PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فایل با حجم بالا در5233

the-master
2010-07-05, 07:59 PM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
اولا این وب بروزر استار که خودش نمی تونه حتی یه فایل mp3 رو دانلود کنه پس به ناچار باید دست به دامن برنامه های دیگه ای شد که معرفترینش opera mini ولی متاسفانه طوری که من تست کردم اپرا فایلهای بالاتر از 10 مگ رو نمی تونه دانلود کنه و واسه دانلود فایلهای حجیم مجبورم که گوشی رو به پی سی وصل کنم می خواستم ببینم از استاید کسی راه حلی واسش نداره.
در ضمن من تقریبا همه ی نسخه های aed downloader رو هم تست کردم ولی جواب نداد ممنون می شم راهنمایی کنید.

Roostaamir
2010-07-05, 08:27 PM
مشکلتون با دانلود با مرورگر خود گوشی چیه؟دلفین یکی از بهترین مرورگر های جاوا(حتی غیر جاوا روی بادا)هستش.

the-master
2010-07-06, 12:33 AM
مشکل مرورگر خود گوشی اینه که نمی شه فایل با هر فرمتی دانلود کرد ارور می ده می که ناشناختس.
مثلا من می خوام فایل با پسوند رار یا mp3 دان کنم که با مرورگر گوشی نمی شه.

MOHSENNASR
2010-07-06, 03:35 PM
دوست عزیز mp3 رو دانلود میکنه
احتمال 99درصد فایلتون zip است

the-master
2010-07-06, 07:30 PM
نه دوست عزیز دانلود نمی کنه بارها امتحان کردم حالا گیریم که mp3 هم دان کنه بهمون زیپ رو چرا دانلود نمی کنه و این یه ضعف بزرگ حساب می شه در حالی که دوستم با گوشی n82 خودش فایل ها یی با حجم 1 گیگ دان می کنه از هر فرمتی که بخوای

Roostaamir
2010-07-06, 10:31 PM
دوست عزیز جاوا یک پلتفورمه و اصلا با سیستم عامل قابل مقایسه نیست.شما مطمئن باشید فایل mp3 رو میخونه ولی رار یا زیپ یا فایلی رو که نمیتونه بخونه رو به هیچ وجه نمیتونه دانلود کنه.حجم بالاتونم اگه 1 گیگه خب معلومه دانلود نمیکنه.چون بازم میگم گوشیتون هر چی باشه جاواست.شما این جور چیزاش رو دیگه نباید با گوشی مثل n82 مقایسه کنید

موفق باشید