوشی رو وقتی به کامپیوتر وصل می کنیم شارژ نشه؟لطفا به سوالم دقت کنین:blush:

Roostaamir
2011-09-07, 02:50 PM
نه عزیزم راهی نداره
ولی واقعا نمیدونم چرا اینقدر این سوال تکرار میشه
چرا اینقدر با شارژ شدن گوشی مشکل دارید
به خدا دیگه این باتری ها طوریشون نمیشه

saeid1371
2011-09-07, 03:46 PM
نه عزیزم راهی نداره
آخه مشکل اینه که مثلا گوشی من خیلی داغ می شه این طور وقتا مخصوصا اگر در حال نصب برنامه از Kies هم باشه دیگه بدتر!! نمی دونم بقیه هم همینحورین یا نه

ultratonia
2011-09-07, 07:18 PM
نه عزیزم راهی نداره

دوست عزیز گفتم به سئوالم دقت کنین:worried:
شارژUSBمشکلی نداره اگر به سوکت اصلی که مستقیم به مادربرد سیستم متصله وصل کنین نه سوکت های جلوی کیس یا انشعاب های غیراستانداردی که از سوکت های لپ تاپ گرفته میشه چون دچار نوسان برق هستند و ممکنه به باطری یا گوشی آسیب برسونن، منظور شما اینه که برای باطری های جدید شارژ مداوم در حالی که باطری هربار مقدار مختلفی (درصدهای مختلف) شارژ باقیمانده داره مشکلی ایجاد نمی کنه؟وباطری رو زودفاسد نمی کنه؟
تاجایی که من میدونم روش درست نگهداری از باطری و شارژگوشی اینه که تا پیغامBattery Lowظاهر نشده اونو به شارژ نزنیم. و بعد اگر این موضوع مهم نبود چرا این تو سیستم عامل های آندروید و ویندوز پیش بینی شده که میشه تنظیم کرد هنگام اتصال به کامپیوتر شارژنشن؟

neomn
2011-09-08, 01:01 PM
دوست عزیز گفتم به سئوالم دقت کنین:worried:
شارژUSBمشکلی نداره اگر به سوکت اصلی که مستقیم به مادربرد سیستم متصله وصل کنین نه سوکت های جلوی کیس یا انشعاب های غیراستانداردی که از سوکت های لپ تاپ گرفته میشه چون دچار نوسان برق هستند و ممکنه به باطری یا گوشی آسیب برسونن، منظور شما اینه که برای باطری های جدید شارژ مداوم در حالی که باطری هربار مقدار مختلفی (درصدهای مختلف) شارژ باقیمانده داره مشکلی ایجاد نمی کنه؟وباطری رو زودفاسد نمی کنه؟
تاجایی که من میدونم روش درست نگهداری از باطری و شارژگوشی اینه که تا پیغامBattery Lowظاهر نشده اونو به شارژ نزنیم. و بعد اگر این موضوع مهم نبود چرا این تو سیستم عامل های آندروید و ویندوز پیش بینی شده که میشه تنظیم کرد هنگام اتصال به کامپیوتر شارژنشن؟

همون طوری که داش امیر گفت این هیچ موردی برای باتری نداره
من حدودا یک سال و چهار پنج ماه این گوشیو داشتم فقط هم با گوشی بوسیله کامپیوتر به اینترنت وصل میشدم موقعی هم که فروختمش باتریش مثل روز اول بود
مهم ترین نکته در این مورد اینه که موقع شارژ شدن گوشی از اون استفاده نکنی
نه برای این گوشی . واسه همه گوشی ها همین طوریه
اینی که گفتم میتونه جواب سوالت هم باشه که پرسیدی میشه تنظیم کرد هنگام اتصال به کامپیوتر شارژنشن

ultratonia
2011-09-08, 03:05 PM
همون طوری که داش امیر گفت این هیچ موردی برای باتری نداره
من حدودا یک سال و چهار پنج ماه این گوشیو داشتم فقط هم با گوشی بوسیله کامپیوتر به اینترنت وصل میشدم موقعی هم که فروختمش باتریش مثل روز اول بود
مهم ترین نکته در این مورد اینه که موقع شارژ شدن گوشی از اون استفاده نکنی
نه برای این گوشی . واسه همه گوشی ها همین طوریه
اینی که گفتم میتونه جواب سوالت هم باشه که پرسیدی میشه تنظیم کرد هنگام اتصال به کامپیوتر شارژنشن

خط آخر رو نفهمیدم

Kyanoosh12
2011-09-08, 05:29 PM
سلام من به تازگی عضو انجمن شدم
انجمن خیلی خوب و مفیده

من چندتا سوال داشتم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

1. من گوشی بادا 1.0.1 و با GPRS ایرانسل به اینترنت وصل میشم موقه استفاده از اینترنت دیگه گوشی به KIS وصل نمی شه راه حلش چی که از هردو باهم استفاده کنم؟؟؟

2. مشکل دیگه اینکه من نسخه اخر KIS دارم ولی موقه که میرم توش به SAMSUNG APP نمی شه و یه صفحه میاد و پیغام اپدیت میده
چی کار کنم درست بشه ؟
در ضمن راه حل US به UK رو هم امنتحان کردم جواب نداد

3. من چه جوری میتونم با KIS 2 یه کانکشن اینترنتی برای مدم گوشیم درست کنم ؟

Roostaamir
2011-09-08, 06:06 PM
سلام من به تازگی عضو انجمن شدم
انجمن خیلی خوب و مفیده

من چندتا سوال داشتم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

1. من گوشی بادا 1.0.1 و با GPRS ایرانسل به اینترنت وصل میشم موقه استفاده از اینترنت دیگه گوشی به KIS وصل نمی شه راه حلش چی که از هردو باهم استفاده کنم؟؟؟

2. مشکل دیگه اینکه من نسخه اخر KIS دارم ولی موقه که میرم توش به SAMSUNG APP نمی شه و یه صفحه میاد و پیغام اپدیت میده
چی کار کنم درست بشه ؟
در ضمن راه حل US به UK رو هم امنتحان کردم جواب نداد

3. من چه جوری میتونم با KIS 2 یه کانکشن اینترنتی برای مدم گوشیم درست کنم ؟

سلام دوست عزیز

1-برای وصل شدن به kies باید همه ی برنامه ها بسته باشه.پس یعنی اینکه نمیتونید این کار رو انجام بدید(میشه گفت هیچ گوشی نمیشه هنگام سینک کار دیگه ای بکنه)

2-همین که پیغام آپدیت میده یعنی اینکه آخرین ورژن نیست.ورژن آخر اصلا samsung apps رو نمیتونید ببینید که راه حلش تبدیل ریجن به uk هست.
آخرین ورژن اینه:

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110512115717796/Kies_2.0.2.11071_128.exe

3-برید توی settings.
connectivity>>usb<<ask on connection
حالا یو اس بی رو که وصل میکنید روی internet sharing کلیک کنید.بقیه ی کار ها رو توی محیط ویندوز باید انجام بدید

موفق باشید

zamibaroot
2011-09-14, 06:45 PM
دوستان از سیستم عامل بادا رازی هستید؟

aminabbas
2011-09-16, 06:05 PM
سلام
جدیدترین فریمور برای wave 1 چیه؟

nimaaa68
2011-09-18, 08:28 AM
یه سلام گرم دارم خدمت بچه های گل فروم.:welove:
من خیلی وقته نبودم و دلم واسه همتون تنگ شده بود.
اگه دوستان منو راجع به یه سوال راهنماییم کنن خیلی ممنونشون میشم.:flower::flower::flower:
میخواستم بدونم کسی بادا 1.2 رو امتحان کرده که ببینه چطوریه این ورژن بادا؟:eh:
من مشکلی با بادا 1 ندارم ولی توی samsung apps هر اپلیکیشن جدید و خوبی که میاد بادا 1.2 هست.
فریمور فارسی میخوره این ورژن؟ اگه میخوره بهترینش واسه این ورژن بادا چیه؟:worried:
چطوری گوشیمو به بادا 1.2 آپدیت کنم؟ اگه خودش فارسی نداره چطوری فریمور رو روش بزنم؟:mellow:
ببخشید سوال زیاد شد اگه منو کامل راهنمایی کنین دستتونو میبوسم:happy:

Roostaamir
2011-09-18, 12:48 PM
بادا 1.2 از هر لحاظ از بادا 1 بهتره
عملکرد کلی و جاوا اسکریپت توی browser و خیلی چیزهای دیگه بهتر شدن و ارزش آپدیت رو داره
اگه گوشیتون فیرمور فارسی داره(که مثل اینکه نداره) بهترین راه ، آپدیت با kies هست
ولی اگه فیرمورتون فارسی نداره باید گوشی رو به یه فیرمور فارسی فول فلش بزنید (دو نوع فیرمور داریم.فول و ناقص)
فیرمور ها و آموزش فلش هم توی انجمن توی بخش فیرمور هستن

اگه بازم سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-09-18, 11:53 PM
امروز متوجه يه مشكل تو اين گوشي شدم :(
رمز اين گوشي رو ميشه دور زد و وارد گوشي شد... بايد به گوشي زنگ بزني (يا با تماس مجازي) وقتي كه جواب ميدي با استفاده از كليد منو بدون اينكه از شما رمز بخواد وارد گوشي ميشه !!!

arsenal.fc
2011-09-19, 02:22 PM
میشه راهنمایی کنین چه طور میتونم فایلهای flv و قیه فرمتها رو تو گوشیم باز کنم.
اخه گوشیم فایل flv نمیخونه!!!!!!!

ultratonia
2011-09-20, 12:41 AM
امروز متوجه يه مشكل تو اين گوشي شدم :(
رمز اين گوشي رو ميشه دور زد و وارد گوشي شد... بايد به گوشي زنگ بزني (يا با تماس مجازي) وقتي كه جواب ميدي با استفاده از كليد منو بدون اينكه از شما رمز بخواد وارد گوشي ميشه !!!

بله این یه باگ جالبه که کل امنیت پس ورد گوشی رو میبره زیرسوال
ازباگ های جالبه دیگه بادا1.2این که بعد از تایپ اس ام اس و فشردن Sendاگرحتی بلافاصله Cancelرو بزنی بازهم ارسال میشه وتائیددریافت هم برای شما میاد!!!واینکه وقتی میخواید یک اس ام اس رو برای عده زیادی بفرستید بیشتر از 8 نفر رو نمیتونید تولیست ارسال Addکنین!!!

fuladgar
2011-09-20, 07:44 AM
آقا ميلاد من همين امروز ميخوام برم از نمايندگي پارس مايكروتل تو اهواز يه گوشي wave II بخرم اما جاش رو بلد نيستم
ميشه لطف كني و بمحض خوندن اين پيام آدرسشو برام اس ام اس كني؟
09359770662
مرسي

goodjavan
2011-09-20, 10:32 AM
دوستان عزیز با عرض سلام و خسته نباشید اقایون من فیریمر گوشیمبادا 1بود یعنی فیریمر اصلی خود گوشی ویو وان بود اومدم غفلت کردم و فلش زدم به بادا 1.2بعد باز به بادا 2بتا و بعد برگردوندم باز به همون بادا 1.2 که فریمر فعلیه گوشیمه یعنی(jpkg1)با توجه به داشتن حجم بالای فریمر ها خیلی فریمر دانلود کردم اما هیچ کدوم واسه اسپوف جواب نمیده حالا از متخصصین گرامی سوالی داشتم که اولا میشه گوشیرو برگردونم به همون فیریمر اولیه ی کارخانه؟اگه میشه چه جوری؟لطف کنید یه فریمر بادا 1.2 برای اسپوف و سالم و خوب معرفی کنید ممنون میشم دوستان؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-09-20, 03:19 PM
بله این یه باگ جالبه که کل امنیت پس ورد گوشی رو میبره زیرسوال
ازباگ های جالبه دیگه بادا1.2این که بعد از تایپ اس ام اس و فشردن Sendاگرحتی بلافاصله Cancelرو بزنی بازهم ارسال میشه وتائیددریافت هم برای شما میاد!!!واینکه وقتی میخواید یک اس ام اس رو برای عده زیادی بفرستید بیشتر از 8 نفر رو نمیتونید تولیست ارسال Addکنین!!!

بله دقيقا منم متوجه ابن مشكل شده بودم :(

wave 8500
2011-09-20, 10:59 PM
دوستان عزیز با عرض سلام و خسته نباشید اقایون من فیریمر گوشیمبادا 1بود یعنی فیریمر اصلی خود گوشی ویو وان بود اومدم غفلت کردم و فلش زدم به بادا 1.2بعد باز به بادا 2بتا و بعد برگردوندم باز به همون بادا 1.2 که فریمر فعلیه گوشیمه یعنی(jpkg1)با توجه به داشتن حجم بالای فریمر ها خیلی فریمر دانلود کردم اما هیچ کدوم واسه اسپوف جواب نمیده حالا از متخصصین گرامی سوالی داشتم که اولا میشه گوشیرو برگردونم به همون فیریمر اولیه ی کارخانه؟اگه میشه چه جوری؟لطف کنید یه فریمر بادا 1.2 برای اسپوف و سالم و خوب معرفی کنید ممنون میشم دوستان؟

روی همه فیرمورها میشه اسپوف کرد ( غیر از بادا 2 )
برای برگشتن به فیرمور کارخونه باید بدونی که اون فیرمور چی بوده و به همون فلش بزنی
نمیدونم گوشی شما چیه اما اگه wave I هست بهترین فیرمور پارسی jpkc1 با آپدیت jpke1 هست که البته فیرمور جدیدی هم که اومده jpkg1 هست که ظاخرا خوبه
اما اگه گوشیت wave II هست فیرمور jpka1

goodjavan
2011-09-22, 05:34 PM
دوست عزیز اولا ممنون از زحماتت دوما عزیز من گوشیم ویو وان هست و فریمر اولیه گوشیم jpje5 بودکه همون بادا یک بود اما متاسفانه هم تو انجمن هم تو سایتای دیگه دنبال گشتم اما این فریمر نبود شما لینکی چیزی ازش دارین اگه لطف کنید ممنون میشم؟

goodjavan
2011-09-22, 05:44 PM
ببخشین یعنی چی میشه روی همه ی فریمرا اسپوف کرد من روی فیریمر کارخونه ای گوشیم که(jpje5)بود فقط 4گیگ نرمه افزار وبازی اسپوف نصب کرده بودم اما اومدم فیریمرمو به بادا 1.2 ارتقا دادم حالا توی پوشه ی ادر مموری کارتم علاوه بر بادا اپلیشن(__@@bada_applications@@__+DownloadedA ppPackages) یه پوشه ی دیگه ایم اومده اما اونجا فقط بادا اپلیشن بود واسه همین وقتی اسپوف میکنم برنامه اصلا در حالت فعلی روی گوشی باز نمیشه در ضمن من از برنامه ی اپ لیست و ویو اسپوفر جفتش استفاده کردم و امتحان کردم اما جواب نداد حالا اگه میشه لطفا اینم راهنمایی فرمایید ممنون میشم؟

saeid1371
2011-09-23, 01:33 AM
ببخشین یعنی چی میشه روی همه ی فریمرا اسپوف کرد من روی فیریمر کارخونه ای گوشیم که(jpje5)بود فقط 4گیگ نرمه افزار وبازی اسپوف نصب کرده بودم اما اومدم فیریمرمو به بادا 1.2 ارتقا دادم حالا توی پوشه ی ادر مموری کارتم علاوه بر بادا اپلیشن(__@@bada_applications@@__+DownloadedA ppPackages) یه پوشه ی دیگه ایم اومده اما اونجا فقط بادا اپلیشن بود واسه همین وقتی اسپوف میکنم برنامه اصلا در حالت فعلی روی گوشی باز نمیشه در ضمن من از برنامه ی اپ لیست و ویو اسپوفر جفتش استفاده کردم و امتحان کردم اما جواب نداد حالا اگه میشه لطفا اینم راهنمایی فرمایید ممنون میشم؟

با این روش جدید شما نیازی ندارید تا برنامه ای رو اسپوف کنید فقط لازمه فایل زیپ برنامه مورد نظرتون رو که اسپوف نشده دانلود کنید و طبق روش با نرم افزار Applist و Kies به راحتی اونو نضصب کنید بی توجه به فیرم ور گوشی و بهتره که گوشیتون از آخرین فیرم ور استفاده کنه چون بازی ها و برنامه ها با بادا 1.2 سازگارتر هستن.

sahand26
2011-09-23, 09:56 AM
با سلام خدمت دوستان و عزیزان

من تازه گوشی wave گرفتم قبل از این c6-01 رو داشتم

تجربه جدید و اولین بار هستش که سامسونگ استفاده می کنم

اما خدا وکیلی از لحاظ سرعت و گرافیک گوشی واقعا از نوکیا بهتره..................................

فقط من یه راهنمائی می خواستم ببینم میشه که گزینه لمسی رو صفحه اول ایجاد کرد که برای

رفتن به منو دکمه سخت افزاری رو فشار ندیم (یعنی مثل گوشی های symbian^3 ) دیگه برای رفتن و

خارج شدن از من دکمه سخت افزاری رو فشار ندم (من برنامه navi iran نصب کردم اجرا میشه اما

وقتی که وارد میشم پایین می نویسه عدم وجود سخت افزار gps و خیلی طول میکشه تا ماهواره رو

پیدا کنه؟؟؟؟
با تشکر از دوستان و اساتید

majidbb
2011-09-23, 03:43 PM
سلام به همه ی دوستان
کمکککککککک
من نمیتونم با برنامهpalringo روی گوشی کار کنم تو رو خدا یکی از دوستان اموزش کامل را بگوید مرسیییییی

saeid1371
2011-09-24, 12:55 AM
با سلام خدمت دوستان و عزیزان

من تازه گوشی wave گرفتم قبل از این c6-01 رو داشتم

تجربه جدید و اولین بار هستش که سامسونگ استفاده می کنم

اما خدا وکیلی از لحاظ سرعت و گرافیک گوشی واقعا از نوکیا بهتره..................................

فقط من یه راهنمائی می خواستم ببینم میشه که گزینه لمسی رو صفحه اول ایجاد کرد که برای

رفتن به منو دکمه سخت افزاری رو فشار ندیم (یعنی مثل گوشی های symbian^3 ) دیگه برای رفتن و

خارج شدن از من دکمه سخت افزاری رو فشار ندم (من برنامه navi iran نصب کردم اجرا میشه اما

وقتی که وارد میشم پایین می نویسه عدم وجود سخت افزار gps و خیلی طول میکشه تا ماهواره رو

پیدا کنه؟؟؟؟
با تشکر از دوستان و اساتید

در بادا 1.2 راهی برای ایجاد کلید منو به صورت مجازی در صفحه نیست اما در 2.0.1 خودش داره
برای سریع تر پیدا کردن ماهواره A-GPS رو فعال کنید

majidbb
2011-09-24, 10:21 AM
کسی نیست کمک کنههههههههههه

Roostaamir
2011-09-25, 03:58 PM
خب دوست عزیز درست سوال کنید تا درست جواب بگیرید
کجاش رو مشکل دارید؟
به طور کلی شما اکانت های مسنجرهای مختلف رو توی این برنامه اضافه میکنید تا هم زمان بتونید از چند تا سروریس استفاده کنید

sor328
2011-09-26, 11:57 PM
ببحشید a-gpsچطوری فعال میشه؟
یه مشکلم دارم اونم اینه که samsung apps گوشیم غیر فعال شده مشکل چیه؟
لطفا کمکم کنید!

neomn
2011-09-27, 11:46 AM
ببحشید a-gpsچطوری فعال میشه؟

وارد برنامه navigation که بشی اگه اولین بار باشه یکم طول میکشه تا به ماهواره وصل بشه
ولی اگه هر چند روز یه بار وصل شی کمتر از 10 ثانیه (معمولا ) وصل میشه
میتونی تو تنظیمات وضعیت قدرت سیگنال های دریافتی و تعداد ماهواره هایی رو که
به اونها وصل شده رو چک کنی

saeid1371
2011-09-27, 10:34 PM
وارد برنامه navigation که بشی اگه اولین بار باشه یکم طول میکشه تا به ماهواره وصل بشه
ولی اگه هر چند روز یه بار وصل شی کمتر از 10 ثانیه (معمولا ) وصل میشه
میتونی تو تنظیمات وضعیت قدرت سیگنال های دریافتی و تعداد ماهواره هایی رو که
به اونها وصل شده رو چک کنی

ستینگ>کانکتیویتی>لوکیشن

در ضمن منم مشکل سامسونگ اپز رو در گوشی داشتم که امروز حل شد. ظاهرا مشکل مربوط به سرور بوده

wave 8500
2011-09-27, 11:57 PM
دانلود ورژن جدید کیز
Kies_2.0.3.11082_152_2

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110512115717796/Kies_2.0.3.11082_152_2.exe

ultratonia
2011-09-28, 12:23 AM
دانلود ورژن جدید کیز
Kies_2.0.3.11082_152_2

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201105/20110512115717796/Kies_2.0.3.11082_152_2.exe

خب چرا پس از توخودکیزآپدیت نمیشه؟

یه سئوال:
بعد از شماره گیری و برقراری تماس دکمه"..." که کارOptionروتو بقیه منوهای گوشی انجام میده اون وسط پائین ظاهر میشه وقتی میزنیش مینویسهNoise Reduction On اینو که بزنی نویزهای صدای محیط رو تو مکالمه برای طرف مقابل کم میکنه؟

ultratonia
2011-09-29, 01:06 AM
دوستان این کلوب چندروزکلا خیلی کم کار شدن چرا؟
یا موضوع چیز دیگه ای که سئوال قبلی من بی جواب مونده

Roostaamir
2011-09-29, 03:46 PM
والا سوالتون آخه یه جوریه:blush:
قاعدتا باید نویز ها رو بگیره.حالا خدا میدونه میگیره یا نه
میتونید امتحان کنید

Kyanoosh12
2011-09-29, 11:32 PM
دوستان من یه مدتی صدای اسپیکر گوشیم قطع شده اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

majidbb
2011-09-30, 10:17 AM
خب دوست عزیز درست سوال کنید تا درست جواب بگیرید
کجاش رو مشکل دارید؟
به طور کلی شما اکانت های مسنجرهای مختلف رو توی این برنامه اضافه میکنید تا هم زمان بتونید از چند تا سروریس استفاده کنید

یاهو توش فعال نمیشه فقط gtalk رو داره

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-01, 04:13 PM
برنامه نيم باز رو اجرا مي كنم بعد از چند ثانيه گوشيم ريست ميشه چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! :( :(

ultratonia
2011-10-02, 12:07 PM
برنامه نيم باز رو اجرا مي كنم بعد از چند ثانيه گوشيم ريست ميشه چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! :( :(

نیم باز؟ میشه بیشتر توضیح بدین

wave 8500
2011-10-03, 12:19 AM
نیم باز؟ میشه بیشتر توضیح بدین

برنامه چت موبایل هست
که این برنامه رو فقط باید با اینترنت گوشی دانلود کنی
از سایت nimbuzz.com
این برنامه همه محیط های چت رو داره
یاهو - گوگل - فیسبوک - لایو و .....

amintip5
2011-10-06, 05:46 PM
از دوستان خواهش میکنیم یکی کمکم کنه
من 2 روزه wave2 گرفتم ولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که بعد حدودا 1 ساعت که باهاش کار میکنم سرعت گوشی اینقدر پایین میاد که اصلا نمیشه باهاش کاری کرد و باید یه بار خاموش روشن کنم
بعد فهمیدم که وقتی اینجوری میشه سی پی یو گوشی میره رو 99 درصد و همین طور میمونه دیگم پایین نمیاد در صورتی که هیچ برنامه ای هم باز نیست اصلا
اول گفتم ماله فریمور که jpke1 را به jpka1 تغییر دادم مستر ریستم کردم ولی بازم درست نشد مموریشم یه مموری 4 گیگه
دیگه نمیدونم چیکار کنم اعصابم خورد شده به سرم زده برم بفروشمش
توروخدا اگه کسی میدونه کمک کنه یا این مشکل قبلا براش پیش اومده
پیشاپیش ممنون

neomn
2011-10-06, 08:11 PM
دوستان من یه مدتی صدای اسپیکر گوشیم قطع شده اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

مال من یه بار اینطوری شد بعد از چند ثانیه خودش درست شد
حالا چطوری درست شد الله اعلم یه چند بار آروم نزدیک اسپیکر ضربه بزن
اگه نشد مستر ریست بازم اگه نشد تعویض فریم ور
بازم اگه نشد گارانتی
بازم اگه نشد خب نمیشه دیگه

تنها گزینه های موجود همین ها بودن

neomn
2011-10-06, 08:13 PM
از دوستان خواهش میکنیم یکی کمکم کنه
من 2 روزه wave2 گرفتم ولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که بعد حدودا 1 ساعت که باهاش کار میکنم سرعت گوشی اینقدر پایین میاد که اصلا نمیشه باهاش کاری کرد و باید یه بار خاموش روشن کنم
بعد فهمیدم که وقتی اینجوری میشه سی پی یو گوشی میره رو 99 درصد و همین طور میمونه دیگم پایین نمیاد در صورتی که هیچ برنامه ای هم باز نیست اصلا
اول گفتم ماله فریمور که jpke1 را به jpka1 تغییر دادم مستر ریستم کردم ولی بازم درست نشد مموریشم یه مموری 4 گیگه
دیگه نمیدونم چیکار کنم اعصابم خورد شده به سرم زده برم بفروشمش
توروخدا اگه کسی میدونه کمک کنه یا این مشکل قبلا براش پیش اومده
پیشاپیش ممنون

مموری رو در بیار بعد ری استارت کن بدون مموری کار کن ببین درست میشه

sahand26
2011-10-06, 10:52 PM
با سلام خدمت دوستان و اساتید

راستی من این گوشی wave 1 رو تازه خریدم متاسفانه فکر کنم یه مشکلی داره

وقتی که یه رنگ کامل مثل سفید یا سبز روی led نشون داده میشه وقتی که دقت میکنی

وسط led پرپر میزنه مثل اینکه پارازیت داره

فکر کنم مشکل سخت افزاری داره درسته باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amintip5
2011-10-07, 10:58 AM
مموری رو در بیار بعد ری استارت کن بدون مموری کار کن ببین درست میشه
ممنون دوست عزیز
به خاطر ویجت تقویم هجری بود که سی پی یورا میبرد روی 99درصد و پایینم نمیومد اونا که پاک کردم درست شد و دیگه روی 1 درصد میمونه
ویجت تقویم هجری دیکشنری آریان پور و dio dict معمولا سی پی یو زیادی میگیره حتی اگه نرم افزار بسته باشه پس به دوستان پیشنهاد میکنم روی ویو 2 از این نرم افزارا استفاده نکنند ( البته روی بعضی از گوشیها مشکلی ایجاد نمیکنه )

baziam78
2011-10-07, 12:19 PM
ببخشید یه سوال . بادا 2 الان عرضه شده ؟؟ اگه عرضه نشده زمان عرضش کی هست ؟؟

neomn
2011-10-07, 06:05 PM
ببخشید یه سوال . بادا 2 الان عرضه شده ؟؟ اگه عرضه نشده زمان عرضش کی هست ؟؟

نسخه های آزمایشی داره ولی رسمی نه ، البته فعلا

قرار بود جمعه 25 شهریور بصورت رسمی معرفی بشه که نشد

حالا میگن اکتبر یعنی همین ماه
امروز 7 اکتبر

neomn
2011-10-07, 06:14 PM
ممنون دوست عزیز
به خاطر ویجت تقویم هجری بود که سی پی یورا میبرد روی 99درصد و پایینم نمیومد اونا که پاک کردم درست شد و دیگه روی 1 درصد میمونه
ویجت تقویم هجری دیکشنری آریان پور و dio dict معمولا سی پی یو زیادی میگیره حتی اگه نرم افزار بسته باشه پس به دوستان پیشنهاد میکنم روی ویو 2 از این نرم افزارا استفاده نکنند ( البته روی بعضی از گوشیها مشکلی ایجاد نمیکنه )

http://www.uplods.com/images/20111007173530.jpg

بجاش میتونی از این استفاده کنی اینم اسمش هجری هست ولی با اون فرق داره

hejriS

neomn
2011-10-07, 06:18 PM
با سلام خدمت دوستان و اساتید

راستی من این گوشی wave 1 رو تازه خریدم متاسفانه فکر کنم یه مشکلی داره

وقتی که یه رنگ کامل مثل سفید یا سبز روی led نشون داده میشه وقتی که دقت میکنی

وسط led پرپر میزنه مثل اینکه پارازیت داره

فکر کنم مشکل سخت افزاری داره درسته باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه گارانتی داره خب بهترین گزینه اینه که ببریش گارانتی
اگه نداره فریم ور رو عوض کن ولی فکر نکنم با تعویض فریم ور درست بشه ولی
اگه تست کنی ضرر نداره

baziam78
2011-10-11, 11:17 PM
سلام
یه سوال دارم نمیدونم جاش اینحا هس یا نه . میخواستم ببینم اونایی که اینترنت پر سرعت ندارن برای آپدیت به بادا 2 باید کجا برن ؟ تو پاساژ علاالدین جایی هست که این کارو بکنه ؟؟

wave 8500
2011-10-12, 12:09 AM
سلام
یه سوال دارم نمیدونم جاش اینحا هس یا نه . میخواستم ببینم اونایی که اینترنت پر سرعت ندارن برای آپدیت به بادا 2 باید کجا برن ؟ تو پاساژ علاالدین جایی هست که این کارو بکنه ؟؟

شما رفتی علائدین دیگه گوشی رو همونجا بذار برگرد
کلا به اونجا اطمینانی نیست - بودن کسانی که تو همین فروم ها از مغازه دارهای علائدین بودن و گوشی مشتری رو مشکل دار کرده بودن دیگه هم نمیدونستن چه کار کنن
---------------------------------------------------------------
شما برو ی جایی مثلا کافی نت دانلود کن بیا خودت آموزش رو بخون و فلش بزن
خودت از علائدین قابل اطمینان تری
حداقل اینکه دلت به حال گوشیت میسوزه

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-12, 02:12 PM
يكي از اين كد هاي پايين رو زدم از اون موقعه به بعد عكس وصل بودن به اينترنت (آيكن آبي رنگ اينترنت E) هميشه هستش چيكار كنم مثل اولش بشه.

Привожу вам список 100% работающих сервисных кодов:
*#06# - IMEI *******а
*#1111# - версия программного обеспечения
*#2222# - версия аппаратного обеспечения
*#1234# - версия прошивки
*#0842# - тест вибрации
*#0289# - тест динамика
*#0782# - часы
*#0228# - информация об аккумуляторе
*#232337# - информация о Bluetooth MAC адресе
*#0*# - меню тестирования *******а
*#197328640# - инженерное меню
*#0002*28346# - нажимаем несколько раз кнопку "Назад" и попадаем в сервисное (инженерное) меню отладки.
*#03# - уникальный номер
*#0011# - информация о сотовой связи
*#7465625# - проверка на SIM lock
*#0000# - сброс языковых настроек.

И еще набор кодов, возможно кому то помогут

* * * * # 1234 # = نسخه نرم افزار.
* * * * # 2222 # = H / W نسخه.
*#8999*8376263# = All Versions Together.
*#8999*8378# = Test Menu.
*#4777*8665# = GPSR Tool.
*#8999*523# = LCD Brightness.
*#8999*377# = Error Menu.
*#8999*327# = EEP Menu.
*#8999*667# = Debug Mode.
*#92782# = PhoneModel. (Wap)
#*5737425# = JAVA Mode.
*#2255# = Call List.
*#232337# = Bluetooth MAC Adress.
*#5282837# = Java Version.
#*4773# = Incremental Redundancy.
#*7752# = 8 PSK uplink capability bit.
#*7785# = Reset wakeup & RTK timer cariables/variables.
#*7200# = Tone Generator Mute.
#*3888# = BLUETOOTH Test mode.
#*7828# = Task screen.
#*#8377466# = S/W Version & H/W Version.
#*2562# = Restarts Phone.
#*2565# = No Blocking? General Defense.
#*3353# = General Defense, Code Erased.
#*3837# = Phone Hangs on White screen.
#*3849# = Restarts Phone.
#*3851# = Restarts Phone.
#*3876# = Restarts Phone.
#*7222# = Operation Typ: (Class C GSM)
#*7224# = !!! ERROR !!!
#*7252# = Operation Typ: (Class B GPRS)
#*7271# = CMD: (Not Available)
#*7274# = CMD: (Not Available)
#*7337# = Restarts Phone. (Resets Wap Settings)
#*2787# = CRTP ON/OFF.
#*2886# = AutoAnswer ON/OFF.
#*3737# = L1 AFC.
#*5133# = L1 HO Data.
#*7288# = GPRS Detached/Attached.
#*7287# = GPRS Attached.
#*7666# = White Screen.
#*7693# = Sleep Deactivate/Activate.
#*7284# = L1 HO Data.
#*2256# = Calibration info? (For CMD set DEBUGAUTONOMY in cihard.opt)
#*2286# = Databattery.
#*2527# = GPRS switching set to (Class 4, 8, 9, 10)
#*2679# = Copycat feature Activa/Deactivate.
#*3940# = External looptest 9600 bps.
#*4263# = Handsfree mode Activate/Deactivate.
#*4700# = Please use function 2637.
#*7352# = BVMC Reg value (LOW_SWTOFF, NOMINAL_SWTOFF)
#*2558# = Time ON.
#*3370# = Same as 4700.
#*3941# = External looptest 115200 bps
#*5176# = L1 Sleep.
#*7462# = SIM Phase.
#*7983# = Voltage/Freq.
#*7986# = Voltage.
#*8466# = Old Time.
#*2255# = Call Failed.
#*5187# = L1C2G trace Activate/Deactivate.
#*5376# = DELETE ALL SMS!!!!.
#*6837# = Official Software Version: (0003000016000702)
#*7524# = KCGPRS: (FF FF FF FF FF FF FF FF 07)
#*7562# = LOCI GPRS: (FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FE FF 01)
#*2337# = Permanent Registration Beep.
#*2474# = Charging Duration.
#*2834# = Audio Path. (Handsfree)
#*3270# = DCS Support Activate/Deactivate.
#*3282# = Data Activate/Deactivate.
#*3476# = EGSM Activate/Deactivate.
#*3676# = FORMAT FLASH VOLUME!!!
#*4760# = GSM Activate/Deactivate.
#*4864# = White Screen.
#*5171# = L1P1.
#*5172# = L1P2.
#*5173# = L1P3.
#*7326# = Accessory.
#*7683# = Sleep variable.
#*8465# = Time in L1.
#*2252# = Current CAL.
#*2836# = AVDDSS Management Activate/Deactivate.
#*3877# = Dump of SPY trace.
#*7728# = RSAV.
#*2677# = Same as 4700.
#*3728# = Time 2 Decod.
#*3725# = B4 last off.
#*7372# = Resetting the time to DPB variables.
#*7732# = Packet flow context bit Activate/Deactivate.
#*6833# = New uplink establishment Activate/Deactivate.
#*3273# = EGPRS multislot. (Class 4, 8, 9, 10)
#*7722# = RLC bitmap compression Activate/Deactivate.
#*2351# = Blinks 1347E201 in RED.
#*4472# = Hysteresis of serving cell: 3 dB
#*2775# = Switch to 2 inner speaker.
#*9270# = Force WBS.
#*7878# = FirstStartup. (0=NO, 1=YES)
#*3757# = DSL UART speed set to. (LOW, HIGH)
#*8726# = Switches USBACM to Normal.
#*8724# = Switches USBACM to Generator mode.
#*8727# = Switches USBACM to Slink mode.
#*8725# = Switches USBACM to Loop-back mode.
#*3838# = Blinks 3D030300 in RED.
#*2077# = GPRS Switch.
#*2027# = GPRS Switch.
#*0227# = GPRS Switch.
#*0277# = GPRS Switch.
#*8370# = Tfs4.0 Test 0.
#*8371# = Tfs4.0 Test 1.
#*8372# = Tfs4.0 Test 2.
#*8373# = Tfs4.0 Test 3.
#*8374# = Tfs4.0 Test 4.
#*8375# = Tfs4.0 Test 5.
#*8376# = Tfs4.0 Test 6.
#*8377# = Tfs4.0 Test 7.
#*8378# = Tfs4.0 Test 8.
#*8379# = Tfs4.0 Test 9.
#*7878# = FirstStartup. (0=NO, 1=YES)
#*3838# = Blinks 3D030300 in RED.
#*2077# = GPRS Switch.
#*2027# = GPRS Switch.
#*0227# = GPRS Switch.
#*0277# = GPRS Switch.
#*22671# = AMR REC START.
#*22672# = Stop AMR REC. (File name: /a/multimedia/sounds/voice list/ENGMODE.amr)
#*22673# = Pause REC.
#*22674# = Resume REC.
#*22675# = AMR Playback.
#*22676# = AMR Stop Play.
#*22677# = Pause Play.
#*22678# = Resume Play.
#*77261# = PCM Rec Req.
#*77262# = Stop PCM Rec.
#*77263# = PCM Playback.
#*77264# = PCM Stop Play.
#*22679# = AMR Get Time.
*#8999*364# = Watchdog ON/OFF.
*#8999*427# = WATCHDOG signal route setup.
*2767*226372# = Camera Reset. (deletes photos)
*2767*3855# = E2P Full Reset.
*2767*2878# = E2P Custom Reset.
*2767*927# = E2P Wap Reset.
*2767*226372# = E2P Camera Reset.
*2767*688# = Reset Mobile TV.
#7263867# = RAM Dump. (On or Off)

Zlatan_ibr
2011-10-12, 09:55 PM
سلام
من یه مشکل با گوشیم دارم:
وقتی به وای فای وصل میشم گوشیم خود به خود خاموش میشه
ممنون میشم اگه کمکم کنید

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-13, 08:43 PM
گوشي منم زياد ريست ميشه دست به هر كجاش ميزني ريست !!!!

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-13, 08:46 PM
راستي بچه ها با اين كد مي تونيد دورين دوم گوشيتونو فعال كنيد *#0*#

test84
2011-10-14, 02:19 AM
سلام

دوستان چند سوال داشتم که ممنون میشم اساتید برزگوارم لطف کنن پاسخ بدن:

1-من KIES ـه خودمو آپدیت کردم ولی گزینه Samsung App از داخلش پریده و دیگه نمیتونم با KIES وصل بشم به Samsung App و برنامه بگیرم که بتونم spoof ـش کنم. راه حل چیه؟
2- گوشی S8500 این امکان رو داره که با WiFi بشه به KIES وصل شد و فایل رد و بدل کرد؟
3- روش فعلی spoof کردن برای BAda 1.2 چی هستش؟ میشه لینک بدین؟ ممنونم.
4- سایتی چیزی هست که لیست بهترین برنامه ها و بازی های Bada رو داشته باشه؟
5- من با KIES گوشیم رو اپدیت کردم به 1.2 ولی هیچ برنامه و اصلاعاتیم پاک نشد! مشکل داره؟ چون کیفیت دوربین هم کم شده.
6- وقتی پیامک های دو قسمتی میاد برام، گوشیم ریست میشه، دلیلش چیه؟

ممنونم.

wave 8500
2011-10-14, 03:46 PM
سلام

دوستان چند سوال داشتم که ممنون میشم اساتید برزگوارم لطف کنن پاسخ بدن:

1-من KIES ـه خودمو آپدیت کردم ولی گزینه Samsung App از داخلش پریده و دیگه نمیتونم با KIES وصل بشم به Samsung App و برنامه بگیرم که بتونم spoof ـش کنم. راه حل چیه؟
2- گوشی S8500 این امکان رو داره که با WiFi بشه به KIES وصل شد و فایل رد و بدل کرد؟
3- روش فعلی spoof کردن برای BAda 1.2 چی هستش؟ میشه لینک بدین؟ ممنونم.
4- سایتی چیزی هست که لیست بهترین برنامه ها و بازی های Bada رو داشته باشه؟
5- من با KIES گوشیم رو اپدیت کردم به 1.2 ولی هیچ برنامه و اصلاعاتیم پاک نشد! مشکل داره؟ چون کیفیت دوربین هم کم شده.
6- وقتی پیامک های دو قسمتی میاد برام، گوشیم ریست میشه، دلیلش چیه؟

ممنونم.

1- کیز رو ببند بعد تو رجیستری ویندوز برو به HKET_CURRENT_USER>> software >> samsung >> kies 2.0
حالا مقدار region رو هر چی هست به جاش بنویس IR و حالا کیز رو اجرا کن ( Samsung App اضافه شد )
2-با بادا 2 میشه
3- روش هم همون روش اسپوف به کمک برنامه applist هست
4- http://badapps.ru
5- پایین اومدن کیفیت دوربین که به فیرمور بر میگرده -- یکی از ویژگی های آپدیت با کیز همین هست که برنامه ها پاک نمیشن
6- احتمالا فیرمور شما jpkc1 یا jpke1 نیست ؟ یا حتی jpkg1 ؟؟

emrah_ipek
2011-10-14, 06:28 PM
سلام
من سامسونگ Wave دارم و هندزفری بلوتوث Jabra Wave خریدم ،مشکلی که دارم اینه که با این هندزفری فقط میتونم مکالمه برقرار کنم و نمیتونم باهاش آهنگ گوش بدم ، نرم افزار خاصی واسه رفع این مشکل وجود داره ؟
ممنون میشم دوستان عزیز منو راهنمایی کنن

test84
2011-10-15, 05:32 AM
1- کیز رو ببند بعد تو رجیستری ویندوز برو به HKET_CURRENT_USER>> software >> samsung >> kies 2.0
حالا مقدار region رو هر چی هست به جاش بنویس IR و حالا کیز رو اجرا کن ( Samsung App اضافه شد )
2-با بادا 2 میشه
3- روش هم همون روش اسپوف به کمک برنامه applist هست
4- http://badapps.ru
5- پایین اومدن کیفیت دوربین که به فیرمور بر میگرده -- یکی از ویژگی های آپدیت با کیز همین هست که برنامه ها پاک نمیشن
6- احتمالا فیرمور شما jpkc1 یا jpke1 نیست ؟ یا حتی jpkg1 ؟؟

آقا دم شما گرم!
1- درست شد!
2- ممنونم.
3- میشه یه لینک به آموزشش بدین؟
4- ممنونم.
5- ممنونم. Fiirmware ـه دوربین رو آپدیت کردم، ظاهرا که بهتر شد.
6- JPKE1 هستش.

یک سوال دیگه هم داشتم دوست عزیز:
7- راهی هست که برنامه هایی که نصب هستن رو بشه مثلا کپی کرد که بعد از آپدیت کردن firmware نیاز به نصب دوباره اونا نباشه؟ (شاخه @@BADA رو مثلا میشه بک آپ گرفت؟)

سلام
من سامسونگ Wave دارم و هندزفری بلوتوث Jabra Wave خریدم ،مشکلی که دارم اینه که با این هندزفری فقط میتونم مکالمه برقرار کنم و نمیتونم باهاش آهنگ گوش بدم ، نرم افزار خاصی واسه رفع این مشکل وجود داره ؟
ممنون میشم دوستان عزیز منو راهنمایی کنن

دوست عزیز، فکر کنم باید گوشی Bluetooth 3.0 ساپورت باشه تا بتونه همچین کاری بکنه، ممنون میشم اساتید نظرم رو اصلاح کنن.

misagh72
2011-10-15, 11:36 AM
گوشي منم زياد ريست ميشه دست به هر كجاش ميزني ريست !!!!

گوشيتون رو فول فلش كنيد درست ميشه

wave 8500
2011-10-17, 03:30 AM
آقا دم شما گرم!
1- درست شد!
2- ممنونم.
3- میشه یه لینک به آموزشش بدین؟
4- ممنونم.
5- ممنونم. Fiirmware ـه دوربین رو آپدیت کردم، ظاهرا که بهتر شد.
6- JPKE1 هستش.

یک سوال دیگه هم داشتم دوست عزیز:
7- راهی هست که برنامه هایی که نصب هستن رو بشه مثلا کپی کرد که بعد از آپدیت کردن firmware نیاز به نصب دوباره اونا نباشه؟ (شاخه @@BADA رو مثلا میشه بک آپ گرفت؟)

دوست عزیز، فکر کنم باید گوشی Bluetooth 3.0 ساپورت باشه تا بتونه همچین کاری بکنه، ممنون میشم اساتید نظرم رو اصلاح کنن.

6- این مشکل شما نیست - ی بنده خدایی همین جوری شده بود - تازه برای اون دیگه خیلی عجیب غریب تر از این حرفا بود ( آدم شاخ در می اورد )
7 - اگه پوشه های برنامه ها یا بازیهایی که توی @@BADA هستن رو کپی کنی بعدا با همون روش اسپوف با applist میتونی دوباره اسپوف کنی ( کلا بعد از آپدیت دوباره باید نصب کنی )
اما تو بادا 2 میشه از همه برنامه با کیز بک آپ گرفت که دیگه بعد فلش نیاز به نصب دوباره نباشه
تو بادا 1 و 1.2 هم اگه با کیز آپدیت کنی بازم همه برنامه ها سر جاش میمونه

baziam78
2011-10-18, 07:17 PM
سلام . ببخشید میخواستم بدونم در صورت آاومدن بادا 2 میشه با همون گزینه softwar update تو خود گوشی و گوشی رو به بادا 2 ارتقا داد ؟؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-19, 01:38 PM
بچه ها اينجا كسي هست كه با برنامه نيمباز روگوشي 8500 كار كرده باشه ؟؟؟؟

VAHID-7III
2011-10-21, 01:30 AM
سلام به بچه های گل انجمن
من یکی دو هفته ای هست که گوشی wave1 رو خریدم. واقعا گوشی باحالیه. ولی امروز یه اتفاق بدی یرام افتاد. در حالی که گوشی دستم بود یهو دیدم بند کفشم باز شده، داشتم بند کفشو می بستم که گوشی از دستم افتاد. روی زمین هم همش خاک بود و گوشیم از روی صفحه نمایش افتاده بود روی خاک. وقتی برداشتمش کلاً رنگ گوشیم عوض شده بود از بس که خاکی شده بود :ohno: خلاصه با هزار زحمت گوشیمو تمیز کردم. ولی از اون ماجرا به بعد احساس کردم قدرت تاچش کم شده. یعنی مثل اول خساس نیست. البته زیاد محسوس نیست یا شاید من الکی خیالات بیخود زده به سرم. آیا امکان داره حساسیتش کم بشه؟
شرمنده یه کم طولانی شد.
ممنون میشم جوابمو بدید

VAHID-7III
2011-10-21, 10:08 PM
سلام به بچه های گل انجمن
من یکی دو هفته ای هست که گوشی wave1 رو خریدم. واقعا گوشی باحالیه. ولی امروز یه اتفاق بدی یرام افتاد. در حالی که گوشی دستم بود یهو دیدم بند کفشم باز شده، داشتم بند کفشو می بستم که گوشی از دستم افتاد. روی زمین هم همش خاک بود و گوشیم از روی صفحه نمایش افتاده بود روی خاک. وقتی برداشتمش کلاً رنگ گوشیم عوض شده بود از بس که خاکی شده بود :ohno: خلاصه با هزار زحمت گوشیمو تمیز کردم. ولی از اون ماجرا به بعد احساس کردم قدرت تاچش کم شده. یعنی مثل اول خساس نیست. البته زیاد محسوس نیست یا شاید من الکی خیالات بیخود زده به سرم. آیا امکان داره حساسیتش کم بشه؟
شرمنده یه کم طولانی شد.
ممنون میشم جوابمو بدید

اینجا کسی نیست؟

ultratonia
2011-10-21, 11:49 PM
اینجا کسی نیست؟

با توجه به نوع قاب و استحکام گوشی بعیده تاچش مشکلی پیدا کرده باشه ممکنه خاکی که میگین از جاهایی مثل میکروفون ویاسوکت اتصال هندزفری به داخل گوشی نفوذکرده باشه و ایجاد مشکل کرده باشه اما با تست یه ویو دیگه همزمان در کنار گوشی خودتون میتونین مطمئن بشین و گرنه فکرمیکنم باید بدین به تعمیرکارمتخصص گوشی رو کامل باز و تمیزش کنه

neomn
2011-10-23, 09:42 PM

بله من کار کردم

سلام به بچه های گل انجمن
شرمنده یه کم طولانی شد.
ممنون میشم جوابمو بدید

نه
واسه اینکه مطمئن بشی میتونی به روش زیر همه سخت افزار های گوشیت رو تست کنی

ستاره مربع 0 ستاره مربع

بعد گزینه تاچ رو انتخاب کن

VAHID-7III
2011-10-24, 03:58 PM
ممنون از همه دوستان به خاطر راهنماییتون.
فکر نکنم مشکلی برای گوشیم پیش اومده باشه

mhjkk
2011-10-26, 12:37 PM
سلام ، من يه رم 8 گيگ گذاشتم رو گوشيم (8500) با وجوديكه 6 گيگ از رم خاليه وقتي ميخوام از samsung apps نرم افزار دانلود كنم پيغام ميده حافظتون پره و بعضي از برنامه ها رو پاك كنيد . محل نصب برنامه ها رو هم از فون مموري به مموري كارت تغيير دادم ولي باز هم همين پيغام رو ميده كسي ميدونه ايراد از كجاست . ممنون از همه بچه هاي گل فروم بابت راهنماييها
راستي هنوز معلوم نشده بادا 2 كي مياد ؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-26, 03:16 PM
[QUOTE=neomn;1184839]بله من کار کردم

گوشيت خود به خود ريست نميشه ؟؟؟ :(

mojtaba279
2011-10-28, 06:18 PM
سلام
اگه ميشه لينك فريور s5253 jpkc1 برام بزاريد

ultratonia
2011-10-30, 01:18 AM
شاید قدیمی باشه ولی سامسونگ اپس کارت شتاب رو تو ایران برای خرید نرم افزارهاش فعال کرده یعنی میتونیم هرچی بخوایم رو ازتواین سایت بخریم:D

من یه تاپیک راجع به مموری ایجاد کردم کسی جواب نداد لطفا راهنماییم کنین چه مارک مموری با چه کلاسی بخرم تا راحت کارکنه و یا احتمالا نسوزه؟

majidbb
2011-10-30, 01:36 PM

من کار کردم سوالتونو بفرمایید

saeid1371
2011-10-30, 07:01 PM
شاید قدیمی باشه ولی سامسونگ اپس کارت شتاب رو تو ایران برای خرید نرم افزارهاش فعال کرده یعنی میتونیم هرچی بخوایم رو ازتواین سایت بخریم:D

من یه تاپیک راجع به مموری ایجاد کردم کسی جواب نداد لطفا راهنماییم کنین چه مارک مموری با چه کلاسی بخرم تا راحت کارکنه و یا احتمالا نسوزه؟

مارک های که خوب جواب دادن توشیبا و پاتریوت هستن یعنی این دوتا رو من می دونم که خوبن ترجیحا کلاس بالای 4 باشه خیلی بهتره به شرطی که در موقع خرید حتما تست بشه چون بعضا با کلاس 10 مشکل دارن
من خودم یه مموری 16 گیگابایت پاتریوت دارم کلاس 4 که سرعتش خوبه و مشکلی نداره

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-31, 06:34 PM
من کار کردم سوالتونو بفرمایید
من با هر برنامه ای که نیمباز رو اجرا میکنم " جیم ، بومباس و خود نیم" گوشیم ریست میشه گوشی شما مشکلی نداره؟؟؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-10-31, 07:13 PM
بچه ها دوستم مثل گوشی من گرفته چطوری میشه برنامه هایی که با سامسونگ آپس دانلود کردم رو واسه اون بفرستم؟

mojtaba279
2011-11-01, 11:37 AM
سلام
اگه ميشه لينك فريور s5253 jpkc1 برام بزاريد
بابا اي بل كسي نيست چواب ما را بده!!!
:wac::wac::wac::wac::wac::wac:

mojtabahbk
2011-11-02, 05:25 PM
سلام دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم می خواستم بدونم چطور باید بازیها رو روش نصب کرد(بازیهایی که از کامپیوتر دانلود میکنم) لطفا کامل توضیح بدین ممنون

neomn
2011-11-02, 08:31 PM

دوست عزیز لطفا اخبار مربوط به بادا رو توی تاپیک خودش بنویس تا نظم تاپیک ها حفظ بشه
ممنون

neomn
2011-11-02, 08:33 PM
سلام دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم می خواستم بدونم چطور باید بازیها رو روش نصب کرد(بازیهایی که از کامپیوتر دانلود میکنم) لطفا کامل توضیح بدین ممنون

برنامه ها باید اسپوف بشن
البته روی همه نسخه های بادا 1.2 اسپوف جواب نمیده
تو انجمن بادا اگه یه سرچ بزنی بطور کامل توضیح داده شده

saeid1371
2011-11-02, 10:48 PM
برنامه ها باید اسپوف بشن
البته روی همه نسخه های بادا 1.2 اسپوف جواب نمیده
تو انجمن بادا اگه یه سرچ بزنی بطور کامل توضیح داده شده
دوست عزیز می تونی با برنامه Applist و با استفاده از فایل اسپوف نشده نرم افزار ها اونا رو رو گوشیت نصب کنی

masoud3902
2011-11-03, 10:49 AM
من با هر برنامه ای که نیمباز رو اجرا میکنم " جیم ، بومباس و خود نیم" گوشیم ریست میشه گوشی شما مشکلی نداره؟؟؟

:|
منم همین مشکل رو داره
بعضی اوقات تو برنامه نیم ،ریست میشه گوشی:hmm:
اگه کسی مشکلش رو میدونه لطفا راهنمایی کنه:flower:

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-03, 10:19 PM
:|
منم همین مشکل رو داره
بعضی اوقات تو برنامه نیم ،ریست میشه گوشی:hmm:
اگه کسی مشکلش رو میدونه لطفا راهنمایی کنه:flower:

فكر كنم يه رابطه اي بين ريسورس آيدي ها با ريست شدن گوشي باشه :eh: چون اكثر مواقع موقه اي ريست ميشم كه يكي آن ميشه!

راستي بادا شما نسخه چنده ؟

mojtabahbk
2011-11-04, 02:47 AM
سلام دوستان من بازی و برنامه هارو تا اخرین مرحله اسپوف کردن بردم ولی وقتی گزینه اسپوف رو میزنی 4-5 اخطار میده ممنون میشم کمک کنین گوشیم هم ویو1 بادا 1.2. jpkc1 هست

farshidart
2011-11-08, 08:36 PM
سلام
چجوری میتونم عکسیی که از طریق MMS واسم ارسال میشه رو تو PC ببینم ؟

arvan.1518
2011-11-12, 01:57 AM
با سلام خدمت دوستان.
گوشی من s8500 wave است.
من گوشییم به بادا2 فلش کردم و هیچ مشکلی نداشت فقط مشکل نداشتن زبان فارسیش بود.
بعدش گوشیم میخاستم به بادا 1.2 فلش کنم وسط راه erorr میداد.چند بار هم تلاش کردم باز هم فلش نمیشد.
تا اینکه تصمیم گرفتم از دوباره به بادا2 فلش کنم جالب اینه که به بادا2 هم فلش نمیشه منم باتری گوشی دراوردم.
حالا از دوباره اومدم فلش کنم حالا دیگه حتی به حالت download mode هم نمیره اصلا اثار حیات توش وجود نداره مثل یه تخته سنگ شده.
میخواستم راهنمایم کنید یعنی گوشیم سوخته یا مشکل نرم افزاریه؟؟؟؟
راه حلش چیه؟؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-12, 04:53 PM
سلام منم میخوام گوشیمو آپدیت کنم خیلی ریست میشه شاید با آپدیت درست بشه، لطفا راهنمایی کنید.
بچه ها بادا2 نمیشه اس ام اس فارسی فرستاد؟

saeid1371
2011-11-12, 10:37 PM
سلام منم میخوام گوشیمو آپدیت کنم خیلی ریست میشه شاید با آپدیت درست بشه، لطفا راهنمایی کنید.
بچه ها بادا2 نمیشه اس ام اس فارسی فرستاد؟
هنوز فیرم ور رسمی بادا 2.0 برای Wave و WaveII نیومده پس شما طبیعتا به صورت عادی نمی تونید آپدیت کنید و باید با فیرم های مجود فلش کنید که هم باگ دارن و فارسی رو ندارن

neomn
2011-11-13, 01:39 PM
هنوز فیرم ور رسمی بادا 2.0 برای Wave و WaveII نیومده پس شما طبیعتا به صورت عادی نمی تونید آپدیت کنید و باید با فیرم های مجود فلش کنید که هم باگ دارن و فارسی رو ندارن

البته آخرین نسخه ای که ریلیز شده بود تا حالا کرش نشده و اگه کسی مایل باشه میتونه از اون استفاده کنه فقط فارسی نداره

saeid1371
2011-11-13, 10:35 PM
البته آخرین نسخه ای که ریلیز شده بود تا حالا کرش نشده و اگه کسی مایل باشه میتونه از اون استفاده کنه فقط فارسی نداره
ظاهرا در آخرین نسخه ای که ریلیز شده امکان نصب فونت هست که دوستان دارن تلاش می کنن فونتی که بتونه فارسی رو ساپورت کنه در سامسونگ اپز قرار بدن تا مشکل نمایش فارسی حل بشه البته این امکان ظاهرا به خاطر تغییری بوده که در SDK این ورژن آخری اتفاق افتاده!!

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-14, 04:44 PM
بادا 1.2 چی فارسی داره؟؟
گوشیم بادا یکه میخوام به بالاترین ورژنی که فارسی داشته باشه آپ کنم

VAHID-7III
2011-11-14, 09:40 PM
سلام دوستان آقا با این که این گوشیو خیلی دوست دارم، ولی یه مشکلی دارم باهاش. من الان از وقتی ک این گوشیو دارم یه روز در میان خواب می مونم. گوشی زنگ نمیزنه صبحا. نمی دونم چیکار کنم. مشکل از کجاست. من عادت شدید دارم با زنگ گوشی از خواب پا میشم

2011-11-15, 06:08 PM
سلام
من وقتی کیز رو باز می کنم برای آپدیت نوشته شده:
your device does support upgrading via kies
مشکل چیه؟
باید چیکار کنم؟

jungle_boy
2011-11-15, 10:41 PM
من فریمور wave 525 رو میخوام.کسی میتونه کمکم کنه ؟؟

mohsen-to
2011-11-18, 05:57 PM
salam man wave 2 daram
maikhastam bedunam jera bad az farsi sazi vagti ke ram mizaram rush hang mikoneh.
inam begam ke rame man ye gige va vagti ke bishtar az 700 meg por mije hang mikone
merci age j bedid.

mohsen-to
2011-11-18, 05:59 PM
rasti barname key ham ru sisteme man ejra nemije

ultratonia
2011-11-18, 11:35 PM
سلام دوستان آقا با این که این گوشیو خیلی دوست دارم، ولی یه مشکلی دارم باهاش. من الان از وقتی ک این گوشیو دارم یه روز در میان خواب می مونم. گوشی زنگ نمیزنه صبحا. نمی دونم چیکار کنم. مشکل از کجاست. من عادت شدید دارم با زنگ گوشی از خواب پا میشم

این مشکل رو منم دارم چندبارهم پرسیدم اما کسی جواب نداد جالب اینه که فقط صبحها زنگ نمیزنه:worried:

mhjkk
2011-11-22, 12:06 PM

سلام ، اگه موقع قطع كردن زنگ ساعت ، تيك سبز رنگ جلوي ساعت رو برداريد ، دفعه بعد كه ميخايد دوباره ساعت رو فعال كنيد ، اگه فقط تيك سبز رنگ رو بزنيد ساعت زنگ نميزنه ، بايد يه بار رو ساعتي كه تنظيم كرديد كليك كنيد و دكمه save رو بزنيد و خارج شيد . ولي اگه اصلا تيك سبز رنگ كنار ساعت رو بر نداريد فكر نكنم مشكل با زنگ زدن داشته باشه ، منو كه داره هر روز صبح بيدار ميكنه

mhjkk
2011-11-22, 12:08 PM
سلام ، 2 تا سوال داشتم :
1 - تو برنامه سامسونگ اپز وقتي از خود گوشي وارد قسمت خريد برنامه هاي پولي ميشم ، صفحه اي كه براي وارد كردن اطلاعات كارت شتاب باز ميشه رو نصفه ميبينم ، يعني مثلا فيلد وارد كردن شماره كارت 2 تاش تو صفحه ديده نميشه و صفحه هم قابل كوچيك و بزرگ كردن نيست ، راه حلي داره ؟
2 - سه چهار روزه وقتي از طريق ايكون ف ي س ب و ق گوشي ميخام وارد بشم پيغام ميده سرور ف ي س ب و ق استيبل نيست و وارد نميشه ، كسي مي دونه ف ي ل ت ر شده يا مشكل از گوشي منه ؟
ممنون از همه بچه هاي گل فروم بابت جوابهاشون

ultratonia
2011-11-24, 01:03 AM
سلام ، اگه موقع قطع كردن زنگ ساعت ، تيك سبز رنگ جلوي ساعت رو برداريد ، دفعه بعد كه ميخايد دوباره ساعت رو فعال كنيد ، اگه فقط تيك سبز رنگ رو بزنيد ساعت زنگ نميزنه ، بايد يه بار رو ساعتي كه تنظيم كرديد كليك كنيد و دكمه save رو بزنيد و خارج شيد . ولي اگه اصلا تيك سبز رنگ كنار ساعت رو بر نداريد فكر نكنم مشكل با زنگ زدن داشته باشه ، منو كه داره هر روز صبح بيدار ميكنه

اینی که شما میگید رو امتحان نکردم اما به نظرم که کار میکرد اما بعضی روزا مشکل دار میشد ولی خب نظر شما رو هم باید امتحان کنم اگر درست باشه بازهم برای بادا و این گوشی عیب حساب میشه

hosein70
2011-11-26, 04:14 PM
سلام عزیزان دل خسته نباشد..................من Wave II S8530 bada 1.2 دارم اینم ورژنشه ..........»1101041125LISS8530JPKA1 می خوام این آپدیت کنم میشه یا نه ........اگه میشه چطوری ؟ میشه قدم قدم توضیح بدین ممنون........

saeid1371
2011-11-27, 12:25 AM
سلام عزیزان دل خسته نباشد..................من Wave II S8530 bada 1.2 دارم اینم ورژنشه ..........»1101041125LISS8530JPKA1 می خوام این آپدیت کنم میشه یا نه ........اگه میشه چطوری ؟ میشه قدم قدم توضیح بدین ممنون........

بله میشه فقط کافیه تا گوشیتو به کامپیوتر وصل کنی و Kies رو اجرا کنی خودش پیغام آپدیت میده و گوشیتو آپدیت می کنه
فقط فعلا تا اومدن ورژن رسمی بادا 2.0.1 دست نگه دار چون رسما آپدیت از JPKA1 به JPKE2 که الان رو سرور های Kies هست بی فایدس
تا یک یا دو ماه دیگه ورژن رسمی بادا 2.0.1 میاد البته امیدوارم

hosein70
2011-11-27, 03:50 PM
بله میشه فقط کافیه تا گوشیتو به کامپیوتر وصل کنی و Kies رو اجرا کنی خودش پیغام آپدیت میده و گوشیتو آپدیت می کنه
فقط فعلا تا اومدن ورژن رسمی بادا 2.0.1 دست نگه دار چون رسما آپدیت از JPKA1 به JPKE2 که الان رو سرور های Kies هست بی فایدس
تا یک یا دو ماه دیگه ورژن رسمی بادا 2.0.1 میاد البته امیدوارم

دمه شما گرم ........من الان آخرین ورژن کیز رو دانلود کردم از خود سامسونگ اپز اینم ورژنشه Kies 2.1.0.11095.121 ولی اصلا آیکون سامسونگ اپز نداره چی کار کنم بالای 20 بار هم نصب کردم و پاک کردم درست نمیشه..........میشه راهنمایی کنید
.......و یه مشکلی هم هست گوشیم که وصل می کنم میگه که ؛ Your Device Does Not Support Sofware Upgrading Via Kies ممنون میشم کمک کنین.

بیبنید عکس گرفتم..............

http://*****************.com/images/7z6f39losf5se3y5tvs9.jpg

saeid1371
2011-11-27, 11:55 PM
دمه شما گرم ........من الان آخرین ورژن کیز رو دانلود کردم از خود سامسونگ اپز اینم ورژنشه Kies 2.1.0.11095.121 ولی اصلا آیکون سامسونگ اپز نداره چی کار کنم بالای 20 بار هم نصب کردم و پاک کردم درست نمیشه..........میشه راهنمایی کنید
.......و یه مشکلی هم هست گوشیم که وصل می کنم میگه که ؛ Your Device Does Not Support Sofware Upgrading Via Kies ممنون میشم کمک کنین.

بیبنید عکس گرفتم..............

http://*****************.com/images/7z6f39losf5se3y5tvs9.jpg
خب برای رفع مشکل نبود آیکون سامسونگ اپز یه راه خیلی ساده هست
شما برو تو regedit بعد از کنار پوشهSamsung رو انتخاب کن و بعد Kies 2.0 رو انتخاب کن و فایل Region رو به IR تغییر بده تا مشکل اپز حل شه
این که نوشته دستگاه شما با Kies آپدیت نمی شه فکر کنم به خاطر این بادا 2.0 نوشته شاید بادا 1.2 رو از سرور ها برداشتن. به هر حال اگر قصدا داری به بادا 1.2 ورژن JPKE2 آپدیت کنی فکر کنم فیرمورش تو همین انجمن هست باید دانلود کنی و با نرم افزار مخصوصش فلش بزنی که دوستان می گن کار راحتیه!! ببخشید اگر این قدر مختصر راهنمایی می کنم چون خودم تا حالا گوشیمو فقط با Kies آپدیت کردم و فلشش نکردم.

hosein70
2011-11-28, 12:52 AM
خب برای رفع مشکل نبود آیکون سامسونگ اپز یه راه خیلی ساده هست
شما برو تو regedit بعد از کنار پوشهSamsung رو انتخاب کن و بعد Kies 2.0 رو انتخاب کن و فایل Region رو به IR تغییر بده تا مشکل اپز حل شه
این که نوشته دستگاه شما با Kies آپدیت نمی شه فکر کنم به خاطر این بادا 2.0 نوشته شاید بادا 1.2 رو از سرور ها برداشتن. به هر حال اگر قصدا داری به بادا 1.2 ورژن JPKE2 آپدیت کنی فکر کنم فیرمورش تو همین انجمن هست باید دانلود کنی و با نرم افزار مخصوصش فلش بزنی که دوستان می گن کار راحتیه!! ببخشید اگر این قدر مختصر راهنمایی می کنم چون خودم تا حالا گوشیمو فقط با Kies آپدیت کردم و فلشش نکردم.

آقا دمت گرم...........خیلی آقایی ایشالله جبران کنم............خیلی دمت گرم حال دادی اساسی...........:x:x:x

ultratonia
2011-11-28, 12:13 PM
دوستان راجع به نامحدود کردن ذخیره اس ام اس روی گوشی کسی اطلاعاتی داره؟ چون ظاهرا 1300 تا اس ام اس بیشتر نمیشه رو گوشی ذخیره کرد،کسی میدونه چه طور میشه از اس ام اس ها Back upگرفت؟کم کم دارم از محدودیت های نرم افزاری بادا خسته میشم،لطفا راهنماییم کنین

mohsen-to
2011-12-01, 05:09 PM
تو رو خدا یکی جواب منو بده:worried::wac:
من wave 2 دارم با یک رم 1 گیگ .و فارسی کردمش
حالا وقتی بیشتر از 700 مگابایت رو گوشی اطلاعات دارم هنگ می کنه.
باید چیکار کنم؟؟؟
در ضمن key هم رو سیستمم نصب نمیشه

saeid1371
2011-12-01, 07:43 PM
تو رو خدا یکی جواب منو بده:worried::wac:
من wave 2 دارم با یک رم 1 گیگ .و فارسی کردمش
حالا وقتی بیشتر از 700 مگابایت رو گوشی اطلاعات دارم هنگ می کنه.
باید چیکار کنم؟؟؟
در ضمن key هم رو سیستمم نصب نمیشه

میشه بیشتر توضیح بدی؟
مثلا منظورت از این که فارسیش کردی چیه؟
یا این که وقتی بیشتر از 700 مگ اطلاعات داشته باشی هنگ می کنه؟

gilda1365
2011-12-03, 11:35 AM
:)سلام یه سوال داشتم چند صفحه رو گشتم چیزی پیدا نکردم گفتم بپرسم
الان میشه به بادا 2 ارتقا پیدا کرد
اگه میشه کجا میتونم ببرم خوب درست کنن

saeid1371
2011-12-03, 09:54 PM
:)سلام یه سوال داشتم چند صفحه رو گشتم چیزی پیدا نکردم گفتم بپرسم
الان میشه به بادا 2 ارتقا پیدا کرد
اگه میشه کجا میتونم ببرم خوب درست کنن
فعلا ورژن رسمی ریلیز نشده
وقتی هم ریلیز شد خودت با Kies آپدیت کنی بهتر از اینه که 20~30 بدی برات به بادا 2.0.1 فلش کنن!!

mohsen-to
2011-12-08, 07:10 PM
میشه بیشتر توضیح بدی؟
مثلا منظورت از این که فارسیش کردی چیه؟
یا این که وقتی بیشتر از 700 مگ اطلاعات داشته باشی هنگ می کنه؟
بردم یه تعمیرات موبایل که فکر کنم گوشی رو فلش کرد
بعد از اینکه حجم اطلاعات بیشتر از 700 مگ میشه گوشی صفحه اش سیاه میشه و بعد یه صفحه ابی میاد که مثل یه صفحه ی برنامه نویسی است.:wac::wac::wac::wac::wac::wac::wac::wac::wa c::wac::wac:

saeid1371
2011-12-08, 07:13 PM
بردم یه تعمیرات موبایل که فکر کنم گوشی رو فلش کرد
بعد از اینکه حجم اطلاعات بیشتر از 700 مگ میشه گوشی صفحه اش سیاه میشه و بعد یه صفحه ابی میاد که مثل یه صفحه ی برنامه نویسی است.:wac::wac::wac::wac::wac::wac::wac::wac::wa c::wac::wac:
اگر فلش کرده باشه به احتمال زیاد ایراد مربوط به همون فلش هست چون خیلی از ایرادات مربوط می شه به بد فلش شدن گوشی شما اگر می تونی دوباره خودت فلش کن

mohsen-to
2011-12-08, 07:37 PM
راستش من نه بلدم فلش کنم و نه نرم افزارش رو دارم میشه توضیح بدی؟

mohsen-to
2011-12-08, 07:40 PM
اگر فلش کرده باشه به احتمال زیاد ایراد مربوط به همون فلش هست چون خیلی از ایرادات مربوط می شه به بد فلش شدن گوشی شما اگر می تونی دوباره خودت فلش کن
راستش من نه بلدم و نه نرم افزارش رو دارم میشه یه کم توضیح بدی ممنون میشم:x:x:x:x:flower::flower::flower::x:x:x

saeid1371
2011-12-08, 08:50 PM
راستش من نه بلدم و نه نرم افزارش رو دارم میشه یه کم توضیح بدی ممنون میشم:x:x:x:x:flower::flower::flower::x:x:x
راستش منم تا حالا گوشیمو فلش نکردم و بلد هم نیستم اما آموزش ها رو خوندم و به ظاهر که کار آسونی هست. باید برنامه Multi Loader رو از همین انجمن دانلود کنید و البته یک فیرمور تا بتونید فلش کنید.

من این دوتا لینکو از همین انجمن برات می ذارم احتمالا بدردت می خورن

آموزش فلش Wave و WaveII (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=85753)

فیرم ور های بادا (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=106035)

mohsen-to
2011-12-22, 05:43 PM
راستش منم تا حالا گوشیمو فلش نکردم و بلد هم نیستم اما آموزش ها رو خوندم و به ظاهر که کار آسونی هست. باید برنامه Multi Loader رو از همین انجمن دانلود کنید و البته یک فیرمور تا بتونید فلش کنید.

من این دوتا لینکو از همین انجمن برات می ذارم احتمالا بدردت می خورن

آموزش فلش Wave و WaveII (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=85753)

فیرم ور های بادا (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=106035)

merci saeid jun dastet dard nakone:x:x:x:x:x:x:x:x:x

mohsen-to
2012-01-01, 03:23 PM
مثل اینکه تاپیک تعطیل شد

saeid1371
2012-01-01, 03:32 PM
با اعلام تاخیر سه ماهه در عرضه رسمی بادا 2.0 برای ویو های قدیمی فکرکنم چنان خورده تو برجک ویو دارا که کسی هیچ حرفی نمی زنه هرچند ظاهرا دیروز دو تا فیرم ور رسمی بادا 2.0 در سرور های Kies قرار گرفته

ultratonia
2012-01-05, 11:28 AM
با اعلام تاخیر سه ماهه در عرضه رسمی بادا 2.0 برای ویو های قدیمی فکرکنم چنان خورده تو برجک ویو دارا که کسی هیچ حرفی نمی زنه هرچند ظاهرا دیروز دو تا فیرم ور رسمی بادا 2.0 در سرور های Kies قرار گرفته

دوتا فیرمور رسمی بادا در سرور کایز قرارگرفته یعنی چی؟ میشه دانلودش کرد؟

saeid1371
2012-01-05, 10:52 PM
دوتا فیرمور رسمی بادا در سرور کایز قرارگرفته یعنی چی؟ میشه دانلودش کرد؟

خود من الان ورژن XXKL6 رو که مثلا رسمی هست و برای لهستان رو سرور Kise هست رو رو گوشیم دارم.
متاسفانه کاملا مشخصه که سامسونگ به قولی فقط برای ساکت کردن دارندگان بادا این ورژن رو رو سرور قرار داده چون بهبود خاصی از نظر باگ ها نسبت به XXKK5 نداره.

ultratonia
2012-01-09, 01:59 AM
خود من الان ورژن XXKL6 رو که مثلا رسمی هست و برای لهستان رو سرور Kise هست رو رو گوشیم دارم.
متاسفانه کاملا مشخصه که سامسونگ به قولی فقط برای ساکت کردن دارندگان بادا این ورژن رو رو سرور قرار داده چون بهبود خاصی از نظر باگ ها نسبت به XXKK5 نداره.

میشه بگین چه طور میشه از سرورهایی غیر خاورمیانه گوشی رو آپدیت کرد؟یا اینکه شما فلش زدین؟

saeid1371
2012-01-10, 02:54 PM
میشه بگین چه طور میشه از سرورهایی غیر خاورمیانه گوشی رو آپدیت کرد؟یا اینکه شما فلش زدین؟

من فلش زدم گوشیمو.
به نظر من خیلی خیلی بهتر از آپدیت با Kies هست. من گوشیمو با Kies از JPKA1 به JPKE2 آپدیت کردم. هم تمام مدت دانلود باید گوشیتون وصل باشه به کامپیوتر هم اینکه خیلی وقت گیره.
من که تا حالا سه بار گوشیمو فلش کردم هیچ مشکلی نداشتم شکر خدا.
خیلی کار ساده و سر راستیه...

nimaaa68
2012-03-02, 01:17 PM
بچه ها من گوشیمو(s8500 - wave) از یه سال و نیم پیش که خریدم نه آپدیت کردم نه فلش زدم نه هیچی...چون از همه بیشتر میترسیدم فارسیش بپره یا مشکلایی مثل دوربین موبایل که میدیدم بعضی از بچه ها بعد از آپدیت یا فلش زدن باهاش درگیرن,پیش بیاد...
الان دیگه میخوام آپدیت کنم به بادا 2...ورژن software هم : bada 1 - firmware : JPJG2
الان اگه با kies آپدیت کنم فارسیش میپره؟ برنامه های اسپوف شده چطور؟
اصلا الان صلاحه آپدیت کنم یا نه؟ یعنی منظورم اینه که ورژن های جدیدتر بادا تو راه نیست؟ یا احتمالا Android واسه گوشی wave?
خیلی خیلی ممنون میشم هرکی تجربه داره راهنماییم کنه...

m_mobiles
2012-03-07, 01:35 PM
سلام روش دانلودش چجوریه

m_mobiles
2012-03-07, 04:29 PM
سلام این گزینه regedit کجاست تا سامسونگ اپز رو بیارم تو کیز v2.1

saeid1371
2012-03-16, 12:23 AM
سلام این گزینه regedit کجاست تا سامسونگ اپز رو بیارم تو کیز v2.1

در ویندوز7 منوی استارت>Regedit>Run

sat_help
2012-03-16, 04:49 PM
سلام دوستان عزیز...
من تعمیرکار موبایلم....
یه گوشی s8500 اومده پیشم .من براش bada 2 ریختم..xakl6 بعد رفت دوباره اومد گفت Rotate از کار افتاده..
الان پیشمه..از کار نیفتاده...خیلی گیجه..یکی در میون انجام میده تازه نه تو وضعیت درست بلکه باید یه حالتهایی گوشیو بگیری تا تو mesaage یا گالری rotate انجام بده..

چطوری کالیبره میشه ؟

*#0*# هم میزنم تو sensor میرم گوشیو میچرخونم یه جاهایی ویبره میزنه و کل صفحه آبی میشه..گیج شدم.......

ghollom reza
2012-03-16, 05:00 PM
سلام دوستان عزیز...
من تعمیرکار موبایلم....
یه گوشی s8500 اومده پیشم .من براش bada 2 ریختم..xakl6 بعد رفت دوباره اومد گفت Rotate از کار افتاده..
الان پیشمه..از کار نیفتاده...خیلی گیجه..یکی در میون انجام میده تازه نه تو وضعیت درست بلکه باید یه حالتهایی گوشیو بگیری تا تو mesaage یا گالری rotate انجام بده..

چطوری کالیبره میشه ؟

*#0*# هم میزنم تو sensor میرم گوشیو میچرخونم یه جاهایی ویبره میزنه و کل صفحه آبی میشه..گیج شدم.......
دوست عزیز این فریمور ها باگ دارن و نسخه نهایی فعلا بیرون نیومده
اگه بادا 2 را میخوای از ورژن های جدیدش استفاده کن،البته همشون یه باگ هایی دارن

sat_help
2012-03-16, 05:29 PM
ممنون از جوابت ..ولی من میخوام با هر ورژنی یا هد بادایی که شده این مشکلم حل بشه چون مشتری رفته شکایت کرده و من تا فردا وقت دارم ..اگخ درست نشه باید یه گوشی بخرم...لطفا راه حلی به نظرتون میاد راهنمایی کنید..
منتظرم ممنونم...
yahoo id : javad_290@yahoo.com

saeid1371
2012-03-16, 09:17 PM
ممنون از جوابت ..ولی من میخوام با هر ورژنی یا هد بادایی که شده این مشکلم حل بشه چون مشتری رفته شکایت کرده و من تا فردا وقت دارم ..اگخ درست نشه باید یه گوشی بخرم...لطفا راه حلی به نظرتون میاد راهنمایی کنید..
منتظرم ممنونم...
yahoo id : javad_290@yahoo.com

آقا فیرم ور های بادا 2.0 رو هربار فلش بزنی یه جای گوشی میلنگه..
ازین کاستوما استفاده کن یا یه فیرم ور دیگه، ان شائ ال... درست میشه

sat_help
2012-03-16, 09:58 PM
من الان گوشیو بادا 1.2 کردم با ورژن S8500JPJG2 البته فول زدم. ....مقداری بهتر شده..ولی یکم دیر عمل میکنه و اینکه رو حالت افقی کامل rotate نمیکنه باید یکم کج کنم..زحمت بکشید بهترین ورژن 1.2 که فکر میکنید این مشکلو حل کنه بهم بگید...شاید درست شد..

saeid1371
2012-03-17, 01:13 PM
من الان گوشیو بادا 1.2 کردم با ورژن S8500JPJG2 البته فول زدم. ....مقداری بهتر شده..ولی یکم دیر عمل میکنه و اینکه رو حالت افقی کامل rotate نمیکنه باید یکم کج کنم..زحمت بکشید بهترین ورژن 1.2 که فکر میکنید این مشکلو حل کنه بهم بگید...شاید درست شد..
فکر کنم که JPKE هم خوب باشه من رو ویو2 داشتم عیبی به اون صورت نداشت...
و فکر کنم یه جا تو تنظیمات سیستمی بادا برای کالیبره کردن سنسور باشه، باید تو کد های مخفی بادا بگردی

yuhandv
2012-03-19, 05:39 AM
فریم ور bvijjk1 رو میخواستم

marmoolake
2012-03-24, 12:18 PM
دوستان؛ گوشی من زبان فارسی نداره .من یک اس ام اس فارسی را (که حروف رو مربع مربع نشون میده)از توی گوشی به کامپیوترم ریختم.حالا با چه نرم افزاری میتونم محتویات اون رو ببینم.

spawn1991
2012-03-27, 05:24 PM
سلام.من سامسونگ s8500 دارم.رام بادا 2 نصب کردم.هرچی داره باگ!!!!
ورژن جدید نداره نصب کنم؟؟کمکم کنید لطفا.

saeid1371
2012-03-28, 11:33 AM
سلام.من سامسونگ s8500 دارم.رام بادا 2 نصب کردم.هرچی داره باگ!!!!
ورژن جدید نداره نصب کنم؟؟کمکم کنید لطفا.

کدوم رام؟؟؟
#1234#* برای ورژن رام

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2012-03-29, 02:19 PM
سلام میخوام گوشیمو به بادا 2 فلش کنم دوستانی که فلش کردن لطفا بگن بادا 2 چه مشکلاتی داره ؟

m.diablo
2012-04-07, 06:42 PM
یا الله

سلام دوستان
چند روز پیش تو گوشی ویو یکی از دوستانم گزینه جالبی دیدم با نام animal sound که یه برنامه بود که عکس حیوانات مختلف رو اورده بود.وقتی روشون کلیک میکردی صدای اون حیوان رو در میاورد.ازش پرسیدم گفت از سامسونگ اپلیکیشن دانلود کرده.اقا من هرچقدر گشتم نتونستم پیداشش کنم.

اگه ممکنه این مورد رو برا من کمک کنین.

دقیقا این رو میخوام

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00002311615&listYN=Y

2012-04-15, 09:54 AM
سلام
سلام به همه
سه تا سوال داشتم

1-سلام
من از وقتی گوشیم رو خریدم با آنتن دهیش مشکل داشتم ولی کنار اومدم
الان می خوام بدونم میشه درست بشه؟
با آپدیت فریمور؟
دیگه داره میره رو اعصاب

2- وقتی کیز رو باز می کنم تو قسمت آپدیت نوشته:
your device does not support software upgrading via kies
فریمور فعلی JPKE1 کشور TEL

3- اگه بخوام به یک فریمور اصلی (بدون زبان فارسی) بادا 2 با کیز آپدیت کنم چیکار کنم؟

weky
2012-04-26, 07:32 PM
ببخشیدفریمورjpkb2 رو برایwawe525

ahmadsia
2012-06-21, 03:48 PM
با سلام و تشکر
لینک زی باز نمی شود
http://forum.***********/attachments/89d1304624666-iran-routable-map-2.7.0-navitel.part02.rar
بدلیل * در آدرس باز نمی شود آدرس درست را لطفا بدهید

parvizb
2012-07-11, 12:23 AM
با تشکر .دوستان نسخه بانک ملت و صادرات که خیلی عالی جواب بده روی ورژن 2 را میخواستم و اگر لبنکش رو بزارید ممنون میشم و اینکه برنامه های جاوا کجای گوشی نصب میشه و میتونم اجراشون کنم ؟بعدش من اون رام هند رو هم ریختم روی گوشی چه جوری وصلش کنم به کیز تا از اس ام اسها و شماره ها بکاپ بگیرم ؟ و یک سوال دیگه من چه جوری اس ام اسهای تو اینترنت رو کپی کنم تو گوشیم تا در مواقع لزوم برای کسی ارسال کنم این خیلی مهمه ؟؟؟ببخشید اینقدر سوال کردم
با سپاس

sh-t.90
2012-09-12, 04:22 PM
سلام و خسته نباشید .
چند وقته گوشیم کارکردش کند شده , یعنی برا باز کردن یه اس یا دیدن یه عکس یا کلا باز کردن یه برنامه کلی زمان میبره , از لحاظ ویروسم میدونم که نداره . مشکلش الان نرم افزاریه ؟ با هارد ریست درست میشه سرعت کار کردنش ؟؟؟؟ مموریه 8 گیگ هم داره .
لطفا کمکم کنید . ممنووووون از همه .

saeid1371
2012-09-16, 10:49 PM
سلام و خسته نباشید .
چند وقته گوشیم کارکردش کند شده , یعنی برا باز کردن یه اس یا دیدن یه عکس یا کلا باز کردن یه برنامه کلی زمان میبره , از لحاظ ویروسم میدونم که نداره . مشکلش الان نرم افزاریه ؟ با هارد ریست درست میشه سرعت کار کردنش ؟؟؟؟ مموریه 8 گیگ هم داره .
لطفا کمکم کنید . ممنووووون از همه .

یه بار مموری کارت رو خارج کنید و ببینید که گوشی چطور کار می کنه. اگر اشکال از اون نبود هارد ریست مشکل رو حل می کنه البته فلش هم می تونه مشکل گشا باشه!

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2012-09-22, 11:15 AM
سلام:
یه مشکل با برنامه یوسی بروزر دارم،نمیدونم چرا بعضی از فایل ها رو که می خوام دانلود کنم بجای این که وقتی دانلود شد برو توی اون آدرسی که من قبلا داده بودم میره به این آدرس
Home/download
و به هیچ وجه نمیشه اون فایل رو جابجا کرد و اگه فرمت قابل پخش نباشه اجرا هم نمیشه.

// اینم اضافه کنم که همه نوع فایل چه اونایی که گوشی باز میکنه چه اونایی که باز نمیکنه بعضی موقه ها میره داخل اون فولدر و نمیشه بهش دسترسی پیدا کرد.

hamidtwo
2012-10-02, 08:31 PM
سلام ب همگي خوب هستين؟ ايام ب كامه؟
زيادوختتونو نميگيرم 1سوال داشتم
من ويو2 دارم م ورژنش 1.2 اِ ميخام ب 2.0 تبديلش كنم
الآدن اگه راهنمايي كنيد من دخيخآ چي كنم ممنون ميشم
در ضمن من كيززو آخرين ورژنشو دارم

beti90v
2012-10-06, 02:48 PM
سلام
مدل گوشي منمwave525هست ميخاستم بدونم ميشه نرم افزار مدياپلير كلاسيك روش نصب كنم تا بعضي ازفايلهاي تصويريمو نشون بده:)ميسي

Hanjera
2012-12-27, 04:38 PM
سلام
من گالگسی اس 3 دارم .اینو آپدیتش کردیم اندرویدش شده 4.1.1 بد از این آپدیت من دیگه اس ام اس فارسی نمی تونم سند کنم .فارسی تایپ می کنه ولی اس ام اس برای طرف ک میره علامت سواله . چ کنم؟

سلام دوست عزیز
خواهشا قوانین را رعایت کنید
این انجمن مخصوص گوشی های ویو سامسونگ و این تاپیک برای s8500 سامسونگ درست شده!
برای پرسش به این محل بروید.
http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=1064
با تشکر از توجهتان:flower:

javadtajik
2013-01-18, 04:51 PM
سلام دوستان

لینک جدید ترین فریمور بادا 2 فارسی برای wave723 را میخوام اگه لطف کنین لینک بدین خیلی ممنونتون میشم

Hanjera
2013-02-05, 06:59 PM
سلام
مدل گوشي منمwave525هست ميخاستم بدونم ميشه نرم افزار مدياپلير كلاسيك روش نصب كنم تا بعضي ازفايلهاي تصويريمو نشون بده:)ميسي

سلام
اگه گوشیتون بادا دو را ساپورت کند ابتدا نسخه ی بادا را نصب کنید
سپس با این برنامه رو امتحان کنید ببینید پخش مبکنه !
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?goto=newpost&t=199265

Hanjera
2013-02-05, 07:14 PM
سلام دوستان

لینک جدید ترین فریمور بادا 2 فارسی برای wave723 را میخوام اگه لطف کنین لینک بدین خیلی ممنونتون میشم

سلام
بفرمایید
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=175637

mehrabun.m
2013-02-10, 05:02 PM
میخواستم ی فایلای خاصی رو فلش بزنمم...وسط کار قط شد..حلا ی ارور میده..همش ارور میده گوشی خاموش میشه.

دیگه هم نمیشهگوشیو فلش کرد..وسط کار قط میشه.

ارورشم اینه.

fota engine is not installed

....................................

plz install below fota eng

)fota-engine -ver-inf-2.0(

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشکل از کجاست..

باس چیکا کنم؟؟؟

nimdar
2013-03-09, 07:55 PM
با سلام
من گوشی Wave 1 دارم سیستم آن هم در حال حاضر Bada 1.2 است یکی از برنامه های بسیار مفید آن ضبط پیام صوتی است Answring machine آیا با ارتقاء سیستم به Bada 2 این برنامه از بین میرود یا خیر ؟ ویا چگونه میتوان آنرا روی Bada 2 هم داشت
با تشکر

digimon1
2013-03-15, 11:19 PM
اگه از طریق گوشی اپ كنی از بین نمیره ولی از طریق فلش به ورزن جدید از بین میره....
هیچی.....نسخه ی مربوط به بادا ٢ رو دانلود ونصب كن...

M.Vampire
2013-03-29, 05:13 PM
سلام.... ببخشید نه نظر شما بین xperia x10 و wave3 کدوم بهتره؟؟؟

داوود2007
2013-04-02, 03:21 AM
با عرض سلام خدمت همه‌ي دوستان، من سامسونگ wave s8500 دارم، نمي‌دونم ايراد از گوشي هستش يه نه، باطري رو تا صبح مي‌زارم شارژ ولي وقتي از شارژ جدا مي‌كنم باطري بلافاصله خالي مي‌شه، فكر كردم كه باطريم خرابه و رفتم باطري جديد خريدم اما بازم همين ايراد رو داره به نظر شما ايرادش چي ميتونه باشه؟ ممنون مي‌شم اگه راهنماييم كنين.

GHAEMYS
2013-04-02, 11:25 AM
با عرض سلام خدمت همه‌ي دوستان، من سامسونگ wave s8500 دارم، نمي‌دونم ايراد از گوشي هستش يه نه، باطري رو تا صبح مي‌زارم شارژ ولي وقتي از شارژ جدا مي‌كنم باطري بلافاصله خالي مي‌شه، فكر كردم كه باطريم خرابه و رفتم باطري جديد خريدم اما بازم همين ايراد رو داره به نظر شما ايرادش چي ميتونه باشه؟ ممنون مي‌شم اگه راهنماييم كنين.

بعد از اینکه خالی میشه دوباره باتری خودش پر نمیشه؟؟
اگه بادا 2 روی گوشیت پرت کردی این امر طبیعیه و یکی از باگ های بادا 2 هستش
اگه بادا 1.2 داری فکر میکنم ایراد از فریمورت باشه!!

saeid1371
2013-04-05, 04:51 PM
بعد از اینکه خالی میشه دوباره باتری خودش پر نمیشه؟؟
اگه بادا 2 روی گوشیت پرت کردی این امر طبیعیه و یکی از باگ های بادا 2 هستش
اگه بادا 1.2 داری فکر میکنم ایراد از فریمورت باشه!!

ورژن های آخری بادا 2.0 و کاستوم رام هایی که همین اواخر اومدن این باگ ها رو ندارن و اصلا یادم نمیاد حتی ورژن های اولیه بادا 2.0 هم همچین مشکلی داشته باشن. مشکل شما اگر فلش کردید می تونه از فلش شدنش باشه یا اگر آپدیت کردید از اون. در هر صورت یه ریست فکتوری و اگر نشد فلش به یه رام دیگه توصیه میشه.

digimon1
2013-04-19, 09:43 AM
سلام.... ببخشید نه نظر شما بین xperia x10 و wave3 کدوم بهتره؟؟؟
ویو ٣ اگه بعد خرید روش اندروید نصب كنی....در گل ویو سرعتش بالا تره...

| (| |-| ΛΛ Σ
2013-08-10, 09:08 AM
میخواستم ی فایلای خاصی رو فلش بزنمم...وسط کار قط شد..حلا ی ارور میده..همش ارور میده گوشی خاموش میشه.

دیگه هم نمیشهگوشیو فلش کرد..وسط کار قط میشه.

ارورشم اینه.

fota engine is not installed

....................................

plz install below fota eng

)fota-engine -ver-inf-2.0(

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشکل از کجاست..

باس چیکا کنم؟؟؟

سلام

شما چه فایلی رو می خواستید فلش کنید؟

این ارور فایل Fota هست که در برخی رام ها هست در برخی نه

شما یه فول فلش به رامی کنید که این فایل Fota رو داره گوشیتون بالا خواهد اومد ...

وقتی میخواید فایل هارو تک تک فلش بزنید نباید تیک فول داتلود و بوت رو بزنید و فقط باید تیک LSI زده شه

:)

Send from my GT-I9500

| (| |-| ΛΛ Σ
2013-08-10, 09:12 AM
با سلام
من گوشی Wave 1 دارم سیستم آن هم در حال حاضر Bada 1.2 است یکی از برنامه های بسیار مفید آن ضبط پیام صوتی است Answring machine آیا با ارتقاء سیستم به Bada 2 این برنامه از بین میرود یا خیر ؟ ویا چگونه میتوان آنرا روی Bada 2 هم داشت
با تشکر

سلام

اگر منظورتون منشی تلفنی هست که در بادا دو به صورت پیش فرض وجود نداره

اما برنامه این کار موجود هست که می تونید با جدید ترین روش اسپوف اسپوف کنید

اگر باز هم نتونستید میتونید اگه ایرانسل دارید از منشی تلفنی سیمکارتتون استفاده کنید

:)

Send from my GT-I9500

mansour_ti
2013-11-29, 02:42 PM
سلامم
من گوشی ویو یک دارم با نسخه بادا 1.2 JPKG1 منتها وقتی با اپرا مینی و uc browser و برخی از مرورگرها استفاده میکنیم بر روی بعضی از لینک ها که کلیک میکنم یا روی سایت پایین و بالا میرم گوشی ریست میشه و پس از ریست شده باتری افت شدیدی میکنه. چیکارکنم که از شر این ریست شدن ها راحت بشم. وقتی روی یک لینک کلیک میکنم یا ... استرس دارم که الان ریست نشه. ممنون

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2013-12-04, 06:23 PM
بادا با جاوا مشكل داره از يوسي نسخه بادا استفاده كن.

mansour_ti
2013-12-05, 09:12 PM
نه یوسی خوب جواب نمیده. راهی نداره که اپرا بدون ریست شدن تو بعضی قسمتها اجرا بشه؟ آقا مهدددددی شما نمیتونین کمکم کنید؟؟

elaheh24
2014-01-03, 03:06 PM
سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن بادا .من یه سوال داشتم که تو چند انجمن از سایتهای مختلف پرسیدم ولی جواب درست حسابی نگرفتم .من تازه گوشی خریدم سونی ال و آندرویدی هست .گوشی قبلی من سامسونگ ویو 1 بود که فروختمش .من از اس ام اس هام تو گوشی سامسونگم بکاپ گرفته بودم و حالا که میخام اون بکاپ رو وارد گوشی آندرویدم کنم نمیشه اصلا انگار این فرمت رو نمیشناسه همونطور که اطلاع دارید فرمت
اس ام اس تو سیستم بادا vmg هست و آندروید اگه اشتباه نکنم xml .کسی هست به من بگه چجوری میتونم بکاپ پیام هامو تو آندروید وارد کنم ؟ممنونم میشم اگه دوستان جواب خوبی به من بدهن ..
سپاسگذارم

elaheh24
2014-01-07, 11:50 AM
سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن بادا .من یه سوال داشتم که تو چند انجمن از سایتهای مختلف پرسیدم ولی جواب درست حسابی نگرفتم .من تازه گوشی خریدم سونی ال و آندرویدی هست .گوشی قبلی من سامسونگ ویو 1 بود که فروختمش .من از اس ام اس هام تو گوشی سامسونگم بکاپ گرفته بودم و حالا که میخام اون بکاپ رو وارد گوشی آندرویدم کنم نمیشه اصلا انگار این فرمت رو نمیشناسه همونطور که اطلاع دارید فرمت
اس ام اس تو سیستم بادا vmg هست و آندروید اگه اشتباه نکنم xml .کسی هست به من بگه چجوری میتونم بکاپ پیام هامو تو آندروید وارد کنم ؟ممنونم میشم اگه دوستان جواب خوبی به من بدهن ..
سپاسگذارم

کسی نیست پاسخی به ما بده :(

civil66
2014-07-14, 10:42 PM
سلام
اگه ممکنه لینک فریمور رسمی BADA 2 برای گوشی WAVE s8500 رو لطف کنین
هر جا رفتم فریموراش یه باگی داشتن

reza_mar
2014-07-30, 12:07 PM
سلام،من گوشی wave3 دارم که میخوام برنامه های وایبرو واتس اپ و تانگو روش نصب کنم،این برنامه هارو از کجا دانلود گنم و چه جوری نصبشون کنم؟

behzad93kh
2014-08-05, 09:13 PM
خسته نباشید یکی از بستگان روی wave 2 اندروید ریخته ولی الن خرابش کرده داده به من درستش کنم منم الان میبینم گوشی روشن نمیشه وقتی هم با کابل به برق یا pc وصل میکنم یه صفحه مثل cwm اندروید باز میشه فقط یه wave مینویسه بعد میپرهو دوباره اون صفحه میاد این عمل هی تکرار میشه میشه راهنماییم کنین باید چه کنم با این گوشی ؟ بالاش هم نوشته file not found