PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سامسونگ s8500 wave

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

morwarid
2010-11-05, 09:58 AM
سلام به همگی.میخواستم ببینم بچه ها رو گوشیشون برچسب ضد خش واسه محافظت نزدن.
ظاهرا صفحه نمایشمون ضد خشه.ولی میترسم برچسبشو بکنم!
دوستانی که بدون برچسب استفاده میکنن بگن خش میوفته رو گوشی یا نه؟
ممنون از همگی
دوست عزیز یکی از ویژیگی های صفحه ی نمایش wave ضد خش اونه پس خیالت راحت خش روش نمیوفته

morwarid
2010-11-05, 10:09 AM
بچه ها یه خبر توپ بادا 2 در حال ساخته شدن تاریخ دقیقش معلوم نیست احتمالا 2010 /2011 ریلیز میشه

http://www.samfirmware.com/Bada%202.0.png
Samsung Bada Chef: Justin Hong,
Every meeting now to discuss about the design of the bada 2.0. Today is about the framework, location-based services, Web, etc.. The key feature of the future has little could be something concrete. This is the hardest part, but it will be very useful.

star2010
2010-11-05, 02:16 PM
آقا من دوتا مشکل دارم

1.برنامه flipclockx رو هر کاری میکنم نصب نمیشه وسط نصب install faild میده
2.از وقتی بادامو آپگرید کردم samsung apps از توی گوشی باز نمیشه ارور( network unavailable (0xff01 میده

ممنون میشم اگه این دو تا مشکل منو حل کنین

snobbish
2010-11-05, 04:54 PM
ممنون از همگی

نه عزیزم این گوشی صفحش ضد خشه:wow:، miladica عزیزمون هم یه کلیپ گذاشته که حاکی از همین قضیست. خیالت راحت برا من که خش بر نمیداره:coca:

morwarid
2010-11-05, 04:59 PM
آقا من دوتا مشکل دارم

2.از وقتی بادامو آپگرید کردم samsung apps از توی گوشی باز نمیشه ارور( network unavailable (0xff01 میده

چک کن ببین حداکثر تعداد ویدجت را نصب کردی یا نه ممکنه هم ویجدتی به این اسم قبلا نصب کرده باشی
راجب سامسونگ app مشکل از اینترنته. از wifi استفاده می کنی یا از gprs

snobbish
2010-11-05, 05:02 PM
بچه های گل و باحالی که تازه به تاپیک WAVE وارد شدن:D لطف کنید تو قسمتی که بچه ها جوابی میدن یا چیزی رو براتون upload میکنن تشکر و امتیاز:( یادتون نره،
باعث دوستی بیشتر و دلگرمیه.http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%287%29.gif
مرسی از دوستان گل خودم:Smile (41):

snobbish
2010-11-05, 05:07 PM
فریمور گوشیت مربوط به می 2010 هستش اما فریمور xxjj9 تازه ارائه شده دقیقا 29 اکتبر 2010
بقیه تغییرات مربوط به کیبرد ند و... زیاد چشمگیر نیستند

داداش از firmware ی که رو گوشیت داری (xxjj9 ) راضی هستی؟ من firmware ام فول فارسی اما چون N82 ام فارسی ساپورت میکنه، میخوام عوضش کنم. بکنم یا نکنم!!!؟؟؟:dont::Smile (31):
حالا اگه میگی عوضش کنم از طریق kies یا آفلاین خودم دستی فلش کنم؟

Roostaamir
2010-11-05, 05:17 PM
سلام دوستان گل

یه نگاهی بندازید ببنید توی سامسونگ اپس خود گوشی آپدیت modern combat براتون اومده؟
اگه اومده دانلود کنید حال کنید(مثل من)

miladica
2010-11-05, 05:23 PM
miladica عزیز
ی لطفی کن ویجت تم های simple christmas و Woody Theme رو آپلود کن

ویجت های توی اون دو تا تم سه تا بودند که یه digital transparent clock بود و یه simple accu weather و یه دونه هم app luncher . من دو تا اولی رو دارم اما یه خورده امون بده تا app luncher رو هم گیر بیارم و هر سه تا رو توی فروم ویجت میزارم واست داداش

miladica
2010-11-05, 05:28 PM
سلام دوستان عزیز Wave دار:mixed:
رفقا من می خواستم یه مموری 32 گیگ واسه گوشیم بخرم.بعد یه چنتا سوال داشتم:
یکی اینکه چه مارکی بخرم؟کدومش با Wave سازگار تر هست و سرعتش بالا تر هست؟
بعضی جاها یه چیز هایی راجع به کلاس شنیدم یعنی می گفتن مموری کلاس 2 هست (مثلا) حالا این کلاس چیه و باید چی در موردش دونست؟
قیمت مموری 32 گیگ حالا با توجه به برندش و غیره.... اگه حدودش رو بگید ممنون می شم.البته زیاد برام مهم نیست قیمتش می خوام بهم گرون نفروشن.
با تشکر :lol:

خود فروشگاه bada forum مموری مارک kingstone رو می فروشه پس حتما خوبه و سازگاره . در ضمن مموریهای panasonic و transcend و toshiba هم مارکهای خوبی هستند .
سرعت مموری کاملا بسته به کلاسش هست . کلاس مموری هم شاخصی هست که نشون دهنده سرعت read و write در اون مموری رو نشون میده . هر چه بالاتر سرعت هم بیشتر اما انگار wave سیستمش با کلاس 4 و 6 بیشتر سازگاره . کلاس 2 هم که به راحتی ساپورت میکنه . اما با کلاس 8 و بالاتر انگار مشکل lag در پخش فیلم پیدا میکنه .

مموری 32 رو نمی دونم اما 16G مارک kingstone شده 42000 تومان .

miladica
2010-11-05, 05:32 PM
ممنون از همگی

صفحه نمایش گوشی کاملا ضد خشه و این مسئله کاملا ثابت شده . این فیلمی رو که توی این تاپیک گذاشتم ببین تا به شما ثابت بشه ..
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=90433

miladica
2010-11-05, 05:33 PM
بچه ها یه خبر توپ بادا 2 در حال ساخته شدن تاریخ دقیقش معلوم نیست احتمالا 2010 /2011 ریلیز میشه

http://www.samfirmware.com/Bada%202.0.png
Samsung Bada Chef: Justin Hong,
Every meeting now to discuss about the design of the bada 2.0. Today is about the framework, location-based services, Web, etc.. The key feature of the future has little could be something concrete. This is the hardest part, but it will be very useful.

میشه لینک خبر رو بزاری ؟؟
ممنون میشم .

miladica
2010-11-05, 05:42 PM
آقا من دوتا مشکل دارم

1 - حتما ویجت رو درست دانلود نکردی یا سورسش مشکل داره . من مال خودم رو واست آپلود کردم که دو ورژن داره که یکیش با ثانیه هست و یکی دیگه بدون ثانیه شمار . هر دو هم رو گوشی خودم تست شدن . اینا رو دانلود کن و نصب کن ایشالاه مشکل حل میشه .

2 - ربطی به آپگرید نداره . شما بعد از آپگریدت تنظیمات اتصال به اینترنت احتمالا reset شده . اونا رو دوباره تنظیم کن مشکل حل میشه

snobbish
2010-11-05, 05:43 PM
بچه ها من برنامه هامو از طریق wireless دانلود میکنم، میخوام بدونم کجای گوشی میتونم فایل خام برنامه ها یا بازی هارو بردارم. مرسی:beel:
(البته رو ram نصب و ذخیر میکنم)

miladica
2010-11-05, 05:43 PM
سلام دوستان گل

یه نگاهی بندازید ببنید توی سامسونگ اپس خود گوشی آپدیت modern combat براتون اومده؟
اگه اومده دانلود کنید حال کنید(مثل من)

خیلی وقته اومده اما پولیه ... ؟؟؟ !!!
تو کشورت چیه داداش ؟؟ (توی samsungapps رو میگما )

miladica
2010-11-05, 05:46 PM
بچه ها من برنامه هامو از طریق wireless دانلود میکنم، میخوام بدونم کجای گوشی میتونم فایل خام برنامه ها یا بازی هارو بردارم. مرسی:beel:
(البته رو ram نصب و ذخیر میکنم)

منظورت برنامه هایی هست که با گوشی دانلود کردی ؟؟

morwarid
2010-11-05, 07:13 PM
داداش از firmware ی که رو گوشیت داری (xxjj9 ) راضی هستی؟ من firmware ام فول فارسی اما چون N82 ام فارسی ساپورت میکنه، میخوام عوضش کنم. بکنم یا نکنم!!!؟؟؟:dont::Smile (31):
حالا اگه میگی عوضش کنم از طریق kies یا آفلاین خودم دستی فلش کنم؟

آره عزیز من خیلی راضیم. من تغییرات را گذاشتم بستگی به خودت داره اگه از فارسی استفاده نمی کنی فریمور حرف نداره
منتهی باید فلش دستی بزنی اما حتما قبلش با فریمور فول xxjid فلش کن در ضمن یه سری نرم افزار فارسی هستند که با این فریمور نمی خونند اینکه برات مشکلی ایجاد نمی کنه میکنه؟

morwarid
2010-11-05, 07:34 PM
میشه لینک خبر رو بزاری ؟؟
ممنون میشم .
http://samsung-firmware.com/news (http://samsung-firmware.com)

snobbish
2010-11-05, 09:30 PM
منظورت برنامه هایی هست که با گوشی دانلود کردی ؟؟
آره داداش من با wifi دانلود میکنم خود گوشیم که نصب میکنه، فایل اصلیشون کجا save میشه؟

Siamak_mm2
2010-11-05, 09:40 PM
نه عزیزم این گوشی صفحش ضد خشه:wow:، miladica عزیزمون هم یه کلیپ گذاشته که حاکی از همین قضیست. خیالت راحت برا من که خش بر نمیداره:coca:

باور میکنین از تیر ماه که گوشیمو خریدم یه برچسب روش زدم و هنوزم نکندم!!!:beel:
یعنی بسم الله بگم و بکنم دیگه؟

بازم ممنون

snobbish
2010-11-05, 09:49 PM
باور میکنین از تیر ماه که گوشیمو خریدم یه برچسب روش زدم و هنوزم نکندم!!!:beel:
یعنی بسم الله بگم و بکنم دیگه؟

بازم ممنون

بکن داداش چیزیم میدیدی از پشت اون همه چیز ،قصت چیه قربونت گوشی که دستت WAVE ، خیالت راحت. برای تشکر هم از آیکنش که پایین کادر نوشتن متن استفاده کن. امتیاز هم میتونی بدی.

miladica
2010-11-05, 10:31 PM
آره داداش من با wifi دانلود میکنم خود گوشیم که نصب میکنه، فایل اصلیشون کجا save میشه؟

فایلهایی که بعد از نصب به وجود میان در مسیر others گوشی (حالا چه phone memory و یا memory card ) ذخیره میشن . گوشی رو در حالت mass storage یا kies به pc وصل کن و از pc به مسیر فوق برو و پوشه های بعد از نصب برنامه ها رو خواهی دید .
اما اون فایل خام که برای نصب دوباره شما می خای رو خود من خیلی خیلی وقته (از همون اولا) دنبالشم که کجا میره اما تا به حال کسی نتونسته پیداشون کنه . یکی هم گفته که این فایلها به خاطر محدودیت حجم در گوشی و برای جلوگیری از اشغال حجم اضافه در مموری پس از نصب پاک میشن که خیلی محتمله .

Roostaamir
2010-11-05, 11:02 PM
خیلی وقته اومده اما پولیه ... ؟؟؟ !!!
تو کشورت چیه داداش ؟؟ (توی samsungapps رو میگما )

سامسونگ اپس خود گوشیو میگم.
مجانی هم بود
ببینید مال شما هم اومده چنین آپدیتی یا نه

miladica
2010-11-05, 11:39 PM
سامسونگ اپس خود گوشیو میگم.
مجانی هم بود
ببینید مال شما هم اومده چنین آپدیتی یا نه

پس چرا واسه من مجانی نیست . زده 2 و نیم یورو ؟؟!!

sor328
2010-11-06, 12:12 PM
سلام به همگی
منم ویورو خریدم نزدیک دوماه میشه ولی یه مشکلی پیداکرده !!!!
اونم مربوط به تاچش هست!

man68
2010-11-06, 12:46 PM
سلام به همه ی دوستان بالاخره ویو رو خریدم

hoSSSein67
2010-11-06, 02:35 PM
پس چرا واسه من مجانی نیست . زده 2 و نیم یورو ؟؟!!
واسه منم مجانی نیست .... چرا؟؟

Roostaamir
2010-11-06, 04:27 PM
دوستان بنده دارم میگم به صورت آپدیت نه خود برنامه
پس فکر کنم یه راهی واسه پیچوندن بادا پیدا کردم!!!!

stay tuned

maziyar-m
2010-11-06, 08:44 PM
دوستان من با gps مشكل دارام چطوري فعالش كنم؟

miladica
2010-11-06, 11:03 PM
دوستان من با gps مشكل دارام چطوري فعالش كنم؟

منظورت سیستم موقعیت یابشه دیگه ؟؟

خوب اگه می خای فعالش کنی برو به settings و بعد به connectivity و بعدش هم برو به location و در اونجا enable location services رو فعال کن . حالا اگه دو سه دقیقه تو فضای باز باشی موقعیتت رو تشخیص میده .

البته خود navigation گوشی نقشه ایران رو نداره و شما برای استفاده از GPS می تونی از برنامه trekbuddy استفاده کنی که خودم به صورت کامل آموزش استفاده ازش رو در لینک زیر گذاشتم :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=91921 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=91921)

maziyar-m
2010-11-07, 02:21 PM
ممنون .
نقشه ها رو از کجا بگیرم؟

miladica
2010-11-07, 04:44 PM
ممنون .
نقشه ها رو از کجا بگیرم؟

تو همون تاپیک که لینک کرده بودم نقشه ها هست . اگه نقشه غیر اونها هم می خاستی طرز تهیه کردن نقشه دلخواه هم در همون تاپیک گذاشتم

wave 8500
2010-11-08, 09:45 AM
miladica عزیز
از بابت ویجت ها دستت درد نکنه
ولی فقط نوار ابزار اولی ( اون بالایی ) برای من میاد و ویجت وسطی ( آب و هوا ) و پایینی ( simple memo ) برای من نمیاد
چه جوریاست ؟
و اگر اون دو تا پایینی دو تا ویجت جدا هستن لطف کن اونها رو هم آپلود کن خصوصا آخری ( simple memo )

vahidrx
2010-11-08, 02:58 PM
چطوری میتونم نرم افزارها یا بازیهایی که توسط خود گوشی دانلود کردم پاک کنم؟

maziyar-m
2010-11-08, 03:14 PM
miladica واقعا دمت گرم.

maziyar-m
2010-11-08, 03:21 PM
مهندس miladica واقعا دمت گرم

snobbish
2010-11-08, 04:31 PM

تو منو بالا سمت چپ گزینه ی edit رو بزن ،یه سری دایره ی قرمز رنگی که توشون منفی خورده ظههر میشن ،هر برنامه یا گیمی که میخوای پاک کنی دایره ی مختص به خودش رو بزن تا پاک شه ( به اصطلاح uninstall بشن )

miladica
2010-11-08, 04:40 PM
miladica عزیز
از بابت ویجت ها دستت درد نکنه
ولی فقط نوار ابزار اولی ( اون بالایی ) برای من میاد و ویجت وسطی ( آب و هوا ) و پایینی ( simple memo ) برای من نمیاد
چه جوریاست ؟
و اگر اون دو تا پایینی دو تا ویجت جدا هستن لطف کن اونها رو هم آپلود کن خصوصا آخری ( simple memo )

داداش اون دو تا دیگه جدا هستند . رو چشمم سعی می کنم همین امروز آپدیت کنم تاپیک رو و اون دوتا رو هم بزارم

miladica
2010-11-08, 04:44 PM

خیلی ساده داداش . تو منوی گوشی اون بالا سمت چپ دکمه edit رو کلیک کن تا به حالت مدیریت یا ویرایش بری . حالا هر برنامه ای رو که نخاستی روی اون منفی جفتش کلیک کن تا پاک بشه . تو این حالت می تونی آیکون برنامه ها رو هم جابه جا کنی با نگه داشتن انگشت (به اندازه دو ثانیه) و کشیدن آیکون به جای دلخواه . برای اضافه کردن صفحات menu می تونی گوشی رو در همون حالت edit که هستی افقی کن تا با اون + صفحه اضافه کنی .

behzadpart
2010-11-09, 10:38 AM
سلام دوستان
یکی از ویجت هام به نام feeds and update دیگه کار نمیکنه کسی میدونه چرا؟خیلی ویجت باحالی بود واسه چک کردن فیسبوک نمیدونم چرا بعد از اینکه یک بار زبان گوشی رو به فارسی تغییر دادم بعد دوباره که انگلیسیش کردم کار نکرد دیگه

wave 8500
2010-11-09, 11:53 AM
miladica عزیز
دمت گرم دوباره تم گذاشتی و منم دنبال ویجتهاش
ویجت های تم Hballo Theme رو بی زحمت آپلود کن
راستی این ویجت ها رو از کجا میاری ؟ من تو چند تا کشور رفتم ندیدم
دوست عزیز ی لطفی کن
بی زحمت هر چی ویجت داری برام Email کن ( m.persiaman@gmail.com )

miladica
2010-11-09, 04:42 PM
سلام دوستان
یکی از ویجت هام به نام feeds and update دیگه کار نمیکنه کسی میدونه چرا؟خیلی ویجت باحالی بود واسه چک کردن فیسبوک نمیدونم چرا بعد از اینکه یک بار زبان گوشی رو به فارسی تغییر دادم بعد دوباره که انگلیسیش کردم کار نکرد دیگه

اتفاقا مال من هم همینطور شده و دیگه کار نمیده ؟؟ هر چی هم دنبال دلیلش گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم .

shitonak21
2010-11-10, 06:48 PM
با سلام :wow:
این گوشی تو قسمت sms شکلکم میگیره و میفرسته:glass:

wave 8500
2010-11-10, 09:30 PM
با سلام :wow:
این گوشی تو قسمت sms شکلکم میگیره و میفرسته:glass:

چه جوری ؟
بیشتر توضیح بده

hoSSSein67
2010-11-10, 10:58 PM
کسی میدونه این بازی angry birds واسه بادا هم هست یا نه؟؟

shitonak21
2010-11-11, 12:33 AM
مثلا مثل سونی اریکسون که تو اسمسش میشه شکلک خنده گریه بوس ناراحت و......فرستاد:dont:

Aren
2010-11-11, 12:53 AM
کسی میدونه این بازی angry birds واسه بادا هم هست یا نه؟؟

نه فعلا منتشر نشده ولی تیم سازنده ی بازی گفته که بزودی برای بادا نیز منتشر می شه ولی چه فایده اگه پولی باشه باید قیدشو زد

oxinn
2010-11-12, 12:37 PM
سلام دوستان:flower:
آخرین قیمتش چنده با و بدون گارانتی مایکروتل؟
من اهوازم کسی آشنا داره مورد اطمینان باشه برا خرید؟:glass:
کسی میدونه ویو2 { S8530} کی وارد ایران میشه؟:nono:
پیشاپیش متشکرم:flower:

miladica
2010-11-12, 11:12 PM
miladica عزیز
دمت گرم دوباره تم گذاشتی و منم دنبال ویجتهاش
ویجت های تم Hballo Theme رو بی زحمت آپلود کن
راستی این ویجت ها رو از کجا میاری ؟ من تو چند تا کشور رفتم ندیدم
دوست عزیز ی لطفی کن
بی زحمت هر چی ویجت داری برام Email کن ( m.persiaman@gmail.com )

سلام داداش . این چه حرفیه شما امر کن من واست جورش می کنم . اصلا بزار یه کار بکنم دیگه خیال همه راحت بشه .
فردا یه تاپیک توی صفحه اصلی باز می کنم و هر چی سایت و آدرس مفید دارم توش وارد می کنم . خوبه اینجور ؟

بچه ها هم می تونن سایتهایی رو که می بینن به درد بخور هست اونجا بزارن .

miladica
2010-11-12, 11:14 PM
سلام دوستان:flower:
آخرین قیمتش چنده با و بدون گارانتی مایکروتل؟
من اهوازم کسی آشنا داره مورد اطمینان باشه برا خرید؟:glass:
کسی میدونه ویو2 { S8530} کی وارد ایران میشه؟:nono:
پیشاپیش متشکرم:flower:

داداش من خودم از اهواز خریدم . توی فروم تبلیغ ممنوع هست . شما pm بده تا بهت بگم از کجا بگیری .

oxinn
2010-11-13, 01:41 AM
این ایمیلم
pabarja86@yahoo.com
ویو2 هم تو ایران هست S8530 ؟:atten::god:

miladica
2010-11-13, 09:11 PM
بچه ها تاپیک های تم و ویجت (ساعت) رو آپدیت کردم .
حتما تم آخری رو که گذاشتم ببینید و دانلود کنید و روی گوشیتون امتحان کنید . به خودم که خیلی جواب داد چون اولین تمی بود که از همه لحاظ ( هم بک گراند و هم آیکونهاش و هم نوار ابزار بالای صفحه ) باهاش حال کردم .

در ضمن بچه ها هر کدوم از شما که می تونه مطلب مفیدی بزاره دریغ نکنه و تاپیک آموزش رو آپدیت کنه چون خیلی وقته به روز نشده .

حتما هم مشکلات و درخواستها رو همینجا مطرح کنید تا هم فروم نامرتب نشه و هم همه بچه ها ببیند و بتونند جواب بدند .

اینم در نظر داشته باشید که اگه پستهای فروم BADA بره بالا ما رو از حالت یه زیر مجموعه واسه فروم سامسونگ درمیارن و مثل آندروید و آیفون و ... می تونیم یه فروم جدا واسه خودمون داشته باشیم که این واقعا حق ما هستش . پس پست بزنید (البته پست مفید)

مرسی

miladica
2010-11-14, 08:11 AM
بچه های خوب فروم ورژن جدید فریمور فارسی هم اومد . به زودی لینک دانلود و آموزش فلش زدن به اون رو واستون میزارم

اسم ورژن هست JPJJ3

abolfazlma
2010-11-14, 02:39 PM
بچه ها سلام. منشي تلفني wave چه جوري فعال ميشه؟

shitonak21
2010-11-14, 03:42 PM
کسی جوابه منو نمیده
میخوام بدونم شکلک اسمسی داره مثل خنده گریه ناراحت و....:dont:

mahdi wave
2010-11-14, 04:06 PM
فکر نمیکنم داشته باشه من که هر چی گشتم پیدا نکردم

Roostaamir
2010-11-14, 04:16 PM
توی قسمت مسیج هاتون تب های بالارو باید به سمت چپ بکشید که پیغامگیر رو ببینید
اگه دیدید چنین چیزی نداره باید گوشی رو آپدیت کنید
چون پیغامگیر توی ورژن های جدید اضافه شده

موفق باشید

miladica
2010-11-14, 04:37 PM
بچه ها سلام. منشي تلفني wave چه جوري فعال ميشه؟

برای فعال شدن منشی تلفنی (البته اگه ویجتش رو داشته باشید که ما فرض می کنیم دارید) روی ویجتش کلیک کنید و در صفحه باز شده که مربوط به inbox منشی تلفنی هست روی دکمه settings کلیک کنید و از اونجا دکمه activate رو فعال کن . سایر تنظیمات رو هم در همونجا خواهی دید .

miladica
2010-11-14, 04:38 PM
کسی جوابه منو نمیده
میخوام بدونم شکلک اسمسی داره مثل خنده گریه ناراحت و....:dont:

خیر . گوشی WAVE قابلیت استفاده از smiley و سایر شکلک ها رو نداره ..

shitonak21
2010-11-15, 01:44 AM
برنامه ای هست که بشه این قابلیتو اضافه کرد:glass:

mgh1899
2010-11-15, 07:09 PM
قسمت draft این گوشی کجاست که smsها توش ذخیره میشه؟

miladica
2010-11-15, 09:23 PM
قسمت draft این گوشی کجاست که smsها توش ذخیره میشه؟

خوب داداش اول از همه شما برو به Messages و در اونجا روی (...) پایین صفحه کلیک کن تا لیست تنظیمات باز شه .
حالا گزینه Folder view رو انتخاب کن .

حالا بالای صفحه میبینی که نوشته inbox و sentbox و outbox . شما اون قسمت بالا رو که با دست به سمت چپ بکشی دو گزینه دیگه به اسم Draft و AM inbox (که البته مال منشی تلفنی هست و ممکنه بعضی ها این آخری رو نداشته باشن) ظاهر میشه که اولیش جواب سوال شماست ...

oxinn
2010-11-16, 12:21 AM
سایت بادا ایران
www.badaos.ir:wow:

snobbish
2010-11-16, 08:09 PM
بچه ها دو تا تم گذاشتم تو قسمت تم ها،بدک نیستند :beel:

راستی امتیاز شما ............ ادامه ی راه ما
( شوخی بود ولی امتیاز یادتون نره)

wave 8500
2010-11-16, 10:16 PM
نمایشگر wave واقعا ضد خشه
ضد خش مال ی دقیقشه
سامسونگ باید میگفت نمایشگر wave نشکنه
گوشیم تو دانشگاه با LCD خورد زمین ( از ارتفاع 1 متری )
پیش خودم گفتم LCD گوشیم خورد شد :Smile (2):
ولی شاید باورتون نشه وقتی از روی زمین برداشتمش دیدم خدا رو شکر حتی ی خراش هم برنداشته :Smile (23):

snobbish
2010-11-16, 11:17 PM
نمایشگر wave واقعا ضد خشه
ضد خش مال ی دقیقشه
سامسونگ باید میگفت نمایشگر wave نشکنه
گوشیم تو دانشگاه با LCD خورد زمین ( از ارتفاع 1 متری )
پیش خودم گفتم LCD گوشیم خورد شد :Smile (2):
ولی شاید باورتون نشه وقتی از روی زمین برداشتمش دیدم خدا رو شکر حتی ی خراش هم برنداشته :Smile (23):
:wow: Just WAVE s8500:wow::wow:

snobbish
2010-11-16, 11:33 PM
بچه های خوب فروم ورژن جدید فریمور فارسی هم اومد . به زودی لینک دانلود و آموزش فلش زدن به اون رو واستون میزارم

اسم ورژن هست JPJJ3

مرسی از زحماتی که میکشی:Smile (41):، داداش این firm ware جدیده swype داره ؟ یه سوال دیگه: مگه فلش کردن firm ware ها با هم فرق میکنه!!؟؟؟

oxinn
2010-11-17, 05:18 AM
سلام:glass:
امروز یعنی 8/25
ویو با گارانتی 480.بدون گارانتی 430 البته فارسی.بدون گارانتی با کیف و فارسی 440 {اهواز}گارانتی مایکروتل
یه آشنا فروشنده پیدا کردم میگه 350:wow: باید آمارشو بگیرم که متاسفانه تا هفته دیگه باید صبر کنم:cry:
دوستان نظر شما کدومه؟وشما ویو رو چقدر خریدید؟:beel:
یه سوال:ویو دو کی میاد به بازار؟و ارزش صبر کردن داره یا همینو بگیرم؟
راستی تو اهواز شایعه شده قیمتش میکشه بالا دوباره:happy:

wave 8500
2010-11-17, 02:06 PM
امروز یعنی 8/25
ویو با گارانتی 480.بدون گارانتی 430 البته فارسی.بدون گارانتی با کیف و فارسی 440 {اهواز}گارانتی مایکروتل
یه آشنا فروشنده پیدا کردم میگه 350:wow: باید آمارشو بگیرم که متاسفانه تا هفته دیگه باید صبر کنم:cry:

به نظر من خیلی تابلو هست که بیاد 100هزار زیر قیمت بده. ( به نظر من به این گوشی نمیشه اعتماد کرد )
به نظر من بی خیال آشنا بشو
من 500 هزار با گارانتی پار س مایکروتل ( تقریبا 3-4 ماه پیش )
چرا wave 2 ؟
تا جایی که من میدونم بین همه wave ها، مدل s8500 از همه قوی تر ، بهتره و کامل تره.
توصیه من اینه که معطلش نکن، هر چی زودتر بهتر، برو همون 480 بده پارس مایکروتل .

saeeeeeeid
2010-11-17, 02:28 PM
سلام
داداش من با برنامه كيز كه دانلود ميكنم كشور usa كه انتخاب ميكنم ازم پسورد ميخاد فهميدم كه بايد ثبتنام كنم اي كارو كردم درست شد ولي ميخام برنام ه اي دانلود كنم يه پنجره باز ميشه يوزرنام و يه كد ميخادو تاريخ بايد چه كار كنم لطفا راهنمايم كنيد تشكر

miladica
2010-11-17, 03:07 PM
مرسی از زحماتی که میکشی:Smile (41):، داداش این firm ware جدیده swype داره ؟ یه سوال دیگه: مگه فلش کردن firm ware ها با هم فرق میکنه!!؟؟؟

نمی دونم داداش . چون خودم هنوز فلش نزدم آموزشش رو نزاشتم . می خوام اول رو گوشی خودم تستش کنم و مطمئن بشم بعدا

در ضمن طریقه فلش همه فریمورها یه جوره . اما واسه اینکه این فریمور رو نصب کنید چون یه فریمور فول نیست واسه کسایی که مثل من هنوز روی JPJG2 موندن اول باید به ورژن JPJH1 فلش کنیم و بعد از اون می تونیم به JPJJ3 فلش بزنیم .

miladica
2010-11-17, 03:18 PM
امروز یعنی 8/25

قیمت ها زیاد فرقی نکرده . منم وقتی گرفتم از اهواز قیمتها تقریبا همین بود و 2 الی 5 تومن فوقش اختلاف داشته باشه .
(من با گارانتی گرفتم از اهواز 482)
اما اون 350 جریانش چیه ؟ دست دومه ؟؟

ویو 2 هم گوشی خیلی خوبیه و اگه صفحه بزرگتر می خای اون رو بگیر . از باقی لحاظ زیاد فرقی ندارن با هم .

z.i.b.a
2010-11-17, 06:08 PM
بيايين اينجا تمام بازي هاي پولي ويو رو رايگان گذاشتن : ازما گفتن بود.

http://www.**********.net/showthread.php?t=121315&page=13

به جاي اون ستاره ها بنويسيد مو باي لستان

snobbish
2010-11-18, 12:35 PM
بيايين اينجا تمام بازي هاي پولي ويو رو رايگان گذاشتن : ازما گفتن بود.

http://www.**********.net/showthread.php?t=121315&page=13 به جاي اون ستاره ها بنويسيد مو باي لستان

تست کردی شما ، مشکلات جانبی نداره!!!؟؟:atten:
میشه یه خورده قضیه رو روشن ترش کنید... یعنی فایل ها از حالت paid به free تبدیل میشن !!!!!
اگه اینطوری باشه عالیه، من شدیدن office editor نیاز داشتم

z.i.b.a
2010-11-18, 01:12 PM
برو اونجا راهنماييت ميكنن

miladica
2010-11-18, 01:28 PM
بچه ها همگی به لینک زیر برید و واسه مستقل شدن انجمن BADA و دراومدن از زیرمجموعه انجمن سامسونگ بودن رای بدین و پست بنویسین .

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=795576#post795576

wave 8500
2010-11-18, 02:32 PM
قبلا به این موضوع که مراحل search تو سیستم عامل بادا مشکل داره اشاره کرده بودم.( تو پستهای قبلیم هست )
و اما این یکی :
وقتی قصد دارید یک فایل یا یک پوشه را rename کنید
اون پایین دو تا گزینه cancel و Done وجود داره
حالا بدون اینکه نام فعلی رو تغییر بدین گزینه Done رو بزنید
پیغام میده که این اسم قبلا استفاده شده، در صورتی که این پیغام معمولا تو همه سیستم عامل ها در صورتی ظاهر میشه که نام دو پوشه مثل هم بشه. ولی اینجا این نام فقط یک بار استفاده شده و اون هم برای همین فایل هست، نه فایل دیگه ای.
در کل تو این موقعیت گزینه Done درست کار نمیکنه و زمانی درست کار میکنه که اسم رو حتما تغییر بدیم در غیر این صورت باید cancel رو زد.
که طبیعتا تا زمانی که نام فایل رو تغییر ندادیم گزینه Done باید غیر فعال ( خاموش ) باشه و به محض تغییر نام فعال بشه.( که متاسفانه فعلا این طور نیست)
ورژن سیستم عامل گوشی من 1.0 هست .
بچه هایی که 1.2 دارن چک کنن ببینن چه جوریه ؟
البته این رو هم بگم که بادا اول راه هست و وجود این نقایص شاید طبیعی باشه و این نقایص ریز ( به جز سیستم search ) چیزی نیست که بتونه قدرت سیستم عامل بادا رو زیر سوال ببره .
سیستم عاملی که تو همین ابتدای کار برای خیلی از سیستم عاملهای دیگه ( آندروید و مک ) قد علم کرده .

miladica
2010-11-18, 02:34 PM
بچه های عزیز من با بالاخره ویجت ساختن رو یاد گرفتم و اولین ویجت رو در حرکتی نمادین :Smile (8): ساختم که یه link wgt هست که با کلیک روش همین فروم خودمون رو باز میکنه ...

در ضمن اون رو در یه تاپیک جدید تو بخش ویجت گذاشتم به اسم (ویجت های ساخت بچه های فروم) که امیدوارم به زودی توسط شما پر بشه .

لطفا در مورد ویجت نظر بدین و اگه خواستین link wgt دیگه ای برای سایت دلخواهتون ساخته بشه بگین و آدرس سایتم بدین .

wave 8500
2010-11-18, 02:51 PM
بچه های عزیز من با بالاخره ویجت ساختن رو یاد گرفتم و اولین ویجت رو در حرکتی نمادین :Smile (8): ساختم که یه link wgt هست که با کلیک روش همین فروم خودمون رو باز میکنه ...

در ضمن اون رو در یه تاپیک جدید تو بخش ویجت گذاشتم به اسم (ویجت های ساخت بچه های فروم) که امیدوارم به زودی توسط شما پر بشه .

لطفا در مورد ویجت نظر بدین و اگه خواستین link wgt دیگه ای برای سایت دلخواهتون ساخته بشه بگین و آدرس سایتم بدین .

رفیق دمت گرم
ترکوندی
تو پستهای بخش ویجت، دوستمون roostamir برنامه ای گذاشته بود که ویجت درست میکرد ولی ویجت هایی که درست میکردم فقط تو اینترنت میرفت و نهایتش آیکونش رو هم تعیین میکردم ولی تو چه کار کردی که فقط به سایت خودمون کانکت میشه ؟
آیا میشه باهاش ویجتهای دیگه ای ساخت که کارهای دیگه انجام بده ؟
مثلا خودمون ویجت ساعت ، آب و هوا و امثال اینها بسازیم ؟
به نظرم آموزشش رو همونجا بنویس.

wave 8500
2010-11-18, 02:58 PM
دوستان لطفا در مورد گزینه Restore که تو قسمت my files هست توضیح بدین
من نمیدونم که این گزینه چیه و چه کار میکنه و چه جوری میشه باهاش کار کرد. ( فقط میدونم منظورش بازگرداندن هست حالا چه جوری میشه باهاش کار کرد. نمیدونم)
ممنون

miladica
2010-11-18, 04:54 PM
رفیق دمت گرم
ترکوندی
تو پستهای بخش ویجت، دوستمون roostamir برنامه ای گذاشته بود که ویجت درست میکرد ولی ویجت هایی که درست میکردم فقط تو اینترنت میرفت و نهایتش آیکونش رو هم تعیین میکردم ولی تو چه کار کردی که فقط به سایت خودمون کانکت میشه ؟
آیا میشه باهاش ویجتهای دیگه ای ساخت که کارهای دیگه انجام بده ؟
مثلا خودمون ویجت ساعت ، آب و هوا و امثال اینها بسازیم ؟
به نظرم آموزشش رو همونجا بنویس.

آموزشش ساخت و ویرایش ویجت رو خیلی خیلی وقت پیش توی فروم آموزش گذاشته بودم داداش . اینم لینک :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=89929

البته اون موقع samsung SDK رو فقط از همون روش توی آموزش میشد گرفت اما الان می تونید با ثبت نام توی سایت زیر آخرین ورژن samsung SDK رو دانلود کنید (واسه پکیج زبان هم پکیج 4 رو دانلود کنید که فارسی و انگلیسی داره)

http://developer.bada.com/apis/index.do

همون صفحه اول سایت نوشته دانلود SDK . فقط یادتون نره اول باید ثبت نام کنید .

miladica
2010-11-18, 05:10 PM
دوستان لطفا در مورد گزینه Restore که تو قسمت my files هست توضیح بدین
من نمیدونم که این گزینه چیه و چه کار میکنه و چه جوری میشه باهاش کار کرد. ( فقط میدونم منظورش بازگرداندن هست حالا چه جوری میشه باهاش کار کرد. نمیدونم)
ممنون

توی راهنما نوشته :

To restore a backed up message to an appropriate
message folder, select Restore

معنیش هم اینه :

برای بازگرداندن SMSهای بک آپ گرفته شده به یک پوشه SMS متناسب ، گزینه restore رو انتخاب کنید .

farzadfb25
2010-11-20, 10:05 AM
برای فعال شدن منشی تلفنی (البته اگه ویجتش رو داشته باشید که ما فرض می کنیم دارید) روی ویجتش کلیک کنید و در صفحه باز شده که مربوط به inbox منشی تلفنی هست روی دکمه settings کلیک کنید و از اونجا دکمه activate رو فعال کن . سایر تنظیمات رو هم در همونجا خواهی دید .

براي من اون ويجت رو نداره
ميشه راهنمايي كنيد كه چطوري بايد منشي رو در اين گوشي فعال كنم؟

miladica
2010-11-20, 04:34 PM
براي من اون ويجت رو نداره
ميشه راهنمايي كنيد كه چطوري بايد منشي رو در اين گوشي فعال كنم؟

ویجت منشی تلفنی رو دانلود کن داداش خودش فعال میشه

saeeeeeeid
2010-11-20, 07:34 PM
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ام
بچه ها بازيهاي پوليو چه جوري ميشه خريد اگه راهنماي كنيد ممنون ميشم:dont:

snobbish
2010-11-20, 09:06 PM
سلام یه مشورت میخوام : به نظرتون firmware گوشیم رو به xxjid تغییر بدم؟ الان اینه = sw: jpjh1 csc : jpjg1

یه لطفی کنید بگید به نظرتون کدوم firmware باحالتر از بقیه است و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
مرسی:lol::flower:

moohsen121
2010-11-21, 10:35 AM
بازی های پولی کرک شدون می تونید برید به انجمن **********

afshin_ir
2010-11-21, 01:27 PM
سلام یه مشورت میخوام : به نظرتون firmware گوشیم رو به xxjid تغییر بدم؟ الان اینه = sw: jpjh1 csc : jpjg1

یه لطفی کنید بگید به نظرتون کدوم firmware باحالتر از بقیه است و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
مرسی:lol::flower:

سلام.

اگه با فارسی ساپورت نکردن مشکلی نداری این فریمور خیلی هم خوبه
S8500XXJID و نسخه بادا هم میشه 1.2 و یه سری تغییرات هم توش انجام شده.
S8500XXJID------> S8500XXJK1
ولی اگه با فارسی زیاد سرو کار داری تغییر ندی بهتره. و به فریمور فارسی جدید UPDATE بزن.
S8500JPJG2 ===> S8500JPJH1 ====> S8500JPJJ3

afshin_ir
2010-11-21, 01:36 PM
بازی های پولی کرک شدون می تونید برید به انجمن **********

سلام.

کرک که نمیشه بهشون گفت ، جایگذین برنامه های دیگه شدن.
ولی مشکل اینجاست که باید با برنامه هایی که گفته شده جایگذین بشن.
البته میشه تغییراتی هم داد که با یه برنامه دیگه کار کنن ولی نه هر برنامه ای.
مثلا به جای PIANO میشه Football 2010 رو ریخت ، ولی میشه کسی که
فوتبال بازی نمیکنه به جاش مثلا Lets Golf رو بریزه.

"7"Bahador
2010-11-21, 04:04 PM
اقا kies گوشی منو نمی شناسه

afshin_ir
2010-11-21, 04:14 PM
اقا kies گوشی منو نمی شناسه

سلام.

قبلا میشناخته؟؟؟ کاری کردی که نمیشناسه؟؟؟
من یک بار برام پیش اومد که بازی و برنامه رو گوشی نمیریخت ولی با آپدیت KIES درست شد مشکلم.
یه بار kies و درایور گوشیتو پاک کن دوباره بریز امیدوارم که مشکلت حل بشه.

snobbish
2010-11-22, 12:24 AM
یه اتفاق جالب :
دیروز kies رو update کردم بعدش پیغام firmware upgrade ظاهر شد ،گذاشتم گوشی رو upgrade بشه تغییراتشو ببینید:
s8500jpjh1/s8500ojpjg1===> s8500jpjh2/s8500ojpjh1
جالب نیست!!؟؟؟ مگه ورژن جدید jpjj3 نیست!!؟؟
ورژن بادا هم شده 1.0.2

farzadfb25
2010-11-22, 02:40 PM
ویجت منشی تلفنی رو دانلود کن داداش خودش فعال میشه
داداش ميشه بگي چه چيزي رو بايد سرچ كنم ؟؟؟

snobbish
2010-11-22, 02:44 PM

داداشی من firmware ام رو upgrade خودش اضافه شد ، حالا miladica عزیزمون بیشتر میتونه کمکت کنه تا جایی که اطلاع داشتم خواستم در میون بذارم. خوش باشی

just_alone
2010-11-22, 03:54 PM
[SIZE="4"][SIZE="6"][SIZE="5"]اقا این jpjh2 جدیدترین firmware که kies اپگرید می کنه ؟؟ من الان نصبش کردم فرقش با jpjg2 که رو گوشیم بود چیه؟؟ من که فرقی ندیدم جز بادا 1.0.2 فرقشو کسی میدونه بگه

just_alone
2010-11-22, 03:55 PM
کسی جواب نداد؟؟؟؟؟؟؟

just_alone
2010-11-22, 03:56 PM
این jpjh2 جدیدترین firmware که kies اپگرید می کنه ؟؟ من الان نصبش کردم فرقش با jpjg2 که رو گوشیم بود چیه؟؟ من که فرقی ندیدم جز بادا 1.0.2 فرقشو کسی میدونه بگه

miladica
2010-11-22, 04:37 PM

answering mashine widget رو باید سرچ کنی . اما خودم سعی میکنم واست آپلودش کنم . در ضمن با ارتقا فرمویر هم واست میاد همونطور که داداش خوبم snobbish گفت

miladica
2010-11-22, 04:39 PM
[SIZE="4"][SIZE="6"][SIZE="5"]اقا این jpjh2 جدیدترین firmware که kies اپگرید می کنه ؟؟ من الان نصبش کردم فرقش با jpjg2 که رو گوشیم بود چیه؟؟ من که فرقی ندیدم جز بادا 1.0.2 فرقشو کسی میدونه بگه

فرقشون تو مصرف باتری کمتر هست و روانتر بودن فریمویر و بهینه سازی dolphin browser چیزی نیست که بخاد دیده بشه

snobbish
2010-11-22, 07:54 PM
فرقشون تو مصرف باتری کمتر هست و روانتر بودن فریمویر و بهینه سازی dolphin browser چیزی نیست که بخاد دیده بشه

دقیقا همین طوره:happy:
،dolfin صفحات رو ناقص میاورد اما درست شده، باتریشو تست نکردم و memo ش هم روونتر شده.فقط حیف که swype رو ساپورت نمیکنه.:cry:

farzadfb25
2010-11-22, 09:38 PM
داداشی من firmware ام رو upgrade خودش اضافه شد ، حالا miladica عزیزمون بیشتر میتونه کمکت کنه تا جایی که اطلاع داشتم خواستم در میون بذارم. خوش باشی
داداش من هر کاری کردم که من firmware ام رو upgradeکنم بعد از چند دقیقه که دانلود می کنه یه پیامی میده کهسرور پیدا نشد و اتصال اینترنت رو چک کنم
در ضمن
هر چی هم گشتم در برنامه ها چیزی به نام answering mashine پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید

snobbish
2010-11-23, 12:49 AM
داداش من هر کاری کردم که من firmware ام رو upgradeکنم بعد از چند دقیقه که دانلود می کنه یه پیامی میده کهسرور پیدا نشد و اتصال اینترنت رو چک کنم
در ضمن
هر چی هم گشتم در برنامه ها چیزی به نام answering mashine پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
kies از این بازیا زیاد داره،ورژن kiesات رو چک کن ببین update نمیخواد. adsl استفاده میکنی؟ شایدم به خاطر سرعت اینترنتت باشه

aQvla
2010-11-24, 09:49 PM
سلام من نرم افزار ها بادا رو تو گوشی s8500 میریزم ولی ساپورت نمی کنه چه جوری نصب میشه

saeeeeeeid
2010-11-26, 07:39 PM
عزیز ویجت منشی تلفن از کجا دانلود کنم؟؟؟؟؟؟

farzadfb25
2010-11-27, 08:37 AM
kies از این بازیا زیاد داره،ورژن kiesات رو چک کن ببین update نمیخواد. adsl استفاده میکنی؟ شایدم به خاطر سرعت اینترنتت باشه
داداش آپديت هم كردم
بازم قطع شد
ميگم با خود گوشي نميشه آپديت كرد؟؟؟؟
اين منشي رو هم چي جستجو كردم چيزي پيدا نكردم
لطفا راهنمايي كنيد:beel:

hoSSSein67
2010-11-27, 01:57 PM
داداش آپديت هم كردم
بازم قطع شد
ميگم با خود گوشي نميشه آپديت كرد؟؟؟؟
اين منشي رو هم چي جستجو كردم چيزي پيدا نكردم
لطفا راهنمايي كنيد:beel:
سلام:flower: با وی......پی.....ان امتحان کن من که راحت اپدیت میکنم اینجوری.منشی هم اپدیت کنی میاد خودش .حتما با وی......اپدیت میکنه

snobbish
2010-11-27, 07:53 PM
سلام من نرم افزار ها بادا رو تو گوشی s8500 میریزم ولی ساپورت نمی کنه چه جوری نصب میشه

داداش نرم افزارها رو باید از طریق kies نصب کنی. فقط widget ها رو داخل گوشی باید نصب کنی.

snobbish
2010-11-28, 05:23 PM
ورژن جدید kies :
بچه ها kies ام رو آپدیت کردم ورژنش به 102_ 1.5.3.10103 تغییر کرد. هیچ فرقی هم نکرده.....

MaJiD Wave
2010-11-29, 03:07 AM
سلام
من این گوشی رو هفته ی پیش مدل اروپاییشو خریدم ( روی جعبش نوشته www.SamsungMobile.FR (http://www.SamsungMobile.FR) )
مدل رنگ : Ebony Gray

فارسی نداره !
بردم خونه ، اپدیش کردم و حالا شد Bada 1.2 ( گفتم شاید با اپدیت ، زبان فارسی هم بهش اضافه بشه که نشد )

بعد بردم گارانتی ، برام فارسیش کرد ، اما از Bada 1.2 تغییر کرد به همون Bada 1 !
بعد که آوردم خونه ، دوباره می خواستم اپدیت کنمش که بشه Bada 1.2 اما 100 بار هم امتحان کردم و دیگه اپدیت نمیشه و این ارور رو میده :

http://www2.bazinama.com/img/files/vmmyu11mwr9mllnbjxbz_thumb.jpg (http://www2.bazinama.com/img/viewer.php?file=vmmyu11mwr9mllnbjxbz.jpg)

همانطور که مشاهده میکنید ، گزینه UPGRADE غیر فعال است ! :cry:

لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم که بتونم اپدیت کنم و فارسی هم پاک نشه ؟
آیا باید فلش آسیایی کنم ؟ :cool:
آیا باید فلش اروپایی کنم ؟
آیا باید قید فارسی رو بزنم !!!؟؟
آیا باید قید اپدیت رو بزنم !!!!!؟؟؟؟

miladica
2010-11-29, 08:27 AM
سلام

من این گوشی رو هفته ی پیش مدل اروپاییشو خریدم ( روی جعبش نوشته www.SamsungMobile.FR (http://www.SamsungMobile.FR) )
مدل رنگ : Ebony Gray

فارسی نداره !
بردم خونه ، اپدیش کردم و حالا شد Bada 1.2 ( گفتم شاید با اپدیت ، زبان فارسی هم بهش اضافه بشه که نشد )

بعد بردم گارانتی ، برام فارسیش کرد ، اما از Bada 1.2 تغییر کرد به همون Bada 1 !
بعد که آوردم خونه ، دوباره می خواستم اپدیت کنمش که بشه Bada 1.2 اما 100 بار هم امتحان کردم و دیگه اپدیت نمیشه و این ارور رو میده :

http://www2.bazinama.com/img/files/vmmyu11mwr9mllnbjxbz_thumb.jpg (http://www2.bazinama.com/img/viewer.php?file=vmmyu11mwr9mllnbjxbz.jpg)

همانطور که مشاهده میکنید ، گزینه UPGRADE غیر فعال است ! :cry:

لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم که بتونم اپدیت کنم و فارسی هم پاک نشه ؟
آیا باید فلش آسیایی کنم ؟ :cool:
آیا باید فلش اروپایی کنم ؟
آیا باید قید فارسی رو بزنم !!!؟؟
آیا باید قید اپدیت رو بزنم !!!!!؟؟؟؟

سلام

خوش اومدی به جمع ویو دارا ...

اول از همه برای قسمت اول باید بگم که کاملا درست بوده چون بادا 1.2 هنوز با زبان فارسی ریلیز نشده و آخرین ورژن فارسی بادا 1.0.2 بوده پس اون مشکلی نداره .

برای آپدیت با kies هم باید بگم که اگر یه بار با فلاش ورژن فریمویر گوشی رو آپگرید یا داونگرید کنید دیگه نمیشه با kies آپدیت کرد و همون ایراد بالا رو خواهد گرفت . البته اینم راه حل داره که امروز راه حلش رو توی فروم خواهم گذاشت

saeeeeeeid
2010-11-29, 06:33 PM
سلام

آقا تورو خدا یکیم جواب مارو بده؟؟؟ اگه با کیز بجام گوشیمو آ پدیت کنم باید چه کار کنم یه لطفیام کنید بچه هایی که تجربه دارن بعضی از اموزشهارو تصویری بزارن یا راهنمایی با تصاویر تشکر

saeeeeeeid
2010-11-29, 09:10 PM
سلام

آقا تورو خدا یکیم جواب مارو بده؟؟؟ اگه با کیز بخام گوشیمو آ پدیت کنم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d ont: یه لطفیام کنید بچه هایی که تجربه دارن بعضی از اموزشهارو تصویری بزارن یا راهنمایی با تصاویر تشکر:Smile (55):

MaJiD Wave
2010-11-30, 03:01 AM
سلام

خوش اومدی به جمع ویو دارا ...

اول از همه برای قسمت اول باید بگم که کاملا درست بوده چون بادا 1.2 هنوز با زبان فارسی ریلیز نشده و آخرین ورژن فارسی بادا 1.0.2 بوده پس اون مشکلی نداره .

برای آپدیت با kies هم باید بگم که اگر یه بار با فلاش ورژن فریمویر گوشی رو آپگرید یا داونگرید کنید دیگه نمیشه با kies آپدیت کرد و همون ایراد بالا رو خواهد گرفت . البته اینم راه حل داره که امروز راه حلش رو توی فروم خواهم گذاشت

پس یعنی اگه من گوشیم رو فلش کنم می تونم دوباره آپگرید کنم ؟

آخه فردا میخوام برم گارانتی دوباره بدم گارانتی که فلش کنن ، دیگه فارسی برام مهم نیست ، حالا چند تا سوال داشتم :

1- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave اروپایی چنده ؟
2- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave آسیایی چنده ؟
3- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave که فارسی هم داشته باشه ، چنده ؟

saeeeeeeid
2010-11-30, 12:42 PM
سلام آقا میلاد

داداش چون ما ناشی هستیم نباید جواب مارو بدید!!!:dont:

اگه بخام با کیز گوشیم آپدیت کنم باید چه کار کنم اگه راهنمایم کنید ممنون میشم

از زحماتتونم واقعآ تشکر :glass:

afshin_ir
2010-11-30, 01:54 PM

آخه فردا میخوام برم گارانتی دوباره بدم گارانتی که فلش کنن ، دیگه فارسی برام مهم نیست ، حالا چند تا سوال داشتم :

سلام.

1- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave اروپایی چنده ؟ S8500XXJK1
- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave آسیایی چنده ؟ S8500DDJK1
3- آخرین ورژن فلش گوشی S8500 Wave که فارسی هم داشته باشه ، چنده ؟ S8500JPJK1

اگه به غیر از kies فلش کنی دیگه با Kies نمیتونی آپدیت کنی.

afshin_ir
2010-11-30, 02:22 PM
سلام آقا میلاد

سلام.

فکر کنم قبلا توضیح دادن دوستان.

شما کیز رو باز کنید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید تا کیز گوشی شما رو بشناسه.
روی Firmware Upgrade کلیک کنید صفحه جدیدی باز شود. ok را بزنید.
در صفحه بعد اگر Update جدید برای گوشی شما وجود داشته باشه به شما نمایش داده میشه و گزینه upgrade روشن میشه و شما روی این گزینه کلیک کنید و منتظر بمانید تا Firmware دانلود شود و بر روی گوشی شما Upgrade شود.

تمام شد. :wow:

saeeeeeeid
2010-11-30, 02:24 PM
داداش این کدهارو کجا باید وارد کرد میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟؟

saeeeeeeid
2010-11-30, 02:42 PM
بچه ها من قاب مشکیو گرفتم واقعآ توپ .....:wow:

saeeeeeeid
2010-11-30, 03:36 PM
بچه ها من گوشی آپدیت کردم با کیز اولین بارمم هست موفق شدم ولی نوشتهای گوشم رفته رنگهاشم عوض شده شما میدونید چرا خاهشن راهنمایی کنید:cry:

afshin_ir
2010-11-30, 04:05 PM
بچه ها من گوشی آپدیت کردم با کیز اولین بارمم هست موفق شدم ولی نوشتهای گوشم رفته رنگهاشم عوض شده شما میدونید چرا خاهشن راهنمایی کنید:cry:

سلام.

یعنی چی نوشته های گوشی رفته؟؟؟ رنگ چی عوض شده؟؟؟؟

saeeeeeeid
2010-11-30, 07:02 PM
اسمهای مخاطب sms رفته یعنی اسم طرف نشون نمیده فقط خود sms نشون میده بعدم میرم تو مدیا فایل نوشته هاش نیت فقط خود آیکون نشون میده

در ضمن رنگ sms آبی شده با کیبوردش آبی شده مشکل از چیه؟؟؟؟:dont:

afshin_ir
2010-11-30, 07:13 PM
اسمهای مخاطب sms رفته یعنی اسم طرف نشون نمیده فقط خود sms نشون میده بعدم میرم تو مدیا فایل نوشته هاش نیت فقط خود آیکون نشون میده

در ضمن رنگ sms آبی شده با کیبوردش آبی شده مشکل از چیه؟؟؟؟:dont:

بعضی از این تغییرات برای firmware جدید هست.

و این هم در بعضی مواقع که آپدیت میکنی پیش میاد که برخی از اطلاعاتت بپره.

الان که کار از کار کذشته ولی بعدا از اطلاعاتت بک آپ بگیر و آپدیت بزن.

نمیدونم اساتید چی میگن این نظر شخصی خود من هست که یک بار گوشی رو بعد از
آپدیت Master reset کن. اگه این کارو میکنی بک آپ بگیر چون همه چی پاک میشه.

saeeeeeeid
2010-11-30, 08:39 PM
بجه هایی که زحمت کشیدن در قسمت تمها صفه 7 تم گذاشتن اونارو امتحان کردن!!!

آخه تمام تمهارو من دانلود کردم نصبم شد الا صفه 7 اکه یه بررسی کنید ممنون میشم

snobbish
2010-11-30, 09:46 PM

داداش این کارم تست کن ضرر نداره،چون یه بار خودمو نجات داد:
گوشیت رو خاموش کن رم و سیم کارتت رو در بیار ، روشنش کن تو اینحالت باید مشکلت حل شده باشه( برای من که اینطوری شد:dont:) حالا خاموش کن دوباره رم و سیمتو جا بزن.
امیدوارم جواب بده.:lol:
به چه ورژنی update شده گوشیت؟

miladica
2010-11-30, 11:45 PM

به این سایت برو و ثبت نام کن و همه فریمورها با رنگ مشخص شدن و با تاریخ ارائه ...

http://www.samfirmware.com/apps/auth/login?why=pw&try=1&wp=1&next=WEBPROTECT-s8500.htm

البته باید ثبت نام کنی اول که اونم مجانیه . بعدش می تونی از همونجا هر فریمویری رو که خاستی دانلود کنی .

miladica
2010-11-30, 11:47 PM
سلام آقا میلاد

اول از همه شما اوستایی داداش منم یکی مثل شما ..

دوم کار خاصی نمی خاد . گوشیت رو در حالت kies به pc متصل کن و برنامه kies رو اجرا کن (به اینترنت باید وصل باشیا) بعد خود برنامه بهت میگه که گوشیت در آخرین فریمور هست یا نه و اگه نیست آپدیت کن .

miladica
2010-11-30, 11:48 PM
بچه ها من قاب مشکیو گرفتم واقعآ توپ .....:wow:

چند ؟؟

saeeeeeeid
2010-12-01, 02:01 AM
با ورز 82 -1.5.3.10093
oct/14/2010

saeeeeeeid
2010-12-01, 02:21 AM
www.saied_wm@yahoo.com
داداش من حقیقتش بچه خواهرم تو باساجه گفت در حال حاضر تو بازار نیست گفت قیمتشم دور ور 6000 البته قابل شمارو ندارهd:

snobbish
2010-12-04, 07:09 PM
آقا یه راه برا back up گرفتن wave پیدا نشد!!؟؟؟
گوشیم رو فلش کردم به xxjid اما الان پشیمونم.سایت های فارسی رو هم باز نمی کنه خیلی بده.......
می خوام برگردم به ورژن قبلیم، میتونم کاری کنم؟؟؟؟؟
آخرین ورژن فارسی که مشکل نداشته باشه رو لطفا معرفی کنید.
فکر کنم jpjg2 بی دردسر ترینش باشه نه!!!!؟؟؟

snobbish
2010-12-04, 07:13 PM
کجایید چرا نیستید، تاپیک از اون شور و حال افتاده...
راستی چرا نمیرید تو بخش نظر سنجی بهترین سیستم عامل رای بدید؟؟http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%2849%29.gif:cool:
بادا منتظر شماست..............

snobbish
2010-12-04, 07:54 PM
چرا جواب نمیدید ؟؟؟؟:Smile (31):

شهبار
2010-12-05, 08:00 PM
سلام لطفا منوراهنمایی کنید چطورسریع kiesدانلود کنم 24ساعت دانلودم طول کشیده تازه اونوم پنجاه درصد ممنون میشم

wave 8500
2010-12-05, 09:45 PM
کجایید چرا نیستید، تاپیک از اون شور و حال افتاده...
راستی چرا نمیرید تو بخش نظر سنجی بهترین سیستم عامل رای بدید؟؟http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%2849%29.gif:cool:
بادا منتظر شماست..............

آره دیگه از اون جنب و جوش اول خبری نیست
این بخش نظر سنجی کجاست ؟

snobbish
2010-12-06, 05:05 PM
آره دیگه از اون جنب و جوش اول خبری نیست
این بخش نظر سنجی کجاست ؟

اینم آدرسش برید رای بدید که بادا bada بی صبرانه منتظر شماست:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95943&highlight=bada

saeeeeeeid
2010-12-06, 07:08 PM
بچه ها ببخشید اینو میگما وقتی جواب سوال آدم نمیدید چه توقعی میشه کرد حالا ما ناشی هستیم ولی بچه های با تجربه زیادن این تاپیکم به شما ها نیاز داره خواهشن نزارید این تاپیک سرد بشه

<پرسیدن عیب نیست.."پرسیدن و از تجربه دیگران سود بردن هنر است>

mm_salimi
2010-12-06, 07:28 PM
سلام این ویو کنترل صوتی نداره گوشیای 10 سال پیش همه این امکانو داشتن !!!

snobbish
2010-12-06, 10:16 PM
سلام این ویو کنترل صوتی نداره گوشیای 10 سال پیش همه این امکانو داشتن !!!

سلام به روی ماهت، قرار نشد توهین کنیدا.....
منظورت از کنترل صوتی چیه؟

snobbish
2010-12-06, 10:22 PM
سلام لطفا منوراهنمایی کنید چطورسریع kiesدانلود کنم 24ساعت دانلودم طول کشیده تازه اونوم پنجاه درصد ممنون میشم

سلام گلم ، سرعت اینترنتت مشکل نداره؟؟؟
میتونی فایلشو از صفحه 86 پست 860# (همین تاپیک) که miladica عزیزمون زحمتشو کشیده دانلود کنی.

neomn
2010-12-06, 10:27 PM
اینم آدرسش برید رای بدید که بادا bada بی صبرانه منتظر شماست:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95943&highlight=bada

دوست عزیز هیچ وقت نمیتونیم بگیم که کدوم سیستم عامل بهتر از اون یکیه این بستگی به نیازهای هر یوزر داره

snobbish
2010-12-06, 10:27 PM
بچه ها ببخشید اینو میگما وقتی جواب سوال آدم نمیدید چه توقعی میشه کرد حالا ما ناشی هستیم ولی بچه های با تجربه زیادن این تاپیکم به شما ها نیاز داره خواهشن نزارید این تاپیک سرد بشه

<پرسیدن عیب نیست.."پرسیدن و از تجربه دیگران سود بردن هنر است>

داداشی منم مثل خودت، اطلاعات چندانی ندارم. اونقدر هم وقت ندارم که بخوام به صورت کامل پیگیر مسائل باشم، اما روچشام هر کمکی بتونم بکنم دریغ نمی کنم.:heart:

mm_salimi
2010-12-07, 12:05 PM

عزیزم توهین نیست من خودم به بادا دای دادم اما از نداشتن این قابلیت تعجب کردم
منظور همون فرمان صوتیه یعنی اسم کسیو میگی شماره رو میگیره یا برنامهای رو با فرمان صوتی میده

snobbish
2010-12-07, 05:57 PM
بچه ها یه سوال:
چرا موقع نصب نرم افزار یا بازی یه سری از گزینه ها رو ( مخصوصا اونایی رو که یه بار نصب کردی رو گوشیت) می خوای نصب کنی این پیغام ظاهر میشه: Application s installation package is faulty. eror code: 0xffff
قضیه چی میتونه باشه؟؟
firmware اولم jpjh1 بود فلش زدم به xxjid به دردم نخورد دوباره فلش کردم به jgjg2 full farsi .
جدا از مشکل بالا یه صفحه ی eror آبی رنگی که من تا حالا تو این چندماه ندیده بودم تو یه هفته 3 بار مجبورم کرده باتری بکشم. این مشکل از کجاست ؟

saeeeeeeid
2010-12-07, 07:49 PM
سلام

برو بچ تازگی با کیز سر به کشور رسیه زدن چندتا بازی خیلی توپ گزاشته اونم مجانی space hell پیشنهاد میکنم دانلود کنید هالشو ببرید!!!!:thumbsup:

shitonak21
2010-12-08, 03:13 AM
من این کیبوردای ویو چجوری عوض کنم:wac:

wave 8500
2010-12-08, 02:59 PM
من این کیبوردای ویو چجوری عوض کنم:wac:

اگه منظورت طرز نوشتن در ویو هست
باید حتما گوشی در حالت عمودی باشه
بعد دکمه EN رو بزن و نگه دار تا ی صفحه بیاد و تو اون صفحه قسمت keyboard type رو بزن و تو اونجا از 4 حالت موجود میتونی یکی رو انتخاب کنی

wave 8500
2010-12-08, 03:23 PM
متاسفانه به تازگی شاهد این هستیم که بعضی از دوستان ( اکثر کسانی که تازه عضو سایت شده اند ) بدون توجه به اینکه اینجا فقط مخصوص گوشیهای با سیستم عامل بادا هست و فقط در مورد این گوشی های بحث میشه، متاسفانه میاییند و در مورد دیگر گوشی های سامسونگ اطلاعات و کمک میخواهند در صورتی که باید تو انجمن عمومی سامسونگ مشکلاتشون رو مطرح کنن ( اینجا یک انجمن اختصاصی است )
که این باعث هرج و مرج در این انجمن میشه و باعث میشه که به طور مناسب به سیستم عامل بادا پرداخته نشه
برای مثال به چند نمونه از این موارد اشاره میکنم :
1- دوستی درخواست تم و آنتی ویروس برای samsung GT-S3653 ( کربی ) کرده بود
2- دوستی دیگر هم در باره نصب بازی روی L770 samsung کمک خواسته بود
3- و اخیرا هم شخصی در مورد تایپ فارسی در گوشی سامسونگ c6112 کمک خواسته بود .
4- و یا دوستی که در مورد Samsung S5560 Marvel کمک خواسته بود
و ...
همون طور که مشاهده کردید هیچ یک از موارد بالا ربطی به بادا و ویو نداشتند و به علت بی توجهی در این انجمن مطرح شدند.
بنده از مدیریت محترم سایت میخواهم که این انجمن رو مثل بقیه سیستم عاملها مجرا کنه تا باعث این هرج و مرج ها نشه
مدت زیادی از معرفی ویندوز فون 7 نمیگذره ولی الان برای خودش انجمن جداگانه داره و همین طور سیستم عامل جدید نوکیا ( میمو )
فعلا بنده 3 خواهش دارم
1- کسانی که گوشیشون سیستم عامل بادا نیست لطف کنن سوالاتشون رو اینجا مطرح نکنن
2- دوستان که در این انجمن فعالیت میکنن ( کسانی که بادا دارید ) لطف کنید به سوالات متفرقه دوستان ( سوالاتی که به بادا و ویو مربوط نمیشه ) جواب ندید
3- و در آخر باز هم از مدیر خواهش میکنم این انجمن را جدا کند
پیشا پیش از همه شما تشکر میکنم
به امید روزی که بادا هم انجمن جداگانه داشته باشه و دیگه زیر مجوعه انجمن سامسونگ نباشه ( مثل بقیه سیستم عاملها )

test84
2010-12-09, 12:05 AM
سلام
چنتا سوال از اساتید داشتم:
1- من وقتی آهنگ و ringtone میریزم تو گوشی، music player گوشی اون ringtone هارو هم پخش میکنه! کاری میشه کرد که حالیش کنیم بابا اینا آهنگ نیست و بیخیالیش شو و تو لیست آهنگات نذارش؟
2- واسه شما پیش اومده Alarm گوشی کار نکنه؟ بعضضا واسه من زنگ نمیزنه و خواب میمونم، با اینکه هفت هشت تا آلارم ست میکنم.
3- من گوشی رو به Kies وصل کردم و گفت واسه گوشیت یه آپدیت اومده. گوشی من ماله مایکروتل هستش و فارسیه، اگه اون آپدیت رو بگیرم، باز فارسی میمونه یا انگلیسی میشه؟

wave 8500
2010-12-09, 12:38 AM
سلام
چنتا سوال از اساتید داشتم:
1- من وقتی آهنگ و ringtone میریزم تو گوشی، music player گوشی اون ringtone هارو هم پخش میکنه! کاری میشه کرد که حالیش کنیم بابا اینا آهنگ نیست و بیخیالیش شو و تو لیست آهنگات نذارش؟
2- واسه شما پیش اومده Alarm گوشی کار نکنه؟ بعضضا واسه من زنگ نمیزنه و خواب میمونم، با اینکه هفت هشت تا آلارم ست میکنم.
3- من گوشی رو به Kies وصل کردم و گفت واسه گوشیت یه آپدیت اومده. گوشی من ماله مایکروتل هستش و فارسیه، اگه اون آپدیت رو بگیرم، باز فارسی میمونه یا انگلیسی میشه؟

1- تو music player اولین صفحه ای که میاد all track هست که همه آهنگها رو نشون میده
شما میتونید play list درست کنی.
2- نه برای من پیش نیومده ( خدا رو شکر ) - ی بار گوشیتو خاموش کن اگه نشد ریستش کن ( امیدوارم درست بشه )
آقا شاید گوشی واقعا زنگ میزنه و شما خواب میمونی ( ی بار برای 1 یا 2 دقیقه دیگه تنظیم کن ببین زنگ میزنه )
تو قسمت repeat روزهایی که باید زنگ بزنه رو درست تنظیم کردی ؟
صدای زنگش کم نیست که احیانا موقعی که گوشی تو سر خودش میزنه شما متوجه نشی ؟
3- احتمالا باید آخرین آپدیت همون آپدیت گوشی خودت باشه ولی بازم اگه شد ببین آپدیتش چیه.

saeeeeeeid
2010-12-09, 02:24 PM
بچها میگم کاش نرم افزار قفل گوشه با اثر انگشت برای ویو هم بود البته جاوا هم که باشه کفایت میکنه آخه من هر چی سرچ کردم فقط واسه سیمبین بود خیلی برنامش جالب کسی این نرم افزارو صراغ نداره حتی جاواشو؟؟؟؟

test84
2010-12-09, 10:56 PM
1- تو music player اولین صفحه ای که میاد all track هست که همه آهنگها رو نشون میده
شما میتونید play list درست کنی.
2- نه برای من پیش نیومده ( خدا رو شکر ) - ی بار گوشیتو خاموش کن اگه نشد ریستش کن ( امیدوارم درست بشه )
آقا شاید گوشی واقعا زنگ میزنه و شما خواب میمونی ( ی بار برای 1 یا 2 دقیقه دیگه تنظیم کن ببین زنگ میزنه )
تو قسمت repeat روزهایی که باید زنگ بزنه رو درست تنظیم کردی ؟
صدای زنگش کم نیست که احیانا موقعی که گوشی تو سر خودش میزنه شما متوجه نشی ؟
3- احتمالا باید آخرین آپدیت همون آپدیت گوشی خودت باشه ولی بازم اگه شد ببین آپدیتش چیه.

ممنون عزیز که جواب دادی:
1- نمیخوام هر دفه که آهنگ میزیزم برم Playlist درست کنم آخه، گفتم بشه بهش یه طوری حالی کرد که مثلا از فلان شاخه فقط آهنگ بیاره، میشه؟ برنامه ای نداره بهتر از اینی که داخل خود گوشیه واسه آهنگ؟
2- آره بابا دستت درد نکنه دیگه، گه گاه کار نمیکنه و ما خواب میمونیم.
3- اگه همون بود که KIES نمیگفت آپدیت بگیرم، میترسم بگیره گند بزنه به گوشی. کسی از مایکروتل گوشی خریده با KIES آپدیت کرده باشه؟ آخه یادمه میگفتین با KIES آپدیت کنی دیگه نمیدونم فلان کار رو نمیشه کرد.
4- GPS شماها چی استفاده میکنین؟ من سعی کردم با Navigation کار کنم ولی تهران رو نداره. Trekbuddy هم من نفهمیدم چطوری کار میکنه!
5- کاری میشه کرد که تو Media Browser نره از همه گوشی عکس بیاره و فقط از یه شاخه خاص عکس بیاره؟
6- بخوایم بازی جاوا بریزیم رو گوشی، بازی sign شده یا هک شده جاوا میشه روش ریخت؟ چه فرمت و ورژنی باید باشه بازیه؟

ممنون

wave 8500
2010-12-10, 01:24 AM
ممنون عزیز که جواب دادی:
1- نمیخوام هر دفه که آهنگ میزیزم برم Playlist درست کنم آخه، گفتم بشه بهش یه طوری حالی کرد که مثلا از فلان شاخه فقط آهنگ بیاره، میشه؟ برنامه ای نداره بهتر از اینی که داخل خود گوشیه واسه آهنگ؟
2- آره بابا دستت درد نکنه دیگه، گه گاه کار نمیکنه و ما خواب میمونیم.
3- اگه همون بود که KIES نمیگفت آپدیت بگیرم، میترسم بگیره گند بزنه به گوشی. کسی از مایکروتل گوشی خریده با KIES آپدیت کرده باشه؟ آخه یادمه میگفتین با KIES آپدیت کنی دیگه نمیدونم فلان کار رو نمیشه کرد.
4- GPS شماها چی استفاده میکنین؟ من سعی کردم با Navigation کار کنم ولی تهران رو نداره. Trekbuddy هم من نفهمیدم چطوری کار میکنه!
5- کاری میشه کرد که تو Media Browser نره از همه گوشی عکس بیاره و فقط از یه شاخه خاص عکس بیاره؟
6- بخوایم بازی جاوا بریزیم رو گوشی، بازی sign شده یا هک شده جاوا میشه روش ریخت؟ چه فرمت و ورژنی باید باشه بازیه؟

ممنون

ج1- من راهی غیر Playlist نمیدونم - باید تو فروشگاه بری و دنبال ی همچین برنامه بگردی ؟
ج2- من چاکرتم - نگاه کردی ببینی روزها رو درست تنظیم کردی یا نه ؟
ج3-آره به ریسکش نمی ارزه
ج4- راستش من Navigation میرم و تهران هم داره ولی هیچی جز اسم تهران رو نشون نمیده ( اصلا چه جوریه GPS این گوشی من بلد نیستم باهاش کار کنم ) ( من که نفهمیدم GPS این گوشی چه جوری کار میکنه )
Trekbuddy هم باید بری تو برنامه Mobile Atlas Creator ( با کامپیوتر و اینترنت ) و نقشه جای مورد نظرت رو select کنی و بریزی تو گوشی ( دیگه بقیش چه جور کار میکنه اونم نمیدونم )
کلا در باره GPS این گوشی چیزی چندانی نمیدونم
ج5- آره میشه و باید برای عکسهایی که میخواهی Tag بزنی تا دسته بندی کنه یا میتونی از گزینه person استفاده کنی
ج6- ؟؟؟؟؟؟؟

saeeeeeeid
2010-12-12, 02:40 PM
سلام به همگی
بچها یه خبر خوب!!

احمد جان یه زحمتی کشیدن واسه طرفدارهای بادا 2تا دی وی دی از تمام برنامه.بازی. تم . ویجت و الی آخر که هرچی واسه بادا هست در این پک گزاشته حتی آموزش دقیق فلش و گام به گام تمامیه برنامها.........

خدا وکیلی خودم ازش گرفتم خیلی توپ دیگه هیچ مشکلی با برنامه های wave ندارم قیمتش 7000 تومان خدایشم در مقابل این همه خرجهایی که میکنیم هیچی نیست که حتی ما حاضر بودیم و الانم هستیم واسه یه بازی که پولیه چشمون میگیره حتی 2000 تومانم باشه بدیم پس یه بار امتحان کردن ضرری نداره که مطمعنم خوشتون میاد

عزیزانی که این پک میخان به این ایمیلها درخاست بدن در اصرع وقت درب منزلشونه

saied_wm@yahoo.com

m-user63
2010-12-12, 03:20 PM
با سلام
آموزش یابنده گوشی ؟
آخه فعالش که میکنم میگه نیاز به یک حساب سامسونگ دارید ؟
همه 91 صفحه رو هم خوندم هیچی پیدا نکردم
با تشکر

saeeeeeeid
2010-12-12, 04:14 PM
بچها اگه درخاست نرم افزار برای wave داشته باشیم کجا باید درخاست بدیم لطفآ راهنمایی کنید تشکر:rolleyes:

z.i.b.a
2010-12-12, 06:08 PM
بچها اگه درخاست نرم افزار برای wave داشته باشیم کجا باید درخاست بدیم لطفآ راهنمایی کنید تشکر:rolleyes:

اونجا

اصلا نرم افزاري نداره اين گوشي بر تو م و بايلستان اون جا هر چي بخواي فراهمه

saeed11020
2010-12-14, 03:45 AM
samsung kies

saeeeeeeid
2010-12-17, 02:27 PM
ای وجود عشق رامعنا حسین عالمی یک قطره دریاحسین
ماه محرم بر تمام بچه های سایت الا خصوص طرفدارهای بادا تسلیت باد:worried:

saeeeeeeid
2010-12-17, 06:01 PM
آقا میخام برگردم به ورژن jpj2 ولی الان 10 روزه کیز بهم هشذار آپ نمیده چرا؟ باید چه کار کنم؟

hamidedius
2010-12-18, 06:52 AM
آره داره، توی ویجت هاش انسرینگ ماشین داره

hamidedius
2010-12-18, 06:54 AM
نه متاسفانه ..مگر این گوشی پیغامگیر داره ؟؟؟؟ دوستان تست کنند ببینن که این پیغامگیرش کجاست ؟؟؟
تو قسمت ویجت انسرینگ ماشین داره

saeeeeeeid
2010-12-19, 07:44 PM
سلام عزیزان

بچها دوباره چی شده که خبری ازتون نیست؟

خدا وکیلی بیاید ببینید به چه روزی اوفتاده خدایی الان چند وقت میام سر میزنم اثلا خبری ازتون نیست

درست همه کار دارن مشکل دارن ولی بد نیست گاهی گداری یه سر به تاپیک بزنید اثلآ از شورو حال اوفتاده یعنی به همین زودی بادا از چشم افتاده !!!

عزیزان خاهشن بیایم دوباره مثل روز اول با شوق فعالیت کنیم ما که تازه واردیم و بی تجربه ولی استادهای ما کجا رفتن قبلآ گفتم الانم میگم اینجا به بچهای با تجربه مثل شماهارو نیاز داره:ohno::wac:

test84
2010-12-20, 01:18 AM
والله اینقدر این گوشی من رو اذیت کرد که اصلا حوصلشو هم ندارم.

miladica
2010-12-23, 01:12 PM
سلام به همه بر و بچس گل

بچه های عزیز مسابقات طراحی بهترین برنامه و بازیها برای بادا تمام شد و برنده ها اعلام شدند .
برنامه های معرفی شده واقعا عالی هستند . سامسونگ هم یه حال اساسی داده و همه برنامه های برنده شده رو به مدت یک ماه به صورت مجانی روی KIES قرار داده برای دانلود .
به همه پیشنهاد می کنم برید و این برنامه ها رو (مخصوصا) بازیهاش رو دانلود کنید تا این مهلت تمام نشده چون واقعا بعضیهاش خیلی حرفه این .

برای این منطور KIES رو اجرا کنید ( من کشورم UK هستش) . حالا برنامه samsung apps رو اجرا کنید و در همون صفحه اصلی یه قسمت هست که تبلیغ برنامه ها رو می کنه (درست بالای قسمت NEW apps و پایین TOP apps ) . یکی از تبلیغ ها نوشته :

Global Developer chalenge
Awards Application
!ONE month free

روش کلیک که بکنید یه صفحه جدید توی مرورگرتون رو باز میکنه که لیست تمام برنامه های برنده شده رو نوشته و از همونجا می تونید اقدام به دانلود کنید . اما من پیشنهاد می کنم از اونجا دانلود نکنید و اسمشون رو توی KIES سرچ کنید و اونجا سریع دانلودشون کنید (اینجور سریعتره) .

برنامه های واقعا خوبشون هم از نظر من اینا هستن :

Cut em all
Next
Brain plus plus
Storm radio recorder
Rainy day
Zkatter
**Final Stike 3D**
**infernus verse 1**
Pandora box
Handyman toolbox
Touch retouch
**Constructor kit**
******Little Sailor***** که این یکی واقعا محشره و برنده نهایی شده
*****Slice it***** این هم واقعا بازی جالبیه

miladica
2010-12-23, 02:43 PM
بچه ها یه برنامه واقعا جالب ایرانی هم در KIES هست به اسم ( فال حافظ ) .

حتما دانلودش کنید و حتما حتما قبل از دانلود امتیاز کامل بهش بدین تا اینطوری از برنامه های فارسی زبان حمایت کرده باشید و سازنده های این برنامه ها رو هم تشویق کنید که باز هم برنامه های زیباتر و بهتر بسازن ...

saeeeeeeid
2010-12-23, 09:31 PM
سلام

آقا میلاد از زحمتهاتون تشکر
ولی این بازیها قبلا تو سرور روس بود مجانی

ولی بازم از این که فعالیت میکنید ممنون:guitar::headphone:

Dark Elf
2010-12-24, 12:20 AM
سلام عزیزان

بچها دوباره چی شده که خبری ازتون نیست؟

خدا وکیلی بیاید ببینید به چه روزی اوفتاده خدایی الان چند وقت میام سر میزنم اثلا خبری ازتون نیست

درست همه کار دارن مشکل دارن ولی بد نیست گاهی گداری یه سر به تاپیک بزنید اثلآ از شورو حال اوفتاده یعنی به همین زودی بادا از چشم افتاده !!!

عزیزان خاهشن بیایم دوباره مثل روز اول با شوق فعالیت کنیم ما که تازه واردیم و بی تجربه ولی استادهای ما کجا رفتن قبلآ گفتم الانم میگم اینجا به بچهای با تجربه مثل شماهارو نیاز داره:ohno::wac:

از دید من چون واقعا گوشی کاملیه حقیقتا حرفی برای گفتن توش نمی مونه
فقط باید اینجا رو گذاشت برای جواب دادن به سوالات اشخاصی که تازه به این موهبت!(منظورم waveهست) دست پیدا کردن
من نه بابام سهام داره سامسونگه
نه خودم پدر کشتگی با برند های دیگه یا حتی مدل های دیگه سامسونگ دارم
ولی واقعا این گوشی حرف نداره
چون حرف نداره اینجا انقدر خلوت شده

2564095
2010-12-27, 10:28 AM
با سلام و خسته نباشید من وقتی حالت فیلمبرداری در گوشی را فعال میکنم و بعد آیکن ضبط فیلم را کلید میکنم گوشیم هنگ میکنه و بجز با خاموش کردن از اون حالت بیرون نمیره علتش چیه؟ گوشیم هم نو است

snobbish
2010-12-27, 02:48 PM
سلام به همه بر و بچس گل

بچه های عزیز مسابقات طراحی بهترین برنامه و بازیها برای بادا تمام شد و برنده ها اعلام شدند .
برنامه های معرفی شده واقعا عالی هستند . سامسونگ هم یه حال اساسی داده و همه برنامه های برنده شده رو به مدت یک ماه به صورت مجانی روی KIES قرار داده برای دانلود .
به همه پیشنهاد می کنم برید و این برنامه ها رو (مخصوصا) بازیهاش رو دانلود کنید تا این مهلت تمام نشده چون واقعا بعضیهاش خیلی حرفه این .

برای این منطور KIES رو اجرا کنید ( من کشورم UK هستش) . حالا برنامه samsung apps رو اجرا کنید و در همون صفحه اصلی یه قسمت هست که تبلیغ برنامه ها رو می کنه (درست بالای قسمت NEW apps و پایین TOP apps ) . یکی از تبلیغ ها نوشته :

Global Developer chalenge
Awards Application
!ONE month free

روش کلیک که بکنید یه صفحه جدید توی مرورگرتون رو باز میکنه که لیست تمام برنامه های برنده شده رو نوشته و از همونجا می تونید اقدام به دانلود کنید . اما من پیشنهاد می کنم از اونجا دانلود نکنید و اسمشون رو توی KIES سرچ کنید و اونجا سریع دانلودشون کنید (اینجور سریعتره) .

برنامه های واقعا خوبشون هم از نظر من اینا هستن :

Cut em all
Next
Brain plus plus
Storm radio recorder
Rainy day
Zkatter
**Final Stike 3D**
**infernus verse 1**
Pandora box
Handyman toolbox
Touch retouch
**Constructor kit**
******Little Sailor***** که این یکی واقعا محشره و برنده نهایی شده
*****Slice it***** این هم واقعا بازی جالبیه

سلام آقا miladica گل خودمون، بی وفا کجایییییییییییییییییی؟؟:ang ry:
خیلی دلم برات تنگ شده بود امروز بعد مدت ها وقت کردم بیام یه سری به تاپیک بزنم comment تو دیدم خیلی خوشحال شدم:wub::thumbsup:

Roostaamir
2010-12-27, 11:19 PM
با سلام و خسته نباشید من وقتی حالت فیلمبرداری در گوشی را فعال میکنم و بعد آیکن ضبط فیلم را کلید میکنم گوشیم هنگ میکنه و بجز با خاموش کردن از اون حالت بیرون نمیره علتش چیه؟ گوشیم هم نو است

فیرمور گوشیتون چیه؟
(#1234#*)

saeeeeeeid
2010-12-28, 05:32 PM
سلام
عزیزان من گوشیم فلاش کردم ورژن فول مشکلی نداشتم ولی الان کیز گوشیم نمیشناسه
نمیدونید چرا ؟

miladica
2010-12-30, 01:24 PM
سلام آقا miladica گل خودمون، بی وفا کجایییییییییییییییییی؟؟:ang ry:
خیلی دلم برات تنگ شده بود امروز بعد مدت ها وقت کردم بیام یه سری به تاپیک بزنم comment تو دیدم خیلی خوشحال شدم:wub::thumbsup:
نوکرتم داداش . خیلی خیلی گیرم به خدا اما سعی میکنم دوباره زیاد بیام

miladica
2010-12-31, 12:24 AM
بر و بچس تاپیک تم رو آپدیت کردم . حتما یه سری بزنید .

راستی کسی از بروبچس فروم WAVE ll رو نخریده ؟؟

wave 8500
2010-12-31, 02:18 AM
دوستان 2 تا سوال دارم
1- چرا وقتی میخوام ی سری از اطلاعاتم رو که تو رم ذخیره کردم، پروتکت کنم، آیکون پروتکت غیر فعاله ( علامت های قفل غیر فعالند و به رنگ خاکستری در میان ) در صورتی که برای پروتکت کردن اطلاعت ذخیره شده تو حافظه تلفن این طوری نمیشه
2- بعضی اوقات همین جوری صدای زنگ SMS از گوشیم میاد ولی خبری از SMS نیست
( چند روز پیش گویشم زنگ زد ( زنگ SMS ) وقتی گوشیم رو نگاه کردم دیدم اصلا خبری از SMS نیست )

miladica
2010-12-31, 02:45 AM
دوستان 2 تا سوال دارم
1- چرا وقتی میخوام ی سری از اطلاعاتم رو که تو رم ذخیره کردم، پروتکت کنم، آیکون پروتکت غیر فعاله ( علامت های قفل غیر فعالند و به رنگ خاکستری در میان ) در صورتی که برای پروتکت کردن اطلاعت ذخیره شده تو حافظه تلفن این طوری نمیشه
2- بعضی اوقات همین جوری صدای زنگ SMS از گوشیم میاد ولی خبری از SMS نیست
( چند روز پیش گویشم زنگ زد ( زنگ SMS ) وقتی گوشیم رو نگاه کردم دیدم اصلا خبری از SMS نیست )

جواب سوال اولت رو دقیق نمیدونم . اتفاقا واسه خودم هم این پیش اومده که هنگام protect کردن بعضی فایلها رو نمیشناسه . من نظرم اینه که فقط فایلهای توی حافظه خود گوشی (phone memory) رو میشه protect کرد .

در جواب سوال دومت باید بگم که این گوشیت نیست که چیزیش شده بلکه خودت یه طوریت شده . این یه مریضی ذهنی و روانی (نه از اون لحاظ) هست که شخص در اثر استفاده بسیار زیاد از موبایل به اون دچار میشه و در این حالت مدام صدای زنگ موبایلش رو میشنوه ...
این بیماری به Ringxiety معروف هست و متاسفانه خود من هم مبتلا هستم (اونم شدیدا)
برای اطلاعات بیشتر به این صفحه برو :
http://banoo.net/thread-14465.html

test84
2010-12-31, 03:26 AM
سلام
گوشی ای که من دارم s8500jpjg2 هستش، به KIES که وصل میکنم یه آپدیت براش پیدا میکنه، اگه آپدیتش کنم، زبان فارسیش میپره؟

miladica
2010-12-31, 12:24 PM
مال من هم همین فریمویره . خدایی باهاش مشکلی نداشتم تا به حالا . اما اگه می خای به بادا 1.2 آپدیت کنی و فارسیت هم نپره حتما فلش بزن گوشی رو و از آپدیت توی خود برنامه kies استفاده نکن . آموزش آپدیت به آخرین ورژن بادای فارسی در فروم FIRMWARE توسط بچه ها گذاشته شده

wave 8500
2010-12-31, 03:47 PM
دوستان کسی میدونه چه جوری از میشه برنامه bControl استفاده کرد ( این برنامه رو از تو samsung apps) دانلود کردم
به ظاهر برنامه جالب، مفید و کارآمدی است ( ظاهرا با این برنامه میشه کنترل کامپیوتر رو به دست گرفت ، یا به وسیله ماوس مجازی برنامه یا کیبورد مجازی برنامه و یا جوی استیک مجازی برنامه )
تو راهنمای خود برنامه،ی چیزایی نوشته بود من هم انجام دادم ولی چیزی نشد
طبق راهنما برنامه bControl Agent رو هم دانلود کردم و کدی که برنامه بهم داد تو گوشیم زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
این هم اسکرین شات برنامه

http://i.picasion.com/pic36/5ad14c22831e4718a26117eda9e4d5ae.gif

و این هم آدرس سایت برنامه ( سایتی که تو راهنما اعلام کرده ) :

www.mobbcore.com

miladica
2010-12-31, 03:50 PM
دوستان کسی میدونه چه جوری از میشه برنامه bControl استفاده کرد ( این برنامه رو از تو samsung apps) دانلود کردم
به ظاهر برنامه جالب، مفید و کارآمدی است ( ظاهرا با این برنامه میشه کنترل کامپیوتر رو به دست گرفت ، یا به وسیله ماوس مجازی برنامه یا کیبورد مجازی برنامه و یا جوی استیک مجازی برنامه )
طبق راهنما برنامه bControl Agent رو هم دانلود کردم و کدی که برنامه بهم داد تو گوشیم زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
این هم اسکرین شات برنامه

www.mobbcore.com (http://www.mobbcore.com)

آره من هم دانلودش کردم . نوشته راهنمای کاملش توی سایت خودش هست . اما خیلی پیچیده بود واسه همین من بیخیالش شدم . اما اگه پیدا کردی طرز کار باهاش رو حتما واسه ما هم بزار داداش

miladica
2010-12-31, 04:21 PM
این هم اسکرین شات برنامه

www.mobbcore.com (http://www.mobbcore.com)

داداش با این پستی که زدی حوسیم کردی واسه همین هم رفتم دوباره دانلودش کردم و این دفعه مو به مو راهنماش رو خوندم . خیـــــــــــــــــــــــ ـــلی برنامه با حالی هستش .
راهنمای کامل کار باهاش رو به صورت فارسی می نویسم میزارم توی فروم آموزش .

miladica
2010-12-31, 05:15 PM
بچه ها آموزش کار با برنامه bControl رو در فروم آموزش گذاشتم . حتما ازش استفاده کنید . پشیمون نمیشید . برنامه خیلی جالبیه و استفاده ازش خیلی فاز میده .

آموزش کار با برنامه bControl (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=841833#post841833)

saeeeeeeid
2010-12-31, 07:20 PM
سلام اقا میلاد گل صفا اوردی دوباره
داداش برنامه ای نیست که بشه باهش کانالهای ماهواره توی گوشی دید البته توی ویو؟/

miladica
2010-12-31, 07:42 PM
سلام اقا میلاد گل صفا اوردی دوباره
داداش برنامه ای نیست که بشه باهش کانالهای ماهواره توی گوشی دید البته توی ویو؟/

نوکرتم داداش .
چرا اتفاقا خیلی وقت پیش یه برنامه واسه تماشای کانالهای tv از طریق اینترنت گیرم اومد که خیلی باگ داشت و حتی با اینترنت سرعت بالا هم درست کار نمیکرد و مدام قطع و وصل میشد . دیگه بعد از اون هم برنامه دیگه ای نیومد .
اما واسه رادیو اینترنتی برنامه زیاد اومده که بهترینش (که خودم هم ازش استفاده میکنم) اسمش هست storm radio recorder که علاوه بر قابلیت پخش این قابلیت رو داره که آهنگ یا برنامه مورد نظرت رو ظبط هم بکنه اون هم با 60 ثانیه بازگشت به عقب (یعنی ثانیه 40 یه آهنگ میرسی و می خوای ظبطش کنی با این قابلیت آهنگ رو می تونی کامل ظبط کنی). این برنامه جایزه برنامه نویسی بادا هم رو در بخش خودش برده .

واسه اون برنامه پخش tv هم خدایی زیاد دنبالش نبودم اما از این به بعد اگه خبری شد حتما حتما تو یادم می مونه که اینجا بهت اطلاع بدم .

miladica
2010-12-31, 09:17 PM
بچه های فروم . سامسونگ بالاخره داره از kies ورژن 1 دست میکشه و نسخه 2 این برنامه رو (البته نسخه BETA و آزمایشیش رو ) برای دانلود در اختیار تعداد محدودی کاربر قرار داده بوده که من لینکش رو گیر آوردم .
اگه کسی مایل هست بره یه تستی بزنه و تغییرات به وجود اومده رو به ما هم بگه ...

KIES VER 2.0.0 (http://down.kr.samsungmobile.com/uploadimg/service/support/download/anycall/sw/Kies_2.0.0.10121_15_5.exe)

snobbish
2011-01-01, 02:39 AM
بر و بچس تاپیک تم رو آپدیت کردم . حتما یه سری بزنید .

راستی کسی از بروبچس فروم WAVE ll رو نخریده ؟؟

مگه اومده تو ایران ؟؟؟

SHAHROOZ S2
2011-01-01, 02:55 PM
به نظر شما بادا 2 برای ویو خواهد امد یا خیر؟

javad33
2011-01-01, 05:42 PM
به نظر شما بادا 2 برای ویو خواهد امد یا خیر؟

دو حالت داره یا سامسونگ معادلات بازار رو مدنظر خودش قرار میده و بادا 2 رو با یه گوشی جدید عرضه میکنه یا اینکه به کاربرانش احترام میزاره و خیلی ناسیونالیست وار! آپدیت بادای 2 رو واسه ویو میزاره و محبوبیتش رو بالاتر میبره

miladica
2011-01-01, 09:27 PM
به نظر من که احتمالش ضعیفه ...

البته این نظر منه و به شخصه امیدوارم خلافش بهم ثابت بشه .

MaJiD Wave
2011-01-02, 10:20 AM
سلام دوستان 1 سوال تخصصی داشتم!
جدبدا بعضی از برنامه های جدید که برای دانلود برای دانلود تو SamsungApps قرار داده میشن نیاز دارن که گوشی ما حتما باید بادا 1.2 باشه... ولی حالا اونایی که Frimware ورژن 1.0.2 رو دارن (این ورژن فارسی دار 1.2 هست، اما کاملا شبیه 1.2 نیست) بدون این که گوشیشون رو به صورت فلش کردن به 1.2 تبدیل کنن باید چی کار کنن؟؟

miladica
2011-01-02, 11:53 AM
سلام دوستان 1 سوال تخصصی داشتم!
جدبدا بعضی از برنامه های جدید که برای دانلود برای دانلود تو SamsungApps قرار داده میشن نیاز دارن که گوشی ما حتما باید بادا 1.2 باشه... ولی حالا اونایی که Frimware ورژن 1.0.2 رو دارن (این ورژن فارسی دار 1.2 هست، اما کاملا شبیه 1.2 نیست) بدون این که گوشیشون رو به صورت فلش کردن به 1.2 تبدیل کنن باید چی کار کنن؟؟

داداش 1.0.2 همون بادا 1.2 نیست و برای استفاده از اون برنامه های مورد نظرت حتما باید به ورژن جدید فلش بزنی . ورژن ساپورت فارسی بادا 1.2 هم اومده و توی همین فروم و در تاپیک FIRMWARE بچه ها زحمت لینک دانلود و آموزشش رو کشیدن .

miladica
2011-01-02, 12:55 PM
بچه ها تاپیک های زیر رو آپدیت کردم . یه سری بزنید :

Wallpapers (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=844159#post844159)

ویجت های ساعت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=84505)

ویجت های برنامه های پرکاربرد (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=84523)

آرشیو تم (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=84443&page=8)

saeeeeeeid
2011-01-02, 06:31 PM
سلام
ویجتهای ساعت php هستن نصب نمیشن!

saeeeeeeid
2011-01-02, 06:44 PM
بچها کسی نرم افزاری سراغ نداره که بشه سیس رو به جار یا همون جاوا تبدیل کرد ما که خسته شدیم اینقد

دنبالش گشتیم هر کی داره لینکش رو بزاره ممنون میشم؟؟:wac:

nimaaa68
2011-01-02, 08:13 PM
سلام بچه ها...
كسي ميدونه باطري ويو چنده و از كجا ميشه تهيه اش كرد؟
باطريم اعصابمو خراب كرده هر 2روز يه بار بايد بزنمش شارژ شه...:weird::thumbsdown:
ممنون ميشم جواب بديد...:x

saeeeeeeid
2011-01-02, 09:16 PM
سلام بچه ها...
باطريم اعصابمو خراب كرده هر 2روز يه بار بايد بزنمش شارژ شه...:weird::thumbsdown:

سلام خوش آمدید
اول از همه خوب باطری گوشیو تو الاییدین داره اگه پایین نداشت طبقه 3 داره

در مورد اینیم که میگی دو روز درمیون شارج میکنی چیز عجیبی نیست معمولی در ضمن شما احتمالا مصرفتونم زیاده شما صفحه گوشی نگاه کن و کاراییهای گوشی که ازش استفاده میکنی برای مصرف 2 روز خیلی خوبه:welove:

wave 8500
2011-01-02, 11:15 PM
سلام بچه ها...

این شرایط برای wave s8500 عادی است و حالت نرمال مصرف باتریش همینه
در ضمن فکر نکن که خیلی زود شارژ تموم میکنه
صفحه نمایش suuper AMO LED - پردازنده 1GH - مهمترین مصرف کنندگان باتری wave هستند( تازه اگه از امکانات دیگه مثل wifi و .... استفاده نکنی )
تازه این گوشی یکی از قوی ترین باتری ها رو بین موبایل ها داره ( mA 1500).

miladica
2011-01-03, 12:07 AM
سلام بچه ها...

دوست عزیز حرف آخر رو خودت میزنی اما قبلا بحث قدرت باتری موبایل گوشی WAVE در همین کلوپ مطرح شده و بعد از کلی جنگ و دعوا و گیس و گیس کشی به این نتیجه رسیدیم که در حالت استفاده مداوم از امکانات گوشی 2 روز شارژ زمان عادی هست .
اگه بیشتر نگه داشت که خیلی خوبه ، اگه کمتر نگه داشت اونوقت می تونی به باتری گوشیت شک کنی . اما الان از نظر من هم نیازی به تعویض باتری نداری .

اما همونطور که گفتم میل خودته داداش ...

miladica
2011-01-03, 12:17 AM
سلام

من توی صفحه قبل لینک دانلود KIES نسخه 2 که به صورت BETA توسط سامسونگ در سایت کره گذاشته شده بود رو گذاشتم .

امروز خودم دانلودش کردم و تستش کردم .

http://up.*************/images/flv3gfvfkjzx32duj16o.png

تغییرات بسیار زیاد هست . دیگه اصلا با محیط قبلی و عملکردهای قبلی روبرو نیستید . برنامه داره مشخصا به همون سمتی میره که iTUNES رفته یعنی SYNC کردن کامل گوشی با PC با هر بار اتصال به هم که البته فعلا قابل غیر فعال کردن هست .
برنامه کلا روانتر شده و شناسایی گوشی خیلی خیلی راحت تر انجام میشه و خیلی هم کم دردسرتر .
همچنین برنامه به صورت کامل از همه گوشیهای هوشمند سامسونگ ( بادا و آندروید ) پشتیبانی میکنه .

لینک برنامه رو هم واسه دانلود در امضام زیر نسخه قبل میزارم . اما توجه کنید که این یه نسخه آزمایشی یا BETA هست و هنوز نسخه رسمیش ریلیز نشده اما تا اونجایی که من متوجه شدم تنها تفاوت این نسخه آزمایشی با نسخه رسمی که ریلیز خواهد شد در این هست که در این نسخه آزمایشی فعلا قابلیت آپدیت Firmware گوشی رو از طریق KIES ندارید که اون هم واسه من مهم نیست .

اگه سوال دیگه ای راجع به برنامه داشتید بپرسید مطمئن باشید اگه تونستم حتما جواب میدم .

snobbish
2011-01-03, 12:44 AM
سلام

من توی صفحه قبل لینک دانلود KIES نسخه 2 که به صورت BETA توسط سامسونگ در سایت کره گذاشته شده بود رو گذاشتم .

امروز خودم دانلودش کردم و تستش کردم .

http://up.*************/images/flv3gfvfkjzx32duj16o.png

تغییرات بسیار زیاد هست . دیگه اصلا با محیط قبلی و عملکردهای قبلی روبرو نیستید . برنامه داره مشخصا به همون سمتی میره که iTUNES رفته یعنی SYNC کردن کامل گوشی با PC با هر بار اتصال به هم که البته فعلا قابل غیر فعال کردن هست .
برنامه کلا روانتر شده و شناسایی گوشی خیلی خیلی راحت تر انجام میشه و خیلی هم کم دردسرتر .
همچنین برنامه به صورت کامل از همه گوشیهای هوشمند سامسونگ ( بادا و آندروید ) پشتیبانی میکنه .

لینک برنامه رو هم واسه دانلود در امضام زیر نسخه قبل میزارم . اما توجه کنید که این یه نسخه آزمایشی یا BETA هست و هنوز نسخه رسمیش ریلیز نشده اما تا اونجایی که من متوجه شدم تنها تفاوت این نسخه آزمایشی با نسخه رسمی که ریلیز خواهد شد در این هست که در این نسخه آزمایشی فعلا قابلیت آپدیت Firmware گوشی رو از طریق KIES ندارید که اون هم واسه من مهم نیست .

اگه سوال دیگه ای راجع به برنامه داشتید بپرسید مطمئن باشید اگه تونستم حتما جواب میدم .

اولا مرسی از زحماتت داداشی، بالاخره گزینه ای برای back up اضافه شده یا نه ؟ back up نگرفتنش خیلی بده......:(
مگه 1.2 bada ساپورت فارسی داره ؟؟

miladica
2011-01-03, 01:14 AM
اولا مرسی از زحماتت داداشی، بالاخره گزینه ای برای back up اضافه شده یا نه ؟ back up نگرفتنش خیلی بده......:(
مگه 1.2 bada ساپورت فارسی داره ؟؟

اولا که نوکرتم دادا

تا به حال دو ورژن فارسی واسه بادا 1.2 اومده که جدیدترینش S8500JPJK1 هست .
قبلیش هم ورژن S8500JPJJ3 هست که بچه ها آموزش و لینک دانلود این دومی رو توی فروم Firmware گذاشتن .

واسه Back UP گرفتن هم جونم واست بگه که من گشتم داخلش و طبق عکس زیر در برنامه هم گزینه SYNC هست که contacts و memo و scheduals رو ساپورت می کنه و هم گزینه Back UP داره .
فرق SYNC و Back UP هم در این هست که اگه SYNC فعال باشه با هر بار اتصال گوشی و PC تمام اطلاعات بین این دو یکی میشه (در اون سه زمینه) اما Back up دست خودته و به دلخواه خودت صورت می گیره .
اینم عکس از هر دو گزینه در بخش Prefences برنامه :

http://up.*************/images/otqklmnclnwskt3bqh.png

snobbish
2011-01-03, 01:30 AM
اولا که نوکرتم دادا

تا به حال دو ورژن فارسی واسه بادا 1.2 اومده که جدیدترینش S8500JPJK1 هست .
قبلیش هم ورژن S8500JPJJ3 هست که بچه ها آموزش و لینک دانلود این دومی رو توی فروم Firmware گذاشتن .

واسه Back UP گرفتن هم جونم واست بگه که من گشتم داخلش و طبق عکس زیر در برنامه هم گزینه SYNC هست که contacts و memo و scheduals رو ساپورت می کنه و هم گزینه Back UP داره .
فرق SYNC و Back UP هم در این هست که اگه SYNC فعال باشه با هر بار اتصال گوشی و PC تمام اطلاعات بین این دو یکی میشه (در اون سه زمینه) اما Back up دست خودته و به دلخواه خودت صورت می گیره .
اینم عکس از هر دو گزینه در بخش Prefences برنامه :

http://up.*************/images/otqklmnclnwskt3bqh.png

این ورژن S8500JPJK1 چطوره؟ تستش کردی ؟؟ کامله؟؟؟برنامه ها و گیم های هک شده روش اجرا میشه ؟؟؟؟

miladica
2011-01-03, 08:09 AM
این ورژن S8500JPJK1 چطوره؟ تستش کردی ؟؟ کامله؟؟؟برنامه ها و گیم های هک شده روش اجرا میشه ؟؟؟؟

داداش من هنوز که هنوزه توی همون JPJG2 موندم . بچه ها کسی بادا 1.2 فارسی انداخته رو گوشیش که من و snobbish رو راهنمایی کنه ؟

ahmadkasra
2011-01-03, 07:16 PM
داداش من هنوز که هنوزه توی همون JPJG2 موندم . بچه ها کسی بادا 1.2 فارسی انداخته رو گوشیش که من و snobbish رو راهنمایی کنه ؟

داداش بادا 1.2 فارسی نیومده هنوز اونکه شما نصب کردی بادا 1.0.2 بوده
این فریمور جدید jojk1 هم بادا 1.0.2 هست و هیچ فرقی نکرده جز اینکه برنامه و بازیهای هک شده روش اجرا نمیشن

saeeeeeeid
2011-01-03, 08:23 PM
داداش بادا 1.2 فارسی نیومده هنوز اونکه شما نصب کردی بادا 1.0.2 بوده
این فریمور جدید jojk1 هم بادا 1.0.2 هست و هیچ فرقی نکرده جز اینکه برنامه و بازیهای هک شده روش اجرا نمیشن
آقا احمد سلام خیلی خیلی خوش آمدید :welove:
از این که تجربت در اختیار بچهای فروم میزاری تشکر

بچها این پکجها که احمد جان گفتن بسیار مفید وبی نقص است من گرفتم واقها عالیه الا خصوص آموزشهاش :flower:

saeeeeeeid
2011-01-03, 08:43 PM
آقا میلاد این برنامه bcontrol هر چی گشتم نبود تو کدوم سرور؟

miladica
2011-01-03, 09:11 PM
آقا میلاد این برنامه bcontrol هر چی گشتم نبود تو کدوم سرور؟

من کشورم توی KIES رو انگلستان انتخاب کردم .

hesamgta
2011-01-03, 09:16 PM
s8500 بهتره یا HD2

saeeeeeeid
2011-01-03, 09:55 PM
s8500 بهتره یا HD2
والا نظرها مختلف نظر شخصی من s8500 از همه لحاظ توپ و من متمعآ هستم که بچهای تاپیکم حرف من تاید میکنن! البته با اجازه اساتید محترم:guitar:

ahmadkasra
2011-01-03, 10:16 PM
ویو بسیار بسیار بهتره هم سخت افزار خیلی قوی تری داره هم دوربینش هم سرعتش هم باطریش هم گرافیکش هم بازیاش همه چیزش بهتره

wave 8500
2011-01-03, 10:54 PM
دوستان
چرا نمیشه با خود گوشی، تم ها رو از جایی به جای دیگه یا از رم به گوشی یا بر عکس copy یا move کرد ؟

ahmadkasra
2011-01-03, 11:29 PM
دوستان
چرا نمیشه با خود گوشی، تم ها رو از جایی به جای دیگه یا از رم به گوشی یا بر عکس copy یا move کرد ؟

به عنوان فایل سیستمی شناخته میشن واسه خاطر اینه

test84
2011-01-04, 01:50 AM
تو 1.2 مشکل آلارم گوشی حل شده؟ خیلی اعصاب خوردکنه.

miladica
2011-01-04, 01:53 AM
تو 1.2 مشکل آلارم گوشی حل شده؟ خیلی اعصاب خوردکنه.

چش بوده آلارم ؟ من که مشکلی با آلارم گوشی نداشتم !

Roostaamir
2011-01-04, 04:32 PM
دوستان یه خبر نسبتا بد(بد که نیست ولی خوبم نیست)

نویسنده ی wavespoofer توی صفحه ی تویترش نوشته بود که داره روی wavespoofer بادا 1.0.2 و 1.2 کار میکنه.ولی حالا نمیدونم کم آورده یا نه آخرین چیزی که نوشته بود این بود که آژدیت جدید هیچ فرقی با قبلی ها نداره و آژدیت نکنید تا بتونید برنامه کرک شده نصب کنید.
ژس دوستان به هیچ وجه (حداقل تا اطلاع ثانویه) گوشی رو آژدیت نکنید.

موفق باشید

test84
2011-01-05, 03:58 PM
چش بوده آلارم ؟ من که مشکلی با آلارم گوشی نداشتم !

آلارمش ایراد داره، تو فروم های خارجی هم شاکی هستن ازش. خواستم ببینم اگه تو فریمور جدید درست شده آپدیت کنم.

کسی گوشی JPJ2 داشته با KIES آپدیت کنه ببینم به چه فیرمویری آپدیت میشه؟

wave 8500
2011-01-05, 04:29 PM
آلارمش ایراد داره، تو فروم های خارجی هم شاکی هستن ازش. خواستم ببینم اگه تو فریمور جدید درست شده آپدیت کنم.

من که ایرادی از آلارم ندیدم
مثلا چه ایرادی داره ؟
من تنها ایراد سیستم عامل بادا رو تو سیستم Search میدونم ( تو پست های قبلیم هم گفتم که سیستم Search این سیستم عامل مشکل داره و گفتم چه مشکلی )

miladica
2011-01-05, 05:00 PM
من که ایرادی از آلارم ندیدم
مثلا چه ایرادی داره ؟
من تنها ایراد سیستم عامل بادا رو تو سیستم Search میدونم ( تو پست های قبلیم هم گفتم که سیستم Search این سیستم عامل مشکل داره و گفتم چه مشکلی )

آخه داداش مال من هم آلارمش مشکلی نداره . میشه دقیقا بگی ایراد مورد نظرت چیه ؟

ahmadkasra
2011-01-05, 05:37 PM

اخرین ورژن jpjk1 هست که بازیهای هک شده روش اجرا نمیشه

mgh1899
2011-01-06, 11:36 AM
یه سوال من برنامه ی اپرا مینی رو نصب کردم ولی تو قسمت games and more نیست

test84
2011-01-06, 03:14 PM
اخرین ورژن jpjk1 هست که بازیهای هک شده روش اجرا نمیشه

فارسی رو داره همچنان؟
ساد تر بگم، سوال من اینه، گوشی من که فارسی داره، اگه با KIES آپدیتش کنم، بازم فارسی روش میمونه؟ یعنی نسخه ای که بهش آپدیت میشه، فارسی داره؟ نگرانم فارسی گوشی بپره.

---

در جواب بقیه دوستان عرض کنم که آلارمش یکی در میون کار میکنه و نمیکنه.
اینجا هم خارجیا که این مشکل رو دارن (http://www.samsungwaveforum.com/samsung-wave-apps/alarm-clock-not-working-correctly/15/?PHPSESSID=2755c609af379795a97f237c15a4e319).

salam iran
2011-01-06, 04:26 PM
سلاا.آیا 2 تا تسپیکر داره?ممنون اگر زود جواب بدین.م

wave 8500
2011-01-06, 06:49 PM
دوستان
این mobile AP که تو قسمت connectivity هست، دقیقا چیه ؟ و چه کاری انجام میده
من الان باهاش به لپ تابم کانکت شدم

saeeeeeeid
2011-01-06, 08:36 PM
سلاا.آیا 2 تا تسپیکر داره?ممنون اگر زود جواب بدین.م
اگر منظورت اسپیکر؟ نه عزیزم 1 داره بالای گوشی

nimaaa68
2011-01-07, 02:16 PM
بچه ها من كه تازه فهميدم اين مساله رو چون خيلي وقت نيست كه ويو خريدم(واسه كسايي ميگم كه نميدونستن تا حالا)...
اگه تو اينباكس روي يكي از اسمس ها انگشتتونو از چپ به راست بكشيد ، بلافاصله با كسي كه اسمس رو به شما داده تماس گرفته ميشه
و اگه از راست به چپ بكشيد انگشتتونو ، به كسي كه اسمس رو به شما داده ميتونيد جواب اسمس بديد...

Roostaamir
2011-01-07, 06:38 PM
دوسان ورژن 2 برنامه کیز با پلتفورمی به کلی دگرگون شده توی این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=851032#post851032)گذاشته شده میتونید برید دانلود کنید

البته به غیر از ظاهر باطن برنامه هم تغییر کرده و واقعا خیلی بهتر شده

موفق باشید

علي جوجو
2011-01-07, 06:50 PM
چجوري بازي هاي هك شده رو ميتونم نصب كنم؟

wave 8500
2011-01-07, 09:16 PM
چجوري بازي هاي هك شده رو ميتونم نصب كنم؟

این جوری :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95035

miladica
2011-01-08, 12:18 AM
دوستان
این mobile AP که تو قسمت connectivity هست، دقیقا چیه ؟ و چه کاری انجام میده
من الان باهاش به لپ تابم کانکت شدم

این همون قابلیت mobile access point هست که به وسیله اون ابتدا گوشیتون رو به وسیله سیم کارتتون به اینترنت متصل می کنید و سپس با wifi و این منوی mobile AP یک ارتباط بین گوشی و PC برقرار کرده و از اینترنت گوشی روی PC به صورت wifi استفاده می کنید .
یعنی در حقیقت گوشی به یک access point مبدل میشه که می تونه در آن واحد نه به یکی بلکه به چند دستگاه سرویس بده ...

miladica
2011-01-08, 12:20 AM
دوسان ورژن 2 برنامه کیز با پلتفورمی به کلی دگرگون شده توی این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=851032#post851032)گذاشته شده میتونید برید دانلود کنید

البته به غیر از ظاهر باطن برنامه هم تغییر کرده و واقعا خیلی بهتر شده

موفق باشید

البته من هفته پیش بحثش رو توی فروم با بچس مطرح کرده بودم . خودم هم نصبش کردم و screen shot از برنامه هم گذاشتم . برنامه خفن تغییرات داشته و به نظر من خیلی خیلی بهتر شده اما همونجور که همون موقع گفتم فعلا نسخه بتا هست .

ahmadkasra
2011-01-08, 12:24 AM
فارسی رو داره همچنان؟
ساد تر بگم، سوال من اینه، گوشی من که فارسی داره، اگه با KIES آپدیتش کنم، بازم فارسی روش میمونه؟ یعنی نسخه ای که بهش آپدیت میشه، فارسی داره؟ نگرانم فارسی گوشی بپره.

---

در جواب بقیه دوستان عرض کنم که آلارمش یکی در میون کار میکنه و نمیکنه.
اینجا هم خارجیا که این مشکل رو دارن (http://www.samsungwaveforum.com/samsung-wave-apps/alarm-clock-not-working-correctly/15/?PHPSESSID=2755c609af379795a97f237c15a4e319).

نه داداش فارسیش پاک نمیشه چون به یه فریمور خاورمیانه اپدیت میشه اساس فریمور عوض نمیشه بوت که تغییر نکنه مشکلی نداره

miladica
2011-01-08, 12:24 AM
بچه ها من كه تازه فهميدم اين مساله رو چون خيلي وقت نيست كه ويو خريدم(واسه كسايي ميگم كه نميدونستن تا حالا)...
اگه تو اينباكس روي يكي از اسمس ها انگشتتونو از چپ به راست بكشيد ، بلافاصله با كسي كه اسمس رو به شما داده تماس گرفته ميشه
و اگه از راست به چپ بكشيد انگشتتونو ، به كسي كه اسمس رو به شما داده ميتونيد جواب اسمس بديد...

این همون چیزی هست که سامسونگ موقع لانچ این گوشی گفته بود و از اون به عنوان TIPS & TRICKS این گوشی سخن برده بود .
این گوشی غیر این هم چندین حقه مخصوص به خودش داره . یکی دیگه اش اینه که موقع نگاه کردن عکسها اگه گوشی رو مایل بگیری عکسها خود به خود عوض میشن و این قابلیت رو میشه از توی settings خاموش یا روشن کرد .

بقیه رو نمیگم که ببینم بچه ها پیداشون کردن یا نه ؟؟؟
خوب شما بگین ببینم دیگه گوشی WAVE چه افکتهای مخصوص به خودش داره ؟؟

wave 8500
2011-01-08, 01:54 PM
دوستان
با Kies 2 چه جوری میشه sms ها رو دید ؟

nimaaa68
2011-01-08, 05:13 PM
این همون چیزی هست که سامسونگ موقع لانچ این گوشی گفته بود و از اون به عنوان TIPS & TRICKS این گوشی سخن برده بود .
این گوشی غیر این هم چندین حقه مخصوص به خودش داره . یکی دیگه اش اینه که موقع نگاه کردن عکسها اگه گوشی رو مایل بگیری عکسها خود به خود عوض میشن و این قابلیت رو میشه از توی settings خاموش یا روشن کرد .

بقیه رو نمیگم که ببینم بچه ها پیداشون کردن یا نه ؟؟؟
خوب شما بگین ببینم دیگه گوشی WAVE چه افکتهای مخصوص به خودش داره ؟؟

1-اگه نگهدارين دكمه ي EN رو موقع تايپ اسمس چندتا گزينه مثل Predective text ميده
2-اينو هم كه همتون ميدونيد... دكمه هاي lock+menu از صفخه عكس ميندازه
3-اينم همه ميدونن كه واسه باز كردن قفل گوشي 2 حالت داره يا دكمه lock رو فشار ميدين و نگه ميدارين يا يه صفحه پرده مانند كه مياد رو با ليز دادن ميزنينش كنار يا اگه اسمس يا ميس داده باشيد تو خونه خالي پازل ميذاريدش
4-اگه دكمه menu رو دوبار بلافاصله بزنين ميتونين تو phone يا internet سرچ كنين
5-اگه يكي بهتون زنگ زد و بلافاصله خواستين صداي زنگ خفه شه بايد گوشي رو برعكس كنين
6-اگه موقع اجراي اپليكيشن menu رو بزنين بازي يا اپليكيشن ميره توي task manager يعني minimize ميشه
7-خيلي چيزايي كه الان يادم نيست...
8-شما بگين...

hamid_nl
2011-01-08, 09:38 PM
سلام من غروب یه S8500گرفتم تو پکش سی دی نصبش نبود اگه فروشنده فردا ندادش چیز زیادی از دست دادم؟

milad3365
2011-01-08, 09:46 PM
سلام....میشه توضیح بدین که چرا حافظه گوشیه من 399 مگابایت نشون میده مگه 2گیگ نیست؟؟؟؟؟؟:worried:

wave 8500
2011-01-09, 12:27 AM
سلام من غروب یه S8500گرفتم تو پکش سی دی نصبش نبود اگه فروشنده فردا ندادش چیز زیادی از دست دادم؟

تو جعبه گوشی دو تا mini CD هست که بود و نبودشون فرقی نداره
یعنی الان که مثلا تو CD نداری یعنی چیز مهمی از دست ندادی ( اگه اشتباه نکنم یکی از بچه های همین جا بود که میگفت من خریدم ولی تو جعبه اش کابل USB نداشت )
تو CD ش برنامه kies هست که الان میتونی آخرین ورژنش ( kies 2 ) رو ازاین آدرس ( http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=851032#post851032 ) دانلود کنی ( فکر نمیکنم با توجه به اینکه گوشی رو امروز 89/10/18 گرفتی آخرین ورژن kies تو سی دی باشه )
برای من CD داشت ولی ازش استفاده نکردم و kies رو از همین جا دانلود می کردم ( اتفاقا kies که تو CD هست به درد نمیخوره ) پس خیالت راحت
ولی از من میشنوی فردا حتما برو و بهش بگو ( ازش بگیر ) که ی موقع فکر نکنه با بچه طرفه ( مخصوصا اگه از علائدین گرفتی ) ( راستی تهرانی دیگه ؟)

wave 8500
2011-01-09, 12:34 AM
5-اگه يكي بهتون زنگ زد و بلافاصله خواستين صداي زنگ خفه شه بايد گوشي رو برعكس كنين

شما میتونید موقع پخش آهنگ هم این کار رو انجام بدید
اگر موقع پخش آهنگ ، گوشی رو برعکس کنید، موزیک قطع میشه

arsinnn
2011-01-09, 09:27 AM
درود دوستان من یک گوشی میخوام بگیرم قابلیتی هم که برام خیلی اهمیت داره قابلیت های اینتر فیس گوشی و کاراییش در اینتر نت هست و وبگردی.خواستم بدونم سیستم عامل بادا ایا از این نظر قابل قبول هست؟اخه فروشنده اینو بهم پیشنهاد داد خودم در نظر داشتن اندروید بگیرم اما چون فارسی نداره (بجز گالاکسی که گرونه برام)کمی دو دل شدم x10 رو بگیرم. ایا راضی هستید از این سیستم عامل ؟

arash-zo
2011-01-09, 10:29 AM
سلام گوشی wave s8500 من به اینترنت وصل نمیشه تنظیمات گوشی رو برای ایرانسل و همراه اول گرفتم ولی بازم وصل نشد پیغام میده خطای سرور داخلی کمکم کنید

wave 8500
2011-01-09, 01:23 PM
سلام گوشی wave s8500 من به اینترنت وصل نمیشه تنظیمات گوشی رو برای ایرانسل و همراه اول گرفتم ولی بازم وصل نشد پیغام میده خطای سرور داخلی کمکم کنید

خطای internal error server ( خطای سرور داخلی ) به این علت هست که گزینه use packet data گوشی فعال نیست
موقع کانکت شدن به اینترنت اگر گزینه use packet data غیر فعال باشه، گوشی به طور اتومات برای کانکت شدن از wifi استفاده میکنه و شروع به جستجوی اون میکنه
( که احتمالا باید پیغام wifi and packet data not available turn wifi on ? رو هم دیده باشی ) که ازت میخواد برای کانکت شدن wifi رو روشن کنی
پس اگر خواستی با سیم کارت به اینترنت کانکت بشی باید گزینه use packet data فعال باشه و اگه خواستی با wifi کانکت بشه باید گزینه use packet data رو خاموش کنی
البته کانکت شدن از طریق wifi به packet data ارجحیت داره مثلا اگر گزینه use packet data فعال باشه و شما به طور دستی ( از نوار ابزار بالای گوشی ) wifi رو روشن کنی، در صورت وجود اینترنت وایرلس در محیط، گوشی به وایرلس کانکت میشه ( و نیازی نیست که حتما packet data رو خاموش کنید )
پس :
برو به آدرس زیر ( از تو گوشی )
setting > connectivity > use packet data
گزینه use packet data را فعال کن

ahmadkasra
2011-01-09, 05:03 PM
یه ترفند دیگه هم اینه که اگه توی لیست تماسها یا مخاطبین تولبار بالای صفحه رو نگه دارید باز میشه و میتونید تنها رو جابه جا کنید

ahmadkasra
2011-01-09, 05:05 PM
سلام....میشه توضیح بدین که چرا حافظه گوشیه من 399 مگابایت نشون میده مگه 2گیگ نیست؟؟؟؟؟؟:worried:

حافظه 2 گیگ هست 400 مگ در اختیار کاربر باقیش برای سیستم عامل و پیامها و ... هست

ahmadkasra
2011-01-09, 05:06 PM
درود دوستان من یک گوشی میخوام بگیرم قابلیتی هم که برام خیلی اهمیت داره قابلیت های اینتر فیس گوشی و کاراییش در اینتر نت هست و وبگردی.خواستم بدونم سیستم عامل بادا ایا از این نظر قابل قبول هست؟اخه فروشنده اینو بهم پیشنهاد داد خودم در نظر داشتن اندروید بگیرم اما چون فارسی نداره (بجز گالاکسی که گرونه برام)کمی دو دل شدم x10 رو بگیرم. ایا راضی هستید از این سیستم عامل ؟

این گوشی از همه لحاظ عالیه اینترفیس روان و خیلی زیبا که اصلا خسته کننده نیست
اینترنتشم اگه فقط واسه وبگردیه عالیه عالیه فقط با دانلود بعضی فایلها مشکل داره که میتوینی از اپرا استفاده کنی

test84
2011-01-09, 05:45 PM
این که تو Media Browser همه عکسای کل گوشی رو کلهم باهم نشون میده خیلی بده، بابا شاید یکی نخواد همه عکساش رو یه جا ببینه و بخواد عکسای یه شاخه رو فقط ببینه، کیو باید ببینه؟!

نه داداش فارسیش پاک نمیشه چون به یه فریمور خاورمیانه اپدیت میشه اساس فریمور عوض نمیشه بوت که تغییر نکنه مشکلی نداره

شما اینو مطمئنی؟
کسی با فرمور خاور میانه با KIES تاحالا Firmware ـشو آپدیت کرده؟ اگه کرده به چه فرمور ای آپدیت شده؟ (اسمش رو میخوام)

ahmadkasra
2011-01-09, 07:46 PM
این که تو Media Browser همه عکسای کل گوشی رو کلهم باهم نشون میده خیلی بده، بابا شاید یکی نخواد همه عکساش رو یه جا ببینه و بخواد عکسای یه شاخه رو فقط ببینه، کیو باید ببینه؟!

شما اینو مطمئنی؟
کسی با فرمور خاور میانه با KIES تاحالا Firmware ـشو آپدیت کرده؟ اگه کرده به چه فرمور ای آپدیت شده؟ (اسمش رو میخوام)

بله مطمئنم
اولین اپدیت از طریق کایز jpjh2 بود اما حالا jpjk1 هست

nimaaa68
2011-01-09, 08:05 PM
بچه ها اين مرورگر دلفين گوشي ويو چشه؟ بعضي از وبسايت ها رو نصفه نشون ميده و اگه فحششم بدي اصلا اينور اونور نميره صفحه كه آدم قسمتهاي ديگه سايت رو ببينه :weird:
(واسه مثال با گوشيتون بياين تو همين فروم...ميبينيد كه خيلي از جاهاشو نميشه ديد)
البته گوشي رو 90 درجه به راست يا چپ ميچرخونم ولي در zoom out ترين حالت هم ، بازم خيلي چيزارو نميشه ديد...:weird:
opera رو هم بيخيال شدم چون هم رزولوشن پاييني داره ، هم الكي گوشيمو restart ميكنه خود به خود....:blink:
به نظر شما وقتش نيست كه سامسونگ واسه ويو يه مرورگر ديگه توي samsung aaps واسه دانلود بذاره؟

ahmadkasra
2011-01-09, 10:33 PM
بچه ها اين مرورگر دلفين گوشي ويو چشه؟ بعضي از وبسايت ها رو نصفه نشون ميده و اگه فحششم بدي اصلا اينور اونور نميره صفحه كه آدم قسمتهاي ديگه سايت رو ببينه :weird:
(واسه مثال با گوشيتون بياين تو همين فروم...ميبينيد كه خيلي از جاهاشو نميشه ديد)
البته گوشي رو 90 درجه به راست يا چپ ميچرخونم ولي در zoom out ترين حالت هم ، بازم خيلي چيزارو نميشه ديد...:weird:
opera رو هم بيخيال شدم چون هم رزولوشن پاييني داره ، هم الكي گوشيمو restart ميكنه خود به خود....:blink:
به نظر شما وقتش نيست كه سامسونگ واسه ويو يه مرورگر ديگه توي samsung aaps واسه دانلود بذاره؟

داداش سایتهایی که اسکریپت و اجاکس استفاده کردن اینجورین این مشکل در بادا 2 حل شده که هنوز نیومده
شما اپرا رو از اینجا دانلود کن : wap.getjar.com با خود گوشی برو

wave 8500
2011-01-10, 02:59 AM
اینو تا حالا دقت نکرده بودم
بهشون ایمیل میزنم ببینم قضیش چیه؟

ولی کلا توی بادا شما میتونید از اس ام اس هاتون روی مموری کارت بک آپ بگیرید

از اون زیر میشه این کار رو کرد(توی بخش مسیجینگ)

ولی من بازم پیگیریش میکنم.سینک کانتکت ها رو اضافه کرده اونو برداشته.جالبه!!

ahmadkasra
2011-01-10, 09:56 AM

متاسفانه این امکان رو برداشتن

nimaaa68
2011-01-10, 05:04 PM
داداش سایتهایی که اسکریپت و اجاکس استفاده کردن اینجورین این مشکل در بادا 2 حل شده که هنوز نیومده
شما اپرا رو از اینجا دانلود کن : wap.getjar.com با خود گوشی برو

مگه سايتي هم داريم كه اسكريپت نداشته باشه؟!؟
از getjar با گوشي و pc دانلود كرده بودم... حتي از سايت خود اپرا و ده جاي ديگه... باز restart ميكنه...
انصافا كارايي از سامسونگ سر ميزنه كه از هيشكي سر نميزنه (چه خوب چه بد) :wac:
سامسونگ... آخه چرا...؟!؟!؟ :tired: