PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سامسونگ s8500 wave

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

nimaaa68
2011-01-10, 09:52 PM
بچه ها در راستاي همين web browsing ، يه browser هست كه تو نشون دادن صفحات مثل كامپيوتر خوب عمل ميكنه
يعني ميتونين شما خودتونو با موبايل ، جاي كامپيوتر جا بزنين كه واستون امكانات ناقص موبايلي نشون نده...(اينو ميتونين از facebook بفهمين)
دانلود فايل رو هم خوب انجام ميده ... يكي ديگه از قابليت هاش نشون دادن ويديو ها مثل youtube تو خود browser هست...
ولي... ولي... ولي... ولي... ولي... بزرگترين مشكلش اينه كه فارسي ساپورت نميكنه... يعني نميتونين نوشته هاي فارسي رو ببينين
البته امكان نصب فونت داره ولي هنوز خودم نميدونم فونت فارسي رو بايد از كجا دانلود كرد(اگه فهميدين به منم بگين)
به دانلودش مي ارزه... دانلود كنين اگه واستون خوب كاركرد بذاريم تو بخش نرم افزار...
لينك دانلود :
http://www.getjar.com/mobile/25910/bitstream-bolt-for-samsung-gt-s8500-wave/

Roostaamir
2011-01-10, 10:46 PM
این که تو Media Browser همه عکسای کل گوشی رو کلهم باهم نشون میده خیلی بده، بابا شاید یکی نخواد همه عکساش رو یه جا ببینه و بخواد عکسای یه شاخه رو فقط ببینه، کیو باید ببینه؟!

شما میتونید عکس ها رو تگ بندی کنید.دستتون رو روی یه عکس نگه دارید متوجه میشید.از اون زیر هم میتونید چند تا عکس رو با هم تگ بندی کنید.
بعد برای اینکه با تگ عکس ها رو ببینید روی view کلیک کنید و بعد tag

اون چیزی که شما میخواید رو میبینید این گوشی داره فقط راه و رسمش یه جور دیگست

موفق باشید

miladica
2011-01-13, 12:06 PM
تاپیک تم و ویجت و نرم افزار رو با چیزای جدید آپدیت کردم . در ضمن واسه بچس wave 525 دار هم فروم ویجت مخصوص به خودشون رو درست کردم و چندتا ویجت هم واسه شروع واسشون گذاشتم .

بچه های فروم که خبری ازشون نیست لا اقل به تاپیک ها سر بزنید خوشحال می شیم .

miladica
2011-01-13, 11:03 PM
سلام

یه تعداد از بچه ها از من خواسته بودن که راهی رو بهشون نشون بدم که بتونن به وسیله آپدیت موجود در برنامه KIES بتونن به جای اینکه به آخرین فریمویر خاورمیانه آپدیت بشن به آپدیت اروپا ( یا هر آپدیت کشور مورد علاقه دیگه ) گوشی رو آپدیت بکنن . ( یعنی دیگه از multi loader و فلش استفاده نکنند )

اولین راهی که به ذهنم رسید این بود که KIES ممکنه از طریق IP مابفهمه که کجا هستیم و FIRMWARE همون منطقه رو به ما ارائه بده . منم با استفاده از یه ف ی ل ت ر شکن سعی کردم با IP انگلیس وارد شم و بهش بقبولونم که من الان توی UK هستم تا KIES آخرین آپدیت اونجا رو بهم بده که کار نکرد . پس نتیجه می گیریم که kIES به هیچ وجه کاری به IP نداره و از طریق مشخصات خود گوشی از طریق FIRMWARE و product key گوشی متوجه میشه که گوشی مال کجاست و آخرین FIRMWARE همون منطقه رو ارائه میده .
به عنوان مثال product key گوشی من اینه ( 1007131900LIS_S8500JPJG2_THR ) که توش اون THR آخر کد ایران هست ( خودم چک کردم توی سایت samifirmware ) .

حالا هم یه راه توپ پیدا کردم که از طریق registry ویندوز و در حالتی که گوشی به pc وصله بتونیم این product key رو تغییر بدیم تا KIES رو گول بزنیم تا اینکه آپدیت مورد نظر ما رو بهمون ارائه کنه . به زودی آموزش کامل به همرا عکس و تفصیلات از گوشی خودم رو واستون توی فروم آموزش میزارم .

این پست هم واسه اون بچسی زدم که بهم نامه زده بودن تا بدونن که بی معرفت نیستم و تا جایی که وقت اجازه بده به درخواستشون جواب میدم .

saeeeeeeid
2011-01-14, 05:36 PM
سلام به همگی
بچها من وقتی gps گوشیمو فعال میکنم کانکت میشه ولی چیزی نشون نمیده یعنی مکان یابی نمیکنه حتی
جاهای باز نمیدونید علتش چیه؟

ahmadkasra
2011-01-15, 11:24 AM
سلام به همگی
بچها من وقتی gps گوشیمو فعال میکنم کانکت میشه ولی چیزی نشون نمیده یعنی مکان یابی نمیکنه حتی
جاهای باز نمیدونید علتش چیه؟

داداش شما باید بعد از اینکه به ماهوارها کانکت شدی بری توی برنامه جی پی اس که میتونه نقشه رو نشون بده اونوقت بهت میگه که کجایی من بهت توصیه میکنم از گوگل مپ استفاده کنی از اینترنت استفاده میکنه اما نقشهای بروز شده داره تازه وقتی جابه جا میشی اون نقطه ابی روی نقشه که شما باشی جا به جا میشه خیلی عالی و دقیق عمل میکنه جی پی اس این گوشی

nimaaa68
2011-01-16, 01:22 AM
بچه ها كسي player واسه فايلهاي flv سراغ نداره واسه گوشي ويو؟
با convert كردن ميونه خوبي ندارم...:weird:

hoSSSein67
2011-01-16, 06:24 PM
سلام دوستان من با این گوشی یه مشکلی عجیبی پیدا کردم:ohno: توی منوها یا صفحه ایی که واسه تایپ اس ام اس باز میکنم و یا وقتی دوربین رو فعال میکنم 3تا خط کم رنگ به عرض حدود 1 سانت به صورته خیلی کم رنگ در عرض صغحه نمایش ظاهر شده رو گوشیم:(.مثلا وقتی دوربین رو حالت فیلم برداری میزارم اون نواره بالا که خط شارژ و انتن وساعت و علامت بلندگو و سیم کارت هست به صورت کم رنگ میاد رو صفحه به همراه اون سه خط دیگه که بسیار کم رنگ هستند. این خطها در حالت دوربین و یا تایپ اس که صفحه روشنتر است راحت دیده میشن در منوهای رنگیه دیگه به سختی.در صورتی که قبلا نبودن:worried:.این خط ها در کامپیوتر اصلا رویه عکس و فیلمی که گرفتم نمیفتند و دیده نمیشن .حتی عکسی که از منو های گوشی میگیرم چیزی دیده نمیشه در کامپیوتر.
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. 5 ماه گرفتمش تازه اینجوری شده.هنوزم نبوردم نمایندگی.گارانتی هم نداره:(.یعنی صفحه نمایش این خراب شده؟کسی تا به حال اینجوری شده گوشیش؟؟:eh:امکان داره این خط ها پر رنگ تر هم بشن؟؟؟:blink:لطفا دوستان نظرشونو راجع به این مورد بگن و منو راهنمایی کنن.:flower:
(یه عکس از صفحه تایپ اس ام اس میزارم و اون قسمت هایه که خط ها ظاهر شدن رو مشخص کردم.این خط ها فقط در گوشی قابل رویت هستن.)

nimaaa68
2011-01-17, 01:33 AM
سلام دوستان من با این گوشی یه مشکلی عجیبی پیدا کردم:ohno: توی منوها یا صفحه ایی که واسه تایپ اس ام اس باز میکنم و یا وقتی دوربین رو فعال میکنم 3تا خط کم رنگ به عرض حدود 1 سانت به صورته خیلی کم رنگ در عرض صغحه نمایش ظاهر شده رو گوشیم:(.مثلا وقتی دوربین رو حالت فیلم برداری میزارم اون نواره بالا که خط شارژ و انتن وساعت و علامت بلندگو و سیم کارت هست به صورت کم رنگ میاد رو صفحه به همراه اون سه خط دیگه که بسیار کم رنگ هستند. این خطها در حالت دوربین و یا تایپ اس که صفحه روشنتر است راحت دیده میشن در منوهای رنگیه دیگه به سختی.در صورتی که قبلا نبودن:worried:.این خط ها در کامپیوتر اصلا رویه عکس و فیلمی که گرفتم نمیفتند و دیده نمیشن .حتی عکسی که از منو های گوشی میگیرم چیزی دیده نمیشه در کامپیوتر.
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. 5 ماه گرفتمش تازه اینجوری شده.هنوزم نبوردم نمایندگی.گارانتی هم نداره:(.یعنی صفحه نمایش این خراب شده؟کسی تا به حال اینجوری شده گوشیش؟؟:eh:امکان داره این خط ها پر رنگ تر هم بشن؟؟؟:blink:لطفا دوستان نظرشونو راجع به این مورد بگن و منو راهنمایی کنن.:flower:
(یه عکس از صفحه تایپ اس ام اس میزارم و اون قسمت هایه که خط ها ظاهر شدن رو مشخص کردم.این خط ها فقط در گوشی قابل رویت هستن.)

-نور صفحه رو عوض كردي؟
-theme رو عوض كردي؟
-ضد خش نچسبوندي رو LCD احتمالا؟
- ... خيلي دلم ميخواد موارد بيشتري حدس بزنم كه كمك بشه واست ولي كوشي رو از نزديك نديده سخته...

hoSSSein67
2011-01-17, 01:01 PM
-نور صفحه رو عوض كردي؟
-theme رو عوض كردي؟
-ضد خش نچسبوندي رو LCD احتمالا؟
- ... خيلي دلم ميخواد موارد بيشتري حدس بزنم كه كمك بشه واست ولي كوشي رو از نزديك نديده سخته...
ممنون از پاسخت...
نور صفحه که همیشه رو 6 بود کم و زیادم میکنم فرقی نمیکنه...بازم هست اون خط ها
بیشتر از 70 تا تم دارم همه همینن
دیدم صفحش واقعا ضد خشه و چیزیش نمیشه دیگه ازون پلاستیکا نچسبوندم...
امروز یه چیزای دیگه هم اضافه شد به این خط ها:blink:...
اومدم الان اس ام اس بدم دیدم تو همون صفحه سفیدی که بالا هم گذاشتم یه عکس تمام حروف و علامت های کیبورد به صورت کم رنگ ظاهر شدن:blink::blink::blink::blink::blink:فک کنم دیگه تا فردا کل صفحه سیاه بشه:(:(

wave 8500
2011-01-17, 01:31 PM
ممنون از پاسخت...
اومدم الان اس ام اس بدم دیدم تو همون صفحه سفیدی که بالا هم گذاشتم یه عکس تمام حروف و علامت های کیبورد به صورت کم رنگ ظاهر شدن:blink::blink::blink::blink::blink:فک کنم دیگه تا فردا کل صفحه سیاه بشه:(:(

به نظر من تا بدتر نشده ببرش گارانتی ( نمایندگی )
حتی اگه گوشیت گارانتی هم نباشه
فوقش میخوای پولشو بدی

ahmadkasra
2011-01-17, 03:49 PM

اگه فقط تو این مواردی که گفتی این خطها ظاهر میشه صفحه نمایش هیچ ایرادی نداره
ورژن فریمورت چیه؟توصیه میکنم یه فلش بزنی اگه درست نشد بعد برو نمایندگی

hoSSSein67
2011-01-17, 06:35 PM
به نظر من تا بدتر نشده ببرش گارانتی ( نمایندگی )
حتی اگه گوشیت گارانتی هم نباشه
فوقش میخوای پولشو بدی
بردم نمایندگی گفت تا حالا اینجوری ندیدیم بشه ویو.فک کنم اولیش من بودم.گفت بزار واست فلش بزنیم گفتم خودم میتونم اینکارو کنم.اگه درس نشد باز میرم نمایندگی:(

اگه فقط تو این مواردی که گفتی این خطها ظاهر میشه صفحه نمایش هیچ ایرادی نداره
ورژن فریمورت چیه؟توصیه میکنم یه فلش بزنی اگه درست نشد بعد برو نمایندگی
فعلا که تا امروز فقط همین هاس.ورژن اینه:s8500jpjh1_kor. به کدوم فریمور فلش بزنم بهتره؟

miladica
2011-01-17, 06:52 PM
ممنون از پاسخت...

داداش احتمال زیاد فریمویر گوشی داره دچار مشکل میشه . به نظرم یه فلش بزن . ضرر نداره .
توی تنظیمات و کدهای مربوط به گرافیک گوشی دست نزدی که ؟

hoSSSein67
2011-01-17, 07:25 PM
داداش احتمال زیاد فریمویر گوشی داره دچار مشکل میشه . به نظرم یه فلش بزن . ضرر نداره .
توی تنظیمات و کدهای مربوط به گرافیک گوشی دست نزدی که ؟
ممنون ازت:flower:... خدا کنه عیب از فریمور باشه:(
نه به تنظیمات گرافیکم دست نزدم اصلا. بهترین فریمور کدومه با اون فلش بزنم؟ یا با کیز اینکارو کنم؟

miladica
2011-01-17, 08:31 PM
سلام

یه تعداد از بچه ها از من خواسته بودن که راهی رو بهشون نشون بدم که بتونن به وسیله آپدیت موجود در برنامه KIES بتونن به جای اینکه به آخرین فریمویر خاورمیانه آپدیت بشن به آپدیت اروپا ( یا هر آپدیت کشور مورد علاقه دیگه ) گوشی رو آپدیت بکنن . ( یعنی دیگه از multi loader و فلش استفاده نکنند )

اولین راهی که به ذهنم رسید این بود که KIES ممکنه از طریق IP مابفهمه که کجا هستیم و FIRMWARE همون منطقه رو به ما ارائه بده . منم با استفاده از یه ف ی ل ت ر شکن سعی کردم با IP انگلیس وارد شم و بهش بقبولونم که من الان توی UK هستم تا KIES آخرین آپدیت اونجا رو بهم بده که کار نکرد . پس نتیجه می گیریم که kIES به هیچ وجه کاری به IP نداره و از طریق مشخصات خود گوشی از طریق FIRMWARE و product key گوشی متوجه میشه که گوشی مال کجاست و آخرین FIRMWARE همون منطقه رو ارائه میده .
به عنوان مثال product key گوشی من اینه ( 1007131900LIS_S8500JPJG2_THR ) که توش اون THR آخر کد ایران هست ( خودم چک کردم توی سایت samifirmware ) .

حالا هم یه راه توپ پیدا کردم که از طریق registry ویندوز و در حالتی که گوشی به pc وصله بتونیم این product key رو تغییر بدیم تا KIES رو گول بزنیم تا اینکه آپدیت مورد نظر ما رو بهمون ارائه کنه . به زودی آموزش کامل به همرا عکس و تفصیلات از گوشی خودم رو واستون توی فروم آموزش میزارم .

این پست هم واسه اون بچسی زدم که بهم نامه زده بودن تا بدونن که بی معرفت نیستم و تا جایی که وقت اجازه بده به درخواستشون جواب میدم .

بچس گل فروم سلام

شرمنده که دیر شد . به خدا وقت نمی کردم . اما بالاخره آموزش رو نوشتم . اگه مشکلی بود همونجا مطرح کنید .
امیدوارم مفید باشه .

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=865673#post865673

miladica
2011-01-17, 08:34 PM
ممنون ازت:flower:... خدا کنه عیب از فریمور باشه:(
نه به تنظیمات گرافیکم دست نزدم اصلا. بهترین فریمور کدومه با اون فلش بزنم؟ یا با کیز اینکارو کنم؟

آره . با KIES بزنی بهتره . به آخرین ورژن بزن دیگه . البته توی آخرین ورژن دیگه نمی تونی بازیهای کرک شده رو اجرا کنیا ...
پس اگه مشتری ثابت بازیهای کرک شده هستی به همون ورژن خودت فلش بزن . آموزشش هم توی فروم Firmware هست .

snobbish
2011-01-18, 12:37 AM
سلام به بچه های گل تاپیک :
kies 2 رو نصب کردم هر کاری میکنم نمیره تو samsung apps دلیلش چی میتونه باشه .
راستی یه تشکر دیگه از miladica عزیزم میکنم که با احترامی که به همه ی بچه ها قائلم اما این تاپیک بدون اون ........ .

hoSSSein67
2011-01-18, 12:04 PM
گوشیو اپدیت کردم با کیز به jpjk1 اما همچنان اون خط ها هستند و فرقی نکرده.پس یعنی صفحه نمایش عیب داره دیگه؟؟:(میبرمش امروز دوباره نمایندگی ببینم چی میشه:(

snobbish
2011-01-18, 01:37 PM
گوشیو اپدیت کردم با کیز به jpjk1 اما همچنان اون خط ها هستند و فرقی نکرده.پس یعنی صفحه نمایش عیب داره دیگه؟؟:(میبرمش امروز دوباره نمایندگی ببینم چی میشه:(
خیلی ناراحت شدم داداش، ایشالا که سریع ردیفش کنن. سوال برام آخه WAVE نباید اینطوری بشه؟؟

hoSSSein67
2011-01-18, 01:51 PM
خیلی ناراحت شدم داداش، ایشالا که سریع ردیفش کنن. سوال برام آخه WAVE نباید اینطوری بشه؟؟
ممنون از همدریت.....خودمم موندم چرا اینجوری شد یهو.نه ضزبه خورده ...نه کاره خاصی کردم با گوشی. واقعا از صفحه ***** amoled بعیده که همچین ایرادی پیدا کنه.:ohno:
خدا کنه واسه هیچ کدوم از دوستان پیش نیاد اینجوری.....واقعا زجر آوره وقتی به صفحه نگاه میکنیو این خطوط زو میبینی:(:(:(:(:(

nimaaa68
2011-01-18, 02:35 PM
يه روشي ميگم بهت ... شنيدم چندبار كاركرده اما خودم تست نكردم(لازم نشده) كه بدونم در حد افسانه اس يا نه...
گوشيتو خاموش ميكني و ميذاريش تو يه كيسه فريزر... بعدش ميذاريش تو فريزر يا جا يخي يخچالتون...
حدود نيم ساعت ميذاري همونجا باشه... نيم ساعت كه تموم شد از جا يخي يا فريزر درش بيار اما يادت باشه از خود گوشي نگير... از كيسه فريزر بگير كه گرماي دستت نخوره بهش... بعدش همونجوري تو كيسه ميذاريش تو دماي اتاق (همچنان در حالت خاموش و دست نميزني بهش) تا نيم ساعت دماش برگرده آروم آروم به دماي معمولي...(خودت با هيچي گرمش نميكني)
بعد نيم ساعت گوشي رو روشن كن ببين lcd درست شده يا نه...
گفتم ... خودم امتحانش نكردم... اگه ريسكشو قبول ميكني انجامش بده...
اميدوارم كه حال گوشيت زود خوب شه...:flower:

richi
2011-01-18, 03:18 PM
سلام
بچه ها من یه مدته با گوشیم مشکل دارم.....
1 - اینکه وقتی می خوام برنامه ای رواجرا کنم به من میگه not enough memory بعدش من باید تمام widget ها رو ببندم تا یه کم کار کنه اما دوباره با مشکل روبرو می شم.

2 - اینکه من وقتی گوشی رو کامپیوتر وصل میکنم هر چند ثانیه یک بار قطع میشه

نکته :

من تمام فایل ها رو از روی حافظه گوشی پاک کردم و دوباره با error روبرو شدم
فضای کل حافظه گوشیم 390 مگ و خالی آن 335 مگ
و مموری 8 گیگ روش دارم

و اینکه من تا به حال گوشیم رو آپدیت نکردم

چه باید کرد؟

ahmadkasra
2011-01-18, 04:29 PM
سلام
1 - اینکه وقتی می خوام برنامه ای رواجرا کنم به من میگه not enough memory بعدش من باید تمام widget ها رو ببندم تا یه کم کار کنه اما دوباره با مشکل روبرو می شم.

نکته :

و مموری 8 گیگ روش دارم

چه باید کرد؟

باید فریمور گوشیت رو اپدیت کنی مشکل حل میشه

ahmadkasra
2011-01-18, 04:33 PM

داداش با کایز فایده نداره چون این ورژنی که الان داری بادا اون مشکل داره با jpjg2 فول فلش بزن یا xxjid فول اگه درست نشد ببر نمایندگی من فریمور دومی رو توصیه میکنم هرچند که فارسی نداره

hoSSSein67
2011-01-18, 04:46 PM
داداش با کایز فایده نداره چون این ورژنی که الان داری بادا اون مشکل داره با jpjg2 فول فلش بزن یا xxjid فول اگه درست نشد ببر نمایندگی من فریمور دومی رو توصیه میکنم هرچند که فارسی نداره
فارسی نداشته باشه اس ام اس فارسی رو هم دیگه نشون نمیده نه؟؟ میشه لینک دانلودxxjid بزاری واسم.ممنونازت دوست عزیز:flower:

Roostaamir
2011-01-18, 05:28 PM
بله بدون فارسی اس ام اس فارسی هم نمیتونید بدید

ولی در هر حال اینم لینک فیرمور:

http://rapidshare.com/files/423096038/S8500XXJID.rar

امیدوارم مشکلتون حل بشه
واقعا عجیبه

موفق باشید

rzah
2011-01-18, 10:03 PM
دوستان سلام.چندماه است گوشی 8500بادا دارم مشکلی که مدتی است که باآن دارم زمانی که ازمارکت سامسونگ برنامه یاتم دانلود مکنم بعدازمدتی گوشیم هنگ مکنه خودم فکرکنم این برنامهاتاریخ داردیا بقولی آبدیت می خواهد به هرجهت دقیق نمی دانم مشکل چی ولی یک بارمجبور
شدم گوشی رابه شرکت بدم تارام گوشی رادوبار بریزند یابعضی وقتها گوشی شارژ نمی کند آن وقت بایستی رم خارجی گوشی رادربیاورم تاگوشی شروع به شارژکند علت آن نیزفقط دانلود برنامه روی رم می باشد اگر علت همین است که گفت شد بایستی چه کرد که هم بتوانم دانلود
کنم وگوشی هنگ نکند ودرمورد سیستم بادا آیا می شود به ورژنهای جدیدتر آبدیت کرد شرمند پر حرفی کردم :flower:

miladica
2011-01-18, 11:51 PM
سلام به بچه های گل تاپیک :
kies 2 رو نصب کردم هر کاری میکنم نمیره تو samsung apps دلیلش چی میتونه باشه .
راستی یه تشکر دیگه از miladica عزیزم میکنم که با احترامی که به همه ی بچه ها قائلم اما این تاپیک بدون اون ........ .

سلام داداش گلم

خداییش اگه من پست میزنم فقط و فقط به خاطر انرژی مثبت شماهاست . به خدا این پستها و نامه های شما بهترین انگیزه شده که وقتی از سر کار میام خونه عین جنازه نیوفتم یه گوشه .

این منم که از تو داداش گلم و همه بچه ها به خاطر حضور توی فروم ممنونم . :x

راجع به مشکلت هم بگم که من هم بار اول که نصبش کردم دقیقا همین مشکل تو رو داشتم یعنی samsungapps بالا نمیومد . یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم ردیف شد . تو که خودت قدیمی هستی و می دونی که kies دردسرش زیاده . باهاش مدارا کن ...

miladica
2011-01-18, 11:54 PM

داداش الکی بد دل نکن خودت رو . ببر نمایندگی . همه گوشیها ممکنه همچین مشکلی براشون پیش بیاد و هیچ ربطی به مارک نداره .
ایشالاه که مشکل حادی نباشه و درست بشه گوشیت زودی ...

miladica
2011-01-18, 11:57 PM
يه روشي ميگم بهت ... شنيدم چندبار كاركرده اما خودم تست نكردم(لازم نشده) كه بدونم در حد افسانه اس يا نه...
گوشيتو خاموش ميكني و ميذاريش تو يه كيسه فريزر... بعدش ميذاريش تو فريزر يا جا يخي يخچالتون...
حدود نيم ساعت ميذاري همونجا باشه... نيم ساعت كه تموم شد از جا يخي يا فريزر درش بيار اما يادت باشه از خود گوشي نگير... از كيسه فريزر بگير كه گرماي دستت نخوره بهش... بعدش همونجوري تو كيسه ميذاريش تو دماي اتاق (همچنان در حالت خاموش و دست نميزني بهش) تا نيم ساعت دماش برگرده آروم آروم به دماي معمولي...(خودت با هيچي گرمش نميكني)

این روش به led های صفحه نمایش شوک وارد میکنه و به شرطی این روش کار میده که led مربوطه فقط نیم سوز شده باشه و مشکل تنظیم رنگ در خود cell رو داشته باشه اما اگه کاملا cell اون led از بین رفته باشه فایده نمیکنه .

اما امتحانش ضرر نداره ..

miladica
2011-01-18, 11:59 PM
سلام

نکته :

و مموری 8 گیگ روش دارم

چه باید کرد؟

فریمویر گوشی رو refresh کن مشکلت حل میشه . منم این مشکل رو داشتم . حالا می خوای آپدیت کن یا فلش بزنی دیگه بسته به میل خودته .

miladica
2011-01-19, 12:00 AM
دوستان سلام.چندماه است گوشی 8500بادا دارم مشکلی که مدتی است که باآن دارم زمانی که ازمارکت سامسونگ برنامه یاتم دانلود مکنم بعدازمدتی گوشیم هنگ مکنه خودم فکرکنم این برنامهاتاریخ داردیا بقولی آبدیت می خواهد به هرجهت دقیق نمی دانم مشکل چی ولی یک بارمجبور
شدم گوشی رابه شرکت بدم تارام گوشی رادوبار بریزند یابعضی وقتها گوشی شارژ نمی کند آن وقت بایستی رم خارجی گوشی رادربیاورم تاگوشی شروع به شارژکند علت آن نیزفقط دانلود برنامه روی رم می باشد اگر علت همین است که گفت شد بایستی چه کرد که هم بتوانم دانلود
کنم وگوشی هنگ نکند ودرمورد سیستم بادا آیا می شود به ورژنهای جدیدتر آبدیت کرد شرمند پر حرفی کردم :flower:

تا به حال گوشی رو آپدیت کردی یا فلش زدی ؟
گوشیت رو آزاد خریدی یا از پارس مایکروتل با گارانتی ؟

nimaaa68
2011-01-19, 01:26 AM
من قبلا در مورد flv player واسه wave پرسيده بودم مثل اينكه كسي نديد...كسي سراغ داره؟ با convert ميونه خوبي ندارم...:weird:
يه سوالم اينكه كسي تا حالا كنجكاو شده ببينه font اضافي هم آدم خودش ميتونه رو wave بريزه؟:cowboy:

rzah
2011-01-19, 07:59 AM
سلام.دربارسوالی که پرسیدید.همون روزهای اول که گوشی بادا برای اولین باردراعلاالدین تک وتوک پیدا می شدخریدم گارانتی متفرقه وخدمت شما
عرض کردم یک بار گوشی هنگ کرد کلآ گوشی روشن نمی شد مجبور شدم گوشی رابه شرکت ماکروتل بردم گفتن گوشی بایستی سیستم بادا گوشی پاک ودوبارریخته بشه واین کاروانجام دادم علت راپرسیدم گفتند برای این است که برنامهای مجانی سامسونگ دانلودکردی این برنامها آبدیت می خوادیعنی کامل نیستند ولی نگفتند چکار بایست کرد دوبار چندروز پیش تم دانلود کردم حالا گوشی شارژنمی شود رم خارجی گوشی که روی آن تم ریختم رادرآوردم گوشی شروع به شارژکرد حالا نمی دانم به چه شکل دانلود کنم که به مشکل برنخورم .لبته این بگم رم sdگوشی راهم عوض کردم واصلی گرفتم. شرمند از پر حرفی :flower:

hoSSSein67
2011-01-19, 11:23 AM
دوباره سلام....به xxjid هم فلش زدم و بازم فرقی نکرد.....:ohno: حالا میخوام بزارمش تو فریزر....:worried:

hoSSSein67
2011-01-19, 01:43 PM
این داستان هم جواب نداد.....صفحه نمایش این پیدا میشه ؟؟؟ قیمتشو کسی نمیونه؟؟ :(:( موندم چرا صفحه s.amoled همچین چیزیش باید بشه....این همه گوشی داشتم هیچیشون نشود حالا این... واقعا عجیبه:worried:

mohha313
2011-01-19, 09:30 PM
سلام دوستان
gpsاین گوشی چطور فعال میشه؟
(میدونم که احتمالا قبلا به این سوال پاسخ داده شده اما من که نمی تونم همه104 صفحه قبلو بخونم!)

miladica
2011-01-19, 10:20 PM
من قبلا در مورد flv player واسه wave پرسيده بودم مثل اينكه كسي نديد...كسي سراغ داره؟ با convert ميونه خوبي ندارم...:weird:
يه سوالم اينكه كسي تا حالا كنجكاو شده ببينه font اضافي هم آدم خودش ميتونه رو wave بريزه؟:cowboy:

در مورد فونتهای گوشی باید بگم که بعد از جستجو در فروم BADA Developers اینطور به نظر میرسه که فونتها می تونن به application resources اضافه بشه و سپس در خود برنامه Compile بشه تا بشه ازش استفاده کرد ( در همون برنامه فقط ) اما در فروم مربوطه هیچ صحبتی راجع به اضافه کردن اونچه که بهشون system font گفته میشه نشده .

کلا گوشی WAVE سه فرمت FLV و RMVB و RM رو ساپورت نمی کنه .
مشکلی که WAVE با فرمت FLV داره مربوط به Codec صداش هست و با ویدئوش مشکلی نداره .
برای اجرای ویدئوهایی که فرمت صداشون ساپورت نمیشه بایستی codec صدا رو تغییر بدین .
شما می تونید codec صدای مربوط به فایلهای ویدئویی رو با برنامه زیر تغییر بدین
AVIDEMUX http://avidemux.sourceforge.net (http://avidemux.sourceforge.net)

البته به نظر من خودت رو زجر نده و کلا فرمت رو به avi یا MKV تغییر بده .
فعلا هم هنوز player واسه پخش فایل flv نیومده

miladica
2011-01-19, 10:28 PM
سلام.دربارسوالی که پرسیدید.همون روزهای اول که گوشی بادا برای اولین باردراعلاالدین تک وتوک پیدا می شدخریدم گارانتی متفرقه وخدمت شما
عرض کردم یک بار گوشی هنگ کرد کلآ گوشی روشن نمی شد مجبور شدم گوشی رابه شرکت ماکروتل بردم گفتن گوشی بایستی سیستم بادا گوشی پاک ودوبارریخته بشه واین کاروانجام دادم علت راپرسیدم گفتند برای این است که برنامهای مجانی سامسونگ دانلودکردی این برنامها آبدیت می خوادیعنی کامل نیستند ولی نگفتند چکار بایست کرد دوبار چندروز پیش تم دانلود کردم حالا گوشی شارژنمی شود رم خارجی گوشی که روی آن تم ریختم رادرآوردم گوشی شروع به شارژکرد حالا نمی دانم به چه شکل دانلود کنم که به مشکل برنخورم .لبته این بگم رم sdگوشی راهم عوض کردم واصلی گرفتم. شرمند از پر حرفی :flower:

دفعه اول که فلش زدی خودت این کار رو کردی یا دادی پارس مایکروتل واست فلش بزنن ؟!

miladica
2011-01-19, 10:30 PM
این داستان هم جواب نداد.....صفحه نمایش این پیدا میشه ؟؟؟ قیمتشو کسی نمیونه؟؟ :(:( موندم چرا صفحه s.amoled همچین چیزیش باید بشه....این همه گوشی داشتم هیچیشون نشود حالا این... واقعا عجیبه:worried:

فکر کنم نمایندگی تعمیرات پارس مایکروتل صفحه رو داشته باشند .

miladica
2011-01-19, 10:33 PM
سلام دوستان
gpsاین گوشی چطور فعال میشه؟
(میدونم که احتمالا قبلا به این سوال پاسخ داده شده اما من که نمی تونم همه104 صفحه قبلو بخونم!)

برو به مسیر زیر :

MAIN MENU -> Settings -> Connectivity -> Location

حالا در اینجا enable location services رو فعال کن . برای قفل کردن سریعتر روی ماهواره می تونی باقی آپشن ها رو هم فعال کنی اما بعضیاشون شارژ کم می کنند .

حالا دیگه توی برنامه های مربوط به GPS جات رو نشون میده گوشی . البته توی همون منوی Location هم می تونی مختصات جات رو در قسمت My position ببینی .

rzah
2011-01-20, 12:26 AM
سلام.باراول دادم شرکت انجام داد خودم تاحالا هیچ کار روی گوشی انجام ندادم والانم مجبورشدم رم جانبی گوشی رادربیارم تاگوشی شارژباطری را
انجام بده چون چندروزپیش یک تم دانلودکردبودم:flower:

nimaaa68
2011-01-20, 02:04 AM
سلام.باراول دادم شرکت انجام داد خودم تاحالا هیچ کار روی گوشی انجام ندادم والانم مجبورشدم رم جانبی گوشی رادربیارم تاگوشی شارژباطری را

به يه نمايندگي ديگه بريد... مشكل مشكل اوناست نه شما... تا زماني هم كه كوچكترين مشكل مونده تو گوشيتون ، كوتاه نيا
لازم شده قيد اطلاعاتتو بزن ، complete گوشي رو عوض كن يكي ديگه بگير... آدم كه نبايد بخاطر خريد گوشي فقط دردسر بكشه...
شما معلومه وقتي باهاتون حرف ميزنن زود كوتاه مياي... متاسفانه بعضي از نمايندگي ها بجاي رسيدگي فقط فر ميدن آدمو با چند تا حرف قلنبه
اما شما كوتاه نياي ، بالاخره كارتو راه ميندازن...
موفق باشيد...

miladica
2011-01-20, 08:00 AM

فکر نکنم ربطی به تم دانلود شده داشته باشه . احتمالا فریمویر خراب شده . فلش بزن خودت ببین درست میشه ؟

Roostaamir
2011-01-20, 11:00 AM
انجام بده چون چندروزپیش یک تم دانلودکردبودم

منم یه سوال از شما دارم
اینه که وقتی گوشی رو خریدیت فارسی داشت یا نه؟

snobbish
2011-01-20, 07:57 PM
سلام داداش گلم

خداییش اگه من پست میزنم فقط و فقط به خاطر انرژی مثبت شماهاست . به خدا این پستها و نامه های شما بهترین انگیزه شده که وقتی از سر کار میام خونه عین جنازه نیوفتم یه گوشه .

این منم که از تو داداش گلم و همه بچه ها به خاطر حضور توی فروم ممنونم . :x

راجع به مشکلت هم بگم که من هم بار اول که نصبش کردم دقیقا همین مشکل تو رو داشتم یعنی samsungapps بالا نمیومد . یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم ردیف شد . تو که خودت قدیمی هستی و می دونی که kies دردسرش زیاده . باهاش مدارا کن ...

مرسی داداشی؛ ردیف شد:). خیلی جالب تر شده....:D

Roostaamir
2011-01-21, 05:16 PM
دوستان از دست من دلخور نشید ولی تا حالا صد دفعه گفتم اسپم نزنید.بزنید پاک میشه

ممنون از همکاریتون

موفق باشید

miladica
2011-01-21, 10:40 PM
مقایسه wave II با wave

http://www.youtube.com/watch?v=wUe8Z7SAJBI

miladica
2011-01-21, 10:49 PM
این هم یه ویدئوی دیگه که در اون طرف گوشی WAVE رو کاملا DISASSEMBLE میکنه . این ویدئو به درد اون دسته از بچس می خوره که می خوان قاب گوشی رو عوض کنن ( که دیگه فکر کنم داره کم کم موقعش میشه یا کلا خودشون بخان یه حالی به گوشی بدن ) .
خدا وکیلی من که جرات نمی کنم اینجوری به گوشی دست بزنم ...

http://www.youtube.com/watch?v=28qeZUQZreI

wave 8500
2011-01-22, 01:24 AM
همون طور که شاید همه میدونن ، مایکروسافت بعد از معرفی Windows 7 داره روی جدیدترین سیستم عاملش کار میکنه ( Windows 8 )
حالا ویندوز Windows 8 چه ربطی به Wave داره ؟
یکی از مهمترین ويژگی هایی که Windows 8 داره اینه که این ویندوز علاوه بر پردازنده های Intel و AMD از پردازنده های ARM هم پشتیبانی میکنه ( تو ویندوزهای فعلی چنین پشتیبانی وجود نداره )
حالا با توجه به اینکه Wave علاوه بر داشتن یک سخت افزار قدرتمند از پردازنده ARM هم استفاده میکنه ( ARM Cortex A8 )، به نظر شما در آینده این امکان وجود داره که بشه Windows 8 را روی Wave پورت کرد ؟

این هم یه عکس از پردازنده ای که سامسونگ برای موبایلهاش ( wave s8500 - wave s8530 - galexy s - و ... ) ازش استفاده میکنه - پردازنده ی 1GHz

http://www.coated.com/wp-content/uploads/2009/07/samsung-1ghz-mobile-cpu-core.jpg

abtin_1995
2011-01-22, 04:36 PM
سلام دوستان ، اگه ممکنه یه تاپیک بزنید و برنامه های جاوای مفید برای گوشی رو در اون قرار بدین .
با تشکر

saeeeeeeid
2011-01-22, 07:24 PM
دوستان سلام

میشه یه لطفی کنید آموزش برنامه tool box بزارید یعنی قسمت فلزیابش؟؟
حالا واقعآ این برنامه طلا یاب کارایی داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟؟

KARMA 2
2011-01-22, 07:47 PM
سلام abtin 1995 : ظاهرا شما گوشي s 8500 داريد اگه اشتباه نكنم ، ازش راضي هستيد؟

KARMA 2
2011-01-22, 07:49 PM
دوستان من يك راهنمايي در مورد خريد يك نوع گوشي خوب ميخوام، از نظر قيافه، دوربين، سيستم عامل، پردازشگر و ...

KARMA 2
2011-01-22, 07:51 PM
:flower:زيبا ترين گوشي موجود در ايران چيه :flower:سپاسگزار ميشم راهنمائي كنيد

KARMA 2
2011-01-22, 07:56 PM
دوستان ببخشيد؛ درسته كه اين يك انجمن فقط جهت راهنمايي موبايل هستش ولي من يك سؤال غير موبايلي هم دارم
اگه ممكنه يك راهنمايي در مورد دوربين G 12 كانن بفرمائيد خيلي ممنون ميشم ، بازم منو ببخشيد.:blush:

saeeeeeeid
2011-01-22, 08:14 PM
دوستان من يك راهنمايي در مورد خريد يك نوع گوشي خوب ميخوام، از نظر قيافه، دوربين، سيستم عامل، پردازشگر و ...
سلام خوش آمدید
دوست عزیز خوب جایی واسه این سوالت امدی
من نظر شخصی خودم نظر اساتید را نمیدانم ولی بهتر گوشه غول اسای سامسونگ یعنی wave s8500 که رو دستش از همه لحاظ فول نیومده و نخاهد اومد به جرات میتونم بگم خودم شخصن این گوشی را تضمین میکنم سوالی دیگه بود در خدمتیم

موفق باشی:welove:

mohha313
2011-01-22, 09:28 PM
سلام دوستان
من به کمکتون احتیاج دارم!
چند روز پیش یکی از این کد های سامسونگ رو(مربوط به صفحه نمایشگر و رزولوشن و اینا..)وارد کردم حالا از اون موقع تا حالا گوشیم شارژ خالی میکنه یعنی مثلا اگه صبح 80درصد شارژ داره تا شب(بدون اینکه باهاش کار کنم)میشه 30 درصد!!
البته باتریم از همون اول هم مشکل داشت
حالا به نظرتون میشه اون کد رو غیر فعال کرد؟:(

cute90
2011-01-23, 12:57 AM
salam , man be tazegi goshie samsung s8500 wave ro kharidam mikhastam beporsam barnamey baraye khandan sms haye farsi ham hast k beshe bahash sms fasi hm khund ya na? az hamatun mamnooonam.

MaJiD Wave
2011-01-23, 08:44 AM
salam , man be tazegi goshie samsung s8500 wave ro kharidam mikhastam beporsam barnamey baraye khandan sms haye farsi ham hast k beshe bahash sms fasi hm khund ya na? az hamatun mamnooonam.

شما باید گوشیتون ببرید فلش کنید و بگید که ورژن فارسی دارش رو واستون نصب کنه

sat1sat1
2011-01-23, 07:01 PM
سلام
من گوشی s-8500را از طریق کیز آپگرید کردم ولی دیگه بازیهای کرک شده انجام نمیشه یعنی ورژ بادا عوض شده؟

MaJiD Wave
2011-01-23, 07:23 PM
سلام دوستان
چند روز پیش یکی از این کد های سامسونگ رو(مربوط به صفحه نمایشگر و رزولوشن و اینا..)وارد کردم حالا از اون موقع تا حالا گوشیم شارژ خالی میکنه یعنی مثلا اگه صبح 80درصد شارژ داره تا شب(بدون اینکه باهاش کار کنم)میشه 30 درصد!!

http://www2.bazinama.com/img/files/ll50in4t9lyn0vcaewll.jpg

شما اول با کد اولی (Factory Reset) گوشیتون رو ریست کنید بعد اگه بعدا خواستین گوشیتون رو برای سالم بودن تست کنید از کد *#0*# و برای اصل بودن گوشی از کد *#06# استفاده کنید.

MaJiD Wave
2011-01-23, 07:30 PM
سلام
من گوشی s-8500را از طریق کیز آپگرید کردم ولی دیگه بازیهای کرک شده انجام نمیشه یعنی ورژ بادا عوض شده؟

متعسفانه باید بگم الان گوشی شما از ورژن bada 1.0 به ورژن bada 1.2 یا 1.02 تبدیل شده و دیگه شما نمیتونین بازی های کرک شده رو اجرا کنید... اگه واقعا دوست دارید که بازی های کرک شده رو بازی کنید شما باید اونو ببرید به همون ورژن بادا 1.0 فلش کنید اما بعد از فلش دیگه نمیتونید گوشیتون رو با کایز اپدیت کنید

sat1sat1
2011-01-23, 07:45 PM
متعسفانه باید بگم الان گوشی شما از ورژن bada 1.0 به ورژن bada 1.2 یا 1.02 تبدیل شده و دیگه شما نمیتونین بازی های کرک شده رو اجرا کنید... اگه واقعا دوست دارید که بازی های کرک شده رو بازی کنید شما باید اونو ببرید به همون ورژن بادا 1.0 فلش کنید اما بعد از فلش دیگه نمیتونید گوشیتون رو با کایز اپدیت کنید

پس یعنی اصلا نمبشه مثلا بازیها رو دستکاری بشه کرد.
آخه حیفه دیگه نشه با کیز آپگرید نشه.اصلا بازی ها رو از کجا میشه اصلش دانلود کرد یا خرید

miladica
2011-01-23, 08:06 PM
سلام دوستان ، اگه ممکنه یه تاپیک بزنید و برنامه های جاوای مفید برای گوشی رو در اون قرار بدین .
با تشکر

سلام

از اینکه به فکر نظم این فروم هستی ازت واقعا متشکرم . بچه های انجمن بادا معمولا نرم افزارها ( اعم از بادا یا جاوا ) رو در تاپیک نرم افزار معرفی می کنند و اگه لینک دانلود داشته باشند همونجا قرار میدن . تا به حال که نیازی نبوده به ایجاد تاپیک جدید ولی از نظر من هم جداسازی نرم افزارهای جاوا کار بدی هم نیست البته این موضوع باز هم بسته به نظر مدیران فروم هست

miladica
2011-01-23, 08:09 PM

داداش اگه گوشی خوب می خوای خوب یه چیزایی هست ولی اگه فقط قشنگی می خوای یه سری دیگه موجودند که ممکنه اصلا کارایی هم نداشته باشند .
حالا خودت کدوم رو ارجح می دونی ؟ زیبایی یا کارایی ؟

miladica
2011-01-23, 08:10 PM
سلام دوستان

کدوم کد رو زدی داداش ؟ دقیق بگو ؟

miladica
2011-01-23, 08:14 PM

داداش این گوشی اینجور نیست که با برنامه بشه فارسیش کرد . خود سامسونگ برای منطقه خاورمیانه فریمویر با ساپورت کامل فارسی (هم منو و هم اس ام اس ) داده بیرون اون هم با سه آپدیت بعدش . شما یا خودت فلش بزن یا اگه می ترسی و وارد نیستی ببر نمایندگی های پارس مایکروتل یا مغازه های دیگر ( نمایندگی ببری بهتره ) تا برات فلش بزنن به یکی از فریمویرهای فارسی .
با فلش مشکلت به طرز کامل حل میشه

miladica
2011-01-23, 08:16 PM
سلام

آره داداش . ورژن گوشیت احتمالا شده 1.0.1 یا 1.0.2 . بازیهای کرک شده فقط روی همون اولی انگار اجرا میشن و با ورژنهای بعدی مشکل دارن .
بچه ها که این نکته رو بارها گفته بودن چرا آپدیت کردی شما ؟

miladica
2011-01-23, 08:21 PM
آخه حیفه دیگه نشه با کیز آپگرید نشه.اصلا بازی ها رو از کجا میشه اصلش دانلود کرد یا خرید

تا الان که هنوز نتونستن بازیها رو با ورژنهای بعدی هم سازگار کنند . اگه بشه که خیلی خوب میشه .

آره دیگه اگه با فلش ورژن عوض کنی ( دانگرید کنی ) دیگه KIES واست آپدیت نمی کنه . البته اونم یه روشهایی واسه درست کردنش هست که خیلی دردسر داره .

کلا برنامه های و بازیهای پولی samsungapps هنوز توی ایران موجود نیست چون هنوز سامسونگ روش پرداخت مطمئن پیدا نکرده . البته اگه دسترسی به شماره credit card داری (مال فک و فامیل باشه توی خارج مثلا ) می تونی از وارکت کشورهای دیگه برنامه ها رو بخری و دانلود کنی.

miladica
2011-01-23, 08:30 PM
این پیغام رو به برادران مدیریت عزیز مخصوصا Roostaamir خودمون می نویسم چون صندوقش پر شده انگار و نمیشه واسش پیغام خصوصی داد .

سلام

آقا شما چون یکی از مدیران هستی می خوام این سوال رو از شما بپرسم .
واسه من از طرف Robot-Mod نامه آمده که تاپیک samsung ch@t که من توی بخش نرم افزار انجمن بادا ایجادش کردم داره حذف میشه اما دلیل رو نگفته ؟!!
میشه بگی چرا این تاپیک قراره حذف بشه ؟ آخه من که چیزی توش نگفتم ؟!!
نکنه به خاطر تبلیغ ا یرانسله ؟

sat1sat1
2011-01-23, 08:46 PM
ممنون از راهنماییتون این تغییرات که بتونم بعدا برای آپگرید گوشی با کیز رو انجام بدم سخته یا اصلا میشه

MaJiD Wave
2011-01-23, 10:14 PM

lاگه از ADSL استفاده میکنید و یه مودم Wireless دارین از طریق W-Fi گوشی میتونید از ADSL تون در موبایل استفاده کنید اگه نه که باید از GPRS موبایلتون برای وصل شدن به ابنترنت استفاده کنید، بعد وارد گزینه Samsung Apps تو گوشیتون میشید و اونجا میتونید هر چیزی دانلود کنید، این اولین راهش بود، راه دوم اینه که از طریق خود Kies برید و از PC چیز هایی که میخواینو دانلود و در حالی که گوشیتون در مدل Samsung Kies به PC وصل هست اون بازی یا هر چیز دیگه ای رو تو گوشیتون اینستال کنید.

miladica
2011-01-23, 11:33 PM
ممنون از راهنماییتون این تغییرات که بتونم بعدا برای آپگرید گوشی با کیز رو انجام بدم سخته یا اصلا میشه

سعی می کنم واست پیداشون کنم و همینجا توی فروم بزارمش

saeeeeeeid
2011-01-23, 11:46 PM
بچها کسی جواب من نمیده ؟؟؟از مسعولین و بچهای با تجربه خاهش میشه به تاپیک بچها یه کم توجه داشته باشن هنوز خیلیها از بچها مثل من احتیاج به کمک یا همون راهنمایی احتیاج دارن با تشکر فراوان

saeeeeeeid
2011-01-23, 11:49 PM
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟

nimaaa68
2011-01-24, 12:50 AM
يه مطلبي رو وقتي با گوشي ور ميرفتم در مورد قسمت جاوا امروز فهميدم كه شايد خيليا تا حالا متوجه اين امكان نبودن:
اين مطلب مفيد واسه مرورگرهاي اينترنتي هست كه تو قسمت جاوا نصب ميشن ... مثل opera
واسه اينكه شما هم اگه بخوايد تجربه كنيد ، همراه شيد

-اول از همه چيز بريد قسمت جاوا (games and more)
-اون سه نقطه پاييني رو بزنيد كه منوي كشويي بياد بالا...مثل عكس
http://s25.aks98.com/files/19012203454082011752.jpg

- حالا از اين منو fit to screen رو ميزنيد...
- بعدش بايد تيك جلوي همه برنامه يا بازيها جلوشون باشه به جز مرورگرها ... مثل opera...
http://s25.aks98.com/files/92256151247199017239.jpg

-بعدش save رو ميزنيد تا تغييرات ثبت شه... حالا opera يا مرورگرتون ديگه تون رو باز كنيد و تغييرات رو با وبگردي بفهميد...

miladica
2011-01-24, 04:08 PM
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟

داداش میشه سوالت رو دوباره مطرح کنی ؟

miladica
2011-01-24, 04:12 PM
يه مطلبي رو وقتي با گوشي ور ميرفتم در مورد قسمت جاوا امروز فهميدم كه شايد خيليا تا حالا متوجه اين امكان نبودن:
اين مطلب مفيد واسه مرورگرهاي اينترنتي هست كه تو قسمت جاوا نصب ميشن ... مثل opera

- بعدش بايد تيك جلوي همه برنامه يا بازيها جلوشون باشه به جز مرورگرها ... مثل opera...

-بعدش save رو ميزنيد تا تغييرات ثبت شه... حالا opera يا مرورگرتون ديگه تون رو باز كنيد و تغييرات رو با وبگردي بفهميد...

نکته خیلی جالبی بود . صفحه خیلی تر وتمیزتر شد . اما من به نظر خودم اون حالت قبلی (fit to screen) با اینکه زمخت تر بود اما خیلی کار کردن باهاش راحت تر بود . مثال واضحش کار با همین انجمن خودمون هست که با مود fit to screen خیلی راحت تره .
اما نکته خیلی خیلی جالبی بود و من به شخصه تا حالا بهش توجه نکرده بودم . خیلی ممنون از به اشتراک گذاریت .
:flower:
بچه های انجمن موافق هستین یه تاپیک توی بخش آموزش ایجاد کنیم و همین Tips & Tricks یا به قول خودمون همین ترفندهای گوشی رو توش بنویسیم ؟؟

nimaaa68
2011-01-24, 08:19 PM
نکته خیلی جالبی بود . صفحه خیلی تر وتمیزتر شد . اما من به نظر خودم اون حالت قبلی (fit to screen) با اینکه زمخت تر بود اما خیلی کار کردن باهاش راحت تر بود . مثال واضحش کار با همین انجمن خودمون هست که با مود fit to screen خیلی راحت تره .
اما نکته خیلی خیلی جالبی بود و من به شخصه تا حالا بهش توجه نکرده بودم . خیلی ممنون از به اشتراک گذاریت .
:flower:
بچه های انجمن موافق هستین یه تاپیک توی بخش آموزش ایجاد کنیم و همین Tips & Tricks یا به قول خودمون همین ترفندهای گوشی رو توش بنویسیم ؟؟

بله سلیقه ها فرق میکنه...من به شخصه همیشه دنبال عکس ها و تکست های تمیزتر بودم و اینکه چیزای بیشتری تو صفحه ببینم...درسته یه کم سخته اما عادت کردم من...راجع به تاپیک جدید هم ایده ی خیلی خوبیه.چون هرکدوممون هرروز یه چیز تازه ای از گوشیمون کشف! میکنیم...یه جا باشه بهتره که راحتتر در دسترسه

mohha313
2011-01-24, 08:24 PM
دوستان!!!کمک!
یکی از بچه های محترم رفته سر گوشی من و احتمالا اونو با پفک اشتباه گرفته!(حسابی گازش گرفته)
حالا صفحه نمایش ترک خورده در فلزی پشت باتریش در حد 3-4میلیمتر جا برداشته و اون قسمت مشکی پلاستیکی پایینش پر از جای دندونه!
حالا میخوام ببینم میشه یه کار کردکه همش درست شه یا نه ؟اگه بخوام فقط صفحشو عوض کنم چقدر خرجش میشه؟
و اگه بخوام کلهم اجمعین همه رو عوض کنم چقدر خرج بر میداره حدودا؟:(:(

mohha313
2011-01-24, 08:29 PM
شرمنده دوستان یه سوال دیگه:اگه گوشیو ریست کنیم فارسیش و کلا برنامه های غیر اصلیش که از زمان خرید روش بوده پاک میشه؟

miladica
2011-01-24, 09:03 PM
دوستان!!!کمک!
یکی از بچه های محترم رفته سر گوشی من و احتمالا اونو با پفک اشتباه گرفته!(حسابی گازش گرفته)
حالا صفحه نمایش ترک خورده در فلزی پشت باتریش در حد 3-4میلیمتر جا برداشته و اون قسمت مشکی پلاستیکی پایینش پر از جای دندونه!
حالا میخوام ببینم میشه یه کار کردکه همش درست شه یا نه ؟اگه بخوام فقط صفحشو عوض کنم چقدر خرجش میشه؟

داداش این طرف احتمالا خون آشامی ، گرگ نمایی چیزی نبوده ؟؟!!
ترو خدا بهش بگو این خمیردندونش رو به ما هم معرفی کنه ببینم چی چی میزنه که این همه فک و دندوناش قوی هستن که فلز رو اینجور کرده ؟
غصه هم نخور . قابش رو هم نمایندگی های پارس مایکروتل دارن و خودشون هم عوض می کنن . قاب مسئله مهمی نیست مهم اینه که صفحه نمایش گوشی یا باتری و بقیه دم و دستگاهش چیزی نشه که انگار نشده خدا رو شکر .

خرجش رو هم نمی دونم خدا وکیلی ...
امیدوارم درست بشه به زودی .

miladica
2011-01-24, 09:05 PM
شرمنده دوستان یه سوال دیگه:اگه گوشیو ریست کنیم فارسیش و کلا برنامه های غیر اصلیش که از زمان خرید روش بوده پاک میشه؟

اگه گوشیت از همون اول فارسی بوده و با فلش ملش فارسی نشده پس با خیال راحت reset کن چون نمی پره .
البته موقع hard reset خیلی خیلی خیلی حواست رو جمع کن چون گوشی خیلی نسبت بهش حساسه ...

miladica
2011-01-24, 10:00 PM
بچه های خوب فروم سلام
این هم بروشور رخداد بزرگ موبایل امسال یعنی MWC که گیرش آوردم و اینجا میزارم واسه دانلود .
توش تمام برنامه ها و سخنرانی هایی که قراره انجام بشه و ... و ... رو نوشته .

امیدوارم خوشتون بیاد .

miladica
2011-01-24, 10:04 PM
برو بچس عزیز تاپیک تم رو هم آپدیت کردم . یه سری بزنید ...

تاپیک تم (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=874994#post874994)

miladica
2011-01-24, 10:18 PM
بچه ها شرمنده که تند تند پست میدم و یه خورده پستهام پشت سر هم شده ، آخه همینطور که دارم توی نت ول می چرخم به مطالب جالبی بر میخورم که حیفم میاد اینجا براتون نزارمشون ..

اینم یکی دیگه ...
توی سایت معروف GSMarena که بودم (دوشنبه 4/11 ) طبق آخرین رده بندیشون گوشی samsung wave از همه گوشیها بالاتر ایستاده ( حتی از galaxy S و samsung wave ll )

اینم عکس :

http://up.*************/images/u8t3lmvmumf1607tvte2.jpg

wave 8500
2011-01-25, 12:26 AM
miladica جان
تو تایپیک تم ی تم به نام ProLight Theme قرار دادی
بی زحمت ویجت تصویر سمت راست ( ویجت رنگی ) رو تو ویجت ها آپلود کن
ممنون

wave 8500
2011-01-25, 12:35 AM
دوستان ببخشيد؛ درسته كه اين يك انجمن فقط جهت راهنمايي موبايل هستش ولي من يك سؤال غير موبايلي هم دارم
اگه ممكنه يك راهنمايي در مورد دوربين G 12 كانن بفرمائيد خيلي ممنون ميشم ، بازم منو ببخشيد.:blush:

آقا دمت گرم
خط اول رو خوندم بعد پیش خودم گفتم خب شاید بخواد درباره ipod یا تب لت یا از این جور چیزا بپرسه
ی دفعه تو خط دوم دیدم رفتی سراغ دوربین ( فدات شم بی خیال شو ) اینجا فقط موبایل
هر راهنمایی که بخوای میتونم در این باره بهت بدم
ولی
1- اینجا نمیشه ( یعنی اصلا نمیشه - فکرش رو هم نکن )
2- email دادن هم مثل اینکه خلافه قوانینه
3- ی پیغام خصوص بهم بده توش email ت رو بفرست
( از کل برو بچ معذرت )

wave 8500
2011-01-25, 12:38 AM
دوستان سلام

میشه یه لطفی کنید آموزش برنامه tool box بزارید یعنی قسمت فلزیابش؟؟
حالا واقعآ این برنامه طلا یاب کارایی داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟؟

من این برنامه رو تو بخش نرم افزار کامل معرفی کردم :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=102086
درباره فلز یابش هم باید گفت که خیلی خوب کار میکنه
بهترین وضعیت کاریش هم از آرم سامسونگ تا پایین گوشی هست ( چراش رو نمیدونم )

nimaaa68
2011-01-25, 12:40 AM
دوستان!!!کمک!

آقا منم خواستم از همین تریبون استفاده کنم و مراتب ناراحتیمو راجع به گوشیت و مراتب تعجب شدیدمو راجع به اون بچه البته بچه که چه عرض کنم...یلی بوده واسه خودش...عرض کنم
حالا بماند اون گودزیلا خان چجوری بابای فلز رو در آورده یا این شیشه محکمو...ولی آقا مواظب دست و بالت باش...خودتم زیاد دوروبرش نگرد...قورتت میده هااااا

miladica
2011-01-25, 10:38 AM
miladica جان
تو تایپیک تم ی تم به نام ProLight Theme قرار دادی
بی زحمت ویجت تصویر سمت راست ( ویجت رنگی ) رو تو ویجت ها آپلود کن
ممنون

داداش گذاشتم توی فروم ویجت های ساعت با اسم analog play clock و در دو ورژن متفاوت .
اینم لینک تاپیک :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=876085#post876085

بچس انجمن اگه درخواستی داشتن همینجا بگن و خجالت هم نکشن . مطمئن باشین اگه نتونم انجامش بدم می گم نمی تونم .

miladica
2011-01-25, 10:41 AM
RE mohha313 :

آقا جان من اگه رفتی قاب رو عوض کردی بگو چند گرفتی و چقدر هزینه واسه تعویض ازت گرفتن . این چیزا رو خوبه بدونیم واسه روز مبادا ...

پیشاپیش دمت گرم

saeeeeeeid
2011-01-25, 03:51 PM
من این برنامه رو تو بخش نرم افزار کامل معرفی کردم :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=102086
درباره فلز یابش هم باید گفت که خیلی خوب کار میکنه
بهترین وضعیت کاریش هم از آرم سامسونگ تا پایین گوشی هست ( چراش رو نمیدونم )

داداش گلم من این برنامرو spoof کردم الانم رو گوشیم نصب ولی کلآ 3تا برنامه داره تراز-فلزیاب-باطری ولی فلزیابم خیلی با مال شما فرق میکنه چراشم نمیدونم!!!

saeeeeeeid
2011-01-25, 04:05 PM

تعغیر میکنه ولی مرورگرها خیلی کوچیک میشن و از همه مهمتر opera تمام صفحه نشون نمیده

nimaaa68
2011-01-25, 05:14 PM
تعغیر میکنه ولی مرورگرها خیلی کوچیک میشن و از همه مهمتر opera تمام صفحه نشون نمیده

در واقع مرورگر ها به سایز اصلی برمیگردن...کوچیک نمیشن...اونی که شما قبلا استفاده میکردی بزرگ شده ی سایز اصلی بود.تو این حالت عکس ها و تکست ها شطرنجی نیستن و سایز واقعیشون نشون داده میشه.سایت رو هم تمام صفحه باز میکنه اما کوچیکتر از اونیه که بشه دید و با یه بار کلیک میتونید زوم کنید رو ناحیه ی دلخواه.بازم میگم این تغییر کاملا برمیگرده به سلیقه شخصیتون.

cute90
2011-01-25, 06:56 PM
salam bacheha fargh chini in goshi ba aslesh chie? man in goshio 410 toman ba zemanat macrotel gereftam ama harchi jabasho daftarchehasho mibinam nazade made in koja??????????? aslesh male kojast in goshi?

nimaaa68
2011-01-25, 07:20 PM
salam bacheha fargh chini in goshi ba aslesh chie? man in goshio 410 toman ba zemanat macrotel gereftam ama harchi jabasho daftarchehasho mibinam nazade made in koja??????????? aslesh male kojast in goshi?

خوش اومدی به جمع کاربرا
اولش یه چیزی رو یادآوری کنم که تو فروم های این سایت قانون اینه که فارسی بنویسی.بیزحمت رعایت کن.مرسی
دوم اینکه الان تقریبا همه چیز چینی هست.بخاطر ارزون بودن کارگر که در حد مفت هستن،اکثر برندها مقر اصلیشونو بردن چین که سود بیشتری کنن.البته این به اون معنی نیست که جنس بنجل یا تقلبی میدن دستت.نه.همون خط تولیده،با همون استاندارد،زیر نظر همون برند.فقط با کارگرای ارزون چینی.

ahmadkasra
2011-01-25, 08:10 PM

شما میتونی بعد از فلش به jpjg2 با کایز بازم اپدیت کنی اینو من به شخصه تست کردم
در مورد بازیها من پکیج تهیه کردم اگه خواستی در خدمتم

wave 8500
2011-01-26, 12:02 AM
داداش گلم من این برنامرو spoof کردم الانم رو گوشیم نصب ولی کلآ 3تا برنامه داره تراز-فلزیاب-باطری ولی فلزیابم خیلی با مال شما فرق میکنه چراشم نمیدونم!!!

اول اینکه برای شما باطری داره ولی برای من نداره
دوم ی اسکرین شات از صفحه اول برنامه بذار ( اونجا که میگی فقط 3 تا برنامه داره )
سوم ی اسکرین شات هم از فلزیاب گوشیت بذار تا ببینم چه تفاوتهایی با فلز یاب من داره
راستی، فلز یابش کار میکنه دیگه ؟

miladica
2011-01-26, 10:08 AM
آقا این برنامه ای که دارین راجع بهش حرف میزنین اسم کاملش رو بگین تا ما هم بریم دانلودش کنیم و امتحانش کنیم ؟!

wave 8500
2011-01-26, 01:47 PM
آقا این برنامه ای که دارین راجع بهش حرف میزنین اسم کاملش رو بگین تا ما هم بریم دانلودش کنیم و امتحانش کنیم ؟!

میلاد جان
این برنامه در واقع ی جعبه ابزار هست که دو مدل داره
یکیش Handyman TOOLBOX هست که من ازش استفاده میکنم و اینجا هم معرفی و آموزشش رو گذاشتم (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=102086)
دومیش TOOLBOX هست که saeeeeeeid استفاده میکنه
که البته امکانات Handyman TOOLBOX ( نه ابزار ) بیشتر از TOOLBOX هست ( سه ابزار )
که جالبترین قابلیتشون ، فلز یاب هست که در هر دو برنامه وجود داره ولی با ظاهری متفاوت

قیمت هر دو برنامه $1 هست و میتونید مثل سعید spoof کنید

لینک دانلود Handyman TOOLBOX (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000256291)

لینک دانلود TOOLBOX (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000108375)

wave 8500
2011-01-26, 01:56 PM

سعید جان
شما TOOLBOX رو spoof کردی ولی من از Handyman TOOLBOX استفاده میکنم ( این دو تا برنامه با هم فرق دارن )

nimaaa68
2011-01-26, 06:38 PM
میلاد جان
این برنامه در واقع ی جعبه ابزار هست که دو مدل داره
یکیش Handyman TOOLBOX هست که من ازش استفاده میکنم و اینجا هم معرفی و آموزشش رو گذاشتم (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=102086)
دومیش TOOLBOX هست که saeeeeeeid استفاده میکنه
که البته امکانات Handyman TOOLBOX ( نه ابزار ) بیشتر از TOOLBOX هست ( سه ابزار )
که جالبترین قابلیتشون ، فلز یاب هست که در هر دو برنامه وجود داره ولی با ظاهری متفاوت

قیمت هر دو برنامه $1 هست و میتونید مثل سعید spoof کنید

لینک دانلود Handyman TOOLBOX (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000256291)

لینک دانلود TOOLBOX (http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000108375)

داداش این برنامه که پولیه...ما که نمیتونیم از ایران بخریم...کسی کرک شده ی این برنامه رو سراغ نداره که ما دانلود کنیمو اسپوف کنیمش؟

saeeeeeeid
2011-01-26, 08:04 PM
اول اینکه برای شما باطری داره ولی برای من نداره
دوم ی اسکرین شات از صفحه اول برنامه بذار ( اونجا که میگی فقط 3 تا برنامه داره )
سوم ی اسکرین شات هم از فلزیاب گوشیت بذار تا ببینم چه تفاوتهایی با فلز یاب من داره
راستی، فلز یابش کار میکنه دیگه ؟

فلز یاب گوشی من نه خیلی گیج میزنه:(

test84
2011-01-26, 10:27 PM
راهی هست که سریع پروفایل ها رو عوض کنیم؟ بدون اینکه توی menu بریم و sound و اینا.

Roostaamir
2011-01-26, 11:30 PM
والا برای سایلنت فقط خیلی سریع میشه روی notification bar اون بالا کلیک کنید و سایلینت رو انتخاب کنید.
هر جا هم باشید فرق نداره

موفق باشید

wave 8500
2011-01-27, 01:06 AM
داداش این برنامه که پولیه...ما که نمیتونیم از ایران بخریم...کسی کرک شده ی این برنامه رو سراغ نداره که ما دانلود کنیمو اسپوف کنیمش؟

آره پولیه ( یک دلار )
ما که نمیتونیم از ایران بخریم. "من هم تو ایرانم "
اون موقع که من دانلودش کردم نمیدونم کلا رایگان بود یا جز برنامه های منتخب بود

wave 8500
2011-01-27, 01:07 AM

برای من هم اولش ی کم گیج میزنه بعدش قشنگ کار میکنه

wave 8500
2011-01-27, 01:13 AM
راهی هست که سریع پروفایل ها رو عوض کنیم؟ بدون اینکه توی menu بریم و sound و اینا.

والا برای سایلنت فقط خیلی سریع میشه روی notification bar اون بالا کلیک کنید و سایلینت رو انتخاب کنید.
هر جا هم باشید فرق نداره

موفق باشید

در همه جای گوشی شما میتونید فقط بین دو حالت از مجموع 5 پروفایل سوییچ کنید
مثلا اگر حالت meeting رو از تو منو انتخاب کنید با استفاده از notification bar میتونید بین حالت meeting و silent سوییچ کنید
یا مثلا اگر حالت normal رو از تو منو انتخاب کنید با استفاده از notification bar میتونید بین حالت normal و silent سوییچ کنید
و برای بقیه هم به همین صورت هست

wave 8500
2011-01-27, 01:21 AM
نمیدونم میدونید یا نه
ولی من تازه متوجه این موضوع شدم
پس اگه میدونید که هیچی و اگه نمیدونید بدونید
موقع فیلم دیدن برای اینکه به اشتباه دستتون روی تاچ نخوره یا کلیدی رو نزنید که مزاحم فیلمتون بشه
میتونید موقع پخش فیلم ( چه در حالت عمودی چه افقی ) دکمه قفل رو فشار بدید ( علامت قفل، گوشه LED ظاهر میشه )
با این کار دیگه هیچ کدوم از دکمه های گوشی کار نمیکنه ( به جز دکمه تنظیم صدا ) و حتی تاچ گوشی هم از کار میوفته
برای خروج از این حال کافیه که چند لحظه دکمه قفل رو نگه دارید

cute90
2011-01-27, 01:35 AM
سلام یه سوال من گوشیم فارسی نداشت با راهنمایی های دوستان بردم فلش فارسیش کردم اما از اون موقع به بعدt9 اس ام اس هام وقتی رو فونت انگلیسی هستم کار نمیکنه . میشه این امکان حدس کلمش برگرده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

wave 8500
2011-01-27, 01:55 AM
سلام یه سوال من گوشیم فارسی نداشت با راهنمایی های دوستان بردم فلش فارسیش کردم اما از اون موقع به بعدt9 اس ام اس هام وقتی رو فونت انگلیسی هستم کار نمیکنه . میشه این امکان حدس کلمش برگرده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

predictive text فعاله ؟

wave 8500
2011-01-27, 02:02 AM
دوستان
برنامه Handyman ToolBox ( جعبه ابزار wave ) ی چند وقتی هست که پولی شده
من هم به درخواست saieeeeeed عزیز فایل این برنامه رو از گوشی خودم کشیدم بیرون و تو بخش بازیها قرارش دادم تا بشه این برنامه رو spoof کرد
بازی های هک شده برای samsung wave (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98453&page=2)

miladica
2011-01-27, 11:01 AM

مال من که دیگه اصلا کار نمیکنه !!!

miladica
2011-01-27, 11:02 AM

من یادمه یه بار یه جایی یه ویجت تغییر پروفایل دیده بودم اما فکر نکنم زیاد مالی بوده باشه (گرچه خودم امتحانش نکردم) اگه لازم داری بگو تا بگردم واست دوباره پیداش کنم ؟

miladica
2011-01-27, 11:04 AM
آره پولیه ( یک دلار )
ما که نمیتونیم از ایران بخریم. "من هم تو ایرانم "
اون موقع که من دانلودش کردم نمیدونم کلا رایگان بود یا جز برنامه های منتخب بود

آره دیگه اون اولی که اومده بود جزو برنده های مسابقه برنامه نویسی بود (توی شاخه خودش) واسه همین هم سامسونگ واسه یه ماه مجانیش کرده بود .

miladica
2011-01-27, 11:08 AM
نمیدونم میدونید یا نه
ولی من تازه متوجه این موضوع شدم
پس اگه میدونید که هیچی و اگه نمیدونید بدونید
موقع فیلم دیدن برای اینکه به اشتباه دستتون روی تاچ نخوره یا کلیدی رو نزنید که مزاحم فیلمتون بشه
میتونید موقع پخش فیلم ( چه در حالت عمودی چه افقی ) دکمه قفل رو فشار بدید ( علامت قفل، گوشه LED ظاهر میشه )
با این کار دیگه هیچ کدوم از دکمه های گوشی کار نمیکنه ( به جز دکمه تنظیم صدا ) و حتی تاچ گوشی هم از کار میوفته
برای خروج از این حال کافیه که چند لحظه دکمه قفل رو نگه دارید

آقا نزارید این پستها بره که بره ؟!! سریعتر یه تاپیک Tips & Tricks یکی از بچس بزنه تا همه این پستها در مورد قابلیتهای مخفی wave و پستهای آینده در رابطه با این موضوع به اونجا منتقل بشن .

snobbish
2011-01-27, 01:48 PM
بچه هایی که دلهره دارن بابت bada 2.0 خیالشون راحت شه:
Bada 2.0 for S8500 and S8530. (http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/5326524-bada-2-0-for-s8500-and-s8530-)

http://thumbs.webs.com/s/viewProfilePic/?siteId=43066358&memberId=46067372&size=square&851947 (http://www.samfirmware.com/apps/profile/46067372/) Posted by SamFirmware (http://www.samfirmware.com/apps/profile/46067372/)
Today we found on twitter a new message from Justin Hong.
He give some other person a answer on his question.

The other person: badaOSinfo ask him this:
I have one question for You! Is the Samsung S8500 will be possible Wave software update to bada 2.0?? Thanks ~bada-os.info

Justin Hong answered him and say this:
Definitely, we're considering its upgrade in bada 2.0 design. Thanks.

So there is a new kind of bada OS coming for the Samsung Wave!
The Samsung Wave will get soon a bada OS update to 1.2.
In bada version 1.2 are 2 big changes.
- Browser lot faster.
- T9 Trace a king of Swype.

Because the new ''Wave II S8530 '' will get bada version 1.2 directly we can say to you also this device will get 2.0 later. Because the specs of this device are the same as the S8500 Wave.

For now we can say: All S8500 users will get bada version 1.2 soon.
There are already a lot of bada 1.2 firmwares.
But still no KIES release.
Bada version 2.0 will come allround end Q1 2011.

We keep you up to date!

bada 2.0 برای WAVE ما هم ریلیز میشه....:thumbsup:
:specool:
:guitar:
:santa:

wave 8500
2011-01-27, 02:21 PM
مال من که دیگه اصلا کار نمیکنه !!!

آره
اولش ی مقدار گیج میزنه و کار نمیکنه ولی ی چند بار که به آهن نزدیک کنید راه میوفته
من پیشنهاد میکنم پشت گوشی ( از آرم سامسونگ تا زیر گوشی ) رو به آهن نزدیک کنید
و برای اینکه کار کنه سعی کنید برای بار اول به ی فلز قوی ( مثل آهن یا هر چی دیگه )(مثلا به تیر آهن یا چمیدونم، فلز بخاری ) نزدیکش کنید و ی مقدار عقب جلوش کنید تا بفهمه که باید کار کنه
مثلا اگر بار اول به کلید یا ی چیز ضعیف نزدیک کنید دیرتر راه میوفته
ولی وقتی کار کنه خداییش حساسیتش خیلی بالاست ( من باهاش تو آشپزخونه میرم حدودا تو فاصله ی متری یخچال و ماشین لباسشویی عکس العمل نشون میده ) حتی هیچ وقت عقربه ش به صفر نمیرسه چون به بدنه فلزی گوشی هم حساسه
منم برای بار اول که نصبش کردم مثل آدم کار نمیکرد و مثل مال شماها بود و میگفتم که سر کاریه ولی الان قشنگ کار میکنه
دست از تلاش نکشید

test84
2011-01-27, 05:53 PM
هر جا هم باشید فرق نداره

موفق باشید

ممنون، منظورم غیر از اونه، مثلا بین پروفایل normal و outdoor بتونم switch کنم، مثله کاری که گوشی های نوکیا با یه بار زدن دکمه پاور میشه پروفایل رو انتخاب کرد.

cute90
2011-01-28, 12:01 AM
ببخشید این predictive textرا از کجای settingگوشی باید پیدا کنم ؟؟ همه جاشو گشتم نبود راهنمایی لطفا . با تشکر

wave 8500
2011-01-28, 12:22 AM
ممنون، منظورم غیر از اونه، مثلا بین پروفایل normal و outdoor بتونم switch کنم، مثله کاری که گوشی های نوکیا با یه بار زدن دکمه پاور میشه پروفایل رو انتخاب کرد.

از بین دو حالتی که میشه سوییچ کرد یکیشون حتما باید حالت silent باشه

snobbish
2011-01-28, 12:24 AM
ببخشید این predictive textرا از کجای settingگوشی باید پیدا کنم ؟؟ همه جاشو گشتم نبود راهنمایی لطفا . با تشکر

زمان نوشتن متن (چه تو sms ها و چه ....) یه گزینه هست کنار space که روش یه کره کشیده و نوشته EN ،انگشتتو روش 2 ثانیه نگه دار یه منو ظاهر میشه، گزینه مورد نظر شما اونجاست.
اگه بد توضیح دادم بگو تصحیحش کنم.
خوش باشی...

wave 8500
2011-01-28, 12:28 AM

تو setting نیست
1- کیبورد گوشی رو بیار
2- از پایین کیبرد، گزینه EN رو نگه دار ( نزن، نگه دار )
3- الان منوی keyboard setting باز شده
دیدیش ؟ اون بالاست - اولین گزینه
انتخابش کن بعدش close کن

miladica
2011-01-28, 12:42 PM
بچس انجمن من چهار تا تاپیک جدید توی بخش انجمن فروم ایجاد کردم که به شرح زیر هستن :
http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Bada.gif کتاب الکترونیک آموزش نحوه کار با برنامه Samsung Theme Designer (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=880307#post880307)
که در این تاپیک دو کتاب راجع به theme designer و آموزشش گذاشتم

http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Bada.gif کتاب الکترونیکی HOW TO MAKE YOUR FIRST BADA APP و آنالیز مارکتهای برنامه (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=880326#post880326)
در این یکی هم دو کتاب گذاشتم که یکی آموزش ساخت برنامه بادا به صورت عکسدار هست و دیگری هم که معلومه دیگه (آنالیز مارکتهای برنامه مثل samsungapps)

http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Bada.gif کتاب الکترونیک SAMSUNG WAVE (GT - S8500) SERVICE MANUALS (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=880335#post880335)
در اینجا هم کتاب الکترونیک آموزش تعمیرات سخت افزاری WAVE رو گذاشتم

http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Bada.gif SAMSUNG WAVE TIPS & TRICKS (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=880341#post880341)
و اما این تاپیک آخری که از همه مهتر هست . این همون تاپیکی هست که قرار شد ایجاد بشه تا بچه ها اگر نکات مخفی این گوشی رو میدونند با بقیه به اشتراک بزارن تا همه بتونن به نحو کامل از گوشی استفاده ببرنند .
منظور از نکات مخفی همون قابلیتهایی هست که مخصوص سیستم عامل بادا هست (مثل به چپ و راست کشیدن انگشت روی contact مورد نظر برای زنگ زدن به اون یا فرستادن sms بهش)
من فقط تاپیک رو ایجاد کردم و هنوز خودم چیزی توش ننوشتم اما امیدوارم این تاپیک به زودی توسط شما پر بشه .
لطفا توی اون تاپیک پستهاتون رو همراه با عکس بزارین تا درک مطالب برای بقیه آسونتر بشه .
همچنین در اون تاپیک فقط پستهای آموزشی رو مطرح کنید و پستهای سوالتون رو در همینجا مطرح کنید تا تاپیک پر از اسپم نشه .

فعلا ...

miladica
2011-01-28, 01:15 PM
تاپیک ویجت هم آپدیت شد

http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/mark/Bada.gif Feeds & Updates Widget Modified 2 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=880382#post880382)

nimaaa68
2011-01-28, 02:25 PM
بچه ها كسي تا حالا كابل TV واسه گوشي خريده؟ ميدونين چنده؟ ديگه حالمون بهم خورد از بس نمايندگي دست ميكنه تو جعبه و وسايل فرعيشو بر ميداره و بيرون ميفروشه...:angry:

nimaaa68
2011-01-28, 02:46 PM
دوستان
برنامه Handyman ToolBox ( جعبه ابزار wave ) ی چند وقتی هست که پولی شده
من هم به درخواست saieeeeeed عزیز فایل این برنامه رو از گوشی خودم کشیدم بیرون و تو بخش بازیها قرارش دادم تا بشه این برنامه رو spoof کرد
بازی های هک شده برای samsung wave (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98453&page=2)

من اسپوفش كردم اما گوشي موقع اجراش (اونجا كه عكس اولش مياد و مينويسه loading ) گوشي هنگ كرد :ohno:
كسي اين مشكلو نداشت؟!؟!:hmm:

ahmadkasra
2011-01-28, 07:58 PM
بچه ها كسي تا حالا كابل TV واسه گوشي خريده؟ ميدونين چنده؟ ديگه حالمون بهم خورد از بس نمايندگي دست ميكنه تو جعبه و وسايل فرعيشو بر ميداره و بيرون ميفروشه...:angry:

داداش کابل ان 95 بهش میخوره گوشی برادرمو دزدین من از کابل اون استفاده میکنم:wac:

nimaaa68
2011-01-28, 09:32 PM
داداش کابل ان 95 بهش میخوره گوشی برادرمو دزدین من از کابل اون استفاده میکنم:wac:

جدي؟:eh: تعجب كردم كه پورت N95 و wave باهم ميخونه... جالب بود.... مال داداشت رو خود گوشي بود يا جدا خريده كابلشو؟
اگه خريده چند؟
راستي ترجيح ميدم مال خودش باشه... كسي نميدونه بي وجدانا چند ميدنش به بازار كه بفروشه واسشون؟

wave 8500
2011-01-28, 11:10 PM
جدي؟:eh: تعجب كردم كه پورت N95 و wave باهم ميخونه... جالب بود.... مال داداشت رو خود گوشي بود يا جدا خريده كابلشو؟
اگه خريده چند؟
راستي ترجيح ميدم مال خودش باشه... كسي نميدونه بي وجدانا چند ميدنش به بازار كه بفروشه واسشون؟

پورت N95 به wave نمیخوره
این کابل در واقع ی کابل tv با جک 3.5 میلی متری هست ( همون قسمت کابل که وارد بالای گوشی میشه ) ( که حالا به کابل tv نوکیا معروف شده )
مثل اکثر هندزفری ها که از جک 3.5 میلی متری استفاده میکنن و تو خیلی از موبایلها و لپ تاب ها و pc ها وجود داره
جک 3.5 میلی متری یک استاندارد هست که بیشتر تولید کنندگان در هندزفری و tv ازش استفاده میکنن
درباره اینکه میگید ترجیح میدم مال خود گوشی باشه، باید بگم در اصل مال نوکیا هم نیست بلکه همون طور که گفتم جک 3.5 یک استاندارد جهانیه
حتی اگه با هندزفری تو جعبه گوشیتون هم حال نمیکنید میتونید خیلی راحت برید و یک هندزفری 3.5 میلی متری توپ بخرید
من خودم فکر کنم خریدم 3500 تومان ( کابل tv )

wave 8500
2011-01-28, 11:16 PM
من اسپوفش كردم اما گوشي موقع اجراش (اونجا كه عكس اولش مياد و مينويسه loading ) گوشي هنگ كرد :ohno:
كسي اين مشكلو نداشت؟!؟!:hmm:

فکر کنم saieeeeeed و miladica نصب کرده باشن
saieeeeeed رو نمیدونم مشکل داشته یا نه ( فکر نمیکنم به مشکل خورده باشه )
miladica هم فکر کنم بدون مشکل نصب کرده و داره استفاده میکنه ( چون تو همین چند تا پست قبلی گفته بود که فلز یابش کار میکنه ) ( یعنی تونسته برنامه رو درست نصب کنه - حالا فقط فلز یابش درست کار نمیکنه )
میخوای پاکش کن دوباره نصب کن

wave 8500
2011-01-28, 11:23 PM
دوستان
پیغام Time out ( صبر کردن ) چیه ؟ یعنی برای چی این پیغام اومد ؟
دیروز گوشیم 2 بار Time out داد
خدا رو شکر هیچ اتفاقی هم نیوفتاد
هر بار که Time out داد شاید به 1 ثانیه هم طول نکشید که پنجره اش بسته شد

snobbish
2011-01-29, 12:06 AM
دوستان

برای منم این پیغام ظاهر میشه،مخصوصا زمانی که گوشی رو روشن می کنم و widget ها دارن load میشن..!!؟؟

nimaaa68
2011-01-29, 12:09 AM
دوستان

احتمالا مال يكي از ويجت هاييه كه تو home screen داري.چون از اينترنت استفاده ميكنه اگه اينترنت در دسترس نباشه اين پيغامو ميده.فكر كنم ويجت هواشناسي بوده به احتمال زياد.
يه سوال هم چند صفحه پيش يادم مياد كه يكي از دوستان زده بود كه موقع اجراي بازي دائم ميزنه not enough memory و خارج ميشه.يكي از علتهاي اساسي اين مشكل wifi هست كه وقتي شما از wifi استفاده نميكني و از مودمت دور ميشي سيستم عاملت زور ميزنه كه ارتباط رو حفظ كنه.واسه همون هم الكي memory پر ميكنه هم زود شارژ رو خالي ميكنه.معقولش اينه كه وقتي از wifi استفاده ميكني فاصله ات از مودم كم باشه و وقتي از wifi استفاده نميكني اونو خاموش كني.مشكل not enough memory تقريبا حل ميشه.

miladica
2011-01-29, 12:13 AM
miladica هم فکر کنم بدون مشکل نصب کرده و داره استفاده میکنه ( چون تو همین چند تا پست قبلی گفته بود که فلز یابش کار میکنه ) ( یعنی تونسته برنامه رو درست نصب کنه - حالا فقط فلز یابش درست کار نمیکنه )

آره داداش مال من که بدون مشکلی خدا رو شکر اجرا میشه و ایرادی هم نداره . البته من spoof نکردم و همون موقع که مجانی بود نصبش کرده بودم . جفتش هم نصب کرده بودم .
در ضمن فلزیابش هم درست شد و واقعا حساسیتش بالاست . مرسی از توضیحاتت .

miladica
2011-01-29, 12:17 AM
دوستان

این پیغام مربوط به connection اینترنت گوشی هست و مواقعی ظاهر میشه که یه ویجت یا برنامه گوشی بخواد خودش رو آپدیت کنه (منظورم آپدیت خود برنامه نیست مثلا آپدیت اوضاع هوا ) و اگر اوضاع اینترنت گوشی خراب باشه و سرعتش کم باشه یا اصلا گوشی اینترنتش قطع باشه پس از یه مدت زمان که نتونه آپدیت رو بگیره میزنه time out یعنی زمان استاندارد برای لود صفحه یا اطلاعات مورد نظر تمام شده اما صفحه یا اطلاعات مورد نظر لود نشدن .
پس چیزی نیست که مال گوشی باشه و مربوط به اینترنت گوشی هست و خودتون رو نگران نکنید .

miladica
2011-01-29, 12:19 AM
در ضمن دیدم که در این صفحه و صفحه قبل در مورد کابل tv بحث شده بود .
باید بگم که فکر نکنم توی جعبه wave کابلی بوده باشه .
در ضمن بچه ها در صفحات قبل همین کلوپ مفصل در مورد کابل tv صحبت کردن و به نتیجه هم رسیدن . شما همین کلوپ رو یه مطالعه بزنی مطالب رو پیدا می کنی و مطمئن باش کارت رو راه میندازن .

nimaaa68
2011-01-29, 05:54 PM
در ضمن دیدم که در این صفحه و صفحه قبل در مورد کابل tv بحث شده بود .
باید بگم که فکر نکنم توی جعبه wave کابلی بوده باشه .
در ضمن بچه ها در صفحات قبل همین کلوپ مفصل در مورد کابل tv صحبت کردن و به نتیجه هم رسیدن . شما همین کلوپ رو یه مطالعه بزنی مطالب رو پیدا می کنی و مطمئن باش کارت رو راه میندازن .

كابلي بوده...برداشتن...ببخشيد حوصله از اول ديدن 110 صفحه رو نداشتم.
اگه سوالم آزارتون داد شرمنده

miladica
2011-01-29, 08:33 PM
كابلي بوده...برداشتن...ببخشيد حوصله از اول ديدن 110 صفحه رو نداشتم.
اگه سوالم آزارتون داد شرمنده

نه داداش این چه حرفیه ؟؟! من شرمنده . من اگه گفتم فقط به خاطر خودت بود و اینکه به جواب برسی و کارت راه بیوفته . حال هم به خاطر جبرانش جوابت رو خودم همینجا میدم .

شما برای استفاده از قابلیت TV OUT گوشی می تونی از هر کابل standard 3.5 mm av jack استفاده کنی اما توصیه من اینه که مانند بقیه بچه ها که کارشون راه افتاده و خودم از کابل Nokia CA 75U Cable استفاده کنی . روش کار هم به شرح زیره :
1 - ابتدا به مسیر settings -> connectivity برو و در آخر و پایین صفحه گزینه TV OUT رو بر روی NTSC بزار (البته بسته به تلویزیونت ممکنه فرق کنه) و اون مربع جلوش رو هم کلیک کن تا سبز بشه
2 - تلویزیونت رو در حالت input mode بزار (در مورد تلویزیونهای قدیمیتر برن به کانال AV)
3 - حالا jack رو به گوشیت متصل کن و در گزینه ها MOBILE TV رو انتخاب کن
حالا دیگه باید قادر باشی صفحه گوشیت رو روی تلویزیون ببینی

نکته : اگر دیدی باز هم تصویر نداری یه حقه هست که واسه من که پیش نیومده اما واسه رفیقم که واسش پیش اومده بود جواب داد و اونم اینه که جای پین های قرمز و زرد رو در ورودی تلویزیون عوض کن . یعنی قرمز رو بزن به زرد و زرد رو به قرمز و سفید به همون سفید .

wave 8500
2011-01-29, 11:41 PM
بچه های عزیز
ی خواهشی دارم
هیچ کدوممون یادمون نرفته که درخواست دادیم تا انجمن Bada از انجمن سامسونگ جدا بشه
که متاسفانه با این درخواست موافقت نشد ( که من دلایل مخالفت با این درخواست، که مدیران مطرح کردن رو قبول ندارم )
خوش بختانه ی چند وقتی بود که راحت بودیم و هر کسی که bada داشت اینجا سوال میپرسید
ولی متاسفانه 2-3 روزی هست که یکی دو نفر در مورد گوشی هایی غیر از بادا سوال میپرسن

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=104633
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=104935
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=99785

حالا خواهشی که من دارم اینه که به هیچ کدوم این سوالات جواب ندین تا بدونن که اینجا نباید سوال غیر از Bada بپرسن ( حتی اگر شده ازشون امتیاز کم کنید )
در پایان از همتون تشکر میکنم که به هیچ کدوم از سوالهای غیر bada جواب ندادین

wave 8500
2011-01-29, 11:51 PM
میلاد جان
چند روز پیش اگه یادت باشه دو تا ویجت آپلود کردی
Analog Play v1
Analog Play v2
من Analog Play v1 رو میزنم که نصب بشه ولی فقط میزنه processing و دیگه ادامه نصب رو نمیره و نصب نمیشه ولی اون یکی نصب میشه

wave 8500
2011-01-29, 11:58 PM
برای منم این پیغام ظاهر میشه،مخصوصا زمانی که گوشی رو روشن می کنم و widget ها دارن load میشن..!!؟؟

آره دقیقا همین موقع
ویا موقعی که ی ویجت جدید میارم رو صفحه

این پیغام مربوط به connection اینترنت گوشی هست و مواقعی ظاهر میشه که یه ویجت یا برنامه گوشی بخواد خودش رو آپدیت کنه (منظورم آپدیت خود برنامه نیست مثلا آپدیت اوضاع هوا ) و اگر اوضاع اینترنت گوشی خراب باشه و سرعتش کم باشه یا اصلا گوشی اینترنتش قطع باشه پس از یه مدت زمان که نتونه آپدیت رو بگیره میزنه time out یعنی زمان استاندارد برای لود صفحه یا اطلاعات مورد نظر تمام شده اما صفحه یا اطلاعات مورد نظر لود نشدن .
پس چیزی نیست که مال گوشی باشه و مربوط به اینترنت گوشی هست و خودتون رو نگران نکنید .

آخه من تو گوشیم هیچ چیز ندارم که اتوماتیک آپدیت بشه
تمام ویجت ها رو خودم دستی آپدیت میکنم
فقط دو تا Email دارم که گذاشتم خودشون اتومات آپدیت بشن ( check mail کنن ) که اونم برای آپدیت کردن ساعت 12 شب به اینترنت کانکت میشه
ولی این تو روز time out میده

radioheadz
2011-01-30, 12:02 AM
سلام دوستان
آقا من یک مشکل در WAve دارم یک تعدادی اس ام اس دارم هردفعه حذف می کنم ولی وقتی که یک بار گوشی خاموش روشن میشه دوباره اس ام اس ها بر می گردند چکار باید بکنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک!!!!!!!!:(

miladica
2011-01-30, 08:05 AM
میلاد جان
چند روز پیش اگه یادت باشه دو تا ویجت آپلود کردی
Analog Play v1
Analog Play v2
من Analog Play v1 رو میزنم که نصب بشه ولی فقط میزنه processing و دیگه ادامه نصب رو نمیره و نصب نمیشه ولی اون یکی نصب میشه

داداش من هر دو رو قبل نصب روی گوشی خودم تست کردم و مشکلی نداشتن . اما اگه می خوای تا دوباره آپلودش کنم ؟

miladica
2011-01-30, 08:06 AM
آره دقیقا همین موقع

فقط دو تا Email دارم که گذاشتم خودشون اتومات آپدیت بشن ( check mail کنن ) که اونم برای آپدیت کردن ساعت 12 شب به اینترنت کانکت میشه

مطمئن باش یه برنامه ای داره به صورت hidden از اینترنت استفاده میکنه .

miladica
2011-01-30, 08:55 AM
سلام

آقا من یه سوال دارم و یه خواهش ؟؟!!!

سوال من اینه که موقعی که یه بازی یا برنامه رو spoof میکنیم خوب آیکون بازی یا برنامه spoof شده جایگزین بازی یا برنامه اصلی میشه ( البته بعد یه restart ) . حالا می خوام بدونم راهی هست که بشه اسم برنامه اصلی رو هم مثل آیکونش تعویض کرد یا نه ؟ ( مثلا دیگه به جای nomzero بنویسه Hero Of Sparta HD )

حالا خواهش من هم اینه :
من لینک دانلود خیلی از برنامه ها و بازیهای spoof رو دارم که متاسفاته بیشترشون داخل یه سایت ف ی ل ت ر شده آپلود شدن . می خواستم اگه کسی از بچس اینترنت پرسرعت به همراه V P N پرسرعت داره همینجا بگه تا لینکها رو بدم بهش و اونم زحمت آپلودشون توی یه سایت خوب دیگه مثل Mediafire رو بکشه ! حالا کسی این زحمت رو متقبل میشه ؟:blush::rolleyes:

samurai
2011-01-30, 09:56 AM
دوستان

ویدجت badaweather همین مشکل رو واسه گوشی من ایجاد میکنه...! و هر دفعه هم آپدیت میکنه 2 بار این پیغام رو میده...!
اصولا در موقع استفاده از ویجت ها دقت کنید...!
تعدادی ویدجت دیگه دارم که با این که ساده به نظر میرسن ولی 30-40% از cpu رو مشغول میکنن...!
در حالی که سنگین ترین ویجت هایی که خود سامسونگ نوشته اینطوری نیستند...!
این ویجت هایی مجانی از لحاظ برنامه نویسی خیلی ضعیف هستند...! و اونا را ادمهای آماتور ساخته اند...! مشکلات مشابه رو با ویجت های مجانی در آندروید هم داشته ام...!

wave 8500
2011-01-30, 11:02 AM
مطمئن باش یه برنامه ای داره به صورت hidden از اینترنت استفاده میکنه .

حالا چه جوری میشه پیداش کرد ؟

wave 8500
2011-01-30, 11:11 AM
سلام

آقا من یه سوال دارم و یه خواهش ؟؟!!!

سوال من اینه که موقعی که یه بازی یا برنامه رو spoof میکنیم خوب آیکون بازی یا برنامه spoof شده جایگزین بازی یا برنامه اصلی میشه ( البته بعد یه restart ) . حالا می خوام بدونم راهی هست که بشه اسم برنامه اصلی رو هم مثل آیکونش تعویض کرد یا نه ؟ ( مثلا دیگه به جای nomzero بنویسه Hero Of Sparta HD )

:blush::rolleyes:

من هم وقتی بازی fifa 2010 رو spoof کردم به همین فکر افتادم که اسم بازی رو عوض کنم
حتی تو فایلهای نصب شده مربوط به بازی هم، هر کدومشون هر کجاش که دیدم نوشیه "piano" ( پیانو اسم بازی رایگان بود که به جاش فیفا 2010 نصب کردم ) اسمش رو به fifa 2010 تغییر دادم تا بلکه نام بازی کلا عوض شه، ولی نشد

wave 8500
2011-01-30, 11:19 AM
داداش من هر دو رو قبل نصب روی گوشی خودم تست کردم و مشکلی نداشتن . اما اگه می خوای تا دوباره آپلودش کنم ؟

آره دادش دمت گرم دوباره آپلود کن
همون ورژن یک رو میخوام
دومی نصب میشه

richi
2011-01-30, 12:38 PM
سلام بچه ها

من چه جوری می تونم یکسری از فایل هام رو hidden کنم .من برنامه smart guard رو هم نصب کردم وقتی می خوام یکسری فایل رو hidden کنم از برنامه خارج میشه.....چه باید کرد؟

miladica
2011-02-02, 08:30 AM
من هم وقتی بازی fifa 2010 رو spoof کردم به همین فکر افتادم که اسم بازی رو عوض کنم
حتی تو فایلهای نصب شده مربوط به بازی هم، هر کدومشون هر کجاش که دیدم نوشیه "piano" ( پیانو اسم بازی رایگان بود که به جاش فیفا 2010 نصب کردم ) اسمش رو به fifa 2010 تغییر دادم تا بلکه نام بازی کلا عوض شه، ولی نشد

آقا من خودم جواب رو یافتم . :):cool:
راه حل استفاده از wave spoofer 2.5 هستش . بعد از اجرای برنامه و انتخاب برنامه های container و original دکمه advanced option رو کلیک کن و در صفحه باز شده می تونی اسم برنامه و آیکون منوی برنامه و عکس هنگام اجرای برنامه ( همون عکسی که بعد از کلیک روی آیکون پیدا میشه) رو عوض کنی . بعد back بزن و حالا spoof کن .
واسه برنامه های spoof شده و spoof نشده تست شده و جواب داده .

اما با این حال اگه کسی فهمید که این برنامه اسم برنامه رو چطور عوض میکنه به من هم بگه چون بد توکفشم . (عکسها رو خودم پیدا کرد که چطور عوض میشن)

miladica
2011-02-02, 08:32 AM
آره دادش دمت گرم دوباره آپلود کن
همون ورژن یک رو میخوام
دومی نصب میشه

آپلود کردم داداش . فکر کنم اشکال از سرورهای انجمن بوده و فایل رو درست آپلود نکرده بوده . واسه همینم ایندفعه توی انجمن آپلود نکردم

miladica
2011-02-02, 08:32 AM
سلام بچه ها

من چه جوری می تونم یکسری از فایل هام رو hidden کنم .من برنامه smart guard رو هم نصب کردم وقتی می خوام یکسری فایل رو hidden کنم از برنامه خارج میشه.....چه باید کرد؟

برنامه درست نصب نشده . پاکش کن و دوباره نصبش کن داداش

ahmadkasra
2011-02-02, 12:42 PM
سلام دوستان
ببخشید فقط برای اطلاع میگم چون این موضوع توی امضا من هست
پکیج ویو اپدیت شد 3 دی وی دی فول 12 گیگا بایت اگه خواستید در خدمتم ********************* میل بزنید

wave 8500
2011-02-02, 01:28 PM
دوستان

آره دقیقا همین موقع

علت بروز خظای time out تو گوشی من مربوط به ویجت bada weather بود
این ویجت رو عوض کردم و دیگه time out نداد
شاید این ویجت مشکل کانکشن داشته باشه

nimaaa68
2011-02-02, 01:55 PM
آقا اين GPS من اعصابمو منهدم كرد... كار نميكنه... چيكار كنم من؟ :weird:

saeeeeeeid
2011-02-02, 04:31 PM

آره دوست عزیزم wave 8500 و ahmadkasra عزیز واسم زحمتش کشیدن الانم به خوبی داره کار میکنه همانطور که wave8500 عزیز گفتن اولش یه کم گیج میزنه فلزیاب بعد از چند بار امتحان خوب میشه و به درستی کار میکنه

wave 8500
2011-02-02, 04:31 PM
روش نامگذاری فریمور های بادا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=884067#post884067)

wave 8500
2011-02-02, 04:43 PM
دوستان
فرق wave s8500 با wave s8500T چیه ؟

در ضمن wave s8530 هم اومد با گارانتی پارس مایکروتل حدود 500 هزار تومان

saeeeeeeid
2011-02-02, 04:51 PM
دوستان
فرق wave s8500 با wave s8500T چیه ؟

در ضمن wave s8530 هم اومد با گارانتی پارس مایکروتل حدود 500 هزار تومان

دوست من wave8500t یه مقدار کم صفه گوشی بزرگتر و از لحاز سخت افزاری محکمتر ازwave8500 هست:thumbsup:

wave 8500
2011-02-02, 05:07 PM
دوست من wave8500t یه مقدار کم صفه گوشی بزرگتر و از لحاز سخت افزاری محکمتر ازwave8500 هست:thumbsup:

نمیدونی از لحاظ سخت افزار چه برتری هایی نسبت به wave8500 داره ؟

wave 8500
2011-02-02, 05:11 PM
دوستان
من به تازگی وقتی گوشیم رو به کیز وصل میکنم
بهم فریمور جدید معرفی میکنه
الان فریمور گوشیم s8500XXJEE هست ( برای می 2010 هست )
کیز هم s8500XXJL2 رو برای آپدیت بهم معرفی کرده ( این هم برای دسامبر 2010 هست ) و دومین نسخه این فریمور هست
هر دو تاشون مال اروپاست
حالا چند تا سوال دارم
1- تا حالا کسی امتحانش کرده؟ مشکل - باگ نداره ؟
2- با کیز آپدیت کنم ؟ مشکل تحریم و فییلتر و از این جور چیزا که نداره ؟
3- نسخه سیستم عامل این فریمور، bada 1.2 هست یا نه ؟

saeeeeeeid
2011-02-02, 05:53 PM
برو بچهایی که تا هالا با gps مشکل داشتن و الانم خیلی از بچها در مورد gps تاپیک میزنن به لینک زیر مراجع کنن امید وارم مشکلشون حل بشه
موفق باشید.http://**********.net/showthread.php?t=128427

saeeeeeeid
2011-02-02, 05:59 PM
نمیدونی از لحاظ سخت افزار چه برتری هایی نسبت به wave8500 داره ؟

عزیزم فرق انچنانی که فکر کنی نداره ولی مطمعنآ کیفیتش به wave s8500 نمیرسه

miladica
2011-02-02, 10:33 PM
بچه ها هر کی بازی Angry Birds رو بازی کرده باشه می دونه که چه بازی زیبا و به شدت اعتیادآوری هستش . من اولین بار این بازی رو در گوشی HTC DESIRE HD دوستم بازی کردم و واقعا عاشقش شدم . این بازی تا به حال برای سیستم عاملهای android و symbian و ios اومده و الان شرکت سازنده بازی یعنی Rovio داره بازار سیستم عامل بادا رو مطالعه میکنه تا اگه دید بازار خواستار هست بازی رو برای سیستم عامل بادا هم بیرون بدن .

از کلیه بچه ها خواهش می کنم با کلیک روی عکس به لینک ثبت نام برید و با ثبت نام در Newsletter شرکت rovio علاقه مندی خودتون برای ساخته شدن بازی برای سیستم عامل بادا نشون بدین .

http://gallery.mailchimp.com/63b9f50404dc0d105599c267a/images/ROVIO_AngryBirds_Banner_728x90.jpg (http://rovio.us1.list-manage.com/subscribe?u=63b9f50404dc0d105599c267a&id=bbee698741)

مطمئن باشین هیچی هم به من نمیرسه و من این رو می گم که همه بتونیم ایشالاه از این بازی بسیار باحال بر روی گوشیهای بادا لذت ببریم .

متشکرم از همتون

MaJiD Wave
2011-02-03, 12:18 AM
TOM CLANY'S HAWX

http://up.*************/images/tpinrlrffii5odale2w.jpg

این بازی رو در دو نسخه spoof شده و unspoofed براتون میزارم تا با هر کدوم که حال می کنید رو دانلود و استفاده کنید

-----------------------------------------------------------------------------------

Spoofed Version

حجم : 192.6 مگابایت
spoof شده روی برنامه Healthy Food
سازنده : GAMELOFT
سبک : اکشن

لینک دانلود :

http://www.mediafire.com/?aalk23b3fvf3iaa (http://www.mediafire.com/?aalk23b3fvf3iaa)

-----------------------------------------------------------------------------------

UnSpoofed Version

حجم :
پارت 1 -> 110 مگابایت
پارت 2 -> 97.12 مگابایت
سازنده : GAMELOFT
سبک : اکشن

لینک دانلود :

پارت 1

http://www.mediafire.com/?oa7372xb250b3dj (http://www.mediafire.com/?oa7372xb250b3dj)

پارت 2

http://www.mediafire.com/?4nv0a0wamjmac04 (http://www.mediafire.com/?4nv0a0wamjmac04)

http://up.*************/images/pbaj1q0e7hkurhbt3h4b.bmp

http://up.*************/images/4zh2fdtitwur3ulm5pn.png

http://up.*************/images/0etgb95keek8coppx51n.bmp

راهنمای نصب بازیها و برنامه های هک شده رو در اینجا ببینید ... (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98448)

واااااااای! خداااای من گرافیکوووووو!!! آقا این هک بادا 1.2 برای بازی های هک شده نیومد؟!؟!؟!

miladica
2011-02-03, 12:38 AM
واااااااای! خداااای من گرافیکوووووو!!! آقا این هک بادا 1.2 برای بازی های هک شده نیومد؟!؟!؟!

آره خودم امروز دانلودش کردم گفتم اینجا بزارم بچه ها هم حالشو ببرن . خیلی خیلی گرافیکش خوبه و با کمال تعجب باید بگم که کنترل هواپیما هم خیلی خوب انجام میشه و از لحاظ گیم پلی هم مشکلی نداره (راستشو بخوای خودم اصلا فکرشو نمیکردم که کنترلش اینقدر خوب از آب دراومده باشه)

راجع به بادا 1.2 باید بگم که انگار فقط و فقط یکی از ورژنهای XX می تونست اونا رو اجرا کنه و اونم نه همه بازیها رو .

بابا با همین بادا 1.0 داریم عقش می کنیم دیگه بادا 1.2 می خوای چه کار ؟

miladica
2011-02-03, 01:20 AM
دوست خوبمون majid wave عزیز در تاپیک تمهای ساخت بچه های فروم پرسیده بودند که چه جوری می تونه تمهای ساخت خودش رو در samsungapps عرضه کنه ؟
خوب چون در اون تاپیک سوال و جواب ممنوع هست من اینجا جوابش رو میدم .
داداش من در تاپیک آموزش و در لینک زیر کتاب دستورالعمل theme designer رو واسه دانلود گذاشتم که در اون پروسه ارائه تم و پکیج کردن اون برای عرضه درsamsungapps کاملا توضیح داده شده .
شما اون کتاب رو دانلود و مطالعه کن حتما مشکلت مرتفع میشه .

اینم لینک تاپیک مربوطه :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=104898

miladica
2011-02-03, 04:08 AM
دوستان
من به تازگی وقتی گوشیم رو به کیز وصل میکنم
بهم فریمور جدید معرفی میکنه
الان فریمور گوشیم s8500XXJEE هست ( برای می 2010 هست )
کیز هم s8500XXJL2 رو برای آپدیت بهم معرفی کرده ( این هم برای دسامبر 2010 هست ) و دومین نسخه این فریمور هست
هر دو تاشون مال اروپاست
حالا چند تا سوال دارم
1- تا حالا کسی امتحانش کرده؟ مشکل - باگ نداره ؟
2- با کیز آپدیت کنم ؟ مشکل تحریم و فییلتر و از این جور چیزا که نداره ؟
3- نسخه سیستم عامل این فریمور، bada 1.2 هست یا نه ؟

من که امتحان نکردم اما با جستجو جواب سوالات رو واست گیر اوردم .

1 - یکی گفته یکی از باگها مربوط به برنامه facebooke و notification های اون هست که حتی پس از Delete مسیجها اون عدد notification نمیرن
تغییرات هم به شرح زیر هستن:
- ویجت والپیپر تغییر کرده
- موقع اتصال با USB میشه با دستگاه کار کرد و فقط یه پیغام توی نوار ابزار میاد (connected یا disconnected )
- dolphin الان ورژن 2.2 هست و نوار ابزار با آیکونهای back و forward و quit داره .
- brightness گوشی دیگه روی درجه 4 از 10 هست و دیگه هم واسه خودش توی منوی Settings بخش جدا داره و جزو display نیست
- مشکل دکمه صدا حل شده (دکمه بالا دیگه همیشه صدا رو افزایش و دکمه پایین دیگه همیشه صدا رو کاهش میده)
- در قسمت موزیک و درمنوی ... دو گزینه set as و همچنین share music as هم اضافه شدن
- battery saving mode حالا دیگه از 5% شروع به کار میکنه
و خیلی تغییرات دیگه
2 - نه داداش سامسونگ مگه گوگل هست که تحریم کنه ؟! داره از ایران نون میخوره . با KIES آپ کن خیالت راحت
3 - بادا هم 1.2 هست

wave 8500
2011-02-03, 11:04 AM
من که امتحان نکردم اما با جستجو جواب سوالات رو واست گیر اوردم .

1 - یکی گفته یکی از باگها مربوط به برنامه facebooke و notification های اون هست که حتی پس از Delete مسیجها اون عدد notification نمیرن
تغییرات هم به شرح زیر هستن:
- ویجت والپیپر تغییر کرده
- موقع اتصال با USB میشه با دستگاه کار کرد و فقط یه پیغام توی نوار ابزار میاد (connected یا disconnected )
- dolphin الان ورژن 2.2 هست و نوار ابزار با آیکونهای back و forward و quit داره .
- brightness گوشی دیگه روی درجه 4 از 10 هست و دیگه هم واسه خودش توی منوی Settings بخش جدا داره و جزو display نیست
- مشکل دکمه صدا حل شده (دکمه بالا دیگه همیشه صدا رو افزایش و دکمه پایین دیگه همیشه صدا رو کاهش میده)
- در قسمت موزیک و درمنوی ... دو گزینه set as و همچنین share music as هم اضافه شدن
- battery saving mode حالا دیگه از 5% شروع به کار میکنه
و خیلی تغییرات دیگه
2 - نه داداش سامسونگ مگه گوگل هست که تحریم کنه ؟! داره از ایران نون میخوره . با KIES آپ کن خیالت راحت
3 - بادا هم 1.2 هست

دمت گرم دوست عزیز
حالا ی سوال دیگه دارم
بادا 1.2 که فکر نمیکنم هک شده باشه و الان من فوتبال 2010 رو اسپوف کرد یعنی بعد از آپدیت فوتباله پاک میشه ؟ ؟؟

miladica
2011-02-03, 11:21 AM
دمت گرم دوست عزیز
حالا ی سوال دیگه دارم
بادا 1.2 که فکر نمیکنم هک شده باشه و الان من فوتبال 2010 رو اسپوف کرد یعنی بعد از آپدیت فوتباله پاک میشه ؟ ؟؟

بله داداش . بازیهای spoof شده فقط روی بادا ورژن 1 اجرا میشن . پس اگه می خوای بازیهای spoof شده رو استفاده کنی آپدیت نکن

wave 8500
2011-02-03, 01:48 PM
شانسو ببین
اومدم آپدیتش کنم
وصل کردم به کیز، دیگه به هم فریمور جدید رو نشن نداد
میگه باید اول کیز رو آپدیت کنی
مگه فعلا اخرین ورژن کیز Kies_2.0.0.11011_16_5 نیست ؟

http://s26.aks98.com/files/21032704035202676806.jpg

miladica
2011-02-03, 01:59 PM
شانسو ببین
اومدم آپدیتش کنم
وصل کردم به کیز، دیگه به هم فریمور جدید رو نشن نداد
میگه باید اول کیز رو آپدیت کنی
مگه فعلا اخرین ورژن کیز Kies_2.0.0.11011_16_5 نیست ؟

http://s26.aks98.com/files/21032704035202676806.jpg

حتما جدیدتر اومده . البته هنوز به صورت فایل جدا که چیزی نیومده اما اینطور که شما نشون دادی احتمالا kies داره از طریق خودش آپدیت ارائه میده .

snobbish
2011-02-03, 02:16 PM
برنامه درست نصب نشده . پاکش کن و دوباره نصبش کن داداش

آره داداش مشکل از نصبش بوده،اما جدا از این مشکلات سرعت خیلی پایینی داره،من که باهاش حال نمی کنم. خیلی کنده..

wave 8500
2011-02-03, 02:25 PM
حتما جدیدتر اومده . البته هنوز به صورت فایل جدا که چیزی نیومده اما اینطور که شما نشون دادی احتمالا kies داره از طریق خودش آپدیت ارائه میده .

این هم ورژن جدید کیز 2

Keis 2.0.0.11014_49
این ورژن مثل اینکه فعلا از طریق خود کیز ارائه میشه و فایل جدایی نداره (فعلا )

snobbish
2011-02-04, 12:21 AM
بچه های گل تاپیک، یه سوال :
چرا وقتی kies ها رو update می کنیم ( چه از طریق خودشون چه دانلود مستقیم) برنامه ها یا game هایی که با ورژن قبلی گرفتیم رو دیگه نمیشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟
تو kies 2 که اصلا تو صفحه ی my downloads نشون نمیده.....
علتش چیه ؟؟؟

mohha313
2011-02-04, 01:58 AM
سلام دوستان
معذرت میخوام که سوال بی ربط میپرسم اما الان 2 ساعته که دارم جست وجو میکنم فایده نداره
کی میدونه به غیر از سامسونگ اپ از کجا میشه یه دیکشنری درست و حسابی دانلود کرد؟
با سپاس (فقط اگه میشه یه ریزه سریع)

ah kalbim
2011-02-04, 03:53 AM
چرا اینقدر برنامه کمه برای بادا انگار برنامه و بازی براش ساخته نمیشه؟

nimaaa68
2011-02-04, 12:14 PM
برو بچهایی که تا هالا با gps مشکل داشتن و الانم خیلی از بچها در مورد gps تاپیک میزنن به لینک زیر مراجع کنن امید وارم مشکلشون حل بشه
موفق باشید.http://**********.net/showthread.php?t=128427

آقا این سایتی که زدی ستاره بارون بود نتونستم برم توش

hessam1
2011-02-04, 12:19 PM
در مورد برنامه هاي جاوا اونايي كه لمسي نيستن ميشه استفاده كرد يعني مثل 5800 خودش كليداي لمسي مياره؟

alexi_aras
2011-02-04, 12:29 PM
سلام به همه مهندسان سایت خوب
من 2 روز گوشی ویو 8500 سامسونگ خریدم این گوشی فارسی نداشت من میخواستم فلشش کنم که کامپیوترم هنگ کرد و مجبور شدم ریست کنم تو بخش دانلود دیگه نمیره به جاش یه صفحه زرد میاد که نوشته اپلود تو پی سی به کامپیوترم که وصلش می کنم هیچ اتفاقی نمیافته
درست نمیشه دیگه؟ خیلی نگرانم اعصابم خورده خواهش می کنم کمکم کنید.

miladica
2011-02-04, 12:45 PM
در مورد برنامه هاي جاوا اونايي كه لمسي نيستن ميشه استفاده كرد يعني مثل 5800 خودش كليداي لمسي مياره؟

بله خود گوشی کلیه کلیدهای لازم رو برای کار با برنامه های جاوا به صورت مجازی در اختیارت میزاره

miladica
2011-02-04, 01:02 PM
چرا وقتی kies ها رو update می کنیم ( چه از طریق خودشون چه دانلود مستقیم) برنامه ها یا game هایی که با ورژن قبلی گرفتیم رو دیگه نمیشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟
علتش چیه ؟؟؟

کی میگه نمیشه استفاده کرد ؟ من که دارم استفاده میکنم داداش . شاید شما برنامه ها رو موقع عوض کردن برنامه با ورژن جدید پاک می کنی و حواست نیست !

miladica
2011-02-04, 01:03 PM
سلام دوستان
معذرت میخوام که سوال بی ربط میپرسم اما الان 2 ساعته که دارم جست وجو میکنم فایده نداره
کی میدونه به غیر از سامسونگ اپ از کجا میشه یه دیکشنری درست و حسابی دانلود کرد؟
با سپاس (فقط اگه میشه یه ریزه سریع)

از دیکشنریهای جاوا می تونی استفاده کنی اگه دیکشنری آریانپور که داخل samsungapps هست کارت رو راه نمیندازه

miladica
2011-02-04, 01:14 PM
سلام به همه مهندسان سایت خوب
من 2 روز گوشی ویو 8500 سامسونگ خریدم این گوشی فارسی نداشت من میخواستم فلشش کنم که کامپیوترم هنگ کرد و مجبور شدم ریست کنم تو بخش دانلود دیگه نمیره به جاش یه صفحه زرد میاد که نوشته اپلود تو پی سی به کامپیوترم که وصلش می کنم هیچ اتفاقی نمیافته
درست نمیشه دیگه؟ خیلی نگرانم اعصابم خورده خواهش می کنم کمکم کنید.

هول نشو داداش . شما فقط زدی فایلهای سیستمی گوشی رو پاک کردی و سخت افزار گوشی هیچیش نیست .
فقط کافیه یه HARD RESET بزنی . البته اونم همچین نقل و نبات نیست و نباید زیاد ازش استفاده کرد اما خوب دیگه کار شما گیره .
کدش هم اینه : #3855*2767*

عمل HARD RESET کل سیستم عامل گوشی رو پاک می کنه و سیستم عامل پیش فرض گوشی رو دوباره نصب میکنه . یعنی گوشی برمیگرده به همون تنظیمات موقع ساخت .

قبل از زدن کد memory و sim card گوشی رو دربیار و نزار توی دستگاه باشن و بعدش reset کن .

برای اطلاعات بیشتر در مورد HARD RESET به صفحه زیر هم می تونی مراجعه کنی .
http://www.samsungwaveforum.com/samsung-wave-how-to/samsung-wave-hard-reset-(can-solve-a-lot-of-problems)/

در ضمن اگه یه خورده زبانتون خوب باشه می تونید به مرکز ساپورت خود سامسونگ میل بزنید و مطمئن باشید که اونا همیشه بهتون کمک می کنند (چون حقوق می گیرن که همین کار رو بکنن)

در ضمن من می دونم که خیلی هول شده بودی اما مرگ داداش دیگه واسه مشکلت صدتا تاپیک درست نکن و همینجا توی کلوپ مطرحش کن و مطمئن باش که بچه ها می بینن و می خوننش و اگه بتونن جواب میدن .

امیدوارم گوشیت درست بشه و باز هم اینجا ببینیمت .

wave 8500
2011-02-04, 02:06 PM
علتش چیه ؟؟؟

با خود کیز که جالب از آب در نمیاد آپدیت کنی
اگر هم مستقیم دانلود کنی و زمانی که بخوای ورژن قبلی رو پاک کنی ازت میپرسه که برنامه هایی که دانلود کردی رو هم پاک کنم یا نه ( که شما بزن NO )
صفحه my downloads هم پایین پنجره برنامه هست
اون پایین ی فلش رو به بالا زده و بقلش نوشته my downloads

wave 8500
2011-02-04, 02:11 PM
آقا ی سوال
الان بازی NFS shift پولی شده و برنامه handyman toolbox هم همینطور
ولی من موقعی که رایگان بودن نصبشون کردم ( بدون SPOOF )
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه هنوز بادا 1.2 هک نشده تکلیف چنین برنامه هایی چی میشه ؟
اگه با خود کیز آپدیت کنم ( بادا 1.2 نصب کنم ) این برنامه ها پاک میشه یا نه ؟

miladica
2011-02-04, 02:55 PM
آقا ی سوال
الان بازی NFS shift پولی شده و برنامه handyman toolbox هم همینطور
ولی من موقعی که رایگان بودن نصبشون کردم ( بدون SPOOF )
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه هنوز بادا 1.2 هک نشده تکلیف چنین برنامه هایی چی میشه ؟
اگه با خود کیز آپدیت کنم ( بادا 1.2 نصب کنم ) این برنامه ها پاک میشه یا نه ؟

داداش من جواب سوالت رو نمیدونم فقط بهت یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که از همه اون برنامه هایی که به دردت می خورن یه پشتیبان بگیر (یعنی همون پوشه نصبشون که توی others و توی bada application هست رو کپی کن توی PC) تا اینجور اگه یه روز آپدیت کردی یا فلش زدی و بازیها پولی شده بودن بتونی اینها رو spoof کنی روی هر چی دلت خواست .

miladica
2011-02-04, 03:22 PM
Phone-OS Blog جدیدا عکسهای لو رفته از گوشی که می تونه گوشی بعدی در سری گوشیهای WAVE باشه رو ارائه داده .

http://up.*************/images/0leyoc4n8y8g715ov1qa.png

این گوشی که در حال حاضر WAVE 833 خوانده میشه به نظر یک گوشی متوسط با امکانات خوب هست . گوشی با بادا 1.2 کار خواهد کرد و از یک پردازشگر 800MHz S3C6410 قدرت خواهد گرفت . صفحه نمایش گوشی هم 3.5 اینچ AMOLED خواهد بود . در زیر برخی دیگر از مشخصات گوشی رو می تونید مشاهده کنید :

3.5 inch AMOLED display
Bada 1.2 OS (upgradable to Bada 2.2 OS)
800 MHz S3C6410 processor
Bluetooth 3.0
Wi-Fi b/g/n

5 megapixel camera with autofocus and LED flash
3.5 mm headphone jack
Accelerometer and lighting sensor
448 MB RAM
150 MB internal memory
MicroSD card slot
32 GB expandable memory

هنوز هم قیمت و اینکه در کجاها عرضه خواهد شد معلوم نشده ولی به احتمال زیاد در MWC 2011 مشخص خواهد شد .

منبع : PHONE-OS BLOG (http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.phone-os.pl%2F%3Fp%3D1510)

miladica
2011-02-04, 03:35 PM
خوب امروز همینطور دارم خبرای خوب می بینم ... :D

من امروز با سر زدن به فروم XDA به پستی برخورد کردم که بسیار خوشحالم کرد . نمیدونم که شما هم خبر دار شدین یا نه اما به هر حال اینجا میگم که اگه کسی نمی دونه اونم بدونه ...

همونطور که می دونید تا کنون هکرها موفق شده بودند که بازیهای Pirate شده رو روی گوشیهای بادا spoof کنند اما هنوز موفق به دستکاری فریمویر نشده بودند و به قولی هنوز نتونسته بودند که فریمویر کوک شده برای این سری گوشیها بسازند ( جهت اطلاع اون دسته از دوستانی که نمی دونند بگم که فریمویر کوک شده به فریمویری گفته میشه که به محض نصب بر روی گوشی و فلش شدن گوشی با اون فریمویر تمام برنامه های دلخواه شما و نه شرکت سازنده همراه اون نصب میشن ) .
اما بر و بچس هکر گروه XDA بالاخره پس از اصرارهای فراوان دارندگان گوشیهای بادا در این فروم دست از سر آندروید برداشتن و گوشه چشمی به بادا انداختن و در اولین حرکت تونستن اولین فریمویر کوک شده رو برای گوشی WAVE بسازند .
البته این فریمویر حاوی برنامه مهمی نیست و فقط می خواستن با این کار نشون بدن که دستکاری در این سیستم عامل و فریمویرهاش غیر ممکن نیست .
تغییرات زیر در فریمویر کوک شده به وجود آمده :
- کلیه ویجتهای استوک گوشی قابل پاک شدن هستند
- کلیه عکسهای و آهنگهای قفل گوشی قابل پاک شدن و انتقال هستن
- کلیه برنامه های جاوا که قفل بودند قابل پاک شدن هستند
- 2 برنامه و 1 ویدیو از فریمویرهای چینی به گوشی اضافه شده
- برنامه Palringo با برنامه social hub perimium (مه در بادا 1.2 عرضه شده) جایگزین شده
به خاطر داشته باشید که این فریمویر فقط برای نشون دادن قابل هک بودن بادا درست شده و می تونید از اون هم استفاده کنید اما با مسئولیت خودتون .
لینک دانلود : http://www.megaupload.com/?d=WU8VK1M9
منبع : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=934609

MaJiD Wave
2011-02-04, 05:05 PM
من این خبر رو هفت پیش تو فروم mysamsungwave خونده بودم، همونطور که میلاد عزیز گفتش، اونا فقط این کارو کردن که بگن شدنیه! و اگه تو همون فروم XDA هم ببنید نوشته only as Demonstration یعنی همون به صورت نمایشی...

miladica
2011-02-04, 06:57 PM
بچه های عزیز انجمن بادا من دارم سعی می کنم که هر روز توی تاپیک بازیهای هک شده یکی دوتا بازی رو معرفی کنم اما اگه شما هم بازی خاصی مد نظر دارید بگین تا واستون بزارم .
اگه دوتا تو روز میزارم واسه اینه که خودم دارم اول چکشون می کنم و از کار کردنشون مطمئن میشم بعد میزارم اینجا مگر نه همین الان 140 تا بازی و برنامه میذاشتم واستون .

خلاصه منتظر درخواستهاتون در همینجا هستم ...

miladica
2011-02-04, 07:12 PM
معرفی THE NOW PROJECT سامسونگ

http://www.samsung.com/uk/smartphone/Wave_TypeKV_v2.jpg

با آغاز به فروش گوشی پیشدار سری بادا ، WAVE ll ، سامسونگ مسابقه ای به نام THE NOW PROJECT رو شروع کرده است .
خوب حتما می پرسید این THE NOW PROJECT اصلا چی هست ؟
این پروژه عکسبرداران آماتور رو سوژه خودش قرار داده و به اونها این فرصت رو میده تا عکسهای باحال !!! بگیرن در و در صفحه فیس بوک سامسونگ THE NOW PROJECT (http://www.*************/SamsungUK?v=app_175582689147979) آپلود کنند . سامسونگ هم 50 تا از بهترین عکسها رو انتخاب خواهد کرد تا در یک رخداد استثنایی که در موزه هنرهای طراحی لندن در ماه مارس برگزار میشه به نمایش در بیان . از میان این 50 عکاس که عکسهاشون برگزیده شده تعدادی برگزیده خواهند شد تا به عنوان جایزه به اونها یک samsung WAVE ll داده بشه .

برای اطلاعات بیشتر از سایت THE NOW PROJECT دیدن کنید ... (http://www.samsung.com/uk/smartphone/?nano=1)

منبع : SAMSUNG UK (http://www.samsung.com/uk/smartphone/?nano=1)

شما بچس هم شرکت کنید شاید شما برنده بشید و واسه خودتون یه سفر به انگلیس ببرید .:cool:

miladica
2011-02-04, 07:15 PM
عزیزم جای اون ستارها بزن **********:whistle:

داداش بین اون حروف سایت مورد نظر فاصله بنداز تا اینجور نشه .
مثلا بنویس M O B I L E S T A N در حالی که اگر بخوای عادی و به هم چسبیده بنویسیش اینجور میشه **********

wave 8500
2011-02-04, 07:22 PM
بچه های عزیز انجمن بادا من دارم سعی می کنم که هر روز توی تاپیک بازیهای هک شده یکی دوتا بازی رو معرفی کنم اما اگه شما هم بازی خاصی مد نظر دارید بگین تا واستون بزارم .
اگه دوتا تو روز میزارم واسه اینه که خودم دارم اول چکشون می کنم و از کار کردنشون مطمئن میشم بعد میزارم اینجا مگر نه همین الان 140 تا بازی و برنامه میذاشتم واستون .

خلاصه منتظر درخواستهاتون در همینجا هستم ...

miladica جان
میتونی بازی Hockey shootout رو برام پیدا کنی
این بازی دو مدله
ی مدلش فقط میشه باهاش پنالتی زد و بازی نمیکنه ( این رو الان خودم نصب دارم )
ولی اون یکیش کلا بازی هم میکنه ( این هم تو samsung apps الان پولیه ) من اینو میخوام
دمت گرم

miladica
2011-02-04, 08:21 PM
miladica جان
میتونی بازی Hockey shootout رو برام پیدا کنی
این بازی دو مدله
ی مدلش فقط میشه باهاش پنالتی زد و بازی نمیکنه ( این رو الان خودم نصب دارم )
ولی اون یکیش کلا بازی هم میکنه ( این هم تو samsung apps الان پولیه ) من اینو میخوام
دمت گرم

داداش ردیفش کردم .
برو حالشو ببر
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=886247#post886247
اون بازی که مجانی هست در اصل یکی از مودهای این بازی اصلی محسوب میشه ...

بچه ها عزیز انجمن هم اگر درخواستی دارند همینجا بگن و اونجا مطرح نکن لطفا

wave 8500
2011-02-04, 08:30 PM
داداش ردیفش کردم .
برو حالشو ببر
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=886247#post886247
اون بازی که مجانی هست در اصل یکی از مودهای این بازی اصلی محسوب میشه ...

بچه ها عزیز انجمن هم اگر درخواستی دارند همینجا بگن و اونجا مطرح نکن لطفا

رفیق
این که فییلتره
من فییلتر شکنم مرخص شده
میتونی ی جای دیگه آپش کنی ؟ مثلا mediafire
دمت گرم مهندس

hessam1
2011-02-04, 08:36 PM
دوست من اون kies كه توي امضات هست قديمي مگه؟
اخه دان كردم ميگه بايد اپديت كنم ورژن2 اومده!

miladica
2011-02-04, 08:42 PM
رفیق
این که فییلتره
من فییلتر شکنم مرخص شده
میتونی ی جای دیگه آپش کنی ؟ مثلا mediafire
دمت گرم مهندس

داداش من فییلتر شکنم مشکلی نداره اما چون دانلود منیجر دارم نمی تونم از سایتی غیر MEDIAFIRE و 4SHARED دانلود کنم .
من خودم چند صفحه قبل اعلام کرده بودم که اگه کسی می تونه بیاد و این لینکها رو توی mediafire آپ کنه اما کسی پیدا نشد .
خودم هم دانلود نکردم به خدا .

آقا کسی نیست من لینک بازیها رو بهش بدم اون بره توی سایت mediafire آپلودشون کنه ؟ :(

miladica
2011-02-04, 08:44 PM
دوست من اون kies كه توي امضات هست قديمي مگه؟
اخه دان كردم ميگه بايد اپديت كنم ورژن2 اومده!

نه آقا حسام . این ورژن که توی امضام هست آخرین ورژن KIES هست که به صورت فایل جدا برای دانلود اومده .
اما انگار جدیدا یه سه روزی هست که آپدیت جدید KIES اومده و این آپدیت جدید هنوز به صورت فایل جدا نیومده و فقط از طریق آپدیت خود برنامه میشه بهش رسید .
به محض اینکه فایل دانلود و لینکش بیاد میزارم توی امضام .

hessam1
2011-02-04, 08:50 PM
نه آقا حسام . این ورژن که توی امضام هست آخرین ورژن KIES هست که به صورت فایل جدا برای دانلود اومده
اما انگار جدیدا یه سه روزی هست که آپدیت جدید KIES اومده و این آپدیت جدید هنوز به صورت فایل جدا نیومده و فقط از طریق آپدیت خود برنامه میشه بهش رسید .
به محض اینکه فایل دانلود و لینکش بیاد میزارم توی امضام .

ببخشيد اين سوال ميپرسم
من فردا ميرم اين گوشي ميگيرم ولي چندتا چيز نفهميدن
1-شما براي كرك كردن برنامه بايد اول برنامه رو نصب كنين بعد يه برنمامه مجاني ديگه داشته باشيم و الي آخر؟
2-كلا گوشي راضي كننده اي؟
3-اميد به پيشرفت دارين يا بعد 6ماه دنبال گوشي جديد باشم!

ممنون و ببخشيد:flower:

wave 8500
2011-02-04, 08:54 PM
ببخشيد اين سوال ميپرسم
من فردا ميرم اين گوشي ميگيرم ولي چندتا چيز نفهميدن
1-شما براي كرك كردن برنامه بايد اول برنامه رو نصب كنين بعد يه برنمامه مجاني ديگه داشته باشيم و الي آخر؟
2-كلا گوشي راضي كننده اي؟
3-اميد به پيشرفت دارين يا بعد 6ماه دنبال گوشي جديد باشم!

ممنون و ببخشيد:flower:

1- نه
اول ی برنامه مجانی نصب میشه بعد برنامه هک شده رو دستی جایگزینش میکنیم یا کلا از همون اول با برنامه، اسپوفش میکنیم
2- بد جور
3- امید به پیشرفت هم داریم به فکر گوشی جدید هم نباش - بخر حالشو ببر

ahmadkasra
2011-02-04, 09:02 PM
دمت گرم دوست عزیز
حالا ی سوال دیگه دارم

سلام
دوست عزیز من بادا 1.2 درام برنامها هم روش نصب میشن بادا 1.2 ویو 2 فقط روش نصب نمیشه که اونم تازگیا هک شده کجا اموزش رو بگم؟

wave 8500
2011-02-04, 09:19 PM
سلام
دوست عزیز من بادا 1.2 درام برنامها هم روش نصب میشن بادا 1.2 ویو 2 فقط روش نصب نمیشه که اونم تازگیا هک شده کجا اموزش رو بگم؟

پس خیالم راحت باشه که رو بادا 1.2 هم میتونم Spoof کنم
احمد جان الان فریمور بادا 1.2 شما چیه ؟ ( من میخوام برم به XXJL2 )
آموزش اونم تو آموزش (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=414) میخوای ی تایپیک جدید بزن بگو ( مثلا چمیدونم بزن آموزش نصب برنامه کرک شده رو Bada 1.2 ) دیگه خودت اوستایی دیگه
دمت گرم

ahmadkasra
2011-02-04, 09:24 PM
پس خیالم راحت باشه که رو بادا 1.2 هم میتونم Spoof کنم
احمد جان الان فریمور بادا 1.2 شما چیه ؟ ( من میخوام برم به XXJL2 )
آموزش اونم تو آموزش (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=414) میخوای ی تایپیک جدید بزن بگو ( مثلا چمیدونم بزن آموزش نصب برنامه کرک شده رو Bada 1.2 ) دیگه خودت اوستایی دیگه
دمت گرم

اره خاطرت جمع گوشی من الان ورژنش بهترینه xxjk1 توپه از هر لحاظ که بگی

wave 8500
2011-02-04, 09:36 PM
اره خاطرت جمع گوشی من الان ورژنش بهترینه xxjk1 توپه از هر لحاظ که بگی

این XXJK1 که میگی آخرین فریمور اروپاست، برای بادا 1.2 ؟
کیز به من XXJL2 معرفی میکنه
بعد، چه جوری آپدیت کردی ؟ فلش زدی ؟ یا با کیز ؟

ahmadkasra
2011-02-04, 09:47 PM
این XXJK1 که میگی آخرین فریمور اروپاست، برای بادا 1.2 ؟
کیز به من XXJL2 معرفی میکنه
بعد، چه جوری آپدیت کردی ؟ فلش زدی ؟ یا با کیز ؟

اخرین فریمور xxjl2 من دستی فلش کردم

wave 8500
2011-02-04, 10:16 PM
اخرین فریمور xxjl2 من دستی فلش کردم

به خاطر اینکه فکر میکردم رو بادا 1.2 برنامه اسپوف نمیشه کم کم داشتم بی خیالش میشدم
لینک دانلود XXJL2 رو داری منم دانلودش کنم ؟

miladica
2011-02-04, 10:28 PM
داداش دمت گرم منم LIKE U اگه لینک دانلود همون ورژن رو بزاری .
من فقط و فقط واسه اینکه می گفتن بازیها روش اجرا نمیشه آپ نکرده بودم حالا که شما میگی می خوام همین امشب بترکونم .
داداش ahmadkasra جون منتظر لینک دانلود هستیم ؟!!
اگه توی samfirmware پیدا میشه تا برم اونجا بگیرم آخه عضوم .

miladica
2011-02-04, 11:37 PM
بچه ها من رفتم توی samfirmware و اونجا آخرین فریمویر اروپا رو زده این :
S8500XEKA1
که البته اول باید این یکی ( S8500XEJL2 ) رو نصب کنیم بعد بریم به اون بالایی .

کسی این رو نصب کرده ؟؟

جان بچس یه راهنمایی بکنید تا ما هم امشب ایشالاه به فیض بادا 1.2 برسیم .

wave 8500
2011-02-05, 01:08 AM
بچه ها من رفتم توی samfirmware و اونجا آخرین فریمویر اروپا رو زده این :
S8500XEKA1
که البته اول باید این یکی ( S8500XEJL2 ) رو نصب کنیم بعد بریم به اون بالایی .

کسی این رو نصب کرده ؟؟

جان بچس یه راهنمایی بکنید تا ما هم امشب ایشالاه به فیض بادا 1.2 برسیم .

میلاد جان حالا این دو تا فریمور لینک دانلود دارن ؟
اگه دارن، لینکشون رو بده تا فعلا دانلود کنیم تا بچه ها آمار بدن

miladica
2011-02-05, 01:12 AM
میلاد جان حالا این دو تا فریمور لینک دانلود دارن ؟
اگه دارن، لینکشون رو بده تا فعلا دانلود کنیم تا بچه ها آمار بدن

داداش اول توی سایت www.samfirmware.com (http://www.samfirmware.com) ثبت نام کن .
بعد برو به این آدرس :
http://www.samfirmware.com/apps/auth/login?why=pw&try=1&wp=1&next=WEBPROTECT-s8500.htm

فریمویرهای با رنگ آبی مال اروپا هستن

البته خودش توی اون صفحه همه چیز رو توضیح دادن

sat1sat1
2011-02-05, 01:36 AM
دوستاناگر بادا 1.0.2 حک شده بگید خب آموزشبدین خدا خیرتون بده من انقدر با حسرت این بازیها رو نگاه کردم کف کردم ورژن فریمور من آخرش jk1 نوشته با کیز هم آپگرید شده

wave 8500
2011-02-05, 01:48 AM
دوستاناگر بادا 1.0.2 حک شده بگید خب آموزشبدین خدا خیرتون بده من انقدر با حسرت این بازیها رو نگاه کردم کف کردم ورژن فریمور من آخرش jk1 نوشته با کیز هم آپگرید شده

آره آقا
Bada 1
Bada 1.0.2
Bada 1.2
همشون هک شده هر بازی که میخوای دانلود کن
اینم آموزش
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98448
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95035

ahmadkasra
2011-02-05, 09:07 AM
دوستانی که اس 8500 دارن بدون دردسر و با همون روش اول میتونن بادا 1.2 رو نصب کنن و بازی نصب کنن من خودم بادا 1.2 روی گوشیمه اون روشی که گفتم واسه ویو 2 هست دوستان
فریمور فارسی jpjk1 مشکل داره کلا و بازیها روش نصب نمیشه باید از jpjj3 استفاده کنید
اخرین فریمور 1.2 اروپایی که توپه xxjk1 که روی گوشی خودمه

wave 8500
2011-02-05, 11:50 AM
آقا من خودم جواب رو یافتم . :):cool:
راه حل استفاده از wave spoofer 2.5 هستش . بعد از اجرای برنامه و انتخاب برنامه های container و original دکمه advanced option رو کلیک کن و در صفحه باز شده می تونی اسم برنامه و آیکون منوی برنامه و عکس هنگام اجرای برنامه ( همون عکسی که بعد از کلیک روی آیکون پیدا میشه) رو عوض کنی . بعد back بزن و حالا spoof کن .
واسه برنامه های spoof شده و spoof نشده تست شده و جواب داده .

اما با این حال اگه کسی فهمید که این برنامه اسم برنامه رو چطور عوض میکنه به من هم بگه چون بد توکفشم . (عکسها رو خودم پیدا کرد که چطور عوض میشن)

میلاد جان
من این کار رو کردم ولی نه آیکون و نه اسم برنامه، هیچ کدوم عوض نشد
فقط آیکونشون به دایره ویو ( همون دایره آبی که آرم ویو هست ) تبدیل شد و اسمشون هم تغییر نکرد
این کار رو برای برنامه hawx و hockey انجام دادم
برای hockey تغییر اسم و آیکون ندادم ولی برای hawx تغییر دادم ولی باز آیکون جفتشون همون دایره ویو هست و با اسم برنامه رایگان قبلی

miladica
2011-02-05, 02:41 PM
میلاد جان
من این کار رو کردم ولی نه آیکون و نه اسم برنامه، هیچ کدوم عوض نشد
فقط آیکونشون به دایره ویو ( همون دایره آبی که آرم ویو هست ) تبدیل شد و اسمشون هم تغییر نکرد
این کار رو برای برنامه hawx و hockey انجام دادم
برای hockey تغییر اسم و آیکون ندادم ولی برای hawx تغییر دادم ولی باز آیکون جفتشون همون دایره ویو هست و با اسم برنامه رایگان قبلی

کی گفته نمیشه داداش ؟
حتما یه جا اشتباه کردی . من واست یه نمونه از گوشی خودم میزارم که توش هم عکس آیکون و هم عکس موقع اجرای برنامه و هم اسم برنامه رو عوض کردم .
برنامه هم خیلی خیلی حجیم تر از هر دوی اینهاست .
اسم برنامه : بازی the settlers
اینم اسکرین شات از گوشی خودم

http://up.*************/images/p15hg7qv3ziw2ypdj5r.jpg

http://up.*************/images/ez0z52xd19qzl2zoehf8.jpg

همونطور که می بینی آیکون برنامه رو کردم M و اسم برنامه رو هم گذاشتم miladica و توی عکس موقع اجرا هم نوشتم miladica . البته میشد عوض کردش که دیگه حالش رو نداشتم .
هر عکسی رو نمیشه گذاشت باید سایزش هم درست باشه .
واسه آیکون سایز می تونه از 48*48 باشه تا 96*96 و واسه عکس موقع اجرا (splash) باید عکس 800*480 باشه

miladica
2011-02-05, 02:44 PM
آقا ما که دیگه داریم فلش میزنیم به XXJL2 .
این یکی انگار جدیدترین فریمویر هست که واسه بادا 1.2 اومده .

اینم لینک دانلود فریمویر XXJL2 PRO با حجم 113 مگابایت:

http://hotfile.com/dl/100224179/f4aaee6/S8500_PRO_S8500XXJL2.rar.html (http://hotfile.com/dl/100224179/f4aaee6/S8500_PRO_S8500XXJL2.rar.html)

اینم لینک دانلود فریمویر XXJL2 نسخه عادی با حجم 300 مگابایت :

http://hotfile.com/dl/99505978/88f2da4/S8500XXJL2.rar.html (http://hotfile.com/dl/99505978/88f2da4/S8500XXJL2.rar.html)

ما که فرق این دو نسخه رو نفهمیدیم اگه کسی میدونه بگه تا ما هم یه چیزی یاد بگیریم . من که همون نسخه 300 مگابایت رو دان می کنم چون به نظرم مطمئن تره .

پسورد هر دو فایل هم samfirmware.com هست

nimaaa68
2011-02-05, 04:10 PM
ميلاد... تركوندي پسر... :flower:
يه سوال... spoof شده كه ميدونم چيه... ولي unspoof شده چه جوريه؟ چه مدلي نصب ميشه؟
راستي بازي بروس لي dragon warrior رو داري؟

miladica
2011-02-05, 04:35 PM
ميلاد... تركوندي پسر... :flower:
يه سوال... spoof شده كه ميدونم چيه... ولي unspoof شده چه جوريه؟ چه مدلي نصب ميشه؟
راستي بازي بروس لي dragon warrior رو داري؟

داداش برنامه های spoof که به قول خودت تکلیفشون مشخصه و باید به جای همون برنامه ای که باهاش spoof شده توی مموری جایگزین بشه ( حالا میشه هم دستی خودت جایگزین کنی و هم می تونی با wave spoofer این کار رو انجام بدی )
اما برنامه های Unspoofed به اونایی می گن که طرف فایل خام برنامه رو گذاشته اما هنوز برنامه ای واسش مشخص نکرده که باهاش spoof بشه و اینا رو می تونی با هر برنامه و بازی دلخواه مجانی که عشقت میکشه جایگزین کنی فقط یه نکته دارن و اونم اینه که این جایگزینی برنامه spoof نشده یا unspoofed با برنامه دلخواهت باید حتما حتما توسط برنامه wave spoofer انجام بشه . همین

بازی بروس لی رو هم دارم توی پست بعدی میزارم واست

miladica
2011-02-05, 05:30 PM
سلام
میلاد جان
این بازیها رو میتونی پیدا کنی تا Spoof کنم ؟
Gun Show
Ace Tennis 2010 Online
Backbreaker Football

داداش ace tennis و backbearker رو دارم اما gun show نیست . تا حالا اسمش رو نشنیدم . مطمئنی اسم بازی همینه ؟

7727320
2011-02-05, 05:40 PM
دوستان ایا سامسونگ ویو ساخت چین خم داریم.اگه داریم کیفیت ساختش چجوریه؟

wave 8500
2011-02-05, 06:00 PM
دوستان ایا سامسونگ ویو ساخت چین خم داریم.اگه داریم کیفیت ساختش چجوریه؟

آره داریم
ولی اونطوری که فکر میکنی نیست که مثلا چین همینطوری برای خودش سر هم کنه
الان من یکی از رفیقام داره ( چینیه ) ولی زیر باتریش زده made in china by samsung یعنی فقط مونتاژ چین هست و تمام قطعات مال کره هست و الان تو این 6-7 ماه که خریده خدا رو شکر گوشیش خیلی خوب و نرمال داره کار میکنه
حتی کد imei رو جعبه با گوشیش میخونه و حتی بار کد روی جعبه هم که چک کردیم دیدیم بار کد کره هست
فکر کردی سامسونگ همین طوری الکی میاد شاهکار خودش رو بده به دستگاه فتوکپی ( = چین ) ؟

wave 8500
2011-02-05, 06:07 PM
داداش ace tennis و backbearker رو دارم اما gun show نیست . تا حالا اسمش رو نشنیدم . مطمئنی اسم بازی همینه ؟

خب دمت گرم
همون دو تا اول رو که داری بی زحمت لینکش رو بذار تو بخش بازیها ( همون جا )
gun show هم آره مطمئنم که اسمش همینه آخه همین الان از خود سامسونگ کپی پیست کردم ( ی چی تو مایه های شات گان هست )(مهم نیست )
Allindesk و Xenon Flash رو چی ؟ اینارم داری ؟ ( الیته این دو تا جدیده (زیرش زده new ) ولی دیدم بازیهای خیلی تاپ داری گفتم شاید اینارم داشته باشی

_ حالا من خوشم اومده
هر چی برنامه پولی تو samsung apps پیدا میکنم میام اینجا تا ازت آمار بگیرم _ ( شرمنده ! ! ! )

Roostaamir
2011-02-05, 06:12 PM
دوستان به زودی تمامی بازی ها به امید خدا روی مدیا فایر قرار خواهد گرفت فقط باید یه کم صبور باشید

ببخشید طول میکشه

ممنون از صبرتون

MaJiD Wave
2011-02-05, 06:25 PM
اقا یه مشکل...
جدیدا در قسمت setting یه گزدنه هست که نوشته software update وقتی از اونجا میزنم check for update بعد 5 ثانیه میگه downloading failed... کسی میدونه چرا؟

http://www2.bazinama.com/img/files/viuyjmdrt2aecz5ohgft.jpg

miladica
2011-02-05, 06:28 PM
داش رستم حال دادی اساسی اگه اینکار رو بکنی

در ضمن داش مجید گل بیا اینجا درخواست بازیهایی رو که می خوای بده و توی تاپیک بازیهای هک شده درخواست نده که این داش رستم تهدید به مرگمون کرده

داش wave 8500 :اون دوتا برنامه آخری هم نیومده هنوز . اما تو ذهنم دارمشون واست به محض اومدن میزارم . فعلا دارم واست ace tennis و footbal رو میزارم

Roostaamir
2011-02-05, 06:36 PM
عزیزان چند لحظه صبر کنید و درخواست بازی رو اینجا ندید.
الان یه تاپیک مهم جدید احداث میشه
راستی اسمم هم امیر هستش.(رستم کیه؟ کیه؟؟؟)

Roostaamir
2011-02-05, 06:42 PM
تاسیس شد

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=888338#post888338

دیگه لطفا کلا هر چی درخواست دارید اینجا بذارید.درخواست های قبلیتون رو هم دوباره اونجا بگید(انتقال بدم قاطی میشه)

موفق باشید

Roostaamir
2011-02-05, 07:53 PM
اینم یه تاپیک دیگه:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=105862

دیگه تمام پرسش و پاسخ های بازی ها و برنامه ها میره اینجا

موفق باشید

Roostaamir
2011-02-05, 08:08 PM
اینم تاپیک جوایی که منتظرش بودید:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=888471#post888471

یا علی!فعلا همه چی ردیف شد

راستی نظری،پیشنهادی چیزی داشتید تعارف نکنید
صفحه ی کاربری من همیشه پذیرای شماست

موفق باشید

ahmadkasra
2011-02-05, 09:35 PM
اقا یه مشکل...
جدیدا در قسمت setting یه گزدنه هست که نوشته software update وقتی از اونجا میزنم check for update بعد 5 ثانیه میگه downloading failed... کسی میدونه چرا؟

http://www2.bazinama.com/img/files/viuyjmdrt2aecz5ohgft.jpg

ایران تحریمه داداش از این طریق اونم با جی پی ار اس نمیتونی با وایرلسم میگه اپدیت نیست

snobbish
2011-02-05, 10:51 PM
آقا ما که دیگه داریم فلش میزنیم به XXJL2 .
این یکی انگار جدیدترین فریمویر هست که واسه بادا 1.2 اومده .

اینم لینک دانلود فریمویر XXJL2 PRO با حجم 113 مگابایت:

http://hotfile.com/dl/100224179/f4aaee6/S8500_PRO_S8500XXJL2.rar.html (http://hotfile.com/dl/100224179/f4aaee6/S8500_PRO_S8500XXJL2.rar.html)

اینم لینک دانلود فریمویر XXJL2 نسخه عادی با حجم 300 مگابایت :

http://hotfile.com/dl/99505978/88f2da4/S8500XXJL2.rar.html (http://hotfile.com/dl/99505978/88f2da4/S8500XXJL2.rar.html)

ما که فرق این دو نسخه رو نفهمیدیم اگه کسی میدونه بگه تا ما هم یه چیزی یاد بگیریم . من که همون نسخه 300 مگابایت رو دان می کنم چون به نظرم مطمئن تره .

پسورد هر دو فایل هم samfirmware.com هست

داداشی منم میخوام، این ورژن فارسیه؟؟؟

miladica
2011-02-05, 10:55 PM
یعنی اگه تحریم نبودیم میشد با خود گوشی فریمویر رو آپدیت کرد دیگه ؟؟

خوب اگه وایرلس رو به جای اینکه با کانکشن PC بخوایم share کنیم اون رو با کانکشن V P N که ازش واسه PC استفاده می کنیم share کنیم میشه آپدیت زد از طریق گوشی ؟؟؟

IP کانکشن V P N من مال آلمان هستش . تست هم کردم با گوشی میشه share کرد . طریقه هم همون هست یعنی به جای اینکه اون اصلی رو share کنید V P N رو share کنید .

miladica
2011-02-05, 10:57 PM
داداشی منم میخوام، این ورژن فارسیه؟؟؟

نه داش . اصلا همه ورژنهایی که اولشون XX هست مال اروپا هستن . برای تشخیص کشورش هم باید به بقیه اش توجه کنی .
wave 8500 طریقه شناخت و خوندن فریمویرها رو گفته بود توی تاپیک آموزش

ahmadkasra
2011-02-05, 11:06 PM
یعنی اگه تحریم نبودیم میشد با خود گوشی فریمویر رو آپدیت کرد دیگه ؟؟

خوب اگه وایرلس رو به جای اینکه با کانکشن PC بخوایم share کنیم اون رو با کانکشن V P N که ازش واسه PC استفاده می کنیم share کنیم میشه آپدیت زد از طریق گوشی ؟؟؟

IP کانکشن V P N من مال آلمان هستش . تست هم کردم با گوشی میشه share کرد . طریقه هم همون هست یعنی به جای اینکه اون اصلی رو share کنید V P N رو share کنید .

اگه اپدیت جدید موجود باشه بله

snobbish
2011-02-05, 11:07 PM
با خود کیز که جالب از آب در نمیاد آپدیت کنی
اگر هم مستقیم دانلود کنی و زمانی که بخوای ورژن قبلی رو پاک کنی ازت میپرسه که برنامه هایی که دانلود کردی رو هم پاک کنم یا نه ( که شما بزن NO )
صفحه my downloads هم پایین پنجره برنامه هست
اون پایین ی فلش رو به بالا زده و بقلش نوشته my downloads

مرسی از جوابت، اما من تمام برنامه ها یا گیم هایی رو که با kies گرفتم رو از documentام برمی داشتم.یه جور دیگه بگم من الان تمامیه فایل هایی رو که با kies دانلود کردم رو جدا دارم ، نمی تونم دوباره ازشون استفاده کنم؟؟؟

snobbish
2011-02-05, 11:14 PM
نه داش . اصلا همه ورژنهایی که اولشون XX هست مال اروپا هستن . برای تشخیص کشورش هم باید به بقیه اش توجه کنی .
wave 8500 طریقه شناخت و خوندن فریمویرها رو گفته بود توی تاپیک آموزش

بدون ساپورت فارسی به مشکل بر نمی خوریم ؟
حالا کدوم بهترند xxjk1 یا XXJL2 ؟

ahmadkasra
2011-02-06, 12:09 AM
مرسی از جوابت، اما من تمام برنامه ها یا گیم هایی رو که با kies گرفتم رو از documentام برمی داشتم.یه جور دیگه بگم من الان تمامیه فایل هایی رو که با kies دانلود کردم رو جدا دارم ، نمی تونم دوباره ازشون استفاده کنم؟؟؟

بله میتونی استفاده کنی

بدون ساپورت فارسی به مشکل بر نمی خوریم ؟
حالا کدوم بهترند xxjk1 یا XXJL2 ؟

xxjk1 چون بازیهای کرک شده روی اون یکی اجرا نمیشه

MaJiD Wave
2011-02-06, 12:13 AM
داش میلاد مدل connection من این طوریه که همیشه یه ایترنت وصله، مثل کافی نت ها. بعد اینم V P N من هست که وقتی میزنم کانکت، کانکت میشه و فقط خود PC از V P N استفاده میکنه , و وقتی با گوشی با wifi میرم اینترنت و مثلا youtube میارم fil.tere... :(

http://www2.bazinama.com/img/files/k95u2w5ywhy7jzrce3c6.jpg

miladica
2011-02-06, 12:14 AM
آقا یه سوال خیلی مهم دارم . اگه کسی از اساتید بتونه یه جواب درست و حسابی بده واقعا ازش ممنون میشم .

من از دیشب تا به حال می خوام به آخرین فریمویر بادا 1.2 اروپا فلش بزنم .
خوب طبیعتا بهترین و مطمئن ترین جا برای دانلود فریمویر samfirmware.com هستش و من هم به او جا رفتم .
مشکل اینجا هستش که ( همونطور که در عکس مشاهده می کنید ) در لیست فریمویرهای قابل دانلود واسه اروپا آخرین فریمویر XXJL2 هستش که سه نسخه گذاشتن واسه دانلود ؟!!!!

اولی از اون سه فریمویر که نوشته فول نیست و باید قبلش فریمویر XXJK1 رو دانلود و نصب کن و این بعدش روی اون فلش بشه که این 154 مگابایت حجم داره .
دومی انگار فول فریمویر هست و 300 مگابایت هم حجم داره .
سومی هم فول فریمویر هست و 113 مگابایت حجم داره اما توی اسمش یه پسوند PRO اضافه داشت و وقتی دانلود شد دیدم که فایلهای rc1. و rc2. و app. رو نداره و یه فایل fota. اضافه داره .

http://up.*************/images/08ilif0vi2uy84pm5coj.jpg

حالا من کدوم رو دانلود و نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

( اگه ممکنه فقط جواب ساده ندین و یه توضیح مختصر بدین که فرقشون چیه و به کدوم باید فلش بزنم )

در ضمن من می خوام بازیهای spoof هم اجرا کنم کسی با این فریمویر این کار رو امتحان کرده ؟؟ مشکلی با بازیهای spoof نداره ؟

پیشاپیش از همه شما دوستان متشکرم

miladica
2011-02-06, 12:19 AM
داش میلاد مدل connection من این طوریه که همیشه یه ایترنت وصله، مثل کافی نت ها. بعد اینم V P N من هست که وقتی میزنم کانکت، کانکت میشه و فقط خود PC از V P N استفاده میکنه , و وقتی با گوشی با wifi میرم اینترنت و مثلا youtube میارم fil.tere... :(

http://www2.bazinama.com/img/files/k95u2w5ywhy7jzrce3c6.jpg

خوب داداش مجید شما وقتی روی V P N زدی این اومد دیگه درسته ؟!
خوب حالا شما وقتی روی connect بزنی که مستقیم متصل نمیشی بلکه اول میری به یه صفحه دیگه که اونجا هم باید کانکت رو بزنی (منظورم از صفحه همون کانکشن هست)
حالا شما توی صفحه آخر قبل زدن روی Connect روی Properties کلیک کن و به جای share کانکشن اصلی PC این یکی رو share بکن .

ahmadkasra
2011-02-06, 12:33 AM
آقا یه سوال خیلی مهم دارم . اگه کسی از اساتید بتونه یه جواب درست و حسابی بده واقعا ازش ممنون میشم .

خوب طبیعتا بهترین و مطمئن ترین جا برای دانلود فریمویر samfirmware.com هستش و من هم به او جا رفتم .
مشکل اینجا هستش که ( همونطور که در عکس مشاهده می کنید ) در لیست فریمویرهای قابل دانلود واسه اروپا آخرین فریمویر XXJL2 هستش که سه نسخه گذاشتن واسه دانلود ؟!!!!

اولی از اون سه فریمویر که نوشته فول نیست و باید قبلش فریمویر XXJK1 رو دانلود و نصب کن و این بعدش روی اون فلش بشه که این 154 مگابایت حجم داره .
سومی هم فول فریمویر هست و 113 مگابایت حجم داره اما توی اسمش یه پسوند PRO اضافه داشت و وقتی دانلود شد دیدم که فایلهای rc1. و rc2. و app. رو نداره و یه فایل fota. اضافه داره .

http://up.*************/images/08ilif0vi2uy84pm5coj.jpg

( اگه ممکنه فقط جواب ساده ندین و یه توضیح مختصر بدین که فرقشون چیه و به کدوم باید فلش بزنم )

در ضمن من می خوام بازیهای spoof هم اجرا کنم کسی با این فریمویر این کار رو امتحان کرده ؟؟ مشکلی با بازیهای spoof نداره ؟

داداش فریمور اول بادا 1.2 رسمی نیست و از طریق کایز نیومده دومی فول هست و رسمی و از طریق کایز و سامسونگ در دسترس گزاشته شده و اخری هم یه اپدیت دستی هست همونطور که میبینی این دستی ها پسوند پرو و xen دارن اینم بگم روی این فریمور از بادا 1.2 بازیها اجرا نمیشه اگه میخوای کرک کنی باید xxjk1 رو نصب کنی عالیه مشکلیم نداره

wave 8500
2011-02-06, 12:33 AM

من که گیج شدم
ahmadkasra که الان داره میگه رو xxjl2 کرک کار نمیکنه
مگه xxjl2 بادا 1.2 نیست ؟ مگه نگفتیم که رو بادا 1.2 هم میشه بازی کرک شده نصب کرد ؟
بعد تکلیف منو روشن کنید بالاخره سامسونگ، ایران رو تحریم کرده یا نه ؟
الان من میخوام با کیز آپدیت کنم ، نمیدنم از طرف سامسونگ تحریم هستیم یا نه ؟
بخوام فلش کنم که مشکل میلاد رو دارم . کدوما رو باید دانلود کرد
من نظرم رو xxjk1 هست چون مثل اینکه ahmadkasra خودش از همین استفاده میکنه و میگه مشکل ( باگ ) نداره و اسپوف هم میشه کرد ( گرچه به لحاظ آپدیت، پایین تر از xxjl2 هست )

ahmadkasra
2011-02-06, 12:47 AM
من که گیج شدم
مگه xxjl2 بادا 1.2 نیست ؟ مگه نگفتیم که رو بادا 1.2 هم میشه بازی کرک شده نصب کرد ؟
من نظرم رو xxjk1 هست چون مثل اینکه ahmadkasra خودش از همین استفاده میکنه و میگه مشکل ( باگ ) نداره و اسپوف هم میشه کرد ( گرچه به لحاظ آپدیت، پایین تر از xxjl2 هست )

گیج شدن نداره من از بادا 1.2 منظورم بادای 1.2 بود که روی ویو2 اس 8530 هست بود اون روش رو روی ویو که فریمورشون بازی اجرا نمیکنن امتحان نکردم چون میدونم کار نمیکنه

بادا 1.2 ویو 1 تا xxjk1 کار میکنه بدون مشکل

miladica
2011-02-06, 12:58 AM
داداش فریمور اول بادا 1.2 رسمی نیست و از طریق کایز نیومده دومی فول هست و رسمی و از طریق کایز و سامسونگ در دسترس گزاشته شده و اخری هم یه اپدیت دستی هست همونطور که میبینی این دستی ها پسوند پرو و xen دارن اینم بگم روی این فریمور از بادا 1.2 بازیها اجرا نمیشه اگه میخوای کرک کنی باید xxjk1 رو نصب کنی عالیه مشکلیم نداره

دمت گرم داداش . واقعا حال دادی . حیف که سیستم نمیزاره به طور متوالی امتیاز بدم مگر نه امتیاز بارونت می کردم .

آره دقیقا هم اولی و هم سومی که حجمشون کمه پسوند XEN و PRO دارن .
پس اگه کسی بخواد به این فریمویر فلش بزنه باید بره سراغ همون وسطی که 300 مگ هستش .
اما خوب شما میگی انگار بازیها روی این ورژن مشکل دارن ...

پس میریم همون XXJK1 شما رو نصب می کنیم که البته اونم باید قبلش XXJID نصب بشه .

من که گیج شدم

داداش شما هم اصلا خودت رو گیج نکن . مهم همون بود که بریم روی بادا 1.2 . مگر همین رو نمی خوای ؟؟
خوب XXJK1 هم بادا 1.2 هستش و بازیها هم روش اجرا میشه دیگه چی می خوای ؟ تازه ahmadkasra خودش هم تستش کرده و مشکلی نداشته .